FANDOM


TVP 1
00:00 Wiadomości - skrót; ok.godz.9.00, 10.25, 13.40, 14.20
06:00 Kawa czy herbata; w tym Pogoda 6.30, 7.00, 7.30 oraz Wiadomości - skrót o 6.32, 7.02 , 7.32
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Cafe serio
08:25 Kawa czy herbata
09:05 Maks i Ruby; odc.10-Gwiazdka Maksa; serial animowany prod. kanadyjskiej (stereo)
09:25 Budzik; program dla dzieci
09:55 Obcy głos; film anim.prod.ros.
10:05 Moda na sukces; odc.2391; serial prod. USA (dolby surround)
10:30 5 dni z życia emeryta; odc.2/5-Wspomnienia rodzinne; serial prod. TVP; reż: Edward Dziewoński; wyk: Edward Dziewoński, Piotr Fronczewski, Joanna Jędryka, Jolanta Skowrońska
11:40 Telezakupy
11:55 Książki na zimę
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Wielkie sprzątanie
12:35 Zielony biznes; magazyn ekologiczny
12:45 Plebania; odc.485; telenowela TVP [stereo]
13:10 Klan; odc.888; telenowela TVP
13:30 Festiwal kryminału
13:45 Lekarz Jedynki; odc.20-Krwawiący przewód powraca
14:05 Książki na zimę
14:10 Poznań. Historie osobliwe; odc.16-Gwiaździarnia poznańska
14:25 W labiryncie; odc.75-Towar; serial TVP
14:55 Książki na zimę
15:00 Wiadomości
15:10 Drugi dzień świąt; cz.2; (On the Second Day of Christmas); 1997  komedia prod. USA; reż: James Frawley; wyk: Mary Stuart Masterson, Mark Ruffalo, Lauren Suzanne Pratt
16:00 Małpa za kierownicą; film dok.prod.USA
16:25 Moda na sukces; odc.2391; serial prod.USA (dolby surround)
16:50 Sportowy Express
17:00 Teleexpress
17:15 Razem na Biegun. Antarktyda
17:30 Klan; odc.891; telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia?; quiz muzyczny [stereo]
18:30 Benny Hill - To,co najlepsze; cz.1
19:00 Wieczorynka; Tabaluga; odc.64-Skarb Trola; serial animowany prod. niemieckiej
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:57 Pogoda
20:05 Prosto w oczy
20:29 Pogoda
20:35 Teatr Telewizji; Opera mleczana; 2004  spektakl /premiera/; reż: Mikołaj Grabowski; wyk: Anna Radwan-Gancarczyk, Ewa Kaim, Zbigniew W. Kaleta
21:40 Kwiaty Harrisona; 2000  dramat wojenny prod.USA/dla dorosłych/; reż: Elie Chouraqui; wyk: Andie MacDowell, David Strathairm
23:55 Wiadomości
00:05 Rozmowy na czasie; odc.24-Czy byli pracownicy wywiadu to najzdolniejsi kapitaliści?
00:30 Pegaz; magazyn kulturalny
00:55 Dobre książki
01:30 Skarb trzech łotrów; 1972  film kryminalny prod. polskiej (64'); reż: Jan Rutkiewicz; wyk: Mieczysław Stoor, Barbara Marszałek, Bolesław Płotnicki, Janusz Zakrzeński
02:35 Zakończenie programu

