FANDOM


TVP 1
05:15 Klan - odc. 3145 -  txt. str. 777; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:35 Klan - odc. 3146 -  txt. str. 777; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:10 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (348); Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Pełnosprawni - odc. 217 -  JM; magazyn dla niepełnosprawnych; Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach; STEREO, 16:9, Transmisja
08:00 Tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Ziarno - Prezenty od Pana Boga; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Zakochaj się w Polsce - odc. 38 Dęblin -  txt. str. 777; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
09:50 Weterynarze z sercem - /11/; Dla małoletnich od lat 12
10:25 Biblia - Dawid, cz. 4 (The Bible - David p. 4) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Niemcy, Włochy, Francja, USA (2002); Dla małoletnich od lat 12
11:15 Tornister pełen uśmiechów 2017 - finał akcji Caritas Polska; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
11:45 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2017); STEREO, 16:9, Transmisja
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:45 Tornister pełen uśmiechów 2017 - finał akcji Caritas Polska; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
13:00 BBC w Jedynce - Bajeczne żaby Davida Attenborough (Attenborough's Fabulos Frogs) -  txt. str. 777  58'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); reż.:Sally Thomson; Dla małoletnich od lat 7
14:10 Ostatnie dni księżnej Diany - cz.2 (Diana - Last Days of a Princess) -  txt. str. 777  49'; dramat kraj prod.Wielka Brytania (2007); reż.:Richard Dale; wyk.:Genevieve O’Reilly, Patrick Baladi, Shaun Dooley; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Dziewczyny ze Lwowa - odc. 12 "Delikatna kwestia demencji" -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:05 Dziewczyny ze Lwowa - odc. 13 "Kropla przepełnia czarę" -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Pogoda; STEREO, 16:9
17:25 Tornister pełen uśmiechów 2017 - finał akcji Caritas Polska; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
17:35 Pół wieku Kabaretu pod Egidą - /19/; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Rolnik szuka żony seria III - odc. 12; widowisko rozrywkowe; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:20 Zakochana Jedynka - A jednak warto (Da geht noch was (Quality Time))  96'; komedia kraj prod.Niemcy (2013); reż.:Holger Haase; wyk.:Florian David Fitz, Henry Hübchen, Marius V. Haas, Thekla Reuten; Dla małoletnich od lat 12
22:10 Surferka z charakterem (Soul Surfer)  101'; dramat kraj prod.USA (2011); reż.:Sean McNamara; wyk.:AnnaSophia Robb, Helen Hunt, Dennis Quaid, Carrie Underwood, Chris Brochu, Jeremy Sumpter, Craig T. Nelson, Lorraine Nicholson; Dla małoletnich od lat 12
24:00 Sportowa niedziela -  JM; STEREO, 16:9
00:30 Ostatnie dni księżnej Diany -cz.2 (Diana - Last Days of a Princess) -  txt. str. 777  49'; dramat kraj prod.Wielka Brytania (2007); reż.:Richard Dale; wyk.:Genevieve O’Reilly, Patrick Baladi, Shaun Dooley; Dla małoletnich od lat 12
01:30 Biblia - Dawid, cz. 4 (The Bible - David p. 4) -  txt. str. 777  45'; serial kraj prod.Niemcy, Włochy, Francja, USA (2002); reż.:Robert Markowitz.; wyk.:Nathalniel Parker, Sheryl Lee, Jonathan Price, Leonard Nimoy; Dla małoletnich od lat 12
02:30 Agenci T. A. R. C. Z. Y. - odc. 21/22, (Agents of S. H. I. E. L. D. , ep. 21/22, Ragtag) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2013); Dla małoletnich od lat 12
03:25 Agenci T. A. R. C. Z. Y. - odc. 22/22, (Agents of S. H. I. E. L. D. , ep. 22/22, Beginning of the end) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2013); Dla małoletnich od lat 12
04:15 Syria. Dzieci wojny (Children on the Frontline) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); reż.:Marcel Mettelsiefen; Dla małoletnich od lat 12
05:10 Zakończenie dnia

TVP 2
05:55 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę -  JM; Bez ograniczeń wiekowych
06:10 M jak miłość - odc. 1306 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:00 Barwy szczęścia - odc. 1680 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:35 Barwy szczęścia - odc. 1681 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:05 Barwy szczęścia - odc. 1682 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:40 Barwy szczęścia - odc. 1683 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:10 Barwy szczęścia - odc. 1684 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:45 Ostoja - odc. 175; magazyn przyrodniczy; Dla małoletnich od lat 12
10:25 Rodzinne oglądanie - Jak zbudować planetę - odc. 2 (How to build the planet - ep.. 2); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); Dla małoletnich od lat 12
11:30 Makłowicz w podróży - Bośnia i Hercegowina - Banja Luka; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Gwiazdy w południe - Wóz pancerny (War Wagon) -  txt. str. 777  96'; western kraj prod.USA (1967); reż.:Burt Kennedy; wyk.:John Wayne, Kirk Douglas, Howard Keel, Robert Walker Jr; Dla małoletnich od lat 12
14:00 Familiada - odc. 2357; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Sonda 2 -  txt. str. 777; program popularnonaukowy; Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Na dobre i na złe - odc. 674 - O dzielnym medyku... -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:20 Na sygnale - odc. 143 "Stłuczka" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:50 Pierwsza randka - (10); Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Rodzinka.pl - odc. 205 "Pogadajmy o facetach" sezon 10 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Rodzinka.pl - odc. 206 "Trzymaj się za portfel!" sezon 10 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:05 Masz talent (One chance)  99'; film obyczajowy kraj prod.Wielka Brytania, USA (2013); reż.:David Frankel; wyk.:James Corden, Alexandra Roach, Julie Walters; Dla małoletnich od lat 12
22:00 Władcy wojny (The War Lords / Tau ming chong)  113'; dramat historyczny kraj prod.Chiny, Hongkong (2007); reż.:Peter Chan; wyk.:Jet Li, Andy Lau, Takeshi Kaneshiro, Jinglei Xu, Xiaodong Guo
00:05 Idy marcowe (Ides of March, The)  96'; dramat kraj prod.USA (2011); reż.:George Clooney; wyk.:George Clooney, Ryan Gosling, Marisa Tomei; Dla małoletnich od lat 12
01:55 Lajk!; Dla małoletnich od lat 12
02:25 Wóz pancerny (War Wagon) -  txt. str. 777  96'; western kraj prod.USA (1967); reż.:Burt Kennedy; wyk.:John Wayne, Kirk Douglas, Howard Keel, Robert Walker Jr; Dla małoletnich od lat 12
04:10 Zakończenie dnia

TVP 3
07:00 Skarby prowincji - II odc. 30; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Pod Tatrami  - Festiwal literacki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Pogoda - 27.08 - 1; STEREO, 16:9
07:35 Zakochaj się w Polsce - odc. 27 Łańcut; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:15 Dokument - Pamięć domu; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Ocalony świat - odc. 11 Na mokradłach życie kwitnie; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Nożem i widelcem - odc. 9) Smaczne smażone, czyli do czego służy frytura, musy czekoladowe; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:00 OTV - PASMO LOKALNE
11:15 Lato w Regionach - Rzeszów; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
11:35 Jak to działa - odc. 123 Ciekawe urządzenia, cz. 4; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
13:10 Lato w Regionach - Rzeszów; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
13:25 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Skrzydlate marzenia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:50 Pogoda - 27.08 - 2; STEREO, 16:9
13:50 Lato w Regionach - Rzeszów; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
14:10 Na szlaku wydarzeń odc.10; magazyn kulturalno-społeczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Przystań; film TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:50 Biznes na wsi 2 odc. 1; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Pod Tatrami - Festiwal literacki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 W ostatniej puszczy Europy; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Tańczący z naturą - Mury i pazury; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
19:05 Żużel - 65. Turniej o Łańcuch Herbowy; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Żużel - 65. Turniej o Łańcuch Herbowy; STEREO, 16:9, Na żywo
20:55 Żużel - 65. Turniej o Łańcuch Herbowy; STEREO, 16:9, Na żywo
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Pogoda - 27.08 - 3; STEREO, 16:9
22:30 e - sport planet; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:50 W ostatniej puszczy Europy; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Tańczący z naturą - Mury i pazury; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:50 Dzikie wyspy. Amazonia - pływające lasy (Wildest Islands: Amazon River Islands: The Floating Forest); cykl dokumentalny kraj prod.Holandia (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:50 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:05 Nożem i widelcem - odc. 9) Smaczne smażone, czyli do czego służy frytura, musy czekoladowe; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:25 Przystań; film TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:45 Tykociński Kosmos; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Skrzydlate marzenia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:45 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Podlasia portret podróżny; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:35 Ocalony świat - odc. 11 Na mokradłach życie kwitnie; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Nożem i widelcem - odc. 9) Smaczne smażone, czyli do czego służy frytura, musy czekoladowe; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:20 Na szlaku wydarzeń odc.10; magazyn kulturalno-społeczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Jak to działa - odc. 123 Ciekawe urządzenia, cz. 4; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Zakończenie dnia

