FANDOM


Linia 1: Linia 1:
[[Plik:Logo.jpg]]
+
[[Plik:Logo.jpg]]<br />06:30 Rok w ogrodzie<br />07:00 Agrolinia<br />08:00 Wiadomości<br />08:12 Pogoda<br />08:15 Archiwum Zack'a; odc.20 Zamiana; serial prod.kanadyjskiej<br />08:35 Ziarno; program redakcji katolickiej dla dzieci i rodziców<br />09:00 Lippy & Messy; odc.13; język angielski dla dzieci<br />09:05 5-10-15<br />09:35 Walt Disney przedstawia; Legenda Tarzana; odc.16; serial anim.prod.USA<br />10:00 Walt Disney przedstawia; Zorro; odc.27,28; serial prod.USA<br />10:50 Kolejka - Lista przebojów; [stereo]<br />11:15 Kuchnia z Okrasą; magazyn kulinarny<br />11:40 Mieszkać z wyobraźnią; magazyn<br />12:00 Zabawy językiem polskim; teleturniej językowy<br />12:25 Miliard w rozumie; teleturniej<br />13:00 Wiadomości<br />13:10 Czas na dokument - BBC w Jedynce; Orka; film dok.prod.angielskiej<br />14:05 Pan Wołodyjowski; 1968  film historyczno - przygodowy prod. polskiej cz. 1 /format 16x9/; reż: Jerzy Hoffman; wyk: Tadeusz Łomnicki, Magdalena Zawadzka, Mieczysław Pawlikowski, Daniel Olbrychski<br />15:25 Między nami; talk show Agnieszki Rosłoniak<br />15:55 Moda na sukces; odc.2091; serial prod.USA<br />16:25 Plebania; odc.369; serial TVP [stereo]<br />16:50 Sportowy Express<br />17:00 Teleexpress<br />17:20 Minął rok- wywiad z Prezydentem RP Aleksandrem Kwaśniewskim<br />18:00 Sąsiedzi; Zakład na śmierć i życie; serial komediowy TVP [stereo]<br />18:30 Jaka to melodia?; quiz muzyczny [stereo]<br />19:00 Wieczorynka; Edi i Miś; serial animowany prod. angielskiej<br />19:30 Wiadomości<br />19:51 Sport<br />20:01 Pogoda<br />20:15 Quo vadis?; odc.5,6-ost.; serial TVP / za zgodą rodziców/<br />21:55 Gwiazdy kontra gwiazdy; odc.5<br />22:50 Niemy świadek; Mute Witness; 1994  film fab.prod.angielsko-niemieckiej; reż: Anthony Waller; wyk: Marina Zudina,Oleg Yankovsky,Evan Richards<br />00:20 Kino nocnych marków; Samuraj i kowboje; Soleil rouge; 1971  film fab.prod.franc.-włosko-hiszpańskiej; reż: Terence Young; wyk: Alain Delon,Ursula Andress,Charles Bronson<br />02:10 Kino nocnych marków; Król tulipanów; (Dad Savage); 1998  thriller prod. angielskiej (100') [tylko dla dorosłych]; reż: Betsan Morris Evans; wyk: Patrick Stewart, Kevin McKidd, Helen McCrory, Joe McFadden<br />04:00 Zakończenie programu
<br />06:30 Rok w ogrodzie<br />07:00 Agrolinia<br />08:00 Wiadomości<br />08:12 Pogoda<br />08:15 Archiwum Zack'a; odc.20 Zamiana; serial prod.kanadyjskiej<br />08:35 Ziarno; program redakcji katolickiej dla dzieci i rodziców<br />09:00 Lippy & Messy; odc.13; język angielski dla dzieci<br />09:05 5-10-15<br />09:35 Walt Disney przedstawia; Legenda Tarzana; odc.16; serial anim.prod.USA<br />10:00 Walt Disney przedstawia; Zorro; odc.27,28; serial prod.USA<br />10:50 Kolejka - Lista przebojów; [stereo]<br />11:15 Kuchnia z Okrasą; magazyn kulinarny<br />11:40 Mieszkać z wyobraźnią; magazyn<br />12:00 Zabawy językiem