TVP 2
07:00 10 minut tylko dla siebie; magazyn
07:10 Na dobry początek; Wilki
07:20 Dwójka Dzieciom; WOW; odc.10; serial prod. polsko-niemieckiej
07:45 Dwójka Dzieciom; Tajemnica szyfru Marabuta; odc.10-Jak na to wpadłeś, Kajetanie; serial animowany prod. polskiej
07:55 Dwójka Dzieciom; Przygód kilka wróbla Ćwirka; odc.33-Kraksa pod chmurką; film animowany dla dzieci
08:05 Na dobre i na złe; odc.182-Autokuracja; serial prod. TVP
09:00 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym: Panorama 9.30 i Pogoda 9.32]
10:10 10 minut tylko dla siebie; magazyn
10:20 Circo Massimo 2002; cz.1; film dok.prod.włoskiej
11:15 Ferie z Dwójką; Świąteczna przygoda; 2000  komedia prod.polskiej (stereo)(82'); reż: Dariusz Zawiślak; wyk: Bartosz Opania,Paweł Burczyk,Kasia Olasz
12:40 Telezakupy
13:00 Panorama
13:16 Pogoda
13:15 Kochaj mnie; odc.92; telenowela dok. prod TVP
13:40 Podróż do ziemi obiecanej; odc.64; serial prod. USA
14:25 Krzysztof Bednarczyk-człowiek niezwykły
14:40 Zaczarowany świat bajek i wideoklipów Małego Jasia; reportaż
15:10 Co ci dolega ?; Prywatne życie grubasów; film dokumentalny prod. nowozelandzkiej
16:00 Panorama
16:10 Film dla niesłyszących; Na dobre i na złe; odc.199-Pierwsza rozprawa; serial TVP
17:05 Przystanek praca; magazyn
17:20 Konsument; Wyjeżdżamy na wakacje; magazyn
17:50 PROGRAM LOKALNY
18:30 Panorama
18:54 Pogoda
19:05 Herbatka u Tadka; talk show
20:00 Panorama flesz
20:05 M jak miłość; odc.281; serial TVP [stereo]
20:55 Kulisy serialu "M jak miłość"
21:00 Kochaj mnie; telenowela dokumentalna prod. TVP
21:30 997-magazyn kryminalny; program Michała Fajbusiewicza [tylko dla dorosłych]
22:00 Panorama
22:20 Biznes
22:25 Sport-telegram
22:33 Pogoda
22:40 Warto rozmawiać; odc.17-Staruszkom już dziękujemy? (cz. 1)
23:30 Kultura
23:35 Warto rozmawiać; odc.17-Staruszkom już dziękujemy? (cz. 2)
00:25 Ja tu jeszcze wrócę - Arnold Schwarzenegger; (Arnold Schwarzenegger - Biography); 2003  film dokumentalny prod. USA
01:15 Kevin Mahogany - zmagania jazzowe
02:00 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie – magazyn muzyczny
6.45 TV market – program reklamowy
7.00 Zwariowany świat Malcolma (55) – serial komediowy
7.30 MacGyver (57) – serial sensacyjny
8.30 Exclusive – magazyn reporterów
9.00 Koncert Scorpions – koncert
9.50 Święty ktoś – komedia, USA 2000
11.20 Benny Hill – serial komediowy
13.45 Gliniarz w przedszkolu – komedia sensacyjna, USA 1990
15.45 Wydarzenia – wiadomości
16.10 Interwencja – cykl reportaży
16.40 13. posterunek (25): Księgowy – serial komediowy
17.15 Pierwsza miłość (15) – serial obyczajowy
18.00 Rodzina zastępcza (70): Kwestia dojrzałości – serial komediowy
18.30 Wydarzenia – wiadomości
19.10 Samo życie (455) – serial obyczajowy
20.00 Miodowe lata (102): Informator – serial komediowy
20.45 Megahit: Jumanji – film fantastyczny, USA 1995
21.30 Studio Lotto (w przerwie filmu)
22.50 Biznes Wydarzenia – magazyn ekonomiczny
23.20 Bumerang – program publicystyczny
23.50 Co z tą Polską? – program publicystyczny
0.50 Aquaz Music Zone – magazyn muzyczny

TVN
6.05 Usterka – dokument fabularyzowany, Polska 2004
6.30 Telesklep
7.10 Uwaga! – magazyn
7.30 Prześwietlenie – program publicystyczny
8.00 Najsłabsze ogniwo – teleturniej
8.45 Tele gra – teleturniej
9.45 Grinch: Świąt nie będzie – komedia, USA 2000
11.30 Rozmowy w toku: Bezdomni – talk show
12.35 Na Wspólnej (389) – serial obyczajowy, Polska 2004
13.05 Nash Bridges (11) – serial sensacyjny, USA
14.05 Serce z kamienia (81) – telenowela, Meksyk 2004
14.55 Ostry dyżur (8) – serial obyczajowy, USA
15.55 Grzesznica (28) – telenowela, Meksyk 2003
16.45 Fakty
17.00 Uwaga! – magazyn
17.15 W−11 wydział śledczy – dokument fabularyzowany, Polska 2004
17.50 Rozmowy w toku: Szukam księcia – talk show
19.00 Fakty
19.45 Uwaga! – magazyn
20.10 Najsłabsze ogniwo – teleturniej
21.00 Na Wspólnej (390) – serial obyczajowy, Polska 2004
21.30 Moja krew – program rozrywkowy
22.30 Kasia i Tomek (83): Kino. Sylwester. Korekta – serial komediowy, Polska 2002
23.00 Camera Cafe (1, 1, 1): Jednoręki bandyta. Korespondencja; Feromony. Stoisko; Seksmaniacy. Najsłabsze ogniwo – serial komediowy, Polska 2004, reż. Wojciech Adamczyk, wyk. Tomasz Kot
23.30 Fakty, ludzie, pieniądze – magazyn gospodarczy
0.00 Multikino – magazyn filmowy
0.25 Red Light – program erotyczny
1.20 Uwaga! – magazyn
1.40 Nic straconego – powtórki programów

