TVP 1 HD
04:55 Święty Augustyn - cz. 1 (Sant'Agostino, 1 puntata)  96'; film fabularny kraj prod.Niemcy, Włochy, Polska (2010); reż.:Christian Duguay; wyk.:Aleesandro Preziosi, Monica Guerritore, Franko Nero, Wenanty Nosul, Krzysztof Pieczyński, Jerzy Zelnik; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:40 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (298); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Las Story - odc. 5 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Pełnosprawni - odc. 149 -  JM; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Naszaarmia.pl - odc. 207; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Pan Hoppy i żółwie (Roald Dahl's Esio Trot) -  txt. str. 777  87'; komedia kraj prod.Wielka Brytania (2014); reż.:Dearbhla Walsh; wyk.:Dustin Hoffman, Judi Dench, James Corden; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:35 Śluby panieńskie -  txt. str. 777  96'; komedia; reż.:Filip Bajon; wyk.:Anna Cieślak, Maciej Stuhr, Borys Szyc, Marta Żmuda-Trzebiatowska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Śmiertelne życie -  txt. str. 777; film dokumentalny; reż.:Tadeusz Pawlicki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Okrasa łamie przepisy - Dawne ziarna na talerzu -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Kopalnie Króla Salomona cz. 1 (King Solomon's Mines ep. 1) -  txt. str. 777  84'; film przygodowy kraj prod.USA, Niemcy (2004); reż.:Steve Boyum; wyk.:Patrick Swayze, Alison Doody, Roy Marsden, John Standing; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Downton Abbey - odc. 1/8 (Downton Abbey s. V, ep. 1) -  txt. str. 777  67'; serial obyczajowy kraj prod.Wielka Brytania (2014); reż.:Catherine Morshead; wyk.:Hugh Bonneville, Elizabeth McGovern, Michelle Dockery, Dan Stevens, Jessica Brown Findlay, Laura Carmicheal, Joanne Froggatt, Maggie Smith; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Polska - Finlandia ( studio ); STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Polska - Finlandia; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:20 Orędzie abpa Stanisława Gądeckiego na Wielkanoc -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Strażacy - odc. 14 (seria II, odc. 4) - Trudne decyzje -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Flyboys - Bohaterska eskadra (Flyboys) -  txt. str. 777  133'; film przygodowy kraj prod.Wielka Brytania, USA (2007); reż.:Tony Bill; wyk.:Jean Reno, Tcheky Karyo, James Franco; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Nowe imperium (Final Inquiry)  107'; film fabularny kraj prod.Włochy, USA, Hiszpania (2006); reż.:Giulio Base; wyk.:Daniele Liotti, Monica Cruz, Hristo Shopov, Dolph Lundgren; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:55 Downton Abbey - odc. 1/8 (Downton Abbey s. V, ep. 1)  127'; serial obyczajowy kraj prod.Wielka Brytania (2014); reż.:Catherine Morshead; wyk.:Hugh Bonneville, Elizabeth McGovern, Michelle Dockery, Dan Stevens, Jessica Brown Findlay, Laura Carmicheal, Joanne Froggatt, Maggie Smith; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Zakończenie dnia

TVP 2 HD
04:45 Tropem nieznanego - Wyprawa do Epoki Lodowcowej (Journey into the ice age); serial dokumentalny kraj prod.Holandia (2011); reż.: .; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Kangur Dundee (Kangaroo Dundee)  50' kraj prod.Wielka Brytania (2013); reż.:Andrew Graham-Brown, Tom Mustill; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 M jak miłość - odc. 1209; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Pytanie na śniadanie - w tym: Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:40 Program do czytania - (44); magazyn literacki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Śniadanie na Trawie (4); magazyn kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Sonda 2 -  txt. str. 777; program popularnonaukowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Sonda 2 -  txt. str. 777; program popularnonaukowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Kokosy z kokosów -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Przygarnij mnie - odc. 3; reality show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Familiada - odc. 2272 Turniej Mistrzów; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Rodzinka.pl - odc. 135 "Zawsze z rodziną" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach (Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides) -  txt. str. 777  130'; film przygodowy kraj prod.USA (2011); reż.:Rob Marshall; wyk.:Johnny Depp, Penelope Cruz, Jeffrey Rush, Ian McShane; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:45 Słowo na niedzielę; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Kulisy - Postaw na milion - odc. 125; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Postaw na milion - odc. 125; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Kocham Cię, Polsko! - odc. (4); zabawa quizowa; Bez ograniczeń wiekowych
21:50 Och, Karol 2 -  txt. str. 777  102'; komedia; reż.:Piotr Wereśniak; wyk.:Piotr Adamczyk, Małgorzata Socha, Marta Żmuda - Trzebiatowska, Katarzyna Zielińska, Małgorzata Foremniak, Katarzyna Glinka, Anna Mucha, Emilia Komarnicka, Grzegorz Małecki, Andrzej Zielinski; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Snajper (Sniper)  99'; film fabularny kraj prod.USA (1992); reż.:Luis Llosa; wyk.:Tom Berenger, Billy Zane, J.T Walsh; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:40 Śniadanie na Trawie (4); magazyn kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Zaklinacz koni (Horse Whisperer, The)  162'; film obyczajowy kraj prod.USA (1998); reż.:Robert Redford; wyk.:Robert Redford, Kristin Scott Thomas, Sam Neill, Diane Wiest; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:55 Zakończenie dnia

TVP 3
07:05 Męska strefa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Naturalnie tak - odc. 122; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Wielkanoc jak malowanie; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:05 Świat zaklęty w drewnie; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Ślizg 2015/2016 - odc. 16; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Jajcara; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Do zobaczenia w Krakowie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:30 Wstęp wolny - z kulturą - odc. 109; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:00 OTV - PASMO LOKALNE
11:20 Moje drugie życie; film dokumentalny; reż.:Krzysztof Tadej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:25 Rączka gotuje na Wielkanoc; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Dzieje Mistrza Twardowskiego  96'; baśń filmowa; reż.:Krzysztof Gradowski; wyk.:Daniel Olbrychski, Rafał Olbrychski, Rafał Królikowski, Jerzy Bończak, Krzysztof Kolberger, Agnieszka Różańska, Maryla Rodowicz, Jerzy Kamas, Franciszek Pieczka, Jerzy Bińczycki; Dla małoletnich od lat 7
15:10 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Klejnot w Wiślanej koronie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:35 Naturalnie tak - odc. 122; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Historia pewnej fotografii - Ojcowski pocałunek; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Zakątek miłosierdzia; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Europa z bliska - odc. 65 (Europa z bliska); magazyn kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 1200 Muzeów odc. 10 - Szkło i witraże; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Naturalnie tak - odc. 122; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Nożem i widelcem - odc. 118 - Szynka konserwowa z jajecznym majonezowym nadzieniem, pascha; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:15 Zakątek miłosierdzia; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Kultowe rozmowy - odc. 117; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 1200 Muzeów odc. 10 - Szkło i witraże; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:45 Historia pewnej fotografii - Chłopiec z bocianem; film dokumentalny; reż.:Hanna Kordalska - Rosiek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:20 Pogoda - 26.03 - 1; STEREO, 16:9
01:20 Naturalnie tak - odc. 122; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Nożem i widelcem - odc. 118 - Szynka konserwowa z jajecznym majonezowym nadzieniem, pascha; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Pogoda - 26.03 - 2; STEREO, 16:9
01:55 Dzieje Mistrza Twardowskiego  156'; baśń filmowa; reż.:Krzysztof Gradowski; wyk.:Daniel Olbrychski, Rafał Olbrychski, Rafał Królikowski, Jerzy Bończak, Krzysztof Kolberger, Agnieszka Różańska, Maryla Rodowicz, Jerzy Kamas, Franciszek Pieczka, Jerzy Bińczycki; Dla małoletnich od lat 7
04:45 Historia pewnej fotografii - Ojcowski pocałunek; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Świat zaklęty w drewnie; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Rączka gotuje na Wielkanoc; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Męska strefa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:45 Europa z bliska - odc. 65 (Europa z bliska); magazyn kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Zakończenie dnia

