FANDOM


TVP 1
05:15 Moda na sukces - odc. 3432 (The Bold and the Beautiful ep. 3647); serial kraj prod.USA (2001)
05:35 Moda na sukces - odc. 3433 (The Bold and the Beautiful ep. 3648); serial kraj prod.USA (2001)
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30;  Pogoda 6:32,7:05,7:33, 6.15 biznesowa piątka
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:30 Sekretny świat misia Beniamina - Szkolna przygoda, odc. 15 (Secret Life of Beniamin Bear - Teddy tech, ep. 15); serial animowany kraj prod.Kanada (2006)
09:00 Jedyneczka - Kraina kapeluszy; program dla dzieci
09:25 Lippy and Messy - DO-BE -DO
09:35 Papirus - Maska Neferoure  44 (Neferoure); film animowany kraj prod.Francja (2000)
10:05 Szkoła złamanych serc - odc. 103 (odc. 103); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998)
10:50 Tawerna pod rekinem - odc. 5; cykl reportaży
11:10 Smaki polskie; magazyn kulinarny
11:20 Kuchnia z Okrasą - Nie tylko skrzydełko
11:40 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Plebania - odc. 874; telenowela TVP
12:45 Letni seans filmowy - Polskie drogi - odc. 5/11 - Lekcja geografii - txt str.777; serial TVP
14:30 Kobieta zaradna; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Klan - odc. 1263; telenowela TVP
15:35 Dwie strony medalu - odc. 23; serial TVP
16:05 Jaka to melodia? - wydanie specjalne - [9]; teleturniej
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:35 Moda na sukces - odc. 3434 (The Bold and the Beautiful ep. 3649); serial kraj prod.USA (2001)
18:00 Moda na sukces - odc. 3435 (The Bold and the Beautiful ep. 3650); serial kraj prod.USA (2001)
18:25 Faceci do wzięcia - Ten drugi raz; serial TVP
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Smerfy na morzu odc. 42 (Smurfs at the sea); serial animowany kraj prod.Belgia (1988)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:15 August - pierwszy Cesarz cz. 2 (Augustus - The First Emperor, part 2) - txt str.777; film biograficzny kraj prod.Niemcy, Włochy, Hiszpania (2003)
21:55 Życie po życiu - odc. 5, Zjawy i koszmary (Afterlife, ep. 5, Sleeping with the Dead); serial kraj prod.Wielka Brytania (2004)
22:50 Frankenstein Mary Shelley (Mary Shelley's Frankenstein); horror kraj prod.USA, Wielka Brytania, Japonia (1994)
00:50 Życie na gorąco - odc. 5/9 - Monachium; serial sensacyjny TVP
02:15 Kino nocnych marków - Mademoiselle (Mademoiselle); film obyczajowy kraj prod.Francja (2001)
03:30 Zakończenie programu

TVP 2
05:30 Statek miłości - s.1, odc. 1/25 (The Love Boat  s.1, ep. ?The Captain and the Lady?/ ?One If by  Land?/  ?Centerfold); telenowela kraj prod.USA (1977)
06:20 Statek miłości - s.1, odc. 2/25 (The Love Boat  s.1, ep. ?Oh Dale?, ?The Main Event?, ?A TastefulAffair?); telenowela kraj prod.USA (1977)
07:10 TELEZAKUPY
07:25 Dwójka Dzieciom - Mały pingwin Pik - Pok - odc. 19 - Pik Pok i ośmiornica
07:40 Dwójka Dzieciom - Dookoła świata z Tippi - 0dc. 6/6 Tippi i grizzli (Tippi and the Grizzlies); cykl dokumentalny kraj prod.USA (2002)
08:05 Na dobre i na złe - odc. 274 Przyszłość Krzysia; serial TVP
09:00 Pytanie na śniadanie - lato - w tym:
09:25 Pogoda
10:00 Panorama
10:35 Panorama
10:40 Pogoda
10:44 Święta wojna - (261) Krawaciorz Przodowy
11:10 Codzienna 2 m. 3 - odc. 21; serial komediowy TVP
11:40 Magnum - odc. 126/162 Trochę szczęścia, trochę żalu (MAGNUM P. I. s. 6 (A little bit of luck, a little bit of grief)); serial kraj prod.USA (1986)
12:30 Przygody Tarzana - odc 75/75  Ognisty koniec (Tarzan, ep Fiery end); serial przygodowy kraj prod.Francja, Meksyk (1991)
12:55 Jak się nie ubierać - Julie seria III odc.5 (What Not To Wear); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
13:30 Dookoła Siebie - magazyn Joanny Brodzik - Czy mogę rozwijać swoje zmysły?; magazyn
14:00 Ryzykanci - s. 5 ep. 12/16 (SURVIVOR s.V  Thailand  ep. 512) kraj prod.USA (2002)
14:45 Detektyw w sutannie - s. I, odc. 3/8  Nie pozwolę ci odejść (Father Dowling Mysteries    s. 1, ep. What do You Call A Call Girl Mystery ?); serial kryminalny kraj prod.USA (1989)
15:40 Wakacje z Dwójką - Kochanie zmniejszyłem dzieciaki - odc 59/66 (Honey I shrunk the kids) - txt str.777 kraj prod.USA (1997)
16:25 Gliniarz i prokurator s. 3, odc. 22/26 - Doprowadzasz mnie do szału (Jake and the Fatman,  s.3, ep.You're driving me crazy); serial sensacyjny kraj prod.USA (1989)
17:15 Biuro kryminalne -  Rozwiązuję wszystkie problemy; serial TVP
17:45 Od morza do Tatr - wakacyjny festyn Caritasu
18:00 Program lokalny
18:30 Ulice Kultury - Wakacyjne Ulice Kultury (5); magazyn
18:45 Panorama
19:00 Wielki Poker - odc. 5; teleturniej
20:00 Podróże z żartem - Syberia ; program rozrywkowy
21:00 Hity na czasie - Wrocław (1) 2007; program muzyczny
22:00 Panorama
22:20 Pogoda
22:25 Sport Telegram
22:35 Błękit oceanu - Odc 5/5 (Le bleu d'ocean); serial kraj prod.Francja (2003)
00:10 Biuro kryminalne - odc. 5; serial TVP
01:00 Sekcja 998 - Basen, odc. 7; telenowela dokumentalna TVP
01:25 Sekcja 998 - Paintball, odc. 8; telenowela dokumentalna TVP
01:50 Ona i On - wojna płci - (1); talk-show
02:45 Zakończenie dnia

