TVP 1
05:35 Bulionerzy - odc. 49 - Sylwester; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Bulionerzy - odc. 50 - Syndrom weterana; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:40 Las Story - odc. 23 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Dzień dobry w sobotę; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
07:35 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Naszaarmia.pl - odc. 242; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
08:25 Goniec kresowy - /11/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:05 Zwierzęta świata  Zwierzęta Świata  - Enklawy dzikiej przyrody cz. 3. Amazonia (Nature’s Microworlds) -  txt. str. 777; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:40 Pełnosprawni - odc. 182 -  JM; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 My Wy Oni - Dzieci cudownie urodzone; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Astronarium - (18) - "Odległości w kosmosie"; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:10 Miłość nad fiordem: W świecie kobiet cz. 2 (Liebe am Fjord: Das Meer der Frauen); film obyczajowy kraj prod.Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Hit Hit Hurra! - /10/; widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:35 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia warmińsko mazurska -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Ojciec Mateusz - odc. 212 - Wahadełko (Ojciec Mateusz XVI odc. 13) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Konkurs Piosenki Eurowizji Junior Malta 2016 /skrót/; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Kuusamo - konkurs indywidualny ( studio ) (Puchar Świata - Kuusamo - konkurs indywidualny) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Zapowiedź Teleexpressu; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Kuusamo - konkurs indywidualny ( 1 seria ) (Puchar Świata - Kuusamo - konkurs indywidualny) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
16:55 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:05 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Kuusamo - konkurs indywidualny ( 2 seria ) (Puchar Świata - Kuusamo - konkurs indywidualny) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Rolnik szuka żony seria III - odc. 12; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 GOL; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Komisarz Alex - odc. 104 (seria VIII, odc. 13) - Ofiary ofiar -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:25 Hit na sobotę - American Gangster (American Gangster) -  txt. str. 777  150'; film fabularny kraj prod.USA (2007); reż.:Ridley Scott; wyk.:Denzel Washington, Russell Crowe, Josh Brolin; STEREO / DOLBY E, STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:10 Miejsce zbrodni. Wielki ból (Tatort. Der Grosse Schmerz. (Nick's Pain.))  90' kraj prod.Niemcy (2015); reż.:Christian Alvart; wyk.:Till Schweiger, Fahri Yardim, Branko Tomovic, Luna Schweiger; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:45 Gwiazda Południa (The Southern Star)  101'; film przygodowy kraj prod.Wielka Brytania, Francja (1969); reż.:Didney Hayers; wyk.:George Segal, Ursula Andress, Orson Welles, Ian Hendry, Michael Constatine; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Dzień dobry i do widzenia  48'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1989); reż.:Andrzej Domalik; wyk.:Maria Pakulnis, Jan Frycz; Dla małoletnich od lat 12
04:30 Zakończenie dnia

TVP 2
05:25 Wodna kraina Luizjany (Atchafalaya: river swamp); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); reż.:Daniela Pulverer; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 M jak miłość - odc. 1255 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:40 Na sygnale - odc. 116 "Szlachetna zemsta" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:10 Książki na jesień (15); felieton; Dla małoletnich od lat 12
11:20 Rodzinne oglądanie - Niezwykły świat owadów (Little Matters: Insects); film dokumentalny kraj prod.Holandia (2015); reż.:Alvaro Mendoza; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Biegi narciarskie - Puchar Świata - Ruka: sprint techniką klasyczną ( studio ) (Puchar Świata - Ruka: sprint techniką klasyczną) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
12:25 Biegi narciarskie - Puchar Świata - Ruka: sprint techniką klasyczną (Puchar Świata - Ruka: sprint techniką klasyczną) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
14:10 Familiada - odc. 2323; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Sonda 2; program popularnonaukowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Rodzinka.pl - odc. 194 "Chrzestny, chrzestna i chrześniaczek" sezon 9 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Bake off - Ale ciacho! - (1); widowisko; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Bake off - Ale przepis - (1); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Herbatka z kabaretem - (1); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
17:45 Słowo na niedzielę; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:55 Kulisy - Postaw na milion - odc. 134; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Postaw na milion - odc. 134; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 The Voice of Poland Live - Finał; Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:40 Zabójcze umysły - odc. 77 (Criminal Minds s. 4 Soul Mates); serial kraj prod.USA (2007); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:35 Lubię to - kabaret Hrabi; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 22 Jump Street (22 Jump Street) -  txt. str. 777  107'; komedia kryminalna kraj prod.USA (2014); reż.:Phil Lord, Christopher Miller; wyk.:Jonah Hill, Channing Tatum, Peter Stormare, Amber Stevens; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:45 Kłamstwa w sieci (Virtual Lies)  88'; thriller kraj prod.USA (2011); reż.:George Erschbamer; wyk.:Cristina Cox, Marc Menard, Jeffrey Schenck; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Zabójcze umysły - odc. 77 (Criminal Minds s. 4 Soul Mates); serial kraj prod.USA (2007); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:10 Zakończenie dnia

TVP 3
07:35 Ziołowa apteka - Głóg na problemy sercowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Rusz się człowieku - odc. 108; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Dla niesłyszących Misja Integracja OPP -  JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:55 Seniorada - odc. 47; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:30 Rączka gotuje - Restauracja Sedlaczek; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 OTV - PASMO LOKALNE
11:15 Telenowyny; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:45 Matka od powrotów; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Zapiski Łazęgi - Wyspa Chełminek; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Nożem i widelcem - odc. 137 - Polędwica z dorsza w sosie migdałowym, naleśniki zanurzone w musie jabłkowym; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Grabda i inni; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Dom zapomnienia (Un autre present); film dokumentalny kraj prod.Francja (2014); reż.:Hakob Melkonyan; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Historia pewnej fotografii - Chłopiec z bocianem; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:50 II liga piłki nożnej - Studio Polonia Warszawa - Odra Opole; transmisja; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 II liga piłki nożnej - Polonia Warszawa - Odra Opole; transmisja; STEREO, 16:9, Na żywo
17:05 Legendy regionalne - Cudowne źródełko; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Europa z bliska - odc. 100 (Europa z bliska); magazyn kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:40 Tajemnice Książnicy Pomorskiej - Biblia Stargardzka Vulgata; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Kultowe rozmowy - odc. 141 Marek Kamiński; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Dobry klimat dla morza - Różnorodność życia w Bałtyku; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Dom zapomnienia (Un autre present); film dokumentalny kraj prod.Francja (2014); reż.:Hakob Melkonyan; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Czarodzieje medycyny - prof. M. Ząbek; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Europa z bliska - odc. 100 (Europa z bliska); magazyn kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Telewizja Nocą odc. 39; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Telenowyny; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:30 Jedź bezpiecznie - odc. 623; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Dom zapomnienia (Un autre present); film dokumentalny kraj prod.Francja (2014); reż.:Hakob Melkonyan; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Historia pewnej fotografii - Chłopiec z bocianem; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:35 Matka od powrotów; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Pamięć Polski. I edycja Polskiej Listy Krajowej Programu UNESCO Pamięć Świata - Memoriał Ignacego Jana Paderewskiego do prezydenta Stanów Zjednoczonych Woodrowa Wilsona odc. 11; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:20 Turystyczna jazda - odc. 43 - Iwonicz i Rymanów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Odwiedzamy dwa uzdrowiska położone w Beskidzie Niskim na Podkarpaciu: Iwonicz - Zdrój i Rymanów - Zdrój. Poznajemy historię, walory uzdrowiskowe i turystyczne regionu. Porady dla pasjonatów chodzenia z kijkami.
06:30 Dobry klimat dla morza - Różnorodność życia w Bałtyku; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Zakończenie dnia

TVP 3 Łódź
07:35 Ziołowa apteka - Głóg na problemy sercowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Rusz się człowieku - odc. 108; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Dla niesłyszących Misja Integracja OPP -  JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:55 Seniorada - odc. 47; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:30 Rączka gotuje - Restauracja Sedlaczek; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 AGROEXPRESS; Bez ograniczeń wiekowych
10:14 Autofan; magazyn motoryzacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
10:27 SUPEŁKOWE ABC -  JM; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Kulturanek - "ABS - Abstrakcja"; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Telenowyny; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:45 Matka od powrotów; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Zapiski Łazęgi - Wyspa Chełminek; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Nożem i widelcem - odc. 137 - Polędwica z dorsza w sosie migdałowym, naleśniki zanurzone w musie jabłkowym; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Grabda i inni; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Dom zapomnienia (Un autre present); film dokumentalny kraj prod.Francja (2014); reż.:Hakob Melkonyan; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Historia pewnej fotografii - Chłopiec z bocianem; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:50 II liga piłki nożnej - Studio Polonia Warszawa - Odra Opole; transmisja; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 II liga piłki nożnej - Polonia Warszawa - Odra Opole; transmisja; STEREO, 16:9, Na żywo
17:05 Legendy regionalne - Cudowne źródełko; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Europa z bliska - odc. 100 (Europa z bliska); magazyn kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Łodzią po Regionie; Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Cztery Pory Roku - Wszystkie Smaki Jesieni; Bez ograniczeń wiekowych
18:02 Kronika towarzyska; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:14 Teatr Wielki zza kulis
18:29 Łódzkie Wiadomości Dnia -  JM; Bez ograniczeń wiekowych
18:37 Sport; Bez ograniczeń wiekowych
18:44 Pogoda; Bez ograniczeń wiekowych
18:47 Tydzień ŁWD; Bez ograniczeń wiekowych
19:02 W społecznym labiryncie; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Szlakiem podkarpackiej przyrody; felieton
19:31 ABC PACJENTA -  JM; Dla małoletnich od lat 12
19:45 JUBILEUSZ TVP ŁÓDŹ - PORTRETY: A. Stachura, A. Łukasik, M. Madej; Bez ograniczeń wiekowych
19:59 Magazyn kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
20:22 Radość tworzenia; Bez ograniczeń wiekowych
20:33 Depozyt wiary; Bez ograniczeń wiekowych
20:58 Festiwal Kultury Chrześcijańskiej; Bez ograniczeń wiekowych
21:13 Łodzią po Regionie - Poznajemy ludzi; Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Łódzkie Wiadomości Dnia wieczorne; Bez ograniczeń wiekowych
21:44 Sport; Bez ograniczeń wiekowych
21:51 Pogoda; Bez ograniczeń wiekowych
21:53 Szlakiem podkarpackiej przyrody; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:40 Tajemnice Książnicy Pomorskiej - Biblia Stargardzka Vulgata; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Kultowe rozmowy - odc. 141 Marek Kamiński; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Dobry klimat dla morza - Różnorodność życia w Bałtyku; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Dom zapomnienia (Un autre present); film dokumentalny kraj prod.Francja (2014); reż.:Hakob Melkonyan; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Czarodzieje medycyny - prof. M. Ząbek; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Europa z bliska - odc. 100 (Europa z bliska); magazyn kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Telewizja Nocą odc. 39; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Telenowyny; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:30 Jedź bezpiecznie - odc. 623; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Dom zapomnienia (Un autre present); film dokumentalny kraj prod.Francja (2014); reż.:Hakob Melkonyan; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Historia pewnej fotografii - Chłopiec z bocianem; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:35 Matka od powrotów; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Pamięć Polski. I edycja Polskiej Listy Krajowej Programu UNESCO Pamięć Świata - Memoriał Ignacego Jana Paderewskiego do prezydenta Stanów Zjednoczonych Woodrowa Wilsona odc. 11; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:20 Turystyczna jazda - odc. 43 - Iwonicz i Rymanów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Odwiedzamy dwa uzdrowiska położone w Beskidzie Niskim na Podkarpaciu: Iwonicz - Zdrój i Rymanów - Zdrój. Poznajemy historię, walory uzdrowiskowe i turystyczne regionu. Porady dla pasjonatów chodzenia z kijkami.
06:30 Dobry klimat dla morza - Różnorodność życia w Bałtyku; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Zakończenie dnia

Polsat
5.00  Disco Gramy
6.00  Nowy dzień z Polsat News
7.30  Jeźdźcy smoków
8.00  Turbo Fast
8.30  Jeźdźcy smoków na końcu świata
9.00  Pan Peabody i Sherman Show
9.30  Przygody Kota w  butach
10.00  Ewa gotuje
10.30  Wysmakowani
10.45  Noc w muzeum: Tajemnica grobowca - komedia familijna, USA, Wielka Brytania, 2014
13.05  Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia
15.05  XXI Rybnicka Jesień Kabaretowa - Ryjek 2016
17.40  Z czekoladą w kuchni
17.45  Chłopaki do wzięcia
18.40  Dwoje we troje
18.50  Wydarzenia, Sport, Pogoda
19.30  Świat według Kiepskich
20.10  Pingwiny z Madagaskaru - film anim.
22.00  Magic Mike - komediodramat, USA, 2012
0.20  Drive - dramat kruminalny USA, 2011
2.30  Tajemnice losu

TVN
5.25  Uwaga! - program interwencyjny
5.45  Mango - Telezakupy
8.00  Dzień Dobry TVN - magazyn
11.00  Na Wspólnej Omnibus - serial
12.50  Ugotowani -  program kulinarno - rozrywkowy
13.55  Top Model - program rozrywkowy
14.55  Azja Express
16.25  MasterChef - program rozrywkowy
18.00  Kuchenne rewolucje - program kulinarno - rozrywkowy
19.00  Fakty, Sport, Pogoda
19.45  Uwaga! - program interwencyjny
20.00  Mam talent
22.25  Lejdis - komedia, Polska 2008
1.10  Gniew Tytanów - film przygodowy, USA, Hiszpania 2012
3.15  Uwaga! - program interwencyjny
3.35  Klub Magii

TV 4
6.00  Ninjago - Mistrzowie Spinjitzu
7.00  Tom and Jerry Show
7.30  Kacze opowieści
7.55  Tom and Jerry Show
8.25  Kacze opowieści
8.55  Garfield Show
9.05  Wysmakowani
9.30  Psi mistrz: Puchar Europy - komedia familijna, USA, 2004
11.05  Policjantki i Policjanci
13.05  Anthony Bourdain - bez rezerwacji
14.05  STOP Drogówka
15.20  Powrót trzech ninja - komedia familijna, Japonia, USA, 1994
17.05  Niefortunna zamiana - komedia sensacyjna, USA, 2001
19.00  Galileo
20.00  Policjantki i Policjanci
22.00  Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny
23.00  Wyrok śmierci - film sensacyjny, USA, 2007
1.10  STOP Drogówka
2.10  Interwencja
2.30  Na patrolu
3.00  Disco Polo Life
4.00  Top 10 lista przebojów
5.00  Top 10 lista przebojów

TVN 7
4.55  Ukryta prawda - program obyczajowy
6.55  Mango - Telezakupy
9.00  Przyjaciele - serial komediowy
12.30  Zaklinaczka duchów - serial
13.30  Legalna blondynka - komedia, USA 2001
15.30  Hobbit: Niezwykła podróż - film przygodowy USA, Nowa Zelandia 2012
19.00  Masz wiadomość - komedia romantyczna, USA 1998
21.30  Mój rower - film obyczajowy, Polska 2012
23.35  Miasto duchów - komedia, USA 2008
1.45  Tajemnice Smallville - serial
2.40  Klub Magii

TV Puls
6.00 Niesamowite! - reality TV
7.00 Taki jest świat
7.55 Szalone fabryki polskiej muzyki!, Polska 2016
8.50 Wojciech Cejrowski. Boso
11.55 13 Posterunek 2 - serial  
13.25 Trzech mężczyzn i dziecko - film familijny USA 1987
15.30 Zemsta frajerów w raju - komedia, USA 1987
17.20 Dracula - Wampiry bez zębów - komedia, USA 1995
19.00 Pingwiny z Madagaskaru - serial
20.00 Uciec, ale dokąd? - film akcji, USA 1993
21.55 Wpół do śmierci 2 - film akcji, USA 2007
23.50 Kuloodporni - komedia, USA 1996
1.25 Mike i Molly - serial
2.00 Taki jest świat
3.00 Na jedwabnym szlaku
3.25 Na jedwabnym szlaku
3.50 Biesiada na cztery pory roku
4.20 Menu na miarę
4.45 Z archiwum policji
5.10 Menu na miarę
5.35 Z archiwum policji

TV Polonia
05:40 Barwy szczęścia - odc. 1497 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Barwy szczęścia - odc. 1498 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Barwy szczęścia - odc. 1499 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Barwy szczęścia - odc. 1500 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:30 Eska Music Awards 2016 - skrót 6; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Ojciec Mateusz - odc. 194 - Pałac (Ojciec Mateusz XV odc. 8) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:05 Na dobre i na złe - odc. 645 Palec losu -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Żarty i Bardy - (3); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Okrasa łamie przepisy - Gęś i piwo kozicowe -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Tańczący z naturą - Mury i pazury; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kulturalni PL - (327); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (325); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:40 Muzeum Polskiej Piosenki - /65/ - "Piejo kury piejo" - Grzegorz z Ciechowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 M jak miłość - odc. 1246 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Z drugiej strony - (22); program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:45 Dobranocka - Rodzina Treflików - Treflik królem, odc. 9; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Bodo - odc. 12 -  txt. str. 777; serial biograficzny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Uwaga - Premiera! - Młyn i krzyż (Mill and the Cross, The) -  txt. str. 777  91'; film kostiumowy kraj prod.Polska, Szwecja (2011); reż.:Lech Majewski; wyk.:Rutger Hauer, Michael York, Charlotte Rampling, Joanna Litwin, Dorota Lis; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Opole 2011 na bis - Dedykacje; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; .
00:15 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (325); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 M jak miłość - odc. 1246 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Rodzina Treflików - Treflik królem, odc. 9; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Bodo - odc. 12 -  txt. str. 777; serial biograficzny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Uwaga - Premiera! - Młyn i krzyż (Mill and the Cross, The) -  txt. str. 777; film kostiumowy kraj prod.Polska, Szwecja (2011); reż.:Lech Majewski; wyk.:Rutger Hauer, Michael York, Charlotte Rampling, Joanna Litwin, Dorota Lis; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Włodek Pawlik Trio "Anhelli"; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Z drugiej strony - (22); program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:35 Zakończenie dnia

TVP ABC
05:15 Opowieści Nowego Testamentu - Zbłąkana owieczka, odc. 14 (The lost is found); serial animowany kraj prod.USA (1999); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Nie ma jak Rosie - Herbatka u Królowej, odc. 4 (How To Teach a Bear To Meet The Queen); serial animowany kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Bolek i Lolek w Europie - Wyścig renów, odc. 5; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 25 - Niech żyje deszcz (ep. 25 - Vive la pluie); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Milly i Molly - odc 8/26 Byczuś (Milly, Molly ep. Beefy); serial animowany kraj prod.Australia (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Misiowanki - Zachcianki, odc. 12 (Get the gimmes); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Przygody słoniczki Elli - Ella tańczy disco, odc. 10 (.); serial animowany kraj prod.Kanada (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Smerfy - Smerf Pasibrzuch, odc. 109 (Bigmouth Smurf); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Tomek i przyjaciele, seria 15 - Szczęśliwy Hirek, odc. 7 (Happy Hiro); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Tomek i przyjaciele, seria 15 - Balonowa przygoda, odc. 8 (Up, Up and Away); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Miś Uszatek - Niezwykłe buciki, odc. 36; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Bajeczki Maszy - Jaś i Małgosia, odc. 2 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Bajeczki Maszy - Lisica i zając, odc. 3 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Bolek i Lolek wyruszają w świat - Na stokach Kilimandżaro, odc. 8; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Domisie - odc. 369 Zapalenie gardła; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 O czym one mówią - odc. 108; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Dla niesłyszących - SUPEŁKOWE ABC - odc. 84 -  JM; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 16; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Nie ma jak Rosie - Herbatka u Królowej, odc. 4 (How To Teach a Bear To Meet The Queen); serial animowany kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Bolek i Lolek w Europie - Wyścig renów, odc. 5; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 25 - Niech żyje deszcz (ep. 25 - Vive la pluie); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Milly i Molly - odc 8/26 Byczuś (Milly, Molly ep. Beefy); serial animowany kraj prod.Australia (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Misiowanki - Zachcianki, odc. 12 (Get the gimmes); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 My Little Pony, seria IV - Inspiracja Manifestacja, odc. 23 (Inspiration Manifestation); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Smerfy - Zaklęty w kota, odc. 129 (Papa's Puppy Prescription); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Tomek i przyjaciele, seria 15 - Szczęśliwy Hirek, odc. 7 (Happy Hiro); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Tomek i przyjaciele, seria 15 - Balonowa przygoda, odc. 8 (Up, Up and Away); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Miś Uszatek - Niezwykłe buciki, odc. 36; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Bajeczki Maszy - Jaś i Małgosia, odc. 2 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Bajeczki Maszy - Lisica i zając, odc. 3 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Przygody rozbójnika Rumcajsa - Jak Rumcajs niepokoił się o Hankę, odc. 21 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1967); Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Przygody rozbójnika Rumcajsa - Jak Rumcajs poszedł do Kartuz po pszczoły, odc. 22 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1967); Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Tom and Keri - The Toy Box, odc. 10; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Andy i zwierzęta świata - Żółwie olbrzymie, odc. 22 (Giant Tortoises); dokument fabularyzowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Świnka Peppa, seria V - Dzieci Mamy Królik, odc. 10 (Mummy Rabbit's bump, ep. 10); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Dla niesłyszących - SUPEŁKOWE ABC - odc. 85 -  JM; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Petersburski Music Show - odc. 47; program muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Domisie - odc. 369 Zapalenie gardła; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Transformers: Robots in Disguise - Ostateczne starcie - część 1, odc. 25 (Battlegrounds Part 1); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:50 O czym one mówią - odc. 108; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Nie ma jak Rosie - Niesforne żołędzie, odc. 5 (From Little Acorns Great Oakleys Will Sleep); serial animowany kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Zabawy Bolka i Lolka - Gokarty, odc. 1; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Król Maciuś Pierwszy s. I - odc. 26 - Pożar w Parlamencie ("Le petit Roi Macius" ep. "Pin - pon Pin - Pon""); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 10; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Milly i Molly - odc 9/26 Pod namiotem (Milly, Molly ep. Go Camping); serial animowany kraj prod.Australia (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Misiowanki - odc. 13 Niezdrowe jedzenie (Too much junk food); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 My Little Pony, seria IV - Igrzyska w Equestrii, odc. 24 (Equestria games); serial animowany kraj prod.USA, Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Samolubne Smerfy, odc. 130 (Love Those Smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Tomek i przyjaciele, seria 15 - Węgiel dla Henia, odc. 9 (Henry’s Happy Coal); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Tomek i przyjaciele, seria 15 - Wielki Szymek, odc. 12 (Spencer the Grand); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Wieczorynka - Miś Uszatek - Niezapominajki, odc. 37; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Basia i Franek, Wszystko razem; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Bajeczki Maszy - Czerwony kapturek, odc. 4 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Bajeczki Maszy - Wierzchołki i korzonki, odc. 7 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:20 Supa Strikas - Niepokonany Skarra, odc. 16 (Super Skarra); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:45 Transformers: Robots in Disguise - Ostateczne starcie - część 2, odc. 26 (Battlegrounds Part 2); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:15 Bibi Blocksberg - odc. 2/26 Księżniczka Bibi (Bibi Blocksberg ep. Bibi als Prinzessin); serial animowany kraj prod.Niemcy (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Moda na rodzinę - odc. 35 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Poznaj swoją naturę - odc. 4 Ssaki morskich fal -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Jak to działa - odc. 94 Podatki -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:05 Zakończenie dnia

