PONIEDZIAŁEK

TVP 1
05:10 Przysięga - odc. 283 (Yemin) -  (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2019); Dla małoletnich od lat 12
06:00 Elif - odc. 842 (Elif) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2017); Dla małoletnich od lat 12
06:50 Spisz się rolniku - odc. 59; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze; STEREO, 16:9, Transmisja
07:30 Okiem Wiary; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Kwadrans polityczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:40 Kasta - Celebryta ponad prawem -  (N); serial paradokumentalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:20 Ranczo s.VIII - odc. 102 (seria VIII, odc. 11) - Jedźmy, nikt nie woła -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:15 Komisarz Alex s.X - odc. 118 (seria X odc. 1) - Matczyna miłość -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:05 Ojciec Mateusz s.XIII - odc. 171 (Ojciec Mateusz XIII odc. 11) - Cień podejrzeń -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:25 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
12:30 To się opłaca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 BBC w Jedynce - Jedna Planeta. Siedem kontynentów. cz. 4. Australia (One Planet: Seven Worlds. Australasia. The Isolated); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2019); Dla małoletnich od lat 7
14:00 Elif - odc. 843 (Elif) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2017); Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 ALARM!; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
15:35 Gra słów. Krzyżówka - /243/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
16:05 Przysięga - odc. 284 (Yemin) -  (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2019); Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Pogoda; STEREO, 16:9
17:25 Jaka to melodia? - odc. 4431; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Klan - odc. 3684 -  (N); telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Kasta - Autor Nieznany -  (N); serial paradokumentalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Jeden z dziesięciu - 10/121; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Sport -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Pogoda -  (N); STEREO, 16:9
20:10 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
20:30 Leśniczówka - odc. 271 -  (N); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Teatr Telewizji - Skarpetki, opus 124; spektakl teatralny kraj prod.Polska (2012); reż.:Maciej Englert; wyk.:Wojciech Pszoniak, Piotr Fronczewski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Świat bez fikcji - Czeska mitologia; film dokumentalny kraj prod.Polska (2020); reż.:Rafał Geremek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Warto rozmawiać; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Każde życie jest cudem (October Baby); dramat kraj prod.USA (2011); reż.:Andrew Erwin, Jon Erwin; wyk.:Rachel Hendrix, Jason Burkey; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Maigret i jego nieboszczyk (Maigret’s Dead Man); film kryminalny kraj prod.Wielka Brytania (2015); reż.:Jon East; wyk.:Lucy Cohu, Ian Puleston Davies, Rowan Atkinson; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Notacje - Marek Krawczyk. Nie pamiętam kiedy przeszczepiliśmy pięćsetną wątrobę, ale pamiętam pierwszą i drugą transplantację; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Zakończenie dnia

TVP 2
04:55 Cafe piosenka; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
05:25 Cafe piosenka; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
05:55 Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział - odc. 139 Obawy i lęki, część 1 (MOUNTAIN MEDIC - DER BERGDOKTOR ep. Abstossungsreaktion, Teil 1); serial kraj prod.Niemcy (2017); Dla małoletnich od lat 12
06:45 Coś dla Ciebie; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
07:10 Spiszmy się jak na rolników przystało! - Spiszmy się jak na rolników przystało! - odc. 96; magazyn rolniczy; Dla małoletnich od lat 12
07:20 Familiada - odc. 2601; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama-flesz i Pogoda-flesz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:50 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:20 Spisz się rolniku - odc. 25; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Rodzinka.pl - odc. 269 "Mały toast" sezon 15 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:55 Barwy szczęścia - odc. 2312 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:25 Koło fortuny - odc 565 ed. 7; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Va Banque - odc. 116; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
13:30 Uzdrowisko - odc. 39 - Dziadek na przemiał -  (N); Dla małoletnich od lat 12
14:05 Coś dla Ciebie; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
14:30 Operacja Zdrowie - Endometrioza; magazyn medyczny; Dla małoletnich od lat 12
15:10 Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział - odc. 148 Zranione dusze, część 2 (MOUNTAIN MEDIC - DER BERGDOKTOR ep. Versehrte Seelen, Teil 2); serial kraj prod.Niemcy (2018); Dla małoletnich od lat 12
16:00 Koło fortuny - odc. 839 ed. 9; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Familiada - odc. 2605; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Więzień miłości - odc 417 (Adini Sen Koy) kraj prod.Turcja (2018); Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
