FANDOM


(Dodano nową stronę „TVP 1<br />05:15 Moda na sukces - odc. 3430 (The Bold and the Beautiful ep. 3645); serial kraj prod.USA (2001)<br />05:35 Moda na sukces - odc. 3431 (The Bold and the B...”)
 
Linia 2: Linia 2:
   
 
TVP 2<br />05:40 Ocean Avenue - odc. 129/130 (Ocean Avenue ep. 129); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)<br />06:25 Ocean Avenue - odc. 130 ost. (Ocean Avenue ep. 130); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)<br />07:10 TELEZAKUPY<br />07:25 Dwójka Dzieciom - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 18 - Pik Pok na morzu; serial animowany<br />07:35 Dwójka Dzieciom - Dookoła świata z Tippi - odc. 5/6 Tippi i wilki (Tippi and the Wolves); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2002)<br />08:05 Na dobre i na złe - odc. 273 Goście z przeszłości; serial TVP<br />09:00 Pytanie na śniadanie - lato<br />09:25 Pogoda<br />10:00 Panorama<br />10:35 Panorama<br />10:37 Pogoda<br />10:44 Święta wojna - (260) Twarz roku; serial TVP<br />11:10 Codzienna 2 m. 3 - odc. 20; serial komediowy TVP<br />11:40 Magnum - odc. 125/162 Kim jest Don Luis Higgins (MAGNUM P. I. s. 6 Who is Don Luis Higgins and why is he doing these terrible things to me); serial kraj prod.USA (1986)<br />12:30 Przygody Tarzana - odc 74/75 Niebezpieczna rywalizacja (Tarzan, ep  319 Dangerous competition); serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991)<br />13:00 Raj na ziemi - Patagonia-odc.15 (Living Edens); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2002)<br />13:55 Dubidu - odc. 21; quiz muzyczny<br />14:50 Detektyw w sutannie - s. I, odc. 2/8  Gdzie jest nieboszczyk?, cz. II (Father Dowling Mysteries    s. 1, ep. The Missing Body Mystery  p.2); serial kryminalny kraj prod.USA (1989)<br />15:40 Wakacje z Dwójką - Kochanie zmniejszyłem dzieciaki - odc 58/66 (Honey I shrunk the kids) - txt str.777 kraj prod.USA (1997)<br />16:25 Gliniarz i prokurator s. 3, odc. 21/26 - Gdyby nie troska (Jake and the Fatman,  s.3, ep. If I didn't  care); serial sensacyjny kraj prod.USA (1989)<br />17:20 Biuro kryminalne -  Rachunek za zbrodnię; serial TVP<br />17:45 EKSKLUZIW - wywiad Grażyny Torbickiej z Davidem Lynchem<br />18:00 Program lokalny<br />18:30 Sport Telegram<br />18:35 Pogoda<br />18:45 Panorama<br />19:05 Wywiad z Rodem Stewartem<br />19:10 Muzyczne historie miłosne (cz. 1); widowisko rozrywkowe<br />19:55 Wywiad z Rodem Stewartem<br />20:05 Łowcy śmiechu - Kabaret Ani Mru Mru (1); program kabaretowy<br />21:05 Wywiad z Rodem Stewartem<br />21:15 Koncert Roda Stewarta<br />22:40 Panorama<br />22:55 Pogoda<br />23:00 Sport Telegram<br />23:05 Biznes<br />23:10 Magazyn kryminalny 997 - Michała Fajbusiewicza<br />23:40 Podróż w czasie - Herod. Kulisy legendy. (Herod - Byhind the Myth); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)<br />00:35 Julia wraca do domu (Julie walking home); dramat obyczajowy kraj prod.Polska, Kanada, Niemcy (2002)<br />02:30 Zakończenie dnia
 
TVP 2<br />05:40 Ocean Avenue - odc. 129/130 (Ocean Avenue ep. 129); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)<br />06:25 Ocean Avenue - odc. 130 ost. (Ocean Avenue ep. 130); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)<br />07:10 TELEZAKUPY<br />07:25 Dwójka Dzieciom - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 18 - Pik Pok na morzu; serial animowany<br />07:35 Dwójka Dzieciom - Dookoła świata z Tippi - odc. 5/6 Tippi i wilki (Tippi and the Wolves); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2002)<br />08:05 Na dobre i na złe - odc. 273 Goście z przeszłości; serial TVP<br />09:00 Pytanie na śniadanie - lato<br />09:25 Pogoda<br />10:00 Panorama<br />10:35 Panorama<br />10:37 Pogoda<br />10:44 Święta wojna - (260) Twarz