FANDOM


Tvp1 logo

06:55 Podróże małe i duże; W rajskim ogrodzie; Alpejskie łąki
07:15 Telezakupy
07:35 Górnicze miasteczko; odc.40 Jesień skrzypków; serial prod.kanadyjskiej
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Lato z Czarodziejem
08:40 Kamienna tajemnica; odc.5/13; serial prod.polsko-szwedzkiej; reż: Krzysztof Gruber; wyk: Per Oscarsson,Bo Brundin
09:05 Budujemy Mosty; teleturniej
09:40 Stinky i Jake; odc.65; serial anim.prod.angielskiej
10:05 Pan Złota Rączka; odc.9; serial prod.USA
10:30 Słodkie zmartwienia; odc.15; serial prod.USA
10:55 Moda jak pogoda; odc.6; magazyn
11:20 Wyprzedzić chorobę; Oddycham coraz gorzej
11:40 Telezakupy
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Zaginiony świat; odc.17 Ojciec marnotrawny; serial prod. kanadyjskiej[stereo]
13:15 Rewolwer i melonik; odc.51-Kim jest ten mężczyzna, z którym cię widziałem?; serial prod.angielskiej
14:10 Klan; odc.600; telenowela TVP
14:30 Klan; odc.601; telenowela TVP
15:00 Wiadomości
15:10 Z Cetniewa po złoto; reportaż Elżbiety Lewandowskiej
15:35 Plebania; odc.186; serial TVP[stereo]
16:00 Plebania; odc.187; serial TVP[stereo]
16:25 Zdrowy uśmiech; z TVP -1
16:30 Moda na sukces; odc.1706; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:40 Śmiechu warte; odc.407
18:10 Lato z rozrywką; odc.8
18:55 5 minut o Unii Europejskiej; odc.48
19:00 Wieczorynka; Bob Budowniczy; Akwarele Marty; serial anim.prod. angielskiej
19:10 Wieczorynka; Kacper; Wycieczka łódką
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:01 Pogoda
20:10 50 lat TVP; Rififi po sześćdziesiątce; 1989  komedia prod.polskiej; reż: Paweł Trzaska; wyk: Mieczysław Czechowicz,Wiesław Gołas,Marian Kociniak
21:35 Mój ślad w Telewizji; Adam Słodowy; powt.
21:40 Tele-Maski 2002-Kryminał na wakacje; Zabawa w morderstwo; 1996  autor: Constance Cox (78'); reż: Janusz Majewski; wyk: Jan Englert, Maria Pakulnis, Artur Krajewski, Renata Dancewicz
23:05 Monitor  Wiadomości
23:20 Kino w podróży; Magiczne kule; 1994  film fab.prod.węgiersko-szwedzko-francuskiej; reż: Lldiko Enyedi; wyk: Gary Kemp,Sadie Frost
01:10 Sprawy rodzinne; odc.19; serial prod.USA
01:50 Sprawy rodzinne; odc.20
02:40 Zakończenie programu
CHUDA DWÓJKA

07:50 Studio urody
08:00 PROGRAM LOKALNY
08:30 Co ludzie powiedzą; odc.40-ost.; serial kom.prod.angielskiej
09:00 M jak miłość; odc.61
09:50 Praca dla każdego; odc.5; powt.
10:00 Margerita czyli podróż w nieznane; reportaż
10:30 Szaleństwa panny Ewy; odc.3/3 Mur graniczny; serial TVP
11:20 Tajemnice królestwa oceanu; odc.9/10 Podwodny szczyt; serial dok prod.USA
11:45 Uwagi na temat przyszłości
12:00 Podróż przez Amerykę Południową; odc.2-Potężna Amazonka; serial dok.prod.angielskiej
12:50 Abecadło dźwięków; odc.28
13:00 Panorama
13:10 Śląska laba; Ślązacy i Górale (2)
14:00 Przygody Chucka Finn'a; odc.16 Kanadyjski bumerang; serial prod.australijskiej
14:25 Arka Noego; odc.313-A
14:50 Doktor z alpejskiej wioski; odc.90 Sprawa honoru; serial prod. niemiecko-austriacko-włoskiej
15:40 PROGRAM LOKALNY
16:00 Panorama
16:21 Pogoda
16:25 Zgadula; odc.26; teleturniej
16:55 Złotopolscy; odc.421-Większość absolutna; telenowela TVP
17:20 Złotopolscy; odc.422 Sklepowy fortel; telenowela TVP
17:50 PROGRAM LOKALNY
18:21 Pogoda
18:30 Panorama
18:55 Święta wojna; odc.106-Farma piękności
19:30 W cieniu Kremla; Gry i rozgrywki
20:00 M jak miłość; odc.62; serial TVP
21:00 Śpiewające Fortepiany; odc.38
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:27 Pogoda
22:35 997-magazyn kryminalny; odc.339
23:15 Kino Mocnych Wrażeń; Martwi i pogrzebani; Dead and Buried; 1981  horror prod. USA/tylko dla dorosłych/; reż: Gary A. Sherman; wyk: James Farentino,Melody Anderson
00:50 Sam Rivers Trio
01:40 Zakończenie programu
Tvp3-gdansk.svg

6.30    Kostek – australijski serial fabularny dla młodych widzów
7.00    Zuzia i jej przyjaciele – kanadyjski serial dla dzieci
7.30    Kurier – program informacyjny
7.40    Prognoza pogody
7.45    Kasztaniaki – serial animowany dla dzieci
8.00    Panorama, Pogoda                                              
8.15    Magazyn Słupski
8.30    Kurier – program informacyjny
8.40    Prognoza pogody
8.45    Gość dnia
9.00    Święta i uroczystości na świecie: “Taniec głupców i wojowników” – cykl dokumentalny
9.30    Kurier – program informacyjny
9.35    Prognoza pogody
9.40    Tajemnicze przygody Juliusza Verne"a – kanadyjski serial fabularny
10.30   Kurier – program informacyjny
10.40   Prognoza pogody
10.45   Telekurier – magazyn
11.15   Gość dnia
11.30   Kurier – program informacyjny
11.40   Prognoza pogody
11.45   Wielkopolski burmistrz – Wójt Roku 2002 odc. 5/6/ Rdzyna
12.30   Kurier – program informacyjny
12.35   Góra Duchów – kanadyjski film dokumentalny
13.30   Kurier – program informacyjny
13.45   Prognoza pogody
13.50   Agrobiznes – rolniczy program informacyjny
14.00   Od niedzieli do niedzieli – magazyn
14.30   Kurier – program informacyjny
14.40   Prognoza pogody
14.45   Eurotel – magazyn
15.00   Lassie – serial przygodowy
15.30   Kurier – program informacyjny
15.35   Prognoza pogody
15.40   Panorama, Pogoda, Sport
15.57   Zwyczajne życie rybaka – reportaż /powt./                
16.15   Gość "3"
16.30   Kurier – program informacyjny
16.40   Prognoza pogody
16.45   Przegląd gospodarczy
17.15   Wyścigi Służewiec 2002
17.30   Kurier – program informacyjny
17.45   Prognoza pogody
17.50   Panorama – flesz, Punkt–temat dnia
18.00   Panorama, Pogoda, Sport
18.20   Tiktin czyli Tykocin – reportaż
18.50   Uśmiechnij się! – archiwalny program rozrywkowy
19.20   Regiony kultury
19.35   Niegrzeczne Aniołki - serial komediowy, 23 min, Kanada 1998
20.00   Telekurier – magazyn reporterów
20.30   Kurier – program informacyjny
20.45   Prognoza pogody
20.50   Echa dnia
21.15   Magazyn Słupski/ powt.
21.30   Kurier gospodarczy
21.40   Prognoza pogody
21.45   Panorama, Pogoda
22.00   Eurotel – magazyn
22.15   To jest temat: "Odpuść nam nasze winy" – reportaż
22.30   Kurier – program informacyjny
22.40   Prognoza pogody
22.45   Zwodnica – dramat kostiumowy, 85 min, Wielka Brytania
0.15    Jazz nocą
0.40    Raport – polski film fabularny, 61 min, 2001
1.45    Zakończenie programu
Polsat-2

06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Kosmiczne wojny (25) - serial animowany, USA/Kanada
07.25 Jednorożec Kleo (4) - serial animowany, Kanada
07.50 Crime Story (17) - serial kryminalny, USA
08.45 Policjanci (9) - serial kryminalny, Polska
09.40 Miodowe lata (39) - serial komediowy, Polska
10.15 Graczykowie - czyli Buła i spóła (79): Taksówkarz - serial komediowy, Polska
10.45 Różowe lata siedemdziesiąte (23) - serial komediowy, USA
11.15 Idol - program rozrywkowy
12.15 Różowa Pantera - serial animowany (powt.)
12.30 Adam i Ewa (40) - serial obyczajowy, Polska
13.00 Apetyt na miłość - program rozrywkowy
13.30 Z afrykańskiego pamiętnika (25) - serial przygodowy, USA
14.20 Rozbij bank - teleturniej
15.20 Kosmiczne wojny (26) - serial animowany, USA/Kanada
15.45 Informacje
16.05 Serca na rozdrożu (98) - telenowela, Argentyna
16.50 Crime Story (18) - serial krym.
17.45 Różowa Pantera - serial anim.
17.50 Sabrina, nastoletnia czarownica (89) - serial dla młodzieży, USA
18.15 Adam i Ewa (41) - serial obyczajowy. Polska
18.45 Informacje
19.00 Sport
19.05 Prognoza pogody
19.10 Jezioro marzeń (57) - serial obyczajowy, USA
20.00 RODZINA ZASTĘPCZA (69): Pocztowy Don Juan - serial komediowy, Polska
20.30 Świat według Kiepskich (88): Korzenie - serial komediowy, Pol.
21.00 ZBYT WIELE - komedia, USA/Hiszpania
21.30 Losowanie LOTTO i Szczęśliwego Numerka
23.10 Informacje, Sport
23.30 Prognoza pogody
23.35 Graffiti - pr. publicystyczny
23.45 Różowe lata siedemdziesiąte (24) - serial komediowy, USA 1998, reż. Terry Hughes/David Trainer, wyk. Topher Grace, Mila Kunis
00.15 ANTYBIOTYKI: NOWE SPOJRZENIE - film dokumentalny, USA
01.00 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu
Logo-19

05.35 Extra Wizjer - magazyn
05.50 Tajemnice pocałunku (65/99) - telenowela, Meksyk
06.35 Telesklep
07.05 Brzydula (148/169) - telenowela, Kolumbia
07.50 Niezvvykłe podróże Sindbada Żeglarza (23/26) - serial animowany
08.15 Kapitan Planeta (16/52) - serial animowany
08.40 Szczeniak zwany Scooby Doo (14/27) - serial animowany
09.05 Przygody Animków (61/96) - serial animowany
09.30 Tele Gra - teleturniej
10.35 Telesklep
11.50 Wybacz mi - talk show
13.00 Zwariowana forsa - program rozrywkowy
13.30 Kapitan Planeta (16/52) - serial animowany
13.55 Szczeniak zwany Scooby Doo (14/27) - serial animowany
14.20 Przygody Animków (61/96) - serial animowany
14.45 Król przedmieścia (8) - serial komediowy, Polska
15.30 Milionerzy - teleturniej (powt.)
16.15 Brzydula (149/169) - telenowela, Kolumbia
17.10 Tajemnice pocałunku (66/99) - telenowela, Meksyk
18.00 Rozmowy w toku: Jestem piękny - talk show
19.00 TVN Fakty
19.25 Extra Wizjer - magazyn
19.45 Sport i pogoda
20.00 O SIEWCY NIENAWlŚCI - film sensacyjny, USA
21.55 ŁOWCY SKARBÓW (9/22) - serial
22.55 TVN Fakty
23.10 Fakty, ludzie, pieniądze - mag.
23.40 Pamięć absolutna - serial sens.
00.35 Maraton uśmiechu
01.05 HBO na stojaka - pr. rozrywkowy
01.35 Extra Wizjer - magazyn (powt.)
01.55 Nic straconego - pr. powtórkowe
TV 4 2000-2006 logo