polskim; teleturniej językowy<br />12:25 Miliard w rozumie; teleturniej<br />13:00 Wiadomości<br />13:10 Czas na dokument - BBC w Jedynce; Orka; film dok.prod.angielskiej<br />14:05 Pan Wołodyjowski; 1968  film historyczno - przygodowy prod. polskiej cz. 1 /format 16x9/; reż: Jerzy Hoffman; wyk: Tadeusz Łomnicki, Magdalena Zawadzka, Mieczysław Pawlikowski, Daniel Olbrychski<br />15:25 Między nami; talk show Agnieszki Rosłoniak<br />15:55 Moda na sukces; odc.2091; serial prod.USA<br />16:25 Plebania; odc.369; serial TVP [stereo]<br />16:50 Sportowy Express<br />17:00 Teleexpress<br />17:20 Minął rok- wywiad z Prezydentem RP Aleksandrem Kwaśniewskim<br />18:00 Sąsiedzi; Zakład na śmierć i życie; serial komediowy TVP [stereo]<br />18:30 Jaka to melodia?; quiz muzyczny [stereo]<br />19:00 Wieczorynka; Edi i Miś; serial animowany prod. angielskiej<br />19:30 Wiadomości<br />19:51 Sport<br />20:01 Pogoda<br />20:15 Quo vadis?; odc.5,6-ost.; serial TVP / za zgodą rodziców/<br />21:55 Gwiazdy kontra gwiazdy; odc.5<br />22:50 Niemy świadek; Mute Witness; 1994  film fab.prod.angielsko-niemieckiej; reż: Anthony Waller; wyk: Marina Zudina,Oleg Yankovsky,Evan Richards<br />00:20 Kino nocnych marków; Samuraj i kowboje; Soleil rouge; 1971  film fab.prod.franc.-włosko-hiszpańskiej; reż: Terence Young; wyk: Alain Delon,Ursula Andress,Charles Bronson<br />02:10 Kino nocnych marków; Król tulipanów; (Dad Savage); 1998  thriller prod. angielskiej (100') [tylko dla dorosłych]; reż: Betsan Morris Evans; wyk: Patrick Stewart, Kevin McKidd, Helen McCrory, Joe McFadden<br />04:00 Zakończenie programu
 
   
[[Plik:Logo-2.jpg]]
+
[[Plik:Logo-2.jpg]]<br />07:05 Echa tygodnia; /dla niesłyszących/<br />07:35 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych<br />08:00 M jak miłość; odc.180; serial TVP /stereo/<br />08:50 Złotopolscy; odc.555 Prewencja; telenowela TVP (STEREO)<br />09:15 Złotopolscy; odc.556 Bierność policjanta; telenowela TVP (STEREO)<br />09:45 Wędrówki przyrodnicze; Inteligencja  ośmiornicy; serial dokumentalny prod. angielskiej<br />10:25 Kino bez rodziców; Jetsonowie; Przyjącie urodzinowe Judy; serial anim. prod. USA<br />10:50 Duch z Canterville; 2001  film animowany prod. amerykańsko-australijskiej<br />11:45 Mojżesz prawodawca; cz.3-ost.; Moses the Law Giver; 1975  film fabularny prod. włosko-angielskiej; reż: Gianfranco De  Bosio; wyk: Burt Lancaster, Anthony Quale, Ingrid Thulin.<br />13:20 30 ton! - lista, lista - lista przebojów; [stereo]<br />14:00 Familiada; teleturniej<br />14:30 Złotopolscy; odc.557 Eleonora się rządzi; telenowela TVP<br />15:00 Wielka gra; teleturniej<br />16:00 Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny[stereo]<br />17:00 Ryzykanci; reality show prod. USA [stereo]<br />17:45 Ale Dwójka!; magazyn<br />18:00 PROGRAM LOKALNY<br />18:30 Panorama<br />18:54 Pogoda<br />19:00 Świat obok nas; Jak wydać milion w Las Vegas?