FANDOM


TVP 1
05:20 TELEZAKUPY
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info
08:00 Wiadomości
08:05 Pogoda poranna
08:10 Polityka przy kawie
08:35 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (222)
09:05 Co czytać? - /13/; magazyn o książkach
09:30 Natura w Jedynce - Skorpion. Drapieżca o ośmiu odnóżach (Scorpions. Death on 8 Legs / Skorpione - Tod auf 8 Beinen); film dokumentalny kraj prod.Austria (2013)
10:25 Moda na sukces - odc. 5984 (The Bold and the Beautiful ep. 5984); serial kraj prod.USA (2011)
11:00 Świat się kręci - /166/; widowisko publicystyczne
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:35 Przepis dnia - /56/; magazyn
12:45 Natura w Jedynce - Kraina pośród chmur. (Nock - Land Above the Clouds / Nockberge - Land zwischen Himmel und Erde) kraj prod.Austria (2013)
13:50 Jaka to melodia? - odc. 2891; teleturniej muzyczny
14:25 Moda na sukces - odc. 5985 (The Bold and the Beautiful ep. 5985); serial kraj prod.USA (2011)
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:15 Polska non stop - magazyn reporterów; cykl reportaży
15:30 Klan - odc. 2594 -  txt. str. 777; telenowela TVP
15:55 Drużyna A [ser. V] - odc. 10, Kryształowa czaszka (The A - Team V, ep. 10, The Crystal Skull); serial kraj prod.USA (1986)
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2892; teleturniej muzyczny
17:55 Klan - odc. 2595 -  txt. str. 777; telenowela TVP
18:30 Świat się kręci - /167/; widowisko publicystyczne
19:15 Przepis dnia - /57/; magazyn
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:05 GOL T - Mobile Ekstraklasa; magazyn
20:15 Pogoda
20:20 Piąty Stadion - odc 97, Bramki są dwie (seria IV odc. 13)
20:30 Chicago Fire - odc. 19/24 (Chicago Fire, ep. 19, A Coffin That Small) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2012)
21:25 Szczęki 4 - Zemsta (Jaws: The Revenge) -  txt. str. 777; film fabularny kraj prod.USA (1987)
23:00 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny
23:40 W garniturach - odc. 2/13 (Suits, ep. 1, Pilot part 2); serial kraj prod.USA (2011)
00:35 Drużyna A [ser. V] - odc. 10, Kryształowa czaszka (The A - Team V, ep. 10, The Crystal Skull); serial kraj prod.USA (1986)
01:35 Świat się kręci - /167/; widowisko publicystyczne
02:20 Klan - odc. 2595; telenowela TVP
02:50 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny
03:35 Szczęki 4 - Zemsta (Jaws: The Revenge); film fabularny kraj prod.USA (1987)
05:05 Zakończenie dnia

TVP 2
05:40 M jak miłość - odc. 514; serial TVP
06:35 Afryka - nowa ewangelizacja; reportaż
07:05 M jak miłość - odc. 515; serial TVP
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55
11:05 Barwy szczęścia - odc. 1135 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
11:40 Na dobre i na złe - odc. 293 Niewinne lekarstwo; serial TVP
12:45 Kocham Kino - magazyn filmowy Grażyny Torbickiej - Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes (2)
13:15 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (71) - Walki kogutów -  txt. str. 777; cykl reportaży
13:50 Baron24 - odc. 14 "Święto kina" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
14:30 Kabaretowy Klub Dwójki - (37) Czechy -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe
15:30 Panorama Kraj
15:50 Pogoda Kraj
15:55 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1067 -  JM; serial TVP
16:55 Rodzinka.pl - odc. 103 "Czas na zmiany" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
17:25 Rodzinka.pl - odc. 104 "Wiek fizyczny vs wiek mentalny" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
18:00 Panorama
18:35 Sport Telegram
18:40 Pogoda
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 18/80; teleturniej
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1135 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1136 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
20:40 M jak miłość - odc. 1068; serial TVP
21:35 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 802
21:45 Magazyn Ekspresu Reporterów
22:50 Świat bez fikcji - Zew wolności; film dokumentalny
00:05 Piąty Stadion - odc 97, Bramki są dwie (seria IV odc. 13)
00:15 Na linii strzału - odc. 32 (In Plain Sight s. III ep. 4); serial sensacyjny kraj prod.USA (2009)
01:00 Wiadomości z drugiej ręki - odc. 11; serial TVP
01:35 Wiadomości z drugiej ręki - odc. 12; serial TVP
02:15 Magazyn Ekspresu Reporterów
03:20 Zew wolności; film dokumentalny
04:45 Na linii strzału - odc. 32 (In Plain Sight s. III ep. 4); serial sensacyjny kraj prod.USA (2009)
05:30 Zakończenie dnia

