FANDOM


TVP 1
6.00 Kawa czy herbata? (w tym Wiadomości: 6.05, 6.30, 7.00, 7.30)
8.00 Wiadomości
8.12 Pogoda
8.15 Woronicza 17
8.25 Moda na sukces (2043) - serial
8.50 Słoń Beniamin - serial animowany
9.15 Budzik
9.40 Kolory
9.55 Renata - serial animowany
10.05 Cedric - serial animowany
10.15 Renata - serial animowany
10.30 Sprawiedliwość na 18 kołach (22) - serial sensacyjny
11.15 ZUS radzi - magazyn
11.30 Gladiatorzy drugiej wojny światowej (3) - SOE (1) - 2001 serial dokumentalny
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes
12.20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12.25 Rolnictwo na świecie
12.45 Plebania (340-341) - serial
13.35 Sprawa dla reportera
14.10 Szansa na życie
14.25 Wisła (4) - cykl dokumentalny
15.00 Wiadomości
15.10 Kalejdoskop - magazyn
15.35 Kontrowersje
16.00 Rower Błażeja
16.25 Moda na sukces (2043) - serial
16.50 Sportowy express
17.00 Teleexpress
17.20 Gość Jedynki
17.40 Klan (747) - telenowela TVP
18.05 Magazyn olimpijski - Echa stadionów
18.40 Wrzuć Jedynkę
19.00 Wieczorynka: Tabaluga
19.30 Wiadomości
19.59 Sport
20.06 Pogoda
20.20 Miej oczy szeroko otwarte: Życie bez nóg - film dokumentalny
21.10 Telemaski - relacja z wręczenia nagród
21.30 Teatr Telewizji - Premiera: - Śluby panieńskie, czyli magnetyzm serca - autor Aleksander Fredro
23.15 Trochę kultury - magazyn
23.35 Monitor Wiadomości
23.55 Biznes raport
24.00 Dobre książki - magazyn
0.30 Aktorskie klany - Henryk Machalica: Księga wielkich życzeń - film fabularny, Polska 1997
2.05 Zakończenie programu

TVP 2
7.00 Studio urody
7.10 Dwójka dzieciom: Żegnaj Rockefeller (1) - serial dla młodzieży Polska 1992
7.35 Dwójka dzieciom: Marceli Szpak dziwi się światu - serial animowany
7.45 Dwójka dzieciom: Przygody kota Filemona - serial animowany
8.00 M jak miłość (123) - serial obyczajowy
8.50 Pytanie na śniadanie - magazyn (w tym Panorama: 9.00,10.00, Prognoza pogody: 9.30)
10.20 Spotkanie z balladą: Jesień w Kopydłowie - Nadzieja (1)
11.20 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Dworski smak
11.45 Animals - magazyn
12.10 Wędrówki przyrodnicze - Żuki w akcji - serial dokumentalny
12.40 Telezakupy
13.00 Panorama
13.15 Złotopolscy (380) - telenowela TVP
13.40 Mroczny rycerz (13) - serial przygodowy
14.30 Zrozumieć świat - program dla młodzieży
15.00 Nazizm - To się może powtórzyć (1) - Droga do władzy - serial dokumentalny
16.00 Panorama
16.23 Pogoda
16.30 Film dla niesłyszących: Na dobre i na złe (151) - serial obyczajowy
17.25 Nasi już tam są - program publicystyczny
17.50 Program lokalny
18.30 Panorama
18.56 Pogoda
19.05 Śpiewanie na ekranie - teleturniej muzyczny
19.40 Być pastorem - reportaż
20.05 M jak miłość (165) - serial obyczajowy
20.55 Kochaj mnie (51) - telenowela dokumentalna
21.25 997 - magazyn kryminalny
22.00 Panorama
22.20 Sport-telegram
22.28 Pogoda
22.40 Sprawiedliwość - film sensacyjny, Kanada 1998,
0.15 Ekstradycja 3 (2) - serial sensacyjny
1.10 W obronie prawa (34) - serial kryminalny
2.00 Zakończenie programu

