FANDOM


TVP 1
06:45 Podróże małe i duże; Sposób na Afrykę
07:15 Telezakupy
07:35 Górnicze miasteczko; odc.41 W pogoni za cieniem; serial prod.kanadyjskiej
08:00 Wiadomości
08:09 Pogoda
08:10 Gawęda muzyczna Mistrza
08:40 Kamienna tajemnica; odc.6/13; serial prod.polsko-szwedzkiej; reż: Krzysztof Gruber; wyk: Per Oscarsson,Bo Brundin
09:05 Rower Błażeja
09:25 Niezwykłe przygody pod wierzbami; odc.13  Wiosna nad rzeką
09:35 Animowane bajki świata; Niesforna Amy
09:45 Przygody myszki; odc.3  Koncert świerszcza
10:00 Pan Złota Rączka; odc.10; serial prod.USA
10:25 Słodkie zmartwienia; odc.16; serial prod.USA
10:50 Jedzie pociąg z daleka
11:05 5 minut o Unii Europejskiej; odc. 43
11:15 Rok w ogrodzie
11:40 Telezakupy
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12:25 Zaginiony świat; odc.18 Następca tronu; serial prod. kanadyjskiej[stereo]
13:15 Rewolwer i melonik; odc.52-Pandora; serial prod.angielskiej
14:10 Klan; odc.602; telenowela TVP
14:30 Klan; odc.603; telenowela TVP
15:00 Wiadomości
15:10 Bez etatu; odc.10; magazyn
15:35 Plebania; odc.188; serial TVP[stereo]
15:55 Plebania; odc.189; serial TVP[stereo]
16:25 Zdrowy uśmiech; z TVP-1
16:35 Moda na sukces; odc.1707; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:35 Lokatorzy; odc.33 Cyrano de Przypadek; serial TVP[stereo]
18:05 Gra o Stocznię; reportaż Urszuli Dembińskiej
18:50 Książki na lato
19:00 Wieczorynka; Bolek i Lolek wyruszają w świat; Na tropach Yeti
19:10 Wieczorynka; Reksio; Reksio ratownik
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:01 Pogoda
20:10 Wielka wsypa; 1992  film fab. prod. polskiej (99'); reż: Jan Łomnicki; wyk: Jan Englert, Krzysztof Wakuliński, Marzena Trybała, Ewa Gawryluk
21:55 Mój ślad w Telewizji; Grzegorz Lasota
22:00 Kabaretowa noc pod gwiazdami - Lidzbark 2001
22:53 Monitor  Wiadomości
23:05 Plus minus - magazyn ekonomiczny
23:40 Kino w dalekiej podróży; I rozpadł się raj...; Ashes from Paradise; 1997  film fab.prod.arg.; reż: Marcelo Pineyro; wyk: Hector Alterio
01:40 Sprawy rodzinne; odc.21; serial prod.USA
02:20 Sprawy rodzinne; odc.22
03:10 Zakończenie programu

TVP 2
07:50 Studio urody
08:00 Program lokalny
08:30 Złotopolscy; odc.423-Byt wirtualny; telenowela TVP
09:00 50 lat TVP; Studio Gamma
09:55 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; odc.39 Francuski smak; powt.
10:20 Latające machiny kontra pan Samochodzik; 1991  film fab. prod. polskiej (82'); reż: Janusz Kidawa; wyk: Piotr Krukowski, Małgosia Markiewicz, Jaś Strumiłło, Joanna Jędryka
11:45 Krajobraz Polski; odc.22 Zieleń wpisana w biografię
12:00 Tajemnice królestwa oceanu; odc.10-ost. Sekrety filmowania; serial dok prod.USA
12:30 Wielkie romanse dwudziestego wieku; Pat i Richard Nixon; serial dok.prod.angielskiej [stereo]
13:00 Panorama
13:10 Szalone piosenki "Szalonego statku"
14:00 Przygody Chucka Finn'a; odc.17-Nawiedzony dom; serial prod.australijskiej
14:25 30 ton! - lista,lista- lista przebojów; odc.34; [stereo]
14:50 Doktor z alpejskiej wioski; odc.91-Niebezpieczna ambicja; serial prod. niemiecko-austriacko-włoskiej
15:40 PROGRAM LOKALNY
16:00 Panorama
16:21 Pogoda
16:25 Zgadula; odc.27
16:55 Złotopolscy; odc.424- Per Dionizy; telenowela TVP
17:20 Złotopolscy; odc.425-Romantyczny poganin
17:50 Program lokalny
18:21 Pogoda
18:30 Panorama
18:55 Słodkie oczy; 1979  film fab. prod. polskiej; reż: Juliusz Janicki; wyk: Witold Pyrkosz, Iga Cembrzyńska, Dorota Fellman, Stanisław Igar
20:00 M jak miłość; odc.63
20:55 Wieczór z Jagielskim; Przemysław Saleta,Danuta Błażejczyk; widowisko [za zgodą rodziców][stereo]
21:35 Latoteka
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:26 Pogoda
22:35 Wstęp do Kocham Kino
22:40 Wieczór Filmowy Kocham Kino-Wojna i faszyzm; Jak daleko stąd, jak blisko; 1972  film fab. prod. polskiej (93'); reż: Tadeusz Konwicki; wyk: Andrzej Łapicki, Gustaw Holoubek, Alicja Jachiewicz, Maja Komorowska
00:15 Czerwone akta; Wojny sportowe
01:10 Łupaszko-cz.2; film dokumentalny
02:00 Zakończenie programu

TVP 3 Łódź
06.35 Kostek (7) - serial dla młodzieży
07.00 Waldo wspaniały (17) - serial anim.
07.30 Kurier
07.45 Kasztaniaki (23) - serial anim.
08.00 Łódzkie Wiadomości Dnia
08.10 Impresje
08.30 Kurier
08.45 Gość dnia
09.00 Wielkie jeziora (1/8) - serial dokumentalny
09.30 Kurier
09.40 Tajemnicze przygody Juliusza Verne’a (20) - serial przygodowy
10.30 Kurier
10.45 Telekurier - magazyn
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier
11.45 Wielkopolski burmistrz: Wójt Roku 2002 - finał finałów
12.30 Kurier
12.35 Jazz (8) - serial dokumentalny
13.30 Kurier
13.45 Agrobiznes
14.00 Świat - magazyn
14.30 Kurier
14.45 Eurotel - magazyn
15.00 Lassie (7) - serial pizygodowy
15.30 Kurier
15.40 ŁWD
16.00 Kawiarenka "Trójki" na bis
16.30 Kurier
16.45 Telenowyny - magazyn
17.00 Kwartet - magazyn
17.15 To jest temat - cykl reportaży
17.30 Kurier
17.50 ŁWD 100 sekund
17.50 Rozmowa dnia
18.00 ŁWD
18.20 W poszukiwaniu zaginionych skarbów
18.50 Telewizyjne podróże
19.20 Regiony kultury
19.30 Niegrzeczne aniołki (22-ost.) - serial
20.00 Telekurier - magazyn
20.30 Kurier
20.55 Echa dnia - pr. publicystyczny
21.20 Rozmowa dnia
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 ŁWD
22.05 Eurotel - magazyn
22.15 Patrol Trójki - magazyn
22.30 Kurier
22.50 Prowincjonalne życie - dramat obyczajowy, Australia
00.45 Doktor Finlay (6) - serial obyczajowy
01.35 Zakończenie programu

Polsat
06.00 Piosenka na życzenie
07.00 Seriale animowane (powt.)
07.50 Crime Story (18) - serial kryminalny
08.45 Jezioro marzeń (57) - serial
09.40 Świat według Kiepskich (88)
10.10 Rodzina zastępcza (69) - serial
10.40 Różowe lata siedemdziesiąte (24)
11.10 Idol - pr. rozrywkowy
12.05 Różowa Pantera - serial animowany
12.15 Adam i Ewa (41) - serial
12.45 Rozwód po amerykańsku (40) - serial obyczajowy
13.10 Z głową w chmurach (113)
14.10 Zerwane więzi - talk show
15.15 Kosmiczne wojny (27) - serial animowany
15.45 Informacje
16.05 Serca na rozdrożu (99)
16.50 Jednostka Delta (12) - serial sensacyjny
17.45 Różowa Pantera - serial animowany
17.50 Sabrina, nastoletnia czarownica (90)
18.15 Adam i Ewa (42) - serial obyczajowy
18.45 Informacje
19.00 Sport
19.10 Xena, wojownicza księżniczka (87) - serial przygodowy
20.00 Graczykowie - czyli Buła i spóła (80) - serial komediowy
20.30 Samo życie (86) - serial obyczajowy, Polska
21.00 Kłopoty z facetami - komedia obyczajowa, USA 1992
21.30 Losowanie LOTTO
23.00 Informacje, sport
23.25 Graffiti - pr. publicystyczny
23.35 Przyjaciele (119)
00.05 Playboy: Tajniki seksu (1) - magazyn erotyczny
01.05 Muzyka na BIS
05.00 Zakończenie programu

TVN
05.35 Extra Wizjer - magazyn
05.50 Tajemnice pocałunku (66) - telenowela
06.35 Telesklep
07.05 Brzydula (149) - telenowela
07.50 Seriale animowane
09.30 Telegra - teleturniej
10.35 Telesklep
11.50 Rozmowy w toku - talk show
12.45 Galaktyka - teleturniej
13.15 Seriale animowane (powt.)
14.30 Brygada ratunkowa (12) - serial sensacyjny
15.30 Milionerzy - teleturniej (powt.)
16.15 Brzydula (150) - telenowela
17.10 Tajemnice pocałunku (67) - telenowela
18.00 Rozmowy w toku: Zakonnica po godzinach - talk show
19.00 TVN Fakty
19.25 Extra Wizjer - magazyn
19.45 Sport
20.00 Nagłe zderzenie - film sensacyjny, USA 1983
22.20 Na ratunek - serial dokumentalny
22.55 TVN Fakty
23.10 Potępieniec (13-ost) - serial sensacyjny
00.10 Mortal Kombat (13) - serial sensacyjny
01.05 Mściciel (12) - serial sensacyjny, USA
02.05 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
6.00 Strefa P - magazyn
6.30 Supergol - magazyn
7.00 Muzyczne listy
7.50 Arthur - serial anim.
8.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona - serial anim.
8.35 Beetleborgs (41) - serial
9.00 Fiorella (93) - serial
9.55 Życiowa szansa
10.50 Baza Pensacola (18) - serial
11.40 Tato, co ty na to (23) - serial
12.05 Kameleon (8) - serial
13.00 Rajdowe Mistrzostwa Swiata - Rajd Niemiec
13.50 Arthur - serial anim.
14.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona - serial anim.
14.35 Beetleborgs (42) - serial
15.00 Fiorella (94) - serial
16.00 Muzyczne listy - mag.
17.00 Oni, ona i pizzeria (19) - serial
17.30 Hot Chat
17.45 Dziennik
17.58 Prognoza pogody
18.00 Życiowa szansa
19.00 Przygody Sindbada Żeglarza (8) - serial
20.00 Zaginiony 4: Cena zdrady - film sens. USA (1995)
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe
22.12 Prognoza pogody
22.15 Baza Pensacola (19) - serial
23.15 Głowa rodziny (4) - serial
23.45 Miłość w Niemczech - dramat niem.-franc. (1983)
1.45 X Laski
2.15 Muzyczne listy
3.05 Muzyczny VIP
3.40 Supergol - magazyn
4.10 To się w głowie nie mieści

TVN 7
7.10 Dragon Bali Z - serial anim.
7.35 Dragon Bali Z - serial anim.
8.00 Labirynt namiętności (79) - telenowela
8.50 Nigdy cię nie zapomnę (77) - telenowela
9.40 Melrose Place (169) - serial
10.30 Lamisłówka
11.00 Big Brother I
11.40 Porywy serca (46) - telenowela
12.30 Telesklep
14.40 Albert - serial anim.
15.05 Dragon Ball GT - serial anim.
15.30 Dragon Bali Z - serial anim.
15.55 Dragon Bali Z - serial anim.
16.15 Pełna chata (79) - serial
16.45 Szkoła złamanych serc (42) - serial
17.15 Władca zwierząt (38) - serial
18.10 Wzywam dr. Brucknera II (9) - serial
19.05 Melrose Place (170) - serial
20.00 Braterska miłość - film obycz. USA (1997), wyk. Will Shaub, Darin Cooper, Maureen Muldoon
21.55 Władca zwierząt (39) - serial
22.50 Big Brother I
23.35 Dzieci kukurydzy II - horror USA (1993), wyk. Terence Knox, Paul Scherrer, Ryan Bollman
1.15 Braterska miłość - film obycz. USA (1997)
3.00 Koniec programu

TV Polonia
07:00 Animacje dla dorosłych; Dowcipy z brodą; film Edwarda Sturlisa
07:05 Kawalerki; odc. 3/5 - Coś fantastycznego; serial prod. polskiej (1989); reż: Michał Juszczakiewicz; wyk: Joanna Żółkowska, Włodzimierz Press, Ola Nowak, Juliusz Lubicz-Lisowski
07:30 Wielka historia małych miast; Bochnia; program Andrzeja Kozłowskiego
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:20 Fitness Club; odc. 17; 1994  telenowela prod. TVP; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski
08:45 Bolek i Lolek; odc. 2/13 - Yeti; serial animowany dla dzieci
08:55 Łowcy przygód; odc. 9; program dla dzieci
09:15 Maszyna zmian; odc. 1/12 - Królik doświadczalny; 1995  serial TVP; reż: Andrzej Maleszka; wyk: Ewa Gawryluk, January Brunov, Beata Żurek, Izabela Kołodziej
09:45 Kolorowe nutki; program muzyczny dla dzieci
09:55 Sonata na spracowane ręce; film dokumentalny Artura Jędrzejewicza
10:20 39. KFPP OPOLE 2002; Future Folk cz. 1; (STEREO)
10:45 39. KFPP OPOLE 2002; Future Folk cz. 2; (STEREO)
11:10 Dotknięcie Afryki; reportaż Waldemara Chudziaka
11:35 Złoty pilot; teleturniej wiedzy o twórczości telewizyjnej; powt.
12:00 Wiadomości
12:15 Plebania; odc. 51; serial TVP (STEREO); reż: Wojciech Solarz; wyk: Włodzimierz Matuszak, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kuryło, Dorota Nikiporczyk
12:40 Wielkie chwile polskiego futbolu; powt.
13:35 Polonica; Całe zdanie nieboszczyka; odc. 9/10; 1999  serial prod. rosyjskiej; powt.
14:30 Kolejka - Lista przebojów
15:00 Wiadomości
15:15 Eurotel; magazyn
15:25 Kresowa Dusza; występ laureatów Konkursu Moniuszkowskiego Grodno 2001
15:40 Wesele w Kadzidle; przegląd kurpiowskich zespołów weselnych
15:55 Śladami przeszłości; Stał dwór szlachecki; program Teresy Pal
16:05 Raj; magazyn katolicki
16:30 Nie tylko dla komandosów; program redakcji wojskowej
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:25 Gość Jedynki
17:35 Bolek i Lolek; odc. 3/13 - Dzielni kowboje; serial animowany dla dzieci
17:45 Bolek i Lolek; odc. 4/13 - Skrzyżowane szpady; serial animowany dla dzieci
18:00 Łowcy przygód; odc. 9; program dla dzieci; powt.
18:20 Maszyna zmian; odc. 1/12 - Królik doświadczalny; 1995  serial TVP; reż: Andrzej Maleszka; wyk: Ewa Gawryluk, January Brunov, Beata Żurek, Izabela Kołodziej; powt.
18:50 Fitness Club; odc. 17; 1994  telenowela prod. TVP; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski; powt.
19:15 Dobranocka; Bajki Bolka i Lolka; odc. 9 - Królowa śniegu; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:56 Sport
20:01 Pogoda
20:05 Kolumbowie; odc. 5/5 - Śmierć po raz drugi; 1970  serial prod. polskiej; reż: Janusz Morgenstern; wyk: Jan Englert, Władysław Kowalski, Jerzy Matałowski, Krzysztof Machowski i inni
21:00 Plebania; odc. 51; serial TVP (STEREO); reż: Wojciech Solarz; wyk: Włodzimierz Matuszak, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kuryło, Dorota Nikiporczyk; powt.
21:25 Kolejka - Lista przebojów; powt.
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:35 50 lat TVP; Mądrej głowie "Jak z prawy?"; program rozrywkowy; wyk: Wojciech Mann, Krzysztof Materna, Dorota Pomykała, Zbigniew Buczkowski, Janusz Rewiński
23:25 997-magazyn kryminalny
00:00 Monitor  Wiadomości
00:15 Kolejka - Lista przebojów; powt.
00:45 Gruby; odc. 5 /7/ - Zasadzka; 1972  serial dla młodych widzów; reż: Wojciech Fiwek; wyk: Stanisław Milski, Mariusz Kozłowski, Arkadiusz Bielawski, Bogdan Kowalczyk, Katarzyna Łaniewska
01:15 Bajki Bolka i Lolka; odc. 9 - Królowa śniegu; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:55 Sport; powt.
01:59 Pogoda; powt.
02:00 Fitness Club; odc. 17; 1994  telenowela prod. TVP; reż: Paweł Karpiński; wyk: Maria Pakulnis, Dorota Kamińska, Adrianna Biedrzyńska, Wiktor Zborowski; powt.
02:30 Kolumbowie; odc. 5/5 - Śmierć po raz drugi; 1970  serial prod. polskiej; reż: Janusz Morgenstern; wyk: Jan Englert, Władysław Kowalski, Jerzy Matałowski, Krzysztof Machowski i inni; powt.
03:30 Plebania; odc. 51; serial TVP (STEREO); reż: Wojciech Solarz; wyk: Włodzimierz Matuszak, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kuryło, Dorota Nikiporczyk; powt.
03:55 Zwierzenia kontrolowane; Bogusław Kaczyński; powt.
04:30 Złoty pilot; teleturniej wiedzy o twórczości telewizyjnej; powt.
05:00 Panorama; powt.
05:20 Sport-telegram; powt.
05:24 Pogoda; powt.
05:25 To widzowie podziwiali - 50 lat TVP; Personel; 1986  dramat obyczajowy prod. polskiej (67'); reż: Krzysztof Kieślowski; wyk: Juliusz Machulski, Małgorzata lorentowicz, Włodzimierz Boruński, Michał Tarkowski, Tomasz Lengren
06:30 997-magazyn kryminalny; powt.
07:00 Zakończenie programu