<br />20:00 Europa da się lubić...; Kariery i idole<br />21:00 Herbatka u Tadka; talk show [stereo]<br />21:50 Słowo na niedzielę<br />22:00 Panorama<br />22:20 Sport-telegram<br />22:27 Pogoda<br />22:35 Żołnierze kosmosu; Starship Troopers; 1997  film science-fiction prod.USA /dla dorosłych/; reż: Paul Verhoeven; wyk: Casper Van Dien,Dina Meyer,Denise Richards<br />00:40 Współudział; (Complicity); 2000  film sensacyjny prod. angielskiej (96') [tylko dla dorosłych]; reż: Gavin Millar; wyk: Jonny Lee Miller, Brian Cox, Keeley Hawes, Bill Paterson<br />02:15 Sprawa Harry'ego; Harry's Case; 2000  film sensacyjny prod.kanadyjskiej [tylko dla dorosłych]; reż: Stephen Williams; wyk: Brian Markinson,Adam Beach,Tom Melissis<br />03:45 Zakończenie programu
<br />07:05 Echa tygodnia; /dla niesłyszących/<br />07:35 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych<br />08:00 M jak miłość; odc.180; serial TVP /stereo/<br />08:50 Złotopolscy; odc.555 Prewencja; telenowela TVP (STEREO)<br />09:15 Złotopolscy; odc.556 Bierność policjanta; telenowela TVP (STEREO)<br />09:45 Wędrówki przyrodnicze; Inteligencja  ośmiornicy; serial dokumentalny prod. angielskiej<br />10:25 Kino bez rodziców; Jetsonowie; Przyjącie urodzinowe Judy; serial anim. prod. USA<br />10:50 Duch z Canterville; 2001  film animowany prod. amerykańsko-australijskiej<br />11:45 Mojżesz prawodawca; cz.3-ost.; Moses the Law Giver; 1975  film fabularny prod. włosko-angielskiej; reż: Gianfranco De  Bosio; wyk: Burt Lancaster, Anthony Quale, Ingrid Thulin.<br />13:20 30 ton! - lista, lista - lista przebojów; [stereo]<br />14:00 Familiada; teleturniej<br />14:30 Złotopolscy; odc.557 Eleonora się rządzi; telenowela TVP<br />15:00 Wielka gra; teleturniej<br />16:00 Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny[stereo]<br />17:00 Ryzykanci; reality show prod. USA [stereo]<br />17:45 Ale Dwójka!; magazyn<br />18:00 PROGRAM LOKALNY<br />18:30 Panorama<br />18:54 Pogoda<br />19:00 Świat obok nas; Jak wydać milion w Las Vegas?<br />20:00 Europa da się lubić...; Kariery i idole<br />21:00 Herbatka u Tadka; talk show [stereo]<br />21:50 Słowo na niedzielę<br />22:00 Panorama<br />22:20 Sport-telegram<br />22:27 Pogoda<br />22:35 Żołnierze kosmosu; Starship Troopers; 1997  film science-fiction prod.USA /dla dorosłych/; reż: Paul Verhoeven; wyk: Casper Van Dien,Dina Meyer,Denise Richards<br />00:40 Współudział; (Complicity); 2000  film sensacyjny prod. angielskiej (96') [tylko dla dorosłych]; reż: Gavin Millar; wyk: Jonny Lee Miller, Brian Cox, Keeley Hawes, Bill Paterson<br />02:15 Sprawa Harry'ego; Harry's Case; 2000  film sensacyjny prod.kanadyjskiej [tylko dla dorosłych]; reż: Stephen Williams; wyk: Brian Markinson,Adam Beach,Tom Melissis<br />03:45 Zakończenie programu
 
   
[[Plik:Logo_tvp3.gif|thumb|left|110px]]
+