06.00 Strefa P - magazyn muzyczny
06.30 V Max - magazyn motoryzacyjny
07.00 Muzyczne listy - magazyn muz.
07.50 Arthur (43) - serial animowany
08.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (27) - serial animowany, Austria/Japonia
08.35 Beetłeborgs (40) - serial przygodowy,USA
09.00 Fiorella (92) - serial obyczajowy, Peru
09.55 Życiowa szansa - teleturniej
10.50 Baza Pensacola (17) - serial sensacyjny, USA
11.40 Tato, co Ty na to (22) - serial komediowy, USA
12.05 Policyjny klan (13) - senal sensacyjny, USA
13.00 Strefa P - magazyn muzyczny
13.30 V Max - magazyn motoryzacyjny
13.50 Arthur (44) - serial animowany
14.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (28) - serial animowany. Austria/Japonia
14.35 Beetleborgs (41) - serial przygodowy, USA
15.00 Fiorella (93) - serial obycz.
16.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
17.00 Tato. co Ty na to (23) - serial komediowy, USA
17.30 HOT CHAT - program public.
17.45 Dziennik i Prognoza pogody
18.00 Życiowa szansa - teleturniej
19.00 Baza Pensacola (18) - serial sensacyjny, USA
20.00 KAMELEON (8) - senal sensacyjny, USA
20.55 POLOWANIE NA JEDNOROŻCA - serial
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe i pogoda
22.15 Automobilizm: Mistrzostwa Świata w Rajdach Samochodowych - rajd Niemiec
23.15 Przygody Sindbada Żeglarza (8) - serial przygodowy, USA
00.15 Zamieszani w sprawie (3) - thriller, Włochy
02.00 X Laski - program erotyczny
02.30 Muzyczne listy - magazyn muz.
03.20 Strefa P - magazyn muzyczny
03.55 V Max - magazyn motoryzacyjny
04.25 Super VIP - wydarzenia i plotki
04.55 Zakończenie programu

TVN 7
7.10 Dragon Bali Z - serial anim.
7.35 Dragon Bali Z - serial anim.
8.00 Labirynt namiętności (78) - telenowela
8.50 Nigdy cię nie zapomnę (76) - telenowela
9.40 Melrose Place (168) - serial
10.30 Łami słówka
11.00 Big Brother I
11.40 Porywy serca (45) - telenowela
12.30 Telesklep
14.40 Albert - serial anim.
15.05 Dragon Ball GT - serial anim.
15.30 Dragon Bali Z - serial anim.
15.55 Dragon Bali Z - serial anim.
16.15 Pełna chata (78) - serial
16.45 Szkoła złamanych serc (41) - serial
17.15 Władca zwierząt (37) - serial
18.10 Wzywam dr. Brucknera II (8) - serial
19.05 Melrose Place (169) - serial
20.00 Serce mistrza - film obycz. kanad.-USA (1983), wyk. Eric Fryer, Robert Duvall, Christopher Makepeace, Rosalind Chao
21.55 Władca zwierząt (38) - serial
22.50 Big Brother I
23.35 Jesienne słońce - film obycz. ang. (1996), wyk. Norma Aleandro, Federico Luppi, Jorge Luz, Cecilia Rossetto
1.35 Dzieci kukurydzy II - horror USA (1993), wyk. Terence Knox, Paul Schemer, Ryan Bollman, Ned Romero
3.10 Koniec programu

Puls logo 1

07.00 Jak się robi...? - reportaż
07.30 Telesklep
08.10 Ulica zakochanych (85) - telenowela, Meksyk
09.05 Kacper i przyjaciele (74) - serial anim.
09.30 Dziwny, wspaniały świat (8) - serial dok.
10.00 Dotyk anioła - serial obycz.
11.00 Kobiety mojego życia - serial obycz.
11.55 Jak się robi...? - reportaż
12.20 Lista przebojów filmowych - magazyn
12.50 Telesklep
14.50 Program o dobrej książce - magazyn
15.15 Cudowne lata - serial
15.45 Kacper i przyjaciele (74) - serial anim.
16.10 Kacper i przyjaciele (59) - serial anim.
16.35 Był sobie człowiek - serial anim.
17.05 Kobiety mojego życia - serial obycz.
18.00 Program o dobrej książce - magazyn
18.30 Cudowne lata (90): Burzliwa noc - serial obycz.
19.00 Dotyk anioła - serial obycz.
20.00 Serwis Pulsu, Sport, Pogoda
20.20 Wdowy - film obyczajowy, Irlandia/Wielka Brytania
22.05 Nietykalni - serial
22.55 Piątka u Semki - program publicystyczny
23.30 Wdowy - film obyczajowy, Irlandia/Wielka Brytania
01.15 Zakończenie programu
Tvpoloniaekran

07:00 Film animowany dla dorosłych; Podgryzacze; film Andrzeja Piliczewskiego
07:05 Kawalerki; odc. 2/5 - Słodkiego, miłego życia; serial prod. polskiej (1989); reż: Paweł Trzaska; wyk: Maria Ciunelis, Daria Trafankowska, Stanisław Górka, Ignacy Machowski
07:35 Wielka historia małych miast; Władysławowo; program Andrzeja Kozłowskiego
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:20 Fitness Club; odc. 16; 1994  telenowela prod. TVP; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski
08:45 Bolek i Lolek w Europie; odc. 4 - W Królestwie Posejdona; serial animowany dla dzieci
08:55 Zabawy językiem polskim; teleturniej językowy
09:20 Dziewczyna i chłopak; odc. 6/ost. - Tomek i Tosia; 1977  serial prod. polskiej; reż: Stanisław Loth; wyk: Anna Sieniawska, Wojciech Sieniawski, Stanisław Mikulski, Barbara Sołtysik
10:10 Rozumieć sztukę; Międzynarodowa czy narodowa; program Jerzego Madeyskiego
10:30 Pan Adam; odc. 9 - Ciemno wszędzie, głucho wszędzie; (spotkanie z Adamem Hanuszkiewiczem)
10:50 Ojczyzna-polszczyzna; O Bończyku i Nysie; program prof. Jana Miodka i Władysława Tomasza Stecewicza
11:05 Małe ojczyzny; Świder; film dokumentalny Sławomira Koehlera
11:30 Rewizja nadzwyczajna; Wrzesień'39 - mity i fakty; program historyczny Dariusza Baliszewskiego
12:00 Wiadomości
12:15 Zielona miłość; odc. 3/ost. - Paweł; serial prod. polskiej (88'); reż: Stanisław Jędryka; wyk: Joanna Pacuła, Jan Frycz, Andrzej Pieczyński
13:40 Moje życie z filmem; powt.
14:10 Biografie; Dowody na istnienie Hanny K.; film dok. Andrzeja Titkowa o Hannie Krall; powt.
15:00 Wiadomości
15:15 Eurotel; magazyn
15:25 Rozumieć sztukę; Międzynarodowa czy narodowa; program Jerzego Madeyskiego; powt.
15:45 Pan Adam; odc. 9 - Ciemno wszędzie, głucho wszędzie; (spotkanie z Adamem Hanuszkiewiczem); powt.
16:10 Ojczyzna-polszczyzna; O Bończyku i Nysie; program prof. Jana Miodka i Władysława Tomasza Stecewicza; powt.
16:30 Rewizja nadzwyczajna; Wrzesień'39 - mity i fakty; program historyczny Dariusza Baliszewskiego; powt.
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:35 Bolek i Lolek w Europie; odc. 5 - Wyścig renów; serial animowany dla dzieci
17:45 Bolek i Lolek; odc. 1/13 - Kusza; serial animowany dla dzieci
18:00 Dziewczyna i chłopak; odc. 6/ost. - Tomek i Tosia; 1977  serial prod. polskiej; reż: Stanisław Loth; wyk: Anna Sieniawska, Wojciech Sieniawski, Stanisław Mikulski, Barbara Sołtysik; powt.
18:50 Fitness Club; odc. 16; 1994  telenowela prod. TVP; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski; powt.
19:15 Dobranocka; Pomysłowy Dobromir; odc. 9 - Żniwa; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:56 Sport
20:01 Pogoda
20:05 Zielona miłość; odc. 3/ost. - Paweł; serial prod. polskiej (88'); reż: Stanisław Jędryka; wyk: Joanna Pacuła, Jan Frycz, Andrzej Pieczyński; powt.
21:30 Lato z klasyką; Chopin inaczej; Współczesne inspiracje - Leszek Możdżer gra Chopina
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:30 Wielkie chwile polskiego futbolu
23:25 Sprawa dla reportera; program Elżbiety Jaworowicz
00:00 Monitor  Wiadomości
00:15 Pogranicze w ogniu; odc. 5; 1990  serial prod. polskiej; reż: Andrzej Konic; wyk: Cezary Pazura, Olaf Lubaszenko
01:15 Pomysłowy Dobromir; odc. 9 - Żniwa; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:55 Sport; powt.
01:59 Pogoda; powt.
02:00 Fitness Club; odc. 16; 1994  telenowela prod. TVP; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski; powt.
02:30 Zielona miłość; odc. 3/ost. - Paweł; serial prod. polskiej (88'); reż: Stanisław Jędryka; wyk: Joanna Pacuła, Jan Frycz, Andrzej Pieczyński; powt.
04:00 Wielkie chwile polskiego futbolu; powt.
05:00 Panorama; powt.
05:20 Sport-telegram; powt.
05:24 Pogoda; powt.
05:30 Oddam życie za pracę; odc. 3; serial dokumentalny Macieja Szumowskiego
06:00 Ojczyzna-polszczyzna; O Bończyku i Nysie; program prof. Jana Miodka i Władysława Tomasza Stecewicza; powt.
06:15 Zaproszenie; Toruń - piernikowy gród; program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego; powt.
06:35 Rewizja nadzwyczajna; Wrzesień'39 - mity i fakty; program historyczny Dariusza Baliszewskiego; powt.
07:00 Zakończenie programu


TVP3 Białystok
06:35    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:00    "Zuzia i jej przyjaciele" serial dla dzieci Kanada 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Kasztaniaki"/"Imieniny Tutka" serial animowany Polska 1993
08:00    Obiektyw program informacyjny
08:15    Surfowanie na ekranie
08:25    Koneser magazyn aktualności kulturalnych
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    "Taniec głupców i wojowników - Japonia" "Święta i uroczystości na świecie" serial dokumentalny Australia 1988
09:30    Kurier program informacyjny
09:35    Prognoza pogody
09:40    "Tajemnicze przygody Juliusza Verne'a" wyk.Michael Praed, Francesca Hunt, Chris Demetral, Michel Courtemanche serial przygodowy Kanada/Wielka Brytania 1998
10:30    Kurier program informacyjny
10:40    Prognoza pogody
10:45    Telekurier magazyn
11:15    Gość dnia
11:30    Kurier program informacyjny
11:40    Prognoza pogody
11:45    Rdzyna Wielkopolski burmistrz - Wójt Roku 2002
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    "Góra Duchów" film dokumentalny Kanada 1998
13:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
13:45    Agrobiznes magazyn rolniczy
14:00    Od niedzieli do niedzieli program publicystyczny
14:30    Kurier program informacyjny
14:40    Prognoza pogody
14:45    Eurotel magazyn
15:00    "Lassie" reż.Rene Bonniere, wyk.Susie Almgren, Walter Massey, Tim Post, Corey Sevier serial przygodowy Kanada 1997
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Prognoza pogody
15:40    Obiektyw program informacyjny
15:45    Gość dnia wywiad
16:00    Pod Twoją Obronę magazyn redakcji programów religijnych
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Przegląd gospodarczy
17:15    Wyścigi Służewiec 2002 sprawozdanie
17:30    Kurier program informacyjny
17:45    Prognoza pogody
17:50    Przedmioty i my magazyn
18:00    Obiektyw program informacyjny
18:20    Gość dnia wywiad
18:30    Sami o sobie magazyn mniejszości narodowych
19:20    Regiony kultury magazyn kulturalny
19:30    "Niegrzeczne aniołki" reż.Marc F. Voizard, wyk.Steve Monroe, David Lipper, Kevin Farley, Maxim Roy serial komediowy Kanada 1998
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Przedmioty i my magazyn
21:25    Koneser magazyn aktualności kulturalnych
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Obiektyw program informacyjny
22:05    Eurotel magazyn
22:15    To jest temat cykl reportaży
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    "Zwodnica" reż.Marcus Thompson, wyk.Ian Dury, Amanda Ray-King, Colm O'Maonlai, Richard Mayes dramat kostiumowy Wielka Brytania 1998
00:20    Jazz nocą koncert
00:45    "Raport" reż.Tadeusz Kijański, wyk.Krzysztof Chamiec, Ewa Borowik, Stanisława Celińska, Eulalia Wojnicz film obyczajowy Polska 2001
01:45    Zakończenie programu 

