FANDOM


Logo
06.00 Kawa czy herbata? - magazyn poranny
08.00 Wiadomości, Prognoza pogody
08.15 Moda na sukces (2627)
08.40 Cedric (58): Porwanie - serial animowany, Francja
08.55 Serial dla dzieci
09.05 Domisie - program dla dzieci
09.35 Łatek (72): Pomnik - serial animowany, Hiszpania
10.05 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze (12): Powikłania - serial sensacyjny, USA
10.50 Telezakupy
11.20 Wpisani w krajobraz - magazyn
11.35 To trzeba wiedzieć - magazyn
11.45 Agrobiznes - magazyn rolniczy
12.00 Wiadomości
12.10 Klan (990) - serial obyczajowy, Polska
12.35 Plebania (592) - serial obyczajowy, Polska
13.05 Jaka to melodia? - quiz muzyczny
13.25 Sąsiedzi - serial komediowy, Polska
13.55 Raj - magazyn dla młodzieży
14.20 Rzeczy i ludzie: Mali - serial dokumentalny, Francja/Niemcy
15.00 Wiadomości
15.10 Popołudnie z Jedynką: Poznaj siebie - magazyn
15.15 Wielki świat małych odkrywców: Dotykam cały świat - magazyn
15.35 Recepta Jedynki: Hospicjum (2) - magazyn
15.40 Popołudnie z Jedynką: Poznaj siebie - magazyn
15.45 Prognoza pogody
15.50 Zwierzowiec: Ty gadzie - magazyn
16.05 Popołudnie z Jedynką: Poznaj siebie - magazyn
16.25 Moda na sukces (2627)
16.50 Sportowy Express
17.00 Teleexpress
17.30 Klan (994) - serial obyczajowy, Polska
18.00 Jaka to melodia? - quiz muzyczny
18.25 Plebania (597) - serial obyczajowy, Polska
19.00 Lippy & Messy - język angielski dla dzieci
19.05 Wieczorynka: Bruno Brum Brum, Sali Mali - seriale animowane, Wielka Brytania
19.30 Wiadomości
19.55 Sport, Prognoza pogody
20.15 Okruchy życia: Okrutna sprawiedliwość - film sensacyjny, USA 1999
21.50 Debata - program publicystyczny
22.35 Wiadomości
22.45 Prosto w oczy - program publicystyczny Moniki Olejnik
23.00 Tu i teraz: Przystanek na pożądanie - reportaż
23.30 Zacni kowboje - western, USA 1995
01.25 Asteroida: Czy unikniemy zagłady? (1/4) - serial dokumentalny, Kanada
01.50 Fałszerz - film dokumentalny, Polska 2004
02.20 Zakończenie programu

Logo-2
06.05 Złotopolscy (240): W zaparte - serial obyczajowy, Polska
06.30 10 minut tylko dla siebie - magazyn
06.45 Dwójka dzieciom: Kamienna tajemnica (10/13) - serial dla dzieci, Niemcy/Polska/Szwecja
07.10 Od przedszkola do Opola: Przeboje z repertuaru Hanki Ordonówny - program rozrywkowy
07.40 Dwójka dzieciom: Teletubisie (55/156) - serial dla dzieci, Wielka Brytania
08.10 Ocean Avenue (2/130) - telenowela, Szwecja/USA
09.00 Pytanie na śniadanie - magazyn
09.10 Prognoza pogody
09.15 Pytanie na śniadanie - magazyn
09.30 Panorama
09.35 Pytanie na śniadanie - magazyn
11.10 M jak miłość (201) - serial obyczajowy, Polska
12.00 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza: Wileński smak - magazyn kulinarny
12.30 10 minut tylko dla siebie - magazyn
12.40 Telezakupy
13.00 Panorama, Prognoza pogody
13.15 Parodie i inspiracje: Kabaretowa liga Dwójki - program rozrywkowy
14.05 Lokatorzy (28): Miłość ci wszystko wybaczy - serial komediowy, Polska
14.35 Wydarzenia, wydarzenia... - magazyn kulturalny
14.40 Wojownicy - teleturniej
15.05 Doktor z alpejskiej wioski (70/94): Bojkot - serial obyczajowy, Austria/Niemcy/Włochy
16.00 Panorama
16.20 M jak miłość (356) - serial obyczajowy, Polska
17.05 Kulisy serialu "M jak miłość"
17.15 Allo, Allo (27/57) - serial komediowy, Wielka Brytania
17.45 Pogotowie Ekspresu Reporterów
17.55 Prognoza pogody
18.00 Program lokalny
18.30 Panorama, Prognoza pogody
19.05 Jeden z dziesięciu - teleturniej
19.45 Chopin. Pragnienie miłości - melodramat, Polska 2002
22.00 Panorama
22.20 Biznes
22.25 Sport telegram
22.35 Prognoza pogody
22.45 Konfrontacja - magazyn
23.30 Alibi na środę: Dla forsy - komedia kryminalna, USA 2000
01.00 Antek puka do raju - film dokumentalny, Polska 2005
02.00 Zakończenie programu

