FANDOM


TVP 1
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:25
07:30 Telezakupy
07:45 Kawa czy herbata
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Krakowskie Przedmieście 27
08:25 Kawa czy herbata
08:45 Opowieści Mamy gęsi; serial anim.prod.angielskiej
09:10 Jedyneczka
09:35 Bajeczki Jedyneczki
10:00 Muppet show, czyli rewia gwiazd; Joan Baez; serial prod. USA
10:25 Muppet show, czyli rewia gwiazd; Shirley Bassey; serial prod. USA
10:50 Telezakupy
11:10 Bojownik walki z rakiem cz.2; film dok.prod.USA
11:40 Saga Rodu Ganzegal; odc.14 - Mister Średniowiecza; nauka języka niemieckiego
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 W drodze do Unii
12:45 Klan; odc.561; telenowela TVP; powt.
13:10 Szansa na życie
13:25 Narodziny; odc.8/24 - Świerszcze; serial dok.prod.francuskiej
13:30 Telezakupy
13:45 Tajemnice armii
14:05 U siebie; Ukraińska kutia
14:25 Rok obrzędowy; Woda i słowo
15:00 Wiadomości
15:10 Archiwum Polskich Wydarzeń Kulturalnych; 1952 : Telewizja Polska
15:35 Rewizja nadzwyczajna; Bitwa o handel
16:00 Rower Błażeja
16:30 Moda na sukces; odc.1566; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:35 Klan; odc.562; telenowela TVP [emisja z teletekstem]
18:05 Zwyczajni-niezwyczajni
19:00 Wieczorynka; Miś z błękitnego domu; serial anim.prod.USA
19:30 Wiadomości
19:56 Sport
20:01 Pogoda
20:10 J.A.G Wojskowe Biuro Śledcze; odc.23; serial prod.USA [stereo]
21:00 Czas na dokument; Znaleźć, zobaczyć, pochować; film dok.Magdaleny Piekorz
21:30 Forum; program publicystyczny[audiotele:0-700 25 011 opcja 1,0-700 25 012 opcja 2]
22:15 Teczki - pr. dok.
22:45 Monitor  Wiadomości
23:05 Sportowy flesz
23:15 Plus minus - magazyn ekonomiczny
23:50 Siódma kronika; The seventh Chronicle; 1991  film fab.prod.chorwackiej [tylko dla dorosłych]; reż: Bruno Gamulin; wyk: Rene Medvesek,Alma Prixa,Sven Medvesek
01:40 Zakończenie programu

TVP 2
07.05 Felicity (26/45) - serial obycz.
07.50 Studio urody - magazyn
08.00 Program lokalny
08.30 W labiryncie (82): Zemsta - serial
09.00 Fatalny rewolwer - serial przyg.
09.50 Święta wojna: Warszawski Hanys - serial komediowy, Polska
10.15 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza: Smaki źródeł Wisły - mag.
10.45 Wielka odmiana (6): Sami swoi - serial obyczajowy, Australia
11.40 Wyprawa z National Geographic: Królestwo białych niedźwiedzi - serial dokumentalny, USA
12.35 Krajobraz Polski: Polski krajobraz otwarty - magazyn
13.00 Panorama
13.10 J. A. G. - Wojskowe Biuro Śledcze (7/25) - serial sensacyjny, USA
14.00 Opowieści według Enid Blyton: Przygoda w górach (1) - serial przyg.
14.25 30 ton! Lista, lista - lista przebojów (powt.)
14.55 Felicity (34/45) - serial obycz.
15.40 Program lokalny
16.00 Panorama
16.20 Prognoza pogody
16.30 Złotopolscy - telenowela, Pol.
17.00 Fatalny rewolwer (20): Dezerter - serial przygodowy, USA
17.50 Program lokalny
18.20 Prognoza pogody
18.30 Panorama
18.55 Jeden z dziesięciu - teleturniej
19.30 Telewizyjne Wiadomości literackie - magazyn kulturalny
20.00 M JAK MIŁOŚĆ (49) - serial obyczajowy, Polska 2001
21.00 Panorama
21.20 Sport telegram
21.30 Prognoza pogody
21.35 Magazyn Ekspresu Reporterów
22.30 Wieczór filmowy - Kocham kino: MIFUNE - film obyczajowy, Szwecja/Dania
00.15 Art noc: Lech Janerka - Fiu Fiu
01.05 Zakończenie

