FANDOM


TVP 1
05:55 Dylematu 5 - odc. 3/3 - Biznes; serial TVP
06:45 Kiddo - superciężarówka (Kiddo - The Super Truck); film animowany kraj prod.USA (2004)
08:05 Buli - Kryształowa kula, odc. 104 (La Boule de Cristal); serial animowany kraj prod.Kanada (1989)
08:10 Buli - Buli ma czkawkę, odc. 105 (Bouli a Le Hoquet); serial animowany kraj prod.Kanada (1989)
08:20 Klan urwisów (Little Rascals, The) - txt.str.777  78'; komedia kraj prod.USA (1994)
09:45 Wallace i Gromit: Kwestia tycia i śmierci (Wallace and Gromit: A Matter of Loaf and Death); film animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008)
10:20 Czarnobrody - cz. 2 (Blackbeard ep. 2) - txt.str.777  81'; film przygodowy kraj prod.USA (2005)
11:45 Eldorado - Świątynia Słońca (El Dorado: Temple of the Sun)  95'; film przygodowy kraj prod.USA (2009)
13:30 Cała Polska śpiewa kolędy; koncert
13:55 Klan - odc. 2193 - txt.str.777; telenowela TVP
14:20 Skoki Narciarskie - Mistrzostwa Polski K120 - Wisła ( studio )
14:30 Skoki Narciarskie - Mistrzostwa Polski K120 - Wisła ( II seria )
15:15 Eldorado - Miasto Złota (El Dorado: City of Gold) - txt.str.777  89'; film przygodowy kraj prod.USA (2009)
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:20 N jak Neo - Nówka i Przyjaciele: Kabaret Moralnego Niepokoju i Ani Mru Mru; program rozrywkowy
18:25 Jaka to melodia? - wydanie świąteczne ( odc. 2315 ); teleturniej muzyczny
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Ostatnie zaklęcie Papy Smerfa, odc. 172 (Papa`s last spell); serial animowany kraj prod.Belgia (1988)
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:00 Pogoda
20:15 Dlaczego nie! - txt.str.777  97'; komedia romantyczna kraj prod.Polska (2007)
22:05 Bestia (Belly of the Beast) - txt.str.777  87'; film akcji kraj prod.Kanada, Hongkong, Wielka Brytania (2003
23:45 Belfer - zwycięzca bierze wszystko (The Substitute 3: Winner Takes All); film sensacyjny kraj prod.USA (1999)
01:10 Dlaczego nie!; komedia romantyczna
02:50 Zakończenie dnia

TVP 2
06:05 Stąd do Ratuszowej Wieży; film animowany
06:30 M jak miłość - odc. 875  44'; serial TVP
07:20 Barwy szczęścia - odc. 674 - txt.str.777  24'; serial obyczajowy TVP
07:50 Mazowsze kolęduje z aktorami
08:00 Jak było na początku - cz. 2 (In The Beginning ep. 2)  86'; film fabularny kraj prod.USA (2000)
09:35 Rodzinne oglądanie - Żywe szybowce (That Shouldn’t Fly); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011)
10:30 Mazowsze kolęduje z aktorami - cz. II
10:40 Koń Świętego Mikołaja (Winky's Horse)  90'; film obyczajowy kraj prod.Holandia (2005)
12:20 Gwiazdy w południe - Kasia Ballou (Cat Ballou)  92'; western kraj prod.USA (1965)
14:00 Familiada - odc. 1913; teleturniej
14:30 Aria Diva; film krótkometrażowy TVP
15:10 Andrea Bocelli i David Foster: Moje Boże Narodzenie (Andrea Bocelli & David Foster: My Christmas); koncert kraj prod.Wielka Brytania (2010)
16:10 Pięć ton i on (Larger Than Life)  89'; komedia kraj prod.USA (1996)
17:45 Koncert Bożonarodzeniowy z Bazyliki Mariackiej. Kolęda Nova 2011
18:00 Panorama
18:30 Sport Telegram
18:35 Pogoda
18:45 Jak rozpętałem II wojnę światową, cz. 2 - Za bronią - txt.str.777  72'; komedia kraj prod.Polska (1970)
20:05 Barwy szczęścia - odc. 675 - txt.str.777  24'; serial obyczajowy TVP
20:40 M jak miłość - odc. 876  45'; serial TVP
21:30 Smuteczek czyli Ostatni Naiwni; widowisko
23:00 Osiem milimetrów (Eight Millimeter)  118'; film kryminalny kraj prod.USA (1999)
01:00 Jak rozpętałem II wojnę światową, cz. 1 - Ucieczka  82'; komedia kraj prod.Polska (1970)
02:25 Jak rozpętałem II wojnę światową, cz. 2 - Za bronią  72'; komedia kraj prod.Polska (1970)
03:40 Kolędy z Gwiazdami - Święta na Świętym Krzyżu; koncert
04:25 Zakończenie programu

