FANDOM


TVP 1 HD
06:05 Wakacje z Jedynką - SpongeBob Kanciastoporty - Rozwiązany but, odc. 21 (Your Shoe's Untied); serial animowany kraj prod.USA (2008)
06:30 My Wy Oni; magazyn
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
08:00 Tydzień
08:25 Wakacje z Jedynką - Kung Fu Panda Legenda o niezwykłości - Duch Oogwaya, odc. 20 (Ghost of Oogway); serial animowany kraj prod.USA (2011)
08:55 Ziarno; magazyn
09:35 Janosik - odc. 8/13 - Dobra cena -  txt. str. 777; serial TVP
10:35 Nie ma jak Polska - odc. 4 Rzeczpospolita Ptasia; magazyn
11:00 Biegajmy razem; magazyn
11:15 Latoteka - /3/; magazyn muzyczny
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn
12:00 Anioł Pański
12:10 Między ziemią a niebem; magazyn
12:55 Natura w Jedynce - Dzika Planeta.seria 2. Ryjkonos. Malec o długim nosie. (Planet Wild. Elephant Shrew Little Giant)  26'; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
13:35 Goldeneye (Goldeneye) -  txt. str. 777  124'; film sensacyjny kraj prod.USA, Wielka Brytania (1995)
15:50 Red Bull Air Race - Gdynia 2014 ( studio ); relacja
16:00 Red Bull Air Race - Gdynia 2014; relacja
17:00 Teleexpress
17:15 Red Bull Air Race - Gdynia 2014; relacja
17:55 Komisarz Alex - odc. 20 (seria II, odc. 7) - Uprowadzenie -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
18:50 Jaka to melodia? - odc. 2779; teleturniej muzyczny
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777
20:00 Sport -  txt. str. 777
20:05 Kronika 71. Tour de Pologne
20:15 Pogoda -  txt. str. 777
20:25 Zakochana Jedynka - Wygrane marzenia (Coyote Ugly) -  txt. str. 777  96'; film obyczajowy kraj prod.USA (2000)
22:15 Agent pod przykryciem - odc. 5/12 (Pod prikritie (Undercover), ep. 5); serial kraj prod.Bułgaria (2011)
23:20 Cztery noce z Anną (Cztery noce z Anną)  90'; dramat kraj prod.Francja, Polska (2008)
01:05 Agent pod przykryciem - odc. 5/12 (Pod prikritie (Undercover), ep. 5); serial kraj prod.Bułgaria (2011)
02:10 Kolejność uczuć  82'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1993)
03:40 Zakończenie dnia

TVP 2 HD
05:10 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę
05:25 Bliskie i groźne spotkania Steve'a - odc. 7/26 seria 2 (Deadly 60 - ep. 7/ 26 s. 2)  28'; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010)
06:00 Ostoja - odc. 138; magazyn przyrodniczy
06:35 M jak miłość - odc. 1062; serial TVP
07:35 Zmiennicy - odc. 8/15 - Fartowny dzień -  txt. str. 777; serial TVP
08:45 Zmiennicy - odc. 9/15 - Podróż sentymentalna -  txt. str. 777; serial TVP
10:00 Rodzinne oglądanie - Sekrety Morza Śródziemnego - odc. 3/4 (Secret Mediterranean with Trevor McDonald - ep. 3/4)  43'; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011)
10:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Wyspy Zielonego Przylądka -  txt. str. 777; cykl reportaży
11:25 Makłowicz w podróży - Hiszpania - Wyspy Kanaryjskie(145) Fuerteventura - Południe; magazyn kulinarny
12:10 Gwiazdy w południe - Najgorszy rewolwerowiec Dzikiego Zachodu (The Shakiest Gun in the West)  96'; komedia kraj prod.USA (1968)
14:00 Familiada - odc. 2057; teleturniej
14:40 Rodzinka.pl - odc. 109 "Pierwsze mieszkanie" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
15:05 Rodzinka.pl - odc. 110 "Przeprowadzka" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
15:45 MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL - ROMANE DYVESA - CYGAŃSKIE DNI - Gorzów Wlkp.; widowisko
16:30 Na dobre i na złe - odc. 558 - Więzy krwi; serial TVP
17:25 Na sygnale - odc. 4/26 Oświadczyny -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP
18:00 Panorama
18:30 Sport Telegram
18:40 Pogoda
18:50 Dzięki Bogu już weekend - (29); program rozrywkowy
20:05 Lato Zet i Dwójki 2014 - (1) Toruń; koncert
21:05 Lato Zet i Dwójki 2014 - (2) Przebój lata; koncert
22:15 Czas honoru - odc. 71 "Dzieci Wojny" -  txt. str. 777; serial TVP
23:10 WOK - Wszystko o Kulturze - (115) Festiwal Nowe Horyzonty; magazyn
23:50 Koncert Filharmoników Wiedeńskich w Sarajewie (Sarajevo Concert 2014) kraj prod.Austria (2014)
01:30 Kocham kino na bis - Historia Bluesa (2) "Tajemnice ludzkiej duszy" (The Blues (2) "The Soul of Man")  99'; serial dokumentalny kraj prod.USA, Niemcy (2003)
03:25 Najgorszy rewolwerowiec Dzikiego Zachodu (The Shakiest Gun in the West)  96'; komedia kraj prod.USA (1968)
05:10 Zakończenie dnia

