FANDOM


TVP 1
05.00 Moda na sukces (2816, 2817) - telenowela, USA
05.40 Wstaje dzień - magazyn
05.45 Europa bez miedzy - magazyn
06.00 Kawa czy herbata?
08.00 Wiadomości, Pogoda
08.15 Wyjście na zakupy - magazyn
08.20 Prosto w oczy
08.35 Smocze opowieści: Bez błędu - serial animowany
09.05 Budzik: Wiosenna moda - program dla dzieci
09.30 Super Rupert (9): Tarcza rycerska - serial przygodowy, Kanada
10.00 Don Matteo 3 (14): Strach na scenie - serial sensacyjny, Włochy
10.55 Recepty Jedynki: Za dużo kochanego ciała - magazyn
11.10 Czas na spacer - program przyrodniczy
11.15 Telezakupy
11.45 Agrobiznes - magazyn
12.00 Wiadomości
12.10 Klan (1088) - serial obyczajowy, Polska
12.35 Plebania (696) - serial obyczajowy, Polska
13.00 Jaka to melodia? - quiz
13.25 Bulionerzy (46): Zmiana klimatu - serial komediowy
13.55 Na celowniku - magazyn
14.05 Podróżnik: Rzeka Draa - magazyn turystyczny
14.25 My, wy, oni - magazyn
14.50 Był taki dzień: 27 kwietnia - felieton
15.00 Wiadomości
15.10 Warto kochać (42) - serial obyczajowy, Polska
16.00 Moda na sukces (2818, 2819) - telenowela, USA
16.50 Sportowy Express
17.00 Teleexpress
17.20 Na celowniku - magazyn
17.35 Klan (1093) - serial obyczajowy, Polska
18.00 Jaka to melodia? - quiz
18.30 Plebania (701) - serial obyczajowy, Polska
19.00 Wieczorynka: Noddy, Sali Mali 2 - seriale animowane, Wielka Brytania
19.30 Wiadomości
19.55 Sport, Prognoza pogody
20.05 Pogoda dla kierowców
20.15 Tajemnice prawdy: Oszustwa i kłamstwa - thriller, Kanada/USA 2005
21.50 Forum - program publicystyczny
22.30 Był taki dzień: 27 kwietnia - felieton
22.40 Prosto w oczy
22.55 Wiadomości
23.05 Tu i teraz: Pożądana - niepożądana - film dokumentalny
23.35 Widzieć i wiedzieć: Superfortece na kołach - film dokumentalny, USA
00.25 Cena prawdy - dramat sensacyjny, Niemcy 1995
02.00 Nowoczesna chirurgia (2): Rzeczywistość wirtualna (2) - serial dokumentalny, Australia
02.25 Magazyn Ligi Mistrzów
02.50 Był taki dzień: 27 kwietnia - felieton
02.55 Zakończenie programu

TVP 2
06:00 Złotopolscy (395): Niech żywi nie tracą nadziei - serial obyczajowy, Polska
06:30 10 minut tylko dla siebie
06:40 Dwójka dzieciom: Siedem stron świata (6/7): Kapsel - serial dla młodzieży, Polska
07:10 Telezakupy
07:25 Od przedszkola do Opola: Stan Borys - program rozr.
07:50 Dwójka dzieciom: Jak to działa? (17/26): Ryk mamutów, czyli o dźwięku - serial animowany, Francja/Wielka Brytania
08:05 Detektyw w sutannie (8-ost.): Ładne dziecko - serial kryminalny, USA
09:00 Pytanie na śniadanie
09:30 Prognoza pogody
09:35 Pytanie na śniadanie
10:00 Panorama
10:05 Pytanie na śniadanie
10:30 Prognoza pogody
10:35 Pytanie na śniadanie
11:00 Panorama, Pogoda
11:10 M jak miłość (327) - serial obyczajowy, Polska
12:00 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza: Smak Schwarzwaldu - magazyn
12:30 Telezakupy
12:50 Święta wojna: Precelki Hanyski - serial komediowy
13:15 Europa da się lubić: Żandarm w Warszawie - program rozrywkowy
14:10 Lokatorzy (99): Żegnaj, Romku - serial komediowy
14:40 Dzieciaki przed kamerą (9) - serial dokumentalny, Kanada
15:05 Gliniarz i prokurator 3 (3/26): Tak łatwo się zakochać - serial kryminalny
16:00 Panorama
16:15 Na dobre i na złe (255) - serial obyczajowy, Polska
17:15 Zorro (27/78) - serial przygodowy, USA
17:40 Z Dwójką bezpieczniej - magazyn
17:55 Prognoza pogody
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:55 Prognoza pogody
19:05 Burza mózgów - teleturniej
20:00 Polskie megakomedie: Co lubią tygrysy - komedia, Polska 1989
21:30 997 - magazyn kryminalny
22:00 Panorama
22:20 Biznes
22:25 Sport telegram
22:30 Prognoza pogody
22:45 Konfrontacja - magazyn
23:20 Wystarczy jeden strzał - dramat sensacyjny, USA 2000
00:55 Czy świat oszalał?: Dzieci Biesłanu - film dokumentalny, Wielka Brytania 2005
01:55 W obronie prawa 7 (4) - serial sensacyjny, USA
02:35 Zakończenie programu

TVP 3 Katowice
06:20 Echa dnia
06:40 Telekurier – cykl reportaży
07:10 Książki z górnej półki – prezentacje
07:13 Telezakupy
07:30 Kurier
07.45 Aktualności Flesz i Pogoda
07.50 Cogito – magazyn edukacyjny
08.05 Nasz reportaż
08:30 Kurier
08:35 Kurier gospodarczy
08:45 Gość dnia
09:00 Transmisja obrad Sejmu
16:00 Studio Senat
16:30 Kurier
16.45 Aktualności
16.47 Kartka z kalendarza – kalendarium wydarzeń sprzed lat
16.50 Speed – magazyn motoryzacyjny
17.15 Podróże małe i duże – magazyn turystyczny
17:30 Kurier
17:45 Prognoza pogody
17.50 Gramy dla Was 
18.00 Aktualności i Pogoda
18.27 Aktualności sportowe TV Katowice
18.40 Ludzie i sprawy – magazyn reporterów TV Katowice 
19.10 Bajki – magazyn rowerowy
19.20 Uwaga weekend – informator kulturalny
19.50 TV Katowice zaprasza 
20:00 Telekurier – cykl reportaży
20:30 Kurier
20:50 Studio pogoda
21:00 Echa dnia
21:30 Kurier gospodarczy
21:40 Prognoza pogody
21.45 Aktualności Flesz
21.47 Prognoza pogody
21.50 Aktualności
22.05 Aktualności sportowe
22:15 Niezła jazda
22:30 Kurier
22:45 Kurier sportowy
22:55 Studio pogoda
23:00 Patrol 3 – magazyn kryminalny
23:25 Relacja z Posiedzenia Senatu
00:00 Ocalić przeszłość (2) – film obyczajowy, Wielka Brytania 1999
01:30 Telekurier – cykl reportaży
01:55 Kurier
02:10 Kurier sportowy
02:15 Studio pogoda
02:20 Echa dnia
02:45 Zakończenie programu

Polsat
06:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06:45 TV Market - magazyn
07:00 Adam i Ewa (63) - serial obyczajowy, Polska
07:30 Przygody Jackie Chana (45) - serial animowany
08:00 Miodowe lata (98): Karolashimaru Krawczykobono - serial
08:45 Gra w ciemno - teleturniej
09:45 Słoneczny patrol (220) - serial przygodowy, USA
10:45 Quizmania - teleturniej
11:40 TV Market - magazyn
11:50 Daleko od noszy (34): Tajemnicze zniknięcie - serial komediowy, Polska
12:20 Samo życie (692) - serial obyczajowy, Polska
13:05 Miodowe lata (99): Ciotka z Ameryki - serial komediowy, Polska
14:00 Kabareton
14:45 Rodzina zastępcza plus (223): Ryba zdrowieje od głowy - serial komediowy
15:45 Wydarzenia
16:05 Prognoza pogody
16:10 Interwencja - magazyn
16:35 Świat według Bundych (170) - serial komediowy
17:05 Gra w ciemno - teleturniej
18:05 Pierwsza miłość (276) - serial obyczajowy, Polska
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Prognoza pogody
19:30 Samo życie (693) - serial obyczajowy, Polska
20:15 Chcę być piękna - reality show
21:15 Gotowe na wszystko (36) - serial komediowy, USA
21:55 Studio LOTTO (w przerwie serialu)
22:20 Co z tą Polską?
23:20 Raport specjalny: Bomba w głowie - reportaż Piotra Boruckiego
23:50 Biznes wydarzenia
00:10 Prognoza pogody
00:15 Dziewczyny w bikini
01:45 Love TV - program roz.
02:45 BoomBox - magazyn muz.
05:30 Zakończenie programu

TVN
06:10 Uwaga! - magazyn (powt.)
06:30 Telesklep
07:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
08:10 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny (powt.)
08:50 Wykręć numer - teleturniej
10:00 Salon gier - teleturniej
10:50 Na Wspólnej (637) - serial obyczajowy, Polska
11:20 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny (powt.)
11:50 Rozmowy w toku - talk show (powt.)
13:00 Bez śladu (11/23) - serial kryminalny, USA
14:00 Nash Bridges (121/122) - serial kryminalny, USA
15:00 Barwy grzechu (78/160) - telenowela, Brazylia
16:00 Fakty popołudniowe
16:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
17:15 Rozmowy w toku - talk show
18:25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:45 Uwaga! - magazyn
20:15 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
20:55 Na Wspólnej (638) - serial obyczajowy, Polska
21:30 Wielkie ucieczki: Kudłek - serial fabularno-dokumentalny
22:45 Detektyw: Nie kradnij! - serial fabularno-dokumentalny, Polska
23:20 Wybrańcy obcych (7/10): Boskie równanie - serial SF, USA
01:00 Uwaga! - magazyn (powt.)
01:20 Nocne igraszki - program rozrywkowy
02:20 Telesklep
02:55 Nic straconego - programy powtórkowe

TVN 7
05:25 Nie ma sprawy (38/39) - serial komediowy, USA
06:15 Telesklep
07:15 Stefan Frank - lekarz znany i lubiany (10/16) - serial obyczajowy, Niemcy
08:20 Zaklęte serce (56/135) - telenowela, Meksyk
09:10 Ostry dyżur (37/48) - serial obyczajowy, USA
10:05 Nocny kurs (11/22) - serial sensacyjny, USA
11:05 Telesklep
12:55 Mania grania - teleturniej
13:50 Nie ma sprawy (39-ost.) - serial komediowy, USA
14:45 Zaklęte serce (57/135) - telenowela, Meksyk
15:35 Usterka - serial fabularno-dokumentalny
16:10 Pępek świata (4/15) - serial komediowy, USA
16:40 Przyjaciele (21/24) - serial komediowy, USA
17:10 Ostry dyżur (38/48) - serial obyczajowy, USA
18:10 Nocny kurs (12/22) - serial sensacyjny, USA
19:10 Pępek świata (5/15) - serial komediowy, USA
19:40 Przyjaciele (22/24) - serial komediowy, USA
20:10 Martwa cisza - thriller, Australia/USA 1988
22:05 Kobra: Oddział specjalny (13/32) - serial sensacyjny, Niemcy
23:10 Gremliny 2 - komedia SF, USA 1990
01:20 Usterka - serial fabularno-dokumentalny (powt.)
01:50 Telesklep
02:20 Zakończenie programu

