FANDOM


TVP 1
05:15 Moda na sukces - odc. 3430 (The Bold and the Beautiful ep. 3645); serial kraj prod.USA (2001)
05:35 Moda na sukces - odc. 3431 (The Bold and the Beautiful ep. 3646); serial kraj prod.USA (2001)
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30;  Pogoda 6:32,7:05,7:33, 6.15 biznesowa piatka
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:30 Kopciuszek - Podróż do krainy szczęścia odc. 20 (Shinderera monogatari - Travelling toward happiness); serial animowany kraj prod.Japonia (1995)
08:55 Domowe przedszkole - Kolorowa piłka; program dla dzieci
09:25 Bob Budowniczy X - Gdzie jest tata Boba?, odc. 5 (Bob the Builder // Where?s Robert?, ep. 5); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2004)
09:35 Papirus - Korona Wadżet  43 (The sacred crown of Quadadjet); film animowany kraj prod.Francja (2000)
10:05 Szkoła złamanych serc - odc. 102 (odc. 102); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998)
10:55 Bao - Bab, czyli zielono mi - odc. 1/12 - Misja specjalna
11:20 Podróżnik - Smaki i kolory Gwadelupy
11:40 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Plebania - odc. 873; telenowela TVP
12:45 Letni seans filmowy - Motodrama; komedia
14:10 Kogutto w trasie - Union of Rock - Festiwal Rockowy Węgorzewo 2007; felieton
14:30 My Wy Oni ; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Smaki polskie; magazyn kulinarny
15:25 Klan - odc. 1262; telenowela TVP
15:50 Tygrysy Europy - odc. 1/18 - Powrót z wakacji
16:50  Łossskot we Wrocławiu - Era Nowe Horyzonty ; magazyn
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:35 Moda na sukces - odc. 3432 (The Bold and the Beautiful ep. 3647); serial kraj prod.USA (2001)
18:00 Moda na sukces - odc. 3433 (The Bold and the Beautiful ep. 3648); serial kraj prod.USA (2001)
18:25 Faceci do wzięcia - Wierzmy w cuda; serial TVP
19:00 Wieczorynka - Podróże kapitana Klipera - Złoto na piasku, odc. 9
19:05 Wieczorynka - Maurycy i Hawranek - odc. 5 - Chomikowanie; serial animowany
19:15 Sali Mali - Upał 22 (Hot and bothered); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2002)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Pogoda dla kierowców
20:20 Herosi, seria I - Pięć lat później, odc. 20 (Heroes, season I, Five Years Gone, ep. 20) - txt str.777 kraj prod.USA (2006)
21:10 Herosi, seria I - Trudna próba, odc. 21 (Heroes, season I, The Hard Part, ep. 21) - txt str,777 kraj prod.USA (2006)
21:55 David Nolande - cz. 3 (ep. 3, L'Horloge du destin); serial kraj prod.Francja (2006)
22:50 Teleexpress nocą
23:10 Bez pardonu III - odc. 10, Mali winowajcy (District, The III - ep. 10, Small Packages); serial sensacyjny kraj prod.USA (2002)
23:55  Łossskot we Wrocławiu - Era Nowe Horyzonty ; magazyn
00:05 Dobre, bo polskie - Kobra: Upiór w kuchni; spektakl teatralny
01:30 Dobre, bo polskie - Kapitan Sowa na tropie - odc. 5/8 - Trzecia ręka; serial TVP
02:00 Dobre, bo polskie - S. O. S. - odc. 5/7 - Wenus 73; serial TVP
02:55 Zakończenie programu

TVP 2
05:40 Ocean Avenue - odc. 129/130 (Ocean Avenue ep. 129); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)
06:25 Ocean Avenue - odc. 130 ost. (Ocean Avenue ep. 130); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)
07:10 TELEZAKUPY
07:25 Dwójka Dzieciom - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 18 - Pik Pok na morzu; serial animowany
07:35 Dwójka Dzieciom - Dookoła świata z Tippi - odc. 5/6 Tippi i wilki (Tippi and the Wolves); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2002)
08:05 Na dobre i na złe - odc. 273 Goście z przeszłości; serial TVP
09:00 Pytanie na śniadanie - lato
09:25 Pogoda
10:00 Panorama
10:35 Panorama
10:37 Pogoda
10:44 Święta wojna - (260) Twarz roku; serial TVP
11:10 Codzienna 2 m. 3 - odc. 20; serial komediowy TVP
11:40 Magnum - odc. 125/162 Kim jest Don Luis Higgins (MAGNUM P. I. s. 6 Who is Don Luis Higgins and why is he doing these terrible things to me); serial kraj prod.USA (1986)
12:30 Przygody Tarzana - odc 74/75 Niebezpieczna rywalizacja (Tarzan, ep  319 Dangerous competition); serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991)
13:00 Raj na ziemi - Patagonia-odc.15 (Living Edens); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2002)
13:55 Dubidu - odc. 21; quiz muzyczny
14:50 Detektyw w sutannie - s. I, odc. 2/8  Gdzie jest nieboszczyk?, cz. II (Father Dowling Mysteries    s. 1, ep. The Missing Body Mystery  p.2); serial kryminalny kraj prod.USA (1989)
15:40 Wakacje z Dwójką - Kochanie zmniejszyłem dzieciaki - odc 58/66 (Honey I shrunk the kids) - txt str.777 kraj prod.USA (1997)
16:25 Gliniarz i prokurator s. 3, odc. 21/26 - Gdyby nie troska (Jake and the Fatman,  s.3, ep. If I didn't  care); serial sensacyjny kraj prod.USA (1989)
17:20 Biuro kryminalne -  Rachunek za zbrodnię; serial TVP
17:45 EKSKLUZIW - wywiad Grażyny Torbickiej z Davidem Lynchem
18:00 Program lokalny
18:30 Sport Telegram
18:35 Pogoda
18:45 Panorama
19:05 Wywiad z Rodem Stewartem
19:10 Muzyczne historie miłosne (cz. 1); widowisko rozrywkowe
19:55 Wywiad z Rodem Stewartem
20:05 Łowcy śmiechu - Kabaret Ani Mru Mru (1); program kabaretowy
21:05 Wywiad z Rodem Stewartem
21:15 Koncert Roda Stewarta
22:40 Panorama
22:55 Pogoda
23:00 Sport Telegram
23:05 Biznes
23:10 Magazyn kryminalny 997 - Michała Fajbusiewicza
23:40 Podróż w czasie - Herod. Kulisy legendy. (Herod - Byhind the Myth); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
00:35 Julia wraca do domu (Julie walking home); dramat obyczajowy kraj prod.Polska, Kanada, Niemcy (2002)
02:30 Zakończenie dnia