TV Puls
07:00 Jak się robi... - Reportaż , 30 min.
07:30 Telesklep - Program informacyjny , 40 min.
08:10 Ulica Zakochanych - Serial , Jaime Humberto Hermosillo , Omar Fierro,Silvia Navarro,Juan Manuel Bernal,Sergio Basanez,Arcelia Bamirez,Bruno Bichir,Fabiota Campomanes , Meksyk 2000 , 55 min.
09:05 Kacper i przyjaciele - Serial animowany (dzieci) , USA , 25 min.
09:30 Był sobie człowiek - Serial animowany (dzieci) , Francja , 30 min.
10:00 Dotyk anioła - Serial , Peter Hunt , Roma Downey,Della Reese,John Dye,Alexis Cruz,Seth Adkins,Duane Stephens,Micaela Nelligan , USA 1994 , 60 min.
11:00 Kobiety mojego życia - Serial , Wolfgang Hübner , Günter Mack,Jutta Speidel,Ursula Buschhorn,Julia Dahmen , Niemcy 1995 , 55 min.
11:55 Krakowski szwadron - Film dokumentalny , Polska , 30 min.
12:25 "Ruch" przeciw totalizmowi - Film dokumentalny , 25 min.
12:50 Telesklep - Program informacyjny , 120 min.
14:50 Kuchnia polska - Magazyn , 25 min.
15:15 Cudowne lata - Serial , Fred Savage,Alley Mills,Dan Lauria,Jason Hervey , USA 1987 , 30 min.
15:45 Kacper i przyjaciele - Serial animowany (dzieci) , USA , 25 min.
16:10 Kacper i przyjaciele - Serial animowany (dzieci) , USA , 25 min.
16:35 Był sobie człowiek - Serial animowany (dzieci) , Francja , 30 min.
17:05 Kobiety mojego życia - Serial , Wolfgang Hübner , Günter Mack,Jutta Speidel,Ursula Buschhorn,Julia Dahmen , Niemcy 1995 , 55 min.
18:00 Kuchnia polska - Magazyn , 30 min.
18:30 Cudowne lata - Serial , Fred Savage,Alley Mills,Dan Lauria,Jason Hervey , USA 1987 , 30 min.
19:00 Dotyk anioła - Serial , Tim van Patten , Roma Downey,Della Reese,John Dye,Alexis Cruz , USA 1994 , 60 min.
20:00 Serwis Pulsu, sport, pogoda - Program informacyjny , 20 min.
20:20 Studio otwarte - Program publicystyczny , 90 min.
21:50 Moto max - Magazyn , 30 min.
22:20 Szeryf - Serial sensacyjny , P.J. Pesce , Jeff Fahey,William Richert,Frances Day,Sydney Walsh , USA 1995 , 50 min.
23:10 Straż przybrzeżna - Serial sensacyjny , Carl Lang , Rüdiger Joswig,Julia Bremermann,Lena Lessing,Gregor Weber , Niemcy 1997 , 50 min.
00:00 Szeryf - Serial sensacyjny , P.J. Pesce , Jeff Fahey,William Richert,Frances Day,Sydney Walsh , USA 1995 , 420 min.


TVP3 Gdańsk
06:35    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:00    "Waldo wspaniały" serial animowany Francja 1999
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Na pomoc" "Kasztaniaki" serial animowany Polska 1993
08:00    Panorama, Prognoza pogody program informacyjny
08:15    Kabaret RAK Festiwal Kabaretu
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    "Jezioro Genewskie" "Wielkie jeziora" serial dokumentalny USA 1997
09:30    Kurier program informacyjny
09:35    Prognoza pogody
09:40    "Tajemnicze przygody Juliusza Verne'a" reż.Eleanore Lindo, wyk.Michael Praed, Francesca Hunt, Chris Demetral, Michel Courtemanche serial przygodowy Kanada/Wielka Brytania 1998
10:30    Kurier program informacyjny
10:40    Prognoza pogody
10:45    Telekurier magazyn
11:15    Gość dnia
11:30    Kurier program informacyjny
11:40    Prognoza pogody
11:45    Wójt Roku 2002 Wielkopolski burmistrz finał finałów
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    "Jazz" serial dokumentalny USA 2000
13:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
13:45    Agrobiznes magazyn rolniczy
14:00    Świat magazyn międzynarodowy
14:30    Kurier program informacyjny
14:40    Prognoza pogody
14:45    Eurotel magazyn
15:00    "Lassie" reż.Rene Bonniere, wyk.Susie Almgren, Walter Massey, Tim Post, Corey Sevier serial przygodowy Kanada 1997
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Prognoza pogody
15:40    Panorama, Prognoza pogody, Wiadomości sportowe program informacyjny
15:55    "Titkin, czyli Tykocin - Tykocin" film dokumentalny
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Telenowyny magazyn
17:00    Kwartet magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej
17:15    To jest temat cykl reportaży
17:30    Kurier program informacyjny
17:45    Prognoza pogody
17:50    Panorama - flesz program informacyjny
18:00    Panorama, Prognoza pogody, Wiadomości sportowe program informacyjny
18:20    Rozmowy o nadziei
18:30    Już nadszedł czas - opowieść o Ludwiku Zamenhofie
19:10    Rozmowy o nadziei
19:20    Regiony kultury magazyn kulturalny
19:30    "Niegrzeczne aniołki" reż.Marc F. Voizard, wyk.Steve Monroe, David Lipper, Kevin Farley, Maxim Roy serial komediowy Kanada 1998
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Kabaret RAK Festiwal Kabaretu
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Panorama - wydanie wieczorne, Prognoza pogody program informacyjny
22:05    Eurotel magazyn
22:15    Patrol Trójki magazyn
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    "Prowincjonalne życie" reż.Michael Blakemore, wyk.Sam Neill, Greta Scacchi, John Hargreaves, Kerry Fox dramat obyczajowy Australia 1994
00:45    "Doktor Finlay" reż.Aisling Walsh, wyk.David Rintoul, Annette Crosbie, Ian Bannen, Lucinda Baillie serial obyczajowy Wielka Brytania 1993
01:35    Zakończenie programu 

TVP3 Katowice
06:35    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:00    "Waldo wspaniały" serial animowany Francja 1999
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Na pomoc" "Kasztaniaki" serial animowany Polska 1993
08:00    Aktualności, Prognoza pogody program informacyjny
08:15    Studio pod bukiem magazyn
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    "Jezioro Genewskie" "Wielkie jeziora" serial dokumentalny USA 1997
09:30    Kurier program informacyjny
09:35    Prognoza pogody
09:40    "Tajemnicze przygody Juliusza Verne'a" reż.Eleanore Lindo, wyk.Michael Praed, Francesca Hunt, Chris Demetral, Michel Courtemanche serial przygodowy Kanada/Wielka Brytania 1998
10:30    Kurier program informacyjny
10:40    Prognoza pogody
10:45    Telekurier magazyn
11:15    Gość dnia
11:30    Kurier program informacyjny
11:40    Prognoza pogody
11:45    Wójt Roku 2002 Wielkopolski burmistrz finał finałów
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    "Jazz" serial dokumentalny USA 2000
13:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
13:45    Agrobiznes magazyn rolniczy
14:00    Świat magazyn międzynarodowy
14:30    Kurier program informacyjny
14:40    Prognoza pogody
14:45    Eurotel magazyn
15:00    "Lassie" reż.Rene Bonniere, wyk.Susie Almgren, Walter Massey, Tim Post, Corey Sevier serial przygodowy Kanada 1997
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Prognoza pogody
15:40    Aktualności, Prognoza pogody program informacyjny
16:00    Telewizyjna 1 magazyn
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Telenowyny magazyn
17:00    Kwartet magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej
17:15    To jest temat cykl reportaży
17:30    Kurier program informacyjny
17:45    Prognoza pogody
17:50    Wizytówki
18:00    Aktualności, Prognoza pogody program informacyjny
18:15    Wiadomości sportowe program informacyjny
18:20    Telewizyjna 1 magazyn
19:20    Regiony kultury magazyn kulturalny
19:30    "Niegrzeczne aniołki" reż.Marc F. Voizard, wyk.Steve Monroe, David Lipper, Kevin Farley, Maxim Roy serial komediowy Kanada 1998
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Porozmawiajmy program publicystyczny
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Aktualności, Prognoza pogody program informacyjny
21:55    Wiadomości sportowe
22:05    Eurotel magazyn
22:15    Patrol Trójki magazyn
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    "Prowincjonalne życie" reż.Michael Blakemore, wyk.Sam Neill, Greta Scacchi, John Hargreaves, Kerry Fox dramat obyczajowy Australia 1994
00:45    "Doktor Finlay" reż.Aisling Walsh, wyk.David Rintoul, Annette Crosbie, Ian Bannen, Lucinda Baillie serial obyczajowy Wielka Brytania 1993
01:35    Zakończenie programu 

TVP3 Poznań
06:35    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:00    "Waldo wspaniały" serial animowany Francja 1999
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Na pomoc" "Kasztaniaki" serial animowany Polska 1993
08:00    Teleskop - flesz program informacyjny
08:05    Mała czarna z Telewizją Poznań
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    "Jezioro Genewskie" "Wielkie jeziora" serial dokumentalny USA 1997
09:30    Kurier program informacyjny
09:35    Prognoza pogody
09:40    "Tajemnicze przygody Juliusza Verne'a" reż.Eleanore Lindo, wyk.Michael Praed, Francesca Hunt, Chris Demetral, Michel Courtemanche serial przygodowy Kanada/Wielka Brytania 1998
10:30    Kurier program informacyjny
10:40    Prognoza pogody
10:45    Telekurier magazyn
11:15    Gość dnia
11:30    Kurier program informacyjny
11:40    Prognoza pogody
11:45    Wójt Roku 2002 Wielkopolski burmistrzfinał finałów
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    "Jazz" serial dokumentalny USA 2000
13:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
13:45    Agrobiznes magazyn rolniczy
14:00    Świat magazyn międzynarodowy
14:30    Kurier program informacyjny
14:40    Prognoza pogody
14:45    Eurotel magazyn
15:00    "Lassie" reż.Rene Bonniere, wyk.Susie Almgren, Walter Massey, Tim Post, Corey Sevier serial przygodowy Kanada 1997
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Prognoza pogody
15:40    Teleskop program informacyjny
16:00    Wywiad Teleskopu
16:15    Wielkopolskie gotowanie magazyn kulinarny
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Telenowyny magazyn
17:00    Kwartet magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej
17:15    To jest temat cykl reportaży
17:30    Kurier program informacyjny
17:45    Prognoza pogody
17:50    Spojrzenia magazyn reporterów
18:00    Teleskop - wydanie główne program informacyjny
18:20    Teleskop poznański program informacyjny
18:35    Mała czarna z Telewizją Poznań
19:05    Afisz magazyn kulturalny
19:20    Regiony kultury magazyn kulturalny
19:30    "Niegrzeczne aniołki" reż.Marc F. Voizard, wyk.Steve Monroe, David Lipper, Kevin Farley, Maxim Roy serial komediowy Kanada 1998
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Wiadomości sportowe program informacyjny
21:20    Wywiad Teleskopu Lubuskiego
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Teleskop miejski program informacyjny
22:05    Eurotel magazyn
22:15    Patrol Trójki magazyn
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    "Prowincjonalne życie" reż.Michael Blakemore, wyk.Sam Neill, Greta Scacchi, John Hargreaves, Kerry Fox dramat obyczajowy Australia 1994
00:45    "Doktor Finlay" reż.Aisling Walsh, wyk.David Rintoul, Annette Crosbie, Ian Bannen, Lucinda Baillie serial obyczajowy Wielka Brytania 1993
01:35    Wiadomości sportowe program informacyjny
01:40    Zakończenie programu 

TVP3 Warszawa
06:35    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:00    "Waldo wspaniały" serial animowany Francja 1999
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Na pomoc" "Kasztaniaki" serial animowany Polska 1993
08:00    Telewizyjny Kurier Warszawski program informacyjny
08:10    Telewizyjny Kurier Mazowiecki program informacyjny
08:25    Pogoda dla Warszawy i Mazowsza
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    "Jezioro Genewskie" "Wielkie jeziora" serial dokumentalny USA 1997
09:30    Kurier program informacyjny
09:35    Prognoza pogody
09:40    "Tajemnicze przygody Juliusza Verne'a" reż.Eleanore Lindo, wyk.Michael Praed, Francesca Hunt, Chris Demetral, Michel Courtemanche serial przygodowy Kanada/Wielka Brytania 1998
10:30    Kurier program informacyjny
10:40    Prognoza pogody
10:45    Telekurier magazyn
11:15    Gość dnia
11:30    Kurier program informacyjny
11:40    Prognoza pogody
11:45    Wójt Roku 2002 Wielkopolski burmistrz finał finałów
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    "Jazz" serial dokumentalny USA 2000
13:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
13:45    Agrobiznes magazyn rolniczy
14:00    Świat magazyn międzynarodowy
14:30    Kurier program informacyjny
14:40    Prognoza pogody
14:45    Eurotel magazyn
15:00    "Lassie" reż.Rene Bonniere, wyk.Susie Almgren, Walter Massey, Tim Post, Corey Sevier serial przygodowy Kanada 1997
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Prognoza pogody
15:40    Telewizyjny Kurier Mazowiecki program informacyjny
16:00    Wiadomości Kuriera program informacyjny
16:05    Rozmowa dnia program publicystyczny
16:20    Komunikaty i ogłoszenia
16:25    5 minut o...
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Telenowyny magazyn
17:00    Kwartet magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej
17:15    To jest temat cykl reportaży
17:30    Kurier program informacyjny
17:45    Prognoza pogody
17:50    Wiadomości Telewizyjnego Kuriera Mazowieckiego program informacyjny
18:00    Telewizyjny Kurier Warszawski program informacyjny
18:20    "Powstanie Warszawskie" serial dokumentalny Tadeusza Kondrackiego i Zbigniewa Wawra
18:30    Naszym zdaniem
18:35    Nowy Świat Warszawskie ulice program Tadeusza Kondrackiego i Zbigniewa Wawra
18:55    Gość TVP3 wywiad
19:05    Święto "Trybuny Ludu" Z archiwum Kuriera program dokumentalny
19:15    5 minut o...
19:20    Regiony kultury magazyn kulturalny
19:30    "Niegrzeczne aniołki" reż.Marc F. Voizard, wyk.Steve Monroe, David Lipper, Kevin Farley, Maxim Roy serial komediowy Kanada 1998
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Rozmowa dnia program publicystyczny
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Telewizyjny Kurier Warszawski program informacyjny
21:55    Wiadomości sportowe program informacyjny
22:05    Eurotel magazyn
22:15    Patrol Trójki magazyn
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    "Prowincjonalne życie" reż.Michael Blakemore, wyk.Sam Neill, Greta Scacchi, John Hargreaves, Kerry Fox dramat obyczajowy Australia 1994
00:45    "Doktor Finlay" reż.Aisling Walsh, wyk.David Rintoul, Annette Crosbie, Ian Bannen, Lucinda Baillie serial obyczajowy Wielka Brytania 1993
01:35    Zakończenie programu 

