FANDOM


Logo

06:30 Rok w ogrodzie
07:00 Agrolinia
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Plemię; odc.39; serial prod.angielskiej
08:40 Ziarno; program redakcji katolickiej dla dzieci i rodziców
09:05 5-10-15; program dla dzieci i młodzieży
09:35 Walt Disney przedstawia; Timon i Pumbaa
10:00 Walt Disney przedstawia; Odważna matka: Historia Mary Thomas; cz. I; (Mother's Courage: The Mary Thomas Story); 1989  film obyczajowy prod. USA; reż: John Patterson; wyk: Alfre Woodard, Adrienne-Joi Johnson, Garland Spencer, Chick Vennera i inni
10:50 Kolejka - Lista przebojów; [stereo]
11:20 To niesamowite!; odc.61; serial prod.USA
11:45 Sobota w Wielkiej Brytanii
11:55 Moda jak pogoda: Mariella Burani i Bogumił Kostrzewa
12:15 Sobota w Wielkiej Brytanii
12:30 Zabawy językiem polskim - teleturniej
13:00 Wiadomości
13:10 Sobota w Wielkiej Brytanii
13:20 Zwierzęta świata; Magiczne drzewa Asamu; odc.1/2; film dokumentalny prod. angielskiej/stereo/
13:50 Wyższość uczuć - komedia prod. USA
15:25 Sobota w Wielkiej Brytanii
15:40 Między nami - talkshow
16:10 Sobota w Wielkiej Brytanii - talkshow
16:30 Moda na sukces; odc. 1899; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:40 Plebania; odc. 303; serial TVP [stereo]
18:05 Sąsiedzi; serial komediowy TVP [stereo]
18:35 Jaka to melodia?; quiz muzyczny [stereo]
19:05 Wieczorynka
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:57 Pogoda
20:10 Ostatni patrol - film sensacyjny prod. amerykańsko-izraelskiej
21:45 Kabaret Olgi Lipińskiej: Lobbing, billing, filling
22:30 Studio Sport: Gala boksu zawodowego
23:55 Blade - wieczny łowca - film s-f prod. USA
01:55 Zemsta Fu Manchu - film sensacyjny prod. USA
03:25 Sprawiedliwość na osiemnastu kołach - serial sensacyjny prod. USA
04:10 Zakończenie programu
Logo-2

06:55 Studio urody; program popularyzujący zdrowy styl życia
07:05 Echa tygodnia; /dla niesłyszących/
07:35 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych
08:00 Film dla niesłyszących; M jak miłość; odc. 137; serial TVP
08:50 Cudem urodzone; (Born Against the Odds); 2002  film dokumentalny prod. australijskiej
09:40 Ojczyzna-polszczyzna; Ostrowy i Ostrówki, Środy i Śródki; program prof. Jana Miodka
10:00 Kręcioła; magazyn dla młodzieży (STEREO)
10:20 Nie ma cudów; odc. 1 - Magiczne manewry; (Weird Nature); 2002  serial przyrodniczy prod. angielskiej
10:50 Animals; program Ewy Banaszkiewicz
11:10 Kino bez rodziców; Jetsonowie; - Dziadek i galaktyczni złodzieje; serial animowany prod. USA
11:35 Kino bez rodziców; Flinstonowie; - Bardzo, bardzo długi weekend; serial animowany prod. USA
12:00 Pamiętny kwiecień; (I'll Remember April); 1999  dramat prod. USA (87'); reż: Bob Clark; wyk: Trevor Morgan, Haley Joel Osment, Pat Morita, Yuji Okumoto i inni
13:30 30 ton! - lista,lista- lista przebojów; [stereo]
14:00 Familiada; teleturniej
14:30 Złotopolscy; odc. 509 - Oświadczyny; telenowela TVP
15:00 Kabaret OT.TO
16:00 Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny [stereo]
16:55 Cygański Cyrk Wolności; film dokumentalny prod. francuskiej
18:00 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:00 Ślady pamięci; Ostatni świadek; film dokumentalny Michała Nekanda Trepki
20:00 Europa da się lubić...; talk show
21:00 Herbatka u Tadka; talk show [stereo]
21:50 Słowo na niedzielę
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:27 Pogoda
22:35 Trzy bilety do kina; Straceńcy; (The Long Riders); 1980  western prod. USA (96') [tylko dla dorosłych]; reż: Walter Hill; wyk: David Carradine, Keith Carradine, James Keach, Stacy Keach i inni
00:15 Trzy bilety do kina; Eksperyment "Filadelfia"; (The Philadelphia Experiment); 1984  film science fiction prod. USA (98') [za zgodą rodziców]; reż: Stewart Raffill; wyk: Michael Pare, Nancy Allen, Eric Christmas, Bobby Di Chicco i inni
01:50 Trzy bilety do kina; Dla Saszy; (Pour Sacha); 1991  dramat obyczajowy prod. francuskiej (111') [pod nadzorem rodziców]; reż: Alexandre Arcady; wyk: Sophie Marceau, Richard Berry, Fabien Orcier, Niels Dubst i inni
03:45 Zakończenie programu
Logo-10

