FANDOM


TVP 1 HD

05:45 W labiryncie - odc. 91 Zatrzymany; serial TVP
06:10 W labiryncie - odc. 92 Przesłuchanie; serial TVP
06:40 Pełnosprawni; magazyn dla niepełnosprawnych
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
08:00 Tydzień
08:25 Sobota nie tylko na Wembley; felieton
09:00 Ziarno; magazyn
09:35 Oferta Pana Alberta - odc. 6 Muzyka, szczury i guma do żucia -  txt. str. 777; program edukacyjny
10:05 Biegajmy razem; magazyn
10:25 Kariera Nikodema Dyzmy - odc. 7/7 -  txt. str. 777; serial TVP
11:35 OPOLE! Kocham Cię! - /12/; felieton
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn
12:00 Anioł Pański
12:10 Między ziemią a niebem; magazyn
12:45 Nie ma jak Polska - odc. 30 Przemyśl; magazyn
13:20 Mała Moskwa - odc. 3/4 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
14:20 BBC w Jedynce - Zabójcze Pszczoły (Killer bees of Africa) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011)
15:15 OPOLE! Kocham Cię!; felieton
15:40 Świteź; film animowany kraj prod.Polska (2010)
16:05 Ale mądrale!; talk-show
16:50 Skandia Maraton - kronika - Lang Team 2013 - Gmina Krokowa; cykl reportaży
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:30 Nie ma jak u mamy - koncert z okazji Dnia Matki; koncert
18:20 Jaka to melodia? - odc. 2666; teleturniej muzyczny
19:00 Wieczorynka - Przygody Donalda i Mikiego - Wiosna dla Pluta, odc. 28 (Adventures of Mickey and Donald / Springtime for Pluto ep. 28); serial animowany kraj prod.USA (1982)
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:05 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski - Rajd Wisły
20:10 Pogoda
20:20 Ranczo - odc. 91 - Droga przez stos -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
21:20 Zakochana Jedynka - Oświadczyny po irlandzku (Leap Year) -  txt. str. 777; komedia romantyczna kraj prod.Irlandia, USA (2010)
23:10 Niebezpieczna piękność (Dangerous Beauty (a. k. a. Destiny of Her Own, The)); dramat kraj prod.USA (1998)
01:15 Downton Abbey II - odc. 5/8 (Downton Abbey II ep. 5); serial kraj prod.Wielka Brytania (2013)
02:10 Londyńczycy - odc. 6/13; serial obyczajowy TVP
02:55 Zakończenie dnia

TVP 2 HD

05:50 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę
05:55 Wielkie ucieczki zwierzaków - odc. 2 / 5 (Great animal escapes - ep. 2/ 5); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011)
06:30 MATKA 24h; film dokumentalny
07:15 M jak miłość - odc. 994; serial TVP
08:05 Barwy szczęścia - odc. 949 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
08:40 Barwy szczęścia - odc. 950 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
09:10 Kultura, głupcze (72); magazyn kulturalno-społeczny
09:50 Rodzinne oglądanie - Zwierzęta - moje życie - odc. 4/4 (My life is a ZOO - ep. 4/4); serial dokumentalny kraj prod.USA (2011)
10:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Dakar - miasto bazar -  txt. str. 777; cykl reportaży
11:30 Makłowicz w podróży - Tunezja (132) "Mahdia"; magazyn kulinarny
12:10 Gwiazdy w południe - Hrabia Monte Christo - cz. 4/4 (Comte de Monte Christo); serial przygodowy kraj prod.Francja (1998)
14:00 Familiada - odc. 2046; teleturniej
14:40 Jak rozpętałem II wojnę światową, cz. 1 - Ucieczka -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (1970)
16:20 Na dobre i na złe - odc. 525 - Reakcja obronna; serial TVP
17:20 Życie od kuchni - (11)
18:00 Panorama
18:35 Sport Telegram
18:40 Pogoda
18:55 Dzięki Bogu już weekend - (11); program rozrywkowy
20:05 Kino na maksa - Rambo III (Rambo III); film akcji kraj prod.USA (1988)
21:55 Głęboka woda - sezona II odc. 9/12 -  txt. str. 777; serial TVP
22:55 Kocham Kino - magazyn filmowy Grażyny Torbickiej
23:30 WOK - Wszystko o Kulturze (77); magazyn
00:15 Studio filmowe Dwójki - Chaos -  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Polska (2005);
02:35 Tulipan - odc. 6/6; serial TVP
03:35 Hrabia Monte Christo - cz. 4/4 (Comte de Monte Christo); serial przygodowy kraj prod.Francja (1998)
05:05 Zakończenie dnia

TVP Info Kraków

06:55 Poranek TVP Info

07:00 Serwis info

07:06 Pogoda

07:10 Poranek TVP Info

07:30 Serwis info

07:36 Pogoda

07:41 Poranek TVP Info

08:00 Serwis info

08:07 Pogoda

08:12 Poranek TVP Info

08:30 Serwis info

08:35 Pogoda

08:40 Poranek TVP Info

09:00 Światowiec: Rowerem po Wiedniu

09:30 Serwis info

09:39 Pogoda

09:45 Poranek TVP Info

10:00 Pod Tatrami: Karpiel

10:07 Pogoda poranek

10:15 Bez krawata

10:40 Aktywni 40+

10:53 Omiń korki

11:00 Głos mediów

11:30 Serwis info weekend

11:50 Pogoda

11:55 Serwis sportowy

12:00 Przegląd wydarzeń tygodnia - program informacyjny

12:30 Serwis info weekend

12:50 Pogoda

12:55 Serwis sportowy

13:00 Teleplotki

13:30 Serwis info weekend

13:50 Pogoda

13:54 Serwis sportowy

14:00 Raport z Polski - ekstra

14:15 Reportaż TVP Info: Wyszehradzki Rajd Kolarski - reportaż

14:30 Serwis info weekend

14:49 Pogoda

14:55 Serwis sportowy

15:00 Kościół z bliska - magazyn religijny

15:30 Serwis info weekend

15:49 Pogoda

15:54 Serwis sportowy

16:00 Prawdę mówiąc: Kazimierz Piotr Zaleski (79)

16:30 Serwis info weekend

16:56 Pogoda

17:00 Pogoda

17:05 Parafia z sercem: Sercanie z Płaszowa - cykl reportaży

17:25 Noc muzeów 2013 - relacja

17:42 Ze skarbca wielickiego muzeum: Wielickie barty, Matejko

17:50 Misja absolutnie możliwa: MISJA: Wypoczynek

18:01 Volkswagen Castrol Cup 3

18:30 Kronika

18:52 Pogoda

18:53 Tematy dnia

19:09 Pogoda

19:12 Festiwal Filmowy w Sandomierzu

19:33 Sztuka czytania - magazyn

20:00 Listy gończe: Napad na bank: Noc na Jasnej (39)