TVP3 Wrocław
06:35    "Kostek" reż.Betty Buckley serial dla młodzieży Australia 1995
07:00    "Waldo wspaniały" serial animowany Francja 1999
07:30    Kurier program informacyjny
07:40    Prognoza pogody
07:45    "Na pomoc" "Kasztaniaki" serial animowany Polska 1993
08:00    Fakty program informacyjny
08:15    Fakty komentarze program informacyjny
08:30    Kurier program informacyjny
08:40    Prognoza pogody
08:45    Gość dnia
09:00    "Jezioro Genewskie" "Wielkie jeziora" serial dokumentalny USA 1997
09:30    Kurier program informacyjny
09:35    Prognoza pogody
09:40    "Tajemnicze przygody Juliusza Verne'a" reż.Eleanore Lindo, wyk.Michael Praed, Francesca Hunt, Chris Demetral, Michel Courtemanche serial przygodowy Kanada/Wielka Brytania 1998
10:30    Kurier program informacyjny
10:40    Prognoza pogody
10:45    Telekurier magazyn
11:15    Gość dnia
11:30    Kurier program informacyjny
11:40    Prognoza pogody
11:45    Wójt Roku 2002 Wielkopolski burmistrz finał finałów
12:30    Kurier program informacyjny
12:35    "Jazz" serial dokumentalny USA 2000
13:30    Kurier, Prognoza pogody program informacyjny
13:45    Agrobiznes magazyn rolniczy
14:00    Świat magazyn międzynarodowy
14:30    Kurier program informacyjny
14:40    Prognoza pogody
14:45    Eurotel magazyn
15:00    "Lassie" reż.Rene Bonniere, wyk.Susie Almgren, Walter Massey, Tim Post, Corey Sevier serial przygodowy Kanada 1997
15:30    Kurier program informacyjny
15:35    Prognoza pogody
15:40    Tysiąc lat program historyczny
15:55    Prognoza pogody
16:00    Podpowiedzi w plenerze
16:30    Kurier program informacyjny
16:40    Prognoza pogody
16:45    Telenowyny magazyn
17:00    Kwartet magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej
17:15    To jest temat cykl reportaży
17:30    Kurier program informacyjny
17:45    Prognoza pogody
18:00    Fakty - wydanie główne program informacyjny
18:15    Prognoza pogody
18:20    To twoja droga reportaż
18:35    Czas na bajkę program dla dzieci
19:00    Ojczyzna-polszczyzna program profesora J. Miodka
19:15    Prognoza pogody
19:20    Regiony kultury magazyn kulturalny
19:30    "Niegrzeczne aniołki" reż.Marc F. Voizard, wyk.Steve Monroe, David Lipper, Kevin Farley, Maxim Roy serial komediowy Kanada 1998
20:00    Telekurier magazyn
20:30    Kurier program informacyjny
20:45    Prognoza pogody
20:55    Echa dnia program publicystyczny
21:15    Fakty komentarze program informacyjny
21:30    Kurier gospodarczy
21:40    Prognoza pogody
21:45    Fakty Wrocław program informacyjny
21:55    Prognoza pogody
22:05    Eurotel magazyn
22:15    Patrol Trójki magazyn
22:30    Kurier program informacyjny
22:45    Prognoza pogody
22:50    "Prowincjonalne życie" reż.Michael Blakemore, wyk.Sam Neill, Greta Scacchi, John Hargreaves, Kerry Fox dramat obyczajowy Australia 1994
00:45    "Doktor Finlay" reż.Aisling Walsh, wyk.David Rintoul, Annette Crosbie, Ian Bannen, Lucinda Baillie serial obyczajowy Wielka Brytania 1993
01:35    Zakończenie programu 

Canal +
07:00    Minisport+ newsy sportowe
07:10    Łapu Capu chochliki telewizyjne
07:15    Nie przegap magazyn informacyjny
07:25    Diabelski Młyn filmy animowane
08:00    "Teletubbies 2" serial animowany
08:25    "Rok Konia" film dokumentalny Jima Jarmuscha
10:15    "Nazwij to snem" reż.Lynne Ramsey, wyk.William Eadie, Tommy Flanagan, Leanne Mullen, Michelle Stewart dramat obyczajowy Francja/Wielka Brytania 1999
11:45    "Niesione wiatrem" reż.Gavin O'Connor, wyk.Janet McTeer, Jay O. Sanders, Kimberly J. Brown, Laurel Holloman film obyczajowy USA 1999
13:25    "El Dorado" reż.Howard Hawks, wyk.John Wayne, Robert Mitchum, James Caan, Charlene Holt western USA 1967
15:30    "Wspaniała Susan" reż.Andrew Bergman, wyk.Bette Midler, Nathan Lane, Stockard Channing, David Hyde Pierce komedia USA/Wielka Brytania 2000
17:05    "Sex Pistols. Wściekłość i brud" film dokumentalny
18:50    "Hycel" Deser film krótkometrażowy
19:05    Łapu Capu Extra chochliki telewizyjne
19:35    "Teletubbies 2" serial animowany
20:00    Diabelski Młyn filmy animowane
20:35    Nie przegap magazyn informacyjny
20:45    Łapu Capu chochliki telewizyjne
20:50    Minisport+ newsy sportowe
21:00    "Z tobą lub bez ciebie" reż.Michael Winterbottom, wyk.Christopher Eccleston, Dervla Kirwan, Yvan Attal, Alun Armstrong film obyczajowy Wielka Brytania 1999
22:35    "Wróć do mnie" reż.Bonnie Hunt, wyk.David Duchovny, Minnie Driver, Carroll O'Connor, Robert Loggia melodramat USA 2000
00:30    "Trzy stopy nad ziemią" KLUB FILMU POLSKIEGO reż.Jan Kidawa-Błoński, wyk.Jarosław Dunaj, Tadeusz Chudecki, Zdzisław Kozień, Emilian Kamiński film obyczajowy Polska 1985
01:55    "Cela" reż.Tarsem Singh, wyk.Jennifer Lopez, Vincent D'Onofrio, Colton James, Marianne Jean-Baptiste thriller Niemcy/USA 2000
03:40    "Bez skazy" reż.Joel Schumacher, wyk.Robert De Niro, Philip Seymour Hoffman, Barry Miller, Christopher Bauer film obyczajowy USA 1999

HBO
05:20    "Supermodelki" "Kobiety na wybiegu" film dokumentalny USA
06:30    Cinema, cinema magazyn filmowy
06:55    "Dick Tracy" reż.Warren Beatty, wyk.Warren Beatty, Al Pacino, Glenne Headly, Madonna komedia USA 1990
08:45    Billy Crystal Gwiazdy Hollywood magazyn filmowy
09:15    "Komedia małżeńska" reż.Roman Załuski, wyk.Ewa Kasprzyk, Jan Englert, Ewa Dałkowska, Zdzisław Wardejn komedia obyczajowa Polska 1993
10:50    "Nieznany świat hazardu" film dokumentalny USA
11:40    "Duchy Karola Dickensa" reż.Bruce Neibaur, wyk.Jane Gilchrist, Jennifer Bertram, Tony Calabretta, Seann Gallagher film biograficzny Kanada 1998
13:10    "Pod niebem Henrietty" reż.James Keach, wyk.Robert Duvall, Frances Fisher, Aidan Quinn, Brian Dennehy film obyczajowy USA 1995
15:00    Na planie magazyn filmowy
15:30    "Świat na talerzu" reż.Rob Sitch, wyk.Sam Neill, Kevin Harrington, Tom Long, Patrick Warburton komedia Australia 2000
17:10    "Dick Tracy" reż.Warren Beatty, wyk.Warren Beatty, Al Pacino, Glenne Headly, Madonna komedia USA 1990
19:00    "Aniołek" Premiera reż.Alexander Johnston, wyk.Lindsey Good, Pat Hingle, Christian Durango, Kelly Jones Gabriele film obyczajowy USA 2000
20:30    Cinema, cinema magazyn filmowy
21:00    "Utalentowany pan Ripley" KLUB HBO reż.Anthony Minghella, wyk.Matt Damon, Gwyneth Paltrow, Jude Law, Cate Blanchett thriller USA 1999
23:20    "American psycho" reż.Mary Harron, wyk.Christian Bale, Josh Lucas, Jared Leto, Reese Witherspoon horror USA 2000
01:00    "Wokół ognia" reż.John Jacobsen, wyk.Devon Sawa, Bill Smitrovich, Tara Reid, Eric Mabius dramat obyczajowy USA 1999
02:45    "Seks hotelowy" film dokumentalny
03:40    "Tropiciel" reż.Jeff Schechter, wyk.Casper Van Dien, Russell Wong, Jason Blicker, Lexa Doig film sensacyjny USA 2000

TMT
07.00   Początek programu
07.05   Teraz muzyczna Telewizja
07.45   "Zwyczaje i obrzędy Tybetańczyków" - film dokumentalny, Chiny
08.30   "Edukacja" film dokumentalny, Wielka Brytania
09.00   W Garnku - poradnik kulinarny, Polska 2002
09.30   Wybory Miss WWW - półfinały, konkurs, Polska 2002
10.00   Lato z TMT 2002 - program rozrywkowy
10.30   TMT w krainie bajki - bajki animowane dla dzieci
12.00   Telesprzedaż
12.15   Teraz Muzyczna Telewizja
12.30   Magia Tarota - program o wróżbach, Polska 2002
13.00   "Tama Trzech przełomów" film dokumentalny, Chiny
13.40   Teraz Muzyczna Telewizja
14.00   Pory Roku - poradnik, Polska 2002 (55 minut)
15.00   Lato z TMT 2002 - program rozrywkowy
15.30   TMT w krainie bajki - bajki animowane dla dzieci
16.00   Teraz Muzyczna Telewizja
16.15   Telesprzedaż
16.30   Jednym śladem - magazyn motoryzacyjny, Polska 2002
17.00   W Garnku - poradnik kulinarny, Polska 2002
17.30   Telesprzedaż
18.00   "Herbata Złoty skarb Tajwany" film dokumentalny, Tajwan
18.45   Teraz Muzyczna Telewizja
19.00   Lato z TMT 2002 - program rozrywkowy
19.30   TMT w krainie bajki - bajki animowane dla dzieci
20.00   Telesprzedaż
20.30   Magia Tarota - program o wróżbach, Polska 2002
21.00   Teraz Muzyczna Telewizja
21.30   Moto Liga - magazyn motoryzacyjny, Polska 2002
22.00   Muzyczny Głos - magazyn muzyczny, Polska 2002
22.30   Jednym śladem - magazyn motoryzacyjny, Polska 2002
23.00   Lato z TMT 2002 - program rozrywkowy
23.30   Polskie filmy animowane dla dorosłych
00.15   koniec programu

Eurosport
08:30    Mistrzostwa Świata w Bourg Saint Maurice (najważniejsze wydarzenia) Kajakarstwo górskie
10:30    Mistrzostwa Świata w skokach ze skał w Brontallo (najważniejsze wydarzenia) Skoki do wody
11:00    Watts magazyn sportowy
11:30    Eurogol magazyn piłkarski
12:30    Rajdowe Mistrzostwa Świata Automobilizm rajd Niemiec
13:30    Inside Formula magazyn Formuły 1
14:00    Turniej US Open w Nowym Jorku (najważniejsze wydarzenia) Tenis ziemny
16:45    Nowojorskie ciekawostki magazyn
17:00    Turniej US Open w Nowym Jorku - 2 dzień Tenis ziemny
23:00    Wiadomości Eurosportu
23:15    Turniej US Open w Nowym Jorku - 2 dzień Tenis ziemny
01:15    Wiadomości Eurosportu
01:30    Zakończenie programu 

Polsat Sport
09:00    Raz, Dwa, Trzy magazyn sportowy
09:30    Super Gol magazyn piłkarski
10:00    Bundesliga Piłka nożna mecz Schalke 04 Gelsenkirchen - Hertha Berlin
11:50    Budesliga magazyn piłkarski
12:25    Turniej ATP w Cincinnati - 1 półfinał Tenis ziemny
14:00    Bundesliga Piłka nożna mecz Hamburger SV - Bayern Monachium
15:50    Euroliga mężczyzn Koszykówka mecz Idea Śląsk Wrocław - Maccabi Tel Aviv
17:30    Raz Dwa Trzy magazyn sportowy
18:00    Bundesliga Piłka nożna mecz Arminia Bielefeld - VfL Wolfsburg
19:50    Super Gol magazyn piłkarski
20:20    Kitesurfing Sporty ekstremalne
20:40    Bundesliga Piłka nożna mecz Energie Cottbus - Hansa Rostock
22:30    MŚ 2002 Piłka nożna mecze 1/8 finału Japonia - Turcja i Korea - Włochy 

CANAL+ NIEBIESKI
05:20    Zakończenie programu
08:00    Tenis Skarbiec Generali Futures Circuit 2002 Tenis ziemny
09:00    Klub Kibica: Liga polska Piłka nożna mecz Wisła Płock - Widzew Łódź
10:45    Klub Kibica: Liga polska Piłka nożna mecz Amica Wronki - Pogoń Szczecin
12:30    "Kowboj z Szanghaju" reż.Tom Dey, wyk.Jackie Chan, Owen Wilson, Lucy Liu, Brandon Merrill komedia przygodowa USA 2000
14:20    "Jordan w akcji" reż.Allan Arkush/Donna Deitch, wyk.Jill Hennessy, Miguel Ferrer, Ken Howard serial sensacyjny USA 2000
15:05    "Niezwykłe przygody ludzi i zwierząt" film dokumentalny
16:00    "Dom ludzi obcych" reż.Joseph L. Mankiewicz, wyk.Edward G. Robinson, Susan Hayward, Richard Conte, Luther Adler film kryminalny USA 1949
17:40    "Śpiew miłości" reż.Julie Dash, wyk.Monica Arnold, Christian Kane, Essence Atkins, Vanessa Bell Calloway film obyczajowy USA 2000
19:10    Klub Kibica: Liga polska Piłka nożna mecz KSZO Ostrowiec - Zagłębie Lubin
20:55    Liga angielska Piłka nożna mecz Arsenal Londyn - West Bromwich
23:00    Klub Kibica: Liga polska Piłka nożna mecz Odra Wodzisław - Ruch Chorzów
00:45    Minisport+ newsy sportowe
00:55    Liga angielska Piłka nożna mecz Arsenal Londyn - West Bromwich
03:00    "Godziny rozpaczy" reż.William Wyler, wyk.Humphrey Bogart, Fredric March, Arthur Kennedy, Martha Scott dramat sensacyjny USA 1955
04:50    Zakończenie programu 