Polsat
06:00     Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06:45     Sekret Laury - telenowela reż. Federico Palazzo , Gabriel de Ciancio, Argentyna 2004
07:45     TV Market - magazyn reklamowy
08:00     Wielka wygrana - teleturniej
08:50     13 posterunek - serial komediowy reż. Maciej Ślesicki, Polska 1997
09:30     Daleko od noszy - serial komediowy Polska 2003
10:00     Czarodziejki - serial obyczajowy reż. Shannen Doherty, Gilbert Adler i inni, USA 1998
11:00     Dotyk anioła - serial obyczajowy reż. John Masius, Jon Anderson, i inni, USA 1994
12:00     Pensjonat Pod Różą - serial obyczajowy reż. Mirosław Bork, Maciej Wojtyszko, Polska 2003
13:00     Jesteś moim życiem - serial obyczajowy reż. Rodolfo Antúnez, Jorge Bechara, Argentyna 2006
14:00     Miodowe lata - serial komediowy reż. Maciej Wojtyszko, Polska 2002
14:50     Benny Hill - program rozrywkowy
15:20     Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
15:50     Wydarzenia
16:15     Prognoza pogody
16:25     Daleko od noszy - serial komediowy Polska 2003
16:55     Strażnik Teksasu - serial sensacyjny USA 2000
18:00     Miodowe lata - serial komediowy reż. Maciej Wojtyszko, Polska 2002
18:50     Wydarzenia
19:20     Sport
19:25     Prognoza pogody
19:30     Rodzina zastępcza - serial komediowy reż. Wojciech Adamczyk/Michał Kwieciński, Polska
20:00     Skazany na śmierć - serial sensacyjny Japonia 2000
21:00     Skazany na śmierć - serial sensacyjny Japonia 2000
21:55     Studio LOTTO
22:00     CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku - serial kryminalny USA 2004
23:00     Nożyczki - thriller reż. Frank De Felitta, wyk. Sharon Stone, Steve Railsback, Ronny Cox, Michelle Phillips USA 1991
01:15     Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
02:15     Nocne randki - program rozrywkowy
05:00     Music Spot - program muzyczny

TVN
05:50     Telesklep
06:40     Pogoda na miłość - serial obyczajowy odc. 20/22 reż. Mark Schwahn, USA 2003
07:35     Pascal: po prostu gotuj: Egzamin na piątkę - magazyn kulinarny
08:05     Rozmowy w toku: Te dzieci igrają z życiem! - talk show
09:05     Wykręć numer - teleturniej
10:05     Fabryka gry - interaktywny program rozrywkowy
11:05     Telesklep
11:30     Co nowego u Scooby'ego? - serial animowany odc. 10/14
11:55     Detektywi: Idolka - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
12:25     W11 - Wydział Śledczy: Nocny pociąg - serial fabularno-dokumentalny Polska
13:05     Na Wspólnej - serial obyczajowy odc. 737-739 Polska 2003
14:20     Pogoda na miłość - serial obyczajowy odc. 21/22 reż. Mark Schwahn, USA 2003
15:20     Prawo pożądania - telenowela odc. 116/143 reż. David Posada, USA/Kolumbia/Meksyk 2005
16:20     Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny Polska 2006
17:20     Rozmowy w toku: Nie puszczaj dziecka na dyskotekę! - talk show
18:30     Detektywi: Pacjent - serial fabularno-dokumentalny Polska 2005
19:00     Fakty
19:30     Sport - program informacyjny
19:40     Pogoda
19:50     Uwaga! - magazyn reporterów
20:15     Prawdziwe historie Cena sukcesu - film obyczajowy reż. Jan Egleson, wyk. Crystal Bernard, Esai Morales, Shirley Knight, Casey Sander USA 1996
22:15     Magda M. - serial obyczajowy odc. 43 reż. Jacek Borcuch, Maciej Dejczer, Polska 2005
23:15     Magda M. - serial obyczajowy odc. 44 reż. Jacek Borcuch, Maciej Dejczer, Polska 2005
00:15     Kryminalni: Mętna woda - serial kryminalny odc. 63 reż. Piotr Wereśniak, Ryszard Zatorski, Polska 2004
01:15     Kryminalni: Ślub - serial kryminalny odc. 65 reż. Piotr Wereśniak, Ryszard Zatorski, Polska 2004
02:10     Nocne igraszki - program interaktywny
03:10     Telesklep
04:00     Uwaga! - magazyn reporterów
04:20     Nic straconego - programy powtórkowe

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier; STEREO
06:09 Przegląd prasy; STEREO
06:13 Serwis sportowy; STEREO
06:15 Kurier flesz; STEREO
06:17 Pogoda; STEREO
06:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
06:23 Przegląd prasy; STEREO
06:27 Kamera Kuriera; STEREO
06:30 Kurier; STEREO
06:39 Przegląd prasy; STEREO
06:43 Serwis sportowy; STEREO
06:45 Kurier flesz; STEREO
06:47 Pogoda; STEREO
06:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
06:53 Przegląd prasy; STEREO
06:57 Kamera Kuriera; STEREO
07:00 Kurier; STEREO
07:10 Przegląd prasy; STEREO
07:13 Serwis sportowy; STEREO
07:15 Kurier flesz; STEREO
07:17 Pogoda; STEREO
07:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
07:23 Przegląd prasy; STEREO
07:27 Kamera Kuriera; STEREO
07:30 Kurier; STEREO
07:39 Przegląd prasy; STEREO
07:42 Serwis sportowy; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:27 Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:24 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:55 Pogoda; STEREO
09:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:04 Serwis sportowy; STEREO
10:08 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:11 Pogoda; STEREO
10:15 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:50 Pogoda; STEREO
10:53 Serwis sportowy; STEREO
10:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:02 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:27 Kamera Kuriera; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:52 Pogoda; STEREO
11:54 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:58 Serwis sportowy; STEREO
12:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:53 Pogoda; STEREO
12:54 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:59 Serwis sportowy; STEREO
13:04 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:54 Pogoda; STEREO
13:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:00 Serwis sportowy; STEREO
14:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:54 Pogoda; STEREO
14:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
15:01 Serwis sportowy; STEREO
15:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:56 Pogoda; STEREO
15:58 Serwis sportowy; STEREO
16:05 Studio Senat; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:14 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:52 Pogoda; STEREO
20:58 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:41 Pogoda; STEREO
22:43 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:51 Pogoda; STEREO
23:54 Ostatnie dni sław - Gianni Versace, odc. 4 (Final Days of an Icon); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:46 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:59 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:28 Kurier; STEREO
01:48 Pogoda; STEREO
01:51 Ostatnie dni sław - Gianni Versace, odc. 4 (Final Days of an Icon); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich odlat 12
02:44 Zakończenie dnia