20:30 Serwis info weekend

20:46 Pogoda

20:53 Młodzież kontra

21:30 Serwis info weekend

21:37 Pogoda

21:40 Studio LOTTO

21:48 Pogoda

21:55 Pogoda

22:00 Kronika

22:10 Pogoda

22:12 Kronika sportowa

22:26 Jedź bezpiecznie

22:40 Serwis info weekend

23:04 Pogoda

23:10 Sportowa niedziela

23:30 Kolarstwo górskie: Skandia Maraton - Lang Team 2013 w Krakowie - kolarstwo

23:55 Teleplotki

00:22 Pogoda

00:30 Przegląd wydarzeń tygodnia - program informacyjny

01:00 Głos mediów

01:30 Serwis info weekend

01:52 Pogoda

01:59 Listy do PRL-u

02:05 Listy gończe: Napad na bank: Noc na Jasnej (39)

02:28 Listy do PRL-u

02:36 Młodzież kontra

03:09 Pogoda

03:15 Kościół z bliska - magazyn religijny

03:46 Raport z Polski - ekstra

04:02 Teleplotki

04:32 Prawdę mówiąc: Kazimierz Piotr Zaleski (79)

05:00 Światowiec: Rowerem po Wiedniu

05:25 Tu kobiety

05:42 Reportaż TVP Info: Wyszehradzki Rajd Kolarski - reportaż

TV Polonia

06:00 Wszystko przed nami - odc. 82; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Wszystko przed nami - odc. 83; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Wszystko przed nami - odc. 84 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:20 Wszystko przed nami - odc. 85 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:50 Wszystko przed nami - odc. 86 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:25 Polonia 24; STEREO, 16:9
08:55 Gwiezdny Pirat - odc. 2/7 - Żywodąb; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:20 Polonia w Komie - Afryka - Voodoo  (239); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Transmisja Mszy Świętej - z Sanktuarium Matki Bożej Piekarskiej w Piekarach Śląskich.; STEREO, 16:9, Transmisja
12:40 Czterdziestolatek - odc. 4/21 - Portret czyli jak być kochanym -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
13:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Cudowne miejsca - Wielkie Sanktuaria Polski - Trzebnica; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Dom - odc. 19/25 - Jestem dla Ciebie niedzielą -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:00 5. Festiwal Pamięci Andrzeja Zauchy "Serca Bicie"; koncert; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Dzika Polska - Lasy pełne życia - Ucztowanie na polanie; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 M jak miłość - odc. 981; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:45 Nie ma jak u mamy - koncert z okazji Dnia Matki; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Dobranocka - Miś Fantazy - Magiczny cylinder, odc. 5; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:30 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Nad rozlewiskiem... - odc. 11/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:55 Nie ma jak u mamy - koncert z okazji Dnia Matki; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:55 Cudowne miejsca - Wielkie Sanktuaria Polski - Trzebnica; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Załoga Eko II - odc. 16 - Związek Gmin Karkonoskich; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 M jak miłość - odc. 981; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:40 Dobranocka za oceanem - Miś Fantazy - Magiczny cylinder, odc. 5; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:20 Sport; STEREO, 16:9
02:25 Pogoda; STEREO, 16:9
02:35 Nad rozlewiskiem... - odc. 11/13; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Kabaretowy Alfabet Dwójki - K jak Koń Polski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:05 Kulturalni PL - (142); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

Polsat HD

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Show Misia Yogi (36)

06:15 Show Misia Yogi (38)

06:30 Franklin i skarb jeziora - film animowany (Kanada,Francja,2006)

08:00 Tom i Jerry (9)

08:30 Co nowego u Scooby'ego? 3 (9)

09:00 Scooby-Doo, gdzie jesteś? (13)

09:30 Scooby-Doo i cyberpościg - film animowany (USA,2001)

11:00 Kacze opowieści: Poszukiwacze zaginionej lampy - film animowany (USA,1990)

12:30 Foto Models Poland 2013 - reportaż

13:30 Formuła 1: Grand Prix Monako - studio

14:00 Formuła 1: Grand Prix Monako - Formuła 1

16:00 Kabarety

16:55 Faceci w czerni 2 - komedia SF (USA,2002)

18:50 Wydarzenia

19:20 Sport

19:25 Pogoda

19:30 Państwo w państwie (68) - program publicystyczny

20:00 Majowy Kabareton w Ostródzie - program rozrywkowy

23:00 Na krawędzi (13-ost.)

00:00 Sprawca Zero - thriller (USA,2004)

02:05 Piłka ręczna: PGNiG Superliga mężczyzn - mecz finałowy fazy play-off

04:00 Tajemnice losu

TVN HD

05:00 Uwaga!

05:20 Mango

07:55 Maja w ogrodzie (34)

08:25 Akademia ogrodnika (34)

08:30 Dzień dobry TVN

10:55 Bitwa o dom (8) - reality show

11:55 Co za tydzień

12:25 Lekarze (12)

13:25 Prawo Agaty (13)

14:25 Kochany urwis - komedia (USA,1990)

16:00 Akademia policyjna 5: Misja w Miami Beach - komedia (USA,1988)

18:00 Ugotowani (2)

19:00 Fakty

19:25 Sport

19:35 Pogoda

19:45 Uwaga!

20:00 X Factor: Finał (14-ost.) - program rozrywkowy

21:45 Norbit - komedia (USA,1987)

23:50 Rock'n'Rolla - film sensacyjny (Wielka Brytania,2008)

02:10 Uwaga!

02:25 Arkana magii (933)

03:45 Zakończenie programu

TVN 7 HD

05:40 Misja Martyna Extra (1/8)

06:15 Misja Martyna Extra (2/8)

06:50 Mango

08:55 Czterej pancerni i pies (13/21)

10:10 Chuck 2 (8/22)

11:05 Premiera: Druh mama - film familijny (USA,2009)

12:50 Sknerus - komedia (USA,1994)

15:10 Poszukiwacze - western (USA,1956)

17:35 Czterej pancerni i pies (13/21)

18:55 Kobra: oddział specjalny 16 (8/15)

20:00 Hity na niedzielę: Nico: Ponad prawem - film sensacyjny (USA,Hongkong,1988)

22:10 Mentalista 2 (23-ost.)