TVP3 Bydgoszcz
06:35    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:00    "Zuzia i jej przyjaciele" serial dla dzieci Kanada 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Kasztaniaki"/"Imieniny Tutka" serial animowany Polska 1993
08:00    Zbliżenia magazyn informacyjny
08:15    Relacja sportowa
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    "Taniec głupców i wojowników - Japonia" "Święta i uroczystości na świecie" serial dokumentalny Australia 1988
09:30    Kurier program informacyjny
09:35    Prognoza pogody
09:40    "Tajemnicze przygody Juliusza Verne'a" wyk.Michael Praed, Francesca Hunt, Chris Demetral, Michel Courtemanche serial przygodowy Kanada/Wielka Brytania 1998
10:30    Kurier program informacyjny
10:40    Prognoza pogody
10:45    Telekurier magazyn
11:15    Gość dnia
11:30    Kurier program informacyjny
11:40    Prognoza pogody
11:45    Rdzyna Wielkopolski burmistrz - Wójt Roku 2002
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    "Góra Duchów" film dokumentalny Kanada 1998
13:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
13:45    Agrobiznes magazyn rolniczy
14:00    Od niedzieli do niedzieli program publicystyczny
14:30    Kurier program informacyjny
14:40    Prognoza pogody
14:45    Eurotel magazyn
15:00    "Lassie" reż.Rene Bonniere, wyk.Susie Almgren, Walter Massey, Tim Post, Corey Sevier serial przygodowy Kanada 1997
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Prognoza pogody
15:40    Zbliżenia magazyn informacyjny
15:45    Telefotoplastikon felieton
16:00    Magazyn sportowy
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Przegląd gospodarczy
17:15    Wyścigi Służewiec 2002 sprawozdanie
17:30    Kurier program informacyjny
17:45    Prognoza pogody
17:50    Letni salon Trójki
18:00    Zbliżenia magazyn informacyjny
18:20    W kadrze magazyn reporterów
18:30    Letni salon Trójki
18:55    W stronę oceanu W Portugalii reportaż
19:20    Regiony kultury magazyn kulturalny
19:30    "Niegrzeczne aniołki" reż.Marc F. Voizard, wyk.Steve Monroe, David Lipper, Kevin Farley, Maxim Roy serial komediowy Kanada 1998
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Rozmowa dnia program publicystyczny
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Zbliżenia magazyn informacyjny
22:05    Eurotel magazyn
22:15    To jest temat cykl reportaży
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    "Zwodnica" reż.Marcus Thompson, wyk.Ian Dury, Amanda Ray-King, Colm O'Maonlai, Richard Mayes dramat kostiumowy Wielka Brytania 1998
00:20    Jazz nocą koncert
00:45    "Raport" reż.Tadeusz Kijański, wyk.Krzysztof Chamiec, Ewa Borowik, Stanisława Celińska, Eulalia Wojnicz film obyczajowy Polska 2001
01:45    Zakończenie programu 

TVP3 Warszawa
06:35    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:00    "Zuzia i jej przyjaciele" serial dla dzieci Kanada 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Kasztaniaki"/"Imieniny Tutka" serial animowany Polska 1993
08:00    Telewizyjny Kurier Warszawski
08:10    Dokument TVP3
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    "Taniec głupców i wojowników - Japonia" "Święta i uroczystości na świecie" serial dokumentalny Australia 1988
09:30    Kurier program informacyjny
09:35    Prognoza pogody
09:40    "Tajemnicze przygody Juliusza Verne'a" wyk.Michael Praed, Francesca Hunt, Chris Demetral, Michel Courtemanche serial przygodowy Kanada/Wielka Brytania 1998
10:30    Kurier program informacyjny
10:40    Prognoza pogody
10:45    Telekurier magazyn
11:15    Gość dnia
11:30    Kurier program informacyjny
11:40    Prognoza pogody
11:45    Rdzyna Wielkopolski burmistrz - Wójt Roku 2002
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    "Góra Duchów" film dokumentalny Kanada 1998
13:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
13:45    Agrobiznes magazyn rolniczy
14:00    Od niedzieli do niedzieli program publicystyczny
14:30    Kurier program informacyjny
14:40    Prognoza pogody
14:45    Eurotel magazyn
15:00    "Lassie" reż.Rene Bonniere, wyk.Susie Almgren, Walter Massey, Tim Post, Corey Sevier serial przygodowy Kanada 1997
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Prognoza pogody
15:40    Telewizyjny Kurier Mazowiecki program informacyjny
16:00    Wiadomości Kuriera program informacyjny
16:05    Wierzę, wątpię, szukam magazyn religijny
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Przegląd gospodarczy
17:15    Wyścigi Służewiec 2002 sprawozdanie
17:30    Kurier program informacyjny
17:45    Prognoza pogody
17:50    Wiadomości Telewizyjnego Kuriera Mazowieckiego program informacyjny
18:00    Telewizyjny Kurier Warszawski program informacyjny
18:20    "Powstanie Warszawskie" serial dokumentalny Tadeusza Kondrackiego i Zbigniewa Wawra
18:30    Naszym zdaniem
18:35    Powiaty program publicystyczny
18:55    Gość TVP3 wywiad
19:05    Mój pies i inne zwierzaki magazyn poradnikowy
19:15    5 minut o...
19:20    Regiony kultury magazyn kulturalny
19:30    "Niegrzeczne aniołki" reż.Marc F. Voizard, wyk.Steve Monroe, David Lipper, Kevin Farley, Maxim Roy serial komediowy Kanada 1998
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Rozmowa dnia program publicystyczny
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Telewizyjny Kurier Warszawski program informacyjny
21:55    Wiadomości sportowe program informacyjny
22:05    Eurotel magazyn
22:15    To jest temat cykl reportaży
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    "Zwodnica" reż.Marcus Thompson, wyk.Ian Dury, Amanda Ray-King, Colm O'Maonlai, Richard Mayes dramat kostiumowy Wielka Brytania 1998
00:20    Jazz nocą koncert
00:45    "Raport" reż.Tadeusz Kijański, wyk.Krzysztof Chamiec, Ewa Borowik, Stanisława Celińska, Eulalia Wojnicz film obyczajowy Polska 2001
01:45    Zakończenie programu 

TVP3 Wrocław
06:35    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:00    "Zuzia i jej przyjaciele" serial dla dzieci Kanada 1995
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Kasztaniaki"/"Imieniny Tutka" serial animowany Polska 1993
08:00    Fakty program informacyjny
08:15    Sportowe wydarzenie tygodnia
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    "Taniec głupców i wojowników - Japonia" "Święta i uroczystości na świecie" serial dokumentalny Australia 1988
09:30    Kurier program informacyjny
09:35    Prognoza pogody
09:40    "Tajemnicze przygody Juliusza Verne'a" wyk.Michael Praed, Francesca Hunt, Chris Demetral, Michel Courtemanche serial przygodowy Kanada/Wielka Brytania 1998
10:30    Kurier program informacyjny
10:40    Prognoza pogody
10:45    Telekurier magazyn
11:15    Gość dnia
11:30    Kurier program informacyjny
11:40    Prognoza pogody
11:45    Rdzyna Wielkopolski burmistrz - Wójt Roku 2002
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    "Góra Duchów" film dokumentalny Kanada 1998
13:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
13:45    Agrobiznes magazyn rolniczy
14:00    Od niedzieli do niedzieli program publicystyczny
14:30    Kurier program informacyjny
14:40    Prognoza pogody
14:45    Eurotel magazyn
15:00    "Lassie" reż.Rene Bonniere, wyk.Susie Almgren, Walter Massey, Tim Post, Corey Sevier serial przygodowy Kanada 1997
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Prognoza pogody
15:40    Magazyn aktualności kulturalnych
15:55    Prognoza pogody
16:00    Europa tu program publicystyczny
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Przegląd gospodarczy
17:15    Wyścigi Służewiec 2002 sprawozdanie
17:30    Kurier program informacyjny
17:45    Prognoza pogody
18:00    Fakty - wydanie główne program informacyjny
18:15    Prognoza pogody
18:20    Tysiąc lat program historyczny
18:35    Czas na bajkę program dla dzieci
18:55    Reportaż
19:15    Prognoza pogody
19:20    Regiony kultury magazyn kulturalny
19:30    "Niegrzeczne aniołki" reż.Marc F. Voizard, wyk.Steve Monroe, David Lipper, Kevin Farley, Maxim Roy serial komediowy Kanada 1998
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Fakty komentarze program informacyjny
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Fakty Wrocław program informacyjny
21:55    Prognoza pogody
22:05    Eurotel magazyn
22:15    To jest temat cykl reportaży
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    "Zwodnica" reż.Marcus Thompson, wyk.Ian Dury, Amanda Ray-King, Colm O'Maonlai, Richard Mayes dramat kostiumowy Wielka Brytania 1998
00:20    Jazz nocą koncert
00:45    "Raport" reż.Tadeusz Kijański, wyk.Krzysztof Chamiec, Ewa Borowik, Stanisława Celińska, Eulalia Wojnicz film obyczajowy Polska 2001
01:45    Zakończenie programu 

Polsat 2
05:25    Strefa P program muzyczny
05:50    Zerwane więzi talk show
06:30    Przygody Leona H. program satyryczny
07:00    Muzyka polska
08:00    Piosenka na życzenie
09:00    Twój lekarz magazyn medyczny
09:15    Wystarczy chcieć magazyn medyczny
09:30    Muzyczny relax
11:30    Najzabawniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy
12:30    TV Market
12:45    Komicy występują w Polsacie
13:00    Na każdy temat talk show
14:00    TV Market
14:15    Dyżurny satyryk kraju program satyryczny
14:45    A ku ku program rozrywkowy
15:15    TV Market
15:30    Kalambury teleturniej
16:10    Informacje
16:30    Telenowela
17:00    Zamek czarodziejów teleturniej dla dzieci
17:30    Hot Chat program publicystyczny
17:45    Dziennik
18:00    "Duża przerwa" wyk.Beata Tyszkiewicz, Bernadetta Machała-Krzemińska, Sławomir Orzechowski, Andrzej Mastalerz serial komediowy Polska
18:30    Telenowela
19:15    Pasmo informacyjne
19:40    "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
20:05    VIP - wydarzenia i plotki
20:35    "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
21:00    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
21:30    Hot Chat program publicystyczny
21:50    Dziennik
22:05    Komicy występują w Polsacie
22:20    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
23:05    Informacje
23:25    Graffiti program publicystyczny
23:30    "Rodzina zastępcza" wyk.Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Maryla Rodowicz serial komediowy Polska
00:00    "Duża przerwa" wyk.Beata Tyszkiewicz, Bernadetta Machała-Krzemińska, Sławomir Orzechowski, Andrzej Mastalerz serial komediowy Polska
00:30    Raz, dwa, trzy magazyn sportowy
01:00    Pasmo informacyjne
01:30    Telenowela
02:00    "Świat według Kiepskich" reż.Okił Khamidov, wyk.Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel - Sztuka, Bartek Żukowski, Basia Mularczyk serial komediowy Polska
02:30    VIP - wydarzenia i plotki
03:00    "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
03:30    Dziennik
03:45    Hot Chat program publicystyczny
04:00    "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
04:30    Na każdy temat talk show 

TMT
07:00    Program dnia
07:05    Teraz Muzyczna Telewizja
08:00    "Swaray Paul" film dokumentalny Wielka Brytania
09:00    W garnku poradnik kulinarny
09:30    "Policjant" film dokumentalny Wielka Brytania
10:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
10:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
12:00    Telesprzedaż
12:15    Teraz Muzyczna Telewizja
13:00    "Swaray Paul" film dokumentalny Wielka Brytania
13:30    Smak muzyki magazyn muzyczny
14:00    "Narodziny wielkiego biznesu" film dokumentalny USA
14:30    Teraz Muzyczna Telewizja
15:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
15:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
16:00    Teraz Muzyczna Telewizja
16:15    Telesprzedaż
16:30    Magia Tarota magazyn
17:00    W garnku poradnik kulinarny
17:30    "Narodziny wielkiego biznesu" film dokumentalny USA
18:00    Telesprzedaż
18:30    Auto Plus TV magazyn motoryzacyjny
19:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
19:30    TMT w krainie bajki filmy animowane
20:00    Telesprzedaż
20:30    "Zwyczaje i obrzędy Tybetańczyków" film dokumentalny Chiny
21:10    Teraz Muzyczna Telewizja
21:30    TMT - Trucker Music Television magazyn
22:00    Smak muzyki magazyn muzyczny
22:30    Auto Klub magazyn motoryzacyjny
23:00    Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
23:30    Teraz Muzyczna Telewizja
00:00    Zakończenie programu 

Polsat Sport
09:00    Super Gol magazyn piłkarski
09:30    Bundesliga Piłka nożna mecz Arminia Bielefeld - VfL Wolfsburg
11:20    Bundesliga Piłka nożna mecz Schalke 04 Gelsenkirchen - Hertha Berlin
13:10    Turnieje World Tour 2002 na Rhodos i w Espinho Siatkówka plażowa
13:40    Bundesliga Piłka nożna mecz Energie Cottbus - Hansa Rostock
15:30    Mityng Grand Prix IAAF w Londynie Lekkoatletyka
18:00    Raz, Dwa, Trzy magazyn sportowy
18:30    4 x 4 magazyn motoryzacyjny
19:00    Super Gol magazyn piłkarski
19:30    Bundesliga Piłka nożna mecz Hamburger SV - Bayern Monachium
21:20    Turniej World Tour 2002 w Montrealu Siatkówka plażowa
21:50    Zawody motocrossowe w Madrycie Sport motocyklowy
22:05    Budesliga magazyn piłkarski
22:25    MŚ 2002 Piłka nożna mecze 1/8 finału Meksyk - USA i Brazylia -Belgia 