Logo-10
06:00     Piosenka na życzenie
06:55     TV Market
07:10     Interwencja (524)
07:30     Ja się zastrzelę (34)
08:00     Zbuntowany anioł (212)
08:55     Strażnik Teksasu (9)
09:50     13. posterunek (35)
10:30     Czułość i kłamstwa (132)
11:00     Samo życie (597)
11:45     TV Market
12:00     Zbuntowany anioł (213)
13:00     Ja się zastrzelę (35)
13:30     Świat według Bundych (131)
14:00     Pierwsza miłość (163)
14:45     Pensjonat pod Różą (79)
15:45     Wydarzenia
16:05     Pogoda
16:10     Interwencja (525)
16:30     Świat według Bundych (1)
17:00     Gra w ciemno (48)
18:00     Pierwsza miłość (164)
18:45     Wydarzenia
19:15     Sport
19:20     Pogoda
19:30     Samo życie (598)
20:15     Tango z aniołem (8)
21:00     Urodzeni wczoraj
21:30     Studio Lotto (w przerwie filmu)
23:15     Nasze dzieci (49)
00:15     Biznes Wydarzenia
00:35     Pogoda
00:45     Granice strachu (5)
01:45     Aquaz Music Zone

Logo-19
06:00 Uwaga! magazyn stereo
06:20 Telesklep
07:00 Medicopter 117 serial sensacyjny
07:55 Gorzka zemsta telenowela obyczajowy stereo
08:50 Wykręć numer teleturniej stereo live
10:10 Graj o raj teleturniej stereo
11:05 Usterka serial stereo
11:35 Na Wspólnej serial obyczajowy stereo
12:05 Rozmowy w toku talk show stereo
13:10 W-11 Wydział Śledczy serial fabularno-dokumentalny stereo
13:45 Medicopter 117 serial sensacyjny
14:45 Brygada ratunkowa serial sensacyjny stereo
15:45 Gorzka zemsta telenowela obyczajowy stereo
16:45 Fakty stereo live
17:02 Co za tydzień - wydanie specjalne magazyn stereo live
17:15 Rozmowy w toku talk show stereo
18:25 W-11 Wydział Śledczy serial fabularno-dokumentalny stereo
19:00 Fakty stereo live
19:30 Sport stereo live
19:40 Pogoda stereo live
19:45 Uwaga! magazyn stereo
20:10 Najsłabsze ogniwo teleturniej stereo
21:00 Na Wspólnej serial obyczajowy stereo
21:30 Pasażer 57 film sensacyjny stereo
23:15 Bez skazy serial obyczajowy
00:15 Uwaga! magazyn stereo
00:35 Nocne igraszki stereo live
01:35 Telesklep