[[Plik:Logo_tvp3.gif|thumb|left|110px]]<br />Kurier, pogoda: 07:30, 08:30, 09:30, 11:30, 12:30, 13:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 20:30, 21:30. 22:30<br />06:50 Bajki zza okna<br />07:00 Proszę słonia<br />07:45 Aktualności, Prognoza pogody<br />08:00 Z życia Kościoła<br />08:25 Prognoza pogody dla narciarzy<br />08:45 Palce lizać<br />09:00 Świat<br />09:45 Gwiazdy Hollywoodu<br />10:10 Chłopi - serial<br />11:00 Bądź zdrów!<br />11:45 Placido Domingo<br />12:45 Etniczne klimaty<br />13:50 Chłopcy - dramat obyczajowy Polska 1972<br />15:15 To jest temat<br />15:45 Klasa z klasą<br />16:15 Aktualności, Prognoza pogody<br />16:45 Festiwal Dialogu Czterech Kultur<br />17:35 Świat<br />18:00 Aktualności, Prognoza pogody<br />18:35 Regiony kultury<br />18:50 Czterdziestolatek serial<br />19:45 Podwodna Polska<br />20:15 Gwiazdy sportu<br />20:55 Rozmowy M. F. Rakowskiego<br />21:20 Książka tygodnia<br />21:45 Aktualności<br />22:00 Sobotni magazyn sportowy<br />23:05 Złote runo- komedia Polska 1996<br />00:30 Nosferatu - wampir - horror Niemcy/Francja<br />02:15 Zakończenie programu
<br />Kurier, pogoda: 07:30, 08:30, 09:30, 11:30, 12:30, 13:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 20:30, 21:30. 22:30<br />06:50 Bajki zza okna<br />07:00 Proszę słonia<br />07:45 Aktualności, Prognoza pogody<br />08:00 Z życia Kościoła<br />08:25 Prognoza pogody dla narciarzy<br />08:45 Palce lizać<br />09:00 Świat<br />09:45 Gwiazdy Hollywoodu<br />10:10 Chłopi - serial<br />11:00 Bądź zdrów!<br />11:45 Placido Domingo<br />12:45 Etniczne klimaty<br />13:50 Chłopcy - dramat obyczajowy Polska 1972<br />15:15 To jest temat<br />15:45 Klasa z klasą<br />16:15 Aktualności, Prognoza pogody<br />16:45 Festiwal Dialogu Czterech Kultur<br />17:35 Świat<br />18:00 Aktualności, Prognoza pogody<br />18:35 Regiony kultury<br />18:50 Czterdziestolatek serial<br />19:45 Podwodna Polska<br />20:15 Gwiazdy sportu<br />20:55 Rozmowy M. F. Rakowskiego<br />21:20 Książka tygodnia<br />21:45 Aktualności<br />22:00 Sobotni magazyn sportowy<br />23:05 Złote runo- komedia Polska 1996<br />00:30 Nosferatu - wampir - horror Niemcy/Francja<br />02:15 Zakończenie programu
 
   
[[Plik:TVP_Polonia.png|thumb|left|110px]]
+
[[Plik:TVP_Polonia.png|thumb|left|110px]]<br />06:15 Na dobre i na złe; odc.150 Dyskoteka w pigułce (50'); serial prod. TVP [stereo]<br />07:05 Echa tygodnia; (program w języku migowym)<br />07:35 Kolędy i pastorałki<br />08:00 Wiadomości<br />08:12 Pogoda<br />08:15 Telewizyjny Przewodnik po Kraju, czyli para w Polskę; Gołdap<br />08:35 Ziarno; program redakcji katolickiej dla dzieci i rodziców<br />09:00 Kolędy Ali i Asa<br />09:05 5-10-15<br />09:30 Miki Mol i straszne Płaszczydło; odc.3<br />10:00 Szept prowincjonalny; Gdybym był czwartym królem<br />10:20 Ludzie listy piszą<br />10:40 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Cygański smak<br />11:10 Książki z górnej półki; Książka tygodnia; magazyn<br />11:20 Klan; odc.762 (24')<br />11:40 Klan; odc.763 (23')<br />12:05 Klan; odc.764 (23); telenowela TVP /stereo/<br />12:30 Wideoteka Dorosłego Człowieka<br />13:00 Wiadomości<br />13:10 Rzeka kłamstwa; odc.7-ost. (86')<br />14:40 Tam gdzie jesteśmy; Sercem pisane; reportaż Leszka Platty<br />15:10 Święta wojna; Babcia Zazulina (21'); serial TVP<br />15:35 Śniadanie na podwieczorek<br />17:00 Teleexpress<br />17:20 Sportowy Express<br />17:30 Na dobre i na złe; odc.150 Dyskoteka w pigułce; serial prod. TVP [stereo]<br />18:20 Droga; odc.6-ost.Stan wyjątkowy (55')<br />19:15 Dobranocka; Tajemnica szyfru Marabuta; odc.9-Przestępca jest wśród nas<br />19:30 Wiadomości<br />19:51 Sport<br />19:58 Pogoda<br />20:05 Minął rok- wywiad z Prezydentem RP Aleksandrem Kwaśniewskim<br />20:40 Ulubione święta. Pastorałki Andrzeja Cierniewskiego<br />21:05 Rzeka kłamstwa; odc.7-ost. (86'); serial TVP<br />22:30 Dwa księżyce; 1995  film obyczajowy prod. polskiej (133'); reż: Andrzej Barański; wyk: Bożena Adamek, Artur Barciś, Jerzy Bończak, Bożena Dykiel<br />00:45 Na dobre i na złe; odc.150 Dyskoteka w pigułce; serial prod. TVP [stereo]<br />01:35 Tajemnica szyfru Marabuta; odc.9-Przestępca jest wśród nas; serial animowany prod. polskiej<br />01:45 Wiadomości<br />02:04 Sport<br />02:12 Pogoda<br />02:15 Minął rok- wywiad z Prezydentem RP Aleksandrem Kwaśniewskim<br />02:50 Żółty szalik; 2000  film obyczajowy prod. polskiej (60') [za zgodą rodziców]; reż: Janusz Morgenstern; wyk: Janusz Gajos, Danuta Szaflarska, Krystyna Janda, Joanna Sienkiewicz i inni<br />03:50 Rzeka kłamstwa; odc.7-ost. (86')<br />05:15 Droga; odc.6-0st. Stan wyjątkowy (55'); 1973  serial prod. TVP<br />06:10 Dwa księżyce; 1995  film obyczajowy prod. polskiej (133'); reż: Andrzej Barański; wyk: Bożena Adamek, Artur Barciś, Jerzy Bończak, Bożena Dykiel<br />08:30 Zakończenie programu
06:15 Na dobre i na złe; odc.150 Dyskoteka w pigułce (50'); serial prod. TVP [stereo]<br />07:05 Echa tygodnia; (program w języku migowym)<br />07:35 Kolędy i pastorałki<br />08:00 Wiadomości<br />08:12 Pogoda<br />08:15 Telewizyjny Przewodnik po Kraju, czyli para w Polskę; Gołdap<br />08:35 Ziarno; program redakcji katolickiej dla dzieci i rodziców<br />09:00 Kolędy Ali i Asa<br />09:05 5-10-15<br />09:30 Miki Mol i straszne Płaszczydło; odc.3<br />10:00 Szept prowincjonalny; Gdybym był czwartym królem<br />10:20 Ludzie listy piszą<br />10:40 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Cygański smak<br />11:10 Książki z górnej półki; Książka tygodnia; magazyn<br />11:20 Klan; odc.762 (24')<br />11:40 Klan; odc.763 (23')<br />12:05 Klan; odc.764 (23); telenowela TVP /stereo/<br />12:30 Wideoteka Dorosłego Człowieka<br />13:00 Wiadomości<br />13:10 Rzeka kłamstwa; odc.7-ost. (86')<br />14:40 Tam gdzie jesteśmy; Sercem pisane; reportaż Leszka Platty<br />15:10 Święta wojna; Babcia Zazulina (21'); serial TVP<br />15:35 Śniadanie na podwieczorek<br />17:00 Teleexpress<br />17:20 