(Dodano nową stronę „TVP 1<br />05:30 Elif - odc. 715 (Elif) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2017); Dla małoletnich od lat 12<br />06:25 Audycje Komitetów Wyborczych - 1. KWKNPRP Miros...”)
 
Linia 4: Linia 4:
   
 
TVP 3<br />06:00 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Krzeszów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />06:05 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />06:20 Kamień, nożyce, papier  - Zegar; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />06:35 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9<br />07:00 OTV - PASMO LOKALNE<br />08:00 Szkoła z TVP - Klasa IV - 27.04.2020 - Lekcja 1 - Plastyka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />08:30 Szkoła z TVP - Klasa IV - 27.04.2020 - Lekcja 2 - Język polski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />09:00 Szkoła z TVP - Klasa IV - 27.04.2020 - Lekcja 3 - Matematyka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />09:30 Szkoła z TVP - Klasa IV - 27.04.2020 - Lekcja 4 - Przyroda; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />10:00 Szkoła z TVP - Klasa VI - 27.04.2020 - Lekcja 1 - Plastyka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />10:30 Szkoła z TVP - Klasa VI - 27.04.2020 - Lekcja 2 - Język polski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />11:00 Szkoła z TVP - Klasa VI - 27.04.2020 - Lekcja 3 - Matematyka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />11:30 Szkoła z TVP - Klasa VI  - 27.04.2020 - Lekcja 4 - Historia; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />12:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo<br />12:10 KoronaRegion - stan zagrożenia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo<br />12:30 Szkoła z TVP - Klasa IV - 27.04.2020 - Lekcja 1 - Plastyka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />13:00 Szkoła z TVP - Klasa IV - 27.04.2020 - Lekcja 2 - Język polski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />13:30 Szkoła z TVP - Klasa IV  - 27.04.2020 - Lekcja 3 - Matematyka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />14:00 Szkoła z TVP - Klasa IV - 27.04.2020 - Lekcja 4 - Przyroda; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />14:30 Szkoła z TVP - Klasa VI - 27.04.2020 - Lekcja 1 - Plastyka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />15:00 Szkoła z TVP - Klasa VI - 27.04.2020 - Lekcja 2 - Język polski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />15:30 Szkoła z TVP - Klasa VI - 27.04.2020 - Lekcja 3 - Matematyka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />16:00 Szkoła z TVP - Klasa VI - 27.04.2020 - Lekcja 4 - Historia; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />16:25 Pogoda - 27.04 - 2<br />16:30 Dla niesłyszących - Telekurier -  (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo<br />16:45 Dziennik Regionów; STEREO, 16:9, Na żywo<br />17:00 #Zostań w domu - 7Zostań w domu; magazyn; STEREO, 16:9<br />17:15 Gospodarka w kwarantannie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />17:30 OTV - PASMO LOKALNE<br />20:00 Msza Święta z Jasnej Góry; STEREO, 16:9, Na żywo<br />20:45 Kamień, nożyce, papier - Fontanna Neptuna; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />21:00 Twój Wybór; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo<br />21:30 OTV - PASMO LOKALNE<br />22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo<br />22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />22:45 Pogoda - 27.04 - 3<br />22:45 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />23:00 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />23:20 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9<br />24:00 W tyle wizji; STEREO, 16:9<br />00:25 Listy do PRL - u - Zakopane, Zakopane; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />00:30 Kamień, nożyce, papier  - Zegar; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />00:45 Ocaleni (Małgorzata Sumera); reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16<br />01:35 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Krzeszów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />01:50 Bądźmy razem w domu - /19/; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />02:15 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />02:40 Kamień, nożyce, papier - Fontanna Neptuna; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />02:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />03:10 Polska z Miodkiem - (19) Tychy; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />03:15 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9<br />03:40 Polska z Miodkiem - (95) Prudnik, Głubczyce Niemodlin; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9<br />04:25 Kamień, nożyce, papier  - Zegar; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />04:35 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9<br />05:00 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia dla morsa -  (N); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />05:30 Bądźmy razem w domu - /19/; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />05:55 Zakończenie dnia
 
TVP 3<br />06:00 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Krzeszów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />06:05 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />06:20 Kamień, nożyce, papier  - Zegar; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />06:35 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9<br />07:00 OTV - PASMO LOKALNE<br />08:00 Szkoła z TVP - Klasa IV - 27.04.2020 - Lekcja 1 - Plastyka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />08:30 Szkoła z TVP - Klasa IV - 27.04.2020 - Lekcja 2 - Język polski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />09:00 Szkoła z TVP - Klasa IV - 27.04.2020 - Lekcja 3 - Matematyka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />09:30 Szkoła z TVP - Klasa IV - 27.04.2020 - Lekcja 4 - Przyroda; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />10:00 Szkoła z TVP - Klasa VI - 27.04.2020 - Lekcja 1 - Plastyka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />10:30 Szkoła z TVP - Klasa VI - 27.04.2020 - Lekcja 2 - Język polski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />11:00 Szkoła z TVP - Klasa VI - 27.04.2020 - Lekcja 3 - Matematyka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />11:30 Szkoła z TVP - Klasa VI  - 27.04.2020 - Lekcja 4 - Historia; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />12:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo<br />12:10 KoronaRegion - stan zagrożenia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo<br />12:30 Szkoła z TVP - Klasa IV - 27.04.2020 - Lekcja 1 - Plastyka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />13:00 Szkoła z TVP - Klasa IV - 27.04.2020 - Lekcja 2 - Język polski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />13:30 Szkoła z TVP - Klasa IV  - 27.04.2020 - Lekcja 3 - Matematyka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />14:00 Szkoła z TVP - Klasa IV - 27.04.2020 - Lekcja 4 - Przyroda; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />14:30 Szkoła z TVP - Klasa VI - 27.04.2020 - Lekcja 1 - Plastyka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />15:00 Szkoła z TVP - Klasa VI - 27.04.2020 - Lekcja 2 - Język polski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />15:30 Szkoła z TVP - Klasa VI - 27.04.2020 - Lekcja 3 - Matematyka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />16:00 Szkoła z TVP - Klasa VI - 27.04.2020 - Lekcja 4 - Historia; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />16:25 Pogoda - 27.04 - 2<br />16:30 Dla niesłyszących - Telekurier -  (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo<br />16:45 Dziennik Regionów; STEREO, 16:9, Na żywo<br />17:00 #Zostań w domu - 7Zostań w domu; magazyn; STEREO, 16:9<br />17:15 Gospodarka w kwarantannie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />17:30 OTV - PASMO LOKALNE<br />20:00 Msza Święta z Jasnej Góry; STEREO, 16:9, Na żywo<br />20:45 Kamień, nożyce, papier - Fontanna Neptuna; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />21:00 Twój Wybór; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo<br />21:30 OTV - PASMO LOKALNE<br />22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo<br />22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />22:45 Pogoda - 27.04 - 3<br />22:45 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />23:00 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />23:20 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9<br />24:00 W tyle wizji; STEREO, 16:9<br />00:25 Listy do PRL - u - Zakopane, Zakopane; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />00:30 Kamień, nożyce, papier  - Zegar; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />00:45 Ocaleni (Małgorzata Sumera); reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16<br />01:35 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Krzeszów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />01:50 Bądźmy razem w domu - /19/; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />02:15 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />02:40 Kamień, nożyce, papier - Fontanna Neptuna; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />02:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />03:10 Polska z Miodkiem - (19) Tychy; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />03:15 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9<br />03:40 Polska z Miodkiem - (95) Prudnik, Głubczyce Niemodlin; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9<br />04:25 Kamień, nożyce, papier  - Zegar; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />04:35 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9<br />05:00 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia dla morsa -  (N); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />05:30 Bądźmy razem w domu - /19/; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />05:55 Zakończenie dnia
  +
  +
Polsat<br />06:00 Nowy dzień z Polsat News<br />08:45Malanowski i Partnerzy - serial paradokumentalny<br />09:15 Malanowski i Partnerzy - serial paradokumentalny<br />09:45 Sekrety rodziny - serial paradokumentalny<br />10:45 Dlaczego ja? - serial paradokumentalny<br />11:45 Gliniarze - serial paradokumentalny<br />12:50 Wydarzenia - program informacyjny<br />13:30 Interwencja - program interwencyjny<br />13:45 Trudne sprawy - serial paradokumentalny<br />14:45 Dlaczego ja? - serial paradokumentalny<br />15:50 Wydarzenia - program informacyjny<br />16:25 Pogoda<br />16:30 Interwencja - program interwencyjny<br />16:45 Gliniarze - serial paradokumentalny<br />17:45 Sekrety rodziny - serial paradokumentalny<br />18:50 Wydarzenia - program informacyjny<br />19:20 Sport<br />19:25 Pogoda<br />19:30 Świat według Kiepskich - serial komediowy<br />20:00 Bez litości - film sensacyjny<br />22:45 Szklana pułapka 2 - film akcji<br />01:20 Plan ucieczki - film sensacyjny<br />03:35 Tajemnice losu - program interaktywny<br />04:40 Disco Gramy! - program muzyczny<br />05:25 Telezakupy - TV Okazje
  +
  +
TVN<br />04:15 Uwaga! - program interwencyjny<br />04:30 Kuchenne rewolucje - program rozrywkowy<br />05:25 Nowa Maja w ogrodzie - program ogrodniczy<br />05:55 Akademia ogrodnika<br />06:00 Wstajesz i wiesz - program poranny<br />08:00 Dzień dobry TVN - program poranny<br />11:30 Afera fryzjera<br />12:15 Ukryta Prawda - serial paradokumentalny<br />13:15 Szpital - serial paradokumentalny<br />14:15 Detektywi - serial paradokumentalny<br />14:50 Detektywi - serial paradokumentalny<br />15:25 Detektywi - serial paradokumentalny<br />16:00 Fakty po południu<br />16:30 Fakty po południu<br />17:00 Kuchenne rewolucje - program rozrywkowy<br />18:00 Ukryta Prawda - serial paradokumentalny<br />19:00 Fakty - program informacyjny<br />19:25 Uwaga! - koronawirus<br />19:35 Sport<br />19:45 Pogoda<br />19:49 Raport alergiczny<br />19:50 Uwaga! - program interwencyjny<br />20:10 Doradca smaku - program kulinarny<br />20:15 Na Wspólnej - serial obyczajowy<br />20:55 Milionerzy - teleturniej<br />21:30 Kod Genetyczny - serial kryminalny<br />22:30 Kryptonim U.N.C.L.E - Komedia sensacyjna<br />00:50 Wszystke jej blizny - film dokumentalny<br />01:35 Wewnętrzny wróg - serial obyczajowy<br />02:30 Uwaga! - program interwencyjny<br />02:45 NOC Magii - program interaktywny
   