TVP 3 Katowice
06:00 Kurier; STEREO
06:09 Przegląd prasy; STEREO
06:13 Serwis sportowy; STEREO
06:15 Kurier flesz; STEREO
06:17 Pogoda; STEREO
06:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
06:23 Przegląd prasy; STEREO
06:27 Kamera Kuriera; STEREO
06:30 Kurier; STEREO
06:39 Przegląd prasy; STEREO
06:43 Serwis sportowy; STEREO
06:45 Kurier flesz; STEREO
06:47 Pogoda; STEREO
06:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
06:53 Przegląd prasy; STEREO
06:57 Kamera Kuriera; STEREO
07:00 Kurier; STEREO
07:10 Przegląd prasy; STEREO
07:13 Serwis sportowy; STEREO
07:15 Kurier flesz; STEREO
07:17 Pogoda; STEREO
07:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
07:23 Przegląd prasy; STEREO
07:27 Kamera Kuriera; STEREO
07:30 Kurier; STEREO
07:39 Przegląd prasy; STEREO
07:42 Serwis sportowy; STEREO
07.45 Aktualności Flesz + Pogoda
07.50 Kalejdoskop regionalny – Bielsko-Biała
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:27 Kamera Kuriera; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08.45 Tropiciele – reportaż
09:00 Kurier; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:24 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:55 Pogoda; STEREO
09:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:04 Serwis sportowy; STEREO
10:08 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:11 Pogoda; STEREO
10:15 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:50 Pogoda; STEREO
10:53 Serwis sportowy; STEREO
10:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:02 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:27 Kamera Kuriera; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:52 Pogoda; STEREO
11:54 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:58 Serwis sportowy; STEREO
12:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:53 Pogoda; STEREO
12:54 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:59 Serwis sportowy; STEREO
13:04 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:54 Pogoda; STEREO
13:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:00 Serwis sportowy; STEREO
14:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:54 Pogoda; STEREO
14:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
15:01 Serwis sportowy; STEREO
15:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:56 Pogoda; STEREO
15:58 Serwis sportowy; STEREO
16:05 Studio Senat; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16.45 Aktualności
16.48 Pogoda
16.50 Kronika miejska – Zabrze
17.00 Trójka dzieciom: Przygód kilka wróbla Ćwirka
17:14 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18.00 Aktualności
18.24 Magazyn Meteo
18.30 Aktualności sportowe
18.40 Ludzie i sprawy – magazyn reporterów  TV Katowice
19.10 Uwaga weekend – informator kulturalny
19.50 TV Katowice zaprasza
20:00 Telekurier; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:52 Pogoda; STEREO
20:58 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21.45 Aktualności sportowe + Aktualności
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:41 Pogoda; STEREO
22:43 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:04 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:51 Pogoda; STEREO
23:54 Ostatnie dni sław - Gianni Versace, odc. 4 (Final Days of an Icon); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:46 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:59 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:28 Kurier; STEREO
01:48 Pogoda; STEREO
01:51 Ostatnie dni sław - Gianni Versace, odc. 4 (Final Days of an Icon); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich odlat 12
02:44 Zakończenie dnia

TV 4
05.45 FIFA Futbol Mundial - magazyn
06.05 V-max - magazyn motoryzacyjny
06.30 Drogówka - magazyn policyjny
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - magazyn reklamowy
08.30 Monster Warriors (6) - serial animowany
09.00 TiVi Sekcja - talk show
10.00 Saint-Tropez (3) - serial obyczajowy
11.05 Beverly Hills 90210 (27) - serial obyczajowy
12.05 Lingo - teleturniej
13.05 Strażacy - serial dokumentalny
13.40 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.20 Król szamanów (60) - serial animowany
15.55 Beverly Hills 90210 (28) - serial obyczajowy
16.50 Talk2Szok - program rozrywkowy
17.50 Lingo - teleturniej
18.50 Saint-Tropez (4) - serial obyczajowy
20.00 Kameleon (14) - serial sensacyjny
21.00 Więzień Brubaker - film sensacyjny, USA 1980
23.50 Więcej psów niż kości - komedia, USA 2000
01.55 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
02.30 Cała Prawda - talk show
03.15 Muzyczne listy - program muzyczny
04.05 Zakończenie programu

TVN 7
6.10 Maraton Uśmiechu - program rozrywkowy
6.35 Telesklep
7.40 Maraton Uśmiechu - program rozrywkowy
8.10 Nie ma sprawy - serial obyczajowy
9.10 Gorzka zemsta - telenowela
10.05 Nocny kurs - serial sensacyjny
11.05 Zabawa od kuchni - konkurs interaktywny
12.05 Telesklep
14.10 Gorzka zemsta - telenowela
15.10 Nikita - serial sensacyjny
16.10 Życie na fali - serial obyczajowy
17.10 Seans filmowy - interaktywny program rozrywkowy
18.10 Nocny kurs - serial sensacyjny
19.10 Życie na fali - serial obyczajowy
20.10 Szczęki Część III - film sensacyjny, USA, 1983, reż. Joe Alves wyk. Dennis Quaid, Bess Armstrong
22.10 Bez śladu - serial sensacyjny
23.10 Projekt plaża - extra
23.45 Niepohamowana siła II. Przemoc za przemoc - film sensacyjny, USA, 1995, reż. Jonathan Winfrey wyk. Stacie Randall, Dan Gauthier

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30;  Pogoda 6:32,7:05,7:33 oraz:; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Biznesowa piątka; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Na żywioł - Ogień cz.1; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Raj; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:20 Leśnym tropem - odc. 5; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Zespół adwokacki - odc. 9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:40 Czterdziesty sezon Kabaretu pod Egidą - cz. 1; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Złotopolscy - odc. 851* - Rozwód jak w banku; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1255; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Wieści Polonijne; STEREO
13:05 Marzenia do spełnienia - odc. 9; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Mój pierwszy raz - (48); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Biznes z gwarancją; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Tajemnice lasu - Magia drewna; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:25 Święto herbu miasta Gdańska; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Na żywioł - Ogień cz.1; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Zwierzowiec - Pies czy kot? - Kot abisyński odc.51; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Raj ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Pomorskie krajobrazy - Poligon przyrody; Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Zespół adwokacki - odc. 9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Odkrywanie Warszawy - Dom nad Łąkami; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Złotopolscy - odc. 851* - Rozwód jak w banku; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Kasztaniaki - O chomiku piekielniku; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Pogoda dla kierowców; STEREO
20:10 Klan - odc. 1255; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 W stronę świata - odc. 5* Artur Gromadzki; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
21:05 Marzenia do spełnienia - odc. 10; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:50 mc 2- Maszyna czasu Manna i Materny - (5); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Podróżnik - Paryż Gauguina; Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Dookoła Siebie - magazyn Joanny Brodzik - Czy mogę rozwijać swoje zmysły?; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:47 Sport Telegram; STEREO
23:48 Biznes; STEREO
23:55 Zespół adwokacki - odc. 9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Złotopolscy - odc. 851* - Rozwód jak w banku; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Kasztaniaki - O chomiku piekielniku; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1255; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 W stronę świata - odc. 5* Artur Gromadzki; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Marzenia do spełnienia - odc. 10; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:40 mc 2- Maszyna czasu Manna i Materny - (5); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Dookoła Siebie - magazyn Joanny Brodzik - Czy mogę rozwijać swoje zmysły?; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Bory Tucholskie; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Nowa Tradycja - "Kwadrofonik"; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia

Eurosport
8.30 Watts - magazyn sportowy
9.00 Piłka nożna plażowa w Portimao
10.00 Siatkówka plażowa Mistrzostwa Świata w Gstaad
12.00 Watts - magazyn sportowy
12.30 Kolarstwo Tour de France
17.30 Gooooal!. Best of - magazyn piłkarski
18.00 Piłka nożna kobiet Mistrzostwa Europy do lat 19, Mecz półfinałowy
20.00 Boks Walka o tytuł mistrzowski federacj WBA w Hollywood - waga superkogucia. Celestino Caballero - Ricardo Castillo
21.00 Boks Gala w Hollywood - waga ciężka. Michael Moorer - Sedreck Fields
22.00 Kolarstwo Tour de France najważniejsze wydarzenia
23.00 TNA Wrestling Zawody w USA
23.45 TNA Wrestling Zawody w USA

HBO
6.30 W krzywym zwierciadle: Poszukiwacze złota - komedia
7.55 Afrykańska farma - film obyczajowy
9.35 Poddaj się, Dorotko - film biograficzny
12.25 Prosto z zoo do Indii - film przygodowy
14.00 Studio filmowe Formosa - komedia
15.30 Odkrycie profesora Krippendorfa - komedia
17.05 Sky High - komedia akcji
18.45 W krzywym zwierciadle: Poszukiwacze złota - komedia
20.10 Premiera: Pełnia szczęścia - komedia
21.30 Last Days - dramat
23.05 Cień strachu - thriller
0.35 Jaskinia - film akcji
2.10 Syriana - thriller
4.15 Cinema, cinema - magazyn filmowy
4.45 Oszukani - film animowany


Ale Kino!
08:00    Powrót idioty Komediodramat, Czechy 1999, 110'
09:50    Stulecie filmu animowanego
11:35    Umrzeć ze śmiechu Tragikomedia, USA 1995, 135'
13:50    Sabah Komedia, Kanada 2005, 95'
15:25    Za drzwiami Actors Studio
16:25    Gwiazda szeryfa Western, USA 1957, 100'
18:05    Zapach psiej sierści Film sensacyjny, Polska / Bułgaria 1982, 115'
20:00    Prawo słabszego Komediodramat, Belgia / Francja 2006, 125'
22:05    Czeski numer Dramat obyczajowy, Austria 2006, 105'
23:50    Wyłącznie dla dorosłych Hotel Dramat obyczajowy, Wielka Brytania / Włochy 2001, 120'
01:50    Tombstone Western, USA 1993, 125'

HBO 2
06:30    Trudne słówka Komedia romantyczna, USA 2004, 130'
08:40    Pogodynka Komedia, Kanada 2005, 90'
10:10    Zapomnienie Dramat obyczajowy, Kanada 2002, 90'
11:40    Na planie
12:10    Ekspres polarny Film animowany, USA 2004, 100'
13:50    Święty Ralph Komediodramat, Kanada 2004, 100'
15:30    XXX  II: Następny poziom Film sensacyjny, USA 2005, 100'
17:10    Czarownica Komedia romantyczna, USA 2005, 100'
18:50    Trudne słówka Komedia romantyczna, USA 2004, 130'
21:00    Dick i Jane: Niezły ubaw Komedia kryminalna, USA 2005, 90'
22:30    Na stojaka!
23:00    W akcie desperacji Film sensacyjny, USA 1998, 100'
00:40    Rodzice chrzestni z Tokio Film animowany, Japonia 2003, 90'
02:10    Egzorcysta: Początek Horror, USA 2004, 110'
04:00    Cinema, cinema
04:25    Czarownica Komedia romantyczna, USA 2005, 100'

Polsat 2
07:35    VIP
08:00    Żeński rozmiar
08:30    Wydarzenia
09:00    Interwencja
09:25    Samo życie serial, odc. 730
10:00    Gra w ciemno
10:45    Mamuśki serial, odc. 15
11:05    Interwencja
11:30    Wydarzenia
12:00    Pierwsza miłość serial, odc. 490
12:35    Eureko, ja to wiem!
13:20    Sopot TOPtrendy Festiwal 2007
14:15    Interwencja
14:45    Zerwane więzi
15:30    VIP
16:00    Żeński rozmiar
16:30    Wydarzenia
17:00    Interwencja
17:25    Samo życie serial, odc. 730
18:00    Gra w ciemno
18:45    Mamuśki serial, odc. 15
19:05    Interwencja
19:30    Wydarzenia
20:00    Pierwsza miłość serial, odc. 490
20:35    Eureko, ja to wiem!
21:20    Sopot TOPtrendy Festiwal 2007
22:05    Interwencja
22:30    Zerwane więzi
23:00    Się kręci
23:30    VIP
00:00    Żeński rozmiar
00:30    Interwencja
01:00    Rodzina zastępcza plus serial, odc. 255
02:00    Wydarzenia
02:30    Gra w ciemno
03:15    Oblicza Ameryki
03:45    Się kręci
04:15    Pierwsza miłość serial, odc. 491
05:00    Kuba Wojewódzki
06:00    Świat według Kiepskich serial, odc. 246
06:30    Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście (seria 3) serial, odc. 39

Animal Planet
06:00 Dorastanie
07:00    Łowca krokodyli
08:00    Cudowne psy
08:30    Małpi biznes
09:00    Na pomoc zwierzętom
09:30    Na ratunek przyrodzie
10:00    Wyprawy Corwina
11:00    Powrót do świątyni tygrysów
11:30    Dingo - wyjęte spod prawa
12:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata
12:30    Niewiarygodne filmy o zwierzętach
13:00    Cudowne psy
13:30    Małpi biznes
14:00    Szczęki w powietrzu
15:00    Świątynia tygrysów
16:00    Wyprawy Corwina
17:00    Policja dla zwierząt w Miami
18:00    Na posterunku
18:30    Na ratunek przyrodzie
19:00    Cudowne psy
19:30    Małpi biznes
20:00    Policja dla zwierząt w Houston
21:00    Świat przyrody
22:00    Tropem tygrysów
22:30    Zwierzęta od A do Z
23:00    Na ratunek przyrodzie
23:30    Małpi biznes
00:00    Instynkt zabójcy
01:00    Policja dla zwierząt w Houston
02:00    Świat przyrody
03:00    Cudowne psy
03:30    Małpi biznes
04:00    Policja dla zwierząt w Miami
05:00    Tropem tygrysów
05:30    Zwierzęta od A do Z

