FANDOM


TVP 1 HD
05:50 Wakacje z Jedynką - SpongeBob Kanciastoporty - Haczyki, odc. 20 (Hooky); serial animowany kraj prod.USA (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
06:20 Cudowne miejsca - Wielkie Sanktuaria Polski - Kamień Pomorski; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Pełnosprawni - odc. 63; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Las bliżej nas - odc. 57 Przyroda pod ochroną; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Dzień dobry w sobotę; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:25 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Polskie drogi - odc. 8/11 - Bez przydziału -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:35 Natura w Jedynce - Opowieści o Yellowstone - odc. 3. Jesień (Yellowstone Tales from the Wild) -  txt. str. 777  49'; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Okrasa łamie przepisy - Różne smaki barszczu -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Naturalnie zakręceni - odc. 7; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Opole 2014 - Przeżyjmy to jeszcze raz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Jaka to melodia? - odc. 2754; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Chichot losu - odc. 7/13 - Krew nie woda -  txt. str. 777; serial TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Opole 2014 - Przeżyjmy to jeszcze raz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Nieznośna dziewczyna (Cette sacree gamine) -  txt. str. 777  79'; komedia kraj prod.Francja (1956); reż.:Michel Boisrond; wyk.:Brigitte Bardot, Francoise Fabian, Jean Bretoniere; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:35 Komisarz Alex - odc. 19 (seria II, odc. 6) - Ślady krwi -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Ojciec Mateusz - odc. 89 (seria VII, odc. 7) - Śpiewak -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 GOL T - Mobile Ekstraklasa; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:09 Kronika 71. Tour de Pologne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Hit na sobotę - Goldeneye (Goldeneye) -  txt. str. 777  124'; film sensacyjny kraj prod.USA, Wielka Brytania (1995); reż.:Martin Campbell; wyk.:Sean Bean, Izabella Scorupco, Pierce Brosnan, Famke Jannsen; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Agent pod przykryciem - odc. 4/12 (Pod prikritie (Undercover), ep. 4); serial kraj prod.Bułgaria (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:55 Ciało -  txt. str. 777  94'; komedia kraj prod.Polska (2003); reż.:Tomasz Konecki, Andrzej Saramonowicz; wyk.:Rafał Królikowski, Robert Więckiewicz, Cezary Poks, Jacek Poks, Tomasz Karolak, Zbigniew Zamachowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:40 Agent pod przykryciem - odc. 4/12 (Pod prikritie (Undercover), ep. 4); serial kraj prod.Bułgaria (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:50 Biała wizytówka - odc. 4 Spółka Ruberg (odc. 4 Spółka Ruberg); serial obyczajowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Skok z kosmosu. Felix Baumgartner (Space Dive: The story of one man's giant leap back to Earth)  88'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); reż.:Colin Barr; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Zakończenie dnia

TVP 2 HD
06:00 Życie według szopa pracza (Racoon nation)  50'; film dokumentalny kraj prod.Holandia (2011); reż.:Susan K. Fleming; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 M jak miłość - odc. 1061; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:30 Sztuka życia - odc. 75 Andżelika Piechowiak; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Czarne chmury - odc. 6/10 - Intryga -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Daleko od szosy - odc. 6/7 - Egzamin -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:20 Bliskie i groźne spotkania Steve'a - odc. 7/26 seria 2 (Deadly 60 - ep. 7/ 26 s. 2)  28'; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010); reż.:NIKKI WALDRON; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada - odc. 2056; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Rodzinka.pl - odc. 107 "Wyścigi" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Rodzinka.pl - odc. 108 "Zazdrość" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Słowo na niedzielę; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Alternatywy 4 - odc. 3/9 - Pierwsza noc -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:00 S jak Smoleń, T jak TEY; program kabaretowy; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:55 Kulisy - Postaw na milion - odc. 78; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Postaw na milion - odc. 78; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 XX Festiwal Kabaretu w Koszalinie 2014 - (1) Witamy w korporacji; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:15 XX Festiwal Kabaretu w Koszalinie 2014 - (2) Awantura w korporacji; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:25 XX Festiwal Kabaretu w Koszalinie 2014 - (3) Rewolucja w korporacji; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:30 Skazany na bluesa -  txt. str. 777  97'; dramat kraj prod.Polska (2005); reż.:Jan Kidawa-Błoński; wyk.:Jolanta Fraszyńska, Anna Dymna, Maciej Balcar, Tomasz Kot; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:25 Hypnotic Brass Ensemble (USA) - Warsaw Summer Jazz Days 2014; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:25 Be Cool (Be Cool)  114'; komedia kraj prod.USA (2005); reż.:Gary Gray; wyk.:John Travolta, Uma Thurman, Vince Vaughn, Danny DeVito, Harvey Keitel; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Zakończenie dnia