6.00 Muzykogranie
7.00 Twój lekarz - magazyn
7.15 Wystarczy chcieć - magazyn medyczny
7.30 Magazyn religijny
8.00 Atomówki, Strażnicy czasu - seriale anlm.
8.25 Smocze opowieści (7) - serial animowany
8.55 Hugo - program dla dzieci
9.30 Power Rangera 3 - serial fantastyczny
9.55 Hitmania
10.50 Cudowny delfin - film obyczajowy, niem. 1999
12.50 Czarny książe - film przygodowy, ang. 1955
14.30 Promenada sukcesu - pr. publicystyczny
15.15 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
15.45 Informacje
15.55 Prognoza pogody
16.00 Najzabwniejsze zwierzęta świata
16.30 Domowa kawiarenka
17.00 Roswell: W kręgu tajemnic - lerlal SF
17.50 Szkoła przetrwania (12) - serial obyczajowy
18.45 Informacje, Sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Stan wyjątkowy 2 (42) - serial senlacyjny
20.10 Świat według Kiepskich (147): Zorro - serialkomediowy
20.45 Miodowe lata (104): Mysz - serial komediowy
21.30 Studio LOTTO
21.40 9 niezwykłych tygodni - serlal nowej generacji
22.30 Wioski przeklętych - horror, USA 1995
0.25 Furia - horror.USA 1978
2.35 Czarny książe - film przygodowy, ang. (powt.)
4.00 Muzyka na bis
5.00 Zakończenie programu
Logo-19

6.10 Telesklep
7.50 Wodnikowe wzgórze 2 [7/13]
8.30 Automaniak - magazyn motoryzacyjny
9.00 Zdrowie - magazyn
9.30 Telegra
10.30 VIVA Polska! - prog. muzyczny
12.25 Jestem, jaki jestem
13.10 13 Posterunek 2 [36/42]
13.50 Na Wspólnej [62-65]
15.40 Maraton usmiechu
16.10 Jak lyse konie
17.25 Silacze
18.30 Ale plama
19.00 TVN Fakty
19.40 Uwaga!
20.00 Kasia i Tomek [48] - serial komediowy
20.30 We dwoje
21.45 Jestem, jaki jestem
22.30 W slusznej sprawie - film sensacyjny USA
0.35 Sextet - program rozrywkowy
1.05 Nic straconego
TV 4 2000-2006 logo

6.00 Świniakawie z sąsiedztwa
6.30 Alicja w krainie czarów - serial anim.
7.00 V Max
7.30 Kaskaderzy z Hollywood 2 - Serial dok.
8.30 Smok Castillo - serial anim.
9.00 Alicja w krainie czarów - serial anim.
9.30 Ania z Zielonego Wzgórza - serial anim.
10.00 Biały Kieł (19) - serial przygod. franc.-kanad.
10.30 Zakręcony (17) - serial kom. USA
11.00 Dorośnij (13) - serial kom. USA
11.30 Jak pan może, panie doktorze? (31) - serial kom. USA
12.00 Kaskaderzy z Hollywood 2
13.00 Tilt TV
13.30 V Max
14.00 Polska Liga Siatkówki
16.00 MacGyver {31) -serial sens. USA (powt.)
16.50 Z życia wzięte- serial dok
17.45 Dziennik
18.00 Informacje sportowe i Prognoza pogody
18.05 Niewinna milość - melodramat USA, 1982 (91 min)
20.00 Bitwa o Midway - film wojenny USA, 1976 (126 min)
22.30 Crime Story (3) - serial krym. USA
23.20 Opowieści z krypty - serial USA (powt.)
23.50 Drogówka
0.20 Pojedynek w powietrzu- film sens. USA, 1992 (89 min)
2.05 Polska Liga Siatkówki
4.05 Muzyczny VIP
4.30 Zakończenie programu

