FANDOM


TVP 1
06.00 Kawa czy herbata? - magazyn poranny
08.00 Wiadomości, Prognoza pogody
08.15 Moda na sukces (2628)
08.40 Smocze opowieści (11): Podniebni piraci - serial animowany, USA
09.10 Budzik: Strachy - program dla dzieci
09.40 Piątka detektywów (19): Wzgórze Billycock (2) - serial przygodowy
10.10 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze (13): Zasady postępowania - serial sensacyjny, USA
10.55 Telezakupy
11.25 Europa bez miedzy - reportaż
11.45 Agrobiznes - magazyn rolniczy
12.00 Wiadomości
12.10 Klan (991) - serial obyczajowy, Polska
12.35 Plebania (593) - serial obyczajowy, Polska
13.05 Jaka to melodia? - quiz muzyczny
13.25 Okazja (1): Rolna 46 - serial komediowy, Polska
13.55 My, wy, oni - magazyn
14.20 Pamiętaj o sercu: Serce masz tylko jedno, czyli podsumowanie tematyki - program edukacyjny
14.45 Polska z bocznej drogi
15.00 Wiadomości
15.10 Popołudnie z Jedynką: Jak żyć bezpiecznie? - magazyn
15.15 Podróżnik: Jukatan - magazyn turystyczny
15.35 Popołudnie z Jedynką: Jak żyć bezpiecznie? - magazyn
15.40 Tele - Nowela - program o książkach
15.45 Popołudnie z Jedynką: Jak żyć bezpiecznie? - magazyn
15.50 Prognoza pogody
15.51 Recepty Jedynki - magazyn
16.10 Popołudnie z Jedynką: Jak żyć bezpiecznie? - magazyn
16.25 Moda na sukces (2628)
16.50 Sportowy Express
17.00 Teleexpress
17.20 Prezydent dla Polski
17.30 Klan (966) - telenowela TVP
18.00 Jaka to melodia? - quiz muzyczny
18.30 Plebania (598) - serial obyczajowy, Polska
19.00 Lippy & Messy - język angielski dla dzieci
19.05 Wieczorynka: Noddy, Andy Pandy - seriale animowane, Wielka Brytania
19.30 Wiadomości
19.55 Sport, Prognoza pogody
20.05 Pogoda dla kierowców
20.20 Porzucona - film sensacyjny, USA 2000
22.05 Forum - program publicystyczny
22.45 Wiadomości
23.00 Prosto w oczy - program publicystyczny Moniki Olejnik
23.15 Punkt widzenia: Wrona - film dokumentalny, Finlandia 2004
23.50 Zdobywcy
00.25 Kochankowie Marii - dramat obyczajowy, USA 1984
02.15 Miejsce zmarłych - film dokumentalny, Belgia 2000
03.20 Zakończenie programu