TV 4
05:45 Sztukateria - magazyn kulturalny
06:10 Kinomaniak - magazyn
06:35 VIP - wydarzenia i plotki
07:00 Muzyczne listy - magazyn
07:55 TV Market - magazyn
08:25 Pokemon (189) - serial animowany, Japonia/USA
08:55 Kachorra to ja (95) - telenowela, Argentyna
09:55 Roseanne (17) - serial komediowy, USA
10:30 Skrzydła (17) - serial komediowy, USA
11:00 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (83) - serial sensacyjny, USA
12:00 Kasa na bank - teleturniej
13:05 Daję słowo - teleturniej
13:50 Muzyczne listy - program muzyczny
14:40 Muzyczny ring - program muzyczny
15:10 Pokemon (190) - serial animowany, Japonia/USA
15:40 Muza.pl - program muzyczny
16:10 Kachorra to ja (96) - telenowela, Argentyna
17:15 Roseanne (18) - serial komediowy, USA
17:45 Skrzydła (18) - serial komediowy, USA
18:15 Daję słowo - teleturniej
19:00 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (84) - serial sensacyjny, USA
20:05 Młode strzelby 2 - western, USA 1990
22:15 Zabijaka! Zabijaka! - film sensacyjny, USA 1977
00:05 Strażacy - magazyn
00:35 Muzyczne listy - program muzyczny
01:30 Biznes Wydarzenia
01:50 Odlot - magazyn
02:25 FIFA Futbol Mundial - magazyn
02:50 V-max - magazyn motoryzacyjny
03:15 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata?, W tym skrót wiadomości o godz. 6:30, 7:00, 7:30, pogoda o godz. 6:32, 7:05, 7:34 oraz przegląd prasy o godz. 6:15, 6:45, 7:15, 7:45; magazyn
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Prosto w oczy; program publicystyczny
08:30 10 minut tylko dla siebie, Katarzyna Kozakiewicz; magazyn
08:40 Zygzaki, Włosy, odc. 28; program dla dzieci
09:05 Ludzie wśród ludzi, odc. 26; magazyn
09:20 U nas w Rajsku; reportaż
09:50 Zaolzie; magazyn
10:05 Książki z górnej półki - prezentacje, Książka tygodnia; literatura
10:20 Ale jazda!, odc. 37; magazyn kulturalny
10:45 Plus minus; magazyn ekonomiczny
11:15 Berliński express; magazyn
11:25 Było, nie minęło, odc. 18; magazyn
11:50 Koniec Jałty, Ekspozycja Solidarności, odc. 4; serial dokumentalny Polska 2004
12:00 Wiadomości
12:10 Złotopolscy, Nasze podwórko, odc. 726; telenowela Polska 2005; reż.: Janusz Dymek; wyk: Andrzej Nejman, Kazimierz Kaczor
12:40 Plebania, odc. 417; telenowela Polska 2004; reż.: Kazimierz Tarnas; wyk: Włodzimierz Matuszak, Bernadetta Machała - Krzemińska
13:05 Polska racja, odc. 9; program publicystyczny
13:35 Egzamin z życia, odc. 34; serial obyczajowy Polska 2006; reż.: Teresa Kotlarczyk; wyk: Anna Tomaszewska, Jerzy Grałek
14:20 I powiesz jestem; film dokumentalny Polska 1994
14:55 Ocean wolnego czasu - koncert zespołu Maanam; koncert Polska 2004
15:20 Smak Europy, Sztuka rzemiosł...; reportaż
15:30 Po prostu pytam, odc. 4; talk show
16:15 Zygzaki, Włosy, odc. 28; program dla dzieci
16:40 Ludzie wśród ludzi, odc. 26; magazyn
17:00 Teleexpress
17:15 Sportowy Express; wiadomości sportowe
17:20 Do góry nogami; program dla młodzieży
17:45 Raj; program dla młodzieży
18:15 U nas w Rajsku; reportaż
18:45 Było, nie minęło, odc. 18; magazyn
19:10 Koniec Jałty, Naruszenie systemu, odc. 5; serial dokumentalny Polska 2004
19:15 Przygody Bolka i Lolka, Wiosenne porządki
19:30 Wiadomości
19:55 Sport; wiadomości sportowe
20:00 Pogoda
20:05 Pogoda dla kierowców
20:10 Złotopolscy, Nasze podwórko, odc. 726; telenowela Polska 2005; reż.: Janusz Dymek; wyk: Andrzej Nejman, Kazimierz Kaczor
20:35 Plebania, odc. 417; telenowela Polska 2004; reż.: Kazimierz Tarnas; wyk: Włodzimierz Matuszak, Bernadetta Machała - Krzemińska
21:00 Senat zawsze z Polonią, odc. 1; reportaż
21:15 Teatr TV: Śluby panieńskie, czyli magnetyzm serca; spektakl teatralny Polska 2003; reż.: Krystyna Janda; wyk: Krystyna Janda, Jerzy Stuhr
22:55 Pod opieką Afrodyty; reportaż
23:30 Panorama
23:50 Biznes, odc. 12; magazyn ekonomiczny
23:52 Sport - telegram; wiadomości sportowe
23:55 Pogoda
00:00 Prosto w oczy; program publicystyczny
00:15 Forum, odc. 504; program publicystyczny
01:00 To jest temat: Fani fan; reportaż
01:15 Dobranocka za oceanem: Przygody Bolka i Lolka, Wiosenne porządki
01:30 Wiadomości
01:55 Sport; wiadomości sportowe
02:00 Złotopolscy, Nasze podwórko, odc. 726; telenowela Polska 2005; reż.: Janusz Dymek; wyk: Andrzej Nejman, Kazimierz Kaczor
02:25 Plebania, odc. 417; telenowela Polska 2004; reż.: Kazimierz Tarnas; wyk: Włodzimierz Matuszak, Bernadetta Machała - Krzemińska
02:50 Senat zawsze z Polonią, odc. 1; reportaż
03:05 Teatr TV: Śluby panieńskie, czyli magnetyzm serca; spektakl teatralny Polska 2003; reż.: Krystyna Janda; wyk: Krystyna Janda, Jerzy Stuhr
04:45 Koniec Jałty, Naruszenie systemu, odc. 5; serial dokumentalny Polska 2004
04:55 Kiedy mrugam, mówię tak; film dokumentalny Polska 2005
05:30 Było, nie minęło, odc. 18; magazyn

Tele 5
06:55 Prognoza pogody
07:00 Waleczne serca (Kanada 1992) serial fabularno-dokumentalny
07:30 Świat wokół nas (Australia 2003) serial dokumentalny
07:45 Akwanauci (USA 1999) serial dokumentalny (7/46)
08:15 Czynnik PSI (Kanada, USA 1996-2000) serial SF (36/88) wyk.: Nancy Anne Sakovich, Barclay Hope, Colin Fox, Dan Aykroyd
09:10 Telezakupy
11:05 Tylko Ciebie pragnę (Francja, USA 1990) komedia Reż: Tom Clegg, wyk.: Jennifer Grey, Rob Lowe, Élisabeth Vitali, Andréa Ferréol
12:50 Buon Appetito! magazyn kulinarny
13:20 Klubowicze program rozrywkowy
13:35 Waleczne serca (Kanada 1992) serial fabularno-dokumentalny
13:50 Telezakupy
14:20 Prognoza pogody
14:25 Łowca (Kanada 2001) serial sensacyjny (18/22) wyk.: Adrian Paul, Amy Price-Francis, Leanne Wilson, Geraint Wyn Davies
15:15 Żar tropików (Kanada 1991) serial sensacyjny (19/44) wyk.: Rob Stewart, Carolyn Dunn, John David Bland, Pedro Armendariz Jr.
16:20 Klubowicze program rozrywkowy
16:35 Akwanauci (USA 1999) serial dokumentalny (1/46)
17:00 Prognoza pogody
17:10 Werdykt program publicystyczny
18:15 Czynnik PSI (Kanada, USA 1996-2000) serial SF (58/88) wyk.: Nancy Anne Sakovich, Barclay Hope, Colin Fox, Dan Aykroyd
19:10 Klubowicze program rozrywkowy
19:30 Waleczne serca (Kanada 1992) serial fabularno-dokumentalny
19:55 Prognoza pogody
20:00 Bez litości (USA 1996) dramat sensacyjny Reż: Nelson McCormick, wyk.: William Forsythe, Maria Conchita Alonso, Robert Davi, Ernie Hudson
21:50 Prognoza pogody
22:00 Oblicza zbrodni (Kanada 2001-2004) serial kryminalny (15/26) wyk.: Mimi Kuzyk, Jeremy Ratchford, Maria del Mar, Joel S. Keller
23:00 The Club program rozrywkowy
23:40 Czynnik PSI (Kanada, USA 1996-2000) serial SF (52/88) wyk.: Nancy Anne Sakovich, Barclay Hope, Colin Fox, Dan Aykroyd
00:35 Nienasycone żony (USA 2000) film erotyczny Reż: Mike Sedan, wyk.: Stephanee LaFleur, Nicholas Yff, Ahmo Hight, Landon Michaels
02:10 Rybia nocka

TVP Kultura
13:00 Program dnia
13:05 Studio kultura Informacje - magazyn kulturalny
13:25 Ostatnia bitwa Mao (1/2) - serial dokumentalny
14:15 Ostatnia bitwa Mao (2/2) - serial dokumentalny
15:15 Betelowe panienki - film obyczajowy, Tajwan/Francja 2001
17:00 Studio Kultura - magazyn kulturalny
17:05 Margot - film dokumentalny
19:45 Wydarzenie (20/22) - magazyn kulturalny
20:00 Studio kultura Informacje - magazyn kulturalny
20:15 Studio kultura Rozmowy - rozmowa
21:00 Młode Kino Polskie: Bellissima - film obyczajowy, Polska 2000
22:05 American Ballet Theatre w San Francisco - balet
23:50 Strefa alternatywna: Fest Bikont - reportaż 
00:15 Strefa alternatywna: Żnin, Paryż, Wenecja - film dokumentalny 
01:00 Zakończenie dnia