TVN 7 '02 - '08

6.30 Telesklep
8.15 Sylwan
8.40 Delfy
9.05 Łowca dusz
9.30 Najlepsi przyjaciele - film przygod. USA (powt.)
10.30 (na żywo) Łamisłówka
11.35 W cieniu tygrysa - film dok.
12.30 Legendy kung-fu (5/22) - serial przygod. USA
13.25 Czy boisz się ciemności? {41/91) - serial dla młodzieży kanad. (powt.)
14.25 Zoe i przyjaciele (11/13) - serial dla młodzieży USA
14.55 Drew Carey Show (112/135) -serial kom. USA (powt.)
15.20 Nowe przygody Robin Hooda (6/26) - serial przygod. USA
16.15 (na żywo) Trele-morele - teleturniej
17.15 Frankie i Hazel - kom. USA, 2000 (110 min)
19.05 Kochane kłopoty (13/21) -serial obycz. USA
20.00 Jeremiah Johnson - western USA, 1972 (130 min)
22.15 Norma Jean i Marilyn - film obycz. USA (powt.)
0.25 Jestem, jaki jestem - extra - program rozrywkowy
1.10 Ządza seksu - film erotyczny USA, 1994 (87 min)
2.50 Zakończenie programu

TVP Polonia

06:00 Na dobre i na złe; odc. 126 - Ludzki weterynarz (50'); serial prod. TVP [stereo]
06:50 Folkogranie: Dzikie Pola; występ zespołu
07:05 Echa tygodnia
07:40 Wieści polonijne
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Zaproszenie; - Wiatr znad Pucyfiku; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego
08:40 Ziarno; program redakcji katolickiej dla dzieci i rodziców
09:05 5-10-15; program dla dzieci i młodzieży
09:30 Szarcio i Teodorsz; odc. 21 - Olimpijski laur Pływaka (25'); serial anim. prod. francuskiej
10:00 Mówi się...; program poradnikowy prof. Jerzego Bralczyka
10:20 Ludzie listy piszą
10:45 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; - Wiosenny smak
11:10 Książki z górnej półki; - Książka tygodnia; magazyn
11:20 Klan; odc. 685 (24'); telenowela TVP
11:40 Klan; odc. 686 (24'); telenowela TVP
12:05 Klan; odc. 687 (24'); telenowela TVP
12:30 39. KFPP OPOLE 2002; Polski hip hop cz. 1; koncert [stereo]
13:00 Wiadomości
13:10 Dom; odc. 23 - Kolejka do życia (89'); serial prod. TVP; reż: Jan Łomnicki
14:40 Tam gdzie jesteśmy; Wróciłem z Kołymy; reportaż Stanisława Kalisza
15:10 Święta wojna; - Narzeczona szwagra (22'); serial TVP
15:35 Śniadanie na podwieczorek; program interaktywny
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Takie kino
17:30 Na dobre i na złe; odc. 126 - Ludzki weterynarz (50'); serial prod. TVP [stereo]
18:20 Czterdziestolatek - 20 lat później; odc. 9 - Przetarg, czyli jedyne wyjście (56'); serial TVP
19:15 Dobranocka; Dinusie; - Upiór w Operze; serial animowany prod. USA
19:30 Wiadomości
19:51 Sport
20:00 Pogoda
20:05 Dom; odc. 23 - Kolejka do życia (89'); serial prod.TVP
21:35 Zaklęte rewiry; 1975  film obyczajowy prod. polskiej (95'); reż: Janusz Majewski; wyk: Marek Kondrat, Roman Wilhelmi, Roman Skamene, Cestimir Randa
23:05 Takie kino
23:35 Panorama
23:55 Sport-telegram
23:59 Prognoza  pogody
00:10 Na dobre i na złe; odc. 126 - Ludzki weterynarz (50'); serial prod. TVP [stereo]
00:55 Takie kino
01:15 Dinusie; - Upiór w Operze; serial animowany prod. USA
01:30 Wiadomości
01:49 Sport
01:57 Pogoda
02:00 Zaginiona; odc. 6 - Śledztwo (48'); serial TVP
02:50 Dom; odc. 23 - Kolejka do życia (89'); serial prod.TVP
04:20 Czterdziestolatek - 20 lat później; odc. 9 - Przetarg, czyli jedyne wyjście (56'); serial TVP
05:20 Musisz żyć; 1999  dramat prod. polskiej (91'); reż: Konrad Szołajski; wyk: Piotr Fronczewski, Sława Kwaśniewska, Marzena Trybała, Dominika Ostałowska, Wojciech Klata i inni
06:55 Święta wojna; - Narzeczona szwagra (22'); serial TVP
07:15 Takie kino
07:45 Zakończenie programu
Tvp3 poznan 2003