Polsat
06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Pokemon (150) - serial animowany, Japonia/USA
07.25 Młody Herkules (16) - serial fantastyczny, USA
07.50 Wysoka fala (24) - serial przygodowy, USA
08.40 Miłość czy kochanie (5) - serial obyczajowy, USA
09.30 Cud miłości (210) - telenowela, Peru
10.25 Amor latino (29) - telenowela, Argentyna
11.15 Z głową w chmurach (13) - telenowela, Brazylia
12.15 Rozwód po amerykańsku (20) - serial obyczajowy, USA
12.45 Rozbij bank - teleturniej
13.45 Czas na kabaret - program rozrywkowy
14.45 Graczykowie - czyli Buła i spóła (77): Kumulacja - serial komediowy, Polska
15.15 Pokemon (151) - serial animowany, Japonia/USA
15.45 Informacje
16.05 Słoneczny patrol (107) - serial przygodowy, USA
17.00 Młody Herkules (17) - serial fantastyczny, USA
17.30 Cud miłości (211) - telenowela, Peru
18.30 Graffiti - program publicystyczny
18.45 Informacje
19.00 Sport
19.05 Prognoza pogody
19.10 Amor latino (30) - telenowela, Argentyna
20.00 SAMO ŻYCIE (7) - serial obyczajowy, Polska
20.40 Rodzina zastępcza (89): Sztuka przewidywania - serial komediowy, Polska
21.10 TRZECH MĘŻCZYZN I NIEMOWLĘ - komedia, USA 1987
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
23.05 Era biznesu
23.10 Informacje
23.20 Sport
23.25 Prognoza pogody
23.30 Puls biznesu
23.45 Magazyn Ligi Mistrzów
00.45 Zerwane więzi - talk show
01.40 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie proiramu

TVN
05.45 Kropka nad i - program publicystyczny
06.00 Miłość i przeznaczenie (70/75) - telenowela, Meksyk
06.40 Telesklep
07.10 Cena miłości (86/95) - telenowela, Meksyk
07.50 Maska (9/54) - serial animo- wany
08.15 Oliver Twist (16/52) - serial animowany
08.40 Omer (25/26) - serial animowany
09.05 Świat Bobby'ego (21) - serial animowany
09.30 Tele Gra - teleturniej
10.30 Telesklep
11.45 Rozmowy w toku - talk show
12.40 Nauka jazdy - serial dokumentalny
13.10 Maska (9/54) - serial animowany
13.35 Omer (25/26) - serial anim.
14.00 Oliver Twist (16/52) - serial animowany
14.25 Beverly Hills 90210 (121) - serial obyczajowy, USA
15.15 Milionerzy - teleturniej
16.00 TVN Fakty i Pogoda
16.15 Brzydula (25/169) - telenowela
17.10 Wiosenna namiętność (37/80) - telenowela, Argentyna
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i - program public.
19.45 Sport i pogoda
20.00 TRAGEDIA ŁODZI PODWODNEJ - film sensacyjny, USA/Wlk. Bryt.
21.50 Na ratunek - serial dok.
22.20 Na tropie agenta
22.50 TVN Fakty
23.05 Nikki (6/22) - serial kom., USA
23.35 MELROSE PLACE (39) - serial obyczajowy, USA
00.30 Tenbit. pl - magazyn internetowy
01.30 Nauka jazdy - serial dok.
02.00 Extra Wizjer - magazyn
02.20 Nic straconego - programy powtórkowe

TVP 3 Gdańsk
07.00 Madeline - serial
07.35 Kłopoty z Zosią - serial
08.00 Dzień dobry, tu Gdańsk
08.20 Panorama
08.35 Serial fabularny
09.25 Książki z górnej półki - prezentacje - magazyn
09.30 Piknik - kurs języka francuskiego
10.00 Dziewczęta z Placu Hiszpańskiego - serial
11.40 Kino w południe: Trzecia granica - serial
12.30 Enhaut - wysoko w górach - dokumentalny, Szwajcaria
13.15 Uśmiechnij się: Kabaret Nieroby Kraków
14.05 Klan - telenowela, Polska
15.00 Kino familijne: Przygody skrzata Pumukla - serial
15.25 Rozmowy o nadziei
15.40 Podać rękę - magazyn spoleczny
16.00 Gdański dywanik - program publicystyczny (powt.)
16.30 Kino familijne: Przyjaciele zwierząt - serial
17.15 Rozmowy o nadziei
17.25 Rodno zemia - magazyn kaszubski (powt.)
17.50 Panorama - flesz, Wiadomości sportowe
18.00 Panorama - wydanie główne, Prognoza pogody
18.20 Punkt - temat dnia - pr. public.
18.30 Regiony - program publicystyczny
19.00 Film fabularny
20.30 Telekurier - magazyn
21.00 Zupełnie niewiarygodne (18-ost.) - serial
21.30 Panorama
21.45 Etos - mag.
22.00 Wojna rosyjska - krew na śniegu - dok., Wlk. Bryt.
22.55 To okrutne życie - dramat sensacyjny, Niemcy
00.30 Randall i duch Hopkirka - serial
01.25 Zakończenie programu