TVP 3 Kraków
07:00 Skarby prowincji - II odc. 30; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Pod Tatrami  - Festiwal literacki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Pogoda - 27.08 - 1; STEREO, 16:9
07:35 Zakochaj się w Polsce - odc. 27 Łańcut; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:15 Dokument - Pamięć domu; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Ocalony świat - odc. 11 Na mokradłach życie kwitnie; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Nożem i widelcem - odc. 9) Smaczne smażone, czyli do czego służy frytura, musy czekoladowe; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:00 Pogoda; STEREO, 16:9
10:01 Działo się w Krakowie; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; O wydarzeniach jakie odbywały się w Krakowie 27 sierpnia opowiada Alicja Zaskórska z Muzeum Historycznego Miasta Krakowa.
10:05 Pod Tatrami - Festiwal literacki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Reporter - odc. 7 Miechów i Hejnalista; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:28 Skarby architektury drewnianej UNESCO - odc. 6 - Brunary; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; Kościół w Brunarach, dawna cerkiew greko - katolicka z początku XVIII wieku. Największa świątynia wpisana na listę UNESCO, tzw. cerkiew trójdzielna, kryta podwójnym gontem. W zdobieniach wnętrza widoczne wpływy kultury cerkiewnej i malarstwa Europy Zachodniej. Ikonostas i polichromia, z XVIII wieku, piękna figura Chrystusa umieszczona nad carskimi wrotami - mandylion i barokowy ołtarz boczny ze starym tabernakulum.
10:38 Cracovia Sacra 2017 - relacja; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; Noc Cracovia Sacra to wyjątkowe wydarzenie w Krakowie, na które przychodzą Krakowianie, ale i licznie przyjeżdżają mieszkańcy odległych zakątków Polski. Towarzyszymy z kamerą tym wszystkim, którzy chcą w tę wyjątkową noc zajrzeć do skarbów i bibliotek krakowskich klasztorów. Pytamy o wrażenia, słuchamy opowieści mnichów, oglądamy np. XIV - wieczne obrazy Madonny, bezcenne monstrancje, kielich, naczynia liturgiczne, księgozbiory. Pokazujemy jak dawniej pisano piórem gęsim, uczymy razem z mnichami kaligrafii.
10:54 Omiń korki 2017 - odc. 9; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Wielkie Nieba; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:12 Zakopiańska Apteczka Informacyjna - Spotkania z filmem górskim; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Lato w Regionach - Rzeszów; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
11:35 Jak to działa - odc. 123 Ciekawe urządzenia, cz. 4; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
13:10 Lato w Regionach - Rzeszów; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
13:25 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Skrzydlate marzenia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:50 Pogoda - 27.08 - 2; STEREO, 16:9
13:50 Lato w Regionach - Rzeszów; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
14:10 Na szlaku wydarzeń odc.10; magazyn kulturalno-społeczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Przystań; film TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:50 Biznes na wsi 2 odc. 1; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Pod Tatrami - Festiwal literacki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 W ostatniej puszczy Europy; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Tańczący z naturą - Mury i pazury; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Pogoda; STEREO, 16:9
17:32 Działo się w Krakowie; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; O wydarzeniach jakie odbywały się w Krakowie 27 sierpnia opowiada Alicja Zaskórska z Muzeum Historycznego Miasta Krakowa.
17:35 Raport pogodowy 2017; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:38 Wyciągnięci z PAKI - odc. 4; program kabaretowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; Prezentacja fragmentów (skecze i piosenki) z dorobku kabaretów: Potem, Ciach, Jurki, Quasi - Kabaret Rafała Kmity, Ireneusz Krosny, Grupa MoCarta wybranych według klucza rodzinnego, czyli takich, które w sposób satyryczny lub humorystyczny na inny sposób opowiadają o stosunkach małżeńskich i rodzinnych.
18:03 MY PROMYCZKI DOBRA; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:26 Działo się w Krakowie - 27.08.2017; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; O wydarzeniach jakie odbywały się w Krakowie 27 sierpnia opowiada Alicja Zaskórska z Muzeum Historycznego Miasta Krakowa.
18:30 Kronika - program informacyjny; STEREO, 16:9, Na żywo
18:52 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
18:54 Kronika sportowa flesh 2017; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:56 Działo się w Krakowie; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; O wydarzeniach jakie odbywały się w Krakowie 27 sierpnia opowiada Alicja Zaskórska z Muzeum Historycznego Miasta Krakowa.
19:05 Żużel - 65. Turniej o Łańcuch Herbowy; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Żużel - 65. Turniej o Łańcuch Herbowy; STEREO, 16:9, Na żywo
20:55 Żużel - 65. Turniej o Łańcuch Herbowy; STEREO, 16:9, Na żywo
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Pogoda - 27.08 - 3; STEREO, 16:9
22:30 e - sport planet; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:50 W ostatniej puszczy Europy; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Tańczący z naturą - Mury i pazury; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:50 Dzikie wyspy. Amazonia - pływające lasy (Wildest Islands: Amazon River Islands: The Floating Forest); cykl dokumentalny kraj prod.Holandia (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:50 Listy do PRL - u - .; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:05 Nożem i widelcem - odc. 9) Smaczne smażone, czyli do czego służy frytura, musy czekoladowe; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:25 Przystań; film TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:45 Tykociński Kosmos; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Skrzydlate marzenia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:45 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Podlasia portret podróżny; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:35 Ocalony świat - odc. 11 Na mokradłach życie kwitnie; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Nożem i widelcem - odc. 9) Smaczne smażone, czyli do czego służy frytura, musy czekoladowe; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:20 Na szlaku wydarzeń odc.10; magazyn kulturalno-społeczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Jak to działa - odc. 123 Ciekawe urządzenia, cz. 4; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Zakończenie dnia

Polsat
05:00 Disco Gramy
06:00 Nowy dzień z Polsat News
07:45 Dragons: Defenders of Berk (19)
08:15 Jeźdźcy smoków na końcu świata (39)
08:45 Przygody Kota w butach (5)
09:15 Tygrys i przyjaciele - film animowany, USA/Japonia, 2000
10:55 Wakacje rodziny Johnsonów - komedia, USA, 2004
13:15 Gruby Albert - komedia, USA, 2004
15:10 Pani Doubtfire - komedia, USA, 1993
17:50 Nasz Nowy Dom (84)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich (344)
20:05 Przebój Lata RMF FM i Polsatu
23:05 Bumerang - komedia, USA, 1992
01:35 Dotyk przeznaczenia - thriller, USA, 2000
03:55 Tajemnice losu

TVN
05:20 Uwaga! (5051)
05:45 Mango - Telezakupy
07:55 Nowa Maja w ogrodzie (6/52)
08:25 Akademia ogrodnika (33/52)
08:30 Dzień Dobry Wakacje (20)
11:00 Dom marzeń 2 (11/12)
12:00 Co za tydzień
12:35 70 lat PWST, „Voyage, voyage" - film dokument
13:35 Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń - komedia, USA/Niemcy, 2004
15:50 Madagaskar III - komedia, USA, 2012
17:50 Gotowi na sezon (13)
18:00 Ugotowani 12 (5/10)
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga! (5052)
20:00 World Trade Center - film obyczajowy, USA, 2006
22:45 Ninja II: Cień łzy - film sensacyjny, USA/Tajlandia, 2013
00:40 Niezwykłe przypadki medyczne 2 (5/8)
01:10 Niezwykłe przypadki medyczne 2 (6/8)
01:40 Revolution (12/20)
02:40 Uwaga! (5052)
03:00 Moc Magii (233/355)
04:10 Nic straconego

TV 4
6:00 Światowe rekordy Guinnessa (12) - program rozrywkowy
7:00 Klub przyjaciół Myszki Miki (26) - serial animowany
7:30 Klub przyjaciół Myszki Miki (29) - serial animowany
8:00 Kacper i przyjaciele (38) - serial animowany
8:35 Wendy Wu: Nastoletnia wojowniczka - film przygodowy, USA 2006
10:25 Galileo (615) - program popularnonaukowy
11:25 Galileo (616) - program popularnonaukowy
12:30 Przysięga - film przygodowy, Hongkong/Japonia/Chiny/Korea Południowa 2005
14:35 Okręt (1/2) - dramat wojenny, Niemcy 1997
16:35 Okręt (2-ost.) - dramat wojenny, Niemcy 1997
19:00 Galileo (617) - program popularnonaukowy
20:00 Trefny wóz - film sensacyjny, USA 2012
21:50 Granice bólu - horror, Francja/Portugalia/Hiszpania 2012
0:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny
1:00 Ameryka: Ściśle tajne - film dokumentalny, USA 2012
2:00 Wielka piątka (1) - serial dokumentalny
3:00 Disco Polo Life - program muzyczny
4:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
5:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny

TVN 7
05:15 Ukryta prawda (347)
06:15 Ukryta prawda (348)
07:15 Mango - Telezakupy
09:20 Wojny magazynowe Teksas 3 (10/11)
09:55 Wojny magazynowe Teksas 3 (11)
10:25 Remontowy biznes braci Scott 2 (18/26)
11:20 Remontowy biznes braci Scott 2 (19/26)
12:20 Brzydula (34/55)
12:50 Brzydula (35/55)
13:25 Brzydula (36/55)
13:55 Brzydula (37/55)
14:30 Brzydula (38/55)
15:00 Poszukiwacze - western, USA, 1956
17:35 Batman Forever - film przygodowy, USA, 1995
20:00 Jądro Ziemi - film katastroficzny, USA/Wielka Brytania, 2003
22:50 Czysty Geniusz (12/13)
23:50 Komora - film sensacyjny, USA, 1996
02:10 Lista klientów (4/15)
03:10 Moc Magii (233/355)
05:20 Koniec programu

