TVP 1
6.00 Kawa czy herbata, w tym Wiadomości: 6.05, 6.30, 7.00, 7.30
8.00 Wiadomości
8.12 Pogoda
8.15 Woronicza 17
8.25 Przed Opolem − premiery 2003
8.30 Przygody Tin−Tina − serial franc.−kanad.
8.50 Jedyneczka
9.20 Bajeczki Jedyneczki
9.30 Super Rupert − serial kanad.
9.55 Przed Opolem − premiery 2003
10.05 Nieustraszony − serial USA
11.00 Szansa na życie − felieton
11.10 Dom pełen zwierząt − felieton
11.30 Złączone na całe życie − film USA
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes
12.20 W drodze do Unii − magazyn
12.45 Klan − telenowela TVP
13.10 Lokatorzy (157): − Stworzeni dla siebie - serial komediowy, Polska
13.40 Wykrywacz kłamstw − quiz rozrywkowy
14.10 Jestem ze wsi... chcę być w Unii − reportaż
14.25 Zawodowy list gończy − magazyn dla młodzieży
14.45 Wiadomości
15.00 Referendum 2003 − bezpłatne audycje referendalne
16.05 Rower Błażeja
16.20 Przed Opolem − premiery 2003
16.30 Moda na sukces − serial USA
16.50 Polak = Europejczyk − reportaż
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.30 Gość Jedynki
17.40 Klan − telenowela TVP
18.10 Forum − program publ.
19.00 Wieczorynka: Trzy misie
19.30 Wiadomości
19.59 Sport
20.05 Pogoda
20.20 Pamiętna noc, cz. 2 − film USA
22.00 Dziwny jest ten świat
22.30 Jedynka w Europie − felieton
22.45 Czas na dokument: Zawodowiec − film dok.
23.15 Monitor Wiadomości
23.35 Plus minus
0.05 Seans na życzenie: Hazardziści − dramat USA
2.05 Zakończenie programu

TVP 2
7.05 Studio urody
7.15 Dwójka Dzieciom: Gnomy
7.40 Dwójka Dzieciom: Tajemnica szyfru Marabuta
7.50 Dziwne przygody Koziołka Matołka
8.00 Na dobre i na złe − serial TVP
8.55 Pytanie na śniadanie − magazyn (w tym Panorama: 9.00, 10.00,Prognoza pogody: 9.30)
10.25 Tata Show − rodzinne widowisko rozrywkowe
11.10 Znaki czasu − magazyn
11.30 Zielona karta − telenowela TVP
12.00 Sukces − serial TVP
12.35 Kochaj mnie − telenowela TVP
13.00 Panorama
13.15 Złotopolscy − telenowela TVP
13.40 Złote przeboje: Tercet czyli Kwartet
14.40 Euro−Quiz
15.05 Klinika Berlin Centrum − serial niem.
16.00 Panorama
16.22 Pogoda
16.25 Złotopolscy − telenowela TVP
16.55 Szansa na sukces
17.50 Program lokalny
18.30 Panorama
18.55 Pogoda
19.00 Jeden z dziesięciu − teleturniej
19.30 Kocham kino
19.55 Prawdę mówiąc − zza kulis serialu
20.10 M jak miłość − serial TVP
21.00 Magazyn Ekspresu Reporterów
21.50 Chłop Europie nie przepuści, zastanowim się, a jużci − felieton
22.00 Panorama
22.20 Sport−telegram
22.27 Pogoda
22.35 Wieczór filmowy Kocham Kino: Pragnę cię − thriller USA
0.10 Wieczór filmowy Kocham Kino: Himilsbach − prawdy, bujdy, czarne dziury − film dok.
1.05 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Beyblade (24) - serial animowany (powt.)
7.25 Interwencja (powt.)
7.55 Słoneczny patrol 8 (159) - serial (powt.)
8.55 9 niezwykłych tygodni - serial nowej generacji (powt.)
9.40 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (24) - serial sensac. (powt.)
10.40 Rosy|ska ruletka - teleturniej
11.45 Amor latino (14) - telenowela
12.40 Luz Maria - telenowela
13.40 Adam i Ewa (162. 163) - serial
14.40 Pokemon (150) - serial animowany
15.05 13 posterunek (28) - serial komed. (powt.)
15.45 Informacje
16.10 Samo życie (31, 32) - serial obycza|owy
17.15 Życiowa szansa - teleturniej
18.10 Drogówka - magazyn policyjny
18.45 Informacje, Sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Awantura o kasę - teleturniej
2045 13 posterunek (29) - serial komediowy
21.00 Samo życie (219) - serial obycza|owy
21.30 Studio LOTTO
21.45 Dziwak z Central Parku - film obycz., USA 1996
0.25 Biznes Informacje, Sport
0.45 Prognoza pogody
0.50 Graffiti - pr. publicyst.
1.05 Chłodny partner - komedia, niem. 1998
2.50 Aquaz Superchat
5.00 Zakończenie programu