Cartoon Network/TCM
06:00 Atomówki - serial dla dzieci, USA 1998 
06:35 Krowa i kurczak - serial dla dzieci, USA 1997-1999 
07:00 Toonami - magazyn filmów animowanych:
07:00 Liga Sprawiedliwych
07:20 Teen Titans
07:50 Mroczni i źli - serial dla dzieci, USA 2001 
08:15 Kryptonim: Klan na drzewie - serial dla dzieci, USA 2002 
08:40 Bliźniaki Cramp - serial dla dzieci, USA 2001 
09:05 Atomówki - serial dla dzieci, USA 1998 
09:30 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA 1996-1998 
10:00 Tom i Jerry - serial dla dzieci 
10:30 Zwariowane melodie - serial dla dzieci 
10:55 Flintstonowie - serial dla dzieci, USA 
11:20 Scooby Doo - serial dla dzieci 
11:45 Kryptonim: Klan na drzewie - serial dla dzieci, USA 2002 
12:10 Atomówki - serial dla dzieci, USA 1998 
12:35 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA 1996-1998 
13:00 Chojrak tchórzliwy pies - serial dla dzieci, USA 1997-2002 
13:25 Johnny Bravo - serial dla dzieci, USA 1997 
13:50 Ed, Edd i Eddy - serial dla dzieci, USA 1999 
14:15 Bliźniaki Cramp - serial dla dzieci, USA 2001 
14:40 Atomówki - serial dla dzieci, USA 1998 
15:05 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA 1996-1998 
15:30 Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster - serial dla dzieci 
16:00 Pet Alien - serial dla dzieci 
16:25 Kryptonim: Klan na drzewie - serial dla dzieci, USA 2002 
16:50 Robotboy - serial dla dzieci 
17:15 Harcerz Lazlo - serial dla dzieci 
17:40 Ed, Edd i Eddy - serial dla dzieci, USA 1999 
18:00 Podwójne życie Jagody Lee - serial dla dzieci 
18:30 Xiaolin pojedynek mistrzów - serial dla dzieci 
19:00 Toonami - magazyn filmów animowanych:
19:00 B-Daman
19:20 Transformers: Cybertron
19:45 X-Men: Ewolucja
20:15 Scooby Doo - serial dla dzieci 
20:40 Scooby Doo - serial dla dzieci 
21:00 Program TCM:
21:00 Dodge City - western
22:45 Doktor Żywago - dramat obyczajowy
02:00 MGM: Gdy lew zaryczy - serial dokumentalny
03:00 Krowa i kurczak - serial dla dzieci, USA 1997-1999 
03:30 Mroczni i źli - serial dla dzieci, USA 2001 
03:55 Zło w potrawce - serial dla dzieci 
04:20 Johnny Bravo - serial dla dzieci, USA 1997 
04:45 Atomówki - serial dla dzieci, USA 1998 
05:10 Laboratorium Dextera - serial dla dzieci, USA 1996-1998 
05:35 Ed, Edd i Eddy - serial dla dzieci, USA 1999

Jetix 
06:00 Dzieciaki z klasy 402 - serial dla dzieci 
06:25 Wyścigi NASCAR - serial animowany 
06:50 Jerry i paczka - serial animowany 
07:15 Tutenstein - serial animowany 
07:40 Sonic X - serial animowany 
08:05 A.T.O.M. - serial dla dzieci 
08:30 Rodzina Tofu - serial dla dzieci 
08:55 Power Rangers Dino Thunder - serial dla dzieci 
09:20 Power Rangers Dino Thunder - serial dla dzieci 
09:40 Dzieciaki z klasy 402 - serial dla dzieci 
10:00 Świat według Ludwiczka - serial animowany 
10:25 Super Robot Monkey Team Hyperforce Go! - serial dla dzieci 
10:40 W.I.T.C.H. - serial animowany 
11:05 W.I.T.C.H. - serial animowany 
11:30 Odlotowe agentki - serial dla dzieci 
11:50 Odlotowe agentki - serial dla dzieci 
12:15 Sonic X - serial animowany 
12:40 Ach, ten Andy! - serial dla dzieci 
13:30 Ach, ten Andy! - serial dla dzieci 
13:50 Jerry i paczka - serial animowany 
14:15 Dzieciaki z klasy 402 - serial dla dzieci 
14:35 Świat według Ludwiczka - serial animowany 
15:00 Pucca - serial dla dzieci 
15:10 A.T.O.M. - serial dla dzieci 
15:35 Super Robot Monkey Team Hyperforce Go! - serial dla dzieci 
16:00 Rodzina Tofu - serial dla dzieci 
16:25 Sonic X - serial animowany 
16:50 W.I.T.C.H. - serial animowany 
17:10 W.I.T.C.H. - serial animowany 
17:30 Dziwne przypadki w Blake Holsey - serial dla dzieci, 2002 
17:55 Odlotowe agentki - serial dla dzieci 
18:20 Odlotowe agentki - serial dla dzieci 
18:40 Super Robot Monkey Team Hyperforce Go! - serial dla dzieci 
19:00 Teenage Mutant Ninja Turtles - serial animowany 
19:25 A.T.O.M. - serial dla dzieci 
19:50 Król Szamanów - serial animowany 
20:10 Król Szamanów - serial animowany 
20:35 Spiderman - serial przygodowy 
21:00 Spiderman - serial przygodowy 
21:20 X-Men - serial animowany 
21:45 X-Men - serial animowany 
22:05 Super Robot Monkey Team Hyperforce Go! - serial dla dzieci 
22:30 Wyścigi NASCAR - serial animowany 
22:50 Incredible Hulk - serial przygodowy 
23:15 M.A.S.K. - serial animowany 
23:35 Shin Chan - serial animowany

Canal + Sport
07:00 Premiership - magazyn piłkarski
07:30 Serie A - magazyn piłkarski
08:00 Polonia Warszawa Groclin Grodzisk Wlkp. - piłka nożna
10:30 Liga + ekstra - magazyn piłkarski
12:00 Arsenal Londyn Tottenham Hotspur - piłka nożna
14:00 Premiership - magazyn piłkarski
14:30 Serie A - magazyn piłkarski
15:00 Spin City 6 (5) - serial komediowy, USA 2001-2002
15:30 Dallas Mavericks Memphis Grizzlies - koszykówka
18:00 Primera división - magazyn piłkarski
18:30 Moto + - magazyn samochodowy
19:00 Czempioni w Plusie - magazyn sportowy
20:00 NBA Action - magazyn koszykarski
20:30 Chelsea Londyn FC Liverpool - piłka nożna
22:30 Primera división - magazyn piłkarski
23:00 FC Middlesbrough West Ham United - piłka nożna
01:00 Moto + - magazyn samochodowy
01:30 Gala w Grodzisku Mazowieckim - boks
03:45 Cracovia Kraków Pogoń Szczecin - piłka nożna
05:30 Liga + ekstra - magazyn piłkarski

Ale Kino!
08:00 Śmierć jak kromka chleba - dramat obyczajowy, Polska 1994
10:05 List od Emanuele Crialese - film dokumentalny
10:40 Studnia i wahadło - horror, USA 1961
12:10 Nowy świat - film obyczajowy, Francja 1995
14:20 Pułkownik Kwiatkowski - komediodramat, Polska 1995
16:35 Prawo - dramat obyczajowy, Burkina Faso/Francja 1990
18:05 Gattaca szok przyszłości - film sf, USA 1997
20:00 Ale świat!: Czerwony jedwab - film obyczajowy, Francja/Tunezja 2002
21:45 Nóż - thriller, USA 1985 
23:40 Gra o honor - dramat obyczajowy, USA 1998
02:00 Prawdziwy koniec wielkiej wojny - dramat psychologiczny, Polska 1957

AXN
06:00 11. godzina (10/26) - serial obyczajowy, Kanada 2002
06:50 Amatorzy przygód (21) - serial przygodowy, USA 2003
07:40 Andromeda 3 (22) - serial sf, USA/Kanada 2002
08:30 Herkules (6/13) - serial przygodowy, USA 1994
09:20 Bez pardonu (18) - serial kryminalny, USA 2000
10:10 11. godzina (11/26) - serial obyczajowy, Kanada 2002
11:00 Andromeda 3 (22) - serial sf, USA/Kanada 2002
11:50 Amatorzy przygód (21) - serial przygodowy, USA 2003
12:40 Herkules (6/13) - serial przygodowy, USA 1994
13:30 Bez pardonu (18) - serial kryminalny, USA 2000
14:20 Sprawiedliwość na 18 kołach (16) - serial sensacyjny, USA 2000
15:10 11. godzina (12/26) - serial obyczajowy, Kanada 2002
16:00 Amatorzy przygód (22) - serial przygodowy, USA 2003
16:50 Andromeda 4 (1) - serial sf, USA/Kanada 2003
17:35 Herkules (7/13) - serial przygodowy, USA 1994
18:25 Bez pardonu (19) - serial kryminalny, USA 2000
19:15 Sprawiedliwość na 18 kołach 2 (17) - serial sensacyjny, USA 2001
20:05 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2 (9) - serial kryminalny, USA 2005
21:00 Skazani za niewinność (4) - serial kryminalny, USA 2006
21:50 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 5 (13/23) - serial sensacyjny, USA/Kanada 2005 
22:40 Sprawiedliwość na 18 kołach 2 (17) - serial sensacyjny, USA 2001
23:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2 (9) - serial kryminalny, USA 2005
00:20 Skazani za niewinność (4) - serial kryminalny, USA 2006
01:10 Tajne akcje CIA 2 (18/22) - serial sensacyjny, USA 2003

Europa Europa
08:00 Dziadek - dramat obyczajowy, Hiszpania 1998
10:35 Miejsce zbrodni - dramat kryminalny, Francja 1986 
12:15 Kobieta jest przyszłością mężczyzny - dramat obyczajowy, Korea Południowa/Francja 2004 
13:55 Mój kuzyn monstrum - dramat obyczajowy, Rosja 2004 
15:55 Do widzenia, Nedo - dramat obyczajowy, Niemcy 2000 
17:30 Cinemania (157) - magazyn filmowy
18:00 Biografie Enrico Caruso: Enrico Caruso: Legendarny głos - dramat obyczajowy, Włochy 1951 
20:00 Fortepian - dramat obyczajowy, Nowa Zelandia 1993 
22:10 Róża i Kornelia - dramat obyczajowy, Włochy 2000
23:45 Miejsce zbrodni - dramat kryminalny, Francja 1986
01:25 Czego pragnie kobieta - film erotyczny, Francja 2003 

Canal +
07:00 Minisport + 
07:15 Nie przegap 
07:25 Diabelski młyn
08:00 Bank aniołków – film dok.
09:10 OSS – Misja specjalna – dramat wojenny, USA 1946
11:05 Obcy kontra Predator – film fantastyczny, USA/Kanada 2004
12:55 Zaczarowany rower – film obyczajowy, Polska 1955 
14:15 Krucjata Bourne’a – film sensacyjny, USA/Niemcy 2004 
16:10 Kasjerzy czy kasiarze? – komedia kryminalna, USA 2003
17:50 Sahara – film przyg., USA/ Hiszpania/Niemcy 2005
20:00 Diabelski młyn
20:35 Nie przegap
20:45 Łapu capu
20:50 Minisport +
21:00 Spin City (6)
21:30 Detektyw Monk (2)
22:20 Cineklub: Rollercoaster – thriller, USA 1977
00:25 Moja matka woli kobiety – komediodramat, Hiszpania 2002
02:05 10 minut później – wiolonczela – melodramat, Wlk. Brytania/Niemcy 2002
03:50 Autobus odjeżdża o 6.20 – dramat, Polska 1954