AXN
06:20 Wyścig (seria 5) serial, odc. 6
07:15    Star Trek: Enterprise (seria 4) serial, odc. 12
08:10    Robinsonowie: Plejada gwiazd (seria 8) serial, odc. 2
09:05    Władca zwierząt (seria 3) serial, odc. 15
10:00    V.I.P. (seria 2) serial, odc. 11
10:55    Wyścig (seria 5) serial, odc. 6
11:50    Robinsonowie: Plejada gwiazd (seria 8) serial, odc. 2
12:45    Star Trek: Enterprise (seria 4) serial, odc. 12
13:40    Władca zwierząt (seria 3) serial, odc. 15
14:35    V.I.P. (seria 2) serial, odc. 11
15:30    Wyścig (seria 5) serial, odc. 7
16:25    Star Trek: Enterprise (seria 4) serial, odc. 13
17:20    Robinsonowie: Plejada gwiazd (seria 8) serial, odc. 3
18:15    Władca zwierząt (seria 3) serial, odc. 16
19:10    V.I.P. (seria 2) serial, odc. 12
20:05    CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (seria 3) serial, odc. 21
21:00    Zabójcze umysły (seria 2) serial, odc. 22
22:00    CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (seria 7) serial, odc. 17
23:00    Jericho serial, odc. 6
00:00    CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (seria 3) serial, odc. 21
00:55    Zabójcze umysły (seria 2) serial, odc. 22
01:50    CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (seria 7) serial, odc. 17
02:45    Jericho serial, odc. 6

AXN Crime
12:00    Babski oddział serial, odc. 3
13:00    Wydział zabójstw Baltimore (seria 3) serial, odc. 20
14:00    Wydział spraw zamkniętych (seria 4) serial, odc. 18
15:00    Szczury wodne serial, odc. 167
16:00    Zabójczynie serial, odc. 16
17:00    Babski oddział serial, odc. 3
18:00    Wydział zabójstw Baltimore (seria 3) serial, odc. 20
19:00    Wydział spraw zamkniętych (seria 4) serial, odc. 18
20:00    Szczury wodne serial, odc. 167
21:00    Zabójczynie serial, odc. 16
22:00    Tropem zbrodni serial, odc. 15
23:00    CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (seria 2) serial, odc. 1
00:00    Wydział spraw zamkniętych (seria 4) serial, odc. 19
01:00    Szczury wodne serial, odc. 168
02:00    CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (seria 2) serial, odc. 1

AXN Sci-Fi
12:00    Lexx (seria 4) serial, odc. 8
13:00    Andromeda (seria 5) serial, odc. 10
14:00    Regenesis (seria 2) serial, odc. 1
15:00    Star Trek: Następne pokolenie serial, odc. 26
16:00    Sliders: Piąty wymiar (seria 5) serial, odc. 9
17:00    Lexx (seria 4) serial, odc. 8
18:00    Andromeda (seria 5) serial, odc. 10
19:00    Regenesis (seria 2) serial, odc. 1
20:00    Star Trek: Następne pokolenie serial, odc. 26
21:00    Sliders: Piąty wymiar (seria 5) serial, odc. 9
22:00    Dobro kontra zło serial, odc. 17
23:00    Andromeda (seria 5) serial, odc. 11
00:00    ReGenesis (seria 2) serial, odc. 2
01:00    Star Trek: Następne pokolenie (seria 2) serial, odc. 1
02:00    Sliders: Piąty wymiar (seria 5) serial, odc. 10

BBC Prime
06:10 Duży kucharz, mały kucharz serial, odc. 10
06:30    Tikkabilla
07:00    Tańczmy boogie! serial, odc. 10
07:15    Tweenies
07:35    Balamory
07:55    Duży kucharz, mały kucharz serial, odc. 10
08:15    Wycieczki z ciocią Mabel serial, odc. 10
08:30    Andy Pandy serial, odc. 10
08:35    Teletubisie
09:00    Domowa rewolucja
09:30    Tydzień, w którym nie było kobiet
10:00    Małomiasteczkowe ogrody
10:30    Perfekcyjne posiadłości
11:00    Ogrodowe wyzwanie
11:30    Dziennik wielkich kotów
12:00    Dziennik wielkich kotów
12:30    Co ludzie powiedzą? serial, odc. 1
13:00    Jak czas mija serial, odc. 8
13:30    Moja rodzinka serial, odc. 8
14:00    Hetty Wainthropp prowadzi śledztwo serial, odc. 8
15:00    Dalziel i Pascoe: rozmowy zmarłych serial, odc. 2
16:00    Domowa rewolucja
16:30    Zacząć nowe życie
17:30    Łowca okazji
18:00    Jak czas mija serial, odc. 9
18:30    Moja rodzinka serial, odc. 9
19:00    Nie ma jak w domu?
19:30    Nie ma jak w domu?
20:00    Budząc umarłych serial, odc. 9
21:00    Sprawy inspektora Lynleya serial, odc. 9
22:00    Władza absolutna serial, odc. 9
22:30    Dobrej nocki serial, odc. 3
23:00    Budząc umarłych serial, odc. 3
00:00    Co ludzie powiedzą? serial, odc. 1
00:30    Sprawy inspektora Lynleya serial, odc. 1
01:30    Jak czas mija serial, odc. 9
02:00    Moja rodzinka serial, odc. 9
02:30    Eastenders serial, odc. 1249
03:00    Budząc umarłych serial, odc. 1249
04:00    Hetty Wainthropp prowadzi śledztwo serial, odc. 1249

Canal +
07:00    Łapu capu
07:10    Nie przegap
07:20    Simpsonowie serial, odc. 1
07:45    Łapu capu
08:00    Bądź moim dzieckiem
09:10    Magiczne buty II Komedia, USA 2006, 100'
10:50    Elizabeth Film historyczny, Wielka Brytania 1998, 130'
13:00    Listy miłosne Dramat psychologiczny, Polska 2001, 115'
14:55    7 krasnoludków - historia prawdziwa Komedia, Niemcy 2004, 100'
16:35    W wirze Film sensacyjny, USA 2005, 100'
18:15    Agent XXL  II Komedia sensacyjna, USA 2006, 105'
20:00    Łapu capu
20:10    Simpsonowie serial, odc. 2
20:35    Nie przegap
20:45    Łapu capu
21:00    Rockefeller Plaza 30 serial, odc. 10
21:30    Detektyw Monk (seria 5) serial, odc. 12
22:20    16 przecznic Film sensacyjny, Niemcy / USA 2006, 105'
00:05    Monachium Film historyczny, USA 2005, 160'
02:45    Ten dzień powrócił Thriller, USA 2005, 90'
04:15    Towar Komediodramat, Polska 2005, 60'