TVN
5.25 Kropka nad i - program publicystyczny
5.40 Ścieżki miłości (29/150) - telenowela (powt.)
6.25 Telesklep
7.05 Przyjaciółki i rywalki (166/185) - telenowela (powt.)
7.50 Wunschpunsch (7/52) - serial animowany
8.15 Niesamowite opowiastki (24/26) - serial animowany
8.40 Przygody Animków (45/96) - serial animowany
9.05 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego (32/52) - serial animowany
9.30 Tele Gra - teleturniej
10.35 Telesklep
11.35 Rozmowy w toku - talk show
12.30 Na Wspólnej (85) - serial obyczajowy (powt.)
13.05 Jestem, jaki |estem - program rozrywkowy
13.55 Szczenięce lata Toma I Jerry'ego (32/52) - serial animowany (powt.)
14.25 Renegat IV (21) - serial sensacyjny
15.25 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
16.00 TVN Fakty i Pogoda
16.20 Przyjaciółki i rywalki (167/185) - telenowela
17.10 Ścieżki miłości (30/150) - telenowela
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Uwagal - magazyn
20.10 Na Wspólnej (86) - serial obyczajowy
20.40 Bez ostrzeżenia - film sensacyjny, austral. 1999
22.40 Kryminalne gry - serial dokumentalny
23.15 TVN Fakty
23.25 Kropka nad i - program publicystyczny
23.45 Sport
23.50 Kasia i Tomek - serial komediowy (powt.)
0.20 Cela - reportaż
0.50 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
6.00 Strefa P - magazyn muzyczny
6.30 Krossem przez świat - Mazury - magazyn turystyczny
7.00 Muzyczne listy - program muzyczny
7.50 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona (9) - serial animowany
8.10 Gęsia skórka (71) - serial dla dzieci
8.35 Kolorowy dom (14) - serial komediowy
9.00 Plaster miodu - teleturniej interaktywny
9.30 Dziki księżyc (101) - telenowela
10.25 Zbuntowany anioł (183) - telenowela
11.15 Biały Kieł (23) - serial przygodowy
11.45 Zakręcony (20) - serial komediowy
12.00 Przybysz (1) - serial fantastyczno-przygodowy, USA 1997-1998
13.05 Krossem przez świat - Mazury - magazyn turystyczny
13.35 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
14.30 Artur (20) - serial animowany
15.00 Psotny Bill (3) - serial animowany
15.30 Dziki księżyc (102) - telenowela
16.30 Hoboczaki (18) - serial
17.00 Egzamin z życia (20) - serial
17.30 To się w głowie nie mieści - magazyn ciekawostek i sensacji
18.00 Zbuntowany anioł (184) - telenowela
19.00 Piąty wymiar (3) - serial sensacyjny
20.00 Millennium - serial
21.00 Dziennik
21.20 Informacje sportowe
21.27 Prognoza pogody
21.30 Viper (15) - serial sensacyjny
22.30 JOKER - Program rozrywkowy
23.30 Złote kolczyki - komedia kryminalna, USA 2000
1.15 O czym mówią gwiazdy (6) - serial dokumentalny
2.05 X laski - program rozrywkowy
2.35 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
3.25 Krossem przez świat - Mazury - magazyn turystyczny
3.50 MODNA MODA - program poradnikowy
4.15 Zakończenie programu

TVN 7
6.35 Magiczni wojownicy (75/78) - serial anim.
7.00 Wojowniczki z krainy marzeń - serial anlm.
7.25 Krok za krokiem (9/67) - serial (powt.)
7.50 Potęga miłości (52/90) - telenowela
8.40 Prawo do szczęścia (56/80) - telenowela
9.30 Odlotowa małolata (9/22) - serial (powt.)
10.00 Z życia gwiazd (9/21) - serial komed. (powt.)
10.30 Łamisłówka - teleturniej
11.15 Zatoka Martina (15/21) - serial (powt.)
12.10 Virginia (46/135) - telenowela
13.05 Telesklep
14.50 Magiczni wojownicy - serial anim. (powt.)
15.15 Wojowniczki z krainy marzeń (38/49) - serial animowany (powt.)
15.40 Odlotowa małolata (10/22) - serial komed.
16.10 Z życia gwiazd (10/21) - serial komed.
16.40 Krok za krokiem (10/67) - serial komediowy
17.10 Zatoka Marlina (16/21) - serial
18.10 Aktualności
18.20 Brygada ratunkowa (19/22) - serial (powt.)
19.15 Drew Carey Show (134/135) - serial komediowy
19.40 Względne życie (1/4) - serial komediowy
20.10 Skandal w Hollywood - film obyczajowy, USA 1996
22.00 Rebelianci (6/13) - serial sensacyjny
23.00 Na ratunek - serial dokumentalny
23.30 Oblicza strachu - film sensacyjny, kanad. 1994
1.25 Nadzieja i chwała - film obyczajowy, ang. 1987
3.20 Drew Carey Show (134/135) - serial komediowy (powt.)
3.45 Względne życie (1/4) - serial komed. (powt.)
4.10 Zakończenie programu

