FANDOM


TVP 1
05:45 TELEZAKUPY
06:10 Mecz; dramat kraj prod.Polska (1988); reż.:Robert Tutak, Ewa Wierzba; wyk.:Joanna Szczepkowska, Cezary Kmieciak, Łukasz Elsner, Krzysztof Filiński, Dariusz Gientek, Robert Hoffman, Krzysztof Jakubczyk; Dla małoletnich od lat 7
07:25 Pogodni - odc. 33; serial interaktywny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Mazury nieodkryte - Nad Śniardwami; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Czterej pancerni i pies - odc. 19/21 - Tiergarten - txt - str.777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:25 Ziarno; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Walt Disney w Jedynce - Moi przyjaciele: Tygrys i Kubuś - Niefikający Tygrys, odc. 30 (Tigger Gets Bounced); serial kraj prod.USA (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Teraz Miki! - Cenne zapasy, odc. 5 (Food for Feudin); serial animowany kraj prod.USA (2010); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Walt Disney w Jedynce - Hannah Montana - odc. 37 (11 s. II) (.); serial kraj prod.USA (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
11:00 Disney! Cudowny Świat - Maleństwo i przyjaciele (Winnie the Pooh: Springtime with Roo); film animowany kraj prod.USA (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Teraz Miki! - Jak podłączyć kino domowe, odc. 7 (How To Hook Up Your Home Theatre); serial animowany kraj prod.USA (2010); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Koszmarny Karolek - Koszmarny Karolek, mistrz reportażu, odc. 89 (Horrid Henry, Ace Reporter); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:25 SuperKabarety - Opole bisuje!; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; .
12:50 Pogodni - odc. 34; serial interaktywny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Wiadomości; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:20 Wszystkie pieniądze świata - odc. 4/4 - txt - str.777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:30 Crystal River (Crystal River); film fabularny kraj prod.USA (2008); reż.:Brett Levner; wyk.:Emily Carpenter, Sean Patrick Flanery, Karla Droege, Ted Manson; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Zwierzęta świata - Małpi gang - cz. 8. Policjanci i rabusie (Monkey Thieves - II seria (Cops and Robbers)) - txt - str.777; serial dokumentalny kraj prod.Holandia (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Pogodni - odc. 35; serial interaktywny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 MŚ w Lekkiej Atletyce - Kronika; STEREO, CENTRE CUT
17:00 Teleexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:25 Szkolny terror (Odd Girl Out) - txt - str.777; film obyczajowy kraj prod.USA (2005); reż.:Tom McLoughlin; wyk.:Alexa Vega, Lisa Vidal, Leah Pipes; Dla małoletnich od lat 12
19:05 Wieczorynka - Magiczne przygody misia Ruperta - Rupert i latająca szafa, odc. 40 (Rupert to the Rescue); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Wieczorynka - Świnka Peppa, seria II - Domek i Rycerski Zamek, odc. 32 (Dens, ep. 32); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości - txt - str.777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
19:50 Sport - txt - str.777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:05 Pogoda - txt - str.777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:20 Hit na sobotę - U pana Boga za miedzą - txt - str.777; komedia kraj prod.Polska (2009); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Andrzej Zaborski, Krzysztof Dzierma, Agnieszka Kotlarska, Grzegorz Heromiński, Emilian Kamiński, Wojciech Solarz, Ryszard Doliński, Mieczyslaw Fiodorow, Małgorzata Sadowska, Alicja Bach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Pogodni - odc. 36; serial interaktywny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Męska rzecz... - Belfer - przegrana nie wchodzi w grę (The Substitute 4: Failure Is Not an Option); film sensacyjny kraj prod.USA (2000); reż.:Robert Radler; wyk.:Treat Williams, Angie Everhart, Patrick Kilpatrick; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:10 Kino nocnych marków - Glina - odc. 23/25; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:10 Ciemna strona Wenus; dramat obyczajowy kraj prod.Polska (1997); reż.:Radosław Piwowarski; wyk.:Agnieszka Wagner, Jan Englert, Paweł Deląg, Anna Przybylska, Marcin Jędrzejewski; Dozwolone od lat 18
02:50 Kino nocnych marków - Matka swojej matki; dramat kraj prod.Polska (1996); reż.:Robert Gliński; wyk.:Krystyna Janda, Maria Seweryn, Joanna Żółkowska, Wanda Włlkomirska, Jerzy Stuhr, Emilian Kamiński, Jerzy Karaszkiewicz, Hanna Stankówna, Andrzej Nejman, Krystyna Tkacz; Dla małoletnich od lat 16
04:25 Zakończenie dnia