6:30 Czerwony pies Clifford (35/40) - serial animowany USA
7.00 Angela Anakonda (20/26) - serial animowany Kanada
7:30 Kurier, Pogoda
7:45 Teleskop
8:00 Źródło - magazyn katolicki
8:30 Kurier, Pogoda
8:45 Rynek czyli kto kogo?
9:00 Posiedzenie Sejmowej Komisji Śledczej (do godz. 16.00 "Kurier" w wersji graficznej)
16:15 Teleskop
16:45 Młodzież kontra-magazyn
17:30 Kurier, Pogoda
17:35 Świat-magazyn
18:00 Teleskop
18:10 Parada lokacyjna
18:30 Kurier, Pogoda
18:40 Czterej pancerni i pies-serial fabularny
19:40 Sport
20:30 Kurier, pogoda
20:55 Przegląd gospodarczy
21:20 ZUS radzi-magazyn
21:30 Kurier, Pogoda
21:45 Teleskop
22:00 Sport -wiadomości
22:30 Kurier
22:45 Kurier sportowy, Pogoda
23:00 Tropikalne noce-film fab.
0:55 Podwodne łowy-serial dok.
1:45 Zakończenie programu

Logo-tv3krakow

6:30 Filmy dla dzieci
7:30 Kurier, Pogoda
7:45 Kronika
7:55 Pogoda w regionie
8:00 Wiara i życie
8:25 Warto wiedzieć
8:30 Kurier, Pogoda
8:45 e-Cafe Europa-magazyn
8:55 Warto wiedzieć
9:00 Posiedzenie Sejmowej Komisji Śledczej (do godz. 16.00 "Kurier" w wersji graficznej)
16:00 Podpowiedzi w plenerze
16:20 Kronika Sportowa
16:30 Kurier, Pogoda
16:45 Młodzież kontra-magazyn
17:30 Kurier, Pogoda
17:35 Świat-magazyn
18:00 Kronika
18:15 Pogoda w regionie
18:20 Tematy dnia
18:30 Kurier, Pogoda
18:40 Czterej pancerni i pies-serial fabularny
19:40 Sport
20:30 Kurier, pogoda
20:55 Przegląd gospodarczy
21:20 ZUS radzi-magazyn
21:30 Kurier, Pogoda
21:45 Kronika, Pogoda w regionie
22:00 Kronika sportowa
22:10 Pod rękę z Europą
22:30 Kurier
22:45 Kurier sportowy, Pogoda
23:00 Tropikalne noce-film fab.
0:55 Podwodne łowy-serial dok.
1:45 Zakończenie programu