TV Puls
6:00 Taki jest świat 3 (21) - program informacyjny
6:50 Co ludzie powiedzą? 5: Ogłoszenie (10) - serial komediowy
7:30 Co ludzie powiedzą?: Wypadek tatusia (1) - serial komediowy
8:05 Co ludzie powiedzą?: Nowy proboszcz (2) - serial komediowy
8:50 13 posterunek 2 (33) - serial komediowy
9:30 13 posterunek 2 (39) - serial komediowy
10:10 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta: Droga Krzyżowa. Początek (3/8) - serial dokumentalny
10:45 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta: Droga Krzyżowa. Drugi odcinek (4/8) - serial dokumentalny
11:20 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta: Droga Krzyżowa. Sacrum i profanum (5/8) - serial dokumentalny
11:50 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Królewna Śnieżka - baśń filmowa, Niemcy 2009
13:15 Piękna i bestia - film fantasy, Niemcy/Austria 2012
14:55 Pokojówka na Manhattanie - komedia romantyczna, USA 2002
17:00 Piraci z Karaibów: Klątwa "Czarnej Perły" - film przygodowy, USA 2003
20:00 Niedziela z gwiazdami: John Wick - film sensacyjny, USA 2014
22:00 Dziedzictwo Bourne'a - film sensacyjny, USA 2012
0:50 Wikingowie 3 (3/10) - serial historyczny
1:55 Zobacz to!: Ale numer! 2 (14) - program rozrywkowy
2:30 Taki jest świat 3 (21) - program informacyjny
3:05 Biesiada na cztery pory roku: Biesiada kurpiowska - miód kurpiowski (1/10) - serial dokumentalny
3:35 Biesiada na cztery pory roku: Biesiada wędkarska - karp zatorski (2/10) - serial dokumentalny
4:00 Biesiada na cztery pory roku: Biesiada tatarska: Pierekaczewnik (3/10) - serial dokumentalny
4:25 Biesiada na cztery pory roku: Biesiada sami swoi: Kołacz śląski (4/10) - serial dokumentalny
4:50 Twój Puls (6) - magazyn lifestylowy
5:35 Menu na miarę (4) - program kulinarny

Puls 2
6:00 Skorpion (20) - serial sensacyjny
6:50 W królestwie smoków - film przygodowy, Czechy/USA 2000
9:15 Zaczarowany świat Belli - film animowany, USA 2000
10:40 Kopciuszek: Spełnione marzenia - film animowany, USA 2002
12:05 Król Lew - film animowany, USA 1994
14:00 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta: Droga Krzyżowa. Początek (3/8) - serial dokumentalny
14:30 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta: Droga Krzyżowa. Drugi odcinek (4/8) - serial dokumentalny
15:00 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta: Droga Krzyżowa. Sacrum i profanum (5/8) - serial dokumentalny
15:30 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta: Droga Krzyżowa. Golgota (6/8) - serial dokumentalny
16:00 Wojna o kontener (8) - serial dokumentalny
16:30 Wojna o kontener (9) - serial dokumentalny
17:00 Aukcja w ciemno 3 (11) - serial dokumentalny
17:30 Aukcja w ciemno 3 (12) - serial dokumentalny
18:00 Aukcja w ciemno 3 (13) - serial dokumentalny
18:30 Gwiazdy lombardu 17 (407) - reality show
19:00 Gwiazdy lombardu 17 (408) - reality show
19:30 Gwiazdy lombardu 17 (409) - reality show
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (10) - serial kryminalny
20:55 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (11) - serial kryminalny
21:50 Zabójcze umysły 3: Tabula Rasa (64) - serial kryminalny
22:45 Agenci NCIS 9: Nowo narodzony król (11) - serial sensacyjny
23:40 Agenci NCIS 9: Dom za miastem (12) - serial sensacyjny
0:30 Trzynasty apostoł 2: Wiara (7) - serial sensacyjny
1:35 Niesamowite!: Czy ja to wszystko zrobiłem? (23/25) - serial dokumentalny
2:20 Niesamowite!: Bezdomny Zenek (24/25) - serial dokumentalny
3:00 JRG w akcji (2) - serial dokumentalny
3:25 No problem! (5) - program lifestylowy
3:50 Na jedwabnym szlaku: Kulinarny zachwyt (4/10) - serial dokumentalny
4:15 Na jedwabnym szlaku: Chiński smok (5/10) - serial dokumentalny
4:40 Na jedwabnym szlaku: Lekcja religii (6/10) - serial dokumentalny
5:10 Na jedwabnym szlaku: Chiński sport to zdrowie (7/10) - serial dokumentalny
5:35 Na jedwabnym szlaku: Mądrość narodu (8/10) - serial dokumentalny

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:09 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:11 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:34 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:41 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:09 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:11 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:34 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:41 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:09 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:11 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:34 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:41 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:09 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:11 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:39 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:42 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:50 Woronicza 17; STEREO, 16:9, Na żywo
10:59 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:29 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
11:59 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
12:24 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:29 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
12:59 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
13:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
13:24 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:29 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
13:59 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
14:29 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
14:59 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
15:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:30 Kościół z bliska; STEREO, 16:9, Na żywo
15:59 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień Weekend. -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Serwis Info Dzień weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Panorama -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Gość Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Nie da się ukryć; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
21:28 Flesz Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:49 Bez retuszu; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:28 Nie da się ukryć; magazyn; STEREO, 16:9
24:00 Serwis Info Wieczór weekend; STEREO, 16:9, Na żywo
00:20 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
01:13 Nie da się ukryć; magazyn; STEREO, 16:9
01:41 Flesz Info Wieczór; STEREO, 16:9
02:00 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
02:27 Gość Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
02:55 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
03:10 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
03:35 Reportaż TVP INFO - Wirtuozi przestworzy; reportaż; STEREO, 16:9
03:50 Kościół z bliska; STEREO, 16:9
04:26 Ginące cywilizacje - Dziecko otwartych przestrzeni. Mongołowie z pustyni Gobi odc. 17 (Enddangered civilisations); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (1999); Dla małoletnich od lat 12
05:30 Prawdę mówiąc - Henryk Talar - odc. 188; magazyn; STEREO, 16:9
05:50 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:15 Królowa Bona - odc. 10 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:20 Saga rodów - Ród Ładyszów; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
07:45 Dary cioci Unrry  27'; cykl reportaży kraj prod.Polska (2015); Dla małoletnich od lat 12
08:20 Magazyn z Wysp - /13/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2017); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:40 Polska z Miodkiem - (122) Koniecpol, Terespol; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Teleranek - odc. 37 -  txt. str. 777; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Ziarno - Prezenty od Pana Boga; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Baw się słowami - /26/ Tydzień; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Baw się słowami - /28/ Owoce; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Magiczne drzewo - odc. 3 - Kredka -  txt. str. 777 AD; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
10:45 Magiczne drzewo - odc. 4 - Berło -  txt. str. 777 AD; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
11:45 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:00 Anioł Pański (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2017); STEREO, 16:9, Transmisja
12:15 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:45 Tornister pełen uśmiechów 2017 - finał akcji Caritas Polska; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pw.św. Jana Chrzciciela w Gdańsku (Kiełpino); STEREO, 16:9, Transmisja
14:40 Królowa Bona - odc. 10 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Herbatka z kabaretem - (11); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
16:20 Powstanie Warszawskie dzień po dniu - odc. 27; felieton; Dla małoletnich od lat 7
16:30 Rodzinka.pl - odc. 151 "Zima, zima...ach to TY!" sezon 6 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Rodzinka.pl - odc. 152 "O miłości i zimniej wodzie" sezon 6 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:25 Polska z Miodkiem - (122) Koniecpol, Terespol; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:50 Tornister pełen uśmiechów 2017 - finał akcji Caritas Polska; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Siostry - odc. 9/13 - Paweł i Gaweł -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:50 Oczy w oczy - (51) Halina Frąckowiak; Dla małoletnich od lat 7
19:25 Baw się słowami - /26/ Tydzień; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Dobranocka - Baśnie i bajki polskie - odc. 20 - Zuzanka i Utopce; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Dobranocka - Cała Polska Czyta dzieciom - Czytanie przed spaniem - Przedszkole; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Wiedźmy - odc. 13/13 - Dzieje drugiego pocisku -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:40 Doskonałe popołudnie -  txt. str. 777  91'; film obyczajowy kraj prod.Polska (2005); reż.:Przemysław Wojcieszek; wyk.:Michał Czernecki, Magdalena Popławska, Gosia Dobrowolska, Jerzy Stuhr, Dorota Kamińska, Sławomir Orzechowski, Krzysztof Czeczot; Dla małoletnich od lat 12
23:20 A la show - (13) - Janusz Głowacki; talk-show; Bez ograniczeń wiekowych
23:55 Zakochaj się w Polsce - odc. 6 Żyrardów -  txt. str. 777; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
00:20 Polska z Miodkiem - (122) Koniecpol, Terespol; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Siostry - odc. 9/13 - Paweł i Gaweł -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:20 Baw się słowami - /26/ Tydzień; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Baw się słowami - /28/ Owoce; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Baśnie i bajki polskie - odc. 20 - Zuzanka i Utopce -  txt. str. 777; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Wiedźmy - odc. 13/13 - Dzieje drugiego pocisku -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:35 Oczy w oczy - (51) Halina Frąckowiak; Dla małoletnich od lat 7
04:10 Doskonałe popołudnie -  txt. str. 777  91'; film obyczajowy kraj prod.Polska (2005); reż.:Przemysław Wojcieszek; wyk.:Michał Czernecki, Magdalena Popławska, Gosia Dobrowolska, Jerzy Stuhr, Dorota Kamińska, Sławomir Orzechowski, Krzysztof Czeczot; Dla małoletnich od lat 12
05:40 Powstanie Warszawskie dzień po dniu - odc. 27; felieton; Dla małoletnich od lat 7
05:50 Halo Polonia - muzycznie.... - /3/; Bez ograniczeń wiekowych
06:10 Zakończenie dnia

