WTOREK

TVP 1
05:10 Przysięga - odc. 284 (Yemin) -  (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2019); Dla małoletnich od lat 12
06:00 Elif - odc. 843 (Elif) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2017); Dla małoletnich od lat 12
06:50 Spisz się rolniku - odc. 60; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze; STEREO, 16:9, Transmisja
07:30 Agape; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Kwadrans polityczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:40 Kasta - Autor Nieznany -  (N); serial paradokumentalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:15 Ranczo s.VIII - odc. 103 (seria VIII, odc. 12) - Nie rzucaj ziemi, skąd twój ród -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:15 Komisarz Alex s.X - odc. 119 (seria X odc. 2) - Duże małe zło -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:05 Ojciec Mateusz s.XIII - odc. 172 (Ojciec Mateusz XIII odc. 12) - Złoty saganek -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
12:35 Magazyn Rolniczy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Natura w Jedynce -  Wielkie koty w domu odc. 1 (Big Cats About the House Ep. 1); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2018); reż.:Jo Shinner; Dla małoletnich od lat 12
14:00 Elif - odc. 844 (Elif) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2017); Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 ALARM!; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
15:35 Gra słów. Krzyżówka - /244/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
16:05 Przysięga - odc. 285 (Yemin) -  (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2019); Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Pogoda; STEREO, 16:9
17:25 Jaka to melodia? - odc. 4432; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Klan - odc. 3685 -  (N); telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Kasta - Wymuszona upadłość -  (N); serial paradokumentalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Jeden z dziesięciu - 11/121; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Sport -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Pogoda -  (N); STEREO, 16:9
20:10 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
20:30 Leśniczówka - odc. 272 -  (N); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Magazyn kryminalny 997; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
21:40 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Ocaleni; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:50 Elita zabójców (Killer Elite, the); film sensacyjny kraj prod.USA (1975); reż.:Sam Peckinpah; wyk.:James Caan, Burt Young, Bo Hopkins; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:00 W sieci szaleństwa (Psycho She Met Online, The); thriller kraj prod.Kanada (2017); reż.:Curtis Crawford; wyk.:Charity Shea, Chelsea Hobbs, Matthew Lawrence; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:40 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Notacje - Marek Krawczyk. Wakacyjna przygoda ze złamaną ręką; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Zakończenie dnia

TVP 2
05:25 Cafe piosenka; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
05:55 Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział - odc. 140 Obawy i lęki, część 2 (MOUNTAIN MEDIC - DER BERGDOKTOR ep. Abstossungsreaktion, Teil 2); serial kraj prod.Niemcy (2017); Dla małoletnich od lat 12
06:45 Pastorzy dawnych Kresów; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Spiszmy się jak na rolników przystało!  - odc. 97; magazyn rolniczy; Dla małoletnich od lat 12
07:20 Familiada - odc. 2605; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama-flesz i Pogoda-flesz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:45 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:15 Spisz się rolniku - odc. 26; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Rodzinka.pl - odc. 270 "Wykładowca na Jajlu" sezon 15 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:55 Barwy szczęścia - odc. 2313 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:25 Koło fortuny - odc 566 ed. 7; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Va Banque - odc. 117; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
13:30 Uzdrowisko - odc. 40 - Wróżka Jaśmina -  (N); Dla małoletnich od lat 12
14:10 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1536 -  (N) (JM); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:05 Koło Fortuny - extra - odc. 170; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział - odc. 149 Rozterki, część 1 (MOUNTAIN MEDIC - DER BERGDOKTOR ep. Zwiespalt, Teil 1); serial kraj prod.Niemcy (2018); Dla małoletnich od lat 12
16:00 Koło fortuny - odc. 840 ed. 9; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Familiada - odc. 2607; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Więzień miłości - odc 418 (Adini Sen Koy) kraj prod.Turcja (2018); Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
18:20 Pogoda; STEREO, 16:9
18:30 Va Banque - odc. 118; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Uzdrowisko - odc. 41 - Skrywana namiętność -  (N); telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:35 Barwy szczęścia - odc. 2313 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:10 Barwy szczęścia - odc. 2314 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:40 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 1270; Dla małoletnich od lat 12
20:55 M jak miłość - odc. 1537 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Czerwona królowa - odc. 8 (Krasnaya koroleva); serial kraj prod.Ukraina, Rosja (2015); Dla małoletnich od lat 12
22:55 Ludzkie historie  - Born2Drive (Born2Drive); film dokumentalny kraj prod.Norwegia (2019); reż.:Daniel Fahre; Dla małoletnich od lat 12
00:40 O mnie się nie martw s.XIII odc. 3/13 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:35 Rodzinka.pl s.VI - odc. 139 "Tu są dzieci!!!" sezon 6 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:10 Paradoks - odc. 13 Paradoks -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:00 Młodość (La Giovinezza / Youth); dramat kraj prod.Francja, Szwajcaria, Wielka Brytania (2015); reż.:Paolo Sorrentino; wyk.:Michael Caine, Harvey Keitel, Rachel Weisz, Paul Dano, Jane Fonda; Dla małoletnich od lat 16
05:10 Mistrzowie - Mistrzowie - Władysław Kozakiewicz -  (N); cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
05:35 Zakończenie programu

TVP 3
06:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Spiszmy się jak na rolników przystało! - odc. 101; magazyn rolniczy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Turystyczna Jazda - odc. 117 Łotwa: Północna Kurlandia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Turystyczna Jazda powraca na Łotwę! Tym razem będziemy w zachodniej części tego kraju, czyli w Kurlandii, zwanej po łotewsku Kurzeme. Odwiedzimy miasta Ventspils i Kuldigę. Zobaczymy najszerszy naturalny wodospad w Europie i inne atrakcje regionu, w którym słońce o tej porze roku...zachodzi dopiero po godzinie 22 - ej!