TVP 3 Szczecin
7.30-9.30, 11.30-18.30, 20.30-22.30 co godzinę Kurier, Pogoda
6.50 Przegląd gospodarczy
7.15 Telezakupy
7.45 Kronika regionalna
7.50 Nad Bałtykiem
8.00 Wierzę...
8.45 Gość dnia
9.00 Dzieci różnych bogów
9.40 Nieustraszony
10.45 Sprawa na dziś
11.15 Gość dnia
11.45 Młodzież kontra
12.35 Od Gershwina do Madonny
13.50 Agrobiznes
14.00 Od niedzieli do niedzieli
14.45 WuWuA
15.00 Molly
15.45 Kronika regionalna
15.50 Przewodnik przedsiębiorcy
16.00 My w Europie
16.45 Rozmowa dnia
17.00 Przegląd gospodarczy
17.50 Polski Festiwal Muzyczny na wyspie Uznam
18.00 Kronika
18.45 Mag. sportowy
19.15 Gość Trójki
19.30 Telezakupy
19.45 Rozmowa dnia
20.00 Telekurier
20.45 Studio pogoda
20.50 Echa dnia
21.15 Eurotel
21.45 Kronika regionalna
22.15 To jest temat
22.45 Kurier sportowy
22.55 Studio pogoda
23.05 Spis cudzołożnic
0.10 Hasło

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
6.45 TV Market
7.00 Power Rangers (31) - serial dla młodzieży
7.30 Dziwolągi - serial animowany
8.00 Zawód szpieg (1) - serial sensacyjny
9.00 Bar 3 - reality show
9.30 Idol 3 extra - program rozrywkowy
10.20 Bar 3 - reality show
10.50 Bar 3 - gorące krzesła - reality show
12.25 Z kamerą wśród ludzi - talk show
13.20 Twój lekarz i wystarczy chcieć
13.55 Power Rangers (32) - serial dla młodzieży
14.20 Dziwolągi - serial animowany
14.45 Miodowe lata (118) - serial komediowy
15.45 Informacje
16.10 Interwencja - cykl reportaży
16.30 Zawód szpieg (2) - serial sensacyjny
17.30 Hugo express - program dla dzieci
17.55 Bar 3 - reality show
18.30 Informacje + sport
19.00 Prognoza pogody
19.10 Awantura o kasę - teleturniej
20.10 Bar 3 - reality show
21.05 Samo życie (269) - serial obyczajowy, ok. 21.30 Studio LOTTO
21.45 MEGAHIT: Faceci w czerni - komedia, USA 1997
23.45 Biznes informacje
0.05 Prognoza pogody
0.15 Graffiti
0.30 Bumerang
1.00 Kuba Wojewódzki - talk show
2.00 Aquaz Superchat na żywo
4.30 Magazyn redakcji programów religijnych
5.30 Pożegnanie

TVN
5.20 Uwaga!
5.40 Prawdziwa miłość (30) - telenowela, Meksyk
6.30 Telesklep
7.10 Córka przeznaczenia (88) - telenowela, Meksyk
8.00 Ścieżki miłości (136) - telenowela, Meksyk
8.50 Scooby Doo (13) - serial animowany
9.15 Tele Gra - teleturniej interaktywny na żywo
10.15 Telesklep
11.15 Rozmowy w toku
12.15 Na Wspólnej (171) - serial obyczajowy, Polska
12.45 Powrót do Edenu (18) - serial obyczajowy, USA
13.40 Zielone drzwi - program Fundacji TVN
14.10 Brzydula (90) - telenowela, Kolumbia
15.00 Nikita (33) - serial przygodowy, USA
16.00 Fakty
16.10 Córka przeznaczenia (88) - telenowela, Meksyk
17.00 Kropek
17.10 Prawdziwa miłość (31) - telenowela, Meksyk
18.00 Rozmowy w toku
19.00 TVN Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Uwaga!
20.10 Na Wspólnej (172) - serial obyczajowy, Polska
20.40 Chwila prawdy - program rozrywkowy
22.00 Usterka - serial fabularno-dokumentalny
22.30 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
23.00 Fakty wieczorne
23.25 Fakty, ludzie, pieniądze - magazyn ekonomiczny
23.55 Co za noc (3) - magazyn
0.25 Multikino - magazyn filmowy
0.55 Co za tydzień - magazyn
1.20 Nic straconego - powtórki programów