 
TV Polonia<br />06:25 wojsko - polskie.pl - odc. 98; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />06:45 Zwierzaki Czytaki - odc. 75 - Zapakun 2226; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych<br />06:55 Figu Migu - odc. 16 Pod poduszką -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych<br />07:05 Gwiezdny Pirat - odc. 3/7 - Pułapka -  (N) (JM); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7<br />07:30 Gwiezdny Pirat - odc. 4/7 - Porwanie -  (N) (JM); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7<br />08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo<br />11:40 Barwy szczęścia - odc. 2170 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />12:05 ROK 1920. Kalendarium - odc. 16; Dla małoletnich od lat 7<br />12:15 Wiadomości; STEREO, 16:9<br />12:30 Magazyn z Ameryki - /79/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod.USA (2020); Dla małoletnich od lat 7<br />12:50 Kulturalni PL - (505); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />13:50 Audycje Komitetów Wyborczych - 1 KWKNPRP Małgorzaty Kidawy-Błońskiej,2 KWKNPRP Marka Jakubiaka,3 KWKNPRP Szymona Hołowni, 4 KWKNPRP Krzysztofa  Bosaka, 5 KWKNPRP Andrzeja Dudy, 6 KWKNPRP Roberta Biedronia, 7 KWKNPRP Mirosława Piotrowskiego,8 KWKNPRP Stanisława Żółtka ,9 KWKNPRP Pawła Tanajno,10 KWKNPRP Władysława Kosiniaka-Kamysza ; STEREO, 16:9<br />14:20 Młody Piłsudski - odc. 6 -  (N); serial historyczny TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />15:05 Muzyczna scena Halo Polonia - /8/; program rozrywkowy; Bez ograniczeń wiekowych<br />15:15 Wiadomości; STEREO, 16:9<br />15:30 Patron pojednania; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12<br />16:00 Cafe piosenka; talk-show; Dla małoletnich od lat 12<br />16:20 Scena Muzyczna Kulturalni.pl - /4/; magazyn muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych<br />16:30 Korona królów - odc 356 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />17:00 Zwierzaki Czytaki - odc. 75 - Zapakun 2226; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych<br />17:15 Figu Migu - odc. 16 Pod poduszką -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych<br />17:30 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9<br />17:55 Teściowe i synowe. Kto tu rządzi? - (15); reality show; Dla małoletnich od lat 12<br />18:20 Miasto Zakochanych; reportaż; Dla małoletnich od lat 7<br />18:55 Barwy szczęścia - odc. 2170 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />19:25 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 330; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />19:45 Baw się słowami - /13/ Ubrania; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych<br />20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9<br />20:35 Pogoda; STEREO, 16:9<br />20:38 Sport; STEREO, 16:9<br />20:45 O mnie się nie martw s.XI odc. 6/13 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />21:35 Koronawirus. Poradnik - /17/; magazyn medyczny; Bez ograniczeń wiekowych<br />21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo<br />22:05 2020. Czas nieznany odc. 2; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />22:30 Życie nad rozlewiskiem - odc. 3/13 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />23:20 Focus on Poland - (331); STEREO, 16:9<br />23:30 Marzyciel. Kornel Morawiecki; Dla małoletnich od lat 12<br />00:20 Muzyczna scena Halo Polonia - /24/; program rozrywkowy; Bez ograniczeń wiekowych<br />00:30 Korona królów - odc 356 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />01:00 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 330; Dla małoletnich od lat 12<br />01:20 Zwierzaki Czytaki - odc. 75 - Zapakun 2226; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych<br />01:35 Figu Migu - odc. 16 Pod poduszką -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych<br />01:45 Baw się słowami - /13/ Ubrania; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych<br />02:00 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9<br />02:35 Sport; STEREO, 16:9<br />02:40 O mnie się nie martw s.XI odc. 6/13 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />03:30 Barwy szczęścia - odc. 2170 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />04:00 Koronawirus. Poradnik - /17/; magazyn medyczny; Bez ograniczeń wiekowych<br />04:05 Polonia 24; STEREO, 16:9<br />04:25 2020. Czas nieznany odc. 2; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />04:50 Życie nad rozlewiskiem - odc. 3/13 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />05:35 Powroty - /16/; magazyn; Dla małoletnich od lat 7<br />05:50 Nożem i widelcem - odc. 263; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych<br />06:00 Focus on Poland - (331); STEREO, 16:9<br />06:10 Zakończenie programu
 