18:20 Pogoda; STEREO, 16:9
18:30 Va Banque - odc. 117; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Uzdrowisko - odc. 40 - Wróżka Jaśmina -  (N); Dla małoletnich od lat 12
19:35 Barwy szczęścia - odc. 2312 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:10 Barwy szczęścia - odc. 2313 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:45 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 1269; Dla małoletnich od lat 12
20:55 M jak miłość - odc. 1536 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:50 O mnie się nie martw s.XIII odc. 3/13 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:50 Deep State: tajny układ - odc. 6 (odc. 6) kraj prod.Wielka Brytania (2018); Dla małoletnich od lat 12
23:55 Młodość (La Giovinezza / Youth); dramat kraj prod.Francja, Szwajcaria, Wielka Brytania (2015); reż.:Paolo Sorrentino; wyk.:Michael Caine, Harvey Keitel, Rachel Weisz, Paul Dano, Jane Fonda; Dla małoletnich od lat 16
02:00 Warto kochać - odc. 30; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:50 Kwiaty wojny (Jin ling shi san chai (Flowers of War)) -  (N); dramat kraj prod.Hongkong, Chiny (2011); reż.:Yimou Zhang; wyk.:Christian Bale, Ni Ni, Xinyi Zhang; Dla małoletnich od lat 16
05:10 Zakończenie programu

TVP 3
06:05 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Spiszmy się jak na rolników przystało! - odc. 100; magazyn rolniczy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda - 26.10 - 1
09:15 Pod Tatrami - em. 24.10.2020; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Smaki świata po polsku - odc. 5 -  (N) (AD); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Ta jedyna - odc. 89 (A unica mulher, ep. 89); serial obyczajowy kraj prod.Portugalia (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:25 Żywy Bałtyk - odc. 6 Oceania -  (N); serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:55 Tomek na granicach... Rzeczypospolitej -  (N) (AD); cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Spiszmy się jak na rolników przystało! - odc. 100; magazyn rolniczy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
12:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Agape; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:00 Starszaki; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:45 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
13:50 Dzieła, arcydzieła - odc. 10 Rembrandt; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; Rembrandt van Rijn był znakomitym akwaforcistą. Wykonał 314 rycin, a 141 z nich w 186 kopiach znajduje się w Gabinecie Rycin PAN i PAU w Krakowie. Zobaczymy wybrane i znane dzieła holenderskiego mistrza.
14:00 OTV - PASMO LOKALNE
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Łzy Cennet - odc. 107 (Cennet'in Gözyalar) -  (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2017); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik Regionów; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Las bliżej nas - odc. 33; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Kasta - Autor Nieznany -  (N); serial paradokumentalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Warto rozmawiać; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:20 Spiszmy się jak na rolników przystało! - odc. 100; magazyn rolniczy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 OTV - PASMO LOKALNE
21:50 STUDIO LOTTO; STEREO
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pogoda - 26.10 - 3
22:45 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Uzdrowisko - odc. 40 - Wróżka Jaśmina -  (N); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Szansa na sukces. Opole 2019 - (7); widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Smaki świata po polsku - odc. 5 -  (N) (AD); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Starszaki; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Łzy Cennet - odc. 107 (Cennet'in Gözyalar) -  (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2017); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9
04:50 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Łódź - reportaż; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:05 Smaki świata po polsku - odc. 5 -  (N) (AD); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Agape; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:00 Zakończenie programu

TV Polonia
06:10 Polonia 24; STEREO, 16:9
06:30 Co dajesz bliźnim?; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
06:55 ROK 1920. Kalendarium - odc. 42; Dla małoletnich od lat 7
07:00 Gra słów. Krzyżówka - /219/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
07:25 Okrasa łamie przepisy - Smak rokitnika -  (N) (JM); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama-flesz i Pogoda-flesz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:45 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:30 Barwy szczęścia - odc. 2274 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Turystyczna Jazda - Jastrzębie - Zdrój - Żelazny Szlak Rowerowy; Dla małoletnich od lat 12; W tym tygodniu Turystyczna Jazda na...rowerze! Odwiedzimy miasto Jastrzębie - Zdrój, przez które przebiega Żelazny Szlak Rowerowy. Sprawdzimy jak wygląda nowy odcinek jastrzębskiej części tego szlaku. Poznamy też miejsca związane z dawnym śląskim uzdrowiskiem.