TVP Info
07:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:40 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:45 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo
08:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:45 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo
09:02 Wesołych Świąt; reportaż; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:51 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:54 Reportaż TVP INFO - WESOŁYCH...; reportaż; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Prawdę mówiąc - odc. 18; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:53 Reportaż TVP INFO - SPOKOJNYCH...; reportaż; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
11:02 Reportaż TVP INFO - Gwiazdy to za mało; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:52 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:00 Skrzek i Górale; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:22 Reportaż TVP INFO - ZDROWYCH...; reportaż; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:54 Reportaż TVP INFO - POGODNYCH...; reportaż; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Reportaże z prawdziwego zdarzenia - Cicha noc na ulicy Betlejemskiej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:53 Reportaż TVP INFO - WESOŁYCH...; reportaż; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Reportaż TVP INFO - Święta u Księcia; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:51 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:55 Reportaż TVP INFO - ZDROWYCH...; reportaż; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
15:02 Mój tato prezydent; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:00 Światowiec; magazyn turystyczny; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Wieczór -  JM; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:54 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:00 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo
20:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:05 Telekurier; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
21:45 OTV - PASMO LOKALNE, Na żywo
22:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
22:56 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
23:01 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
23:15 Urszula Dudziak: Życie jest piękne; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
24:00 Kolędy na jazzowo cz.II; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
00:21 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:05 Telekurier; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
01:24 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
01:49 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
01:52 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
02:05 Mój tato prezydent; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:30 Reportaże z prawdziwego zdarzenia - Cicha noc na ulicy Betlejemskiej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:56 Telekurier; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Skrzek i Górale; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:36 Prawdę mówiąc - odc. 18; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:59 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
04:02 Reportaż TVP INFO - Gwiazdy to za mało; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:08 Reportaż TVP INFO - Święta u Księcia; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
05:32 Telekurier; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

Polsat
05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Nowy Dzień z Polsat News

07:15 Legenda o bałwanku Mroziku - film animowany (USA,2005)

08:30 Smocze wzgórze 2. Magiczna kostka - film animowany (Hiszpania,2006)

09:55 Zwariowany dziadek do orzechów - film animowany (USA,1999)

10:55 Fałszywa dwunastka - komedia (USA,2003)

12:45 Kevin sam w domu - po raz czwarty - komedia (USA,2002)

14:25 Zagubieni w raju - komedia kryminalna (USA,1994)

16:30 Rodzinny dom wariatów - komediodramat (USA,2005)

18:20 Epoka lodowcowa: Mamucia Gwiazdka - film animowany (USA,2011)

18:50 Wydarzenia

19:20 Sport

19:25 Prognoza pogody

19:30 Świat według Kiepskich: Szopka (69)

20:05 Megahit: Eragon - film fantasy (USA,2006)

22:10 Szybcy i martwi - western (USA,Japonia,1995)

00:25 Zapaść - dramat sensacyjny (USA,2007)

02:10 Zagadkowa noc

03:10 Zza kamery... (60)

03:25 Tajemnice losu

TVN
05:40 Uwaga!