TVS
5:40 Bonanza - serial obyczajowy
6:45 Muzyczne podróże - program muzyczny
7:35 Muzyczne podróże - program muzyczny
8:30 Muzyczny budzik - program muzyczny dla dzieci
8:45 Bajkowa TVS - program dla dzieci
9:50 Mała lista TVS - program muzyczny
10:30 Propozycje do "Małej listy TVS" - program muzyczny
10:50 Weekend z TVS - program rozrywkowy
11:10 Winnetou - film przygodowy, Jugosławia/RFN/Włochy 1963
13:15 Przy muzyce po śląsku - program rozrywkowy
13:35 Weekend z TVS - program rozrywkowy
13:55 Śląska karuzela - program muzyczny
14:50 Weekend z TVS - program rozrywkowy
15:00 Muzyczny kącik Damiana Holeckiego - program muzyczny
16:00 Koncert życzeń - magazyn muzyczny
17:15 My wam to zagramy - program muzyczny
17:55 Propozycje do "Małej listy TVS" - program muzyczny
18:05 Bajkowa TVS - program dla dzieci
20:00 Szlagierowa lista TVS - program muzyczny
21:55 Koncert życzeń - magazyn muzyczny
23:20 Muzyczne podróże - program muzyczny
0:15 Robin z Sherwood - serial przygodowy
1:20 Śląskie od kuchni - magazyn kulinarny
2:30 Emisja nocna - programy powtórkowe

TVN 24
6:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
6:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
7:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
7:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
8:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
8:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
9:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
9:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
10:45 Ława polityków - program publicystyczny
11:52 Loża prasowa - program publicystyczny
12:47 Ewa Ewart poleca
14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
14:30 Pamięć absolutna - program publicystyczny
15:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
16:00 Fakty po południu - program informacyjny
17:30 Teleserwis - magazyn informacyjny
18:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
18:15 Ranking Mazura - program informacyjny
19:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
19:21 Fakty po Faktach - program informacyjny
20:00 Ława polityków - program publicystyczny
21:03 Loża prasowa - program publicystyczny
22:00 Szkło kontaktowe - program rozrywkowy
23:00 Dzień po dniu - magazyn publicystyczny
23:30 Inny punkt widzenia - magazyn
0:16 Fakty po Faktach - program informacyjny
0:56 Ranking Mazura - program informacyjny
1:50 Szkło kontaktowe - program rozrywkowy
2:49 Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy
3:19 Pamięć absolutna - program publicystyczny
3:50 Film dokumentalny - film
4:47 Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy
5:17 Fakty po Faktach - program informacyjny

TVN 24 BIS
6:00 Biznes dla ludzi
6:34 Inny punkt widzenia - magazyn
6:57 Reportaż w TVN24 BiŚ
10:00 Pokaż nam świat - magazyn
10:30 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
11:00 Reportaż w TVN24 BiŚ
12:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
12:30 Świat w południe - magazyn
13:05 Kawa na ławę - magazyn
14:30 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
15:00 Loża prasowa - program publicystyczny
16:00 Świat o czwartej - program informacyjny
16:30 Pokaż nam świat - magazyn
18:10 Świat technologii - program popularnonaukowy
18:31 24 godziny po południu - program informacyjny
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:25 Fakty po Faktach - program informacyjny
20:00 Reportaż w TVN24 BiŚ
0:36 Xięgarnia - magazyn kulturalny
0:58 Biznes dla ludzi
2:00 Drugie śniadanie mistrzów - magazyn kulturalny
2:56 Tydzień na rynkach - magazyn ekonomiczny
3:30 Biznes dla ludzi
4:00 Tydzień na rynkach - magazyn ekonomiczny
5:00 Drugie śniadanie mistrzów - magazyn kulturalny

Polsat News
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
10:00 Informacje - magazyn informacyjny
10:10 Pogoda - program informacyjny
10:15 Przegląd Rzeczpospolitej - magazyn
11:00 Informacje - magazyn informacyjny
11:30 Informacje - magazyn informacyjny
11:45 Pogoda - program informacyjny
11:50 Angelus - program religijny
12:35 Informacje - magazyn informacyjny
12:55 Pogoda - program informacyjny
13:00 Informacje - magazyn informacyjny
13:30 Wystarczy chcieć - magazyn
14:00 Informacje - magazyn informacyjny
14:30 Informacje - magazyn informacyjny
14:55 Pogoda - program informacyjny
15:00 Informacje - magazyn informacyjny
15:25 Sport - program informacyjny
15:30 Informacje - magazyn informacyjny
15:55 Pogoda - program informacyjny
16:00 Informacje - magazyn informacyjny
16:30 Informacje - magazyn informacyjny
16:55 Pogoda - program informacyjny
17:00 Informacje - magazyn informacyjny
17:20 Sport - program informacyjny
17:25 Pogoda - program informacyjny
17:30 Agropasja - magazyn
17:55 Pogoda - program informacyjny
18:00 Informacje - magazyn informacyjny
18:15 Pogoda - program informacyjny
18:20 Pociąg do polityki - program publicystyczny
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:15 Weekend "Wydarzeń" - program publicystyczny
19:30 Państwo w państwie - program publicystyczny
21:00 Informacje - magazyn informacyjny
21:25 Pogoda - program informacyjny
21:30 Informacje - magazyn informacyjny
22:00 Wydarzenia - magazyn informacyjny
23:00 Informacje - magazyn informacyjny
23:30 Informacje - magazyn informacyjny
23:55 Pogoda - program informacyjny
0:00 Państwo w państwie - program publicystyczny
1:30 Wysokie C - magazyn kulturalny
1:55 Weekend "Wydarzeń" - program publicystyczny
2:15 Zakończenie programu

Super Polsat
6:00 Agropasja (116) - magazyn
6:30 Wydarzenia - program informacyjny
7:00 Wydarzenia - program informacyjny
7:30 Scooby-Doo i Brygada Detektywów (15) - serial animowany
8:15 Ania z Zielonego Wzgórza: Dalsze losy (2-ost.) - film obyczajowy, Kanada/USA 1987
10:40 Gruby Albert - komedia, USA 2004
12:40 Czas na rewanż - komedia romantyczna, Kanada/USA 2006
14:45 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy - Polska 2017 - mecz fazy grupowej
17:00 Polacy w świecie (29) - serial dokumentalny
17:30 Tajna historia XX wieku (13) - serial dokumentalny
18:00 Małżeństwo z rozsądku - komedia muzyczna, Polska 1966
20:00 Bez względu na cenę - dramat obyczajowy, USA 2012
22:05 Disco pod Gwiazdami - koncert
0:30 Don Gabriel - komediodramat, Polska 1966
2:30 Malanowski i partnerzy (658) - serial fabularno-dokumentalny
3:00 Malanowski i partnerzy (659) - serial fabularno-dokumentalny
3:30 Malanowski i partnerzy (660) - serial fabularno-dokumentalny
4:00 Malanowski i partnerzy (661) - serial fabularno-dokumentalny
4:30 Nasz nowy dom (35) - reality show
5:30 Tajna historia XX wieku (13) - serial dokumentalny

Polsat 2
6:00 Małolaty: Sexting (47) - serial paradokumentalny
7:00 Małolaty: Przemiana (48) - serial paradokumentalny
8:00 Ameryka marzeń: Bokser (5) - serial paradokumentalny
9:00 Dzień, który zmienił moje życie: Podglądacz. 10 lat później (81) - serial paradokumentalny
10:00 Dzień, który zmienił moje życie: Zakład. Była żona mojego męża chce skraść moje życie (82) - serial paradokumentalny
11:00 Dzień, który zmienił moje życie: Oszczerstwo. Nieszczęsne melodie (83) - serial paradokumentalny
12:00 Dzień, który zmienił moje życie: Koszmar za zamknietymi drzwiami. Pracownik społeczny (84) - serial paradokumentalny
13:00 Dzień, który zmienił moje życie: Striptiz. Halo, tu kuchnia (85) - serial paradokumentalny
14:00 Niania w wielkim mieście (12) - serial obyczajowy
15:00 Nasz nowy dom (31) - reality show
16:00 Ameryka marzeń: Polonijny oszust (6) - serial paradokumentalny
17:00 Daleko od noszy - Reanimacja (6) - serial komediowy
17:30 Malanowski i partnerzy: Bezbronny w śpiączce (293) - serial fabularno-dokumentalny
18:00 Malanowski i partnerzy: Stajenna (294) - serial fabularno-dokumentalny
18:30 Malanowski i partnerzy: Niebezpieczne czary (295) - serial fabularno-dokumentalny
19:00 Świat według Kiepskich: Allegretto (516) - serial komediowy
19:30 Ewa gotuje (189) - magazyn kulinarny
20:05 Wydarzenia - magazyn informacyjny
20:45 Skazaniec - dramat kryminalny, USA 2008
22:55 Czyngis-chan - dramat historyczny, Mongolia/Rosja/Niemcy 2007
1:35 8. Sopocka Noc Kabaretowa (9) - program rozrywkowy
1:55 Imperium Disco Polo (104) - magazyn muzyczny
2:30 Wydarzenia - magazyn informacyjny
3:00 Ameryka marzeń: Polonijny oszust (6) - serial paradokumentalny
4:00 Świat według Kiepskich: Tłusty czwartek (514) - serial komediowy
4:30 Zdrady: Kobieta z zasadami (20) - serial paradokumentalny
5:30 Daleko od noszy: Wielkie powitanie (14) - serial komediowy