TV Polonia
6.00 Kawa czy herbata, w tym Wiadomości: 6.05, 6.30, 7.00, 7.30
8.00 Wiadomości
8.12 Pogoda
8.15 Woronicza 17
8.25 Klan − telenowela TVP
8.45 Eurotel − magazyn
9.00 Dziwne przygody Kozioła Matołka
9.05 Budzik: Pomniki, rzeźby
9.30 Słoneczna włócznia − serial pol.−niem.
10.00 Panorama
10.05 Spotkania z literaturą: Cyprian Kamil Norwid − widowisko poetyckie
10.40 Oddam pałac w dobre ręce − reportaż
11.00 Panorama
11.05 Ze sztuką na ty: Hybrydy − reportaż
11.30 Słynne koncerty: Józef Haydn − Koncert D−dur
12.00 Wiadomości
12.10 Plebania − serial TVP
12.35 Sportowy tydzień
13.05 Święta wojna − serial TVP
13.30 Ludzie listy piszą
14.00 Szansa na sukces: To już 10 lat − Wielki koncert
14.50 Przed Opolem − premiery 2003
15.00 Wiadomości
15.10 Bezludna wyspa
16.00 Klan − telenowela TVP
16.25 Smak Europy
16.45 Przed Opolem − premiery 2003
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.30 Gość Jedynki
17.40 Budzik: Pomniki, rzeźby
18.00 Zgadnij odpowiedz
18.05 Słoneczna włócznia
18.30 Nie tylko dla komandosów − reportaż
19.00 Wieści polonijne − magazyn
19.15 Dobranocka
19.30 Wiadomości
19.59 Sport
20.05 Pogoda
20.10 Klan − telenowela TVP
20.35 Plebania − serial TVP
21.00 Wideoteka Dorosłego Człowieka
21.45 Aniołki − telenowela dok.
22.10 Ze sztuką na ty: Hybrydy − reportaż
22.35 Trochę kultury
23.00 Panorama
23.20 Sport−telegram
23.23 Prognoza pogody
23.30 Forum
0.20 Monitor Wiadomości
0.40 Plus minus − mag. ekonomiczny
1.15 Zaczarowany ołówek
1.30 Wiadomości
1.57 Sport
2.02 Pogoda
2.05 Klan − telenowela TVP
2.30 Wieści polonijne
2.45 Plebania − serial TVP
3.00 Plus minus − mag. ekonomiczny
3.10 Wideoteka Dorosłego Człowieka
3.50 Szansa na sukces: To już 10 lat. Wielki koncert jubileuszowy
5.05 Ojczyzna−polszczyzna
5.20 Ze sztuką na ty: Hybrydy − reportaż
5.45 Monitor Wiadomości
6.00 Zakończenie programu

TVP 3 Szczecin
06:20 Szaleństwa Panny Ewy
07:15 Telezakupy
07:30 Kurier
07:40 Prognoza pogody
07:45 Kronika regionalna
07:50 Dni Kołobrzegu, Dni Koszalina
08:00 Kowalski i Schmidt
08:30 Kurier
08:40 Prognoza pogody
08:45 Gość dnia
09:00 Życie obok nas
09:30 Kurier, Prognoza pogody
09:45 Spółka rodzinna
10:20 Wojenne dni Warszawy
10:30 Kurier
10:40 Prognoza pogody
10.45 Telekurier
11:15 Gość dnia
11:30 Kurier
11:40 Prognoza pogody
11:45 O tym, jak Gary odkrywa Polskę
12:15 To jest temat
12:30 Kurier
12:35 Malowanie obrazów − to proste
13:30 Kurier
13:45 Prognoza pogody
13:50 Agrobiznes
14:00 Świat
14:30 Kurier
14:40 Prognoza pogody
14:45 To jest temat
15:00 Lizzie McGuire
15.30 Kurier
15:40 Prognoza pogody
15:45 Gość Trójki
15:50 Na afiszu
15:55 Unia tuż...
16:00 Kronika regionalna
16:05 Pomorskie krajobrazy
16:30 Kurier
16:40 Prognoza pogody
16:45 Rozmowa dnia
17:00 Kowalski i Schmidt
17:30 Kurier
17:45 Prognoza pogody
17:50 Magazyn morski
18:00 Kronika
18:30 Kurier kulturalny
18:40 Prognoza pogody
18:45 Gość Trójki
18:55 Unia tuż...
19:00 Referendum 2003
20:05 Telekurier
20:30 Kurier
20:45 Studio Pogoda
20:50 Echa dnia
21:15 Eurotel
21:30 Kurier gospodarczy
21:40 Prognoza pogody
21:45 Kronika regionalna
22:10 Na afiszu
22:15 To jest temat
22:30 Kurier
22:45 Kurier sportowy
22:55 Studio Pogoda
23:05 Detektywi z kamerą
23:50 Zejdź na ziemię
01:40 Skąpane w słońcu

Polonia 1
6:30 Przyjaciele Film animowany
7:20 Syrenka Maco Bajka dla dzieci
7:45 Top shop Program reklamowy
19:15 Celeste Telenowela
20:00 Prawo do narodzin Telenowela
20:30 Znikający trup Komedia
22:30 Filmoffcy Film krótkometrażowy
23:00 Seks show Erotyka
23:15 Seks - kulisy Erotyka
23:30 Seksplozja Erotyka
23:45 Eros Plaza Erotyka
0:00 Seks laski Erotyka
0:25 Military Shop Program reklamowy
0:30 Baba Jaga dla dorosłych Erotyka
0:50 Seks wspomnienia Erotyka
1:10 Seks Polki Erotyka
1:20 Night Shop Erotyka
1:35 Seksnastki Erotyka
1:45 Night Shop Erotyka
2:00 Playboy Erotyka
2:30 Crazy Cat Show Erotyka
2:45 Crazy Cat Show Erotyka
2:55 Night Shop Erotyka 