09:30 To je Borowicz. Podróże ze smakiem. - odc. 18; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Ta jedyna - odc. 90 (A unica mulher, ep. 90); serial obyczajowy kraj prod.Portugalia (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:25 Żywy Bałtyk - odc. 7 Kaszuby -  (N); serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:55 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Spiszmy się jak na rolników przystało! - odc. 101; magazyn rolniczy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
12:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Kościół z bliska; STEREO, 16:9
13:00 Moda na rodzinę - odc. 150 -  (JM); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:35 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:55 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
14:00 OTV - PASMO LOKALNE
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Łzy Cennet - odc. 108 (Cennet'in Gözyalar) -  (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2017); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:30 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik Regionów; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Tygodnik polityczny; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Kasta - Wymuszona upadłość -  (N); serial paradokumentalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Sprawa dla reportera -  (N); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Spiszmy się jak na rolników przystało! - odc. 101; magazyn rolniczy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 OTV - PASMO LOKALNE
21:50 STUDIO LOTTO; STEREO
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Uzdrowisko - odc. 41 - Skrywana namiętność -  (N); telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Piosenka dla Ciebie; koncert życzeń; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 To je Borowicz. Podróże ze smakiem. - odc. 18; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Moda na rodzinę - odc. 150; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:45 Łzy Cennet - odc. 108 (Cennet'in Gözyalar) -  (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2017); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
03:50 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9
05:05 To je Borowicz. Podróże ze smakiem. - odc. 18; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Kościół z bliska; STEREO, 16:9
06:00 Zakończenie programu

TV Polonia
06:10 Polonia 24; STEREO, 16:9
06:35 Anna Dymna - spotkajmy się - Beata Olejnik; Dla małoletnich od lat 7
07:00 Gra słów. Krzyżówka - /220/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
07:25 Zrób to ze smakiem; Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama-flesz i Pogoda-flesz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:45 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:30 Barwy szczęścia - odc. 2275 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Pod Tatrami; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Co niesie dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 O mnie się nie martw s.XII odc. 4/13 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:20 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi -; Dla małoletnich od lat 12
13:40 Tomek Kawiak; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
14:45 Uzdrowisko - odc. 36 - Przyjaciel -  (N); telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Zrób to ze smakiem; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Prywatne życie zwierząt - sezon 2 - (odc. 10) - Świat oczami zwierząt -  (N); reportaż; Dla małoletnich od lat 12
16:15 Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 12 - DZIEŃ MUCHY; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 129 Kolorowe kalosze; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Korona królów - odc 396 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Dziennik Regionów; STEREO, 16:9
17:50 Gra słów. Krzyżówka - /221/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
18:20 Przystanek Zaolzie (26); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Godki fest ucieszne - REKIN; felieton; Dla małoletnich od lat 12; Marek Szołtysek opowiada w gwarze śląskiej ciekawe historie, legendy, czasem bajki, związane z kulturą Górnego Śląska. Tym razem o pewnym marynarzu z Rybnika, który przeżył wielką przygodę na wodach wokół Tajlandii i o ludzkiej zachłanności, która zgubiła nie tylko słynny duet w biblijnym raju.
18:50 Barwy szczęścia - odc. 2275 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:20 Magazyn z Wysp - /111/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2020); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:40 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
20:20 Pogoda; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Ojciec Mateusz s.XXIII - ODC. 298 (Ojciec Mateusz S. XXIII, 8) - Córeczka -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Mocne Kino Nocne - Trzeci oficer - odc. 8/13 - Zawieszeni -  (N); serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:25 Uzdrowisko - odc. 37 - Kochanka -  (N); Dla małoletnich od lat 12
22:55 Warto rozmawiać; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Focus on Poland - (460); STEREO, 16:9
00:10 Korona królów - odc 396 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:40 Gra słów. Krzyżówka - /221/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Przyjaciele Misia i Margolci - odc. 12 - DZIEŃ MUCHY; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Margolcia i Miś zapraszają dziś - odc. 129 Kolorowe kalosze; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:40 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
02:20 Pogoda; STEREO, 16:9
02:24 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Ojciec Mateusz s.XXIII - ODC. 298 (Ojciec Mateusz S. XXIII, 8) - Córeczka -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:15 Barwy szczęścia - odc. 2275 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:45 Mocne Kino Nocne - Trzeci oficer - odc. 8/13 - Zawieszeni -  (N); serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:35 Ocaleni; reality show; Dla małoletnich od lat 16
05:25 Godki fest ucieszne - REKIN; felieton; Dla małoletnich od lat 12; Marek Szołtysek opowiada w gwarze śląskiej ciekawe historie, legendy, czasem bajki, związane z kulturą Górnego Śląska. Tym razem o pewnym marynarzu z Rybnika, który przeżył wielką przygodę na wodach wokół Tajlandii i o ludzkiej zachłanności, która zgubiła nie tylko słynny duet w biblijnym raju.