12:15 Co niesie dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Stulecie Winnych s.II - Odc. 17* (s. II, odc. 4) -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:20 Polonia Express - /4/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:40 Kulturalni PL - (531); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 ROK 1920. Kalendarium - odc. 42; Dla małoletnich od lat 7
14:45 Uzdrowisko - odc. 35 - Ostatni bieg -  (N); Dla małoletnich od lat 12
15:15 Okrasa łamie przepisy - Smak rokitnika -  (N) (JM); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Zakochaj się w Polsce - odc. 174 Lubartów -  (N); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:15 Zwierzaki Czytaki - odc. 101 - Odkurzello; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Domisie - Niech będzie zgoda!; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Korona królów - odc 395 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Dziennik Regionów; STEREO, 16:9, Na żywo
17:50 Gra słów. Krzyżówka - /220/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
18:20 Polski sport na Zaolziu; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
18:50 Barwy szczęścia - odc. 2274 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:20 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 356; Dla małoletnich od lat 12
19:40 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
20:20 Pogoda; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:35 O mnie się nie martw s.XII  odc. 4/13 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Mocne Kino Nocne - Trzeci oficer - odc. 7/13 - Twarzą w twarz -  (N); serial sensacyjny TVP; Dla małoletnich od lat 16
22:25 Uzdrowisko - odc. 36 - Przyjaciel -  (N); telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:55 Tomek Kawiak; film dokumentalny kraj prod.Polska (2018); reż.:Natasza Ziółkowska - Kurczuk; Dla małoletnich od lat 12
23:55 Focus on Poland - (459); STEREO, 16:9
00:10 Korona królów - odc 395 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:40 Gra słów. Krzyżówka - /220/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Zwierzaki Czytaki - odc. 101 - Odkurzello; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Domisie - Niech będzie zgoda!; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
01:40 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
02:20 Pogoda; STEREO, 16:9
02:24 Sport; STEREO, 16:9
02:30 O mnie się nie martw s.XII  odc. 4/13 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:15 Barwy szczęścia - odc. 2274 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:45 Mocne Kino Nocne - Trzeci oficer - odc. 7/13 - Twarzą w twarz -  (N); serial sensacyjny TVP; Dla małoletnich od lat 16
04:35 Tomek Kawiak; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
05:40 Focus on Poland - (459); STEREO, 16:9
05:50 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 356; Dla małoletnich od lat 12
06:10 Zakończenie programu

TVP ABC
04:30 Nela Mała Reporterka - odc. 15 Wyprawa na Komodo -  (N) (AD); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:50 Figu Migu - odc. 21 Piekarz -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
05:00 Figu Migu - odc. 6 Prawa - lewa -  (N) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Domisie - Morska wyprawa -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Rodzina Treflików - Serce Robbobota, odc. 14 -  (JM); serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Kuba i Śruba - Siódmy krasnoludek, odc. 10; serial animowany; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
06:05 Porwanie Baltazara Gąbki - odc. 1 - Smok Expedition; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Reksio - Reksio malarz, odc. 18; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 My Little Pony, seria VI - Szkoła mistrzów, odc. 24 (Top Bolt); serial animowany kraj prod.USA (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Mia i ja - Sekret Króla Faunów, odc. 56 (Sister Wrecked); serial animowany kraj prod.Niemcy (2010); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:20 Nauka literek z Żużu - Literka W; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 20 - AWANTURKA; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Rev and Roll - Idealni pomocnicy, odc. 5 (Anything You Can Do); serial animowany kraj prod.Kanada (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham - Chodź za mną, odc. 7 (Follow Me); film animowany kraj prod.Singapur, Australia, USA (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Super Wings - Dom upiorów, odc. 69 (House of Ghoulies) -  (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Super Wings - wygraj z wirusem - Dystans, odc. 3 (Social Distancing); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2020); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:44 Masza i niedźwiedź - Oddychać, nie oddychać!, odc. 22 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Straszne historie Maszy - O chłopcu, który bał się być małym, odc. 22 (Terrible Truth about Those Who Are Afraid to Be Little) kraj prod.Rosja (2012); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:55 Niespodzianka Poranka - Komputerowiec Martin, odc. 20 (Martin the Geek); serial animowany kraj prod.Francja (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Ela, Oskar i Puf - Smaki i kolory, odc. 5 (Tastes and Colors); serial animowany kraj prod.Francja (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Domisie - Kartonowe cuda -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Świnka Peppa, seria III - Samochód kempingowy, odc. 5 (The Camper Van); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Figu Migu - odc. 20 Liczadło -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Figu Migu - odc. 1 Każdy jest inny -  (N) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Jak da się myszy ciasteczko - Kapitan Mysza / Mysza i sklepowe