HBO
06:30 Odkurzacze – komedia, USA 2002 
08:10 Europejskie nagrody filmowe 2005 – relacja
09:45 Bez żalu – film obyczajowy, USA 2004 
11:20 Psi mistrz: Puchar Europy – film dla dzieci, USA 2004 
12:45 Historia Brooke Ellison – dramat, USA 2004 
14:15 Na planie 
14:50 Charly – film obyczajowy, USA 2002 
16:25 Możemy być bohaterami – film obyczajowy, Szwecja 2002
17:55 Wyznania małoletniej gwiazdy – komedia, USA 2004
19:25 Lackawanna Blues – film obyczajowy, USA 2005
21:00 Premiera: Alamo – dramat historyczny, USA 2004
23:15 HBO na stojaka!
23:45 Statyści (4)
00:15 W innym życiu – dramat krym., W. Bryt. 2001
01:55 Ostatnia gonitwa – film obyczajowy, USA 2003
03:20 Martin i Orloff – komedia, USA 2003
04:50 Wyznania małoletniej gwiazdy – komedia, USA 2004 

Canal + Film
08:30    Uczta Baltazara - film sensacyjny    
10:10    Deser Pułapka na szczury - film krótkometrażowy     
10:30    Pamiętnik pisany miło¶ci± - film obyczajowy    
12:00    Diabelski młyn - filmy animowane    
12:35    Minisport+ - newsy sportowe    
12:45    Łapu-capu - chochliki telewizyjne    
12:50    Nie przegap - magazyn informacyjny    
13:00    PaĽdziernikowe niebo - film obyczajowy    
14:45    Deser Gabriel - film krótkometrażowy    
15:00    14 godzin - dramat sensacyjny    
16:30    Podwójna gra - melodramat     
18:10    Wielkie nadzieje - melodramat    
20:00    W czym mamy problem? - komedia kryminalna     
21:35    Półmrok - thriller     
23:10    Spin City VI - serial komediowy odc. 6    
23:35    Detektyw Monk IV - serial kryminalny odc. 2     
00:20    South Park VIII - serial animowany dla dorosłych odc. 9     
00:45    SuperDeser Sumienie - film krótkometrażowy    
01:20    May - horror     
02:55    Bracia - dramat obyczajowy     
04:50    Opowie¶ci z krypty - film dokumentalny

Animal Planet
06:00    Na pomoc zwierzętom - serial dokumentalny odc. 38    
06:30    Najzabawniejsze zwierzęta ¶wiata - program rozrywkowy odc. 16    
07:00    Niewiarygodne filmy o zwierzętach - serial dokumentalny odc. 125    
07:30    Małpi biznes - serial dokumentalny odc. 6    
08:00    Na pomoc zwierzętom Australii: Foka - serial dokumentalny    
08:30    Weterynarze z Abu Dhabi - serial dokumentalny odc. 13    
09:00    Życie ssaków: Łowcy owadów - serial dokumentalny odc. 2/10    
10:00    Łowca krokodyli: Niebezpieczni Afrykanie - serial dokumentalny    
11:00    Policja dla zwierz±t w Houston: Mały cud - serial dokumentalny    
12:00    Na pomoc zwierzętom - serial dokumentalny odc. 38    
12:30    Najzabawniejsze zwierzęta ¶wiata - program rozrywkowy odc. 16    
13:00    Niewiarygodne filmy o zwierzętach - serial dokumentalny odc. 125    
13:30    Małpi biznes - serial dokumentalny odc. 6    
14:00    Łowca krokodyli: W poszukiwaniu superkrokodyla - serial dokumentalny    
15:00    Życie ssaków: Łowcy owadów - serial dokumentalny odc. 2/10    
16:00    Policja dla zwierz±t w Miami: Tajemniczy potwór - serial dokumentalny    
17:00    Na pomoc zwierzętom - serial dokumentalny odc. 39    
17:30    Na ratunek przyrodzie - serial dokumentalny odc. 2    
18:00    Niewiarygodne filmy o zwierzętach - serial dokumentalny odc. 126    
18:30    Najzabawniejsze zwierzęta ¶wiata - program rozrywkowy odc. 17    
19:00    Na pomoc zwierzętom Australii: Alarm orłów - serial dokumentalny    
19:30    Małpi biznes - serial dokumentalny odc. 7    
20:00    Psy z celi: Jezioro Erie - serial dokumentalny    
21:00    Na posterunku - serial dokumentalny odc. 12    
22:00    Policja dla zwierz±t w Houston: Anioł stróż - serial dokumentalny    
23:00    Na posterunku: Walki kogutów - serial dokumentalny    
23:30    Małpi biznes - serial dokumentalny odc. 7    
00:00    Pogotowie dla zwierz±t: Szczeniak - serial dokumentalny    
00:30    Weterynaria przyszło¶ci: Calfie - serial dokumentalny    
01:00    Na pomoc zwierzętom - serial dokumentalny odc. 39    
01:30    Na ratunek przyrodzie - serial dokumentalny odc. 2    
02:00    Na posterunku - serial dokumentalny odc. 12    
03:00    Psy z celi: Jezioro Erie - serial dokumentalny    
04:00    Na pomoc zwierzętom Australii: Alarm orłów - serial dokumentalny    
04:30    Małpi biznes - serial dokumentalny odc. 7    
05:00    Policja dla zwierz±t w Houston: Anioł stróż - serial dokumentalny

BBC Prime
05:30    Kids English Zone - kurs języka angielskiego dla dzieci    
06:00    Supermatma - program edukacyjny    
06:20    Starship: Maths - serial animowany dla dzieci    
06:40    Cyferki - program edukacyjny    
07:00    Balamory - program dla dzieci    
07:20    Teletubisie - serial animowany    
07:45    M±drale - program dla dzieci    
08:00    Fimbles - program dla dzieci    
08:20    Bits i Bobs - serial dla dzieci    
08:35    50/50 - program dla dzieci    
09:00    Kupić, nie kupić - program dla hobbystów    
10:15    Wielkie romanse XX wieku: Paul Newman i Joanne Woodward - serial dokumentalny    
10:45    Wielkie romanse XX wieku: Charles Bronson i Jill Ireland - serial dokumentalny    
11:15    Najsłabsze ogniwo - teleturniej    
12:00    David Copperfield - serial przygodowy    
13:00    Armia tatu¶ka - serial komediowy    
13:30    W kółko na okr±gło - serial komediowy    
14:00    Życie ssaków - program przyrodniczy    
15:00    Balamory - program dla dzieci    
15:20    Teletubisie - serial animowany    
15:45    M±drale - program dla dzieci    
16:00    Fimbles - program dla dzieci    
16:20    Bits i Bobs - serial dla dzieci    
16:35    50/50 - program dla dzieci    
17:00    Co by tu zmienić? - magazyn poradnikowy    
17:30    Targowisko antyków - magazyn dla kolekcjonerów    
19:00    Lekarze - serial obyczajowy    
19:30    EastEnders - serial komediowy    
20:00    Takie czasy - serial komediowy    
20:30    Mój bohater - serial komediowy    
21:00    Top of the Pops - lista przebojów    
21:35    Opowie¶ci Kanterberyjskie - serial historyczny    
22:30    Samochodowe imperium - serial komediowy    
23:00    Teatralny biznes - program dokumentalny    
00:00    Popcorn - serial obyczajowy    
01:00    Życie ssaków - program przyrodniczy    
03:00    Krótka historia sztuki - program dokumentalny    
04:00    Kłopoty na górze - serial dokumentalny    
04:40    Sekrety biznesu - program gospodarczy    
05:00    Search - kurs języka angielskiego    
05:15    Look Ahead - kurs języka angielskiego dla młodzieży i dorosłych

Cinemax
06:00    Mieć własny k±t - film obyczajowy    
07:55    Odpowiedz - dramat obyczajowy    
09:30    Shlomi - komediodramat    
11:10    Oblubienica Frankensteina - horror    
13:10    Stracona miło¶ć - dramat obyczajowy    
14:40    Grace i Chuck - dramat społeczny    
16:35    Shlomi - komediodramat    
18:15    Odpowiedz - dramat obyczajowy    
20:00    Najlepsze z najlepszych Garderobiany - dramat psychologiczny    
22:00    Twierdza - horror    
23:35    40 dni i 40 nocy - komedia romantyczna    
01:10    Chłód - thriller    
02:40    Pierwszy poniedziałek paĽdziernika - komedia    
04:15    Pomiędzy - horror

Club
05:30    Na ¶lubnym kobiercu - program rozrywkowy odc. 33    
06:00    Sposób na sprawno¶ć - magazyn fitness odc. 40    
06:25    Szkoła jogi - magazyn fitness odc. 5    
06:55    Niesamowite wnętrza - magazyn poradnikowy odc. 120    
07:20    Niesamowite wnętrza - magazyn poradnikowy odc. 121    
07:45    Zmieniamy lokal - magazyn poradnikowy odc. 1    
08:10    Sobota w kuchni - magazyn kulinarny odc. 14    
08:35    Ekstremalne metamorfozy - magazyn odc. 7    
09:30    Tajemnice ogrodów: Ogrodowe bramy - magazyn hobbistyczny odc. 5    
10:00    Zmieniamy lokal - magazyn poradnikowy odc. 3    
10:25    Niesamowite wnętrza - magazyn poradnikowy odc. 120    
10:55    Niesamowite wnętrza - magazyn poradnikowy odc. 121    
11:25    Na ¶lubnym kobiercu - program rozrywkowy odc. 35    
11:55    Na ¶lubnym kobiercu - program rozrywkowy odc. 45    
12:25    Sobota w kuchni - magazyn kulinarny odc. 22    
13:20    10 lat mniej - magazyn poradnikowy odc. 12    
13:45    Co słychać w Hollywood - program rozrywkowy odc. 96    
14:10    PrzyjdĽ! Zobacz! Kup! - magazyn odc. 5    
14:35    Dom mody - konkurs ubiorów odc. 5    
15:00    Panna młoda - księżniczka czy potwór - reality show odc. 7    
16:00    Sobota w kuchni - magazyn kulinarny odc. 11    
16:30    Obieży¶wiat - serial dokumentalny odc. 16    
17:00    Bazar - serial dokumentalny odc. 8    
17:30    Panna młoda - księżniczka czy potwór - reality show odc. 7    
18:30    Najbardziej kiczowate ¶luby Ameryki - program rozrywkowy    
19:30    10 lat mniej - magazyn poradnikowy odc. 11    
20:00    Nawiedzone miejsca - magazyn popularnonaukowy odc. 10    
20:30    Opowie¶ci o duchach - serial dokumentalny odc. 18    
21:00    Ekstremalne metamorfozy - magazyn odc. 7    
22:00    Potyczki Jerry'ego Springera - talk-show odc. 40    
22:50    Ekstremalne metamorfozy - magazyn odc. 26    
23:40    Zdrada - serial dokumentalny odc. 54    
00:30    Sekstaza - program rozrywkowy odc. 24    
01:20    Potyczki Jerry'ego Springera - talk-show odc. 40    
02:05    PrzyjdĽ! Zobacz! Kup! - magazyn odc. 5    
02:30    Sobota w kuchni - magazyn kulinarny odc. 14    
03:00    Tajemnice ogrodów: Ogrodowe bramy - magazyn hobbistyczny odc. 5    
04:30    Dom mody - konkurs ubiorów odc. 4    
05:00    Przewodnik po ¶wiecie - serial dokumentalny odc. 11