05:40 Focus on Poland - (460); STEREO, 16:9
05:50 Magazyn z Wysp - /111/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2020); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:10 Zakończenie programu

TVP ABC
04:35 Nela Mała Reporterka - odc. 16 Świątynia małp -  (N) (AD); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:50 Zagadki zwierzogromadki - odc. 9 Koty; program edukacyjny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Domisie - Domisiowa gazetka -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
05:35 Rodzina Treflików - Kot, odc. 15 -  (JM); serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Kuba i Śruba - Zupa fasolowa, odc. 11; serial animowany; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
06:05 Porwanie Baltazara Gąbki - odc. 2 - W zbójeckim obozie; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Reksio - Reksio poszukiwacz, odc. 19; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 My Little Pony, seria VI - Stare sprawy, stare miejsca - część 1, odc. 25 (To Where and Back Again - Part 1); serial animowany kraj prod.USA (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Mia i ja - Skłócone siostry, odc. 57 (Sister Wrecked); serial animowany kraj prod.Niemcy (2010); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:20 Nauka literek z Żużu - Literka Y; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Przyjaciele z podwórka - Wyprawa Wikingów, odc. 10 (Backyardigans // Viking voyage, ep. 10); serial animowany kraj prod.Kanada (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Rev and Roll - Dzień Avery, odc. 6 (A Very Avery Day); serial animowany kraj prod.Kanada (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham - Gniazdko, odc. 8 (The Nest); film animowany kraj prod.Singapur, Australia, USA (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Super Wings - Mały detektyw, odc. 70 (Junior Detective) -  (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Super Wings - wygraj z wirusem - Kichanie, odc. 4 (Sneezing); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2020); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:44 Masza i niedźwiedź - Podrzutek, odc. 23 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Straszne historie Maszy - Mrożąca krew w żyłach historia o szczęśliwym wydarzeniu, odc. 23 (Bloodcurdling Saga about Joyful Event) kraj prod.Rosja (2012); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:55 Niespodzianka Poranka - Martin i potwór z jeziora, odc. 21 (Martin, Creature of the Lake); serial animowany kraj prod.Francja (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Ela, Oskar i Puf - Jak piękna chmurka!, odc. 6 (Cloud, Pretty cloud); serial animowany kraj prod.Francja (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Domisie - Różowe okulary -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Świnka Peppa, seria III - Wakacje na kempingu, odc. 6 (Camping Holiday); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Zagadki zwierzogromadki - odc. 9 Koty; program edukacyjny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Jak da się myszy ciasteczko - Wesołe miasteczko / Plaża, odc. 6 (Town Fair/ Beach Day); serial animowany kraj prod.USA (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Bolek i Lolek w Europie - Pod kraterem, odc. 4; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Bali II - Miejskie safari, odc. 6 (.); serial animowany kraj prod.Polska, Francja (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Piosenki Maszy - Pozdrowienia z Anglii, 6 (England); serial animowany kraj prod.Rosja (2020); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Super Wings - Gorące źródła, odc. 110 (Hot Spring Helpers) -  (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Yakari - Wielkie Pragnienie, odc. 6 (The Great Thirst); serial animowany kraj prod.Francja (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Domisie - Domisiowa gazetka -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Przyjaciele z podwórka - Kurs Piracki, odc. 58 (Pirate Camp); serial animowany kraj prod.Kanada (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Teleranek - odc. 76 - Pociągi -  (N); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Świnka Peppa, seria VI - Wyścigowy samochód Georgea, odc. 6 (George's Racing Car); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Ronja, córka zbójnika - Branie bez pytania, odc. 6 (Taking Without Asking); serial animowany kraj prod.Japonia (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Inazuma Eleven - Ostatni mecz Erika, odc. 97 (ERIK’S FINAL KICKOFF) kraj prod.Japonia (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:25 Dinotrux - Xee, odc. 58 (Xee); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:55 Kacperiada - Według planu, odc. 11; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Kacperiada - Wspólny front, odc. 12; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Strażak Sam, seria 6 - Polowanie na dinozaura, odc. 16 (Dinosaur Hunt); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Zagadki zwierzogromadki - odc. 18 Zimorodki; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Robot Trains - Kay contra Duke! Kto jest szybszy!, odc. 58 (Kay VS. Duke! Who's faster!); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Lassie i przyjaciele - Łowcy zwierząt, odc. 2 (Poachers in the Park!); serial animowany kraj prod.Niemcy, Francja (2010); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:30 Jak da się myszy ciasteczko - Babeczkowe przyjęcie / Gry i zabawy, odc. 8 (Muffin Party/ Arcade); serial animowany