FANDOM


TVP 1
05:10 Rue Wiertz 60 - Petycje - co Parlament Europejski może dla Ciebie zrobić?; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Wstaje dzień; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Wielkie sprzątanie; Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33 oraz Biznesowa piątka 6:18; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Wesołe łotrzyki - Eksmisja; serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Jedyneczka - Kraina rodzina; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Domisiowe Bajki - Przepraszalski; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Na górze i na dole - Mojżesz i manna; serial animowany kraj prod.USA (2004); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Od przedszkola do Opola - Kabaret Otto; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Kogutto ; magazyn muzyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Wyjeżdżam - zostaję? ; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Żywot Franciszka, czyli osioł i pół; film dokumentalny kraj prod.Polska (2005); reż.:Tomasz Zygadło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces odc. 3303; serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Moda na sukces odc. 3304; serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Dwie strony medalu odc. 42; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Dwie strony medalu odc. 43; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Przed Eurowizją odc. 4; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kobieta zaradna; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
15:00 Wiadomości
15:10 Wspomnienie - Jan Tadeusz Stanisławski; felieton; Dla małoletnich od lat 12
15:20 Film dokumentalny
15:45 Oczywiście ; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
16:05 Moda na sukces odc. 3305; serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Moda na sukces odc. 3306; serial kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress - (TXT - str. 777)
17:20 Na celowniku; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:35 Sąsiedzi - Na wariackich papierach; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:05 Śmiechu warte; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Dwie strony medalu odc. 44 - (TXT - str. 777); serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Smerf, który nie umiał mówić "nie" ; serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:20 Piątkowe kino akcji - Czerwona gorączka - (TXT - str. 777) kraj prod. USA (1988); reż.:Walter Hill; wyk.:James Belushi, Peter Boyle, Arnold Schwarzenegger; Dla małoletnich od lat 16
22:10 Oddział Delta; film fabularny kraj prod. USA, Izrael (1986); reż.:Menahem Golan; wyk.:Chuck Norris, Lee Marvin, Martin Balsam; Dla małoletnich od lat 16
00:30 Kino nocnych marków - Gra w sprawiedliwość; dramat kraj prod. USA (1995); reż.:Erick Till; wyk.:Patty Duke, Linda Dano, Donnelly Rhodes; Dla małoletnich od lat 12
02:00 Zakończenie programu

TVP 2
05:30 Ocean Avenue odc.10/130; telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:15 Ocean Avenue odc.11/130; telenowela kraj prod.USA, Szwecja (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:00 TELEZAKUPY
07:20 Czy muszę się tłumaczyć - o ks. Józefie Tischnerze; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Dwójka Dzieciom - Globert przedstawia niezwykły świat natury odc.49/52; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania (2004); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Na dobre i na złe odc.212-Trudne oczekiwanie; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:25,10:40; Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Święta wojna - Gumowe ucho ; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:10 Sąsiedzi - Próbne zdjęcia; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Magnum - Daleka krewna; serial kraj prod.USA (1983); Dla małoletnich od lat 12
12:30 Dolina Kreatywna - co słychać?; Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Kręcioła; Dla małoletnich od lat 7
13:00 Tygrys; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2001); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Ryzykanci ; reality show kraj prod.USA (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Dr Quinn s.IV odc.17/28; serial obyczajowy kraj prod.USA (1995); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Kopciuszek odc.55; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Kopciuszek odc.56; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Robin Hood odc.11/13-Martwy, ale żywy; serial przygodowy kraj prod.Wielka Brytania (2006); DOLBY SURROUND, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Zorro odc.35/78; serial kraj prod.USA (1957); Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Program lokalny
18:30 Sport Telegram
18:35 Pogoda; STEREO
18:45 Panorama; STEREO
19:00 Łowcy śmiechu - Maciej Stuhr ; program kabaretowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wielki Poker ; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
21:00 Podróże z żartem - Podróże poślubne; program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Panorama; STEREO
22:20 Pogoda; STEREO
22:30 Sport Telegram
22:33 Festiwal Prix Visionica; Dla małoletnich od lat 12
22:40 Biuro kryminalne II odc.25-Snajper; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Mała Brytania odc.6; serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:45 Statek miłości; komedia kraj prod.USA, Niemcy (2002); reż.:Mort Nathan; wyk.:Cuba Gooding jr., Zen Gesner, William Bumiller, Roger Moore; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:15 40 lat Piwnicy pod Baranami (koncert); koncert kraj prod.Polska (1997); reż.:Piotr Skrzynecki; Bez ograniczeń wiekowych
02:05 Talki z resztą odc.6(ost.)-Plotka; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Załóż się cz.I ; widowisko rozrywkowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:20 Załóż się cz.II ; widowisko rozrywkowe; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:05 Zakończenie dnia