TVP HD
06:45 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 15; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:55 Podróże z historią - odc. 17 Sekrety browarnego kotła -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Okrasa łamie przepisy - Polskie ryby w polskim winie -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Ja to mam szczęście! - odc. 29 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:35 Ja to mam szczęście! - odc. 30 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:10 Rodzinka.pl - odc. 114 "Dziadkowie kontratakują" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:40 Rodzinka.pl - odc. 115 "Rywalizacja ojciec - syn" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:10 Rodzinka.pl - odc. 116 "Dzieci nas wyprzedzają" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Alternatywy 4 - odc. 1/9 - Przydział -  txt. str. 777  59'; serial komediowy TVP; reż.:Stanisław Bareja; wyk.:Roman Wilhelmi, Gustaw Lutkiewicz, Wojciech Pokora, Bronisław Pawlik, Kazimierz Kaczor, Bożena Dykiel, Bolesław Płotnicki, Jerzy Kryszak, Zdzisław Rychter, Ryszard Pietruski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Alternatywy 4 - odc. 2/9 - Przeprowadzka -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Rodzinka.pl - odc. 192 "Braterska kasa" sezon 9 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Rodzinka.pl - odc. 193 "Strzała Amora" sezon9 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Ja to mam szczęście! - odc. 22 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:30 Ja to mam szczęście! - odc. 23 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:00 Czas na Hity Malickiego i Kmity (2); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 M jak miłość - odc. 1254 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 M jak miłość - odc. 1255 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:55 The Voice of Poland VII seria - Live (17); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:35 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 8; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:55 Ranczo - odc. 127 (seria X, odc. 10) - Dominator -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:55 Ranczo - odc. 128 (seria X, odc. 11) - Klauzula sumienia -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Żegnaj, De Gaulle! (Adieu De Gaulle)  87'; dramat kraj prod.Francja (2008); reż.:Laurent Herbiet; wyk.:Pierre Vernier, Didier Bezace, Frdric Pierrot, Catherine Arditi; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Testament nierządnicy (Das Vermächtnis der Wanderhure)  122'; film obyczajowy kraj prod.Niemcy (2012); reż.:Thomas Nennstiel; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:45 Paranienormalni Tonight - odc. 11; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Na tropie prawdy odc. 1 (Clona)  52'; serial kraj prod.CZECHY (2014); reż.:Tomas Rehorek; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 The Crash Reel - jazda życia (The Crash Reel); film dokumentalny kraj prod.USA (2013); reż.:Lucy Walker; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 15; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:55 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:20 Był taki dzień - 26 listopada odc. 408; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Ginące cywilizacje - Latający w Cuetzalan odc. 4 (Enddangered civilisations); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2000); Dla małoletnich od lat 12
07:30 Jak to działa - odc. 117 Nanotechnologia -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Był sobie człowiek - Wojna stuletnia 13/26 (Il etait une fois... L'homme / La guerre de 100 ans); serial animowany kraj prod.Francja (1978); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Plecak pełen przygód - odc. 5/13 (.) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Polska, Finlandia, Niemcy (1993); Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Plecak pełen przygód - odc. 6/13 (.) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Polska, Finlandia, Niemcy (1993); Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Okrasa łamie przepisy - Rewolucja gazowa w kuchni -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Dziedzictwo i tajemnice morskiego świata - Paleontologiczne tajemnice wymarłych zwierząt (Heritage & Enigmas of The Marine World); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2013); reż.:Zoltan Moll, Vincent Perazio; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:10 Ściana mówi - głosy niesłyszanych; STEREO, 16:9
11:30 Szalony świat Donalda Trumpa (The Mad World of Donald Trump) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Wojownicy czasu - odc. 2 Strzelcy celni czyli lis i lew; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:10 Skarby przyrody Madagaskaru (Madagascar, les trsors verts de l'le rouge); film dokumentalny kraj prod.Francja (2014); reż.:Ronan Fournier-Christol; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:10 Szerokie tory. Bunkry Sewastopola; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:40 Wielka Gra; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
15:40 List z Gwatemali; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
16:15 Spór o historię - Kłopot z Polską; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Tobruk 1941  28'; film dokumentalny kraj prod.Polska (1991); Dla małoletnich od lat 7
17:25 Polska i świat z historią w tle - Kotwica PW - tylko trzy maźnięcia pędzlem...; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Serca polskie - Józef Piłsudski; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Przygody pana Michała - odc. 9/13 - Porwanie -  txt. str. 777; serial historyczno-przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:35 Przygody pana Michała - odc. 10/13 - Smak zemsty -  txt. str. 777; serial historyczno-przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:10 Życie po radziecku - odc. 7/8 Pożyczka po radziecku (Pożyczka po radziecku) kraj prod.Białoruś (2012); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:40 Życie po radziecku - odc. 8/8 Handel po radziecku (Handel po radziecku) kraj prod.Białoruś (2013); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:20 Mistrz i Małgorzata - odc. 2/4 - Mistrz; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:10 Było sobie miasteczko -  txt. str. 777; film dokumentalny; reż.:Tadeusz Arciuch, Maciej Wojciechowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Chichot historii; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Ściśle tajne. Tajemnice zbrodni wojennych - odc. 2/4 (The Level of Secrecy 18); serial dokumentalny kraj prod.Ukraina (2014); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Szalony świat Donalda Trumpa (The Mad World of Donald Trump) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Jak zdobyć pieniądze, kobietę i sławę -  txt. str. 777  47'; film TVP; reż.:Janusz Kondratiuk; wyk.:Barbara Ludwiżaka, Bronisław Pawlik, Ewa Szykulska, Krzysztof Litwin, Jacek Woszczerowicz, Wanda Łuczycka, Jerzy Dobrowolski; Bez ograniczeń wiekowych
02:25 Zmory -  txt. str. 777  100'; dramat kraj prod.Polska (1979); reż.:Wojciech Marczewski; wyk.:Piotr Łysak, Tomasz Hudziec, Bronisław Pawlik, Teresa Marczewska, Hanna Skarżanka, Maria Chwalibóg, Janusz Michałowski; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
04:15 Ściana mówi - głosy niesłyszanych; STEREO, 16:9
04:30 Przygody pana Michała - odc. 9/13 - Porwanie -  txt. str. 777; serial historyczno-przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:10 Przygody pana Michała - odc. 10/13 - Smak zemsty -  txt. str. 777; serial historyczno-przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:40 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:46 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:13 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:46 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:46 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:04 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Salon dziennikarski; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:46 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:30 Wszystkie strony świata; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
12:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
13:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
13:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Debata TVP INFO; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
15:26 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:31 Reportaż TVP INFO - WyOUTowani przedsiębiorcy; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:54 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:59 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Studio Wschód; magazyn; STEREO, 16:9
18:00 Twoje Info; STEREO, 16:9, Na żywo
18:27 Na czym świat stoi; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
18:50 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 Salon dziennikarski; program publicystyczny; STEREO, 16:9
19:53 Gość Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
20:08 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
20:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:26 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Studio Polska; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
23:04 Studio Polska; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
23:30 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
23:50 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
00:20 Gość Wiadomości; STEREO, 16:9
00:35 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
01:20 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Panorama Info; STEREO, 16:9
02:14 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:20 Na czym świat stoi; magazyn; STEREO, 16:9
02:40 Prawdę mówiąc - Izabela Kuna - odc. 170 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Reportaż TVP INFO - WyOUTowani przedsiębiorcy; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Debata TVP INFO; program publicystyczny; STEREO, 16:9
04:06 Pogoda Info; STEREO, 16:9
04:12 Studio Wschód; magazyn; STEREO, 16:9
04:45 Narwiański Park Narodowy; film dokumentalny; reż.:Agnieszka Tylman; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:30 Pożyteczni.pl; magazyn; STEREO, 16:9
05:54 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:25 Afisz kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Stypendium MInistra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
07:30 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
07:55 Trzeci punkt widzenia; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 22 Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Opole '85. Piosenka jest dobra na wszystko; Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
10:25 Pomniki historii - Katowice Gmach Sejmu; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:20 Stypendium MInistra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
11:30 Dzika muzyka - Wierchowe nuty; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Prywatne życie arcydzieł - Salvador Dali: Chrystus św. Jana od Krzyża (The Christ of St John of the Cross by Salvador Dali); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Barbara (BARBARA)  100' kraj prod.Niemcy (2012); reż.:Christian Petzold; wyk.:Nina Hoss, Ronald Zehrfeld, Rainer Bock, Christina Hecke; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Debaty 2 Programu PR i TVP Kultura - Handel w niedzielę.; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Posłaniec (The Go - Between)  111'; dramat kraj prod.Wielka Brytania (1970); reż.:Joseph Losey; wyk.:Julie Christie, Alan Bates, Margaret Leighton, Michael Redgrave; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:40 Stypendium MInistra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
17:50 Pegaz - /26/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Witamy w latach 80 - tych - Muzyka house i wielkie imprezy (Welcome to the 80's/ House - Nation und Acid Parties); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2009); reż.:Frank Jastfelder; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
20:20 Bilet do kina - Sierpień w hrabstwie Osage (August: Osage County)  115'; film obyczajowy kraj prod.USA (2013); reż.:John Wells; wyk.:Meryl Streep, Julia Roberts, Juliette Lewis, Julianne Nicholson, Chris Cooper, Ewan McGregor, Dermot Mulroney; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Cream: Live At The Royal Albert Hall (Cream: Live At The Royal Albert Hall); koncert kraj prod.USA (2005); reż.:Martyn Atkins; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:40 Człowiek na krawędzi - Burza lodowa (The Ice Storm) -  txt. str. 777  108'; dramat kraj prod.USA (1997); reż.:Ang Lee; wyk.:Tobey Maguire, Katie Holmes, Christina Ricci, Elijah Wood, Kevin Kline; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Stypendium MInistra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
01:40 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
02:00 Kino nocne - Malować albo kochać (Peindre ou faire l'amour)  93'; komedia kraj prod.Francja (2004); reż.:Arnaud Larrieu, Jean-Marie Larrieu; wyk.:Sergi López, Roger Mirmont, Amira Casar, Jacques Nolot; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:50 Mistrz tańca powraca (Ballroom Dancer); film dokumentalny kraj prod.Dania (2011); reż.:Christian Bonke, Andreas Koefoed; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
05:55 Humor w odcinkach - Święta wojna - (315) Bekłoszer; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:30 Rozrywka Retro - Kabaret POTEM - Bajki dla potłuczonych (2); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Pianobus Tomka Stroynowskiego odc. 2  Kujawy; magazyn muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Śpiewające fortepiany - (68); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Strefa rozrywki - odc. 8; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Życie to Kabaret - Zagrajmy w kabaret - Pojedynek gigantów czyli Ani Mru Mru kontra Kabaret Moralnego Niepokoju (cz.1); program kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Kierunek Kabaret - Artystyczne życie artystów /12/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 A la show - (18) - Edyta Bartosiewicz; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Okrasa łamie przepisy - Pstrąg -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Podróże z historią - odc. 20 Jak powstała Polska? -  txt. str. 777 AD; cykl dokumentalny; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc 4 Mariachi -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Postaw na milion - odc. 127; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Muzeum Polskiej Piosenki - /108/ - "Jaskółka uwięziona" - Stan Borys; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Hity kabaretu - (9) Konczita i inne hity kabaretu Ani Mru Mru (1); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Olga Lipińska zaprasza - (10); talk-show; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - (71); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Kochanie, ratujmy nasze dzieci - (10); reality show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 U Pana Boga za piecem -  txt. str. 777  95'; komedia; reż.:Jacek Bromski; wyk.:Ira Łaczina, Jan Wieczorkowski, Krzysztof Dzierma, Andrzej Zaborski, Ania Janowska, Artur Krajewski, Alicja Bach, Iwona Szczęsna, Eliza Krasicka, Małgorzata Płońska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:45 Strefa rozrywki - odc. 8; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Dzięki Bogu już weekend - (12); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Dubidu - odc. 17; quiz muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:25 Żarty i Bardy - (8); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Kabaretowa Mapa Polski - XV Mazurska Noc Kabaretowa 2013. KABARET według ARTURA ANDRUSA; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:30 Kabaretowa Mapa Polski - XV Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo 2013. KABARET według MARCINA DAŃCA; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Kabaretowa Mapa Polski - XV Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo 2013. KABARET według MARYJUSZA KAŁAMAGI; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Strefa rozrywki - odc. 8; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Rozrywka Retro - Kabaret POTEM - Bajki dla potłuczonych (2); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
04:50 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:35 Na sygnale - odc. 29 "Fachowiec" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:40 Czterdziestolatek - odc. 11/21 - Cudze nieszczęście, czyli świadek obrony -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
07:35 Czterdziestolatek - odc. 12/21 - Nowy zastępca, czyli meteor -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:45 Bulionerzy - odc. 47 - Menago; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:15 Bulionerzy - odc. 48 - Brzemię oglądalności; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Ranczo - odc. 88 (seria VII, odc. 10) - Koniec świata w Wilkowyjach -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Ranczo - odc. 89 (seria VII, odc. 11) - Czas konspiry -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Rodzinka.pl - odc. 98 "Ludwik żelazne ramię" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Rodzinka.pl - odc. 99 "Święty Walenty" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Rodzinka.pl - odc. 100 "Razem i osobno" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Ojciec Mateusz - odc. 32 (Ojciec Mateusz III odc. 2) - Pamięć -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Ranczo - odc. 90 (seria VII, odc. 12) - Trudne powroty -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Ranczo - odc. 91 (seria VII, odc. 13) - Droga przez stos -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Ranczo - odc. 92 (seria VIII, odc. 1) - Radio Mamrot -  txt. str. 777  44'; serial obyczajowy TVP; reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Artur Barciś, Marta Lipińska, Franciszek Pieczka, Piotr Pręgowski, Agnieszka Pawełkiewicz, Violetta Arlak, Bogdan Kalus; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:15 07 zgłoś się - odc. 4/21 - 300 tysięcy w nowych banknotach -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:20 Komisarz Alex - odc. 103 (seria VIII, odc. 12) - Witaminy śmierci -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:20 Ojciec Mateusz - odc. 212 - Wahadełko (Ojciec Mateusz XVI odc. 13) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Ojciec Mateusz - odc. 33 (Ojciec Mateusz III odc. 3) - Najpiękniejsza -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Ojciec Mateusz - odc. 34 (Ojciec Mateusz III odc. 4) - Skandal -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Ranczo - odc. 93 (seria VIII, odc. 2) - Wykapany ojciec -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Ranczo - odc. 94 (seria VIII, odc. 3) - Wybacz mnie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Rodzinka.pl - odc. 194 "Chrzestny, chrzestna i chrześniaczek" sezon 9 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Na sygnale - odc. 116 "Szlachetna zemsta" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Komisja morderstw - odc. 9/12 - Korzenie -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:55 Oficerowie - odc. 6/13 - Paparazzi -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:50 1920. Wojna i miłość - odc. 13/13 - Biały fortepian -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Rodzinka.pl - odc. 101 "Bez mieszkania" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Rodzinka.pl - odc. 102 "Nawarzyłeś piwa, to teraz je pij" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Rodzinka.pl - odc. 103 "Czas na zmiany" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Zakończenie dnia

TVP Sport
06:35 Łyżwiarstwo figurowe - GP Japonii - program dowolny par sportowych (GP Japonii - program dowolny par sportowych) kraj prod.Japonia (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Wyścigi samochodowe - Samochodowe Mistrzostwa Polski KIA Lotos Race - podsumowanie; relacja; STEREO, 16:9
08:45 Łyżwiarstwo figurowe - GP Japonii - program dowolny solistek (GP Japonii - program dowolny solistek) kraj prod.Japonia (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Curling - Mistrzostwa Europy: Szkocja 2016 - Finał kobiet (Mistrzostwa Europy: Szkocja 2016 - Finał kobiet); relacja kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
14:10 Łyżwiarstwo figurowe - GP Japonii - program dowolny solistów (GP Japonii - program dowolny solistów) kraj prod.Japonia (2016); STEREO, 16:9
15:25 Zwarcie - .; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Łyżwiarstwo figurowe - GP Japonii - program dowolny par sportowych (GP Japonii - program dowolny par sportowych) kraj prod.Japonia (2016); STEREO, 16:9
17:20 Piłkarski diament; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Misja - kondycja. Magazyn biegacza i triathlonisty; magazyn; STEREO, 16:9
18:10 Piłka ręczna kobiet - Turniej towarzyski: Polska - Argentyna (Turniej towarzyski: Polska - Argentyna) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Barca TV - 5. kolejka LM: Celtic Glasgow - FC Barcelona; STEREO, 16:9
22:40 Barca TV; STEREO, 16:9
23:05 GOL; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:15 Sportowa Sobota; STEREO, 16:9, Na żywo
23:40 Curling - Mistrzostwa Europy: Szkocja 2016 - Finał mężczyzn: Szwecja - Norwegia (Mistrzostwa Europy: Szkocja 2016 - Finał mężczyzn: Szwecja - Norwegia); relacja kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
01:10 Wyścigi samochodowe - Samochodowe Mistrzostwa Polski KIA Lotos Race - podsumowanie; relacja; STEREO, 16:9
01:40 Zakończenie dnia

Polsat Romans
6:00 Pamiętniki z wakacji Odcinek: 49
7:00 Nasz nowy dom Odcinek: 37
8:00 Nasz nowy dom Odcinek: 38
9:00 Nasz nowy dom Odcinek: 39
10:00 Nasz nowy dom Odcinek: 40
11:00 Nasz nowy dom Odcinek: 41
12:00 Przyjaciółki Odcinek: 21 Sezon: 2
13:00 Przyjaciółki Odcinek: 22 Sezon: 2
14:00 Przyjaciółki Odcinek: 23 Sezon: 2
15:00 Przyjaciółki Odcinek: 24 Sezon: 2
16:00 Przyjaciółki Odcinek: 25 Sezon: 2
17:00 Klan Kennedych Odcinek: 4
17:55 Klan Kennedych Odcinek: 5
18:50 Wojna i pokój Odcinek: 4
21:00 Rozmowy nocą
23:00 Witajcie w dżungli
1:05 Na krawędzi Odcinek: 7
2:05 Na krawędzi Odcinek: 8
3:05 Zdrady Odcinek: 84
4:05 Pamiętniki z wakacji Odcinek: 7
5:00 Dom nie do poznania Odcinek: 5

Polsat 2
6:05 Miodowe lata Odcinek: 110
7:00 Miodowe lata Odcinek: 111
7:55 Pielęgniarki Odcinek: 227
8:55 Pielęgniarki Odcinek: 228
9:55 Dlaczego ja? Odcinek: 333
10:55 Dlaczego ja? Odcinek: 334
11:55 Dlaczego ja? Odcinek: 335
12:55 Dlaczego ja? Odcinek: 336
13:55 Dlaczego ja? Odcinek: 337
14:55 Nasz nowy dom Odcinek: 75
15:55 Miodowe lata Odcinek: 57
16:45 Miodowe lata Odcinek: 58
17:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 798
18:00 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 799
18:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 800
19:00 Nieprawdopodobne, a jednak... Odcinek: 5
19:30 Ewa gotuje Odcinek: 265
20:05 Wydarzenia
20:45 Kac Wawa
22:50 Zamachowiec
0:50 Kabaretowa Ekstraklasa Odcinek: 3
1:35 Kabaretowa Ekstraklasa Odcinek: 36
2:05 Imperium disco polo Odcinek: 102
2:35 Wydarzenia
3:05 Nasz nowy dom Odcinek: 76
4:05 Świat według Kiepskich Odcinek: 435
4:35 2XL Odcinek: 4
5:35 Tajemnice kniei Odcinek: 23

Polonia 1
6:05 Baseballista Odcinek: 17
6:25 Zorro Odcinek: 12
6:50 Ziemie biblijne Odcinek: 6
7:10 Ukryta kamera
7:30 Telezakupy
8:45 Telezakupy
9:30 Śniadanie z wróżbami
11:00 Telezakupy
14:05 Zagadkowa wyspa
15:10 Spotkanie z wróżbami
16:35 Klejnot TV
20:35 Droga ucieczki
22:30 Różowa noc

TTV
5.10 Detektywi. Na zlecenie
5.55 DeFacto Extra
6.25 Express - informacje
6.45 Gogglebox. Przed telewizorem
7.30 Komornicy
8.00 Mój pierwszy... - magazyn  
8.30 Anatomia głupoty według Doroty Wellman  
9.00 Ostre cięcie
9.45 Express - informacje
10.00 Kulisy światowych show
10.30 Remont w stylu Boston
11.25 Usterka
12.25 Wojny magazynowe
14.15 Wojny magazynowe  
14.45 Piekielna autostrada - serial
15.45 Express - informacje
16.05 Najdziwniejsze wypadki drogowe
16.35 Damy i wieśniaczki. Ukraina
17.45 Express
18.00 Anatomia głupoty według Doroty Wellman  
18.35 Luksusowe zachcianki
19.45 Express - informacje  
20.00 Królowe życia - telenowela
20.45 Damy i wieśniaczki. PL
21.45 Kossakowski. Być jak...
22.30 Gogglebox. Przed telewizorem
23.15 Karuzela zmysłów - serial
0.15 Królowe życia
1.00 Nowy Jork. Trzecia w nocy
1.35 Kulisy porno biznesu
2.10 Rozmowy kontrolowane
2.40 Ostre cięcie
3.10 Ostre cięcie
3.40 Odlotowy ogród
4.10 Odlotowy ogród

MTV Polska
6:00 Nastoletnie matki OG Odcinek: 11 Sezon: 6
6:50 Catfish Odcinek: 19 Sezon: 5
7:45 Catfish Odcinek: 5 Sezon: 2
8:35 The Hills Odcinek: 22 Sezon: 3
9:00 The Hills Odcinek: 23 Sezon: 3
9:25 Video Love
9:55 Licealne ciąże Odcinek: 7 Sezon: 5
10:50 Licealne ciąże Odcinek: 8 Sezon: 5
11:45 Dopasowani Odcinek: 5 Sezon: 4
12:40 Dopasowani Odcinek: 6 Sezon: 4
13:35 Nastoletnie matki Odcinek: 2 Sezon: 4
14:25 Nastoletnie matki Odcinek: 3 Sezon: 4
15:20 Nastoletnie matki OG Odcinek: 5 Sezon: 5
16:15 Nastoletnie matki OG Odcinek: 6 Sezon: 5
17:05 Nastoletnie matki OG Odcinek: 14 Sezon: 5
18:00 Nastoletnie matki OG Odcinek: 15 Sezon: 5
19:15 Catfish Odcinek: 20 Sezon: 5
20:10 Nastoletnie matki OG Odcinek: 12 Sezon: 6
21:00 Ex na plaży Polska Odcinek: 2
22:00 Warsaw Shore Summer Camp 2 Odcinek: 7
22:55 Warsaw Shore Summer Camp 2 Odcinek: 8
23:55 Warsaw Shore Summer Camp 2 Odcinek: 9
0:55 Warsaw Shore Summer Camp 2 Odcinek: 10
1:50 Night Videos

TV 6
6.00 Taaaka ryba
7.00 Benny Hill
8.10 Galileo
9.15 Kacper i przyjaciele
10.15 Kaczor Donald przedstawia
11.15 Wymarzony luzer - komedia
13.30 Rumpelsztyk - baśń filmowa, Niemcy 2007
15.10 Starcie tytanów
16.10 Cuda współczesnej techniki
17.10 Wszystko o psach
18.20 Joe Dirt - komedia, USA, 2001
20.00 Galileo
21.00 CSI: Kryminalne zagadki Miami
22.00 CSI: Kryminalne zagadki Miami
23.00 Dziewczyna z dobrego domu, Francja, 2010  
0.55 Frank i dżungla  
2.00 Włatcy móch
3.00 Benny Hill
3.30 Benny Hill
4.00 I like it
5.00 Dekoratornia
5.30 Dekoratornia

ATM Rozrywka
6:00 Disco gramy Odcinek: 3527
7:00 Małolaty Odcinek: 31
8:00 Małolaty Odcinek: 32
9:00 Słoiki Odcinek: 58
10:00 Słoiki Odcinek: 59
11:00 Słoiki Odcinek: 60
12:00 Słoiki Odcinek: 1
13:00 Ewa gotuje Odcinek: 249
13:30 Przyjaciółki Odcinek: 24
14:30 Przyjaciółki Odcinek: 25
15:30 Przyjaciółki Odcinek: 26
16:30 Przyjaciółki Odcinek: 27
17:30 Naga broń 2 1/2
19:05 Cienka niebieska linia Odcinek: 3
19:50 Wysmakowani Odcinek: 36
20:00 To nie koniec świata! Odcinek: 5
20:55 Dwoje we troje Odcinek: 49
21:00 To nie koniec świata! Odcinek: 6
22:00 Świat według Kiepskich Odcinek: 320
22:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 321
22:59 Wysmakowani Odcinek: 37
23:10 Piccadilly Jim
1:10 Małolaty Odcinek: 31
2:10 Małolaty Odcinek: 32
3:10 Czas na kulturę Odcinek: 5
4:00 Disco gramy Odcinek: 3140
5:00 Disco gramy Odcinek: 3143

Polsat Cafe
6:00 Będziemy mieli dziecko
7:00 Mała Charlotte
8:00 Demakijaż Odcinek: 36
9:00 Operacje plastyczne do poprawki Odcinek: 5
10:00 Superniania Odcinek: 17
11:00 Moje wielkie cygańskie wesele
12:00 Shopping Queen - Królowa zakupów Odcinek: 24
13:00 Chłopiec, który nigdy nie urośnie
14:00 Nasz nowy dom Odcinek: 66
15:00 Chłopiec żółw
16:00 Oszukane Odcinek: 28
17:00 Oskarżone Odcinek: 8
18:00 Szpital dziecięcy Odcinek: 2
19:00 Słoiki Odcinek: 43
20:00 Zdrady Odcinek: 62
21:00 Gwiazdy na dywaniku Odcinek: 230
21:25 Wysmakowani Odcinek: 36
21:30 Gwiazdy na dywaniku Odcinek: 221
22:00 Shopping Queen - Królowa zakupów Odcinek: 28
22:55 Dwoje we troje Odcinek: 49
23:00 Operacje plastyczne do poprawki Odcinek: 10
0:00 Ból za kulisami sławy Odcinek: 8
0:30 Seks dzień po dniu Odcinek: 1
1:30 Zoom na miasto Odcinek: 214
2:00 Z tyłu sceny Odcinek: 62
2:30 Cudowne życie Nicki Minaj
3:30 Gigolos Odcinek: 8
4:00 Prostytutki 60+
5:00 Nagi interes Odcinek: 3
5:30 Nagi interes Odcinek: 4