Polsat 2
6:00 Informacje, biznes informacje Wiadomości
6:20 Graffiti Informacje
6:30 Muzyka polska Rozrywka
7:30 Piosenka na życzenie Muzyka
8:30 Kinomaniak Program kulturalny
9:00 Przytul mnie Program dokumentalny
11:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata Dokument
11:50 Komicy występują w Polsacie Kabaret i satyra
12:05 Zerwane więzi Talkshow
13:05 Dyżurny satyryk kraju Kabaret i satyra
13:30 Kalambury Rozrywka
14:00 VIP - wydarzenia i plotki Informacje
14:30 Hugo Program dla dzieci
15:00 Szczęśliwa 8 Muzyka
16:00 Fundacja Polsat Informacje
16:15 Informacje Wiadomości
16:35 Kronika Giro d'Italia Kolarstwo
17:00 Czarny pies, czy biały kot Talkshow
18:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata Dokument
18:30 Komicy występują w Polsacie Kabaret i satyra
18:45 Cartoon Network Dla dzieci
19:15 Pasmo informacyjne Wiadomości
19:40 Graczykowie Serial komediowy
20:05 VIP - wydarzenia i plotki Informacje
20:35 Rodzina zastępcza Serial komediowy
21:00 Dziennik Wiadomości
21:30 Najzabawniejsze zwierzęta świata Dokument
22:00 Bumerang Informacje
22:30 Czas na kabaret Kabaret i satyra
23:30 Świat według Kiepskich Serial komediowy
0:00 Informacje, biznes informacje Wiadomości
0:20 Graffiti Informacje
0:30 Raz, dwa, trzy - śpiewaj ty! Program dla dzieci
1:00 Graczykowie Serial komediowy
1:30 Kronika Giro d'Italia Kolarstwo
2:00 Pasmo informacyjne Wiadomości
2:30 Zostać Miss Serial obyczajowy
3:30 Dziennik Wiadomości 

Hallmark Channel
6.00 Zbyt bogata: Tajemne życie Doris Duke (2-ost.) - film obyczajowy, USA 1999
7.45 Letnia burza - film obyczajowy, USA 1999
9.30 Alicja w Krainie Czarów - film fantastyczny, ang.-ameryk. 1999
12.00 Córki McLeoda (44) - serial obyczajowy
13.00 Letnia burza - film obyczajowy, USA 1999
14.45 Christy: Wybory serca (2-ost.) - film obyczajowy, USA 2001
16.15 Umrzeć dla tańca - film obyczajowy, USA 1999
17.45 Martwy za życia - komedia obyczajowa, USA 2001
19.15 Córki McLeoda (44) - serial obyczajowy
20.00 Babski oddział 2 (43) - serial obyczajowy
21.00 Gorączka nocy: Zestarzejmy się razem - dramat sensacyjny, USA 1995
22.45 Dożywocie - dramat obyczajowy, USA 2002
0.30 Okno na podwórko - thriller, USA 1998
2.15 Gorączka nocy: Zestarzejmy się razem - dramat sensacyjny, USA 1995
4.15 Dożywocie - dramat obyczajowy, USA 2002

Tele 5
07:50    Prosto z mostu
08:05    On i ona (Lui & Lei) (15/32) - serial obyczajowy, Włochy 1998, reż. Luciano Manuzzi, wyk. Vittoria Belvedere, Enrico Mutti, Giulio Base, Beatrice Fazi
09:00    Telezakupy
11:30    Zauroczenie (Incantesimo) (102/120) - serial obyczajowy, Włochy 1998, reż. Gianni Lepre, wyk. Agnese Nano, Giovanni Guidelli, Vanni Corbellini
12:30    Urok namiętności - telenowela
12:55    Urok namiętności - telenowela
13:15    Videofashion - program o modzie
13:45    Lux sfera (The Right Stuff) (10/25) - serial dokumentalny
14:15    Auto Motor i Sport - program motoryzacyjny
14:40    Doktor Who (Doctor Who) (17/26) - serial science-fiction , W.Brytania
15:05    Mieszkanko dla dwojga  (Jamais deux sans toi...t) - serial komediowy, Francja  1996, wyk. Emma Colberti, Franck Neel, Astrid Veillon
15:35    Zauroczenie (Incantesimo) (103/120) - serial obyczajowy, Włochy 1998, reż. Gianni Lepre, wyk. Agnese Nano, Giovanni Guidelli, Vanni Corbellini
16:30    On i ona (Lui & Lei) (14/32) - serial obyczajowy, Włochy 1998, reż. Luciano Manuzzi, wyk. Vittoria Belvedere, Enrico Mutti, Giulio Base, Beatrice Fazi
17:25    Lux sfera (The Right Stuff) (10/25) - serial dokumentalny
17:55    Prognoza pogody
18:00    Anke  (Anke) (17/24) - serial komediowy , Niemcy 2000, reż. Sven Unterwaldt, wyk. Anke Engelke, Ingo Naujoks, Frank Leo Schroder, Sandra Leonhard
18:25    Za głosem serca (Le ragioni del cuore) (4/6) - serial obyczajowy, Włochy 2001, reż. Luca Manfredi, wyk. Irene Ferri, Sabrina Impacciatore, Luigi Diberti, Fioretta Mari, Massimo Reale
20:00    Prognoza pogody
20:05    Wydział do spraw specjalnych (Cold Squad) (19/33) - serial kryminalny, Kanada 1999, reż. Anthony Atkins, wyk. Julie Stewart, Stephen McHattie, Tamara Craig Thomas, Gregory Calpakis, za zgodą rodziców
20:55    Wydział do spraw specjalnych (Cold Squad) (20/33) - serial kryminalny, Kanada 1999, reż. Anthony Atkins, wyk. Julie Stewart, Stephen McHattie, Tamara Craig Thomas, Gregory Calpakis, za zgodą rodziców
21:40    On i ona (Lui & Lei) (17/32) - serial obyczajowy, Włochy 1998, reż. Luciano Manuzzi, wyk. Vittoria Belvedere, Enrico Mutti, Giulio Base, Beatrice Fazi
22:35    Prognoza pogody
22:40    Hale i Pace - program rozrywkowy
23:05    Pelswick (Pelswick) (2/13) - serial animowany, W. Brytania 2000
23:30    Program erotyczny, tylko dla dorosłych
01:10    zakończenie programu