TVP 2
06:05 Na ratunek papugom (Save the blue parrot); film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2009); reż.:Gabi Schlag, Benno Wenz; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:40 Bliżej Lasu - odc. 9; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Bliżej Lasu - odc. 10; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Tak możesz - (11) W czerwieni jej do twarzy; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Familijna Dwójka - Eliasz - odc. 7 Do Miłej Zatoczki przybywa Szybki (Elias ep. Kjapp kommer til Lunvik); serial animowany kraj prod.Norwegia (2006); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Familijna Dwójka - Eliasz - odc. 8 Wichurobrzeg (Elias ep. Blasvaer); serial animowany kraj prod.Norwegia (2006); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Familijna Dwójka - Mikołajek - odc. 27 Tajemnicze przedmioty (Le Petit Nicolas ep. La lecon de choses); serial animowany kraj prod.Francja (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Pogodni - odc. 33; serial interaktywny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Wakacje z duchami - odc. 6/7 - Dzień bez cudów - txt - str.777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Stawiam na Tolka Banana - odc. 6/7 Filipek - txt - str.777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:45 Stawiam na Tolka Banana - odc. 7/7 Tolek - txt - str.777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
10:40 Przygody psa Cywila - odc. 5/7 Przez granicę - txt - str.777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Przygody psa Cywila - odc. 6/7 Zbiegowie - txt - str.777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
11:50 ZOO Story; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Kocham Cię, Polsko! - (61); zabawa quizowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada - odc. 1877; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Recykling - txt - str.777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 XVII Festiwal Kabaretu Koszalin - Bitwa na czary 2011; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 Słowo na niedzielę; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Tragedia Posejdona cz. 1 (Poseidon Adventure p. 1); serial kraj prod.USA (2005); reż.:John Putch; wyk.:Adam Baldwin, Rutger Hauer, Steve Guttenberg, Bryan Brown; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:50 Pogodni - odc. 34; serial interaktywny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Kulisy - Postaw na milion - odc. 13; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Postaw na milion - odc. 13; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Kabaretowy Klub Dwójki na wakacjach w tropikach (1); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:10 Kabaretowy Klub Dwójki na wakacjach w wielkim mieście (2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Kabaretowy Klub Dwójki na wakacjach pod gruszą (3); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Częstotliwość (Frequency) - txt - str.777; film sensacyjny kraj prod.USA (2000); reż.:Gregory Hoblit; wyk.:Jim Caviezel, Elizabeth Mitchell, Dennis Quaid; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
01:25 Fuks; komedia sensacyjna kraj prod.Polska (1999); reż.:Maciej Dutkiewicz; wyk.:Agnieszka Krukówna, Maciej Stuhr, Janusz Gajos, Adam Ferency, Stanisława Celińska, Tomasz Dedek, Gabriela Kownacka, Dariusz Kordek; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Tak, tak (Tak, tak); komedia kraj prod.Polska, Francja (1991); reż.:Jacek Gąsiorowski; wyk.:Zbigniew Zamachowski, Julie Japhet, Monika Bolly, Piotr Machalica, Krystyna Tkacz, Małgorzata Potocka, Karina Szafrańska, Grzegorz Warchoł, Aleksandra Zawieruszanka, Andrzej Fedorowicz; Dla małoletnich od lat 16
04:35 Zakończenie dnia

TVP Info Rzeszów
05:55 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:08 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:12 Przegląd Prasy Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:19 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:38 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:42 Przegląd Prasy Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
06:49 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:06 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:10 Przegląd Prasy Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:15 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:22 Pogoda Info.; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:37 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
07:45 Uniejów europejski
08:05 Kalejdoskop
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:38 Przegląd Prasy Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:45 TV lato
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:08 Pogoda Info.; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:15 Infonuta; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:22 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:37 Pogoda Info.; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:42 Przegląd Prasy Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:48 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
09:50 Pogodni - odc. 33; serial interaktywny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:13 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:17 Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:47 Pogoda Info.; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
10:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:00 Kulisy Prezydencji - Odc. 8; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:46 Pogoda Info.; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
11:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:00 Eurosąsiedzi - odc. 30 (odc. 30); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2011); 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Aktywni rodzice - odc. 20; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:39 Pogodni - odc. 34; serial interaktywny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:46 Pogoda Info.; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:54 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:00 Złoty tryzub; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:31 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:45 Pogoda Info.; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:00 Raport z Polski - Ekstra; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:46 Pogoda Info.; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:41 Pogodni - odc. 35; serial interaktywny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:46 Pogoda Info.; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:55 Serwis sportowy; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:00 Szerokie tory - Sewastopol; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:30 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:53 Pogoda Info.; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:00 Automobilni
17:25 Stacja Rzeszów Główny
17:45 Bez hamulców
18:00 Młodzi na start
18:15 Felieton
18:30 Aktualności
19:00 Odkrywanie Podkarpacia
19:27 Telesprzedaż
20:00 Miejsca Przeklęte; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:42 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:50 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
21:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
21:41 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
21:45 Aktualności
22:15 LOSOWANIE LOTTO
22:24 Pięć minut dla zdrowia - Warzywa - dlaczego warto jeść i owoce; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:30 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
22:53 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
22:56 Pogodni - odc. 36; serial interaktywny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:03 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
23:22 Jaffa. Chimeryczność pomarańczy (Jaffa. The Orange’s Clockwork. Jaffa. La mcanique de l’Orange); film dokumentalny kraj prod.Izrael (2009); reż.:Eyal Sivan; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:28 Świat i Solidarność; film dokumentalny; reż.:Jolanta Kessler; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:28 Szerokie tory - Sewastopol; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
01:53 Miejsca Przeklęte; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Serwis Info Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
02:46 Pogoda Info; STEREO, CENTRE CUT
02:52 Sportowy Wieczór; STEREO, CENTRE CUT
03:05 Kulisy Prezydencji - Odc. 8; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
03:34 Eurosąsiedzi - odc. 30 (odc. 30); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2011); 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:50 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:17 Raport z Polski - Ekstra; STEREO, CENTRE CUT, Dla małoletnich od lat 12
04:44 Miejsca Przeklęte; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:11 Szerokie tory - Sewastopol; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
05:35 Kulisy Prezydencji - Odc. 8; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
05:58 Jej sukces - odc. 2 - Szkoła tańca; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:02 Za kulisami PRL - Podwójna pętla - odc. 21; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
06:26 Eurosąsiedzi - odc. 30 (odc. 30); magazyn kraj prod.Polska, Niemcy (2011); 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:38 Aktywni rodzice - odc. 20; magazyn; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych

Polsat
5:00 Wstawaj! Gramy! Odcinek: 1678
6:00 Nowy dzień z Polsat News
7:15 Przygody Animków Odcinek: 78
7:45 Przygody Animków Odcinek: 79
8:15 Pies Huckleberry Odcinek: 4
8:25 Pies Huckleberry Odcinek: 5
8:35 Pies Huckleberry Odcinek: 6
8:45 Nowe przygody Scooby'ego Odcinek: 8 Sezon: 2
9:40 Magazyn UEFA Champions League
10:15 Ewa gotuje
10:45 Kim jest Harry Crumb?
12:45 90210
13:40 Studio F1
14:00 Grand Prix Belgii
15:00 Studio F1
15:15 Się kręci Odcinek: 237
15:55 Hook
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich Odcinek: 188
20:00 Wybory Miss Polski 2011
22:00 Kung Fu szał
0:05 John Doe Odcinek: 17
1:00 John Doe Odcinek: 18
2:00 Zagadkowa Noc Odcinek: 656
3:00 Zza kamery... Odcinek: 73
3:15 Tajemnice losu Odcinek: 785
4:40 TV market

TVN
5:35 Uwaga!
5:55 Mango - Telezakupy
8:00 Co za tydzień Odcinek: 510
8:30 Dzień dobry wakacje
10:55 Trinny & Susannah ubierają Polskę Odcinek: 6
11:55 Szymon Majewski Show Odcinek: 13 Sezon: 12
12:55 You can dance - Po prostu tańcz! Odcinek: 14 Sezon: 6
14:35 X Factor Odcinek: 13
16:15 Beethoven
18:00 Kuchenne rewolucje Sezon: 3
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga!
20:00 Dwa tygodnie na miłość
22:10 Ptaszek na uwięzi
0:30 Święto piwa
2:45 Arkana magii
4:05 Uwaga!
4:25 Nic straconego

TV 4
5:20 Letni wakacjometr - magazyn turystyczny, Polska 2011
5:45 Inspektor Gadżet - odc. 60, serial animowany, Francja 1983
6:10 Galileo - program popularnonaukowy
6:55 Nieposkromiona Australia - serial przyrodniczy, Francja 1999
7:25 Ręce, które leczą - magazyn
7:50 Prawie ludzie - film dokumentalny, USA 2007
8:35 V Max - magazyn motoryzacyjny
9:00 Inspektor Gadżet - odc. 61, serial animowany, Francja 1983
9:30 Inspektor Gadżet - odc. 62, serial animowany, Francja 1983
10:00 M.A.S.K. - odc. 27, serial animowany, Francja, Kanada, USA 1985-1988
10:30 M.A.S.K. - odc. 28, serial animowany, Francja, Kanada, USA 1985-1988
11:00 Galileo EXTRA - Życie na krawędzi - odc. 2, Polska 2010
12:00 mała Czarna - odc. 281
13:00 Dzieci natury - odc. 4, serial przyrodniczy
13:30 Nieposkromiona Australia - serial przyrodniczy, Francja 1999
14:05 Letni wakacjometr - magazyn turystyczny, Polska 2011
14:35 Bandyci czasu - komedia sf, Wielka Brytania 1981
17:00 Gliniarze z Melbourne - odc. 12, Australia 2008
18:00 W szale żerowania: Niedźwiedzie - odc. 2-ost., film dokumentalny, USA 2008
19:00 Galileo EXTRA - odc. 4, Polska 2010
20:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny, Polska 2010
21:00 W drodze do Cordury - dramat wojenny, USA 1959
23:00 Gorzkie gody - dramat psychologiczny, Francja, Wielka Brytania 1992
2:10 Moda na seks - film erotyczny, USA
3:35 Galileo - program popularnonaukowy
4:20 TV Market - magazyn reklamowy
4:35 Zakończenie programu