05:55 Mango

08:00 Vabank - komedia sensacyjna (Polska,1981)

10:00 Kung Fu Panda: Święta, święta i Po - film animowany (USA,2010)

10:30 Pada Shrek - film animowany (USA,2007)

10:55 Madagwiazdka - film animowany (USA,2009)

11:30 Elf - film familijny (USA,2003)

13:15 Jaś Fasola: Nadciąga totalny kataklizm - komedia (Wielka Brytania,USA,1997)

14:50 Charlie i fabryka czekolady - komedia przygodowa (USA,2005)

16:55 Fred Claus: Brat Świętego Mikołaja - komedia (USA,2007)

19:00 Fakty

19:25 Sport

19:35 Pogoda

19:45 Uwaga!

20:00 Wyobraź sobie - komedia (USA,Niemcy,2009)

22:05 Mission: Impossible - film sensacyjny (USA,1996)

00:05 Lodowe piekło - film sensacyjny (Kanada,2005)

01:40 Uwaga!

01:55 Rozmowy w toku

02:50 Nic straconego

TV 4
05:15 To był dzień

06:05 Happy Hour - program rozrywkowy

06:50 Zwierzęta - czego nie widać (2) - serial dokumentalny

07:35 As nad asy - komedia przygodowa (Niemcy,Francja,1982)

09:30 Siódma kompania w świetle księżyca - komedia wojenna (Francja,1977)

11:05 Powrót bałwanka Mrozika - film animowany (USA,1992)

11:35 Miś, który przespał święta - film animowany (USA,1973)

12:05 Stawka większa niż życie: Ostatnia szansa/Podwójny nelson

14:15 Niekończąca się opowieść - film fantasy (RFN,USA,1984)

16:05 Marsz dinozaurów - film dokumentalny (Wielka Brytania,2010)

17:50 Made in America - komedia (USA,Francja,1993)

20:00 Oczy anioła - dramat obyczajowy (USA,2001)

21:55 STOP Drogówka - magazyn policyjny

22:50 Kruk - horror (USA,1994)

00:50 The BRIT Awards 2011 - widowisko

02:25 mała Czarna - talk show

03:10 To był dzień

04:00 Zakończenie programu

TV Puls
06:00 Taki jest świat - program rozrywkowy

08:00 Gwiazdkowy dar - dramat obyczajowy (USA,1995)

10:00 Świąteczna pułapka - film familijny (USA,2002)

12:00 Kopciuszek - baśń filmowa (USA,1997)

14:00 Królowa Śniegu (2-ost.) - film familijny (USA,Wielka Brytania,Kanada,2002)

16:00 Czarownice z krainy Oz (2-ost.) - komedia fantasy (USA,2011)

18:00 Junior TV: Szczenięce lata Toma i Jerry'ego 3 (65)

18:30 Junior TV: Szczeniak zwany Scooby-Doo (10)

19:00 Junior TV: Timon i Pumba (68)

19:30 Jednostka przygotowawcza: aniołki kontra ancymony - film animowany (USA,2011)

20:00 Dawno temu w trawie - film animowany (USA,1998)

22:00 Tajemnica templariuszy (2-ost.) - dramat przygodowy (Kanada,2009)

00:00 Taki jest świat - program rozrywkowy

01:00 Z archiwum policji (5) - serial dokumentalny

01:30 Taki jest świat - pod lupą - program rozrywkowy

02:30 Dyżur (37) - serial dokumentalny

03:00 Zobacz to!