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier; STEREO
06:09 Przegląd prasy; STEREO
06:13 Serwis sportowy; STEREO
06:15 Kurier flesz; STEREO
06:17 Pogoda; STEREO
06:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
06:23 Przegląd prasy; STEREO
06:27 Kamera Kuriera; STEREO
06:30 Kurier; STEREO
06:39 Przegląd prasy; STEREO
06:43 Serwis sportowy; STEREO
06:45 Kurier flesz; STEREO
06:47 Pogoda; STEREO
06:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
06:53 Przegląd prasy; STEREO
06:57 Kamera Kuriera; STEREO
07:00 Kurier; STEREO
07:10 Przegląd prasy; STEREO
07:13 Serwis sportowy; STEREO
07:15 Kurier flesz; STEREO
07:17 Pogoda; STEREO
07:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
07:23 Przegląd prasy; STEREO
07:27 Kamera Kuriera; STEREO
07:30 Kurier; STEREO
07:39 Przegląd prasy; STEREO
07:42 Serwis sportowy; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:09 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:24 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:54 Pogoda; STEREO
09:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:05 Serwis sportowy; STEREO
10:09 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:12 Pogoda; STEREO
10:15 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:50 Pogoda; STEREO
10:54 Serwis sportowy; STEREO
10:58 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:02 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:27 Kamera Kuriera; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:54 Pogoda; STEREO
11:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:00 Serwis sportowy; STEREO
12:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:55 Pogoda; STEREO
12:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:01 Serwis sportowy; STEREO
13:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:54 Pogoda; STEREO
13:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:00 Serwis sportowy; STEREO
14:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:53 Pogoda; STEREO
14:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
15:01 Serwis sportowy; STEREO
15:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:56 Pogoda; STEREO
15:58 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:01 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:04 Pogoda; STEREO
16:07 Serwis sportowy; STEREO
16:14 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:14 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:52 Pogoda; STEREO
20:57 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:45 Pogoda; STEREO
22:48 16/16 - Piętno F - 6.4.0; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:06 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:52 Pogoda; STEREO
23:56 Sao Paulo. Niebezpieczne miasto. (Sao Paulo Kidnapping); film dokumentalny kraj prod.Francja (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:50 Mecz towarzyski - Wisła Kraków - Reggina Calcio ( studio ) (Wisła Kraków - Reggina Calcio) kraj prod.USA (2007); STEREO
01:00 Mecz towarzyski - Wisła Kraków - Reggina Calcio ( I poł ) (Wisła Kraków - Reggina Calcio) kraj prod.USA (2007); STEREO
01:50 Mecz towarzyski - Wisła Kraków - Reggina Calcio ( studio ) (Wisła Kraków - Reggina Calcio) kraj prod.USA (2007); STEREO
02:00 Mecz towarzyski - Wisła Kraków - Reggina Calcio (  II poł ) (Wisła Kraków - Reggina Calcio) kraj prod.USA (2007); STEREO
02:50 Mecz towarzyski - Wisła Kraków - Reggina Calcio ( studio ) (Wisła Kraków - Reggina Calcio) kraj prod.USA (2007); STEREO
02:55 Kurier; STEREO
03:17 Pogoda; STEREO
03:21 Zakończenie dnia