Ale Kino!
08:00    "Tata - trąba" film krótkometrażowy
08:10    "Saint-Exupery" reż.Anand Tucker, wyk.Aidan Cottrell Boyce, Bruno Ganz, Anna Calder-Marshall, Daniel Craig film obyczajowy Wielka Brytania 1997
09:35    "Jedna kropelka" film krótkometrażowy
09:45    "Zawsze w niedzielę" reż.Ryszard Ber, wyk.Kalina Jędrusik, Ludwik Benoit, Jan Kobuszewski, Wojciech Siemion film obyczajowy Polska 1965
11:15    "Ragtime" reż.Milos Forman, wyk.James Cagney, Brad Dourif, Moses Gunn, Elizabeth McGovern film obyczajowy USA 1981
13:45    "Midas" film krótkometrażowy
13:55    "Prawdziwa blondynka" reż.Tom DiCillo, wyk.Matthew Modine, Kathleen Turner, Catherine Keener, Daryl Hannah komedia USA 1997
15:40    "Dwadzieścia dolców" reż.Keva Rosenfeld, wyk.Linda Hunt, David Rasche, George Morfogen, Sam Jenkins komedia USA 1993
17:15    "Za drzwiami Actors Studio - Kevin Spacey" film dokumentalny USA
18:10    "Bilet do nieba" reż.Ralph L. Thomas, wyk.Nick Mancuso, Saul Rubinek, Meg Foster, Kim Cattrall dramat obyczajowy Kanada 1981
20:00    "Amnestia" reż.Stanisław Jędryka, wyk.Michał Juszczakiewicz, Anna Chodakowska, Emilia Krakowska, Monika Stefanowicz dramat psychologiczny Polska 1982
21:30    "Hanussen" reż.Istvan Szabo, wyk.Klaus Maria Brandauer, Grażyna Szapołowska, Erland Josephson, Adrianna Biedrzyńska dramat historyczny Niemcy/Austria/Węgry 1988
23:25    "Ponpon" film krótkometrażowy
23:35    "Dziecko niczyje" reż.Peter Kosminsky, wyk.Brooke Kinsella, Colin Salmon, Billy Geraghty, Sharon Small film obyczajowy Wielka Brytania 1997
01:00    Zakończenie programu 

Hallmark
05:00    "Karygodne zaniedbanie" reż.Harvey Hart, wyk.Ronny Cox, Tess Harper, Mark Humphrey, Kate Lynch dramat obyczajowy USA 1985
07:00    "Sanktuarium" reż.Katt Shea, wyk.Melissa Gilbert, Costas Mandylor, Kathy Baker, Leslie Hope dramat obyczajowy USA 2001
09:00    "Podróż na Zachód" reż.Peter MacDonald, wyk.Thomas Gibson, Bai Ling, Russell Wong, Burt Kwouk film przygodowy Niemcy/USA 2001
11:00    "Karygodne zaniedbanie" reż.Harvey Hart, wyk.Ronny Cox, Tess Harper, Mark Humphrey, Kate Lynch dramat obyczajowy USA 1985
13:00    "Morderstwo wśród przyjaciół" reż.Michael Kennedy, wyk.Greg Evigan, Donna-Marie Recco, Jennie Raymond, Jeff Geddis komedia sensacyjna USA 2001
15:00    "Historyczny mecz" reż.Jane Anderson, wyk.Holly Hunter, Ron Silver, Matt Letscher, Bob Gunton film obyczajowy USA 2001
17:00    "Podróż na Zachód" reż.Peter MacDonald, wyk.Thomas Gibson, Bai Ling, Russell Wong, Burt Kwouk film przygodowy Niemcy/USA 2001
19:00    "Dr Quinn" wyk.Jane Seymour, Diane Ladd, Joe Lando, Jonelle Allen serial obyczajowy USA 1993-98
20:00    "Dzięki Bogu, spotkał Lizzie" reż.Cherie Nowlan, wyk.Richard Roxburgh, Cate Blanchett, Frances O'Connor, Linden Wilkinson komedia obyczajowa Australia 1996
22:00    "Uroki zwykłego życia" reż.Joan Micklin Silver, wyk.Gena Rowlands, Mimi Rogers, Susan May Pratt, Kenneth Mitchell film kostiumowy USA 2001
00:00    "Dr Quinn" wyk.Jane Seymour, Diane Ladd, Joe Lando, Jonelle Allen serial obyczajowy USA 1993-98
01:00    "Dzięki Bogu, spotkał Lizzie" reż.Cherie Nowlan, wyk.Richard Roxburgh, Cate Blanchett, Frances O'Connor, Linden Wilkinson komedia obyczajowa Australia 1996
03:00    "Uroki zwykłego życia" reż.Joan Micklin Silver, wyk.Gena Rowlands, Mimi Rogers, Susan May Pratt, Kenneth Mitchell film kostiumowy USA 2001

Le Cinema
14:00    "Masakra w Rzymie" reż.George Pan Cosmatos, wyk.Richard Burton, Marcello Mastroianni, Leo McKern, John Steiner dramat wojenny Francja/Włochy 1972
16:00    "Karambole" reż.Marcel Bluwal, wyk.Louis de Funes, Jean-Claude Brialy, Michel Serrault, Sophie Daumier komedia Francja 1963
17:30    "Cyrano i D'Artagnan" reż.Abel Gance, wyk.Jean-Pierre Cassel, Jose Ferrer, Sylva Koscina, Dahlia Lavi film przygodowy Francja 1962
20:00    "Jak to się robi w Pradze" Dokument film dokumentalny
20:30    "Guy de Maupassant" reż.Michel Drach, wyk.Claude Brasseur, Simone Signoret, Miou-Miou, Jean Carmet film biograficzny Francja 1982
23:00    "Po próbie" reż.Ingmar Bergman, wyk.Erland Josephson, Lena Olin, Ingrid Thulin, Nadja Palmstjerna-Weiss dramat psychologiczny Szwecja 1983
00:30    "Cicha noc, święta noc" reż.Thomas Stiller, wyk.Barbara Auer, Christian Berkel, Dominique Horwitz, Marek Harloff dramat obyczajowy Niemcy 1999
02:00    Cannes 2000 reportaż
03:00    Zakończenie programu 

Tele 5
08:15    "Świat wokół nas" serial dokumentalny Australia
08:40    "Szeherezada" serial animowany Francja 1996
09:05    Telezakupy
10:10    "Nie zapomnij paszportu" serial podróżniczy Kanada 2000
11:05    "Urok namiętności" telenowela Włochy
11:55    "Saint Tropez" wyk.Benedicte Delmas, Tonya Kinzinger, Adeline Blondieau, Avy Marciano serial obyczajowy Francja 1996
12:50    Prosto z mostu
13:05    Benefis Petera Ustinova program rozrywkowy
14:00    VIVA TV program muzyczny
16:10    "Nie zapomnij paszportu" serial podróżniczy Kanada 2000
17:05    "Świat wokół nas" serial dokumentalny Australia
17:30    Studio Tele 5
17:45    Prosto z mostu
18:00    Premiera magazyn filmowy
18:30    "Saint Tropez" wyk.Benedicte Delmas, Tonya Kinzinger, Adeline Blondieau, Avy Marciano serial obyczajowy Francja 1996
19:30    "Między nami pacjentami" reż.Vernon Lawrence, wyk.James Bolam, Peter Bowles, Christopher Strauli, Richard Wilson serial komediowy Wielka Brytania 1979
20:00    "Trudna miłość" reż.Paolo Poeti, wyk.Elena Sofia Ricci, Marco Bonini, Valeria Fabrizi, Aisha Cerami film obyczajowy Włochy 1999
21:45    "London Top 10" film dokumentalny Wielka Brytania
22:40    Conan O'Brian talk show
23:05    "Anke" reż.Sven Unterwaldt, wyk.Anke Engelke, Ingo Naujoks, Frank Leo Schroder, Sandra Leonhard serial komediowy Niemcy 2000
23:30    "Trudna miłość" reż.Paolo Poeti, wyk.Elena Sofia Ricci, Marco Bonini, Valeria Fabrizi, Aisha Cerami film obyczajowy Włochy 1999
01:10    "Świat wokół nas" serial dokumentalny Australia
01:35    Zakończenie programu 

Romantica
06.00    W poszukiwaniu miłości (Enamorada) (Część 15) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, (60 min.).
07.00    Serce dla serca (Travesuras del Corazon) (Część 63) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jorge Tapia, Manolo Castillo, Marisol Palacios, wyk. Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover, (60 min.).
08.00    Kochankowie (Amantes de Luna Llena) (Część 65) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Ruddy Rodríguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata, (60 min.).
09.00    Prawo do miłości(Cuando Hay Pasion) (Część 118) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Cesar Bolivar, Marcos Reyes Andrade, wyk. Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova,Jaime Arague (60 min.).
10.00    W poszukiwaniu miłości (Enamorada) (Część 14) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, (60 min.).
11.00    Serce dla serca (Travesuras del Corazon) (Część 62) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jorge Tapia, Manolo Castillo, Marisol Palacios, wyk. Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover, (60 min.).
12.00    Kochankowie (Amantes de Luna Llena) (Część 64) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Ruddy Rodríguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata, (60 min.).
13.00    Prawo do miłości(Cuando Hay Pasion) (Część 117) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Cesar Bolivar, Marcos Reyes Andrade, wyk. Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova,Jaime Arague (60 min.).
14.00    W poszukiwaniu miłości (Enamorada) (Część 15) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, (60 min.).
15.00    Serce dla serca (Travesuras del Corazon) (Część 63) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jorge Tapia, Manolo Castillo, Marisol Palacios, wyk. Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover, (60 min.).
16.00    Kochankowie (Amantes de Luna Llena) (Część 65) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Ruddy Rodríguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata, (60 min.).
17.00    Prawo do miłości(Cuando Hay Pasion) (Część 118) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Cesar Bolivar, Marcos Reyes Andrade, wyk. Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova,Jaime Arague (60 min.).
18.00    W poszukiwaniu miłości (Enamorada) (Część 14) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, (60 min.).
19.00    Serce dla serca (Travesuras del Corazon) (Część 62) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jorge Tapia, Manolo Castillo, Marisol Palacios, wyk. Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover, (60 min.).
20.00    Kochankowie (Amantes de Luna Llena) (Część 64) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Ruddy Rodríguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata, (60 min.).
21.00    Prawo do miłości(Cuando Hay Pasion) (Część 117) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Cesar Bolivar, Marcos Reyes Andrade, wyk. Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova,Jaime Arague (60 min.).
22.00    W poszukiwaniu miłości (Enamorada) (Część 15) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, (60 min.).
23.00    Serce dla serca (Travesuras del Corazon) (Część 63) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jorge Tapia, Manolo Castillo, Marisol Palacios, wyk. Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover, (60 min.).
24.00    Kochankowie (Amantes de Luna Llena) (Część 65) - telenowela, Wenezuela 2000, reż. Cesar Bolivar, wyk. Ruddy Rodríguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata, (60 min.).
01.00    Prawo do miłości(Cuando Hay Pasion) (Część 118) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Cesar Bolivar, Marcos Reyes Andrade, wyk. Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova,Jaime Arague (60 min.)

Junior/Filmax
06:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
06:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
07:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
07:30    "Świniakowie z sąsiedztwa" serial animowany Niemcy
08:00    "Przygody Artura" serial animowany
08:30    "Alicja w Krainie Czarów" serial animowany USA/Japonia
09:00    "Mała dama" serial animowany Japonia
09:30    "Sklep Mopatopa" serial dla dzieci USA
10:00    "Wspaniała podróż Nilsa Holgerssona" serial animowany
10:30    "Czarny Królewicz" serial przygodowy
11:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
11:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
12:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
12:30    "Świniakowie z sąsiedztwa" serial animowany Niemcy
13:00    "Przygody Artura" serial animowany
13:30    "Alicja w Krainie Czarów" serial animowany USA/Japonia
14:00    "Mała dama" serial animowany Japonia
14:30    "Sklep Mopatopa" serial dla dzieci USA
15:00    "Wspaniała podróż Nilsa Holgerssona" serial animowany
15:30    "Czarny Królewicz" serial przygodowy
16:00    "Świat dzikich zwierząt Toyoty" serial przyrodniczy Wielka Brytania
16:30    "Ania z Zielonego Wzgórza" serial animowany Japonia
17:00    "Hoboczaki" serial dla dzieci
17:30    "Świniakowie z sąsiedztwa" serial animowany Niemcy
18:00    "Przygody Artura" serial animowany
18:30    "Alicja w Krainie Czarów" serial animowany USA/Japonia
19:00    "Mała dama" serial animowany Japonia
19:30    "Sklep Mopatopa" serial dla dzieci USA
20:00    "Wspaniała podróż Nilsa Holgerssona" serial animowany
20:30    "Czarny Królewicz" serial przygodowy
21:00    "Red Steel" Filmax reż.Serge Rodnunsky, wyk.Venessa Blair, Jay Irwin, David Svensson film sensacyjny USA 1995
22:40    "Dzień pamięci" reż.Worth Keeter, wyk.Mongo Brownlee, Frederick Coffin, Oscar Dillon, Jeffrey King film sensacyjny USA 1998
00:30    "Strażnik prawa" reż.Rick King, wyk.Lorenzo Lamas, Chris Sarandon, Peter Coyote, Barry Flatman film sensacyjny USA 1995
02:00    Zakończenie programu 

Discovery Channel
09:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
09:25    Buena Vista Fishing Club
09:55    Turbo
10:20    Campbell Więzy krwi
10:50    Wiatr w żaglach
11:15    Przewodnik po Rio de Janeiro Samotna planeta
12:10    Grzechotniki z Arizony Łowca krokodyli
13:05    Turcja Wielkie trzęsienia ziemi
14:00    Przywracając wzrok Niezwykłe operacje
15:00    Trudne zwycięstwo Podniebna walka
16:00    Maszyny, które wygrały wojnę
17:00    Wędkarskie przygody Rexa Hunta
17:30    Buena Vista Fishing Club
18:00    Navan - pałace królów Irlandii Wyprawy w czasie
19:00    Dzika Australazja
20:00    Yorath Więzy krwi
20:30    Wiatr w żaglach
21:00    Łódź strażacka Wysypisko
22:00    Gigantyczne żurawie
23:00    Dojrzewanie płciowe Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie...
23:30    Cykl miesięczny Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie...
00:00    Sturmartillerie Czołgi
01:00    Teignmouth Wyprawy w czasie
02:00    Kolumbia Nieopowiedziane historie - Navy Seals
03:00    Zakończenie programu 

Animal Planet
05:00    Palau Dzika przyroda z Jeffem Corwinem
05:30    Ryk lwów Archiwum krokodyli
06:00    Niebezpieczne spotkania
06:30    Z teki fotografa
07:00    Zwierzęta Aspinalla
07:30    Opowieści z zoo
08:00    Jeździec safari Opowieści o koniach
08:30    Ochrona zwierząt
09:00    Na pomoc zwierzętom
09:30    Na pomoc zwierzętom
10:00    Dobry pies
10:30    Hau! Pieskie życie
11:00    Papua Nowa Gwinea Dzika przyroda z Jeffem Corwinem
11:30    Żmije Archiwum krokodyli
12:00    Żarłacz galapagoski z Midway Shark Gordon
12:30    Z teki fotografa
13:00    Hiena Rodziny
14:00    Zwierzęta Aspinalla
14:30    Opowieści z zoo
15:00    Jeździec safari Opowieści o koniach
15:30    Dobry pies
16:00    Hau! Pieskie życie
16:30    Weterynarz
17:00    Lekarze dzikich zwierząt
17:30    Ochrona zwierząt
18:00    Na pomoc zwierzętom
18:30    Na pomoc zwierzętom
19:00    Schronisko w Battersea
19:30    Schronisko w Battersea
20:00    Trzy małpy Świat przyrody
21:00    Krokodyle po rewolucji Łowca krokodyli
22:00    Żarłacz galapagoski z Midway Shark Gordon
22:30    Psy podenco Na linii frontu
23:00    Koniec opowieści Afryka nieujarzmiona
00:00    Pogotowie dla zwierząt
00:30    Cielątko Weterynaria przyszłości
01:00    Zwierzęta Aspinalla
01:30    Opowieści z zoo
02:00    Jeździec safari Opowieści o koniach
02:30    Ochrona zwierząt
03:00    Na pomoc zwierzętom
03:30    Na pomoc zwierzętom
04:00    Dobry pies
04:30    Hau! Pieskie życie 

