FANDOM


TVP 1
06:00 Wiadomości
06:03 Telezakupy
06:15 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:25 Moda na sukces; odc. 2068; serial prod.USA
08:50 Klasyka Animacji; W leśnej gęstwinie; film animowany dla dzieci
09:10 Klasyka Animacji; Skarb jeżyka; film animowany dla dzieci
09:20 Plastelinek i przyjaciele; program dla dzieci
09:45 Bajeczki Jedyneczki; program dla dzieci
10:00 Witaj, Franklin; - Sprawa ciasteczek; serial animowany prod. kanadyjskiej
10:25 Nieustraszony; odc. 32; serial prod. USA
11:15 Kiosk przy Wspólnej; poradnik dla ubezpieczonych
11:25 Technika kosmiczna w medycynie; odc. 1/4; (Space Medicine); 2000  film dokumentalny prod. kanadyjskiej
11:50 Książki na jesień
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Samo życie; reportaż
12:40 Klan; odc. 759; telenowela TVP
13:05 Tak czy nie?; 2003  serial TVP
14:00 Nasze rytmy zdrowia; odc. 3 - Kłopoty w przełyku - zgaga i refluks
14:20 Lasy i Ludzie; magazyn
14:40 Światowe dziedzictwo kultury; Stare miasto w Sienie; (Schaetze der Welt); 1997  cykl dokumentalny prod. niemieckiej
15:00 Wiadomości
15:10 Obraz niekontrolowany; magazyn reporterski
15:30 Tylko u nas; magazyn
16:00 Rower Błażeja; program dla młodzieży
16:25 Moda na sukces; odc. 2068; serial prod. USA
16:50 Sportowy Express
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:35 Klan; odc. 761; telenowela TVP
18:05 Trzecia strona medalu; program publicystyczny
18:40 Irak 2003
18:50 Pierwszy krok; Iza
19:00 Wieczorynka; Mały Miś; odc. 57 - Pierwszy mróz; serial animowany prod. kanadyjskiej /stereo/
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:06 Pogoda
20:20 Okruchy życia; Śmiertelne oszustwo; (Deadly deception); 1987  film fab. prod. USA (91') /za zgodą rodziców/; reż: John Llewellyn Moxey; wyk: Matt Salinger, Lisa Eilsbacher, James Noble, Bonnie Bartlett
21:55 Polska 2004
22:05 Kryminalna Jedynka; magazyn /tylko dla dorosłych/
22:25 Nasza bandera; reportaż
22:45 Oblicza mediów; magazyn
23:10 Monitor  Wiadomości
23:25 Biznes raport
23:30 Studio sport; Liga Mistrzów - skróty
00:30 Nieustraszony; odc. 33; serial prod. USA
01:25 Zakończenie programu