Polsat Play
6:00 W obliczu śmierci - GOPR Odcinek: 1
6:30 W obliczu śmierci - GOPR Odcinek: 2
7:00 Granice odwagi - straż graniczna Odcinek: 9
7:30 Poławiacze Odcinek: 9
8:00 Poławiacze Odcinek: 10
8:30 Stołeczna drogówka Odcinek: 47
9:00 Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować Odcinek: 40
9:30 Militarni Odcinek: 4
10:00 Werdykty historii Odcinek: 8
11:15 II wojna światowa z kosmosu
12:30 Skarby III Rzeszy Odcinek: 12
13:00 Tajna historia XX wieku Odcinek: 20
13:30 Poszukiwacze historii Odcinek: 43
14:00 Kolaboranci Hitlera Odcinek: 13
15:00 Cuda współczesnej techniki Odcinek: 5
15:30 Cuda współczesnej techniki Odcinek: 6
16:00 Hardkorowy lombard Odcinek: 31
16:30 Hardkorowy lombard Odcinek: 32
17:00 Idioci na drogach Odcinek: 28
17:30 Stołeczna drogówka Odcinek: 70
18:00 Wypadki drogowe - fakty i mity Odcinek: 4
18:30 Ludzie śmieszni do bólu Odcinek: 7
19:00 Najśmieszniejsze filmiki świata Odcinek: 19
19:30 Najśmieszniejsze filmiki świata Odcinek: 20
20:00 Hardkorowy lombard Odcinek: 75
20:30 TOP 20 - umrzesz ze śmiechu Odcinek: 12
21:30 Polacy w świecie Odcinek: 30
22:00 Klasyki na warsztat Odcinek: 1
22:30 Śmierć na 1000 sposobów Odcinek: 7
23:00 Na rauszu przez świat Odcinek: 11
23:30 Na rauszu przez świat Odcinek: 12
0:00 Inicjacja młodej libertynki
1:30 Zobacz moje sekstaśmy Odcinek: 8
2:00 Zobacz moje sekstaśmy Odcinek: 9
2:30 Kama Sutra Odcinek: 49
3:30 Polska w monitoringu Odcinek: 27
4:00 Tajemnice polskiej mafii Odcinek: 3
4:30 997 - Fajbusiewicz na tropie Odcinek: 25
5:00 997 - Fajbusiewicz na tropie Odcinek: 26
5:30 997 - Fajbusiewicz na tropie Odcinek: 27

Canal +
6:00 Nie przegap
6:10 Łapu-Capu
6:15 Wszystko o Stevenie
7:50 Japonia - powrót do źródeł
8:45 Aktualności Filmowe+
9:15 Klub włóczykijów i tajemnica dziadka Hieronima
10:50 Daleko od domu
12:20 Lato w Prowansji
14:05 Nie przegap
14:15 Łapu Capu
14:30 Fistaszki - wersja kinowa
16:00 Barca. Prawdziwa historia FC Barcelony
18:05 Dar
19:55 Kadetten Schaffhausen - ORLEN Wisła Płock
21:50 Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część I
23:50 Czerwony pająk
1:25 Brud
3:00 Mokry szmal
4:25 Miłość od pierwszego ugryzienia

HBO
6:00 Testament młodości
8:10 Alex z Venice
9:35 Na planie Odcinek: 97
10:05 Kometa
11:35 Mustang z Dzikiej Doliny
13:00 Po prostu być
14:30 Kryptonim U.N.C.L.E.
16:25 Looney Tunes: znowu w akcji
18:00 Testament młodości
20:10 Stacja Berlin Odcinek: 1
21:10 Pakt Odcinek: 1 Sezon: 2
22:15 Wstrząs
0:15 Las samobójców
1:45 Kryptonim U.N.C.L.E.
3:40 Morze Czarne
5:30 Filmy i gwiazdy Odcinek: 48

Planete +
6:45 Dizajnerki
7:50 Poużywajmy sobie
9:00 Ekstremalni do bólu Odcinek: 4 Sezon: 2
9:35 Ekstremalni do bólu Odcinek: 5 Sezon: 2
10:40 Ushuaia, czyli wszystko w naturze Odcinek: 3 Sezon: 6
11:40 Ushuaia, czyli wszystko w naturze Odcinek: 4 Sezon: 6
12:30 Lifetramp - życie na próbę Odcinek: 5 Sezon: 2
13:00 Ludzie morza Odcinek: 5
14:00 Ludzie morza Odcinek: 6
15:00 Czułości w świecie zwierząt Odcinek: 1
16:00 Czułości w świecie zwierząt Odcinek: 2
17:00 Człowiek - źródła Odcinek: 1
18:00 Człowiek - źródła Odcinek: 2
19:00 Powrót czarnej śmierci
19:55 Prawdziwa Mary Poppins
21:00 Sekretny świat Lewisa Carrolla
22:00 Ted Hughes - silniejszy niż śmierć
23:10 Domina
0:20 Sztuka wiązania Odcinek: 1
1:20 Sztuka wiązania Odcinek: 2
2:10 Sztuka wiązania Odcinek: 3
3:05 Momot i Ziemak - fotografowie z Tatr

Tele 5
5:50 Nieźle kliknięci
6:45 Shoper TV
7:45 Telezakupy
9:35 Klejnot TV
10:40 Telezakupy
10:55 Wytańczyć marzenia Odcinek: 12
12:05 Małolat
13:50 Na osi
14:30 Nieźle kliknięci
15:00 Republika Doyle'ów Odcinek: 7 Sezon: 2
15:50 Republika Doyle'ów Odcinek: 8 Sezon: 2
16:50 SAF3 - oddział ratunkowy Odcinek: 3
17:50 Corleone Odcinek: 12
18:50 Wojna z mafią Odcinek: 20 Sezon: 4
20:00 Uziemieni
21:30 Wydział do spraw specjalnych
22:30 Nieźle kliknięci
23:05 Zmysłowa Anette
0:45 10 Extra Mocnych
1:20 Telezakupy
5:00 Magiczna TV

TV Toya
11:00 Pogoda dla Łodzi
11:02 Łódź rewitalizacja
11:05 Co jest grane?
11:50 Prosto z miasta
12:00 Pogoda dla Łodzi
12:05 Nasze sprawy
12:15 Tak jak w kinie
12:55 Sport - serwis tygodnia
13:00 Pogoda dla Łodzi
13:05 Zdarzyło się w Łodzi
13:10 Cztery łapy
13:20 Bliżej regionu
13:30 Po godzinach
14:00 Pogoda dla Łodzi
14:05 Pora na seniora
14:10 Bliżej
14:50 Sport - serwis tygodnia
14:55 Łódź z lotu ptaka
15:00 Pogoda dla Łodzi
15:05 Hity z pilota
15:15 Łódź z lotu ptaka
15:20 Nasze sprawy
15:30 Zdarzyło się w Łodzi
15:35 Migawka
15:40 Dekoder
15:55 Migawka
16:00 Pogoda dla Łodzi
16:05 Cztery łapy
16:15 Prosto z miasta
16:25 Potęguj możliwości
16:30 Prześwietlenie
17:00 Budujemy sport
17:15 Wydarzenia
17:30 Zdarzyło się w Łodzi
17:35 Pressufka
17:55 Łodzianie z importu
18:40 Tak jak w kinie
19:20 Pod prąd
19:50 Prosto z miasta
20:00 Nasze sprawy
20:15 Wydarzenia
20:30 Dekoder
20:45 Migawka
20:50 Bliżej
21:35 Zdarzyło się w Łodzi
21:40 Migawka
21:45 Sport - serwis tygodnia
21:50 Co jest grane?
22:35 Pod lupą
22:45 Wydarzenia
23:00 Bez etatu

NTL Radomsko
05:30    Lista śląskich szlagierów - Magazyn muzyczny
06:00    TV Europa - Magazyn edukacyjny
06:15    Pojechany łikend - turystyka/podróże
07:00    Wokół nas - Magazyn
07:15    Oczami twórcy - Magazyn kultura/sztuka
07:30    Rozmowa dnia - Magazyn publicystyczny
07:45    Kurier - Magazyn informacyjny
08:00    TV Europa - Magazyn edukacyjny
08:15    Pojechany łikend - turystyka/podróże
09:00    Wokół nas - Magazyn
09:15    Oczami twórcy - Magazyn kultura/sztuka
09:30    Rozmowa dnia - Magazyn publicystyczny
09:45    Kurier - Magazyn informacyjny
10:00    Szlagierowo koncertowo - Magazyn muzyczny
11:30    Rozmowa dnia - Magazyn publicystyczny
11:45    Kurier - Magazyn informacyjny
12:00    Telesprzedaż - Magazyn
16:00    Motofarmer - Magazyn motoryzacyjny
16:40    Tydzień częstochowski - Magazyn informacyjny
17:15    Reportaż
17:30    Telesprzedaż - Magazyn    
18:00    Maja w ogrodzie i Akademia Ogrodnika - Magazyn
18:30    Kurier - Magazyn informacyjny
18:45    Echa przeszłości - Magazyn dokumentalny
19:15    Na słówko - Magazyn edukacyjny
19:30    Kurier - Magazyn informacyjny
19:45    Sport, pogoda - Magazyn informacyjny
20:00    Trucker Club - Magazyn motoryzacyjny
20:30    Kurier - Magazyn informacyjny
20:45    Obiektyw
21:00    Maja w ogrodzie i Akademia Ogrodnika - Magazyn
21:30    Kurier - Magazyn informacyjny
21:45    Echa przeszłości - Magazyn dokumentalny
22:15    Na słówko - Magazyn edukacyjny
22:30    Kurier - Magazyn informacyjny    
22:45    Sport, pogoda - Magazyn informacyjny
23:00    Trucker Club - Magazyn motoryzacyjny
23:30    Kurier - Magazyn informacyjny
23:45    Obiektyw
00:00    Zakończenie programu

WTK
8:00 Puls dnia - serwis informacyjny
8:20 Pogoda
8:25 Serwis komunikacyjny
8:30 Puls dnia - serwis informacyjny
8:35 Otwarta antena
8:55 Masz prawo
9:00 Puls dnia - serwis informacyjny
9:20 Gość wieczoru WTK
9:30 Puls dnia - serwis informacyjny
9:35 Serwis komunikacyjny
9:40 Gość wieczoru WTK
9:50 Pogoda
9:55 Qulturalny Poznań
10:00 Puls dnia - serwis informacyjny
10:15 Połykacze książek
10:30 Pogoda
10:35 Serwis komunikacyjny
10:40 Sport
10:50 Gość wieczoru WTK
11:00 Puls dnia - serwis informacyjny
11:20 Rozprawa
11:35 Pogoda
11:40 Sport
11:50 Serwis komunikacyjny
11:55 Qulturalny Poznań
12:00 Przegląd gości wieczoru WTK
12:30 Pogoda
12:35 Serwis komunikacyjny
12:40 Przegląd gości wieczoru WTK
13:10 Sport
13:20 Arcydzieła, arcymyśli
14:20 Pogoda
14:25 Na zdrowie
14:40 Ratajski fyrtel kultury
14:55 Qulturalny Poznań
15:00 Pogoda
15:05 Serwis komunikacyjny
15:10 Magazyn specjalny
15:15 Gość wieczoru WTK
15:25 Sport
15:35 Otwarta antena
15:55 Qulturalny Poznań
16:00 Pogoda
16:05 Serwis komunikacyjny
16:10 Magazyn specjalny
16:15 Mój Poznań, moja Wielkopolska
16:30 Z życia Uniwersytetu
16:45 Sport
16:55 Qulturalny Poznań
17:00 Pogoda
17:05 Serwis komunikacyjny
17:10 Magazyn specjalny
17:15 Gość wieczoru WTK
17:25 Z filmoteki UAM
17:45 Masz prawo
17:50 Magazyn specjalny
17:55 Qulturalny Poznań
18:00 Puls dnia - serwis informacyjny
18:20 Gość wieczoru WTK
18:30 Pogoda
18:35 Połykacze książek
18:50 Serwis komunikacyjny
18:55 Qulturalny Poznań
19:00 Puls dnia - serwis informacyjny
19:25 Pogoda
19:30 WTK wywiad
19:50 Serwis komunikacyjny
19:55 Qulturalny Poznań
20:00 Puls dnia - serwis informacyjny
20:20 Gość wieczoru WTK
20:30 Qulturalny Poznań
20:35 Pogoda
20:40 Serwis komunikacyjny
20:45 Ratajski fyrtel kultury
21:00 Puls dnia - serwis informacyjny
21:20 Rozprawa
21:35 Serwis komunikacyjny
21:40 Sport
21:50 Magazyn specjalny
21:55 Qulturalny Poznań
22:00 Puls dnia - serwis informacyjny
22:20 Short Waves - studio festiwalowe
22:35 Serwis komunikacyjny
22:40 Qulturalny Poznań
22:45 Połykacze książek
23:00 Puls dnia - serwis informacyjny
23:25 Rozprawa
23:40 Sport
23:50 Magazyn specjalny
23:55 Qulturalny Poznań
0:00 Puls dnia - serwis informacyjny
0:20 Pogoda
0:25 Serwis komunikacyjny
0:30 Qulturalny Poznań
0:35 Ratajski fyrtel kultury
0:50 Pogoda
0:55 Qulturalny Poznań
1:00 Puls dnia - serwis informacyjny
1:20 Pogoda
1:25 Serwis komunikacyjny
1:30 Z filmoteki UAM
1:50 Pogoda
1:55 Qulturalny Poznań
3:00 Puls dnia - serwis informacyjny
3:20 Przegląd gości wieczoru WTK
3:35 Pogoda
3:40 Serwis komunikacyjny
3:45 Połykacze książek
3:50 Przegląd gości wieczoru WTK
4:20 Przegląd gości wieczoru WTK
4:50 Przegląd gości wieczoru WTK

TVS
6:00 Muzyczny poranek
6:20 Columbo
7:50 Skrzydła
8:20 Ogród od A do Z
8:35 Muzyczny budzik
8:45 Bajkowa TVS
9:55 Mały koncert życzeń
11:00 Misja zdrowie
11:35 Ślązok przy garach
12:05 Skrzydła
12:40 Szlagierowa lista TVS
14:40 Muzyczny kącik Damiana Holeckiego
15:25 Śląska karuzela
16:10 Koncert życzeń
17:10 My wam to zagramy
17:45 Propozycje do małej listy TVS
18:05 Bajkowa TVS
20:00 Szlagierowa biesiada
21:55 Koncert w TVS
23:55 Koncert życzeń
0:45 Emisja nocna

TV Trwam
6:00 Historia królowej Estery
6:55 Kreacja czy ewolucja?
7:55 Świat w obrazach
8:00 Informacje dnia
8:15 Westerplatte młodych
8:55 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
9:00 Telewizyjny Uniwersytet Biblijny
10:00 Informacje dnia
10:15 Myśląc ojczyzna
10:30 Święty na każdy dzień
10:35 Polski punkt widzenia
11:00 Kropelka radości
12:00 Anioł Pański
12:03 Informacje dnia
12:20 Warto zauważyć... w mijającym tygodniu
12:50 Na tropie
13:15 Święty na każdy dzień
13:20 Siódmy sakrament
13:45 Owoce posługi misyjnej
13:55 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
14:00 Historia królowej Estery
14:55 Powrót Feniksa - odbudowa teatru La Fenice w Wenecji
15:30 Plan naszego ojca
15:50 Niezwykłości przyrody Nowej Zelandii
16:00 Informacje dnia
16:10 W naszej rodzinie
17:00 Z Parlamentu Europejskiego
17:30 Okiem kamery
18:00 Anioł Pański
18:05 Informacje dnia
18:15 Rozmowy niedokończone
19:25 Przegląd Katolickiego Tygodnika "Niedziela"
19:30 Spotkanie z Magdą Buczek
19:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
20:00 Informacje dnia
20:20 Różaniec
20:50 Ocalić od zapomnienia
21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
21:20 Informacje dnia
21:40 Polski punkt widzenia
22:00 Rdza
23:30 Peru-Piura
0:00 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
0:05 Świat w obrazach
0:10 Informacje dnia
0:30 Okiem kamery
1:00 Anioł Pański
1:05 Święty na każdy dzień
1:15 Rozmowy niedokończone
2:30 Spotkanie z Magdą Buczek
2:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
3:00 Informacje dnia
3:20 Różaniec
3:50 Ocalić od zapomnienia
4:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
4:20 Informacje dnia
4:40 Polski punkt widzenia
5:00 W naszej rodzinie
5:55 Święty na każdy dzień

TV Republika
7:00 Telezakupy
9:18 Koniec systemu
10:00 Weekend w Republice
12:00 Agro Info
12:20 Podsumowanie polityczne tygodnia
13:20 Kalendarz historyczny
13:35 Telezakupy
14:23 Kulisy manipulacji
15:01 Telezakupy
15:32 Za siódmą górą
15:48 Telezakupy
16:49 Otwartym tekstem
17:51 Telezakupy
18:22 Potyczki z wiarą
19:00 Dzisiaj - serwis informacyjny
19:18 Sport w Republice
19:25 Prognoza pogody
19:33 Wywiad z chuliganem
20:25 Praga
20:50 12-ty krok
21:30 Dokument w Republice
22:30 Literatura na trzeźwo
23:18 Starcie cywilizacji
0:04 Kulisy manipulacji
0:48 Dokument w Republice
1:39 Dzisiaj - serwis informacyjny
2:00 Sport w Republice
2:09 Prognoza pogody
2:17 12-ty krok
3:57 Wywiad z chuliganem
3:59 Koniec systemu
4:48 Za siódmą górą
5:11 Reportaż
5:37 Dokument w Republice
6:16 Potyczki z wiarą

M6
6:00 M6 Music
7:40 100% musique
8:15 M6 Boutique
10:30 Cinésix
10:40 D&CO, une semaine pour tout changer
11:40 D&CO, une semaine pour tout changer
12:40 Météo
12:45 Le 12.45
13:10 Scenes de ménages
13:50 Chasseurs d'appart'
18:35 Un trésor dans votre maison
19:40 Météo
19:45 Le 19.45
20:25 Commissariat central Sezon: 1
21:00 Once Upon a Time Odcinek: 5 Sezon: 5
21:45 Once Upon a Time Odcinek: 6 Sezon: 5
22:40 Once Upon a Time Odcinek: 7 Sezon: 5
23:30 Once Upon a Time Odcinek: 8 Sezon: 5
0:20 Once Upon a Time Odcinek: 11 Sezon: 1
1:10 Supernatural Odcinek: 2 Sezon: 10
2:05 Supernatural Odcinek: 3 Sezon: 10
2:55 Météo
3:00 100% musique
3:20 Murder Odcinek: 1 Sezon: 1
4:00 Murder Odcinek: 2 Sezon: 1
4:40 Murder Odcinek: 3 Sezon: 1
5:20 M6 Music

Pierwyj kanał
05.10 Zakup testowy 16+
06.00 AKTUALNOŚCI 16+
06.10 Sukces. Dramat 12+
08.00 Zagraj w ukochany akordeon! 16+
08.45 Smeshariki. Nowe przygody. Serial animowany 6+
09.00 Sprytne dziewczyny i sprytni mężczyźni. Gra telewizyjna 12+
09.45 Słowo Pasterza 16+
10.00 NOWOŚCI 16+
10.15 Alexander Maslyakov. Telebiografiya. Epizody. Doc Film 12+
11.20 Smak. Kulinarne i rozrywkowe. program 12+
12.00 AKTUALNOŚCI 16+
12.15 Idealna naprawa 16+
13.10 10 lat młodsza. Reality show 16+
14.00 Głos. Mus. konkurs 12+
16.40 Kto chce być milionerem? Gra telewizyjna 16+
17.50 WIECZÓR WIECZÓR 16+
18.00 Piłka nożna. Puchar Konfederacji - 2017. Remis 12+
18.35 Epoka lodowcowa. Sports.-rozrywkę. show 16+
21.00 CZAS 16+
21.20 Dzisiaj z A. Malakhovem 16+
22.40 Projekt charytatywny "Give Life" 16+
00.15 Młodzieży. Komik dramat 18+
02.30 Margaret. Dramat 16+

Rossija 1
07.05 Dialogi ze zwierzętami 16+
08.00 VESTI-Moskwa 16+
09.20 Sto do jednego. Gra telewizyjna 16+
10.10 Album rodzinny 12+
11.00 VESTI 16+
11.20 VESTI-Moskwa 16+
11.40 Anshlag i Firma 16+
14.00 VESTI 16+
14,20 Doublesha. Melodramat 16+
18.00 Sobotni wieczór. Zabawny pokaż 16+
20.00 AKTUALNOŚCI w sobotę 16+
21.00 Plastikowa królowa. Melodramat 12+
00.35 Życie po życiu. Crim. Romans 12+
02.40 marca Turków. Detek. seria 12+

Biełsat TV
05:00 Studio Belsat - 25.11.2016
05:25 Bez retuszu. - Milcząc dookoła świata; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Privat - Odcinek 7 (Odcinek 7); magazyn kraj prod.Litwa (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:10 Świadkowie - s. II lata 90'te odc. 12; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Studio Belsat - 25.11.2016
06:55 Studio Belsat - 25.11.2016
07:55 Studio Belsat - 25.11.2016
08:20 Studio Belsat - 25.11.2016
08:40 My i świat - odc. 245; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:15 Miś Fantazy - Busola Latariusza, odc. 12; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Tajemnica szyfru Marabuta - odc. 5 - Straszliwa noc; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Pomysłowy wnuczek - Pomoc sąsiedzka odc. 6; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Maszyna zmian - Misiaczek; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:20 Historia pod znakiem Pogoni - Jauchim Karski; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Mova Nanova - odc. 70 (Kolekcjonerstwo); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Świadkowie - s. II lata 90'te odc. 12; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:10 Kapitał osobisty - odc. 217 (odc. 217); magazyn kraj prod.Litwa (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Dom - odc. 12/25 - Kto dziś tak umie kochać; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:15 My i świat - odc. 245; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
13:50 Lucio - oszust, murarz, anarchista (Lucio)  89'; film dokumentalny kraj prod.Hiszpania (2007); reż.:Aitor Arregi, Goenaga José María; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Białorusini w Polsce - odc. 229; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Reporter - odc. 299; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi - odc. 162; Dla małoletnich od lat 12
16:20 Strażacy - odc. 12 (seria II, odc. 2) - Życie na kredyt; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Wielki głód. Żywi. (Wielki głód. Żywi.) kraj prod.Ukraina (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Zona Svabody - odc. 189 (odc. 189); magazyn kraj prod.CZECHY (2016); Dla małoletnich od lat 12
19:00 Studio Belsat - 26.11.2016
19:10 Forum - Czas nie czeka; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:50 Sobotni Seans - Wallis i Edward (Wallis & Edward); film biograficzny kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Cuda nie widy - odc. 151; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:55 Studio Belsat - 26.11.2016
22:10 My i świat - odc. 245; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
22:50 Rozważania o przemocy (Concearning Violence); film dokumentalny kraj prod.Dania, Finlandia, Szwecja, USA (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:15 Zakończenie dnia

Eurosport 1
6:00 Niemcy - Francja
7:30 Watts
7:45 Wyścigi w Losailu
8:30 Wyścigi w Losailu
9:15 Puchar Świata w Kuusamo
10:00 Puchar Świata w Winterbergu
10:45 Puchar Świata w Kuusamo
11:45 Puchar Świata w Kuusamo
12:15 Puchar Świata w Ruce
14:15 Puchar Świata w Winterbergu
14:45 Puchar Świata w Kuusamo
15:45 Puchar Świata w Kuusamo
17:45 Puchar Świata w Killington
19:30 Winter Sports Extra
20:30 Wiadomości Eurosportu
20:35 Watts
20:45 Francja - Nowa Zelandia
22:55 Wiadomości Eurosportu
23:05 Winter Sports Extra
0:00 Puchar Świata w Kuusamo
1:30 Puchar Świata w Killington
2:15 Puchar Świata w Ruce
3:00 Puchar Świata w Kuusamo
4:30 Winter Sports Extra
5:30 Puchar Świata w Killington

Eurosport 2
7:00 Piłka nożna - Liga niemiecka - mecz: SC Freiburg - RB Lipsk
8:45 Łyżwiarstwo figurowe - NHK Trophy w Sapporo - program dowolny solistek
10:45 Łyżwiarstwo figurowe - NHK Trophy w Sapporo - program dowolny par sportowych
11:30 Curling - Mistrzostwa Europy w Glasgow - sport
14:00 Piłka nożna - Liga niemiecka - mecz: SC Freiburg - RB Lipsk
15:15 Piłka nożna - Liga niemiecka - mecz: Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund
17:30 Piłka nożna - Liga niemiecka - w przerwie
18:30 Piłka nożna - Liga niemiecka - mecz: FC Bayern Monachium - Bayer 04 Leverkusen
20:25 Watts - magazyn sportowy
20:30 Snooker - Turniej UK Championship w Yorku - 1. dzień
23:00 Kombinacja norweska - Zawody Pucharu Świata w Ruce - bieg na 10 km
23:25 Wiadomości Eurosportu - magazyn informacyjny
23:35 Narciarstwo alpejskie - Zawody Pucharu Świata w Killington - 2. przejazd slalomu giganta kobiet
0:00 Magazyn sportów zimowych
1:00 Curling - Mistrzostwa Europy w Glasgow - mecz finałowy kobiet
3:00 Rugby - mecz towarzyski: Francja - Nowa Zelandia
5:00 Curling - Mistrzostwa Europy w Glasgow - sport