Sportowy Express<br />17:30 Na dobre i na złe; odc.150 Dyskoteka w pigułce; serial prod. TVP [stereo]<br />18:20 Droga; odc.6-ost.Stan wyjątkowy (55')<br />19:15 Dobranocka; Tajemnica szyfru Marabuta; odc.9-Przestępca jest wśród nas<br />19:30 Wiadomości<br />19:51 Sport<br />19:58 Pogoda<br />20:05 Minął rok- wywiad z Prezydentem RP Aleksandrem Kwaśniewskim<br />20:40 Ulubione święta. Pastorałki Andrzeja Cierniewskiego<br />21:05 Rzeka kłamstwa; odc.7-ost. (86'); serial TVP<br />22:30 Dwa księżyce; 1995  film obyczajowy prod. polskiej (133'); reż: Andrzej Barański; wyk: Bożena Adamek, Artur Barciś, Jerzy Bończak, Bożena Dykiel<br />00:45 Na dobre i na złe; odc.150 Dyskoteka w pigułce; serial prod. TVP [stereo]<br />01:35 Tajemnica szyfru Marabuta; odc.9-Przestępca jest wśród nas; serial animowany prod. polskiej<br />01:45 Wiadomości<br />02:04 Sport<br />02:12 Pogoda<br />02:15 Minął rok- wywiad z Prezydentem RP Aleksandrem Kwaśniewskim<br />02:50 Żółty szalik; 2000  film obyczajowy prod. polskiej (60') [za zgodą rodziców]; reż: Janusz Morgenstern; wyk: Janusz Gajos, Danuta Szaflarska, Krystyna Janda, Joanna Sienkiewicz i inni<br />03:50 Rzeka kłamstwa; odc.7-ost. (86')<br />05:15 Droga; odc.6-0st. Stan wyjątkowy (55'); 1973  serial prod. TVP<br />06:10 Dwa księżyce; 1995  film obyczajowy prod. polskiej (133'); reż: Andrzej Barański; wyk: Bożena Adamek, Artur Barciś, Jerzy Bończak, Bożena Dykiel<br />08:30 Zakończenie programu
 

Wersja z 03:33, sie 18, 2015

Logo
06:30 Rok w ogrodzie
07:00 Agrolinia
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Archiwum Zack'a; odc.20 Zamiana; serial prod.kanadyjskiej
08:35 Ziarno; program redakcji katolickiej dla dzieci i rodziców
09:00 Lippy & Messy; odc.13; język angielski dla dzieci
09:05 5-10-15
09:35 Walt Disney przedstawia; Legenda Tarzana; odc.16; serial anim.prod.USA
10:00 Walt Disney przedstawia; Zorro; odc.27,28; serial prod.USA
10:50 Kolejka - Lista przebojów; [stereo]
11:15 Kuchnia z Okrasą; magazyn kulinarny
11:40 Mieszkać z wyobraźnią; magazyn
12:00 Zabawy językiem polskim; teleturniej językowy
12:25 Miliard w rozumie; teleturniej
13:00 Wiadomości
13:10 Czas na dokument - BBC w Jedynce; Orka; film dok.prod.angielskiej
14:05 Pan Wołodyjowski; 1968  film historyczno - przygodowy prod. polskiej cz. 1 /format 16x9/; reż: Jerzy Hoffman; wyk: Tadeusz Łomnicki, Magdalena Zawadzka, Mieczysław Pawlikowski, Daniel Olbrychski
15:25 Między nami; talk show Agnieszki Rosłoniak
15:55 Moda na sukces; odc.2091; serial prod.USA
16:25 Plebania; odc.369; serial TVP [stereo]
16:50 Sportowy Express
17:00 Teleexpress
17:20 Minął rok- wywiad z Prezydentem RP Aleksandrem Kwaśniewskim
18:00 Sąsiedzi; Zakład na śmierć i życie; serial komediowy TVP [stereo]
18:30 Jaka to melodia?; quiz muzyczny [stereo]
19:00 Wieczorynka; Edi i Miś; serial animowany prod. angielskiej
19:30 Wiadomości
19:51 Sport
20:01 Pogoda