TVN 7
5:20 We dwoje
6:30 Pascal: po prostu gotuj
7:05 Telezakupy
9:10 Obcy w Ameryce Odcinek: 13
9:40 Ally McBeal Odcinek: 21 Sezon: 3
10:35 Co nowego u Scooby'ego? Odcinek: 6
11:00 Co nowego u Scooby'ego? Odcinek: 7
11:25 Co nowego u Scooby'ego? Odcinek: 8
11:50 Co nowego u Scooby'ego? Odcinek: 9
12:15 Co nowego u Scooby'ego? Odcinek: 10
12:40 Co nowego u Scooby'ego? Odcinek: 11
13:05 Columbo Odcinek: 5 Sezon: 4
15:00 Niania Odcinek: 54 Sezon: 4
15:30 Niania Odcinek: 55 Sezon: 4
16:00 Ostry dyżur Odcinek: 5 Sezon: 9
17:00 Teoria wielkiego podrywu Odcinek: 21 Sezon: 2
17:30 Teoria wielkiego podrywu Odcinek: 22 Sezon: 2
18:00 Teoria wielkiego podrywu Odcinek: 23 Sezon: 2
18:30 Teoria wielkiego podrywu Odcinek: 1 Sezon: 3
19:00 Teoria wielkiego podrywu Odcinek: 2 Sezon: 3
19:30 Spokojnie, to tylko awaria
21:10 Supergwiazda
22:50 Kosmiczna mistyfikacja
0:50 Arkana magii
2:55 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Złotopolscy - odc. 241* Męski wieczór; Dla małoletnich od lat 12
06:25 Złotopolscy - odc. 242* Dwie żony; Dla małoletnich od lat 12
06:50 Złotopolscy - odc. 243* Powrót rywala; Dla małoletnich od lat 12
07:15 Złotopolscy - odc. 244* Gorzka prawda; Dla małoletnich od lat 12
07:40 Złotopolscy - odc. 245* Śledztwo; Dla małoletnich od lat 12
08:15 Mysz; film TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:15 Polska 24 - Informacje; STEREO, 16:9
09:45 Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy - odc. 10* Na wojnie jak to na wojnie; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:45 Mój pierwszy raz - (30); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Ród Gąsieniców - odc. 5/6 - Paweł, syn Maćka Gąsienicy; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
13:15 Niewdzięczność; dramat psychologiczny kraj prod.Polska (1979); reż.:Zbigniew Kamiński; wyk.:Antonina Gordon-Górecka, Beata Tyszkiewicz, Helena Kowalczykowa, Emilia Ziółkowska, Zdzisław Kozień; Dla małoletnich od lat 12
14:10 Makłowicz w podróży - Podróż 19 (71) Macedonia "W stolicy"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Dwie strony medalu - odc. 38 - txt - str.777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Dzika Polska - Mrówki, na plan!; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kulturalni PL (51); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Ojciec Mateusz - odc. 21 - Koncert - txt - str.777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:10 Barwy szczęścia - odc. 423 - txt - str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Barwy szczęścia - odc. 424 - txt - str.777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:10 Dobranocka - Bolek i Lolek wyruszają w świat - W stepach Australii; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
19:50 Sport; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Czas honoru - odc. 37* "Pocztówka z Hajfy"; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Pogoda; STEREO, 16:9
21:05 Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze 2011 (3); koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Kino Mistrzów - Zmory - txt - str.777; dramat kraj prod.Polska (1979); reż.:Wojciech Marczewski; wyk.:Piotr Łysak, Tomasz Hudziec, Bronisław Pawlik, Teresa Marczewska, Hanna Skarżanka, Maria Chwalibóg, Janusz Michałowski; Dla małoletnich od lat 16
23:55 Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry - kabaret Neo - Nówka; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Ojciec Mateusz - odc. 21 - Koncert - txt - str.777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Bolek i Lolek wyruszają w świat - W stepach Australii; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO, 16:9
01:50 Sport; STEREO, 16:9
02:00 Ranczo - odc. 36* - Miedź brzęcząca; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Ranczo - odc. 37* - Zrozumieć kobietę; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Uwaga - Premiera! - Metanoia; film obyczajowy kraj prod.Polska (2005); reż.:Radosław Markiewicz; wyk.:Mariusz Bonaszewski, Arkadiusz Bazak, Jerzy Wasiuczyński; Dla małoletnich od lat 12
05:10 Przebojowa noc odc. 27; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Dwie strony medalu - odc. 38; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

