FANDOM



06:30 Rok w ogrodzie
07:00 Agrolinia
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Archiwum Zack'a; odc.20 Zamiana; serial prod.kanadyjskiej
08:35 Ziarno; program redakcji katolickiej dla dzieci i rodziców
09:00 Lippy & Messy; odc.13; język angielski dla dzieci
09:05 5-10-15
09:35 Walt Disney przedstawia; Legenda Tarzana; odc.16; serial anim.prod.USA
10:00 Walt Disney przedstawia; Zorro; odc.27,28; serial prod.USA
10:50 Kolejka - Lista przebojów; [stereo]
11:15 Kuchnia z Okrasą; magazyn kulinarny
11:40 Mieszkać z wyobraźnią; magazyn
12:00 Zabawy językiem polskim; teleturniej językowy
12:25 Miliard w rozumie; teleturniej
13:00 Wiadomości
13:10 Czas na dokument - BBC w Jedynce; Orka; film dok.prod.angielskiej
14:05 Pan Wołodyjowski; 1968  film historyczno - przygodowy prod. polskiej cz. 1 /format 16x9/; reż: Jerzy Hoffman; wyk: Tadeusz Łomnicki, Magdalena Zawadzka, Mieczysław Pawlikowski, Daniel Olbrychski
15:25 Między nami; talk show Agnieszki Rosłoniak
15:55 Moda na sukces; odc.2091; serial prod.USA
16:25 Plebania; odc.369; serial TVP [stereo]
16:50 Sportowy Express
17:00 Teleexpress
17:20 Minął rok- wywiad z Prezydentem RP Aleksandrem Kwaśniewskim
18:00 Sąsiedzi; Zakład na śmierć i życie; serial komediowy TVP [stereo]
18:30 Jaka to melodia?; quiz muzyczny [stereo]
19:00 Wieczorynka; Edi i Miś; serial animowany prod. angielskiej
19:30 Wiadomości
19:51 Sport
20:01 Pogoda
20:15 Quo vadis?; odc.5,6-ost.; serial TVP / za zgodą rodziców/
21:55 Gwiazdy kontra gwiazdy; odc.5
22:50 Niemy świadek; Mute Witness; 1994  film fab.prod.angielsko-niemieckiej; reż: Anthony Waller; wyk: Marina Zudina,Oleg Yankovsky,Evan Richards
00:20 Kino nocnych marków; Samuraj i kowboje; Soleil rouge; 1971  film fab.prod.franc.-włosko-hiszpańskiej; reż: Terence Young; wyk: Alain Delon,Ursula Andress,Charles Bronson
02:10 Kino nocnych marków; Król tulipanów; (Dad Savage); 1998  thriller prod. angielskiej (100') [tylko dla dorosłych]; reż: Betsan Morris Evans; wyk: Patrick Stewart, Kevin McKidd, Helen McCrory, Joe McFadden
04:00 Zakończenie programu
07:05 Echa tygodnia; /dla niesłyszących/
07:35 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych
08:00 M jak miłość; odc.180; serial TVP /stereo/
08:50 Złotopolscy; odc.555 Prewencja; telenowela TVP (STEREO)
09:15 Złotopolscy; odc.556 Bierność policjanta; telenowela TVP (STEREO)
09:45 Wędrówki przyrodnicze; Inteligencja  ośmiornicy; serial dokumentalny prod. angielskiej
10:25 Kino bez rodziców; Jetsonowie; Przyjącie urodzinowe Judy; serial anim. prod. USA
10:50 Duch z Canterville; 2001  film animowany prod. amerykańsko-australijskiej
11:45 Mojżesz prawodawca; cz.3-ost.; Moses the Law Giver; 1975  film fabularny prod. włosko-angielskiej; reż: Gianfranco De  Bosio; wyk: Burt Lancaster, Anthony Quale, Ingrid Thulin.
13:20 30 ton! - lista, lista - lista przebojów; [stereo]
14:00 Familiada; teleturniej
14:30 Złotopolscy; odc.557 Eleonora się rządzi; telenowela TVP
15:00 Wielka gra; teleturniej
16:00 Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny[stereo]
17:00 Ryzykanci; reality show prod. USA [stereo]
17:45 Ale Dwójka!; magazyn
18:00 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:54 Pogoda
19:00 Świat obok nas; Jak wydać milion w Las Vegas?
20:00 Europa da się lubić...; Kariery i idole
21:00 Herbatka u Tadka; talk show [stereo]
21:50 Słowo na niedzielę
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:27 Pogoda
22:35 Żołnierze kosmosu; Starship Troopers; 1997  film science-fiction prod.USA /dla dorosłych/; reż: Paul Verhoeven; wyk: Casper Van Dien,Dina Meyer,Denise Richards
00:40 Współudział; (Complicity); 2000  film sensacyjny prod. angielskiej (96') [tylko dla dorosłych]; reż: Gavin Millar; wyk: Jonny Lee Miller, Brian Cox, Keeley Hawes, Bill Paterson
02:15 Sprawa Harry'ego; Harry's Case; 2000  film sensacyjny prod.kanadyjskiej [tylko dla dorosłych]; reż: Stephen Williams; wyk: Brian Markinson,Adam Beach,Tom Melissis
03:45 Zakończenie programu
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.