Polsat
5:00 Disco gramy - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
7:35 Jeźdźcy smoków (8) - serial animowany
8:05 Turbo Fast (3) - serial animowany
8:35 Scooby-Doo i Brygada Detektywów (16/26) - serial animowany
9:05 Scooby-Doo i Brygada Detektywów (17/26) - serial animowany
9:35 Magazyn EURO 2016 - magazyn sportowy
10:05 Ewa gotuje (268) - magazyn kulinarny
10:35 Wysmakowani (1) - magazyn kulinarny
10:45 Powiedz TAK! (4) - serial obyczajowy
11:45 Top Chef 6 (4) - reality show
13:15 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia 5 (4) - reality show
14:45 Dlaczego ja? (395) - serial paradokumentalny
15:45 Trudne sprawy (575) - serial paradokumentalny
16:45 Pamiętniki z wakacji (52) - serial paradokumentalny
17:45 Chłopaki do wzięcia (53) - serial dokumentalny
18:10 Chłopaki do wzięcia (54) - serial dokumentalny
18:40 Dwoje we troje (5) - serial komediowy
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:20 Sport - magazyn sportowy
19:25 Pogoda - program informacyjny
19:30 Epoka lodowcowa: Wielkanocne niespodzianki - film animowany, USA 2016
20:00 Smerfy 2 - film familijny, USA 2013
22:10 Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5 (3) - program rozrywkowy
0:10 Siła rażenia - film sensacyjny, Rumunia/USA 2006
3:15 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
5:30 Uwaga! - magazyn reporterów
5:50 Mango - telezakupy
8:00 Dzień Dobry TVN - magazyn
11:00 Na Wspólnej (2242) - serial obyczajowy
11:25 Na Wspólnej (2243) - serial obyczajowy
11:50 Na Wspólnej (2244) - serial obyczajowy
12:15 Na Wspólnej (2245) - serial obyczajowy
12:45 Singielka (102) - telenowela
13:10 Singielka (103) - telenowela
13:35 Singielka (104) - telenowela
14:00 Singielka (105) - telenowela
14:30 Ugotowani: Szczecin (5) - program kulinarno-rozrywkowy
15:30 You Can Dance - po prostu tańcz! (6) - program rozrywkowy
16:30 MasterChef Junior (5) - program rozrywkowy
18:00 Kuchenne rewolucje: Kielce, L'amore (6) - program rozrywkowy
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:25 Sport - magazyn sportowy
19:35 Pogoda - magazyn informacyjny
19:45 Uwaga! - magazyn reporterów
20:00 Mali giganci (6) - program rozrywkowy
21:55 Pompeje - film katastroficzny, Kanada/Niemcy/USA 2014
0:05 Sztos - film sensacyjny, Polska 1997
3:00 Uwaga! - magazyn reporterów

TV 4
6:00 Strażnik Teksasu (107) - serial sensacyjny
7:05 Klub przyjaciół Myszki Miki: Żabi książę (9) - serial animowany
7:35 Scooby-Doo (9) - serial animowany
8:05 Klub przyjaciół Myszki Miki: Taniec Daisy (12) - serial animowany
8:35 Scooby-Doo (11) - serial animowany
9:00 Balto - film animowany, USA 1995
10:40 Mali agenci: Wyścig z czasem - film przygodowy, USA 2011
12:30 Maria, matka Jezusa - film religijny, USA 1999
14:20 Powrót do przyszłości - komedia SF, USA 1985
16:45 Powrót do przyszłości 2 - komedia SF, USA 1989
19:00 Galileo (540) - program popularnonaukowy
20:00 Powrót do przyszłości 3 - komedia SF, USA 1990
22:35 Ślady zbrodni - thriller, USA 2007
0:25 Wyścig śmierci 3: Piekło - thriller SF, USA 2012
3:45 Interwencja - magazyn reporterów
4:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
5:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny

TV Puls
5:40 Co ludzie powiedzą?: Bal kostiumowy (2) - serial komediowy
6:20 Co ludzie powiedzą?: Rocznica ślubu (3) - serial komediowy
6:55 Taki jest świat (351) - program informacyjny
7:45 Co ludzie powiedzą?: Piknik nad rzeką (4) - serial komediowy
8:20 Co ludzie powiedzą?: Urodziny Ryszarda (5) - serial komediowy
9:00 Wojciech Cejrowski. Boso - Etiopia: Karawana soli (5) - serial dokumentalny
9:30 Wojciech Cejrowski. Boso - Etiopia: Warownia (6) - serial dokumentalny
10:00 Czterej pancerni i pies: 'Rudy', miód i krzyże (5) - serial wojenny
11:00 Czterej pancerni i pies: Most (665) - serial wojenny
12:10 Garbi - superbryka - komedia przygodowa, USA 2005
14:05 Flintstonowie - komedia, USA 1994
16:00 Hop - film familijny, USA 2011
18:00 Jurassic Park 3 - film przygodowy, USA 2001
20:00 Mocne sobotnie kino: Mechanik: Prawo zemsty - film sensacyjny, USA 2011
21:50 Z podniesionym czołem - dramat sensacyjny, USA 2004
23:30 Piła 6 - horror, Kanada/Australia/Wielka Brytania/USA 2009
1:25 Zobacz to!: Taki jest świat (351) - program informacyjny
3:15 Menu na miarę (10) - program kulinarny
3:40 Dyżur (13) - serial dokumentalny
4:05 Menu na miarę (11-ost.) - program kulinarny
4:25 Dyżur 2 (19) - serial dokumentalny
4:50 Menu na miarę (1/11) - program kulinarny
5:15 Z archiwum policji (6) - serial dokumentalny
5:40 Menu na miarę (2) - program kulinarny