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata; w tym Pogoda 6.30, 7.00, 7.30 oraz Wiadomości - skrót o 6.32, 7.02 , 7.32
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Cafe serio
08:27 Kawa czy herbata
09:02 Wiadomości - skrót
09:05 Jedyneczka; program dla dzieci
09:30 Wesoły Ciucholand; odc.11-Cegła z gąbki; 1995  serial prod. australijskiej
09:55 My, Wy, Oni; cykliczny program, poświęcony problemom etycznym we współczesnej rodzinie
10:20 Trochę Polski za Uralem /2/-rep.
10:45 Kiedy ręce odpadną od wierszy-koncert poezji Z.Herberta
11:30 Ulubione święta. Pastorałki Andrzeja Cierniewskiego
12:00 Wiadomości
12:15 Klan; odc.882; telenowela TVP
12:40 Kolędy staropolskie
13:20 M jak miłość; serial TVP (stereo)
14:05 Benefis Roberta Korzeniowskiego
15:00 Czy ktoś mnie kocha w tym domu ?; 1990  film obyczajowy prod. polskiej (58'); reż: Stanisław Jędryka; wyk: Małgorzata Pieczyńska, Jagoda Stach, Jan Frycz, Janusz Bukowski i inni
16:00 Jedyneczka; program dla dzieci
16:25 Kolędy Ali i Asa
16:30 Wesoły Ciucholand; odc.11-Cegła z gąbki; 1995  serial prod. australijskiej
17:00 Teleexpress
17:15 Sportowy Express
17:25 My, Wy, Oni; cykliczny program, poświęcony problemom etycznym we współczesnej rodzinie
17:50 Rewizja nadzwyczajna; 15 lat Rewizji nadzwyczajnej
18:20 Jest takie miejsce
18:40 Spotkania z profesorem  Wiktorem Zinem
19:00 Anatomia sukcesu; Aleksandra Borowczak; reportaż
19:15 Dobranocka; Przypadki zwierzojeża; Gwiazdka z Nieba
19:30 Wiadomości
19:52 Sport
19:58 Pogoda
20:05 Prosto w oczy
20:29 Pogoda
20:30 Klan; odc.882; telenowela TVP
20:50 Wojciech Siudmak-Poza horyzontem
21:20 Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy; odc.5-Filolog i gwoździe; 1979  serial TVP; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Krzysztof Kolberger, Marek Siudym, Henryk Machalica, Zdzisław Kozień, Beata Tyszkiewicz, Grażyna Szapołowska
22:15 Trochę Polski za Uralem -rep./2/
22:40 Debata
23:30 Panorama
23:50 Biznes
23:53 Sport-telegram
23:56 Pogoda
00:00 My, Wy, Oni; cykliczny program, poświęcony problemom etycznym we współczesnej rodzinie
00:30 Spotkania z profesorem  Wiktorem Zinem
00:50 Wesoły Ciucholand; odc.11-Cegła z gąbki; 1995  serial prod. australijskiej
01:15 Dobranocka za oceanem; Przypadki zwierzojeża; Gwiazdka z Nieba
01:30 Wiadomości
01:50 Sport
01:54 Pogoda
01:55 Prosto w oczy
02:17 Pogoda
02:20 Klan; odc.882; telenowela TVP
02:40 Wojciech Siudmak-poza horyzontem
03:10 Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy; 1979  serial TVP; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Krzysztof Kolberger, Marek Siudym, Henryk Machalica, Zdzisław Kozień, Beata Tyszkiewicz, Grażyna Szapołowska
04:05 Trochę Polski za Uralem (2) -rep.
04:30 Anatomia sukcesu; Aleksandra Borowczak
04:40 Debata
05:25 Centrum Polsko - Słowiańskie; reportaż
05:47 Wiadomości
06:00 Zakończenie programu

TVP 3 Białystok
06:50 Za winy niepopełnione
07:15 Telezakupy
07:30 Kurier
07:40 Prognoza pogody
07:45 Obiektyw
08:00 Pod Twoją Obronę – magazyn katolicki
08:30 Kurier
08:40 Prognoza pogody
08:45 Gość dnia
09:00 Gwiazdy Hollywoodu: Jeff Bridges - serial dokumentalny USA
09:30 Kurier
09:40 Prognoza pogody
09:45 W przyrodzie nic nie ginie: Czyste jak dawniej
10:10 Nasze środowisko w Unii
10:30 Kurier
10:40 Prognoza pogody
10:45 Tam tam
11:15 Gość dnia
11:30 Kurier
11:40 Prognoza pogody
11:45 Góralska Odyseja Kosmiczna
12:30 Kurier
12:35 Żyjąca Europa: Góry i wrzosowiska
13:30 Kurier
13:45 Prognoza pogody
13:45 Agrobiznes  - rolniczy program informacyjny
14:00 Za winy niepopełnione
14:30 Kurier
14:40 Prognoza pogody
14:45 To jest temat - cykl reportażu krajowego z oddziałów TP
15:00 Sześć milionów sekund - serial TVP
15:30 Kurier
15:40 Prognoza pogody
15:45 Labirynty kultury: Wielki testament
16:15 Rozmowa dnia
16:30 Kurier
16:40 Prognoza pogody
16:45 Obiektyw – Flesz
16:50 Gość dnia
17:00 Łączy nas Polska
17:15 Sztuka bez tajemnic
17:30 Kurier
17:45 Prognoza pogody
17:50 Panorama Litewska
18:00 Obiektyw
18:20 Szerokiej drogi!
18:25 Kartka z kalendarza
18:30 Region i Gospodarka
18:50 Leśne opowieści
19:00 Nieznane katastrofy: Śmierć tliła się podłogą
19:30 Telezakupy
19:45 Rozmowa dnia
20:00 Telekurier
20:30 Kurier
20:45 Echa dnia
21:10 Kurier sportowy
21:20 Studio pogoda
21:30 Kurier gospodarczy
21:40 Prognoza pogody
21:45 Obiektyw
22:00 Punkt widzenia
22:10 Sztuka bez tajemnic
22:30 Kurier
22:45 Studio pogoda
22:50 Książki z górnej półki - prezentacje
22:55 To jest temat
23:05 Niespotykanie spotykany człowiek - film prod. polskiej (1975)
23:55 Plebania - serial obyczajowy TVP
00:20 Plebania - serial obyczajowy TVP