TVP Białystok
07:00 Nożem i widelcem - odc. 34 Ciasteczka z maszynki, żeberka w domowej oprawie; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:20 Daisy. Wspomnienie minionego świata; film dokumentalny; reż.:Marcin Bradke, Maciej Kieres; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:30 Przystanek Ziemia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 AgroSzansa - odc. 33; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 W ZOO dookoła świata; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Zapiski Łazęgi - Muzyka i fale; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Co u nas? -; STEREO, 16:9
10:00 Prognoza pogody
10:03 Tym żyje wieś; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:13 Zrób to ze smakiem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Necko Endurance 2014; relacja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Warto tam być
11:00 Lato w Regionach - odc. 8 - TVP Bieszczady; STEREO, 16:9, Na żywo
11:15 Dwa żywioły, dwie pasje; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:35 Podróże z góralem; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:50 Lato w Regionach - odc. 8 - TVP Bieszczady; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Rączka gotuje - Pod Ratuszem - Częstochowa 19.07.2014; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Lato w Regionach - odc. 8 - TVP Bieszczady; STEREO, 16:9, Na żywo
12:50 Strefa Country - Jubileuszowy piknik; magazyn muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Zapiski Łazęgi - Na rowerowym szlaku; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Lato w Regionach - odc. 8 - TVP Bieszczady; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Eurosąsiedzi - odc. 192 (odc. 192); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 AgroSzansa - odc. 33; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:20 Naturalnie tak; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
14:35 Złoto; serial TVP; reż.:Sylwester Szyszko; Dla małoletnich od lat 12
15:40 Życie na cieplejszej planecie - odc. 6 Szkoła życia; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Przywrócić naturze; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
16:15 Dąb dla Agnieszki; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Podwodna Polska - Cud techniki; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Męska strefa - 25.07.2014; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:31 Czas na zmiany - odc. 26; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Labirynty kultury - "Sherlock Holmes"; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Kamień, nożyce, papier - reportaż - Zatrzymane w pamięci; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:10 Sekrety świata - Kadyks - odc. 31); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:14 Warto tam być
18:21 Magazyn Łomżyński; program publicystyczny; STEREO, 16:9
18:30 Obiektyw Główny
18:50 Sport
18:53 Prognoza pogody
18:55 Warto tam być
19:00 Ja wSPAniała; program poradnikowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:39 Śladami Podlasian - Chicago II; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:57 Kamień, nożyce, papier - reportaż - Twierdza Wisłoujście; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:06 Warto tam być
20:09 Kazimierz Kowalski zaprasza 4; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Naturalnie tak; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Pogoda - 26.07 - 1; STEREO, 16:9
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Pogoda - 26.07 - 2; STEREO, 16:9
21:45 Eurosąsiedzi - odc. 192 (odc. 192); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:01 Obiektyw Wieczorny
22:20 Prognoza pogody
22:22 Sport sobota - Sport; magazyn sportowy
22:27 Rozmowy istotne - Peter Sloterdijk; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:53 Sekrety świata - Woda w Norwegii - odc. 35); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:55 Warto tam być
23:05 Naturalnie tak; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:15 Cuba Libre; film dokumentalny; reż.:Andrzej Słodkowski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
00:25 Pogoda - 26.07 - 1; STEREO, 16:9
00:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9
00:55 Pogoda - 26.07 - 2; STEREO, 16:9
01:00 Męska strefa - 25.07.2014; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
01:35 Podwodna Polska - Cud techniki; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:55 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
02:05 Rączka gotuje - Pod Ratuszem - Częstochowa 19.07.2014; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:35 Naturalnie tak; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
02:45 Dwa żywioły, dwie pasje; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:00 AgroSzansa - odc. 33; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:30 W ZOO dookoła świata; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
03:50 Przystanek Ziemia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Strefa Country - Jubileuszowy piknik; magazyn muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:45 Nożem i widelcem - odc. 34 Ciasteczka z maszynki, żeberka w domowej oprawie; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:05 Cuba Libre; film dokumentalny; reż.:Andrzej Słodkowski; Dla małoletnich od lat 12
06:10 W rytmie disco - 6/14; magazyn muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Męska strefa - 25.07.2014; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:55 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
06:55 Zakończenie dnia

Polsat
5:00 Wstawaj! Gramy! Odcinek: 2703
6:00 Nowy dzień z Polsat News
7:40 Jeźdźcy smoków Odcinek: 6
8:10 Jeźdźcy smoków Odcinek: 7
8:40 Scooby-Doo i Brygada Detektywów Odcinek: 26
9:10 Scooby-Doo i Brygada Detektywów Odcinek: 1
9:40 Scooby-Doo i Brygada Detektywów Odcinek: 2
10:05 Ewa gotuje Odcinek: 188
10:40 Scooby-Doo i cyberpościg
12:20 Ale czad!
14:05 Twoja twarz brzmi znajomo Odcinek: 3
16:00 13 posterunek Odcinek: 14
16:40 13 posterunek Odcinek: 15
17:20 Hell's Kitchen - piekielna kuchnia Odcinek: 4
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 257
20:10 Maska Zorro
22:55 28 tygodni później
1:15 Tajemnice losu

TVN
5:30 Uwaga! Odcinek: 3923
5:50 Mango - Telezakupy
7:55 Top wings Odcinek: 5 Sezon: 2
8:30 Dzień dobry wakacje Odcinek: 9
11:00 Ugotowani Odcinek: 9 Sezon: 5
12:00 Projekt Runway: Młodzi projektanci Odcinek: 8
13:00 Efekt domina Odcinek: 5
13:30 Kobieta na krańcu świata Odcinek: 4 Sezon: 4
14:05 X Factor Odcinek: 8 Sezon: 4
16:00 Sekrety chirugii Odcinek: 7 Sezon: 3
17:00 Surowi rodzice Odcinek: 7 Sezon: 3
18:00 Kuchenne rewolucje Odcinek: 12 Sezon: 8
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga! Odcinek: 3861
20:00 Terminal
22:45 Bumerang
1:05 Smętarz dla zwierzaków
2:15 Uwaga! Odcinek: 3861
3:00 Sekrety magii Odcinek: 87
4:50 Przerwa w nadawaniu