6112
7.30 - 9.30, 11.30 - 18.30, 20.30 - 22.30 co godzinę Kurier, Pogoda
6.10 Program dnia
6.15 Telezakupy
7.45 Fakty, pogoda
8.10 Pogoda
8.15 Profesor Miodek odpowiada
8.45 Gość dnia
9.00 Zagadkowe historie XX stulecia
9.55 To jest temat
10.10 Telezakupy
10.45 Telekurier
11.15 Gość dnia
11.45 Kowalski i Schmidt
12.10 Czytaj z Trójką
12.35 Wokół Pacyfiku z Michaelem Palinem
13.45 Filmówka
14.15 To jest temat
14.45 Gwiazdy sportu
15.00 Tele Motor Sport
15.45 Zagadkowe historie XX stulecia
16.10 Rozmowa dnia
16.45 Lista przebojów TV Wrocław
17.00 Kariera po europejsku
17.15 Profesor Miodek odpowiada
17.50 Trzymaj z Trójką
18.00 Fakty - wydanie główne
18.25 Pogoda
18.30 Sport
20.00 Telekurier
20.50 Studio Pogoda
21.00 Echa dnia
21.45 Fakty
22.05 Sport
22.10 Pogoda
22.15 To jest temat
22.45 Studio Pogoda
22.55 Kurier sportowy
23.05 300 mil do nieba
0.40 Zakończenie prog.

TV 4 2004-2006 logo
5.45 VIP - Wydarzenia i plotki
6.10 Kinomaniak - magazyn filmowy
6.35 Sztukateria - magazyn kulturalny
7.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
8.00 TV Market
8.15 Pokemon - serial
8.45 Benny Hill - serial
9.15 Bar Europa - reality show
9.45 Pasadena - serial
10.45 Kinomaniak - magazyn filmowy
11.15 Kasa na bank - teleturniej
12.15 Bar Europa - reality show
13.00 Sztukateria - magazyn kulturalny
13.30 Daję słowo - teleturniej
14.15 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
15.15 Pokemon - serial
15.45 Buffy, postrach wampirów (30) - serial
16.45 Reba (17) - serial
17.15 Benny Hill - serial
17.45 Bar Europa - reality show
18.15 Daję słowo - teleturniej
19.00 Muszkieterowie - nowe pokolenie (5) - serial
20.00 Bar Europa - reality show
20.50 Komisarz Rex - serial kryminalny
21.50 Łabędziem być - program
22.50 Wydarzenia
23.00 Detektor - raport Czwórki
23.30 Pałac Wagabundów (9) - serial
0.00 Quest - film akcji, USA 1996
1.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
2.45 Kinomaniak - magazyn filmowy
3.10 Joker - talk-show
4.00 Zakończenie programu

SK PULS 0307
06:05 Misjonarki miłości
06:45 Droga do Avonlea (44)
07:50 Puls wieczoru
08:35 Niewolnica Isaura (89)
09:10 Polne dusze (3)
09:45 Octava Dies
10:25 Program religijny
11:40 Telezakupy
13:05 Niewolnica Isaura (89)
13:40 Kto zabił ciotkę Cookie?
16:05 Gdańsk
16:50 Droga do Avonlea (45)
17:55 Niewolnica Isaura (90)
18:30 Don Matteo (36)
19:45 Puls wieczoru
20:30 Puchar Polski
22:35 Festiwal Gospel Camp Meeting Osiek 2005
23:30 Puls wieczoru
00:15 Audiencja generalna
01:15 Octava Dies
01:50 Niewolnica Isaura (90)
02:20 Stutthof