Canal + Film
08:30    Iluminacja Film psychologiczny, Polska 1972, 90'
10:00    Opowieść o Zachodnim Brzegu Film krótkometrażowy, 25'
10:25    Rize
12:00    Łapu capu
12:10    Simpsonowie serial, odc. 1
12:35    Nie przegap
12:45    Łapu capu
13:00    Poirot - zagadka "Błękitnego Ekspresu" Film kryminalny, Wielka Brytania 2005, 95'
14:35    Concorde - port lotniczy '79 Film katastroficzny, USA 1979, 115'
16:30    Święte serce Film obyczajowy, Włochy 2005, 115'
18:25    Przez ogień Film obyczajowy, USA 2005, 95'
20:00    Piekło Dramat obyczajowy, Włochy / Francja / USA 2005, 100'
21:40    Zabójczy numer Thriller, Niemcy / USA 2006, 110'
23:30    Rockefeller Plaza 30 serial, odc. 10
23:55    Detektyw Monk (seria 5) serial, odc. 12
00:40    Frajer Film krótkometrażowy, 30'
01:10    Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady Western, USA / Francja 2005, 120'
03:10    Nie mów nikomu Dramat obyczajowy, Włochy / Wielka Brytania 2005, 120'

Cartoon Network
06:00    Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą serial, odc. 12
06:25 Atomówki serial, odc. 12
06:50    Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą serial, odc. 12
07:15    Bliźniaki Cramp serial, odc. 12
07:40    Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą serial, odc. 12
08:05    Kudłaty i Scooby Doo na tropie serial, odc. 12
08:30    Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą serial, odc. 12
08:55    Kryptonim: Klan na drzewie serial, odc. 12
09:20    Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą serial, odc. 12
09:45    Ben 10 serial, odc. 12
10:10    Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą serial, odc. 12
10:35    Podwójne życie Jagody Lee serial, odc. 12
11:00    Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą serial, odc. 12
11:25    Ed, Edd i Eddy serial, odc. 12
11:50    Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą serial, odc. 12
12:15    Laboratorium Dextera serial, odc. 12
12:40    Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą serial, odc. 12
13:05    Atomówki serial, odc. 12
13:30    Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą serial, odc. 12
13:55    Harcerz Lazlo serial, odc. 12
14:20    Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą serial, odc. 12
14:45    Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster serial, odc. 12
15:10    Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą serial, odc. 12
15:35    Robotboy serial, odc. 12
15:45    Robotboy serial, odc. 12
16:00    Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą serial, odc. 12
16:25    Johnny Test serial, odc. 12
16:50    Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą serial, odc. 12
17:15    Wiewiórek serial, odc. 12
17:30    Baranek Shaun serial, odc. 12
17:40    Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą serial, odc. 12
18:05    Pet Alien serial, odc. 12
18:30    Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą serial, odc. 12
18:55    Xiaolin: pojedynek mistrzów serial, odc. 12
19:20    Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą serial, odc. 12
19:45    Ben 10 serial, odc. 12
20:10    Mój partner z sali gimnastycznej jest małpą serial, odc. 12
20:35    Duel Masters serial, odc. 12
21:00    Scooby Doo serial, odc. 12
21:30    Flintstonowie serial, odc. 12
21:55    Flintstonowie serial, odc. 12
22:20    Tom i Jerry serial, odc. 12
23:10    Zwariowane melodie serial, odc. 12
00:00    Johnny Bravo serial, odc. 12
00:50    Krowa i kurczak serial, odc. 12
01:40    Laboratorium Dextera serial, odc. 12
02:30    Jam łasica serial, odc. 12
03:00    Krowa i kurczak serial, odc. 12
03:25    Mroczne przygody Billy'ego i Mandy serial, odc. 12
03:50    Zło w potrawce serial, odc. 12
04:05    Kryptonim: Klan na drzewie serial, odc. 12
04:20    Johnny Bravo serial, odc. 12
04:45    Atomówki serial, odc. 12
05:10    Laboratorium Dextera serial, odc. 12
05:35    Ed, Edd i Eddy serial, odc. 12

Cinemax
06:00 Do boju! Komedia, Dania 2005, 85'
07:25    Dotyk miłości Melodramat, USA 1999, 130'
09:35    Widzę to w twoich oczach Dramat obyczajowy, Włochy 2004, 80'
10:55    Fortuna Komedia, USA 1975, 90'
12:25    Wszystko jest iluminacją Dramat obyczajowy, USA 2005, 105'
14:10    New York, New York Musical, USA 1977, 160'
16:50    Wakacje w domu Komedia, USA 1995, 105'
18:35    Widzę to w twoich oczach Dramat obyczajowy, Włochy 2004, 85'
20:00    Dni niebios Dramat obyczajowy, USA 1978, 95'
21:35    Najlepsze w Hollywood - Seksowne syreny
22:00    Fortuna Komedia, USA 1975, 90'
23:30    Machuca Film obyczajowy, Hiszpania 2004, 120'
01:30    Ponętne wiedźmy Film erotyczny, USA 2005, 80'
02:50    Ritz Komedia, Wielka Brytania 1976, 90'
04:20    Czas rebelii Komedia muzyczna, Hiszpania 2005, 100'

Cinemax 2
06:00 Błękit nieba Dramat obyczajowy, USA 1994, 105'
07:45    Spadek z problemem Komedia, Francja 2005, 110'
09:35    Apollo 13 Film przygodowy, USA 1995, 140'
11:55    Kawał kina Dramat obyczajowy, USA 1989, 100'
13:35    Zawód: Reporter Dramat obyczajowy, Włochy / Francja / Hiszpania 1975, 115'
15:30    Krucjata Bourne'a Film sensacyjny, USA / Niemcy 2004, 110'
17:20    Najlepsze w Hollywood - Komedie romantyczne
17:50    Dotyk miłości Melodramat, USA 1999, 130'
20:00    Lato '04 Dramat obyczajowy, Niemcy 2006, 120'
22:00    Wszystko jest iluminacją Dramat obyczajowy, USA 2005, 105'
23:45    Zgaga Komedia, USA 1986, 110'
01:35    Wyłącznie dla dorosłych Fargo Film sensacyjny, USA 1996, 95'
03:10    Johnny skazaniec Film sensacyjny, Wielka Brytania 2005, 90'
04:40    Mistrzowie horroru serial, odc. 10