TV Polonia<br />06:25 wojsko - polskie.pl - odc. 98; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />06:45 Zwierzaki Czytaki - odc. 75 - Zapakun 2226; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych<br />06:55 Figu Migu - odc. 16 Pod poduszką -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych<br />07:05 Gwiezdny Pirat - odc. 3/7 - Pułapka -  (N) (JM); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7<br />07:30 Gwiezdny Pirat - odc. 4/7 - Porwanie -  (N) (JM); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7<br />08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo<br />11:40 Barwy szczęścia - odc. 2170 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />12:05 ROK 1920. Kalendarium - odc. 16; Dla małoletnich od lat 7<br />12:15 Wiadomości; STEREO, 16:9<br />12:30 Magazyn z Ameryki - /79/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod.USA (2020); Dla małoletnich od lat 7<br />12:50 Kulturalni PL - (505); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />13:50 Audycje Komitetów Wyborczych - 1 KWKNPRP Małgorzaty Kidawy-Błońskiej,2 KWKNPRP Marka Jakubiaka,3 KWKNPRP Szymona Hołowni, 4 KWKNPRP Krzysztofa  Bosaka, 5 KWKNPRP Andrzeja Dudy, 6 KWKNPRP Roberta Biedronia, 7 KWKNPRP Mirosława Piotrowskiego,8 KWKNPRP Stanisława Żółtka ,9 KWKNPRP Pawła Tanajno,10 KWKNPRP Władysława Kosiniaka-Kamysza ; STEREO, 16:9<br />14:20 Młody Piłsudski - odc. 6 -  (N); serial historyczny TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />15:05 Muzyczna scena Halo Polonia - /8/; program rozrywkowy; Bez ograniczeń wiekowych<br />15:15 Wiadomości; STEREO, 16:9<br />15:30 Patron pojednania; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12<br />16:00 Cafe piosenka; talk-show; Dla małoletnich od lat 12<br />16:20 Scena Muzyczna Kulturalni.pl - /4/; magazyn muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych<br />16:30 Korona królów - odc 356 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />17:00 Zwierzaki Czytaki - odc. 75 - Zapakun 2226; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych<br />17:15 Figu Migu - odc. 16 Pod poduszką -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych<br />17:30 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9<br />17:55 Teściowe i synowe. Kto tu rządzi? - (15); reality show; Dla małoletnich od lat 12<br />18:20 Miasto Zakochanych; reportaż; Dla małoletnich od lat 7<br />18:55 Barwy szczęścia - odc. 2170 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />19:25 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 330; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />19:45 Baw się słowami - /13/ Ubrania; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych<br />20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9<br />20:35 Pogoda; STEREO, 16:9<br />20:38 Sport; STEREO, 16:9<br />20:45 O mnie się nie martw s.XI odc. 6/13 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />21:35 Koronawirus. Poradnik - /17/; magazyn medyczny; Bez ograniczeń wiekowych<br />21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo<br />22:05 2020. Czas nieznany odc. 2; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />22:30 Życie nad rozlewiskiem - odc. 3/13 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />23:20 Focus on Poland - (331); STEREO, 16:9<br />23:30 Marzyciel. Kornel Morawiecki; Dla małoletnich od lat 12<br />00:20 Muzyczna scena Halo Polonia - /24/; program rozrywkowy; Bez ograniczeń wiekowych<br />00:30 Korona królów - odc 356 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />01:00 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 330; Dla małoletnich od lat 12<br />01:20 Zwierzaki Czytaki - odc. 75 - Zapakun 2226; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych<br />01:35 Figu Migu - odc. 16 Pod poduszką -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych<br />01:45 Baw się słowami - /13/ Ubrania; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych<br />02:00 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9<br />02:35 Sport; STEREO, 16:9<br />02:40 O mnie się nie martw s.XI odc. 6/13 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />03:30 Barwy szczęścia - odc. 2170 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />04:00 Koronawirus. Poradnik - /17/; magazyn medyczny; Bez ograniczeń wiekowych<br />04:05 Polonia 24; STEREO, 16:9<br />04:25 2020. Czas nieznany odc. 2; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />04:50 Życie nad rozlewiskiem - odc. 3/13 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12<br />05:35 Powroty - /16/; magazyn; Dla małoletnich od lat 7<br />05:50 Nożem i widelcem - odc. 263; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych<br />06:00 Focus on Poland - (331); STEREO, 16:9<br />06:10 Zakończenie programu

Wersja z 18:31, 27 kwi 2020

TVP 1
05:30 Elif - odc. 715 (Elif) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2017); Dla małoletnich od lat 12
06:25 Audycje Komitetów Wyborczych - 1. KWKNPRP Mirosława Piotrowskiego 2.KWKNPRP Małgorzaty Kidawy - Błońskiej 3. KWKNPRP Krzysztofa Bosaka 4.KWKNPRP Pawła Tanajno 5. KWKNPRP Stanisława Żółtka 6. KWKNPRP Roberta Biedronia 7. KWKNPRP Marka Jakubiaka 8. KWKNPRP Szymona
Hołowni 9. KWKNPRP Władysława Kosiniaka - Kamysza 10. KWKNPRP Andrzeja Dudy (N)
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach -  (JM); STEREO, 16:9, Transmisja
07:50 Koronawirus. Poradnik - /17/; magazyn medyczny; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Kwadrans polityczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:40 Bądźmy razem w domu - /19/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Bergamo. Miasto śmierci (Death in Bergamo); film dokumentalny kraj prod.Szwajcaria (2020); Dla małoletnich od lat 12
09:25 Ranczo s.I - odc. 4 (seria I, odc. 4) - Otrzeźwienie -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:15 Komisarz Alex s.V - odc. 54 (seria V, odc. 2) - Okrutna prawda -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:05 Ojciec Mateusz s.III - odc. 36 (Ojciec Mateusz III odc. 6) - Świadek -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
12:35 To się opłaca; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
12:55 BBC w Jedynce -  Wielkie rzeki świata. cz. 2 Nil (Earth’s Great Rivers Nile) -  (N); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2019); Dla małoletnich od lat 7
13:50 Koronawirus. Poradnik - /18/; magazyn medyczny; Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Elif - odc. 716 (Elif) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2017); Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 ALARM!; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
15:35 Koronawirus. Poradnik - /20/; magazyn medyczny; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Przysięga - odc. 159 (Yemin) -  (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2019); Dla małoletnich od lat 12
16:35 Audycje Komitetów Wyborczych - 1. KWKNPRP Małgorzaty Kidawy - Błońskiej 2. KWKNPRP Krzysztofa Bosaka 3. KWKNPRP Pawła Tanajno 4. KWKNPRP Stanisława Żółtka 5. KWKNPRP Roberta Biedronia 6. KWKNPRP Marka Jakubiaka 7.KWKNPRP Szymona Hołowni 8. KWKNPRP Władysława Kosiniaka - Kamysza 9. KWKNPRP Andrzeja Dudy. 10. KWKNPRP Mirosława Piotrowskiego.
(N)
17:00 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Pogoda; STEREO, 16:9
17:30 Jaka to melodia? - odc. 4188; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Koronawirus. Poradnik - /14/; magazyn medyczny; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Korona królów - odc 372 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Jeden z dziesięciu - 9/114; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Sport -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Pogoda -  (N); STEREO, 16:9
20:14 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
20:30 Leśniczówka - odc. 223 -  (N); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Teatr Telewizji - Bezkrólewie -  (N)  73'; spektakl teatralny; reż.:Jerzy Machowski; wyk.:Joanna Jeżewska, Andrzej Mastalerz, Edyta Januszewska, Redbad Klynstra - Komarnicki, Marcin Kwaśny, Krzysztof Szczepaniak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Świat bez fikcji - Dark Web walka z przestępczością w sieci (Dark web: fighting cybercrime)  40'; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2018); reż.:Jerry Kolber, Shelby Ross, Adam Davis; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 To był rok! - /16/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Bardzo poszukiwany człowiek (Most Wanted Man, A); thriller kraj prod.USA, Niemcy, Wielka Brytania (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:15 Titanik 20 lat później (Titanic: 20 Years Later with James Cameron); film dokumentalny kraj prod.USA (2017); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 A psa biorę ja (Who Gets the Dog?)  91'; komedia kraj prod.USA (2016); reż.:Huck Botko; wyk.:Alicia Silverstone, Ryan Kwanten, Randall Batinkoff; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Notacje - Ludmiła Łączyńska - Dobrowolska. Matysiakowie moja miłość; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:55 Zakończenie dnia