20:15 Quo vadis?; odc.5,6-ost.; serial TVP / za zgodą rodziców/
21:55 Gwiazdy kontra gwiazdy; odc.5
22:50 Niemy świadek; Mute Witness; 1994  film fab.prod.angielsko-niemieckiej; reż: Anthony Waller; wyk: Marina Zudina,Oleg Yankovsky,Evan Richards
00:20 Kino nocnych marków; Samuraj i kowboje; Soleil rouge; 1971  film fab.prod.franc.-włosko-hiszpańskiej; reż: Terence Young; wyk: Alain Delon,Ursula Andress,Charles Bronson
02:10 Kino nocnych marków; Król tulipanów; (Dad Savage); 1998  thriller prod. angielskiej (100') [tylko dla dorosłych]; reż: Betsan Morris Evans; wyk: Patrick Stewart, Kevin McKidd, Helen McCrory, Joe McFadden
04:00 Zakończenie programu

Logo-2
07:05 Echa tygodnia; /dla niesłyszących/
07:35 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych
08:00 M jak miłość; odc.180; serial TVP /stereo/
08:50 Złotopolscy; odc.555 Prewencja; telenowela TVP (STEREO)
09:15 Złotopolscy; odc.556 Bierność policjanta; telenowela TVP (STEREO)
09:45 Wędrówki przyrodnicze; Inteligencja  ośmiornicy; serial dokumentalny prod. angielskiej
10:25 Kino bez rodziców; Jetsonowie; Przyjącie urodzinowe Judy; serial anim. prod. USA
10:50 Duch z Canterville; 2001  film animowany prod. amerykańsko-australijskiej
11:45 Mojżesz prawodawca; cz.3-ost.; Moses the Law Giver; 1975  film fabularny prod. włosko-angielskiej; reż: Gianfranco De  Bosio; wyk: Burt Lancaster, Anthony Quale, Ingrid Thulin.
13:20 30 ton! - lista, lista - lista przebojów; [stereo]
14:00 Familiada; teleturniej
14:30 Złotopolscy; odc.557 Eleonora się rządzi; telenowela TVP
15:00 Wielka gra; teleturniej
16:00 Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny[stereo]
17:00 Ryzykanci; reality show prod. USA [stereo]
17:45 Ale Dwójka!; magazyn
18:00 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:54 Pogoda
19:00 Świat obok nas; Jak wydać milion w Las Vegas?
20:00 Europa da się lubić...; Kariery i idole
21:00 Herbatka u Tadka; talk show [stereo]
21:50 Słowo na niedzielę
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:27 Pogoda
22:35 Żołnierze kosmosu; Starship Troopers; 1997  film science-fiction prod.USA /dla dorosłych/; reż: Paul Verhoeven; wyk: Casper Van Dien,Dina Meyer,Denise Richards
00:40 Współudział; (Complicity); 2000  film sensacyjny prod. angielskiej (96') [tylko dla dorosłych]; reż: Gavin Millar; wyk: Jonny Lee Miller, Brian Cox, Keeley Hawes, Bill Paterson
02:15 Sprawa Harry'ego; Harry's Case; 2000  film sensacyjny prod.kanadyjskiej [tylko dla dorosłych]; reż: Stephen Williams; wyk: Brian Markinson,Adam Beach,Tom Melissis
03:45 Zakończenie programu

Logo tvp3

Kurier, pogoda: 07:30, 08:30, 09:30, 11:30, 12:30, 13:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30, 20:30, 21:30. 22:30
06:50 Bajki zza okna
07:00 Proszę słonia
07:45 Aktualności, Prognoza pogody
08:00 Z życia Kościoła
08:25 Prognoza pogody dla narciarzy
08:45 Palce lizać
09:00 Świat
09:45 Gwiazdy Hollywoodu
10:10 Chłopi - serial
11:00 Bądź zdrów!