kraj prod.USA (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Sara i kaczorek - Tenisowy Debel, odc. 14 (DOUBLES); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Wissper - Kolor kameleona, odc. 63 (Colour a Chameleon); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Niemcy, Irlandia (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Wissper - Simon Śpioch wraca do domu, odc. 64 (Sleepy Simon Come Home); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Niemcy, Irlandia (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Pszczółka Maja - Królowa na jeden dzień, odc. 58 (Queen for a Day); serial animowany kraj prod.Niemcy, Polska (2013); Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Kosmoloty - Wspaniałe bąble paliwa, odc. 58 (Great balls of fuel); serial animowany kraj prod.USA (2014); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:55 Magiczny autobus znów rusza w trasę - Z głową w chmurach, odc. 21 (Send in the Clouds); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Mia i ja - Przedszkole jednorożców, odc. 58 (Unicorn Kindergarden); serial animowany kraj prod.Niemcy (2010); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:50 Bobaski i Miś - Razem, odc. 5; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Przyjaciele z podwórka - Wyścig do Wieży Mocy, odc. 12 (Backyardigans // Race to the Tower of Power, ep. 12); serial animowany kraj prod.Kanada (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Super Wings - Świnki na torze, odc. 150 (Pig Out); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Super Wings - wygraj z wirusem - Powitanie, odc. 5 (Fun Greetings without Contact); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2020); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:36 Wieczorynka - Tupcio Chrupcio - To moje zabawki, odc. 6 (The Toys are Mine); serial animowany kraj prod.Niemcy (2014); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:42 Wieczorynka - Ricky Zoom - Ricky się trzęsie, odc. 6 (Ricky Wobbles); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Bez mamy; widowisko kameralne; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Moje drzewo genealogiczne, odc. 48 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Straszne historie Maszy - Smutna historia o przesądnej dziewczynce, odc. 6 (Grim Parable About Superstitious Girl) kraj prod.Rosja (2012); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:20 Inspektor Gadżet - Brygada super gada, odc. 76 (See You Later, Super Gator); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:35 Kapitan Tsubasa - Hyuga kontra Misugi!, odc. 32 (Overthrow Tsubasa! Hyuga vs. Misugi); serial animowany kraj prod.Japonia (2017); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:05 Mister Twister - , odc. 40 (.) kraj prod.Niderlandy (Holandia), Niemcy (2016); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:35 Doktor Who, seria 9 - Chowaniec wiedźmy, odc. 2 (THE WITCH'S FAMILIAR); serial kraj prod.Wielka Brytania (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Okrasa łamie przepisy - Dary z lasu i z zagrody -  (N); magazyn kulinarny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Jak to działa - odc. 163 Co z tym Bałtykiem? -  (N) (JM); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:30 WOW - odc. 12/13 - Weekend na wzgórzu (WOW) -  (N) (JM); serial kraj prod.Polska, Niemcy (1992); Bez ograniczeń wiekowych
23:55 Zakończenie dnia

TVP HD
06:00 Wieczna miłość s.II - odc. 240 (seria 2. odc. 126) (Wieczna miłość) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2015); Dla małoletnich od lat 12
06:55 Ranczo s.VII - odc. 91 (seria VII, odc. 13) - Droga przez stos -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:55 Rodzinka.pl - odc. 261 "Jest i będzie dobrze" sezon 14 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:25 Rodzinka.pl - odc. 262 "Wiele wspólnych lat" sezon 14 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:55 Ojciec Mateusz s.XVIII - odc. 238 (Ojciec Mateusz XVIII odc. 13) - Cud -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Ojciec Mateusz s.XIX - odc. 239 (Ojciec Mateusz XIX, odc. 1) - Hipisi -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Gra słów. Krzyżówka - /238/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
11:20 Na sygnale - odc. 190 "Nic z tego nie będzie" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:45 Na sygnale - odc. 191 "Rozstanie" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:25 Ojciec Mateusz s.XIII - odc. 162 (Ojciec Mateusz XIII odc. 2) - Przed ślubem -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 O mnie się nie martw s.VIII - s. VIII odc. 11/13 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:15 Ranczo s.VI - odc. 71 (seria VI, odc. 6) - Dzieci rewolucji -  (N); serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Ranczo s.VI - odc. 72 (seria VI, odc. 7) - Przeciek kontrolowany -  (N); serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Komisarz Alex s.XIII - odc. 160 - (seria XIII. odc. 9) - Zbrodnia prawie doskonała -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:10 Ludzie i bogowie - Odc. 7 - Ostatni skok -  (N) (AD); serial; Dla małoletnich od lat 12
18:05 Ojciec Mateusz s.XXI - odc. 265 (Ojciec Mateusz XXI, odc. 1) - Bez wyjścia -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ranczo s.VIII - odc. 92 (seria VIII, odc. 1) - Radio Mamrot -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl - odc. 263 "Czarownica" sezon 14 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Rodzinka.pl - odc. 264 "Jesteśmy razem" sezon 14 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Komisarz Alex s.XIV - odc. 177 - (seria XIV. odc. 13) - Trzy stopy pod ziemią -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:00 Zabójczy plan (Ex - wife Killer (Eyewitness)); film fabularny kraj prod.USA (2018); reż.:Danny J. Boyle; wyk.:Marguerite Moreau, Jordan Belfi, Jessica Blackmore, Arianne Zucker, Ian Patrick Williams; Dla małoletnich od lat 12