Sport1
6:00 Teleshopping
6:30 Teleshopping
7:00 Teleshopping
8:00 Teleshopping
8:30 Teleshopping
9:00 Teleshopping
9:15 Die PS-Profis - Mehr Power aus dem Pott Odcinek: 1
9:30 Normal Odcinek: 48
10:00 Teleshopping
10:30 Teleshopping
11:00 Sport-Quiz
14:00 Die PS-Profis - Mehr Power aus dem Pott Odcinek: 65
14:30 Rugby
16:30 Pferdesport
18:00 Timbersports
18:30 Timbersports
19:00 Tourenwagen: DTM
19:30 Motorsport
20:00 Darts
0:00 Sport-Clips
0:40 Sport-Clips
0:45 Teleshopping
1:00 Sport-Clips
1:05 Teleshopping
1:20 Sport-Clips
1:50 Teleshopping
2:00 Sport-Clips
2:05 Teleshopping
2:20 Sport-Clips
3:00 Sport-Clips
3:05 Teleshopping
3:20 Sport-Clips
3:25 Teleshopping
3:35 Sport-Clips
4:05 Teleshopping
4:20 Sport-Clips
4:25 Teleshopping
4:35 Die Kammerzofe
5:55 Sport-Clips

Das Erste
5:30 Willi wills wissen Odcinek: 126 Sezon: 6
5:55 Wissen macht Ah! Odcinek: 382 Sezon: 12
6:20 Rennschwein Rudi Rüssel Odcinek: 1
6:50 Rennschwein Rudi Rüssel Odcinek: 2
7:20 Anna und die wilden Tiere Odcinek: 32
7:45 Schmecksplosion Odcinek: 5
8:00 Checker Can Odcinek: 58
8:25 neuneinhalb
8:35 Die Pfefferkörner Odcinek: 159
9:00 Die Pfefferkörner Odcinek: 160
9:30 Die Pfefferkörner Odcinek: 161
10:00 Tagesschau
10:03 Zoobabies Odcinek: 20
10:45 Brautalarm auf dem Land Odcinek: 6
11:30 Quarks im Ersten Odcinek: 54
12:00 Tagesschau
12:10 In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte Odcinek: 65
13:00 Tagesschau
13:05 Die Erntehelfein
14:35 Eine Liebe in der Stadt des Löwen
16:00 W wie Wissen
16:30 Weltspiegel-Reportage Odcinek: 17
17:00 Tagesschau
17:10 Brisant
17:47 Das Wetter im Ersten
17:50 Tagesschau
18:00 Sportschau
19:57 Lotto am Samstag
20:00 Tagesschau
20:15 Das Adventsfest der 100.000 Lichter
23:30 Tagesthemen
23:50 Das Wort zum Sonntag
23:55 Inas Nacht Odcinek: 11
0:55 Tagesschau
1:00 Tödliche Versprechen
2:38 Tagesschau
2:40 Miami Blues
4:13 Tagesschau
4:15 W wie Wissen
4:48 Tagesschau
4:50 Brisant

Arte
5:00 Fascination gratte-ciel Odcinek: 3 Sezon: 3
5:35 Square
6:05 Personne ne bouge!
6:40 Dans tes yeux Odcinek: 22 Sezon: 2
7:05 X:enius
7:35 X:enius
8:00 360° - Géo
8:45 360° - Géo
9:30 360° - Géo
10:25 Les vestiges du jour
12:35 Himalaya, le chemin du ciel
13:30 Futuremag Sezon: 4
14:00 Yourope
14:35 Habiter le monde Odcinek: 7 Sezon: 1
15:00 La côte Est des Etats-Unis Odcinek: 2
15:45 La côte Est des Etats-Unis Odcinek: 1
16:30 La côte Est des Etats-Unis Odcinek: 3
17:15 Les grands mythes Odcinek: 17
17:40 Les grands mythes Odcinek: 18
18:10 Cuisines des terroirs
18:35 Arte Reportage
19:30 Le dessous des cartes
19:45 Arte Journal
20:00 360° - Géo
20:45 Tu mourras moins bete Odcinek: 9 Sezon: 1
20:50 L'étonnante histoire de Mme Tussaud et de ses théâtres de cire
22:15 Sida, un héritage de l'époque coloniale
23:05 Norskov Odcinek: 9 Sezon: 1
23:50 Norskov Odcinek: 10 Sezon: 1
0:35 DCI Banks Odcinek: 2 Sezon: 3
2:05 Princesses, pop stars & girl power
2:55 Let's Dance Odcinek: 1 Sezon: 2
3:50 Let's Dance Odcinek: 2 Sezon: 2
4:45 Fin des programmes

BR
6:00 Xenius
6:30 Dahoam is Dahoam Odcinek: 1814
7:00 Dahoam is Dahoam Odcinek: 1815
7:30 Tele-Gym
7:45 Panoramabilder / Bergwetter
8:45 Tele-Gym
9:00 Sehen statt Hören
9:30 Welt der Tiere
10:00 Welt der Tiere
10:30 Weniger ist mehr
12:00 Die göttliche Sophie - Das Findelkind Odcinek: 2
13:30 Café Meineid Odcinek: 137 Sezon: 10
13:55 Café Meineid Odcinek: 138 Sezon: 10
14:20 Nashorn, Zebra & Co.
15:10 Glockenläuten
15:15 Landfrauenküche Odcinek: 65 Sezon: 8
16:00 Rundschau
16:15 Frankens Störche
16:45 Landgasthäuser Odcinek: 3
17:15 Blickpunkt Sport
17:45 Zwischen Spessart und Karwendel
18:30 Rundschau
18:45 natur exclusiv
19:30 Kunst + Krempel
20:00 Tagesschau
20:15 Paradies 505. Ein Niederbayernkrimi Odcinek: 7
21:45 Rundschau Sonntags-Magazin
22:00 Baching
23:30 Quellen des Lebens
2:15 Space Night
3:15 Space Night
4:15 Space Night
5:20 Space Night

Kabel eins
6:25 Navy CIS Odcinek: 159 Sezon: 7
7:25 Without a Trace - Spurlos verschwunden Odcinek: 51 Sezon: 3
8:20 Forever Odcinek: 10 Sezon: 1
9:15 Unforgettable Odcinek: 37 Sezon: 3
10:05 Unforgettable Odcinek: 38 Sezon: 3
10:55 The Mentalist Odcinek: 59 Sezon: 3
11:50 Castle Odcinek: 89 Sezon: 5
12:45 Elementary Odcinek: 39 Sezon: 2
13:40 Elementary Odcinek: 16 Sezon: 2
14:35 Navy CIS: L.A. Odcinek: 44 Sezon: 2
15:30 Navy CIS: L.A. Odcinek: 45 Sezon: 2
16:25 News
16:35 Navy CIS Odcinek: 159 Sezon: 7
17:35 Navy CIS Odcinek: 160 Sezon: 7
18:25 The Mentalist Odcinek: 60 Sezon: 3
19:15 Castle Odcinek: 9 Sezon: 5
20:15 Hawaii Five-0 Odcinek: 17 Sezon: 1
21:10 Hawaii Five-0 Odcinek: 18 Sezon: 1
22:10 Hawaii Five-0 Odcinek: 19 Sezon: 1
23:10 Blue Bloods - Crime Scene New York Odcinek: 93 Sezon: 5
0:05 Navy CIS Odcinek: 160 Sezon: 7
1:00 Hawaii Five-0 Odcinek: 17 Sezon: 1
1:50 Hawaii Five-0 Odcinek: 18 Sezon: 1
2:40 Hawaii Five-0 Odcinek: 19 Sezon: 1
3:20 Blue Bloods - Crime Scene New York Odcinek: 93 Sezon: 5
4:00 Elementary Odcinek: 39 Sezon: 2
4:40 Elementary Odcinek: 16 Sezon: 2
5:20 Watch Me - das Kinomagazin Odcinek: 44 Sezon: 1

MDR
5:15 Herz in Flammen Odcinek: 3
6:45 Schloss Einstein Odcinek: 774
7:10 Valerias Reise über die Anden
7:40 Blauvogel
9:10 Ein Zimmer mit Ausblick Odcinek: 6
9:50 Um Himmels Willen Odcinek: 181
10:40 Familie Dr. Kleist Odcinek: 63
11:30 Der Osten - Entdecke wo du lebst Odcinek: 183
12:00 MDR Garten
12:30 Ostwärts - Mit dem Rucksack der Sonne entgegen Odcinek: 2
13:13 MDR aktuell
13:15 Im Bann der Jahreszeiten - Winter Odcinek: 2
14:00 Fußball
15:55 Wetter für 3
16:00 MDR vor Ort
16:25 MDR aktuell
16:30 Sport im Osten
18:00 Heute im Osten
18:15 Unterwegs in Thüringen
18:45 Glaubwürdig
18:50 Wetter für 3
18:54 Unser Sandmännchen
19:00 MDR Regional
19:30 MDR aktuell
19:50 Adventsgeflüster Odcinek: 1
20:15 Polizeiruf 110 Odcinek: 307 Sezon: 39
21:45 Polizeiruf 110 Odcinek: 228 Sezon: 30
23:10 MDR aktuell
23:15 Die lange Nacht der köstlichen Heimat
1:15 "SachsenSpiegel" kompakt
1:17 "Sachsen-Anhalt heute" kompakt
1:19 "Thüringen Journal" kompakt
1:20 Brisant
2:00 MDR vor Ort
2:25 Sport im Osten
3:55 SachsenSpiegel
4:25 Sachsen-Anhalt Heute
4:55 Thüringen-Journal
5:25 Flusslandschaften Odcinek: 2

NDR
6:00 Türkei - Land, Leute und Sprache Odcinek: 3
6:30 Türkei - Land, Leute und Sprache Odcinek: 4
7:00 Die Sendung mit der Maus Odcinek: 2082
7:30 Sehen statt Hören
8:00 service: zuhause
8:30 Goodbye Ausland - Hallo Heimat
9:00 Nordmagazin
9:30 Hamburg Journal
10:00 Schleswig-Holstein Magazin
10:30 buten un binnen
11:00 Hallo Niedersachsen
11:30 Unsere Geschichte Odcinek: 34
12:15 Weltreisen Odcinek: 5
12:45 Die Elbe von oben Odcinek: 2
13:30 Elefant, Tiger & Co. Odcinek: 592
13:55 Fußball
16:00 Paarduell Odcinek: 17 Sezon: 1
16:45 Hauptstadtrevier Odcinek: 20 Sezon: 2
17:35 Tim Mälzer kocht! Odcinek: 128 Sezon: 5
18:00 Nordtour
18:45 DAS!
19:30 Ländermagazine
19:58 buten un binnen | wetter
20:00 Tagesschau
20:15 Glück auf vier Rädern
21:45 Der Dicke Odcinek: 32
22:35 Morden im Norden Odcinek: 38 Sezon: 3
23:25 Der König von St. Pauli Odcinek: 1
0:55 Glück auf vier Rädern
2:30 Tagesschau - Vor 20 Jahren
2:45 Hallo Niedersachsen
3:15 Nordmagazin
3:45 Schleswig-Holstein Magazin
4:15 Hamburg Journal
4:45 buten un binnen
5:15 DAS!

Pro 7
6:00 The Middle Odcinek: 29 Sezon: 2
6:20 How I Met Your Mother Odcinek: 22 Sezon: 1
6:50 How I Met Your Mother Odcinek: 23 Sezon: 1
7:15 How I Met Your Mother Odcinek: 24 Sezon: 2
7:45 Mike & Molly Odcinek: 77 Sezon: 4
8:10 Mike & Molly Odcinek: 78 Sezon: 4
8:30 Two and a Half Men Odcinek: 25 Sezon: 2
9:00 Two and a Half Men Odcinek: 26 Sezon: 2
9:25 Two and a Half Men Odcinek: 28 Sezon: 2
9:55 Two and a Half Men Odcinek: 29 Sezon: 2
10:20 The Big Bang Theory Odcinek: 22 Sezon: 9
10:45 The Big Bang Theory Odcinek: 207 Sezon: 9
11:10 Grandfathered Odcinek: 11 Sezon: 1
11:35 Grandfathered Odcinek: 12 Sezon: 1
12:05 Family Guy Odcinek: 219 Sezon: 12
12:30 Die Simpsons Odcinek: 33 Sezon: 2
13:00 Die Simpsons Odcinek: 34 Sezon: 2
13:30 The Big Bang Theory Odcinek: 24 Sezon: 9
13:55 The Big Bang Theory Odcinek: 1 Sezon: 1
14:25 Fresh Off the Boat Odcinek: 11 Sezon: 2
14:55 The Middle Odcinek: 72 Sezon: 3
15:20 Two and a Half Men Odcinek: 4 Sezon: 12
15:45 Two and a Half Men Odcinek: 5 Sezon: 12
16:10 2 Broke Girls Odcinek: 97 Sezon: 5
16:40 2 Broke Girls Odcinek: 98 Sezon: 5
17:05 The Big Bang Theory Odcinek: 3 Sezon: 8
17:35 The Big Bang Theory Odcinek: 4 Sezon: 8
18:00 Newstime
18:10 Die Simpsons Odcinek: 398 Sezon: 18
18:40 Die Simpsons Odcinek: 399 Sezon: 18
19:05 Galileo
20:15 Deutschland tanzt Odcinek: 3 Sezon: 1
0:15 Project: Almanac
2:10 Tomorrow, When the War Began
3:55 The Tribe - Die vergessene Brut

RBB
6:00 Tiere bis unters Dach Odcinek: 30 Sezon: 3
6:30 Tiere bis unters Dach Odcinek: 31 Sezon: 3
7:00 Tiere bis unters Dach Odcinek: 32 Sezon: 3
7:30 Sehen statt Hören
8:00 Brandenburg aktuell
8:30 Abendschau
9:00 zibb
10:00 Gartenzeit
10:30 Heimatjournal
10:55 Tim Mälzer kocht! Odcinek: 104 Sezon: 3
11:25 Verrückt nach Meer Odcinek: 85 Sezon: 4
12:15 Verrückt nach Meer Odcinek: 86 Sezon: 4
13:05 Einfach genial
13:30 Von Sternen, Stollen und Weihnachtschören
14:00 Ein Geschenk des Himmels
15:30 Eine Musikalische Reise Odcinek: 31
17:00 rbb aktuell
17:05 Panda, Gorilla & Co. Odcinek: 335 Sezon: 9
17:50 Unser Sandmännchen
18:00 Ab morgen mach' ich Voodoo
18:30 rbb wetter
18:32 Die rbb Reporter Odcinek: 27
19:00 Heimatjournal
19:27 rbb wetter
19:30 Abendschau
20:00 Tagesschau
20:15 Der Bergdoktor Odcinek: 42
21:00 Der Bergdoktor Odcinek: 43
21:50 rbb aktuell
22:20 Dings vom Dach Odcinek: 301
23:05 Dings vom Dach Odcinek: 307
23:50 Atemlos
1:25 Abendschau
1:55 Brandenburg aktuell
2:25 rbb Praxis Odcinek: 202
3:25 was!
3:55 Gartenzeit
4:25 Die rbb Reporter Odcinek: 27
4:55 Heimatjournal
5:20 Berliner Nächte
5:45 Verrückt nach Meer Odcinek: 85 Sezon: 4

RTL
5:45 Betrugsfälle
6:10 Verdachtsfälle
7:10 Verdachtsfälle
8:15 Familien im Brennpunkt
9:15 Die Fakten-Checker Odcinek: 23
10:00 Der Blaulicht-Report
12:45 Formel 1
12:50 WEC
13:00 Rallye
13:45 Formel 1
15:15 Glücksrad
15:45 Jeopardy!
16:15 Jeopardy!
16:45 Familien-Duell
17:15 Familien-Duell
17:45 Best of ...!
18:45 RTL aktuell
19:03 Wetter
19:05 Explosiv - Weekend
20:15 Das Supertalent Odcinek: 11
23:00 Willkommen bei Mario Barth Sezon: 14
0:00 Das Supertalent Odcinek: 11
2:15 Willkommen bei Mario Barth Sezon: 14
3:10 Der Blaulicht-Report
3:45 Verdachtsfälle
4:35 Verdachtsfälle

RTL 2
6:10 Lucky Luke
7:55 Jack Frost - Der coolste Dad der Welt!
10:00 Die Geissens - Eine schrecklich glamouröse Familie! Odcinek: 168
11:00 Die Geissens - Eine schrecklich glamouröse Familie! Odcinek: 169
12:00 Die Schnäppchenhäuser - Der Traum vom Eigenheim Odcinek: 212
13:00 Die Schnäppchenhäuser - Der Traum vom Eigenheim Odcinek: 190
14:00 Zuhause im Glück - Unser Einzug in ein neues Leben Odcinek: 167
16:00 Der Trödeltrupp - Das Geld liegt im Keller Spezial Odcinek: 21
18:00 Der Trödeltrupp - Das Geld liegt im Keller Odcinek: 13
20:00 RTL II News Odcinek: 8442
20:14 RTL II Wetter Odcinek: 6152
20:15 Game of Thrones - Das Lied von Eis und Feuer Odcinek: 17
21:20 Game of Thrones - Das Lied von Eis und Feuer Odcinek: 18
22:25 The Walking Dead Odcinek: 75
23:20 The Walking Dead Odcinek: 76
0:15 Into the Badlands Odcinek: 4
1:10 The Walking Dead Odcinek: 75
1:50 The Walking Dead Odcinek: 76
2:30 Game of Thrones - Das Lied von Eis und Feuer Odcinek: 17
3:20 Game of Thrones - Das Lied von Eis und Feuer Odcinek: 18
4:10 Into the Badlands Odcinek: 4

3sat
6:23 Kulturzeit
7:01 nano
7:30 Alpenpanorama
9:00 ZIB
9:06 Kulturplatz
9:36 Heilen jenseits der Schulmedizin
10:27 Tradition des Heilens
11:11 Reisebekanntschaft
12:30 Bilder aus Südtirol
13:00 ZIB
13:18 quer
14:02 Kunst + Krempel
14:32 Reisewege
15:17 Ländermagazin
15:46 Universum
16:30 Pfarrer Braun Odcinek: 8
18:00 Natur im Garten Odcinek: 8
18:29 Grönlands starke Frauen
19:00 heute
19:30 Bauerfeind assistiert ... Odcinek: 41 Sezon: 6
20:00 Tagesschau
20:15 Festliche Aids-Gala 2016
21:44 Jahrhundertprojekt Museumsinsel
22:30 Jahrhundertprojekt Museumsinsel Odcinek: 564 Sezon: 14
23:13 Maischberger Odcinek: 505
0:28 lebens.art
1:20 Reiseziel
1:32 Das aktuelle Sportstudio
2:55 Goldgräber und Grizzlybären
3:39 Von Sibirien nach Japan Odcinek: 1
4:39 Von Sibirien nach Japan Odcinek: 2
5:39 Grönlands starke Frauen

Super RTL
5:00 Kati & Mim-Mim Odcinek: 21
5:10 Kati & Mim-Mim Odcinek: 22
5:20 Kati & Mim-Mim Odcinek: 23
5:35 Chuggington - Die Loks sind los! Odcinek: 16
5:45 Chuggington - Die Loks sind los! Odcinek: 17
5:55 Benjamin Blümchen Odcinek: 26
6:30 Leo Lausemaus Odcinek: 17
6:35 Leo Lausemaus Odcinek: 18
6:40 Leo Lausemaus Odcinek: 19
7:00 Weihnachtsmann Junior Odcinek: 8
7:30 Caillou Odcinek: 133 Sezon: 4
7:55 Bugs Bunny & Looney Tunes
8:25 Einfach tierisch Odcinek: 6
8:55 Dragons - Auf zu neuen Ufern Odcinek: 73
9:25 Ritter hoch 3 Odcinek: 12
9:55 Weihnachtsmann & Co. KG Odcinek: 1
10:25 Go Wild! - Mission Wildnis Odcinek: 47
10:55 DINOTRUX Odcinek: 12
11:30 Angelo! Odcinek: 47
12:00 Barbie in Der Nußknacker
13:15 Friends Odcinek: 13
13:45 Sally Bollywood Odcinek: 24
14:10 Sally Bollywood
14:30 5 Freunde - Für alle Fälle Odcinek: 21
15:00 Die Nektons - Abenteurer der Tiefe Odcinek: 19
15:25 Die Nektons - Abenteurer der Tiefe Odcinek: 20
15:55 Die Nektons - Abenteurer der Tiefe Odcinek: 22
16:15 Die Nektons - Abenteurer der Tiefe Odcinek: 23
16:45 Die Nektons - Abenteurer der Tiefe Odcinek: 26
17:15 Sally Bollywood Odcinek: 7
17:45 Bugs Bunny & Looney Tunes
18:15 Tom und Jerry
18:45 Woozle Goozle Odcinek: 4
19:15 Weihnachtsmann & Co. KG Odcinek: 8
19:45 Dragons - Auf zu neuen Ufern Odcinek: 76
20:15 Asterix und die Wikinger
21:45 Dieter - Der Film
23:35 In jeder Beziehung Odcinek: 7
0:10 Infomercials

VOX
5:55 Criminal Intent - Verbrechen im Visier Odcinek: 188 Sezon: 10
6:50 Criminal Intent - Verbrechen im Visier Odcinek: 189 Sezon: 10
7:40 Criminal Intent - Verbrechen im Visier Odcinek: 190 Sezon: 10
8:35 Criminal Intent - Verbrechen im Visier Odcinek: 185 Sezon: 9
9:20 Criminal Intent - Verbrechen im Visier Odcinek: 186 Sezon: 9
10:10 Criminal Intent - Verbrechen im Visier Odcinek: 188 Sezon: 10
11:05 Criminal Intent - Verbrechen im Visier Odcinek: 189 Sezon: 10
12:05 Criminal Intent - Verbrechen im Visier Odcinek: 190 Sezon: 10
12:55 Shopping Queen Odcinek: 964
13:55 Shopping Queen Odcinek: 965
14:55 Shopping Queen Odcinek: 966
15:55 Shopping Queen Odcinek: 967
16:55 Shopping Queen Odcinek: 968
17:55 hundkatzemaus
19:10 Der Hundeprofi unterwegs Odcinek: 4
20:15 Free Birds
22:00 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin Odcinek: 28
23:00 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin Odcinek: 35
0:00 Law & Order: Special Victims Unit Odcinek: 193 Sezon: 9
0:55 Law & Order: Special Victims Unit Odcinek: 244 Sezon: 11
1:30 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin Odcinek: 15
2:15 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin Odcinek: 132
3:00 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin Odcinek: 141
3:50 Medical Detectives - Geheimnisse der Gerichtsmedizin Odcinek: 4
4:10 Free Birds

WDR
6:20 Lokalzeit aus Bonn
6:50 Lokalzeit aus Duisburg
7:20 Sehen statt Hören
7:50 Die Sendung mit dem Elefanten - mit Elternticker Odcinek: 108
8:15 Mamas Flitterwochen
9:45 Aktuelle Stunde
10:30 Lokalzeit
11:00 Gewissensbisse - Frau Heinrich und die 7 Todsünden Odcinek: 7
11:30 Die Sendung mit der Maus Odcinek: 2082
12:00 Wissen macht Ah! Odcinek: 400 Sezon: 12
12:25 Quarks im Ersten Odcinek: 44
12:55 W wie Wissen
13:25 Hier und heute Odcinek: 5229
13:55 Erlebnisreisen-Tipp
14:00 Fußball
16:00 Könnes kämpft Odcinek: 32 Sezon: 8
16:45 2 für 300
17:15 Meisterküche Odcinek: 3
17:45 Kochen mit Martina und Moritz Odcinek: 133
18:15 Einfach & köstlich - Kochen mit Björn Freitag Odcinek: 24 Sezon: 5
18:45 Aktuelle Stunde
19:30 Lokalzeit
20:00 Tagesschau
20:15 Glückslieder - 50 Songs, die glücklich machen!
21:45 Sträters Männerhaushalt Odcinek: 2
22:30 Was wollt ihr denn?!
23:15 Nuhr im Ersten Odcinek: 69 Sezon: 9
0:00 So lacht NRW
1:30 Was wollt ihr denn?!
2:15 Nuhr im Ersten Odcinek: 69 Sezon: 9
3:00 2 für 300
3:30 Mamas Flitterwochen
5:00 Lokalzeit
5:30 Aktuelle Stunde