ATM Rozrywka
6:00 Disco gramy - program muzyczny
7:00 Cimarron Strip: Człowiek bestia (11) - western, USA 1968
8:30 5 o'Clark: Marcello Murgia (12) - program rozrywkowy
9:00 Pierwsza miłość (2501) - serial obyczajowy
9:40 Pierwsza miłość (2502) - serial obyczajowy
10:20 Pierwsza miłość (2503) - serial obyczajowy
11:00 Pierwsza miłość (2504) - serial obyczajowy
11:40 Pierwsza miłość (2505) - serial obyczajowy
12:30 Na rybę: Sanowy pstrąg (10) - magazyn wędkarski
13:00 Małolaty: Mój pierwszy raz (54) - serial paradokumentalny
14:00 Lizzie McGuire (31) - serial komediowy
14:30 Lizzie McGuire: W pogoni za piłką (1) - serial komediowy
15:00 Świat według Kiepskich: Babski wieczór (309) - serial komediowy
15:30 Świat według Kiepskich: Kochaj albo tańcz (311) - serial komediowy
16:00 Świat według Kiepskich: Kalendarz (313) - serial komediowy
16:30 Świat według Kiepskich: Dance macabre (315) - serial komediowy
17:00 Słoiki: Przed ślubem (49) - serial paradokumentalny
18:00 Słoiki: Wnuczek (50) - serial paradokumentalny
19:00 U-900 - komedia, Niemcy 2008
21:10 Plebs (5) - serial komediowy
21:40 Plebs (6) - serial komediowy
22:05 Świat według Kiepskich: Armagiedon (2) - serial komediowy
22:30 Świat według Kiepskich: Bara-bara (3) - serial komediowy
23:05 Chłopaki z baraków - komedia kryminalna, Kanada 2006
1:10 Lizzie McGuire (31) - serial komediowy
1:35 Lizzie McGuire (1) - serial komediowy
2:00 Małolaty: Mój pierwszy raz (54) - serial paradokumentalny
3:00 Na rybę: Szwedzki szczupak (11) - magazyn wędkarski
3:30 Czas na kulturę (6) - program kulturalny
4:00 Disco gramy - program muzyczny
5:00 Disco gramy - program muzyczny

Polsat Sport
7:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy - Polska 2017 - mecz fazy grupowej: Polska - Serbia
9:00 Boks: Walka o pas federacji WBO World w Carson - waga superpółśrednia: Miguel Cotto - Yoshihiro Kamegai
11:00 Cafe Futbol - magazyn piłkarski
12:30 Piłka nożna: Nice 1. liga - mecz: GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała
14:30 Piłka nożna: Nice 1. liga - mecz: GKS Katowice - Odra Opole
17:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy - Polska 2017 - studio
17:15 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy - Polska 2017 - mecz fazy grupowej: Włochy - Słowacja
19:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy - Polska 2017 - studio
20:15 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy - Polska 2017 - mecz fazy grupowej: Niemcy - Czechy
23:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy - Polska 2017 - studio
23:30 Boks: Walka o pas federacji WBO World w Carson - waga superpółśrednia: Miguel Cotto - Yoshihiro Kamegai
2:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Polska - Dania
4:00 Zakończenie programu

Polsat Sport Extra
7:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy - Polska 2017 - mecz fazy grupowej: Polska - Finlandia
9:30 Trans World Sport - magazyn sportowy
10:40 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Wielkiej Brytanii - rozgrzewka w klasie Moto3
11:10 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Wielkiej Brytanii - rozgrzewka w klasie Moto2
11:40 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Wielkiej Brytanii - rozgrzewka w klasie MotoGP
12:10 Atleci - magazyn sportowy
13:15 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Wielkiej Brytanii - wyścig w klasie Moto3
14:00 Konferencja prasowa selekcjonera Adama Nawałki
14:40 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Wielkiej Brytanii - wyścig w klasie Moto2
16:30 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Wielkiej Brytanii - wyścig w klasie MotoGP
17:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy - Polska 2017 - mecz fazy grupowej: Belgia - Turcja
20:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy - Polska 2017 - mecz fazy grupowej: Francja - Holandia
23:00 Biatlon letni: Mistrzostwa Świata w Czajkowskim - bieg na dochodzenie mężczyzn
0:10 Biatlon letni: Mistrzostwa Świata w Czajkowskim - bieg na dochodzenie kobiet
1:30 Sporty walki: KSW - sporty walki
4:30 Zakończenie programu

Eurosport 1
7:15 Tenis: Turniej French Open w Paryżu - mecz finałowy gry pojedynczej kobiet: Jelena Ostapenko - Simona Halep
8:30 Skoki do wody: Uniwersjada w Tajpej - trampolina 3-metrowa - finał kobiet
9:00 Skoki do wody: Uniwersjada w Tajpej - finał skoków drużynowych
10:00 Skoki do wody: Uniwersjada w Tajpej - wieża 10-metrowa - finał mężczyzn
10:45 Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup - 1. wyścig w Stavelot
11:15 Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup - 2. wyścig w Stavelot
12:15 Kolarstwo: Tour de l'Avenir - 9. etap: Bourg-St-Maurice - Albiez-Montrond
13:45 Kolarstwo: Vuelta a Espana - 8. etap: Hellín - Xorret de Catí
14:45 Vuelta extra - magazyn kolarski
15:00 Kolarstwo: Vuelta a Espana - 9. etap: Orihuela - Cumbre del Sol
17:45 Vuelta extra - magazyn kolarski
18:00 Lekkoatletyka: Uniwersjada w Tajpej - lekkoatletyka
19:00 Jeździectwo: Mistrzostwa Europy FEI w Göteborgu - jeździectwo
19:55 Wiadomości Eurosportu - magazyn informacyjny
20:00 Kolarstwo: Vuelta a Espana - skrót 9. etapu
21:00 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix w Hakubie - skoki narciarskie
22:00 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Europy: Rajd Czech - rajdy
22:25 Wiadomości Eurosportu - magazyn informacyjny
22:30 Piłka nożna: MLS - mecz: Montreal Impact - Toronto FC
0:30 Kolarstwo: Vuelta a Espana - 9. etap: Orihuela - Cumbre del Sol
3:00 Piłka nożna: MLS - mecz: Los Angeles Galaxy - San Jose Earthquakes
3:15 Kolarstwo: Vuelta a Espana - 9. etap: Orihuela - Cumbre del Sol
4:30 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix w Hakubie - skoki narciarskie
5:45 Kolarstwo: Vuelta a Espana - 9. etap: Orihuela - Cumbre del Sol

FightBox
06:15 Ultimate First League
06:30 Taekwondo
06:45 Osaka Funny Wrestling
07:00 World Series of Boxing - WSB
07:55 Japan Queen Tournament
08:15 Ultimate First League
08:30 Taekwondo
08:45 Osaka Funny Wrestling
09:00 NEW Extreme 4
11:05 FightBox King of Kings Heroes Series, Tallinn
13:10 King of Kings Heroes Grand Prix
15:25 Explosion Fight Night
16:20 OZ Academy
16:50 Fight Code
19:00 World Series of Boxing - WSB
19:55 Japan Queen Tournament
20:15 Ultimate First League
20:30 Taekwondo
20:45 Osaka Funny Wrestling
21:00 Hip Show
22:05 Reality Cage of Combat
22:55 Fighting Rookies
23:45 Ultimate FightBox Armageddon
01:00 Mix Fight Gala
04:10 Art of Fighting
04:55 Osaka Funny Wrestling
05:10 Japan Queen Tournament
05:20 Ultimate First League
05:30 Taekwondo
05:45 Osaka Funny Wrestling

Canal +
6:00 Nie przegap - magazyn informacyjny
6:10 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
6:25 Samotny rejs - dramat przygodowy, Francja 2013
8:05 Architekt - komediodramat, USA 2016
9:40 Nie przegap - magazyn informacyjny
9:50 Nie ma mowy! - komedia romantyczna, Kanada/USA 2015
11:35 Sekretne życie kangura - serial dokumentalny
12:25 Nie przegap - magazyn informacyjny
12:35 Łapu-capu extra (5) - chochliki telewizyjne
13:05 Bridget Jones 3 - komedia romantyczna, Francja/Irlandia/Wielka Brytania/USA 2016
15:10 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Lech Poznań - Arka Gdynia
17:35 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin
20:00 Piłka nożna: Liga+ Extra - magazyn ligi polskiej
21:30 Made in Europa. Premiera: Jestem mordercą - thriller, Polska 2016
23:30 Bone Tomahawk - western, Wielka Brytania/USA 2015
1:40 Zabójca idealny - film sensacyjny, Szwecja/Hiszpania/USA 2016
3:05 Czerwony pająk - thriller, Polska 2015
4:40 Partner - film krótkometrażowy, Francja 2016
5:00 Rok z życia łosia - film dokumentalny, Francja 2015

HBO
6:00 Adam - dramat obyczajowy, USA 2009
7:40 Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia - film przygodowy, Hongkong/Kanada/Chiny/USA 2016
9:35 Gdzie jest Nemo? - film animowany, USA 2003
11:20 Country Strong - dramat obyczajowy, USA 2010
13:20 W poszukiwaniu Felliniego - dramat obyczajowy, Włochy/USA 2017
15:05 Notatki dla córki - dramat obyczajowy, USA 2016
16:45 Angry Birds Film - film animowany, Finlandia/USA 2016
18:25 Mój przyjaciel smok - film familijny, USA 2016
20:10 Niedzielny megahit. Premiera: Vaiana: Skarb oceanu - film animowany, USA 2016
22:00 Nieśmiertelne życie Henrietty Lacks - dramat obyczajowy, USA 2017
23:35 Tadż Mahal - thriller, Francja 2015
1:05 Jęk czarnego węża - dramat obyczajowy, USA 2006
3:00 Premiera: Gra o tron 7 (7-ost.) - serial fantasy
4:25 Nieśmiertelne życie Henrietty Lacks - dramat obyczajowy, USA 2017

Cinemax
6:00 Wszyscy mają się dobrze - dramat obyczajowy, Włochy/USA 2009
7:40 Od zawsze - film krótkometrażowy, Niemcy 2014
7:55 Starsky i Hutch - komedia sensacyjna, USA 2004
9:35 Moll Flanders - dramat obyczajowy, Irlandia/USA 1996
11:40 London Town - dramat obyczajowy, Niemcy/Wielka Brytania/USA 2016
13:15 Pistolet dla Ringa - western, Włochy/Hiszpania 1965
14:55 Bez granic - dramat obyczajowy, Iran 2014
16:35 Wszyscy mają się dobrze - dramat obyczajowy, Włochy/USA 2009
18:15 Starsky i Hutch - komedia sensacyjna, USA 2004
20:00 Niedzielna premiera: Dzikie łowy - film przygodowy, Nowa Zelandia 2016
21:40 Dyskont - komedia, Francja 2014
23:25 Emigrant z żelkowej malinowej łódki - komedia, Finlandia/Szwecja 2014
1:00 Mój trudny teść - komedia obyczajowa, Niemcy 2015
2:30 Cień mgły - thriller, Wielka Brytania 2015
4:00 Moll Flanders - dramat obyczajowy, Irlandia/USA 1996