TVN 7
5:40 Szymon Majewski Show: Monika Pyrek i Sławomir Świerzyński (11/14) - program rozrywkowy
6:50 Mango - telezakupy
8:55 Kobra: Oddział specjalny 17 (1/16) - serial sensacyjny
10:00 Przepis na życie (3) - serial obyczajowy
11:00 Przepis na życie (4) - serial obyczajowy
11:55 Przepis na życie (5) - serial obyczajowy
12:55 Przepis na życie (6) - serial obyczajowy
13:55 Przepis na życie (7) - serial obyczajowy
14:55 Niekończąca się opowieść: Następny rozdział - film fantasy, Niemcy/USA 1990
16:50 Heca w zoo - komedia romantyczna, USA 2011
19:00 Komediowa sobota: Rango - film animowany, USA 2011
21:15 Komediowa sobota: Forrest Gump - komediodramat, USA 1994
0:15 Norbit - komedia, USA 2007
3:30 Stare, ale jare - komedia, USA 2007
5:15 Zakończenie programu

Puls 2
6:00 Zaklinacz psów 2: Piesko poufne/Żarłoczny pies/Psy Katariny (5) - reality show
6:55 Zaklinacz psów: Wróg na kółkach/Światełko (5) - reality show
7:35 Żelazny Jan - baśń filmowa, Niemcy/Austria 2011
9:10 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Czerwony Kapturek - baśń filmowa, Niemcy 2012
10:30 Kopciuszek - film animowany, USA 1950
12:00 Tajemnice medyczne (16/40) - serial fabularno-dokumentalny
13:00 Tajemnice medyczne (17/40) - serial fabularno-dokumentalny
14:00 Lombard Chicago: Wszystko pod zastaw (3) - serial dokumentalny
14:30 Lombard Chicago: Wszystko pod zastaw (4) - serial dokumentalny
15:00 Gwiazdy lombardu 6 (105) - reality show
15:30 Gwiazdy lombardu 6 (106) - reality show
15:55 Gwiazdy lombardu 6 (107) - reality show
16:25 Gwiazdy lombardu 6 (108) - reality show
16:50 Wojciech Cejrowski. Boso - Etiopia: Po co komu taka ziemia (2) - serial dokumentalny
17:20 Wojciech Cejrowski. Boso - Etiopia: Jak było na początku (3) - serial dokumentalny
17:50 Wojciech Cejrowski. Boso - Etiopia: Naturalny porządek rzeczy (4) - serial dokumentalny
18:20 Wojciech Cejrowski. Boso - Etiopia: Karawana soli (5) - serial dokumentalny
19:00 Pingwiny z Madagaskaru 2: Knujemy/Czarodziejski pędzel (16) - serial animowany
19:30 Pingwiny z Madagaskaru 2: Wyobcowany/Biała dama (17) - serial animowany
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 8 (11) - serial kryminalny
20:55 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 8 (12) - serial kryminalny
21:55 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 8 (13) - serial kryminalny
22:50 Agenci NCIS 3 (19) - serial sensacyjny
23:50 Wikingowie 3 (3/10) - serial historyczny
1:00 Z archiwum policji (2) - serial dokumentalny
1:30 Menu na miarę (5) - program kulinarny
3:00 Z archiwum policji (4) - serial dokumentalny
3:25 No problem! (2) - program lifestylowy
3:50 Dyżur (1/42) - serial dokumentalny
4:15 JRG w akcji (10) - serial dokumentalny
4:40 Dyżur (2) - serial dokumentalny
5:05 JRG w akcji (11) - serial dokumentalny
5:30 Dyżur (3) - serial dokumentalny

TV 6
6:00 Rodzina zastępcza: Teoria złotej rybki (287) - serial komediowy
7:00 13 posterunek (37) - serial komediowy
7:40 13 posterunek (38) - serial komediowy
8:20 Benny Hill (12) - program rozrywkowy
8:55 Gwiezdne wojny: Wojny klonów: Upadek droida (6) - serial animowany
9:25 Gwiezdne wojny: Wojny klonów: Pojedynek robotów (7) - serial animowany
9:55 Gwiezdne wojny: Wojny klonów: Bombard Jedi (8) - serial animowany
10:30 Nowy Scooby-Doo (4) - serial animowany
11:15 Barbie i podwodna tajemnica 2 - film animowany, Kanada 2012
12:55 Mali żołnierze - film przygodowy, USA 1998
15:10 Tajemnicze żywoty apostołów - film dokumentalny, USA 2012
16:25 Kudłaty zaprzęg - film familijny, USA 2008
18:05 O, kurczę! - film familijny, USA 2009
20:00 Czarownik i biały wąż - film fantasy, Hongkong/Chiny 2011
22:00 Królestwo węża - horror, Kanada/USA 2005
23:55 Gladiator - film sensacyjny, USA 1992
3:00 Zbrodnie, które wstrząsnęły światem (2) - serial dokumentalny
4:00 Benny Hill (25) - program rozrywkowy
4:30 Benny Hill - program rozrywkowy
5:00 Dekoratornia - magazyn
5:30 Dekoratornia - magazyn

Polsat Sport News
7:00 Magazyn EURO 2016 (3) - magazyn sportowy
8:00 Sport Flash - program informacyjny
8:07 Magazyn golfowy - magazyn sportowy
9:00 Sport Flash - program informacyjny
9:07 Tenis: Turniej ATP w Miami - mecz 2. rundy
11:00 Sport Flash - program informacyjny
11:07 Piłka nożna - mecz towarzyski: Słowacja - Łotwa
13:00 Sport Flash - program informacyjny
13:07 Piłka nożna - mecz towarzyski: Turcja - Szwecja
15:00 Sport Flash - program informacyjny
15:07 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - rewanżowy mecz 2. rundy fazy play-off: Nordmeccanica Piacenza - Dinamo Kazań
17:00 Sport Flash - program informacyjny
17:07 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - rewanżowy mecz 2. rundy fazy play-off: Dinamo Moskwa - Fenerbahce Grundig Stambuł
19:00 Sport Flash - program informacyjny
19:07 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 2. rundy fazy play-off: Biełogorje Biełgorod - Trentino Diatec
21:00 Sport Flash - program informacyjny
21:07 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - rewanżowy mecz 2. rundy fazy play-off: Volero Zurych - Vakifbank Stambuł
23:00 Piłka nożna - mecz towarzyski: Holandia - Francja
1:00 Pro Bull Riding - magazyn sportowy
3:00 Zakończenie programu

Eska TV
8:00 3...2...1... Start
9:00 Mówisz i masz
10:00 Polska lista
11:00 Miejska lista
12:00 Godzina z...
15:00 Lista w bikini
16:00 G20 - podsumowanie tygodnia
18:00 Weekend specjalny - z największą ilością wyświetleń
20:00 Eska Music Awards 2013
23:00 Freshmix
1:00 Hity na czasie
3:00 Polska noc