11:45 Placido Domingo
12:45 Etniczne klimaty
13:50 Chłopcy - dramat obyczajowy Polska 1972
15:15 To jest temat
15:45 Klasa z klasą
16:15 Aktualności, Prognoza pogody
16:45 Festiwal Dialogu Czterech Kultur
17:35 Świat
18:00 Aktualności, Prognoza pogody
18:35 Regiony kultury
18:50 Czterdziestolatek serial
19:45 Podwodna Polska
20:15 Gwiazdy sportu
20:55 Rozmowy M. F. Rakowskiego
21:20 Książka tygodnia
21:45 Aktualności
22:00 Sobotni magazyn sportowy
23:05 Złote runo- komedia Polska 1996
00:30 Nosferatu - wampir - horror Niemcy/Francja
02:15 Zakończenie programu
TVP Polonia

06:15 Na dobre i na złe; odc.150 Dyskoteka w pigułce (50'); serial prod. TVP [stereo]
07:05 Echa tygodnia; (program w języku migowym)
07:35 Kolędy i pastorałki
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Telewizyjny Przewodnik po Kraju, czyli para w Polskę; Gołdap
08:35 Ziarno; program redakcji katolickiej dla dzieci i rodziców
09:00 Kolędy Ali i Asa
09:05 5-10-15
09:30 Miki Mol i straszne Płaszczydło; odc.3
10:00 Szept prowincjonalny; Gdybym był czwartym królem
10:20 Ludzie listy piszą
10:40 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Cygański smak
11:10 Książki z górnej półki; Książka tygodnia; magazyn
11:20 Klan; odc.762 (24')
11:40 Klan; odc.763 (23')
12:05 Klan; odc.764 (23); telenowela TVP /stereo/
12:30 Wideoteka Dorosłego Człowieka
13:00 Wiadomości
13:10 Rzeka kłamstwa; odc.7-ost. (86')
14:40 Tam gdzie jesteśmy; Sercem pisane; reportaż Leszka Platty
15:10 Święta wojna; Babcia Zazulina (21'); serial TVP
15:35 Śniadanie na podwieczorek
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Na dobre i na złe; odc.150 Dyskoteka w pigułce; serial prod. TVP [stereo]
18:20 Droga; odc.6-ost.Stan wyjątkowy (55')
19:15 Dobranocka; Tajemnica szyfru Marabuta; odc.9-Przestępca jest wśród nas
19:30 Wiadomości
19:51 Sport
19:58 Pogoda
20:05 Minął rok- wywiad z Prezydentem RP Aleksandrem Kwaśniewskim
20:40 Ulubione święta. Pastorałki Andrzeja Cierniewskiego
21:05 Rzeka kłamstwa; odc.7-ost. (86'); serial TVP
22:30 Dwa księżyce; 1995  film obyczajowy prod. polskiej (133'); reż: Andrzej Barański; wyk: Bożena Adamek, Artur Barciś, Jerzy Bończak, Bożena Dykiel
00:45 Na dobre i na złe; odc.150 Dyskoteka w pigułce; serial prod. TVP [stereo]
01:35 Tajemnica szyfru Marabuta; odc.9-Przestępca jest wśród nas; serial animowany prod. polskiej
01:45 Wiadomości
02:04 Sport
02:12 Pogoda
02:15 Minął rok- wywiad z Prezydentem RP Aleksandrem Kwaśniewskim
02:50 Żółty szalik; 2000  film obyczajowy prod. polskiej (60') [za zgodą rodziców]; reż: Janusz Morgenstern; wyk: Janusz Gajos, Danuta Szaflarska, Krystyna Janda, Joanna Sienkiewicz i inni
03:50 Rzeka kłamstwa; odc.7-ost. (86')
05:15 Droga; odc.6-0st. Stan wyjątkowy (55'); 1973  serial prod. TVP
06:10 Dwa księżyce; 1995  film obyczajowy prod. polskiej (133'); reż: Andrzej Barański; wyk: Bożena Adamek, Artur Barciś, Jerzy Bończak, Bożena Dykiel
08:30 Zakończenie programu
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.