Eurosport
8.30 Eurogole (powt.)
10.00 Tenis ziemny: Legendy turnieju French Open
11.00 Tenis ziemny: Turniej French Open w Paryżu - 2. dzień
22.00 Boks: Walki zawodowe
0.30 Wiadomości
0.45 Sport motocyklowy: MŚ w trlalu w Klertersfelden
1.15 Wiadomości
1.30 Zakończenie programu

Polsat Sport
7.30 Kolarstwo: Studio Giro d'ltalia 2003 -16. etap (powt.)
7.50 Żużel: Ekstraliga (powt.)
9.50 Magazyn ligi holenderskiej
10.20 Bundesliga
11.20 Piłka nożna: Liga grecka (powt.)
13.10 Tenis ziemny: ATP World Team Cup - finał (powt.)
16.15 Futbol Mundial
16.40 Żużel: Ekstraliga (powt.)
18.40 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz półfinałowy (powt.)
20.30 Kolarstwo: Studio Giro d’ltalia 2003
20.50 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz półfinałowy (powt.)
22.40 Magazyn Ligi Mistrzów
23.35 Piłkarski Salon
0.35 Siatkówka: Euroliga kobiet - mecz Polska - Niemcy (powt.)

Reality TV
6:00     Sprawa Curtisa
6:25     Sprawa Curtisa
6:50     Kanadyjska policja konna
7:15     Kanadyjska policja konna
7:40     Podniebni gliniarze (Wielka Brytania 2001) Org: "Chopper Coppers"      
8:05     Podniebni gliniarze (Wielka Brytania 2001) Org: "Chopper Coppers"      
8:30     Królewski Szpital Księcia Alfreda
8:55     Królewski Szpital Księcia Alfreda
9:20     Hollywood. Za kulisami
9:45     Trex
10:10     Akcja: To Russia With Love
10:35     Katastrofy
11:00     Wezwania
11:25     Królewski Szpital Księcia Alfreda
11:50     Królewski Szpital Księcia Alfreda
12:15     Sprawa Curtisa
12:40     Sprawa Curtisa
13:05     Hollywood. Za kulisami
13:30     Szkoła sławy
13:55     Mówi Alex Paen
14:20     Mówi Alex Paen
14:45     Katastrofy stulecia
15:35     Na własne oczy...
16:00     Zespół urazowy
16:25     Kanadyjska policja konna
16:50     Kanadyjska policja konna
17:15     Sprawa Curtisa
17:40     Sprawa Curtisa
18:05     Akcja: To Russia With Love
19:00     Przedziwne zgony
19:50     Niesamowite zdarzenia
20:20     Królewski Szpital Księcia Alfreda
20:45     Poszukiwanie supermodelki
21:15     Stan zagrożenia
21:45     Stan zagrożenia
22:10     Zdrada
23:00     Australia w plecaku
23:30     Australia w plecaku
0:00     Poszukiwanie supermodelki
0:25     Katastrofy stulecia
1:15     Stan zagrożenia
1:40     Stan zagrożenia
2:05     Zdrada
2:50     Niesamowite zdarzenia
3:45     Kanadyjska policja konna

Avante
06:00    Świat samochodów
06:25    Horyzonty
06:50    Krytyczne Sytuacje
07:15    Przyjemnosc z jazdy
08:05    Słynne samochody - Bristol
08:30    Z Pekinu do Paryża
09:00    Przyjaciele w przestworzach
09:30    Bohaterowie
09:55    Najemcy
10:20    Świat samochodów
10:45    Horyzonty
11:10    Magnum
12:00    Świat samochodów
12:25    Horyzonty
12:50    Krytyczne Sytuacje
13:15    Przyjemnosc z jazdy
14:05    Słynne samochody - Bristol
14:30    Z Pekinu do Paryża
15:00    Przyjaciele w przestworzach
15:30    Bohaterowie
15:55    Najemcy
16:20    Świat samochodów
16:45    Horyzonty
17:10    Magnum
18:00    Ratownicy
18:30    Paintball
18:55    Wyścig
19:45    Podniebni Gliniarze
20:10    Łodzie i krajobrazy
20:40    Ratownicy Morscy
21:30    Bohaterowie
21:55    Magnum
22:45    Peep Show
23:10    24 godziny na pokładzie.
23:35    Paintball
00:00    Ratownicy
00:30    Paintball
00:55    Peep Show
01:20    Wyścig
02:10    Podniebni Gliniarze
02:35    Łodzie i krajobrazy
03:05    Ratownicy Morscy
03:55    Bohaterowie
04:20    Apollo 16: Ludzie, ksiê¿yc i wspomnienia
05:10    24 godziny na pokładzie.
05:35    Paintball