TVP 2
07:05 Studio urody
07:15 Dwójka Dzieciom; Plecak pełen przygód; odc. 10; serial prod. polsko-fińsko-niemieckiej
07:35 Dwójka Dzieciom; Pomysłowy wnuczek; - Pomoc sąsiedzka; serial animowany prod. polskiej
07:45 Dwójka Dzieciom; Dziwne przygody Koziołka Matołka; - Przygoda na szosie
08:00 M jak miłość; odc. 151; serial TVP [stereo]
08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00, Prognoza pogody:9:30]
10:25 Zobacz to...; program kulturalny
10:35 Herbatka u Tadka; talk show
11:20 Klinika Berlin Centrum; odc. 7; (Klinikum Berlin Mitte); 2000  serial prod. niemieckiej; reż: Udo Witte; wyk: Anke Sevenich, Francis Fulton Smith
12:15 Wielkie romanse XX wieku; Michaił i Raisa Borbaczow; 2001  film dokumentalny prod. angielskiej
12:40 Telezakupy
13:00 Panorama
13:15 Złotopolscy; odc. 400 - Remanenty; telenowela TVP
13:45 Sokole Oko; odc. 7; 1994  kostiumowy serial przygodowy prod. USA
14:30 30 ton! - lista, lista - lista przebojów; magazyn muzyczny [stereo]
15:00 Wokół nas; Kasztanek; teatr dla dzieci; reż: Teresa Kotlarczyk
15:40 Arcydzieła Polskiego Dokumentu; Powódź
16:00 Panorama
16:22 Pogoda
16:30 Film dla niesłyszących; M jak miłość; odc. 176; serial TVP
17:20 Jazda kulturalna; magazyn
17:50 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:52 Pogoda
19:05 Jeden z dziesięciu; teleturniej
19:35 Camerata; magazyn muzyczny
20:00 Linia specjalna; Janusz Śniadek; program publicystyczny Barbary Czajkowskiej [audiotele: 0-700 25 022 nie, 0-700 25 055 tak)
20:30 Studio sport; Liga Mistrzów; Ajax Amsterdam - AC Milan (w przerwie meczu Panorama 5')
22:50 Panorama
23:10 Sport-telegram
23:16 Pogoda
23:25 Kino Mocnych Wrażeń; Wróg naturalny; (Natural Enemy); 2000  thriller psychologiczny prod. USA (88') /za zgodą rodziców/; reż: Douglas Jackson; wyk: Donald Sutherland, William McNamara, Lesley Ann Warren, Tia Carrere i inni
00:55 15 amore; 15 amore; 1998  film obyczajowy prod.australijskiej (89') /za zgodą rodziców/; reż: Maurice Murphy; wyk: Lisa Hensley,Steve Bastoni,Domenic Galati
02:25 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
6.45 TV Market
7.00 Power Rangers (52) - serial dla młodzieży
7.30 Transformery - anim.
8.00 MacGyver (108) - serial sensacyjny
9.00 Bar 3 - reality show
9.30 Słoneczny patrol 8 (140) - serial przygodowy
10.30 Bar 3 - reality show
11.15 Awantura o kasę
12.15 Samo życie (285) - serial obyczajowy
12.45 Serca na rozdrożu (19) - telenowela
13.40 TV Market
13.55 Czułość i kłamstwa (84) - serial obyczajowy
14.25 Power Rangers (53) - serial dla młodzieży
14.50 Pokemon - serial animowany
15.15 Najzabawniejsze zwierzęta świata
15.45 Informacje
16.10 Interwencja - cykl reportaży
16.30 Herkules (6) - serial
17.30 Hugo express - program dla dzieci
17.55 Bar 3 - reality show
18.30 Informacje + sport
19.00 Prognoza pogody
19.15 Awantura o kasę - teleturniej
20.15 Bar 3 - reality show
21.00 Samo życie (286) - serial obyczajowy, ok.21.30 Studio LOTTO
21.40 Spisek - film akcji, USA 1999, reż. Anthony Hickox, wyk. Dolph Lundgren, Mystro Clark, John Pennell, Robert Miano, Yvonne Zima, Kylie Bax
23.35 Biznes informacje
23.55 Prognoza pogody
0.05 Graffiti - program publicystyczny
0.20 Fala zbrodni (3) - serial kryminalny
1.20 Aquaz Superchat na żywo
4.30 Magazyn redakcji programów religijnych
5.30 Pożegnanie

TVN
5.20 Uwaga!
5.40 Prawdziwa miłość − telenowela meksyk.
6.30 Telesklep
7.10 Córka przeznaczenia − telenowela meksyk.
8.00 Ścieżki miłości − telenowela meksyk.
8.50 Action Man
9.15 Tele Gra − teleturniej interaktywny na żywo
10.15 Telesklep
11.15 Rozmowy w toku
12.15 Na Wspólnej − serial pol.
12.45 Savannah − serial USA
13.45 Action Man
14.10 Brzydula
15.00 Nikita − serial USA
16.00 Fakty, Pogoda
16.20 Córka przeznaczenia − telenowela meksyk.
17.10 Prawdziwa miłość − telenowela meksyk.
18.00 Rozmowy w toku
19.00 TVN Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Uwaga!
20.10 Na Wspólnej − serial pol.
20.40 Kawaler do wzięcia
22.00 Druga twarz
23.05 Fakty Wieczorne
23.30 Twoja droga do gwiazd − Trening
0.00 Cela
0.30 Siłacze
1.35 Nic straconego

TVP 3 Warszawa
06:50 Echa Dnia
07:15 Telezakupy
07:30 Kurier
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski
08:00 Muzyka na żywo (powt.)
08:20 5 minut o...
08:25 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
08:30 Kurier
08:45 Gość Dnia    
09:00 Transmisja posiedzenia Sejmu RP
16:00 Studio reportażu: "Alimenciarze"
16:15 Telewizyjny Kurier Warszawski
16:30 Kurier    
16:45 Rozmowa Dnia
17:00 Partnerzy
17:30 Kurier    
17:50 Telewizyjny Kurier Mazowiecki    
18:05 Telewizyjny Kurier Warszawski
18:30 Kurier Kulturalny
18:45 Puls Stolicy
19:10 Humaniści Gałczyńskiemu; felieton filmowy
19:15 Telewizyjny Kurier Warszawski
19:30 Telezakupy  
19:45 Rozmowa Dnia
20:00 Telekurier  
20:30 Kurier
20:45 Studio Pogoda
20:55 Echa Dnia
21:15 Eurotel
21:30 Kurier Gospodarczy     
21:50 Telewizyjny Kurier Warszawski
22:15 To jest temat: "Olimpijcyzk"
22:30 Kurier    
22:45 Kurier Sportowy
22:55 Studio Pogoda
23:05 Kopalnia pieniędzy; film fabularny prod. USA, 1992,
00:40 Zakończenie programu