meandry, odc. 5 (Captain Mouse/ Mouse Minds the Store); serial animowany kraj prod.USA (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Bolek i Lolek w Europie - W Hiszpanii, odc. 3; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Bali II - Czasem wystarczy poczekać, odc. 5 (.); serial animowany kraj prod.Polska, Francja (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Piosenki Maszy - Sekret Maszuko, odc. 5 (Japan); serial animowany kraj prod.Rosja (2020); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Super Wings - Przypadek zaginionej walizki, odc. 109 (Case of Lost Suitcase) -  (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Yakari - Honor plemienia, odc. 5 (The Honor of the tribe); serial animowany kraj prod.Francja (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Domisie - Morska wyprawa -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Przyjaciele z podwórka - Ucieczka z Bajkowic Wielkich, odc. 57 (Escape From Fairtale Village); serial animowany kraj prod.Kanada (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Zaczarowany świat... - odc. 31; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Świnka Peppa, seria VI - Akwarium, odc. 5 (Aquarium); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Ronja, córka zbójnika - Wróg w zamku, odc. 5 (Enemy in the Fort); serial animowany kraj prod.Japonia (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Inazuma Eleven - Tajemnica Cammy, odc. 96 (CAMMY’S SECRET) kraj prod.Japonia (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:25 Dinotrux - Zwolnić, odc. 57 (Downshift); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:55 Kacperiada - On ma, a ja nie, odc. 9; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kacperiada - Ukryty skarb, odc. 10; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Strażak Sam, seria 6 - Z daleka od mamy, odc. 15 (The One that Got Away); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Figu Migu - odc. 21 Piekarz -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Figu Migu - odc. 6 Prawa - lewa -  (N) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Robot Trains - Och, nie! Alf w pułapce!, odc. 57 (Oh, no! Alf is trapped!); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Lassie i przyjaciele - Na ratunek Zuliemu, odc. 1 (Saving Zuli); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja (2010); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:30 Jak da się myszy ciasteczko - Szkoła / Fabryka ciasteczek, odc. 7 (If You Take a Mouse to School/ Cookie Factory); serial animowany kraj prod.USA (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Sara i kaczorek - Wełniana muzyka, odc. 13 (WOOLLEN MUSIC); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Wissper - Żółwia miłość, odc. 61 (Gotta Love a Tortoise); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Niemcy, Irlandia (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Wissper - Mysz w potrzebie, odc. 62 (Mousie Mayhem); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Niemcy, Irlandia (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Pszczółka Maja - Nadąsany Gucio, odc. 57 (Sulky Willy); serial animowany kraj prod.Niemcy, Polska (2013); Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Kosmoloty - Kadet Dodo, odc. 57 (Cadet Dodo); serial animowany kraj prod.USA (2014); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:55 Magiczny autobus znów rusza w trasę - Dobry, zły i klopsik, odc. 20 (The Good, the Bad, and the Gnocchi); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Mia i ja - Skłócone siostry, odc. 57 (Sister Wrecked); serial animowany kraj prod.Niemcy (2010); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:50 Bobaski i Miś - Dziura, odc. 4; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Przyjaciele z podwórka - Rozbitkowie, odc. 11 (Backyardigans // Castaways, ep. 11); serial animowany kraj prod.Kanada (2005); Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Super Wings - Śniegowa księżnikczka, odc. 149 (The Snow Princess); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Super Wings - wygraj z wirusem - Kichanie, odc. 4 (Sneezing); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2020); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:37 Wieczorynka - Tupcio Chrupcio - Chłopcy są lepsi od dziewcząt, odc. 5 (Boys are Better than Girls); serial animowany kraj prod.Niemcy (2014); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:44 Wieczorynka - Ricky Zoom - Ricky Gwiazdor, odc. 5 (Starring Ricky); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Nie pokazuj języka; widowisko kameralne; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Okrzyk zwycięstwa, odc. 47 (Victory cry) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2014); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Straszne historie Maszy - Koszmarna historia o dzieciach, które boją się świątecznych wierszyków, odc. 5 (Nightmarish Kids Belief About Christmas Rhymes) kraj prod.Rosja (2012); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:20 Inspektor Gadżet - Gadżet do tablicy, odc. 75 (Gadg - ED); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:35 Kapitan Tsubasa - Sokół kontra Tsubasa!, odc. 31 (The Falcon vs. Tsubasa!); serial animowany kraj prod.Japonia (2017); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:05 Mister Twister - , odc. 39 (.) kraj prod.Niderlandy (Holandia), Niemcy (2016); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:35 Doktor Who, seria 9 - Praktykant czarodzieja, odc. 1 (THE MAGICIAN'S APPRENTICE); serial kraj prod.Wielka Brytania (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Rok w ogrodzie; Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Rok w ogrodzie Extra; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Jak to działa - odc. 164 Konserwacja znalezisk archeologicznych -  (N) (JM); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:35 WOW - odc. 11/13 - Pechowy dzień (WOW) -  (N) (JM); serial kraj prod.Polska, Niemcy (1992); Bez ograniczeń wiekowych