TV Puls
5:30 Telemarket
6:00 Spotkanie z balladą Odcinek: 27
7:00 Przedziwny świat owadów Odcinek: 7
8:00 Pracujące zwierzaki
9:00 Pełna chata Odcinek: 12 Sezon: 3
9:30 Pełna chata Odcinek: 13 Sezon: 3
10:00 Pomoc domowa Odcinek: 18 Sezon: 6
10:30 Pomoc domowa Odcinek: 19 Sezon: 6
11:00 Jim wie lepiej Odcinek: 5
11:30 Jim wie lepiej Odcinek: 6
12:00 Wielka podróż Bolka i Lolka
14:20 Opowieści Szeherezady
15:50 Policyjna opowieść II
18:00 Fraglesy Odcinek: 7
18:30 Pixie i Dixie
19:00 Tom i Jerry
20:00 Podziemne piekło
22:00 Komodo vs kobra: starcie potworów
0:00 Seksowna pięść
2:00 Medium
4:30 Zobacz to!

Polsat 2
6:00 Nowy dzień z Polsat News
7:45 Pensjonat pod Różą Odcinek: 54 Sezon: 3
8:40 Pensjonat pod Różą Odcinek: 55 Sezon: 3
9:30 Pensjonat pod Różą Odcinek: 56 Sezon: 3
10:25 Pensjonat pod Różą Odcinek: 57 Sezon: 3
11:20 Pensjonat pod Różą Odcinek: 58 Sezon: 3
12:15 Pierwsza miłość Odcinek: 1273
13:00 Pierwsza miłość Odcinek: 1274
13:45 Pierwsza miłość Odcinek: 1275
14:30 Pierwsza miłość Odcinek: 1276
15:15 Pierwsza miłość Odcinek: 1277
16:00 Kabareton na Topie
16:30 Kabareton na Topie
16:55 Oblicza Ameryki Odcinek: 547
17:35 Taaaka ryba Odcinek: 63
18:05 Trudne sprawy Odcinek: 19
19:05 Trudne sprawy Odcinek: 20
20:00 Wydarzenia
20:45 Hotel 52 Odcinek: 29
21:40 Ludzie Chudego Odcinek: 8
22:30 Szpilki na Giewoncie Odcinek: 10
23:30 Mamuśki Odcinek: 12
0:00 Synowie Odcinek: 13
0:30 Daleko od noszy Odcinek: 37 Sezon: 2
1:00 Tango z aniołem Odcinek: 32
1:40 Psie serce Odcinek: 12
2:30 Wydarzenia
3:05 Oblicza Ameryki Odcinek: 547
3:30 Hotel 2 Odcinek: 29
4:30 Trudne sprawy
5:30 Oblicza Ameryki Odcinek: 547

Tele 5
6:00 Buon appetito!
7:00 Telezakupy
10:00 Kosmica TV
12:00 Wypadek Odcinek: 3
12:55 Kierunek wakacje
13:10 Tanie linie Odcinek: 4
13:40 Disco Bandżo
15:10 Potwór z jeziora
17:10 Akta Dresdena
18:05 Bądź czujna
20:00 Tunel śmierci
21:55 Porozmawiaj ze mną Odcinek: 3
22:55 Na tropie zbrodni Odcinek: 50 Sezon: 4
23:55 Bestia z lasu
1:55 Nocny patrol

Polonia 1
6:30 Yattaman Odcinek: 86
6:50 Geronimo Odcinek: 41
7:55 Top shop
14:00 Akademia fitness
14:25 Turystyka Odcinek: 3
15:15 Dolina zemsty
16:50 Anita Odcinek: 40
17:50 Anita Odcinek: 41
18:40 Disco Bandżo Bis
19:45 Yattaman Odcinek: 87
20:10 Szpiegowski pojedynek
22:10 Auto-Fun
22:45 Różówa noc

Cinemax
6:00 Garsoniera
8:05 Malacara i tajemnica dębowej rzeki
8:25 Jedyna prawdziwa rzecz
10:30 Wszystko zostanie w rodzinie
12:05 Zawrót głowy
14:15 SzczęścieDziękujęProszęWięcej
15:55 Syrena z Missisipi
17:55 Jedyna prawdziwa rzecz
20:00 Sekret jej oczu
22:05 Niezasłane łóżka
23:45 Chungking Express
1:25 Malacara i tajemnica dębowej laski
1:50 Maska
3:50 Sekret jej oczu