TVP Gdańsk
07:00 Nożem i widelcem; magazyn kulinarny
07:20 Był Luksemburg...; film dokumentalny
08:30 Antenowe remanenty
09:00 Misja: Integracja; magazyn
09:15 Rok w ogrodzie
09:40 Co u nas?
09:45 Mój pies i inne zwierzaki; magazyn
10:00 Panorama Tygodnia -  JM
10:15 Słowo o Ewangelii
10:20 42 Memoriał Żylewicza - Grand Prix Gdańska; reportaż
10:30 Sam na Sam z Trusem; rozmowa
10:45 Konfesjonał - Czy można być zbyt pobożnym?; magazyn
11:00 Telekurier
11:35 W rytmie disco - 7/14; magazyn muzyczny
12:00 MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TENISOWY ITF WOMEN'S PRO CIRCURIT
14:05 Glob - Magazyn Nowości Naukowych - odc. 22
14:35 Echa tygodnia - kraj
14:40 Wokół nas - pogoda
14:45 Miejsce w raju
15:45 Mazury na każdą kieszeń; magazyn
16:00 Telekurier extra
16:30 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Jest taka relacja
17:00 Kultowe rozmowy - odc. 7 - Dariusz Michalczewski
17:30 Panorama Tygodnia -  JM
17:45 Sam na Sam z Trusem; rozmowa
18:00 Atlas kultury
18:30 Panorama
18:50 Panorama Sport
18:57 Pogoda
19:00 Transmisja Mszy Świętej z kościoła pw. św. Jakuba Apostoła w Tolkmicku
20:30 Portret miasta
21:00 Echa tygodnia - kraj
21:10 Pogoda - 27.07 - 1
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM
21:40 Pogoda - 27.07 - 2
21:45 Wędrując z autyzmem; reportaż
22:00 Panorama Wieczór
22:10 Pogoda
22:15 Panorama Sport Wieczór
22:30 Rozmowy o nadziei - Zmiany na skórze
22:45 My w Metropolii - Media społecznościowe; magazyn
23:05 Echa tygodnia - kraj
23:15 Miejsce w raju
00:20 Wokół nas - pogoda
00:25 Pogoda - 27.07 - 1
00:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM
00:55 Pogoda - 27.07 - 2
01:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Jest taka relacja
01:25 Wokół nas - pogoda
01:35 Telekurier extra
02:05 Tydzień
02:25 Wokół nas - pogoda
02:30 Echa tygodnia - kraj
02:45 Antenowe remanenty
03:15 Kultowe rozmowy - odc. 7 - Dariusz Michalczewski
03:45 Wokół nas - pogoda
03:50 Telekurier extra
04:20 Rok w ogrodzie
04:45 Nożem i widelcem; magazyn kulinarny
05:05 Miejsce w raju
06:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Jest taka relacja
06:25 Zakończenie dnia

Polsat HD
05:00 Wstawaj! Gramy!
06:00 Nowy dzień z Polsat News
07:45 Jeźdźcy smoków (8)
08:15 Jeźdźcy smoków (9)
08:45 Scooby Doo i Meksykański Potwór - film animowany, USA 2003
10:25 Karate Kid 4: Mistrz i uczennica - film rodzinny, USA, 1984
12:40 Maska Zorro - film przygodowy, USA, 1998
15:30 Zagniewani młodociani - komedia, USA, 1996
17:05 Miodowe Lata (16)
17:45 Nasz nowy dom (19)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według kiepskich (258)
20:00 Twoja Twarz Brzmi Znajomo (4)
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami (227)
23:00 Głosy (16)
00:00 Ihaka - film kryminalny, Australia 2000
02:15 Magazyn sportowy
04:15 Tajemnice losu