TTV
5:15 DeFacto 2 (10) - program popularnonaukowy
5:45 DeFacto 4 (8) - program popularnonaukowy
6:15 Express - program informacyjny
6:30 Dzieciaki (1/12) - serial dokumentalny
7:00 Bagaż osobisty 2 (8-ost.) - talk-show
7:30 Komornicy 2 (4) - serial dokumentalny
8:00 Kossakowski. Inicjacja 3 (4) - serial dokumentalny
8:30 Odlotowy ogród 2 (4) - magazyn poradnikowy
9:00 Ostre cięcie 6 (4) - program rozrywkowy
9:45 Express - program informacyjny
9:57 Pogoda - program informacyjny
10:00 Damy i wieśniaczki 4 (2) - serial dokumentalny
11:00 Remont dla zysku (1/12) - serial dokumentalny
11:25 Remont dla zysku (2) - serial dokumentalny
11:55 Przeprowadzki warte miliony - film dokumentalny, Wielka Brytania 2016
12:55 Wojny magazynowe - Teksas 6 (14) - reality show
13:20 Wojny magazynowe - Teksas 6 (15) - reality show
13:45 Wojny magazynowe - Nowy Jork 2 (17) - reality show
14:10 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda (16/30) - serial dokumentalny
14:40 Podstępne roboty (6-ost.) - program popularnonaukowy
15:10 Rozmowy kontrolowane (1/10) - serial dokumentalny
15:25 Rozmowy kontrolowane (2) - serial dokumentalny
15:45 Express - program informacyjny
16:00 Pogoda - program informacyjny
16:05 Usterka 6 (4) - serial fabularno-dokumentalny
16:40 Luksusowe zachcianki (1/6) - serial dokumentalny
17:45 Express - program informacyjny
18:00 Pogoda - program informacyjny
18:05 DeFacto 4 (15) - program popularnonaukowy
18:35 DeFacto 4 (8) - program popularnonaukowy
19:10 Kossakowski. Inicjacja 3 (4) - serial dokumentalny
19:45 Express - program informacyjny
19:57 Pogoda - program informacyjny
20:00 Wojny przewoźników 6 (10/13) - reality show
20:30 Wojny przewoźników 6 (11/13) - reality show
21:00 Usterka 5: Daszek (8) - serial fabularno-dokumentalny
21:30 Usterka 6 (7) - serial fabularno-dokumentalny
22:00 Rozmowy kontrolowane (3) - serial dokumentalny
22:20 Gogglebox. Przed telewizorem 4 (4) - program rozrywkowy
23:05 Podstępne roboty (2) - program popularnonaukowy
23:35 Podstępne roboty (3) - program popularnonaukowy
0:05 Obóz dla łobuzów - film dokumentalny, Wielka Brytania 2014
1:05 Usterka 6 (9) - serial fabularno-dokumentalny
1:35 Usterka 3: Barierka (8/11) - serial fabularno-dokumentalny
3:20 Ola w trasie 2 (9/12) - program krajoznawczy
3:45 Testerzy (13) - magazyn poradnikowy
3:55 Testerzy (14) - magazyn poradnikowy
4:05 Testerzy (15) - magazyn poradnikowy

Polo TV
6:00 Hit dnia
6:05 Weekend w Polo tv
7:00 Power Play
7:05 Weekend w Polo tv
8:00 Hit dnia
8:05 Weekend w Polo tv
10:06 Vipo Disco Polo Hity
11:00 Hit dnia
11:14 Szalone lata 90.
12:00 Hit dnia
12:14 Szalone lata 90.
12:50 Dance w Polo tv
13:00 Weekend z...
13:14 Dance w Polo tv
14:00 Weekend z...
14:14 Przeboje na czasie
15:00 Weekend z...
15:15 Top 20
16:00 Weekend z...
16:14 Koncert w Polo TV
17:15 Dance w Polo tv
18:00 Disco Star
19:30 Disco Polo Live
20:30 20. OFMT Ostróda 2015
23:05 Przeboje na czasie

ATM Rozrywka
6:00 Disco gramy - program muzyczny
7:00 Synowie, czyli po moim trupie!: Automat (12) - serial komediowy
7:30 Graczykowie: Henrietta (7) - serial komediowy
8:00 Daleko od noszy 2: Wściekłe zwierzę (35) - serial komediowy
8:30 Daleko od noszy 2: Sekstaśmy Kolina F. (36) - serial komediowy
9:00 Czyja wina? (39) - serial paradokumentalny
10:00 Czyja wina? (40) - serial paradokumentalny
11:00 Czyja wina? (1) - serial paradokumentalny
12:00 Czyja wina? (2) - serial paradokumentalny
13:00 Ewa gotuje (206) - magazyn kulinarny
13:30 Ewa gotuje (207) - magazyn kulinarny
14:00 Słoneczny patrol: Oczy węża (16) - serial przygodowy
15:00 Słoneczny patrol: Zaćmienie (17) - serial przygodowy
16:00 Słoneczny patrol: Rekinie derby (18) - serial przygodowy
17:00 Słoneczny patrol: Wielki wyścig (19) - serial przygodowy
18:00 Dziki (6) - serial sensacyjno-komediowy
19:00 Dziki (7) - serial sensacyjno-komediowy
20:00 Na krawędzi 2 (8) - serial kryminalny
20:55 Dwoje we troje (5) - serial komediowy
21:00 Na krawędzi 2 (9) - serial kryminalny
22:00 Świat według Kiepskich: Ptaki ciernistych krzewów (480) - serial komediowy
22:30 Świat według Kiepskich: Umarł odbiornik, niech żyje odbiornik (1) - serial komediowy
23:00 Chłopaki z baraków - komedia kryminalna, Kanada 2006
0:55 Podróż życia: Finał (12) - teleturniej
1:30 Na rybę (18) - magazyn wędkarski
3:00 Awantura o kasę (102) - teleturniej
4:00 Dobranoc ATM (4) - program rozrywkowy
4:30 Czas na kulturę (1) - program kulturalny
5:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny

TV Trwam
8:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
8:15 Wielkanocne wspomnienia z kresów Polski - ks. kard. Gulbinowicz - reportaż
9:00 Misterium Muzyczne 'Drzewo Krzyża' - widowisko
9:50 Święty na każdy dzień: Wspomnienie św. Dobrego Łotra
10:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
10:15 Ukrzyżowanie - wiersze Romana Brandstaettera w wykonaniu Haliny Winiarskiej - widowisko
10:25 Sitowiem malowane - program edukacyjny
10:50 Po cóż są nam święci?: Maryja Matka Jezusa - film dokumentalny, Włochy 2009
11:00 Gorzkie żale. Nabożeństwo pasyjne - audycja modlitewna
11:55 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia: Wielka sobota - program religijny
12:00 Anioł Pański - audycja modlitewna
12:03 Informacje dnia - magazyn informacyjny
12:20 Święta Barbara - serial fabularny
14:10 Koncert pasyjny 'Śmierć nie kończy, śmierć zmienia' - koncert
15:15 Starożytne Tajemnice Biblii: Całun Turyński - fikcja czy zmartwychwstanie? (5) - film dokumentalny, USA 1995
15:50 Po cóż są nam święci: Św. Piotr - film dokumentalny, Włochy 2009
16:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
16:10 Pop-oratorium 'Twoją na zawsze jestem Panie' w wykonaniu Zespołu Muzyki Sakralnej Lumen - koncert
17:00 Filmowe życiorysy: Doktor Hołoga - film dokumentalny, Polska 2014
17:30 Reportaż dnia: Milenium Chrztu Polski cz.2
17:55 Nowenna do Miłosierdzia Bożego: Dzień 2 - program religijny
18:00 Anioł Pański - audycja modlitewna
18:05 Informacje dnia - magazyn informacyjny
18:15 Jezus od wieków upragniony - serial fabularny
19:15 Po cóż są nam święci?: św. Józef - film dokumentalny, Włochy 2009
19:25 Przegląd Katolickiego Tygodnika 'Niedziela' - magazyn informacyjny
19:30 Spotkanie z Magdą Buczek - program dla dzieci
19:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci - audycja modlitewna
20:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
20:30 Liturgia Wigilii Paschalnej z Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie - transmisja
23:10 Cuda Jezusa: Uzdrowienie Kirama (15) - serial fabularny
0:00 Świat w obrazach - magazyn informacyjny
0:05 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia: Wielka sobota - program religijny
0:10 Informacje dnia - magazyn informacyjny
0:30 Reportaż dnia: Milenium Chrztu Polski cz.2
0:55 Nowenna do Miłosierdzia Bożego: Dzień 2 - program religijny
1:00 Święta Barbara - serial fabularny
3:50 Po cóż są nam święci: Św. Piotr - film dokumentalny, Włochy 2009
4:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
4:20 Liturgia Wigilii Paschalnej z Bazyliki Świętego Piotra w Watykanie - retransmisja
7:00 Cuda Jezusa: Uzdrowienie Kirama (15) - serial fabularny
7:50 Świat w obrazach - magazyn informacyjny
7:55 Nowenna do Miłosierdzia Bożego: Dzień 3 - program religijny

Stopklatka TV
6:00 Prywatna historia kina (2) - magazyn kulturalny
6:40 Ja wam pokażę! - film obyczajowy, Polska 2006
9:00 Odlot - film animowany, USA 2009
11:05 Wyspa zbłąkanych dusz - film fantasy, Niemcy/Dania/Szwecja 2007
13:30 Miłość jest za darmo - komedia romantyczna, USA 2003
15:40 Mój przyjaciel Marsjanin - komedia SF, USA 1999
17:45 Jeszcze dalej niż północ - komedia, Francja 2008
20:00 Niedościgli Jonesowie - komediodramat, USA 2009
22:05 Misja na Marsa - film SF, USA 2000
0:25 Luther 2 (1) - serial kryminalny
1:35 Luther 2 (2) - serial kryminalny
3:45 Hell Ride - film sensacyjny, USA 2008
5:35 Dni ze stali - film krótkometrażowy, Niemcy/Holandia 2014
5:59 Zakończenie programu

Fokus TV
6:00 Wehikuł czasu - program informacyjny
6:10 Kołowrotek: Troć (12) - magazyn wędkarski
6:35 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Wielka majówka (2) - serial dokumentalny
7:00 Saga prastarej puszczy: Opowieść o nornicy. Niezwyczajna zażyłość (7) - serial przyrodniczy
8:10 Wielkie konstrukcje: Tajemnice Zapory Hoovera (7) - serial dokumentalny
8:45 Sąsiedzi: Kosiarka (41) - serial animowany
8:50 Sąsiedzi: Drzwi (43) - serial animowany
9:00 Sąsiedzi: Dach (44) - serial animowany
9:10 Sąsiedzi: Pułapka na myszy (45) - serial animowany
9:25 Żelazne potwory: Szef (2) - serial dokumentalny
9:55 Premiera: Dzika Ameryka: Król rosomaków (2) - serial przyrodniczy
10:55 Najniebezpieczniejsze drogi Europy (1) - serial dokumentalny
11:50 Najniebezpieczniejsze drogi Europy (2) - serial dokumentalny
12:50 Najniebezpieczniejsze drogi Europy (3) - serial dokumentalny
13:50 Spece od wierceń (6) - serial dokumentalny
14:45 Jak działają miasta: Betonowa dżungla (3) - serial dokumentalny
15:50 Tajemnice miecza wikingów - film dokumentalny, USA 2012
17:00 Polowania na nazistów: Adolf Eichmann (2) - serial dokumentalny
18:00 Nerwy ze stali: Monterzy sieci wysokiego napięcia (6) - serial dokumentalny
19:00 Premiera: Miejski przekręt: Las Vegas (4) - serial dokumentalny
20:05 Szybcy i martwi - western, Japonia/USA 1995
22:05 Bombowe dziewczyny (10) - serial wojenny
23:00 Edukacja seksualna (1) - program edukacyjny
0:00 Odtajnione akcje CIA: Polowanie na Che Guevarę (8) - serial dokumentalny
1:10 Tajemnice historii: Polskie marzenia o koloniach (2) - serial dokumentalny
1:40 Tajemnice historii: Jaki znak Twój? (3) - serial dokumentalny
3:10 Copernicus (12) - magazyn popularnonaukowy
3:40 Lista Fokusa: Najlepsze pomysły na prezent dla kobiety (2) - program edukacyjny
4:10 Lista Fokusa: Największe kłamstwa w historii (2) - program edukacyjny
4:35 Życie Bałtyku: Dwie strony Mierzei Wiślanej (1) - serial przyrodniczy
5:00 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Sposób na szczupaka (2) - serial dokumentalny
5:30 Kołowrotek: Belona (3) - magazyn wędkarski