TVP Kultura
08:05 Przygód kilka wróbla Ćwirka - odc. 25/39 - Sekret czajki; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Pomysłowy Dobromir - odc. 19/20 - Wodociąg; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Ferdynand Wspaniały - odc. 7/7 - Myśliwski bigos; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Miniatury filmowe do muzyki klasycznej - Fryderyk Chopin - Preludium Des - dur; film animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Powrót Arabeli - odc. 13/26 - Szansa Petra (odc. 13/26 - Petrova sance (tyt. z widotek. PIOTR MA SZANSĘ)); serial kraj prod.CZECHY (1993); Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Powrót Arabeli - odc. 14/26 - Oszukany ślub (odc. 14/26 - Podvodny snatek (tyt. z wideoteki FAŁSZYWY ŚLUB)); serial kraj prod.CZECHY (1993); Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Dokument tygodnia - Rozbitkowie (Naufrages des Andes / Stranded); film dokumentalny kraj prod.Francja, USA (2007); reż.:Gonzalo Arijon; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:20 Bo oszalałem dla niej - txt - str.777; komediodramat kraj prod.Polska (1980); reż.:Sylwester Chęciński; wyk.:Zdzisław Wardejn, Gabriela Kownacka, Ignacy Gogolewski, Witold Pyrkosz, Witold Skaruch, Wiesław Drzewicz; Dla małoletnich od lat 12
14:05 Kino krótkich filmów - Tak trzeba żyć; etiuda; reż.:Paweł Sobczyk; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Kabaretowy Alfabet Dwójki - K jak Kwiatkowska; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Witamy w latach 80 - tych - Muzyka house i wielkie imprezy (Welcome to the 80's/ House - Nation und Acid Parties); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2009); reż.:Frank Jastfelder; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Letni weekend z duchowością - Braciszek - txt - str.777; dramat kraj prod.Polska (2007); reż.:Andrzej Barański; wyk.:Artur Barciś, Grzegorz Gołaszewski, Henryk Błażejczyk, Bartlomiej Bobrowski, Czesław Bogdański, Zbigniew Borek, Krzysztof Chudzicki, Paweł Ciołkosz, Andrzej Gawroński; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Letni weekend z duchowością - Cudowne miejsce; film fabularny kraj prod.Polska (1994); reż.:Jan Jakub Kolski; wyk.:Grażyna Błęcka-Kolska, Krzysztof Majchrzak, Adam Kamień, Mariusz Saniternik, Elżbieta Dębska; Dla małoletnich od lat 12
19:35 Letni weekend z duchowością - Cud purymowy - txt - str.777; film TVP kraj prod.Polska (2000); reż.:Izabella Cywińska; wyk.:Sławomir Orzechowski, danuta Stenka, Grzegorz Małecki, Zygmunt Hobot, Andrzej Szopa, Eliza Ryciak, Mirosław Zbrojewicz, Cezary Kosiński, Karolina Muszalak, Przemysław Kaczyński; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:45 Letni weekend z duchowością - Mistrz; dramat kraj prod.Polska (2005); reż.:Piotr Trzaskalski; wyk.:Konstantin Lawronenko, Jacek Braciak, Monika Buchowiec, Teresa Branna, Aurelia Georges, Monika Badowska, Adam Kowalski, Piotr Bienias, Piotr Kondrat; DOLBY SURROUND, Dla małoletnich od lat 16
22:50 Kazik Na Żywo - Porozumienie ponad podziałami; koncert; Dla małoletnich od lat 12
23:40 Mocne kino nocne - Matka łez (La Terza Madre / Mother of Tears); horror kraj prod.Włochy, USA (2007); reż.:Dario Argento; wyk.:Asia Argento, Cristian Solimeno, Moran Atias, Tomasso Banfi; STEREO, 16:9, Dozwolone od lat 18
01:30 Z odzysku; dramat kraj prod.Polska (2005); reż.:Sławomir Fabicki; wyk.:Antoni Pawlicki, Natalia Wdowina, Jacek Braciak, Dmytro Melnychuk, Michał Filipiak, Wojciech Zieliński, Jerzy Trela, Dorota Pomykała; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:20 Magazyn Komix  34; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
03:55 Małe jest wielkie - odc. 40 - City Slang; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Notacje Artystyczne - Grzegorz Kowalski; Bez ograniczeń wiekowych
04:45 Poza Kontrolą - Trawnik; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Zakończenie dnia