05:30 Telemarket

TVN 7
05:30 W roli głównej: Tomasz Jacyków (1) - talk show

06:00 Na Wspólnej (1207)

06:30 Na Wspólnej (1208)

06:55 Mango

08:55 Przyjaciele (4)

09:25 Przyjaciele (5)

09:55 Pod osłoną nocy (2)

10:50 Książę Egiptu - film animowany (USA,1998)

12:35 Przeminęło z wiatrem (1/2) - melodramat (USA,1939)

14:25 Przeminęło z wiatrem (2-ost.) - melodramat (USA,1939)

16:20 Niania: Powtórka z Paryża (90)

16:50 Niania: Mama wyjeżdża (91)

17:20 Złote święta - film familijny (USA,2009)

19:00 Kobra - oddział specjalny (4)

20:00 Aleksander - dramat historyczny (Francja,USA,Niemcy,Holandia,2004)

23:10 Parszywa dwunastka - film wojenny (Wielka Brytania,USA,1967)

01:45 W roli głównej: Wojciech Fibak (12) - talk show

02:15 W roli głównej: Tomasz Raczek (13) - talk show

02:45 W roli głównej: Ewa Kasprzyk (14) - talk show

03:15 W roli głównej: Joanna Senyszyn (2) - talk show

03:45 Zakończenie programu

Polsat Sport News
06:45 Sportowe podsumowanie dnia

07:00 Sport Flash

07:05 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: ACH Volley Lublana - PGE Skra Bełchatów

08:00 Sport Flash

08:05 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: ACH Volley Lublana - PGE Skra Bełchatów

09:00 Sport Flash

09:05 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trentino PlanetWin365

11:00 Sport Flash

11:05 Żużel - podsumowanie 2011 roku

11:30 Formuła 1 - podsumowanie 2011 roku

12:00 Sport Flash

12:05 Trans World Sport

13:00 Sport Flash

13:05 Cafe Futbol - wydanie świąteczne

14:00 Sport Flash

14:05 Cafe Futbol - wydanie świąteczne

14:30 Atleci

15:00 Sport Flash

15:05 Łyżwiarstwo figurowe: Holiday Festival on Ice

16:00 Sport Flash

16:05 Siatkówka - podsumowanie 2011 roku

16:30 Boks - podsumowanie 2011 roku

17:00 Sport Flash

17:05 Łyżwiarstwo figurowe: A Tribute to The Beatles on Ice

18:00 Sport Flash

18:05 Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBC w Mt Claremont - Waga junior ciężka: Krzysztof Włodarczyk - Danny Green

19:00 Sport Flash

19:05 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy - mecz o 3. miejsce: Polska - Rosja

20:00 Sport Flash

20:05 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy - mecz o 3. miejsce: Polska - Rosja

21:00 Sport Flash

21:05 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy - ceremonia dekoracji

22:00 Sport Flash

22:05 Łyżwiarstwo figurowe: Fashion on Ice

23:00 Sportowe podsumowanie dnia

23:15 Siatkówka mężczyzn: Puchar Świata - mecz: Polska - Włochy i ceremonia dekoracji