CANAL+ NIEBIESKI
06:00    Sport+ magazyn lig zagranicznych
07:00    Liga angielska Piłka nożna mecz Manchester City - Newcastle United
09:00    Liga francuska Piłka nożna mecz FC Nantes - RC Lens
11:15    Liga+ magazyn ligi polskiej
12:35    Wstęp do meczu
12:50    Liga polska Piłka nożna mecz Polonia Warszawa - Lech Poznań
14:50    Liga+ Extra magazyn ligi polskiej
16:20    Sport+ magazyn lig zagranicznych
17:00    Liga francuska Piłka nożna mecz Le Havre - PSG
19:00    Sport+ magazyn lig zagranicznych
20:00    ITF Futures 2002 Tenis ziemny
21:00    Klub Kibica: Liga polska Piłka nożna mecz Wisła Płock - Widzew Łódź
22:45    Klub Kibica: Liga polska Piłka nożna mecz Amica Wronki - Pogoń Szczecin
00:30    Minisport+ newsy sportowe
00:40    "Z premedytacją" reż.Andy Wolk, wyk.Timothy Hutton, Ron Rifkin, Clark Johnson, Penny Johnson film sensacyjny USA 2000
02:10    "Shaft" reż.John Singleton, wyk.Samuel L. Jackson, Christian Bale, Jeffery Wright, Busta Rhymes film sensacyjny USA 2000
03:50    "Zło z głębi lasu" reż.William J. Oates, wyk.Brian Abent, Schelli Marie Barbaro, Jennifer Bates, Michael Brown horror USA 1986

CANAL+ ŻÓŁTY
05:00    "Bernardyn" reż.Joan Potau, wyk.Alberto San Juan, Patricia Velazquez, Lina Mira, Balbina del Rosario komedia Hiszpania 2000
06:40    Zakończenie programu
12:05    Łapu Capu chochliki telewizyjne
12:15    Nie przegap magazyn informacyjny
12:25    Diabelski Młyn filmy animowane
13:00    "Teletubbies 2" serial animowany
13:25    Noir Desir w Warszawie koncert
13:45    "Przerażenie" reż.Henry Bromell, wyk.William H. Macy, John Ritter, Neve Campbell, Donald Sutherland dramat sensacyjny USA 2000
15:10    "Śpiew miłości" reż.Julie Dash, wyk.Monica Arnold, Christian Kane, Essence Atkins, Vanessa Bell Calloway film obyczajowy USA 2000
16:40    "Kroniki sportowe" reż.Richard Benjamin, wyk.Bob Newhart, Kelsey Grammer, Brian Markinson, Graham Jarvis komedia USA 2001
18:10    "Kowboj z Szanghaju" reż.Tom Dey, wyk.Jackie Chan, Owen Wilson, Lucy Liu, Brandon Merrill komedia przygodowa USA 2000
20:00    "Mężczyzna niepotrzebny" reż.Laco Adamik, wyk.Jolanta Buszko, Elżbieta Karkoszka, Jerzy Kryszak, Marzena Trybała film obyczajowy Polska 1981
21:40    "The Million Dollar Hotel" reż.Wim Wenders, wyk.Mel Gibson, Milla Jovovich, Jeremy Davies, Peter Stormare film obyczajowy Niemcy/USA/Wielka Brytania 2000
23:40    "Prawda o tobie..." reż.Lisanne Skyler, wyk.Heather Matarazzo, Zach Braff, Bo Hopkins, Bebe Neuwirth film obyczajowy USA 1999
01:10    "Nazywał się Bagger Vance" reż.Robert Redford, wyk.Will Smith, Matt Damon, Charlize Theron, Bruce McGill komedia USA 2000
03:10    Zakończenie programu 

Ale Kino!
08:00    "Głęboko pod wodą" film krótkometrażowy
08:10    "Ostatnie takie lato" reż.David Keating, wyk.Catherine O'Hara, Christina Ricci, Gabriel Byrne, Stephen Rea film obyczajowy Irlandia/Wielka Brytania 1996
09:50    "Romans mojej duszy" film krótkometrażowy
10:00    "Towarzysze broni" reż.Jean Renoir, wyk.Jean Gabin, Erich von Stroheim, Dita Parlo, Pierre Fresnay film wojenny Francja 1937
11:50    "Na zawsze w mojej pamięci" film krótkometrażowy
12:05    "Witajcie w Ciężkich Czasach" reż.Burt Kennedy, wyk.Henry Fonda, Janice Rule, Warren Oates, Keenan Wynn western USA 1967
13:50    "Żelazną ręką" reż.Ryszard Ber, wyk.Jerzy Kryszak, Krzysztof Kolberger, Krzysztof Jasiński, Marcin Troński film historyczny Polska 1989
15:35    "Pójść na całość" film krótkometrażowy
15:50    "To jest morze" reż.Mary McGuckian, wyk.Samantha Morton, Gabriel Byrne, Ross McDade, Richard Harris film obyczajowy Irlandia 1998
17:35    "Czerń i biel" film krótkometrażowy
17:55    "Wieczorna zorza" reż.Alan Rudolph, wyk.Nick Nolte, Julie Christie, Lara Flynn Boyle, Jonny Lee Miller film obyczajowy USA 1997
19:45    "Napad" film krótkometrażowy
20:00    "Anna i wilki" KLASYCZNE ALE! reż.Carlos Saura, wyk.Geraldine Chaplin, Fernando Fernan-Gomez, Jose Vivo? Jose Maria Prada dramat obyczajowy Hiszpania 1972
21:40    "McCabe i pani Miller" reż.Robert Altman, wyk.Warren Beatty, Julie Christie, Rene Auberjonois, William Devane western USA 1971
23:40    "Kartka z podróży" reż.Waldemar Dziki, wyk.Władysław Kowalski, Maja Komorowska, Rafał Wieczyński, Jerzy Trela dramat obyczajowy Polska 1983
01:05    Zakończenie programu 

Le Cinema
14:00    "Samson" reż.Gianfranco Parolini, wyk.Brad Harris, Brigitte Corey, Mara Berni, Franco Gasparri dramat historyczny Włochy 1961
16:00    "Miłość i totalitaryzm" reż.Wiaczesław Sorokin, wyk.Galina Bokaszewskaja, Siergiej Juszkiewicz, Olga Wołkowa, Swietłana Krjuczkowa dramat obyczajowy Rosja 1998
18:00    "Przyjaciółka" reż.Jeanine Meerapfel, wyk.Liv Ullmann, Cipe Lincovsky, Federico Luppi, Victor Laplace dramat obyczajowy Argentyna 1989
20:00    "Jak to się robi w Pradze" Dokument film dokumentalny
20:30    "Todo Modo" reż.Elio Petri, wyk.Gian Maria Volonte, Marcello Mastroianni, Michel Piccoli, Franco Citti komedia Włochy 1975
23:00    "Śmiertelne cienie" reż.Diethard Klante, wyk.Heinz Hoenig, Stefan Kurt, Hans Michael Rehberg, Imogen Kogge dramat obyczajowy Niemcy 1999
00:30    "Panoński epizod" reż.Andras Solyom, wyk.Erika Marozsan, Sandor Almasi, Viktor Nagy, Kati Lazar dramat obyczajowy Węgry 1997
02:00    "Stój, bo nie trafię!" reż.Jiri Chlumsky, wyk.Josef Abrham, Radek Holub, Ivana Chylkova, Josef Somr komedia Czechy 1998
03:30    Zakończenie programu 

Tele 5
08:15    "Świat wokół nas" serial dokumentalny Australia
08:40    "Szeherezada" serial animowany Francja 1996
09:05    Telezakupy
10:10    "Nie zapomnij paszportu" serial podróżniczy Kanada 2000
11:05    "Urok namiętności" telenowela Włochy
11:50    "Saint Tropez" wyk.Benedicte Delmas, Tonya Kinzinger, Adeline Blondieau, Avy Marciano serial obyczajowy Francja 1996
12:50    Prosto z mostu
13:00    Słoneczny konwój Tele 5 program rozrywkowy
14:00    VIVA TV program muzyczny
16:10    "Nie zapomnij paszportu" serial podróżniczy Kanada 2000
17:05    "Świat wokół nas" serial dokumentalny Australia
17:30    Studio Tele 5
17:45    Prosto z mostu
18:00    Nasze zwierzaki program dla miłośników zwierząt
18:30    "Saint Tropez" wyk.Benedicte Delmas, Tonya Kinzinger, Adeline Blondieau, Avy Marciano serial obyczajowy Francja 1996
19:30    "Anke" reż.Sven Unterwaldt, wyk.Anke Engelke, Ingo Naujoks, Frank Leo Schroder, Sandra Leonhard serial komediowy Niemcy 2000
20:00    "Trudna miłość" reż.Paolo Poeti, wyk.Elena Sofia Ricci, Marco Bonini, Valeria Fabrizi, Aisha Cerami film obyczajowy Włochy 1999
21:45    "Paris Top 10" film dokumentalny Wielka Brytania
22:40    Jay Leno talk show
23:10    Fashion TV magazyn mody
23:35    "Trudna miłość" reż.Paolo Poeti, wyk.Elena Sofia Ricci, Marco Bonini, Valeria Fabrizi, Aisha Cerami film obyczajowy Włochy 1999
01:15    "Świat wokół nas" serial dokumentalny Australia
01:40    Zakończenie programu 

Junior/Filmax
06:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
06:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
07:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
07:30    "Świniakowie z sąsiedztwa" serial animowany Niemcy
08:00    "Przygody Artura" serial animowany
08:30    "Alicja w Krainie Czarów" serial animowany USA/Japonia
09:00    "Mała dama" serial animowany Japonia
09:30    "Sklep Mopatopa" serial dla dzieci USA
10:00    "Wspaniała podróż Nilsa Holgerssona" serial animowany
10:30    "Czarny Królewicz" serial przygodowy
11:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
11:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
12:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
12:30    "Świniakowie z sąsiedztwa" serial animowany Niemcy
13:00    "Przygody Artura" serial animowany
13:30    "Alicja w Krainie Czarów" serial animowany USA/Japonia
14:00    "Mała dama" serial animowany Japonia
14:30    "Sklep Mopatopa" serial dla dzieci USA
15:00    "Wspaniała podróż Nilsa Holgerssona" serial animowany
15:30    "Czarny Królewicz" serial przygodowy
16:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
16:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
17:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
17:30    "Świniakowie z sąsiedztwa" serial animowany Niemcy
18:00    "Przygody Artura" serial animowany
18:30    "Alicja w Krainie Czarów" serial animowany USA/Japonia
19:00    "Mała dama" serial animowany Japonia
19:30    "Sklep Mopatopa" serial dla dzieci USA
20:00    "Wspaniała podróż Nilsa Holgerssona" serial animowany
20:30    "Czarny Królewicz" serial przygodowy
21:00    "Przemoc na autostradzie" Filmax reż.Andrew Prowse, wyk.Sam J. Jones, Catherine Bach, Don Swayze, Stephanie Mason film sensacyjny USA 1989
22:45    "Red Steel" reż.Serge Rodnunsky, wyk.Venessa Blair, Jay Irwin, David Svensson film sensacyjny USA 1995
00:20    "Agent Red" reż.Damian Lee, wyk.Dolph Lundgren, Meilani Paul, Aleksandr Kuznetzov, Randolph Mantooth film sensacyjny USA 2000
02:05    Zakończenie programu 

Discovery Channel
09:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
09:25    Wojna na wędki
09:55    Turbo
10:20    Sellersi Więzy krwi
10:50    Wiatr w żaglach
11:15    Timothy Dalton - wilki Podróże z gwiazdami
12:10    One są wszędzie! Piramidy, mumie i grobowce
13:05    Budowniczy piramid Piramidy, mumie i grobowce
14:00    Dlaczego budowano piramidy? Piramidy, mumie i grobowce
15:00    Uzbrojenie piechoty Narzędzia wojny
16:00    Siła mięśni Niesamowite maszyny
17:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
17:30    Buena Vista Fishing Club
18:00    Teignmouth Wyprawy w czasie
19:00    Przewodnik po Rio de Janeiro Samotna planeta
20:00    Campbell Więzy krwi
20:30    Wiatr w żaglach
21:00    Grzechotniki z Arizony Łowca krokodyli
22:00    Turcja Wielkie trzęsienia ziemi
23:00    Przywracając wzrok Niezwykłe operacje
00:00    Maszyny, które wygrały wojnę
01:00    Templecombe Wyprawy w czasie
02:00    Trudne zwycięstwo Podniebna walka
03:00    Zakończenie programu 