TVP ABC
05:20 Krecik - Krecik i sen, odc. 43 (Krtek ve snu); serial animowany kraj prod.CZECHY (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Kłopoty Pogodziaków - odc. 4; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Świnka Peppa, seria II - Lot balonem, odc. 25 (The baloon ride, ep. 25); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Krecik - Krecik fotografem, odc. 3 (Krtek fotografem); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1968); Bez ograniczeń wiekowych
06:40 Peg + kot - Problem z klaunem, odc. 25 (The Clown Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 25 - Latający kozioł; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 23 Wielkanoc; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Zabawy z Lippy and Messy odc. 21 Kraina skarbów; język angielski dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Zabawy z Lippy and Messy odc. 19 Kraina książek; język angielski dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Dla niesłyszących - SUPEŁKOWE ABC - odc. 58 -  JM; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Podróże z Aleksandrem i Emilią - Poszukiwacze skarbów - Meksyk, odc. 12 (A Mouse - vellous Treasure Hunt); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Domisie - odc. 325 Kufer pradziadka; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Słoń Beniamin - Wyprawa polarników, odc. 51 (The polar adventure); serial animowany kraj prod.Niemcy (1991); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Stacyjkowo - Ciuchcie z żelaza, odc. 117 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Krecik - Krecik fotografem, odc. 3 (Krtek fotografem); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1968); Bez ograniczeń wiekowych
10:00 O czym one mówią - odc. 75; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Mali światowcy - odc. 17; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Opowieści Nowego Testamentu - Znaki czasu, odc. 18 (Sings of the Times); serial animowany kraj prod.USA (1999); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Dzieci świata -  Królowa strzela gola (Using the Queen to score a goal); film dokumentalny kraj prod.Słowenia (2006); Dla małoletnich od lat 7
11:45 My Little Pony, seria I - Samotna imprezka, odc. 25 (Party of One); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Domisie - odc. 325 Kufer pradziadka; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Akademia pana Kleksa - część 2 Tajemnica Golarza Filipa -  txt. str. 777; film przygodowy; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:05 Stacyjkowo - Ciuchcie z żelaza, odc. 117 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Bąblandia - Wielkanoc odc. 15; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 O czym one mówią - odc. 75; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Świnka Peppa, seria II - Urodziny Jacka, odc. 26 (George's birthday, ep. 26); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Krecik - Krecik fotografem, odc. 3 (Krtek fotografem); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1968); Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Dla niesłyszących - SUPEŁKOWE ABC - odc. 59 -  JM; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Mali światowcy - odc. 31 Zwierzęta i ludzie; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Petersburski Music Show - odc. 37; program muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Domisie - Wielkanocna przygoda; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 O czym one mówią - odc. 75; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Nela Mała Reporterka - odc. 35 Przygoda w koronach drzew -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Przyjaciele lasu - odc. 24 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Peg + kot - Problem z wojowniczką ninja, odc. 26 (The Ninja Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Charlie i Lola, seria 1 - Nie zjem pomidora!, odc. 1 (I Will Not Eat a Tomato); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, 16:9
18:00 Kukuryków; film animowany; reż.:Sławomir Zalewski; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Podróże z Aleksandrem i Emilią - Myszki cesarza Chin - Chiny, odc. 13 (Imperial Mice on China); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Słoń Beniamin - Złote jajko, odc. 21 (Das goldene Ei); serial animowany kraj prod.Niemcy (1991); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Tomek i przyjaciele, seria 13 - Skrzypiący Karolek, odc. 1 (Creaky Cranky); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9
19:35 Wieczorynka - Tabaluga - Lody czekoladowe dla wszystkich, odc. 26 (Choccolate ice for everybody); serial animowany kraj prod.Niemcy (1997); Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem -  Bałwanki, które odwilży się nie bały; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Masza i niedźwiedź - Bajka na dobranoc, odc. 39 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:20 Bajki Bolka i Lolka - Brzydkie kaczątko, odc. 7; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:35 Reksio - Reksio śpiewak, odc. 29; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:45 Rescue Bots, seria 1 - Spieszmy do przyszłości, odc. 26 (Bot To the Future); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:15 Karol (Karol. Do Not Be Afraid.); film animowany kraj prod.Włochy (2007); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:35 Niejadki i inne przypadki - odc. 12; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:55 Niejadki i inne przypadki - odc. 13; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Literkowe ABC; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:30 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
07:55 Trzeci punkt widzenia; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:25 Listy naszych czytelników  22'; film TVP; reż.:Stanisław Latałło; wyk.:Tadeusz Łomnicki, Stanisław Jaroszyński, Andrzej Jurczak, Jan Orse, Grzegorz Dudek; Dla małoletnich od lat 12
08:55 Prymas, trzy lata z tysiąca -  txt. str. 777  100'; dramat; reż.:Teresa Kotlarczyk; wyk.:Andrzej Seweryn, Maja Ostaszewska, Zbigniew Zamachowski, Krzysztof Wakuliński, Grzegorz Sikora, Mariusz Benoit, Jerzy Trela, Henryk Talar, Mariusz Jakus, Joanna Orzeszkowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
11:05 Tradycja to rozum całego narodu; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Dokument tygodnia - Minkowski Saga; film dokumentalny; reż.:Rafael Lewandowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Posłaniec (The Go - Between)  111'; dramat kraj prod.Wielka Brytania (1970); reż.:Joseph Losey; wyk.:Julie Christie, Alan Bates, Margaret Leighton, Michael Redgrave; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Informacje kulturalne ekstra - Joanna Kos - Krazue; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:35 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
15:50 Chce się żyć -  txt. str. 777 AD  106'; film obyczajowy; reż.:Maciej Pieprzyca; wyk.:Dawid Ogrodnik, Kamil Tkacz, Dorota Kolak, Arkadiusz Jakubik, Anna Nehrebecka, Katarzyna Zawadzka, Mikołaj Roznerski, Anna Karczmarczyk, Janusz Chabior; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Cecilia Bartoli: "Mission" - muzyka Agostina Steffaniego (Cecilia Bartoli, Mission: Agostino Steffani in Versailles); koncert kraj prod.Francja (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Eurokultura (Eurokultura); magazyn kulturalny kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:20 Bilet do kina - Mistrz (The Master)  131'; dramat kraj prod.USA (2012); reż.:Paul Thomas Anderson; wyk.:Joaquin Phoenix, Philip Seymour Hoffman, Amy Adams, Laura Dern; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:50 Utopia s. II - odc. 5/6 (odc. 5/6) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Wielka Brytania (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:50 Malta 2005 - Armia - koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Komornik  153'; dramat; reż.:Feliks Falk; wyk.:Andrzej Chyra, Małgorzata Kożuchowska, Kinga Preis, Grzegorz Wojdon, Jan Frycz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:00 Kino nocne - Chrzest  85'; dramat; reż.:Marcin Wrona; wyk.:Tomasz Schuchardt, Wojciech Zieliński, Natalia Rybicka, Adam Woronowicz; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
05:35 Eurokultura (Eurokultura); magazyn kulturalny kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:50 Skarby Watykanu - 1/2 (The Treasures of Vatican); film dokumentalny kraj prod.Francja (2013); reż.:Stephane Ghez; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:55 Wielki Tydzień w Jerozolimie - W stronę światła; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Reportaże z prawdziwego zdarzenia - Wielkanoc po Wileńsku; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 297 (s. 4, odc. 78) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 297 (s. 4, ep. 78)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Misja natura - Poligony 12/12; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Tajemnice początków Polski - Wyspa władców -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Polscy bohaterowie wojenni cz 3. Cichociemni. Niewidzialni żołnierze (Heroes of War: Poland) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Ludzie rzeki - Zambezi 2/2 (Le gens du Fleuve /The People of the River); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Inny świat  97'; film dokumentalny; reż.:Dorota Kędzierzawska, Artur Reinhart; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Jajko; film dokumentalny; reż.:Marcin Krzyżański; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Kroniki Lubelskie - Wielkanoc 1951r.; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Spór o historię - Sursum corda; debata; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Regiony z Historią - Stare Babice; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Dajcie mi jabłko; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Imperium miłości - odc 33 (Kurt Seyit ve Sura); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Był sobie człowiek - Człowiek z Neandertalu 2/26 (IL ETAIT UNE FOIS... L'HOMME/ L’homme du nandertal); serial animowany kraj prod.Francja (1978); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Przewodnik Historyczny Bogusława Wołoszańskiego - Droga do Książa -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Jan Paweł II (Pope John Paul II) -  txt. str. 777  123'; film biograficzny kraj prod.Polska, Włochy, USA (2006); reż.:John Kent Harrison; wyk.:John Voight, Cary Elwes, James Cromwell, Christopher Lee, Ben Gazzara, Wenanty Nosul, Daniele Pecci, Vittoria Belvedere, Giuliano Gemma; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Nocna zmiana; film dokumentalny; reż.:Jacek Kurski, Michał Balcerzak; Dla małoletnich od lat 12
23:45 Encyklopedia II wojny światowej - Narodziny wojny - polityka cz. 3 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
00:15 Komandoria - cz 7/8 (La Commanderie); serial kraj prod.Francja (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Bitwa o Anglię (Battle of Britain)  186'; dramat wojenny kraj prod.Wielka Brytania (1969); reż.:Guy Hamilton; wyk.:Laurence Olivier, Edward Fox, Susannah York, Christopher Plummer, Michael Caine; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Czas honoru - Powstanie - odc. 1 "Jeszcze nie dziś" -  AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Czas honoru - Powstanie - odc. 2 "Godzina W" -  AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Zakończenie dnia