Tele 5
5:50 Disco Bandżo Mix - program muzyczny
7:45 Telezakupy
9:30 Na osi (138) - magazyn motoryzacyjny
10:15 Ucieczka w kosmos 3 (2) - serial SF
11:15 Podwodny raj Borneo (8/22) - serial dokumentalny
11:50 Rafy koralowe (2/13) - serial dokumentalny
12:20 Zagrożenie z kosmosu - film SF, Kanada/USA 2005
14:10 Jej mały sekret - komedia romantyczna, USA 2005
15:50 Łowcy huraganów - film katastroficzny, Kanada/USA 2009
17:50 Wytańczyć marzenia - serial obyczajowy
18:50 Nieźle kliknięci - program rozrywkowy
20:00 Bogowie i potwory - dramat obyczajowy, Wielka Brytania/USA 1998
22:10 Królowa Miecza (13/22) - serial przygodowy
23:10 Napalone ciała - film erotyczny, USA 2001
0:40 10 Extra Mocnych - program rozrywkowy
1:20 Telezakupy
5:00 Nocny patrol 2 - program rozrywkowy

TV Trwam
06:55 Prawdziwie spadła z nieba
07:55 Świat w obrazach
08:00 Słowo życia
08:05 Polski punkt widzenia
08:25 Święty na każdy dzień
08:30 Bazylika Santa Maria Maggiore
09:00 Ocalić od zapomnienia
09:10 Spotkanie z Magdą Buczek
09:15 Katecheza ks. bp. Antoniego Długosza
09:30 Msza święta
10:35 Przegląd katolickiego tygodnika „Niedziela”
10:40 Za Wenecją - Wyspy Laguny
11:15 Jan Paweł II i cud w Kostaryce
11:50 Przypowieści Jezusa
12:00 Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem
12:20 Wieś - to też Polska
13:30 Papież Polak do rodaków
14:10 Przeszedł czyściec na ziemi... Historia księdza biskupa Czesława Kaczmarka
15:10 Święty na każdy dzień
15:15 Za Wenecją - Wyspy Laguny
15:50 Niezwykłości przyrody Nowej Zelandii
16:00 Informacje dnia
16:10 Koncert życzeń
17:00 Tam, gdzie Bóg płacze
17:30 Okiem kamery
17:55 Kartka z kalendarza
18:00 Anioł Pański
18:05 Informacje dnia
18:15 Rozmowy niedokończone
19:25 Retrospekcja
19:30 Brat Ogień (5)
20:00 Informacje dnia
20:20 Różaniec
20:50 Śladami historii
21:00 Apel Jasnogórski
21:20 Informacje dnia
21:40 Cuda Jezusa
22:30 Wbrew wszelkim przeciwnościom
23:00 Jak my to widzimy
00:00 Słowo życia
00:05 Świat w obrazach
00:10 Informacje dnia
00:30 Okiem kamery
00:55 Kartka z kalendarza - Powstanie Warszawskie
01:00 Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem
01:15 Rozmowy niedokończone
02:25 Retrospekcja
02:30 Brat Ogień (5)
03:00 Informacje dnia
03:20 Różaniec
03:50 Śladami historii
04:00 Apel Jasnogórski
04:20 Informacje dnia
04:40 Cudowna Pani w bukowskim obrazie
05:00 Msza święta

Stopklatka TV
6:00 Na planie: Kopciuszek', 'Wilk z Wall Street', 'Wielki Gatsby' - magazyn filmowy
6:25 Komisarz Rex 5: Ślepa furia (62) - serial kryminalny
7:25 Komisarz Rex 5: Trujący gaz (63) - serial kryminalny
8:30 Poirot: Po pogrzebie - film kryminalny, Wielka Brytania 2005
10:20 Nie daj się ugryźć: Leśny drwal (5) - serial dokumentalny
11:25 Nie daj się ugryźć: Tropem baribali (6) - serial dokumentalny
12:25 MiłośćKropka.pl: Rowerzystka (13) - serial paradokumentalny
13:30 Pogromcy duchów - komedia SF, USA 1984
15:40 Wyspa zbłąkanych dusz - film fantasy, Niemcy/Dania/Szwecja 2007
17:55 Zostańmy przyjaciółmi - komedia romantyczna, Kanada/Niemcy/USA 2005
19:50 100 kultowych filmów: "Kill Bill" - magazyn filmowy
20:00 Galimatias, czyli kogel-mogel 2 - komedia obyczajowa, Polska 1989
22:00 Oficer i dżentelmen - melodramat, USA 1982
0:40 Uniwersalny żołnierz: Regeneracja - film SF, USA 2009
2:40 Firma - dramat sensacyjny, USA 1993
5:45 Pozytywne myślenie - film krótkometrażowy, Wielka Brytania 2014
5:59 Zakończenie programu

Fokus TV
6:00 Ratownicy (13-ost.) - serial obyczajowy
7:05 Uliczne eksperymenty: Strach i podziw (4) - serial dokumentalny
7:40 Sąsiedzi: Łyżwiarze (34) - serial animowany
7:45 Sąsiedzi: Fortepian (35) - serial animowany
7:55 Sąsiedzi: Nie święci garnki lepią (36) - serial animowany
8:05 Sąsiedzi: Usterka (37) - serial animowany
8:20 Sąsiedzi: Jabłko Wilhelma Tella (38) - serial animowany
8:25 Sąsiedzi: Klucz (39) - serial animowany
8:35 Sąsiedzi: Wielkie zakupy (40) - serial animowany
8:40 Sąsiedzi: Kosiarka (41) - serial animowany
8:55 Sąsiedzi: Generalne porządki (42) - serial animowany
9:05 Saga prastarej puszczy: Opowieść o dziku. Cena niezależności (6) - serial przyrodniczy
10:10 Premiera: Tygrys - cudowne zwierzę (6) - serial przyrodniczy
10:45 Wajrak na tropie: Zabójca zostawia ślad (6) - serial przyrodniczy
11:10 Rycerze (3) - film dokumentalny, Niemcy 2014
12:15 Starożytni kosmici: Potop (8) - serial dokumentalny
13:10 Wojny magazynowe (19) - reality show
13:40 Wojny magazynowe (20) - reality show
14:05 Wojny magazynowe (21) - reality show
14:35 Wojny magazynowe (22) - reality show
15:05 Premiera: Kryptonim szef (5) - serial dokumentalny
16:00 Aukcje XXL (6) - serial dokumentalny
16:25 Aukcje XXL (7) - serial dokumentalny
17:00 Na lodowym szlaku (11) - reality show
17:55 Czy leci z nami pilot? - film dokumentalny, Francja 2015
19:00 Tajniki produkcji (8) - serial dokumentalny
19:30 Tajniki produkcji (9) - serial dokumentalny
20:00 Wielkie konstrukcje III Rzeszy (6) - serial dokumentalny
21:00 Tajne dżihadystki w Wielkiej Brytanii - film dokumentalny, Wielka Brytania 2015
22:00 Żyć z połową mózgu - film dokumentalny, Wielka Brytania 2007
23:00 Niesamowite zagadki medyczne (3) - serial dokumentalny
0:05 Lotnicze akcje ratunkowe - Pacyfik (6) - serial dokumentalny
0:40 Lotnicze akcje ratunkowe - Pacyfik (7) - serial dokumentalny
1:00 Sala operacyjna: 200 kilogramów (2) - serial dokumentalny
1:40 Tajemnice historii: Z szablą na czołgi? (6) - serial dokumentalny
2:00 Życie Bałtyku: Wody Zalewu Wiślanego (2) - serial przyrodniczy
2:30 Pod lupą (9) - program rozrywkowy
3:05 Dzika Polska: Lasy pełne życia: Ucztowanie na polanie (7) - serial dokumentalny
3:40 Dzika Polska: Lasy pełne życia: Odkrywanie niedźwiedzia (8) - serial dokumentalny
4:05 Redakcja: Dział Śledczy: Jasnowidz (6) - serial paradokumentalny
5:00 Wędkarz na tropie: Okoń (4) - magazyn wędkarski
5:40 Kołowrotek: Belona (3) - magazyn wędkarski

Nowa TV
6:00 Disco Landia - nutki do pobudki (9) - program muzyczny
6:30 Disco Landia - nutki do pobudki (10) - program muzyczny
7:00 24 godziny online.pl (207) - program informacyjny
7:35 Federacja (4) - program rozrywkowy
8:00 Moda na sukces (6353) - telenowela
8:30 Moda na sukces (6354) - telenowela
9:00 Nowa Ja!: Co zrobić, aby czuć się atrakcyjnie? (6) - program poradnikowy
9:35 Wielka draka w dżungli - film animowany, Korea Południowa/Kolumbia/Meksyk 2014
11:25 Józefinka (19) - serial obyczajowy
12:25 Józefinka (20-ost.) - serial obyczajowy
13:25 Świat Wayne'a 2 - komedia muzyczna, USA 1993
15:20 Prepersi w Ameryce (3) - film dokumentalny, USA 2012
16:15 Nowa Ja!: Co zrobić, aby czuć się atrakcyjnie? (6) - program poradnikowy
16:55 Premiera: Bywanie na dywanie (14) - program rozrywkowy
17:30 Nowa Rewia Kabaretowa: Jerzy Kryszak (8) - program rozrywkowy
18:30 Premiera: 24 godziny online.pl (208) - program informacyjny
18:52 Premiera: Prognoza pogody (178) - magazyn informacyjny
19:05 Bywanie na dywanie (14) - program rozrywkowy
19:30 Nowa Rewia Kabaretowa: Kabaret Łowcy.B (2) - program rozrywkowy
20:00 Przesyłka ekspresowa - komedia kryminalna, Francja 2010
22:00 Premiera: Wydział operacji specjalnych: Dziewczyny (2) - serial kryminalny
23:00 Premiera: Wydział operacji specjalnych: Prawnicy (3) - serial kryminalny
0:00 Prognoza pogody (178) - magazyn informacyjny
0:10 Bywanie na dywanie (14) - program rozrywkowy
0:45 Farba - dramat obyczajowy, Polska 1997
1:45 Nowa TV - koncertowo: Szczecinek 2014 cz. 1 (2) - program rozrywkowy
3:15 Pod lupą (1/9) - program rozrywkowy
3:50 Sala operacyjna: Muszę żyć dla dzieci (6) - serial dokumentalny
4:15 Dzika Polska: Wpłyń na wodę: Ptasia Wisła (4) - cykl reportaży
4:55 Redakcja: Dział Śledczy: Pierścień (16) - serial paradokumentalny