TVN HD
05:30 Uwaga! (3861)
05:50 Mango - Telezakupy
07:55 Maja w ogrodzie (30)
08:25 Akademia ogrodnika (30/50)
08:30 Dzień dobry wakacje (10/20)
10:55 Wakacje pod prąd (3/8)
11:00 Co za tydzień
11:30 Dzieciaki (5/12)
12:05 Tomcio grubasek - komedia, USA, 1995
14:10 Rocky i łoś Superktoś - komedia, USA/Niemcy, 2000
16:00 Polowanie na mysz - komedia, USA, 1997
18:00 Ugotowani 5 (10/15)
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:30 Kroniki Męskiego grania 2014 (4/7)
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga! (3911)
20:00 Nieoczekiwana zmiana miejsc - komedia, USA, 1983
22:20 Nawiedzony - horror, USA, 1999
00:35 Ocalić Grace (8/13)
01:35 Wakacje pod prąd (3/8)
01:40 Uwaga! (3911)
01:55 Sekrety Magii
03:15 Rozmowy w toku (2158)
04:15 Przerwa w nadawaniu

TV Polonia
06:00 Galeria - odc. 162; serial obyczajowy TVP
06:25 Dwie strony medalu - odc. 61; serial TVP
06:50 Dwie strony medalu - odc. 62 -  txt. str. 777; serial TVP
07:15 Dwie strony medalu - odc. 63 -  txt. str. 777; serial TVP
07:45 Dwie strony medalu - odc. 64 -  txt. str. 777; serial TVP
08:20 Polacy tu i tam - Magazyn polonijny (57); magazyn
08:55 Łamigłówka - Zagadka
09:00 Naszaarmia.pl; magazyn
09:25 Tajemnica Sagali odc.6 - Zatoka mgieł (Tajemnica Sagali) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Niemcy, Polska (1996)
10:00 Ziarno; magazyn
10:30 Noce i dnie - odc. 3/12 - Babcia -  txt. str. 777; serial TVP
11:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański 487) kraj prod.Watykan (2014)
12:10 Między ziemią a niebem; magazyn
12:45 Pod Tatrami - Rubens; magazyn
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw. św. Jakuba Apostoła w Tolkmicku
14:20 Piosenka Biesiadna - Biesiada pod żaglami (1); koncert;
15:20 Lalka - odc. 6* - Wiejskie rozrywki -  txt. str. 777; serial TVP
16:55 Made in Poland; teleturniej
17:25 Łamigłówka - Zagadka
17:30 Teleexpress
17:50 M jak miłość - odc. 1051; serial TVP
18:45 Groźny czerwony kur - film przyrodniczy  26'; film dokumentalny
19:15 Błękitne wakacje - magazyn żeglarski; magazyn
19:40 Dobranocka - Król Maciuś Pierwszy, seria II - Loteria, odc. 6 (The Lottery); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007)
20:00 Wiadomości
20:25 Sport
20:35 Pogoda
20:45 Ranczo - odc. 81* (seria VII, odc. 3) - Podróż w czasie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
21:35 Ranczo - odc. 82* (seria VII, odc. 4) - Tchnienie antyklerykalizmu -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
22:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
22:45 Pod Tatrami - Rubens; magazyn
23:00 Noce i dnie - odc. 3/12 - Babcia -  txt. str. 777; serial TVP
00:05 Co tu jest grane ? - odc.7; program rozrywkowy
00:30 Polskie wakacje nad Soliną; magazyn
00:45 Łamigłówka - Zagadka
00:50 M jak miłość - odc. 1051; serial TVP
01:40 Dobranocka za oceanem - Król Maciuś Pierwszy, seria II - Loteria, odc. 6 (The Lottery); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja, Polska (2007)
02:00 Wiadomości
02:20 Sport
02:30 Pogoda
02:40 Ranczo - odc. 81* (seria VII, odc. 3) - Podróż w czasie; serial obyczajowy TVP
03:30 Ranczo - odc. 82* (seria VII, odc. 4) - Tchnienie antyklerykalizmu; serial obyczajowy TVP
04:25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń
04:40 Made in Poland; teleturniej
05:05 Kulturalni PL - (203); magazyn
06:05 Zakończenie dnia

Das Erste
06:20 Kinderprogramm: Endlich Samstag!
06:45 Kinderprogramm: Das Surfcamp
07:10 Kinderprogramm: Willi will’s wissen
07:35 Kinderprogramm: Tigerenten Club
08:35 Kinderprogramm: Rennschwein Rudi Rüssel
10:00 Tagesschau
10:03 Immer wieder sonntags
11:30 Kinderprogramm: Die Sendung mit der Maus
12:00 Tagesschau
12:03 Presseclub
12:45 Wochenspiegel
13:15 Bezaubernde Marie
14:45 Liebe im Halteverbot
16:15 Tagesschau
16:30 Sportschau live
18:30 Bericht aus Berlin - Sommerinterview
18:49 Gewinnzahle/dutsche Fernsehlotterie
18:50 Lindenstraße
19:20 Weltspiegel
20:00 Tagesschau
20:15 Tatort
21:45 Mankells Wallander - Die Schuld
23:15 Tagesthemen
23:30 TTT - Titel Thesen Temperamente
00:00 KinoFestival im Ersten: Accident - Mörderische Unfälle
01:23 Tagesschau
01:25 Leergut
03:03 Tagesschau
03:05 Kids - In den Straßen New Yorks