24:00 Zakończenie dnia

TVP HD
06:00 Wieczna miłość s.II - odc. 239 (seria 2. odc. 125) (Wieczna miłość) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2015); Dla małoletnich od lat 12
06:55 Ranczo s.VII - odc. 90 (seria VII, odc. 12) - Trudne powroty -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:55 Rodzinka.pl - odc. 259 "Ufamy sobie" sezon 14 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:25 Rodzinka.pl - odc. 260 "Kotleciki dla Tomusia" sezon 14 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Ojciec Mateusz s.XVIII - odc. 236 (Ojciec Mateusz XVIII odc. 11) - Smażalnia -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Ojciec Mateusz s.XVIII - odc. 237 (Ojciec Mateusz XVIII odc. 12) - Wielka szansa -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Gra słów. Krzyżówka - /237/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
11:20 Na sygnale - odc. 188 "Truposz" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:45 Na sygnale - odc. 189 "Szał" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:20 Ojciec Mateusz s.XIII - odc. 161 (Ojciec Mateusz XIII odc. 1) - Insulina -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 O mnie się nie martw s.VIII - s. VIII odc. 10/13 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:15 Ranczo s.VI - odc. 69 (seria VI, odc. 4) - Wiatr w żaglach -  (N); serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Ranczo s.VI - odc. 70 (seria VI, odc. 5) - Seks nocy letniej -  (N); serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Komisarz Alex s.XIII - odc. 159 - (seria XIII. odc. 8) - Upadek -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:10 Rolnik szuka żony seria 7 - /5/ -  (N) (AD); reality show; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Ojciec Mateusz s.XX - odc. 264 (Ojciec Mateusz XX, odc. 13) - Powołanie -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ranczo s.VII - odc. 91 (seria VII, odc. 13) - Droga przez stos -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl - odc. 261 "Jest i będzie dobrze" sezon 14 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:35 Rodzinka.pl - odc. 262 "Wiele wspólnych lat" sezon 14 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:05 Ludzie i bogowie - Odc. 7 - Ostatni skok -  (N) (AD); serial; Dla małoletnich od lat 12
22:00 Diana (Diana) -  (N); dramat kraj prod.Szwecja, Wielka Brytania, Francja, Belgia (2013); reż.:Oliver Hirschbiegel; wyk.:Naomi Watts, Naveen Andrews, Douglas Hodge, Cas Anvar; Dla małoletnich od lat 12
24:00 Zniewolona - odc. 10 (Krepostnaya) -  (N); serial kostiumowy kraj prod.Ukraina (2019); Dla małoletnich od lat 16
01:00 Zniewolona - odc. 11 (Krepostnaya) -  (N); serial kostiumowy kraj prod.Ukraina (2019); Dla małoletnich od lat 16
01:50 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:50 Był taki dzień - 26 października; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Polska Kronika Filmowa 1994 - Wydanie 39; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
07:20 Bóbr Odrodzenie Rzeki; Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Ex Libris - odc. 437; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
08:45 Alfabet Andrzeja Dobosza s.I - odc. 4; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Rodziny Wyklętych mają głos - odc. 30; program historyczny; Dla małoletnich od lat 12
09:35 Dzieła, arcydzieła - odc. 4 Martin Schongauer; Bez ograniczeń wiekowych; Martin Schongauer to światowej sławy malarz oraz rytownik. Uznawany jest za jednego z pierwszych rytowników w Niemczech. Do dziś zachowało się 116 sygnowanych rycin, charakteryzujących się delikatną kreską, czystym wykończeniem oraz zmysłem dekoracyjnym. W odcinku przyjrzeć się można dziełom zgromadzonym w Gabinecie Rycin w PAU I PAN w Krakowie. Do zbioru należy słynny Gryf, Bitwa św. Jakuba oraz wiele innych znakomitych prac.
09:40 Sensacje XX wieku - Decydujący cios -  (N); widowisko kameralne; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Wyprawa przez Wielki Kanion - odc. 2/2 (odc. 2/2); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); Dla małoletnich od lat 12
11:50 Archiwum zimnej wojny - Kongres Wolności Kultury; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
12:30 Wojenne dziewczyny - odc. 38 (seria III odc. 12) -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:30 Brzezina -  (N); dramat kraj prod.Polska (1970); reż.:Andrzej Wajda; wyk.:Olgierd Łukasiewicz, Daniel Olbrychski, Emilia Krakowska, Marek Perepeczko, Danuta Wodyńska; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Gigantyczny wąż morski. Spotkanie z legendą. (Giant Sea Serpent, Meet the Myth) kraj prod.Francja (2015); Dla małoletnich od lat 12
16:10 W pół do Trzeciej RP - odc. 38; Dla małoletnich od lat 12
16:45 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - odc. 216 "Tajemnica Jastrzębia" -  (JM); Dla małoletnich od lat 7
17:25 Flesz historii - odc. 512; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
17:45 Historia Polski - Żołnierze bez imperium; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
18:50 Polska Kronika Filmowa 1990 - Wydanie 36; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
19:05 Stulecie Winnych s.II - Odc. 21 (s. II, odc. 8) -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:55 Wojna w eterze - odc. 69; felieton; Dla małoletnich od lat 12
20:10 Historia w postaciach zapisana - Krwawa Maria na tronie Anglii (Marie la Sanglante sur le trone d'Angleterre); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2019); Dla małoletnich od lat 16
22:10 Spór o historię - Ojcowie klęski 1939 roku; debata; Dla małoletnich od lat 12