Planete
07:00    "Graham Young - truciciel" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
07:30    "John Bodkins Adams i inni lekarze o złej sławie" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
08:00    "Diamenty - oblicza przyszłości" "Skarby Ziemi"
08:25    "Złoto. Blask wieczności" "Skarby Ziemi"
08:55    "Mark Chapman i zabójstwo Johna Lennona" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
09:25    "Gaston Dominici - zabójstwo Drummondów" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
09:55    "Luksus" "Riwiera"
10:50    "Sztuka" "Riwiera"
11:45    "Rozkosze" "Riwiera"
12:40    "Alfonso de Portago. Dżentelmen - rajdowiec"
13:45    "Diamenty - oblicza przyszłości" "Skarby Ziemi"
14:10    "Złoto. Blask wieczności" "Skarby Ziemi"
14:40    "Graham Young - truciciel" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
15:10    "John Bodkins Adams i inni lekarze o złej sławie" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
15:40    "Z Hongkongu do Hanoi - powrót uchodźców"
16:35    "Praca pod wodą" "Na dnie oceanów"
17:30    "Kamienne trzciny"
18:25    "Od pożogi do krwi" "Legenda napoleońska"
19:15    "Dennis Nilsen - uprzejmy morderca" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
19:45    "Richard Speck - zabójca pielęgniarek" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
20:15    "Piękne dni dymówki"
20:45    "Tajemnice lotu SR-111"
21:35    "Stardust - zaginiony samolot"
22:25    "Pamięć na co dzień"
23:20    "Skrzypce w głowie"
00:00    "Mark Chapman i zabójstwo Johna Lennona" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
00:30    "Gaston Dominici - zabójstwo Drummondów" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
01:00    "Złoto. Blask wieczności" "Skarby Ziemi"
01:30    "Dennis Nilsen - uprzejmy morderca" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
02:00    "Richard Speck - zabójca pielęgniarek" "Najgłośniejsze zbrodnie i przestępstwa"
02:25    Zakończenie programu 

Travel Channel
13:00    Górskie igrzyska w Braemar Tradycje i święta
13:30    Granice Gruzji W 80 dni dookoła świata
14:00    Rejs wokół wysp greckich Żyłka podróżnicza
14:30    Hawaje Planeta wakacje
15:00    Bermudy Podróże i tradycje
15:30    Waszyngton Tu i tam
16:00    Południowa Australia - Okręg Adelaida Pocztówki z Australii
17:00    Chinatown Kanadyjska uczta
17:30    Z Dougrayem Scottem Gonitwa byków
18:00    Przylądek Horn - Wyzwanie Przez morza i oceany
18:30    Paul Bocuse Francuskie szlaki wodne
19:00    Nicea Trasy alternatywne
19:30    Hawaje Planeta wakacje
20:00    Sun City Floyd w Afryce
20:30    Drogą przez Maroko Nick Sanders - krańce pustyni
21:00    Andaluzja Tu i tam
21:30    Nowy Jork Taksówki wielkich miast
22:00    Najlepsze miejsca do nurkowania Podróże z przewodnikiem
23:00    Seks, lekarze i iskra boża Australijska odyseja
23:30    Tigre w Argentynie Entrada
00:00    Malezja Na horyzoncie
00:30    Andaluzja Tu i tam
01:00    Zakończenie programu 

Discovery Civilisation
09:00    Duma i uprzedzenie Wielkie powieści
09:55    Saperzy
10:50    Wielki marsz Punkty zwrotne historii
11:15    Atak Napoleona na Rosję Punkty zwrotne historii
11:45    Ostatnia wyprawa kapitana Kidda Łowcy skarbów
12:15    Piramidy Sekrety starożytności
13:10    Wielka powódź Terra X
14:05    Wielki marsz Punkty zwrotne historii
14:35    Atak Napoleona na Rosję Punkty zwrotne historii
15:00    Duma i uprzedzenie Wielkie powieści
15:55    Saperzy
16:50    Wielki marsz Punkty zwrotne historii
17:15    Atak Napoleona na Rosję Punkty zwrotne historii
17:45    Ostatnia wyprawa kapitana Kidda Łowcy skarbów
18:15    Piramidy Sekrety starożytności
19:10    Wielka powódź Terra X
20:05    Wielki marsz Punkty zwrotne historii
20:35    Atak Napoleona na Rosję Punkty zwrotne historii
21:00    Duma i uprzedzenie Wielkie powieści
21:55    Saperzy
22:50    Wielki marsz Punkty zwrotne historii
23:15    Atak Napoleona na Rosję Punkty zwrotne historii
23:45    Ostatnia wyprawa kapitana Kidda Łowcy skarbów
00:15    Piramidy Sekrety starożytności
01:10    Wielka powódź Terra X
02:05    Wielki marsz Punkty zwrotne historii
02:35    Atak Napoleona na Rosję Punkty zwrotne historii
03:00    Zakończenie programu 

Discovery Sci-Trek
05:15    Mikroświat Ultranauka
05:45    Samoloty rolnicze Lotnicze szlaki
06:40    Żywe skamieliny Magazyn Discover
07:35    Strażacy
08:30    Świt dinozaurów Jurassica
09:00    Potęga umysłu Tajemnice natury
09:55    Narodziny gwiazdy Słoneczne imperium
10:50    Słońce w magnetycznej butelce Przełomowe odkrycia
11:15    Najeźdźcy Ultranauka
11:45    Z lotu ptaka Lotnicze szlaki
12:40    Potęga umysłu Tajemnice natury
13:35    Lawina Planeta żywiołów
14:30    Dolina dinozaurów Jurassica
15:00    Potęga umysłu Tajemnice natury
15:55    Narodziny gwiazdy Słoneczne imperium
16:50    Słońce w magnetycznej butelce Przełomowe odkrycia
17:15    Najeźdźcy Ultranauka
17:45    Z lotu ptaka Lotnicze szlaki
18:40    Potęga umysłu Tajemnice natury
19:35    Lawina Planeta żywiołów
20:30    Dolina dinozaurów Jurassica
21:00    Potęga umysłu Tajemnice natury
21:55    Narodziny gwiazdy Słoneczne imperium
22:50    Słońce w magnetycznej butelce Przełomowe odkrycia
23:15    Najeźdźcy Ultranauka
23:45    Z lotu ptaka Lotnicze szlaki
00:40    Potęga umysłu Tajemnice natury
01:35    Lawina Planeta żywiołów
02:30    Dolina dinozaurów Jurassica
03:00    Potęga umysłu Tajemnice natury
03:55    Narodziny gwiazdy Słoneczne imperium
04:50    Słońce w magnetycznej butelce Przełomowe odkrycia

Discovery Travel & Adventure
09:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
09:55    Podróż po delcie Afryka nieznana
10:20    Podróże na chybił trafił
10:50    Raj paralotniarzy Szalone podróże Phila Koeghana
11:15    Papua Nowa Gwinea Świat według Anny Walker
11:45    Podróż po delcie Afryka nieznana
12:15    Hiszpania Wielka wyprawa
12:40    Przez Kanadę z Gregiem i Maxem Święto smakoszy
13:10    Republiki centralnej Azji Samotna planeta
14:05    Zjednoczone Emiraty Arabskie Nowi odkrywcy
15:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
15:55    Podróż po delcie Afryka nieznana
16:20    Podróże na chybił trafił
16:50    Raj paralotniarzy Szalone podróże Phila Koeghana
17:15    Papua Nowa Gwinea Świat według Anny Walker
17:45    Podróż po delcie Afryka nieznana
18:15    Hiszpania Wielka wyprawa
18:40    Przez Kanadę z Gregiem i Maxem Święto smakoszy
19:10    Republiki centralnej Azji Samotna planeta
20:05    Zjednoczone Emiraty Arabskie Nowi odkrywcy
21:00    Wędkarski świat Rexa Hunta
21:55    Podróż po delcie Afryka nieznana
22:20    Podróże na chybił trafił
22:50    Raj paralotniarzy Szalone podróże Phila Koeghana
23:15    Papua Nowa Gwinea Świat według Anny Walker
23:45    Podróż po delcie Afryka nieznana
00:15    Hiszpania Wielka wyprawa
00:40    Przez Kanadę z Gregiem i Maxem Święto smakoszy
01:10    Republiki centralnej Azji Samotna planeta
02:05    Zjednoczone Emiraty Arabskie Nowi odkrywcy
03:00    Zakończenie programu 

Seasons
14:35    Witajcie w Seasons
14:40    Koszyki zanętowe Pod powierzchnią wody
14:55    Imitacja samicy chruścika w okresie składania jaj Skuteczne przynęty
15:00    Ryk jelenia
16:00    Komentarz do filmu
16:10    Na otwartej wodzie Na ryby
16:35    Wędkowanie z kutra Hobby wędkarstwo
17:10    Komentarz do filmu
17:20    Beagle Towarzysze polowań
17:50    Moron Łowienie ryb w Europie
18:45    Joliot - "La chanson d'Aubigny" Łowieckie dźwięki
18:55    Doskonalimy strzelanie z broni śrutowej Poradnik myśliwego
19:05    Departament Finister Kulinarne podróże po krainach Francji
19:35    Żuchwiaki i tarpony z Everglades Wędkarskie kroniki
20:00    Charentes - łowienie w morzu z Erikiem Ferdinandi Dary wiatrów i mórz
20:30    Gioacchino Rossini - "Wilhelm Tell" Łowieckie dźwięki
20:35    Nad Wołgą
21:25    Płótno i strzelba
21:55    Polowania na łosia w Jakucji Polowania na świecie
22:25    Magazyn myśliwski
22:40    Ostatnie polowanie krótkoszpona - gadożera Spotkania tygodnia
22:45    Wędkowanie w wodach tropikalnych Hobby - wędkarstwo
23:20    Albule - duchy oceanu Wędkarskie kroniki
23:40    Magazyn wędkarski
23:55    Sekrety produkcji noży
00:45    Magazyn wędkarski
01:00    Komentarz do filmu
01:10    Techniki łowienia amurów białych Sekrety wędkarskie
02:10    Polowanie na zające w górnej Prowansji Sceny polowań w Alpach
02:40    Zakończenie programu 

Club
05:00    New York vs Gheida Opowieści sądowe
06:00    In Season magazyn
06:30    Kulinarne podróże
07:00    El Tucano Resort And Thermal Spa Kurorty świata
07:30    The French Quarter Z Loyde'm po Luizjanie
08:00    Spotkania z Roseanne talk show
09:00    Lakefront/Fountains Tajemnice ogrodów
09:30    World Garden Tours Ogrody świata
10:00    Oprah talk show
11:00    North Carolina vs Burmeister Opowieści sądowe
12:00    In Season magazyn
12:30    Kulinarne podróże
13:00    El Tucano Resort And Thermal Spa Kurorty świata
13:30    The French Quarter Z Loyde'm po Luizjanie
14:00    Spotkania z Roseanne talk show
15:00    Lakefront/Fountains Tajemnice ogrodów
15:30    World Garden Tours Ogrody świata
16:00    Oprah talk show
17:00    North Carolina vs Burmeister Opowieści sądowe
18:00    In Season magazyn
18:30    Kulinarne podróże
19:00    El Tucano Resort And Thermal Spa Kurorty świata
19:30    The French Quarter Z Loyde'm po Luizjanie
20:00    Spotkania z Roseanne talk show
21:00    Lakefront/Fountains Tajemnice ogrodów
21:30    World Garden Tours Ogrody świata
22:00    Kobiety w ciąży kontra kochanki Potyczki Jerrego Springera talk show
23:00    Sekstaza magazyn
00:00    In Season magazyn
00:30    Kulinarne podróże
01:00    El Tucano Resort And Thermal Spa Kurorty świata
01:30    The French Quarter Z Loyde'm po Luizjanie
02:00    Spotkania z Roseanne talk show
03:00    Lakefront/Fountains Tajemnice ogrodów
03:30    World Garden Tours Ogrody świata
04:00    Oprah talk show 

Extreme Sports
05:00    Dzika deska
05:30    Wokół deski
06:00    Archiwum Ex
07:00    Bluetorch najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
08:00    Telewizja Buntownik
08:30    Niespokojny duch
09:00    YOZ Magazine
09:30    Tylko ekstrema
10:00    Betonowa fala
10:30    Hardkorowcy
11:30    Wokół deski
12:00    Świat wakeboardu
12:30    Telewizja Buntownik
13:00    Poradnik rowerzysty
13:30    Niespokojny duch
14:00    Tylko ekstrema
14:30    Serfer
15:00    Wokół deski
15:30    Bluetorch najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
16:30    YOZ Magazine
17:00    Telewizja Buntownik
17:30    Światowy windsurfing
18:30    16 mm
19:00    Nurpu
20:00    Monster Mastership
20:30    Telewizja Buntownik
21:00    Świat wakeboardu
21:30    Hardkorowcy
22:30    Niespokojny duch
23:00    Archiwum Ex
00:00    Nurpu
01:00    Ekstremalna szesnastka
01:30    Adrenalina
02:00    Archiwum Ex
03:00    YOZ Magazine
03:30    Bluetorch najciekawsze wydarzenia i nowinki ze świata sportów ekstremalnych
04:30    Świat wakeboardu 

MiniMax/Hyper
06:00    "Błękitno czerwoni" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
06:10    "Wesele kujawskie" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
06:20    "Sianokosy" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
06:30    "Nowy przyjaciel Franklina" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
06:55    "Ethelbert i legwany" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
07:00    "Oddajcie moje płatki" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
07:25    "Sam w domu z Frankiem" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
07:50    "Przygoda lokomotywki" film animowany Wielka Brytania
08:20    "Kocie drzwiczki" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
08:25    "Skryba i czarownik" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
08:50    "You'ouli z Japonii" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
09:05    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
09:30    "Sroczka złodziejka" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
09:40    "Chomik" "Kangurek Hip Hop" serial animowany Polska
09:50    "Kuracja" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
10:00    "Franklin się rządzi" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
10:25    "Ethelbert i maskonur" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
10:30    "Wyprawa do dna śmietnika" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
10:55    "Pomidorowy Mars" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
11:20    "Świat dzikich zwierząt" serial animowany Niemcy
11:50    "Dzień mleka" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
11:55    "Łowcy niewolników" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
12:20    "Hillary z Nowego Yorku" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
12:35    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
13:00    "Wakacje z duchem" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
13:10    "Za progiem" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
13:20    "Własne gniazdko" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
13:30    "Franklin szczęśliwym znalazcą" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
13:55    "Ethelbert i kozica górska" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
14:00    "Obywatel Ned" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
14:25    "Jurajski praprzodek" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
14:50    "Świat dzikich zwierząt" serial animowany Niemcy
15:20    "Nowa kanapa" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
15:25    "Odtrutka" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
15:50    "Fabiana z Włoch" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
16:05    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
16:30    "Jak poskromić lwy" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
16:40    "Toruńskie igraszki" "Wędrówki Pyzy" serial animowany Polska
16:50    "Piórko z ogona" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
17:00    "Franklin i dobra wróżka" "Witaj Franklin" serial animowany Kanada
17:25    "Ethelbert i diabeł tasmański" "Tygrysek Ethelbert" serial animowany Wielka Brytania
17:30    "Ratunku, bo wyłysieje" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
17:55    "Bicie rekordów" "Traszka Neda" serial animowany Kanada
18:20    "Sławny Fred" film animowany Wielka Brytania
18:50    "Na wysypisku" "Królik Milczek" serial animowany Wielka Brytania
18:55    "Żelazny grot" "Księżniczka Nilu" serial animowany Francja
19:20    "Nialle z Senegalu" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
19:35    "Dziewczyna z oceanu" wyk.Marzena Godecki, David Hoflin, Jeffrey Walker, Alex Pinder serial dla młodzieży Australia 1994
20:00    Klipy HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM program muzyczny
20:15    Command & Conquer Fresh Air magazyn
20:30    "Gamez!" serial dokumentalny
21:00    The Sims Fresh Air magazyn
21:15    "K-Pax" Making of reportaż
21:30    Tarmageddo reportaż
22:00    "Vision of Escaflowne" ANIME serial animowany
22:30    Disciples 2 Fresh Air magazyn
23:00    "Gamez!" Salt Lake 2002 / Etherlords / Nascar Racing / Shadow Force: Razor Unit / New York Race / Star Trek ... serial dokumentalny
23:30    "Vision of Escaflowne" ANIME serial animowany
00:00    Zakończenie programu 

Fashion TV
05:00    Flashback/Happy Birthday
07:00    Hity tygodni mody, zima 2002/2003
12:00    Model Talk
13:00    Hity tygodni mody, zima 2002/2003
14:00    Flashback/Happy Birthday
14:30    Model Talk
16:30    Paryż, Milan Hity tygodni mody
18:30    Model Talk
19:30    Haute Couture Paryż, zima 2002/2003
21:00    Model Talk
22:00    Flashback/Happy Birthday
22:30    Model Talk 

MTV Polska
05:00    Non Stop Hits przeboje non stop
07:00    Budzik MTV
10:00    Bytesize
12:00    MTV Select
13:00    Total Request
14:00    ISLE OF MTV - przygotowania
15:00    Data Videos wszystko o przebojach
16:00    MTV Select
17:00    Polska Lista MTV lista przebojów
19:00    Greatest Hits
20:00    Summer Version MTV Squad
21:00    Nowości MTV
22:00    Pieprz
23:00    Non Stop Hits przeboje non stop
23:30    "Rodzina Osbourne'ów" serial komediowy USA
00:00    PartyZone program muzyczny
02:00    Night Videos noc z teledyskami 

MTV Classic
05:00    Classic Hits - muzyka lat 60. 70. 80. i 90.
09:00    Classic 80' - mix teledysków z lat 80.
10:00    3 z 1
11:00    Classic Hits - muzyka lat 60. 70. 80. i 90.
16:00    Classic 60'/70' - mix teledysków z lat 60. i 70.
17:00    Classic 80' - mix teledysków z lat 80.
18:00    3 z 1
19:00    Nowości MTV Classic
20:00    Classic 60'/70' - mix teledysków z lat 60. i 70.
21:00    Dziesięć wspaniałych - ranking 10 najlepszych teledysków
22:00    Classic Rock - klasyka rocka i hard-rocka
23:00    Classic Ballads
00:00    Classic Hits - muzyka lat 60. 70. 80. i 90. 