TVP 3 Warszawa
06:00 Kurier; STEREO
06:09 Przegląd prasy; STEREO
06:13 Serwis sportowy; STEREO
06:15 Kurier flesz; STEREO
06:17 Pogoda; STEREO
06:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
06:23 Przegląd prasy; STEREO
06:27 Kamera Kuriera; STEREO
06:30 Kurier; STEREO
06:39 Przegląd prasy; STEREO
06:43 Serwis sportowy; STEREO
06:45 Kurier flesz; STEREO
06:47 Pogoda; STEREO
06:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
06:53 Przegląd prasy; STEREO
06:57 Kamera Kuriera; STEREO
07:00 Kurier; STEREO
07:10 Przegląd prasy; STEREO
07:13 Serwis sportowy; STEREO
07:15 Kurier flesz; STEREO
07:17 Pogoda; STEREO
07:19 Serwis ekonomiczny; STEREO
07:23 Przegląd prasy; STEREO
07:27 Kamera Kuriera; STEREO
07:30 Kurier; STEREO
07:39 Przegląd prasy; STEREO
07:42 Serwis sportowy; STEREO
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:57 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Qadrans qltury; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:57 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
09:00 Kurier; STEREO
09:09 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:24 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:54 Pogoda; STEREO
09:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:05 Serwis sportowy; STEREO
10:09 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:12 Pogoda; STEREO
10:15 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:50 Pogoda; STEREO
10:54 Serwis sportowy; STEREO
10:58 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:02 Kurier Biznes; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:27 Kamera Kuriera; STEREO
11:30 Kurier; STEREO
11:54 Pogoda; STEREO
11:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:00 Serwis sportowy; STEREO
12:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:55 Pogoda; STEREO
12:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:01 Serwis sportowy; STEREO
13:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:54 Pogoda; STEREO
13:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:00 Serwis sportowy; STEREO
14:05 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:53 Pogoda; STEREO
14:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
15:01 Serwis sportowy; STEREO
15:06 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Kurier Komentarze; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:56 Pogoda; STEREO
15:58 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:01 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:04 Pogoda; STEREO
16:07 Serwis sportowy; STEREO
16:14 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:46 Wiadomości Kuriera; STEREO
16:50 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
16:51 Wywiad Kuriera - Wywiad Kuriera 27.07.2007 g.; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:57 Tele Motor Sport - Tele Motor Sport (WOT) prem. 11.05.; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:14 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
18:12 Raport na gorąco; STEREO
18:14 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:15 Telewizyjny Kurier Mazowiecki; STEREO
18:24 Wiadomości sportowe - (27.07.2007 - 1; STEREO
18:29 Qadrans qltury; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:42 Kuźnia talentów - Kuźnia talentów prem. 20.; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:07 Studio reportażu - SPACEROWNIK - SPACERKIEM PO ANINIE(2; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:22 Studio reportażu - Dwa wesela jeden rynek; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:32 Dobra jazda - Dobra jazda odc. 5 prem. 24.07.; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:44 Za zamkniętymi drzwiami - Huta Szkła - prem 19.03.; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
19:55 Raport na gorąco; STEREO
20:00 Telekurier; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:52 Pogoda; STEREO
20:57 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:46 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:02 Raport na gorąco; STEREO
22:04 Wiadomości sportowe - (27.07.2007 - 2; STEREO
22:09 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:45 Pogoda; STEREO
22:48 16/16 - Piętno F - 6.4.0; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:06 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:52 Pogoda; STEREO
23:56 Sao Paulo. Niebezpieczne miasto. (Sao Paulo Kidnapping); film dokumentalny kraj prod.Francja (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:50 Mecz towarzyski - Wisła Kraków - Reggina Calcio ( studio ) (Wisła Kraków - Reggina Calcio) kraj prod.USA (2007); STEREO
01:00 Mecz towarzyski - Wisła Kraków - Reggina Calcio ( I poł ) (Wisła Kraków - Reggina Calcio) kraj prod.USA (2007); STEREO
01:50 Mecz towarzyski - Wisła Kraków - Reggina Calcio ( studio ) (Wisła Kraków - Reggina Calcio) kraj prod.USA (2007); STEREO
02:00 Mecz towarzyski - Wisła Kraków - Reggina Calcio (  II poł ) (Wisła Kraków - Reggina Calcio) kraj prod.USA (2007); STEREO
02:50 Mecz towarzyski - Wisła Kraków - Reggina Calcio ( studio ) (Wisła Kraków - Reggina Calcio) kraj prod.USA (2007); STEREO
02:55 Kurier; STEREO
03:17 Pogoda; STEREO
03:21 Zakończenie dnia

Polsat
05.00 Music Spot, rozrywka
06.00 Wstawaj! Gramy! - rozrywka
06.45 Sekret Laury, telenowela, Argentyna 2004
07.45 TV market
08.00 Wielka wygrana, teleturniej
08.55 13. posterunek, serial kom., Polska
09.30 Daleko od noszy, serial kom., Polska 2006
10.00 Czarodziejki, serial fantastyczny, USA 1999
11.00 Dotyk anioła, serial obycz., USA 1995
12.00 Pensjonat Pod Różą 2, serial obycz., Polska 2004
13.00 Jesteś moim życiem, telenowela, Argentyna 2006
14.00 Miodowe lata 4, serial kom., Polska 2000
14.45 Benny Hill, serial kom., Wielka Brytania 1985
15.15 Rodzina zastępcza, serial kom., Polska 2003
15.50 Wydarzenia
16.15 Pogoda
16.25 Daleko od noszy, serial kom., Polska 2006
16.55 Strażnik Teksasu, serial krym., USA 1997
18.00 Miodowe lata 4, serial kom., Polska 2000
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport
19.25 Pogoda
19.30 Rodzina zastępcza, serial kom., Polska 2003
20.00 Przebojowe lato Płock 2007 - koncert
21.55 Studio Lotto
22.30 Red Bull X-Fighters - freestyle motocross
00.30 Podniebny terror - film sens., USA 2001
02.30 Dziewczyny w bikini, quiz
03.30 Nocne randki, rozrywka

TVN
05.50  Telesklep
06.40  Firma - magazyn
07.10  Magda M., serial obycz., Polska, Dolby
08.05  Magda M., serial obycz., Polska, Dolby
09.05  Wykręć numer - interaktywny teleturniej na żywo
10.05  Fabryka Gry - interaktywny teleturniej na żywo
11.05  Telesklep
11.30  Co nowego u Scooby-ego?, serial anim., USA
11.55  Detektywi - serial fab.-dok.
12.25  W-11 Wydział Śledczy - serial fab.-dok.
13.05  Na Wspólnej, serial obycz., Polska
14.20  Pogoda na miłość, serial obycz., USA
15.20  Prawo pożądania, telenowela
16.20  Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fab.-dok.
17.20  Rozmowy w toku - talk show
18.30  Detektywi - serial fab.-dok.
19.00  Fakty - pr. informacyjny
19.30  Sport
19.40  Pogoda
19.50  Uwaga! - magazyn
20.00  Zabójcza broń III - film sens., USA 1992
22.25  Przywódca - kom., USA 2003
00.25  Siłacze - Strongcup - pr. rozr.
01.30  Nocne igraszki - interaktywny pr. rozr., live
02.30  Telesklep
03.20  Uwaga! - magazyn
03.40  Nic straconego