Comedy Central
07:00    Zdrówko! serial, odc. 325
07:25    Golden Girls serial, odc. 222
07:50    Golden Girls serial, odc. 223
08:15    Bill Cosby Show serial, odc. 221
08:40    Bill Cosby Show serial, odc. 222
09:00    On, ona i dzieciaki serial, odc. 427
09:25    On, ona i dzieciaki serial, odc. 428
09:50    Alex serial, odc. 109
10:15    Alex serial, odc. 110
10:40    Cybill serial, odc. 318
11:05    Cybill serial, odc. 319
11:30    Hoży doktorzy serial, odc. 221
11:55    Hoży doktorzy serial, odc. 222
12:15    Wszyscy kochają Raymonda serial, odc. 402
12:35    Wszyscy kochają Raymonda serial, odc. 403
13:00    Diabli nadali serial, odc. 210
13:25    Diabli nadali serial, odc. 211
13:45    On, ona i dzieciaki serial, odc. 429
14:15    On, ona i dzieciaki serial, odc. 430
14:30    Golden Girls serial, odc. 224
14:55    Golden Girls serial, odc. 225
15:20    Bill Cosby Show serial, odc. 223
15:45    Bill Cosby Show serial, odc. 224
16:10    Zdrówko! serial, odc. 401
16:35    Frasier serial, odc. 621
17:00    Wszyscy kochają Raymonda serial, odc. 404
17:25    Wszyscy kochają Raymonda serial, odc. 405
17:50    Diabli nadali serial, odc. 212
18:15    Diabli nadali serial, odc. 213
18:40    On, ona i dzieciaki serial, odc. 501
19:05    On, ona i dzieciaki serial, odc. 502
19:30    Cybill serial, odc. 320
19:55    Cybill serial, odc. 321
20:20    Moja rodzinka serial, odc. 308
20:45    Moja rodzinka serial, odc. 309
21:10    Jak poznałem waszą matkę serial, odc. 108
21:35    Jak poznałem waszą matkę serial, odc. 109
22:00    Seks w wielkim mieście serial, odc. 602
22:30    South Park serial, odc. 113
22:55    Chłopaki z baraków serial, odc. 307
23:20    Bobby kontra wapniaki serial, odc. 101
23:45    Seks w wielkim mieście serial, odc. 507
00:10    Seks w wielkim mieście serial, odc. 508
00:35    Seks w wielkim mieście serial, odc. 601
01:05    Seks w wielkim mieście serial, odc. 602
01:15    Saturday Night Live
02:00    Gotowe na wszystko serial, odc. 602
03:00    Bobby kontra wapniaki serial, odc. 101
03:30    Chłopaki z baraków serial, odc. 307

Discovery Channel
06:00 Największe z największych
07:00    Zwariowane wyścigi
08:00    Szaleni kaskaderzy
08:30    Szaleni kaskaderzy
09:00    Amerykański hot-rod
10:00    Prawda czy fałsz - pogromcy mitów
11:00    Fani czterech kółek
11:30    Fani czterech kółek
12:00    Największe z największych
13:00    Zwariowane wyścigi
14:00    Szaleni kaskaderzy
14:30    Szaleni kaskaderzy
15:00    Jak to jest zrobione?
15:30    Jak to jest zrobione?
16:00    Superjazda
17:00    Fani czterech kółek
17:30    Fani czterech kółek
18:00    Amerykański chopper
19:00    Prawda czy fałsz - pogromcy mitów
20:00    Jak to jest zrobione?
20:30    Jak to jest zrobione?
21:00    Strefa śmierci
22:00    Broń przyszłości
23:00    Pędzące maszyny
00:00    Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki
00:30    Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki
01:00    Niesamowite maszyny
02:00    Superjazda
03:00    Amerykański hot-rod
04:00    Prawda czy fałsz - pogromcy mitów
05:00    Fani czterech kółek
05:30    Fani czterech kółek

Hallmark
06:00 Frankie i Hazel Komedia, USA / Niemcy 2000, 120'
08:00    Dzień jak dzień (seria 2) serial, odc. 13
09:00    Drzewo życzeń Dramat obyczajowy, USA 1999, 120'
11:00    Potyczki Amy serial, odc. 1
12:00    Jazon i Argonauci Film fantastyczny, USA 2000, 120'
14:00    Doktor Martin (seria 2) serial, odc. 12
15:00    I nigdy nie pozwolić jej odejść Film sensacyjny, USA 2001, 120'
17:00    Potyczki Amy serial, odc. 1
18:00    Doktor Martin (seria 2) serial, odc. 12
19:00    I nigdy nie pozwolić jej odejść Film sensacyjny, USA 2001, 120'
21:00    Wydział kryminalny serial, odc. 2
22:00    Wydział kryminalny serial, odc. 3
23:00    Słowo honoru Dramat obyczajowy, USA 2003, 120'
01:00    Wydział kryminalny serial, odc. 2
02:00    Wydział kryminalny serial, odc. 3
03:00    Dzień jak dzień (seria 2) serial, odc. 13
04:00    Frankie i Hazel Komedia, USA / Niemcy 2000, 90'

Kino Polska
08:00    Mantra
08:35    Wypowiedź: Jerzy Kawalerowicz, Lucyna Winnicka
08:50    Gra Film psychologiczny, Polska 1968, 100'
10:30    Deja vu, czyli skąd my to znamy Film krótkometrażowy, Polska 1977, 20'
10:50    Gąszcz Film obyczajowy, Polska 1997, 40'
11:30    Bumerang Film psychologiczny, Polska 1966, 90'
13:00    Za Niemca idzie
13:35    Coś mi zabrano
14:05    Wypowiedź: Wiesław Saniewski
14:25    Dotknięci Film psychologiczny, Polska 1988, 130'
16:35    Wypowiedź: Piotr Łazarkiewicz
16:55    Kocham kino Film obyczajowy, Polska 1987, 85'
18:20    Mantra
18:55    Improwizacja
19:25    Soc...
20:05    Komentarz: Jerzy Eisler
20:25    Błękitny krzyż Film wojenny, Polska 1955, 65'
21:30    Na każde wezwanie
22:05    Wyścig ze śmiercią
22:40    Komentarz: Jerzy Eisler
22:45    Zakopiański ród
23:10    Bumerang Film psychologiczny, Polska 1966, 90'
00:40    Za Niemca idzie?
01:15    Coś mi zabrano
01:40    Wypowiedź: Wiesław Saniewski
01:55    Dotknięci Film psychologiczny, Polska 1988, 115'
03:50    Nostalgia Film animowany, Polska 1984, 20'
05:45    Czas dojrzewania Film obyczajowy, Polska 1984, 105'

National Geographic
08:00    W świecie krokodyli
08:30    Zwierzęta z koszmarów
09:00    Planeta mięsożerców
10:00    Śmiercionośna dwunastka
11:00    Tuż przed tragedią
12:00    Megafabryki
13:00    W świecie krokodyli
13:30    Zwierzęta z koszmarów
14:00    Planeta mięsożerców
15:00    Śmiercionośna dwunastka
16:00    Dzikie Rio de Janeiro
17:00    Czysta nauka
18:00    Operacja "Szok i przerażenie"
19:00    Śmiercionośna dwunastka
20:00    Wielkie konstrukcje
21:00    Planeta mięsożerców
22:00    Śmiercionośna dwunastka
23:00    Zwycięstwo na Pacyfiku
00:00    Planeta mięsożerców
01:00    Śmiercionośna dwunastka