ZDF
5:00 hallo deutschland
5:35 Die Mädchen-WG Odcinek: 1
6:00 Die Mädchen-WG Odcinek: 2
6:25 pur+ Odcinek: 351 Sezon: 10
6:50 Robin Hood - Schlitzohr von Sherwood Odcinek: 32 Sezon: 1
7:00 Robin Hood - Schlitzohr von Sherwood Odcinek: 33 Sezon: 1
7:15 Peter Pan - Neue Abenteuer Odcinek: 32 Sezon: 2
7:40 Das Dschungelbuch
7:50 Das Dschungelbuch
8:00 Das Dschungelbuch Odcinek: 81 Sezon: 2
8:10 1, 2 oder 3 Odcinek: 972
8:35 Bibi Blocksberg Odcinek: 47 Sezon: 4
9:00 heute Xpress
9:03 Bibi Blocksberg Odcinek: 48 Sezon: 4
9:30 Heidi Odcinek: 30 Sezon: 1
9:50 Heidi Odcinek: 31 Sezon: 1
10:15 Bibi und Tina Odcinek: 42 Sezon: 4
10:40 Bibi und Tina Odcinek: 41 Sezon: 4
11:05 heute Xpress
11:10 Die Küchenschlacht Odcinek: 343
13:05 heute Xpress
13:10 Rodeln: Weltcup
13:30 Langlauf: Weltcup
14:05 Nordische Kombination: Weltcup
14:20 Rodeln: Weltcup
14:55 Nordische Kombination: Weltcup
15:40 Skispringen: Weltcup
17:05 Skispringen: Weltcup
18:00 ML mona lisa
18:35 hallo deutschland
19:00 heute
19:20 Wetter
19:25 Herzensbrecher - Vater von vier Söhnen Odcinek: 43 Sezon: 4
20:15 Helen Dorn Odcinek: 6 Sezon: 1
21:45 Der Staatsanwalt Odcinek: 29 Sezon: 8
22:45 heute-journal
23:00 Das aktuelle Sportstudio
0:20 heute Xpress
0:25 Fidel Castro - Der ewige Revolutionär
1:10 Die Bourne-Verschwörung
2:50 heute-show
3:25 Der schnellste Weg zum Jenseits

VIVA Polska
6:00 VIVA Power Dance
8:00 Ty wybierasz
11:55 VIVA Dance
14:00 100% Dance
15:00 Club Chart
16:00 100% Dance
18:00 VIVA Dance
20:00 VIVA Power Dance
23:55 VIVA Dance
1:55 VIVA Dance Mix

MTV Rocks
6:00 Rock Right Now!
8:00 Rock Off: Metal Vs Grunge
10:00 The Ultimate Rock Vs Indie 50!
15:00 50 Essential Anthems of the 90s
20:00 The MTV Rocks Chart
21:00 50 Epic Rock Anthems
1:00 Official Top 10
2:00 Green Day: The Ride Odcinek: 301 Sezon: 3
3:00 Teleshopping

8TV
6:00 Program muzyczny
9:00 Nowa ja! Odcinek: 9 Sezon: 1
9:30 Taka sytuacja Odcinek: 9 Sezon: 1
10:00 Program muzyczny
18:30 24 godziny online.pl Odcinek: 18
19:00 Program muzyczny

Discovery Life
6:00 Buddy Valastro gotuje Odcinek: 34 Sezon: 1
6:25 Buddy Valastro gotuje Odcinek: 29 Sezon: 1
6:50 Policja dla zwierząt w Houston Sezon: 17
7:40 Domy na drzewach
8:30 Salon sukni ślubnych Sezon: 6
9:00 Kot z piekła rodem Sezon: 5
10:00 Czym nas karmią
11:00 Pojedynek na wagę Odcinek: 1
12:00 Łowcy staroci Odcinek: 10 Sezon: 7
13:00 Przyjaźń, seks i małżeństwo
14:00 Anthony Bourdain: Bez rezerwacji Sezon: 2
15:00 Masterchef: Australia Odcinek: 56 Sezon: 4
16:00 Masterchef: Australia Odcinek: 57 Sezon: 4
17:00 Masterchef: Australia Odcinek: 58 Sezon: 4
18:30 Masterchef: Australia Odcinek: 59 Sezon: 4
19:30 Łowcy promocji Sezon: 2
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami Sezon: 6
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Sezon: 4
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Sezon: 4
23:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Sezon: 4
0:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Sezon: 4
1:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas Sezon: 4
2:00 Włoskie zdrady Odcinek: 19 Sezon: 2
2:24 Włoskie zdrady Odcinek: 20 Sezon: 2
2:48 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów Sezon: 8
3:36 LA Ink Sezon: 3
4:24 Policja dla zwierząt w Houston Sezon: 19
5:12 Salon sukni ślubnych Sezon: 8
5:36 Salon sukni ślubnych Sezon: 8

Nowa TV
6:00 Weekend z... Odcinek: 1
7:00 24 godziny online.pl Odcinek: 17
7:25 Tu i teraz
7:40 Ale o co chodzi? Odcinek: 3
8:00 Moda na sukces Odcinek: 6158
8:30 Moda na sukces Odcinek: 6159
8:55 Nigellissima Odcinek: 2 Sezon: 1
9:40 Józefinka Odcinek: 3
10:40 Józefinka Odcinek: 4
11:40 Terra
13:05 Rodzina Addamsów
15:10 Nowa rewia kabaretowa Odcinek: 3
16:20 Nowa rewia kabaretowa Odcinek: 4
17:20 No limit Odcinek: 2 Sezon: 1
18:30 24 godziny online.pl Odcinek: 18
18:55 Proste pytanie Odcinek: 3
19:35 Nowa rewia kabaretowa Odcinek: 5
20:30 Transporter Odcinek: 8 Sezon: 1
21:40 Upiór w operze
23:35 AWOL-72
1:25 Tydzień z życia mężczyzny
2:55 Proste pytanie Odcinek: 3
3:20 Pod lupą Odcinek: 6 Sezon: 2
3:50 Pod lupą Odcinek: 7 Sezon: 2
4:15 Dzika Polska. Lasy pełne życia Odcinek: 8
4:40 Dzika Polska: Wpłyń na wodę Odcinek: 8
5:05 Determinator Odcinek: 1

TV Dami Skarżysko-Kamienna
09:00    Skarżyski Kalejdoskop - Magazyn informacyjny
09:30    Skarżyski Kalejdoskop - Magazyn informacyjny
10:00    Skarżyski Kalejdoskop - Magazyn informacyjny
10:30    Skarżyski Kalejdoskop - Magazyn informacyjny
17:15    Skarżyski Kalejdoskop - przegląd tygodnia - Magazyn informacyjny
17:45    Skarżyski Kalejdoskop - przegląd tygodnia - Magazyn informacyjny
18:15    Skarżyski Kalejdoskop - przegląd tygodnia - Magazyn informacyjny
18:45    Skarżyski Kalejdoskop - przegląd tygodnia - Magazyn informacyjny
19:15    Skarżyski Kalejdoskop - przegląd tygodnia - Magazyn informacyjny
19:45    Skarżyski Kalejdoskop - przegląd tygodnia - Magazyn informacyjny

Travel Channel
6:00 Międzynarodowi poszukiwacze domów
6:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów
7:00 Międzynarodowi poszukiwacze domów
7:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów
8:00 Poszukiwacze domów: bez prądu
8:30 Poszukiwacze domów: bez prądu
9:00 Życie w chacie z bali
9:30 Życie w chacie z bali
10:00 Hotelowe rewolucje
11:00 Hotelowe rewolucje
12:00 Międzynarodowi poszukiwacze domów
12:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów
13:00 Międzynarodowi poszukiwacze domów
13:30 Międzynarodowi poszukiwacze domów
14:00 Poszukiwacze domów: bez prądu
14:30 Poszukiwacze domów: bez prądu
15:00 Życie w chacie z bali
15:30 Życie w chacie z bali
16:00 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta
17:00 Pikantne podróże Shane'a Delii: Turcja
17:30 Pikantne podróże Shane'a Delii: Turcja
18:00 Pikantne podróże Shane'a Delii: Maurowie
18:30 Pikantne podróże Shane'a Delii: Maurowie
19:00 Poszukiwacze domów: bez prądu
19:30 Poszukiwacze domów: bez prądu
20:00 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta
21:00 Nieprzetarte szlaki
22:00 Najwspanialsze trasy motocyklowe świata
23:00 Tajemnice Białego Domu
0:00 Muzealne tajemnice
1:00 Muzealne tajemnice
2:00 Dziwaczne potrawy Ameryki
3:00 Nieprzetarte szlaki
4:00 Śmiercionośne pamiątki
5:00 Tajemnice zamków

Discovery Channel
6:00 Ed Stafford poza cywilizacją
7:00 Łowcy jadu
8:00 Przystanek Bieszczady Odcinek: 4
9:00 Złomowisko PL Odcinek: 2 Sezon: 3
10:00 Złomowisko PL Odcinek: 3 Sezon: 3
11:00 Złomowisko PL Odcinek: 4 Sezon: 3
12:00 Złomowisko PL Odcinek: 5 Sezon: 3
13:00 Złomowisko PL Odcinek: 6 Sezon: 3
14:00 Złomowisko PL Odcinek: 7 Sezon: 3
15:00 Superpociągi
16:00 Wyprawa po skarb Inków
17:00 Dom na Alasce Sezon: 3
17:30 Dom na Alasce Sezon: 3
18:00 Domy na aukcji
18:30 Domy na aukcji
19:00 Złomowisko PL Odcinek: 7 Sezon: 3
20:00 Polscy truckersi Odcinek: 4 Sezon: 2
21:00 Motocykle z Sacred Steel Odcinek: 1 Sezon: 1
22:00 Auto-reaktywacja Sezon: 3
23:00 Niechciani w Gas Monkey Sezon: 2
0:00 Złomowisko PL Odcinek: 7 Sezon: 3
1:00 Męski azyl Odcinek: 1
1:30 Łowcy okazji Sezon: 5
2:00 Niechciani w Gas Monkey
2:48 Fani czterech kółek Sezon: 13
3:36 Nie do uwierzenia! Sezon: 2
4:24 Grenlandia - wyspa skarbów Sezon: 2
5:12 Co było dalej? Odcinek: 7 Sezon: 2
5:36 Co było dalej? Odcinek: 8 Sezon: 2

ONTV
6:00 Video jogging
7:30 VJ JAGO
9:30 Stop klatka VDJ
9:45 Morning by KAMYK
12:00 Stop klatka VDJ
12:15 Day off
15:00 VJ JAGO
17:00 Video jogging
18:30 By KAMYK
20:30 VJ JAGO
22:30 Video jogging
0:00 By KAMYK
1:00 VJ JAGO
3:00 By KAMYK

National Geographic
6:00 Supersamochody w megaprodukcji
7:00 Rozbieracze: biznes w garażu
8:00 Tajemnice najtrudniejszych napraw
9:00 Megafabryki
10:00 Megafabryki: Supersamochody
11:00 Wielkie konstrukcje III Rzeszy Sezon: 3
12:00 Podniebni bohaterowie
13:00 Wielkie, większe, największe
14:00 Mars: Nowy świat Odcinek: 2 Sezon: 1
15:00 Kto zatopił pancernik Bismarck?
16:00 Wyprawa do wraku. II wojna światowa
17:00 Wielkie operacje II wojny światowej Odcinek: 1 Sezon: 1
18:00 Katastrofa w przestworzach
19:00 Chłopiec sprzed dwóch milionów lat
19:30 40 lat Rolex Awards for Enterprise
20:00 Początek ludzkości
21:00 Antarktyka: lodowe piekło
22:00 Tuż przed tragedią
23:00 Koszmarna wyprawa Sezon: 10
0:00 UFO w Europie Odcinek: 2
1:00 Najcięższe więzienia w Stanach
2:00 Wynalazki nie z tej ziemi
3:00 Mars: Nowy świat Odcinek: 2 Sezon: 1
4:00 Koszmarna wyprawa Odcinek: 46 Sezon: 5
5:00 Wielkie konstrukcje

Cartoon Network
6:00 Angelo rządzi
6:25 Steven Universe
6:55 Między nami, misiami
7:20 Niesamowity świat Gumballa
8:15 Atomówki
8:45 Tom i Jerry: Magiczna fasola
9:50 Między nami, misiami
10:00 Między nami, misiami
10:10 Między nami, misiami
10:40 Młodzi Tytani: Akcja!
11:05 Ben 10
11:35 Transformers: Robots in Disguise
14:20 Yo-kai Watch
14:45 Yo-kai Watch
15:15 Steven Universe
15:40 Angelo rządzi
16:10 Clarence
16:35 Wujcio Dobra Rada
17:05 Ben 10
17:30 Lego: Rycerze Nexo
18:00 Lego: Rycerze Nexo
18:25 Młodzi Tytani: Akcja!
19:20 Ninjago - mistrzowie spinjitzu
19:50 Ninjago - mistrzowie spinjitzu
20:15 Transformers. Zamaskowane roboty
20:45 Transformers. Zamaskowane roboty
21:10 Batman: Odważni i bezwzględni
21:40 Ninjago - mistrzowie spinjitzu
22:10 Ninjago - mistrzowie spinjitzu
22:35 Niesamowity świat Gumballa
23:30 Fantastyczna czwórka
23:55 Eliot Kid
0:45 Niesamowity świat Gumballa
1:30 Kung-fu kurczaki
1:50 Kung-fu kurczaki
2:15 Kroniki Shaolin
2:35 Kroniki Shaolin
3:00 Ninjago - mistrzowie spinjitzu
3:20 Ninjago - mistrzowie spinjitzu
3:45 Niesamowity świat Gumballa
4:30 Eliot Kid
5:20 Angelo rządzi

TNT
6:00 Objazd Sezon: 1
6:30 Jego zdaniem, jej zdaniem
8:45 Nawiedzony
10:55 Szybki jak błyskawica
13:05 Ściśle tajne
14:50 Różowe lata siedemdziesiąte Sezon: 4
15:15 Różowe lata siedemdziesiąte Sezon: 4
15:40 Różowe lata siedemdziesiąte Sezon: 1
16:05 Różowe lata siedemdziesiąte Sezon: 1
16:30 Różowe lata siedemdziesiąte Sezon: 1
17:05 Star Trek II: Gniew Khana
19:15 Guru miłości
21:00 Zabójcza broń IV
23:35 Dobre zachowanie Sezon: 1
0:35 Ocean's 13
2:50 Koszmar z ulicy Wiązów
4:20 Wejście smoka

TVN Fabuła
6:00 Fabuluuz Odcinek: 11
6:30 Castle Odcinek: 20 Sezon: 2
7:30 Castle Odcinek: 21 Sezon: 2
8:30 Castle Odcinek: 22 Sezon: 2
9:30 Castle Odcinek: 23 Sezon: 2
10:30 Castle Odcinek: 24 Sezon: 2
11:25 Fabuluuz Odcinek: 12
12:00 Przepis na życie Odcinek: 5
13:00 Przepis na życie Odcinek: 6
14:00 Przepis na życie Odcinek: 7
14:55 Przepis na życie Odcinek: 8
15:50 Andrzej Sołtysik przedstawia Odcinek: 7 Sezon: 2
16:05 Happy Feet: Tupot małych stóp
18:25 Szpiedzy tacy jak my
20:30 Andrzej Sołtysik przedstawia Odcinek: 22
21:00 Wydział pościgowy
23:45 Romeo musi umrzeć
2:10 Ukryta prawda Odcinek: 152
3:10 Ukryta prawda Odcinek: 153
4:05 Ukryta prawda Odcinek: 154
5:05 Kocham. Enter Odcinek: 18

13 Ulica
6:00 Zaprzysiężeni Odcinek: 2 Sezon: 6
7:00 Zaprzysiężeni Odcinek: 3 Sezon: 6
8:00 Zaprzysiężeni Odcinek: 4 Sezon: 6
9:00 Napisała: morderstwo Odcinek: 5 Sezon: 9
10:00 Napisała: morderstwo Odcinek: 6 Sezon: 9
11:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 9 Sezon: 6
12:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 10 Sezon: 6
13:00 Kobiety, które zabijają Odcinek: 11 Sezon: 12
14:00 Kobiety, które zabijają Odcinek: 12 Sezon: 12
15:00 Panna Marple Odcinek: 3 Sezon: 4
17:00 The Level Odcinek: 3
18:00 The Level Odcinek: 4
19:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 11 Sezon: 6
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 12 Sezon: 6
21:00 Prawdziwi detektywi Odcinek: 7
22:00 Prawo i porządek: sekcja specjalna Odcinek: 20 Sezon: 10
23:00 Prawo i porządek: sekcja specjalna Odcinek: 21 Sezon: 10
0:00 Prawo i porządek: sekcja specjalna Odcinek: 22 Sezon: 10
1:00 Prawo i porządek: sekcja specjalna Odcinek: 1 Sezon: 11
2:00 Prawo i porządek: sekcja specjalna Odcinek: 2 Sezon: 11
3:00 Bosch Odcinek: 8 Sezon: 2
4:00 Panna Marple Odcinek: 1 Sezon: 5

CBS Action
6:00 Gliniarz i prokurator Odcinek: 23 Sezon: 3
7:00 Gliniarz i prokurator Odcinek: 24 Sezon: 3
8:00 Taxi Odcinek: 2 Sezon: 5
8:30 Taxi Odcinek: 3 Sezon: 5
9:00 Taxi Odcinek: 4 Sezon: 5
9:30 Taxi Odcinek: 5 Sezon: 5
10:00 Taxi Odcinek: 6 Sezon: 5
10:30 Taxi Odcinek: 7 Sezon: 5
11:00 Taxi Odcinek: 8 Sezon: 5
11:30 Taxi Odcinek: 9 Sezon: 5
12:00 Taxi Odcinek: 10 Sezon: 5
12:30 Taxi Odcinek: 11 Sezon: 5
13:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 16
14:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 17
15:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 18
16:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 19
17:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Odcinek: 20
18:00 Bunt maszyn
20:00 Podwójne życie mojego męża
22:00 Rodzina Santiago Odcinek: 20 Sezon: 2
23:00 Komandosi Odcinek: 2 Sezon: 3
0:00 Detoks Odcinek: 6 Sezon: 2
1:00 Hawaii 5-0 Odcinek: 9 Sezon: 5
2:00 Hawaii 5-0 Odcinek: 10 Sezon: 5
3:00 Hawaii 5-0 Odcinek: 11 Sezon: 5
4:00 Hawaii 5-0 Odcinek: 12 Sezon: 5
5:00 Legenda Odcinek: 3

Nat Geo Wild
6:00 Dzikie wyspy
7:00 Dzikie wyspy
8:00 Dzikie wyspy: nieodkryte wyspy
9:00 Dzikie wyspy: nieodkryte wyspy
10:00 Dzikie wyspy
11:00 Dzikie wyspy: nieodkryte wyspy
12:00 Dzikie wyspy: nieodkryte wyspy
13:00 Urodzeni mordercy
14:00 Wybrzeże hien
15:00 Nocne łowy: zasadzka na jaguara
16:00 Imperium grizli
17:00 Odwieczni rywale - hipopotam kontra lew
18:00 Arcytrudna misja: ocalić orangutany
19:00 Zabójcy znad jeziora
20:00 Pole bitwy lwów
21:00 Arcytrudna misja: ocalić orangutany
22:00 Zabójcy znad jeziora
23:00 Safari z braćmi Reed
0:00 Parki narodowe USA
1:00 Arcytrudna misja: ocalić orangutany
2:00 Zabójcy znad jeziora
3:00 Nocne łowy: zasadzka na jaguara
4:00 Imperium grizli
5:00 Odwieczni rywale - hipopotam kontra lew

Disney XD
6:00 Randy Cunningham: nastoletni ninja Odcinek: 50 Sezon: 2
6:25 Szczeżujski Odcinek: 4
6:50 Dzieciak kontra kot Odcinek: 32
7:05 Atomowy Pacyn Odcinek: 21
7:20 Kornisz i Fistach Odcinek: 3
7:35 Pokémon seria: XYZ Odcinek: 1826
8:05 Star Wars: Przygody Freemakerów Odcinek: 7
8:30 Fineasz i Ferb: Misja Marvel
9:30 Star Wars: Rebelianci Odcinek: 40 Sezon: 3
10:00 Star Wars: Przygody Freemakerów Odcinek: 7
10:25 Star Wars: Przygody Freemakerów Odcinek: 8
10:50 Star Wars: Przygody Freemakerów Odcinek: 9
11:20 Star Wars: Przygody Freemakerów Odcinek: 10
11:45 Star Wars: Przygody Freemakerów Odcinek: 11
12:10 Star Wars: Przygody Freemakerów Odcinek: 12
12:40 Star Wars: Przygody Freemakerów Odcinek: 13
13:10 Dzieciak kontra kot Odcinek: 9
13:25 Dzieciak kontra kot Odcinek: 10
13:55 Szczury laboratoryjne: super wielka bitwa na moce Odcinek: 34 Sezon: 2
14:20 Marvel's Ultimate Spider-Man Vs. the Sinister 6 Odcinek: 95 Sezon: 4
14:50 Pokémon: Czerń i biel: Przygody w Unovie Odcinek: 1637 Sezon: 16
15:15 Dzieciak kontra kot Odcinek: 6 Sezon: 2
15:30 Atomowy Pacyn Odcinek: 2
16:00 Głupczaki Odcinek: 6
16:30 Głupczaki Odcinek: 7
17:00 Star Butterfly kontra siły zła Odcinek: 9
17:25 Dzieciak kontra kot Odcinek: 16
17:50 Dzieciak kontra kot Odcinek: 17
18:20 Star Wars: Przygody Freemakerów Odcinek: 9
18:45 Supa Strikas Odcinek: 6
19:15 Wodogrzmoty Małe Odcinek: 16
19:45 Fineasz i Ferb Odcinek: 175 Sezon: 4
20:00 Mój brat niedźwiedź II
21:30 Star Wars: Rebelianci Odcinek: 10
21:55 Star Wars: The Resistance Rises Odcinek: 1
22:00 Star Wars: Przygody Freemakerów Odcinek: 8
22:30 Szczeżujski Odcinek: 14
22:55 Szczeżujski Odcinek: 38
23:05 Randy Cunningham: nastoletni ninja Odcinek: 23
23:30 Randy Cunningham: nastoletni ninja Odcinek: 24
23:55 Duch i nas dwóch Odcinek: 16
0:20 Duch i nas dwóch Odcinek: 9
0:45 Misja Lanfeusta Odcinek: 5
1:05 Szczeżujski Odcinek: 24
1:30 Randy Cunningham: nastoletni ninja Odcinek: 22
1:50 Duch i nas dwóch Odcinek: 9
2:15 Misja Lanfeusta Odcinek: 5
2:35 Szczeżujski Odcinek: 24
3:00 Randy Cunningham: nastoletni ninja Odcinek: 22
3:20 Duch i nas dwóch Odcinek: 9
3:45 Misja Lanfeusta Odcinek: 5
4:05 Strange Hill High Odcinek: 11
4:30 Szczeżujski Odcinek: 24
4:50 Randy Cunningham: nastoletni ninja Odcinek: 22
5:15 Duch i nas dwóch Odcinek: 9
5:35 Misja Lanfeusta Odcinek: 5

CBS Reality
6:00 Sędzia Judy Odcinek: 147 Sezon: 6
6:30 Sędzia Judy Odcinek: 148 Sezon: 6
7:00 Patrol na plaży Bondi Odcinek: 15 Sezon: 9
7:30 Patrol na plaży Bondi Odcinek: 1 Sezon: 10
8:00 Patrol na plaży Bondi Odcinek: 2 Sezon: 10
8:30 Hardcorowy lombard Odcinek: 3 Sezon: 2
9:00 Hardcorowy lombard Odcinek: 4 Sezon: 2
9:30 Hardcorowy lombard Odcinek: 5 Sezon: 2
10:00 Hardcorowy lombard Odcinek: 6 Sezon: 2
10:30 Hardcorowy lombard Odcinek: 7 Sezon: 2
11:00 Policjantki z Broward County Odcinek: 1
12:00 Policjantki z Broward County Odcinek: 2
13:00 Na straży prawa Odcinek: 1 Sezon: 6
13:30 Na straży prawa Odcinek: 2 Sezon: 6
14:00 Na straży prawa Odcinek: 3 Sezon: 6
14:30 Na straży prawa Odcinek: 4 Sezon: 6
15:00 Ekskluzywny lombard Odcinek: 5
16:00 Ekskluzywny lombard Odcinek: 6
17:00 Lombard z Beverly Hills Odcinek: 18
17:30 Hardcorowy lombard Odcinek: 3 Sezon: 8
18:00 Hardcorowy lombard Odcinek: 4 Sezon: 8
18:30 Hardcorowy lombard Odcinek: 5 Sezon: 8
19:00 Hardcorowy lombard Odcinek: 6 Sezon: 8
19:30 Hardcorowy lombard Odcinek: 7 Sezon: 8
20:00 Nastolatkowie XXL Odcinek: 5
21:00 Paranormalne akta Odcinek: 3
22:00 Bliskie spotkania z nadprzyrodzonym Odcinek: 3
23:00 Detektywi z szóstym zmysłem Odcinek: 3 Sezon: 2
0:00 Paranormalne akta Odcinek: 3
1:00 Bliskie spotkania z nadprzyrodzonym Odcinek: 3
2:00 Na pierwszej linii Odcinek: 5
2:45 Sędzia Judy Odcinek: 219 Sezon: 6
3:05 Sędzia Judy Odcinek: 220 Sezon: 6
3:30 48 godzin Odcinek: 4 Sezon: 15
4:20 48 godzin Odcinek: 5 Sezon: 15
5:10 Excused: odpadasz Odcinek: 27 Sezon: 2
5:35 Excused: odpadasz Odcinek: 28 Sezon: 2