01:15 Zakończenie programu

Eska TV
06:00 ESKA.PL

07:00 Hot plota

08:00 Co się słucha

09:00 Poranny WF - program rozrywkowy

09:30 Hity na czasie

15:00 Hot plota

16:00 Top 5

16:30 Klipy Non Stop

17:00 Look Like a Star

18:00 School lista

19:00 Gorąca 20

21:00 Poranny WF - program rozrywkowy

21:30 Hity na czasie

00:00 Klipy Non Stop

TVP Kultura
08:10 Dziadek do orzechów (Casse Noisette); film baletowy kraj prod.Francja (1999); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 "Kolęda, hej kolęda..." - uroczysty koncert kolęd z Bazyliki Najświętszego Serca Jezusowego w Warszawie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Tato poszedł na ryby; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
12:05 Dwa żebra Adama - txt.str.777  82' kraj prod.Polska (1963); reż.:Janusz Morgenstern; wyk.:Zygmunt Kęstowicz, Ewa Wawrzoń, Joanna Kostusiewicz, Renata Kossobudzka, Bogdan Ejmont; Dla małoletnich od lat 12
13:35 Placido Domingo - moje najlepsze role (Placido Domingo - my greatest roles) kraj prod.Niemcy (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Diuna (Dune)  130'; film science fiction kraj prod.USA (1984); reż.:David Lynch; wyk.:Francesca Annis, Leonardo Cimino, Brad Dourif, José Ferrer; Dla małoletnich od lat 12
17:15 Miniatury muzyczne - Kolęda cisza - śpiewa Katarzyna Groniec; Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Gangsterzy i filantropi - txt.str.777  82'; komedia kraj prod.Polska (1963); reż.:Jerzy Hoffman, Edward Skórzewski; wyk.:Wiesław Michnikowski, Kazimierz Opaliński, Gustaw Holoubek, Hanka Bielicka, Magda Celówna, Barbara Modelska i inni; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Ray Charles na festiwalu w Montreux (Ray Charles - Live at Montreux); koncert kraj prod.USA (1997); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:20 Studio Kultura - Rozmowy - Swietłana Aleksijewicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Pachnidło (Perfume: The Story of a Murderer)  141'; dramat kraj prod.Niemcy (2007); reż.:Tom Tykwer; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:30 Kino nocne - Papierowy żołnierz (Bumaznyj soldat)  113'; film fabularny kraj prod.ROSJA (2008); reż.:Aleksei German Ml.; wyk.:Chulpan Khamatova, Merab Ninidze; Dla małoletnich od lat 12
01:25 Grace Jones na Avo Session (Grace Jones na Avo Session); koncert kraj prod.Szwajcaria (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:30 Madame Sata (Madame Sata)  99'; dramat kraj prod.Brazylia, Francja (2002); reż.:Karim Ainouz; wyk.:Flavio Bauraqui, Fellipe Marques, Lazaro Ramos, Marcelia Cartaxo; STEREO, Dozwolone od lat 18
04:15 Pasmo kontemplacyjne - 10; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:30 Zakończenie dnia