TVP 3 Katowice
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07.45 Aktualności flesz + pogoda
07.50 Kalejdoskop regionalny rybnik
07:55 Kurier flesz; STEREO
08:00 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:25 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08.45 Z życia kościoła
09:00 Transmisja posiedzenia Sejmu RP; STEREO
16:00 Kurier flesz; STEREO
16:02 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:12 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16.45 Aktualności
16.48 Pogoda
16.50 Kronika miejska katowice
17.00 Drobne sprawy
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18.00 Aktualności
18.24 Magazyn meteo
18.30 Aktualności sportowe
18.40 Pomysł na weekend
18.45 Trójwymiar
19.15 Po godzinach
19.35 Śląsk jest piękny - gawęda M. Szołtyska
19.50 Tv katowice zaprasza
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:48 Pogoda; STEREO
20:56 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21.45 Aktualności sportowe + aktualności
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:42 16/16 - Wzajemnik; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Kurier flesz; STEREO
23:05 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:55 Wielcy duchem - Nelson Mandela; cykl dokumentalny kraj prod.USA (2001); reż.:Tom Ivy; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:55 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:11 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:40 Kurier; STEREO
02:00 Pogoda; STEREO
02:03 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Wielcy duchem - Nelson Mandela; cykl dokumentalny kraj prod.USA (2001); reż.:Tom Ivy; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
03:13 Zakończenie dnia

Polsat
6.00 Wstawaj! Gramy!, odc. 267
6.50 Sidła miłości, odc. 83
7.45 TV Market
8.00 Halo! Kasa!, odc. 147
8.55 Roseanne 3, odc. 72
9.25 Rodzina zastępcza, odc. 82
10.00 Sekret Laury, odc. 61
11.00 Metamorfozy, odc. 41
11.30 Samo życie, odc. 886
12.00 Dom nie do poznania, odc. 69
13.00 Jesteś moim życiem, odc. 83
14.00 Pierwsza miłość, odc. 495
14.45 Świat według Bundych, odc. 223
15.15 Rodzina zastępcza, odc. 83
15.50 Wydarzenia
16.15 Pogoda
16.25 Interwencja, odc. 867
17.00 Gra w ciemno, odc. 321
18.00 Pierwsza miłość, odc. 496
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport
19.25 Pogoda
19.30 Samo życie, odc. 887
20.00 Transmisja koncertu i gali wręczenia nagród Eska Music Awards, odc. 1
21.00 Transmisja koncertu i gali wręczenia nagród Eska Music Awards, odc. 2
21.55 Studio Lotto
22.00 Transmisja koncertu i gali wręczenia nagród Eska Music Awards, odc. 3
22.35 Z piekła rodem - thriller, USA/Wielka Brytania/Czechy, 2001
1.10 Zew Piekieł - horror, USA/Niemcy, 2000
2.45 Dziewczyny w bikini, odc. 338
3.45 Nocne randki
4.45 Music Spot, odc. 25

TVN
6.45 Życie na fali - serial obyczajowy
7.35 Firma - magazyn
8.05 Sędzia Anna Maria Wesołowska
9.05 Wykręć numer
10.05 Fabryka Gry
11.05 Detektywi - serial
11.40 Magda M. - serial obyczajowy
12.50 Na Wspólnej - serial obyczajowy
13.20 W-11 Wydział Śledczy - serial
14.00 Życie na fali - serial obyczajowy
15.00 Prawo pożądania - telenowela
16.00 Fakty Popołudniowe
16.15 Sędzia Anna Maria Wesołowska
17.15 Rozmowy w toku - talk show
18.25 Detektywi - serial
19.00 Fakty, Sport, Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn
20.00 Odwróceni - serial sensacyjny
21.05 Park jurajski - film sensacyjny, USA, 1993
23.45 Jason X - horror, USA, 2001
1.45 Uwaga! - magazyn
2.05 Nocne igraszki
3.05 Telesklep