23:10 Projekt Monster - film katastroficzny (USA,2008)

00:55 Arkana magii

03:00 Druga strona medalu 4: Dariusz Krupa (1/8)

03:30 W roli głównej: Agnieszka Chylińska (3/17)

04:00 W roli głównej: Sędzia Anna Maria Wesołowska (4/17)

04:30 Zakończenie programu

TVP Kultura

08:00 Informacje kulturalne

08:25 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja

08:45 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja: Bez próby: Czym dla ciebie jest piosenka

09:40 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja

10:00 Informacje kulturalne

10:20 Jakub - film krótkometrażowy (Polska,1993)

10:50 Chopin. Pragnienie miłości - melodramat (Polska,2002)

13:00 Co Ty wiesz o społeczeństwie?: Nierówność społeczna (9) - program edukacyjny

13:20 Klasyczne albumy rocka: "Reasonable Doubt"

14:30 Hala odlotów: Między hagiografią a paszkwilem - rzecz o współczesnej biografii (35) - talk show

15:25 "Zawsze gorzej może być" - koncert poświęcony pamięci Jerzego Wasowskiego

16:30 Tygodnik kulturalny

17:25 Niedziela z... polskim filmem dokumentalnym - zapowiedź

17:27 Niedziela z...polskim filmem dokumentalnym: Cudze listy - film dokumentalny (Polska,2010)

18:35 Niedziela z... polskim filmem dokumentalnym (1)

19:00 Niedziela z...polskim filmem dokumentalnym: Kobieta poszukiwana - film dokumentalny (Polska,2009)

19:25 Niedziela z... polskim filmem dokumentalnym (2)

19:50 Niedziela z... polskim filmem dokumentalnym: Koniec lata - film dokumentalny (Polska,2009)

20:30 Niedziela z... polskim filmem dokumentalnym (3)

21:05 Mój najlepszy przyjaciel - komedia obyczajowa (Francja,2006)

22:55 Więcej niż fikcja: Kołysanka z Phnom Penh - film dokumentalny (Polska,2011) 

00:40 Co Ty wiesz o społeczeństwie?: Nierówność społeczna (9) - program edukacyjny 

01:00 Studio Kultura: "Bóg i diabeł w krainie słońca" - felieton 

01:05 Kino nocne: Bóg i diabeł w krainie słońca - film kryminalny (Brazylia,1964)

03:05 Zakończenie programu

TV 4

05:10 Dekoratornia

05:30 Łowca krokodyli: dzienniki (8) - serial przyrodniczy

06:35 Winx Club 4

07:05 Winx Club 4

07:35 Miłośnicy psów - film obyczajowy (USA,2006)

09:45 Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup - wyścig w Monako

10:30 Mindfreak - iluzjonista Criss Angel (24) - program rozrywkowy

11:00 Galileo (372) - program popularnonaukowy

12:00 Mindfreak - iluzjonista Criss Angel (25) - program rozrywkowy

13:00 Dekoratornia

13:30 Mistrz kuchni: Gordon Ramsay (13)

14:30 Tester - magazyn poradnikowy

14:50 Jock - film przygodowy (RPA,1992)

17:05 Godzilla kontra Mechagodzilla - film SF (Japonia,2002)

19:00 Galileo (370) - program popularnonaukowy

20:00 Władca komarów - horror (USA,2005)

21:55 Na szczycie - film sensacyjny (USA,1997)

00:00 Na krawędzi ciemności 2 - thriller SF (USA,1994)

02:05 Tydzień na świecie - magazyn

03:05 I Like It - program muzyczny

03:50 4music - magazyn muzyczny

04:40 Zakończenie programu

Eurosport HD

08:30 Kolarstwo: Giro d'Italia - 20. etap: Schlanders - Tre Cime di Lavaredo 

09:45 Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup - wyścig w Monako 

10:30 Odliczanie do Rolanda Garrosa - magazyn tenisowy 

10:45 Tenis ziemny: Turniej French Open w Paryżu - 1. dzień 

13:00 Tenis ziemny: Turniej French Open w Paryżu - 1. dzień

15:00 Kolarstwo: Giro d'Italia - 21. etap: Riese Pio X - Brescia

17:30 Tenis ziemny: Turniej French Open w Paryżu - 1. dzień

19:00 Tenis ziemny: Turniej French Open w Paryżu - 1. dzień

21:00 Gem, set i Mats - magazyn tenisowy

21:30 Tenis ziemny: Turniej French Open w Paryżu - mecz dnia

22:30 Weekend w sportach motorowych - magazyn sportowy

22:45 Wyścigi samochodowe: World Series by Renault - wyścig w Monako

23:15 Wyścigi superbike'ów: Mistrzostwa Świata w Donington - 1. wyścig

00:00 Wyścigi superbike'ów: Mistrzostwa Świata w Donington - 2. wyścig

00:45 Gem, set i Mats - magazyn tenisowy

01:15 Weekend w sportach motorowych - magazyn sportowy

01:30 Zakończenie programu 

TV Puls

06:00 Kręcimy z gwiazdami (10) - program rozrywkowy

07:00 Stawka większa niż życie (9/18)

08:20 Steve Irwin - łowca krokodyli (6) - serial przyrodniczy

09:20 Bindi: opowieści z dżungli (11) - serial dokumentalny

09:50 Bindi: opowieści z dżungli (12) - serial dokumentalny

10:20 Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty? (15) - teleturniej

11:20 Barbie w "Dziadku do Orzechów" - film animowany (USA,2001)

13:00 Przygody młodego Indiany Jonesa - film przygodowy (USA,1999)

14:50 Tajemnica templariuszy (1/2) - dramat przygodowy (Kanada,2009)

16:40 Autostopem przez galaktykę - komedia SF (Wielka Brytania,USA,2005)

19:00 Pingwiny z Madagaskaru (2)

19:30 Pingwiny z Madagaskaru (3)

20:00 Czyściciel - komedia sensacyjna (USA,2007)

21:55 Spartakus: Zemsta (6)

23:05 Spartakus: Zemsta (7)

00:15 Meteor (1/2) - film katastroficzny (USA,2009)

02:25 Zobacz to!

Puls 2

06:00 Bolek i Lolek wyruszają w świat (7)

06:10 Bolek i Lolek wyruszają w świat (8)

06:30 Reksio (53)

06:40 Reksio (54)

06:55 George prosto z drzewa (16) - komedia (USA,1997)

07:25 Superauta (1)

08:00 Bajki animowane dla dzieci (43)

08:30 Królowa miecza: Spadek (13)

09:30 Królowa miecza: Stryj (14)

10:25 Królowa miecza: Pakt (15)

11:25 Świat zwierząt (7) - serial przyrodniczy

11:55 Świat zwierząt (8) - serial przyrodniczy

12:25 Amerykańska straż graniczna (2) - serial dokumentalny

13:20 Bindi: opowieści z dżungli (12) - serial dokumentalny

13:50 Najgroźniejsze zwierzęta świata 2 (4) - serial przyrodniczy

14:55 Spotkanie z balladą (23) - program rozrywkowy

16:00 Robocop (13) - serial SF

17:00 Bolek i Lolek wyruszają w świat (7)

17:10 Bolek i Lolek wyruszają w świat (8)

17:30 Reksio (53)

17:40 Reksio (54)

17:50 George prosto z drzewa (16) - komedia (USA,1997)

18:20 Superauta (1)

19:00 Austin Stevens - pogromca węży (12) - serial przyrodniczy

20:00 Sekundy grozy (45) - serial dokumentalny

20:30 Sekundy grozy (46) - serial dokumentalny

21:00 Pogromczynie duchów (3) - serial dokumentalny

21:30 Pogromczynie duchów (4) - serial dokumentalny

22:00 Spotkanie z balladą (24) - program rozrywkowy

23:00 Piękni i ambitni (47) - serial erotyczny

00:00 Piękni i ambitni (48) - serial erotyczny

01:00 Z archiwum policji - serial dokumentalny

01:30 Z archiwum policji - serial dokumentalny

02:00 Zakończenie programu

ATM Rozrywka

05:15 Wstawaj! Gramy!