23:35 Zniewolona - odc. 12 (Krepostnaya) -  (N); serial kostiumowy kraj prod.Ukraina (2019); Dla małoletnich od lat 16
00:35 Zniewolona - odc. 13 (Krepostnaya) -  (N); serial kostiumowy kraj prod.Ukraina (2019); Dla małoletnich od lat 16
01:30 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:50 Był taki dzień - 27 października; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Polska Kronika Filmowa 1990 - Wydanie 36; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
07:20 Stulecie Winnych s.II - Odc. 21 (s. II, odc. 8) -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:15 Flesz historii - odc. 512; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
08:35 Historia Polski - Żołnierze bez imperium; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
09:35 Dzieła, arcydzieła - odc. 5 Pamiętnik Lenartowicza; Bez ograniczeń wiekowych; Polska Akademia Umiejętności w Krakowie sprawuję opiekę nad prywatnym albumem znakomitego poety Teofila Lenartowicza zatytułowany Umarli żywi. Zawartość albumu jest niezwykle cenna, gdyż znajdują się w nim listy, poezja, pamiątki oraz działa samego Lenartowicza oraz jego przyjaciół np. Kamila Cypriana Norwida lub Adama Mickiewicza.
09:45 Sensacje XX wieku - Syndykat zabójców -  (N); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Giganci historii - odc. 11 Sarmatyzm. Kultura polskiej szlachty XVI i XVII wieku; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
11:35 Przeczytaj mi tę historię - odc. 61; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
11:40 ROK 1920. Kalendarium - odc. 44; Dla małoletnich od lat 7
11:50 Wojownicy czasu - Vivat Vasa, czyli Szwedzi pod Gniewem 1626; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
12:30 Wojenne dziewczyny - odc. 39 (seria III odc. 13) -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:20 Ci cholerni Polacy. Lotnictwo polskie 1939 - 1945 - odc. 2 Wielka wędrówka; Dla małoletnich od lat 7
13:40 Ekspertyza - odc. 9 Teczka TW "Bolka"; Dla małoletnich od lat 12
14:15 Historia w postaciach zapisana - Agatha Christie - niezwykła Królowa Zbrodni (Agatha Christie: l'etrange reine du crime); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2017); Dla małoletnich od lat 12
16:05 Kuchnia Jagiellonów - Kuchnia Jagiellonów - Od Smoleńska po Madryt; Dla małoletnich od lat 7
16:40 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Nasze miejsce na ziemi; Dla małoletnich od lat 7
17:15 Historia Polski - Lwów pod okupacją -  (N); film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
18:15 Tu wszystko jest Polską - odc. 8 Utrzymać czy odbić?; program historyczny; Dla małoletnich od lat 12
18:40 Polska Kronika Filmowa 1991 - Wydanie 40; Dla małoletnich od lat 7
18:55 Stulecie Winnych s.II - Odc. 22 (s. II, odc. 9) -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:45 Wojna w eterze - odc. 80; felieton; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Tajemnice III Rzeszy (sezon II) - odc. 2/5 Pacjent Hitler (odc. 2/5 Patient Hitler); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2013); Dla małoletnich od lat 12
21:05 Ukraińska Modlitwa; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
22:05 Po PRLu - Dojrzewanie do demokracji; Dla małoletnich od lat 12
22:35 Katyń. Ostatni świadek (Last Witness, The) kraj prod.Wielka Brytania, Polska (2018); reż.:Piotr Szkopiak; Dla małoletnich od lat 16
00:20 Sensacje XX wieku - Syndykat zabójców -  (N); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Nasze miejsce na ziemi; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Encyklopedia II wojny światowej - Pojedynek gigantów -  (N); cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
02:10 Skrzydła nad Polską Podniebni weterani; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
02:50 Polska Kronika Filmowa 1992 - Wydanie 48; cykl dokumentalny; Dozwolone od lat 18
03:10 Zakończenie dnia

TVP Info
05:35 Powitanie - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:39 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:57 Agropogoda - poranek; STEREO, 16:9
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:08 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:20 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:39 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:50 Wstaje dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:12 Jedziemy; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
07:50 Agrobiznes - poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:55 Agropogoda; STEREO, 16:9
08:00 Jedziemy dalej; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:18 Minęła 8; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:11 Minęła 9; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 INFO Raport -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
13:29 Serwis Info Dzień -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
13:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:59 Serwis Info Dzień -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
14:29 Serwis Info Dzień -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
14:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:59 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