TVP 2
06.05 Złotopolscy (241): Męski wieczór - serial obyczajowy
06.30 10 minut tylko dla siebie - magazyn
06.45 Dwójka dzieciom: Kamienna tajemnica (11/13) - serial dla dzieci, Niemcy/Polska/Szwecja
07.10 Od przedszkola do Opola: Piosenki z Kabaretu Starszych Panów - program rozrywkowy
07.40 Dwójka dzieciom: Teletubisie (56/156) - serial dla dzieci, Wielka Brytania
08.10 Ocean Avenue (3/130) - telenowela, Szwecja/USA
09.00 Pytanie na śniadanie - magazyn
09.10 Prognoza pogody
09.15 Pytanie na śniadanie - magazyn
09.30 Panorama
09.35 Pytanie na śniadanie - magazyn
11.10 M jak miłość (202) - serial obyczajowy, Polska
12.00 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza: Smak Balatonu - magazyn kulinarny
12.30 10 minut tylko dla siebie - magazyn
12.40 Telezakupy
13.00 Panorama
13.10 Prognoza pogody
13.15 Europa da się lubić: Europa się żeni - program rozrywkowy
14.10 Lokatorzy (29): Rywalki - serial komediowy, Polska
14.35 Wędrówki przyrodnicze z Davidem Attenborough (19): Superstado - serial dokumentalny, Wielka Brytania
15.10 Doktor z alpejskiej wioski (71/94): Szalona zazdrość - serial obyczajowy, Austria/Niemcy/Włochy
16.00 Panorama
16.20 Duże dzieci - talk show
17.00 Hity Virgin
17.15 Allo, Allo (28/57) - serial komediowy, Wielka Brytania
17.40 Pogotowie Ekspresu Reporterów
17.55 Prognoza pogody
18.00 Program lokalny
18.30 Panorama
18.55 Prognoza pogody-
19.05 Burza mózgów - teleturniej
19.55 Panorama - flesz
20.00 Do siedmiu razy sztuka - komedia romantyczna, Kanada/USA 2003
21.40 Filmożercy - magazyn
22.00 Panorama
22.20 Biznes
22.25 Sport telegram
22.30 Prognoza pogody
22.45 Oficer (7/13): Maszeruj albo giń - serial sensacyjny, Polska
23.45 Czy świat oszalał?: Irak: zakładnicy i biznesmeni - film dokumentalny, Kanada 2004
00.30 W obronie prawa (1/23) - serial sensacyjny, USA
01.20 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
6.55 TV Market
7.10 Interwencja
7.30 Ja się zastrzelę 5 (91) - serial komediowy
8.00 Zbuntowany anioł (213) - telenowela, Argentyna
8.55 Gra w ciemno (48) - teleturniej
9.50 13. Posterunek (34) - serial komediowy
10.30 Czułość i kłamstwa (133) - serial obyczajowy
11.00 Samo życie (598) - serial obyczajowy
11.45 TV Market
12.00 Zbuntowany anioł (214) - telenowela, Argentyna
13.00 Ja się zastrzelę 5 (92) - serial komediowy
13.30 Świat według Bundych (1) - serial komediowy
14.00 Pierwsza miłość (164) - serial obyczajowy
14.45 Rodzina zastępcza (208) - serial obyczajowy
15.45 Wydarzenia
16.05 Pogoda
16.10 Interwencja
16.30 Daleko od noszy (68) - serial komediowy
17.00 Gra w ciemno (49) - teleturniej
18.00 Pierwsza miłość (165) - serial obyczajowy
18.45 Wydarzenia
19.15 Sport
19.20 Pogoda
19.30 Samo życie (599) - serial obyczajowy
20.15 Pensjonat pod Różą (81) - serial obyczajowy
21.15 Gotowe na wszystko (9) - serial obyczajowy (ok. 21.30 Studio LOTTO)
22.20 Co z tą Polską?
23.20 Zakręcone (8) - serial komediowy
23.50 Biznes Wydarzenia
0.10 Pogoda
0.15 Fala zbrodni (35) - serial sensacyjny
1.10 Porwane narzeczone - film dokumentalny
2.05 Magazyn sportowy
5.30 Pożegnanie

TVN
6.00 Uwaga! - magazyn
6.20 Telesklep
7.00 Medicopter 117 (5) - serial sensacyjny, Niemcy
7.55 Gorzka zemsta (140) - telenowela obyczajowa, Kolumbia
8.50 Wykręć numer - teleturniej
10.10 Salon gier - teleturniej
11.05 Usterka
11.35 Na Wspólnej (535) - serial obyczajowy, Polska
12.05 Rozmowy w toku - talk show
13.10 W-11 Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny
13.45 Medicopter 117 (6) - serial sensacyjny, Niemcy
14.45 Brygada ratunkowa (17) - serial sensacyjny, USA
15.45 Gorzka zemsta (141) - telenowela, Kolumbia
16.45 Fakty
17.00 Uwaga! - magazyn
17.15 Rozmowy w toku - talk show
18.25 W-11 Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Uwaga! - magazyn
20.10 Najsłabsze ogniwo - teleturniej
21.00 Na Wspólnej (536) - serial obyczajowy, Polska
21.30 Idealna matka - film obyczajowy, USA 1996, reż. Peter Levin, wyk. Tyne Daly, Ione Skye, Justin Louis, Dee Wallace Stone, Tuesday Knight, David Cubitt
23.30 Misja Martyna - program rozrywkowy
24.00 Siłacze - program rozrywkowy
1.05 Uwaga! - magazyn
1.25 Telesklep
1.45 Nic straconego

TVP 3 Szczecin
7.30 - 9.30, 11.30 - 18.30, 20.30 - 22.30 co godzinę Kurier, Pogoda
6.15 Telezakupy
6.40 Kurier sportowy - Flash
6.40 Kamera Kuriera
6.55 Kurier sportowy - Flash
6.55 Kamera Kuriera
7.10 Kurier sportowy - Flash
7.25 Kurier sportowy - Flash
7.45 Kronika regionalna
7.50 To było tak
7.55 Woldenberczycy
8.00 Mag. reporterów
8.45 Gość dnia
9.00 Więcej niż jedno
9.50 Kurier sportowy - Flash
9.55 To jest temat
10.15 Telezakupy
10.45 Telekurier
11.15 Gość dnia
11.45 Teleplotki
12.15 Pamiętaj o sercu
12.35 Fantastyczna podróż
13.45 Filmówka
14.15 Zwolnij w sieci
14.45 Panorama morza
15.00 Co przed nami ukrywano
15.45 Więcej niż jedno
16.15 Rozmowa dnia
16.45 Kronika regionalna
16.50 Wokół nas
16.55 Gość Trójki
17.00 Jazz w Trójce
17.25 Na afiszu
17.50 Antrakt
18.00 Kronika
18.20 Gra o euro
18.30 Okiem Temidy
18.45 Katalog zabytków: Trzcińsko Zdrój
18.55 Gość Trójki
19.00 Propaganda - stacja PRL
19.35 Wśród przyjaciół
19.55 Gra o euro
20.00 Telekurier
20.50 Studio Pogoda
21.00 Echa dnia
21.45 Kronika regionalna
22.05 Gość Trójki
22.10 Na afiszu
22.15 Niezła jazda
22.45 Studio Pogoda
22.55 Kurier sportowy
23.05 Patrol Trójki
23.35 Kraj dla twardzieli
1.20 Zakończenie programu