ZDF
06:00 Das Dschungelbuch
06:20 Coco, der neugierige Affe
07:05 Die Biene Maja
07:20 Bibi Blocksberg
07:45 Bibi und Tina
08:10 Löwenzahn
08:35 Löwenzahn Classics
09:00 Sonntags
09:30 Katholischer Gottesdienst
10:15 Peter Hahne
10:45 Hallo Deutschland check-in
10:57 Heute
11:00 ZDF-Fernsehgarten
13:15 Der Haustier-Check
14:00 Landgut
14:45 Planete.
15:15 Heute
15:20 Brust oder Keule
17:00 Heute
17:10 ZDF SPORTreportage
18:00 ZDF.reportage
18:30 Terra Xpress
19:00 Heute
19:10 Berlin direkt - Sommerinterview
19:28 5-Sterne - Gewinner der Aktion Mensch
19:30 Terra X
20:15 Herzkino: Ein Sommer in Kroatien
21:45 Heute-journal
22:00 Kommissar Beck
23:30 ZDF-History
00:00 Precht
00:45 Heute
00:50 Kommissar Beck
02:15 Frag den Lesch
02:30 Terra X
03:15 Terra Xpress
03:45 Planet e.

NDR
06:00 Nordtour
06:45 Schätze der Welt
07:00 Die Pfefferkörner
07:35 Einfach genial
08:00 Musik-Kontakte
09:00 Nordmagazin
09:30 Hamburg Journal
10:00 Schleswig-Holstein Magazin
10:30 Buten un binnen | regionalmagazin
11:00 Halo Niedersachsen - op Platt
11:30 Un billet de train pour...
13:00 45 Min
13:45 Landpartie
15:15 Norddeutsche Dynastien
16:00 Lieb & Teuer
16:30 Rainer Sass: So isst der Norden
17:00 BINGO! - Die Umweltlotterie
18:00 Nordseereport
18:45 Das!
20:00 Tagesschau
20:15 Landleben im Norden (AT)
21:45 Wer hat’s gesehen?
22:30 90 Jahre Loriot
00:30 L’immortel
02:15 Nordseereport
03:00 3 nach 9

RTL
06:05 Die Trovatos - Detektive decken auf
07:05 Die Trovatos - Detektive decken auf
08:05 Alles Atze
08:35 Alles Atze
09:05 The Glades
10:00 The Glades
11:00 Monk
11:55 Monk
12:45 Formel 1: Countdown
14:00 Formel 1: Das Rennen
15:45 Formel 1: Siegerehrung und Highlights
16:25 Promi under cover
16:45 Henssler hinter Gittern
17:35 RTL-Bibelclip
17:45 Exclusiv - Weekend
18:45 RTL Aktuell
19:03 Das Wetter
19:05 Helena Fürst - Kämpferin aus Leidenschaft
20:15 RTL Kinosommer: I, Robot
22:25 Mr. & Mrs. Smith
00:35 RTL Kinosommer: I, Robot
02:35 Exclusiv - Weekend
03:25 Familien im Brennpunkt

3sat
6:20 Kulturzeit
7:00 nano
7:30 Alpenpanorama
9:00 ZIB
9:05 Kulturzeit
9:45 nano
10:15 plasberg persönlich - Das Beste aus 2013 (1/2)
11:45 Natur im Garten (9/10)
12:10 Am Schauplatz Spezial (2/2)
13:00 ZIB
13:15 Unter den Schwingen des Adlers
13:30 Das Tal der Raben
14:15 Waldrapp - Ein Vogel im Aufwind
15:00 Falken: Meiser der Jagd
15:25 Im Reich des Steinadlers - Eine Naturgeschichte der Alpen (1/3)
16:10 Im Reich des Steinadlers - Eine Naturgeschichte der Alpen (2/3)
17:00 Im Reich des Steinadlers - Eine Naturgeschichte der Alpen (3/3)
17:45 Der Flug des Seeadlers
18:30 nano
19:00 heute anschl. 3sat-Wetter
19:20 Kulturzeit
20:00 Tagesschau
20:15 Alte Freunde
21:45 Kino Kino
22:00 ZIB 2
22:25 Tödlicher Sommer
23:50 37 Grad: Unter Verdacht
0:20 10 vor 10
0:50 Alte Freunde
2:20 Der Mann im weißen Anzug
3:45 David Copperfield

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.