Discovery Civilisation
09:00    Faraon Słońca    
09:55    Midas prawdziwy - film dokumentalny    
10:50    Wojna i cywilizacja: Rewolucja - serial dokumentalny    
11:45    Pola bitew: El-Alamein - serial dokumentalny    
12:40    Zaginione skarby starożytno¶ci: Starożytny Rzym - serial dokumentalny    
13:35    ¦lady starożytno¶ci: Kronan - serial dokumentalny    
14:05    Tajne armie Europy: Górale z Krety - serial dokumentalny    
15:00    Faraon Słońca    
15:55    Midas prawdziwy - film dokumentalny    
16:50    Wojna i cywilizacja: Rewolucja - serial dokumentalny    
17:45    Pola bitew: El-Alamein - serial dokumentalny    
18:40    Zaginione skarby starożytno¶ci: Starożytny Rzym - serial dokumentalny    
19:35    ¦lady starożytno¶ci: Kronan - serial dokumentalny    
20:05    Tajne armie Europy: Górale z Krety - serial dokumentalny    
21:00    Faraon Słońca    
21:55    Midas prawdziwy - film dokumentalny    
22:50    Wojna i cywilizacja: Rewolucja - serial dokumentalny    
23:45    Pola bitew: El-Alamein - serial dokumentalny    
00:40    Zaginione skarby starożytno¶ci: Starożytny Rzym - serial dokumentalny    
01:35    ¦lady starożytno¶ci: Kronan - serial dokumentalny    
02:05    Tajne armie Europy: Górale z Krety - serial dokumentalny

Discovery Channel
05:30    Narodziny samochodu wy¶cigowego odc. 7    
06:00    Najniebezpieczniejszy zawód ¶wiata: Wy¶cig z czasem - serial dokumentalny    
07:00    Gladiatorzy II wojny ¶wiatowej: Oddziały Wolnej Francji    
08:00    Wojny na złomowisku: Terenowy golf - serial dokumentalny    
09:00    Dzika przyroda: Dzikie morza - serial dokumentalny    
10:00    Siła burzy: Na przekór huraganom - serial dokumentalny    
11:00    Narodziny samochodu wy¶cigowego odc. 6    
11:30    Narodziny samochodu wy¶cigowego odc. 7    
12:00    Najniebezpieczniejszy zawód ¶wiata: Wy¶cig z czasem - serial dokumentalny    
13:00    Gladiatorzy II wojny ¶wiatowej: Oddziały Wolnej Francji    
14:00    Wojny na złomowisku: Terenowy golf - serial dokumentalny    
15:00    Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 41    
15:30    Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 42    
16:00    Superjazda: Superrajd - serial dokumentalny    
17:00    Rywalizacja: Wielkie kradzieże - spektakularne ucieczki: Największa kradzież diamentów - serial dokumentalny    
18:00    Siła burzy: Wybrzeżom na ratunek - serial dokumentalny    
19:00    Prawda czy fałsz - pogromcy mitów - serial dokumentalny odc. 47    
20:00    Amerykański chopper: Motocykl Gillette - serial dokumentalny    
21:00    Wielkie operacje SAS: Uwolnienie zakładników z ambasady Iranu - serial dokumentalny    
21:30    Wielkie operacje SAS: Wojna o Falklandy - serial dokumentalny    
22:00    O krok od ¶mierci: Ucieczka z dżungli amazońskiej - serial dokumentalny    
23:00    Amerykański hot-rod: Maszyna ze złomowiska - serial dokumentalny    
00:00    Dziesięć sposobów: Koniec ¶wiata - serial dokumentalny    
01:00    Wielkie projekty - genialni konstruktorzy: Nowy Jork, Harlem - serial dokumentalny    
02:00    Z akt FBI: Strzelec    
03:00    Dzika przyroda: Dzika broń - serial dokumentalny    
04:00    Siła burzy: Wybrzeżom na ratunek - serial dokumentalny    
05:00    Narodziny samochodu wy¶cigowego odc. 8

Discovery Science
06:00    Podniebne wy¶cigi - film dokumentalny    
06:50    Robotica - magazyn popularnonaukowy odc. 3    
07:40    Jak to zbudowano?: Podziemne konstrukcje - serial dokumentalny    
08:10    Słoneczne imperium: Wędrówki w kosmosie - serial dokumentalny    
09:00    Człowiek, który przetrwa wszystko: Wybrzeże Pacyfiku - serial dokumentalny    
09:55    Robotica - magazyn popularnonaukowy odc. 3    
10:45    Kuchenna chemia: Owoce i warzywa - serial dokumentalny    
11:10    Dinozaury z głębin - film dokumentalny    
12:00    Podniebne wy¶cigi - film dokumentalny    
12:50    Robotica - magazyn popularnonaukowy odc. 3    
13:40    Jak to zbudowano?: Podziemne konstrukcje - serial dokumentalny    
14:10    Słoneczne imperium: Wędrówki w kosmosie - serial dokumentalny    
15:00    Człowiek, który przetrwa wszystko: Wybrzeże Pacyfiku - serial dokumentalny    
15:55    Robotica - magazyn popularnonaukowy odc. 3    
16:45    Kuchenna chemia: Owoce i warzywa - serial dokumentalny    
17:10    Dinozaury z głębin - film dokumentalny    
18:00    Flightline, czyli wszystko o maszynach lataj±cych - serial dokumentalny odc. 10    
18:25    Flightline, czyli wszystko o maszynach lataj±cych - serial dokumentalny odc. 10    
18:50    Wielka niewiadoma - serial dokumentalny odc. 4    
19:15    Wynalazcy: Whyte - serial dokumentalny    
19:40    Jak to zbudowano?: Betonowa dżungla - serial dokumentalny    
20:10    Katastrofa promu kosmicznego - film dokumentalny    
21:00    Planeta żywiołów: Ogień - serial dokumentalny    
21:55    Wielka niewiadoma - serial dokumentalny odc. 4    
22:20    Wynalazcy: Whyte - serial dokumentalny    
22:45    Kuchenna chemia: Mięso - serial dokumentalny    
23:10    Jurassica: Dolina potworów - serial dokumentalny    
23:35    Jurassica: Tajemnica Loch Ness - serial dokumentalny    
00:00    Flightline, czyli wszystko o maszynach lataj±cych - serial dokumentalny odc. 10    
00:25    Flightline, czyli wszystko o maszynach lataj±cych - serial dokumentalny odc. 10    
00:50    Wielka niewiadoma - serial dokumentalny odc. 4    
01:15    Wynalazcy: Whyte - serial dokumentalny    
01:40    Jak to zbudowano?: Betonowa dżungla - serial dokumentalny    
02:10    Katastrofa promu kosmicznego - film dokumentalny    
03:00    Planeta żywiołów: Ogień - serial dokumentalny    
03:55    Wielka niewiadoma - serial dokumentalny odc. 4    
04:20    Wynalazcy: Whyte - serial dokumentalny    
04:45    Kuchenna chemia: Mięso - serial dokumentalny    
05:10    Jurassica: Dolina potworów - serial dokumentalny

Extreme Sports
06:00    Fusion TV odc. 64    
07:00    Drop In TV odc. 12    
07:30    IFMXF Freestyle Motocross - Kolonia - program sportowy    
08:00    Winter Gravity Games - program sportowy odc. 6    
09:00    Zapcats Championships 2005 - program sportowy odc. 1    
09:30    Mobile Skatepark Series 2004: Best of Cincinnati MSS odc. 7    
10:00    Cactus Garden odc. 43    
10:30    LG Action Sports Asian Tour odc. 1    
11:00    Drop In TV odc. 12    
11:30    IFMXF Freestyle Motocross - Kolonia - program sportowy    
12:00    Fusion TV odc. 64    
13:00    Winter Gravity Games - program sportowy odc. 6    
14:00    LG Action Sports 2005 - program sportowy odc. 3    
15:00    Drop In TV odc. 12    
15:30    IFMXF Freestyle Motocross - Kolonia - program sportowy    
16:00    Road Fools - program sportowy odc. 3    
17:00    Winter Gravity Games - program sportowy odc. 6    
18:00    LG Action Sports 2005 - program sportowy odc. 3    
19:00    California Roadtrippin    
19:30    Sacred Ride 2006 - program sportowy odc. 4    
20:00    Gen://ex odc. 1    
20:30    Vans Worlds Championships Skateboard    
21:00    LG Action Sports 2005 - program sportowy odc. 4    
22:00    Hardcore Candy - program sportowy odc. 10    
22:30    Winter Gravity Games - program sportowy odc. 6    
23:30    Sacred Ride 2006 - program sportowy odc. 4    
00:00    LG Action Sports 2005 - program sportowy odc. 4    
01:00    Winter Gravity Games - program sportowy odc. 6    
02:00    Fusion TV odc. 64    
03:00    Sacred Ride 2006 - program sportowy odc. 4    
03:30    Hardcore Candy - program sportowy odc. 10    
04:00    Gen://ex odc. 1    
04:30    Vans Worlds Championships Skateboard    
05:00    Winter Gravity Games - program sportowy odc. 6

Hallmark Channel
06:00    Chłopak od muzyki - komedia obyczajowa    
07:45    Ksi±żę i żebrak - film familijny    
09:30    Wyprawa "Jednorożca" - film fantasy odc. 1/2    
11:15    Szczyt głodu - dramat obyczajowy    
13:00    Potyczki Amy - serial obyczajowy odc. 6    
14:00    Chłopak od muzyki - komedia obyczajowa    
15:45    Ksi±żę i żebrak - film familijny    
17:30    Wyprawa "Jednorożca" - film fantasy odc. 1/2    
19:15    Potyczki Amy - serial obyczajowy odc. 7    
20:15    Jack - dramat obyczajowy    
22:00    Prawo i porz±dek: Zbrodniczy zamiar - serial sensacyjny odc. 1    
23:00    Na ratunek córce - dramat obyczajowy    
00:45    Hamlet - dramat obyczajowy odc. 2-ost.    
02:30    Jack - dramat obyczajowy    
04:15    Na ratunek córce - dramat obyczajowy