TV 4
05.45 VIP - wydarzenia i plotki
06.10 Kinomaniak - magazyn filmowy
06.35 Strefa P - program muzyczny
07.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - magazyn reklamowy
08.15 Pokemon (90) - serial animowany, Japonia/USA (powt.)
08.45 Benny Hill - program rozrywkowy (powt.)
09.15 Bar Europa - reality show (powt.)
09.45 TiVi - sekcja - program rozrywkowy
10.45 Dekoratornia - magazyn wnętrzarski
11.15 Kasa na bank - teleturniej
12.15 Bar Europa - reality show
13.00 Instynkt tropiciela - przewodnik po Polsce
13.30 Daję słowo - teleturniej
14.15 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
15.15 Pokemon (91) - serial animowany, Japonia/USA
15.45 Grzechy (3/7) - serial obyczajowy, USA
16.45 Reba (18) - serial komediowy, USA
17.15 Benny Hill - program rozrywkowy
17.45 Bar Europa: Plusy-minusy - reality show
18.15 Taxi - teleturniej
19.00 Goście Michaela Parkinsona - program rozrywkowy
20.00 Bar Europa: Plusy-minusy - reality show
21.00 Quest - film przygodowy, USA 1996
23.00 Wydarzenia
23.10 Komenda - serial dokumentalny
23.40 Generał - dramat sensacyjny, Irlandia/Wielka Brytania 1998
02.15 Pałac wagabundów (10) - serial obyczajowy, Australia
02.45 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
03.35 Strefa P - magazyn muzyczny
04.00 Joker - talk show
04.50 Zakończenie programu

TVN 7
6.00 Powrót do Edenu (1) - serial obyczajowy, Australia-USA
6.55 Telesklep
7.30 Biały welon (133) - telenowela, Meksyk
8.20 Mała księżniczka (105) - telenowela, Meksyk
9.15 Powrót do Edenu (2) - serial obyczajowy, Australia-USA
10.15 Tajemnice Smallville (11) - serial science fiction, USA-Kanada
11.15 Mania grania - interaktywny teleturniej na żywo
12.15 Telesklep
14.25 Mała księżniczka (106) - telenowela, Meksyk
15.20 Biały welon (133) - telenowela, Meksyk
16.10 Dwóch i pół (19) - serial komediowy, USA
16.40 Przyjaciele (1) - serial komediowy, USA
17.10 Gra na maksa (6) - serial obyczajowy, USA
18.10 Tajemnice Smallville (12) - serial science-fiction, USA-Kanada
19.10 Dwóch i pół (20) - serial komediowy, USA
19.40 Przyjaciele (2) - serial komediowy, USA
20.10 Gangsterzy - film sensacyjny, USA 1991, reż. Michael Karbelnikoff, wyk. Christian Slater, Patrick Dempsey, Richard Grieco
22.40 Kobra - oddział specjalny (10) - serial sensacyjny, Niemcy
23.45 Ostry poker w Małym Tokio - film sensacyjny, USA 1991, wyk. Mark L. Lester, Dolph Lundgren, Brandon Lee
1.20 Nocne igraszki - interaktywny teleturniej na żywo
3.30 Chwila prawdy - program rozrywkowy
4.30 Koniec programu