TV 4
6:00 Benny Hill Odcinek: 72
6:35 Przyjaciele z Kieszonkowa Odcinek: 38
6:50 Przyjaciele z Kieszonkowa Odcinek: 39
7:10 Przyjaciele z Kieszonkowa Odcinek: 40
7:30 Przyjaciele z Kieszonkowa Odcinek: 40
7:50 Jej Szerokość Afrodyta Odcinek: 18
8:40 Tuż przed tragedią Odcinek: 7
9:50 Zaklinacz psów Odcinek: 4 Sezon: 9
10:50 Galileo Odcinek: 372
11:55 Czysta chata Odcinek: 11
12:55 Tuż przed tragedią Odcinek: 8
14:00 STOP Drogówka Odcinek: 62
15:00 Druga sześciu strun
16:55 Tytanoboa. Olbrzymi wąż
17:55 Tytanoboa. Olbrzymi wąż
19:00 Galileo Odcinek: 272
20:00 Tajemnicza przesyłka
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami Odcinek: 205
23:00 Amerykański yakuza II
0:55 Milion za noc
2:40 Interwencja
3:10 4music Odcinek: 592
4:10 Mała czarna Odcinek: 339
5:00 4music Odcinek: 594

TV Puls
6:00 Dyżur Odcinek: 7
6:30 W blasku fleszy Odcinek: 8
7:00 Taki jest świat Odcinek: 264
8:00 Steve Irwin - łowca krokodyli Odcinek: 1 Sezon: 3
9:00 Zabójcza natura Odcinek: 1
10:00 Brat zastępowy
11:50 Barbie: Akademia Księżniczek
13:35 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm
14:55 Psia afera
17:10 Żądza pieniądza
19:00 Kung Fu Panda - legenda o niezwykłości Odcinek: 24 Sezon: 2
19:30 Kung Fu Panda - legenda o niezwykłości Odcinek: 25 Sezon: 2
20:00 Zabić, by przetrwać
21:50 Wojna Logana: Kwestia honoru
23:55 Apollo 13
2:55 Zobacz to!
4:00 Kręcimy z gwiazdami Odcinek: 7 Sezon: 2
4:40 Z archiwum policji Odcinek: 9
5:05 Menu na miarę Odcinek: 1
5:30 Z archiwum policji Odcinek: 12

TVN 7
5:55 Szymon Majewski Show Odcinek: 9 Sezon: 11
6:55 Mango - Telezakupy
9:10 Złoty chłopak Odcinek: 13
10:00 Lassie
12:05 Pod osłoną nocy Odcinek: 7
13:00 Czterej pancerni i pies Odcinek: 13
14:15 Brzydula Odcinek: 135
14:50 Brzydula Odcinek: 136
15:25 Brzydula Odcinek: 137
16:00 Brzydula Odcinek: 138
16:35 Brzydula Odcinek: 139
17:10 Sabrina
19:30 Legalna blondynka II
21:35 Prawo jazdy
23:30 Elizabethtown
1:55 Sekrety magii Odcinek: 87
4:00 Druga strona medalu Odcinek: 8 Sezon: 2
4:30 Zakończenie programu

Puls 2
7:05 Sylwester i Tweety na tropie Odcinek: 11 Sezon: 4
7:45 Kaczor Donald przedstawia Odcinek: 39
8:05 Kot w butach na Dzikim Zachodzie
9:25 Przygody królika urwisa
11:00 SpongeBob Kanciastoporty Odcinek: 5
11:30 Świat według Ludwiczka Odcinek: 9
12:00 Aukcja w ciemno Odcinek: 22 Sezon: 3
12:30 Aukcja w ciemno Odcinek: 23 Sezon: 3
13:00 Aukcja w ciemno Odcinek: 24 Sezon: 3
13:30 Aukcja w ciemno Odcinek: 25 Sezon: 3
14:00 Gwiazdy lombardu Odcinek: 33 Sezon: 3
14:30 Gwiazdy lombardu Odcinek: 34 Sezon: 2
15:00 Łowcy okazji Odcinek: 11 Sezon: 2
15:30 Łowcy okazji Odcinek: 12 Sezon: 2
16:00 Walka o bagaż Odcinek: 5 Sezon: 2
16:30 Walka o bagaż Odcinek: 6 Sezon: 2
17:00 Aukcja w ciemno Odcinek: 15
17:30 Aukcja w ciemno Odcinek: 16
18:00 Ale numer! Odcinek: 9
18:30 Ale numer! Odcinek: 10
18:55 Boso przez świat Odcinek: 10
19:25 Boso przez świat Odcinek: 11
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Odcinek: 18 Sezon: 2
21:00 Kobiety, które niosły śmierć Odcinek: 18 Sezon: 6
22:00 Rekin w Wenecji
23:55 Pomysł na interes
2:00 Z archiwum policji Odcinek: 10
2:30 Menu na miarę Odcinek: 6
3:00 Z archiwum policji Odcinek: 11
3:25 Menu na miarę Odcinek: 7
3:50 Dyżur Odcinek: 38 Sezon: 3
4:15 JRG w akcji Odcinek: 6
4:40 Dyżur Odcinek: 39 Sezon: 3
5:05 JRG w akcji Odcinek: 9
5:30 W blasku fleszy Odcinek: 9

TV 6
6:00 Rodzina zastępcza plus Odcinek: 226
7:00 Projekt Glee Odcinek: 7
8:00 Obcy wewnątrz nas Odcinek: 2
9:05 Simba Odcinek: 24
9:25 Legendy Chima Odcinek: 1
9:55 Legendy Chima Odcinek: 2
10:25 Legendy Chima Odcinek: 3
10:55 Tintin. Świątynia słońca
12:40 Serce smoka
14:30 Na granicy śmierci Odcinek: 7
15:30 Jak zostać milionerem Odcinek: 2
16:50 Obcy wewnątrz nas Odcinek: 3
17:50 Mistrzowie miecza
20:00 Galileo Odcinek: 273
21:00 Rude Tube Odcinek: 5
21:30 Zbrodnie, które wstrząsneły światem Odcinek: 6
22:30 Zagadki kryminalne Odcinek: 8
23:30 Klątwa Komodo
1:30 Mam talent! Odcinek: 25 Sezon: 7
2:25 Mega Chichot Odcinek: 32
2:55 Jazda figurowa Odcinek: 26
3:55 Muzyczne listy Odcinek: 2950
5:00 STOP Drogówka