TV Polonia
05:40 Barwy szczęścia - odc. 1357; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Barwy szczęścia - odc. 1358; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Barwy szczęścia - odc. 1359; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Barwy szczęścia - odc. 1360 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Pytanie na śniadanie - w tym: Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:50 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Ojciec Mateusz - odc. 134 - Ślepy los (Ojciec Mateusz X odc. 13) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Życia nie można zmarnować -  txt. str. 777; film dokumentalny; reż.:Krzytsztof Tadej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Kocham Cię, Polsko! - odc. (3); zabawa quizowa; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kulturalni PL - (290); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (301); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:55 M jak miłość - odc. 1200 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:50 Z drugiej strony - (3); program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:45 Dobranocka - Podróże na burzowej chmurze - Degipsator, odc. 13 -  AD; serial animowany; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:35 Orędzie abpa Stanisława Gądeckiego na Wielkanoc -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Siedlisko - odc. 2/9 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Pan Wołodyjowski cz. I -  txt. str. 777  75'; film historyczny kraj prod.Polska (1968); reż.:Jerzy Hoffman; wyk.:Magdalena Zawadzka, Tadeusz Łomnicki, Mieczysław Pawlikowski, Hanka Bielicka, Barbara Brylska, Irena Karel, Jan Nowicki, Daniel Olbrychski, Marek Perepeczko, Mariusz Dmochowski; Dla małoletnich od lat 12
23:15 Opole2012 - Szalone lata 60!; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (301); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 M jak miłość - odc. 1200 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Podróże na burzowej chmurze - Degipsator, odc. 13 -  AD; serial animowany; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
03:20 Sport; STEREO, 16:9
03:25 Pogoda; STEREO, 16:9
03:35 Orędzie abpa Stanisława Gądeckiego na Wielkanoc; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Siedlisko - odc. 2/9; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:50 Pan Wołodyjowski cz. I  75'; film historyczny kraj prod.Polska (1968); reż.:Jerzy Hoffman; wyk.:Magdalena Zawadzka, Tadeusz Łomnicki, Mieczysław Pawlikowski, Hanka Bielicka, Barbara Brylska, Irena Karel, Jan Nowicki, Daniel Olbrychski, Marek Perepeczko, Mariusz Dmochowski; Dla małoletnich od lat 12
06:05 Z drugiej strony - (3); program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:55 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:25 Humor w odcinkach - Święta wojna - Las Aptekas (247); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:05 Rozrywka Retro - Helena i mężczyźni; program rozrywkowy; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:05 Śpiewające fortepiany - (21); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Szperacze.tv - Miłość na ekranie (5); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Życie to Kabaret - Kabaret Hrabi - Savoir vivre. Bon ton (1) -  txt. str. 777; program kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Życie to Kabaret - Kabaret Hrabi - Savoir Vivre. Pardon (2) -  txt. str. 777; program kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 A la show - (35) - Michał Bajor; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Muzeum Polskiej Piosenki - /37/ - "Sen o Warszawie" - Czesław Niemen; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Okrasa łamie przepisy - Czekolada i owoce nie do deseru -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Z Andrusem po Galicji - Przemyśl; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Peru. Amazonia, 1973 cz 2 (50) -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy - sezon II - (4); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Muzeum Polskiej Piosenki - /80/ - "Normalnie o tej porze" - Kaliber 44; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Hity kabaretu - (6) - Kakao i inne hity Kabaretu Smile; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Śniadanie na Trawie (4); magazyn kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Tygodnik Moralnego Niepokoju - (The best 4); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:35 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (46); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:15 Postaw na milion - odc. 104; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (52) - Wyspy szczęśliwe -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Kabaret Moralnego Niepokoju - Pogoda na suma; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:50 Kabaretogłowi, czyli Encyklopedia Kabaretu /1/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:55 Śpiewające fortepiany - (22); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Kabaretowa Mapa Polski - Wielki Turniej Kabaretowy - Kraków kontra reszta świata (1); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Kabaretowa Mapa Polski - Wielki Turniej Kabaretowy - Kraków kontra reszta świata (2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Kabaretowa Mapa Polski - Wielki Turniej Kabaretowy - Kraków kontra reszta świata (3); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Laskowik & Malicki Niedziela Wieczór - wydanie świąteczne - Wielkanoc; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:55 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (46); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Rozrywka Retro - Sceniczny Parawan Artura I - Obrazy dla Evory; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:06 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:35 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:34 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:53 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:06 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:34 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:53 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:06 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:36 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:30 Świat i ludzie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
12:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
13:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
13:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Debata Trójstronna; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
15:40 Reportaż TVP INFO - Parafia z pasją; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:59 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:02 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
17:08 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
17:35 Studio Wschód; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Twoje Info; STEREO, 16:9, Na żywo
18:10 Debata po europejsku; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:45 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 Na czym świat stoi; magazyn; STEREO, 16:9
19:15 Kapitalny program; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:40 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:45 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:53 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:08 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:37 Orędzie abpa Stanisława Gądeckiego na Wielkanoc; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
21:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:15 INFO Newsroom; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Pogoda Info; STEREO, 16:9
22:55 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
23:40 Sportowa Sobota; STEREO, 16:9
24:00 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
00:30 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:14 Orędzie abpa Stanisława Gądeckiego na Wielkanoc; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:24 Pogoda Info; STEREO, 16:9
01:31 INFO Newsroom; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9
03:42 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:50 Debata Trójstronna; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:21 Studio Wschód; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:53 Na czym świat stoi; magazyn; STEREO, 16:9
05:07 Kapitalny program; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Pożyteczni.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Zakończenie dnia