National Geographic
08:00    Zabójca z Mondonguillo Dzień z krokodylami
08:30    Święto krokodyli Dzień z krokodylami
09:00    Krokodyle Dzień z krokodylami
10:00    Superkrokodyle Dzień z krokodylami
11:00    Wodne wilki Dzień z krokodylami
12:00    Zabójca z Mondonguillo Dzień z krokodylami
12:30    Wymierające gawiale Dzień z krokodylami
13:00    Jaskinie krokodyli Dzień z krokodylami
13:30    Krokodyle Dzień z krokodylami
14:00    Ofiary krokodyli nilowych Dzień z krokodylami
14:30    Aligatory Dzień z krokodylami
15:00    Władcy Everglades Dzień z krokodylami
16:00    Ostatnie krokodyle Moreleta Dzień z krokodylami
16:30    Boa i kajmany Dzień z krokodylami
17:00    Jamajka i krokodyle Dzień z krokodylami
17:30    Kłopot na wyspie Cancun Dzień z krokodylami
18:00    Krokodyle Dzień z krokodylami
19:00    Wodne wilki Dzień z krokodylami
20:00    Superkrokodyle Dzień z krokodylami
22:00    Ludożercy z Madagaskaru Adventure Starts Here
22:30    Ronis da Silveira Dzień z krokodylami»
23:30    Święto krokodyli Dzień z krokodylami
00:00    Wymierające gawiale Dzień z krokodylami»
00:30    Kłopot na wyspie Cancun Dzień z krokodylami
01:00    Ludożercy z Madagaskaru Adventure Starts Here
01:30    Zabójca z Mondonguillo Dzień z krokodylami
02:00    Zakończenie programu 

Discovery Sci-Trek
05:15    Morderstwo Ultranauka
05:45    Poszukiwania 'Liberty Bell'
06:40    Dzień zagłady Czy niemożliwe jest możliwe
07:35    Huragan Planeta żywiołów
08:30    Zagłada dinozaurów Jurassica
09:00    Żywe skamieliny Magazyn Discover
09:55    Powrót pioniera John Glenn
10:50    Rafa koralowa Przełomowe odkrycia
11:15    Mikroświat Ultranauka
11:45    Samoloty rolnicze Lotnicze szlaki
12:40    Żywe skamieliny Magazyn Discover
13:35    Strażacy
14:30    Świt dinozaurów Jurassica
15:00    Żywe skamieliny Magazyn Discover
15:55    Powrót pioniera John Glenn
16:50    Rafa koralowa Przełomowe odkrycia
17:15    Mikroświat Ultranauka
17:45    Samoloty rolnicze Lotnicze szlaki
18:40    Żywe skamieliny Magazyn Discover
19:35    Strażacy
20:30    Świt dinozaurów Jurassica
21:00    Żywe skamieliny Magazyn Discover
21:55    Powrót pioniera John Glenn
22:50    Rafa koralowa Przełomowe odkrycia
23:15    Mikroświat Ultranauka
23:45    Samoloty rolnicze Lotnicze szlaki
00:40    Żywe skamieliny Magazyn Discover
01:35    Strażacy
02:30    Świt dinozaurów Jurassica
03:00    Żywe skamieliny Magazyn Discover
03:55    Powrót pioniera John Glenn
04:50    Rafa koralowa Przełomowe odkrycia

Discovery Travel & Adventure
09:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
09:55    Pustynna nauka Afryka nieznana
10:20    Podróże na chybił trafił
10:50    Odkrywając zaginione światy Szalone podróże Phila Koeghana
11:15    Szwajcaria Świat według Anny Walker
11:45    Pustynna nauka Afryka nieznana
12:15    Karaiby - Brytyjskie Wyspy Dziewicze Wielka wyprawa
12:40    Przez Kanadę z Gregiem i Maxem Święto smakoszy
13:10    Wschodnia Afryka Samotna planeta
14:05    Namibia Nowi odkrywcy
15:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
15:55    Pustynna nauka Afryka nieznana
16:20    Podróże na chybił trafił
16:50    Odkrywając zaginione światy Szalone podróże Phila Koeghana
17:15    Szwajcaria Świat według Anny Walker
17:45    Pustynna nauka Afryka nieznana
18:15    Karaiby - Brytyjskie Wyspy Dziewicze Wielka wyprawa
18:40    Przez Kanadę z Gregiem i Maxem Święto smakoszy
19:10    Wschodnia Afryka Samotna planeta
20:05    Namibia Nowi odkrywcy
21:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
21:55    Pustynna nauka Afryka nieznana
22:20    Podróże na chybił trafił
22:50    Odkrywając zaginione światy Szalone podróże Phila Koeghana
23:15    Szwajcaria Świat według Anny Walker
23:45    Pustynna nauka Afryka nieznana
00:15    Karaiby - Brytyjskie Wyspy Dziewicze Wielka wyprawa
00:40    Przez Kanadę z Gregiem i Maxem Święto smakoszy
01:10    Wschodnia Afryka Samotna planeta
02:05    Namibia Nowi odkrywcy
03:00    Zakończenie programu 

MarcoPolo
05:00    Norwegia Marcopolo Express
05:30    Beludżystan Trans Azja
06:00    Francja Rzeki
06:30    Toskania Pocztówki z Włoch
07:00    Norfolk Wielka Brytania z lotu ptaka
07:30    Przypadkowi żeglarze
08:00    Zanzibar Ludzie i miejsca
08:30    Pakistan - Lahaur Trans Azja
09:00    Norwegia Marcopolo Express
09:30    Melbourne i Krzyż Południa reportaż
10:00    Capri - wyzwanie na morzu syren Pod wiatr
10:30    Madryt - kwintesencja miasta Europolis
11:00    Madagaskar, Nosy Be, wyspa zapachów Notatki z podroży
11:30    Pakistan - Gilgit i dolina Hunzy Trans Azja
12:00    Grecja Wyspa skarbów
12:30    Kolumbia Spirit of
13:00    Nabrzeżny szlak Pembrokeshire Wielka Brytania z lotu ptaka
13:30    Florencja Pocztówki z Włoch
14:00    Przypadkowi żeglarze
14:30    Pakistan - dolina Swat Trans Azja
15:00    Dalmacja - dzień dzisiejszy, przeszłość i legendy Landscape
15:30    Tajlandia Wędrówki
16:00    Madryt - Movida Europolis
17:00    Żeglując wzdłuż wybrzeża amalfitańskiego Pod wiatr
17:30    Indie - ze złotej świątyni Sikhów do Radżastanu Trans Azja
18:00    Słowenia Atlas
18:30    Święci Wenecji Euganejskiej Jubileusz 2000
19:00    Przypadkowi żeglarze
19:30    Irlandia - Connemara Rzeki
20:00    Isola Bella Słynne rezydencje
20:30    Jaisalmer - perła Radżastanu Trans Azja
21:00    Francja - Alzacja Rzeki
21:30    Florencja Pocztówki z Włoch
22:00    West Higland Way Wielka Brytania z lotu ptaka
22:30    Z Lofotów do Tromso Norweskie opowieści
23:00    Przypadkowi żeglarze
23:30    Indie - Puszkar i Dżothpur, błękitne miasto Trans Azja
00:00    Holandia - złoty krąg Landscape
00:30    Meksyk Pejzaże
01:00    Przypadkowi żeglarze
01:30    Budapeszt - pomiędzy wschodem a zachodem Europolis
02:00    Norwegia Marcopolo Express
02:30    Beludżystan Trans Azja
03:00    Francja Rzeki
03:30    Toskania Pocztówki z Włoch
04:00    Norfolk Wielka Brytania z lotu ptaka
04:30    Isola Bella Słynne rezydencje

Club
05:00    Mężczyźni o sobie talk show
05:30    Trzecia randka reality show
06:00    In Season magazyn
06:30    Kulinarne podróże
07:00    Cambridge Beaches, Bermuda Kurorty świata
07:30    Mardi Gras Z Loyde'm po Luizjanie
08:00    Spotkania z Roseanne talk show
09:00    Japanese/Bonsai Tajemnice ogrodów
09:30    World Garden Tours Ogrody świata
10:00    Oprah talk show
11:00    New York vs Gheida Opowieści sądowe
12:00    In Season magazyn
12:30    Kulinarne podróże
13:00    Cambridge Beaches, Bermuda Kurorty świata
13:30    Mardi Gras Z Loyde'm po Luizjanie
14:00    Spotkania z Roseanne talk show
15:00    Japanese/Bonsai Tajemnice ogrodów
15:30    World Garden Tours Ogrody świata
16:00    Oprah talk show
17:00    New York vs Gheida Opowieści sądowe
18:00    In Season magazyn
18:30    Kulinarne podróże
19:00    Cambridge Beaches, Bermuda Kurorty świata
19:30    Mardi Gras Z Loyde'm po Luizjanie
20:00    Spotkania z Roseanne talk show
21:00    Japanese/Bonsai Tajemnice ogrodów
21:30    World Garden Tours Ogrody świata
22:00    Mój były nie chce się odczepić Potyczki Jerrego Springera talk show
23:00    Sekstaza magazyn
00:00    In Season magazyn
00:30    Kulinarne podróże
01:00    Cambridge Beaches, Bermuda Kurorty świata
01:30    Mardi Gras Z Loyde'm po Luizjanie
02:00    Spotkania z Roseanne talk show
03:00    Japanese/Bonsai Tajemnice ogrodów
03:30    World Garden Tours Ogrody świata
04:00    Oprah talk show 

Extreme Sports
05:00    Dzika deska
05:30    FIA European Drag Bike Champs 2001
06:00    Archiwum Ex
07:00    Bluetorch najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
08:00    Telewizja Buntownik
08:30    Niespokojny duch
09:00    YOZ Magazine
09:30    Tylko ekstrema
10:00    Betonowa fala
10:30    Hardkorowcy
11:30    Wokół deski
12:00    Świat wakeboardu
12:30    Telewizja Buntownik
13:00    Poradnik rowerzysty
13:30    Niespokojny duch
14:00    Tylko ekstrema
14:30    Serfer
15:00    Wokół deski
15:30    Bluetorch najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
16:30    YOZ Magazine
17:00    Telewizja Buntownik
17:30    Hardkorowcy
18:30    16 mm
19:00    Małpa na sznurku
19:30    4 Play
20:00    Monster Mastership
20:30    Telewizja Buntownik
21:00    Świat wakeboardu
21:30    Hardkorowcy
22:30    Niespokojny duch
23:00    Archiwum Ex
00:00    Małpa na sznurku
00:30    4 Play
01:00    Ekstremalna szesnastka
01:30    Adrenalina
02:00    Archiwum Ex
03:00    YOZ Magazine
03:30    Bluetorch najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
04:30    Świat wakeboardu 

MiniMax/Hyper
06:00    "Wakacje z duchem" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
06:10    "Za progiem" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
06:20    "Własne gniazdko" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
06:30    "Franklin szczęśliwym znalazcą" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
06:55    "Ethelbert i kozica górska" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
07:00    "Obywatel Ned" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
07:25    "Jurajski praprzodek" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
07:50    "Świat dzikich zwierząt" serial animowany Niemcy
08:20    "Nowa kanapa" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
08:25    "Odtrutka" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
08:50    "Fabiana z Włoch" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
09:05    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
09:30    "Podwodny skarb" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
09:40    "Zając" "Kangurek Hip Hop" serial animowany Polska
09:50    "Przerwa w podróży" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
10:00    "Franklin kłamczuszek" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
10:25    "Ethelbert i wydra morska" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
10:30    "Nowy przyjaciel Neda" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
10:55    "Potwór z ulicy Przyjaźni" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
11:20    "Świat dzikich zwierząt" serial animowany Niemcy
11:50    "Lekcja tańca" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
11:55    "Oko horusa" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
12:20    "Nathan z Izraela" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
12:35    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
13:00    "Sroczka złodziejka" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
13:10    "Chomik" "Kangurek Hip Hop" serial animowany Polska
13:20    "Kuracja" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
13:30    "Franklin się rządzi" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
13:55    "Ethelbert i maskonur" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
14:00    "Wyprawa do dna śmietnika" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
14:25    "Pomidorowy Mars" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
14:50    "Świat dzikich zwierząt" serial animowany Niemcy
15:20    "Dzień mleka" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
15:25    "Łowcy niewolników" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
15:50    "Hillary z Nowego Yorku" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
16:05    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
16:30    "Błękitno czerwoni" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
16:40    "Wesele kujawskie" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
16:50    "Sianokosy" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
17:00    "Nowy przyjaciel Franklina" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
17:25    "Ethelbert i legwany" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
17:30    "Oddajcie moje płatki" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
17:55    "Sam w domu z Frankiem" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
18:20    "Przygoda lokomotywki" film animowany Wielka Brytania
18:50    "Kocie drzwiczki" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
18:55    "Skryba i czarownik" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
19:20    "You'ouli z Japonii" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
19:35    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
20:00    Klipy HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM program muzyczny
20:15    The Sims Fresh Air magazyn
20:30    "Gamez!" ZAX: The Alien Hunter / Worms Blast / Loch Ness / Pearl Harbour - Zero Hour / Cossacks - the Art of ... serial dokumentalny
21:00    Codename Fresh Air magazyn
21:15    "Kod dostępu" Making of reportaż
21:30    Imperatorki 2001 reportaż
22:00    "Vision of Escaflowne" ANIME serial animowany
22:30    Odjazdy nie zalecane magazyn sportów ekstremalnych
23:00    "Gamez!" serial dokumentalny
23:30    "Vision of Escaflowne" ANIME serial animowany
00:00    Zakończenie programu 