TVP Historia
08:00 Dziennik telewizyjny - 26.12.1984; Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Zaproszenie - "Jak święty Mikołaj wakacje planował" cz.I; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Tajemnica Jana Pawła II  26'; film dokumentalny; reż.:Krzysztof Tadej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Dwa + 2 - Czesław Miłosz w Sztokholmie. Nobel '80; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Święty Augustyn - odc. 2/5 - Khalida (Sant'Agostino ep. 2); serial kraj prod.Włochy, Niemcy (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Magiczne drzewo - odc. 5 - Bracia - txt.str.777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
11:30 Mutter; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Szabla od komendanta; komediodramat; Dla małoletnich od lat 12
13:50 Kalina; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
14:55 Ziemia nieznana - Prawdziwa historia Św. Mikołaja; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Magiczne drzewo - odc. 6 - Połykacze książek; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Partyzanci trzech puszcz; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:30 Wojtek niedźwiedź, który poszedł na wojnę (Voytek the Soldier Bear); film dokumentalny kraj prod.Polska, Wielka Brytania (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Święty Augustyn - odc. 3/5 - Usta Cezara (Sant'Agostino ep. 3); serial kraj prod.Włochy, Niemcy (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Sonda - Bomba w górę; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Dziennik telewizyjny - 26.12.1984; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Ikona Bożego Narodzenia  23'; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Historia kina w Popielawach  95'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1998); reż.:Jan Jakub Kolski; wyk.:Krzysztof Majchrzak, Bartosz Opania, Grażyna Błęcka - Kolska, Michał Jasiński, Tomasz Krysiak; Dla małoletnich od lat 12
21:40 Flesz historii - odc. 57; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:55 Dwadzieścia lat minęło... - 1989; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:25 Władysław Szpilman 1911 - 2000 - własnymi słowami  56'; film dokumentalny; reż.:A.Marek Drążewski; Dla małoletnich od lat 12
23:25 Dziennik telewizyjny - 26.12.1984; Bez ograniczeń wiekowych
23:55 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:10 Rodzinka.pl - odc. 38 "Dziadkowie"; serial komediowy TVP
06:40 Był Luksemburg...; film dokumentalny
07:40 Kolędy Świata
08:15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
08:35 Urszula Dudziak: Życie jest piękne; film dokumentalny
09:20 Stąd do Ratuszowej Wieży; film animowany
09:45 Holidaze - Święta, których prawie nie było (Holidaze - The Christmas That Almost Didn't Happen); film animowany kraj prod.Kanada (2006)
10:50 Muzyka Filmowa Krzesimira Dębskiego (Fragmenty Koncertu Galowego "Za Zasługi dla Polski i Polaków poza granicami Kraju"); koncert
11:40 Barwy szczęścia - odc. 495 - txt.str.777; serial obyczajowy TVP
12:05 Plebania - odc. 1793; telenowela TVP
12:30 Złotopolscy - odc. 331* Kobiety
13:00 Ranczo - odc. 55* - Wielki powrót; serial obyczajowy TVP
13:50 Między nami Polakami; widowisko rozrywkowe
15:00 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
15:20 Jadwiga Smosarska; film dokumentalny
16:10 Cała Polska śpiewa kolędy; koncert
17:00 Teleexpress
17:20 Wideoteka dorosłego człowieka - (11)
17:55 Plebania - odc. 1793; telenowela TVP
18:25 Rodzinka.pl - odc. 38 "Dziadkowie" - txt.str.777; serial komediowy TVP
18:55 Dobranocka - Między śniegiem a siódmym niebem; film animowany
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:00 Pogoda
20:15 Chichot losu - odc. 5/13* - Razem czy osobno; serial TVP
21:05 Janosik. Prawdziwa historia - odc. 3/4 (odc. 3/4) - txt.str.777; serial TVP kraj prod.Węgry, CZECHY, Słowacja, Polska (2009)
22:00 Szansa na Sukces - Mazowsze kolęduje z aktorami
22:55 Barwy szczęścia - odc. 495 - txt.str.777; serial obyczajowy TVP
23:20 Między nami Polakami; widowisko rozrywkowe
00:35 Plebania - odc. 1793; telenowela TVP
01:00 Dobranocka za oceanem - Między śniegiem a siódmym niebem; film animowany
01:30 Wiadomości
01:50 Sport
01:55 Pogoda
02:00 Egzamin z życia - odc. 101; serial TVP
02:50 Janosik. Prawdziwa historia - odc. 3/4 (odc. 3/4); serial TVP kraj prod.Węgry, CZECHY, Słowacja, Polska (2009)
03:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
03:55 Barwy szczęścia - odc. 495; serial obyczajowy TVP
04:20 Uwaga - Premiera! - Wszystko będzie dobrze  97'; dramat obyczajowy kraj prod.Polska (2007)
06:00 Zakończenie dnia

TVP Sport
08:05 Złote transmisje - EURO'88 - ZSRR - Włochy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Złote transmisje - EURO'88 - ZSRR - Włochy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Bohdan Tomaszewski 9.0 cz. I; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Bohdan Tomaszewski 9.0 cz. II; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Jeździectwo - Cavaliada - konkurs Grand Prix - Poznań; relacja; STEREO, 16:9
12:40 Z archiwum TVP - Stanisław Marusarz - wspomnienia; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Skoki Narciarskie - Mistrzostwa Polski K120 - Wisła; STEREO, 16:9, Na żywo
13:15 Skoki Narciarskie - Mistrzostwa Polski K120 - Wisła; STEREO, 16:9, Na żywo
14:20 Skoki Narciarskie - Mistrzostwa Polski K120 - Wisła; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Skoki Narciarskie - Mistrzostwa Polski K120 - Wisła; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Skoki Narciarskie - Mistrzostwa Polski K120 - Wisła; STEREO, 16:9, Na żywo
15:30 Ze sportowego archiwum - Jak to z futbolem było - cz. II; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Piłka nożna - EuroFinaliści; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Ze sportowego archiwum - Dawnych sportów czar; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Piłka nożna - Copa America 2011 - podsumowanie; STEREO, 16:9
17:55 Slalom po niebie; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Kolarstwo - Tour de Pologne 2011; STEREO, 16:9
19:50 Lekkoatletyka - MŚ - Daegu 2011 podsumowanie; STEREO, 16:9
21:00 Siatkówka plażowa - Plaża marzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Skoki Narciarskie - Mistrzostwa Polski K120 - Wisła; STEREO, 16:9
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:15 RPA 2010 - nadzieje i marzenia (Our South Africa) kraj prod.Szwajcaria (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Zakończenie dnia