TV 4
5.45 VIP - Wydarzenia i plotki
6.10 Kinomaniak - magazyn
6.35 Strefa P - magazyn
7.00 Muzyczne listy - magazyn
8.00 TV Market
8.15 Echa lasu - program
8.45 Nie zakazane reklamy
9.15 Ja tylko pytam - talk show
10.15 Młodzieńcza miłość (83) - telenowela, Argentyna
11.15 W imieniu prawa
12.15 TV Market
12.30 Strefa P - magazyn
13.00 V max - magazyn
13.30 Daję słowo - teleturniej
14.15 Muzyczne listy - magazyn
15.15 Przygody Jackie Chana - serial animowany
15.45 Ściśle tajne (12) - serial akcji
16.45 Jak dwie krople czekolady (104) - serial komediowy
17.10 Młodzieńcza miłość (84) - telenowela, Argentyna
18.10 Daję słowo - teleturniej
19.00 Ja tylko pytam - talk show
20.00 Polowanie na jednorożca (4) - serial obyczajowy
21.00 Wydarzenia
21.10 Amerykańska tragedia (4) - serial obyczajowy
22.10 Drogówka - mag.
22.40 INFORmator prawny
22.55 Tęcza - dramat biograficzny, USA-Kanada
0.55 Co mówią gwiazdy
1.40 Muzyczne listy - mag.
2.30 INFORmator prawny
2.45 Strefa P - magazyn
3.10 Joker - talk show
4.00 Zakończenie prog.

TVN 7
5.30 Szybka forsa - teleturniej
6.25 Telesklep
7.00 Niesamowite historie (7) - serial science fiction, USA
7.30 Jak rozkochać milionera (8) - serial komediowy, USA
8.00 Ścieżki miłości (139) - telenowela, Meksyk
8.50 Przyjaciółki i rywalki (173) - telenowela, Meksyk
9.40 Córka przeznaczenia (83) - telenowela, Meksyk
10.35 Renegat (18) - serial sensacyjny, USA
11.35 Ścieżki miłości (140) - telenowela, Meksyk
12.25 Telesklep
14.30 Przyjaciółki i rywalki (174) - telenowela, Meksyk
15.20 Córka przeznaczenia (84) - telenowela, Meksyk
16.10 Olivier i przyjaciele (11) - serial komediowy, USA
16.40 Jak rozkochać milionera (9) - serial komediowy, USA
17.10 Akademia policyjna (1) - serial komediowy, USA
18.10 Renegat (19) - serial sensacyjny, USA
19.10 Olivier i przyjaciele (12) - serial komediowy, USA
19.40 Niesamowite historie (8) - serial science fiction, USA
20.10 Miłość i honor - film sensacyjny, USA 1995, reż. Sam Pillsbury, wyk. Grant Show, Maria Pitillo, Steve Allie Collura, Joseph Scoren, Robert Moreli
22.00 Gliniarze bez odznak (13) - serial, USA
22.55 Błąd ostateczny - film sensacyjny, USA 2001, reż. John Murlowski, wyk. Michael Nouri, Marina Sirtis, Matthew Ewald, Timothy Busfield, David Wells
0.35 Koniec programu

TVP 3 Lódź
06:52     ZA WINY NIEPOPEŁNIONE
07:30     KURIER
07:45     ŁÓDZKIE WIADOMOŚCI DNIA
08:00     MAGAZYN SPORTOWY
08:30     KURIER
08:47     GOŚĆ DNIA
09:00     GWIAZDY HOLLYWOODU (44)
09:30     KURIER
09:48     W PRZYRODZIE NIC NIE GINIE (3)
10:13     NASZE ŚRODOWISKO W UNII (7)
10:30     KURIER
10:46     TAM TAM (5)
11:11     GOŚĆ DNIA
11:30     KURIER
11:49     GÓRALSKA ODYSEJA KOSMICZNA
12:37     ŻYJĄCA EUROPA (7)
13:30     KURIER
13:49     AGROBIZNES
14:02     ZA WINY NIEPOPEŁNIONE
14:30     KURIER
14:46     TO JEST TEMAT
15:00     SZEŚĆ MILIONÓW SEKUND (18)
15:30     KURIER
15:50     LABIRYNTY KULTURY (4)
16:13     ROZMOWA DNIA
16:30     KURIER
16:49     PRACUJ W ŁODZI
17:01     AUTOFAN
17:14     STREFA BIZNESU
17:30     KURIER
17:50     ROZMOWA DNIA
18:00     ŁÓDZKIE WIADOMOŚCI DNIA
18:30     ŁÓDZKI KLUB PARLAMENTARNY
19:01     NIEZNANE KATASTROFY (5)
19:43     ROZMOWA DNIA
20:00     TELEKURIER
20:48     ECHA DNIA
21:30     KURIER GOSPODARCZY
21:47     ŁÓDZKIE WIADOMOŚCI DNIA
22:03     ROZMOWA DNIA
22:13     NA SYGNALE
22:30     KURIER
22:53     ADOPCJA SERC
23:09     NIESPOTYKANIE SPOKOJNY CZŁOWIEK
00:34     PLEBANIA (23)