VIVA Polska
06:00    Planet VIVA - najnowsze hity
13:00    VIVA Hits Polska nowości polskiej sceny muzycznej
14:00    VIVA Push-Up - nowości ze świata muzycznego szołbiznesu oraz najlepsze teledyski
15:00    Planet VIVA - najnowsze hity
16:00    VIVAMAT - interaktywny program wbrew wszelkim regułom z waszymi gwiazdami
17:00    Charts Polska - lista polskich przebojów
18:00    Planet VIVA - najnowsze hity
19:00    Personality - teledyskowy życiorys wybranej gwiazdy
20:00    Planet VIVA - najnowsze hity
21:00    Sum 41 Overdrive koncerty ze scen całego świata
22:00    Hip Hop Hits - hip hopowa lista przebojów
23:00    VIVA Rock - godzinne mocne uderzenie
00:00    Planet VIVA Alternativ magazyn muzyczny
01:00    Night Club 

MTV Germany
06:00    Kickstart
09:00    Hot Music
10:45    MTV News Mag
11:00    Dismissed
11:30    MTV's Greatest Hits
12:00    Euro Top 20
14:00    Select MTV
15:30    MTV News
15:33    Select MTV
16:00    Videoclash
16:30    MTV News
16:33    Dismissed
17:00    "Daria" serial animowany
17:30    MTV News
17:33    King of the Hill
18:00    MTV weltweit
18:30    MTV News
18:33    MTV weltweit
19:00    MTV Greatest Hits
19:45    MTV News Mag
20:00    MTV Webcharts
21:00    Unter Ulmen
21:45    News Mag
22:00    Jackass
22:30    Jackass
23:00    1989 20 Years on MTV
00:00    Fett MTV
01:00    Night Videos 

ONYX
06:00    Get Up - Muzyka na dzień dobry magazyn muzyczny
08:45    Kino Hits magazyn muzyczny
09:00    Son Goku Startalk wywiady z gwiazdami
09:15    Hit Factory - Przeboje lat 80, 90 i nowości magazyn muzyczny
11:00    RTL Shop magazyn reklamowy
14:00    Who's That Girl magazyn
15:00    Push It - Nowości muzyczne magazyn
16:00    Jennifer Paige Startalk wywiady z gwiazdami
16:15    Just Call piosenki na życzenie
17:00    Push It - Nowości muzyczne magazyn
18:00    Remember The Time - hity lat 90-siątych
19:00    Forever Young - hity lat 80-siątych
19:45    Kino Hits magazyn muzyczny
20:00    Son Goku Startalk wywiady z gwiazdami
20:15    Hit Factory - Przeboje lat 80, 90 i nowości magazyn muzyczny
23:00    onyx@night magazyn
00:00    Sexy Spots - erotyczne wideoklipy
01:00    "Electric Blue" serial erotyczny Wielka Brytania 1979/89
02:00    All Night Long magazyn 

MCM
06:00    MCM Tubes teledyski
12:30    N'importe quoi magazyn muzyczny
12:35    MCM Tubes teledyski
13:15    Le Journal de la Musique muzyczny magazyn informacyjny
13:30    MCM Tubes teledyski
17:15    Clipline
17:30    MCM Tubes teledyski
18:45    N'importe quoi magazyn muzyczny
18:50    MCM Tubes teledyski
20:30    Le Journal de la Musique muzyczny magazyn informacyjny
20:45    Fusion magazyn muzyczny
21:15    Total Electro magazyn
22:30    Le Journal de la Musique muzyczny magazyn informacyjny
23:00    Total R'n'B program muzyczny
00:00    Total Rock program muzyczny
01:00    Cinemascope magazyn filmowy
01:15    MCM Tubes teledyski
02:00    Le Journal de la Musique muzyczny magazyn informacyjny
02:15    MCM Tubes teledyski 

Reality TV
06.00    Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
06.25    Na własne oczy... (I Witness) (30 min.).
06.55    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
07.20    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
07.45    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
08.10    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
08.35    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
09.00    Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
09.25    Szalone koła (Weird Wheels) (25 min.).
09.50    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
10.15    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
10.40    Cena ryzyka (Blues & Twos) (25 min.).
11.05    Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
11.30    Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
11.55    Na własne oczy... (I Witness) (30 min.).
12.25    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
12.50    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
13.15    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
13.40    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
14.05    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
14.30    Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
14.55    Szalone koła (Weird Wheels) (25 min.).
15.20    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
15.45    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
16.10    Cena ryzyka (Blues & Twos) (25 min.).
16.35    Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
17.00    Hotel (Hotel) (35 min.).
17.35    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
18.00    Hollywood. Za kulisami (Hollywood & Crime) (25 min.).
18.25    Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
18.50    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
19.15    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
19.40    Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
20.05    Gliniarze (Coppers) (25 min.).
20.35    Ahakista (Ahakista) (55 min.).
21.30    Dezinformacja (Disinformation) (50 min.).
22.20    Impacto TV (Impacto TV) (30 min.).
22.45    Impacto TV (Impacto TV) (30 min.).
23.15    Hotel (Hotel) (35 min.).
23.50    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
00.15    Hollywood. Za kulisami (Hollywood & Crime) (25 min.).
00.40    Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.).
01.05    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
01.30    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
01.55    Niezwykłe filmy z wakacji (Outrageous Vacation Videos) (25 min.)
02.20    Gliniarze (Coppers) (25 min.).
02.50    Ahakista (Ahakista) (55 min.).
03.45    Dezinformacja (Disinformation) (50 min.).
04.35    Impacto TV (Impacto TV) (30 min.).
05.00    Impacto TV (Impacto TV) (30 min.).

TeDe
06:00    Strefa P magazyn muzyczny
06:30    Supergol magazyn piłkarski
07:00    Informacje Telewizji Dolnośląskiej
07:15    Program lokalny
07:50    "Arthur" serial animowany
08:15    "Wspaniała podróż Nilsa Holgersona" reż.Kisajuki Toriumi serial animowany Austria/Japonia 1980
08:35    "Beetleborgs" reż.James Mathers/Gabe Torres, wyk.Wesley Barker, Herbie Baez, Shannon Chandler, Brittany Konarzewski serial przygodowy USA 1996
09:00    "Fiorella" wyk.Angie Cepeda, Salvador Del Solar, Arnaldo Andre, Maria Cristina Lozada serial obyczajowy Peru 2000
09:55    Życiowa szansa teleturniej
10:50    "Baza Pensacola" reż.James Brolin/Peter Ellis, wyk.James Brolin, Rodney Rowland, Kenny Johnson, Rodney Van Johnson serial sensacyjny USA 1997-98
11:40    "Tato, co Ty na to" reż.Jason Bateman/Robby Benson, wyk.William Ragsdale, Sean O'Bryan, Justin Cooper, Bess Meyer serial komediowy USA 1998-99
12:05    "Kameleon" wyk.Michael T. Weiss, Andrea Parker, Patrick Bauchau serial sensacyjny USA 1996-99
13:00    Mistrzostwa Świata w Rajdach Samochodowych Automobilizm rajd Niemiec
13:50    Program lokalny
14:15    "Kapitan Star" serial animowany
14:35    "Beetleborgs" reż.James Mathers/Gabe Torres, wyk.Wesley Barker, Herbie Baez, Shannon Chandler, Brittany Konarzewski serial przygodowy USA 1996
15:00    "Fiorella" wyk.Angie Cepeda, Salvador Del Solar, Arnaldo Andre, Maria Cristina Lozada serial obyczajowy Peru 2000
16:00    Muzyczne listy magazyn muzyczny
17:00    "Oni, Ona i pizzeria" reż.James Widdoes, wyk.Ryan Reynolds, Richard Ruccolo, Taylor Howard, Jennifer Westfeldt serial komediowy USA 1997-98
17:30    HOT CHAT program publicystyczny
17:45    Informacje Telewizji Dolnośląskiej i Prognoza pogody
18:00    Życiowa szansa teleturniej
19:00    "Przygody Sindbada Żeglarza" reż.Clay Boris/Neill Fearnley, wyk.Zen Gesner, Jacqueline Collen, George Buza, Tim Progosh serial przygodowy USA 1996-97
20:00    "Zaginiony 4 - Willy i anioł" reż.John Nicolelia, wyk.Russell Wong, Chi Muoilo, Vivian Wu, Haing S. Ngor film sensacyjny USA 1995
21:50    Informacje Telewizji Dolnośląskiej
22:05    Informacje sportowe i Prognoza pogody
22:15    "Baza Pensacola" reż.James Brolin/Peter Ellis, wyk.James Brolin, Rodney Rowland, Kenny Johnson, Rodney Van Johnson serial sensacyjny USA 1997-98
23:15    "Głowa rodziny" serial animowany dla dorosłych USA
23:45    "Miłość w Niemczech" reż.Andrzej Wajda, wyk.Hanna Schygulla, Piotr Łysak, Armin Mueller-Stahl, Daniel Olbrychski dramat wojenny Niemcy/Francja 1983
01:45    X Laski program erotyczny
02:15    Muzyczne listy magazyn muzyczny
03:05    Muzyczny VIP magazyn muzyczny
03:40    Supergol magazyn piłkarski
04:10    To się w głowie nie mieści magazyn
04:35    Zakończenie programu 

TKK
17:00    Worek sportowy
17:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
17:30    Worek sportowy
17:45    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
18:00    Worek sportowy
18:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
18:30    Worek sportowy
18:45    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
19:00    Worek sportowy
19:15    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
19:30    Worek sportowy
19:45    Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
20:00    Zakończenie programu 

TV Toya
13:05    Reporter
13:15    Doradca poradnik konsumenta
13:35    Sondy na ulicach Łodzi
13:40    Limit na życie Toya na bis
14:00    Przebój tygodnia
14:10    Sport, sport, sport magazyn sportowy
14:40    Reporter
15:00    Kościół w służbie człowieka magazyn katolicki
15:20    Przebój tygodnia
15:25    Prosto z miasta
15:45    Reporter
15:55    W cztery oczy program J. Kamińskiej
16:05    Punkt widzenia program publicystyczny
16:15    Sport, sport, sport magazyn sportowy
16:45    Reporter
17:05    Przebój tygodnia
17:10    Stało się!
17:15    Wydarzenia magazyn informacyjny
17:30    Pogoda dla Łodzi
17:40    Reporter
18:00    Zadzwoń i wygraj konkurs
18:05    Poślizg kontrolowany Toya na bis
18:25    Pogoda dla Łodzi
18:30    Toya lajf
19:00    Wtorek czyli dookoła rock'n'rolla Mixtura
20:00    Wydarzenia magazyn informacyjny
20:15    Pogoda dla Łodzi
20:25    Przebój tygodnia
20:30    Reporter
20:55    Pogoda dla Łodzi
21:00    Nocnik, czyli dziennik
22:00    Pogoda dla Łodzi
22:05    Punkt widzenia program publicystyczny
22:15    Doradca poradnik konsumenta
22:35    Przebój tygodnia
22:40    Sondy na ulicach Łodzi
22:45    Wydarzenia magazyn informacyjny
23:00    Pogoda dla Łodzi
23:05    Wtorek czyli dookoła rock'n'rolla Mixtura
00:05    Zakończenie programu 

WTK
08:30    Motomania magazyn motoryzacyjny
08:50    Samoleczenie metodą BSM
09:15    "Artur i mamuśka" serial komediowy Australia 1987
09:45    Książka nie tylko do poduszki nowości wydawnicze
10:00    Puls dnia serwis informacyjny
10:15    Puls sportu
10:30    Program lokalny
11:00    Bitwa morska - telezabawa
11:05    "W cztery strony świata" serial przyrodniczy
11:35    Arena program sportowy
11:50    Scena magazyn kulturalny
12:00    Relacja z posiedzenia Rady Miejskiej w Poznaniu
14:30    Program lokalny
15:00    Bitwa morska - telezabawa
15:05    Relacja z posiedzenia Rady Miejskiej w Poznaniu
16:30    Program lokalny
17:00    Relacja z posiedzenia Rady Miejskiej w Poznaniu
17:50    Puls dnia serwis informacyjny
18:10    Kolejorz magazyn piłkarski
18:40    Puls dnia serwis informacyjny
19:05    Relacja z posiedzenia Rady Miejskiej w Poznaniu
19:45    Puls sportu
20:00    Puls dnia serwis informacyjny
20:20    Czy wiecie, że... program edukacyjny
20:35    TeleKonin magazyn
21:05    "Na pełnym morzu" serial obyczajowy Szwecja 1992
21:40    Z planu filmowego magazyn filmowy
22:00    Program lokalny
22:30    Puls dnia serwis informacyjny
22:45    Puls sportu
23:00    Kolejorz magazyn piłkarski
23:15    Zakończenie programu 

BBC Prime
05:00    Problemy z wzorami program edukacyjny
05:30    Tęcza program edukacyjny
06:00    Ucząc się języków kurs języka francuskiego
06:30    Essential Guide To Britain kurs języka angielskiego
07:00    Yoho Ahoy program dla dzieci
07:05    Toucan Tecs program dla dzieci
07:15    Baw się razem z nami program dla dzieci
07:35    Superted program dla dzieci
07:55    Błyszczące iskry program dla dzieci
08:20    Zaryzykuj program dla dzieci
08:45    Ogrodowi najeźdźcy magazyn
09:15    Domowi najeźdźcy magazyn
09:45    Antiques Roadshow magazyn kolekcjonerski
10:15    "Schronisko w Battersea" serial dokumentalny
10:45    "Dzika przyroda: Ostatnia wielka małpa" serial przyrodniczy
11:15    The Weakest Link quiz
12:00    "Are You Being Served?" serial obyczajowy
12:30    Wakacyjne zdjęcia magazyn turystyczny
13:00    "EastEnders" telenowela
13:30    "Bergerac" serial kryminalny
14:30    Ogrodowi najeźdźcy magazyn
15:00    Yoho Ahoy program dla dzieci
15:05    Toucan Tecs program dla dzieci
15:15    Baw się razem z nami program dla dzieci
15:40    Superted program dla dzieci
15:45    Błyszczące iskry program dla dzieci
16:15    Hity muzyki pop program muzyczny
16:45    "Dochodzenia Hetty Wainthropp" serial obyczajowy
17:45    Polowanie Bargaina magazyn kolekcjonerski
18:15    Gotowanie z Delią magazyn kulinarny
18:45    The Weakest Link quiz
19:30    Wakacyjne zdjęcia magazyn turystyczny
20:00    "EastEnders" telenowela
20:30    "Ostatnie z letnich win" serial komediowy
21:00    "Ciemny pokój" thriller
22:20    French And Saunders Spring Special program rozrywkowy
23:00    "Macierzyństwo" serial dokumentalny
23:50    "Wspomaganie życia" serial obyczajowy
00:40    "Ostatnie maszyny Jeremyego Clarksona" serial dokumentalny
01:10    "Reputacja: Sekretne życie Richarda Nixona" serial dokumentalny
02:00    "Reputacja: Martin Luther King" serial dokumentalny
03:00    "Wielkie romanse XX wieku: Greta Garbo i John Gilbert" serial dokumentalny
03:30    "Wielkie romanse XX wieku: Richard Burton i Elizabeth Taylor" serial dokumentalny
04:00    "Szefowa" serial dokumentalny 