Europa Europa
10.00 Z cyklu: Randez - vous z Jeanem Gabinem: Maria Chapdelaine (Maria Chapdelaine) dramat, Francja, 1934, 75 min
11.20 Mój wiek XX (Az En XX Szazadom / My 20Th Century) dramat, Węgry, 1989, 98 min
13.05 Wysłuchaj mej pieśni (Hear my song) komedia, Wielka Brytania, 1992, 101 min
14.50 Oświecenie gwarantowane (Erleuchtung Garantiert) film obyczajowy, Niemcy, 1999, 108 min
16.40 Siódma pieczęć (The Seventh Seal / Det Sjunde Inseglet) dramat, Szwecja, 1957, 94 min
18.15 Złe zachowanie (Bad Behaviour) komedia, Wielka Brytania, 1993, 103 min
20.00 Chłopiec i rower (Boy And Bicycle) film krótkometrażowy - dramat, Wielka Brytania, 1965, 27 min
20.30 Z cyklu: Randez - vous z Jeanem Gabinem: Maria Chapdelaine (Maria Chapdelaine) dramat, Francja, 1934, 75 min
21.50 Kobieca sprawa (Une Affaire De Femmes) dramat, Francja, 1988, 108 min
23.45 Skandale (7 z 7): W Sieci intryg (Scandal series (7 of 7): The Big Turn On) film erotyczny, Wielka Brytania, 1999, 90 min
01.10 Z kwiatka na kwiatek (Kopytem Sem, Kopytem Tam) dramat, Czechosłowacja, 1988, 130 min
03.20 Układanka (Puzzle) thriller, Hiszpania, 1985, 91 min.

HBO
06:30    Kylie Fever 2002 - koncert Kylie Minogue (Kylie Fever 2002) koncert, USA 2002, 59 min.
07:35    Gwiezdne wrota - Przesiedlenie (Stargate Sg-1 IV. Ep. 31 - Scorched Earth) serial science fiction, USA 2000, 42 min., reż. Martin Wood/ Peter Deluise, wyk. Richard Dean Anderson, Corin Nemec
08:20    Gwiezdne wrota - W okowach lodu (Stargate Sg-1 IV. Ep. 32 - Beneath The Surface) serial science fiction, USA 2000, 42 min., reż. Martin Wood/ Peter Deluise, wyk. Richard Dean Anderson, Corin Nemec
09:05    Przystanek miłość (On The Line) film romantyczny, USA 2001, 82 min., reż. Eric Bross, wyk. Joey Fatone, James Lance Bass
10:30    Zelly i ja (Zelly And Me) obyczajowy, USA 1988, 84 min., reż. Tina Rathbourne, wyk. Isabella Rossellini, Alexandra Johnes
11:55    Żmija (Vipera) dramat, Włochy 2001, 100 min., reż. Sergio Citti, wyk. Harvey Keitel, Olimpia Carlisi
13:40    Dom spokojnej starości (Dalkeith) familijny, Australia 2001, 92 min., reż. Leigh Sheehan, wyk. Ray Barrett, Gus Mercurio
15:15    Na planie wieści z planu filmowego, USA 2002, 30 min.
15:40    Klub porywaczy (The Abduction Club) komedia, W. Brytania 2001, 92 min., reż. Stefan Schwartz, wyk. Liam Cunningham, Daniel Lapaine
17:15    Ulubieńcy Ameryki (America's Sweethearts) komedia, USA 2001, 98 min., reż. Joe Roth, wyk. Julia Roberts, Catherine Zeta-Jones
19:00    Kylie Fever 2002 - koncert Kylie Minogue (Kylie Fever 2002) koncert, USA 2002, 59 min.
20:10    Premiera: HBO Na Stojaka! Odc. 59 program rozrywkowy, Polska 2003, 30 min., reż. Janusz Zaorski, wyk. Marcin Daniec
21:00    Premiera: Sześć stóp pod ziemią 2, odc. 26 (Six Feet Under 26: The Last Time) serial obyczajowy, USA 2002, 56 min., reż. Alan Ball, wyk. Michael C. Hall, Peter Krause
22:00    Premiera: Piękna i szalona (Crazy/Beautiful) romantyczny, USA 2001, 94 min., reż. John Stockwell, wyk. Kirsten Dunst, Jay Hernandez
23:35    3000 mil do Graceland (3000 Miles To Graceland) film akcji, USA 2001, 114 min., reż. Demian Lichtenstein, wyk. Kevin Costner, Kurt Russell
01:30    Deskogłowi (Beach Movie) komedia, USA 1998, 87 min., reż. John Quinn, wyk. Gabrielle Anwar, Alex Deboe
03:00    Przyjaciele i kochankowie (Friends And Lovers) film romantyczny, USA 1999, 102 min., reż. George Haas, wyk. Stephen Baldwin, Robert Downey Jr.
04:45    Przystanek miłość (On The Line) film romantyczny, USA 2001, 82 min., reż. Eric Bross, wyk. Joey Fatone, James Lance Bass