TVP HD
07:00 Noc Świętego Mikołaja - txt.str.777  56'; film TVP; reż.:Janusz Kondratiuk; wyk.:Zbigniew Buczkowski, Grzegorz Małecki, Wojciech Walasik, Leszek Zduń, Barbara Dziekan, Edyta Olszówka, Justyna Sieńczyłło, Jerzy Rogalski, Michał Kowalski, Magdalena Emilianowicz; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:55 Kolędy TVP HD; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Zmruż oczy - txt str.777  86'; film obyczajowy kraj prod.Polska (2003); reż.:Andrzej Jakimowski; wyk.:Zbigniew Zamachowski, Ola Prószyńska, Małgorzata Foremniak, Andrzej Chyra, Andrzej Mastalerz, Rafał Guźniczak, Jerzy Rogalski, Krzysztof Ławniczak, Ryszard Orlik, Rafał Walentowicz; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Klasztory polskie - Tajemnice klasztornych skarbców - Święta góra Gostyń; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Szczęśliwego Nowego Jorku - txt.str.777  91'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1997); reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Bogusław Linda, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski, Janusz Gajos, Katarzyna Figura, Rafał Olbrychski, Danuta Stenka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Szansa na Sukces - Ewa Farna; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Wojciech Cejrowski-boso przez świat - Męska rzecz - txt.str.777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Wojciech Cejrowski-boso przez świat - Rozum - txt.str.777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 U Pana Boga w ogródku - odc. 11/12 - txt.str.777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 U Pana Boga w ogródku - odc. 12 ost. - txt.str.777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Fuks - txt.str.777  84'; komedia sensacyjna kraj prod.Polska (1999); reż.:Maciej Dutkiewicz; wyk.:Agnieszka Krukówna, Maciej Stuhr, Janusz Gajos, Adam Ferency, Stanisława Celińska, Tomasz Dedek, Gabriela Kownacka, Dariusz Kordek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Kolędy TVP HD; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Złoto dezerterów cz. 1 - txt.str.777  64'; komedia kraj prod.Polska (1998); reż.:Janusz Majewski; wyk.:Marek Kondrat, Bogusław Linda, Wiktor Zborowski, Katarzyna Figura, Piotr Gąsowski, Jan Englert, Piotr Machalica, Leonard Pietraszak, Paweł Delag, Artur Żmijewski; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:05 Złoto dezerterów  cz. 2 - txt.str.777  58'; komedia kraj prod.Polska (1998); reż.:Janusz Majewski; wyk.:Marek Kondrat, Bogusław Linda, Wiktor Zborowski, Katarzyna Figura, Piotr Gąsowski, Jan Englert, Piotr Machalica, Leonard Pietraszak, Paweł Delag, Artur Żmijewski; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:10 Szansa na Sukces - Wysocki Maleńczuka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Kolędy TVP HD; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Ogniem i mieczem - odc. 3/4 - txt.str.777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Ogniem i mieczem - odc. 4/4 - txt - str.777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:00 Synowie anarchii - Synowie anarchii s. II 4 (Sons of Anarchy, 'Eureka'); serial kraj prod.USA (2008); 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:40 Operacja Samum - txt.str.777  88'; film fabularny kraj prod.Polska (1999); reż.:Władysław Pasikowski; wyk.:Marek Kondrat, Radosław Pazura, Anna Korcz, Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko, Tadeusz Huk, Krzysztof Globisz, Tugrul Cetiner, Jerzy SkolimowskI; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:15 Inny świat (Black heaven) (L' autre monde)  100'; thriller kraj prod.Francja (2011); 16:9
01:55 Żółty szalik  59'; film TVP; reż.:Janusz Morgenstern; wyk.:Janusz Gajos, Danuta Szaflarska, Krystyna Janda, Joanna Sienkiewicz, Małgorzata Zajączkowska; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Kolędy TVP HD; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:10 Zakończenie dnia