roku; serial TVP<br />11:10 Codzienna 2 m. 3 - odc. 20; serial komediowy TVP<br />11:40 Magnum - odc. 125/162 Kim jest Don Luis Higgins (MAGNUM P. I. s. 6 Who is Don Luis Higgins and why is he doing these terrible things to me); serial kraj prod.USA (1986)<br />12:30 Przygody Tarzana - odc 74/75 Niebezpieczna rywalizacja (Tarzan, ep  319 Dangerous competition); serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991)<br />13:00 Raj na ziemi - Patagonia-odc.15 (Living Edens); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2002)<br />13:55 Dubidu - odc. 21; quiz muzyczny<br />14:50 Detektyw w sutannie - s. I, odc. 2/8  Gdzie jest nieboszczyk?, cz. II (Father Dowling Mysteries    s. 1, ep. The Missing Body Mystery  p.2); serial kryminalny kraj prod.USA (1989)<br />15:40 Wakacje z Dwójką - Kochanie zmniejszyłem dzieciaki - odc 58/66 (Honey I shrunk the kids) - txt str.777 kraj prod.USA (1997)<br />16:25 Gliniarz i prokurator s. 3, odc. 21/26 - Gdyby nie troska (Jake and the Fatman,  s.3, ep. If I didn't  care); serial sensacyjny kraj prod.USA (1989)<br />17:20 Biuro kryminalne -  Rachunek za zbrodnię; serial TVP<br />17:45 EKSKLUZIW - wywiad Grażyny Torbickiej z Davidem Lynchem<br />18:00 Program lokalny<br />18:30 Sport Telegram<br />18:35 Pogoda<br />18:45 Panorama<br />19:05 Wywiad z Rodem Stewartem<br />19:10 Muzyczne historie miłosne (cz. 1); widowisko rozrywkowe<br />19:55 Wywiad z Rodem Stewartem<br />20:05 Łowcy śmiechu - Kabaret Ani Mru Mru (1); program kabaretowy<br />21:05 Wywiad z Rodem Stewartem<br />21:15 Koncert Roda Stewarta<br />22:40 Panorama<br />22:55 Pogoda<br />23:00 Sport Telegram<br />23:05 Biznes<br />23:10 Magazyn kryminalny 997 - Michała Fajbusiewicza<br />23:40 Podróż w czasie - Herod. Kulisy legendy. (Herod - Byhind the Myth); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)<br />00:35 Julia wraca do domu (Julie walking home); dramat obyczajowy kraj prod.Polska, Kanada, Niemcy (2002)<br />02:30 Zakończenie dnia
  +
  +
TV Polonia<br />06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30;  Pogoda 6:32,7:05,7:33 oraz:; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />06:15 Biznesowa piątka; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />08:00 Wiadomości; STEREO<br />08:10 Pogoda; STEREO<br />08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />08:30 Na żywioł - Ogień cz.1; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />08:55 Raj; magazyn; Dla małoletnich od lat 12<br />09:20 Leśnym tropem - odc. 5; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />09:45 Zespół adwokacki - odc. 9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />10:40 Czterdziesty sezon Kabaretu pod Egidą - cz. 1; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />11:30 Złotopolscy - odc. 851* - Rozwód jak w banku; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />12:00 Wiadomości; STEREO<br />12:10 Klan - odc. 1255; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />12:35 Wieści Polonijne; STEREO<br />13:05 Marzenia do spełnienia - odc. 9; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />13:50 Mój pierwszy raz - (48); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />14:40 Biznes z gwarancją; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych<br />15:00 Tajemnice lasu - Magia drewna; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7<br />15:25 Święto herbu miasta Gdańska; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych<br />15:50 Na żywioł - Ogień cz.1; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />16:10 Zwierzowiec - Pies czy kot? - Kot abisyński odc.51; Bez ograniczeń wiekowych<br />16:30 Raj ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12<br />17:00 Teleexpress; STEREO<br />17:15 Pomorskie krajobrazy - Poligon