TV 4
6.15 V max - magazyn motoryzacyjny
6.45 VIP - wydarzenia i plotki
7.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
8.00 Super Mario Bros - serial anim. (powt.)
8.30 Robocop - serial anim. (powt.)
9.00 Zwariowany świat Malcolma (8) - serial kom. USA (powt.)
9.30 Dharma i Greg 4 (7) - serial kom. USA (powt.)
10.00 Sabrina, nastoletnia czarownica - serial kom. USA (powt.)
10.30 Rozwód po amerykańsku (57) - serial obycz. USA
11.00 Cud miłości (22) - telenowela peruw. (powt.)
11.45 TV Market - magazyn reklamowy
12.00 Strefa P - magazyn muzyczny
12.30 Diagnoza morderstwo (56) - serial krym. USA
13.30 Muzyczne listy - program muzyczny
14.30 Xena, wojownicza księżniczka - serial przygod. USA (powt.)
15.30 Super Mario Bros - serial anim.
16.00 Robocop - serial anim.
16.25 Królik Greg (13) - serial kom. USA
16.55 Reba (17) - serial kom. USA
17.25 Oni, ona i pizzeria (21) - serial kom. USA
17.55 Cud miłości (23) - telenowela peruw.
18.45 Informator Prawny - magazyn
19.00 Dziwny traf (9) - serial sens. USA
20.00 Anioł ciemności (7) - serial sens.
21.00 Dziennik
21.20 Informacje sportowe i Prognoza pogody
21.30 Głowa rodziny - serial animowany dla dorosłych
22.00 Bobby kontra wapniaki - serial anim.
22.30 Przygody Fry'a w kosmosie - serial animowany dla dorosłych
23.00 Tragikomiczne wypadki z życia Christophera Titusa (9) - serial kom.
23.30 Najlepszą zemstą jest sukces - dramat obycz. bryt.-franc., 1984 (85 min)
1.10 X Laski - program erotyczny
1.40 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
2.30 Informator Prawny - magazyn
2.45 Strefa P - magazyn muzyczny
3.10 Zakończenie programu

TVN 7
6.40 Telesklep
7.25 Drew Carey Show (12) - serial komediowy
7.55 Alf (51) - serial komediowy
8.25 Tajemnice pocałunku (70) - telenowela
9.20 Cena miłości (6) - telenowela
10.15 Łamisłówka - teleturniej interaktywny na żywo
11.05 Misslon impossible (9) - serial sensacyjny
12.00 Mała księżniczka (19) - telenowela
12.55 Telesklep
14.25 Tajemnice pocałunku (71) - telenowela
15.20 Cena miłości (7) - telenowela
16.10 Wiecie, jak jest (10) - serial komediowy
16.40 Alf (52) - serial komediowy
17.10 Mortal Kombat (7) - serial sensacyjny
18.10 Misslon impossible (10) - serial sensacyjny
19.10 Drew Carey Show (13) - serial komediowy
19.40 Wiecie, jak jest (11) - serial komediowy
20.10 Przerwany blues - film obyczajowy, USA 2001
22.05 Brygada ratunkowa (19) - serial sensacyjny
23.05 Ktoś na ciebie czeka - film obyczajowy, USA 1996
0.55 Przerwany blues - film obyczajowy, USA 2001
2.35 Koniec programu