CARTOON NETWORK/TCM
06:00    "Żywiołki" CARTOON NETWORK - SERIALE ANIMOWANE
06:25    "Kacper"
06:55    "Miś Yogi"
07:20    "Szczeniak zwany Scooby Doo"
07:45    "Mike, Lu i Og"
08:10    "Laboratorium Dextera"
08:35    "Atomówki"
09:00    "Bliźniaki Cramp"
09:25    "Strażnicy czasu"
09:50    "Owca w wielkim mieście"
10:15    "Ed, Edd i Eddy"
10:35    "Maska"
11:00    "Głupi i głupszy"
11:25    "Dwa głupie psy"
11:50    "Tex Avery"
12:00    "Jam Łasica"
12:30    "Ed, Edd i Eddy"
12:55    "Atomówki"
13:20    "Laboratorium Dextera"
13:45    "Johnny Bravo"
14:00    "Nowe przygody Freda i Barniego"
14:25    "Jetsonowie"
14:45    "Scooby Doo"
15:10    "Tom i Jerry"
15:35    "Laboratorium Dextera"
16:00    "Atomówki"
16:30    "Ed, Edd i Eddy"
17:00    "Johnny Bravo"
17:30    "Bliźniaki Cramp"
18:00    "Chojrak - tchórzliwy pies"
18:30    "Looney Tunes"
19:00    "Tom i Jerry"
19:30    "Flintstonowie"
20:00    "X-Men: Ewolucja"
20:30    "Batman przyszłości"
21:00    "Coma" NOCNY SEANS FILMOWY TCM reż.Michael Crichton, wyk.Michael Douglas, Genevieve Bujold, Rip Torn, Richard Widmark thriller USA 1978
23:00    "Burza mózgów" reż.Douglas Trumbull, wyk.Christopher Walken, Natalie Wood, Cliff Robertson, Louise Fletcher film SF USA 1983
00:50    "Wspaniały świat braci Grimm" reż.Henry Levin/George Pal, wyk.Laurence Harvey, Claire Bloom, Karl Boehm, Oscar Homolka baśń filmowa USA 1962

Fox Kids
06:00    "Przygody Pytalskich"
06:20    "Kot Ik!"
06:45    "Pecola"
07:10    "Bob Budowniczy"
07:20    "Denis rozrabiaka"
07:30    "Bob Budowniczy"
07:40    "Szalony Jack, pirat"
07:50    "Tajne akta Psiej Agencji"
08:00    "Walter Melon"
08:10    "Digimon"
08:35    "Spiderman"
09:00    "Kot Ik!"
09:45    "Świat według Ludwiczka"
10:05    "Pokemon"
10:30    "Spiderman"
10:50    "Jerry i paczka"
11:15    "Kot Ik!"
12:00    "Denis rozrabiaka"
12:20    "Inspektor Gadżet"
12:45    "Pokemon"
13:05    "Spiderman"
13:30    "Digimon"
13:50    "The New Addams Family"
14:15    "Mighty Morphin Power Rangers"
14:35    "Tajne akta Psiej Agencji"
15:00    "Wunschpunsch"
15:25    "Tajne akta Psiej Agencji"
15:40    "Szalony Jack, pirat"
15:50    "Walter Melon"
16:00    "Kot Ik!"
16:20    "Inspektor Gadżet"
16:45    "Jerry i paczka"
17:10    "The New Addams Family"
17:30    "Łebski Harry"
17:55    "Świat według Ludwiczka"
18:15    "Lochy i Smoki"
18:40    "Denis rozrabiaka"
19:05    "Walter Melon"
19:30    "Łebski Harry"
19:50    "The New Addams Family"
20:10    "Jerry i paczka"
20:30    "Gęsia skórka"
20:50    "Liceum na morzu"
21:15    "X Men"
21:35    "Fantastyczna czwórka"
22:00    Zakończenie programu 

Fashion TV
05:00    Flashback/Happy Birthday
07:00    Hity tygodni mody, zima 2002/2003
12:00    Model Talk
13:00    Hity tygodni mody, zima 2002/2003
14:00    Flashback/Happy Birthday
14:30    Model Talk
16:30    Paryż, Milan Hity tygodni mody
18:30    Model Talk
19:30    Haute Couture Paryż, zima 2002/2003
21:00    Model Talk
22:00    Flashback/Happy Birthday
22:30    Model Talk 

VIVA Polska
06:00    Planet VIVA - najnowsze hity
13:00    Nowe na VIVIE magazyn muzyczny
14:00    VIVA Push-Up - nowości ze świata muzycznego szołbiznesu oraz najlepsze teledyski
15:00    Planet VIVA - najnowsze hity
16:00    VIVAMAT - interaktywny program wbrew wszelkim regułom z waszymi gwiazdami
17:00    Chartsurfer - sms-owa lista przebojów VIVY
19:00    Planet VIVA - najnowsze hity
21:00    12 - dwanaście klipów, jeden wspólny motyw
22:00    Hip Hop Hits - hip hopowa lista przebojów
23:00    Soul Center - wizualizacja dźwięków trzeciego tysiąclecia VS.
00:00    Planet VIVA - najnowsze hity
01:00    Night Club 

VH1 Classic
05:00    VH1 Classic Smooth
06:00    VH1 Classic Smooth
21:00    VH1 Classic Rock 

Reality TV
05:00    Niezwykłe filmy z wakacji
05:25    Zakończenie programu
06:00    Szpital dziecięcy
06:25    Na własne oczy...
06:55    Królewski Szpital Księcia Alfreda
07:45    Wezwania
08:10    Sprawa Curtisa
09:00    Kanadyjska Policja Konna
09:25    Szalone koła
09:50    Na ratunek
10:40    Zespół urazowy
11:05    Wyjątkowe dzieci
11:30    Szpital dziecięcy
11:55    Na własne oczy...
12:25    Królewski Szpital Księcia Alfreda
13:15    Wezwania
13:40    Sprawa Curtisa
14:30    Kanadyjska Policja Konna
14:55    Szalone koła
15:20    Na ratunek
16:10    Zespół urazowy
16:35    Wyjątkowe dzieci
17:00    Alpejski odjazd
17:35    Sprawa Curtisa
18:00    Hollywood. Za kulisami
18:25    Mówi Alex Paen
18:50    Królewski Szpital Księcia Alfreda
19:40    Niezwykłe filmy z wakacji
20:05    Gliniarze
20:35    Podniebny patrol
21:30    Coś poszło nie tak
22:20    Impacto TV
23:15    Alpejski odjazd
23:50    Sprawa Curtisa
00:15    Hollywood. Za kulisami
00:40    Mówi Alex Paen
01:05    Królewski Szpital Księcia Alfreda
01:55    Niezwykłe filmy z wakacji
02:20    Gliniarze
02:50    Podniebny patrol
03:45    Coś poszło nie tak
04:35    Impacto TV 

TVN 24
05:00    Magazyn sportowy
05:30    Styl magazyn mody
06:00    Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Sport, Raport TVN 24 Inforanek magazyn
07:00    Studio 24 rozmowa
09:00    24 minuty wywiad
09:30    Bilans giełdowy magazyn ekonomiczny
10:00    Raport TVN 24 magazyn reporterów
10:30    Bilans magazyn ekonomiczny
11:00    24 minuty wywiad
11:30    Studio 24 rozmowa
13:00    24 minuty wywiad
13:30    Bilans magazyn ekonomiczny
14:00    Studio 24 rozmowa
15:30    Bilans giełdowy magazyn ekonomiczny
16:30    Studio 24 rozmowa
18:30    Bilans magazyn ekonomiczny
19:00    Fakty
19:30    Automaniak magazyn motoryzacyjny
20:00    Studio Europa magazyn
20:30    Sport studio podsumowanie dnia
21:00    Bilans magazyn ekonomiczny
21:30    24 godziny magazyn informacyjny
22:30    Studio Europa magazyn
23:00    Bilans magazyn ekonomiczny
23:30    Sport studio podsumowanie dnia
00:00    Studio 24 rozmowa
00:30    24 godziny magazyn informacyjny
01:30    Fakty
02:00    Automaniak magazyn motoryzacyjny
02:30    Bilans magazyn ekonomiczny
03:00    24 godziny magazyn informacyjny
04:00    Raport TVN 24 magazyn reporterów
04:30    Studio Europa magazyn 

TeDe
06:00    Strefa P magazyn muzyczny
06:30    V Max magazyn motoryzacyjny
07:00    Informacje Telewizji Dolnośląskiej
07:15    Czas dla Dolnego Śląska program publicystyczny
07:50    "Arthur" serial animowany
08:15    "Wspaniała podróż Nilsa Holgersona" reż.Kisajuki Toriumi serial animowany Austria/Japonia 1980
08:35    "Beetleborgs" reż.James Mathers/Gabe Torres, wyk.Wesley Barker, Herbie Baez, Shannon Chandler, Brittany Konarzewski serial przygodowy USA 1996
09:00    "Fiorella" wyk.Angie Cepeda, Salvador Del Solar, Arnaldo Andre, Maria Cristina Lozada serial obyczajowy Peru 2000
09:55    Życiowa szansa teleturniej
10:50    "Baza Pensacola" reż.James Brolin/Peter Ellis, wyk.James Brolin, Rodney Rowland, Kenny Johnson, Rodney Van Johnson serial sensacyjny USA 1997-98
11:40    "Tato, co Ty na to" reż.Jason Bateman/Robby Benson, wyk.William Ragsdale, Sean O'Bryan, Justin Cooper, Bess Meyer serial komediowy USA 1998-99
12:05    "Policyjny klan" reż.Robert Singer, wyk.William Devane, David Cubitt, Helen Carey, Matthew John Armstrong serial sensacyjny USA 1999
13:00    Strefa P magazyn muzyczny
13:30    V Max magazyn motoryzacyjny
13:50    Czas dla Dolnego Śląska program publicystyczny
14:15    "Wspaniała podróż Nilsa Holgersona" reż.Kisajuki Toriumi serial animowany Austria/Japonia 1980
14:35    "Beetleborgs" reż.James Mathers/Gabe Torres, wyk.Wesley Barker, Herbie Baez, Shannon Chandler, Brittany Konarzewski serial przygodowy USA 1996
15:00    "Fiorella" wyk.Angie Cepeda, Salvador Del Solar, Arnaldo Andre, Maria Cristina Lozada serial obyczajowy Peru 2000
16:00    Muzyczne listy magazyn muzyczny
17:00    "Tato, co Ty na to" reż.Jason Bateman/Robby Benson, wyk.William Ragsdale, Sean O'Bryan, Justin Cooper, Bess Meyer serial komediowy USA 1998-99
17:30    HOT CHAT program publicystyczny
17:45    Informacje Telewizji Dolnośląskiej i Prognoza pogody
18:00    Życiowa szansa teleturniej
19:00    "Baza Pensacola" reż.James Brolin/Peter Ellis, wyk.James Brolin, Rodney Rowland, Kenny Johnson, Rodney Van Johnson serial sensacyjny USA 1997-98
20:00    "Kameleon" wyk.Michael T. Weiss, Andrea Parker, Patrick Bauchau serial sensacyjny USA 1996-99
20:55    "Polowanie na jednorożca" reż.William A. Graham, wyk.Kevin Anderson, Tom Skerritt, Naomi Wats, Kellie Overbey serial sensacyjny USA 1999
21:50    Informacje Telewizji Dolnośląskiej
22:05    Informacje sportowe i Prognoza pogody
22:15    Mistrzostwa Świata w Rajdach Samochodowych Automobilizm rajd Niemiec
23:15    "Przygody Sindbada Żeglarza" reż.Clay Boris/Neill Fearnley, wyk.Zen Gesner, Jacqueline Collen, George Buza, Tim Progosh serial przygodowy USA 1996-97
00:15    "Zamieszani w sprawie" reż.Franco Giraldi, wyk.Ornella Muti, Luigi Proietti, Fiorenzo Fiorentini, Nicola Pistoia thriller Włochy 1997
02:00    X Laski program erotyczny
02:30    Muzyczne listy magazyn muzyczny
03:20    Strefa P magazyn muzyczny
03:55    V Max magazyn motoryzacyjny
04:25    Super VIP - wydarzenia i plotki magazyn
04:55    Zakończenie programu 

TKK
17:00    Abecadło M2
17:10    Policyjne 5 minut
17:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
17:30    Abecadło M2
17:40    Policyjne 5 minut
17:45    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
18:00    Abecadło M2
18:10    Policyjne 5 minut
18:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
18:30    Abecadło M2
18:40    Policyjne 5 minut
18:45    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
19:00    Abecadło M2
19:10    Policyjne 5 minut
19:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
19:30    Abecadło M2
19:40    Policyjne 5 minut
19:45    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
20:00    Zakończenie programu 