Club
06:00    Medycyna alternatywna
06:25    Alternatywne style życia
06:50    Coś z niczego
07:20    Weekendowi wojownicy
07:50    Rozmowy Kobiet
08:20    Czego pragną mężczyźni
08:50    Moda i styl
09:20    Kreatorzy mody
09:50    Oprah
10:40    Mężczyźni o sobie
11:10    Swatka
11:35    Na ślubnym kobiercu
12:00    Medycyna alternatywna
12:25    Alternatywne style życia
12:50    Coś z niczego
13:20    Weekendowi wojownicy
13:50    Rozmowy Kobiet
14:20    Czego pragną mężczyźni
14:50    Moda i styl
15:20    Kreatorzy mody
15:50    Oprah
16:40    Mężczyźni o sobie
17:10    Swatka
17:35    Na ślubnym kobiercu
18:00    Medycyna alternatywna
18:25    Alternatywne style życia
18:50    Coś z niczego
19:20    Weekendowi wojownicy
19:50    Rozmowy Kobiet
20:20    Czego pragną mężczyźni
20:50    Moda i styl
21:20    Kreatorzy mody
21:50    Potyczki Jerrego Springera
22:45    Sekrety Sypialni
23:20    Swatka
23:50    Na ślubnym kobiercu
00:15    Sekrety Sypialni
00:45    Rozmowy Kobiet
01:10    Czego pragną mężczyźni
01:35    Coś z niczego
02:05    Weekendowi wojownicy
02:35    Trzech kucharzy w Afryce
03:05    Podróże Loyda
03:35    Kulinarne podróże
04:05    Coś z niczego
04:35    Weekendowi wojownicy
05:05    Przysmaki Szkocji
05:35    Cztery pory roku

Avante
06:00    Kosmos Nieznany
06:30    Z dziennika automobilisty
07:20    W Poszukiwaniu Przygód
08:10    Zlota era wyscigów samochodowych
09:00    24 godziny na pokładzie.
09:25    Zbrodnie XX wieku
10:20    Wyścig
11:10    Airwolf
12:00    Kosmos Nieznany
12:30    Z dziennika automobilisty
13:20    W Poszukiwaniu Przygód
14:10    Zlota era wyscigów samochodowych
15:00    24 godziny na pokładzie.
15:25    Zbrodnie XX wieku
16:20    Wyścig
17:10    Airwolf
18:00    Świat samochodów
18:25    Horyzonty
18:50    Krytyczne Sytuacje
19:15    Przyjemnosc z jazdy
20:05    Słynne samochody - Bristol
20:30    Z Pekinu do Pary¿a
21:00    Przyjaciele w przestworzach
21:30    Bohaterowie
21:55    Airwolf
22:45    Lepszy Sex
23:35    Najemcy
00:00    Świat samochodów
00:25    Horyzonty
00:50    Krytyczne Sytuacje
01:15    Przyjemnosc z jazdy
02:05    Słynne samochody - Bristol
02:30    Z Pekinu do Pary¿a
03:00    Przyjaciele w przestworzach
03:30    Bohaterowie
03:55    Zlota era wyscigów samochodowych
04:45    Lepszy Sex
05:35    Najemcy