TV Polonia
6.00 Kawa czy herbata? (w tym Wiadomości: 6.05, 6.30, 7.00, 7.30)
8.00 Wiadomości
8.12 Pogoda
8.15 Woronicza 17
8.25 Klan (738) - telenowela TVP
8.45 Eurotel - magazyn
9.00 Zaczarowany ołówek - serial animowany
9.10 Wehikuł czasu
9.35 Sposób na ponuraków (11) - serial
10.00 Panorama
10.05 Laboratorium
10.25 Prawdziwa historia niechcianych pomników
10.50 Katalog zabytków
11.00 Panorama
11.03 Co nam w duszy gra
12.00 Wiadomości
12.10 Biografie
13.05 Noce i dnie (11) - serial obyczajowy
14.00 Ojczyzna polszczyzna
14.15 Kochaj mnie (48) - telenowela dokumentalna
14.40 Zaolzie - magazyn
15.00 Wiadomości
15.10 Złota Tarka - Old Jazz Meeting - Iława 2003
16.00 Klan (738) - telenowela TVP
16.20 Metamorfozy - anim.
16.30 Co pani na to?
17.00 Teleexpress
17.15 Sportowy express
17.20 Gość Jedynki
17.35 Wehikuł czasu
18.00 Sposób na ponuraków (11) - serial
18.25 Berliński express
18.35 Selekcja
19.00 Smak Europy
19.15 Dobranocka
19.30 Wiadomości
19.59 Sport
20.06 Pogoda
20.10 Klan (738) - telenowela TVP
20.35 Noce i dnie (11) - serial obyczajowy
21.30 Sportowy tydzień
22.00 Kochaj mnie (48) - telenowela dokumentalna
22.25 Tam, gdzie jesteśmy
23.00 Panorama
23.20 Sport-telegram
23.23 Prognoza pogody
23.30 Sprawa dla reportera
24.00 Pegaz
0.25 Monitor Wiadomości
0.40 Biznes raport
0.45 Szept prowincjonarny
1.10 Zgadnij odpowiedz
1.15-6.00 Powtórki

Canal +
7.05 Łapu-capu (o)
7.15 Nie przegap (o)
7.40 Diabelski młyn (o)
8.00 Prawdziwe kłamstwa - film akcji, USA 1994
10.25 Żelazną ręką - film historyczny, Polska 1989
12.10 Fucking Amal - film obyczajowy, Szwecja 1998
13.40 Dobrana para - komedia romantyczna, USA-Wlk. Brytania 2002
15.15 Włamanie na śniadanie - komedia kryminalna, USA 2001
17.25 Sól - łza Ziemi - film dokumentalny
18.25 W obcym kraju - komediodramat, Szwecja 2000
20.00 Diabelski młyn (o)
20.35 Nie przegap (o)
20.45 Łapu-capu (o)
20.50 Minisport+ (o)
21.00 PREMIERA: Wstrząsy 3 - Powrót do perfekcji - film obyczajowy, USA 2001
22.50 Za drzwiami Actors Studio - Billy Bob Thornton - magazyn filmowy
23.50 W cieniu słońca - dramat, Brazylia-Francja-Szwajcaria 2001
1.20 Wyznawcy - thriller, USA 2001
2.50 Przepowiednia - thriller, USA 2002
(o) - odkodowany

HBO
6.30 Możemy wygrać - komedia, USA 2002
7.55 Pamiętnik kslężnlczkl- film familijny, USA 2001
9.50 Kogel-mogel - komedia, Polska 1989
11.35 Cinema, cinema (43)
12.05 Zakazana namiętność - dramat, Kanada 2001
14.00 Detektywi z podwórka i zaginiona księżniczka - film familijny, USA 2002
15.20 Mleć własny kąt - dramat, USA 1987
17.15 Zobacz w HBO
17.55 Tom Jones - koncert w Cardiff Castle
19.00 Możemy wygrać - komedia, USA 2002
20.30 Na planie
Podpisany Poniedziałek:
21.00 Genialny klan - komedia, USA 2001
22.50 Premiera: Trudny wybór - dramat, Wlk. Brytania 2000
0.35 Danie dnia - dramat, USA 2000
2.10 Serce wojownika - film fantasy, Hiszpania 2000
4.00 HBO na stojaka! (65)
4.35 Kogel-mogel - komedia, Polska 1989