TV 4
5.45 V - max - magazyn motoryzacyjny
6.05 FIFA Futbol Mundial - magazyn piłkarski
6.30 VIP - program kulturalno-rozrywkowy
6.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
8.00 TV Market
8.30 Pokemon - serial animowany
9.00 Klinika samotnych serc - serial
10.00 Jesteś moim życiem - serial
11.05 Łowcy skarbów - serial przygodowy
12.05 Lingo - teleturniej
13.05 Na Topie
13.40 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.20 Gram.Tv - program o grach komputerowych
15.50 Łowcy skarbów - serial
16.55 Polska Liga Siatkówki
19.00 Jesteś moim życiem - serial
20.00 Kuba Wojewódzki - gośćmi programu będą Władysław Frasyniuk i Iwona Guzowska
21.05 Winny czy niewinny - serial
22.05 Kości - serial
23.05 Playboy
1.15 Wydarzenia, Sport, Pogoda
1.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
2.45 KINOmaniak - nowa formuła
3.10 Sztukateria - program kulturalny
3.30 Eric Clapton Unplugged Riding with a King - koncert
4.00 Zakończenie programu

TVN 7
6.10 Maraton Uśmiechu
6.35 Telesklep
7.35 Maraton Uśmiechu
8.05 Kobra. Oddział specjalny - serial
9.05 Grzesznica - telenowela
9.55 Misja, epidemia - serial obyczajowy
10.55 Nash Bridges - serial sensacyjny
12.55 Telesklep
14.15 Grzesznica - telenowela
15.10 Pogoda na miłość - serial obyczajowy
16.05 Alf - serial komediowy
16.35 Siostrzyczki - serial komediowy
17.05 Misja, epidemia - serial obyczajowy
18.05 Nash Bridges - serial sensacyjny
19.05 Alf - serial komediowy
19.40 Siostrzyczki - serial komediowy
20.10 Wyścig z żywiołem - film katastroficzny, USA, 2003
22.40 Różowy Cadillac - komedia, USA, 1989
0.40 W obronie miłości - film sensacyjny, USA, 2000

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:33 oraz Biznesowa piątka 6:18; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domowe przedszkole - Kolorowa piłka; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Karino odc.5-Porwanie; serial; Dla małoletnich od lat 7
09:25 Jest takie miejsce - Wisła; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Bzik kulturalny; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:10 SF-Symulator faktu - Przyszłość energetyki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:40 Poranek z muzyką - XV Międzynarodowy Konkurs Chopinowski - reminiscencje - Nobuyuki Tsuji; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Plebania odc.672; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Złotopolscy odc.827-Separacja; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Polska na weekend - Bieszczady na weekend; Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Hity satelity
13:20 Teatr przypomnień - Oświadczyny. Jubileusz; spektakl teatralny; Dla małoletnich od lat 12
14:20 Nowa Tradycja - "Jar"; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Polska z bocznej drogi - Szczęście na kominie
15:00 Magazyn Ekspresu Reporterów; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Domowe przedszkole - Kolorowa piłka; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Filmowa Encyklopedia Łodzi i okolic - Archikatedra; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Święta wojna - Strongman; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:15 Codzienna 2 m. 3 - odc.14; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:45 Za furtką Polska; reportaż kraj prod.Polska (2006); Dla małoletnich od lat 7
18:05 Bzik kulturalny; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Hity satelity
18:50 Plebania odc.672; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Wielka podróż Bolka i Lolka-Wyspa Bolka i Lolka; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Złotopolscy odc.827-Separacja; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Polska na weekend - Bieszczady na weekend; Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Mówi się .... ; Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Na dobre i na złe odc.281-Doktor śmierć; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Warszawa Singera - Szlagiery żydowskiej ulicy; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Porozmawiajmy; Dla małoletnich od lat 7
24:00 Łossskot!; magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
00:25 Odejść z nadzieją; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Plebania odc.672; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Wielka podróż Bolka i Lolka-Wyspa Bolka i Lolka; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Złotopolscy odc.827-Separacja; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Polska na weekend - Bieszczady na weekend; Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Mówi się .... ; Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Hity satelity
03:30 Na dobre i na złe odc.281-Doktor śmierć; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Warszawa Singera - Szlagiery żydowskiej ulicy; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Święta wojna - Strongman ; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:35 Za furtką Polska; reportaż kraj prod.Polska (2006); Dla małoletnich od lat 7