Reality TV
06.00 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.25 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
06.50 Katastrofy lotnicze (Sky Action Videos) (60 min.).
07.35 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
08.00 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
08.25 Katastrofy lotnicze (Sky Action Videos) (60 min.).
09.10 Poszukiwanie Supermodelki (Search For A Supermodel) (25 min.).
10.00 Poszukiwanie Supermodelki (Search For A Supermodel) (25 min.).
10.45 Poszukiwanie Supermodelki (Search For A Supermodel) (25 min.).
11.30 Katastrofy lotnicze (Sky Action Videos) (60 min.).
12.15 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
12.40 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
13.05 Puchar żarłoka (Glutton Bowl) (45 min.).
14.35 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
15.00 Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.).
15.25 Niebezpieczna profesja (Dangerous Seas) (50 min.).
16.15 Niebezpieczna profesja (Dangerous Seas) (50 min.).
17.05 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
17.30 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
17.55 Siły specjalne (Special Forces) (50 min.).
18.45 Niesamowite zdarzenia (World's Most) (50 min.).
19.35 Niesamowite zdarzenia (World's Most) (50 min.).
20.25 Niesamowite zdarzenia (World's Most) (50 min.).
21.15 Mandaty drogowe w Ameryce (Getting A Ticket In America) (50 min.).
22.05 U.S. SWAT (U.S. SWAT) (55 min.).
23.00 Stan zagrożenia (Code Red) (50 min.).
23.30 Stan zagrożenia (Code Red) (50 min.).
00.00 Australia w plecaku (Backpacking Australia) (25 min.).
00.25 Australia w plecaku (Backpacking Australia) (25 min.).
00.50 Australia w plecaku (Backpacking Australia) (25 min.).
01.15 Australia w plecaku (Backpacking Australia) (25 min.).
01.40 Australia w plecaku (Backpacking Australia) (25 min.).
02.05 Australia w plecaku (Backpacking Australia) (25 min.).
02.30 Australia w plecaku (Backpacking Australia) (25 min.).
02.55 Australia w plecaku (Backpacking Australia) (25 min.).
03.20 Australia w plecaku (Backpacking Australia) (25 min.).
03.45 Australia w plecaku (Backpacking Australia) (25 min.).
04.10 Australia w plecaku (Backpacking Australia) (25 min.).
04.35 Australia w plecaku (Backpacking Australia) (25 min.).
05.00 Australia w plecaku (Backpacking Australia) (25 min.).
05.25 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.).

Romantica
06.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 84) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
07.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 85) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
08.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 86) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
09.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 87) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
10.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 88) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
11.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 115) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
12.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 116) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
13.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 117) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
14.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 118) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
15.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 119) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
16.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 84) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
17.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 85) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
18.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 86) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
19.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 87) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
20.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 88) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
21.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 115) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
22.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 116) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
23.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 117) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
24.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 118) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
01.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 119) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).

MiniMax
06.00      Misie i ich dom: Smak dżemu odc. 4 
06.25      Mamemo odc. 12 
06.30      Bolek i Lolek: Robinson odc. 10 
06.40      Bolek i Lolek: Poławiacze skarbów odc. 11 
06.50      Bolek i Lolek: Sportowcy odc. 12 
07.00      Nieustraszeni ratownicy: Wytrzęsieni w dżungli odc. 25 
07.25      Nieustraszeni ratownicy: Roboratownicy odc. 26 
07.50      Pitaszki: Czterej muszkieterowie odc. 13 
08.20      Królik Milczek: U weterynarza odc. 49 
08.25      Chłopiec z malajskiej wioski: Plotki odc. 16 
08.50      Moje podróżowanie: Mattia z Neapolu odc. 17 
09.05      Crash Zone: To jest sztuka odc. 15 
09.30      Misie i ich dom: Misie i latawce odc. 6 
09.55      Mamemo odc. 14 
10.00      Bolek i Lolek na wakacjach: Strzelba i wędka odc. 3 
10.10      Bolek i Lolek na wakacjach: Fałszywy dziadek odc. 4 
10.20      Bolek i Lolek na wakacjach: Zabawa w rycerza odc. 5 
10.30      Cyberłowcy: Zaginiony matemat odc. 1 
10.55      Cyberłowcy: Zagadka Zeusa odc. 2 
11.20      Traszka Neda 3: Pamiętnik Neda odc. 1 
11.50      Królik Milczek: Letni biwak odc. 55 
11.55      Chłopiec z malajskiej wioski: Pierwszy dzień w szkole odc. 22 
12.20      Moje podróżowanie: Djordje z Jugosławii odc. 24 
12.35      Crash Zone: Zębacz odc. 22 
13.00      Misie i ich dom: Skaczące piłeczki odc. 5 
13.25      Mamemo odc. 13 
13.30      Bolek i Lolek: Dwaj rycerze odc. 13 
13.40      Bolek i Lolek na wakacjach: Lunapark odc. 1 
13.50      Bolek i Lolek na wakacjach: Grzybobranie odc. 2 
14.00      Ciemny kryształ
15.35      Królik Milczek: Randka odc. 50 
15.40      Królik Milczek: Wyprawa na ryby odc. 51 
15.45      Królik Milczek: Balet o sennym ciasteczku odc. 52 
15.50      Moje podróżowanie: Arttu z Finlandii odc. 18 
16.05      Crash Zone: Za darmo odc. 16 
16.30      Misie i ich dom: Misie i latawce odc. 6 
16.55      Mamemo odc. 14 
17.00      Podwieczorek u Mini i Maxa
17.30      Cyberłowcy: Zaginiony matemat odc. 1 
17.55      Cyberłowcy: Zagadka Zeusa odc. 2 
18.20      Traszka Neda 3: Pamiętnik Neda odc. 1 
18.50      Królik Milczek: Letni biwak odc. 55 
18.55      Chłopiec z malajskiej wioski: Pierwszy dzień w szkole odc. 22 
19.20      Moje podróżowanie: Djordje z Jugosławii odc. 24 
19.35      Crash Zone: Zębacz odc. 22