przyrody; Bez ograniczeń wiekowych<br />17:35 Zespół adwokacki - odc. 9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />18:30 Odkrywanie Warszawy - Dom nad Łąkami; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych<br />18:50 Złotopolscy - odc. 851* - Rozwód jak w banku; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />19:15 Dobranocka - Kasztaniaki - O chomiku piekielniku; Bez ograniczeń wiekowych<br />19:30 Wiadomości; STEREO<br />19:55 Sport; STEREO<br />20:05 Pogoda; STEREO<br />20:10 Pogoda dla kierowców; STEREO<br />20:10 Klan - odc. 1255; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />20:35 W stronę świata - odc. 5* Artur Gromadzki; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych<br />21:05 Marzenia do spełnienia - odc. 10; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />21:50 mc 2- Maszyna czasu Manna i Materny - (5); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />22:40 Podróżnik - Paryż Gauguina; Bez ograniczeń wiekowych<br />23:00 Dookoła Siebie - magazyn Joanny Brodzik - Czy mogę rozwijać swoje zmysły?; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />23:30 Panorama; STEREO<br />23:45 Pogoda; STEREO<br />23:47 Sport Telegram; STEREO<br />23:48 Biznes; STEREO<br />23:55 Zespół adwokacki - odc. 9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />00:50 Złotopolscy - odc. 851* - Rozwód jak w banku; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />01:15 Dobranocka za oceanem - Kasztaniaki - O chomiku piekielniku; Bez ograniczeń wiekowych<br />01:30 Wiadomości; STEREO<br />01:55 Sport; STEREO<br />02:00 Klan - odc. 1255; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />02:25 W stronę świata - odc. 5* Artur Gromadzki; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych<br />02:55 Marzenia do spełnienia - odc. 10; STEREO, Dla małoletnich od lat 12<br />03:40 mc 2- Maszyna czasu Manna i Materny - (5); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />04:30 Dookoła Siebie - magazyn Joanny Brodzik - Czy mogę rozwijać swoje zmysły?; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />05:00 Bory Tucholskie; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />05:45 Nowa Tradycja - "Kwadrofonik"; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />06:00 Zakończenie dnia

Wersja z 06:12, lip 27, 2015

TVP 1
05:15 Moda na sukces - odc. 3430 (The Bold and the Beautiful ep. 3645); serial kraj prod.USA (2001)
05:35 Moda na sukces - odc. 3431 (The Bold and the Beautiful ep. 3646); serial kraj prod.USA (2001)
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30;  Pogoda 6:32,7:05,7:33, 6.15 biznesowa piatka
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:30 Kopciuszek - Podróż do krainy szczęścia odc. 20 (Shinderera monogatari - Travelling toward happiness); serial animowany kraj prod.Japonia (1995)
08:55 Domowe przedszkole - Kolorowa piłka; program dla dzieci
09:25 Bob Budowniczy X - Gdzie jest tata Boba?, odc. 5 (Bob the Builder // Where?s Robert?, ep. 5); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2004)
09:35 Papirus - Korona Wadżet  43 (The sacred crown of Quadadjet); film animowany kraj prod.Francja (2000)
10:05 Szkoła złamanych serc - odc. 102 (odc. 102); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998)
10:55 Bao - Bab, czyli zielono mi - odc. 1/12 - Misja specjalna
11:20 Podróżnik - Smaki i kolory Gwadelupy
11:40 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Plebania - odc. 873; telenowela TVP
12:45 Letni seans filmowy - Motodrama; komedia
14:10 Kogutto w trasie - Union of Rock - Festiwal Rockowy Węgorzewo 2007; felieton
14:30 My Wy Oni ; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Smaki polskie; magazyn kulinarny
15:25 Klan - odc. 1262; telenowela TVP