TVP Kraków
06:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:10 Pogoda - 27.05 - 1; STEREO, 16:9
07:15 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:30 Pogoda poranek; STEREO, 16:9; CODZIENNA PROGNOZA POGODY DLA REGIONU
07:31 Jedź bezpiecznie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:41 Telezakupy; STEREO, 16:9
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 27.05 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
09:00 Wyprzedzić chorobę - Choroba Parkinsona; Dla małoletnich od lat 12
09:30 Co niesie dzień; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 27.05 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Czas na Pracę! Praca na Czasie!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
10:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Iskierka; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:10 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
11:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
11:40 Rusz się człowieku; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Odkryj Małopolskę... na rowerze - odc. 7 - Czorsztyn; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Męska strefa; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
12:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
13:35 Wszystko po krakowsku - Artyści swojej Almae Matri cz. II; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Cudzoziemcy - odc. 8 Z różnych stron świata; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
14:40 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
14:45 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
14:55 Zdarzyło się tylko w Polsce; film dokumentalny; reż.:Paweł Kędzierski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Polska samorządna; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Panie doktorze; magazyn medyczny; STEREO
17:20 Zapiski Łazęgi - Krowy; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kronika - zapowiedź; STEREO, 16:9; lokalny magazyn informacyjny, codzienne wydania
17:33 Pogoda; STEREO, 16:9; CODZIENNA PROGNOZA POGODY DLA REGIONU
17:37 Na rynku pracy - Koronczarki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:45 Noc Muzeów 2014 Relacja; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7; Program prezentujący plany krakowskich muzeów, związane z doroczną Nocą Muzeów.
18:00 Jedź bezpiecznie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:10 Omiń korki 2014; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:15 kraków.pl - krakowski informator miejski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:31 Kronika - program informacyjny; STEREO, 16:9, Na żywo; SERWIS INFORMACYJNY
18:50 Pogoda; STEREO, 16:9; CODZIENNA PROGNOZA POGODY DLA REGIONU
18:53 Tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo; Wywiady z zaproszonymi do studia gośćmi, jako komentarz na żywo najważniejszych i najciekawszych tematów dnia
19:05 Kontrapunkt - Żołnierze wyklęci - Jerzy Woźniak.cz. 2 - Palec Boży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:41 Kontrapunkt - Moja droga do Auschwitz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:56 Pogoda; STEREO, 16:9; CODZIENNA PROGNOZA POGODY DLA REGIONU
20:00 Region. Ludzie, sprawy, opinie; STEREO, 16:9, Na żywo; SERWIS INFORMACYJNY
20:24 Telezakupy; STEREO, 16:9
20:54 Pogoda; STEREO, 16:9; CODZIENNA PROGNOZA POGODY DLA REGIONU
21:00 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:35 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 27.05 - 4; STEREO, 16:9
22:01 Kronika - program informacyjny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:15 Pogoda; STEREO, 16:9; CODZIENNA PROGNOZA POGODY DLA REGIONU
22:17 Kuryer Myślenicki; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
22:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Zdarzyło się tylko w Polsce; film dokumentalny; reż.:Paweł Kędzierski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
00:23 Echa dnia; STEREO, 16:9
00:35 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
01:00 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
01:15 Pogoda - 27.05 - 4; STEREO, 16:9
01:25 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Polska samorządna; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:50 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
02:55 Rusz się człowieku; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:10 Odkryj Małopolskę... na rowerze - odc. 7 - Czorsztyn; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Męska strefa; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
03:55 Zdarzyło się tylko w Polsce; film dokumentalny; reż.:Paweł Kędzierski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
05:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
05:40 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Wokół nas - pogoda; STEREO, 16:9
06:05 Polska samorządna; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:25 Zakończenie dnia