Polsat Sport News
7:00 Sport Flash - program informacyjny
7:07 Siatkówka kobiet - World Grand Prix - mecz fazy grupowej: Polska - Belgia
9:00 Sport Flash - program informacyjny
9:07 Formuła 1 - Grand Prix Węgier - 2. sesja treningowa
11:00 Sport Flash - program informacyjny
11:30 Tenis - Turniej ATP w Gstaad - 1. mecz półfinałowy
13:30 FIFA Futbol Mundial - magazyn piłkarski
14:00 Piłka nożna plażowa - Turniej Mundialito w Portugalii - mecz: Japonia - Węgry
15:25 Piłka nożna plażowa - Turniej Mundialito w Portugalii - mecz: Portugalia - USA
17:00 Sport Flash - program informacyjny
17:07 Formuła 1 - Grand Prix Węgier - 3. sesja treningowa
19:00 Sport Flash - program informacyjny
19:07 Siatkówka kobiet - World Grand Prix - mecz fazy grupowej: Peru - Kanada21:00 Sport Flash - program informacyjny
21:07 Formuła 1 - Grand Prix Węgier - 3. sesja treningowa
22:45 Sportowe podsumowanie dnia - magazyn informacyjny
23:00 Tenis - Turniej ATP w Gstaad - 2. mecz półfinałowy
0:00 Sportowe podsumowanie dnia - magazyn informacyjny
0:15 Tenis - Turniej ATP w Gstaad - 2. mecz półfinałowy
1:00 Sportowe podsumowanie dnia - magazyn informacyjny
1:15 Tenis - Turniej ATP w Gstaad - 2. mecz półfinałowy
2:00 Zakończenie programu

Eska TV
6:00 Polska noc
8:00 Hity na czasie
9:00 Dance Chart
11:00 Summer City
15:00 smESKA
17:00 Fejslista
18:00 Eska Pl
19:00 Hity na czasie
20:00 ImprESKA
22:00 Summer City
2:00 Polska noc

TTV
5:30 Usterka Odcinek: 7
6:00 Express
6:15 Blisko ludzi
6:45 Najdziwniejsze restauracje świata Odcinek: 7
7:15 Najdziwniejsze restauracje świata Odcinek: 8
7:45 Wiem, co jem. Bosacka na tropie Odcinek: 9 Sezon: 2
8:45 Remont w stylu Vegas Odcinek: 7
9:45 Sekretne operacje Odcinek: 8
10:45 Domówka Odcinek: 7
11:15 Odlotowy ogród Odcinek: 2
11:45 Wojny magazynowe Odcinek: 10 Sezon: 4
12:15 Wojny magazynowe Odcinek: 11 Sezon: 4
12:45 Wojny magazynowe - Teksas Odcinek: 15
13:15 Wojny magazynowe - Teksas Odcinek: 16
13:45 Wielkie przeprowadzki Odcinek: 3
14:15 Wielkie przeprowadzki Odcinek: 4
14:45 Czysty zysk Odcinek: 2
15:45 Express
16:00 Pogoda
16:05 Kartoteka Odcinek: 2 Sezon: 3
17:10 Orły za kółkiem Odcinek: 4
17:45 Express
17:58 Pogoda
18:02 Tymczasem na plaży Odcinek: 7
18:05 Wojny przewoźników Odcinek: 3
18:40 Luksusowe zachcianki Odcinek: 6 Sezon: 2
19:45 Express
19:57 Pogoda
20:00 Największe zbrodnie świata Odcinek: 4
21:00 Cztery wesela Odcinek: 5
22:00 Usterka Odcinek: 9
22:30 Usterka Odcinek: 10
23:00 Ukryte pragnienie Odcinek: 6 Sezon: 2
0:00 Nagie Newsy Odcinek: 2
0:30 Druga twarz Odcinek: 10
1:30 Na granicy prawa Odcinek: 5
2:30 Ola w trasie Odcinek: 8 Sezon: 3
3:00 Biznes reaktywacja Odcinek: 2
3:30 Ekipa z Boom Town Odcinek: 3
4:10 Największe zbrodnie stulecia Odcinek: 4
5:05 Zakończenie programu

Polo TV
6:00 Hit dnia
6:05 Weekend z Polo tv
7:00 Power Play
7:05 Weekend z Polo tv
8:00 Hit dnia
8:05 Weekend z Polo tv
9:00 Przebojowe historie
9:14 Masters Music Box
10:06 Vipo-disco hity
11:00 Szalone lata 90-te
12:50 Dance w Polo tv
13:00 Weekend z...
13:15 Dance w Polo tv
14:00 Weekend z...
14:14 Disco polo music
15:00 Weekend z...
15:15 Top 20
16:00 Weekend z...
16:14 Koncert w Polo tv
17:13 Szalone lata 90-te
17:30 Disco Star
19:00 Disco Polo Live
19:59 19 OFMT - Ostróda 2014
22:20 Dyskoteka Polo tv
23:00 Power Play
23:05 Disco polo music