HBO
06:30 Czwarty tenor komedia, USA 2002, 93 min. 
08:05 Boisko szczęścia kino rodzinne, USA 1995, 95 min. 
09:45 Być jak Harry Houdini kino rodzinne, Finlandia 2002 
11:15 Cinema, cinema magazyn filmowy, USA 2004 
11:45 Dziwne ogrody dramat, Francja 2003, 92 min. 
13:20 Agenci w spódnicach komedia, Niemcy 2001, 96 min. 
15:00 Peter Bell kino rodzinne, Holandia 2002 
16:55 Chory z miłości komedia romantyczna, USA 1983 
18:30 Zobacz w HBO magazyn filmowy, Polska 2004 
19:00 Czwarty tenor komedia, USA 2002, 93 min. 
20:35 Na planie magazyn filmowy, USA 2004 
21:00 Anioły w Ameryce, odc. 1 (napisy) serial obyczajowy, USA 2003
22:05 Good bye, Lenin (napisy) komedia, Niemcy 2003, 112 min. 
00:00 Gwiazdy Hollywood-Denzel Washington, magazyn filmowy, USA 
00:25 Nowy komedia, USA 2002, 84 min. 
01:55 Ginostra dramat kryminalny, Francja/kopr.
04:15 Na planie magazyn filmowy, USA 2004 
04:45 Być jak Harry Houdini kino rodzinne, Finlandia 2002

HBO 2
06:30 Pośród obcych dramat, Kanada/Włochy/USA 2002 
08:05 Wszystko siś wali komedia, USA 2003, 100 min. 
09:45 ślepy gniew dramat, Kanada 2003, 100 min. 
11:30 Reggae na lodzie komedia, USA 1993, 94 min. 
13:05 Zobacz w HBO magazyn filmowy, Polska 2004 
13:35 Schyłek lata dramat, Włochy 2003, 82 min. 
15:00 Ernest idzie do więzienia komedia, USA 1990, 78 min. 
16:20 Kowboje i idioci komedia, USA 2002, 83 min.
17:45 Detektyw Foyle: 50 okrętów kryminalny, W.Brytania 2002 
19:25 Pośród obcych dramat, Kanada/Włochy/USA 2002 
21:00 HBO na stojaka! Odc. 89 program rozrywkowy, Polska 2004 
21:35 Ja, szpieg komedia akcji, USA 2002, 92 min. 
23:10 Terminator film akcji/sci-fi, USA 1984 
00:55 Hotel czarna komedia, W.Bryt./Włochy 
02:50 Histeryczna ślepota dramat, USA 2002, 94 min. 
04:25 Detektyw Foyle: 50 okrętów kryminalny, W.Brytania 2002

Europa Europa
14.00 Arizona Dream (Arizona Dream) dramat, USA/Francja, 1993, 135 min
16.20 Amulet (Porte-bonheur / Lucky Charm) film krótkometrażowy, Francja, 2000, 4 min
16.25 Dziennik panny służącej (Le Journal D'une Femme De Chambre) dramat, Francja/Włochy, 1964, 95 min
18.05 Cebulowe pole (The Onion Field) dramat kryminalny, USA, 1979, 109 min
20.00 Azyl (Refuge) film krótkometrażowy - dramat, Wielka Brytania, 2000, 13 min
20.30 Nelly i pan Arnaud (Nelly et Mr Arnaud) dramat, Francja, 1995, 102 min
22.25 Udręka (L'Enfer) dramat, Francja, 1994, 99 min
00.10 Damy z lasku bulońskiego (Les Dames Du Bois De Boulogne) dramat, Francja, 1945, 82 min
01.35 Karmazynowa głębia (Profundo carmesi / Carmin Profond) dramat, Meksyk/Francja/Hiszpania, 1996, 95 min.