06:00 Wstawaj! Gramy!

06:45 W pustyni i w puszczy - film przygodowy (Polska,2001)

09:00 Ewa gotuje (187)

09:30 Synowie, czyli po moim trupie!: Pusykat (24)

10:00 Daleko od noszy 2: Moje życie intymne (21)

10:30 Imperium disco polo (10) - magazyn muzyczny

11:00 Rodzina zastępcza plus: Sąsiedzkie przysługi (289)

12:00 Tango z aniołem: Niezgoda na przeznaczenie (30)

12:45 Pierwsza miłość (931)

13:30 Ewa gotuje (187)

14:00 Linia życia (69)

14:30 Synowie, czyli po moim trupie!: Pusykat (24)

15:00 Daleko od noszy 2: Moje życie intymne (21)

15:30 Graczykowie czyli Buła i Spóła: Spadek (73)

16:00 Świat według Kiepskich: Jesień średniowiecza (340)

16:30 Imperium disco polo (11) - magazyn muzyczny

17:05 Awantura o kasę - teleturniej

18:00 Gra w ciemno - teleturniej

19:00 Rodzina zastępcza plus: Rewolucja (290)

20:00 Nieprawdopodobne, a jednak (3)

20:30 Linia życia (70)

21:00 Przeznaczenie: Decyzja (7)

22:00 Rodzina zastępcza plus: Sąsiedzkie przysługi (289)

23:00 Świat według Kiepskich: Papierowy motyl (273)

23:30 Świat według Kiepskich: Jesień średniowiecza (340)

00:00 Synowie, czyli po moim trupie!: Pusykat (24)

00:30 Daleko od noszy 2: Moje życie intymne (21)

01:00 Awantura o kasę - teleturniej

02:00 Gra w ciemno - teleturniej

03:00 Zakończenie programu

Cinemax HD

06:00 Dorfman - komedia romantyczna (USA,2011)

07:30 Kandahar - dramat sensacyjny (Rosja,2009)

09:15 Miłość kibica - komedia romantyczna (Wielka Brytania,1997)

11:00 Powrót do Howards End - dramat obyczajowy (Wielka Brytania,Japonia,1992)

13:20 Charlie St. Cloud - melodramat (USA,Kanada,2010)

15:00 Kręglogłowi - komedia (USA,1996)

16:55 Dorfman - komedia romantyczna (USA,2011)

18:25 Miłość kibica - komedia romantyczna (Wielka Brytania,1997)

20:10 Jak ukraść Księżyc - film animowany (USA,2010)

21:40 Appassionata - film krótkometrażowy (Niemcy,2008)

22:00 Ekrany świata. Premiera: Oczyszczenie - dramat historyczny (Finlandia,Estonia,2012)

00:05 Łono - dramat SF (Niemcy,Węgry,Francja,2010)

01:55 Za drzwiami Actors Studio: Jennifer Aniston

02:40 Ścigana (4)

03:40 Powrót do Howards End - dramat obyczajowy (Wielka Brytania,Japonia,1992)

Cinemax 2 HD

06:00 Charing Cross 84 - melodramat (USA,Wielka Brytania,1987)

07:40 Pochowaj me serce w Wounded Knee - dramat historyczny (USA,2007)

09:55 Detektyw - thriller (USA,Wielka Brytania,1972)

12:10 W książce i na ekranie - magazyn filmowy (Kanada,2009)

12:35 Klejnoty koronne - dramat obyczajowy (Szwecja,2011)

14:35 Kłopoty z Blissem - komediodramat (USA,2011)

16:10 Charing Cross 84 - melodramat (USA,Wielka Brytania,1987)

17:50 Pochowaj me serce w Wounded Knee - dramat historyczny (USA,2007)

20:00 Stróż prawa (5)

20:45 Premiera: Charlie St. Cloud - melodramat (USA,Kanada,2010)

22:25 Boże, błogosław Amerykę - komediodramat (USA,2011)

00:10 Zagubiona autostrada - thriller (USA,Francja,1997)

02:20 Umrzeć przed świtem - horror komediowy (Kanada,2012)

03:45 Detektyw - thriller (USA,Wielka Brytania,1972)

HBO HD

06:00 Kocha, lubi, szanuje - komedia romantyczna (USA,2011)

07:55 Teleskop Hubble'a - film dokumentalny (Kanada,2010)

08:40 Happy Feet: Tupot małych stóp 2 - film animowany (Australia,2011)

10:15 Przewrotne szelmy - komedia obyczajowa (USA,2005)

11:40 Radośnie śpiewajmy - komedia muzyczna (USA,2012)

13:35 Wyspa skarbów (2-ost.) - film przygodowy (Irlandia,Wielka Brytania,2012)

15:05 Odważni - dramat obyczajowy (USA,2011)

17:10 Moje popołudnia z Margueritte - komediodramat (Francja,2010)

18:30 Happy Feet: Tupot małych stóp 2 - film animowany (Australia,2011)

20:10 Niedzielna megapremiera: Faceci w czerni 3 - komedia SF (USA,2012)

22:00 To tylko seks - komedia romantyczna (USA,2011)

23:45 Jak się pozbyć cellulitu - komedia obyczajowa (Polska,2011)

01:35 Nietykalny Drew Peterson - dramat obyczajowy (USA,2012)

03:00 Monika - thriller (USA,2012)

04:30 Duchy ze szkolnej ławki - komedia przygodowa (Hiszpania,2012)

HBO 2 HD

06:00 Trafiony piorunem - komedia (USA,2012)

07:25 Niezniszczalny Kelly - komedia (Australia,1993)

08:45 Gdzie jest pani Mikołajowa - komedia (Kanada,2012)

10:10 Gwiazdka Laury i potwór ze snów - film animowany (Niemcy,2011)

11:15 Częstotliwość - thriller SF (USA,2000)

13:10 Księżna de Montpensier - film kostiumowy (Francja,Niemcy,2010)

15:25 Wytropić bin Ladena - film dokumentalny (USA,2013)

16:55 Spotkanie rodzinne - komedia (Wielka Brytania,2010)