DW
6:00 DW News
6:03 Business
6:15 Germans - Who Are They? Odcinek: 2
7:00 DW News
7:03 Check-in
7:30 Eco@Africa
8:00 DW News
8:03 Reporter
8:15 Roncalli - The Circus Dream
9:00 DW News
9:15 Sarah's Music
9:30 Focus on Europe
10:00 DW News
10:15 Europe in Concert
11:00 DW News
11:15 Reporter
11:30 euromaxx
12:00 DW News
12:15 Business
12:30 Drive it!
13:00 DW News
13:15 Reporter
13:30 Global 3000
14:00 DW News
14:15 Business
14:30 euromaxx
15:00 DW News
15:15 World Stories
15:30 Eco@Africa
16:00 DW News
16:15 Europe in Concert
17:00 DW News
17:15 Reporter
17:30 Popxport
18:00 DW News
18:15 Reporter
18:30 In Good Shape
19:00 DW News
19:15 A Young Man's Quest to Save the Sea
20:00 DW News
20:15 Light Pollution - The Disappearing Darkness
21:00 DW News
21:15 Reporter
21:30 Eco@Africa
22:00 DW News
22:15 Business
22:30 Arts.21
23:00 DW News
23:15 The Bundesliga
23:30 euromaxx
0:00 DW News
0:15 The Bundesliga
0:30 Transylvania in the Snow - A Journey Through the Cold Heart of Romania
1:00 DW News
1:15 The Bundesliga
1:30 euromaxx
2:00 DW News
2:03 Business
2:15 Light Pollution - The Disappearing Darkness
3:00 DW News
3:03 The Bundesliga
3:15 Treasures of the World - Heritage of Mankind
3:30 Popxport
4:00 DW News
4:03 Business
4:15 Robotics - Impacting the Workplace Odcinek: 2
5:00 DW News
5:03 Interview
5:15 The Bundesliga
5:30 Focus on Europe

Bloomberg
6:00 Bloomberg Pursuits
7:00 Bloomberg Best: 2016 EMEA Year in Review
8:00 Bloomberg Studio 1.0
9:00 Hello World
10:00 Charlie Rose
11:00 Best of Bloomberg Technology
12:00 Bloomberg Businessweek
13:00 Bloomberg Best: 2016 EMEA Year in Review
14:00 The David Rubenstein Show: Peer to Peer Conversations Odcinek: 6
15:00 Best of With All Due Respect
16:00 Best of Bloomberg Technology
17:00 Bloomberg Best: 2016 EMEA Year in Review
18:00 Brilliant IDEAS
19:00 Hello World
20:00 Bloomberg Businessweek
21:00 Brilliant IDEAS
22:00 Best of Bloomberg Technology
23:00 Charlie Rose
0:00 Charlie Rose
1:00 With All Due Respect
2:00 The David Rubenstein Show: Peer to Peer Conversations
3:00 Charlie Rose
4:00 Bloomberg Markets
5:00 High Flyers

BBC World News
6:00 BBC World News
6:30 Click
7:00 BBC World News
7:10 100 Women Challenge
7:30 Witness
8:00 BBC World News
8:10 Football Focus
8:30 Horizons
9:00 BBC World News
9:10 Intelligence Squared Debate
10:00 BBC World News
10:10 Africa Business Report
10:30 Newsnight
11:00 BBC World News
11:30 Our World
12:00 BBC World News
12:15 Sport Today
12:30 Talking Movies
13:00 BBC World News
13:30 The Travel Show
14:00 BBC World News
14:15 Sport Today
14:30 Dateline London
15:00 BBC World News
15:10 Storyville Global
16:00 BBC World News
16:30 Witness
17:00 BBC World News
17:30 100 Women Challenge
18:00 BBC World News
18:10 Africa Business Report
18:30 The Travel Show
19:00 BBC World News
19:15 Sport Today
19:30 Click
20:00 BBC World News
20:10 Intelligence Squared Debate
21:00 World News Today
21:30 Dateline London
22:00 BBC World News
22:30 Our World
23:00 BBC World News
23:30 100 Women Challenge
0:00 BBC World News
0:30 Talking Movies
1:00 BBC World News
1:30 Dateline London
2:00 BBC World News
2:10 Intelligence Squared Debate
3:00 BBC World News
3:30 Click
4:00 BBC World News
4:30 100 Women Challenge
5:00 BBC World News
5:30 Politics Europe

CNN
6:00 World Sport
6:30 Eco Solutions
6:45 Make, Create, Innovate
7:00 CNN Newsroom
7:30 Winning Post
8:00 CNN Newsroom
8:30 Political Mann
9:00 CNN Newsroom
10:00 CNN Newsroom
11:00 The Best of Quest
11:30 Inside Africa
12:00 On Abu Dhabi
12:30 Culinary Journeys
13:00 CNN Newsroom
13:30 Vital Signs with Dr. Sanjay Gupta
14:00 Smerconish
15:00 CNN Newsroom
15:30 African Voices
16:00 CNN Newsroom
16:15 Marketplace Africa
16:30 On China
17:00 World Sport
17:30 Open Court
18:00 CNN Newsroom
18:30 Inside Africa
19:00 Political Mann
19:30 Eco Solutions
19:45 Make, Create, Innovate
20:00 Erin Burnett OutFront
20:30 Supercharged
21:00 This is Life with Lisa Ling
22:00 World Sport
22:30 Winning Post
23:00 CNN Newsroom
23:30 African Voices
0:00 CNN Newsroom
0:30 World Sport
1:00 Marketplace Africa
1:15 Make, Create, Innovate
1:30 Supercharged
2:00 This is Life with Lisa Ling
3:00 Amanpour
3:30 The Best of Quest
4:00 Political Mann
4:30 Inside Africa
5:00 CNN Newsroom
5:30 Culinary Journeys

France 24
6:00 Le journal
6:15 Sports
6:21 Dans les hebdos
6:28 Météo
6:30 Le journal
6:45 Tech 24
6:58 Météo
7:00 Le journal
7:15 Sports
7:21 Le gros mot de l'éco
7:28 Météo
7:30 Le journal
7:45 L'entretien de France 24
7:58 Météo
8:00 Le journal
8:15 Sports
8:21 Vous etes ici
8:28 Météo
8:30 Le journal
8:45 A l'affiche
8:58 Météo
9:00 Le journal
9:15 Les observateurs
9:21 Le gros mot de l'éco
9:28 Météo
9:30 Le journal
9:45 Sports
9:51 #Pas2quartier
9:58 Météo
10:00 Le journal
10:15 Demain a la Une (1re partie)
10:28 Météo
10:30 Le journal
10:45 Demain a la Une (1re partie)
10:58 Météo
11:00 Le journal
11:10 Billet retour
11:28 Météo
11:30 Le journal
11:40 7 jours en france
11:52 Mode
11:58 Météo
12:00 Le journal
12:10 Ici l'Europe (2e partie)
12:28 Météo
12:30 Le journal
12:40 Ici l'Europe (2e partie)
12:58 Météo
13:00 Le journal
13:15 Les observateurs
13:21 Dans les hebdos
13:28 Météo
13:30 Le journal
13:45 Actuelles
13:58 Météo
14:00 Le journal
14:10 Le Paris des arts
14:28 Météo
14:30 Le journal
14:40 L'invité de l'économie
14:52 #Pas2quartier
14:58 Météo
15:00 Le journal
15:15 Tech 24
15:28 Météo
15:30 Le journal
15:45 A l'affiche
15:58 Météo
16:00 Le journal
16:15 La semaine de l'éco (2e partie)
16:28 Météo
16:30 Le journal
16:45 La semaine de l'éco (2e partie)
16:58 Météo
17:00 Le journal
17:10 Billet retour
17:28 Météo
17:30 Le journal
17:40 L'entretien de France 24
17:52 Le gros mot de l'éco
17:58 Météo
18:00 Le journal
18:15 Demain a la Une (1re partie)
18:28 Météo
18:30 Le journal
18:45 Demain a la Une (1re partie)
18:58 Météo
19:00 Le journal
19:15 Sports
19:21 Vous etes ici
19:28 Météo
19:30 Le journal
19:45 A l'affiche
19:58 Météo
20:00 Le journal
20:10 Ici l'Europe (2e partie)
20:28 Météo
20:30 Le journal
20:40 Ici l'Europe (2e partie)
20:58 Météo
21:00 Le journal
21:10 Reporters
21:28 Météo
21:30 Le journal
21:40 Actuelles
21:52 Mode
21:58 Météo
22:00 Le journal
22:15 Tech 24
22:28 Météo
22:30 Le journal
22:45 A l'affiche
22:58 Météo
23:00 Le journal
23:15 La semaine de l'éco (2e partie)
23:28 Météo
23:30 Le journal
23:45 La semaine de l'éco (2e partie)
23:58 Météo
0:00 Le journal
0:10 Sports
0:16 7 jours en france
0:28 Météo
0:30 Le journal
0:40 Le Paris des arts
0:58 Météo
1:00 Le journal
1:10 Sports
1:16 L'entretien de France 24
1:28 Météo
1:30 Le journal
1:40 Billet retour
1:58 Météo
2:00 Le journal
2:15 Sports
2:21 Dans les hebdos
2:28 Météo
2:30 Le journal
2:45 Les observateurs
2:51 Vous etes ici
2:58 Météo
3:00 Le journal
3:10 Reporters
3:28 Météo
3:30 Le journal
3:40 A l'affiche
3:52 Mode
3:58 Météo
4:00 Le journal
4:15 Demain a la Une (1re partie)
4:28 Météo
4:30 Le journal
4:45 Demain a la Une (1re partie)
4:58 Météo
5:00 Le journal
5:15 #Pas2quartier
5:21 Dans les hebdos
5:28 Météo
5:30 Le journal
5:45 L'entretien de France 24
5:58 Météo

MCM Top
6:00 Top Mix
11:00 Top 50
12:30 Top Mix
21:00 Top Mix
22:30 Top Night

Al Jazeera
6:00 Witness
7:00 News Live
7:30 Inside Story Odcinek: 330
8:00 News Live
8:30 The Listening Post Odcinek: 44
9:00 News Live
9:30 Counting the Cost Odcinek: 48
10:00 Newshour
11:00 News Live
11:30 Inside Story Odcinek: 330
12:00 Indian Hospital Odcinek: 1
13:00 Newshour
14:00 News Live
14:30 Upfront Odcinek: 35
15:00 Newsgrid
16:00 News Live
16:30 Latin America Investigates
17:00 News Live
17:30 Inside Story Odcinek: 331
18:00 Newshour
19:00 News Live
19:30 The Listening Post Odcinek: 44
20:00 Al Jazeera World
21:00 Newshour
22:00 News Live
22:30 Techknow
23:00 Newshour
0:00 News Live
0:30 Inside Story Odcinek: 331
1:00 Indian Hospital Odcinek: 1
2:00 Newshour
3:00 News Live
3:30 Counting the Cost Odcinek: 48
4:00 News Live
4:30 Upfront Odcinek: 35
5:00 News Live
5:30 Latin America Investigates

RT
06:00    Headline News - Magazyn informacyjny
06:29    Documentary - Magazyn informacyjny
07:00    Headline News - Magazyn informacyjny
07:29    Documentary - News - Magazyn informacyjny
08:00    Headline News - Magazyn informacyjny
08:29    Redacted Tonight - News - Magazyn informacyjny
09:00    Headline News - Magazyn informacyjny
09:29    Boom Bust - News - Magazyn informacyjny
10:00    Headline News - Magazyn informacyjny
10:29    Going Underground - News - Magazyn informacyjny
11:00    Headline News - Magazyn informacyjny
11:29    Keiser Report - Talk Show - Magazyn informacyjny
12:00    Headline News - Magazyn informacyjny
12:29    Documentary - News - Magazyn informacyjny
13:00    Headline News - Magazyn informacyjny
13:29    Redacted Tonight - News - Magazyn informacyjny
14:00    Headline News - Magazyn informacyjny
14:29    Boom Bust - News - Magazyn informacyjny
15:00    Headline News - Magazyn informacyjny
15:29    Going Underground - News - Magazyn informacyjny
16:00    Headline News - Magazyn informacyjny
16:29    Keiser Report - Talk Show - Magazyn informacyjny
17:00    Headline News - Magazyn informacyjny
17:29    Documentary - News - Magazyn informacyjny
18:00    Headline News - Magazyn informacyjny
18:29    Redacted Tonight - News - Magazyn informacyjny    
19:00    Headline News - Magazyn informacyjny
19:29    Boom Bust - News - Magazyn informacyjny
20:00    Headline News - Magazyn informacyjny
20:29    Going Underground - News - Magazyn informacyjny
21:00    Headline News - Magazyn informacyjny
21:29    Keiser Report - Talk Show - Magazyn informacyjny
22:00    Headline News - Magazyn informacyjny
22:29    Documentary - News - Magazyn informacyjny
23:00    Headline News - Magazyn informacyjny
23:29    Going Underground - News - Magazyn informacyjny
00:00    Headline News - Magazyn informacyjny
00:29    Redacted Tonight - News - Magazyn informacyjny
01:00    Headline News - Magazyn informacyjny
01:29    Keiser Report - Talk Show - Magazyn informacyjny
02:00    Headline News - Magazyn informacyjny
02:29    Documentary - News - Magazyn informacyjny
03:01    Headline News - Magazyn informacyjny
03:29    Documentary - News - Magazyn informacyjny
04:01    Keiser Report - Talk Show - Magazyn informacyjny
04:29    Worlds Apart with Oksana Boyko - Interview - Magazyn informacyjny
05:00    Going Underground - News - Magazyn informacyjny
05:29    Documentary - Magazyn informacyjny

CBS Europa
6:00 Karolina w mieście Odcinek: 17 Sezon: 1
6:30 Lemur zwany Rollo
8:20 Tajemnicza wyspa Odcinek: 1
10:00 Tajemnicza wyspa Odcinek: 2
11:40 Na koniec świata Odcinek: 1
13:30 Na koniec świata Odcinek: 2
15:20 Na koniec świata Odcinek: 3
17:15 Żandarm i dziewczęta
19:10 Zawieszeni na drzewie
21:00 Angol
22:45 Obsesja
0:55 Rodzina Borgiów Odcinek: 8 Sezon: 3
2:00 Rodzina Borgiów Odcinek: 9 Sezon: 3
2:50 Zakochany głupiec
4:40 Karolina w mieście Odcinek: 17 Sezon: 1
5:05 Karolina w mieście Odcinek: 18 Sezon: 1
5:30 Na drodze do szczęścia

Ale kino +
8:00 Twórcy horrorów: Kompleks Frankensteina
9:55 Dureń
12:05 Mężczyzna, który mi się podoba
14:05 Śniegowe ciastko
16:05 Wróg publiczny Odcinek: 3
17:05 Wróg publiczny Odcinek: 4
18:00 Co jest grane, Davis?
20:10 Bat 21
22:05 Na czatach
0:00 Pasolini
1:30 Mocna kawa nie jest taka zła
2:20 Gry
2:50 Ojcze masz
3:25 Bobry
5:00 Hitler w operze
5:30 Sandland

VH1 Classic
5:00 Wake Me Up Before You Go Go
7:00 Nothing But Classics
9:00 Guess the Year
10:00 We Are the 80s
12:00 80s vs 90s
13:00 Smells Like the 90s
15:00 90s vs 00s
16:00 Monday Memories
20:00 Guess the Year
21:00 Classic Power Ballads
22:00 The Rock Show
23:00 All Time Hits
1:00 Never Mind the Classics

RÚV
07.00 KrakkaRÚV
08.30 Umizoomi
08.53 Tree Fu Tom
09.11 Szczenięta band
09.15 Hush-Hush!
09.27 Robin Hood
09.37 Las Hike
09.49 Loa
10.02 Alvin i wiewiórki
10.15 Pionierzy TV
11.05 Tydzień Gisli Martein
11.50 Podatek miejscowy
13.05 Edda - jak żadna inna
13.45 Grotti - gwiazda
15.55 W tej samej łodzi
16.50 Najsilniejszy człowiek w Islandii
17.50 Táknmálsfréttir
18.00 KrakkaRÚV
18.01 Aktualności dla dzieci tygodnia
18.20 Wstyd
18.40 Książki i atrakcje
18.54 Loteryjka
19.00 Aktualności
19.25 Sport
19.35 Pogoda
19.45 Edda
20.25 The Queen
22.10 The Illusionist
00.00 Różne rodzaje
01.30 Radio News i Harmonogram programu

TF1
6:30 Tfou
8:30 Téléshopping samedi
10:35 #weekend
11:40 Vendée Globe
11:45 L'affiche de la semaine
12:00 Les douze coups de midi
12:50 Météo
12:55 L'affiche du jour
13:00 Journal
13:30 Reportages découverte
14:45 Grands reportages
16:05 Un mari avant Noël
17:50 50mn Inside, le mag
19:05 50mn Inside, le mag
19:45 Petits plats en équilibre
19:50 La ou je t'emmenerai
19:55 Météo
20:00 Journal
20:30 Du côté de chez vous
20:40 Tirage du Loto
20:45 Météo
20:50 Nos chers voisins
20:55 Danse avec les stars Odcinek: 7 Sezon: 7
23:25 Danse avec les stars, la suite Odcinek: 7 Sezon: 7
0:10 Le Grand Blind Test
1:55 Programmes de la nuit

France 2
6:25 Les z'amours
6:53 Talents des cités
6:55 Journal
7:00 Télématin
10:00 Thé ou café
10:50 Motus
11:25 Les z'amours
11:55 Tout le monde veut prendre sa place
12:55 Météo 2
13:00 Journal
13:20 13h15, le samedi
13:55 Souvenirs de vacances
13:57 Météo 2
14:00 Tout compte fait
14:50 Tout compte fair
15:33 Vendée Globe 2016
15:40 Grandeurs nature
16:40 Grandeurs nature
17:35 Meurtres au paradis
18:45 N'oubliez pas les paroles!
19:20 N'oubliez pas les paroles!
19:54 Météo 2
20:00 Journal
20:40 Parents mode d'emploi
20:41 Parlons passion, en quelques mots
21:00 Rugby
23:01 Reves de combles
23:20 On n'est pas couché Sezon: 11
2:04 Météo 2
2:05 Talents des cités
2:10 Stupéfiant!
3:27 Déconne Cheese
3:30 Thé ou café
4:10 Un pas apres l'autre
5:10 Les travailleurs de l'ombre
5:35 Tout le monde veut prendre sa place

France 3
6:00 Euronews
6:35 Ludo
6:40 Les Tortues Ninja
7:05 Ninjago: Masters Of Spinjitzu Odcinek: 12 Sezon: 2
7:30 Ninjago: Masters Of Spinjitzu Odcinek: 13 Sezon: 2
8:00 Super 4 Sezon: 2
8:10 Super 4
8:24 Samedi Ludo
8:25 Les Lapins Crétins Odcinek: 11 Sezon: 3
8:35 Les Lapins Crétins Odcinek: 18 Sezon: 3
8:40 Les Lapins Crétins Odcinek: 13 Sezon: 3
8:45 Les Lapins Crétins Odcinek: 14 Sezon: 3
8:50 Les Lapins Crétins Odcinek: 12 Sezon: 3
8:57 Sept nains et moi : amis pour la vie
9:05 Scooby Doo, Abracadabra-Doo
10:20 Sept nains et moi Odcinek: 9
10:40 Sept nains et moi : amis pour la vie
10:50 Sept nains et moi Odcinek: 1
11:11 Les défis d'Alfridge
11:20 Consomag
11:25 Météo
11:30 Dans votre région
12:00 12/13 Journal régional
12:25 12/13 Journal national
12:55 Les nouveaux nomades
13:20 Un livre toujours
13:24 Talents des cités 2016
13:25 Les grands du rire
15:15 Les carnets de Julie
16:15 Les carnets de Julie
17:05 Expression directe
17:15 Trouvez l'intrus
17:55 Questions pour un super champion
18:48 Eureka: Petite histoire des grandes découvertes médicales
19:00 19/20 Journal régional
19:30 19/20 Journal national
20:00 Météo
20:05 Tout le sport
20:15 La minute du Vendée Globe
20:20 Météo régionale
20:25 Zorro Odcinek: 7 Sezon: 1
20:55 Commissaire Magellan
22:25 Commissaire Magellan
0:00 Soir/3
0:19 Météo
0:25 La Roque-d'Anthéron 2011
1:50 Le West-Eastern Divan Orchestra
3:28 Un livre toujours
3:30 Les carnets de Julie
4:25 Les matinales
5:05 Questions pour un super champion

Canal + Film
6:00 Justin i Kelly
7:20 Nie przegap
7:30 Łapu-Capu
7:35 Papierowe miasta
9:25 Sztuka kłamstwa
11:00 Łapu-Capu
11:05 Nie przegap
11:15 Studenka i pan Henri
12:55 Hollywood Buzz Sezon: 8
13:25 Panna Julia
15:35 Nie przegap
15:45 Wszystko zostanie w rodzinie 1/2
17:10 Aktualności Filmowe+
17:40 Most szpiegów
20:00 Strangerland
21:50 Transporter: Nowa moc
23:30 Crimson Peak. Wzgórze krwi
1:30 Karbala
3:25 Skazany na bluesa
5:05 W tonacji+

Canal + Seriale
6:00 Nie przegap
6:10 Łapu-Capu
6:15 Poznaj uroki Sycylii
7:10 Aktualności Filmowe+
7:40 Czas nadziei
9:20 Pierwsze; Toast; Dysonans; Fly Alone; Druciane oprawki
11:00 Pamiętniki Carrie Odcinek: 11
11:40 Pamiętniki Carrie Odcinek: 12
12:30 Samba
14:25 Francuska suita
16:10 Dzika Francja Odcinek: 1
17:05 Fly Alone; Spotkanie; Dysonans
17:45 W garniturach Odcinek: 12 Sezon: 5
18:30 Zabójcza broń Odcinek: 1
19:15 Zabójcza broń Odcinek: 2
20:00 Belfer Odcinek: 9
20:50 Wersal. Prawo krwi Odcinek: 9
21:45 Wersal. Prawo krwi Odcinek: 10
22:40 Co ukrywa "Belfer"? Na planie
23:05 Kto tam?
0:45 Anatomia zła
2:45 Aktualności Filmowe+
3:15 Łapu-Capu Extra
3:45 W tonacji+
4:35 Co ukrywa "Belfer"? Na planie
5:00 +De Lux
5:30 Aktualności Filmowe+

Canal + Family
6:00 O co biega? Odcinek: 20
6:30 W tonacji+
7:25 Łapu-Capu
7:35 W parku dzikich zwierząt: Pora sucha Odcinek: 1
8:20 Nie przegap
8:30 Łapu-Capu Extra
9:00 Dyniowe wieści Odcinek: 49
9:15 Dyniowe wieści Odcinek: 50
9:30 Tashi Odcinek: 51
9:45 Tashi Odcinek: 52
10:00 Kroniki Zorro Odcinek: 19
10:25 Kroniki Zorro Odcinek: 20
10:50 Szeregowiec Dolot
12:05 Ups! Arka odpłynęła
13:30 Nie przegap
13:40 Łapu-Capu
13:45 Peter Pan Live!
16:00 Vamizi. Koralowy raj
16:55 Ta nasza młodość
18:25 Safari
20:00 Agentka
22:00 Miłosne antidotum
23:35 Polowanie na prezydenta
1:05 Kebab i Horoskop
2:15 Benek
3:55 Pan Samochodzik i niesamowity dwór
5:25 Łapu-Capu Extra