MTV Polska
06:00    Starter - klipy na dobry pocz±tek dnia    
07:00    Penetratorzy - sekrety alkowy    
08:00    Starter - klipy na dobry pocz±tek dnia    
09:00    MTV kofeina - energetyzuj±ce teledyski    
11:30    Najlepsze programy z Pan-Europejskiej oferty MTV    
12:00    MTV wkręca - Ashton Kutcher wkręca gwiazdy    
12:30    My Own - show randkowe    
13:00    The Ashlee Simpson Show - program autorski    
13:30    Popcorn - magazyn filmowy    
14:00    MTV Energy - najlepsze teledyski    
14:30    MTV Maxxx Hits - notowanie    
15:30    W rytmie MTV - szkoła tańca    
16:00    Laguna Beach - reality show    
16:30    Penetratorzy - sekrety alkowy    
17:00    Date My Mom - rodzice testuj± kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci    
17:30    The Real World - reality show    
18:00    Road Rules - MTV w podróży    
18:30    MTV Goal - MTV o piłce nożnej    
19:00    The Assistant - Andy Dick szuka asystenta    
19:30    MTV News    
20:00    Kontra - bitwa na teledyski    
21:00    Fabulous Life of...: Britney Spears - kulisy życia prywatnego gwiazd    
21:30    Dom Runa - reality show    
22:00    South Park - serial animowany dla dorosłych    
22:30    Demolka - antyodpicowywanie    
23:00    Tramwajówka - notowanie hiphopowe    
00:00    N-Style - magazyn sportów ekstremalnych    
00:30    Bezsenno¶ć z MTV - klipy dla nocnych marków

VH1
06:00    VH1 Hits - hity dekady    
10:00    VH1 Greatest Hits - oldies but goldies w wydaniu polskim i zagranicznym    
11:00    All Access: Oszaleli z miło¶ci - za kulisami życia gwiazd    
11:30    Fabulous Life of...: Mary-Kate & Ashlee - kulisy życia prywatnego gwiazd    
12:00    Best of Charts - hity z pierwszych miejsc przebojów    
13:00    So 80's - największe hity sprzed 20 lat    
13:30    Smells Like 90's - przeboje ery grange'u    
14:00    VH1 Hits - hity dekady    
16:00    3 z 1 - trzy teledyski jednego wykonawcy    
16:30    Wczoraj i dzi¶ - przekrój twórczo¶ci artystów    
17:00    Na temat - klipy z kluczem    
18:00    Best of Charts - hity z pierwszych miejsc przebojów    
19:00    Smells Like 90's - przeboje ery grange'u    
19:30    Za kulisami teledysku: "Crazy in Love' Beyoncé - jak się kręci teledyski    
20:00    Trippin" - w podróży z Cameron Diaz    
20:30    Diary of...: Anastacia - za kulisami życia gwiazd    
21:00    W domu u...: Gwiazdy futbolu - z wizyt± u gwiazd    
21:30    Moja muzyka    
22:30    Rock Ballads - program muzyczny    
23:00    Chillout - teledyski dla nocnych marków    
23:30    Daria - serial animowany    
00:00    VH1 Hits - hity dekady    
04:00    Chillout - teledyski dla nocnych marków

National Geographic Channel
08:00    Hogzilla - film dokumentalny    
09:00    Podobne do nas: Polityka - serial dokumentalny    
10:00    Niebezpieczne spotkania - film dokumentalny    
11:00    Wierzyć, nie wierzyć?: Duchy - serial dokumentalny    
12:00    Hood i Bismarck - morska bitwa - film dokumentalny odc. 1/2    
13:00    Hogzilla - film dokumentalny    
14:00    Podobne do nas: Polityka - serial dokumentalny    
15:00    Niebezpieczne spotkania - film dokumentalny    
16:00    Polowanie na my¶liwego: Ludojady z namorzynowego lasu - serial dokumentalny    
17:00    Egipt: Prawdziwe oblicze Tutenchamona - film dokumentalny    
18:00    Sztormowe opowie¶ci: Tornado w Plainfield - serial dokumentalny    
18:30    Sztormowe opowie¶ci: Łowcy huraganu Opal - serial dokumentalny    
19:00    Hogzilla - film dokumentalny    
20:00    Hood i Bismarck - morska bitwa - film dokumentalny odc. 1/2    
21:00    Ewangelia według Judasza - film dokumentalny    
23:00    Katastrofa w przestworzach: Porwanie nad Afryk± - serial dokumentalny    
00:00    Ewangelia według Judasza - film dokumentalny

Planete
06:45    Legendarne samoloty 2: Lotnictwo transportowe - serial dokumentalny odc. 6/14    
07:45    Morskie legendy: Ognisty ptak z Rio Maximo - serial dokumentalny odc. 10/13    
08:15    Lotnictwo morskie: A-3 Viking - serial dokumentalny odc. 10/11    
09:10    Morskie legendy: Sen o krokodylu - serial dokumentalny odc. 2/13    
09:40    Morskie legendy: Czarna wyspa - serial dokumentalny odc. 3/13    
10:10    Morskie legendy: Tanna, wyspa magicznych kamieni - serial dokumentalny odc. 4/13    
10:40    Morskie legendy: Żagle i sieci - serial dokumentalny odc. 5/13    
11:10    Morskie legendy: Tika Pana Pana - serial dokumentalny odc. 6/13    
11:40    Władczyni fal: Brytania opanowuje morza - serial dokumentalny odc. 1/5    
12:30    Stulecie: Metropolis - serial dokumentalny odc. 5/13    
13:25    Żywe ¶wiatło natury - film dokumentalny    
14:00    Wojna na Pacyfiku: Most na rzece Kwai - film dokumentalny odc. 1/3    
14:55    Siostra Helen - film dokumentalny    
16:30    Lodowy hotel - film dokumentalny    
16:40    Moje miasto: Londyn, Meksyk - serial dokumentalny    
17:15    Zielona karta - serial dokumentalny odc. 8/31    
17:45    Stulecie: Dziedzictwo - serial dokumentalny odc. 1/13    
18:45    Zielona Brygada: Walc pił łańcuchowych - serial dokumentalny odc. 8/12    
19:15    Mistrzowie piłki: Raul - serial dokumentalny odc. 7/26    
19:45    Mapy brazylijskich miast: Sao Paulo - film dokumentalny odc. 2/3    
20:15    Władcy duchów: Połów w Entogo - serial dokumentalny odc. 12/13    
20:45    Imperium rzymskie: Wielko¶ć i upadek - film dokumentalny odc. 3-ost.    
21:45    Dno piekła - film dokumentalny    
22:50    Zielona karta - serial dokumentalny odc. 3/31    
23:20    Zielona Brygada: Garimpeiros na rzece Approuague - serial dokumentalny odc. 3/12    
23:50    Mafia i Hollywood - film dokumentalny    
00:45    Argentyna: Zagrożona demokracja - film dokumentalny    
01:40    Mapy brazylijskich miast: Rio de Janeiro - film dokumentalny odc. 2/3    
02:10    ¦mierć w imię honoru - film dokumentalny

Polonia 1
6:40 Zorro
7:25 Cierpieć z miłości (44)
8:10 Top shop
19:00 Moje dzieci, moje życie (71)
20:00 Rozgrywki wyższych sfer
20:30 Bank samotnych serc
20:45 Inspektor kryminalny
22:20 Świat jest piękny
22:45 Erotyczna giełda
22:55 Program erotyczny
23:35 Niegrzeczne historie
23:55 Amore TV
0:15 Goon
0:35 Night Shop
0:45 Reflex
0:55 Military Shop
1:05 Erotyczna giełda
1:15 Night Shop
1:25 Program erotyczny
1:45 Night Shop
2:00 Program erotyczny
2:20 Night Shop
2:35 Sex Flirty
2:55 Program erotyczny
3:10 Night Shop
3:25 Program erotyczny
3:40 Night Shop
3:50 Sex Flirty

Reality TV
06:00    Patrol miejski - serial dokumentalny    
06:50    Powietrzni ratownicy    
07:15    Policja - serial dokumentalny    
07:40    Graniczny patrol - serial dokumentalny    
08:05    Cisza przed burz± - serial dokumentalny    
08:55    Dlaczego? - serial dokumentalny    
09:20    Kod 3 - serial dokumentalny    
09:50    Przechytrzyć ¶mierć - serial dokumentalny    
10:15    Waga w dół - serial dokumentalny    
10:40    Z kronik policyjnych - serial dokumentalny    
11:05    Studenci medycyny - serial dokumentalny    
11:30    To cud - serial dokumentalny    
12:20    Najpotężniejsze eksplozje ¶wiata - serial dokumentalny    
13:10    Zwierzęce pogotowie - serial dokumentalny    
13:35    Patrol miejski - serial dokumentalny    
14:25    Waga w dół - serial dokumentalny    
14:50    Graniczny patrol - serial dokumentalny    
15:15    Diagnoza nieznana: Okrutny postęp - serial dokumentalny    
16:10    Przechytrzyć ¶mierć - serial dokumentalny    
16:35    Oko za oko - serial dokumentalny    
17:00    Dlaczego? - serial dokumentalny    
17:30    Zwierzęce pogotowie - serial dokumentalny    
18:00    Studenci medycyny - serial dokumentalny    
18:30    Najpotężniejsze eksplozje ¶wiata - serial dokumentalny    
19:30    Sekrety Las Vegas - serial dokumentalny    
20:30    Wielka gra - serial dokumentalny    
21:00    Medycyna s±dowa - serial dokumentalny    
21:30    Dzień mojej ¶mierci - film dokumentalny    
22:30    Studenci - serial dokumentalny    
23:00    Istne szaleństwo - serial dokumentalny    
23:30    Zdrada - serial dokumentalny    
00:25    Od ¶rodka - serial dokumentalny    
01:15    Medycyna s±dowa - serial dokumentalny    
01:40    Waga w dół - serial dokumentalny    
02:05    Dzień mojej ¶mierci - film dokumentalny    
02:55    Najpotężniejsze eksplozje ¶wiata - serial dokumentalny    
03:50    Zdrada - serial dokumentalny    
04:35    Dlaczego? - serial dokumentalny    
05:00    Szalej±ce żywioły - serial dokumentalny