TVP 2
04:45 Doktor Kleist - lekarz rodzinny - odc. 90 Co nas nie zabije... (Familie Dr Kleist ep. Das macht uns nur stärker); serial kraj prod.Niemcy (2018); Dla małoletnich od lat 12
05:35 Coś dla Ciebie; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
06:00 Audycje Komitetów Wyborczych -  1. KWKNPRP Marka Jakubiaka. 2. KWKNPRP Andrzeja Dudy. 3.KWKNPRP Małgorzaty Kidawy - Błońskiej 4. KWKNPRP Władysława Kosiniaka - Kamysza 5. KWKNPRP Pawła Tanajno. 6. KWKNPRP Roberta Biedronia. 7.KWKNPRP Szymona Hołowni. 8. KWKNPRP Stanisława Żółtka. 9. KWKNPRP Mirosława Piotrowskiego 10. KWKNPRP Krzysztofa Bosaka (N)
06:20 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 31; Dla małoletnich od lat 7
06:30 Familiada - odc. 2431; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Przepis dnia s.II - (39); Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Wesoła Nauka - Wielkie dzieła małych rąk /20/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:40 Wesoła Nauka - /19/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Koło fortuny - odc. 699 ed. 8; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Va Banque - odc. 76; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
13:40 Na sygnale - odc. 244 "Zmowa milczenia" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:10 Coś dla Ciebie; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
14:35 Audycje Komitetów Wyborczych -  1. KWKNPRP Andrzeja Dudy. 2. KWKNPRP Małgorzaty Kidawy - Błońskiej 3. KWKNPRP Władysława Kosiniaka - Kamysza 4. KWKNPRP Pawła Tanajno. 5. KWKNPRP Roberta Biedronia. 6. KWKNPRP Szymona Hołowni. 7.KWKNPRP Stanisława Żółtka. 8. KWKNPRP Mirosława Piotrowskiego 9.KWKNPRP Krzysztofa Bosaka 10. KWKNPRP Marka Jakubiaka (N)
15:05 Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział - odc. 21 Trudne prawdy (MOUNTAIN MEDIC - DER BERGDOKTOR ep. Wahrheiten); serial kraj prod.Niemcy (2008); Dla małoletnich od lat 12
15:50 Zainwestuj w marzenia s.II odc. 28 - "Obieg pieniądza"; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:00 Koło fortuny - odc 558 ed. 7; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Familiada - odc 2472; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Więzień miłości - odc 290 (Adini Sen Koy) kraj prod.Turcja (2018); Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
18:20 Pogoda; STEREO, 16:9
18:30 Va Banque - odc. 1; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Będzie dobrze, kochanie - Odc. 1 -  (N); serial komediowy; Dla małoletnich od lat 12
19:05 Będzie dobrze, kochanie - Odc. 2 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
19:30 Barwy szczęścia - odc. 2244 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:55 Przepis dnia s.II - (40); Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Barwy szczęścia - odc. 2245 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:40 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 1246; Dla małoletnich od lat 12
20:55 M jak miłość - odc. 1513 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:50 O mnie się nie martw s.XII odc. 8/13 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:50 Trzy dni Kondora - odc. 8 (Condor ep. A Question of Compromise); serial kraj prod.USA (2018); Dla małoletnich od lat 12
23:45 Święte powietrze (Holy Air)  76'; komedia kraj prod.Izrael (2017); reż.:Shady Srour; wyk.:Shady Srour, Latitia Edo, Samuel Calderon; Dla małoletnich od lat 16
01:05 Warto kochać - odc. 4; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:55 Służby specjalne -  (N); Dla małoletnich od lat 16
03:45 Zakończenie programu

TVP 3
06:00 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Krzeszów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Moja Praca; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Kamień, nożyce, papier  - Zegar; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:35 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Szkoła z TVP - Klasa IV - 27.04.2020 - Lekcja 1 - Plastyka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Szkoła z TVP - Klasa IV - 27.04.2020 - Lekcja 2 - Język polski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Szkoła z TVP - Klasa IV - 27.04.2020 - Lekcja 3 - Matematyka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Szkoła z TVP - Klasa IV - 27.04.2020 - Lekcja 4 - Przyroda; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Szkoła z TVP - Klasa VI - 27.04.2020 - Lekcja 1 - Plastyka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Szkoła z TVP - Klasa VI - 27.04.2020 - Lekcja 2 - Język polski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Szkoła z TVP - Klasa VI - 27.04.2020 - Lekcja 3 - Matematyka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Szkoła z TVP - Klasa VI  - 27.04.2020 - Lekcja 4 - Historia; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 KoronaRegion - stan zagrożenia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
12:30 Szkoła z TVP - Klasa IV - 27.04.2020 - Lekcja 1 - Plastyka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Szkoła z TVP - Klasa IV - 27.04.2020 - Lekcja 2 - Język polski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Szkoła z TVP - Klasa IV  - 27.04.2020 - Lekcja 3 - Matematyka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Szkoła z TVP - Klasa IV - 27.04.2020 - Lekcja 4 - Przyroda; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Szkoła z TVP - Klasa VI - 27.04.2020 - Lekcja 1 - Plastyka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Szkoła z TVP - Klasa VI - 27.04.2020 - Lekcja 2 - Język polski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Szkoła z TVP - Klasa VI - 27.04.2020 - Lekcja 3 - Matematyka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Szkoła z TVP - Klasa VI - 27.04.2020 - Lekcja 4 - Historia; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Pogoda - 27.04 - 2
16:30 Dla niesłyszących - Telekurier -  (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:45 Dziennik Regionów; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 #Zostań w domu - 7Zostań w domu; magazyn; STEREO, 16:9
17:15 Gospodarka w kwarantannie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Msza Święta z Jasnej Góry; STEREO, 16:9, Na żywo
20:45 Kamień, nożyce, papier - Fontanna Neptuna; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:00 Twój Wybór; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Pogoda - 27.04 - 3
22:45 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
24:00 W tyle wizji; STEREO, 16:9
00:25 Listy do PRL - u - Zakopane, Zakopane; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Kamień, nożyce, papier  - Zegar; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:45 Ocaleni (Małgorzata Sumera); reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:35 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Krzeszów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Bądźmy razem w domu - /19/; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:15 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Kamień, nożyce, papier - Fontanna Neptuna; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Polska z Miodkiem - (19) Tychy; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
03:40 Polska z Miodkiem - (95) Prudnik, Głubczyce Niemodlin; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:25 Kamień, nożyce, papier  - Zegar; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:35 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9
05:00 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia dla morsa -  (N); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:30 Bądźmy razem w domu - /19/; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Zakończenie dnia

Polsat
06:00 Nowy dzień z Polsat News
08:45Malanowski i Partnerzy - serial paradokumentalny
09:15 Malanowski i Partnerzy - serial paradokumentalny
09:45 Sekrety rodziny - serial paradokumentalny
10:45 Dlaczego ja? - serial paradokumentalny
11:45 Gliniarze - serial paradokumentalny
12:50 Wydarzenia - program informacyjny
13:30 Interwencja - program interwencyjny
13:45 Trudne sprawy - serial paradokumentalny
14:45 Dlaczego ja? - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia - program informacyjny
16:25 Pogoda
16:30 Interwencja - program interwencyjny
16:45 Gliniarze - serial paradokumentalny
17:45 Sekrety rodziny - serial paradokumentalny
18:50 Wydarzenia - program informacyjny
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich - serial komediowy
20:00 Bez litości - film sensacyjny
22:45 Szklana pułapka 2 - film akcji
01:20 Plan ucieczki - film sensacyjny
03:35 Tajemnice losu - program interaktywny
04:40 Disco Gramy! - program muzyczny
05:25 Telezakupy - TV Okazje

TVN
04:15 Uwaga! - program interwencyjny
04:30 Kuchenne rewolucje - program rozrywkowy
05:25 Nowa Maja w ogrodzie - program ogrodniczy
05:55 Akademia ogrodnika
06:00 Wstajesz i wiesz - program poranny
08:00 Dzień dobry TVN - program poranny
11:30 Afera fryzjera
12:15 Ukryta Prawda - serial paradokumentalny
13:15 Szpital - serial paradokumentalny
14:15 Detektywi - serial paradokumentalny
14:50 Detektywi - serial paradokumentalny
15:25 Detektywi - serial paradokumentalny
16:00 Fakty po południu
16:30 Fakty po południu
17:00 Kuchenne rewolucje - program rozrywkowy
18:00 Ukryta Prawda - serial paradokumentalny
19:00 Fakty - program informacyjny
19:25 Uwaga! - koronawirus
19:35 Sport
19:45 Pogoda
19:49 Raport alergiczny
19:50 Uwaga! - program interwencyjny
20:10 Doradca smaku - program kulinarny
20:15 Na Wspólnej - serial obyczajowy
20:55 Milionerzy - teleturniej
21:30 Kod Genetyczny - serial kryminalny
22:30 Kryptonim U.N.C.L.E - Komedia sensacyjna
00:50 Wszystke jej blizny - film dokumentalny
01:35 Wewnętrzny wróg - serial obyczajowy
02:30 Uwaga! - program interwencyjny
02:45 NOC Magii - program interaktywny