Cartoon Network
6:00     Heathcliff i Dingbat Org: "Heathcliff". Reżyseria: George Gately (USA 1980-1987)      
6:25     Miś Yogi (USA) Org: "New Yogi Bear Show"      
6:45     Szczenięce lata Toma i Jerry'ego (USA) Org: "Tom and Jerry Kids Show"      
7:00     Mike, Lu i Og (USA 1999-2000) Org: "Mike, Lu & Og"      
7:25     Krowa i kurczak Org: "Cow and Chicken". Reżyseria: Robert Alvarez (USA 1997-1999)      
7:50     Ed, Edd + Eddy Org: "Ed, Edd n Eddy". Reżyseria: Danny Antonucci (USA 1999)      
8:15     Bliźniaki Cramp Org: "The Cramp Twins". Reżyseria: Brian Wood (USA 2001)      
8:40     Chojrak - tchórzliwy pies Org: "Courage the Cowardly Dog". Reżyseria: John Dilworth (USA 1997-2002)      
9:05     Laboratorium Dextera (USA 1996-1998) Org: "Dexter's Laboratory"      
9:30     Atomówki (USA 1998) Org: "The Powerpuff Girls"      
9:55     Johnny Bravo (USA 1997)      
10:20     Mike, Lu i Og (USA 1999-2000) Org: "Mike, Lu & Og"      
10:45     Tom i Jerry Org: "Tom and Jerry"      
11:10     Zwariowane melodie Org: "Looney Tunes"      
11:35     Scooby Doo, gdzie jesteś? Org: "Scooby Doo"      
12:00     Jam Łasica Org: "I Am Weasel"      
12:30     Ed, Edd + Eddy Org: "Ed, Edd n Eddy". Reżyseria: Danny Antonucci (USA 1999)      
12:55     Atomówki (USA 1998) Org: "The Powerpuff Girls"      
13:20     Laboratorium Dextera (USA 1996-1998) Org: "Dexter's Laboratory"      
13:45     Johnny Bravo (USA 1997)      
14:00     Scooby i Scrappy Org: "Scooby and Scrappy-Doo". Reżyseria: Oscar Dufau, George Gordon (USA 1979-1983)      
14:25     Flintstonowie (USA) Org: "The Flintstones"      
14:45     Tom i Jerry Org: "Tom and Jerry"      
15:10     Strażnicy czasu Org: "Time Squad". Reżyseria: David Wasson (USA 2001)      
15:30     Kosmiczna rodzinka Org: "Spaced Out"      
16:00     Atomówki (USA 1998) Org: "The Powerpuff Girls"      
16:30     Cubix (USA 2001) Org: "Robots for Everyone"      
17:00     Owca w wielkim mieście Org: "Sheep in the Big City". Reżyseria: Mo Willems (USA 2001)      
17:30     Bliźniaki Cramp Org: "The Cramp Twins". Reżyseria: Brian Wood (USA 2001)      
18:00     Chojrak - tchórzliwy pies Org: "Courage the Cowardly Dog". Reżyseria: John Dilworth (USA 1997-2002)      
18:30     Zwariowane melodie Org: "Looney Tunes"      
19:00     Tom i Jerry Org: "Tom and Jerry"      
19:30     Scooby Doo (USA)      
20:00     Toonami

Hyper
20:00     Fresh Air odc. 4      
20:30     Klipy
21:30     Replay odc. 16      
21:45     Klipy
22:00     Anime: Gundam Wing: Endless Waltz; Reżyseria: Yasunao Aoki (Japonia 1998)      
23:30     Klipy