Canal + Sport
6:00 Piłka nożna - Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Borussia Mönchengladbach - Manchester City FC
8:10 O co biega? - magazyn sportowy
8:45 Sport News+ - magazyn sportowy
9:00 Koszykówka mężczyzn - NBA - mecz: Boston Celtics - San Antonio Spurs
11:15 Basket+ - newsy sportowe
11:45 Super Piątek - magazyn piłkarski
12:10 Piłka nożna - LOTTO Ekstraklasa - mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań
14:15 Super Piątek - magazyn piłkarski
14:45 Premiera - Żeglarstwo - Vendee Globe 2016 - podsumowanie tygodnia
15:00 Gorączka piłkarskiej soboty - magazyn piłkarski
15:10 Piłka nożna - LOTTO Ekstraklasa - mecz: Korona Kielce - Pogoń Szczecin
17:30 Gorączka piłkarskiej soboty - magazyn piłkarski
17:40 Piłka nożna - LOTTO Ekstraklasa - mecz: Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok
20:00 Gorączka piłkarskiej soboty - magazyn piłkarski
20:10 Piłka nożna - LOTTO Ekstraklasa - mecz: Wisła Kraków - Arka Gdynia
22:30 Piłka nożna - Liga+ - magazyn ligi polskiej
23:30 Premiera - Sport News+ - magazyn sportowy
23:40 Piłka nożna - Premier League+ - magazyn ligi angielskiej
0:25 O co biega? - magazyn sportowy
1:00 Koszykówka mężczyzn - NBA - mecz: Washington Wizards - San Antonio Spurs
3:45 Magazyn Ligi Mistrzów - magazyn piłkarski
4:15 Piłka nożna - Premier League+ - magazyn ligi angielskiej
5:00 Piłka nożna - Liga+ - magazyn ligi polskiej

Canal + Sport 2
6:00 Superpiątek
6:25 Zagłębie Lubin - Lech Poznań
8:30 Superpiątek
9:00 Borussia Dortmund - Legia Warszawa
11:00 NBA Action
11:30 Premier League MatchPack
12:00 Premier League World
12:30 Premier League Preview
13:00 Magazyn Ligi Mistrzów UEFA
13:25 Burnley FC - Manchester City
15:30 Chorwacja - Argentyna
18:25 Chelsea FC - Tottenham Hotspur
20:30 Liverpool FC - Sunderland AFC
22:30 Joe Cordina - Sean Dudd
0:30 Premier League+
1:15 Liga+
2:15 Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok

Canal + Discovery
6:00 Mikroprzygoda Odcinek: 9
6:50 Opuszczone miejsca Odcinek: 4
7:40 Ekstremalne wyścigi Odcinek: 14
8:10 Nie przegap
8:20 Niezapomniane lata 90. Odcinek: 4
9:10 Sonargaon, azjatycka Atlantyda
10:05 Bieganie to wolność
11:55 Widoki nie z tej ziemi Odcinek: 7
12:50 Cyfrowe dziedzictwo Tybetu
14:20 Powrót do przeszłości Odcinek: 8
15:10 Wyścig do Białego Domu Odcinek: 4
16:00 Światowa lista cudów Odcinek: 3
16:50 Milenialsi
17:45 Nie przegap
18:00 Kto zabił Gandhiego Odcinek: 1
18:50 Kto zabił Gandhiego Odcinek: 2
19:40 110%
21:00 Faberge
22:25 Strażnicy pamięci Odcinek: 1
22:55 Strażnicy pamięci Odcinek: 2
23:30 Żyjąc wśród nomadów Odcinek: 2
0:25 Bez granic 3 Odcinek: 8
1:15 W poszukiwaniu adrenaliny Odcinek: 11
1:40 W poszukiwaniu adrenaliny Odcinek: 12
2:05 Szkoły jakich mało Odcinek: 26
3:00 O co biega? Odcinek: 16
3:30 Polska filmowa Odcinek: 3
4:15 Jeziorak

TeleTOON +
5:00 Triki Tiki Odcinek: 6
5:10 Triki Tiki Odcinek: 7
5:20 Triki Tiki Odcinek: 8
5:30 Triki Tiki Odcinek: 9
5:40 Triki Tiki Odcinek: 10
5:45 Triki Tiki Odcinek: 11
5:55 Radiowęzeł po szkole Odcinek: 14
5:57 Radiowęzeł po szkole Odcinek: 15
6:00 Radiowęzeł po szkole Odcinek: 35
6:02 Zwierzakowo Odcinek: 8
6:15 Zwierzakowo Odcinek: 9
6:30 Deserownia Odcinek: 1 Sezon: 2
6:35 Triki Tiki Odcinek: 10 Sezon: 2
6:45 TeleTOON+ play Odcinek: 12 Sezon: 7
7:00 Sonic Boom Odcinek: 51
7:10 Angry Birds Toons Odcinek: 7 Sezon: 2
7:15 Angry Birds Stella Odcinek: 11 Sezon: 2
7:25 Krudowie u zarania dziejów Odcinek: 14
7:50 Przygody Kota w butach Odcinek: 6 Sezon: 2
8:15 Nina Patalo Odcinek: 53
8:25 Littlest Pet Shop Odcinek: 16 Sezon: 4
8:50 Radiowęzeł 13 i pół Odcinek: 1 Sezon: 2
9:00 Ranczo Leny Odcinek: 1
9:20 Ranczo Leny Odcinek: 2
9:50 Ranczo Leny Odcinek: 3
10:10 Ranczo Leny Odcinek: 4
10:35 Ranczo Leny Odcinek: 5
11:00 Ranczo Leny Odcinek: 6
11:25 Księga dżungli Odcinek: 41 Sezon: 2
11:35 Księga dżungli Odcinek: 42 Sezon: 2
11:50 Biały delfin Um Odcinek: 51
12:05 Biały delfin Um Odcinek: 52
12:20 K3 Odcinek: 45
12:30 K3 Odcinek: 46
12:45 K3 Odcinek: 47
13:00 Petz Klub Odcinek: 50
13:15 Petz Klub Odcinek: 51
13:30 Pound Puppies: Psia paczka Odcinek: 2 Sezon: 3
13:55 Littlest Pet Shop Odcinek: 17 Sezon: 4
14:20 Jamie Mamacki Odcinek: 11 Sezon: 2
14:30 Jamie Mamacki Odcinek: 12 Sezon: 2
14:45 Jamie Mamacki Odcinek: 13 Sezon: 2
15:00 Sonic Boom Odcinek: 52
15:15 TeleTOON+ play Odcinek: 12 Sezon: 7
15:25 Angry Birds Toons Odcinek: 6 Sezon: 2
15:30 Piggy Tales - Robole Odcinek: 14
15:32 Angry Birds Stella Odcinek: 11 Sezon: 2
15:40 Pac-Man i upiorne przygody Odcinek: 12 Sezon: 2
16:05 Dorwać Asa Odcinek: 27
16:15 Dorwać Asa Odcinek: 28
16:35 Paka z Pniaka Odcinek: 35
16:45 Paka z Pniaka Odcinek: 36
17:00 Krudowie u zarania dziejów Odcinek: 14
17:25 Przygody Kota w butach Odcinek: 6 Sezon: 2
17:50 Pound Puppies: Psia paczka Odcinek: 3 Sezon: 2
18:10 Littlest Pet Shop Odcinek: 5 Sezon: 4
18:35 Petz Klub Odcinek: 52
18:50 Petz Klub Odcinek: 1
19:05 Biały delfin Um Odcinek: 1
19:15 Biały delfin Um Odcinek: 2
19:30 Mia i ja Odcinek: 21 Sezon: 2
19:55 Mia i ja Odcinek: 22 Sezon: 2
20:20 Radiowęzeł 13 i pół Odcinek: 2 Sezon: 2
20:25 Radiowęzeł po szkole Odcinek: 26
20:30 K3 Odcinek: 30
20:40 K3 Odcinek: 31
21:00 Akademia tańca Odcinek: 16 Sezon: 4
21:25 Krudowie u zarania dziejów Odcinek: 14
21:50 Przygody Kota w butach Odcinek: 6 Sezon: 2
22:00 Fistaszki Odcinek: 471
22:15 TeleTOON+ play Odcinek: 12 Sezon: 7
22:30 TeleTOON+ play Odcinek: 8 Sezon: 5
22:40 TeleTOON+ play Odcinek: 9 Sezon: 5
22:50 Deserownia Odcinek: 12 Sezon: 3
23:00 Deserownia Odcinek: 1
23:10 Triki Tiki Odcinek: 1 Sezon: 3
23:20 Triki Tiki Odcinek: 2 Sezon: 3
23:25 Triki Tiki Odcinek: 3 Sezon: 3
23:35 Triki Tiki Odcinek: 4 Sezon: 3
23:45 TeleTOON+ play Odcinek: 9 Sezon: 4
23:55 TeleTOON+ play Odcinek: 10 Sezon: 4
0:00 TeleTOON+ play Odcinek: 11 Sezon: 4
0:15 teleTOON+ gry Odcinek: 9 Sezon: 2
0:20 teleTOON+ gry Odcinek: 10 Sezon: 2
0:25 teleTOON+ gry Odcinek: 11 Sezon: 2
0:35 teleTOON+ gry Odcinek: 12 Sezon: 2
0:40 teleTOON+ sport Odcinek: 3 Sezon: 3
0:50 TeleTOON+ play Odcinek: 21 Sezon: 6
1:00 Zwierzakowo Odcinek: 10
1:10 Zwierzakowo Odcinek: 11
1:25 Zwierzakowo Odcinek: 12
1:40 Zwierzakowo Odcinek: 13

Mezzo
6:00 Intermezzo
8:30 Nixon w Chinach
11:10 Intermezzo
12:30 Water Stains on the Wall
13:40 ""Cursive II"" w choreografii Lin Hwai-Mina
14:50 Wild Cursive
16:00 Intermezzo
16:30 Lang Lang Dance Project
18:00 Dzieła Brahmsa
19:00 Intermezzo
20:30 Nixon w Chinach
23:15 Intermezzo
23:30 Stéphane Grappelli
0:10 Festiwal w Fezie 2012
1:05 Pedro Soler & Gaspar Claus
1:40 Festiwal Les Orientales 2012
2:05 Stockholm Jazz Festival 2013
3:10 Ahmad Jamal Trio
3:45 Festiwal jazzowy w Cannes 1958
4:45 Intermezzo

Fashion TV
6:00 Special Weekend
6:30 Special Weekend
7:00 Fashion Films
7:30 Fashion Films
8:00 Special Weekend
8:30 Special Weekend
9:00 Swimwear
9:30 Swimwear
10:00 Special Weekend
10:30 Special Weekend
11:00 Top Photoshoots
11:30 Top Photoshoots
12:00 Special Weekend
12:30 Special Weekend
13:00 Fashion Films
13:30 Fashion Films
14:00 Special Weekend
14:30 Special Weekend
15:00 Swimwear
15:30 Swimwear
16:00 Special Weekend
16:30 Special Weekend
17:00 Top Photoshoots
17:30 Top Photoshoots
18:00 Special Weekend
18:30 Special Weekend
19:00 Fashion Films
19:30 Fashion Films
20:00 Special Weekend
20:30 Special Weekend
21:00 Swimwear
21:30 Swimwear
22:00 Midnite Haute
22:30 Midnite Haute
23:00 Midnite Haute
23:30 Midnite Haute
0:00 Midnite Haute
0:30 Midnite Haute
1:00 Midnite Haute
1:30 Midnite Haute
2:00 Midnite Haute
2:30 Midnite Haute
3:00 Midnite Haute
3:30 Midnite Haute
4:00 Lingerie
4:30 Lingerie
5:00 Lingerie
5:30 Lingerie

Eleven
5:00 Stade Rennais - Toulouse FC
7:00 AC Milan - Inter Mediolan
9:00 SD Eibar - Real Betis
11:00 Stan futbolu Odcinek: 9
12:30 Naseem Hamed
12:55 Málaga CF - Deportivo La Coruña
15:00 Total Italian Football
15:30 La Liga Show
15:55 The Best of Eleven
16:10 Real Madryt - Sporting Gijón
18:10 Torino FC - AC Chievo Werona
20:00 Henry
20:30 The Best of Eleven
20:40 Empoli FC - AC Milan
22:45 Stan futbolu Odcinek: 9
0:15 Iniesta Interview
0:45 Messi
1:15 Ronaldo
1:45 The Best of Eleven
2:00 Real Madryt - Sporting Gijón
4:00 Arsenal World
4:30 Arsenal 360

Eleven Sports
7:00 Arsenal World
7:30 Arsenal 360
8:00 Stade Rennais - Toulouse FC
9:00 Grand Prix Abu Zabi
10:30 Grand Prix Abu Zabi
10:55 Grand Prix Abu Zabi
12:00 Grand Prix Brazylii
13:30 Grand Prix Abu Zabi
13:55 Grand Prix Abu Zabi
15:30 GP Confidential 2016
16:00 Ligue 1 Conforama
17:05 AS Monaco - Olympique Marsylia
19:00 Grand Prix Abu Zabi
20:30 The Best of Eleven
20:40 Sevilla FC - Valencia CF
22:45 Kadetten Schaffhausen - ORLEN Wisła Płock
0:45 Eleven Gol
1:45 The Best of Eleven
2:00 AS Monaco - Olympique Marsylia
4:00 Ligue 1 Conforama
5:00 Sevilla FC - Valencia CF

Eleven Extra
6:00 FIFA Football
6:30 FIFA Football
7:00 George Best
7:30 Zlatan Ibrahimović
8:00 Iniesta Interview
8:30 Giggs
9:00 European Poker Tour w Londynie
10:00 Arsenal World
10:30 Arsenal 360
11:00 Red Rum
11:30 Greg Louganis
12:00 European Poker Tour w Barcelonie
13:00 George Best
13:30 Zlatan Ibrahimović
14:00 Iniesta Interview
14:30 Giggs
15:00 FIFA Football
15:30 FIFA Football
16:00 European Poker Tour w Londynie
17:00 Arsenal 360
17:30 Sebastian Coe - Steve Ovett
18:10 MOL-Pick Szeged - IFK Kristianstad
19:55 Kadetten Schaffhausen - ORLEN Wisła Płock
22:00 Giggs
22:30 Arsenal 360
23:00 Red Rum
23:30 Greg Louganis
0:00 European Poker Tour w Barcelonie
1:00 George Best
1:30 Zlatan Ibrahimović
2:00 Iniesta Interview
2:30 Giggs
3:00 FIFA Football
3:30 FIFA Football
4:00 European Poker Tour w Barcelonie
5:00 Arsenal 360
5:30 Sebastian Coe - Steve Ovett

E! Entertainment
6:00 Wags
7:00 E! Wiadomości
7:15 Styl gwiazd
7:45 E! Wiadomości
8:00 Wags z Miami
9:00 Wags z Miami
10:00 Wags z Miami
11:00 EJ w Nowym Jorku
12:00 Policja stylu
13:00 E! Wiadomości
13:30 Styl gwiazd
14:00 Styl gwiazd
14:30 Styl gwiazd
15:00 Total Bellas
16:00 Total Bellas
17:00 Travis Kelce na wydaniu
18:00 Travis Kelce na wydaniu
19:00 Travis Kelce na wydaniu
20:00 Travis Kelce na wydaniu
22:00 Styl gwiazd
22:30 Styl gwiazd
23:00 Policja stylu
0:00 Tyler Henry - medium z Hollywood
1:00 Tyler Henry - medium z Hollywood Odcinek: 11 Sezon: 2
2:00 Tyler Henry - medium z Hollywood Odcinek: 3 Sezon: 2
3:00 Stylowe ewolucje celebrytów
3:30 Stylowe ewolucje celebrytów
4:00 Stylowe ewolucje celebrytów
4:30 Stylowe ewolucje celebrytów
5:00 Stylowe ewolucje celebrytów
5:30 Stylowe ewolucje celebrytów

BBC Brit
6:00 Szef jak szpieg - Kanada Odcinek: 1 Sezon: 4
6:50 Szef jak szpieg - Kanada Odcinek: 2 Sezon: 4
7:40 Szef jak szpieg - Kanada Odcinek: 3 Sezon: 4
8:35 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki Odcinek: 103
9:00 Motoświry Odcinek: 6
10:05 Top Gear Odcinek: 1 Sezon: 20
11:20 Top Gear Odcinek: 2 Sezon: 20
12:40 Top Gear Odcinek: 3 Sezon: 20
14:00 Top Gear Odcinek: 4 Sezon: 20
15:20 Top Gear Odcinek: 5 Sezon: 20
16:35 Najgroźniejsze morze świata Odcinek: 3 Sezon: 2
17:35 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki Odcinek: 103
18:00 Top Gear Odcinek: 10 Sezon: 4
19:00 Top Gear Odcinek: 1 Sezon: 5
20:00 Top Gear Odcinek: 2 Sezon: 5
21:00 Top Gear Odcinek: 3 Sezon: 5
22:00 Top Gear Odcinek: 4 Sezon: 5
23:00 Sherlock Odcinek: 3 Sezon: 2
0:55 Brawurowe operacje II wojny światowej Odcinek: 6
1:55 Top Gear Odcinek: 3 Sezon: 20
2:55 Top Gear Odcinek: 4 Sezon: 20
3:55 Top Gear Odcinek: 3 Sezon: 5
4:45 Top Gear Odcinek: 4 Sezon: 5
5:35 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki Odcinek: 104

BBC Earth
6:00 Afryka Odcinek: 3
7:00 Afryka Odcinek: 4
8:00 Jak wyhodować planetę Odcinek: 1
9:00 Jak wyhodować planetę Odcinek: 2
10:00 Jak wyhodować planetę Odcinek: 3
11:00 Planeta Ziemia II Odcinek: 3
12:00 Dzika Japonia Odcinek: 3
13:00 Jak żyć w ekstremalnych warunkach? Odcinek: 3
14:00 W okowach mrozu Odcinek: 20 Sezon: 2
15:00 W okowach mrozu Odcinek: 1 Sezon: 3
16:00 W okowach mrozu Odcinek: 2 Sezon: 3
17:00 W okowach mrozu Odcinek: 3 Sezon: 3
18:00 W okowach mrozu Odcinek: 4 Sezon: 3
19:00 Andrew Marr: Historia świata Odcinek: 4
20:00 Dziewięć najważniejszych miesięcy Odcinek: 3
21:00 Cała prawda o urazach mózgu
22:00 Władca dziczy Odcinek: 3 Sezon: 2
23:00 Największe katastrofy świata Odcinek: 9
0:00 W okowach mrozu Odcinek: 1 Sezon: 3
1:00 W okowach mrozu Odcinek: 2 Sezon: 3
2:00 Planeta Ziemia II Odcinek: 3
3:00 Jak wyhodować planetę Odcinek: 1
3:50 Jak wyhodować planetę Odcinek: 2
4:40 Jak wyhodować planetę Odcinek: 3
5:35 Zabójcza misja: Madagaskar Odcinek: 4

TLC
6:00 Zyskowny remont Odcinek: 12
6:50 Polaków awantury o remont Odcinek: 8
7:40 Widok za milion Odcinek: 13
8:05 Widok za milion Odcinek: 14
8:30 Kupić dom za granicą Odcinek: 2
9:00 W poszukiwaniu rodziny Odcinek: 2
10:00 Nie mów pannie młodej
11:00 Salon sukni ślubnych Sezon: 14
11:30 Salon sukni ślubnych Sezon: 14
12:00 Domki z dziecięcych marzeń Odcinek: 4
13:00 Niespodziewana fortuna: Licealne bogactwo
14:00 Dieta kontra dieta Odcinek: 7
15:00 Kupić dom za granicą Odcinek: 7
15:30 Kupić dom za granicą Odcinek: 8
16:00 Zyskowny remont Odcinek: 12
17:00 Ekstremalne ciało: gigantyczne nogi
18:00 Sprawy wielkiej wagi
19:00 Historie wielkiej wagi Sezon: 4
20:00 W poszukiwaniu rodziny Odcinek: 1
21:00 Szpitalny Oddział Ratunkowy
21:30 Szpitalny Oddział Ratunkowy
22:00 Obcy wewnątrz nas Sezon: 6
23:00 Undressed Polska - randka w łóżku Odcinek: 7
23:30 Undressed Polska - randka w łóżku Odcinek: 8
0:00 Moje największe marzenie Odcinek: 3
1:00 Tatuaż do poprawki Odcinek: 7 Sezon: 2
2:00 Obcy wewnątrz nas Sezon: 6
2:48 Undressed Polska - randka w łóżku Odcinek: 7
3:12 Undressed Polska - randka w łóżku Odcinek: 8
3:36 Moje największe marzenie Odcinek: 3
4:24 Tatuaż do poprawki Odcinek: 7 Sezon: 2
5:12 Porodówka Odcinek: 12 Sezon: 5

Discovery Science
6:00 Zdecyduj i przeżyj Odcinek: 5
6:25 Fabryki smaku Sezon: 5
6:50 Fabryki smaku Sezon: 5
7:15 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów Sezon: 7
8:05 Jak to jest zrobione? Sezon: 18
8:30 Jak to jest zrobione? Sezon: 18
9:00 Jak to jest zrobione? Sezon: 18
9:30 Jak to jest zrobione? Sezon: 18
10:00 Jak to jest zrobione? Sezon: 18
10:30 Jak to jest zrobione? Sezon: 18
11:00 Jak to jest robione Sezon: 10
11:30 Jak to jest robione Sezon: 10
12:00 Jak to jest robione Odcinek: 1 Sezon: 11
12:30 Jak to jest robione Odcinek: 2 Sezon: 11
13:00 Jak to jest robione Odcinek: 3 Sezon: 11
13:30 Jak to jest robione Odcinek: 4 Sezon: 11
14:00 Fabryki smaku Sezon: 5
14:30 Fabryki smaku Sezon: 5
15:00 Magiczny świat Lego Odcinek: 1
16:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów Sezon: 10
17:00 Zdecyduj i przeżyj Odcinek: 5
17:30 Zdecyduj i przeżyj Odcinek: 6
18:00 Wielka piątka Sezon: 5
19:00 Jak to jest zrobione? Odcinek: 8 Sezon: 15
19:30 Jak to jest robione Odcinek: 9 Sezon: 13
20:00 Wyjaśnić niewyjaśnione Sezon: 3
21:00 NASA - archiwum tajemnic Sezon: 2
22:00 Jak to jest zrobione? Sezon: 19
22:30 Jak to jest zrobione? Sezon: 19
23:00 Jak działają maszyny? Odcinek: 1
0:00 Jak to jest robione Odcinek: 5 Sezon: 12
0:30 Jak to jest robione Odcinek: 6 Sezon: 12
1:00 Fabryka przedmiotów domowych
1:30 Fabryka przedmiotów domowych
2:00 Eksperyment. Wersja 2.0.
2:48 Jak to jest zrobione? Sezon: 22
3:12 Jak to jest zrobione? Sezon: 22
3:36 Jak to jest robione Sezon: 7
4:00 Jak to jest robione Sezon: 7
4:24 Wielka piątka Sezon: 5
5:12 Jak to jest zrobione?
5:36 Jak to jest zrobione?