22:45 Azjatyckie stulecie s.I - Śmierć Mao (The Death of Mao) kraj prod.Wielka Brytania (2018); Dla małoletnich od lat 16
23:50 Sądy, przesądy - W powiększeniu; magazyn publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
00:40 Sensacje XX wieku - Decydujący cios -  (N); widowisko kameralne; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - odc. 216 "Tajemnica Jastrzębia" -  (JM); Dla małoletnich od lat 7
02:15 Encyklopedia II wojny światowej - Tragiczne miasto -  (N); cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
02:40 Polska Kronika Filmowa 1992 - Wydanie 36; cykl dokumentalny; Dozwolone od lat 18
02:55 Zakończenie dnia

TVP Info
05:35 Powitanie - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:39 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:57 Agropogoda - poranek; STEREO, 16:9
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:08 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:20 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:39 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:50 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:12 Jedziemy; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
07:50 Agrobiznes - poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:55 Agropogoda; STEREO, 16:9
08:00 Jedziemy dalej; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:18 Minęła 8; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:11 Minęła 9; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 INFO Raport -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
13:29 Serwis Info Dzień -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
13:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:59 Serwis Info Dzień -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
14:29 Serwis Info Dzień -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:59 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
15:29 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:59 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Dla niesłyszących - Teleexpress -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Dla niesłyszących - Teleexpress Extra -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Dla niesłyszących - O co chodzi -  (N) (JM); magazyn publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Dla niesłyszących - Panorama -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
18:20 Serwis Info Wieczór -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
18:37 O tym się mówi; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Dla niesłyszących - Wiadomości -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
19:58 Dla niesłyszących - Gość Wiadomości -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
20:13 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Nie da się ukryć; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
21:25 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:41 Spiszmy się jak na rolników przystało! -odc. 100; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:50 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 W tyle wizji; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:30 W akcji; STEREO, 16:9, Na żywo
23:55 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
00:03 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
00:31 Gość Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
00:56 Pogoda Info; STEREO, 16:9
01:00 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
01:55 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
02:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
02:35 W tyle wizji; STEREO, 16:9
03:00 Serwis dla Polonii; STEREO, 16:9
04:01 Pogoda Info; STEREO, 16:9
04:10 Taśmy bezpieki - Terroryści w PRL; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:42 Taśmy bezpieki - II pielgrzymka Jana Pawła II do Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:07 Reportaż TVP INFO - Podniebna kuźnia; reportaż; STEREO, 16:9
05:23 Agrobiznes; STEREO, 16:9

TVP Kultura
07:00 Klasyczne poranki; teledysk; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:25 Tego się nie wytnie; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
09:55 Reżyserzy s.II - Federico Fellini (THE DIRECTORS - Federico Fellini); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2018); Dla małoletnich od lat 12
11:00 Modrzejewska - Czerniowce odc. 3/7 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:25 Pathe kontra Gaumont (Charles Pathe & Leon Gaumont, deux pretendants pour un empire); film dokumentalny kraj prod.Francja (2016); reż.:GAELLE ROYER, EMMANUELLE NOBECOURT; Dla małoletnich od lat 12
13:30 Dzika muzyka - Waloszki z górniczego świata; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Niedziela z... Polską Operą Królewską; Dla małoletnich od lat 12
15:00 Portret osobisty; film dokumentalny kraj prod.Polska (2017); reż.:Piotr Małecki; Dla małoletnich od lat 12
15:50 Cała zima bez ognia (Tout un hiver sans feu); dramat obyczajowy kraj prod.Belgia, Szwajcaria, Polska (2004); reż.:Greg Zgliński; wyk.:Aurelien Recoing, Marie Matheron, Gabriela Muskała, Blerim Gjoci, Nathalie Boulim; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Rok 2020 - odc. 20; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
17:55 Trzeci punkt widzenia; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
18:55 Wojna i pokój - odc. 6/8 (War and Peace); serial kostiumowy kraj prod.Wielka Brytania (2016); Dla małoletnich od lat 12
19:45 Którędy po sztukę - Olga Boznańska; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Panorama kina polskiego - Serce miłości; film fabularny kraj prod.Polska (2017); reż.:Łukasz Ronduda; Dla małoletnich od lat 16
21:30 Kronos - Uznanie; magazyn kulturalno-społeczny; Dla małoletnich od lat 12
22:15 Scena muzyczna - Kwaśny Deszcz; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