Zoom TV
6:00 Miło/ść - Piotr Najsztub rozmawia (4) - program rozrywkowy
7:00 Bliżej! Magazyn reporterów (23)
8:00 Wojownicze żółwie ninja 3: Projekt Anihilacja - część 1 (25) - serial animowany
8:30 Wojownicze żółwie ninja 3: Projekt Anihilacja - część 2 (26) - serial animowany
9:00 Legenda Korry: Nadejście mroku (25) - serial animowany
9:30 Legenda Korry: Światło w mroku (26) - serial animowany
10:00 Hity polskiego kabaretu (19) - program rozrywkowy
11:00 Gwiazdy Cejrowskiego: Elżbieta Romanowska (21) - program rozrywkowy
11:30 Klucz do serca (9) - program rozrywkowy
11:55 Wiedźmy 2 (22) - serial obyczajowy
12:30 Wiedźmy 2 (23) - serial obyczajowy
13:05 Szeptunka 3 (14) - serial obyczajowy
13:35 Szeptunka 3 (15) - serial obyczajowy
14:10 Zjawiska paranormalne: Potwory z morskich głębin (3) - serial dokumentalny
15:10 Rosyjskie laleczki (7) - reality show
15:35 Rosyjskie laleczki (8/12) - reality show
16:00 Hity polskiego kabaretu (20) - program rozrywkowy
17:05 Gang Olsena: Paryski plan - komedia kryminalna, Dania 1981
19:05 Disco - komedia muzyczna, Francja 2008
21:25 Lodowa zagłada 2012 - film katastroficzny, USA 2011
23:10 Trawka (8) - serial komediowy
23:50 Trawka (9) - serial komediowy
0:30 Zapach śmierci - horror, USA 2005
2:10 Ezel (34) - serial kryminalny
3:25 Bez kontroli - komedia, Francja 2006
5:00 Ezel (34) - serial kryminalny

Metro
6:00 Studio Dużego Formatu (11) - program publicystyczny
6:25 Studio Dużego Formatu (10) - program publicystyczny
6:50 Nogaś poleca (5) - magazyn
7:10 Przygody Bolka i Lolka: Wakacyjne szlaki (48) - serial animowany
7:20 Przygody Bolka i Lolka: Wędrowny cyrk (47) - serial animowany
7:35 Przygody Bolka i Lolka: Wielki mecz (28) - serial animowany
7:45 Przygody Bolka i Lolka: Wiosenna burza (54) - serial animowany
7:55 Przygody Bolka i Lolka: Wiosenne porządki (51) - serial animowany
8:10 Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie: Obrońcy prawa (1) - serial animowany
8:20 Zabawy Bolka i Lolka: Opiekunowie zwierząt (6) - serial animowany
8:35 Dzika pogoda według Richarda Hammonda (3) - serial dokumentalny
9:25 Dom na końcu świata: Szwecja (3) - serial dokumentalny
10:30 Szerpowie - zdobywcy Himalajów - film dokumentalny, Australia 2012
11:40 Ciało - moja obsesja - film dokumentalny, Wielka Brytania 2016
12:40 Szyfry i spiski (6) - serial dokumentalny
13:40 Rekiny auto-biznesu (23) - serial dokumentalny
14:10 Rekiny auto-biznesu (24) - serial dokumentalny
14:40 Bear Grylls: szkoła przetrwania 6 (1) - serial dokumentalny
15:35 Mr. T i granice głupoty (10) - serial dokumentalny
16:05 Kapitan Drake i drzewo życia - film przygodowy, Bułgaria/USA 2009
18:00 Do siedmiu razy sztuka - komedia romantyczna, Kanada/USA 2003
20:00 Madagaskar 2 - film animowany, USA 2008
21:30 Pod kopułą: Czwarta dłoń (9) - serial SF
22:25 Pod kopułą: Pojedynek (10) - serial SF
23:20 Seks bez tajemnic (4-ost.) - serial dokumentalny
0:20 Z pokładu śmigłowca TOPR (1) - film dokumentalny, Polska 2010
0:55 Z pokładu śmigłowca TOPR (2) - film dokumentalny, Polska 2010
1:30 Wszystko prawie o wyprawie - film dokumentalny, Polska 2006
2:25 Taki jest świat - Kurdystan - film dokumentalny, Polska 2017
3:25 Zimą na Shishę - film dokumentalny, Polska 2005
4:00 Wędkarstwo nasze hobby: Szukając troci, cz. 1 (23) - magazyn wędkarski
4:30 Wędkarstwo nasze hobby: Szukając troci, cz. 2 (24) - magazyn wędkarski
5:00 Wędkarstwo nasze hobby: Sposób na karasie (25) - magazyn wędkarski
5:30 Wędkarstwo nasze hobby: Wyprawa na łososie, cz. 1 (26) - magazyn wędkarski

WP
5:00 Mistrzowie Kabaretu: Grzegorz Halama (8/16) - program rozrywkowy
6:00 Z pamiętnika położnej (14) - serial obyczajowy
7:00 Jak zarobić na remoncie 2 (2) - reality show
8:00 Mistrzowie Kabaretu: Kabaret Moralnego Niepokoju (3/16) - program rozrywkowy
9:00 #dziendobryLATOWP - program rozrywkowy
10:00 Jak zarobić na remoncie 2 (8) - reality show
11:00 Mistrzowie Kabaretu: Grzegorz Halama (8/16) - program rozrywkowy
12:00 Mistrzowie Kabaretu: Grzegorz Halama (8/16) - program rozrywkowy
13:00 Magia przedmiotów (8) - serial dokumentalny
13:30 Mały dom, wielkie możliwości (4) - reality show
14:30 Pokochaj lub sprzedaj - Vancouver (12) - reality show
15:35 Mój koszmarny tatuaż (1) - serial dokumentalny
16:10 Mój koszmarny tatuaż (2) - serial dokumentalny
16:50 #dziejesię 16:50 - program informacyjny
17:05 Mistrzowie Kabaretu: Ani Mru-Mru (6/16) - program rozrywkowy
18:00 Fałszywa miłość online (3) - seria reality
19:00 Niszcząca siła natury (3) - serial dokumentalny
19:30 Niszcząca siła natury (4) - serial dokumentalny
20:00 Gdy bogowie każą zabić (3) - serial dokumentalny
21:00 Mistrzowie Kabaretu: Ani Mru-Mru (5/16) - program rozrywkowy
22:00 Seks Wpadki (7) - serial dokumentalny
23:00 Kocham, ale kłamię (7) - serial fabularno-dokumentalny
0:00 Gdy bogowie każą zabić (3) - serial dokumentalny
1:00 Most nad Sundem (3) - serial kryminalny
2:15 Fałszywa miłość online (3) - seria reality
3:15 #dziejesię 16:50 - program informacyjny
3:30 Pudelek Show (88) - program rozrywkowy
4:00 Mistrzowie Kabaretu: Kabaret Jurki (7/16) - program rozrywkowy