TV 4
05.45 FIFA Futbol Mundial, mag. piłkarski
06.05 Strażacy, serial dok.
06.30 Drogówka
06.55 Muzyczne listy, mag. muz.
08.00 TV market
08.30 Monster Warriors, serial przyg., Kanada 2006  
09.00 Tok2Szok, talk show  
10.00 Saint-Tropez, serial obycz., Francja
11.05 Beverly Hills 90210 2, serial obycz., USA  
12.05 Lingo, teleturniej
13.05 Drogówka
13.40 Wygraj fortunę, teleturniej  
15.20 Mag. żużlowy, mag. sportowy
15.50 Sposób użycia, serial kom., USA 2007  
16.20 Zasady gry, serial kom., USA 2006
16.50 Dick i Jane, kom., USA 1977  
18.50 Saint-Tropez, serial obycz., Francja  
20.00 Kuba Wojewódzki, talk show   
21.05 Boston Public, serial obycz., USA 2000
22.05 Modelki 2, reality show
22.35 Modelki 2, reality show
23.10 Playboy. Opętanie, film erotyczny, USA 2000   
01.15 Playboy special. Przyjaciółki drugie spotkanie, film erotyczny, USA 1999
02.15 Wydarzenia
02.40 Sport
02.45 Prognoza pogody
02.50 Muzyczne listy, mag. muz.
03.40 Jennifer Lopez, koncert
04.25 Zakończenie programu

TVN 7
06.10 Maraton Uśmiechu, pr. rozr.  
06.35 Telesklep
07.40 Maraton Uśmiechu, pr. rozr.  
08.10 Bez śladu, serial sens., USA  
09.10 Gorzka zemsta, telenowela  
10.05 Nocny kurs, serial sens., USA  
11.05 Zabawa od kuchni, konkurs interaktywny, live
12.05 Telesklep
14.10 Gorzka zemsta, telenowela  
15.10 Nikita, serial sens., Kanada  
16.10 Życie na fali, serial obycz., USA   
17.10 Wyścig po kasę (TVN7), live
18.10 Nocny kurs, serial sens., USA
19.10 Życie na fali, serial sens., USA
20.10 Mistrz kierownicy ucieka II, kom., USA 1980
22.15 Miłość i frytki, kom., USA 1997  
00.15 Amerykański splendor, film obycz., USA 2003
02.10 Koniec programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30;  Pogoda 6:32,7:05,7:33 oraz:; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Biznesowa piątka; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Jedyneczka - Kraina kina; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Tylko Kaśka - Koty mają się dobrze odc. 5 ; Dla małoletnich od lat 7
09:25 Pomorskie krajobrazy - Poligon przyrody; Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Sekcja 998 - Urodziny, odc.4; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:10 Franciszkanie w kraju Inków; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Koncert Galowy Studenckiego Festiwalu Piosenki "A wszystko to ty..." Jubileusz Marka Grechuty cz.2; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Nurty Reformacji w Polsce; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Złotopolscy - odc. 852* - Malowanie; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1256; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 W stronę świata - odc. 5* Artur Gromadzki; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Marzenia do spełnienia - odc. 10; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Hity satelity; STEREO
14:05 mc 2- Maszyna czasu Manna i Materny - (5); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Dookoła Siebie - magazyn Joanny Brodzik - Czy mogę rozwijać swoje zmysły?; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Podróżnik - Paryż Gauguina; Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Dotrzeć do źródła ciszy.; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
15:50 Jedyneczka - Kraina kina; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Filmowa Encyklopedia Łodzi i okolic - Z historii łódzkich tramwajów.; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Święta wojna - (261) Krawaciorz Przodowy; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Vivat Pułaski; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Franciszkanie w kraju Inków; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Od morza do Tatr - wakacyjny festyn Caritasu
18:00 Reportaż
18:10 Sekcja 998 - Urodziny, odc.4; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Hity satelity; STEREO
18:50 Złotopolscy - odc. 852* - Malowanie; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Przygody Myszki - odc. 13 - Koncert świerszcza; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Klan - odc. 1256; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Polska na lato - Pomorze na lato; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:05 M jak miłość - odc. 475; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Bilet powrotny; Dla małoletnich od lat 16
23:40 Panorama; STEREO
23:55 Pogoda; STEREO
23:58 Sport Telegram; STEREO
24:00 Święto herbu miasta Gdańska; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Sekcja 998 - Urodziny, odc.4; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Złotopolscy - odc. 852* - Malowanie; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Przygody Myszki - odc. 13 - Koncert świerszcza; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1256; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Polska na lato - Pomorze na lato; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:55 M jak miłość - odc. 475; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Hity satelity; STEREO
03:55 Bilet powrotny; Dla małoletnich od lat 16
05:40 Nurty Reformacji w Polsce; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia

TVP Kultura
09:00 Przewodnik
09:05 Strefa sztuki - Piotr Michałowski; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Igor Strawiński (Igor Stravinski: Composer); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2001); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Meta; film obyczajowy; Dla małoletnich od lat 12
12:10 Archiwum Jazzu i Rocka - Benny Goodman  - 19. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Jazzowej Jazz Jamboree ' 76; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Credo - Krzysztof Penderecki; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Kochany i nienawidzony. Dramat życia i śmierci twórcy "Krzyżaków"; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Ręce do góry; dramat; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Skamandryci - Szaleńcy, wzrośniem kiedyś kłosami mądrości. Jan Lechoń; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
17:00 Przewodnik
17:05 Wild Blue Angel (Jimi Hendrix na Wyspie Wight) (Jimi Hendrix - Wild Blue Angel (Live at the Isle of Wight)); koncert kraj prod.USA (1969); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Skamandryci - Chodźmy kraść na górach ogień. Mniej nie warto.; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
19:05 S. O. S. - odc. 5/7 - Wenus 73; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Platee (Platee); widowisko muzyczne kraj prod.Wielka Brytania (2002); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Fuks; komedia sensacyjna; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
00:30 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Przewodnik
01:00 Kino nocne - Śmierć pana Lazarescu (Moartea domnului Lazarescu); dramat kraj prod.Rumunia (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:30 W hołdzie Jacqueline du Pre (Tribute to Jacqueline du Pre); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:00 Zakończenie programu

TVP Historia
10:00 Siła bezsilnych - Siła bezsilnych - Wywołani z cienia; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kontrowersje - Ojciec Założyciel II Rzeczypospolitej; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Konflikty, bitwy, wojny - Generał Anders; program historyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:05 Generał Władysław Anders; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
13:45 Konflikty, bitwy, wojny - Generał Anders; program historyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Zakręty dziejów - Czasy gilotyny; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Dzieje Polaków - Jagiellonowie; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Było, nie minęło; Dla małoletnich od lat 7
18:00 Z archiwum IPN - "Uskok"; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Kulisy III RP - Przy okrągłym stole; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Było, nie minęło; Dla małoletnich od lat 7
20:00 Siła bezsilnych - Skazany na nieistnienie - rzecz o Rtm. Pileckim; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Kontrowersje - Śmierć w Gibraltarze; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Było, nie minęło; Dla małoletnich od lat 7
23:30 Z archiwum IPN - Zaporczycy; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Zakończenie dnia

TVP Sport
09:00 10 minut tylko dla siebie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Magazyn boksu zawodowego - KO TV (KO TV); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:35 TV Moto - Sport; magazyn motoryzacyjny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Puchar Polski w siatkówce - WINIARY KALISZ - BKS ALUPROF BIELSKO BIAŁA (finał kobiet); STEREO
12:40 W sportowym stylu; magazyn sportowo-rekreacyjny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Piłkarskie MŚ do lat 20 - Meksyk - Kongo ( I poł. ) (Meksyk - Kongo) kraj prod.Kanada (2007); STEREO
14:25 Piłkarskie MŚ do lat 20 - Meksyk - Kongo ( II poł. ) (Meksyk - Kongo) kraj prod.Kanada (2007); STEREO
15:20 TV Moto - Sport; magazyn motoryzacyjny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Sprint; STEREO
16:15 Piłkarskie MŚ do lat 20 - Austria - USA ( I poł. ) (Austria - USA) kraj prod.Kanada (2007); STEREO
17:05 Sprint; STEREO
17:10 Piłkarskie MŚ do lat 20 - Austria - USA ( II poł. ) (Austria - USA) kraj prod.Kanada (2007); STEREO
18:05 Sprint; STEREO
18:10 Piłkarskie MŚ do lat 20 - Hiszpania - Czechy ( I poł. ) (Hiszpania - Czechy) kraj prod.Kanada (2007); STEREO
19:05 Sprint; STEREO
19:10 Piłkarskie MŚ do lat 20 - Hiszpania - Czechy ( II poł ) (Hiszpania - Czechy) kraj prod.Kanada (2007); STEREO
20:00 Sprint; STEREO
20:05 Piłkarskie MŚ do lat 20 - Chile - Nigeria ( I poł. ) (Chile - Nigeria) kraj prod.Kanada (2007); STEREO
21:00 Piłkarskie MŚ do lat 20 - Chile - Nigeria ( II poł. ) (Chile - Nigeria) kraj prod.Kanada (2007); STEREO
22:00 Sportowy Wieczór; STEREO
22:25 Magazyn piłkarski - Goallissimo (Goallissimo) kraj prod.Wielka Brytania (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Sprint; STEREO
23:18 Piłkarskie MŚ do lat 20 - Argentyna - Meksyk ( I poł. ) (Argentyna - Meksyk) kraj prod.Kanada (2007); STEREO
00:05 Piłkarskie MŚ do lat 20 - Argentyna - Meksyk ( II poł .) (Argentyna - Meksyk) kraj prod.Kanada (2007); STEREO
00:55 Mecz towarzyski - Wisła Kraków - Reggina Calcio ( studio ) (Wisła Kraków - Reggina Calcio) kraj prod.USA (2007); STEREO
01:00 Mecz towarzyski - Wisła Kraków - Reggina Calcio ( I poł ) (Wisła Kraków - Reggina Calcio) kraj prod.USA (2007); STEREO
01:50 Mecz towarzyski - Wisła Kraków - Reggina Calcio ( studio ) (Wisła Kraków - Reggina Calcio) kraj prod.USA (2007); STEREO
02:00 Mecz towarzyski - Wisła Kraków - Reggina Calcio ( II poł ) (Wisła Kraków - Reggina Calcio) kraj prod.USA (2007); STEREO
02:50 Mecz towarzyski - Wisła Kraków - Reggina Calcio ( studio ) (Wisła Kraków - Reggina Calcio) kraj prod.USA (2007); STEREO
02:55 Zakończenie dnia