23:15 Żelazna klasyka - Osiem i pół (Federico Fellini. Otto e mezzo); dramat kraj prod.Włochy (1963); reż.:Federico Fellini; wyk.:Marcello Mastroiani, Claudia Cardinale, Anouk Aimee, Sandra Milo, Falk Rosella, Steele Barbara, Lebeau Madeleine; Dla małoletnich od lat 12
01:45 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
02:15 Maria Antonina (Marie Antoinette); film kostiumowy kraj prod.Francja, USA (2006); reż.:Sofia Coppola; wyk.:Asia Argento, Kirsten Dunst, Judy Davis; Dla małoletnich od lat 12
04:25 Tamte lata, tamte dni - Jerzy Kisielewski -  (JM); magazyn; Dla małoletnich od lat 12
04:55 Rok 2020 - odc. 20; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
05:15 Teledyski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:35 Afisz Kulturalny 2020 - AFISZ 1 EXTRA 26 - 28 października; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Miniaudycja - Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:05 Zakochaj się w Polsce - odc. 142 Pojezierze Drawskie -  (N); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
06:35 Okrasa łamie przepisy - Kaczka nie tylko z jabłkami -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Makłowicz w podróży - Podróż 28 Tunezja "Dżerba" (104); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Familiada - odc. 2629; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Gra słów. Krzyżówka - /192/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
08:40 Koło fortuny - odc. 804 ed. 8; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (72) - Maniok -  (N); cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Taka to robota czyli kabaretowy przegląd zawodów - (4) - Policjant cz. 2; program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Va Banque - odc. 96; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
11:25 Muzeum Polskiej Piosenki - /66/ - "Talerzyk" - Raz Dwa Trzy; Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Familiada - odc. 2630; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Postaw na milion s.I - odc. 100; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Muzeum Polskiej Piosenki - /59/ - "Koncert jesienny na dwa świerszcze i wiatr w kominie" - Magda Umer; Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Życie to Kabaret - Kabaretowa Scena Dwójki - Łowcy. B (1) -  (N); program satyryczny; Dla małoletnich od lat 12
14:20 Życie to Kabaret - Kabaretowa Scena Dwójki - Łowcy. B (2) -  (N); program satyryczny; Dla małoletnich od lat 12
15:20 Kabaretowa Mapa Polski - XV Mazurska Noc Kabaretowa. KABARET według ARTURA ANDRUSA; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
16:20 Kabaretowa Mapa Polski - XV Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo. KABARET według MARCINA DAŃCA; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
17:25 Kabaretowa Mapa Polski - XV Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo. KABARET według MARYJUSZA KAŁAMAGI; widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
18:25 Okrasa łamie przepisy - Banany zamiast ziemniaków -  (N); magazyn kulinarny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Makłowicz w podróży - Podróż 28 Tunezja "U Berberów" (105); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Gra słów. Krzyżówka - /193/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
19:55 Va Banque - odc. 97; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
20:35 Postaw na milion s.I - odc. 101; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy - sezon II - (5); Dla małoletnich od lat 12
22:30 The Voice of Poland s. XI - Bitwa (12); Dla małoletnich od lat 12
00:50 Koło fortuny - odc. 803 ed. 8; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Niezapomniane Koncerty - Opole 2020 na bis /3/ - Festiwal, Festiwal!!! - Złote Opolskie przeboje cz. 1; koncert; Dla małoletnich od lat 12
02:35 Życie to Kabaret - Dobry wieczór z Neo - Nówką - Ale jaja; Dla małoletnich od lat 12
03:35 Życie to Kabaret - XVI Marzenia Marcina Dańca; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
04:40 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:55 Rodzinka.pl s.II - odc. 38 "Dziadkowie" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:25 Na sygnale - odc. 185 "Wiara czyni cuda" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:55 Na sygnale - odc. 186 "Ryzykowna gra" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Ojciec Mateusz s.VII - odc. 85 (seria VII, odc. 3) - Naciągacze -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:20 Złotopolscy - odc. 126 - Jaja; Dla małoletnich od lat 12
08:50 Złotopolscy - odc. 127 - Dobre i złe zapowiedzi; Dla małoletnich od lat 12
09:25 Klan - odc. 40 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
09:50 Klan - odc. 41 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
10:25 M jak miłość - odc. 1417 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:25 Ranczo s.IV - odc. 49 (seria IV, odc. 10) - Debata -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:20 Rodzinka.pl s.II - odc. 39 "Wakacje pod Ełkiem" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:50 Rodzinka.pl s.II - odc. 40 "Dorosłe nastolatki" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:30 Ojciec Mateusz s.II - odc. 14 (Ojciec Mateusz II odc. 1) - Powołanie -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:25 Ojciec Mateusz s.II - odc. 15 (Ojciec Mateusz II odc. 2) - Piętno -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:25 Na dobre i na złe - odc. 652 - Genetyczni bliźniacy -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:20 Na sygnale - odc. 187 "Wzorowy ojciec" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:50 Ranczo s.IV - odc. 50 (seria IV, odc. 11) - Kontratak -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:55 Ranczo s.IV - odc. 51 (seria IV, odc. 12) - Fałszerze uczuć -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Rodzinka.pl s.II - odc. 41 "Kryzys" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:35 Ojciec Mateusz s.II - odc. 16 (Ojciec Mateusz II odc. 3) - Wycieczka -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:30 Ojciec Mateusz s.VII - odc. 86 (seria VII, odc. 4) - Haracz -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:25 Ranczo s.IV - odc. 52 (seria IV, odc. 13) - Zemsta i wybaczenie -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:30 Ranczo s.V - odc. 53 (seria V, odc. 1) - Msza obywatelska -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Ojciec Mateusz s.II - odc. 17 (Ojciec Mateusz II odc. 4) - Skarb -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:20 Na sygnale - odc. 275 "Powiedz Arturowi: Przepraszam" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Na sygnale - odc. 276 "Zaraz wszystko wyleci w powietrze" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:25 Londyńczycy II - odc. 1/16 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:20 Londyńczycy II - odc. 2/16 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:15 Ojciec Mateusz s.XXIV - Odc. 307 (Ojciec Mateusz XXIV, odc. 4) - Sprawa na gorąco -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:05 Ojciec Mateusz s.XXIV - Odc. 308 (Ojciec Mateusz XXIV, odc. 5) - Internetowi narzeczeni -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:50 Złotopolscy - odc. 126 - Jaja; Dla małoletnich od lat 12
05:15 Klan - odc. 40 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
05:45 Zakończenie dnia

TVP Sport
05:20 Sportowy Wieczór -  (JM); STEREO, 16:9
06:00 Piłka nożna - PKO Ekstraklasa, 8.kolejka: Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok; STEREO, 16:9
08:10 Piłka nożna - Skróty meczów 1.kolejki; STEREO, 16:9
10:05 Piłka nożna - II liga: Wigry Suwałki - Chojniczanka; STEREO, 16:9
12:00 Boks - Gala w Mexico City: wcześniejsze walki; STEREO, 16:9
13:30 Snooker - Championship League (Championship League) -  (N) kraj prod.Szwajcaria (2020); STEREO, 16:9, Na żywo
17:40 Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - Chłopcy Stamma; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:05 Judo - Grand Prix Budapeszt - podsumowanie; STEREO, 16:9
19:00 4-4-2 - magazyn piłkarski; magazyn piłkarski; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 GOL; felieton; STEREO, 16:9, Na żywo
22:00 Sportowy Wieczór -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Snooker - Championship League (Championship League) kraj prod.Szwajcaria (2020); STEREO, 16:9
02:55 Boks - Gala MB Boxing Night #8, Wrocław - Podsumowanie; STEREO, 16:9
05:00 Zakończenie dnia

TVP Wilno
06:00 Mama; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Polonia 24; STEREO, 16:9
06:50 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
07:15 Wolny Ekran - (215); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
07:30 Giganci historii - odc. 6 Władysław Łokietek; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
08:15 Smaki polskie - Ciasteczka bez grzechu; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Czy wiesz, że... - /14/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Siedem stron świata - odc. 6/7 Kapsel -  (JM); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:00 Gra słów. Krzyżówka - /177/; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
09:25 Słownik polsko@polski - o kulturze języka polskiego; Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Zakochaj się w Polsce s.I - odc. 29 Drohiczyn; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:15 Dzika Polska - Szaleńcy natury - Bobrowianie w puszczy; serial dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Korona królów - odc 27; telenowela historyczna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:05 Leśniczówka - odc. 24; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kuchnia Jagiellonów - odc. 6. W stolicy państwa krzyżackiego kuchnia fusion najlepsza w Europie.; Dla małoletnich od lat 7
11:55 Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki - 2019 (2) Stalowa Wola; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Wielki test - Wielki Test o Jagiellonach; Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Teściowe i synowe. Kto tu rządzi? - (28); reality show; Dla małoletnich od lat 12
14:45 Polacy na świecie  - Ja terytorials; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
15:10 Stulecie Winnych s.I - odc. 6; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:55 Klan - odc. 28; Dla małoletnich od lat 12
16:20 Siedem stron świata - odc. 6/7 Kapsel -  (JM); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
16:45 Czy wiesz, że... - /14/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Krótka historia - (28) Rozpad bloku komunistycznego; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Wolny Ekran - (215); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
17:35 Zakochaj się w Polsce s.I - odc. 30 Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:00 Info Wilno - odc. 279; STEREO, 16:9
18:15 Studio Wschód; magazyn
18:40 M jak miłość s.I - odcinek 20; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport; STEREO, 16:9
20:05 Korona królów - odc 28; telenowela historyczna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Leśniczówka - odc. 25; Dla małoletnich od lat 12
20:55 Wielcy Polacy, wielkie historie - Ania. Rzecz o Annie Dymnej; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
21:35 Opole na bis s.I - Opole 2018 na bis /6/; koncert; Dla małoletnich od lat 12
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
22:20 Gra słów. Krzyżówka - /178/; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
22:45 Słownik polsko@polski - o kulturze języka polskiego; Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Z pamięci - Jan Lebenstein cz. 1; felieton; Dla małoletnich od lat 12
23:15 Info Wilno - odc. 279; STEREO, 16:9
23:30 Wolny Ekran - (215); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
23:50 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.