18:35 Służące - dramat obyczajowy (USA,Indie,Zjednoczone Emiraty Arabskie,2011)

21:00 Rodzina Borgiów 3 (1)

22:00 Gra o tron 3 (8)

23:00 96 minut - thriller (USA,2011)

00:35 Raj utracony 3: Czyściec - film dokumentalny (USA,2011)

02:45 Świntusząc po zmroku - komedia obyczajowa (USA,1991)

04:10 Dzikie koty - komedia (USA,1986)

TVN Style HD

05:15 Weterynarz przyszłości (4/6) - serial dokumentalny (Wielka Brytania,2010)

05:45 Wiem, co jem 2: Mrożonki (3)

06:15 Wiem, co jem: Czekolada (5)

06:45 Taniec - marzenie mojej mamy (12/13) - serial dokumentalny (USA)

07:45 Doktor Rafto (3/4) - serial dokumentalny

08:50 Akademia szefów kuchni (6/9) - magazyn kulinarny

09:50 Afera przed odlotem (13) - reality show

10:20 Idealna niania 2 (12-ost.) - serial dokumentalny

11:05 Wiem, co jem i wiem, co kupuję 2 (13-ost.) - magazyn poradnikowy

11:50 Klinika urody 2 (12/15)

12:20 Smakuj świat z Pascalem 3 (3/8) - magazyn kulinarny

12:50 Hotel gwiazd (1/5) - program rozrywkowy (Wielka Brytania,2012)

14:20 Miasto kobiet: Sekstrenerzy/Kobiety, które pakują (15) - talk show

15:20 Sekrety chirurgii (13-ost.) - reality show

16:20 Niezwykłe porody (2/3) - serial dokumentalny

17:25 Magiel towarzyski 14 (13-ost.) - program rozrywkowy

18:10 Kossakowski. Szósty zmysł: Hipnoza (4/12)

18:40 33 największe kłamstwa (4/5) - program rozrywkowy

19:10 Co za tydzień

19:40 Perfekcyjna pani domu 3 (12/13)

20:40 Wiem, co jem i wiem, co kupuję 2 (13-ost.) - magazyn poradnikowy

21:25 W roli głównej: Andrzej Grabowski (6)

21:55 Sekrety chirurgii (13-ost.) - reality show

22:55 Mój syn waży pół tony - film dokumentalny

00:00 Miasto kobiet: Sekstrenerzy/Kobiety, które pakują (15) - talk show

01:00 Akta zbrodni: Za garść dolarów (30/50)

01:30 Akta zbrodni: O mały włos (31/50)

02:00 Druga strona medalu 3: Henryka Krzywonos (5)

02:30 Druga strona medalu 3: Anja Rubik (6)

02:55 W roli głównej: Piotr Rubik (9)

03:20 W roli głównej: Katarzyna Dowbor (1/8)

03:45 Wiem, co jem 2: Pasztet (2)

04:10 Wiem, co jem 2: Panga (4)

04:35 Wiem, co jem 2: Pizza (5)

05:00 Zakończenie programu

TVN Turbo HD

06:00 Automaniak 7 (7/13)

06:55 Wypadek - przypadek 10 (12-ost.) - magazyn

07:30 De lux 11 (8/12) - magazyn motoryzacyjny

07:50 Usterka 3 (10/16) - serial fabularno-dokumentalny

08:20 Strażacy (8/10) - serial dokumentalny (Polska,2013)

08:55 Agromachina (6/10) - magazyn motoryzacyjny

09:30 Uwaga! Pirat! 10 (12/13) - magazyn

10:15 Samochód marzeń - kup i zrób 3 (13/14) - magazyn motoryzacyjny

11:00 Automaniak 10 (10/11) - magazyn motoryzacyjny

11:50 Moto-On - magazyn motoryzacyjny

12:20 Legendy PRL 12 (12/13) - magazyn motoryzacyjny

12:50 Jazda polska, czyli jak przetrwać na polskich drogach 10 (10-ost.) - magazyn motoryzacyjny

13:20 Turbo kamera 12 (11/12) - magazyn

13:55 Zakup kontrolowany 15 (12-ost.) - magazyn motoryzacyjny

14:55 Na osi - magazyn motoryzacyjny

15:30 Walki z wiatrakami (2/4) - serial dokumentalny (USA,2012)

16:05 Królowie driftu 3 (3/14) - magazyn motoryzacyjny

16:25 Uwaga! Pirat! 10 (12/13) - magazyn

17:15 Raport końcowy (21/25) - magazyn motoryzacyjny

17:35 Polak potrafi 11 (11/12) - program rozrywkowy

18:15 Żużel: Enea Ekstraliga - studio

18:30 Żużel: Enea Ekstraliga - mecz: Składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - Stal Gorzów Wielkopolski

20:00 Żużel: Enea Ekstraliga - studio

20:20 Top Gear 19 (3/7)

21:35 Wędkarskie wyzwania Matta Hayesa (2/6) - serial dokumentalny

22:30 Samochód marzeń - kup i zrób 2 (8/12) - magazyn motoryzacyjny

23:15 Uwaga! Pirat! 10 (12/13) - magazyn

00:05 Uwaga! Pirat! 7 (1/13) - magazyn policyjny

00:55 Jak to jest złowione? 2 (5/11) - magazyn wędkarski (Polska,2013)

01:25 Strażacy (8/10) - serial dokumentalny (Polska,2013)

01:55 Wypadek - przypadek 10 (12-ost.) - magazyn

02:25 Turbo kamera 12 (11/12) - magazyn

02:55 Patrol (10-ost.) - serial dokumentalny

03:25 Zakup kontrolowany 14 (10/12) - magazyn motoryzacyjny

04:20 Na osi - magazyn motoryzacyjny

04:50 Pojechany łikend 6 (1/10) - program rozrywkowy

05:20 Zakończenie programu

Polsat 2

06:00 Nowy Dzień z Polsat News 

07:40 Awantura o kasę - teleturniej

08:35 Gra w ciemno - teleturniej

09:35 Tajemnice kniei: Ptak pradawnej puszczy (105)

10:00 Trudne sprawy (205)

11:00 Trudne sprawy (206)

12:00 Trudne sprawy (207)

13:00 Trudne sprawy (208)

14:00 Trudne sprawy (209)

15:00 Ewa gotuje (173)

15:30 Hotel 52 5 (67)

16:30 Ludzie Chudego 2 (15)

17:30 Jaka ona jest?: Irena Eris (19) - talk show

18:00 Szpilki na Giewoncie 4 (48)

19:00 Tajemnice kniei: Bóbr (11)

19:30 Ewa gotuje (173)

20:00 Wydarzenia

20:45 Interwencja

21:00 Pamiętniki z wakacji 2 (20)

22:00 Ekipa na swoim (4)