Reality TV
06.00 Patrol miejski (To Serve & Protect) (45 min.).
06.50 Akta katastrofy (Crash Files) (50 min.).
07.40 Z dzienników lekarzy (Doctors' Diaries) (50 min.).
08.30 Rozbitkowie (Shipwrecked) (25 min.).
08.55 Rozbitkowie Ektra (Shipwrecked Extra) (25 min.).
09.20 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
09.45 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (20 min.)
10.10 Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
10.35 Patrol miejski (To Serve & Protect) (45 min.).
11.25 Podniebni gliniarze (Chopper Coppers) (25 min.).
11.50 Dlaczego? (What Went Wrong) (25 min.).
12.15 Katastrofy (Disasters) (25 min.).
12.40 Akta katastrofy (Crash Files) (50 min.).
13.30 Z dzienników lekarzy (Doctors' Diaries) (50 min.).
14.20 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
14.45 Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
15.10 Z kronik policyjnych (Crime Strike) (25 min.).
15.35 Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
16.00 Podniebni gliniarze (Chopper Coppers) (25 min.).
16.25 Dlaczego? (What Went Wrong) (25 min.).
16.50 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
17.15 Najdzielniejsi (The Bravest) (25 min.).
17.40 Katastrofy (Disasters) (25 min.).
18.05 Czyś Ty oszalał? (What Were You Thinking?) (50 min.).
19.00 Szkoła kucharska (Chef's School) (25 min.).
19.30 Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
20.00 Zdrada (Cheaters) (45 min.).
21.00 Na ostrzu noża (Knife Edge) (50 min.).
22.00 Najdzielniejsi (The Bravest) (25 min.).
22.30 Katastrofy (Disasters) (25 min.).
23.00 Z dzienników lekarzy (Doctors' Diaries) (50 min.).
00.00 Odpowiedź na wezwanie (Duty Calls) (25 min.).
00.25 Odpowiedź na wezwanie (Duty Calls) (25 min.).
00.50 Czyś Ty oszalał? (What Were You Thinking?) (45 min.).
01.40 Z kronik policyjnych (Crime Strike) (25 min.).
02.05 Zdrada (Cheaters) (45 min.).
02.55 Na ostrzu noża (Knife Edge) (50 min.).
03.45 Rozbitkowie (Shipwrecked) (25 min.).
04.10 Rozbitkowie Extra (Shipwrecked Extra) (25 min.).
04.35 Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
05.00 Gliniarze (Coppers) (25 min.).
05.25 Gliniarze (Coppers) (25 min.).

National Geographic
8:00 Okiem szympansa: Odcinek 3
8:30 Ogólne szalenstwo: Odcinek 23
9:00 W Watykanie
10:00 Tajemniczy wszechswiat: Planety prosto z piekla
11:00 Jezyk macek i czulków
12:00 Okiem szympansa: Odcinek 3
12:30 Ogólne szalenstwo: Odcinek 21
13:00 Atlantycka Brytania: Południowy zachód
13:30 Atlantycka Brytania:Południowa Walia
14:00 Aleksander Wielki: Czlowiek legenda
15:00 Rzym: imperium doskonale
16:00 Jezyk macek i czulków
17:00 W swiecie krokodyli: Superszczeki
17:30 Psie profesje: Annie, Casey i Sailor
18:00 Malpie figle: Odcinek 1
18:30 Ogólne szalenstwo: Odcinek 21
19:00 Atlantycka Brytania: Południowy zachód
19:30 Atlantycka Brytania:Południowa Walia
20:00 Jezyk macek i czulków
21:00 W poszukiwaniu biblijnej powodzi
22:00 Tajemnica "Flying Enterprise"
23:00 Lowcy mórz: Ostatnia podróz „Bluenose’a”
0:00 W poszukiwaniu biblijnej powodzi
1:00 Tajemnica "Flying Enterprise"


BBC World
06:00    BBC News
06:30    Battle for the Skies
07:00    BBC News
07:30    Paying for Old Age
08:00    BBC News
08:30    Battle for the Skies
08:45    Sport Today
09:00    BBC News
09:30    Top Gear
10:00    BBC News
10:30    World Review 2004
11:00    BBC News
11:30    Asia Today
11:45    Battle for the Skies
12:00    BBC News
12:30    Hardtalk Tim Sebastian talks to newsmakers and personalities from across the globe
13:00    BBC News
13:30    Paying for Old Age
13:45    Sport Today
14:00    BBC News
14:30    Rough Science Mapping it Out
15:00    BBC News
15:30    Asia Today
16:00    BBC News
16:30    Hardtalk Tim Sebastian talks to newsmakers and personalities from across the globe
17:00    BBC News
17:30    Click Online Programme for everyone interested in the internet and new media
18:00    BBC News
18:15    Battle for the Skies
18:30    World Review 2004
19:00    BBC News
19:30    Paying for Old Age
19:45    Sport Today
20:00    BBC News
20:30    Hardtalk Tim Sebastian talks to newsmakers and personalities from across the globe
21:00    BBC News
21:30    Fast Track Latest news about Travel
22:00    BBC News
22:30    Battle for the Skies
23:00    BBC News
23:30    World Review 2004 
00:00    BBC News
00:30    Battle for the Skies
00:45    Asia Today
01:00    BBC News
01:30    Hardtalk Tim Sebastian talks to newsmakers and personalities from across the globe
02:00    BBC News
02:30    Click Online Programme for everyone interested in the internet and new media
03:00    BBC News
03:30    World Review 2004
04:00    BBC News
04:30    Asia Today
04:45    Battle for the Skies 