ATM Rozrywka
5:30 Wstawaj! Gramy!
6:30 Wstawaj! Gramy!
7:30 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 17
7:40 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 18
7:50 Popeye i przyjaciele Odcinek: 10
8:00 Casper Odcinek: 11
8:10 Kot Felix Odcinek: 16
8:20 Świnka Porky Odcinek: 2
8:30 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 19
8:40 Królik Bugs i przyjaciele Odcinek: 20
8:50 Popeye i przyjaciele Odcinek: 11
9:00 Wierzyć nie wierzyć? Odcinek: 2
10:00 W pogoni za UFO Odcinek: 8
11:00 Zjawiska paranormalne Odcinek: 4
12:00 Szaleni naukowcy Odcinek: 3
12:30 Szaleni naukowcy Odcinek: 4
13:00 Granica Odcinek: 4
14:00 Daleko od noszy Odcinek: 44
14:30 Daleko od noszy Odcinek: 46
15:00 Daleko od noszy Odcinek: 48
15:30 Daleko od noszy Odcinek: 50
16:00 Halo, Hans! Odcinek: 9
17:00 Halo, Hans! Odcinek: 10
18:00 W pogoni za UFO Odcinek: 4
19:00 Wierzyć nie wierzyć? Odcinek: 3
20:00 Tyłem do przodu
22:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 357
22:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 358
23:00 Lody na patyku
1:00 Mamuśki Odcinek: 225
1:30 Dobranoc ATM Odcinek: 4
2:00 Gra w ciemno Odcinek: 343
3:00 Awantura o kasę Odcinek: 136
4:00 Czas na kulturę Odcinek: 1
4:30 Wstawaj! Gramy!

TV Trwam
8:00 Informacje dnia
8:15 Westerplatte młodych
8:55 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
9:00 Góra Świętej Anny
9:25 Święty na każdy dzień
9:30 Ogrody Castel Gandolfo
10:00 Informacje dnia
10:15 Niezwykłości przyrody Nowej Zelandii - Pisklęta albatrosa
10:25 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
10:30 Święty na każdy dzień
10:35 Polski punkt widzenia
11:00 Kropelka radości
12:00 Anioł Pański
12:03 Informacje dnia
12:20 Warto zauważyć... w mijającym tygodniu
12:50 Na tropie
13:20 Siódmy sakrament
13:50 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
13:55 W imieniu brata
15:30 Powrót do Domu Ojca
16:00 Informacje dnia
16:10 Mocni w wierze
16:40 Sanktuaria polskie
17:00 Z Parlamentu Europejskiego
17:30 Reportaż dnia
18:00 Anioł Pański
18:05 Informacje dnia
18:15 Rozmowy niedokończone
19:25 Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"
19:30 Spotkanie z Magdą Buczek
19:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
20:00 Informacje dnia
20:20 Różaniec
20:50 Przegląd tygodnika rodzin katolickich "Źródło"
21:00 Apel Jasnogórski
21:20 Informacje dnia
21:40 Polski punkt widzenia
22:00 Historia królowej Estery
23:00 Pedre Santo - święty ksiądz
0:00 Świat w obrazach
0:05 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
0:10 Informacje dnia
0:30 Reportaż dnia
1:00 Anioł Pański
1:05 Święty na każdy dzień
1:15 Rozmowy niedokończone
2:25 Święty na każdy dzień
2:30 Spotkanie z Magdą Buczek
2:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
3:00 Informacje dnia
3:20 Różaniec
3:50 Przegląd tygodnika rodzin katolickich "Źródło"
4:00 Apel Jasnogórski
4:20 Informacje dnia
4:40 Polski punkt widzenia
5:10 Nasz fascynujący Wszechświat

Stopklatka TV
6:45 Chłopi Odcinek: 2
8:20 Andzia Odcinek: 9
8:40 Andzia Odcinek: 10
9:00 Szaleństwa panny Ewy
11:05 La Bamba
13:25 Akeelah i jej nauczyciel
15:40 Mamuśka
18:20 Robinson Crusoe
20:00 Czas surferów
21:50 Draka w Bronksie
23:40 Wirus
1:35 Germinal
4:45 Za horyzont
5:30 Przepraszam za ostatnią noc
5:55 Przerwa w nadawaniu

Fokus TV
6:00 Wehikuł czasu Odcinek: 726
6:15 Cudowny świat wędkarskich przygód Odcinek: 16
6:45 Lista Fokusa Odcinek: 36
7:15 Para daje radę Odcinek: 36
8:15 Jak to się robi? Odcinek: 81
8:20 Jak to się robi? Odcinek: 83
8:30 Po przygody w świat przyrody Odcinek: 1 Sezon: 2
8:45 Po przygody w świat przyrody Odcinek: 3 Sezon: 2
9:00 Sąsiedzi Odcinek: 61
9:15 Szkoła opieki nad zwierzakami Odcinek: 5 Sezon: 2
9:45 Egzamin z przetrwania Odcinek: 9 Sezon: 2
10:15 Sąsiedzi Odcinek: 63
10:30 Lista Fokusa Odcinek: 26
11:00 Wehikuł czasu Odcinek: 726
11:15 Para daje radę Odcinek: 38
12:10 Rozkoszne szczeniaki
13:20 Oceaniczna supermana: odyseja uchatki australijskiej
14:25 Jakub, brat Jezusa
15:30 Tajemnice historii
16:00 Podróże motocyklowe Drake'a McElroya Odcinek: 5
16:30 Fabryka jedzenia Odcinek: 9 Sezon: 2
17:00 Wyprawy na krańce świata Odcinek: 1
17:30 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 16
18:00 Rozmowy nieswojone Odcinek: 5
18:30 Zbrodnie przeciwko naturze Odcinek: 4
19:30 Lucha Libre - Mężczyźni w maskach
20:45 Pamiętnik korespodenta wojennego
21:45 Teorie spiskowe Odcinek: 4
22:45 Kto zabił Stalina?
23:50 Ojczyzna gangów
0:50 Wstęp do spotkania z dokumentem Odcinek: 3
1:00 Bracia Kliczko
3:30 Lista Fokusa Odcinek: 28
4:00 Para daje radę Odcinek: 40
5:00 Wspaniały świat wędkarskich przygód Odcinek: 19
5:30 Życie Bałtyku Odcinek: 18