Channel 5
05:10    V8 Supercars ­ Round 8 Winton
06:00    Sunrise
06:30    Dappledown Farm Opposites
06:55    Nosey
07:00    James the Cat Treasure
07:05    Animal Antics The Friendly Fox
07:15    Mr Men and Little Miss Mr Jelly Goes Time Travelling
07:20    PB Bear
07:30    Barney Birthday Olé
08:00    The Book of Pooh
08:30    Babar The Gift
09:00    Pilot of the Future Pilot of the Future (Part 1) Dan Dare
09:30    Max Steel Strangers
10:00    FAQ
10:30    Park Life
11:00    Magnum PI Three Minus Two
12:00    5 News at Noon
12:30    Home and Away
13:00    Family Affairs
13:30    BrainTeaser
14:30    McMillan and Wife: Cop of the Year Film
15:50    So Goes My Love Film
17:30    5 News
18:00    Home and Away
18:30    Family Affairs
19:00    The Final (Last in Series) Combat Cars
19:30    5 News
20:00    The English Civil War To Kill a King
21:00    Robocop 3 Film
23:00    To Be Announced
00:00    La Femme Nikita On Borrowed Time
00:55    Travis Perkins Senior Masters Seniors Golf
01:45    ITU World Cup 2002 Triathlon
02:35    Motorsport Mundial
03:00    Argentinian Football Velez Sarsfield v River Plate
04:30    Major League Soccer DC United v San Jose Earthquakes 

Nova
05:55    Śniadanie z Novą magazyn poranny
08:30    "Teletubusie" serial animowany
08:55    "Żyjąca Brytania" serial dokumentalny Wielka Brytania
09:50    "Zaginiony świat 2" wyk.P. McCauley, R. Blakely, W. Snow serial przygodowy Kanada/Australia/Nowa Zelandia 1999
10:40    "Majorka" wyk.P. Atanasow, H. Borgmann, Y. Burbach telenowela Niemcy 1999
11:40    "Szczury nabrzeża" wyk.Colin Friels, Catherine McClements, Sophie Heathcote, Brett Partridge serial sensacyjny Australia 1996-2001
12:25    "W ślepym zaułku" reż.Bill Corcoran, wyk.William Devane, Kevin Dobson, Michele Lee, Donna Mills serial obyczajowy USA 1997
13:20    "Luz Maria" wyk.A. Cepeda, M. Alcalá telenowela Peru 1998
14:10    "Zbuntowany anioł" telenowela Argentyna 1998
14:55    "Jezioro marzeń" wyk.James Van Der Beek, Michelle Williams, Joshua Jackson, Katie Holmes serial obyczajowy USA 1997-98
15:45    "Yago, syn dżungli" wyk.F. Arana, G. Neyra telenowela Argentyna 2001
16:35    Koło fortuny teleturniej
17:05    Zaryzykuj teleturniej
17:30    Teraz z regionów
17:40    "Sprawiedliwość na osiemnastu kołach" reż.Ron Garcia, wyk.Lucky Vanous, G. Gordon Liddy, Billy Dee Williams, Lisa Thornhill serial sensacyjny USA 2000
18:25    Prognoza pogody
18:30    "Żar tropików 3" wyk.Rob Stewart, Carolyn Dunn, Pedro Armendariz, John David Bland serial sensacyjny Kanada 1991
19:30    Wiadomości
20:00    Czy chcesz być milionerem? teleturniej
20:50    "Prawo i porządek" wyk.C. Meloni, M. Hargitay, R. Belzer serial kryminalny USA 1999
21:40    Na własne oczy program publicystyczny
22:25    "Po wstrząsie" reż.Mikael Salomon, wyk.Tom Skerritt, Sharon Lawrence, Charles S. Dutton, Lisa Nicole Carson film katastroficzny USA 1999
23:50    Prognoza pogody
23:55    "Nowe wcielenie" reż.Jace Alexander/Glenn Gordon Caron/Susan Seidelman, wyk.Eric Close, Dennis Haysbert, Margaret Colin, Gerrit Graham serial sensacyjny USA 1999
00:45    "Dziewczyny dla Playboy'a" serial erotyczny USA 1999
02:05    Na własne oczy program publicystyczny
02:50    Rady ptaka Loskutaka magazyn
03:50    Ačko talk show
04:30    Koło fortuny teleturniej
04:55    Zaryzykuj teleturniej 

ST 1
07:00    Wiadomości
07:25    Wiadomości z Telewizji Czeskiej
07:50    Telezakupy magazyn
08:00    Infotext
08:20    Żywa panorama
08:45    Lubię szkołę program edukacyjny
09:00    Telewizja najmłodszym filmy animowane dla dzieci
09:30    "Dźwięki" serial dla dzieci Słowacja 1978
10:00    "Król bydła" telenowela Brazylia 1995
10:50    Telezakupy magazyn
11:00    "Spojrzenie kobiety" telenowela Meksyk 1997
11:45    Album muzyki świata program muzyczny
11:50    Z wdzięczności do życia magazyn
12:00    Żywa panorama
13:00    Infotext
13:20    Gotuję, gotujesz, gotujemy magazyn kulinarny
13:30    Menu program rozrywkowy
14:00    festiwal muzyki pop i rock Corgoň
14:50    Telezakupy magazyn
14:55    Przepisy na każdy dzień magazyn kulinarny
15:00    "Król bydła" wyk.Antonio Fagundes, Patricia Pillar telenowela Brazylia 1995
15:50    Skarby Słowacji program dokumentalny
16:00    Koło czasu magazyn historyczny
16:30    Maxigra teleturniej dla dzieci
17:00    Fun o piątej program dla dzieci
17:50    Minuty dnia informacje z kraju i ze świata
18:00    "Spojrzenie kobiety" telenowela Meksyk 1997
18:55    Dobranocka program dla dzieci
19:05    Przepisy na każdy dzień magazyn kulinarny
19:10    Keno 10 magazyn
19:15    Przegląd programu
19:20    Prognoza pogody
19:30    Wiadomości
19:50    Sport
20:00    "Misja: ochrona osobista" reż.G. Marx, wyk.S. Amidou, C. Wilde, M. Creton serial Francja
20:55    Na tropie magazyn kryminalny
21:10    Wady magazyn publicystyczny
21:30    Co my NATO? magazyn publicystyczny
21:40    Pięć minut sławy program rozrywkowy
22:10    "Nash Bridges" wyk.Don Johnson serial kryminalny USA 1996
22:55    "Kierunek: Punkt zero" reż.Peter Markle, wyk.Martin Sheen, Emilio Estevez, Lea Thompson, Melinda Dillon film sensacyjny USA 1989
00:30    Wiadomości
00:50    Telezakupy
01:00    Zakończenie programu 

France 2
05:40    Chut! Deconseille aux adultes filmy animowane
06:30    Telematin magazyn poranny
08:33    Un livre magazyn kulturalny
08:35    "Days of Our Lives" serial obyczajowy USA
09:00    "Moda na sukces" wyk.Ronn Moss, Susan Flannery, Nancy Sloan, Katherine Kelly serial obyczajowy USA 1990
09:30    Carrement deconseille aux adultes filmy animowane
11:00    Flash info
11:05    Motus
11:40    Les Z'Amours teleturniej
12:15    CD'aujourd'hui magazyn
12:20    Pyramide teleturniej
12:55    Prognoza pogody
13:00    Journal wiadomości
13:40    Prognoza pogody
13:50    "Inspector Morse" serial obyczajowy Wielka Brytania 1997
14:45    "Inspector Morse" serial obyczajowy Wielka Brytania 1997
15:40    "Der Fahnder" serial obyczajowy Niemcy 1985
16:30    "Jesse" serial komediowy USA 1999
16:55    Le numero gagnant teleturniej
17:20    "Heartbreak High" serial obyczajowy Australia 1994
18:10    "Jag" serial kryminalny USA 1998
19:45    Histoires formidables magazyn
19:50    "Un gars, une fille" serial fabularny
20:00    Journal wiadomości
20:45    Talents de vie
20:55    "Garonne" serial kryminalny Francja 2002
22:45    "L'anne prochaine si tout va bien" komedia obyczajowa Francja 1981
00:20    Journal de la nuit program informacyjny
00:45    Prognoza pogody
00:50    "ADN, menace immediate" serial obyczajowy
01:25    Chanter la vie program rozrywkowy
02:15    "Le nuoveau corps humain" film dokumentalny
03:10    "D'hotels en cabanes" film dokumentalny
03:40    24 heures d'infos
04:00    La chanson de l'ete program rozrywkowy
04:05    "Cavaliers de l'aube" film dokumentalny 

France 5
05:50    Les amphis de France 5 program popularnonaukowy
06:45    Victor anglais kurs języka angielskiego
07:00    Pi = 3,14 magazyn
07:30    "Sanctuaires sauvages" serial dokumentalny
08:00    "Kipper" serial animowany
08:10    "Petit Basile" serial animowany
08:15    "Rolie Polie Olie" serial animowany
08:25    "Monsieur bonhomme" serial animowany
08:30    "Mimi la souris" serial animowany
09:30    Le journal de la sante magazyn
09:45    "France dici peuples dailleurs" film dokumentalny
10:40    "Les gardiens de la foret" serial dokumentalny
11:10    "Planete ocean" serial dokumentalny
12:05    "Rolie Polie Olie" serial animowany
12:15    "Petit Potam" serial animowany
12:40    "Rolie Polie Olie" serial animowany
13:50    Le journal de la sante magazyn medyczny
14:10    "Les etoiles du cinema" serial dokumentalny
15:30    "Grace Kelly" film dokumentalny
16:35    Sur la route magazyn
17:35    100% question teleturniej
18:00    C dans l'air magazyn
03:00    C dans l'air magazyn 

TV 5 EUROPE
05:00    Wiadomości
05:05    TV5 zaprasza program publicystyczny
05:20    Dziennik
06:00    Dziennik
06:15    Dziennik
06:30    Telewizja śniadaniowa
08:00    Wiadomości - Radio Kanada
08:30    Macaronis tout garnis magazyn dla młodzieży
09:00    Wiadomości
09:05    Zig Zag Cafe
10:00    Dziennik
10:15    Imiona boga magazyn konsumentów
11:05    Culture choc magazyn
11:30    "D" magazyn mody
12:00    Wiadomości
12:05    Les Z'Amours teleturniej
12:30    Wiadomości tv francuskiej
13:00    Wiadomości
13:05    Film dokumentalny
14:00    Dziennik
14:15    "L'amour En Fuite" reż.François Truffaut, wyk.Jean-Pierre Leaud, Marie-France Pizier, Claude Jade, Dorothée film obyczajowy Francja 1978
16:00    Dziennik
16:15    TV5 zaprasza program publicystyczny
16:30    Palette magazyn o sztuce
17:00    Wiadomości
17:05    Piramida teleturniej
17:30    Pytania dla mistrza teleturniej
18:00    Wiadomości
18:15    "L'amour En Fuite" reż.François Truffaut, wyk.Jean-Pierre Leaud, Marie-France Pizier, Claude Jade, Dorothée film obyczajowy Francja 1978
20:00    Wiadomości tv szwajcarskiej
20:30    Wiadomości tv francuskiej
21:00    Wiadomości
21:05    Czas obecny magazyn
22:00    Dziennik
22:15    "P.J., Police Judiciaire" serial kryminalny Francja
00:00    Wiadomości tv belgijskiej
00:30    Soir 3 magazyn informacyjny
00:50    Dzisiejsza Kanada
01:05    "P.J., Police Judiciaire" serial kryminalny Francja
03:00    Wiadomości
03:05    Interieur nuit magazyn
04:00    Wiadomości
04:30    Dziennik 

TF1
06:25    "Uncle Jack and the Loch Ness Monster" serial komediowy Wielka Brytania 1991
06:45    TF1 info informacje
06:50    Prognoza pogody
06:55    TF1 Jeunesse filmy animowane
07:45    Teleshopping
08:18    Prognoza pogody
08:30    Teleshopping
09:05    TF1 Jeunesse filmy animowane
11:10    "MacGyver" serial sensacyjny USA 1985
12:10    Attention sa la marche magazyn
12:50    A vrai dire magazyn konsumenta
13:00    Le journal informacje
13:55    "Les feux de l'amour" serial obyczajowy
14:40    "Parry Mason" serial kryminalny USA
16:10    "Pacific Blue" serial sensacyjny USA 1995
17:00    "Melrose Place" reż.Barbara Amato, wyk.Linden Ashby, Josie Bissett, Thomas Calabro, David Charvet serial obyczajowy USA 1992
17:55    "Sous le soleil" wyk.Benedicte Delmas, Adeline Blondieau, Tonya Kinzinger, Romeo Sarfati serial obyczajowy Francja 1996
18:45    Qui veut gagner des milions? teleturniej
19:50    Prognoza pogody
19:55    Vivre comme ca
20:00    Le journal informacje
20:42    Le resultat des courses
20:48    Demain s'imagine aujourd'hui
20:50    Prognoza pogody
20:55    "Amazone" film obyczajowy USA
22:40    "Rocky 5" film sensacyjny USA
01:10    Tres chasse magazyn dla myśliwych
02:20    "La guele du temps" reportaż
02:35    Histoires naturelles program przyrodniczy
04:50    Musique teledyski 

M6
06:00    M comme musique magazyn muzyczny
07:00    Morning Live magazyn poranny
09:15    M6 boutique telezakupy
09:55    M comme musique magazyn muzyczny
10:20    Kidete filmy animowane
11:45    Camera cafe magazyn
11:54    6 Six minutes magazyn informacyjny
12:05    "Family Matters" serial komediowy USA 1989
12:30    Prognoza pogody
12:35    "Doktor Quinn" reż.James Keach, wyk.Jane Seymour, Joe Lando, Shawn Toovey, Jonelle Allen serial obyczajowy USA 1993
13:35    "Bonds of Love" reż.Larry Elikann, wyk.Treat Williams, Steve Railsback, Grace Zabriskie, R.H. Thomson dramat obyczajowy USA 1993
15:15    "Touched by an Angel" serial obyczajowy USA 1994
16:05    M6 Music teledyski
16:55    80 a l'heure program rozrywkowy
17:50    "Clown" serial kryminalny Niemcy 1999
18:50    "Sydney Fox, l'aventuriere" serial sensacyjny
19:54    6 Six minutes magazyn informacyjny
20:05    "Step by Step" serial komediowy USA 1991
20:55    Zone interdite program rozrywkowy
22:35    "Die Stimme des Muders" reż.Otto Alexander Jahrreiss, wyk.Jochen Horst, Anouschka Renzi, Paul Faßnacht, Hermann Beyer film sensacyjny Niemcy 1996
00:20    Capital magazyn
02:20    M6 music teledyski 