TV Toya
13:05    Reporter
13:15    Patrol
13:30    Czekając na przyjaciela magazyn przyrodniczy
13:45    Sondy na ulicach Łodzi
13:50    Reporter
14:00    Przebój tygodnia
14:10    Wierzchołek góry Toya na bis
14:30    Kościół w służbie człowieka magazyn katolicki
14:50    Stało się!
14:55    Nasze sprawy program interwencyjny
15:10    Przebój tygodnia
15:15    W cztery oczy program J. Kamińskiej
15:25    Idea Pop Live Festiwal
16:10    Reporter
17:10    Sondy na ulicach Łodzi
17:15    Wydarzenia
17:30    Pogoda dla Łodzi
17:40    Doradca poradnik konsumenta
18:00    Zadzwoń i wygraj konkurs
18:05    Limit na życie Toya na bis
18:25    Pogoda dla Łodzi
18:30    Sport, sport, sport magazyn sportowy
19:00    Poniedziałek dla fanów metalu Mixtura
20:00    Wydarzenia magazyn informacyjny
20:15    Pogoda dla Łodzi
20:25    Przebój tygodnia
20:30    Krystyna Kwiatkowska Poznajmy ich prywatnie
20:55    Pogoda dla Łodzi
21:00    Kościół w służbie człowieka magazyn katolicki
21:20    Prosto z miasta
21:40    Reporter
21:50    W cztery oczy program J. Kamińskiej
22:00    Pogoda dla Łodzi
22:05    Punkt widzenia program publicystyczny
22:15    Sport, sport, sport magazyn sportowy
22:45    Wydarzenia magazyn informacyjny
23:00    Pogoda dla Łodzi
23:05    Poniedziałek dla fanów metalu Mixtura
00:05    Zakończenie programu 

TVK Ostrowiec
14:00    "Samson" reż.Gianfranco Parolini, wyk.Brad Harris, Brigitte Corey, Mara Berni, Franco Gasparri dramat historyczny Włochy 1961
16:00    "Miłość i totalitaryzm" reż.Wiaczesław Sorokin, wyk.Galina Bokaszewskaja, Siergiej Juszkiewicz, Olga Wołkowa, Swietłana Krjuczkowa dramat obyczajowy Rosja 1998
18:00    Muzyka w TVK Ostrowiec
18:35    Teledziennik TVK Ostrowiec
18:55    W sportowym obiektywie
19:05    Muzyka w TVK Ostrowiec
19:40    Teledziennik TVK Ostrowiec
20:00    "Jak to się robi w Pradze" Dokument film dokumentalny
20:30    "Todo Modo" reż.Elio Petri, wyk.Gian Maria Volonte, Marcello Mastroianni, Michel Piccoli, Franco Citti komedia Włochy 1975
23:00    "Śmiertelne cienie" reż.Diethard Klante, wyk.Heinz Hoenig, Stefan Kurt, Hans Michael Rehberg, Imogen Kogge dramat obyczajowy Niemcy 1999
00:30    "Panoński epizod" reż.Andras Solyom, wyk.Erika Marozsan, Sandor Almasi, Viktor Nagy, Kati Lazar dramat obyczajowy Węgry 1997
02:00    "Stój, bo nie trafię!" reż.Jiri Chlumsky, wyk.Josef Abrham, Radek Holub, Ivana Chylkova, Josef Somr komedia Czechy 1998
03:30    Zakończenie programu 

BBC Prime
05:00    Dwie społeczności Dwie religie program edukacyjny
05:30    "Dzieci i nowa technologia" serial
06:00    Ucząc się języków kurs języka włoskiego
06:30    Kids English Zone kurs języka angielskiego
07:00    Po prostu opowieści program dla dzieci
07:20    Baw się razem z nami program dla dzieci
07:40    Superted program dla dzieci
08:00    Błyszczące iskry program dla dzieci
08:25    Niebieski Piotruś program dla dzieci
08:45    Ogrodowi najeźdźcy magazyn
09:15    Domowi najeźdźcy magazyn
09:45    Antiques Roadshow magazyn kolekcjonerski
10:15    "Człowiek-małpa: Przygody ludzkiej ewolucji - miłość" serial dokumentalny
11:15    The Weakest Link quiz
12:00    "Safari 21 wieku" film dokumentalny
12:30    "St Paul's" film dokumentalny
13:30    "Lovejoy" serial obyczajowy
14:30    Ogrodowi najeźdźcy magazyn
15:00    Po prostu opowieści program dla dzieci
15:20    Baw się razem z nami program dla dzieci
15:40    Superted program dla dzieci
16:00    Błyszczące iskry program dla dzieci
16:25    Niebieski Piotruś program dla dzieci
16:45    "Bergerac" serial kryminalny
17:45    "Schronisko w Battersea" serial dokumentalny
18:15    "Dzika przyroda: Ostatnia wielka małpa" serial przyrodniczy
18:45    The Weakest Link quiz
19:30    Wakacyjne zdjęcia magazyn turystyczny
20:00    "EastEnders" telenowela
20:30    "Ostatnie z letnich win" serial komediowy
21:00    "Za panna Julie" film obyczajowy
22:20    Christmas Special French And Saunders program rozrywkowy
23:10    Parkinson wywiady
00:10    "Tajemnice pani Bradley: Najgorsza żmija" serial kryminalny
01:10    "Qed: Dziecięca miłość" serial dokumentalny
02:00    Nadprzyrodzona nauka program edukacyjny
03:00    "Historia Ziemi: Świat na boku" film dokumentalny
04:00    "Zrób albo złam" serial dokumentalny
04:30    "Inwestowanie dla wszystkich z Alvinem Hallem" serial dokumentalny 

CT 1
05:05    Ekran magazyn
05:35    Kinobox magazyn filmowy
06:00    Dzień dobry magazyn poranny
08:30    Wiadomości
08:40    "Bolek i Lolek" serial animowany
09:00    Wiadomości
09:10    Różne spojrzenia magazyn
09:15    O skarby Elżbiety Czeskiej teleturniej historyczny
10:00    "Takie jest życie" reż.Blake Edwards, wyk.Jack Lemmon, Julie Andrews, Sally Kellerman, Robert Loggia, Jennifer Edwards film obyczajowy USA 1986
11:45    "Momenty losu" serial dokumentalny o wydarzeniach minionego stulecia
12:00    Wiadomości
12:10    "Stačí stisknout" reż.J. Pokorná-Makoszová, wyk.V. Preiss, J. Molavcová, P. Nárožný komedia Czechosłowacja 1987
13:00    Światowa moda magazyn mody
13:30    Nie zastanawiaj się i kręć! program rozrywkowy
13:55    Poszukiwanie straconego czasu magazyn
14:20    "Žofín - wyspa wspomnień i snów" serial dokumentalny o ludowych zabawach
15:05    Ekran magazyn
15:35    "Nieznana ziemia - Świat według Thora Heyerdahla" serial dokumentalny
16:00    Wiadomości
16:05    "Piesiadek i Niedźwiesek" serial animowany o przygodach dwóch poplątanych braciszków
16:30    Śpiewanki program muzyczny dla dzieci
16:40    Macki program publicystyczny
17:05    Europejska mozaika program publicystyczny
17:20    A-Z teleturniej
17:45    Prognoza pogody
17:50    Wiadomości
18:10    "Droga wzwyż" wyk.J. Lando, H. Christensen, A. J. Cook serial obyczajowy Kanada 2000
19:00    Dobranocka
19:15    Wiadomości
20:00    "O ludziach i zwierzętach" reż.H. Bočan, wyk.I. Chýlková, K. Heřmánek, J. Bohdalová serial obyczajowy Czechy 1994
21:00    Mania podróżowania program dokumentalny
21:30    Fakty program publicystyczny
22:10    Kobiecy głos magazyn publicystyczny
22:35    Wiadomości
22:55    Miedzy prądami program muzyczny
23:45    Krásný ztráty talk show
00:20    Wiadomości
00:30    Sport na świecie magazyn sportowy
01:15    Bananowe rybki program rozrywkowy
01:40    "Pasiáns" reż.J. Matějovský, wyk.J. Brejchová, R. Hrušínský, L. Boháč, E. Cupák, J. Abrhám film obyczajowy Czechosłowacja 1969
02:45    Terra musica magazyn muzyki klasycznej
03:25    "Europejczycy" serial dokumentalny
04:20    Skarby świata magazyn
04:30    Nie poddawaj się! program ekologiczny 

Nova
05:55    Śniadanie z Novą
08:30    "Teletubusie" serial animowany
08:55    "Żyjąca Brytania" serial dokumentalny Wielka Brytania
09:55    "Zaginiony świat 2" wyk.P. McCauley, R. Blakely, W. Snow serial przygodowy Kanada/Australia/Nowa Zelandia 1999
10:45    "Majorka" wyk.P. Atanasow, H. Borgmann, Y. Burbach telenowela Niemcy 1999
11:40    "Szczury nabrzeża" wyk.Colin Friels, Catherine McClements, Sophie Heathcote, Brett Partridge serial sensacyjny Australia 1996-2001
12:25    "W ślepym zaułku" reż.Bill Corcoran, wyk.William Devane, Kevin Dobson, Michele Lee, Donna Mills serial obyczajowy USA 1997
13:20    "Luz Maria" telenowela Peru 1998
14:10    "Zbuntowany anioł" telenowela Argentyna 1998
14:55    "Jezioro marzeń" wyk.James Van Der Beek, Michelle Williams, Joshua Jackson, Katie Holmes serial obyczajowy USA 1997-98
15:45    "Yago, syn dżungli" wyk.F. Arana, G. Neyra telenowela Argentyna 2001
16:35    Koło fortuny teleturniej
17:05    Zaryzykuj teleturniej
17:30    Teraz z regionów
17:40    "Sprawiedliwość na osiemnastu kołach" reż.Ron Garcia, wyk.Lucky Vanous, G. Gordon Liddy, Billy Dee Williams, Lisa Thornhill serial sensacyjny USA 2000
18:25    Prognoza pogody
18:30    "Żar tropików" wyk.Rob Stewart, Carolyn Dunn, Pedro Armendariz, John David Bland serial sensacyjny Kanada 1991
19:30    Wiadomości
20:00    Nakręć to! program rozrywkowy
20:35    "Wielki kłopot" reż.John Cassavetes, wyk.Peter Falk, Alan Arkin, Beverly D'Angelo, Charles Durning komedia sensacyjna USA 1984
22:20    TELE TELE program rozrywkowy
23:00    "Najemnik 2" reż.Philippe Mora, wyk.Robert Townsend, Olivier Gruner, Claudia Christian, nicholas Turturro komedia sensacyjna USA 1997
00:40    Prognoza pogody
00:45    "Miasteczko South Park 4" serial animowany dla dorosłych USA 1997
01:05    "Medicopter 117" reż.T. Nikel, wyk.A. Freese, R. Grenkowitz, W. Krewe, S. Falck serial obyczajowy Niemcy 1997

France 2
05:20    24 heures d'info wiadomości
05:40    Chut! Deconseille aux adultes filmy animowane
06:30    Telematin magazyn poranny
08:33    Un livre magazyn kulturalny
08:35    "Days of Our Lives" serial obyczajowy USA
09:00    "Moda na sukces" wyk.Ronn Moss, Susan Flannery, Nancy Sloan, Katherine Kelly serial obyczajowy USA 1990
09:30    Carrement deconseille aux adultes filmy animowane
11:00    Flash info
11:05    Motus
11:40    Les Z'Amours teleturniej
12:15    CD'aujourd'hui magazyn
12:20    Pyramide teleturniej
12:55    Prognoza pogody
13:00    Journal wiadomości
13:40    Prognoza pogody
13:50    "Inspector Morse" serial obyczajowy Wielka Brytania 1997
14:45    "Inspector Morse" serial obyczajowy Wielka Brytania 1997
15:40    "Der Fahnder" serial obyczajowy Niemcy 1985
16:30    "Jesse" serial komediowy USA 1999
16:55    Le numero gagnant teleturniej
17:20    "Heartbreak High" serial obyczajowy Australia 1994
18:10    "Jag" serial kryminalny USA 1998
19:45    Histoires formidables magazyn
19:50    "Un gars, une fille" serial fabularny
20:00    Journal wiadomości
20:35    Talents de vie
20:40    Prognoza pogody
20:55    "Kompania braci" reż.David Frankel, wyk.David Schwimmer, Damian Lewis, Kirk Acevedo, Michael Cudlitz serial wojenny USA 2001
22:05    "Kompania braci" reż.David Frankel, wyk.David Schwimmer, Damian Lewis, Kirk Acevedo, Michael Cudlitz serial wojenny USA 2001
23:05    "Ostry dyżur" wyk.George Clooney, Anthony Edwards, Sherry Stringfield, Noah Wyle serial obyczajowy USA 1995
23:50    "Ostry dyżur" wyk.George Clooney, Anthony Edwards, Sherry Stringfield, Noah Wyle serial obyczajowy USA 1995
00:45    Journal de la nuit program informacyjny
00:55    Musiques au coeur program muzyczny
02:10    "Fabricateur de reves" film dokumentalny
02:40    Contre - courant magazyn
03:30    24 heures info
03:45    Prognoza pogody
03:50    La chanson de l'ete program rozrywkowy
04:00    "Le climat" film dokumentalny
04:15    "La vierge noire" film dokumentalny 