15:50 Tygrysy Europy - odc. 1/18 - Powrót z wakacji
16:50  Łossskot we Wrocławiu - Era Nowe Horyzonty ; magazyn
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:35 Moda na sukces - odc. 3432 (The Bold and the Beautiful ep. 3647); serial kraj prod.USA (2001)
18:00 Moda na sukces - odc. 3433 (The Bold and the Beautiful ep. 3648); serial kraj prod.USA (2001)
18:25 Faceci do wzięcia - Wierzmy w cuda; serial TVP
19:00 Wieczorynka - Podróże kapitana Klipera - Złoto na piasku, odc. 9
19:05 Wieczorynka - Maurycy i Hawranek - odc. 5 - Chomikowanie; serial animowany
19:15 Sali Mali - Upał 22 (Hot and bothered); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2002)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Pogoda dla kierowców
20:20 Herosi, seria I - Pięć lat później, odc. 20 (Heroes, season I, Five Years Gone, ep. 20) - txt str.777 kraj prod.USA (2006)
21:10 Herosi, seria I - Trudna próba, odc. 21 (Heroes, season I, The Hard Part, ep. 21) - txt str,777 kraj prod.USA (2006)
21:55 David Nolande - cz. 3 (ep. 3, L'Horloge du destin); serial kraj prod.Francja (2006)
22:50 Teleexpress nocą
23:10 Bez pardonu III - odc. 10, Mali winowajcy (District, The III - ep. 10, Small Packages); serial sensacyjny kraj prod.USA (2002)
23:55  Łossskot we Wrocławiu - Era Nowe Horyzonty ; magazyn
00:05 Dobre, bo polskie - Kobra: Upiór w kuchni; spektakl teatralny
01:30 Dobre, bo polskie - Kapitan Sowa na tropie - odc. 5/8 - Trzecia ręka; serial TVP
02:00 Dobre, bo polskie - S. O. S. - odc. 5/7 - Wenus 73; serial TVP
02:55 Zakończenie programu

TVP 2
05:40 Ocean Avenue - odc. 129/130 (Ocean Avenue ep. 129); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)
06:25 Ocean Avenue - odc. 130 ost. (Ocean Avenue ep. 130); telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002)
07:10 TELEZAKUPY
07:25 Dwójka Dzieciom - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 18 - Pik Pok na morzu; serial animowany
07:35 Dwójka Dzieciom - Dookoła świata z Tippi - odc. 5/6 Tippi i wilki (Tippi and the Wolves); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2002)
08:05 Na dobre i na złe - odc. 273 Goście z przeszłości; serial TVP
09:00 Pytanie na śniadanie - lato
09:25 Pogoda
10:00 Panorama
10:35 Panorama
10:37 Pogoda
10:44 Święta wojna - (260) Twarz roku; serial TVP
11:10 Codzienna 2 m. 3 - odc. 20; serial komediowy TVP
11:40 Magnum - odc. 125/162 Kim jest Don Luis Higgins (MAGNUM P. I. s. 6 Who is Don Luis Higgins and why is he doing these terrible things to me); serial kraj prod.USA (1986)
12:30 Przygody Tarzana - odc 74/75 Niebezpieczna rywalizacja (Tarzan, ep  319 Dangerous competition); serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991)
13:00 Raj na ziemi - Patagonia-odc.15 (Living Edens); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2002)
13:55 Dubidu - odc. 21; quiz muzyczny
14:50 Detektyw w sutannie - s. I, odc. 2/8  Gdzie jest nieboszczyk?, cz. II (Father Dowling Mysteries    s. 1, ep. The Missing Body Mystery  p.2); serial kryminalny kraj prod.USA (1989)
15:40 Wakacje z Dwójką - Kochanie zmniejszyłem dzieciaki - odc 58/66 (Honey I shrunk the kids) - txt str.777 kraj prod.USA (1997)
16:25 Gliniarz i prokurator s. 3, odc. 21/26 - Gdyby nie troska (Jake and the Fatman,  s.3, ep. If I didn't  care); serial sensacyjny kraj prod.USA (1989)
17:20 Biuro kryminalne -  Rachunek za zbrodnię; serial TVP
17:45 EKSKLUZIW - wywiad Grażyny Torbickiej z Davidem Lynchem
18:00 Program lokalny
18:30 Sport Telegram
18:35 Pogoda
18:45 Panorama
19:05 Wywiad z Rodem Stewartem
19:10 Muzyczne historie miłosne (cz. 1); widowisko rozrywkowe
19:55 Wywiad z Rodem Stewartem
20:05 Łowcy śmiechu - Kabaret Ani Mru Mru (1); program kabaretowy
21:05 Wywiad z Rodem Stewartem
21:15 Koncert Roda Stewarta
22:40 Panorama
22:55 Pogoda
23:00 Sport Telegram