Discovery Channel
09h00 Przygody w dżungli, Amazońska przeprawa
09h25 Discovery dla dzieci, Prędkość
09h55 łowcy tajemnic, Tajemnicze światła/Zginanie łyżek
10h20 Przebudzenie mamuta
11h15 Morskie katastrofy, Ocaleni
12h10 Budynki, mosty i tunele, Mosty
13h05 Wysypisko, Wielka kosiarka
14h00 Strażnicy pałacu Buckingham
15h00 Brat Jezusa
16h00 Poszukiwania świątego Graala
17h00 świat wyścigów, Prędkość
18h00 Wojna w powietrzu, Bombardowania Niemiec
19h00 Ludzie Hitlera, Bormann
20h00 Diagnoza nieznana, Skażona krew
21h00 Detektywi sądowi, ślady zbrodni
22h00 Medycyna sądowa, śmierć Buddyjskiego Mnicha
23h00 Z akt FBI, Poszukiwania Melissy Brannen
00h00 śladem mordercy, Nocny prześladowca
01h00 Urazówka - życie i śmierć w izbie przyjęć, Ciało i Krew
02h00 Wspomnienia z kasyna, Coś za nic

ČT 1 (1997-2007)

6.00 Świat motoryzacji
6.40 Poeci Europy
7.10 Sezamie otwórz się!
7.40 Bolek i Lolek
8.00 Rodzina Smolików
8.15 Ciekawostki ze świata
8.25 Wielka podróż Bolka i Lolka
10.10 Władcy duchów
10.40 Tydzień w regionach
11.05 Nasza wieś
11.25 Dechovki
12.00 Wiadomości
12.05 Rozmowy
12.30 Minął tydzień
13.15 Na rozdrożu
13.25 W secru lodowej ziemi
14.25 Moda
14.50 Koniec Dzikiego Zachodu (2) − film USA
16.20 Oczarowanie
17.15 Co mogę zrobić?
17.25 Szlakiem winnic
17.55 Pogoda
18.00 Wiadomości
18.05 Humor
18.45 Poznajemy Europę
19.00 Wieczorynka
19.15 Wydarzenia
19.40 Pogoda i sport
20.00 Na próbę! − program rozrywkowy
20.45 Święty − film USA
22.45 Wiadomości i sport
23.00 Szaleję za tobą
23.25 Pocałunek upiora − film USA
1.00 Kinobox
1.25 Inspektor Lynley
2.40 Ciągle młoda
3.25 Poeci Europy

Nova logo 1996

6.30 Animowany poranek
7.00 Koteczki
7.15 Taz−mania
7.45 Action Man
8.10 Panny Gilmore
9.05 Przeboje
10.10 Powrót do Edenu
11.05 Matlock
12.00 Dzwońcie do kierownictwa
12.30 Śmierć w siodle − film czeski
13.50 Rozmaitości
14.15 I liga piłarska
16.20 Niezwykłe historie
16.55 Sinan Torpak
17.50 Pogoda
17.55 Pan Vok odchodzi − komedia czeska
19.30 Wiadomości i sport
20.00 Z politykami nie tańczymy − program rozrywkowy
21.15 Hanging Up − film USA
23.00 Piórko − erotic show
23.40 Bez alibi − film USA
1.20 Ekspertka − erotyk
2.35 Telezakupy
3.05 Dzwońcie do kierownictwa

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.