France 5
05:50    Les amphis de France 5 program popularnonaukowy
06:45    Anglais Victor kurs języka angielskiego
07:00    Pi = 3,14 magazyn
07:25    "Sanctuaires sauvages" serial dokumentalny
08:00    "Les babelous en vacances" serial animowany
08:10    "Les voyages de Balthazar" serial animowany
08:15    "Rolie Polie Olie" serial animowany
08:25    "Monsieur bonhomme" serial animowany
08:30    "Les Wombles" serial animowany
09:30    Fete de bebe magazyn
09:45    Maternelles magazyn
09:50    "Guerre et civilisation" serial dokumentalny
10:15    Journal de la sante magazyn medyczny
10:40    "Frontieres" serial dokumentalny
11:10    "Passion pour le passe" serial dokumentalny
12:10    Midi les Zouzous filmy animowane
13:45    Le journal de la sante magazyn medyczny
14:05    Les etoiles du cinema - cykl filmów dokumentalnych
14:35    "La route du soleil levant" serial dokumentalny
15:35    Decopassion magazyn
16:35    "A la poursuite des pierres precieuses" serial dokumentalny
17:30    100% question teleturniej
18:05    "Les gardiens de la plante" serial dokumentalny
03:00    C dans l'air magazyn 

TV 5 EUROPE
05:00    Wiadomości
05:05    TV5 zaprasza program publicystyczny
05:20    Dziennik
06:00    Dziennik
06:15    Dziennik
06:30    Telewizja śniadaniowa
08:00    Wiadomości - Radio Kanada
08:30    Macaronis tout garnis program dla młodzieży
09:00    Wiadomości
09:05    Zig Zag Cafe magazyn
10:00    Dziennik
10:15    "Vent de poussiere" reż.Renaud Bertrand, wyk.Philippe Bas, Eric Poulain, Bernard Verley, Emilie Lafargue film sf Francja 2001
12:00    Wiadomości
12:05    Les Z'Amours teleturniej
12:30    Wiadomości tv francuskiej
13:00    Wiadomości
13:05    Mise au point magazyn
13:45    Architechtour
14:00    Wiadomości
14:15    "Vent de poussiere" reż.Renaud Bertrand, wyk.Philippe Bas, Eric Poulain, Bernard Verley, Emilie Lafargue film sf Francja 2001
16:00    Dziennik
16:15    TV5 zaprasza program publicystyczny
16:30    Wiedzieć wszystko /A bon entendeur magazyn konsumentów
17:00    Wiadomości
17:05    Piramida teleturniej
17:30    Pytania dla mistrza teleturniej
18:00    Wiadomości
18:15    Dziennik
20:00    Wiadomości tv szwajcarskiej
20:30    Wiadomości tv francuskiej
21:00    Wiadomości
21:05    Punkt magazyn
22:00    Dziennik
22:15    "L'amour En Fuite" reż.François Truffaut, wyk.Jean-Pierre Leaud, Marie-France Pizier, Claude Jade, Dorothée film obyczajowy Francja 1978
00:00    Wiadomości tv belgijskiej
00:25    Soir 3 magazyn informacyjny
00:45    Dzisiejsza Kanada
01:00    Wiadomości
01:05    Des racines et des ailes magazyn
03:00    Wiadomości
03:05    Punkt magazyn
04:00    Wiadomości
04:30    Dziennik 

Rai 1
05:10    Scanzonatissima magazyn rozrywkowy
05:45    Wiadomości
06:00    Euronews
06:30    Wiadomości
06:40    Prognoza pogody dla kierowców
06:45    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
07:00    Wiadomości
07:05    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
07:30    Wiadomości i prognoza pogody
07:35    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
08:00    Wiadomości i prognoza pogody
08:05    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
09:00    Wiadomości i prognoza pogody
09:05    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
09:30    Wiadomości
09:35    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
09:50    Spotkanie w kinie magazyn filmowy
09:55    "Il coraggio di parlare" reż.Leandro Castellani, wyk.Gianluca Schiavoni, Riccardo Cucciolla, Lello Arena, Enzo Cannavale dramat obyczajowy Włochy 1987
11:30    Wiadomości
11:35    Prognoza pogody
11:40    "Father Dowling Mysteries" serial kryminalny USA 1989
12:35    "Dr Quinn" serial obyczajowy USA 1992
13:30    Wiadomości
14:00    Magazyn gospodarczy
14:05    "Toto', Peppino e... la malafemmina" reż.Camillo Mastrocinque, wyk.Toto', Peppino De Filippo, Teddy Reno, Dorian Gray komedia Włochy 1956
15:55    "Zauroczenie 5" serial obyczajowy Włochy 2002
17:00    Wiadomości
17:10    Prognoza pogody
17:15    "Derrick" serial kryminalny Niemcy 1974
18:00    "Murder, She Wrote" serial kryminalny USA 1984
18:50    Spadek teleturniej
20:00    Wiadomości
20:35    Super Varieta' program rozrywkowy
20:55    "Non ci resta che piangere" Z cyklu "Włoskie lato" reż.Massimo Troisi/Roberto Benigni, wyk.Roberto Benigni, Massimo Troisi, Amanda Sandrelli, Paolo Bonacelli komedia Włochy 1984
23:00    Wiadomości
23:05    Przeprawa na północny zachód reportaż
00:15    Wiadomości
00:40    Przegląd prasy magazyn aktualności
00:45    Prognoza pogody
00:50    Spotkanie w kinie magazyn filmowy
00:55    Historia włoskiego kapitalizmu Telewizja edukacyjna
01:25    Szeptem wywiady Gigiego Marzullo
01:55    "Operacja Delta Force 3" reż.Mark Roper, wyk.Jim Fitzpatrick, Greg Collins, Bryan Genesse, Kevin Scannell film sensacyjny USA 1998
03:25    "Zorro" serial przygodowy
03:50    "Dead Man's Gun" serial przygodowy Kanada 1997
04:30    Poza granicami
04:45    Scanzonatissima magazyn rozrywkowy 

TV 4 (szwed.)
06:00    Program poranny
09:30    Köket
10:10    "Moda na sukces" serial obyczajowy USA 2000
10:35    "Young & the Restless" serial obyczajowy USA 1997-99
11:25    Ocean Ave. Bakom reportaż
11:50    "Emmerdale XIII" serial obyczajowy Wielka Brytania 2000
12:15    "Moda na sukces" serial obyczajowy USA 2000
12:45    Dagens rätt
13:00    Wiadomości
13:05    Wiadomości lokalne
13:10    "Heartbeat 10" serial Wielka Brytania 2000
14:05    "King of Queens II" serial komediowy USA 1999
14:30    Köket
15:00    Wiadomości i prognoza pogody
15:10    "LA Law I-VIII" serial obyczajowy USA 1986
16:00    "Stark Raving Mad" serial obyczajowy USA 1999
16:30    "The Simpsons" serial animowany USA 1989
17:00    "That 70's show" serial obyczajowy USA/Szwecja 2002
17:30    "Ocean Ave." serial komediowy USA 1999
18:05    Keno
18:10    Wiadomości lokalne
18:25    Prognoza pogody
18:30    Wiadomości
18:50    Wiadomości gospodarcze
19:00    Jeopardy!
19:30    Position X
20:00    "W kręgu przyjaciół" reż.Pat O'Connor, wyk.Chris O'Donnell, Minnie Driver, Geraldine O'Rawe, Saffron Burrows film obyczajowy USA/Irlandia 1995
22:00    Wiadomości
22:15    Prognoza pogody
22:20    Magazyn sportowy
22:30    "Muhammad Ali - the greatest" film dokumentalny Wielka Brytania 2001
23:30    "Trzecia planeta od słońca" serial obyczajowy USA 1999
00:00    "Z archiwum X" serial sensacyjny USA 1997
00:50    "Kommissarie Rex" serial kryminalny Niemcy/Austria 1997
01:40    "Prisoner Cell Block H" serial obyczajowy Australia
02:30    Program na dobranoc
02:35    Zakończenie programu 

Kanal 5
05:00    "Mission Impossible" serial sensacyjny USA
05:50    Zakończenie programu
06:35    Tiny Toon I program dla dzieci
07:25    "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
07:55    "Pełna chata" serial obyczajowy USA
08:25    "Happy Days" serial obyczajowy USA
08:55    "Mork and Mindy" serial komediowy USA 1978-82
09:55    Jenny Jones talkshow
10:45    Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
11:40    TV-Butiken
12:55    "Nowe przygody Robin Hood" serial przygodowy USA 1997
13:50    "Gliniarz i prokurator" serial kryminalny USA 1987-92
14:45    Jenny Jones talkshow
15:35    "Sister, Sister" serial komediowy USA
16:05    "Skrzydła" serial komediowy USA
16:35    "Pełna chata" serial obyczajowy USA
17:05    "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
17:35    "Pacyfic Blue" serial sensacyjny USA 1996
19:00    "Przyjaciele" serial komediowy USA 2000-01
19:30    "Spin City" serial komediowy USA
20:00    "C.S.I." serial obyczajowy USA 2000-01
21:00    Film fabularny
23:45    Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
00:40    Bortom varje misstanke
02:30    "Hawaii 5-0" serial przygodowy USA 1968-80
03:20    Cannon pilot
04:45    Zakończenie programu 

RTL
05:20    Spiegel TV Magazin magazyn informacyjny
06:00    Punkt 6 magazyn informacyjny
07:00    "Między nami" telenowela Niemcy 2001
07:30    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela Niemcy 2001
08:05    RTL SHOP magazyn reklamowy
09:00    Punkt 9 magazyn informacyjny
09:30    "Mój ślub" telenowela dokumentalna Niemcy 2001
10:00    "Dr Stefan Frank - lekarz zaufany" serial obyczajowy Niemcy 1996/97
11:00    Pojedynek rodzinny teleturniej
12:00    Punkt 12 magazyn informacyjny
13:00    Oliver Geissen Show talk show
14:00    Bärbel Schäfer talk show
15:00    "Moje dziecko" telenowela dokumentalna Niemcy 2002
16:00    "Sąd dla nieletnich" telenowela dokumentalna Niemcy 2001
17:00    "Pomoc domowa" serial komediowy USA 1996/97
17:30    "Między nami" telenowela Niemcy 2001
18:00    Dobry wieczór magazyn regionalny
18:30    EXCLUSIV magazyn rozrywkowy
18:45    Wiadomości
19:10    Explosiv magazyn sensacji
19:40    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela Niemcy 2001
20:45    Quiz Dwadzieścia Jeden teleturniej
21:15    "Za kratkami" serial kryminalny Niemcy 2001
22:15    EXTRA magazyn publicystyczny
23:30    Future TREND magazyn popularnonaukowy
00:00    Wiadomości
00:35    10 przed 11 magazyn kulturalny
01:00    "Karolina w mieście" serial komediowy USA 1995
01:30    "Pomoc domowa" serial komediowy USA 1996/97
02:00    Oliver Geissen Show talk show
02:50    Wiadomości
03:20    RTL SHOP magazyn reklamowy
04:05    Bärbel Schäfer talk show 

Arte
14:00    Lola magazyn dla kobiet
14:30    Temat wieczoru - Samochodowy poker na świecie "Toyota - analiza pewnej decyzji" (@"Toyota - Analyse einer Entscheidung"@) film dokumentalny Francja 2001
15:55    "Geraldo i kryzys samochodowy" film dokumentalny Francja 2002
16:50    Voila l'Europe magazyn międzynarodowy
17:20    "W okowach Przylądka Hoorn" reż.John Farrow, wyk.Alan Ladd, Brian Donlevy, William Bendix, Barry Fitzgerald film przygodowy USA 1946
19:00    "Długi oddech" serial dokumentalny Niemcy 2002
19:45    Arte Info/Meteo wiadomości i prognoza pogody
20:15    Morze pełne nadziei reportaż
20:40    "Butch Cassidy i Sundance Kid" reż.George Roy Hill, wyk.Paul Newman, Robert Redford, Katharine Ross, Strother Martin western USA 1969
22:30    "Dzieci burzy" film dokumentalny Szwecja 2000
00:00    Magazyn filmów krótkometrażowych
00:55    "Au petit marguery" reż.Laurent Benegui, wyk.Stephane Audran, Michel Aumont, Alain Beigel, Marie Bunel dramat obyczajowy Francja 1995
02:25    "Sztalugi: Kobieta z kotem - Olympia Edouarda Maneta , Muzeum d'Orsay w Paryżu" serial dokumentalny Francja 1998

CNN
05:00    World News
05:30    Inside Europe
09:00    Business Central
10:00    Larry King
11:00    World News
11:30    World Sport
12:00    Business International
13:00    World News
13:30    World Sport
14:00    World News
14:30    World Report
15:00    Business International
16:00    World News
16:30    World Sport
17:00    World News
17:30    American Edition
18:00    World News
18:30    Q&A;
19:00    World News
20:00    World News
20:30    World Business Today
21:00    World News
21:30    Q&A;
22:00    World News Europe
22:30    World Business Today
23:00    Insight
23:30    World Sport
00:00    Lou Dobbs Moneyline
01:00    Newsbiz Today
03:00    Larry King Live
04:00    World News
04:30    Insight 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.