Eurosport
08:30    LG Action Sports
09:30    Światowy finał lekkoatletyczny w Monako
10:30    Olympic Extra
11:00    Olympic Extra
11:30    World Challenge Cup w Moskwie
12:30    Hiszpania Belgia Droga do MŚ 2006 eliminacje
13:30    Portugalia Rosja Droga do MŚ 2006
14:30    Puchar Świata w Engelbergu
16:00    FC Barcelona Ajax Amsterdam Mecz towarzyski w Barcelonie
17:00    Klasyka Ligi Mistrzów
18:00    Klasyka Ligi Mistrzów
19:00    Watts Piłka nożna
19:30    Kyushu Basho Japonia
20:30    Watts Best of
21:00    Fight Club K1 GP Japonia finał
00:00    Freestyle motocross Mistrzostwa Europy w Genui
00:30    Super Grand Prix w Moskwie 

TV Toya
15:50    Mira Kubasińska i KG Band
16:20    Mixtura
17:00    Doradca
17:15    Wydarzenia
17:35    Pogoda dla Łodzi
17:40    Dziś twój dzień
17:45    Dla prawo- i leworęcznych
17:55    Prosto z miasta
18:10    Sport, sport, sport
18:30    Konfrontacje
19:30    Pogoda dla Łodzi
19:35    Mixtura
20:15    Wydarzenia
20:35    Pogoda dla Łodzi
20:40    Dziś twój dzień
20:45    Dla prawo- i leworęcznych
20:55    Prosto z miasta
21:10    Moda i uroda
21:25    Łódzkie migawki
21:30    W cztery oczy
21:40    Nasze sprawy
21:55    Sondy na ulicach ?odzi
22:00    Niezapomniane przeboje filmowe
22:10    Pogoda dla Łodzi
22:15    Sport, sport, sport
22:30    Doradca
22:45    Wydarzenia
23:05    Pogoda dla Łodzi
23:10    Dziś twój dzień
23:15    Dla prawo- i leworęcznych
23:25    Prosto z miasta
23:40    Konfrontacje 

WTK
08:00    Puls dnia serwis informacyjny
08:15    Arena
08:35    Muzyczne pobudzenie
09:00    Puls dnia serwis informacyjny
09:15    Arena
09:35    Muzyczne pobudzenie
10:00    Puls dnia serwis informacyjny
10:15    Muzyczne pobudzenie
10:30    Program lokalny
11:00    Studio sport
12:30    Wigilijny stół Telewizji WTK
12:50    Granie na żądanie
14:10    TeleKonin Przegląd wydarzeń konińskich
14:30    Program lokalny
15:00    Granie na żądanie
16:00    Książka nie tylko do poduszki Nowości wydawnicze
16:20    Granie na żądanie
16:30    Program lokalny
17:00    Reportaż
17:30    Arena
17:50    Pogoda
18:00    Puls dnia serwis informacyjny
18:15    Qulturalny Poznań
18:25    Pogoda
18:30    Puls dnia serwis informacyjny
18:50    Sport
19:00    Puls dnia serwis informacyjny
19:15    Qulturalny Poznań
19:25    Pogoda
19:30    Puls dnia serwis informacyjny
19:50    Z pierwszej strony
20:30    Puls dnia serwis informacyjny
20:50    Sport
21:00    Puls dnia serwis informacyjny
21:05    Pogoda
21:10    Motomania
21:30    Puls dnia serwis informacyjny
21:45    Sport
22:00    Puls dnia serwis informacyjny
22:03    Program lokalny
22:30    Puls dnia serwis informacyjny
22:50    Z pierwszej strony
23:30    Puls dnia serwis informacyjny
23:50    Sport 
00:00    Puls dnia serwis informacyjny
00:05    Pogoda
00:10    Motomania
00:30    Puls dnia serwis informacyjny
00:45    Sport
01:00    Puls dnia serwis informacyjny 

MTV Classic
09:00    Greatest Hits Muzyka lat 60., 70., 80. i 90.
10:00    3 z 1 Trzy klipy jednego wykonawcy
11:00    Classic '90 Miks teledysków z lat 90.
12:00    Top 12@12
13:00    Rodzina Osbourne'ów
14:00    Greatest Hits Muzyka lat 60., 70., 80. i 90.
16:00    Dziesięć Wspaniałych Ranking dziesięciu najlepszych teledysków wszech czasów
17:00    Classic '80 Miks teledysków z lat 80.
18:00    3 z 1 Trzy klipy jednego wykonawcy
19:00    Classic Hits Muzyka lat 60., 70., 80. i 90.
20:00    Classic '90 Miks teledysków z lat 90.
21:00    Rodzina Osbourne'ów
22:00    Classic Rock Klasyka rocka i hard-rocka
23:00    Classic Ballads 
00:00    Classic Hits Muzyka lat 60., 70., 80. i 90.