23:05 Siatkówka kobiet: Orlen Liga - mecz finałowy fazy play-off: Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Atom Trefl Sopot

02:30 Wydarzenia

03:10 Pamiętniki z wakacji 2 (20)

04:00 Oblicza Ameryki (601) - magazyn turystyczny

04:30 Przyjaciółki (25)

05:30 Tajemnice kniei: Zabójca z przestworzy (12) 

TVN 24 HD

06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

06:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

06:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

07:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

07:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

07:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

08:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

08:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

08:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

08:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

09:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

09:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

09:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

09:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

10:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

10:45 Kawa na ławę

11:40 Loża prasowa

12:20 Ewa Ewart poleca: Odzyskać twarz - film dokumentalny

13:30 Ciąg dalszy nastąpił

14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

15:00 Prosto z Polski

15:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

16:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

16:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

17:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

17:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

18:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

18:15 Publiczna.tv - interaktywny talk show

19:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

19:21 Fakty po Faktach

19:50 Kawa na ławę

20:50 Loża prasowa

21:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

22:00 Szkło kontaktowe

23:00 Dzień po dniu

23:30 Inny punkt widzenia

00:15 Fakty po Faktach

00:50 Drugie śniadanie mistrzów

01:35 Szkło kontaktowe

02:25 Dzień po dniu

02:50 Maja w ogrodzie

03:15 Inny punkt widzenia

04:15 Drugie śniadanie mistrzów

05:00 Maja w ogrodzie

05:25 Fakty po Faktach

TVS

07:00 Świat w pigułce

07:25 Bajkowa TVS

10:05 Muzyczny relaks

10:55 Propozycje do Muzycznego relaksu

11:15 Niewyjaśnione historie

12:10 Archeolog detektyw

13:00 Barbara Wood: Karaibska tajemnica - dramat obyczajowy (Niemcy,2009)

14:45 Turyści

15:15 Doktor Martin 4 (28) - serial obyczajowy

16:10 Koncert życzeń

17:10 Śląskie od kuchni

17:45 Silesia Informacje

18:05 Bajkowa TVS

20:00 Silesia Informacje

20:25 Tygodniowy finał Listy śląskich szlagierów

22:15 Śląskie od kuchni

22:55 Koncert życzeń

00:00 Program ezoteryczny - magazyn

02:00 Świat w pigułce - magazyn 

TVP Rozrywka

06:10 Szansa na sukces: Maryla Rodowicz "50"

07:20 Rozrywka retro: Muzyka lekka, łatwa i przyjemna - program rozrywkowy

08:30 Duże dzieci: Wiktor Niedzicki, Dariusz Szpakowski - talk show

09:10 Duże dzieci: Dorota Gawryluk, prof. Józef Kaźmierczak - talk show

10:00 Dzięki Bogu już weekend - program rozrywkowy

11:05 Szansa na sukces: Steczkowska & Maleńczuk

12:05 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza: Smak toskańskiej prowincji

12:40 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza: Alabastrowy smak

13:10 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Peru. Amazonia, 1973 (2)

13:40 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Wyspy Trobrianda, 1968

14:15 Telepeerele: Piotr Gąsowski, Robert Rozmus, Majka Jeżowska, Grażyna Wolszczak, Cezary Harasimowicz, Alicja Majewska - program rozrywkowy

15:15 Życie to kabaret: Kabaret Ani Mru-Mru: Urodzinowy strzał w dychę (1) - program rozrywkowy

16:20 Dzięki Bogu już weekend - program rozrywkowy

17:20 Szansa na sukces: Urszula

18:25 Kabaretowy Klub Dwójki: Emigrować czy zostać?

19:30 Ale mądrale! - talk show

20:20 Życie to kabaret: Kabaret Ani Mru-Mru: Urodzinowy strzał w dychę (2) - program rozrywkowy

21:20 Niezapomniane koncerty: "Trzymaj się swoich chmur" - piosenki Seweryna Krajewskiego (1) - koncert

22:25 Niezapomniane koncerty: Gabinet: Kayah - koncert

23:15 Postaw na milion

00:10 Dzięki Bogu już weekend - program rozrywkowy

01:10 Kabaretowy Klub Dwójki: Emigrować czy zostać?

02:05 Rozrywka retro: Przedstawiamy

02:50 Zakończenie programu

TVP Seriale

06:00 Zakład o miłość - czyli jak znaleźć chłopaka w 258 dni (23) 

06:55 W pustyni i w puszczy (3) 

07:55 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze (7)

08:10 Święta wojna: Heavy metal krupniok (259)

08:45 Święta wojna: Twarz roku (260)

09:15 Święta wojna: Krawaciorz przodowy (261)

09:50 Na kłopoty Bednarski: Statek nadziei (4/7)

10:55 U Pana Boga w ogródku (7)

11:50 Klan (2448)

12:20 Klan (2449)

12:50 Klan (2450)

13:15 Klan (2451)

13:50 Ranczo 3: Odsiecz (34)

14:40 Ranczo 3: Upadek obyczajów (35)

15:50 Ranczo 3: Miedź brzęcząca (36)

16:50 Stawka większa niż życie: Spotkanie (17/18)

18:00 Ranczo 7: Trudne powroty (90)

18:55 Ojciec Mateusz 9: Na złej drodze (121)

19:55 Rodzinka.pl: Jaki masz zawód? (34)

20:25 Rodzinka.pl: Koniec świata (35)

21:00 Rodzinka.pl: Czy siedzi z nami pilot? (36)

21:35 Rodzinka.pl: Święty Walenty (99)

22:05 Rodzinka.pl: Razem i osobno (100)

22:40 Magia kłamstwa 2 (21)

23:35 Glina (9/25)

00:40 Ojciec Mateusz 7: Naciągacze (85)

01:25 Klan (2448)

01:50 Klan (2449)

02:20 Klan (2450)

02:45 Klan (2451)

03:10 Zakończenie programu 

VIVA Polska

06:00 100% Viva - pasmo muzyczne 

07:00 Powerlista - teledyski

10:00 Mega Top 10 - lista najchętniej oglądanych teledysków VIVY

11:00 100% Viva - pasmo muzyczne

12:10 European Top 10 - program muzyczny

13:10 Top 5 Best of Viva - pasmo muzyczne

13:30 VIVA Top 20 - program muzyczny

15:20 100% Viva - pasmo muzyczne

16:00 In & Out 2012 (13) - program lifestylowy

16:25 Wojna gwiazd (4) - program rozrywkowy

17:00 PL Top 10 - lista polskich przebojów

17:30 Piękna i kujon (8) - serial reality

18:30 Piękna i kujon 2 (1) - serial reality

19:30 Polska stówa (15) - 100 najpopularniejszych teledysków

19:55 Miłość w rytmie kasy: Big Boobs, Big Bucks (13)

20:55 Miłość w rytmie kasy: The Final Showdown (14)