TVN Turbo
06:00    Grand Prix na torze    program motoryzacyjny    stereo    
06:30    Automaniak Max    program motoryzacyjny    stereo    
07:30    Telesklep        
08:00    Policyjne taśmy    serial inne    stereo    
08:30    28 sekund    serial fabularno-dokumentalny    stereo    
09:00    Szkoła Szybkiej Jazdy    program motoryzacyjny    stereo    
09:30    Operacja Tuning    program motoryzacyjny    stereo    
10:00    Grand Prix na torze    program motoryzacyjny    stereo    
10:30    Sporrrt    magazyn    stereo    
11:00    Dakar 2007    reportaż    stereo    
11:30    Wyspiarze za kółkiem - najgorsi kierowcy w Wielkiej Brytanii    serial inne    stereo    
12:00    Auto Mundial    magazyn    stereo    
12:30    Uwaga! Pirat    magazyn    stereo    
13:00    Sparing    program motoryzacyjny    stereo    
13:30    Wędkarstwo - Męskie hobby    magazyn    stereo    
14:00    Prawdziwe Maszyny    magazyn    stereo    
14:30    Do Celu    stereo    
15:00    Zakup Kontrolowany 3    program motoryzacyjny    stereo    
16:00    Szkoła Szybkiej Jazdy    program motoryzacyjny    stereo    
16:30    Jazda Próbna    magazyn    stereo    
17:30    Raport Turbo    magazyn    stereo    
17:45    Automaniak Max    program motoryzacyjny    stereo    
18:45    Do Celu    stereo    
19:15    Dakar 2007    reportaż    stereo    
19:45    Raport Turbo    magazyn    stereo    
20:00    Prawdziwe Maszyny    magazyn    stereo    
20:30    Operacja Tuning    program motoryzacyjny    stereo    
21:00    Raport Turbo    magazyn    stereo    
21:15    Boks XXI    sport inne    stereo    
21:45    Kaskaderzy i amatorzy    program rozrywkowy    stereo    
22:10    Automaniak Max    program motoryzacyjny    stereo    
23:05    Raport Turbo    magazyn    stereo    
23:20    Szkoła Auto 2    program motoryzacyjny    stereo    
23:35    Sporrrt    magazyn    stereo    
00:00    Turbo Erotyk        
00:30    Turbo granie    interaktywny program rozrywkowy    stereo    
02:30    Grand Prix na torze    program motoryzacyjny    stereo    
03:00    Uwaga! Pirat    magazyn    stereo    
03:30    Szkoła Szybkiej Jazdy    program motoryzacyjny    stereo    
04:00    Auto Mundial    magazyn    stereo    
04:30    Sparing    program motoryzacyjny

Discovery Channel
06.00 Supermaszyny  
07.00 Zwariowane wyścigi    
08.00 Miejscy odkrywcy    
09.00 Amerykański hot-rod      
10.00 Prawda czy fałsz pogromcy mitów  
11.00 Fani czterech kółek  
12.00 Supermaszyny  
13.00 Zwariowane wyścigi  
14.00 Miejscy odkrywcy
15.00 Jak to jest zrobione?
16.00 Superjazda
17.00 Narodziny samolotu  
17.30 Narodziny samolotu  
18.00 Amerykański chopper
19.00 Prawda czy fałsz pogromcy mitów
20.00 Jak to jest zrobione?
21.00 Duchy zmarłych lokatorów  
21.30 Duchy zmarłych lokatorów  
22.00 Duchy    
23.00 Przełomowe wynalazki      
23.30 Przełomowe wynalazki
00.00 Broń przyszłości
01.00 Broń przyszłości  
02.00 Broń przyszłości
03.00 Auto dla każdego    
04.00 Superjazda    
05.00 Piąty bieg
05.30 W poszukiwaniu nieznanego, serial dok

National Geographic Channel
08.00  W świecie krokodyli, serial dok.
08.30  Zwierzęta z koszmarów, serial dok.  
09.00  Wierzyć nie wierzyć?, serial dok.  
10.00  Tajemnice Biblii, serial dok.  
11.00  Tuż przed tragedią, serial dok.  
12.00  Megafabryki, serial dok.  
13.00  W świecie krokodyli, serial dok.
13.30  Zwierzęta z koszmarów, serial dok.
14.00  Wierzyć nie wierzyć?, serial dok.  
15.00  Tajemnice Biblii, serial dok.  
16.00  Dzika Hiszpania, film dok.
17.00  Czysta nauka, serial dok.
18.00  Za kulisami, serial dok.
19.00  Superdrapieżniki, film dok.
20.00  Wielkie konstrukcje, serial dok.   
21.00  Ewangelia według Judasza, film dok.
22.00  Tajemnice Biblii, serial dok.   
23.00  Zwycięstwo na Pacyfiku, serial dok.
00.00  Ewangelia według Judasza, film dok.
01.00  Tajemnice Biblii, serial dok.  