Polsat 2
06:15    Muzyczne listy
07:00    Piosenka na życzenie
07:15    Fundacja Polsat
08:00    Muzyka polska
09:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata
09:30    Echo lasu
10:00    Jesteśmy
10:30    Auto świat
11:00    Szczęśliwa 8
12:00    Magazyn
13:00    Kalambury
13:30    Daleko od noszy Feministka aktywistka
14:00    Piosenka na życzenie
15:00    Muzyczne listy
15:50    Auto świat
16:15    Wydarzenia
16:30    Pogoda
16:40    Interwencja
17:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata
17:30    Echo lasu
18:00    Cartoon
18:25    Strefa P
18:50    Interwencja
19:15    Wydarzenia
19:40    Sport
19:45    Pogoda
20:00    Auto świat
20:30    Kinomaniak
21:00    Wydarzenia
21:20    Poplista
21:50    Joker
22:45    Interwencja
23:00    Domowa kawiarenka
23:30    Kalambury 
00:00    Najzabawniejsze zwierzęta świata
00:30    Hugo express
01:00    Fundacja Polsat 2
01:30    Bumerang
02:00    Wydarzenia
02:20    Sport
02:25    Pogoda
02:30    Świat według Kiepskich Happy Family
03:00    Oblicza Ameryki
03:30    Awantura o kasę
04:30    Bar VIP

Polsat Sport
06:00    Glasgow Rangers AJ Auxerre Puchar UEFA
08:00    Real Madryt AS Roma Liga Mistrzów
09:50    Magazyn Ligi Mistrzów
10:20    2x45 wydanie świąteczne
11:50    Mistrzostwa Europy kobiet Mecz o 3. miejsce
13:35    Benefis Jacka Krzynówka w Radomsku Halowa piłka nożna
14:00    Bayer Leverkusen Real Madryt Liga Mistrzów
15:50    Mistrzostwa Europy kobiet Finał
17:35    Punkt, set, mecz wydanie świąteczno-noworoczne
18:30    Bundesliga podsumowanie rundy jesiennej
19:30    Magazyn ligi holenderskiej podsumowanie rundy jesiennej
20:00    2x45 wydanie świąteczne
21:30    Holiday Celebration on Ice
22:30    Finał NHL 2004 
01:00    Wimbledon 2004 Finał kobiet

TCM
21:00    Burza mózgów
22:45    Diabelskie nasienie
00:20    Szalony koń
01:40    Akt zemsty

TVN Turbo
06:00    Turbodokument
07:00    Automundial
07:30    Telezakupy
09:00    Męski świat
09:30    Jednoślad
10:00    Technoskop
10:30    Automaniak
11:00    Legendy PRL
11:30    Autoszkoła
12:00    De lux
12:30    Garaż
13:00    Rentgen
13:30    Motorwizja classic
14:30    Czas tuningu
15:00    5th Gear
15:30    Telezakupy
16:00    Złomiarze
17:00    Top Gear
18:00    Turbo extra!!
20:00    Turbodokument
21:00    Motorwizja
21:30    Automundial
22:00    Waga ciężka
22:30    5th Gear
23:00    Top Gear 
00:00    Telezakupy
01:00    Jednoślad
01:30    Motorwizja classic
02:30    Czas tuningu
03:00    Automaniak
03:30    Technoskop
04:00    Garaż
04:30    Motorwizja 

ZigZap
06:00    Przysłowie
06:25    Alicja po drugiej stronie lustra
06:50    Ziemniak, ostatnie starcie
07:00    Maqlatura
07:15    Pełzaki Nowi sąsiedzi. Pudło
07:40    Krewni i znajomi królika
07:55    Trans sport
08:20    Wielka płyta
08:45    Fantometka Tajemnica państwa Dupont
09:10    Martin Tajemniczy Przybysze z kosmosu
09:35    Zemsta Królowej Śniegu
11:00    Maqlatura
11:15    Przysłowie
11:45    Słoneczny koń
12:10    Magiczny autobus Rośliny
12:35    Cyberłowcy
13:00    George Niewielki Kaczorek kwaczorek
13:25    Aparatka Efekt domino
13:50    Dziewczyny, chłopaki Gorączka zakupów. Emerytowani obywatele
14:15    Pod koszem
14:30    Radiostacja Roscoe Mój kumpel Lopez
15:00    Maqlatura
15:10    Klub Winx Niespotykane zdarzenie
15:35    Sabrina Planeta psów
16:00    Trans sport
16:30    Pełzaki Strach przed kąpielą. Tort weselny
16:55    Ziemniak, ostatnie starcie
17:05    Fantometka Zagrożone klejnoty
17:35    Martin Tajemniczy Krzyk z głębi lasu
18:00    Aparatka Ojcowski odczynnik
18:30    Dziewczyny, chłopaki Sztuka robienia interesów. Nienasycone miasteczko
19:00    Maqlatura
19:20    Pod koszem
19:35    Radiostacja Roscoe Zew Kuguara

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.