TV Polonia
06:25 wojsko - polskie.pl - odc. 98; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Zwierzaki Czytaki - odc. 75 - Zapakun 2226; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Figu Migu - odc. 16 Pod poduszką -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Gwiezdny Pirat - odc. 3/7 - Pułapka -  (N) (JM); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
07:30 Gwiezdny Pirat - odc. 4/7 - Porwanie -  (N) (JM); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:40 Barwy szczęścia - odc. 2170 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:05 ROK 1920. Kalendarium - odc. 16; Dla małoletnich od lat 7
12:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:30 Magazyn z Ameryki - /79/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod.USA (2020); Dla małoletnich od lat 7
12:50 Kulturalni PL - (505); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Audycje Komitetów Wyborczych - 1 KWKNPRP Małgorzaty Kidawy-Błońskiej,2 KWKNPRP Marka Jakubiaka,3 KWKNPRP Szymona Hołowni, 4 KWKNPRP Krzysztofa  Bosaka, 5 KWKNPRP Andrzeja Dudy, 6 KWKNPRP Roberta Biedronia, 7 KWKNPRP Mirosława Piotrowskiego,8 KWKNPRP Stanisława Żółtka ,9 KWKNPRP Pawła Tanajno,10 KWKNPRP Władysława Kosiniaka-Kamysza ; STEREO, 16:9
14:20 Młody Piłsudski - odc. 6 -  (N); serial historyczny TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:05 Muzyczna scena Halo Polonia - /8/; program rozrywkowy; Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:30 Patron pojednania; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
16:00 Cafe piosenka; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
16:20 Scena Muzyczna Kulturalni.pl - /4/; magazyn muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Korona królów - odc 356 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Zwierzaki Czytaki - odc. 75 - Zapakun 2226; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Figu Migu - odc. 16 Pod poduszką -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9
17:55 Teściowe i synowe. Kto tu rządzi? - (15); reality show; Dla małoletnich od lat 12
18:20 Miasto Zakochanych; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
18:55 Barwy szczęścia - odc. 2170 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 330; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Baw się słowami - /13/ Ubrania; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:38 Sport; STEREO, 16:9
20:45 O mnie się nie martw s.XI odc. 6/13 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:35 Koronawirus. Poradnik - /17/; magazyn medyczny; Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:05 2020. Czas nieznany odc. 2; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Życie nad rozlewiskiem - odc. 3/13 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:20 Focus on Poland - (331); STEREO, 16:9
23:30 Marzyciel. Kornel Morawiecki; Dla małoletnich od lat 12
00:20 Muzyczna scena Halo Polonia - /24/; program rozrywkowy; Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Korona królów - odc 356 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 330; Dla małoletnich od lat 12
01:20 Zwierzaki Czytaki - odc. 75 - Zapakun 2226; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Figu Migu - odc. 16 Pod poduszką -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Baw się słowami - /13/ Ubrania; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
02:35 Sport; STEREO, 16:9
02:40 O mnie się nie martw s.XI odc. 6/13 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Barwy szczęścia - odc. 2170 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:00 Koronawirus. Poradnik - /17/; magazyn medyczny; Bez ograniczeń wiekowych
04:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:25 2020. Czas nieznany odc. 2; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Życie nad rozlewiskiem - odc. 3/13 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:35 Powroty - /16/; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
05:50 Nożem i widelcem - odc. 263; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Focus on Poland - (331); STEREO, 16:9
06:10 Zakończenie programu

TVP ABC
04:40 Nela Mała Reporterka - odc. 31 Schronisko dla żółwi -  (N) (AD); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Figu Migu - odc. 11 Trzy słowa - pierwsza klasa -  (N) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Figu Migu - odc. 15 Segregacja -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
05:15 Domisie - Bądź odkrywcą przyrody -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Rodzina Treflików - Chińszczyzna, odc. 40 -  (JM); serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Mami Fatale, seria 2 - Pomidorowy dżin, odc. 19; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 6 - Upał; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Reksio - Reksio kompan, odc. 32; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Dora i przyjaciele - , odc. 38 (.); serial animowany kraj prod.USA (2014); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Świnka Peppa, seria IV - Urodziny Edmunda Słonia, odc. 25 (Edmund Elephant's Birthday); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Trolle: Impreza trwa! - Kufer, gdzie Gwidon?, odc. 18 (Coop, Where's My Guy?); serial animowany kraj prod.USA (2018); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:25 Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 5 - POTWÓR; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Stacyjkowo - Wilson i dinozaur, odc. 66 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); Bez ograniczeń wiekowych
08:00 ALCHEMIK - odc. 8 SAMOTNE PIERWIASTKI -  (N) (AD); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Niespodzianka Poranka - Baśniowe zamczysko, odc. 7 (Martin’s Fairytale); serial animowany kraj prod.Francja (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Gigantozaur - Zamarznięty Giganto, odc. 16 (Frozen Giganto); serial animowany kraj prod.Francja (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Super Wings - Nie ma jak Rzym, odc. 99 (There's No Place Like Rome) -  (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Masza i niedźwiedź - Nauczyciel tańca, odc. 46 (Dance fever) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Zaczarowany świat... - odc. 8; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Kucharz Shane - Makaron w biegu, odc. 7 (Run for it); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2019); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:30 Pszczółka Maja - Fantastyczna czwórka, odc. 103 (FAB FOUR); serial animowany kraj prod.Polska, Niemcy (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Nelly i Nora - Ciekawe rozmowy, odc. 39 (ALL THE TALK); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Bolek i Lolek - Robinson, odc. 10; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Domisie - Budzimiłek i inne wynalazki Bazylego -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Andy i prehistoryczne przygody - Jajo Gastronisa, odc. 16 (GASTORNIS & EGG); serial kraj prod.Wielka Brytania (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 YooHoo na ratunek - Skłócone tamaryny, odc. 30 (Emperor Tamarin Rivalry); serial animowany kraj prod.Włochy (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Masza i niedźwiedź - Nie budzić do wiosny!, odc. 2 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Figu Migu - odc. 10 Tiku tak - tiku nie -  (N) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Figu Migu - odc. 29 Kiedy pirat robi arrr -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Wiking Tappi - Podstęp Jarla Surkola, odc. 6; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Super Wings - Podziemna przygoda, odc. 81 (Drills & Thrills) -  (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Miś Uszatek - Niezwykły list; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Masza i niedźwiedź - Dwie na jednego, odc. 36 (Two Much) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2014); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Domisie - Bądź odkrywcą przyrody -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Rodzina Treflików - Pułapka, odc. 42; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Trolle: Impreza trwa! - L P P N BI, odc. 19 (FOMO - OPUP); serial animowany kraj prod.USA (2018); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:55 Zaczarowany świat... - odc. 24; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Świnka Peppa, seria IV - Śmigłowiec Pani Królik, odc. 8 (Miss Rabbit’s Helicopter); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Świnka Peppa, seria VI - Fontanna życzeń, odc. 24 (The Fish Pond); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Artur i Minimki - KODEKS MINIMKÓW, odc. 10 (MINIMOYS' CODE); serial animowany kraj prod.Niemcy (2018); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Jak da się myszy ciasteczko - Naprawiamy Papuga / Choróbsko, odc. 10 (Something to Squawk About/ If You Give a Moose a Cold); serial animowany kraj prod.USA (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Dzień, w którym Heniś poznał... - Dzień, w którym Heniś poznał... skarpetkę, odc. 27 (The Day Henry Met... a Sock); serial animowany kraj prod.Irlandia (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Figu Migu - odc. 11 Trzy słowa - pierwsza klasa -  (N) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Figu Migu - odc. 15 Segregacja -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
14:50 E - szkoła. Domowe przedszkole. - Nauka literek z Żużu - Literka C; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Sara i kaczorek - Naprawa instrumentów, odc. 67 (MUSIC FIXER); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Yakari - Pióropusz wodza, odc. 51 (The chief's headdress); serial animowany kraj prod.Francja (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Billy - kot, seria II - Nie mów nic złego, odc. 26 (Speak no evil); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:50 Transformers: Cyberverse - Bunkier, odc. 14 (SILOED); serial animowany kraj prod.USA (2019); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:05 Dinotrux - odc. 64 (Liftasaurs); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:30 Inazuma Eleven - Kim jest nowy napastnik?, odc. 33 (WHO IS THE NEW ACE STRIKER?) kraj prod.Japonia (2008); Dla małoletnich od lat 7
17:00 Zagubiona w Oz - Dalej, naprzód, odc. 20 (Going Forth); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:25 Andy i prehistoryczne przygody - Pazur Chalikoterii, odc. 18 (CHALICOTHERE & CLAW); serial kraj prod.Wielka Brytania (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Świnka Peppa, seria V - Żółw, odc. 5 (Naughty Tortoise, ep. 1); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Wiking Tappi - Podstęp Jarla Surkola, odc. 6; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 My Little Pony, seria VII - Sława i udręka, odc. 14 (Fame and Misfortune); serial animowany kraj prod.USA (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Trolle: Impreza trwa! - L P P N BI, odc. 19 (FOMO - OPUP); serial animowany kraj prod.USA (2018); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:55 E - szkoła. Domowe przedszkole. - Nauka literek z Żużu - Literka A; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Jak da się myszy ciasteczko - Na tropie dinozaura / Wynalazki, odc. 11 (Dinosaur Mystery/ Inventor Fair); serial animowany kraj prod.USA (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Stacyjkowo - Światła, kamera, akcja, odc. 58 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - 44 koty - Szczęśliwy dzień Klopsika, odc. 43 (Meatball's lucky day); serial animowany kraj prod.Włochy (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Wieczorynka - Gigantozaur - Mapa gwiazd, odc. 17 (Seeing Stars); serial animowany kraj prod.Francja (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - O rycerzu Franku Kolanku cz. 3; widowisko kameralne; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Rybia historia, odc. 73 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Sąsiedzi - Komin, odc. 78 (Chimney) -  (AD); serial animowany kraj prod.Czechy (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Metalions - Skalna niespodzianka, odc. 55 (Rocky Surprise); serial animowany kraj prod.Hiszpania (2018); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:40 Artur i Minimki - ODROBINA MAGII, odc. 20 (JUST A TOUCH OF MAGIC); serial animowany kraj prod.Niemcy (2018); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:10 Power Rangers - Beast Morphers - Tuba, odc. 13 (Tuba Triumph) kraj prod.USA (2019); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Siódme niebo, seria VI - Pozwól mi odejść, odc. 129 (7th Heaven ser. VI - Letting go ep. 19) kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:20 Lalka - odc. 6/9 - Wiejskie rozrywki -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:45 Rok w ogrodzie; Bez ograniczeń wiekowych
00:05 Rok w ogrodzie Extra; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
00:20 Jak to działa - odc. 159 Gruba przesada - otyłość -  (N) (JM); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Zakończenie dnia