Rai 1
05:30    Wiadomości
06:00    Euronews
06:30    Wiadomości
06:40    Prognoza pogody dla kierowców
06:45    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
07:00    Wiadomości
07:05    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
07:30    Wiadomości i prognoza pogody
07:35    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
08:00    Wiadomości i prognoza pogody
08:05    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
09:00    Wiadomości i prognoza pogody
09:05    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
09:30    Wiadomości
09:35    Poranek z Raiuno latem magazyn poranny
09:50    Spotkanie w kinie magazyn filmowy
09:55    "Sua Eccellenza si fermo' a mangiare" reż.Mario Mattoli, wyk.Toto', Ugo Tognazzi, Virna Lisi, Lauretta Masiero komedia Włochy 1961
11:30    Wiadomości
11:35    Prognoza pogody
11:40    "Father Dowling Mysteries" serial kryminalny USA 1989
12:35    "Dr Quinn" serial obyczajowy USA 1992
13:30    Wiadomości
14:00    Magazyn gospodarczy
14:05    "Caccia al marito" reż.Marino Girolami, wyk.Sandra Mondaini, Valeria Fabrizi, Lorella De Luca, Walter Chiari komedia Włochy 1960
16:00    "Zauroczenie 5" serial obyczajowy Włochy 2002
17:00    Wiadomości
17:10    Prognoza pogody
17:15    "Derrick" serial kryminalny Niemcy 1974
18:00    "Murder, She Wrote" serial kryminalny USA 1984
18:50    Spadek teleturniej
20:00    Wiadomości
20:35    Super Varieta' magazyn rozrywkowy
20:55    "Maternal Instincts" reż.George Kaczender, wyk.Delta Burke, Tom Mason, Beth Broderick thriller psychologiczny USA 1996
22:35    Wiadomości
22:40    "Madonna che silenzio c'e' stasera" reż.Maurizio Ponzi, wyk.Francesco Nuti, Edy Angelillo, Massimo Sarchielli, Gianna Sammarco komedia Włochy 1982
00:20    Wiadomości
00:45    Przegląd prasy magazyn aktualności
00:50    Prognoza pogody
00:55    Spotkanie w kinie magazyn filmowy
01:00    Historia włoskiego kapitalizmu Telewizja edukacyjna
01:30    Szeptem wywiady Gigiego Marzullo
02:00    "Obcy z głębi" reż.Anthony M. Dawson (= Antonio Margheriti), wyk.Charles Napier, Daniel Bosch, Julia McKay, Alan Collins film SF Włochy 1989
03:30    "Due assi per un turbo: Sahara" reż.Stelvio Massi, wyk.Philippe Leroy film telewizyjny Włochy 1987
04:25    Senator 

TV 4 (szwed.)
06:00    Program poranny
09:30    Köket
10:10    "Moda na sukces" serial obyczajowy USA 2000
10:35    "Young & the Restless" serial obyczajowy USA 1997-99
11:25    "Ocean Ave." serial komediowy USA 1999
11:50    "Emmerdale XIII" serial obyczajowy Wielka Brytania 2000
12:15    "Moda na sukces" serial obyczajowy USA 2000
12:45    Dagens rätt
13:00    Wiadomości
13:05    Wiadomości lokalne
13:10    "Heartbeat 10" serial Wielka Brytania 2000
14:05    "King of Queens II" serial komediowy USA 1999
14:30    Köket
15:00    Wiadomości i prognoza pogody
15:10    "LA Law I-VIII" serial obyczajowy USA 1986
16:00    Position X
16:30    "The Simpsons" serial animowany USA 1989
17:00    "That 70's show" serial obyczajowy USA/Szwecja 2002
17:30    "Ocean Ave." serial komediowy USA 1999
18:05    Keno
18:10    Wiadomości lokalne
18:25    Prognoza pogody
18:30    Wiadomości
18:50    Wiadomości gospodarcze
19:00    Jeopardy!
19:30    Position X
20:00    Valintervjun
21:00    "Judging Amy I" serial obyczajowy USA 1999
22:00    Wiadomości
22:15    Prognoza pogody
22:20    Magazyn sportowy
22:30    "Ally McBeal" serial obyczajowy USA 1998
00:20    "Oh, Grow Up" serial komediowy USA 1999
00:50    "Total Security" serial obyczajowy USA 1997
01:40    "Prisoner Cell Block H" serial obyczajowy Australia
02:30    Program na dobranoc
02:35    Zakończenie programu 

Kanal 5
06:35    Tiny Toon I program dla dzieci
07:25    "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
07:55    "Pełna chata" serial obyczajowy USA
08:25    "Happy Days" serial obyczajowy USA
08:55    "Mork and Mindy" serial komediowy USA 1978-82
09:55    Jenny Jones talkshow
10:45    Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
11:40    TV-Butiken
12:55    "Nowe przygody Robin Hood" serial przygodowy USA 1997
13:50    "Gliniarz i prokurator" serial kryminalny USA 1987-92
14:45    Jenny Jones talkshow
15:35    "Sister, Sister" serial komediowy USA
16:05    "Skrzydła" serial komediowy USA
16:35    "Pełna chata" serial obyczajowy USA
17:05    "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
17:35    "Pacyfic Blue" serial sensacyjny USA 1996
19:00    "Przyjaciele" serial komediowy USA 2000-01
19:30    "Spin City" serial komediowy USA
20:00    "Ed" serial komediowy USA 2000-01
21:00    "Książę w Nowym Jorku" reż.John Landis, wyk.Eddie Murphy, Arsenio Hall, James Earl, John Amos komedia USA 1988
01:15    Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
02:10    "Niebiańskie dni" reż.Terrence Malick, wyk.Richard gere, Brooke Adams, Sam Shepard, Linda Manz dramat obyczajowy USA 1978
03:50    "Hawaii 5-0" serial przygodowy USA 1968-80
04:40    "War of the Worlds" serial sf USA 1988-90

ZDF
05:05    Halo Niemcy magazyn aktualności
05:30    Magazyn poranny
09:00    Wiadomości
09:05    Pełen dzbanek - codzienny serwis magazyn poranny
10:00    Wiadomości
10:03    "Lekarz kobiecy dr Markus Merthin" serial obyczajowy Niemcy 1994
10:50    "Moda na sukces" telenowela USA 1995
11:30    Praktyka magazyn medyczny
12:00    Wiadomości
12:15    Drehscheibe Deutschland magazyn rozmaitości
13:00    Magazyn popołudniowy
14:00    Wiadomości
14:15    "Ekspedycje ZDF" serial dokumentalny
15:00    Wiadomości
15:10    Spór o trzeciej magazyn prawny
16:00    Wiadomości
16:15    Ryzyko teleturniej
17:00    Wiadomości
17:15    Halo Niemcy magazyn aktualności
17:45    Ludzie dzisiaj magazyn dokumentalny
18:05    "Rytm serca" serial obyczajowy Niemcy 2001
19:00    Wiadomości
19:20    Prognoza pogody
19:25    "Eva - całkowicie moja sprawa" serial obyczajowy Niemcy 2002
20:15    "Weterynarz dr Engel" serial obyczajowy Niemcy 2001
21:00    Frontalnie 21 magazyn reporterów
21:45    Wiadomości
22:15    Martwy lub żywy reportaż
23:00    Johannes B. Kerner-Show magazyn rozrywkowy
00:00    Wiadomości
00:15    "Stary" serial kryminalny Niemcy 1997
01:10    Wiadomości
01:15    "Quest" reż.Tyron Montgomery film animowany Niemcy 1996
01:25    "Chicken Kiev" reż.Thomas Stellmach film animowany Niemcy 2000
01:35    "Nagi instynkt" reż.Paul Verhoeven, wyk.Sharon Stone, Michael Douglas, George Dzundza, Dorothy Malone thriller erotyczny USA 1992
03:35    Wiadomości
03:40    Johannes B. Kerner-Show magazyn rozrywkowy
04:40    Nowość... magazyn komputerowy 

RTL
05:00    EXTRA magazyn publicystyczny
06:00    Punkt 6 magazyn informacyjny
07:00    "Między nami" telenowela Niemcy 2001
07:30    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela Niemcy 2001
08:05    RTL SHOP magazyn reklamowy
09:00    Punkt 9 magazyn informacyjny
09:30    "Mój ślub" telenowela dokumentalna Niemcy 2001
10:00    "Dr Stefan Frank - lekarz zaufany" serial obyczajowy Niemcy 1996/97
11:00    Pojedynek rodzinny teleturniej
12:00    Punkt 12 magazyn informacyjny
13:00    Oliver Geissen Show talk show
14:00    Bärbel Schäfer talk show
15:00    "Moje dziecko" telenowela dokumentalna Niemcy 2002
16:00    "Sąd dla nieletnich" telenowela dokumentalna Niemcy 2001
17:00    "Pomoc domowa" serial komediowy USA 1996/97
17:30    "Między nami" telenowela Niemcy 2001
18:00    Dobry wieczór magazyn regionalny
18:30    EXCLUSIV magazyn rozrywkowy
18:45    Wiadomości
19:10    Explosiv magazyn sensacji
19:40    "Dobre czasy, złe czasy" telenowela Niemcy 2001
20:15    "U18 - tropem młodocianych przestępców" serial kryminalny Niemcy 1998
21:15    "W imieniu prawa" serial kryminalny Niemcy 1999
22:15    Kanclerze, kryzysy, koalicje program historyczny
23:15    "Dellaventura" serial kryminalny USA 2000
00:10    Wiadomości
00:40    "Karolina w mieście" serial komediowy USA 1995
01:35    "Pomoc domowa" serial komediowy USA 1996/97
02:00    Oliver Geissen Show talk show
02:50    Wiadomości
03:20    RTL SHOP magazyn reklamowy
04:05    Bärbel Schäfer talk show 

RTL 2
05:15    Seriale animowane
08:00    Popstars program muzyczny
09:10    "Beyond Belief: Fact or Fiction" serial fantastyczny USA 1998
09:45    "Diabli nadali" serial komediowy USA 1998-2000
10:40    "Cudowne lata" serial komediowy USA 1988-93
11:05    Śmiechu warte program rozrywkowy
12:05    Seriale animowane
17:00    "Cudowne lata" serial komediowy USA 1988-93
17:30    "Diabli nadali" serial komediowy USA 1998-2000
18:30    Śmiechu warte program rozrywkowy
19:30    "Dragon Ball Z" serial animowany
20:00    Wiadomości
20:15    "Karaluchy pod poduchy" reż.John Payson, wyk.Jerry O'Connell, Megan Ward, Jim Turner, Sandra Denton komedia USA 1996
21:45    Exklusiv magazyn reporterów
22:35    Redakcja magazyn reporterów
23:40    "Amerykański samuraj" reż.Sam Firstenberg, wyk.David Bradley, John Fujioka, Mark Dacascos, Valerie Trapp film sensacyjny USA 1989
01:15    Wiadomości
01:30    "Lethal Seduction" reż.Fred P. Watkins, wyk.Christopher Mitchum, Julie Strain, Joe Estevez, Joette Rhodes thriller psychologiczny USA 1997
03:05    "Spree" reż.Rustin Thompson, wyk.Libby Simeon, Brian O'Hara, Tina Denning, Larry Crist film sensacyjny USA 1995
04:35    Prawdziwe kłamstwa Czynnik X program popularnonaukowy 

SuperRTL
06:00    Infomercials magazyn reklamowy
06:30    "Ned's Newt" serial animowany
06:55    "Pocket Dragon Adventures" serial animowany
07:25    "Trzy misie" serial animowany
07:50    "Thomas, mała lokomotywa" serial animowany
08:00    "Małe potworki" serial animowany
08:15    "Little People" serial animowany
08:20    "Dreamstreet" serial animowany
08:30    "Jellabies" serial animowany
08:40    "Bumpety Boo" serial animowany
09:00    "Timothy goes to school" serial animowany
09:15    "Kapitan Nobeard i piraci" serial animowany
09:20    "Tommy i Oscar" serial animowany
09:45    "Donkey Kongs Coutry" serial animowany
10:10    "Opowieści z krypty" serial animowany
10:35    "Sweat" serial familijny Australia/Wielka Brytania 1995
11:10    "Tajemniczy rycerze" serial animowany
11:40    "Ekstremalne kaczki" serial animowany
11:55    Darkwing Duck" serial animowany
12:15    Mądrale jedzą tak magazyn dla dzieci
12:20    "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany
12:45    "Trzy misie" serial animowany
13:10    "PB & J Otter" serial animowany
13:40    "Nowe przygody Madeline" serial animowany
14:05    "Baśnie Braci Grimm" serial animowany
14:30    "Angela Anaconda" serial animowany
15:00    "Doug" serial animowany
15:35    "Rocko i jego superżycie" serial animowany
16:05    "Ned's Newt" serial animowany
16:35    "Różowa Pantera" serial animowany
17:00    "Bobry" serial animowany
17:25    "Ekstremalne kaczki" serial animowany
17:55    "Darkwing Duck" serial animowany
18:20    "Myszka Miki i przyjaciele" serial animowany
18:45    Paddy on Tour magazyn dla dzieci
18:50    "Baśnie Braci Grimm" serial animowany
19:20    "Angela Anaconda" serial animowany
19:40    Paddy on Tour magazyn dla dzieci
19:45    "SpongeBob SquarePants" serial animowany
20:15    "Murder, She Wrote" serial kryminalny USA 1986/96
22:10    Sobotnia noc z RTL program rozrywkowy
23:10    T.V. Kaiser talk show
00:00    "Bobry" serial animowany
00:30    Infomercial magazyn reklamowy
03:00    Program nocny 

Arte
14:00    Przy stole w... Finlandii magazyn kulinarny
14:30    Muzyka nocy letniej - z Lipska z Bobby McFerrinem i Nigelem Kennedy koncert
15:15    "Ache Lhamo: Tybetańska opera na emigracji" film dokumentalny Francja 2001
16:10    Wojna królików 360° - Reportaż GEO reportaż
16:40    Lola magazyn dla kobiet
17:25    Magazyn filmów krótkometrażowych
19:00    Archimedes magazyn popularnonaukowy
19:45    Arte Info/Meteo wiadomości i prognoza pogody
20:15    Dzikie pastwiska reportaż
20:40    Temat wieczoru - Szwajcaria, kraj niezwykły "Swiss made" film dokumentalny Francja/Szwajcaria 2002
21:35    Na granicach bez litości - tranzyt przez Szwajcarię reportaż
22:05    "Cztery spojrzenia na Szwajcarię" film dokumentalny Szwajcaria 1999
23:00    Ice Cream - Chris Barber i jego jazz program muzyczny
00:00    La Nuit - Noc magazyn eksperymentalnej telewizji
01:05    "Martwy menadżer" "Pepe Carvalho" serial kryminalny Francja 1998
02:40    "Geraldine" film krótkometrażowy 

CNN
05:00    World News
05:30    American Edition
09:00    Business Central
10:00    Larry King
11:00    World News
11:30    World Sport
12:00    Business International
13:00    World News
13:30    World Sport
14:00    World News
14:30    World Report
15:00    Business International
16:00    World News
16:30    World Sport
17:00    World News
17:30    American Edition
18:00    World News
18:30    Q&A;
19:00    World News
20:00    World News
20:30    World Business Today
21:00    World News
21:30    Q&A;
22:00    World News Europe
22:30    World Business Today
23:00    Insight
23:30    World Sport
00:00    Lou Dobbs Moneyline
01:00    Newsbiz Today
03:00    Larry King Live
04:00    World News
04:30    Insight 

BBC World
05:00    BBC News
05:30    HARDtalk
06:00    BBC News
06:30    World Business Report
07:00    BBC News
07:30    World Business Report
08:00    BBC News
08:30    World Business Report
08:45    Sport Today
09:00    BBC News
09:30    Click Online
10:00    BBC News
10:30    HARDtalk
11:00    BBC News
11:30    Earth Report
12:00    BBC News
12:30    Asia Today
12:45    World Business Report
13:00    BBC News
13:30    HARDtalk
14:00    BBC News
14:30    World Business Report
14:45    Sport Today
15:00    BBC News
15:30    Fast Track
15:45    Holiday
16:00    BBC News
16:30    Asia Today
17:00    BBC News
17:30    HARDtalk
18:00    BBC News
18:15    World Business Report
18:30    Seven Days Shook The Planet
19:00    BBC News
19:30    World Business Report
19:45    Sport Today
20:00    BBC News
20:30    HARDtalk
21:00    BBC News
21:30    Talking Movies
22:00    BBC News
22:30    World Business Report
23:00    BBC News
23:30    Reporters
00:00    BBC News
00:30    World Business Report
00:45    Asia Today
01:00    BBC News
01:30    HARDtalk
02:00    BBC News
02:30    Seven Days Shook The Planet
03:00    BBC News
03:30    Reporters
04:00    BBC News
04:30    Asia Today
04:45    World Business Report 

CNBC
06:00    Today's Business Europe
08:00    Europe Squawk Box
10:00    European Market Watch
12:00    Power Lunch Europe
14:00    US CNBC Squawk Box
16:00    Morning Call
17:00    European Market Wrap
19:00    US Power Lunch
20:00    Frankfurt Closing Bell
20:15    US Power Lunch
21:00    Closing Bell
23:00    US Business Center
00:30    NBC Nightly News
01:00    Asia Squawk Box
04:00    Asia Market Watch 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.