TV 4
6.10 Modna moda - mag.
6.35 KINOmaniaK - mag.
7.00 Muzyczne listy - mag.
8.00 Artur - serial anim.
8.30 Hoboczaki (85) - serial dla dzieci
9.00 Dharma i Greg 4 (12) - serial komediowy
9.30 Sabrina, nastoletnia czarownica - serial komediowy
10.00 Joker - talk show
11.00 Cud miłości (43) - telenowela
11.45 TV Market
12.00 Strefa P - magazyn
12.30 Kameleon (6) - serial sensacyjny
13.30 Muzyczne listy - magazyn
14.30 Rozbitkowie (12) - serial przygodowy
15.30 Super Mario Bros - serial anim.
16.00 Robocop - serial animowany
16.30 Cud miłości (44) - telenowela
17.30 Podwójna akcja -As wywiadu (9) - serial przygodowy
18.00 To się w głowie nie mieści - magazyn
18.30 Sabrina, nastoletnia czarownica - serial komediowy
19.00 Koszykówka - mecz Euroligi: Idea Śląsk Wrocław - Pamesa Walencja
21.00 Dziennik
21.20 Informacje sportowe
21.27 Prognoza pogody
21.30 Komenda - serial dok.
22.00 Kameleon (7) - serial
23.00 Sztukateria
23.30 Shwartza pomysły na życie (13) - serial
24.00 Życie jak sen (57) - serial komediowy
0.30 Mój brat Kain - thriller psychologiczny, USA 1992
2.15 X Laski
2.45 Muzyczne listy - mag.
3.35 Modna moda - mag.
4.00 Strefa P - magazyn
5.25 Zakończenie próg.

TVN 7
6.45 Telesklep
7.30 Drew Carey Show (34) - serial
8.00 Alf (73) - serial
8.30 Tajemnice pocałunku (92) - telenowela
9.20 Cena miłości (28) - telenowela
10.15 Łamisłówka - teleturniej interaktywny na żywo
11.05 Mission impossible (31) - serial
12.00 Mała księżniczka (40) - telenowela
12.55 Telesklep
14.25 Tajemnice pocałunku (93) - telenowela
15.20 Cena miłości (29) - telenowela
16.10 Norman w tarapatach (19) - serial
16.40 Alf (74) - serial komediowy
17.10 Pamięć absolutna (19) - serial sensacyjny
18.10 Mission impossible (32) - serial sensacyjny
19.10 Drew Carey Show (35) - serial komediowy
19.40 Norman w tarapatach (20) - serial komediowy
20.10 Taniec ulotnych marzeń - film obyczajowy, Wlk. Brytania-lrlandia-USA 1996, reż. Pat O’Connor
22.05 Gliniarze na motorach (10) - serial sensacyjny, Niemcy
23.05 Kawaler do wzięcia - extra - program rozrywkowy
23.35 Morderczy upał - film sensacyjny, USA i 997, reż. Douglas Barr
1.30 Taniec ulotnych marzeń - film obyczajowy
3.15 Koniec programu