15:29 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:59 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Dla niesłyszących - Teleexpress -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Dla niesłyszących - Teleexpress Extra -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Dla niesłyszących - O co chodzi -  (N) (JM); magazyn publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Dla niesłyszących - Panorama -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
18:20 Serwis Info Wieczór -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
18:37 O tym się mówi; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Dla niesłyszących - Wiadomości -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
19:58 Dla niesłyszących - Gość Wiadomości -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
20:13 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Nie da się ukryć; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
21:25 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:41 Spiszmy się jak na rolników przystało! -; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:50 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 W tyle wizji; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:30 W akcji; STEREO, 16:9, Na żywo
23:55 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
00:03 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
00:31 Gość Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
00:56 Pogoda Info; STEREO, 16:9
01:00 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
01:55 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
02:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
02:35 W tyle wizji; STEREO, 16:9
03:00 Serwis dla Polonii; STEREO, 16:9
04:01 Pogoda Info; STEREO, 16:9
04:10 Taśmy bezpieki - Rozliczenie zbrodniarzy hitlerowskich po II wojnie światowej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:38 Reportaż TVP INFO - Salonka; reportaż; STEREO, 16:9
04:53 wojsko - polskie.pl - odc. 124; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
05:18 Agrobiznes; STEREO, 16:9

TVP Kultura
07:00 CO SIĘ DZIEJE - odc. 27; Dla małoletnich od lat 7
07:20 Klasyczne poranki; teledysk; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:35 Przerwana podróż - Andrzej Krzanowski; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Cała zima bez ognia (Tout un hiver sans feu); dramat obyczajowy kraj prod.Belgia, Szwajcaria, Polska (2004); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Modrzejewska - Tworzenie siebie odc. 4/7 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:35 Dyrekcja; film dokumentalny kraj prod.Polska (2018); reż.:Olga Michalec - Chlebik; Dla małoletnich od lat 12
13:30 Tego się nie wytnie; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
14:55 Goran - the Camel Man; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
15:20 Którędy po sztukę - Leonardo da Vinci; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
15:35 Chce się żyć; film obyczajowy kraj prod.Polska (2013); reż.:Maciej Pieprzyca; wyk.:Dawid Ogrodnik, Kamil Tkacz, Dorota Kolak, Arkadiusz Jakubik, Anna Nehrebecka, Katarzyna Zawadzka, Mikołaj Roznerski, Anna Karczmarczyk, Janusz Chabior; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Co dalej? - Miasta przyszłości: Jak będą wyglądać ich centra i przestrzeń publiczna po epidemii?; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Kronos - Uznanie; magazyn kulturalno-społeczny; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Na żywo
18:55 Wojna i pokój - odc. 7/8 (War and Peace); serial kostiumowy kraj prod.Wielka Brytania (2016); Dla małoletnich od lat 12
20:00 Wstęp do spektaklu "Nie lubię pana, panie Fellini"; Dla małoletnich od lat 12
20:15 Nie lubię pana, panie Fellini kraj prod.Polska (2020); reż.:Marek Koterski; wyk.:Małgorzata Bogdańska; Dla małoletnich od lat 12
21:25 Postrzyżyny (Postriziny); film fabularny kraj prod.Czechosłowacja (1980); reż.:Jiri Menzel; wyk.:Jiri Schmitzer, Magda Vasaryova, Jaromir Hanzlik, Rudolf Hrusinsky, Peter Cepek; Dla małoletnich od lat 16
23:05 Co dalej? - Miasta przyszłości: Jak będą wyglądać ich centra i przestrzeń publiczna po epidemii?; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
23:50 Młoda Polska - Czempion; film krótkometrażowy; Dla małoletnich od lat 16
00:25 Panorama kina polskiego - Serce miłości; film fabularny kraj prod.Polska (2017); reż.:Łukasz Ronduda; wyk.:Justyna Wasilewska, Jacek Poniedziałek, Magdalena Cielecka, Rafał Domagała; Dla małoletnich od lat 16
01:50 Kino nocne - Oda do radości -  (N); film obyczajowy kraj prod.Polska (2005); reż.:Anna Kazejak-Dawid, Jan Komasa, Maciej Migas; wyk.:Lesław Żurek, Małgorzata Buczkowska, Barbara Kurzaj, Dorota Pomykała, Piotr Głowacki, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Roma Gasiorowska, Maciej Kozłowski; Dla małoletnich od lat 16
04:00 Siedmiu psychopatów (7 Psychopats); komedia kraj prod.USA, Wielka Brytania (2013); reż.:Martin McDonagh; wyk.:Colin Farrell, Sam Rockwell, Woody Harrelson, Christopher Walken; Dla małoletnich od lat 16
05:50 Miniaudycja - Jeszcze więcej kultury w TVP Kultura 2; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:53 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:15 Zakochaj się w Polsce - odc. 143 Zakopane -  (N); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
06:45 Okrasa łamie przepisy - Banany zamiast ziemniaków -  (N); magazyn kulinarny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Makłowicz w podróży - Podróż 28 Tunezja "U Berberów" (105); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Familiada - odc. 2630; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Gra słów. Krzyżówka - /193/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