Tele 5
06:00 Bajka za bajką serial, odc. 7
06:30    Zbuntowana serial, odc. 58
07:20    Prognoza pogody
07:25    Mroczny rycerz serial, odc. 26
08:30    Conan serial, odc. 17
09:30    Francja od kuchni
10:15    Telegotówka
10:45    Telezakupy
12:55    Zbuntowana serial, odc. 59
13:45    Telezakupy
14:20    Cyrograf serial, odc. 32
15:15    Conan serial, odc. 18
16:10    Bajka za bajką serial, odc. 8
16:40    Lub czasopisma
16:55    Ty albo nikt serial, odc. 58
17:20    Prognoza pogody
17:30    Mroczny rycerz serial, odc. 58
18:30    Cyrograf serial, odc. 33
19:30    Waleczne serca serial, odc. 33
19:55    Prognoza pogody
20:00    Trzy sprawy dla Laury C. Film sensacyjny, Włochy 2002, 115'
21:55    Prognoza pogody
22:05    Lub czasopisma
22:20    Wydział do spraw specjalnych serial, odc. 69
23:20    Zachodni wiatr serial, odc. 45
00:20    Wyłącznie dla dorosłych Nieposkromiona żądza serial, odc. 45
02:00    Rybia nocka

TV Biznes
07:00    Biznes dzisiaj
07:15    Podsumowanie sesji na GPW
07:30    Biznes dzisiaj
07:40    Studio biznes - gość
08:00    Biznes dzisiaj
08:10    Przegląd prasy krajowej
08:15    Studio biznes - gość
08:30    Biznes dzisiaj
08:40    Przegląd prasy krajowej
08:45    Studio biznes - gość
09:00    Biznes dzisiaj
09:12    Waluty - komentarz
09:20    Poranna prognoza TV Biznes
09:30    Biznes dzisiaj
09:40    Przegląd prasy krajowej
09:45    Studio biznes - gość
10:00    Biznes dzisiaj
10:10    Eurolinia
10:30    Biznes dzisiaj
10:40    Poranna prognoza TV Biznes
11:00    Biznes dzisiaj
11:10    Pociąg do biznesu
11:30    Biznes dzisiaj
11:40    Studio biznes - gość
12:00    Biznes dzisiaj
12:10    Sektory, wektory, trendy
12:30    Biznes dzisiaj
12:40    Studio biznes - gość
13:00    Biznes dzisiaj
13:10    Auto zwiad
13:30    Biznes dzisiaj
13:40    Studio biznes - gość
14:00    Biznes dzisiaj
14:10    Style i biznes
14:30    Biznes dzisiaj
14:40    Studio biznes - gość
14:50    Aktywny weekend
15:00    Biznes dzisiaj
15:10    Książki i biznes
15:30    Biznes dzisiaj
15:40    Studio biznes - gość
15:50    Aktywny weekend
16:00    Biznes dzisiaj
16:10    Indeks 7
16:30    Biznes dzisiaj
16:40    Rynki pracy
16:50    Aktywny weekend
17:00    Biznes dzisiaj
17:10    Finanse osobiste
17:30    Biznes dzisiaj
17:40    Podsumowanie sesji na GPW
17:50    Aktywny weekend
18:00    Biznes dzisiaj
18:10    Auto zwiad
18:30    Biznes dzisiaj
18:40    Studio biznes - gość
18:55    Aktywny weekend
19:00    Biznes dzisiaj
19:10    W drodze na listę
19:30    Biznes dzisiaj
19:40    Studio biznes - gość
19:55    Aktywny weekend
20:00    Biznes dzisiaj
20:10    e-Biznes
20:30    Biznes dzisiaj
20:40    Studio biznes - gość
20:55    Aktywny weekend
21:00    Biznes Wydarzenia
21:21    Sport, pogoda
21:30    Rozmowa Biznes Wydarzeń
21:40    Studio biznes - gość
22:00    Biznes Wydarzenia - flesz
22:05    Godzina publicystów
23:00    Biznes Wydarzenia
23:10    Autofocus
23:30    Biznes dzisiaj
23:40    Studio biznes - gość
23:55    Aktywny weekend
00:00    Biznes dzisiaj
00:15    Studio biznes - gość
00:30    Biznes dzisiaj
00:40    Studio biznes - gość
01:00    Biznes dzisiaj

TV Puls
05:55 Program religijny
06:55    Puls wieczoru
07:30    Wieczny płomień miłości serial, odc. 144
08:30    Kobieta w lustrze serial, odc. 142
09:30    Bianka - droga do szczęścia serial, odc. 121
10:30    Telezakupy
11:50    Żebro Adama
12:20    Puls wieczoru
12:55    Dom świętego Kazimierza Film obyczajowy, Polska 1983, 125'
15:00    Królowa miecza serial, odc. 16
16:00    Wieczny płomień miłości serial, odc. 145
17:00    Kobieta w lustrze serial, odc. 143
18:00    Bianka - droga do szczęścia serial, odc. 122
19:00    MacGyver serial, odc. 14
20:00    Puls wieczoru
20:45    Człowiek na torze Dramat psychologiczny, Polska 1956, 105'
22:30    Królowa miecza serial, odc. 16
23:30    Taaaka ryba
00:00    MacGyver serial, odc. 14
00:50    Puls wieczoru
01:30    Pod prąd
02:20    Magazyn przyrodniczy
02:40    Żebro Adama
03:10    Wolność Słowa
03:40    Taaaka ryba
04:10    Puls wieczoru
04:50    Pod prąd

Zone Europa
08:00    Indyjski nokturn Dramat psychologiczny, Francja 1989, 115'
09:55    Przygody Gerarda Komedia, Wielka Brytania / Włochy 1970, 100'
11:35    Wyłącznie dla dorosłych Zbrodnia w Cuence Dramat kryminalny, Hiszpania 1980, 100'
13:15    Projekt Gamma Film krótkometrażowy, Francja 2003, 20'
13:35    Glamour Film obyczajowy, Węgry 2000, 125'
15:40    Zimne światło dnia Thriller, Wlk. Brytania / Holandia 1996, 110'
17:30    Cinemania
18:00    Kulawy gołąb Komedia, Hiszpania 1995, 120'
20:00    Brat II Dramat kryminalny, Rosja 2000, 135'
22:15    Przygody Gerarda Komedia, Wielka Brytania / Włochy 1970, 100'
23:55    Wyłącznie dla dorosłych Gwałtowna zemsta Film erotyczny, Francja 2005, 100'
01:35    Wyłącznie dla dorosłych Czarująca Melissa Film erotyczny, Francja 2003, 55'
02:30    Wyłącznie dla dorosłych Serce Thriller, Wielka Brytania 1999, 85'

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.