TVP HD
07:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (82) Mały Indianin -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Teo - ria smaku Teo Vafidisa - (s. II odc. 6); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Ja to mam szczęście! - odc. 45 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:40 Ja to mam szczęście! - odc. 46 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:15 Rodzinka.pl - odc. 85 "Praca Tomka" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Rodzinka.pl - odc. 86 "Dziewczyna Kuby" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:10 Rodzinka.pl - odc. 87 "O szkole i kobietach" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Alternatywy 4 - odc. 3/9 - Pierwsza noc -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Alternatywy 4 - odc. 4/9 - Profesjonaliści -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Rodzinka.pl - odc. 169 "Prawda w oczy kole" sezon 7 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Rodzinka.pl - odc. 103 "Czas na zmiany" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 O mnie się nie martw - s. IV odc. 2/13 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Na dobre i na złe - odc. 630 - Zwycięzca -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 M jak miłość - odc. 1206 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 M jak miłość - odc. 1207 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Na sygnale - odc. 67 "Ratujcie naszą mamę!" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Na sygnale - odc. 68 "Nowe życie" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Strażacy - odc. 12 (seria II, odc. 2) - Życie na kredyt -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 13; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:55 Ranczo - odc. 97 (seria VIII, odc. 6) - Nowatorska terapia -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:55 Ranczo - odc. 98 (seria VIII, odc. 7) - Zbrodnia to niesłychana, pani zabija pana -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Ostatnia akcja -  txt. str. 777  87'; komedia sensacyjna; reż.:Michał Rogalski; wyk.:Jan Machulski, Marian Kociniak, Barbara Krafftówna, Alina Janowska, Lech Ordon, Witold Skaruch, Piotr Fronczewski, Wojciech Siemion, Karolina Gorczyca, Antoni Pawlicki; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Poradnik pozytywnego myślenia (Silver Linings Playbook)  117'; komedia romantyczna kraj prod.USA (2013); reż.:David O. Russell; wyk.:Bradley Cooper, Jennifer Lawrence, Robert De Niro; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 51. KFPP Opole 2014 - 51. KFPP Opole 2014 SuperPremiery; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 4/13; serial sensacyjny TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Strefa 3D - Koralowy ogród; reportaż; STEREO, 3D, Bez ograniczeń wiekowych
04:50 Opole 2015 na bis! - The best of Opole 2015; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:20 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:55 Na sygnale - odc. 59 "Prawdziwe męstwo"; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Rodzinka.pl - odc. 105 "Wakacje w Gdyni" -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Rodzinka.pl - odc. 106 "Nareszcie sami" -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:35 Ojciec Mateusz - odc. 56 (seria IV, odc. 13) - Helena -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:25 Na sygnale - odc. 89 "Duma i uprzedzenie" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Na dobre i na złe - odc. 630 - Zwycięzca -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Ranczo - odc. 30 (seria III, odc. 4) - Fakt prasowy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Ranczo - odc. 31 (seria III, odc. 5) - Radio interaktywne -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Sami swoi -  txt. str. 777  80'; komedia; reż.:Sylwester Chęciński; wyk.:Wacław Kowalski, Władysław Hańcza, Zdzisław Karczewski, Ilona Kuśmierska, Jerzy Janeczek, Aleksander Fogiel, Maria Zbyszewska, Halina Buyno, Witold Pyrkosz; Dla małoletnich od lat 12
13:30 Ojciec Mateusz - odc. 57(seria V, odc. 1) - Gwiazdeczka -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Ranczo - odc. 32 (seria III, odc. 6) - Wielkie odkrycie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Ranczo - odc. 33 - (seria III, odc. 7) - Sprawca -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Ranczo - odc. 34 (seria III, odc. 8) - Odsiecz -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Ranczo - po drugiej stronie kamery; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:40 U Pana Boga za piecem -  txt. str. 777  95'; komedia; reż.:Jacek Bromski; wyk.:Ira Łaczina, Jan Wieczorkowski, Krzysztof Dzierma, Andrzej Zaborski, Ania Janowska, Artur Krajewski, Alicja Bach, Iwona Szczęsna, Eliza Krasicka, Małgorzata Płońska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Ojciec Mateusz - odc. 190 - Weryfikacja (Ojciec Mateusz XV odc. 4) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Sami swoi -  txt. str. 777  80'; komedia; reż.:Sylwester Chęciński; wyk.:Wacław Kowalski, Władysław Hańcza, Zdzisław Karczewski, Ilona Kuśmierska, Jerzy Janeczek, Aleksander Fogiel, Maria Zbyszewska, Halina Buyno, Witold Pyrkosz; Dla małoletnich od lat 12
21:55 Ranczo - odc. 35 (seria III, odc. 9) - Upadek obyczajów -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Ranczo - odc. 36 (seria III, odc. 10) - Miedź brzęcząca -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
24:00 U Pana Boga za piecem -  txt. str. 777  95'; komedia; reż.:Jacek Bromski; wyk.:Ira Łaczina, Jan Wieczorkowski, Krzysztof Dzierma, Andrzej Zaborski, Ania Janowska, Artur Krajewski, Alicja Bach, Iwona Szczęsna, Eliza Krasicka, Małgorzata Płońska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Nowa - odc. 6; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:45 Pitbull - odc. 4; serial policyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:40 Rodzinka.pl - odc. 110 "Przeprowadzka" -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:15 Rodzinka.pl - odc. 111 "Oświecenie" -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Zakończenie dnia

TVP Sport
08:00 Jeździectwo - Finał Pucharu Świata FEI, Goeteborg - Skoki - Konkurs szybkości; relacja; STEREO, 16:9
09:25 Kierunek Rio - odc. 42 (.); magazyn kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
09:55 Badminton - Yonex Polish Open, Warszawa - Finały; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Tenis ziemny - Turniej WTA - Miami - 2 runda (1): A. Radwańska - A. Cornet (Turniej WTA - Miami - 2 runda (1): A. Radwańska - A. Cornet) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
14:15 Hokej na lodzie - PHL: Finał (7):: Comarch Cracovia Kraków - GKS Tychy Tychy ( studio ); STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Hokej na lodzie - PHL: Finał (7):: Comarch Cracovia Kraków - GKS Tychy Tychy; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Polska - Finlandia ( studio ); STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Polska - Finlandia; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Niemcy - Anglia ( studio ); STEREO, 16:9, Na żywo
20:35 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Niemcy - Anglia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:55 Sportowa Sobota; STEREO, 16:9, Na żywo
23:25 Jeździectwo - Finał PŚ FEI, Goeteborg - Skoki - Konkurs zwykły z rozgrywką; relacja; STEREO, 16:9
00:50 Zwarcie - .; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata IAAF w półmaratonie, Cardiff (Mistrzostwa Świata IAAF w półmaratonie, Cardiff) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
02:30 Tenis ziemny - Turniej WTA - Miami - 3 runda (1) (Turniej WTA - Miami - 3 runda (1)) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
04:20 Był taki mecz: Polska - Brazylia 1938; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.