TVP 1
06:00 Kawa czy herbata? - w tym: Wiadomości skrót: 6:01,6:30, 7:00, 7:30,8.00,8.30; Pogoda 6:02,6:32, 7:02, 7:34,8.06
08:10 Kwadrans po ósmej
08:25 Kawa czy herbata?
08:45 Koszmarny Karolek - Koszmarny Karolek i majtki, odc. 39 (Horrid Henry’s Underpants); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008)
09:00 Moliki książkowe; magazyn
09:10 Powrót do przyszłości, seria II - Super doktor, odc. 13 (.); serial animowany kraj prod.USA (1992)
09:40 Kocha... Nie kocha! (A la folie... pas du tout!); dramat kraj prod.Francja (2002)
11:15 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:35 Plebania - odc. 1476; telenowela TVP
13:00 Klan - odc. 1864 - txt.str.777; telenowela TVP
13:30 Jaka to melodia? - odc. 1966; teleturniej muzyczny
14:00 Misja specjalna; magazyn śledczy
14:30 Moda na sukces - odc. 4738 (The Bold and the Beautiful ep. 4953); serial kraj prod.USA (2006)
15:00 Wiadomości
15:10 Sport Euro 2012
15:15 Pogoda
15:20 Moda na sukces - odc. 4739 (The Bold and the Beautiful ep. 4954); serial kraj prod.USA (2006)
15:50 Bonanza - odc. 41, Drapieżniki (ep. 41, Breed of Violence); serial kraj prod.USA (1959)
16:40 Z refleksem; program publicystyczny
17:00 Teleexpress
17:14 Pogoda
17:20 Celownik; magazyn
17:35 Klan - odc. 1865 - txt.str.777; telenowela TVP
18:00 Plebania - odc. 1477; telenowela TVP
18:35 Jaka to melodia? - odc. 1967; teleturniej muzyczny
19:05 Wieczorynka - Bob Budowniczy XI - Placyk Walca, odc. 4 (Bob the Builder, seria XI // Roley?s round up, ep. 4); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2007)
19:30 Wiadomości
20:00 Pogoda
20:15 Śpiewaj i walcz - odc. 4; program rozrywkowy
21:30 Pamiętnik Księżniczki 2: Królewskie zaręczyny (Princess Diaries 2: Royal Engagement, The) 108'; komedia kraj prod.USA (2004)
23:30 Pamięć absolutna (Total Recall); film science fiction kraj prod.USA (1990)
01:30 Kino nocnych marków - Wymarzony urlop (Perfect Furlough, The); komedia kraj prod.USA (1958)
03:05 Zakończenie dnia
TVP 2
06:00 Kopciuszek - odc. 10; serial obyczajowy TVP
06:30 Świat według Bindi - odc. 21 (BINDI THE JUNGLE GIRL 21); serial dokumentalny kraj prod.Australia (2007)
07:00 Dwójka Dzieciom - Harry i Hendersonowie - Odc 58/72 Porwanie Harry'ego cz 1 (Harry And The Hendersons ep. Witness); serial komediowy kraj prod.USA (1990);
07:25 Dwójka Dzieciom - Król Maciuś Pierwszy, seria I - odc. 13 - Królewska rakieta! (Le petit Roi Macius, Une fusee Royale ep. 13); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2002
07:45 Licencja na wychowanie - odc. 8; serial obyczajowy TVP
08:30 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 9.36; Pogoda 9.00, 10.13
10:40 Aleja gwiazd
11:00 Gilotyna - odc. 32; teleturniej
11:35 Czarne Pióro (Out of the Wilderness) 98'; film przygodowy kraj prod.USA (2001)
13:25 Licencja na wychowanie - odc. 8; serial obyczajowy TVP
14:05 Barwy szczęścia - odc. 409 - txt.str.777; serial obyczajowy TVP
14:40 Everwood - odc. 16/45 (Everwood s. 1, ep. 115); serial obyczajowy kraj prod.USA (2002)
15:40 Kabaretowy Klub Dwójki - (15); widowisko rozrywkowe
16:40 Brzydula Betty - odc. 32/41 (Ugly Betty s. 2 Giving Up the Ghost); serial komediowy kraj prod.USA (2006)
17:25 Magazyn Ekstraklasy - Szybka piłka - kulisy
17:30 Program lokalny
18:00 Panorama
18:20 Sport Telegram
18:30 Pogoda
18:35 Gorący temat;
18:45 Historie prawdziwe - odc. 4; cykl dokumentalny
19:30 Dzieciaki górą - odc. 64; teleturniej
20:00 Kocham Cię, Polsko! - (30); zabawa quizowa
20:10 Na dobre i na złe - odc. 402 Trafna diagnoza; serial TVP
21:15 Kocham Cię, Polsko! - (30); zabawa quizowa
22:50 Czas na miłość - Szansa dla karierowicza (Career Opportunities) 79'; komedia romantyczna kraj prod.USA (1991)