TVP Polonia
06.00 Kawa czy herbata? - magazyn poranny
08.00 Wiadomości, Prognoza pogody
08.15 Prosto w oczy - program publicystyczny Moniki Olejnik
08.30 10 minut tylko dla siebie - magazyn
08.40 Telezakupy
08.55 Budzik
09.25 Wierzę, wątpię, szukam - magazyn
09.50 Lasy i ludzie - magazyn
10.10 Polskie miasta i miasteczka: Olsztyn - reportaż
10.15 Natura 2000: Na Kaszubach - film dokumentalny, Polska 2004
10.35 Miasta i miasteczka: Busko-Zdrój - film dokumentalny, Polska 2002 (powt.)
10.45 Spotkanie z profesorem Zinem: O Barbakanie słów parę - program publicystyczny
11.05 Plus minus - magazyn ekonomiczny
11.30 Kochaj mnie (119) - telenowela dokumentalna Atheny Sawidis i Grzegorza Siedleckiego
12.00 Wiadomości
12.10 Klan (979) - serial obyczajowy, Polska
12.40 Plebania (288) - serial obyczajowy, Polska
13.05 Wieści polonijne - program informacyjny
13.20 Jesteśmy z .PL - magazyn (powt.)
13.55 Zatopiony skarb - film dokumentalny (powt.)
14.20 Było, nie minęło - program historyczny (powt.)
14.50 Warto rozmawiać - talk show
16.00 Budzik
16.30 Kwadrans na kawę - program Barbary Markowskiej dla osób otyłych
16.45 Polskie miasta i miasteczka: Nowy Sącz
17.00 Teleexpress
17.15 Sportowy Express
17.20 Prezydent dla Polski
17.30 Telezakupy
17.45 Wierzę, wątpię, szukam - magazyn
18.10 Tu i teraz: Niezidentyfikowany obiekt latający - reportaż
18.35 Zamość Hetmana - reportaż
19.15 Dobranocka: Reksio - serial animowany
19.30 Wiadomości, Sport, Pogoda
20.10 Klan (979) - serial obyczajowy, Polska
20.35 Plebania (288) - serial obyczajowy, Polska
21.00 Długa droga - reportaż
21.30 Egzamin z życia (8/26) - serial obyczajowy, Polska
22.20 Hrabia Tunio (2) - koncert
23.00 Kochaj mnie (119) - telenowela dokumentalna Atheny Sawidis i Grzegorza Siedleckiego
23.30 Panorama
23.50 Biznes, Sport telegram, Pogoda
00.00 Prosto w oczy - program publicystyczny Moniki Olejnik
00.15 Debata
00.55 Zaolzie - magazyn
01.15 - 06.00 Programy powtórkowe

CANAL 03-09
07:00 Łapu capu
07:20 Diabelski młyn
08:00 Między słowami – film obycz., USA 2003
09:45 Biała sukienka – film obycz., Polska 2003
11:00 Ekspres Petersburg – Cannes – film przyg., Wlk. Bryt. 2003
12:45 Nadchodzi Polly – komedia, USA 2004
14:20 Poirot – zerwane zaręczyny – film krym., Wlk. Bryt. 2003
16:05 Włoska robota – komedia sensacyjna, Wlk. Bryt. 1969
17:50 Indiana Jones i ostatnia krucjata – film przygodowy, USA 1989
20:00 Diabelski młyn
20:40 Nie przegap
20:50 Łapu capu
21:00 Egzamin dojrzałości – komedia sensacyjna, USA/Niemcy 2004
22:40 Stripperella – film anim.
23:10 Ulotne piętno
23:50 Eksperyment – thriller, Niemcy 2001
01:55 Bandyta – dramat, Polska/ Francja/Niemcy 1997
03:25 W rękach wroga – film wojenny, Wlk. Bryt. 2004

HBO
06:30 Scooby Doo II: Potwory na gigancie – komedia, USA 2004
08:00 Pogawędki z duchami – komedia, Irlandia 2002
09:30 Skradzione lato – film obyczajowy, USA 2002
11:05 Zobacz w HBO
11:35 Śnięty Mikołaj II – komedia, USA 2002
13:20 Tootsie – komedia, USA 1982
15:15 Cinema, cinema
15:40 Emily i ja – film obyczajowy, USA 2000
17:30 Scooby Doo II: Potwory na gigancie – komedia, USA 2004
19:00 Premiera: Czerwona róża – film biograficzny, Wielka Brytania 2004, wyk. Michael E. Rodgers
21:00 Dziewczyna z Jersey – komedia, USA 2004, wyk. Ben Affleck
22:40 Ostatni samuraj – dramat wojenny, USA 2003
01:10 Odmrożenie – komedia, USA 2005
02:30 Repli-Kate – komedia, USA 2002
04:10 Gwiazdy Hollywood

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.