TVP HD
06:15 M jak miłość s.I - odc. 1274 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:05 Rodzinka.pl - odc. 265 "Mamy dziewczynkę" sezon 14 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:35 Rodzinka.pl - odc. 266 "Szalona babcia" sezon 15 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:05 Ojciec Mateusz s.XX - odc. 252 (Ojciec Mateusz XX, odc. 1) - Vistula Beach -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I a - Język polski - 27.04.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I a - Matematyka - 27.04.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I a - Język angielski - 27.04.2020 - Lekcja 3; Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I a - Biologia - 27.04.2020 - Lekcja 4; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa III - Język polski - 27.04.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa III - Matematyka - 27.04.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa III - Język angielski - 27.04.2020 - Lekcja 3; Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa III - Biologia - 27.04.2020 - Lekcja 4; Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Przepis dnia s.II - (37); Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Komisarz Alex s.XII - odc. 145 (seria XII. odc. 2) - Zamach -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:55 Na dobre i na złe - odc. 682 Bóle przepowiadające -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:45 Wywiady - Alternatywy 4 - Wspomnienia; felieton; Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ranczo s.X - odc. 120 (seria X, odc. 3) - Próba ognia -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Ranczo s.X - odc. 121 (seria X, odc. 4) - Geny nie kłamią -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 2; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:50 To był rok! - /15/; Dla małoletnich od lat 12
17:45 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 11; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:55 Przepis dnia s.II - (38); Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Ojciec Mateusz s.X - odc. 134 (Ojciec Mateusz X odc. 13) - Ślepy los -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ranczo s.IX - odc. 117 (seria IX, odc. 13) - Złoty róg -  (N); serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 17; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:55 Rodzinka.pl s.I - odc. 1 - Ferie w domu -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl s.I - odc. 2 - Opiekunki -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:55 Makłowicz w podróży - Podróż 1. Trentino - Alto Adige. Trydent (4); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Wywiady - Alternatywy 4 - Bohaterowie; felieton; Dla małoletnich od lat 12
21:35 Ośmiu wspaniałych - /4/ -  (N) (AD); reality show; Dla małoletnich od lat 12
22:35 Szansa na sukces. Opole 2020 - odc. 2; widowisko muzyczne; Bez ograniczeń wiekowych
23:35 Rodzinka.pl s.V - odc. 113 "Nowe gniazdo" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:05 Rodzinka.pl s.V - odc. 114 "Dziadkowie kontratakują" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:35 Boża podszewka - odc. 15/15 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 16
01:35 Na dobre i na złe - odc. 761 Lustrzane odbicie -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:30 Echo serca s.III - odc. 34 -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:45 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:50 Był taki dzień - 27 kwietnia; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Polska Kronika Filmowa 1994 - Wydanie 13; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
07:10 Czas honoru - odc. 66 "WEZWANIE" -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:00 Szkoła z TVP - Klasa III - 27.04.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Szkoła z TVP - Klasa III -  27.04.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Szkoła z TVP - Klasa III - 27.04.2020 - Lekcja 3; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Szkoła z TVP - Klasa V - Plastyka - 27.04.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Szkoła z TVP - Klasa V - Język polski 27.04.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Szkoła z TVP - Klasa V - Matematyka 27.04.2020 - Lekcja 3; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Szkoła z TVP - Klasa V - Historia - 27.04.2020 - Lekcja 4; Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Spór o historię - Władcy polscy: Zygmunt II August; debata; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Róg Marksa i Obrońców Krzyża; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
12:30 Szkoła z TVP - Klasa III - 27.04.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Szkoła z TVP - Klasa III -  27.04.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Szkoła z TVP - Klasa III - 27.04.2020 - Lekcja 3; Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Był taki dzień - 27 kwietnia; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Szkoła z TVP - Klasa V - Plastyka - 27.04.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Szkoła z TVP - Klasa V - Język polski 27.04.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Szkoła z TVP - Klasa V - Matematyka 27.04.2020 - Lekcja 3; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Szkoła z TVP - Klasa V - Historia - 27.04.2020 - Lekcja 4; Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Ziemia: świat zwierząt - odc. 3/5 (odc. 3/5); esej dokumentalny kraj prod.USA (2013); Dla małoletnich od lat 12
16:45 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Maleniec, żelazne serce puszczy -  (JM); Dla małoletnich od lat 7
17:10 Myśli na ten czas - prof. Robert Piłat. Rozważania z Bachem cz. 3; Dla małoletnich od lat 12
17:20 Flesz historii - odc. 486; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
17:40 Historia Polski - Listy śmierci; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Przeczytaj mi tę historię - odc. 41; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Polska Kronika Filmowa 1990 - Wydanie 45; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
18:45 Czas honoru - odc. 67 "Prosty wybór" -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:40 Spitfire Guya Martina (Guy Martin: Spitfire restoration); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2015); Dla małoletnich od lat 12
21:00 Korfanty; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
22:00 Historia na ten czas - Marek Cichocki cz. 1; Dla małoletnich od lat 12
22:10 W pół do Trzeciej RP - odc. 2; Dla małoletnich od lat 12
22:40 Amerykańskie dynastie. Klan Kennedych - Siła pieniędzy odc. 1/6 (The Kennedys: American Dynasties) kraj prod.Wielka Brytania (2018); Dla małoletnich od lat 12
23:30 Pamięć obozów (Frontline (Memory Of The Camps)); film dokumentalny kraj prod.USA (2005); Dla małoletnich od lat 16
00:25 Sensacje XX wieku - Operacja Odessa cz. I -  (N); Dla małoletnich od lat 12
01:20 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Maleniec, żelazne serce puszczy -  (JM); Dla małoletnich od lat 7
01:45 Encyklopedia II wojny światowej - Mussolini -  (N); cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
02:15 Zakończenie dnia

