Program 1
10.30 Dt - wiadomości
16.40 NURT - Szkoła przyszłości w eksperymentach zagranicznych - Studiować w Ameryce, cz. 2
17.10 Program dnia
17.15 Teleexpress
17.30 „Luz" - pr. nastolatków
18.00 „Echa stadionów"
18.30 „Laboratorium" - „Droga do stołu"
18.50 Święto „Trybuny Ludu"
19.00 Dobranoc „Pietruszka opowiada bajki"
19.10 „Gorące linie"
20.05 Teatr Telewizji - August Strindberg „Taniec śmierci", reż. Wojciech Szulczyński, wyk.: Anna Polony, Edward Lubaszenko, Jerzy Grałek, Elżbieta Karkoszka, Beata Paluch, Piotr Trela
22.05 Kroniki PAT - Tak bylo...
22.20 „Sprawa dla reportera"
23.00 Dt - wiadomości
Program 2
17.55 Program dnia
18.00 Telerama
18.30 „Czarno na białym" - przegląd PKF
19.00 „Ojczyzna - polszczyzna" - „Nazwy miejscowe Lubelszczyzny"
19.15 Antena „Dwójki" na najbliższy tydzień
19.30 Mazurki i polonezy gra Adam Harasiewicz
20.00 „Teletrans"
20.30 „Uwaga, dokument": „Trans-sex" -film dok
21.15 „Rozmowy o cierpieniu"
21.30 Panorama dnia
21.45 „Po festiwalu w Opolu"
22.05 Biografie: „Bacall o Bogarcie" - film dok. prod. USA
23.30 Komentarz dnia
SBC 5
15.00 PETANG: Pembukaan & Ringkasan Rancangan: Nurhachi - drama Mandarin
15.50 Muzik Selingan
16.00 The Streets Of San Francisco - Siri drama penyiasatan
17.00 Kids' Corner - Rancangan untuk kanak-kanak
18.00 Penglipur Lara - Rancangan untuk kanak-kanak
18.30 Beetle Balley - Pertunjukan kartun
18.55 Ringkasan Rancangan
19.00 MALAM: Just For The Record - Filem penerangan
19.30 Berita (Bahasa Melayu)
19.50 Hiburan Minggu Ini (Siaran Langsung)
20.30 Family Ties: The Way We Were - Siri kisah lucu
21.00 Berita (Inggeris)
21.30 Windmills Of The Gods - Siri drama
22.35 Fame, Fortune And Romance - Filem penerangan
23.20 Cagney And Lacey: Cost Of Living - Siri drama
0.05 Tamat Siaran
SBC 8
17.55 PETANG: Pembukaan & Ringkasan Rancangan: Catching The Wind - Filem penerangan (Tamil)
18.25 Berita (Tamil)
18.45 One Plus One - Siri Drama Mandarin
20.00 MALAM: Berita (Mandarin)
20.30 Studio One Presents - Pertunjukan Anekaragam (Mandarin)
21.30 My Sweet Rival - Siri Drama Mandarin
22.30 Shingen - Siri Drama Mandarin
23.25 The Grand Canal - Filem penerangan
23.45 Tamat Siaran
SBC 12
19.30 MALAM: Pembukaan & Ringkasan Rancangan: Sportscene 'Indoor' Hockey - British Cities Championship (Bhg. 1)
20.30 Adam Smith's Money World - Filem penerangan
21.00 The Angling Experience - Filem penerangan
21.30 Infinite Voyage: Fires Of The Mind - Filem penerangan
22.30 Sorotan Rancangan: Saluran 12
22.35 Festival Of Hollywood Legends
23.50 Tamat Siaran