21:55 Nieustraszeni 4: Four Stunt Episode 4 (23)

23:30 Nieustraszeni 4: All Female Episode 3 (24)

00:30 100% Viva - pasmo muzyczne 

MTV Polska

06:00 Starter MTV - poranna play-lista 

07:55 Operacja: Stylówa 2 (7) - program reality

08:20 Operacja: Stylówa 2 (8) - program reality

08:50 Brzydkie Kaczątka International 2: Ellen (6)

09:45 Operacja: Stylówa PL - program reality

10:25 Operacja: Stylówa PL - program reality

11:00 Operacja: Stylówa PL - program reality

11:40 Operacja: Stylówa PL - program reality

12:15 Nastoletnie matki 2: A Leap of Faith (6)

13:10 Ekipa z New Jersey 5: Miłość na wybrzeżu New Jersey (7)

14:00 Ekipa z New Jersey 5: Miłość na wybrzeżu New Jersey (7)

14:30 Ekipa z New Jersey 5: Ostre przedmioty (8)

15:25 Ekipa z New Jersey 5: Prawda cię wyzwoli (9)

16:20 Ekipa z New Jersey 5: Osamotniony Pulpecik (10)

17:15 Ekipa z New Jersey 5: Jesteśmy rodziną (11)

18:10 Państwo bardzo młodzi: Oscar and Jordan/Aipril and Mark (11)

19:10 Snooki & JWoww: Last Call at Club Uterus (3)

20:00 Scandalicious: 20 Shocking Celebrity Rants (3)

21:00 Ke$ha: My Crazy Beautiful Life: Haters Gonna Hate (3)

21:25 Ke$ha: My Crazy Beautiful Life: The End is The Beginning (4)

22:00 The L.A. Complex: Burn It Down (6)

23:00 Ekipa z Newcastle 4 (2) - reality show (Wielka Brytania)

00:00 Snooki & JWoww: Last Call at Club Uterus (3)

00:55 Ke$ha: My Crazy Beautiful Life: Haters Gonna Hate (3)

01:20 Ke$ha: My Crazy Beautiful Life: The End is The Beginning (4)

01:50 Ekipa z Newcastle 4 (2) - reality show (Wielka Brytania)

02:35 The L.A. Complex: Burn It Down (6)

03:25 Don't Kill The Music - nocna play-lista 

4fun.TV

06:00 Popbudzik 

09:00 Tylko hity

10:00 Muzowkręt - magazyn

11:00 Hit Me

12:00 Lista życzeń

13:00 Chcesz?-masz

14:00 Hit Me

15:00 Matura to bzdura - program rozrywkowy

16:00 Premiera: 4fun MAXXX Top 40 - lista przebojów

18:00 40 z... brunetkami

21:00 Tylko hity

23:00 Hit Me

01:00 Nocny4fun 

RBL.TV

06:00 Powstanie 

09:00 Deezer weekend 

10:00 Spikani 

11:00 HH 20

13:00 Deezer weekend

14:00 Serio?

16:00 Deezer weekend

17:00 Fejs czart

18:00 Muzyka nowoczesna

19:00 RBL News

20:00 Deezer weekend

22:00 Party rocking

01:00 Polisz rajd 

TV.Disco

05:45 Poranek disco polo

08:45 Disco polo max hity

10:45 Fura, skóra i komóra weekend

12:45 Biesiadny relax

13:45 Discomania

14:45 Disco życzenia

16:45 Fura, skóra i komóra weekend

18:45 Biesiadny relax

19:45 Disco polo max hity

20:45 Polomix

22:45 Disco polo max hity

00:45 Nocny polo marek 

iTV

05:05 Lista Disco Polo Show

06:15 Discostacja

07:30 Disco-Budzik - magazyn muzyczny

09:00 Starter - program rozrywkowy

09:20 ITV Hits

09:45 Lista Retro Polo - program rozrywkowy

10:20 Złote Przeboje w iTV - program muzyczny

10:35 Lista Disco Polo Show - program rozrywkowy

11:40 ITV Hits

12:00 Koncert życzeń - program muzyczny

13:15 Discomaniak - program muzyczny

13:50 ITV Hits

14:10 Discostacja

15:25 ITV Hits

15:40 Śpiewaj z królem disco - program rozrywkowy

16:15 ITV Hits

16:30 Disco Jazda - program muzyczny

16:50 ITV Hits

17:00 Discostacja

18:15 Disco Tour - program rozrywkowy

18:40 Dance Floor - program rozrywkowy

19:30 ITV Hits

20:00 EzoTV

00:05 Pasmo nocne - program erotyczny

Eska TV

08:00 Hity na czasie

10:00 Hot plota tygodnia

12:00 Miejska lista

14:00 Teenage lista

15:00 Gwiazdy od kuchni 

16:00 ESKA.PL

17:00 ESKA TV News

19:00 Hip-Hop TV Top 10

20:00 Zwolnienie z WF-u - best of week

21:00 smESKA

00:00 Polska noc

Polo TV

06:00 Hit dnia

06:05 Weekend w Polo TV

07:00 Power Play

07:05 Gramy na życzenie!

08:00 Hit dnia

08:05 Weekend w Polo TV

09:00 Przebojowe historie

09:10 Tylko disco!

10:20 Disco Relax

11:20 Dance w Polo TV

12:00 Power Play

12:05 Przebojowe historie

12:23 Szalone lata 90.

13:00 Weekend z...

13:14 Szalone lata 90.

14:00 Weekend z...

14:14 Dance w Polo TV

14:30 Disco Polo Live

15:20 Weekend z...

15:42 Scena Polo TV

16:00 Weekend z...

16:16 Disco polo hit wszech czasów

17:08 Szalone lata 90.

18:06 Vipo-disco polo hity

19:00 Gwiazdy Polo TV - 2. urodziny Polo TV

20:12 Koncert w Polo TV - hity 2012

21:10 Discopolot!

22:00 Hit dnia

22:05 Przeboje na czasie

Tele 5

07:25 Głupek o poranku (3) 

08:00 Muzyczny top 

08:20 Telezakupy

09:20 Muzyczny top

09:50 Kompania karna - dramat obyczajowy (USA,1990)

11:50 Benny Hill - program rozrywkowy

13:00 Superserial: Z archiwum X 9 (11)

13:55 Superserial: Z archiwum X 9 (12)

14:55 Superserial: Z archiwum X 9 (13)

15:55 Superserial: Z archiwum X 9 (14)

16:50 Superserial: Z archiwum X 9 (15)

17:45 Przesyłka specjalna - film obyczajowy (USA,2008)

19:40 City lights

19:55 Ich własna liga - komedia (USA,1992)

22:35 Amores Perros - dramat obyczajowy (Meksyk,2000)

01:45 Nocny patrol 

Polonia 1

06:05 Nieźle kliknięci (39/40) - program rozrywkowy 

06:35 Disco Bandżo

07:55 Benny Hill (14/59) - program rozrywkowy (Wielka Brytania)

09:00 Pasmo programowe telewizji Top Shop

14:00 Muzyczne życzenia - program muzyczny

15:30 Łatwa kasa - Call TV - teleturniej

17:00 Telenowela na weekend: Królowa Południa (47/63) - telenowela (Hiszpania,Kolumbia,Meksyk,USA,2011)

18:00 Klub Hawaje (2/80)

18:30 Akta Prosiaczka (14-ost.)