Romantica
06:00 2nd Chance: Kiedy będziesz moją (Meksyk 2001) telenowela (226) Reż: Martin Barraza, wyk.: Silvia Navarro, Sergio Basanez, Anette Michel, Rodrigo Abed
07:00 Premiere: Niewolnica Isaura (Brazylia 2004) telenowela (35) Reż: Emílio Di Biasi, Herval Rossano, wyk.: Bianca Rinaldi, Rubens de Falco, Leopoldo Pacheco, Norma Blum
08:00 Premiere: Żona Lorenza (Peru, Wenezuela 2003) telenowela (9) Reż: Luis Barrios, Jorge Tapia, wyk.: Guillermo Pérez, Carolina Tejera, Adriana Louvier, Yul Burkle
09:00 Premiere: Marzenia nic nie kosztują (USA, Wenezuela 2005) telenowela (19) Reż: Yaky Ortega, Arquímedes Rivero, wyk.: Karyme Lozano, Olivia Collins, Víctor Cámara, Cristián de la Fuente
10:00 Premiere: Niewolnica Isaura (Brazylia 2004) telenowela (35) Reż: Emílio Di Biasi, Herval Rossano, wyk.: Bianca Rinaldi, Rubens de Falco, Leopoldo Pacheco, Norma Blum
11:10 2nd Chance: Soledad (Peru 2000) telenowela (111) Reż: Danny Gavidia, wyk.: Coraima Torres, Guillermo Pérez, Lupita Ferrer, Karina Calmet
12:00 2nd Chance: Kiedy będziesz moją (Meksyk 2001) telenowela (226) Reż: Martin Barraza, wyk.: Silvia Navarro, Sergio Basanez, Anette Michel, Rodrigo Abed
13:00 Premiere: Żona Lorenza (Peru, Wenezuela 2003) telenowela (9) Reż: Luis Barrios, Jorge Tapia, wyk.: Guillermo Pérez, Carolina Tejera, Adriana Louvier, Yul Burkle
14:00 Premiere: Marzenia nic nie kosztują (USA, Wenezuela 2005) telenowela (19) Reż: Yaky Ortega, Arquímedes Rivero, wyk.: Karyme Lozano, Olivia Collins, Víctor Cámara, Cristián de la Fuente
15:00 Premiere: Niewolnica Isaura (Brazylia 2004) telenowela (35) Reż: Emílio Di Biasi, Herval Rossano, wyk.: Bianca Rinaldi, Rubens de Falco, Leopoldo Pacheco, Norma Blum
16:00 Premiere: Żona Lorenza (Peru, Wenezuela 2003) telenowela (9) Reż: Luis Barrios, Jorge Tapia, wyk.: Guillermo Pérez, Carolina Tejera, Adriana Louvier, Yul Burkle
17:00 2nd Chance: Soledad (Peru 2000) telenowela (111) Reż: Danny Gavidia, wyk.: Coraima Torres, Guillermo Pérez, Lupita Ferrer, Karina Calmet
18:00 Premiere: Marzenia nic nie kosztują (USA, Wenezuela 2005) telenowela (19) Reż: Yaky Ortega, Arquímedes Rivero, wyk.: Karyme Lozano, Olivia Collins, Víctor Cámara, Cristián de la Fuente
19:00 Premiere: Niewolnica Isaura (Brazylia 2004) telenowela (35) Reż: Emílio Di Biasi, Herval Rossano, wyk.: Bianca Rinaldi, Rubens de Falco, Leopoldo Pacheco, Norma Blum
20:00 2nd Chance: Kiedy będziesz moją (Meksyk 2001) telenowela (226) Reż: Martin Barraza, wyk.: Silvia Navarro, Sergio Basanez, Anette Michel, Rodrigo Abed
21:00 Premiere: Żona Lorenza (Peru, Wenezuela 2003) telenowela (9) Reż: Luis Barrios, Jorge Tapia, wyk.: Guillermo Pérez, Carolina Tejera, Adriana Louvier, Yul Burkle
22:00 Premiere: Marzenia nic nie kosztują (USA, Wenezuela 2005) telenowela (19) Reż: Yaky Ortega, Arquímedes Rivero, wyk.: Karyme Lozano, Olivia Collins, Víctor Cámara, Cristián de la Fuente
23:00 Premiere: Niewolnica Isaura (Brazylia 2004) telenowela (35) Reż: Emílio Di Biasi, Herval Rossano, wyk.: Bianca Rinaldi, Rubens de Falco, Leopoldo Pacheco, Norma Blum
00:00 Premiere: Żona Lorenza (Peru, Wenezuela 2003) telenowela (9) Reż: Luis Barrios, Jorge Tapia, wyk.: Guillermo Pérez, Carolina Tejera, Adriana Louvier, Yul Burkle
01:00 Premiere: Marzenia nic nie kosztują (USA, Wenezuela 2005) telenowela (19) Reż: Yaky Ortega, Arquímedes Rivero, wyk.: Karyme Lozano, Olivia Collins, Víctor Cámara, Cristián de la Fuente
02:00 2nd Chance: Soledad (Peru 2000) telenowela (111) Reż: Danny Gavidia, wyk.: Coraima Torres, Guillermo Pérez, Lupita Ferrer, Karina Calmet
02:50 2nd Chance: Kiedy będziesz moją (Meksyk 2001) telenowela (226) Reż: Martin Barraza, wyk.: Silvia Navarro, Sergio Basanez, Anette Michel, Rodrigo Abed
03:40 Premiere: Spojrzenie kobiety (Meksyk 1997) telenowela (9) Reż: Antonio Serrano, wyk.: Angélica Aragón, Fernando Luján, Plutarco Haza, Ari Telch
04:30 2nd Chance: Krok do szaleństwa (Wenezuela 2001) telenowela (45) Reż: Carlos Izquierdo, wyk.: Wanda D'Isidoro, Mario Cimarro, Jean Carlo Simancas
05:15 Soledad (Peru 2000) telenowela (111) Reż: Danny Gavidia, wyk.: Coraima Torres, Guillermo Pérez, Lupita Ferrer, Karina Calmet

VIVA Polska
06:00 Planet VIVA program muzyczny
11:00 Gwiazdograj
11:30 Parot
12:00 Kochlik
12:20 Rendez-vous program rozrywkowy
12:30 Gwiazdograj
13:00 Parot
13:30 Kochlik
14:00 Tom kultury magazyn kulturalny
14:10 Planet VIVA program muzyczny
15:00 In & Out
15:50 Tom kultury magazyn kulturalny
16:00 VIVAMAT program muzyczny
17:00 Eurotop program muzyczny
17:50 Rendez-vous program rozrywkowy
18:00 Parot
18:30 Kochlik
19:00 Parot
19:30 Gwiazdograj
19:50 Tom kultury magazyn kulturalny
20:00 12 - dwanaście klipów, jeden wspólny motyw
21:00 Planet VIVA program muzyczny
21:50 Tom kultury magazyn kulturalny
22:00 Net Charts program muzyczny
22:50 Rendez-vous program rozrywkowy
23:00 Parot
00:00 Hitbuster program muzyczny
01:00 Nightrider

ZigZap/Hyper
06:00 Jakub Jakub 2 (Kanada 2005) Jakub Jakub i błąd w nadawaniu, serial animowany (15)
06:25 Gruby pies Mendoza (USA) I ty, Mendozo?, serial animowany (4)
06:50 Ziemniak, ostatnie starcie (Francja 2004) Rycerz Karczycho/Agent Wielkie Zero, serial animowany (19)
07:00 Maqlatura program dla młodzieży
07:10 Szał na Amandę (USA 1999) serial komediowy (27) wyk.: Amanda Bynes, Drake Bell, Raquel Lee, Josh Peck
07:40 Przymierzalnia: Przymierzalnia program dla młodzieży
07:45 Przymierzalnia: Bratz (USA 2005) serial animowany (15)
08:10 Przymierzalnia: Przymierzalnia program dla młodzieży
08:15 Przymierzalnia: Lizzie McGuire 3 (USA 2003) serial komediowy (16) wyk.: Hilary Duff, Adam Lamberg, Lalaine, Jake Thomas
08:40 Przymierzalnia: Przymierzalnia program dla młodzieży
08:45 Przymierzalnia: Gwiazda od zaraz 2 (Kanada) serial dla młodzieży (2) Reż: Graeme Campbell, Pat Williams, wyk.: Alexz Johnson, Barbara Mamabolo, Simon Reynolds, Jane Sowerby
09:10 Przymierzalnia: Przymierzalnia program dla młodzieży
09:20 Martin Tajemniczy 2 (Francja, Kanada) serial animowany (5)
09:45 Wybraniec smoka (USA) serial animowany (25)
10:10 Wybraniec smoka (USA) serial animowany (26)
10:35 Kod Lyoko (Francja 2004) serial animowany (9)
11:00 Maqlatura program dla młodzieży
11:10 Jakub Jakub 2 (Kanada 2005) Jakub Jakub i wielka zamiana, serial animowany (16)
11:35 Gruby pies Mendoza (USA) Poszukiwacze przygód, serial animowany (5)
12:05 Ziemniak, ostatnie starcie (Francja 2004) Rycerz z Zakonu Pizzy/Pizzuś Luigi, serial animowany (20)
12:15 Krewni i znajomi królika program dla młodzieży
12:45 Świat nonsensów u Stevensów (USA 2000) serial familijny (45) wyk.: Shia LaBeouf, Christy Carlson Romano, Nick Spano, Tom Virtue
13:00 6 w pracy 2 (Kanada) Wejście smoka, serial animowany (1)
13:30 Lizzie McGuire (USA 2001) Gimnastyka artystyczna, serial komediowy (4) wyk.: Hilary Duff, Adam Lamberg, Lalaine, Jake Thomas
14:00 Klinika pod kangurem (Australia, USA, Wielka Brytania 2003) serial przygodowy (15) Reż: Stephen Johnson, wyk.: Douglas Smith, Genevieve Hegney, Richard Wilson, David Roberts
14:30 Świat nonsensów u Stevensów (USA 2000) serial familijny (46) wyk.: Shia LaBeouf, Christy Carlson Romano, Nick Spano, Tom Virtue
15:00 Maqlatura program dla młodzieży
15:10 Klub Winx 2 (Włochy) Wyścig z czasem, serial animowany (11)
15:35 Sabrina (USA) serial animowany (44)
16:00 Sabrina (USA) serial animowany (45)
16:25 Trollz (USA) Dziwny smok, serial animowany (18)
16:55 Martin Tajemniczy 2 (Francja, Kanada) serial animowany (6)
17:20 Wybraniec smoka (USA) Wybór, serial animowany (1)
17:45 Wybraniec smoka (USA) Wybór, serial animowany (2)
18:10 Kod Lyoko (Francja 2004) serial animowany (10)
18:35 6 w pracy 2 (Kanada) Guru, serial animowany (2)
19:00 Maqlatura program dla młodzieży
19:10 Trans sport program dla młodzieży
19:35 Lizzie McGuire (USA 2001) Mama atakuje, serial komediowy (5) wyk.: Hilary Duff, Adam Lamberg, Lalaine, Jake Thomas
20:00 Klinika pod kangurem (Australia, USA, Wielka Brytania 2003) serial przygodowy (16) Reż: Stephen Johnson, wyk.: Douglas Smith, Genevieve Hegney, Richard Wilson, David Roberts
20:30 Szał na Amandę (USA 1999) serial komediowy (26) wyk.: Amanda Bynes, Drake Bell, Raquel Lee, Josh Peck
21:00 HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM: Gilgamesh serial animowany (1)
21:20 Java Games magazyn komputerowy
21:30 Hot News magazyn komputerowy
22:00 Game Factory magazyn komputerowy
22:15 Klipy program muzyczny
23:30 Game Play magazyn komputerowy
23:45 Klipy program muzyczny
00:00 Hyper Classic magazyn muzyczny
00:30 Gunslinger Girl (Japonia, USA 2002) serial animowany (13) Reż: Morio Asaka
01:00 Zakończenie programu 