TVP ABC
05:50 Kaktus i Mały - Dlaczego mam dobre zdanie o bocianie?; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Smerfy - Magiczna igła, odc. 102 (Tailor’s Magic Needle); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Bąblandia - Grzyb odc. 7; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Lato z Hałabałą; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Tik - Tak - /24/; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Budzik - Dziwne stworzenia; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Bąblandia - Motylek odc. 10; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Marceli Szpak dziwi się światu - Konkurs skoków; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Mały pingwin Pik - Pok - odc. 19 - Pik Pok i ośmiornica; Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Smerfy - Magiczna igła, odc. 102 (Tailor’s Magic Needle); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Porwanie Baltazara Gąbki - odc. 10 - Zdobycie pałacu; Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Pszczółka Maja - W gnieździe wroga, odc. 27 (Hoverfly Spy); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Bolek i Lolek wyruszają w świat - Nad Orinoko, odc. 16; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Kulfon co z ciebie wyrośnie - odc. 9 - Sport to zdrowie; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Kaktus i Mały - Dlaczego mam dobre zdanie o bocianie?; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Lato z Hałabałą; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Festiwal Dziecięcy "Muszelki Wigier" 2014 - cz. 1; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Budzik - Dziwne stworzenia; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Marceli Szpak dziwi się światu - Konkurs skoków; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Mały pingwin Pik - Pok - odc. 19 - Pik Pok i ośmiornica; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Smerfy - Konik Błękitek ze złotymi podkówkami, odc. 101 (The little Orange Horse with gold shoes); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Porwanie Baltazara Gąbki - odc. 9 - Przez kraj Deszczowców; Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Pszczółka Maja - W gnieździe wroga, odc. 27 (Hoverfly Spy); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Bolek i Lolek wyruszają w świat - Łowcy bizonów, odc. 15; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Lippy and Messy - Zabawy z Lippy and Messy odc. 19 Kraina książek; język angielski dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Kaktus i Mały - Dlaczego mam dobre zdanie o bocianie?; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Lato z Hałabałą; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Festiwal Dziecięcy "Muszelki Wigier" 2014 - cz. 1; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Budzik - Dziwne stworzenia; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Marceli Szpak dziwi się światu - Konkurs skoków; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Mały pingwin Pik - Pok - odc. 19 - Pik Pok i ośmiornica; Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Smerfy - Miś Pętelka, odc. 100 (Tha patchwork bear); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Porwanie Baltazara Gąbki - odc. 8 - Przez trzy morza; Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Pszczółka Maja - W gnieździe wroga, odc. 27 (Hoverfly Spy); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Bolek i Lolek wyruszają w świat - Grobowiec faraona, odc. 14; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Nasze podwórko - odc. 1 Rakieta; serial; reż.:Stanisław Loth; wyk.:Bożena Dykiel, Witold Pyrkosz, Tomasz Jastrun, Anna Seredyńska, Agnieszka Ziątek, Rafał Trzaskowski, Michał Gałecki, Małgorzata Niemirska, Andrzej Zaorski, Katyarzyna Ejmont; Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Przypadki zwierzojeża - Kto czyta nie błądzi, odc. 11; Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Słoneczna włócznia - odc. 2 - Artur - txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:50 Lippy and Messy - Go! Go! Go! - Quiziland; język angielski dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Kaktus i Mały - Dlaczego może nas złościć słoń ze słoniowej kości?; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Muzyczna skakanka z gwiazdą - Jerzy Bończak; Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Porwanie w Tiutiurlistanie 90' kraj prod.Polska (1986); reż.:Zdzisław Kudła, Franciszek Pyter; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Skamieniałe Smerfy, odc. 103 (Petrified Smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Porwanie Baltazara Gąbki - odc. 11 - Nocna bitwa; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Pszczółka Maja - Marzenie Szymka, odc. 28 (Shelby's Dream); serial animowany kraj prod.Niemcy (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Wieczorynka - Bolek i Lolek wyruszają w świat - Na tropach Yeti, odc. 17; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Wieczorynka Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Nasze podwórko - odc. 2 Wykopaliska; serial; Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Kulfon co z ciebie wyrośnie - odc. 3 - Ale w ZOO jest wesoło; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:40 Słoneczna włócznia - odc. 3 - Magiczna moc - txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Przypadki zwierzojeża - Nie do pary, odc. 8; Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Harcerski Festiwal - Kielce 2013 - cz. 2; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:50 Do góry nogami - Krzysztof Marzec; Bez ograniczeń wiekowych
22:20 Siedem życzeń - odc. 5/7 - Magiczny pierścień - txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
23:20 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
07:25 Królewskie sny - odc. 3 - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:45 Śluby panieńskie - txt. str. 777 96'; komedia kraj prod.Polska (2010); reż.:Filip Bajon; wyk.:Anna Cieślak, Maciej Stuhr, Borys Szyc, Marta Żmuda-Trzebiatowska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
10:55 Dolny Śląsk. Do zobaczenia - Literat klasy B; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Przystań - txt. str. 777 77'; film TVP kraj prod.Polska (1997); reż.:Jan Hryniak; wyk.:Maja Ostaszewska, Rafał Królikowski, Jan Machulski, Edyta Olszówka, Artur Żmijewski, Tomasz Popławski, Marek Perepeczko, Karol Strasburger, Teresa Lipowska; Dla małoletnich od lat 12
13:10 Dokument tygodnia - Najświętsza Panienka, Koptowie i ja (La Vierge, les Coptes et Moi) 87'; film dokumentalny kraj prod.Francja, Katar (2011); reż.:Namir Abdel Messeeh; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Koncert życzeń - Kalina Jędrusik (wstęp); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Koncert życzeń - Bo we mnie jest seks - piosenki Kaliny Jędrusik (27. Przegląd Piosenki Aktorskiej - Wrocław 2006); koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Koncert życzeń - Kalina Jędrusik (zakończenie); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Ewa + Ewa 28'; film krótkometrażowy TVP; reż.:Wojciech Fiwek; Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Kuzyn, kuzynka (Cousin, cousine) 91'; komediodramat kraj prod.Francja (1975); reż.:Jean-Charles Tacchella; wyk.:Marie-Christine Barrault, Victor Lanoux, Marie-France Pisier, Guy Marchand; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Dolny Śląsk. Do zobaczenia - Literat klasy B; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:05 Klasyczne albumy rocka - John Lennon - Plastic Ono Band (John Lennon - Plastic Ono Band) kraj prod.USA (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:10 Studio Kultura - Filmy Carlosa Saury - odc. 4; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Wieczór kinomana - Nakarmić kruki (Cria cuervos) - txt. str. 777 104'; dramat obyczajowy kraj prod.Hiszpania (1975); reż.:Carlos Saura; wyk.:Geraldine Chaplin, Ana Torrent, Mónica Randall, Florinda Chico; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Studio Kultura - Filmy Carlosa Saury - odc. 1; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Wieczór kinomana - Mrożony peppermint (Peppermint Frappe) 89'; film obyczajowy kraj prod.Hiszpania (1967); reż.:Carlos Saura; wyk.:Geraldine Chaplin, José Luis López Vázquez, Alfredo Mayo, Emiliano Redondo; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Rockowy początek nocy - Freddie Mercury: The Tribute Concert (Freddie Mercury: The Tribute Concert); koncert kraj prod.Wielka Brytania (1992); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Kino nocne - Bezmiar sprawiedliwości 122'; dramat kraj prod.Polska (2006); reż.:Wiesław Saniewski; wyk.:Jan Frycz, Bożena Stachura, Robert Olech, Jan Englert, Artur Barciś, Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Robert Gonera, Ewa Wencel, Ewa Błaszczyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 Włochy: kochaj albo rzuć (Italy love it or leave it) 74'; film dokumentalny kraj prod.Włochy (2011); reż.:Gustav Hofer, Luca Ragazzi; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Teledyski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Zakończenie dnia