TVP Sport
09:00 10 minut tylko dla siebie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Ze sportowego archiwum - Historia Górnika Zabrze; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Gwiazdy wielkiego sportu - Gwiazdy z kraju tulipanów; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 TV Moto - Sport; magazyn motoryzacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Liga Mistrzów - Manchester United-AC Milan
12:50 W sportowym stylu; magazyn sportowo-rekreacyjny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Liga Mistrzów - Chelsea Londyn-FC Liverpool
15:30 Jazda Nowej Generacji; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 TV Moto - Sport; magazyn motoryzacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Copa Libertadores - River Plate-Colo Colo
18:50 Koszykówka kobiet - Lotos Gdynia-Wisła Kraków
20:40 Wielkie chwile polskiego futbolu; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Ludzie i konie; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Sportowy Wieczór
22:25 Trzecia tercja - magazyn hokejowy; Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Koszykówka kobiet - Lotos Gdynia-Wisła Kraków
00:35 Zakończenie dnia

Eurosport
8.30 Watts - magazyn sportowy
9.00 Futsal Puchar UEFA. Mecz półfinałowy. Dynamo Moskwa - Action 21 Charleroi
10.00 Futsal Puchar UEFA. Mecz półfinałowy. El Pozo Murcia FS - Interviü Boomerang
11.00 Snooker Mistrzostwa Świata w Sheffield - 7. dzień
14.00 Piłka nożna Liga Mistrzów. Mecz półfinałowy
15.30 Snooker Mistrzostwa Świata w Sheffield - 7. dzień
18.30 Top 24 Clubs - magazyn piłkarski
19.00 Strongman Zawody Super Grand Prix w USA
20.00 Snooker Mistrzostwa Świata w Sheffield - 7. dzień
23.00 Top 24 Clubs - magazyn piłkarski
23.30 TNA Wrestling Zawody w USA

HBO
6.30 Europejskie Nagrody filmowe 2006 - gala wręczenia nagród
8.10 Akt odwagi - dramat
10.00 Czeski sen - film dokumentalny
11.30 Rodzina Steedów 3 - dramat
13.05 Na trapezie - dramat
14.45 Hotelik w Prowansji - komedia
16.30 Fałszerski spisek - komedia kryminalna
17.55 Casanova - film przygodowy
19.45 Premiera. Cinema, cinema - magazyn filmowy, USA 2007, 25 min.
20.10 Stojak! Sto lat! - program rozrywkowy
20.40 Premiera. Listopad - thriller psychologiczny
22.00 Apetyt na seks - komedia
23.20 Dom woskowych ciał - horror
1.10 Enduro bojz - dramat sensacyjny

Tele 5
06:00 Zbuntowana (4/138) - telenowela, Argentyna 1989
06:50 Denver, ostatni dinozaur (4/51) - serial animowany, USA 1988 
07:15 Prognoza pogody
07:25 Moja piękna grubaska (150/178) - telenowela, Wenezuela 2002-2003 
08:25 Brygada Acapulco (29/48) - serial sensacyjny, USA 1993
09:20 Buon appetito!
10:15 Telezakupy 
12:20 Akademia fitnessu i kulturystyki - magazyn sportowy
12:55 Zbuntowana (5/138) - telenowela, Argentyna 1989 
13:50 Werdykt
14:20 Cyrograf (28/40) - serial sensacyjny, Kanada 2004
15:15 Brygada Acapulco (30/48) - serial sensacyjny, USA 1993 
16:10 Denver, ostatni dinozaur (5/51) - serial animowany, USA 1988
16:35 Lub czasopisma - rozrywka
16:50 Ty albo nikt (4/120) - telenowela, Meksyk 1985
17:20 Prognoza pogody
17:30 Moja piękna grubaska (151/178) - telenowela, Wenezuela 2002-2003 
18:30 Cyrograf (29/40) - serial sensacyjny, Kanada 2004
19:25 Ty albo nikt (5/120) - telenowela, Meksyk 1985
19:55 Prognoza pogody 
20:00 Arctic Blue - film sensacyjny, USA 1993
21:55 Prognoza pogody 
22:05 Lub czasopisma - rozrywka
22:15 Plusy dodatnie, plusy ujemne - program publicystyczny 
23:15 Zachodni wiatr (2/52) - serial obyczajowy, Holandia 1999
00:15 Shameless Showgirls - film erotyczny, USA
02:00 Rybia nocka - program przyrodniczy