TVP Info
05:35 Powitanie - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:39 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:57 Agropogoda - poranek; STEREO, 16:9
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:08 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:20 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:39 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:50 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:12 Jedziemy; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
07:50 Agrobiznes - poranek; STEREO, 16:9
07:55 Agropogoda; STEREO, 16:9
08:00 Jedziemy dalej; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:18 Minęła 8; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:11 Minęła 9; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:21 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 INFO Raport -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
13:29 Serwis Info Dzień -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
13:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:59 Serwis Info Dzień -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
14:29 Serwis Info Dzień -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
14:49 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
14:59 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
15:29 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:54 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:59 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Dla niesłyszących - O co chodzi -  (N) (JM); magazyn publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Panorama -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
18:20 Panorama opinii -  (N); magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
18:37 O tym się mówi; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
19:58 Gość Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
20:13 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
20:38 Warto rozmawiać; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:26 Kasta; magazyn; STEREO, 16:9
21:40 STUDIO LOTTO
21:49 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:24 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 W tyle wizji; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:30 W akcji; STEREO, 16:9, Na żywo
23:50 Nie da się ukryć; STEREO, 16:9
00:09 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
00:37 Gość Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
00:53 Kasta; magazyn; STEREO, 16:9
01:05 Pogoda Info; STEREO, 16:9
01:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
01:48 Warto rozmawiać; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
03:25 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
03:30 W tyle wizji; STEREO, 16:9
04:00 Taśmy bezpieki - Kontrwywiad wojskowy w PRL; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Podróże z historią s.I - odc. 11 Legenda "Czarnej Wołgi" -  (N); cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:16 Agrobiznes; STEREO, 16:9
05:30 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:05 Studio Kultura - Rozmowy - prof. Henryk Głębocki; Dla małoletnich od lat 12
07:15 Myśli na ten czas - prof. Robert Piłat. Rozważania z Bachem cz. 3; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Jan Serce - odc. 8/10 - Matylda -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Co dalej? - Przyszłość Unii Europejskiej; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
08:50 Myśli na ten czas - prof. Robert Piłat. Rozważania z Bachem cz. 3; Dla małoletnich od lat 12
09:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I b - Język polski - 27.04.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I b - Matematyka - 27.04.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I b - Język angielski - 27.04.2020 - Lekcja 3; Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I b - Biologia - 27.04.2020 - Lekcja 4; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa II - Język polski - 27.04.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa II - Matematyka - 27.04.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa II - Język angielski - 27.04.2020 - Lekcja 3; Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa II - Biologia - 27.04.2020 - Lekcja 4; Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Myśli na ten czas - prof. Robert Piłat. Rozważania z Bachem cz. 3; Dla małoletnich od lat 12
13:00 Latająca maszyna (Flying Machine, The)  73'; film animowany kraj prod.Polska, Wielka Brytania, Chiny, Norwegia (2011); reż.:Martin Clapp, Geof Lindsey; wyk.:Lang Lang, Heather Graham, Jamie Munns, Kizzy Mee; Dla małoletnich od lat 7
14:15 Młody Chopin - Piotr Nowak; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Czas przeszły niedokonany Gustaw Herling - Grudziński - Deseń losu; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
15:20 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Tarnowskie Góry; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
15:25 Klucz do Salvadora Dalego (La Llave Dali / The Key to Dali); film dokumentalny kraj prod.Hiszpania (2016); reż.:David Fernandez; Dla małoletnich od lat 12
16:20 Literatura na ekranie - Chłopi - odc. 4/13 - Wesele -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:10 Pieśń pasterza; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
17:45 Myśli na ten czas - prof. Robert Piłat. Rozważania z Bachem cz. 3; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Portrety - Śniąc o Murakamim (Dreaming Murakami); film dokumentalny kraj prod.Dania (2017); Dla małoletnich od lat 12
19:05 One. Kobiety kultury - Anna Dymna -  (JM); magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Z przytupem - Obyrtka; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Którędy po sztukę - Francisco Goya y Lucientes; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Myśli na ten czas - pastor Michał Jabłoński. Radość cz. 3; Dla małoletnich od lat 12
20:05 2020. Czas nieznany odc. 2 - Obawy i solidarność; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
20:30 Panorama kina polskiego - Zaćma -  (N)  109'; dramat kraj prod.Polska (2016); reż.:Ryszard Bugajski; wyk.:Maria Mamona, Małgorzata Zajączkowska, Marek Kalita, Janusz Gajos, Marcin Kwaśny, Sławomir Orzechowski, Kazimierz Kaczor, Bartosz Porczyk; Dla małoletnich od lat 12
22:25 Więcej niż fikcja - Maszyna do pisania (California Typewriter); film dokumentalny kraj prod.USA (2016); reż.:Doug Nichol; Dla małoletnich od lat 12
00:10 Myśli na ten czas - pastor Michał Jabłoński. Radość cz. 3; Dla małoletnich od lat 12
00:15 Żelazna klasyka - Widmo (Les Diaboliques)  112'; dramat kraj prod.Francja (1955); reż.:Henri-Georges Clouzot; wyk.:Simone Signoret, Vera Clouzot, Paul Meurisse; Dla małoletnich od lat 16
02:15 Myśli na ten czas - pastor Michał Jabłoński. Radość cz. 3; Dla małoletnich od lat 12
02:20 Kino nocne - Rok niebezpiecznego życia (Year of Living Dangerously, The)  109'; film sensacyjny kraj prod.USA, Australia (1982); reż.:Peter Weir; wyk.:Linda Hunt, Mel Gibson, Bembol Roco, Sigourney Weaver; Dla małoletnich od lat 16
04:15 2020. Czas nieznany odc. 2 - Obawy i solidarność; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
04:35 Świat kina w obiektywie agencji Magnum (Cinema through the eye of Magnum); film dokumentalny kraj prod.Francja (2017); Dla małoletnich od lat 12
05:40 Afisz kulturalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:10 Zakochaj się w Polsce - odc. 135 Bartoszyce -  (N); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
06:30 Zakochaj się w Polsce s.I - odc. 42 Puszcza Kampinoska -  (N); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
06:55 Okrasa łamie przepisy - Na ogórkowym polu -  (N) (JM); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Makłowicz w podróży - Makłowicz w podróży. Hiszpania (194) - Costa Tropical; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Szkoła z TVP - Klasa II - Lekcja 1 - 27.04.2020; Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Szkoła z TVP - Klasa II - Lekcja 2 - 27.04.2020; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Szkoła z TVP - Klasa II - Lekcja 3 - 27.04.2020; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Szkoła z TVP - Klasa VII - Chemia - 27.04.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Szkoła z TVP - Klasa VII -  Język polski - 27.04.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Szkoła z TVP - Klasa VII - Język niemiecki - 27.04.2020 - Lekcja 3; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Szkoła z TVP - Klasa VII - Matematyka - 27.04.2020 - Lekcja 4; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Szkoła z TVP - Klasa VII - Plastyka - 27.04.2020 - Lekcja 5; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Szkoła z TVP - Klasa VII - Historia - 27.04.2020 - Lekcja 6; Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Szkoła z TVP - Klasa II - Lekcja 1 - 27.04.2020; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Szkoła z TVP - Klasa II - Lekcja 2 - 27.04.2020; Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Szkoła z TVP - Klasa II - Lekcja 3 - 27.04.2020; Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Szkoła z TVP - Klasa VII - Chemia - 27.04.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Szkoła z TVP - Klasa VII - Język polski - 27.04.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Szkoła z TVP - Klasa VII - Język niemiecki - 27.04.2020 - Lekcja 3; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Szkoła z TVP - Klasa VII - Matematyka - 27.04.2020 - Lekcja 4; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Szkoła z TVP - Klasa VII - Plastyka - 27.04.2020 - Lekcja 5; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Szkoła z TVP - Klasa VII - Historia - 27.04.2020 - Lekcja 6; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I b -  Język polski - 27.04.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I b - Matematyka - 27.04.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I b - Język angielski - 27.04.2020 - Lekcja 3; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I b - Biologia - 27.04.2020 - Lekcja 4; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa II - Język polski - 27.04.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa II - Matematyka - 27.04.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa II - Język angielski - 27.04.2020 - Lekcja 3; Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa II - Biologia - 27.04.2020 - Lekcja 4; Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Va Banque - odc. 75; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
21:30 KabareTOP /12/ - "Pan Józek"; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
21:40 Kabaretowy Klub Dwójki - (39) - Kicz -  (N); widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
22:30 Dance Dance Dance s. II - Extra - The best of; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
23:10 Dance Dance Dance s. II - odc. 5 cz. 2; Dla małoletnich od lat 12
00:20 Muzyka na dobry wieczór - Andrzej Piaseczny; koncert; Dla małoletnich od lat 12
01:05 Koło fortuny - odc. 742 ed. 8; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Koło fortuny - odc. 717 ed. 8; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
02:05 Niezapomniane Koncerty - Być jak Czesław Niemen cz. 1; koncert; Dla małoletnich od lat 12
02:55 Życie to Kabaret - Kraj się śmieje - Mowa ciała (1); Dla małoletnich od lat 12
03:45 Życie to Kabaret - Kraj się śmieje - Mowa ciała (2); Dla małoletnich od lat 12
04:40 Zakończenie dnia