Kino Polska
6:31 Seans radiowy
6:31 Czarny księżyc   wspomnienia, 2005, 25'
6:56 O zwyrtałowej muzyce   ludzie i zdarzenia, 2005, 20'
7:16 Ja chodzę, ty chodzisz   ludzie i zdarzenia, 2005, 19'
7:36 Jak można zapomnieć   radiowe studio piosenki, 2005, wyst. Taneczna dyr.: Cajmer Orkiestra, 3'
7:47 Portrety - Kurierzy polskiego podziemia: Znicz olimpijski Gość: Cezary Chlebowski
7:55 Znicz olimpijski   dramat wojenny, 1969, reż. Lech Lorentowicz, wyst. Wanda Neumann, Tadeusz Kalinowski, Edmund Fetting, Jerzy Jogałła, 87'
9:28 Zakopiański ród   1986, reż. Zbigniew Raplewski, 14'
9:43 Śladami Byrcynowych wspominków   1962, reż. Jan Riesser, 15'
10:04 Bachleda   reportaż, 1971, reż. Zbigniew Raplewski, 9'
10:21 Seans: Gwiazda na horyzoncie - Krystyna Mikołajewska: Kontrybucja
10:21 Kontrybucja   dramat wojenny, 1966, reż. Jan Łomnicki, wyst. Wojciech Zasadziński, Krystyna Mikołajewska, Jan Englert, Henryk Bąk, 87'
11:54 Wpinanie księżyca   2001, reż. Andrzej Czulda, 40'
12:43 Seans: Czasy i obyczaje - Czwartki ubogich
12:43 Czwartki ubogich   obyczajowy, 1981, reż. Sylwester Szyszko, wyst. Waldemar Kownacki, Grażyna Dyląg, Marzena Trybała, 91'
14:20 Hokus-pokus   1981, reż. Witold Starecki, 11'
14:33 Wygrać - przegrać   1976, reż. Tadeusz Pałka, 16'
14:54 Autoportret   1980, reż. Paweł Kędzierski, 16'
15:20 Seans: Gwiazda na horyzoncie - Laura Łącz: Kamienne tablice Gość: Laura Łącz
15:28 Kamienne tablice   dramat, 1984, reż. Ewa i Czesław Petelscy, wyst. Krzysztof Chamiec, Laura Łącz, Ewa Szykulska, Janusz Kłosiński, 134'
17:52 Seans: Gwiazda na horyzoncie - Jadwiga Jankowska: Wkrótce nadejdą bracia Goście: Jadwiga Jankowska-Cieślak, Kazimierz Kutz
18:03 Wkrótce nadejdą bracia   dramat psychologiczny, 1985, reż. Kazimierz Kutz, wyst. Jadwiga Jankowska-Cieślak, Jerzy Kamas, Tadeusz Chudecki, Jerzy Kryszak, 86'
19:36 Wielkanoc   1974, reż. Ewa Kot, wyst. Jadwiga Jankowska-Cieślak, Mariola Mamona, Jan Himilsbach, Maciej Grzybowski, Bronisław Pawlik, Bolesław Płotnicki, 15'
20:02 Seans: Poprawka z historii - Śmierć prezydenta Komentarz: Jerzy Eisler
20:14 Śmierć prezydenta   historyczny, 1977, reż. Jerzy Kawalerowicz, wyst. Zdzisław Mrożewski, Marek Walczewski, Henryk Bista, Czesław Byszewski, 136'
22:41 Na przełaj przez PRL - Świecki święty cz. 1
22:41 PKF 15/47   kronika, 1947, 9'
22:52 PKF 15/53   kronika, 1953, 16'
23:10 PKF 14B/67   kronika, 1967, 10'
23:21 PKF 15B/77   kronika, 1977, 10'
23:41 Seans: Czasy i obyczaje - Czwartki ubogich
23:41 Czwartki ubogich   obyczajowy, 1981, reż. Sylwester Szyszko, wyst. Waldemar Kownacki, Grażyna Dyląg, Marzena Trybała, 91'
1:17 Hokus-pokus   1981, reż. Witold Starecki, 11'
1:30 Wygrać - przegrać   1976, reż. Tadeusz Pałka, 16'
1:50 Autoportret   1980, reż. Paweł Kędzierski, 16'
2:12 Seans: Gwiazda na horyzoncie - Laura Łącz: Kamienne tablice Gość: Laura Łącz
2:20 Kamienne tablice   dramat, 1984, reż. Ewa i Czesław Petelscy, wyst. Krzysztof Chamiec, Laura Łącz, Ewa Szykulska, Janusz Kłosiński, 134

4fun TV
06:00    4fun.hits
07:00    Parszywe Pozycje
09:00    4fun.hits
11:00    4fun'rocks
12:00    TERAZ.pl
13:00    4fun.hits
14:00    Parszywe Pozycje
15:00    Kartony
16:00    Rebel
17:00    Wiadomo
17:02    Parszywe Pozycje
18:00    4fun.hits
19:00    Wiadomo
19:02    4fun'rocks
20:00    Kartony
21:00    Wiadomo
21:02    4fun.hiphop
22:00    4fun'rocks
23:02    Wiadomo
23:05    Kartony
00:00    4fun'rocks
01:00    4fun'ocka
04:00    4fun.chill

Travel Channel
08:00 Floyd On Africa
08:30 Floyd Uncorked
09:00 Floyd Uncorked
09:30 Travel 2006
10:00 Distant Shores
10:30 Solo in Se Asia
11:00 The Thirsty Traveler
11:30 The Thirsty Traveler
12:00 Globe Trekker
13:00 Africa Trek
13:30 The Travel Bug
14:00 Floyd On Africa
14:30 Floyd Uncorked
15:00 Stepping The World
15:30 The Tourist
16:00 Globe Trekker
17:00 A Taste of California
17:30 Stepping The World
18:00 Urbanation
18:30 The Travel Bug
19:00 Earthwalkers
19:30 Earthwalkers
20:00 Don't Forget Your Passport
21:00 Cruising On the Queen Mary 2
21:30 Dream Destinations
22:00 Safari Stopovers
23:00 Globe Trekker
00:00 Earthwalkers
00:30 Earthwalkers
01:00 Floyd On Africa
01:30 Floyd Uncorked

Polsat Sport
07:00    Red Bull Air Race Zawody w Abu Dhabi
08:00    Clip
08:15    Studio Pucharu Polski
08:30    Zagłębie Lubin Wisła Płock Puchar Polski 1. mecz finałowy
10:30    Studio Pucharu Polski
10:45    Studio Ligi Mistrzów
11:35    FC Barcelona AC Milan Liga Mistrzów półfinał
13:35    Studio Ligi Mistrzów
14:00    Ajax Amsterdam FC Groningen Liga holenderska play-off 1. mecz finałowy
16:00    Villarreal CF Arsenal Londyn Liga Mistrzów półfinał
17:45    Barcelona TV Frank Rijkaard
18:20    Futbol Mundial
18:45    Polska Holandia Mistrzostwa Świata 1. Dywizji
20:55    FC Middlesbrough Steaua Bukareszt Puchar UEFA półfinał
23:00    Mundial 2006
23:10    FC Barcelona AC Milan Liga Mistrzów półfinał

Mezzo
06:00    Séquences Classic
09:50    Mezzo Mag
10:00    Un été de musique
10:30    Leonid Chizhik La Roque-d'Anthéron
11:00    Classic Archive Yehudi et Jeremy Menuhim
12:00    Séquences Classic
13:35    Mezzo Mag
13:45    Voyage musical en Slovénie
14:40    Marathon musical Jeunes talents slovnes
15:10    Little Man Ballet-pantomine dans la chorégraphie d'Iko Otrin
15:45    Best of des Nijinsky Award 2004
16:50    Troya Siglo XXI Spectacle d'ouverture du festival Merida
18:10    Improvisations par l'organiste Gunnar Idenstam
18:20    Jeunes solistes au Conservatoire de Paris Korniluk, Meunier et Baba
19:05    Séquences Jazz
20:00    Séquences Classic
20:40    Mezzo Mag
20:50    Musiques au c$oeur
22:50    Mezzo Mag
23:00    Oscar D'Leon au Paléo Festival de Nyon 2004
00:00    Séquences Jazz Mix
01:00    Freedom Now! Otomo Yoshihide New Jazz Ensemble
01:55    Peter Cincotti Live au New Morning
02:55    Concours Van Cliburn Récital Sa Chen
03:55    Van Cliburn Encore! Tradition ou innovation?
04:15    David Grimal et Roger Muraro interprtent Prokofiev
04:45    Les révélations étrangres 2003 

TVN Style
06:00    WF    
07:15    Polska od kuchni    
07:30    Coś więcej niż cztery ściany    
08:00    Nigella gryzie    
08:30    Mamo już jestem    
09:00    Miasto kobiet    
10:00    Nigella gryzie    
10:30    Jak się nie ubierać?    
11:00    Miejski ogrodnik    
11:30    Lekcja stylu    
12:00    Salon piękności    
12:30    Zielone drzwi    
13:00    Coś więcej niż cztery ściany    
13:30    Maja w ogrodzie    
14:00    Miasto kobiet    
15:00    Młodsza piękniejsza szczęśliwsza    
15:30    Jak się nie ubierać?    
16:00    Coś więcej niż cztery ściany    
16:30    Kasia i Tomek    
17:00    Mamo już jestem    
17:30    No to pięknie    
17:45    Miejski ogrodnik    
18:15    Fashion file - to się nosi    
18:45    Młodsza piękniejsza szczęśliwsza    
19:15    Telewizja od kuchni    
19:45    Kasia i Tomek    
20:15    Przeglądarka    
20:30    Maja w ogrodzie    
21:00    Coś więcej niż cztery ściany    
21:30    Jak się nie ubierać?    
22:00    Kto tu rządzi?    
23:00    Młodsza piękniejsza szczęśliwsza    
23:30    Miejski ogrodnik    
00:00    Magiel towarzyski    
00:30    Telewizja od kuchni    
01:00    Coś więcej niż cztery ściany    
01:30    Lekcja stylu    
02:00    Autostrada    
02:15    Przeglądarka    
02:30    Skandaliści showbiznesu    
03:15    Pokój z widokiem    
03:30    Fashion file - to się nosi    
04:00    Co za tydzień    
04:30    Telewizja od kuchni

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.