TV Polonia
06:00 Wiadomości
06:00 Od A do Z; Zbigniew Wodecki; program Krzysztofa Glondysa
06:15 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:25 Klan; odc. 752 (24'); telenowela TVP [stereo]
08:50 Eurotel; magazyn
09:00 Kolorowy świat Pacyka; odc. 13 - Zielony listek; serial animowany dla dzieci
09:05 Budzik; - Zdrowe warzywa; program dla dzieci
09:30 Trzy misie; odc. 5 - Jeżyny; serial animowany dla dzieci
10:00 Panorama
10:05 Plus minus - magazyn ekonomiczny
10:30 Jesień w Mogilanach; reportaż Krzysztofa Kubiaka
10:50 Nowe zasady polskiej polityki wizowej na Wschodzie
11:00 Panorama
11:05 Forum; program publicystyczny
11:50 Epizod; film animowany Marka Skrobeckiego
12:00 Wiadomości
12:10 Wieści polonijne
12:25 Hit kultury; Dekalog piętnaście lat później
12:50 Bocznymi drogami; Chełmno
13:15 Moje miasto; 2002  film obyczajowy prod. polskiej (60'); reż: Marek Lechki; wyk: Radosław Chrześciański, Agnieszka Banach, Krzysztof Stroiński, Dorota Pomykała i inni
14:15 Chłopaki z Sosnowca cz.1; koncert (stereo); wyk: Edyta Górniak, Beata Rybotycka, Jacek Wójcicki, Bogusław Morka
15:00 Wiadomości
15:10 Na zdrowie: Jagielski; odc. 2; talk show (stereo)
15:45 Antonio Vivaldi - Cztery pory roku - Jesień; film animowany Wiesława Bobera
15:50 Claude Debussy - "Światło księżyca"; film animowany Jacka Kasprzyckiego
16:00 Klan; odc. 752 (24'); telenowela TVP [stereo]
16:25 Rewizja nadzwyczajna
16:50 Nowe zasady polskiej polityki wizowej na Wschodzie
17:00 Teleexpress
17:15 Sportowy Express
17:20 Gość Jedynki
17:35 Budzik; - Zdrowe warzywa; program dla dzieci
18:00 Trzy misie; odc. 5 - Jeżyny; serial animowany dla dzieci
18:25 Bocznymi drogami; Chełmno
18:45 Telewizyjne Wiadomości Literackie; magazyn kulturalny
19:05 Nowe zasady polskiej polityki wizowej na Wschodzie
19:15 Dobranocka; Opowiadania Muminków; - Stary adres; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:59 Sport
20:06 Pogoda
20:10 Klan; odc. 752 (24'); telenowela TVP [stereo]
20:35 Rozmowy przy stole; program publicystyczny
21:10 Moje miasto; 2002  film obyczajowy prod. polskiej (60'); reż: Marek Lechki; wyk: Radosław Chrześciański, Agnieszka Banach, Krzysztof Stroiński, Dorota Pomykała i inni
22:10 Nowe zasady polskiej polityki wizowej na Wschodzie
22:15 Chłopaki z Sosnowca cz.1; koncert (stereo); wyk: Edyta Górniak, Beata Rybotycka, Jacek Wójcicki, Bogusław Morka
23:00 Panorama
23:20 Sport-telegram
23:23 Pogoda
23:25 Polska 2004
23:30 Irak 2003
23:35 Linia specjalna; Janusz Śniadek; program publicystyczny
00:05 Widzieć daleko, widzieć wysoko - Stella Maris; reportaż
00:26 Monitor  Wiadomości
00:40 Biznes raport
00:45 Telewizyjne Wiadomości Literackie; magazyn kulturalny
01:10 Nowe zasady polskiej polityki wizowej na Wschodzie
01:15 Opowiadania Muminków; - Stary adres; serial animowany dla dzieci
01:30 Wiadomości
01:57 Sport
02:02 Pogoda
02:10 Klan; odc. 752 (24'); telenowela TVP [stereo]
02:35 Rozmowy przy stole; program publicystyczny
03:10 Moje miasto; 2002  film obyczajowy prod. polskiej (60'); reż: Marek Lechki; wyk: Radosław Chrześciański, Agnieszka Banach, Krzysztof Stroiński, Dorota Pomykała i inni
04:10 Irak 2003
04:20 Chłopaki z Sosnowca cz.1; koncert (stereo); wyk: Edyta Górniak, Beata Rybotycka, Jacek Wójcicki, Bogusław Morka
05:00 Bocznymi drogami; Chełmno
05:20 ...za odwagę i współczucie, nagroda im. Jana Karskiego; reportaż
05:35 Monitor  Wiadomości
05:50 Biznes raport
06:00 Zakończenie programu