08:50 Koło fortuny - odc. 805 ed. 8; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (73) - Łódź -  (N); cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Rolnik szuka żony seria 7 - /5/ -  (N) (AD); reality show; Dla małoletnich od lat 12
11:00 Va Banque - odc. 97; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Muzeum Polskiej Piosenki - /85/ - "Za zdrowie pań" - Edward Hulewicz; Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Familiada - odc. 2631; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Postaw na milion s.I - odc. 101; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Życie to Kabaret - Kabaretowa Scena Młodych (1); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
14:20 Życie to Kabaret - Kabaretowa Scena Młodych (2); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
15:20 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa - Pękajcie narody!; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa - Serwus, Polsko!; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
17:25 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowa Noc Listopadowa - Zjazd centrośmiechu; widowisko; Dla małoletnich od lat 12
18:25 Okrasa łamie przepisy - Sosy ze świeżych ziół -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Makłowicz w podróży - Podróż 28 Tunezja "U wrót Sahary" (106); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Gra słów. Krzyżówka - /194/ -  (N); teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
19:55 Va Banque - odc. 98; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
20:35 Postaw na milion s.I - odc. 102; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy - sezon II - (6); Dla małoletnich od lat 12
22:35 Anything goes. Ale jazda! - (8); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
23:35 Przyjaciele na zawsze - odc. 5 - Joanna Jędrzejczyk -  (N) (AD); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
00:35 Koło fortuny - odc. 804 ed. 8; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Niezapomniane Koncerty - Opole 2020 na bis /4/ - Festiwal, Festiwal!!! - Złote Opolskie przeboje cz. 2; koncert; Dla małoletnich od lat 12
02:20 Taka to robota czyli kabaretowy przegląd zawodów - (3) - Policjant cz. 1; program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Życie to Kabaret - Kraj się śmieje - Mowa ciała (1); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:25 Życie to Kabaret - Kraj się śmieje - Mowa ciała (2); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:50 Rodzinka.pl s.II - odc. 39 "Wakacje pod Ełkiem" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:25 Na sygnale - odc. 186 "Ryzykowna gra" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:55 Na sygnale - odc. 187 "Wzorowy ojciec" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Ojciec Mateusz s.VII - odc. 86 (seria VII, odc. 4) - Haracz -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:15 Złotopolscy - odc. 127 - Dobre i złe zapowiedzi; Dla małoletnich od lat 12
08:45 Złotopolscy - odc. 128 - Ruletka; Dla małoletnich od lat 12
09:20 Klan - odc. 41 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
09:50 Klan - odc. 42 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
10:25 M jak miłość - odc. 1418 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:25 Ranczo s.IV - odc. 50 (seria IV, odc. 11) - Kontratak -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:20 Rodzinka.pl s.II - odc. 40 "Dorosłe nastolatki" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:45 Rodzinka.pl s.II - odc. 41 "Kryzys" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:25 Ojciec Mateusz s.II - odc. 15 (Ojciec Mateusz II odc. 2) - Piętno -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:20 Ojciec Mateusz s.II - odc. 16 (Ojciec Mateusz II odc. 3) - Wycieczka -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Na dobre i na złe - odc. 653 - Punkt spadania -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:15 Na sygnale - odc. 188 "Truposz" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:45 Ranczo s.IV - odc. 51 (seria IV, odc. 12) - Fałszerze uczuć -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:50 Ranczo s.IV - odc. 52 (seria IV, odc. 13) - Zemsta i wybaczenie -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:50 Rodzinka.pl s.II - odc. 42 "Ty, ja i spa" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Ojciec Mateusz s.II - odc. 17 (Ojciec Mateusz II odc. 4) - Skarb -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:30 Ojciec Mateusz s.VII - odc. 87 (seria VII, odc. 5) - Pożyczka -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:25 Ranczo s.V - odc. 53 (seria V, odc. 1) - Msza obywatelska -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:25 Ranczo s.V - odc. 54 (seria V, odc. 2) - Czysty biznes -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:25 Ojciec Mateusz s.II - odc. 18 (Ojciec Mateusz II odc. 5) - Jabłka -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:25 Na dobre i na złe - odc. 785 Z jasnego nieba -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:25 Stulecie Winnych s.I - odc. 12 -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:20 Stulecie Winnych s.I - odc. 13 -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:15 Ludzie i bogowie - Odc. 6 - Śmierć i medycyna -  (N) (AD); serial; Dla małoletnich od lat 12
04:00 Ludzie i bogowie - Odc. 7 - Ostatni skok -  (N) (AD); serial; Dla małoletnich od lat 12
04:45 Złotopolscy - odc. 127 - Dobre i złe zapowiedzi; Dla małoletnich od lat 12