Europa Europa
14.00 Z cyklu: Randez-vous z Bourvilem: Ci wspaniali mężczyźni na swych rowerach (Les Cracks) komedia, Francja/Włochy, 1968, 110 min
15.45 Z cyklu: Randez-vous z Virną Lisi: Czarny Tulipan (La Tulipe Noire) film przygodowy, Francja, 1964, 115 min
17.45 Ludzie z bronią (Men With A Guns) dramat, Wielka Brytania, 1997, 128 min
20.00 Malgaska przygoda (Aventure Malgache) film krótkometrażowy - thriller, Wielka Brytania, 1944, 29 min. 26 sek
20.30 żandarm i dziewczęta (Le Gendarme Et Les Gendarmettes) komedia, Francja, 1982, 102 min
22.10 Rocznice. Z życia Gesiny Cressphal odc. 1 (Jahrestage. Aus dem Leben der Gesine Cressphal) miniserial, Niemcy, 2000, 4x90 min
23.45 Blue (Blue) film eksperymentalny, Wielka Brytania, 1993, 74 min
01.05 Pani Bovary (Madame Bovary) dramat, Francja, 1991, 142 min.

TV Centrum
7:00     Radość o poranku
7:30     3P - wywiady Piotra Poraja Poleskiego
7:45     Telesklep
8:00     Mała księżniczka - film prod. USA
9:30     Telesklep
9:45     Spór o konia - reportaż
10:00     Zaplanuj swoje życie
10:40     Śpiewa Manhattan Transfer
11:00     Spór o konia
11:15     Telesklep
11:30     Kącik Starego Przeboju
11:45     Prosimy dzwonić (powtórka)
12:45     Telesklep - włoski
13:15     DJ TV (powtórka)
15:15     Telesklep
15:30     Muzyczne rozmaitości
16:00     Ostrobramska 101
17:30     Telesklep
17:45     Infocentrum
18:00     Sprawy Warszawy
19:00     Telesklep - włoski
19:30     Country Piknik
19:45     Infocentrum
20:00     Prosimy dzwonić
21:00     Polagra 2003 - reportaż
21:30     Śpiewa Grzegorz Turnau
21:45     Infocentrum
22:00     DJ TV (na żywo)
0:00     Goniec Warszawski
0:15     Telesklep - włoski

Reality TV
06.00    Policja (Police) (25 min.).
06.25    Policja (Police) (25 min.).
06.50    Patrol miejski (To Serve & Protect) (50 min.).
07.40    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
08.05    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
08.30    Kanadyjska policja konna (Mounties) (25 min.).
08.55    Kanadyjska policja konna (Mounties) (25 min.).
09.20    Gliniarze (Coppers) (25 min.).
09.45    Gliniarze (Coppers) (25 min.).
10.10    Trex (Trex) (25 min.).
10.35    Trex (Trex) (25 min.).
11.00    Królewski szpital Księcia Alfreda (RPA)(25 min.).
11.25    Królewski szpital Księcia Alfreda (RPA)(25 min.).
11.50    Podniebni gliniarze (Chopper Coppers) (25 min.).
12.15    Policja (Police) (25 min.).
12.40    Policja (Police) (25 min.).
13.05    Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Pean) (25 min.).
13.30    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
13.55    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
14.20    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
14.45    Trex (Trex) (25 min.).
15.10    Trex (Trex) (25 min.).
15.35    Gliniarze (Coppers) (25 min.).
16.00    Gliniarze (Coppers) (25 min.).
16.25    Patrol miejski (To Serve & Protect) (50 min.).
17.15    Niecodzienne domy (Weird Homes) (25 min.).
17.40    Szalone koła (Weird Wheels) (25 min.).
18.05    Kanadyjska policja konna (Mounties) (25 min.).
18.30    Kanadyjska policja konna (Mounties) (25 min.).
19.00    Szpital dziecięcy (Little Miracles) (50 min.).
19.50    Najdzielniejsi (The Bravest) (25 min.).
20.20    Z kronik policyjnych (Crime Strike) (25 min.).
20.50    Z kronik policyjnych (Crime Strike) (25 min.).
21.20    Zdrada (Cheaters) (50 min.).
22.10    W Walce o Życie (Critical Incident) (50 min.).
23.05    Szpital dziecięcy (Little Miracles) (50 min.).
00.00    Najdzielniejsi (The Bravest) (25 min.).
00.25    Z kronik policyjnych (Crime Strike) (25 min.).
00.50    Z kronik policyjnych (Crime Strike) (25 min.).
01.15    Zdrada (Cheaters) (50 min.).
02.05    Orgia (Orgy) (50 min.).
02.55    W Walce o Życie (Critical Incident) (50 min.).
03.45    Najdzielniejsi (The Bravest) (25 min.).
04.10    Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Pean) (25 min.).
04.35    Podniebni gliniarze (Chopper Coppers) (25 min.).
05.00    Wyzwania losu (I Dare You) (45 min.).