HBO
06.30  Dziadek do orzechów, film anim., 2004
08.00  Na planie, mag.
08.35  Obraz syna, film obycz., USA 2001
10.10  Świąteczna rubryka, kom. USA 2005   
11.40  Czekając na cud, obycz., USA 2004  
13.15  Motel Niagara, obycz., Kanada 2005    
14.40  Moje matki, dramat Finlandia/Szwecja 2005      
16.30  Daleko jeszcze?, kom., USA 2005  
18.05  Sposób na teściową, kom. USA 2005
19.45  Premiera. Cinema, cinema, mag.   
20.10  Na stojaka!   
20.40  Rzym, serial obycz., GB/USA 2005
21.35  Rzym, serial obycz., GB/USA 2005  
22.30  London, obycz., USA 2005  
00.00  Braterstwo broni, film wojenny, Korea Płd. 2004  
02.25  Babcisynek, kom., USA 2006
04.00  Na planie, mag.  
04.25  Sposób na teściową, kom. USA 2005

HBO 2
06.30  Ja, twardziel, kom. sensacyjna, USA 2005
08.05  Purpurowe skrzypce, dramat obycz., GB/Kanada/Włochy/USA 1998  
10.15  Na planie, mag.  
10.45  Ty i ja, kom., Francja 2006   
12.20  Piękny bokser, dramat obycz., Tajlandia 2003  
14.15  Steamboy, film anim., Japonia 2004  
16.20  Co takiego?, kom., USA 2006  
17.45  Na planie, mag. filmowy
18.10  Na jej miejscu, kom., Francja 2004  
19.35  Ja, twardziel,  kom. sensacyjna, USA 2005  
21.00  Ekipa 2, serial kom., USA 2005
21.30  Ekipa 2, serial kom., USA 2005
21.55  Musa, film sens., Korea Południowa/Chiny 2001  
00.05  Egzorcyzmy Emily Rose, horror, USA 2005  
02.00  Boudu, kom., Francja 2005  
03.45  Yamakasi II. Synowie wiatru, film sens., Francja/Hiszpania/W. Brytania 2004  
05.35  Cinema, cinema, mag. filmowy

Nederland 1
07.00 NOS Journaal
08.00 NOS Journaal
09.00 NOS Journaal
10.00 NOS Journaal
11.00 NOS Journaal
11.30 NOS Jeugdjournaal met gebarentolk
11.45 NOS Journaal
12.00 NOS Journaal
13.00 NOS Journaal
13.10 NOS Sportjournaal
13.20 NOS Journaal en NOS Sportjournaal
13.40 NOS Studio Sportzomer: Avondetappe
14.35 NOS Wielrennen Tour de France
17.59 EénVandaag
18.00 NOS Journaal
18.20 EénVandaag
18.45 NOS Sportjournaal
19.00 Lingo
19.25 Medische special
20.00 NOS Journaal
20.30 TROS Muziekfeest op het plein
21.30 André Rieu op weg naar New York
22.00 Flikken
23.00 NOS Studio Sportzomer: Avondetappe
23.50 NOS Journaal
00.10 ER
01.00 NOS Journaal
01.20 NOS Journaal en NOS Sportjournaal

Nederland 2
07.00 NOS Journaal met gebarentolk
09.10 That’s the question
09.40 Bijna beroemd
10.35 Wonderen bestaan
11.00 Lachen met de TROS
12.00 NOS Journaal
12.10 AVRO De kinderpolikliniek
12.40 Lingo
13.00 NOS Journaal
13.10 NOS Sportjournaal
13.15 Tante in Marokko
13.40 Human Doc - Eerwraak
14.45 UR
15.10 Geen weg terug
16.00 NOS Journaal
16.10 Kijk op themakanalen: Geloven
17.00 De Wandeling
17.30 The Onedin Line
18.00 The Onedin Line
18.20 That’s the question
18.50 Baas Boppe Baas
19.25 The Chase
20.20 Netwerk
20.50 Stop de tijd
21.25 The Catherine Tate show
22.00 NOS Journaal
22.15 Nova
22.40 De vloer op
23.10 21 Grams
01.10 Nova, Netwerk en Eén-Vandaag

Nederland 3
06.49 Z@ppelin
12.35 De Fabeltjeskrant
12.41 Nijntje en haar vriendjes
12.46 Zoostraat 64
12.57 Bo en Melle in Madagascar
13.03 Wortel tv
13.05 Sesamstraat
13.30 Teletubbies
13.55 Tweenies
14.15 Sprookjesboom
14.20 De Fabeltjeskrant
14.25 Pippi animatie
14.50 Buurman en Buurman
15.00 Cedric
15.15 Kleine vampier
15.25 Lockie Leonard
15.50 Titeuf
16.00 Oggy en de kakkerlakken
16.05 Camp Lazlo
16.38 The lost treasure of Fiji
17.00 NOS Jeugdjournaal.nl
17.08 Flight 29 down
17.35 Kid Paddle
17.45 Walter
17.55 AVRO Smartkidz
18.10 Topstars
18.25 Het Klokhuis
18.45 NOS Jeugdjournaal
18.59 Nederland 3
19.00 Costa
19.30 NOS Tourjournaal
20.25 Rat van fortuin
21.00 Doe maar normaal
21.45 The phone
22.30 NOS Journaal
22.35 NOS Sportjournaal
22.50 Zomercarnaval 2007
23.45 Hertenkamp
00.15 NOS Journaal
00.25 Giel
01.00 NachteGiel
04.00 Ekdom in de nacht

RTL 4
06.45 RTL Nieuws
08.50 As the world turns
09.00 RTL Nieuws
09.20 As the world turns
10.45 Lijn 4
11.15 Flodder
12.00 Goede tijden, slechte tijden
13.00 Married with children
14.00 The A-Team
15.00 Dr. Phil
16.00 RTL Nieuws
16.05 The Ellen DeGeneres show
17.05 Oprah Winfrey show
18.00 RTL Nieuws
18.15 Editie NL
18.35 As the world turns
19.30 RTL Nieuws
19.55 RTL Weer
20.00 Kees & co
20.30 CSI: Miami
21.30 Shark
22.30 4 in het land
22.55 Jouw vakantie, mijn vakantie
23.55 RTL Nieuws
00.10 RTL Weer
00.15 Oprah Winfrey show
01.04 Teleshop 4
01.05 Cupido
03.00 Streetcam