23:05 Biznes
23:10 Magazyn kryminalny 997 - Michała Fajbusiewicza
23:40 Podróż w czasie - Herod. Kulisy legendy. (Herod - Byhind the Myth); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
00:35 Julia wraca do domu (Julie walking home); dramat obyczajowy kraj prod.Polska, Kanada, Niemcy (2002)
02:30 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30;  Pogoda 6:32,7:05,7:33 oraz:; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Biznesowa piątka; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Na żywioł - Ogień cz.1; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Raj; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:20 Leśnym tropem - odc. 5; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Zespół adwokacki - odc. 9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:40 Czterdziesty sezon Kabaretu pod Egidą - cz. 1; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Złotopolscy - odc. 851* - Rozwód jak w banku; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1255; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Wieści Polonijne; STEREO
13:05 Marzenia do spełnienia - odc. 9; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Mój pierwszy raz - (48); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Biznes z gwarancją; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Tajemnice lasu - Magia drewna; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:25 Święto herbu miasta Gdańska; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Na żywioł - Ogień cz.1; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Zwierzowiec - Pies czy kot? - Kot abisyński odc.51; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Raj ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Pomorskie krajobrazy - Poligon przyrody; Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Zespół adwokacki - odc. 9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Odkrywanie Warszawy - Dom nad Łąkami; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Złotopolscy - odc. 851* - Rozwód jak w banku; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Kasztaniaki - O chomiku piekielniku; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Pogoda dla kierowców; STEREO
20:10 Klan - odc. 1255; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 W stronę świata - odc. 5* Artur Gromadzki; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
21:05 Marzenia do spełnienia - odc. 10; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:50 mc 2- Maszyna czasu Manna i Materny - (5); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Podróżnik - Paryż Gauguina; Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Dookoła Siebie - magazyn Joanny Brodzik - Czy mogę rozwijać swoje zmysły?; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama; STEREO
23:45 Pogoda; STEREO
23:47 Sport Telegram; STEREO
23:48 Biznes; STEREO
23:55 Zespół adwokacki - odc. 9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Złotopolscy - odc. 851* - Rozwód jak w banku; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Kasztaniaki - O chomiku piekielniku; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1255; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 W stronę świata - odc. 5* Artur Gromadzki; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Marzenia do spełnienia - odc. 10; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:40 mc 2- Maszyna czasu Manna i Materny - (5); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Dookoła Siebie - magazyn Joanny Brodzik - Czy mogę rozwijać swoje zmysły?; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Bory Tucholskie; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Nowa Tradycja - "Kwadrofonik"; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.