MiniMax
06.00      Reksio: Reksio wędrowiec odc. 10 
06.10      Reksio: Reksio aktor odc. 11 
06.20      Olinek Okrąglinek: Opowieść o strasznym Olinku odc. 8 
06.50      Mamemo odc. 8 
07.00      Kotopies: Bezpieczny pies odc. 14 
07.25      Cyberłowcy: Zaginiony matemat odc. 1 
07.50      Fantometka: Elektroniczny szantaż odc. 15 
08.15      Maqlatura odc. 57 
08.25      Chłopiec z malajskiej wioski: W poszukiwaniu zguby odc. 2 
08.50      Moje hobby: Wallo i Pin - bracia z rybackiej wioski odc. 23 
09.05      Świat nonsensów u Stevensów: Chodząca doskonałość odc. 21 
09.30      Reksio: Reksio domator odc. 6 
09.40      Reksio: Reksio strażak odc. 7 
09.50      Olinek Okrąglinek: List ze szkoły odc. 6 
10.20      Mamemo odc. 6 
10.30      Kotopies: Kociopsia dolna część plecków odc. 12 
10.55      Albert odkrywa świat: Kiedy ty wreszcie dorośniesz! Walka o złoto odc. 12 
11.20      Fantometka: Dziwny przypadek doktora K. odc. 13 
11.45      Maqlatura odc. 57 
11.55      Arnold: Bio obszar odc. 26 
12.20      Moje hobby: Erica - tancerka odc. 21 
12.35      Świat nonsensów u Stevensów: Filmowy zawrót głowy odc. 19 
13.00      Reksio: Reksio sportowiec odc. 8 
13.10      Reksio: Reksio taternik odc. 9 
13.20      Olinek Okrąglinek: Gdzie się podział Oli? odc. 7 
13.50      Mamemo odc. 7 
14.00      Kotopies: Umizgi kuchmistrza odc. 13 
14.25      Albert odkrywa świat: Sztuka dla sztuki. Globalna wioska odc. 13 
14.50      Fantometka: Noc Aniołów odc. 14 
15.15      Maqlatura odc. 57 
15.25      Chłopiec z malajskiej wioski: Tata zdaje egzamin odc. 1 
15.50      Moje hobby: Akome i jego zagrożona wioska odc. 22 
16.05      Świat nonsensów u Stevensów: Balanga na całego odc. 20 
16.30      Reksio: Reksio telewidz odc. 12 
16.40      Reksio: Reksio kosmonauta odc. 13 
16.50      Olinek Okrąglinek: Kupidynek odc. 9 
17.20      Mamemo odc. 9 
17.30      Kotopies: Nowi sąsiedzi odc. 15 
17.55      Cyberłowcy: Zagadka Zeusa odc. 2 
18.20      Fantometka: Widmo przeszłości odc. 16 
18.45      Maqlatura odc. 57 
19.00      Chłopiec z malajskiej wioski: Kokosowy interes odc. 5 
19.20      Moje hobby: Nawin - tańczący z małpami odc. 26 
19.35      Niefortunna czarownica: Świnka w tarapatach odc. 3

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.