00:25 West Point. Rocznik 61 (Class of ' 61) 94'; dramat kraj prod.USA (1993)
02:05 Zakończenie dnia
Polsat
05.15 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny 06.00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny 07.00 TV Market - magazyn reklamowy 07.15 Fortuna wiedzy - teleturniej 08.00 Tylko miłość (20) - serial obyczajowy 09.00 Świat według Kiepskich (229, 230) - serial komediowy 10.00 Daleko od noszy (57, 58) - serial komediowy 11.00 Malanowski i partnerzy (161) - serial fab.-dok. 11.30 Samo życie (1438) - serial obyczajowy 12.00 Rodzina zastępcza (29, 30) - serial komediowy 13.05 Czarodziejki 6 (127) - serial fantasy 14.00 Pierwsza miłość (1077) - serial obyczajowy 14.45 Świat według Bundych (27, 28) - serial komediowy 15.50 Wydarzenia 16.10 Prognoza pogody 16.15 Interwencja - magazyn reporterów 16.30 Malanowski i partnerzy (162) - serial fab.-dok. 17.00 Dlaczego ja? (10) - serial fab.-dok. 18.00 Pierwsza miłość (1078) - serial obyczajowy 18.50 Wydarzenia 19.20 Sport 19.25 Prognoza pogody 19.30 Samo życie (1439) - serial obyczajowy 20.00 Szeregowiec Dolot - film animowany, Wielka Brytania 2005 21.45 Dwóch gniewnych ludzi - komedia, USA 2003 23.55 Zagadka zbrodni - thriller, Korea Południowa 2003 03.00 Tajemnice losu - program rozrywkowy
TVN
05.40 Uwaga! - magazyn reporterów 06.00 Bez śladu (21) - serial kryminalny 07.00 Granie na śniadanie - teleturniej interaktywny 08.00 Majka (59) - telenowela 08.30 Dzień dobry TVN - magazyn 11.00 Na Wspólnej (1259) - serial obyczajowy 11.35 Granie na ekranie - teleturniej interaktywny 12.10 Mango - telezakupy 12.40 Sąd rodzinny - serial fab.-dok. 13.40 W-11 - Wydział Śledczy - serial fab.-dok. 14.20 Detektywi - serial fab.-dok. 14.55 Bez śladu (22) - serial kryminalny 15.55 Rozmowy w toku - talk-show 16.55 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fab.-dok. 17.55 Majka (60) - telenowela 18.25 Detektywi - serial fab.-dok. 19.00 Fakty 19.30 Sport 19.40 Pogoda 19.50 Uwaga! - magazyn reporterów 20.00 Superkino: 300 - dramat historyczny, USA 2006 22.30 Kickbokser - film sensacyjny, USA 1989 00.30 Kuba Wojewódzki - talk-show 01.30 Wolność, równość, rock’n’roll - kulisy filmu „Beats of Freedom” - program rozrywkowy 01.50 Po co spać, jak można grać - program interaktywny 03.20 Telesklep 03.45 Mission: Impossible - film sensacyjny, USA 1996
TVP Info Katowice
05:55 Info Poranek 06:00 Serwis Info Poranek 06:06 Pogoda Info 06:10 Info Poranek 06:15 Serwis info flesz 06:17 Info Poranek 06:22 Info Traffic 06:30 Serwis Info Poranek 06:37 Pogoda Info 06:40 Info Poranek 06:45 Serwis info flesz 06:47 Info Poranek 06:53 Info Traffic 07:00 Serwis Info Poranek 07:05 Pogoda Info 07:08 Info Poranek 07:15 Serwis info flesz 07:17 Info Poranek 07:23 Info Traffic 07:30 Serwis Info Poranek 07:37 Pogoda Info 07:40 Info Poranek 07.45 Aktualności 08:00 Serwis Info Poranek 08:06 Pogoda Info 08:10 Gość poranka 08:21 Info Traffic 08:30 Serwis Info Poranek 08:34 Pogoda Info 08:36 Info Poranek 08.45 Narciarski weekend 09:00 Serwis Info Poranek 09:07 Pogoda Info 09:11 Gość poranka 09:20 Info Poranek 09:30 Serwis Info Poranek 09:41 Pogoda Info 09:44 Serwis sportowy 09:49 Info Poranek 10:00 Serwis Info Poranek 10:06 Pogoda Info 10:10 Biznes - otwarcie dnia 10:23 Info Poranek 10:30 Serwis Info Poranek 10:41 Pogoda Info 10:44 Serwis sportowy 10:50 Gość poranka 11:00 Serwis Info Dzień 11:19 Serwis sportowy 11:25 Pogoda Info 11:30 Serwis Info Dzień 11:50 Pogoda Info 11:55 Serwis sportowy 12:00 Serwis Info Dzień 12:11 Pogoda Info 12:15 Biznes 12:30 Serwis Info Dzień 12:49 Pogoda Info 