TVP Seriale
07:05 Gdzie jesteś Święty Mikołaju? - txt.str.777  40'; film TVP; reż.:Igor Mołodecki; wyk.:Anna Radwan, Dorota Segda, Dominika Mroczek, Izabella Olszewska, Roman Gancarczyk, Jerzy Grałek, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Andrzej Letner, Ola Frycz, Marta Kalmus; Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Lokatorzy - odc. 196 (233) Kobiety to lubią; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Lokatorzy - odc. 197 (244) Cierpienia miłosne; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Czterdziestolatek - odc. 8/21 - Otwarcie Trasy, czyli czas wolny - txt.str.777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:45 Ranczo Wilkowyje - txt.str.777  94'; komedia kraj prod.Polska (2007); reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Ilona Ostrowska, Paweł Królikowski, Cezary Żak, Artur Barciś, Radoslaw Pazura, Marta Lipińska, Franciszek Pieczka, Piotr Pręgowski, Katarzyna Żak, Sylwester Maciejewski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Lokatorzy - odc. 198 (243) Pogromcy zwierząt; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Ojciec Mateusz - odc. 1 - Obcy - txt.str.777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Ojciec Mateusz - odc. 2 - Eksperyment - txt.str.777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Lokatorzy - odc. 199 (248) Życzę miłego dnia!; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Lokatorzy - odc. 200 (247) Wazonik szczęścia; serial; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Gdzie jesteś Święty Mikołaju? - txt.str.777  40'; film TVP; reż.:Igor Mołodecki; wyk.:Anna Radwan, Dorota Segda, Dominika Mroczek, Izabella Olszewska, Roman Gancarczyk, Jerzy Grałek, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Andrzej Letner, Ola Frycz, Marta Kalmus; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Ojciec Mateusz - odc. 3 - Dług - txt.str.777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Ojciec Mateusz - odc. 4 - Narkotyk - txt.str.777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:10 Hania - txt.str.777  100'; dramat kraj prod.Polska (2007); reż.:Janusz Kamiński; wyk.:Agnieszka Grochowska, Łukasz Simlat, Maciej Stolarczyk, Bartek Kasprzykowski, Halina Łabonarska, Tadeusz Borowski, Małgorzata Kożuchowska, Szymon Bobrowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:55 Cudowne lata - odc. 15 Ofermy (Wonder Years s. II ep. 9 Loosiers); serial kraj prod.USA (1989); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Cudowne lata - odc. 16 Strajk (Wonder Years s. II ep. 10 Walkout); serial kraj prod.USA (1989); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Czterdziestolatek - odc. 8/21 - Otwarcie Trasy, czyli czas wolny - txt.str.777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
20:55 Ojciec Mateusz - odc. 5 - Róża - txt.str.777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Ojciec Mateusz - odc. 6 - Anna - txt.str.777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Z Archiwum X - odc. 13 Za morzem (The X - Files s. I ep. 13 Beyond the Sea); serial kraj prod.USA (1993); Dla małoletnich od lat 16
23:35 Biuro kryminalne - odc. 12; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:25 Zakład o miłość - czyli jak zdobyć chłopaka w 258 dni. - odc. 81 (Ciega a citas ep. 81); telenowela kraj prod.Argentyna (2009); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.