Polsat 2
06:00     Informacje     
06:20     Graffiti     program publicystyczny
06:35     Przytul mnie     program rozrywkowy
07:30     4x4     magazyn motoryzacyjny
08:00     Muzyka polska     
09:00     Piosenka na życzenie     
09:45     Muzyka polska     
10:00     Najzabawniejsze zwierzęta świata     program rozrywkowy
10:30     Koszykarska Euroliga: Polonia Warszawa - Aris Saloniki     relacja sportowa
13:00     Piramida     teleturniej
13:30     Adam i Ewa     serial obyczajowy
14:00     Poplista     magazyn muzyczny
15:00     To się w głowie nie mieści     magazyn
15:30     Program dla dzieci     
16:00     Muzyka polska     
16:15     Informacje     
16:30     Interwencja     reportaż
16:45     Muzyka polska     
17:00     Strefa P     magazyn muzyczny
17:30     Kalejdoskop     program publicystyczny
17:55     Muzyczne listy     magazyn muzyczny
18:45     Cartoon Network     
19:15     Informacje     
19:45     Muzyka polska     
20:00     Domowa kawiarenka     magazyn kulinarny
20:30     Modna moda     magazyn
21:00     Dziennik     
21:20     Szczęśliwa 8     
22:20     Interwencja     reportaż
22:40     Muzyka polska     
23:00     Drogówka     magazyn policyjny
23:30     4x4     magazyn motoryzacyjny
00:00     Najzabawniejsze zwierzęta świata     program rozrywkowy
00:30     Bractwo Orła Białego     program dla dzieci
00:50     Smakosze i rozkosze     magazyn kulinarny
01:00     Awantura o kasę     teleturniej
01:45     Muzyka polska     
02:00     Informacje     
02:30     Graczykowie     serial komediowy
03:00     Joker     program rozrywkowy
04:00     Samo życie     serial obyczajowy
04:30     Strefa P     magazyn muzyczny
05:00     Bar     reality show

Europa Europa
14:00     Blaski lata Dramat Org: "Lumiere d'été". Reżyseria: Jean Grémillon (Francja 1943)      
15:55     Kim Dramat Reżyseria: John Howard Davies (Wielka Brytania 1984)      
18:15     Żandarm w Nowym Jorku Komedia Org: "Le gendarme a New York". Reżyseria: Jean Girault (Francja/Włochy 1965)      
20:00     Pasażerowie Film krótkometrażowy Org: "Passengers". Reżyseria: Matthew Kok (Wielka Brytania 2000)      
20:10     Marynarz Film krótkometrażowy Org: "Sailor/Matroos". Reżyseria: Bavo Defurne (Belgia 1998)      
20:30     Upadły anioł Thriller Org: "Memorias del ángel caído". Reżyseria: Fernando Camara, David Alonso (Hiszpania 1997)      
22:05     Wyliczanka Dramat Org: "Drowning by Numbers". Scenariusz i reżyseria: Peter Greenaway (Wielka Brytania/Holandia 1988)      
0:05     Emmanuelle 2000: "Klejnot Emmanuelle" odc. 3/7; Reżyseria: Jill Hayworth (USA 2000)      
1:35     Orfeusz Dramat Org: "Orphée/Orpheus". Scenariusz i reżyseria: Jean Cocteau (Francja 1949)
03:05     Zakończenie programu


Club
06:00    Szkoła Yogi
06:25    Świat Fitnessu
06:50    Zrób To Sama
07:15    Współczesne Wnętrza
07:40    Super Dieta
08:05    Blask
08:30    Piąte Koło
09:00    Domy sławnych ludzi
09:25    Bliskie spotkania w Hollywood
09:50    Spotkania z Roseanne
10:40    Weekendowi Wojownicy
11:10    Opowieści sądowe
12:00    Szkoła Yogi
12:25    Świat Fitnessu
12:50    Zrób To Sama
13:15    Współczesne Wnętrza
13:40    Super Dieta
14:05    Blask
14:30    Piąte Koło
15:00    Domy sławnych ludzi
15:25    Bliskie spotkania w Hollywood
15:50    Spotkania z Roseanne
16:40    Weekendowi Wojownicy
17:10    Opowieści sądowe
18:00    Szkoła Yogi
18:25    Świat Fitnessu
18:50    Zrób To Sama
19:15    Współczesne Wnętrza
19:40    Fashion TV
20:05    Blask
20:30    Piąte Koło
21:00    Domy sławnych ludzi
21:30    Bliskie spotkania w Hollywood
22:00    Potyczki Jerrego Springera
22:40    Potyczki Jerrego Springera
23:20    Sextaza
00:10    Morderczynie
01:00    Weekendowi Wojownicy
01:30    Współczesne Wnętrza
01:55    Cztery Pory Roku
02:20    Super Dieta
02:45    Podróże Loyda
03:10    Kulinarne Podróże 
03:40    Hello Helou
04:05    Restauracje od kuchni
04:30    Szkoła Gotowania
05:00    Podróże Loyda
05:30    Super Dieta

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.