RTL 7
06.40 Teledyski
07.10 Teleshopping
07.40 Odjazdowe kreskówki: Dragon Bali, Kangoo, SOS Croco; Magiczni wojownicy - filmy animowane
09.35 Conan - serial
10.20 W obcym mieście - serial
10.45 Ukryte miasto (30) - serial
11.15 Maria Emilia - telenowela, Meksyk
12.00 Izabella - telenowela, Peru
12.45 Teleshopping
14.20 Maria Emilia - telenowela, Meksyk
15.05 W obcym mieście (28) - serial
15.30 Ukryte miasto (31) - serial/RPA
16.00 Odjazdowe kreskówki: Kangoo, SOS Croco, Magiczni wojownicy, Dragon Bali - filmy animowane
18.00 Conan (19) - serial
18.50 Władca zwierząt (41) - serial
19.35 Trzecia planeta od Słońca 6 - serial komediowy, USA
20.00 Columbo - serial kryminalny, USA
21.20 Uczeń i mistrz - film obyczajowy, USA
22.50 Władca zwierząt (41) - serial fantastyczny, USA
23.35 Trzecia planeta od Słońca 6 (41) - serial komediowy. USA
23.55 Columbo - serial kryminalny, USA
01.05 Uczeń i mistrz - film obyczajowy, USA

TV 4
06.00 Strefa P - magazyn muzyczny
06.30 Supergol - magazyn piłkarski
07.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
07.50 Hoboczaki (94) - serial animowany
08.20 Alvaro (77) - serial obyczajowy Brazylia
09.20 Chciwość, czyli żądza pieniądza - teleturniej
10.20 Kameleon (20) - serial sensacyjny, USA
11.20 M. A. S. H. (72) - serial komediowy, USA
11.50 Oni, ona i pizzeria 4 (17) - serial komediowy, USA
12.20 Posterunek przy Hill Street (23) - serial sensacyjny, USA
13.15 TV4 Kropka pl - magazyn internetowy
13.45 Strefa P - magazyn muzyczny
14.20 Hoboczaki (95) - serial animowany
14.45 Muzyczne listy - program muzyczny
15.35 Miasteczko Evening Shade (5) - serial komediowy, USA
16.00 Alvaro (78) - serial obyczajowy, Brazylia
17.00 Dharma i Greg (3) - serial komediowy, USA
17.30 HOT CHAT 2001 - pr. public.
17.45 Dziennik
18.00 Chciwość, czyli żądza pieniądza
19.00 Gliniarz z dżungli (6) - serial
20.00 Wesoły babiniec (4) - serial kom.
20.30 Liga Mistrzów
21.30 Dziennik
21.45 Liga mistrzów
22.40 TEN DRUGI (10) - serial sensacyjny, Kanada
23.40 CROOKLYN - komedia, USA
01.50 X Laski - program erotyczny
02.20 Muzyczne listy - magazyn muz.
03.10 Muzyczny VIP - magazyn muz.
03.45 Zakończenie programu