TV Polonia
06.00 Kawa czy herbata? - magazyn poranny
08.00 Wiadomości, Prognoza pogody
08.15 Prosto w oczy - program publicystyczny Moniki Olejnik
08.30 10 minut tylko dla siebie - magazyn
08.40 Telezakupy
08.55 Jedyneczka - program dla dzieci
09.25 Proboszcz 2005
09.45 Polscy Nobliści - film dokumentalny, Polska 2003
10.40 Tele PRL-e - widowisko rozrywkowe
11.25 Rody fabrykanckie: Oskar Kon i inni - felieton
12.00 Wiadomości
12.10 Złotopolscy (674): Ślub - serial obyczajowy, Polska
12.40 Plebania (289) - serial obyczajowy, Polska
13.05 Długa droga - reportaż
13.35 Egzamin z życia (8/26) - serial obyczajowy, Polska
14.20 Zamość Hetmana - reportaż
15.05 To jest temat: Galop - reportaż
15.15 Debata
16.00 Jedyneczka - program dla dzieci
16.25 30 ton! Lista, lista - lista przebojów - program muzyczny
17.00 Teleexpress
17.15 Sportowy Express
17.20 Program publicystyczny
17.30 Telezakupy
17.50 Proboszcz 2005
18.10 Raj - magazyn katolicki
18.35 Smak Europy
18.45 Rody fabrykanckie: Oskar Kon i inni - felieton
19.15 Dobranocka: Przygody Bolka i Lolka - serial animowany dla dzieci, Polska
19.30 Wiadomości, Sport, Pogoda
20.10 Złotopolscy (674): Ślub - serial obyczajowy, Polska
20.35 Plebania (289) - serial obyczajowy, Polska
21.00 Z Polski do kibucu - reportaż
21.15 Teatr Telewizji: Tryptyk: Ogłoszenie matrymonialne, Pokój 312, Odpowiem na wszystkie pytania - sztuka Kazimierza Orłosia, Polska 1996
22.10 Bachowskie kreacje - koncert
22.40 Milena - widowisko
23.30 Panorama
23.50 Biznes, Sport telegram, Pogoda
00.00 Prosto w oczy - program publicystyczny Moniki Olejnik
00.15 Forum
01.00 Animowany świat wyobraźni: Nie drażnić lwa - film animowany
01.10 Animowany świat wyobraźni: Skarpetka - film animowany
01.15 - 06.00 Programy powtórkowe

TV Puls
6:00 Octava Dies
6:40 Droga do Avonlea Odcinek: 45
7:45 Puls wieczoru
8:30 Niewolnica Isaura Odcinek: 90
9:10 Stutthof
10:20 Telezakupy
11:45 Audiencja generalna
12:50 Niewolnica Isaura Odcinek: 90
13:30 Cuba Feliz
15:30 Octava Dies
16:10 Droga do Avonlea Odcinek: 46
17:15 Niewolnica Isaura Odcinek: 91
17:50 Ostatki
19:05 Taaaka ryba
19:45 Puls wieczoru
20:30 Puchar Polski
22:30 Don Matteo Odcinek: 35
23:35 Puls wieczoru
0:25 Obsesja
1:05 Azyl dla większości
1:50 Niewolnica Isaura Odcinek: 91
2:20 Festiwal Gospel Camp Meeting Osiek 2005

Canal +
07:00 Łapu capu
07:10 Nie przegap
07:20 Diabelski młyn
08:00 Korea Północna – jeden dzień z życia – film dok.
09:00 Bon Voyage – film przygodowy, Francja 2003
11:05 Super Size Me – film dok.
12:55 RRRrrrr!!! – komedia, Francja 2004
14:40 Honey – komedia romantyczna, USA 2003
16:20 Popatrz na mnie – komediodramat, Włochy/Francja 2004
18:15 Dziewczyna z perłą – dramat obyczajowy, Wielka Brytania/Luksemburg 2003
20:00 Diabelski młyn
20:40 Nie przegap
20:50 Łapu capu
21:00 Joey (4) – serial komediowy
21:35 Dotyk zła (11) – serial sensacyjny
22:25 Cineklub: W kleszczach lęku – thriller, Wielka Brytania 1961
00:10 Ong-bak – film sensacyjny, Tajlandia 2003
02:00 Helena trojańska (1, 2) – dramat obyczajowy, Malta/Grecja/USA 2003

HBO
06:30 Czerwona róża – film biograficzny, Wielka Brytania 2004
08:15 Hidalgo – Ocean ognia – film przyg., USA 2004
10:30 Gwiazdka Muppetów – komedia, USA 2002
12:00 Cinema, cinema
12:30 Kot pani Ashboro – film obycz., Kanada 2003
13:55 Jadłodajnia – komediodramat, Kanada 2003
15:25 Zobacz w HBO
16:00 Nie ma jak w domu – komedia, Francja 2000
17:35 Dzieciaki, kłopoty i my: Powrót Seaverów – komedia, USA 2004, wyk. Alan Thicke
19:00 Dwa miliony dolarów napiwku – komedia romantyczna, USA 1994, wyk. Nicolas Cage
21:00 Premiera: Silver City – dramat obyczajowy, USA 2004
23:05 HBO na stojaka! (115)
23:35 Hidalgo – Ocean ognia – film przygodowy, USA 2004
01:50 Dziś i jutro – dramat obyczajowy, Argentyna 2003
03:20 Ostatnia gonitwa – film obyczajowy, USA 2003

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.