12:55 Serwis sportowy 13:00 Serwis Info Dzień 13:11 Raport z Polski 13:26 Pogoda Info 13:30 Serwis Info Dzień 13:50 Pogoda Info 13:55 Serwis sportowy 14:00 Serwis Info Dzień 14:21 Pogoda Info 14:30 Serwis Info Dzień 14:49 Pogoda Info 14:53 Serwis sportowy 15:00 Serwis Info Dzień 15:10 Raport z Polski 15:30 Serwis Info Dzień 15:48 Pogoda Info 15:53 Serwis sportowy 16:00 Rozmowa dnia 16:15 Biznes 16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień 16:42 Pogoda Info 16.45 Pogoda 16.50 Rynek jest dla wszystkich 17.00 Instytucje pozarządowe - Teatr Grodzki z Bielska cz. 2 17:15 Raport z Polski 17.30 Aktualności 17.55 Pogoda 18.00 Sport 18.15 Magazyn meteo 18.20 Po drugiej stronie ulicy - reportaż 18.50 Nasz reportaż 19.05 C.U.D. zdrowia - magazyn medyczny 19.15 Narciarski weekend 19.25 TV Katowice zaprasza 19:28 Pogoda Info 19:37 Raport z Polski 20:00 Serwis Info Wieczór 20:10 Forum - wydanie 100; program publicystyczny 21:00 Pogoda Info 21:07 Telekurier 21:30 Serwis Info Wieczór 21:41 Pogoda Info 21.45 Aktualności 22.00 Sport 22.10 Pogoda 22:15 Info Dziennik - zdarzyło się dziś 23:00 Pogoda Info 23:04 Sportowy Wieczór 23:17 Raport z Polski 23:30 Serwis Info Wieczór 23:40 Pogoda Info 23:45 Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym - odc. 22; serial dokumentalny 00:12 Wstęp wzbroniony (Denied Entry); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2008) 01:25 Forum - wydanie 100; program publicystyczny 02:08 Telekurier 02:25 Info Dziennik - zdarzyło się dziś 03:01 Raport z Polski 03:12 TV. Nostalgia; cykl dokumentalny 04:02 Raport z Polski 04:19 Info Dziennik - zdarzyło się dziś 04:55 Telekurier 05:12 Prawda Ekranu 05:36 Forum - wydanie 100; program publicystyczny 06:19 Telekurier 06:36 Raport z Polski
TVP Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym: Wiadomości skrót: 6:01,6:30, 7:00, 7:30,8.00,8.30; Pogoda 6:02,6:32, 7:02, 7:34,8.06 08:10 Kwadrans po ósmej 08:25 Kawa czy herbata? 08:50 Ala i As - Wiosenne porządki; program dla dzieci 09:15 W krainie władcy smoków - odc 24/26 (Spellbinder II The Land of the Dragon Lord); serial przygodowy kraj prod.Polska, Australia, Chiny (1997) 09:40 Miejsce z historią - Milanówek - Mały Londyn; cykl reportaży 09:55 Światowiec; magazyn turystyczny 10:25 Hit Dekady - (2); widowisko rozrywkowe 11:30 Plebania - odc. 1469; telenowela TVP 12:00 Wiadomości 12:10 Klan - odc. 1845; telenowela TVP 12:35 Z daleka, a z bliska 13:05 Z kabaretowego archiwum - (10) 13:20 Egzamin z życia - odcinek 12; serial TVP 14:10 Hity satelity 14:30 Urodziny Chopina; reportaż 15:00 Kocham Cię, Polsko! - (29); zabawa quizowa 16:25 Portrety twórców - Ciekawość czyni cuda; cykl reportaży 17:00 Teleexpress 17:15 Ala i As - Wiosenne porządki; program dla dzieci 17:40 Śpiewaj i walcz - odc. 3; program rozrywkowy 18:45 Plebania - odc. 1469; telenowela TVP 19:15 Dobranocka - Wielka podróż Bolka i Lolka - Rajska wyspa; serial animowany 19:30 Wiadomości 20:00 Sport 20:05 Pogoda 20:15 Klan - odc. 1845; telenowela TVP 20:40 Wideoteka dorosłego człowieka - (91) 21:25 Hity satelity 21:45 Na dobre i na złe - odc. 398 Impreza powitalna; serial TVP 22:40 Zabić na końcu 90'; komedia sensacyjna kraj prod.Polska (1990) 00:20 Skarby nieodkryte; teleturniej 00:50 Plebania - odc. 1469; telenowela TVP 01:15 Dobranocka za oceanem - Wielka podróż Bolka i Lolka - Rajska wyspa; serial animowan 01:30 Wiadomości 01:55 Sport 02:00 Klan - odc. 1845; telenowela TVP 02:25 Hity satelity 02:40 Na dobre i na złe - odc. 398 Impreza powitalna; serial TVP 03:30 Zabić na końcu; komedia sensacyjna 05:00 Rock Opole'94 05:30 Biały kurier Karpat; reportaż 06:00 Zakończenie dnia