Polsat
5.00 Wstawaj! Gramy!
6.00 Nowy dzień z Polsat News
8.15 Świat według Kiepskich
9.00 Malanowski i Partnerzy
10.00 Dzień, który zmienił moje życie
11.00 Dlaczego ja?
12.00 Pielęgniarki
13.00 Trudne sprawy
14.00 Pierwsza miłość
14.45 Dzień, który zmienił moje życie
15.50 Wydarzenia, Pogoda
16.15 Interwencja
16.30 Malanowski i Partnerzy
17.00 Dlaczego ja?
18.00 Pierwsza miłość
18.50 Wydarzenia, Sport, Pogoda
19.30 Świat według Kiepskich
20.05 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia
21.35 Teoria chaosu - thriller sensacyjny
23.35 Jej pierwszy raz - dramat, USA, 2009
1.55 Tajemnice losu

TVN
6.00 Uwaga! - program interwencyjny
6.20 Mango - Telezakupy
7.25 Detektywi - program kryminalny
8.00 Dzień dobry TVN
11.10 Ukryta prawda - program obyczajowy
12.10 Szpital - program obyczajowy
13.10 W - 11 Wydział Śledczy - serial
13.55 Ugotowani - program kulinarno - rozrywkowy
14.55 Kuchenne rewolucje - program kulinarno - rozrywkowy
16.00 Rozmowy w toku - talk show
17.00 Ukryta prawda - program obyczajowy
18.00 Szpital - program obyczajowy
19.00 Fakty, Sport, Pogoda
19.50 Uwaga! - program interwencyjny
20.05 Na Wspólnej - serial
20.45 W - 11 Wydział Śledczy - serial
21.30 Prawo Agaty - serial
22.30 Kuba W ojewódzki - talk show
23.30 Superwizjer - magazyn reporterów
0.05 Na językach - magazyn
1.05 Terminator Kroniki Sary Connor - serial
2.05 Uwaga! - program interwencyjny
2.20 Sekrety Magii
3.40 Rozmowy w toku - talk show
4.40 Przerwa w nadawaniu

TV Polonia
06:05 Świat się kręci - /166/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (223); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Sześć milionów sekund - odc.13/19  Ucieczka; serial; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Dwie strony medalu - odc. 29 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1088 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Pisarze polscy II. 7; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Sprawiedliwi - odc. 5/7* - Mury -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Moczary i uroczyska - film przyrodniczy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
15:50 Złotopolscy - odc. 951* - Koło kobiet wzywa; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Fascynujące Śląskie - Profesor Zofia Rozanow; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Dwie strony medalu - odc. 29 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Kanada - iceowy (483); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Łamigłówka - Pisarze polscy II. 7; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Kazimierz Kowalski zaprasza; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Barwy szczęścia - odc. 1088 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
19:45 Dobranocka - Fortele Jonatana Koota - odc. 6 - Węzeł Kootyjski; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Łamigłówka - Pisarze polscy II. 7; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Nowa - odc. 3 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
21:45 Polonia w Komie - Islandia - rejs (484); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Hala odlotów (s. II, odc. 36) - Po co nam książki?; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Nie ma jak Polska - odc. 34 Podkarpackie wędrówki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Dwie strony medalu - odc. 29 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Pisarze polscy II. 7; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Sześć milionów sekund - odc.13/19  Ucieczka; serial; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Fortele Jonatana Koota - odc. 6 - Węzeł Kootyjski; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Nowa - odc. 3; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - Islandia - rejs (484); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1088; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
05:45 Polska i świat z historią w tle - Winne historie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

TVS
7.00 Telezakupy
8.30 Muzyczny budzik
8.55 Bajkowa TVS
11.30 My wam to zagramy
12.05 Propozycje do Muzycznego Relaksu
12.20 Katastrofy w przestworzach
13.20 Gdzie jesteś?
13.50 Policjanci z Maastricht
14.50 Propozycje do Muzycznego Relaksu
15.05 Propozycje do Listy Śląskich Szlagierów
15.30 Express Silesia
16.55 Silesia Informacje - flesz
17.05 Sportowa ofensywa
17.30 W oku miasta
17.45 Silesia Informacje
18.05 Bajkowa TVS
20.00 Silesia Informacje
20.30 Policjanci z Maastricht
21.25 Gdzie jesteś?
21.55 Katastrofy w przestworzach
23.00 8 smaków Europy
0.05 Western
1.30 Emisja nocna

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.