05:15 Klan - odc. 41 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
05:45 Zakończenie dnia

TVP Sport
05:35 Sportowy Wieczór -  (JM); STEREO, 16:9
06:05 Sporty walki - Kickboxing - Gala Enfusion #99 w Wuppertalu; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:40 Boks - Gala w Mexico City: walka wieczoru: Juan Francisco Estrada - Carlos Cuadras; STEREO, 16:9
08:40 OKO W OKO - Justyna Święty - Ersetic -  (N); magazyn sportowy; STEREO, 16:9
09:20 Piłka nożna - Eliminacje ME 2021 kobiet, Warszawa: Polska - Azerbejdżan; STEREO, 16:9
11:20 Piłka nożna - Eliminacje Euro 2020 - najpiękniejsze gole; STEREO, 16:9
11:55 GOL; felieton; STEREO, 16:9
13:55 Piłka nożna - Puchar Włoch 3.runda: Sampdoria - Salernitana (Puchar Włoch 3.runda: Sampdoria - Salernitana) kraj prod.Szwajcaria (2020); STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Snooker - Championship League (Championship League) -  (N) kraj prod.Szwajcaria (2020); STEREO, 16:9, Na żywo
17:35 4-4-2 - magazyn piłkarski; magazyn piłkarski; STEREO, 16:9
18:30 Snooker - Championship League (Championship League) -  (N) kraj prod.Szwajcaria (2020); STEREO, 16:9, Na żywo
22:35 Piłka nożna - Eliminacje Euro 2020 - najpiękniejsze gole; STEREO, 16:9
23:00 Sportowy Wieczór -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
23:40 Piłka nożna - Puchar Włoch 3.runda: Sampdoria - Salernitana (Puchar Włoch 3.runda: Sampdoria - Salernitana) kraj prod.Szwajcaria (2020); STEREO, 16:9
01:35 Sporty walki - Gala MMA - ONE Championship - Reign of Dynasties II - Singapur; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Sporty walki - Kickboxing - Gala Enfusion #99 w Wuppertalu; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Zakończenie dnia

TVP Wilno
06:00 Info Wilno - odc. 279; STEREO, 16:9
06:15 Notacje - Ks. Józef Wójcik. Uśmiech Jana Pawła II; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Polonia 24; STEREO, 16:9
06:50 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
07:15 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi odc. 356; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Wielcy Polacy, wielkie historie - Ania. Rzecz o Annie Dymnej; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
08:15 Smaki polskie - Leśne pęczotto z domowym kurczakiem; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Czy wiesz, że... - /29/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Domisie - Domisiowy cyrk; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Gra słów. Krzyżówka - /178/; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
09:25 Słownik polsko@polski - o kulturze języka polskiego; Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Zakochaj się w Polsce s.I - odc. 30 Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:15 Dzika Polska - Jedwabne pęta; serial dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Korona królów - odc 28; telenowela historyczna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:05 Leśniczówka - odc. 25; Dla małoletnich od lat 12
11:30 To je Borowicz. Podróże ze smakiem. - odc. 21; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Szansa na sukces. Opole 2020 s.II - odc. 6; widowisko muzyczne; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Polskie Ślady - /6/; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
13:15 Giganci historii - odc. 6 Władysław Łokietek; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
14:00 Notacje - Ks. Józef Wójcik. Uśmiech Jana Pawła II; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Teściowe i synowe. Kto tu rządzi? - (29); reality show; Dla małoletnich od lat 12
14:40 Astronarium - (6) - "Aktywność słoneczna"; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
15:05 Z pamięci - Jan Lebenstein cz. 2; felieton; Dla małoletnich od lat 12
15:10 1920. Wojna i miłość - odc. 6/13 - Ucieczka; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:55 Klan - odc. 29; Dla małoletnich od lat 12
16:20 Domisie - Domisiowy cyrk; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Czy wiesz, że... - /29/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
16:50 Krótka historia - (29) Polska '70; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Powroty - /14/; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
17:30 Zaginione Skarby - Zegary z Jędrzejowa; film animowany; Dla małoletnich od lat 12
17:35 Zakochaj się w Polsce s.I - odc. 31 Filtry warszawskie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:00 Info Wilno - odc. 280; STEREO, 16:9
18:15 Studio Wilno - 23; STEREO, 16:9
18:25 Zaczarowany świat... - odc. 6; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:40 M jak miłość s.I - odcinek 21; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:20 Polska z Miodkiem - (158) Toruń; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport; STEREO, 16:9
20:05 Korona królów - odc 29; telenowela historyczna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Leśniczówka - odc. 26; Dla małoletnich od lat 12
20:55 Dzikie serca - Wybraniec; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Którędy po sztukę - Którędy po sztukę - Joanna Rajkowska; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
22:20 Gra słów. Krzyżówka - /179/; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
22:45 Słownik polsko@polski - o kulturze języka polskiego; Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Z pamięci - Jan Lebenstein cz. 2; felieton; Dla małoletnich od lat 12
23:15 Info Wilno - odc. 280; STEREO, 16:9
23:30 Studio Wilno - 23; STEREO, 16:9
23:40 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.