TVP Historia
07:25 Miejsce z historią - Siedlce - Miasto księżnej Ogińskiej; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:50 Ludzie z bagien; film dokumentalny; reż.:Piotr Sadziński; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Gniewko syn rybaka - cz. 2 - Znak Orła - txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Znak Orła - odc. 14 Najwyższa godność 1331 - txt. str. 777; serial historyczno-przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:40 Zawsze w Europie - cz. 1; film dokumentalny; reż.:Irena Wollen; Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Zawsze w Europie - cz. 2; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Pierwsza wojna światowa - odc. 10 Koniec wojny, rok 1918 (World War I (The War to End Wars 1914 - 1918)); serial dokumentalny kraj prod.USA (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Ułani Andersa; film dokumentalny; reż.:Krzysztof Nowak, Janusz Sidor; Dla małoletnich od lat 12
13:30 Polska i świat z historią w tle - Gaulaiter Erich Koch; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:55 Dzika Polska - Uroczysko blokowisko; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Szerokie tory - Szerokie tory. Sewastopol; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:55 Flesz historii - odc. 191; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:25 Krakowskie oblicza kultury - Krakowskie oblicza renesansu i manieryzmu; cykl dokumentalny; reż.:Andrzej B. Czulda; Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Przełomowe dni - odc. 4 (Red Chapters); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Gniewko syn rybaka - cz. 3 - Spisek - txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Królik po berlińsku - txt. str. 777; film dokumentalny; reż.:Bartek Konopka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:00 Dziennik telewizyjny - 26.07.1989; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 8 Kontynent - cz. I Poszukiwacze przygód i Kozacy; cykl dokumentalny; reż.:Wojtek Krzemiński, Gudrun Ziegler; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:50 Tajemnice Doliny Nilu - odc. 3; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:40 Wojtek niedźwiedź, który poszedł na wojnę (Voytek the Soldier Bear) - txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Polska, Wielka Brytania (2011); reż.:Will Hood, Adam Lavis; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:50 Koło historii - Szkic do życiorysu; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Dom - odc. 24/25 - Droga na skróty - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:10 Miejsce z historią - Siedlce - Miasto księżnej Ogińskiej; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
01:30 Oblicza ludobójstwa - odc. 1 (Journeys into Genocide); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2003); reż.:Andrew Gallimore; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:35 Złotopolscy - odc. 990* - Z nim będziesz szczęśliwsza; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Złotopolscy - odc. 991* - Wieści z Lwowa; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Złotopolscy - odc. 992* - Wypadek; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:55 Złotopolscy - odc. 993* - Kiedy wszystko traci sens; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Złotopolscy - odc. 994* - Tragedia Złotopolskich; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Polonia 24; STEREO, 16:9
09:30 Polonia w Komie - Panama - Tarkowscy (522); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Błękitne wakacje - magazyn żeglarski; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Hotel pod żyrafą i nosorożcem - odc. 6/13 - Terrarysta -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:00 Zaklęty Dwór - odc. 4/7* - Nowy trop -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:55 Polonia w Komie - Pasjonaci rowerowi - Jacek (523); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Bank nie z tej Ziemi - odc. 10/13*  Dramat małej gastronomii; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:30 Makłowicz w podróży - Podróż 8 Portugalia - "Za Tagiem" (34); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Na dobre i na złe - odc. 552 - Czuwanie; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Narwiański Park Narodowy  33'; film dokumentalny; reż.:Agnieszka Tylman; Bez ograniczeń wiekowych
15:35 32. Wieczory Humoru i Satyry Lidzbark 2011 - odc. 3; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Kulturalni PL - (203); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (211); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 M jak miłość - odc. 1050; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Londyńczycy - odc. 8/13 -  txt. str. 777 AD; serial obyczajowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:40 Dobranocka - Sceny z życia smoków - Wyprawa bardzo ratunkowa odc. 7; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Laskowik & Malicki; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (57); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Lalka - odc. 6* - Wiejskie rozrywki -  txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
24:00 Chłopi - wielkie kino na małym ekranie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (211); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Łamigłówka - Zagadka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 M jak miłość - odc. 1050; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Dobranocka za oceanem - Sceny z życia smoków - Wyprawa bardzo ratunkowa odc. 7; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Laskowik & Malicki; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (57); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Lalka - odc. 6* - Wiejskie rozrywki; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Chłopi - wielkie kino na małym ekranie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:10 Muzyka łączy pokolenia - Kombi, Liber i Doniu; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Śpiewające fortepiany - (5); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Autogama; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Tylko