TVP Seriale
06:05 Ja to mam szczęście! - odc. 31 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
06:35 Na sygnale - odc. 55 "Marylin i Christiano" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:00 Na sygnale - odc. 56 "Mała Miss" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:30 U Pana Boga w ogródku - odc. 1/12 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:15 Złotopolscy - odc. 29 - Vendetta; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:40 Złotopolscy - odc. 30 - Tu mieszka glina; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:10 Ojciec Mateusz s.XXIII - Odc. 299 (Ojciec Mateusz S. XXIII, odc. 9) - Oko za oko -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:50 Rodzinka.pl s.III - odc. 70 "Bratnia dusza" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:20 Rodzinka.pl s.III - odc. 71 "24 godziny" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:45 Rodzinka.pl s.III - odc. 72 "Wszystko i każdy ma swoją cenę" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:20 M jak miłość s.I - odc. 1288 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:10 Ranczo s.IV - odc. 49 (seria IV, odc. 10) - Debata -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:05 Rodzinka.pl s.III - odc. 74 "Wolna chata" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:35 Ojciec Mateusz s.XIV - odc. 174 (Ojciec Mateusz XIV odc. 1) - Panaceum -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:30 Ojciec Mateusz s.XIV - odc. 175 (Ojciec Mateusz XIV odc. 2) - Drift -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Zainwestuj w marzenia s.II - Zainwestuj w marzenia, odc. 27 - "Bank centralny"; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:20 Na dobre i na złe - odc. 524 - Kołysanka; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:15 Na sygnale - odc. 56 "Mała Miss" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:45 Ranczo s.IV - odc. 50 (seria IV, odc. 11) - Kontratak -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:45 Ranczo s.IV - odc. 51 (seria IV, odc. 12) - Fałszerze uczuć -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:40 Na sygnale - odc. 57 "Dzień kobiet" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:05 Rodzinka.pl s.III - odc. 75 "Przelotne miłostki" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:35 Ojciec Mateusz s.XIV - odc. 176 (Ojciec Mateusz XIV odc. 3) - Świadek oskarżenia -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:25 Ojciec Mateusz s.XIX - odc. 246 (Ojciec Mateusz XIX odc. 8) - Polowanie na jelenie -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:20 Ranczo s.IV - odc. 52 (seria IV, odc. 13) - Zemsta i wybaczenie -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:20 Ranczo s.V - odc. 53 (seria V, odc. 1) - Msza obywatelska -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:10 Ojciec Mateusz s.XIV - odc. 177 (Ojciec Mateusz XIV odc. 4) - Amfetamina -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
24:00 Echo serca s.III - Odc. 41 -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Przystań - odc. 1/13 - Anka -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:40 Przystań - odc. 2/13 - Lekcja wychowawcza -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:25 U Pana Boga w ogródku - odc. 1/12 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:10 M jak miłość s.I - odc. 1288 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:00 Rodzinka.pl s.III - odc. 71 "24 godziny" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:25 Rodzinka.pl s.III - odc. 72 "Wszystko i każdy ma swoją cenę" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:50 Ja to mam szczęście! - odc. 30 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
05:20 Zakończenie dnia

TVP Sport
05:50 RETRO TVP SPORT - Hej Hej tu NBA (1997) cz. I; magazyn; STEREO, 16:9
07:30 #gramydalej; magazyn; STEREO, 16:9
08:00 Szkoła z TVP - Klasa I - Lekcja 1 - 27.04.2020; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Szkoła z TVP - Klasa I - Lekcja 2 - 27.04.2020; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Szkoła z TVP - Klasa I - Lekcja 3 - 27.04.2020; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Chemia - 27.04.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Język polski - 27.04.2020 - Lekcja 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Szkoła z TVP - Klasa VIII -  Matematyka - 27.04.2020 - Lekcja 3; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Język niemiecki - 27.04.2020 - Lekcja 4; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Historia - 27.04.2020 - Lekcja 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Fizyka - 27.04.2020 - Lekcja 6; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Szkoła z TVP - Klasa I - Lekcja 1 - 27.04.2020; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Szkoła z TVP - Klasa I -  Lekcja 2 - 27.04.2020; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Szkoła z TVP - Klasa I - Lekcja 3 - 27.04.2020; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Chemia - 27.04.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Język polski - 27.04.2020 - Lekcja 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Matematyka - 27.04.2020 - Lekcja 3; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Język niemiecki - 27.04.2020 - Lekcja 4; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Szkoła z TVP - Klasa VIII -  Historia - 27.04.2020 - Lekcja 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Fizyka - 27.04.2020 - Lekcja 6; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I a -  Język polski - 27.04.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I a -  Matematyka - 27.04.2020 - Lekcja 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I a - Język angielski - 27.04.2020 - Lekcja 3; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I a - Biologia - 27.04.2020 - Lekcja 4; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa III - Język polski - 27.04.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa III - Matematyka - 27.04.2020 - Lekcja 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa III - Język angielski - 27.04.2020 - Lekcja 3; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa III - Biologia - 27.04.2020 - Lekcja 4; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:00 #gramydalej; magazyn; STEREO, 16:9
21:30 Mundial 2018: - Korea Płd. - Niemcy (Korea Płd. - Niemcy) kraj prod.Szwajcaria (2018); STEREO, 16:9
22:30 Mundial 2018: - Korea Płd. - Niemcy (Korea Płd. - Niemcy) kraj prod.Szwajcaria (2018); STEREO, 16:9
23:30 Mundial 2018: - Serbia - Brazylia (Serbia - Brazylia) kraj prod.Szwajcaria (2018); STEREO, 16:9
00:30 Mundial 2018: - Serbia - Brazylia (Serbia - Brazylia) kraj prod.Szwajcaria (2018); STEREO, 16:9
01:30 Boks - Gala Knock Out Promotion w Gliwicach - walka wieczoru: Artur Szpilka - Mariusz Wach; STEREO, 16:9
02:20 Sporty walki - ONE Championship - Masters of Fate, Manila; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Zakończenie programu

TVP Wilno
06:25 wojsko - polskie.pl - odc. 98; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Zwierzaki Czytaki - odc. 75 - Zapakun 2226; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Figu Migu - odc. 16 Pod poduszką -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Gwiezdny Pirat - odc. 3/7 - Pułapka -  (N) (JM); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
07:30 Gwiezdny Pirat - odc. 4/7 - Porwanie -  (N) (JM); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:40 Barwy szczęścia - odc. 2170 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:05 ROK 1920. Kalendarium - odc. 16; Dla małoletnich od lat 7
12:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:30 Magazyn z Ameryki - /79/ (Magazyn z Ameryki); magazyn kraj prod.USA (2020); Dla małoletnich od lat 7
12:50 Kulturalni PL - (505); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Audycje Komitetów Wyborczych - 1 KWKNPRP Małgorzaty Kidawy-Błońskiej,2 KWKNPRP Marka Jakubiaka,3 KWKNPRP Szymona Hołowni, 4 KWKNPRP Krzysztofa  Bosaka, 5 KWKNPRP Andrzeja Dudy, 6 KWKNPRP Roberta Biedronia, 7 KWKNPRP Mirosława Piotrowskiego,8 KWKNPRP Stanisława Żółtka ,9 KWKNPRP Pawła Tanajno,10 KWKNPRP Władysława Kosiniaka-Kamysza ; STEREO, 16:9
14:20 Młody Piłsudski - odc. 6 -  (N); serial historyczny TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:05 Muzyczna scena Halo Polonia - /8/; program rozrywkowy; Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:30 Patron pojednania; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Korona królów - odc 356 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Zwierzaki Czytaki - odc. 75 - Zapakun 2226; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Figu Migu - odc. 16 Pod poduszką -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Info Wilno - odc. 152
17:55 Teściowe i synowe. Kto tu rządzi? - (15); reality show; Dla małoletnich od lat 12
18:20 Miasto Zakochanych; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
18:55 Barwy szczęścia - odc. 2170 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 330; Dla małoletnich od lat 12
19:45 Baw się słowami - /13/ Ubrania; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:38 Sport; STEREO, 16:9
20:45 O mnie się nie martw s.XI odc. 6/13 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:35 Koronawirus. Poradnik - /17/; magazyn medyczny; Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:05 2020. Czas nieznany odc. 2; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Życie nad rozlewiskiem - odc. 3/13 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:20 Focus on Poland - (331); STEREO, 16:9
23:30 Marzyciel. Kornel Morawiecki; Dla małoletnich od lat 12
00:20 Muzyczna scena Halo Polonia - /24/; program rozrywkowy; Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Korona królów - odc 356 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:55 Historia na ten czas - Krzysztof Koehler cz. 1; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 330; Dla małoletnich od lat 12
01:20 Zwierzaki Czytaki - odc. 75 - Zapakun 2226; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Figu Migu - odc. 16 Pod poduszką -  (N) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Baw się słowami - /13/ Ubrania; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
02:35 Sport; STEREO, 16:9
02:40 O mnie się nie martw s.XI odc. 6/13 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Barwy szczęścia - odc. 2170 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:00 Koronawirus. Poradnik - /17/; magazyn medyczny; Bez ograniczeń wiekowych
04:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:25 2020. Czas nieznany odc. 2; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Życie nad rozlewiskiem - odc. 3/13 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:35 Powroty - /16/; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
05:50 Nożem i widelcem - odc. 263; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Focus on Poland - (331); STEREO, 16:9
06:10 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.