DTX
6:00 Pobić rekord Guinnessa Odcinek: 3
6:25 Pobić rekord Guinnessa Odcinek: 4
6:50 Lombard Chicago: wszystko pod zastaw Odcinek: 9
7:15 Lombard Chicago: wszystko pod zastaw Odcinek: 1
7:40 Bryki nie z fabryki Sezon: 8
8:30 Handlarz doskonały Sezon: 4
9:00 Wędkarskie wyprawy Jakuba Vagnera Odcinek: 5
9:30 Wędkarskie wyprawy Jakuba Vagnera Odcinek: 6
10:00 Rzeczne potwory Sezon: 7
11:00 Wojny o morskie przysmaki Odcinek: 1
12:00 Dorwać tuńczyka Odcinek: 1 Sezon: 1
13:00 Zgrillowani
14:00 Życie na tafli lodu Sezon: 2
15:00 Jak to jest zrobione - samochody marzeń
15:30 Jak to jest zrobione - samochody marzeń
16:00 Kraksa TV Odcinek: 2
16:30 Kraksa TV Odcinek: 1
17:00 Kraksa TV Odcinek: 7
17:30 Kraksa TV Odcinek: 8
18:00 Kraksa TV Odcinek: 9
18:30 Kraksa TV Odcinek: 10
19:00 Auto - metamorfozy
20:00 Aukcje czterech kółek
21:00 Rekiny auto-biznesu Sezon: 2
21:30 Rekiny auto-biznesu Sezon: 2
22:00 Handlarz doskonały Sezon: 4
22:30 Handlarz doskonały Sezon: 4
23:00 Auto-reaktywacja: seans grozy
0:00 Auto-transformacja
1:00 Bryki nie z fabryki Sezon: 8
2:00 Pobić rekord Guinnessa Odcinek: 1
2:48 Głupi i głupsi Odcinek: 4 Sezon: 14
3:36 Dwa oblicza survivalu Sezon: 3
4:24 Amerykański chopper: ojciec kontra syn
5:12 Samochody - klasyka gatunku Sezon: 5
5:36 Samochody - klasyka gatunku Sezon: 5

ARD-alpha
6:00 Tele-Gym
6:15 Pauk mit: Latein Odcinek: 7
6:30 Viens jouer avec nous Odcinek: 1
6:45 Playtime Odcinek: 20
7:00 Ralphi Odcinek: 85
7:15 Anschi, Karl-Heinz & Co.
7:30 Felix und die wilden Tiere Odcinek: 80
7:55 Checker Can Quick-Checks
8:00 Die Sendung mit der Maus Odcinek: 2082
8:30 Wissen macht Ah! Odcinek: 285 Sezon: 10
8:55 Ich mach's Odcinek: 307
9:00 Englisch für Anfänger Odcinek: 2
9:30 Englisch für Anfänger Odcinek: 3
10:00 Englisch für Anfänger Odcinek: 4
10:30 Englisch für Anfänger - Übung Odcinek: 1
11:00 Englisch für Anfänger Odcinek: 5
11:30 Blackadder the Third Odcinek: 3 Sezon: 1
12:00 Telekolleg Englisch - Fast Track English Odcinek: 18
12:30 Russisch bitte! Odcinek: 21
13:00 C'est ça, la vie Odcinek: 14
13:30 Avanti! Avanti! Odcinek: 6
14:00 Hablamos Espanol Odcinek: 17
14:30 alpha-Campus
15:00 alpha-Campus TALKS
15:30 alpha-Campus Auditorium
16:00 alpha-Campus Magazin
16:30 Xenius
16:55 Freisprecher Odcinek: 96
17:00 Unser Land Odcinek: 44
17:30 Querbeet
18:00 Bergauf, bergab
18:30 Bob Ross - The Joy of Painting Odcinek: 302 Sezon: 24
19:00 Schätze der Welt - Erbe der Menschheit Odcinek: 401
19:15 odysso - Wissen im SWR
20:00 Tagesschau
20:15 Akte D Odcinek: 1
21:00 Traumhäuser wiederbesucht Odcinek: 11 Sezon: 1
21:45 Heimatbilder Odcinek: 2 Sezon: 1
22:00 Kunst + Krempel
22:30 Denkzeit
23:40 Interjazzo
23:45 Die Tagesschau vor 25 Jahren
0:00 alpha-Centauri Odcinek: 80 Sezon: 4
0:15 alpha-Centauri Odcinek: 137 Sezon: 7
0:30 alpha-Centauri Odcinek: 101 Sezon: 5
0:45 alpha-Centauri Odcinek: 107 Sezon: 5
1:00 alpha-Centauri Odcinek: 110 Sezon: 5
1:15 alpha-Centauri Odcinek: 108 Sezon: 5
1:30 alpha-Centauri Odcinek: 173 Sezon: 8
1:45 alpha-Centauri Odcinek: 106 Sezon: 5
2:00 alpha-Centauri Odcinek: 113 Sezon: 6
2:15 alpha-Centauri Odcinek: 131 Sezon: 6
2:30 alpha-Centauri Odcinek: 116 Sezon: 6
2:45 alpha-Centauri Odcinek: 38 Sezon: 3
2:55 alpha-Centauri Odcinek: 8 Sezon: 2
3:10 alpha-Centauri Odcinek: 111 Sezon: 5
3:25 alpha-Centauri Odcinek: 127 Sezon: 6
3:40 alpha-Centauri Odcinek: 130 Sezon: 6
3:55 alpha-Centauri Odcinek: 132 Sezon: 6
4:10 alpha-Centauri Odcinek: 120 Sezon: 6
4:25 alpha-Centauri Odcinek: 126 Sezon: 6
4:40 Space Night
5:35 Bob Ross - The Joy of Painting Odcinek: 396 Sezon: 31

SWR
6:00 Grips Mathe Odcinek: 7
6:15 NaturNah
6:45 Geo-Tour Odcinek: 1
7:15 Geo-Tour Odcinek: 2
7:45 Geo-Tour Odcinek: 3
8:15 Geo-Tour Odcinek: 4
8:45 Schätze der Welt - Erbe der Menschheit Odcinek: 383
9:00 Das Saarlandwetter
9:05 Aktueller Bericht
9:30 SWR Landesschau Baden-Württemberg
9:45 Wir im Saarland
10:15 Nachtcafé Odcinek: 776
11:45 Adventsbräuche im Allgäu
12:15 Zu Gast in der Schweiz
13:00 Marktcheck
13:45 Die Retter vom Feldberg Odcinek: 1
14:30 Wunderschön! Odcinek: 119
16:00 Lust auf Backen Odcinek: 9 Sezon: 1
16:30 Eisenbahn-Romantik Odcinek: 893
17:00 Berner Oberland, da will ich hin! Odcinek: 3
17:30 Sport am Samstag
18:00 SWR Landesschau aktuell
18:05 Hierzuland
18:12 Baden-Württemberg Wetter
18:15 Einfach & köstlich - Kochen mit Björn Freitag Odcinek: 27 Sezon: 6
18:45 Landesschau Mobil
19:15 Daten der Woche
19:45 SWR Landesschau aktuell
19:57 Baden-Württemberg Wetter
19:59 Das Saarlandwetter
20:00 Tagesschau
20:15 Spiel für dein Land Odcinek: 1
23:30 Das Traumhotel Odcinek: 13 Sezon: 1
1:00 Das Traumhotel Odcinek: 12 Sezon: 1
2:30 Das Traumhotel Odcinek: 13 Sezon: 1
4:00 Das Traumhotel Odcinek: 12 Sezon: 1
5:30 Berner Oberland, da will ich hin! Odcinek: 3

Kanal 5
06.00     Star wars rebels
06.20     Young & hungry
06.45     America's funniest home videos
07.10     Jessie
07.40     Carrie diaries
08.35     Brothers & sisters
09.35     Red band society
10.30     The middle
11.00     Tunnelbanan
12.00     Arga snickaren
13.00     Wahlgrens värld
14.00     The big bang theory
14.25     The big bang theory
14.55     Black-ish
15.20     Mom
15.50     Wild things Sverige
16.50     Harry Potter och de vises sten
20.00     World's funniest videos: Top 10 countdown
20.30     World's funniest videos: Top 10 countdown
21.00     America's funniest home videos
21.30     Pretty woman
23.55     The big bounce
01.40     Tunnelbanan
02.40     Castle
03.25     Fringe
04.10     Nikita
04.55     Red band society
05.35     The middle

CNBC Europe
6:00 The Edge Odcinek: 35
6:30 Asia Business Leaders Awards Odcinek: 2017
7:00 Managing Asia Odcinek: 786
7:30 Marketing.Media.Money Odcinek: 6
8:00 Answers with Bayless Conley
8:30 Asia Business Leaders Awards Odcinek: 2017
9:00 Managing Asia Odcinek: 786
9:30 The Edge Odcinek: 35
10:00 Gillette World of Sport Odcinek: 46
10:30 Rolex Yachting
11:00 CNBC Sports
12:00 PGA Tour: RSM Classic
13:00 Gillette World of Sport Odcinek: 46
13:30 Rolex Yachting
14:00 Nightly Biz Report
14:30 On the Money
15:00 The Edge Odcinek: 35
15:30 Asia Business Leaders Awards Odcinek: 2017
16:00 Managing Asia Odcinek: 786
16:30 Marketing.Media.Money Odcinek: 6
17:00 Nightly Biz Report
17:30 On the Money
18:00 The Edge Odcinek: 35
18:30 Asia Business Leaders Awards Odcinek: 2017
19:00 Managing Asia Odcinek: 786
19:30 Cloud: Challenge of the Stallions Odcinek: 1
20:00 The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
21:30 Marketing.Media.Money Odcinek: 6
22:00 The Edge Odcinek: 35
22:30 Asia Business Leaders Awards Odcinek: 2017
23:00 The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
23:30 NBC Nightly News
0:00 Managing Asia Odcinek: 786
0:30 Marketing.Media.Money Odcinek: 6
1:00 The Edge Odcinek: 35
1:30 Asia Business Leaders Awards Odcinek: 2017
2:00 Managing Asia Odcinek: 786
2:30 Marketing.Media.Money Odcinek: 6
3:00 The Edge Odcinek: 35
3:30 Asia Business Leaders Awards Odcinek: 2017
4:00 Managing Asia Odcinek: 786
4:30 Marketing.Media.Money Odcinek: 6
5:00 The Edge Odcinek: 35
5:30 Asia Business Leaders Awards Odcinek: 2017

TV 4 (Szwecja)
06.00     Lucky dog – en andra chans
06.30     Fångarna på fortet
07.55     Nyhetsmorgon
11.30     Idol 2016
12.55     Idol 2016: Röstningsprogram
13.20     Idol extra
13.55     Hela Sverige bakar
14.55     Halv åtta hos mig
15.25     Halv åtta hos mig
15.55     Halv åtta hos mig
16.25     Halv åtta hos mig
16.55     Bonde söker fru
17.55     Keno
18.00     Trav
19.00     Nyheterna
19.10     Sporten
19.25     Väder
19.30     En ska bort
19.55     Lotto, Joker och Drömvinsten
20.00     Så mycket bättre
21.35     Skyfall
22.00     Nyheterna
22.00     Nyheterna
22.05     Väder
22.15     Skyfall, forts
00.40     Fleming: The man who would be Bond
01.40     Fleming: The man who would be Bond
02.40     Fleming: The man who would be Bond
03.50     Fleming: The man who would be Bond

RTP Internacional
5:46 Hora dos Portugueses (Diário)
5:58 Manchetes 3
6:28 Zig Zag
8:00 Bom Dia Portugal Fim de Semana
10:02 A Praça
10:51 Faça Chuva Faça Sol
11:12 What's Up - Olhar a Moda
11:35 Onde Está o Tesouro
12:01 Podium
13:00 Jornal da Tarde
14:12 A Cidade na Ponta dos Dedos
14:21 Aqui Portugal
18:13 Liga NOS 2016/2017 - RTP Internacional
20:07 Telejornal
20:45 Linha da Frente
21:13 Network Negócios
21:57 A Minha Mãe Cozinha Melhor Que a Tua
23:22 Donos Disto Tudo
0:13 24 Horas
1:12 O Princípio da Incerteza
2:07 Sabia Que?
2:30 Notícias do Atlântico
3:32 Inesquecível
5:11 Olhar O Mundo

TVN 24
6:00 Serwis informacyjny, pogoda
6:30 Serwis informacyjny, pogoda
7:00 Serwis informacyjny, pogoda
7:30 Serwis informacyjny, pogoda
8:00 Serwis informacyjny, pogoda
8:30 Serwis informacyjny, pogoda
9:00 Serwis informacyjny, pogoda
9:30 Serwis informacyjny, pogoda
10:00 Serwis informacyjny, pogoda
10:30 Serwis informacyjny, pogoda
11:00 Serwis informacyjny, pogoda
12:10 Drugie śniadanie mistrzów
13:00 Serwis informacyjny, pogoda
13:30 Podsumowanie tygodnia
14:00 Serwis informacyjny, pogoda
16:00 Fakty po południu
17:30 Teleserwis, pogoda
18:00 Xięgarnia
18:30 Horyzont
19:00 Serwis informacyjny, pogoda
19:21 Fakty po Faktach
20:00 Czarno na białym
20:30 Serwis informacyjny, pogoda
21:15 Ranking Mazura
22:00 Szkło kontaktowe
23:00 Dzień po dniu
0:00 Fakty po Faktach
0:45 Czarno na białym
1:25 Drugie śniadanie mistrzów
2:15 Szkło kontaktowe
3:15 Maja w ogrodzie
3:45 Dokument/ Inny punkt widzenia
4:55 Maja w ogrodzie
5:25 Fakty po Faktach

TVN 24 BIS
6:00 Tydzień na rynkach
6:30 Pogoda
6:37 Inny punkt widzenia
7:18 Pogoda
7:24 Xięgarnia
7:47 Pogoda
8:30 Era innowacji: biopaliwa
9:00 Era innowacji: komunikacja
9:30 Na weekend do Hamburga
9:45 Na weekend na Majorkę
10:00 Serwis informacyjny
10:15 Piąta strona świata
11:00 Serwis informacyjny
11:30 Showbiznes i świat
12:00 Świat w południe
12:34 Świat technologii
13:00 Megakonstrukcje
14:10 Babilon
15:00 Serwis informacyjny
15:10 Piąta strona świata
16:00 Świat o czwartej
17:00 Metropolie przyszłości
18:00 Serwis informacyjny
19:00 Fakty
19:25 Fakty po Faktach
20:00 Klauni ratują świat
21:00 Babilon
21:48 Pogoda
21:55 Horyzont
22:23 Dżihadyści wśród nas
23:26 Pogoda
23:33 Xięgarnia
23:56 Inny punkt widzenia
0:40 Showbiznes i świat
1:03 Pogoda
1:10 Biznes dla ludzi
1:39 Drugie śniadanie mistrzów
2:28 Pogoda
2:35 Biznes dla ludzi
2:57 Tydzień na rynkach
3:30 Tydzień na rynkach
4:00 Tydzień na rynkach
4:31 Tydzień na rynkach
5:00 Tydzień na rynkach
5:30 Tydzień na rynkach

Polsat News
6:00 Nowy dzień z Polsat News
10:00 Informacje
10:25 Pogoda
10:30 Top wtop
10:55 Pogoda
11:00 Informacje
11:30 Informacje
11:55 Pogoda
12:00 Informacje
12:30 Informacje
12:55 Pogoda
13:00 Informacje
13:30 Informacje
13:55 Pogoda
14:00 Informacje
14:30 Informacje
14:55 Pogoda
15:00 Informacje
15:25 Sport
15:30 Informacje
15:55 Pogoda
16:00 Informacje
16:25 Pogoda
16:30 Informacje
16:55 Pogoda
17:00 Informacje
17:20 Sport
17:25 Pogoda
17:30 Top wtop
17:55 Pogoda
18:00 Informacje
18:15 Pogoda
18:20 Horyzont zdarzeń
18:50 Wydarzenia
19:15 Gość "Wydarzeń"
19:30 Informacje
19:55 Pogoda
20:00 Skandaliści
21:00 Interwencja - Taka Jest Polska
21:55 Pogoda
22:00 Wydarzenia
23:00 Informacje
23:30 Informacje
23:55 Pogoda
0:00 Skandaliści
1:00 Gość "Wydarzeń"
1:20 Horyzont zdarzeń
1:45 Interwencja - Taka Jest Polska

Sky News
07:00    Sunrise With Stephen Dixon and Gillian Joseph
07:30    Sunrise With Stephen Dixon and Gillian Joseph
08:00    Sunrise With Stephen Dixon and Gillian Joseph
08:30    Sunrise With Stephen Dixon and Gillian Joseph
09:00    Sunrise With Stephen Dixon and Gillian Joseph
09:30    Sunrise With Stephen Dixon and Gillian Joseph
10:00    Sunrise With Stephen Dixon and Gillian Joseph
10:30    Sunrise With Stephen Dixon and Gillian Joseph
11:00    Sky News
11:30    Sky News    
12:00    Sky News
12:30    Saturday Sport
13:00    Sky News
13:30    Sky News
14:00    Sky News
14:30    Sky News
15:00    Sky News
15:30    Sky News
16:00    The Pledge    
17:00    Sky News
17:30    Sky News
18:00    Sky News
18:30    Sky News
19:00    Sky News
19:30    Sky News
20:00    Sky News
20:30    Sportsline
21:00    Sky News
21:30    Week In Review
22:00    Sky News At Nine    
22:30    Sportsline
23:00    Sky News At Ten
23:30    Press Preview
00:00    Sky News At 11 With Mark Longhurst
00:30    Press Preview
01:00    Sky Midnight News
01:30    Press Preview
02:00    Sky News On The Hour
02:30    Press Preview
03:00    Sky News On The Hour
03:30    Cbs News
04:00    Sky News On The Hour
04:30    Week In Review
05:00    Sky News On The Hour
05:30    News, Sport, Weather
06:00    Sky News On The Hour
06:30    Cbs News

Polsat JimJam
6:00 Pingu Odcinek: 44
6:05 Pingu Odcinek: 45
6:10 Florka
6:25 Nouky i przyjaciele Odcinek: 77
6:30 Nouky i przyjaciele Odcinek: 78
6:40 Noksu Odcinek: 12
6:45 Noksu Odcinek: 13
6:50 W rytmie dżungli Odcinek: 13
6:55 W rytmie dżungli Odcinek: 14
7:05 Yaya i Zouk Odcinek: 33
7:10 Yaya i Zouk Odcinek: 34
7:15 Dinopociąg Odcinek: 22
7:45 Klub Małego Kucharza Odcinek: 7
7:50 My Little Pony: Przyjaźń to magia Odcinek: 26
8:15 Florka
8:30 Chip w Krainie Atomów
9:55 Śpiewaj z Polsat Jim Jam
10:00 My Little Pony: Przyjaźń to magia Odcinek: 19
10:25 My Little Pony: Przyjaźń to magia Odcinek: 20
10:50 My Little Pony: Przyjaźń to magia Odcinek: 21
11:15 My Little Pony: Przyjaźń to magia Odcinek: 22
11:40 My Little Pony: Przyjaźń to magia Odcinek: 23
12:05 My Little Pony: Przyjaźń to magia Odcinek: 24
12:27 Śpiewaj z Polsat Jim Jam
12:30 Hello Kitty - Leśny Zakątek Odcinek: 13
12:41 Hello Kitty - Leśny Zakątek Odcinek: 14
12:55 Ćwierkające historie Odcinek: 13
13:06 Ćwierkające historie Odcinek: 14
13:20 Krecik Boj Odcinek: 13
13:31 Krecik Boj Odcinek: 14
13:45 Messy jedzie do Okido Odcinek: 13
13:56 Messy jedzie do Okido Odcinek: 14
14:10 Dinopociąg Odcinek: 22
14:40 Harry i wiaderko pełne dinozaurów Odcinek: 13
14:51 Harry i wiaderko pełne dinozaurów Odcinek: 14
15:05 Maciuś i Kiciuś Odcinek: 16
15:12 Maciuś i Kiciuś Odcinek: 17
15:20 Artur Odcinek: 7
15:35 Piesek Bali Odcinek: 7
15:50 W rytmie dżungli Odcinek: 13
15:55 W rytmie dżungli Odcinek: 14
16:00 Krecik Boj Odcinek: 13
16:11 Krecik Boj Odcinek: 14
16:25 Ćwierkające historie Odcinek: 13
16:36 Ćwierkające historie Odcinek: 14
16:50 DJ Miki Odcinek: 15
16:55 My Little Pony: Przyjaźń to magia Odcinek: 26
17:20 Śpiewaj z Polsat Jim Jam
17:25 Messy jedzie do Okido Odcinek: 13
17:36 Messy jedzie do Okido Odcinek: 14
17:50 Klub Małego Kucharza Odcinek: 7
17:55 Miś Uszatek Odcinek: 102
18:05 Miś Uszatek Odcinek: 103
18:15 Chmurkowe opowieści Odcinek: 26
18:25 Chmurkowe opowieści Odcinek: 27
18:35 Chmurkowe opowieści Odcinek: 28
18:50 Usypianki Odcinek: 21
18:58 DJ Miki Odcinek: 12
19:00 Artur Odcinek: 38
19:13 Artur Odcinek: 39
19:30 Ćwierkające historie Odcinek: 25
19:41 Ćwierkające historie Odcinek: 26
19:50 Aquafresh
19:55 Dinopociąg Odcinek: 22
20:25 My Little Pony: Przyjaźń to magia Odcinek: 26
20:50 Hello Kitty - Leśny Zakątek Odcinek: 13
21:01 Hello Kitty - Leśny Zakątek Odcinek: 14
21:15 Usypianki Odcinek: 21
21:20 Florka
21:35 Mami Fatale Odcinek: 17
21:45 Mami Fatale Odcinek: 18
21:55 Messy jedzie do Okido Odcinek: 13
22:06 Messy jedzie do Okido Odcinek: 14
22:20 Mr. Toti Odcinek: 17
22:28 Mr. Toti Odcinek: 18
22:40 Artur Odcinek: 38
22:53 Artur Odcinek: 39
23:10 Krecik Boj Odcinek: 13
23:25 Przygody Kleo Odcinek: 17
23:36 Przygody Kleo Odcinek: 18
23:50 Piesek Bali Odcinek: 33
0:03 Piesek Bali Odcinek: 34
0:20 Maciuś i Kiciuś Odcinek: 16
0:27 Maciuś i Kiciuś Odcinek: 17
0:35 Hip Hip i Hurra Odcinek: 17
0:48 Hip Hip i Hurra Odcinek: 18
1:05 Mr. Toti Odcinek: 17
1:13 Mr. Toti Odcinek: 18
1:25 Teraz już wiesz Odcinek: 17
1:32 Teraz już wiesz Odcinek: 18
1:40 Strażnicy miasta Odcinek: 9
1:55 Strażnicy miasta Odcinek: 9 Sezon: 2
2:10 Barney i przyjaciele Odcinek: 7 Sezon: 7
2:40 Pingu Odcinek: 44
2:45 Pingu Odcinek: 45
2:50 Chmurkowe opowieści Odcinek: 26
3:00 Chmurkowe opowieści Odcinek: 27
3:10 Krecik Boj Odcinek: 14
3:25 Messy jedzie do Okido Odcinek: 13
3:36 Messy jedzie do Okido Odcinek: 14
3:50 Piesek Bali Odcinek: 33
4:03 Piesek Bali Odcinek: 34
4:15 Maciuś i Kiciuś Odcinek: 15
4:22 Maciuś i Kiciuś Odcinek: 16
4:30 Harry i wiaderko pełne dinozaurów Odcinek: 27
4:41 Harry i wiaderko pełne dinozaurów Odcinek: 28
4:55 Dinopociąg Odcinek: 23
5:25 Barney i przyjaciele Odcinek: 8 Sezon: 7
5:50 Strażak Sam Odcinek: 6 Sezon: 2

TVT
07:00    Okiem kamery
07:10    Flesz
07:15    Pogoda
07:20    Co się dzieje w regionie
07:30    Raport
07:45    Pogoda
07:50    Po godzinach ...
08:05    Flesz
08:10    Pogoda
08:15    Grzegorz Stasiak łowi w sieci - sezon 2016
08:25    Senior 60 +
08:30    Wodzisławski Program Informacyjny
08:45    Lista szlagierów po śląsku
09:25    Pogoda
09:30    Telesprzedaż
10:00    Okiem kamery
10:10    Flesz
10:15    Pogoda
10:20    Co się dzieje w regionie
10:30    Raport
10:45    Pogoda
10:50    Po godzinach ...
11:05    Flesz
11:10    Pogoda
11:15    Grzegorz Stasiak łowi w sieci - sezon 2016
11:25    Senior 60 +
11:30    Wodzisławski Program Informacyjny
11:45    Lista szlagierów po śląsku
12:25    Pogoda
12:30    Śląskie granie
13:00    Telesprzedaż
17:00    Śląskie granie
17:30    Kalejdoskop tygodnia
18:30    Lista szlagierów po śląsku podsumowanie
19:15    Podsumowanie tygodnia
19:45    Śląskie granie
20:30    Kalejdoskop tygodnia
21:30    Lista szlagierów po śląsku podsumowanie
22:15    Podsumowanie tygodnia
22:45    Śląskie granie
00:00    Śląskie granie

ČT1
06:00 Herbář
06:25 Polopatě
07:20 Po stopách hvězd
07:45 O stříbrném kamínku
08:25 StarDance VIII ...kolem dokola
08:30 Návštěvní hodiny
09:40 Gejzír
10:10 Všechnopárty
11:05 Naše zoo (3/6)
12:00 Z metropole
12:25 Hobby naší doby
12:50 Postřehy odjinud
13:05 Pohádka z větrného mlýna
14:10 Poklad byzantského kupce
15:45 Neobyčejné životy
16:40 Hercule Poirot
18:25 Kluci v akci
18:55 Události za okamžik a počasí
19:00 Události
19:45 Branky, body, vteřiny
20:00 StarDance VIII ...když hvězdy tančí
21:54 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
21:55 Velký šéf
23:45 Pasti, pasti, pastičky
01:45 Banánové rybičky
02:45 Sama doma
04:20 Bydlení je hra
04:40 Chalupa je hra
05:05 Pod pokličkou
05:30 Z metropole

ČT2
06:00 Z klokaní kapsy
06:05 Atlas zvířat
06:30 Polo
06:35 3-2-1 tučňáci
07:00 Rytíř Zrezlík
07:15 Garfieldova show II
07:30 Studio Kamarád
09:00 Náš venkov
09:30 Putování za muzikou
09:55 Folklorika
10:25 Tisíc let české myslivosti
10:50 Letecké katastrofy
11:40 Vláda (11/30)
12:40 Stalingrad (1/3)
13:30 Babylon
13:55 Grošák
15:35 Bedekr III.
16:00 Klenoty naší krajiny
16:30 Bangkok v proměnách času
17:20 Fidel Castro
18:15 Filantrop
18:45 Gogo a Figi
18:55 Život na Špicberkách
19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
20:00 Monte Walsh
21:40 Elitní jednotka
23:35 Batesův motel III (3/10)
00:20 Ve jménu vlasti IV (11/12)
01:05 Cestománie
01:35 Domov ve středu Evropy (11/13)
01:40 Cesty víry
02:10 Zapomenutí?
02:30 Gambleři nám stárnou
02:55 V zajetí železné opony
03:10 Zašlapané projekty
03:30 Stopy, fakta, tajemství
04:00 Babylon
04:20 Sabotáž
05:05 Zapomenutá země

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.