TVP Historia
08:05 Dziennik telewizyjny - 27.08.1987; Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Dla niesłyszących - Flesz historii - odc. 39; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:00 Armia Polska we Francji; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
10:00 Gdańsk '39 - odc. 2 - Mourir Pour Danzig?; serial; Dla małoletnich od lat 12
10:55 Komunikaty Wojenne - odc. 2; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:05 Na życzenie widzów - "Powrót do Łodzi"; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:00 Pomorskie pejzaże historyczne - Słowianie i Niemcy; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Pomorskie pejzaże historyczne - Trzygłów z Chrystusem; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Żółta bluzka ze spadochronu; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Testament żołnierza Legionów; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
14:05 Historia pewnego życia; film dokumentalny; reż.:Andrzej Titkow; Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Komunikaty Wojenne - odc. 2; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:00 W pogardzie i chwale - Wojciech Korfanty; dokument fabularyzowany; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Gdańsk '39 - odc. 3 - Koń Trojański; serial; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Wróżby kumaka (Unkenrufe) - txt - str.777; dramat kraj prod.Polska, Niemcy (2005); reż.:Robert Gliński; wyk.:Krystyna Janda, Matthias Habich, Dorothea Walda, Bhasker Patel, Udo Samel, Marek Kondrat, Mareike Carrriere, Joachim Krol, Zbigniew Zamachowski, Krzysztof Globisz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Komunikaty Wojenne - odc. 2; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Dziennik telewizyjny - 27.08.1987; Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Siła tradycji - Stefan Batory; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Strajk - Dialog; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
20:45 Telewizja - Historia telewizji. Dżungla; cykl dokumentalny; reż.:Barbara Pawłowska, Dariusz Król; Dla małoletnich od lat 7
21:55 Bez retuszu. - Komu milczy dzwon?; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Po co nam to było - Piosenka ci nie da zapomnieć - Andrzej Dąbrowski; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:25 Dziennik telewizyjny - 27.08.1987; Bez ograniczeń wiekowych
23:55 Zakończenie dnia

TVP Sport
08:35 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Świata - Berlin 2009 - wydarzenia kraj prod.Niemcy (2011); STEREO, 16:9
09:25 Daegu 2011 - wariant optymistyczny; STEREO, 16:9
10:15 MŚ w rajdach samochodowych - Rajd Finlandii; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Orlik w grze; magazyn; STEREO, 16:9
11:00 Ze sportowego archiwum - Najpiękniejsza gra - cz. I; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Ze sportowego archiwum - Najpiękniejsza gra - cz. II; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Ze sportowego archiwum - Wunderteam - powrót legendy; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Lekkoatletyka - MŚ - Daegu 2011 ( studio ); STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Lekkoatletyka - MŚ - Daegu 2011; STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Kolarstwo górskie - Puchar Świata - Val di Sole; STEREO, 16:9
16:35 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Polska - Gruzja; STEREO, 16:9
18:30 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Niemcy - Brazylia; STEREO, 16:9
20:30 Ze sportowego archiwum - Najszybsi ludzie świata; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Lekkoatletyka - MŚ - Daegu 2011; STEREO, 16:9
22:30 Dzień na wyścigach - Służewiec 2011 (35); STEREO, 16:9
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:20 Ze sportowego archiwum - Ben Johnson - niepokorny banita; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
24:00 Boks - Gala boksu zawodowego - Hamburg cz. 2 (Sexton - Robinson i Afolabi - Dunstan); STEREO, 16:9
00:50 Zakończenie dnia

TVP HD
07:15 Sygnały dnia; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
07:25 Każde dotknięcie zostawia ślad. Alina Szapocznikow; film dokumentalny; reż.:Anna Zakrzewska, Joanna Turowicz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:15 Sygnały dnia; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:30 Historia o proroku Eliaszu z Wierszalina; film TVP kraj prod.Polska (1997); reż.:Krzysztof Wojciechowski; wyk.:Kazimierz Borowiec, Henryk Talar, Magda Celówna, Lidia Sycz, Michał Aleksiejew, Zbigniew Bartosiewicz, Jolanta Cichoń, Maciej Czapski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Lunatycy kraj prod.Polska (2009); reż.:Maciej Sterło-Orlicki; wyk.:Ewa Dałkowska, Andrzej Grabowski, Sylwia Juszczak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Wojciech Cejrowski-boso przez świat - Bieda; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Bocznica; film dokumentalny; reż.:Anna Kazejak Dawid; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:15 HIT GENERATOR (9); widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Teoria Sportu - Najlepsze fragmenty cz. 2 - odc. 13 (Best of, part 2); serial dokumentalny kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Lekkoatletyka - MŚ - Daegu 2011(studio); STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Lekkoatletyka - MŚ - Daegu 2011; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Skutki noszenia kapelusza w maju; film obyczajowy kraj prod.Polska (1995); reż.:Krystyna Krupska-Wysocka; wyk.:Wiesław Michnikowski, Barbara Krafftówna, Marek Kondrat, Sławomira Łozińska, Ola Rosińska, Katarzyna Chrzanowska; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:10 Czesław Niemen i Enigmatic; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 1920. Wojna i miłość - odc. 12/13 - Przełom; serial TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:15 Laskowik & Malicki Niedziela Wieczór - (6); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:10 Blondynka odc.6/13 - Narzeczona samobójcy; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Chichot losu - odc. 11/13 - Narodziny gwiazdy; serial TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:45 Przypadek Pekosińskiego; film obyczajowy kraj prod.Polska (1993); reż.:Grzegorz Królikiewicz; wyk.:Maria Klejdysz, Anna Seniuk, Franciszek Trzeciak, Bronisław Pawlik, Franciszek Pieczka, Krzysztof Chamiec, Bronisław Pekosiński; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:15 Skok; film TVP kraj prod.Polska (1999); reż.:Piotr Starzak; wyk.:Kuba Snochowski, Adam Kamień, Ewa Gorzelak, Dominika Figurska, Robert Brzeziński, Adam Woronowicz, Jacek Braciak; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Londyńczycy - odc. 13/13; serial obyczajowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Żółty szalik; film TVP kraj prod.Polska (2000); reż.:Janusz Morgenstern; wyk.:Janusz Gajos, Danuta Szaflarska, Krystyna Janda, Joanna Sienkiewicz, Małgorzata Zajączkowska; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Zakończenie dnia