RTL 5
06.00 TVKoopjes
06.15 Best of shopping
08.45 TVKoopjes
09.00 Tel sell
10.00 Best of shopping
12.45 TVKoopjes
13.00 Tel sell
14.00 Best of shopping
14.30 Live shop
14.55 Best of shopping
15.30 Tel sell
16.00 The king of Queens
16.30 Dr. Phil
17.25 The Ellen DeGeneres show
18.00 The Ellen DeGeneres show
18.25 The king of Queens
18.55 The nanny
19.25 Dharma & Greg
19.55 Flodder
20.30 National Lampoon’s pledge this!
21.00 National Lampoon’s pledge this!
22.15 The grid
23.15 Beter in bed
00.10 The nanny
00.39 Teleshop 5
00.40 Poolparty
02.00 KamasutraTV
05.30 Hei Elei journaal

SBS 6
06.15 Sally Jessy Raphael
07.00 Hart van Nederland - Vroege editie
07.25 Tele 6: Tel sell
08.25 The bold and the beautiful
09.00 Tele 6: Tel sell
10.00 Shownieuws - Vroege editie
10.35 Newlyweds
11.00 Tele 6: Tel sell
12.00 CamPingPing
13.25 McCloud
14.30 Holiday!
16.05 The Cosby show
16.35 The bold and the beautiful
17.05 Sue Thomas: F.B.Eye
18.00 JAG
19.00 Hart van Nederland - Vroege editie
19.25 Shownieuws - Vroege editie
19.55 Medisch centrum
21.00 The pelican brief
22.30 Hart van Nederland/Shownieuws - Late editie
22.50 Piets weerbericht
23.00 The pelican brief
23.30 Oerend hard: Zwarte Cross
00.00 Delta force 2: The Colombian connection
01.55 Nachtprogrammering: Starstyle. Aansl.: Nachtprogrammering: Hart van Nederland - Late editie

RTL 7
07.00 Teleshop 7: Ik ben in balans!
08.00 RTL Nieuws
08.15 Teleshop 7: Tel sell
08.45 RTL Nieuws
09.00 RTL Z Nieuws
10.20 Delft blauw
10.40 RTL Z Nieuws
14.20 Delft blauw
14.40 RTL Z Nieuws
16.20 This is golf business
16.40 RTL Z Nieuws
17.00 RTL Z Nieuws
18.00 The A-Team
18.55 Law & Order
19.30 ’Allo ’allo!
20.30 See no evil, hear no evil
21.00 See no evil, hear no evil
22.30 Operation Delta force 4
23.00 Operation Delta force 4
00.19 Teleshop 7
00.20 2Babes
01.00 Nachtlounge
03.00 The hotspot
05.30 Ik ben in balans!

Net 5
06.00 Judging Amy
06.50 Safari
07.15 Suddenly Susan
07.45 Roseanne
08.15 The war at home
08.45 Tel sell
09.20 Kevin Hill
10.20 Tel sell
10.50 Astro TV
11.45 Born2Cook
12.25 Medisch centrum
12.55 Tel sell
13.55 Dutch Cash
14.25 Duck Dodgers
14.55 8 simple rules
15.25 Disney Feest: The legend of Tarzan
16.05 Pricehotel
16.55 Suddenly Susan
17.25 Everwood
18.10 Charmed
19.10 Judging Amy
20.05 Will & Grace
20.30 Switch
21.00 Switch
22.30 Absolute power
23.00 Absolute power
00.50 Law & order
01.45 Nachtprogrammering: Relax TV
04.30 Nachtprogrammering: Hart van Nederland/Shownieuws

Veronica
06.00 Roboroach
06.10 Wunschpunsch
06.35 Captain Flamingo
06.45 De vijfling
06.55 Pokémon Advanced Battle
07.45 Totally Spies
08.10 Shuriken School
08.30 Vakantiemix
09.40 Yin Yang Yo
10.20 Totally Spies
11.10 Team Galaxy
11.50 De Tofu’s
12.15 Shuriken School
12.35 What’s with Andy
13.00 Horseland
13.20 Hotnews.nl
13.35 Carl 2
14.25 Pokémon
15.10 Gouwe Ouwe
15.35 Jacob Dubbel
16.00 Mega Babies
16.25 Team Galaxy
16.50 Shuriken School
17.15 Yin Yang Yo
17.35 Totally Spies
18.00 South Park
18.55 The Simpsons
19.50 Brainiac
20.25 Wegmisbruikers
21.20 Top Gear
22.20 De grote beurt
23.25 Sexcetera
23.55 Jordan & Peter: When Jordan met Peter
00.55 Nachtprogrammering: Late night

Tien
06.00 Tien Text
10.10 There’s no business like showbusiness
10.40 7 Plagen
11.05 Hollandse hit mix
11.35 De bruiloft van Sebnem en Marco
12.00 Live Shop
14.00 Fashion House
14.25 Postcode Loterij: Deal or no deal
15.15 Interactieve dag televisie
16.15 7 Plagen
16.45 De Acht
17.10 Life with Bonnie
17.35 Fashion House
18.00 De leukste thuisvideo’s
19.00 De bruiloft van Dennis en Kim
19.30 Postcode Loterij: Deal or no deal
20.30 Spartan
21.00 Spartan
22.30 Holy @
23.00 De Gouden Kooi
23.30 Fashion House
00.00 Poker Uncovered
00.30 Interactief poker spelprogramma
00.45 World Poker Tour

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.