Super RTL
6:00     Infomercials: Werbesendung      
6:30     Tikki Turtles Insel: Die Rückkehr des Captain Crook; (CDN 1995/1996) Orig: "Turtle Island"      
6:55     Benjamin Blümchen: Benjamin Blümchen als Cowboy; Regie: Gerhard Hahn (D 2002)      
7:25     Pocket Dragon Abenteuer: Eine zauberhafte Erkältung; (USA 1997/1998) Orig: "Pocket Dragon Adventures"      
7:40     Mumfie: Drachen im Wind; (USA 1998) Orig: "Magic Adventures of Mumfie"      
7:45     Die kleinen Monster: Robin Rüpel in "Wer ist der größte Rüpel?" / Olga Oberboss in "Mach das sofort!"; (GB 1998) Orig: "Little Monsters"      
8:00     Jellabies: Jellyklein; (USA/GB 1999)      
8:05     Dreamstreet - Buddy aus der Spielzeugstraße: Buddy hat Geburtstag; (GB 1999) Orig: "Dreamstreet"      
8:20     Thomas, die kleine Lokomotive und seine Freunde: Das Viel-Glück-Paket / Sir Tophams Ferien; (GB 1994) Orig: "Thomas The Tank Engine & Friends"      
8:30     Barney: Lernen mit Spaß für Kinder      
9:00     Timmy geht zur Schule: Die kleine Regisseurin; (CDN/VR China 2000) Orig: "Timothy Goes to School"      
9:15     Die sieben kleinen Monster: Wundersamer Pucki; (CDN 2000) Orig: "Seven Little Monsters"      
9:40     Tommy und Oscar: Der Geist aus der Zukunft; (I 1997) Orig: "Tommy & Oscar"      
10:05     Papyrus: Das Urteil der Götter      
10:30     Marvin, das steppende Pferd: Kralles gefärlicher Ausflug; (China 2000) Orig: "Marvin The Tap-Dancing Horse"      
10:45     Rescue Heroes: Feuer am anderen Ende der Welt; (China 1999)      
11:00     Thunderstone - Rückkehr der Tiere: Der Geheimeingang; (AUS 1999) Orig: "Thunderstone"      
11:30     Tikki Turtles Insel: Der Zaubergeist; (CDN 1995/1996) Orig: "Turtle Island"      
11:55     Die Tex-Avery-Show: Falsches Spiel mit Tex Avery / Ein ausgefuchstes Hähnchen / Reif für die Insel; (USA 1997) Orig: "Wacky World Of Tex Avery, The"      
12:20     Käpt'n Balu und seine tollkühne Crew: Kit und die Qual des Wales; (USA 1990) Orig: "Tale Spin"      
12:45     Disneys Aladin: Armer Jago; (USA 1994/1995) Orig: "Disney's Aladdin"      
13:10     Oggy und die Kakerlaken: Im Spielzeugland / Besuch von Omi / Das Schneckenhaus; (D 1997/1998) Orig: "Oggy & the Cockroaches"
13:25     Madeleines neue Abenteuer: Madeleines Halloween; (USA 2000) Orig: "New Adventures Of Madeline"      
14:15     Simsalabim Sabrina: Lampenfieber; (USA 1999/2000) Orig: "Disney's Sabrina"      
15:05     Hey Arnold!: Dinner für Vier / Die Intelligenzbestie; (USA 1996/1997) Orig: "Hey Arnold !"      
15:30     Catdog: Fang den Drachen / Der Sängerkrieg; (Tschechien 1998) Orig: "CatDog"      
16:00     Sonic Underground: Gedächtnisschwund; (F 1998)      
16:25     Die Tex-Avery-Show: Das geht auf keine Kuhhaut / Die Rückkehr des Dr. Hydrant / Die Glücksfliege; (USA 1997) Orig: "Wacky World Of Tex Avery, The"      
16:55     Cosmo & Wanda - Wenn Elfen helfen: Alle Tage Weihnachten; (CDN 2000) Orig: "Fairly Odd Parents, The"      
17:15     Oggy und die Kakerlaken: Wunder der Technik / Der Fernsehstar / Der Diktator; (F/D 1999) Orig: "Oggy & the Cockroaches"
17:30     Benjamin Blümchen: Benjamin Blümchen hat Geburtstag; Regie: Gerhard Hahn (D 1992)      
18:00     Käpt'n Balu und seine tollkühne Crew: Balu im Bermuda-Schreieck; (USA 1990) Orig: "Tale Spin"      
18:30     Disneys Aladin: Liebesgrüße von Walpurga; (USA 1994/1995) Orig: "Disney's Aladdin"      
18:55     Simsalabim Sabrina :Gefangene der Comic-Welt; (USA 1999/2000) Orig: "Disney's Sabrina"      
19:20     Doug: Der Tanzabend / Auf der Flucht; (USA/F 1991/1993)      
19:50     Typisch Andy!: Ziemlich gruselig; (CDN 2001) Orig: "What's With Andy?"      
20:15     Mord ist ihr Hobby: Die Karrierefrau; Orig: "Murder, She Wrote". Regie: Seymour Robbie (USA 1984)      
21:15     Mord ist ihr Hobby: Hochzeit mit Hindernissen; Orig: "Murder, She Wrote". Regie: John Llewellyn Moxey (USA 1986/1996)      
22:15     Voll total: Comedyshow      
23:15     T.V. Kaiser: Comedy-Talkshow      
0:05     Cosmo & Wanda - Wenn Elfen helfen: Alle Tage Weihnachten; (CDN 2000) Orig: "Fairly Odd Parents, The"      
0:30     Infomercials: Werbesendung      
3:00     Nachtprogramm    Informacje 

Hessen 3
6:15     Auswärts: Das grenzenlose Magazin      
6:45     Sesamstraße: Lernen mit Spaß für Kinder      
7:10     Die Abenteuer von Paddington Bär: "Probieren geht über studieren" (10/39)      
7:35     Sissi: "Karneval in Venedig" (39/52); (D/F/I 1997)      
8:00     Regional-Express: Landesschau Baden-Württemberg
9:00     Maintower: Regionalmagazin      
9:20     Regional-Express: Hessenschau: Regionalmagazin      
9:50     Regional-Express: Länderzeit: MDR-Regionalprogramm      
10:20     Regional-Express: Berliner Abendschau: Regionalmagazin      
10:50     Regional-Express: Hamburg-Journal: Regionalmagazin      
11:20     Regional-Express: Schleswig-Holstein-Magazin: Regionalmagazin      
11:50     Regional-Express: Landesschau Rheinland-Pfalz
12:15     Hessen feiern Feste
13:00     Abenteuer Erde: Naturdokumentation      
13:30     ARD-Buffet: Ratgeber für Leib und Seele      
14:15     Wissen und mehr: Tiere und Pflanzen: Von Raupen und Faltern - Schmetterlinge (2)      
14:30     Wissen und mehr: Abhängigkeiten: Sommer (3/6)      
15:00     hessen aktuell
15:05     Herrchen gesucht: Herrenlose Tiere suchen ein neues Zuhause      
15:40     Skizzen aus dem Orient: Reisereportage (1/3)      
16:15     Hamburgs Nordseeinsel Neuwerk: Leben auf dem Biotop      
17:00     hessen aktuell
17:15     Naturwelten: Naturdokumentation      
18:00     Maintower: Regionalmagazin      
18:20     Alle Wetter!: Meteomagazin      
18:33     Brisant: Boulevardmagazin      
19:00     Service: Wohnen: Tipps und Informationen      
19:30     Hessenschau: Regionalmagazin      
20:00     Tagesschau
20:15     Vorsicht! Friedman: Streitgespräch      
21:00     Dienstag: Das starke Stück der Woche      
21:30     Länder - Menschen - Abenteuer: Naturdokumentation      
22:15     hessen aktuell: Mit Wetter      
22:30     ARD-exclusiv: Reportagen und Dokumentationen      
23:00     LateLounge: Serie: Serien und Cartoons      
23:10     Monty Python's Flying Circus: "Das Gute-Nacht-Buch" (38/45); Regie: Ian MacNaughton (GB 1972)      
23:40     LateLounge: Serie: Serien und Cartoons      
23:50     Immer wenn er Pillen nahm: "Das Geschenk des Sultans" (3/17); Orig: "Mr. Terrific". Regie: Alan Rafkin (USA 1967)      
0:15     LateLounge: Serie: Serien und Cartoons      
0:20     Dezernat M: Betrogene Betrüger; Regie: Paul Stewart (USA 1957)      
0:45     LateLounge: Serie: Serien und Cartoons      
0:50     Station Rose - Best of Webcasting
1:40     Maintower: Regionalmagazin      
2:00     Alle Wetter!: Meteomagazin      
2:10     Hessenschau: Regionalmagazin      
2:40     www.hr-flowmotion.de: Videoclips 