Ty! - odc 17; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Życie to Kabaret - Pojedynek nie na żarty - Kabaret Paranienormalni kontra kabaret Limo; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Życie to Kabaret - Kabaret pod Wyrwigroszem - Między Bugiem a prawdą (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (65) - Cyganie morza - txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Okrasa łamie przepisy - Smażenie powideł; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - 44; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Kabaretowy Klub Dwójki - (29) - Wieś i wiocha - txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Bardzo ostry dyżur - Zbolałe serce pielęgniarki; program rozrywkowy; Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Tylko Ty! - odc 17; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Dzięki Bogu już weekend - (31); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Szansa na Sukces - Maria Koterbska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Szperacze.tv - Osobowości TVP (7); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Bardzo ostry dyżur - Zbolałe serce pielęgniarki; program rozrywkowy; Bez ograniczeń wiekowych
18:20 Życie to Kabaret - Pojedynek nie na żarty - Tomasz Jachimek kontra Formacja Chatelet; widowisko rozrywkowe; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:20 Życie to Kabaret - Kraj się śmieje - Nagrody i wyróżnienia; STEREO
20:20 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - 45; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:50 Królowa swingu; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Śpiewające fortepiany - (7); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Maria Koterbska - Ona w roli głównej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:20 Kabaretowa Mapa Polski - XX Festiwal Kabaretu w Koszalinie 2014 - (1) Witamy w korporacji; Dla małoletnich od lat 12
00:25 Kabaretowa Mapa Polski - XX Festiwal Kabaretu w Koszalinie 2014 - (2) Awantura w korporacji; Dla małoletnich od lat 12
01:35 Kabaretowa Mapa Polski - XX Festiwal Kabaretu w Koszalinie 2014 - (3) Rewolucja w korporacji; Dla małoletnich od lat 12
02:45 Autogama; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
03:45 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:06 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:35 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:34 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:53 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:07 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:34 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:53 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:06 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:11 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:36 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:46 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:51 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:20 Twoje Tour de Pologne 2014 - odc. 2; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Świat i ludzie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
12:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Reportaż TVP INFO - Ginący Pekin; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Reportaż TVP INFO - Mój scenariusz; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Przepis na prawo; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
15:45 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Dla niesłyszących - Info Dzień - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
16:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
17:05 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:00 Debata TVP INFO; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Reportaże z prawdziwego zdarzenia - Rozstrzelana miłość; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:55 INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
19:10 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:15 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:22 Równo - ważni - Województwo lubuskie; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:53 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:08 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:43 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9, Na żywo
20:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
21:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:51 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
23:35 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:50 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:40 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
01:25 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9
01:40 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
02:34 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:41 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
02:56 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9
03:31 Debata TVP INFO; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:00 Reportaż TVP INFO - Ginący Pekin; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:30 Reportaż TVP INFO - Mój scenariusz; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:46 Przepis na prawo; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9
05:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:54 Zakończenie dnia

4fun.tv
6:00 Popbudzik
9:00 Summer Hits
11:00 Summer Music
13:00 Best of
14:00 Fun app lista
15:00 Chcesz-masz
16:00 Top tygodnia
18:00 Summer Party
23:00 Party Shaker
3:00 Polskanocka
5:00 Popbudzik

TV.Disco
5:00 Disco polo hity
6:00 Poranek disco polo
9:00 Przeboje disco polo
11:00 Weekendowy relaks
13:00 Retro disco
14:00 Disco życzenia
16:00 Disco polo hity
17:00 Discomania
19:00 Weekendowy relaks
21:00 Łapy w górę
2:00 Disco polo hity

Stars.TV
7:00 Best morning
11:00 Best oldies
12:00 Best chart
15:00 Best 80's
16:00 Best 90's
17:00 Best now
18:00 Best party
0:00 Best party
3:00 Best polish

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.