TVR
05:55 Pobudka
06:00 Prognoza Pogody
06:05 R jak Rozgrzewka
07:00 Telezakupy Mango
09:00 Agroturystka
09:30 Zmiana Warty
10:00 Buon Apetito
10:30 Cudze Chwalicie
10:55 Film Dokumentalny
11:55 R jak Reportaż
12:15 Prognoza Pogody
12:20 Ja Cię Kręcę
12:30 Unia Europejska - Fakty i Mity
13:00 Koncert Życzeń
13:30 R jak Reportaż
13:50 Gotuj z Miedzą
14:05 Gdzie Chłop Nie Może
14:20 Wypadki to nie przypadki
14:25 R jak Reportaż
14:35 Prognoza Pogody
14:40 R jak Rozrywka
15:15 W Rytmie Natury
15:20 Agro Flash Tydzień
15:45 Ogród bez Tajemnic
16:05 Prognoza Pogody
16:10 Notowania Rynków Hurtowych
16:20 W Rytmie Natury
16:25 R jak Reportaż
16:30 Mała Czarna w Podróży
16:55 R jak Reportaż
17:00 Music Dance Show
18:00 Pojemność 2400
18:20 R jak Reportaż
18:30 Prognoza Pogody
18:35 Ja Cię Kręcę
18:45 Wichura
00:00 Agro Flash Tydzień
00:25 Ogród bez Tajemnic
00:45 Prognoza Pogody
00:50 Notowania Rynków Hurtowych
01:00 W Rytmie Natury
01:05 Mała Czarna w Podróży
01:30 Music Dance Show
02:30 Wypadki to nie przypadki
02:35 Pierwsza Pomoc
02:45 Gdzie Chłop Nie Może
03:00 Kwadrans z Dobrym Przesłaniem

Viacom Blink!
06:00 Zatoka serc s17 e47
06:30 Zatoka serc s17 e48
07:00 Zatoka serc s17 e49
07:30 Zatoka serc s17 e50
08:00 Pod błękitem nieba s1 e46
08:30 Pod błękitem nieba s1 e47
09:00 Pod błękitem nieba s1 e48
09:30 Pod błękitem nieba s1 e49
10:00 Rozpalić Cleveland s1 e1
10:30 Rozpalić Cleveland s1 e2
11:00 Rozpalić Cleveland s1 e3
11:30 Rozpalić Cleveland s1 e4
12:00 Chata pełna Rafterów s1 e11 
13:00 Moja kuchnia górą s1 e9
14:00 Wielka miłość małych ludzi s1 e5
14:30 Wielka miłość małych ludzi s1 e6
15:00 Zagadkowe diagnozy s2 e3
16:00 Cudotwórcy czterech ścian s1 e11
17:00 Ready Steady Cook s1 e24
18:00 Wielka miłość małych ludzi s1 e7
18:30 Wielka miłość małych ludzi s1 e8
19:00 Sądny dzień s1 e13
20:00 W pętli życia s2 e1
21:00 Zagadkowe diagnozy s2 e3
22:00 Wyrwani śmierci s1 e6
23:00 Ekipa ratunkowa s1 e11
00:00 Fear Factor - Nieustraszeni s2 e14
01:00 Fear Factor - Nieustraszeni s2 e15
02:00 Operacje ostatniej szansy s1 e4
02:30 Operacje ostatniej szansy s1 e5
03:00 Spy TV s1 e9
03:30 Spy TV s1 e10
04:00 W pętli życia s1 e13
05:00 W pętli życia s1 e14

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.