Alpha
6:00     Tele-Gym
6:15     Deutsch - Literatur: Das epische Theater (6)      
6:45     Mathematik: Integralrechnung      
7:15     Alpha-Job unterwegs: Beruf und Bildung      
7:45     Englisch für Anfänger
8:15     Gentechnik: Vom Korn zu Genfood (4/4)      
8:30     Der heimliche Krieg: Weiden und Wüsten (4/4)      
8:45     Denkmäler von europäischem Rang: Der Bamberger Dom      
9:00     Inside the British Isles: A senior conductor in York (7/13)      
9:30     Rückblende: Zeitgeschichtliche Reihe      
9:45     Monitor Italia: Wochenschau in italienischer Sprache      
10:00     Alpha-Campus: Bildungsreihe      
10:30     Computer
11:00     Bilderbuch Deutschland: Landschaften und Städte      
11:45     Panoramabilder
12:00     Der Top-Tipp: Ratgeber      
12:05     Das Tagesgespräch: Diskussion mit Zuschauerbeteiligung      
12:55     Der Top-Tipp: Ratgeber      
13:00     Alpha-Forum: Gespräch      
13:45     Jugend in der DDR (1/4)      
14:00     Das kannst du werden: Wärme-, Kälte-, Schall- und Brandschutzisolierer      
14:15     "KAT" spezial: Junge Autofahrer      
14:30     nano: Die Welt von morgen      
15:00     Close up 2002 - Grenzerfahrungen: Das Auslandsmagazin der Hochschule für Fernsehen und Film München      
15:45     World Courier 2000: In 1000 Minuten um die Welt      
16:15     Planet Wissen
17:15     Bilderbuch Deutschland: Landschaften und Städte      
18:00     Alpha-Campus: Bildungsreihe      
18:30     Die Abendschau
18:43     Programmvorschau
18:45     Rundschau: Nachrichten - Berichte - Wettervorhersage      
19:00     Anschi und Karl-Heinz: Religionsmagazin für Kinder      
19:15     Mathematik: Integralrechnung      
19:45     Viertel vor ...: Zeitgeschichtliche Reihe      
20:00     Die Abendschau: Franken      
20:15     Alpha-Forum: Gespräch      
21:00     Alpha-Österreich
21:45     C'est ca, la vie: Betty et Pascal, fermiers (11/26)      
22:15     IT-Kompaktkurs
22:45     Close up 2002 - Grenzerfahrungen: Das Auslandsmagazin der Hochschule für Fernsehen und Film München      
23:30     Liebe, Hass und Leidenschaft
0:15     Alpha-Job: Beruf und Bildung      
0:45     Bob Ross: The Joy of Painting      
1:15     Irlands Westen: Land und Leute      
1:20     Space-Night: Weltall-Bilder 

T24
6:00     Wiederholungen
11:00     Züri News
11:15     Media-Shop: Werbesendung      
11:30     Talk täglich
12:00     Züri News
12:15     Globe-TV: Reisemagazin      
12:30     Talk täglich
13:00     Züri News
13:15     Züri Info
13:30     Talk täglich
14:00     Züri News
14:15     Züri Info
14:30     Talk täglich
15:00     Züri News
15:15     Züri Info
15:30     Talk täglich
16:00     Media-Shop: Werbesendung      
16:15     Talk täglich
16:45     Media-Shop: Werbesendung      
17:00     Joya rennt: Reise- und Singleshow      
17:30     Videogang: Jugendmagazin      
18:00     Züri News
18:15     Züri Info
18:30     Talk täglich
19:00     Züri News
19:15     Züri Info
19:30     Talk täglich
20:00     Züri News
20:15     Züri Info
20:30     Talk täglich
21:00     Züri News
21:15     Züri Info
21:30     Talk täglich
22:00     Züri News
22:15     Züri Info
22:30     Wiederholungen

TI2
6:00     Il quotidiano uno: La cronaca, le notizie, i servizi d'attualita della giornata      
6:25     Il quotidiano due: Approfondimenti, incontri, attualita varia      
6:50     Textvision
7:00     Simulcast
7:30     Euronews: L'Europa dell'informazione televisiva      
9:00     Simulcast
12:45     Roland Garros: Roland Garros      
19:00     Taratata ecco le vecchie novita
21:00     Meraviglie naturali dell'Africa: Documentario      
22:50     A ruota libera: Al seguito del Giro d'Italia      
23:20     Il quotidiano uno: La cronaca, le notizie, i servizi d'attualita della giornata      
23:45     Il quotidiano due: Approfondimenti, incontri, attualita varia      
0:10     Telegiornale
0:30     Telesguard: Attualita dei Grigioni - Actualitad dal Grischun      
0:40     Textvision
0:45     Intervallo
2:00     Textvision

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.