19:10 Duże jest piękne (2/3) - serial dokumentalny (USA)

20:10 Benny Hill (15/59) - program rozrywkowy (Wielka Brytania)

21:15 Benny Hill (16/59) - program rozrywkowy (Wielka Brytania)

22:30 Różowa noc - program erotyczny

05:50 Zakończenie programu 

Polsat Sport HD

07:00 Siatkówka mężczyzn - mecz towarzyski: Polska - Serbia

09:00 Boks: Walka o mistrzowskie pasy federacji IBF i WBA w Londynie - waga superśrednia: Carl Froch - Mikkel Kessler

11:00 Cafe Futbol

12:30 Boks: Walka o mistrzowskie pasy federacji IBF i WBA w Londynie - waga superśrednia: Carl Froch - Mikkel Kessler

13:50 Atleci

14:25 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze

17:00 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław

17:45 Piłka ręczna: PGNiG Superliga mężczyzn - studio

19:00 Siatkówka mężczyzn - mecz towarzyski: Polska - Serbia

21:10 Boks: Walka o mistrzowskie pasy federacji IBF i WBA w Londynie - waga superśrednia: Carl Froch - Mikkel Kessler

23:05 KSW23 News (2) - reportaż

23:10 Boks

01:00 Zakończenie programu

Canal + HD

06:00 Aktualności filmowe+

06:30 Łapu-capu extra

07:00 + De Lux - magazyn motoryzacyjny

07:30 Łapu-capu

07:45 Miraż - dramat sensacyjny (USA,1965)

09:35 W tonacji+ - magazyn muzyczny

09:25 Chłopak do towarzystwa - komedia obyczajowa (Francja,USA,2010)

10:55 Michael Jackson: Życie ikony - film dokumentalny (USA,2011)

12:55 Hollywood Buzz - magazyn filmowy

13:25 Zakochana bez pamięci - komediodramat (Francja,Luksemburg,Belgia,2012)

15:00 + De Lux - magazyn motoryzacyjny

15:30 Skylab - komedia (Francja,2011)

17:25 Nad życie - dramat biograficzny (Polska,2012)

19:00 Perły światowego dziedzictwa (5)

19:50 Nie przegap

20:00 Premiera: Magiczne lato - komediodramat (USA,2012)

21:50 Iron Sky - komedia SF (Finlandia,Niemcy,Australia,2011)

23:25 Kruk. Zagadka zbrodni - thriller (USA,Węgry,Hiszpania,2012)

01:15 Biała noc - thriller (Francja,Belgia,Luksemburg,2011)

03:00 Jasnowidz - film dokumentalny (Polska,2000)

04:00 Najmniejszy Koncert Świata: Maria Peszek - koncert (Polska,2010)

05:15 + De Lux - magazyn motoryzacyjny

Canal + Film HD

06:00 Nie przegap

06:10 Łapu-capu

06:25 + De Lux - magazyn motoryzacyjny

06:55 Łapu-capu extra

07:25 Deser: Ostatni autobus - film krótkometrażowy (Niemcy,Austria,2008)

07:45 Aktualności filmowe+

08:15 Pianista - dramat wojenny (Francja,Niemcy,Wielka Brytania,Polska,2002)

10:40 Wichrowe Wzgórza - melodramat (Wielka Brytania,2011)

12:45 Uroczystość - komedia romantyczna (USA,2010)

14:20 Spadkobiercy - komediodramat (USA,2011)

16:15 Nie przegap

16:25 Kupiliśmy zoo - komediodramat (USA,2011)

18:25 Misiaczek - dramat obyczajowy (Dania,2012)

20:00 Premiera: Nietykalni - komediodramat (Francja,2011)

21:50 Rzecz o mych smutnych dziwkach - dramat obyczajowy (Meksyk,Hiszpania,Dania,USA,2011)

23:25 Dziewczyna z tatuażem - thriller (USA,Szwecja,Wielka Brytania,Niemcy,2011)

02:00 Baby są jakieś inne - komediodramat (Polska,2011)

03:35 Aktualności filmowe+

04:05 Łapu-capu

04:15 W tonacji+ - magazyn muzyczny

05:05 + De Lux - magazyn motoryzacyjny

Canal + Sport HD

07:00 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała

09:15 Piłka nożna: Liga+ - magazyn ligi polskiej 

10:30 Koszykówka mężczyzn: NBA - mecz fazy play-off: Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs

12:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz finałowy: Borussia Dortmund - Bayern Monachium

15:10 W rękach bogów - film dokumentalny (Wielka Brytania,2007)

17:00 Koszykówka mężczyzn: NBA - mecz fazy play-off: Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs

19:15 Piłka nożna: Liga+ Extra - magazyn ligi polskiej

20:55 Piłka nożna: Liga francuska - multifoot: OSC Lille - AS Saint-Etienne

23:15 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Espanyol Barcelona - FC Barcelona

01:00 Enea Ekstraliga - magazyn żużlowy

02:30 Koszykówka mężczyzn: NBA - mecz fazy play-off: Indiana Pacers - Miami Heat

05:15 Piłka nożna: Serie A - magazyn ligi włoskiej

06:05 Morderczy bieg - film dokumentalny (Polska,2012)

Canal + Family HD

06:00 + De Lux - magazyn motoryzacyjny

06:30 Aktualności filmowe+

07:00 Łapu-capu extra

07:30 W tonacji+ - magazyn muzyczny

08:30 Łapu-capu extra

09:00 + De Lux - magazyn motoryzacyjny

09:30 Dark Fall. Surferzy z New Jersey - film dokumentalny (USA,2010)

10:45 Flicka 3: Najlepsi przyjaciele - film familijny (USA,2012)

12:15 Dobre uczynki - komedia romantyczna (USA,2012)

14:10 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze

16:40 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław

19:15 Łapu-capu extra

19:55 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Real Sociedad - Real Madryt

22:00 Monte Carlo - komedia przygodowa (USA,Węgry,2011)

23:45 Nie oglądaj się - thriller (Belgia,Francja,Luksemburg,Włochy,2009)

01:35 Dług - dramat sensacyjny (Polska,1999)

03:15 Plac Zbawiciela - dramat obyczajowy (Polska,2006)

05:05 Łapu-capu extra

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.