Polsat Sport
07:00     Piłka nożna Liga portugalska - mecz Benfica Lizbona - Belenenses Lizbona
09:10     4x10 - magazyn koszykarski
09:50     Piłka nożna Liga angielska - mecz Tottenham Hotspur - Arsenal Londyn
12:00     Piłka nożna Liga włoska - mecz Lazio Rzym - AC Fiorentina
14:10     Hokej na lodzie Mistrzostwa Świata - mecz USA - Austria
16:40     Siatkówka mężczyzn Polska Liga Siatkówki - mecz fazy play-off
19:10     Hokej na lodzie Mistrzostwa Świata - mecz Rosja - Dania
22:00     Boks Gala w Londynie - walka w wadze ciężkiej Tomasz Bonin - David Haye 


ZigZap
06:00     Histeria - serial animowany odc. 42     
06:25     Pinky i Mózg - serial animowany odc. 58     
06:50     Maqlatura - program dla młodzieży     
07:00     Ekstremalne kaczory: Włosy we włosach - serial animowany odc. 45     
07:10     Szał na Amandę - serial komediowy odc. 39     
07:40     Bratz: Przyjęcie urodzinowe - serial animowany odc. 19     
08:05     Płaskmania: Tygodnik Niesamowite fakty/Magazyn Zrób sobie test - serial animowany odc. 26     
08:30     Trollz: Potwór z morza i tajemnica Szafiry - serial animowany odc. 26     
08:55     Skyland: Pocz±tek nowego ¶wiata - serial animowany odc. 25     
09:20     Zakręceni Gliniarze - serial animowany odc. 16     
09:45     Wybraniec smoka 2: Ostatnia rozgrywka - serial animowany odc. 13     
10:10     Kod Lyoko: Pamiętnik - serial animowany odc. 4     
10:35     Karol do kwadratu: Karol do kwadratu kocha Lornę - serial animowany odc. 12     
11:00     Maqlatura - program dla młodzieży     
11:10     Histeria - serial animowany odc. 43     
11:40     Pinky i Mózg - serial animowany odc. 59     
12:10     Ekstremalne kaczory: Dzikie kaczki - serial animowany odc. 46     
12:20     Trans sport - program dla nastolatków     
12:50     Ekstremalne kaczory: O jeden z±b za daleko - serial animowany odc. 43     
13:00     6 w pracy 4: W kolejce do wyprzedaży - serial animowany odc. 2     
13:30     Lizzie McGuire 3: Odjazdowe ¶więta - serial komediowy odc. 21     
14:00     Klinika pod kangurem - serial przygodowy odc. 24/25     
14:30     Degrassi - nowe pokolenie: Dorosła miło¶ć - serial obyczajowy odc. 77     
15:00     Maqlatura - program dla młodzieży     
15:10     Bratz: Szkoła przetrwania - serial animowany odc. 20     
15:35     Płaskmania: Tygodnik klubowy/Przegl±d chemiczny - serial animowany odc. 1     
16:00     Bratz: Przygoda z dżinami - film animowany     
17:20     Wybraniec smoka 2: Bunt Paynna - serial animowany odc. 1     
17:45     Kod Lyoko: Wielki wirus - serial animowany odc. 5     
18:10     Karol do kwadratu: Klon na gwiazdkę - serial animowany odc. 13     
18:35     6 w pracy 4: My¶liwy - serial animowany odc. 3     
19:00     Wielka płyta - program dla nastolatków     
19:35     Planeta rocka: Tracy Chapman - serial dokumentalny odc. 17     
20:00     Degrassi - nowe pokolenie: Zmiana planów - serial obyczajowy odc. 78     
20:25     Szał na Amandę - serial komediowy odc. 40     
20:50     Maqlatura - program dla młodzieży 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.