TV Polonia
06.00 Kawa czy herbata?
07.30 Gość Jedynki (powt.)
07.45 Kawa czy herbata?
08.00 Wiadomości
08.10 Prognoza pogody
08.15 Krakowskie Przedmieście 27
08.25 Kawa czy herbata?
08.45 Klan (548) - telenowela, Pol.
09.10 Powrót olimpijczyka - reportaż
09.35 Panowie z fotografii - reportaż
09.45 Kadzidło
10.05 Gwiazdozbiór polskiego sportu: Helena Rakoczy
10.30 Wyprawy z Azymutem: Na szkolne stresy polecamy lessy, czyli Wyżyna Lubelska - pr. edukacyjny
10.50 Kolorowe nutki - program muz.
11.00 Tajemnica Sagali - serial przyg.
11.30 Klan (548) - telenowela, Pol.
12.00 Wiadomości
12.15 Sportowy tydzień (powt.)
13.15 Plebania (25) - serial obycz.
13.40 Co Pani na to? - pr. public.
14.15 Muppet show, czyli rewia gwiazd: Harvey Korman - dla dzieci
14.40 Ojczyzna-polszczyzna: O Łokietku i Rzeczypospolitej - program prof. Jana Miodka (powt.)
15.00 Wiadomości
15.10 Madonna z Rędzin i Czamoziemów
15.25 Dywan przez deskę - reportaż
16.00 Panorama
16.20 Prognoza pogody
16.30 Raj - magazyn dla młodzieży
17.00 Teleexpress
17.20 Gość Jedynki
17.30 Wyprawy z Azymutem: Na szkolne stresy polecamy lessy, czyli Wyżyna Lubelska - pr. edukacyjny
17.50 Kolorowe nutki - program muz.
18.00 Tajemnica Sagali - serial przyg.
18.30 Panorama
18.50 Klan (548) - telenowela, Pol.
19.15 Dobranocka: Reksio (51): Reksio domator - serial animowany
19.30 Wiadomości
19.55 Sport i prognoza pogody
20.00 Polaków portret własny: Śmierć - program publicystyczny
20.25 Ludzie listy piszą
20.45 Forum Polonijne - odpowiedzi na pytania - magazyn pUblicystyczny
21.00 Panorama
21.20 Sport telegram
21.25 Prognoza pogody
21.30 PLEBANIA (25) - serial obyczajowy, Polska
22.00 Co Pani na to? - pr. public.
22.30 Muppet show, czyli rewia gwiazd: Harvey Korman - program dla dzieci (powt)
23.00 Forum - program publicystyczny
23.45 Monitor Wiadomości
00.05 Sportowy flesz
00.10 Lista przebojów - magazyn muz.
00.40 Rodzina Leśniewskich (6/7): Skok - serial obyczajowy, Polska
01.15 Reksio (51): Reksio domator - serial animowany
01.30 Powtórzenia


Reality TV
06.00    Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
06.25    Na własne oczy... (I Witness) (30 min.).
06.55    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.)
07.20    Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (25 min.)
07.45    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
08.10    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
08.35    Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
09.00    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
09.25    Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
09.50    Szkoła sławy (Fame School) (25 min.)
10.15    Szkoła sławy (Fame Scholl) (25 min.)
10.40    Cena ryzyka (Blues & Twos) (25 min.).
11.05    Niecodzienne domy (Weird Homes) (25 min.).
11.30    Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
11.55    Na własne oczy... (I Witness) (30 min.).
12.25    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.)
12.50    Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (25 min.)
13.15    Wezwania (Emergency 000) (25 min.).
13.40    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
14.05    Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
14.30    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
14.55    Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
15.20    Szkoła sławy (Fame School) (25 min.)
15.45    Szkoła sławy (Fame School) (25 min.)
16.10    Cena ryzyka (Blues & Twos) (25 min.).
16.35    Niecodzienne domy (Weird Homes) (25 min.).
17.00    Nauka jazdy (Driving School) (35 min.).
17.35    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
18.00    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.)
18.25    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
18.50    Planeta żywiołów (Untamed Earth) (50 min.).
19.40    Specjalny dokument: Płonący busz (Documentary Special: Bushfires: The Summer Wars) (50 min.).
20.30    Niesamowite zdarzenia... (World's Most...) (55 min.).
21.25    Policja (Police) (50 min.)
22.15    Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.)
22.45    Impacto TV (Impacto TV) (30 min.)
23.15    Nauka jazdy (Driving School) (35 min.).
23.50    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
24.15    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.)
24.40    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
01.05    Planeta żywiołów (Untamed Earth) (50 min.).
01.55    Specjalny dokument: Płonący busz (Documentary Special: Bushfires: The Summer Wars) (50 min.).
02.45    Niesamowite zdarzenia... (World's Most...) (55 min.).
03.40    Policja (Police) (55 min.).
04.30    Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.)
05.00    Impacto TV (Impacto TV) (30 min.).

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.