TVP ABC
05:30 Smerfy - Najmarudniejsza zabawa, odc. 121 (The grounchiest game in town); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Tu mówią zwierzęta - odc. 18 (We Are Talking Animals); serial kraj prod.Australia (2013); Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Podróże z Aleksandrem i Emilią - Jedwab na japońskie kimono - Japonia, odc. 14 (Yen for Trouble); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); Bez ograniczeń wiekowych
07:00 Świnka Peppa, seria V - Ogródek Pepy i Georga, odc. 12 (Peppa and George's garden, ep. 12); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Bajeczki Maszy - Wierzchołki i korzonki, odc. 7 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.Rosja (2014); Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Masza i niedźwiedź - Uśmiech proszę, odc. 34 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2014); Dla małoletnich od lat 7
07:25 Bali - Szukamy skarbu!, odc. 13 (Sailing for treasure!); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2006); Bez ograniczeń wiekowych
07:35 To Timmy! - Timmy próbuje się ukryć, odc. 12 (Timmy Tries To Hide); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Słoń Beniamin - Beniamin ratuje bobry, odc. 13 (Benjamin Blümchen rettet die Biber); serial animowany kraj prod.Niemcy (1991); Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Tabaluga - Misja, odc. 54 (The Quest); serial animowany kraj prod.Niemcy (2003); Bez ograniczeń wiekowych
08:55 W Krainie Baśni - odc. 3 Klucz do szczęścia -  txt. str. 777; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Smerfy - Smerf Kominiarz, odc. 173 (Sweepy Smurf); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Strażak Sam, seria 7 - Podróżnicy z Pontypandy, odc. 15 (Pontypandy Pioneers); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Rodzina Rabatków - W światłach rampy, odc. 16 (In the lime light); film animowany kraj prod.Francja (2005); Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Świnka Peppa, seria V - Ogródek Pepy i Georga, odc. 12 (Peppa and George's garden, ep. 12); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Bajeczki Maszy - Wierzchołki i korzonki, odc. 7 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.Rosja (2014); Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Masza i niedźwiedź - Uśmiech proszę, odc. 34 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2014); Dla małoletnich od lat 7
11:00 Milly i Molly - odc 12/26 Łaps (Milly, Molly ep. Wags); serial animowany kraj prod.Australia (2008); Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Tomek i przyjaciele, seria 14 - Nieświeża Przesyłka, odc. 4 (Pingy Pongy Pick Up); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Dla niesłyszących - SUPEŁKOWE ABC - odc. 71 -  JM; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Bali - Szukamy skarbu!, odc. 13 (Sailing for treasure!); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2006); Bez ograniczeń wiekowych
12:20 To Timmy! - Timmy próbuje się ukryć, odc. 12 (Timmy Tries To Hide); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Słoń Beniamin - Beniamin ratuje bobry, odc. 13 (Benjamin Blümchen rettet die Biber); serial animowany kraj prod.Niemcy (1991); Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Kłopoty Pana Patyka (Knerten i knipe) -  txt. str. 777; Film familijny kraj prod.Norwegia (2011); Dla małoletnich od lat 7
14:20 Rodzina Rabatków - Sezon na miłość, odc. 23 (Holiday with love); film animowany kraj prod.Francja (2005); Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Świnka Peppa, seria V - Latający weterynarz, odc. 13 (The flying vet, ep. 13); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Bajeczki Maszy - Wierzchołki i korzonki, odc. 7 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.Rosja (2014); Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Masza i niedźwiedź - Uśmiech proszę, odc. 34 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2014); Dla małoletnich od lat 7
15:10 Nela Mała Reporterka - odc. 33 Poznajmy Leniwce -  txt. str. 777 AD; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Gwiezdne Wojny (Lego) - Opowieści droidów, odc. 3 (Droid Tales, eps. 3: Mission to Mos Eisley); serial animowany kraj prod.USA (2015); Dla małoletnich od lat 7
15:55 Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej Kielce'17 - cz. II; relacja; Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Noksu - Zabawna skrzynka, odc. 45 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Domisie - odc. 313 Czysta energia; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Milly i Molly - odc 13/26 Dąb Dziadka (Milly, Molly ep. Grandpa’s Oak Tree); serial animowany kraj prod.Australia (2008); Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Tomek i przyjaciele, seria 14 - Karol i Edek, odc. 5 (Charlie and Eddie); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Bali - U dziadka w ogródku, odc. 14 (My Papili's garden); serial animowany kraj prod.Francja, Polska (2006); Bez ograniczeń wiekowych
17:45 To Timmy! - Timmy na kółkach, odc. 13 (Timmy On Wheels); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Słoń Beniamin - Czarodziejski kwiat, odc. 14 (Die Wunderblume); serial animowany kraj prod.Niemcy (1991); Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Tabaluga - Straszna historia, odc. 55 (Scary story); serial animowany kraj prod.Niemcy (2003); Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Czar kuli, odc. 174 (Lure of the Orb); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Strażak Sam, seria 7 - Elvis gwiazdą, odc. 16 (Twitching the Night away); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Rodzina Rabatków - Miłość od pierwszego wejrzenia, odc. 17 (Love at first sight); film animowany kraj prod.Francja (2005); Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Tappi i tajemnica Chrobotka; widowisko kameralne; Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Bajeczki Maszy - Królewna żabka, odc. 8 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.Rosja (2014); Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Masza i niedźwiedź - Niełatwo być dzieckiem, odc. 35 (Kidding Around) -  AD; serial animowany kraj prod.Rosja (2014); Dla małoletnich od lat 7
20:25 Supa Strikas - Serce kibica, odc. 18 (El Sound of Silencio); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); Dla małoletnich od lat 7
20:55 Gwiezdne Wojny (Lego) - Opowieści droidów, odc. 4 (Droid Tales, eps. 4: Flight of the Falcon); serial animowany kraj prod.USA (2015); Dla małoletnich od lat 7
21:20 Inazuma Eleven - Finał w Akademii Królewskiej, część druga!, odc. 13 (The Finals - Royal Academy - Second Half!) kraj prod.Japonia (2008); Dla małoletnich od lat 7
21:50 Maszyna zmian - Tatoludek -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
22:25 Duże dzieci - (61); talk-show; Bez ograniczeń wiekowych
23:15 Miniatury muzyczne; teledysk; Dla małoletnich od lat 7
05:25 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:30 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
07:50 Którędy po sztukę - Józef Robakowski; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
08:05 Serialowa nostalgia - Stawiam na Tolka Banana - odc. 5/7 Cygan -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:40 Nagroda Literacka Gdynia 2017 - Michał Sobol; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Serialowa nostalgia - Stawiam na Tolka Banana - odc. 6/7 Filipek -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:30 Serialowa nostalgia - Stawiam na Tolka Banana - odc. 7/7 Tolek -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
10:10 Nagroda Literacka Gdynia 2017 - Dariusz Suska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:15 Trzeci punkt widzenia; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
10:50 Major Dundee (Major Dundee)  117'; western kraj prod.USA (1965); reż.:Sam Peckinpah; wyk.:Charlton Heston, Richard Harris, James Coburn, Senta Berger, Mario Adorf; Dla małoletnich od lat 12
13:00 Zaległy urlop  53'; film TVP kraj prod.Polska (1978); reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Zofia Mrozowska, Jerzy Bińczycki, Aleksandra Leszczyńska, Jerzy Kamas, Marian Opania, Andrzej Zaorski, Krystyna Kołodziejczyk, Piotr Fronczewski, Maria Czubasiewicz, Jerzy Kaliszewski; Dla małoletnich od lat 12
14:05 Nienasyceni 29; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Nagroda Literacka Gdynia 2017 - Michał Sobol; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Piano  40'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2015); reż.:Vita Maria  Drygas; Dla małoletnich od lat 12
15:30 Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie - Szalom na Szerokiej - koncert finałowy (Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie 2017) cz. 2; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Żagań; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:15 Niedziela z... Jerzym Satanowskim; Dla małoletnich od lat 12
18:10 Niedziela z... Jerzym Satanowskim - Cud purymowy -  txt. str. 777 AD  57'; film TVP kraj prod.Polska (2000); reż.:Izabella Cywińska; wyk.:Sławomir Orzechowski, danuta Stenka, Grzegorz Małecki, Zygmunt Hobot, Andrzej Szopa, Eliza Ryciak, Mirosław Zbrojewicz, Cezary Kosiński, Karolina Muszalak, Przemysław Kaczyński; Dla małoletnich od lat 12
19:20 Niedziela z... Jerzym Satanowskim - Siekierezada -  txt. str. 777  78'; dramat kraj prod.Polska (1985); reż.:Witold Leszczyński; wyk.:Edward Żentara, Daniel Olbrychski, Ludwik Pak, Wiktor Zborowski, Jan Jurewicz, Ludwik Benoit, Krzysztof Majchrzak, Franciszek Pieczka; Dla małoletnich od lat 12
20:50 Polowanie (Jagten) -  txt. str. 777  111'; dramat kraj prod.Dania (2012); reż.:Thomas Vinterberg; wyk.:Mads Mikkelsen, Lasse Fogelstroem, Alexandra Rapaport, Anne Louise Hassing; Dla małoletnich od lat 16
22:50 Nagroda Literacka Gdynia 2017 - Dariusz Suska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Trzeci punkt widzenia; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Pegaz - scena alternatywna - Mikrobi. T; Dla małoletnich od lat 12
00:15 Opowieści filmowe Sławka Grunberga  53'; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (1994); reż.:luiza jesipowicz; Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Teraz animacje! - Budowa dnia; film animowany; Dla małoletnich od lat 12
01:35 Kino nocne - Pozycja dziecka (POZITIA COPILULUI / Child's pose)  107'; film obyczajowy kraj prod.Rumunia (2013); reż.:Calin Peter Netzer; wyk.:Bogdan Dumitrache, Natasa Raab, Florin Zamfirescu, Luminita Gheorghiu; Dla małoletnich od lat 16
03:35 Roxette - nowy początek (Roxette - it all begins where it ends)  58'; film dokumentalny kraj prod.Szwecja (2014); reż.:Magnus Öhrlund, Mikael Sandberg; Dla małoletnich od lat 12
04:45 Jan Świdziński. Poza dostarczony kontekst  37'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2014); reż.:Piotr Weychert; Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:45 Był taki dzień - 27 sierpnia; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
06:45 Komunikaty Wojenne; felieton
06:50 Powstańcy - Dzień 27; Dla małoletnich od lat 12
07:00 Ginące cywilizacje - Trzej mędrcy i muzyk. Lud Naxi z Yunnanu odc. 21 (Enddangered civilisations); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (1998); Dla małoletnich od lat 12
08:05 Powstanie Warszawskie dzień po dniu - odc. 27; felieton; Dla małoletnich od lat 7
08:15 Cyryl i Metody. Apostołowie Słowian - odc. 4 (ep. 4); film dokumentalny kraj prod.Czechy (2014); Dla małoletnich od lat 7
09:20 Czarne chmury - odc. 2/10 - Krwawe swaty -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:20 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia białostocka -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Muzeum Polskiej Piosenki - /18/ - "Kochać" - Piotr Szczepanik; Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Podróżnik - Bora Bora; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Z Andrusem po Galicji - Kraków; Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Islam i Zachód - odc 1/3 Narodziny Islamu (Islam and the West) kraj prod.Niemcy (2009); reż.:Georg Graffe, Daniel Gerlach; Dla małoletnich od lat 12
13:20 Pingwin Afrykański Chaplin (Penguins: The African Chaplin)  51'; film dokumentalny kraj prod.Republika Południowej Afryki (2014); reż.:Claudio Velsquez Rojas; Dla małoletnich od lat 7
14:25 Szerokie tory - Jeden dzień z życia producenta nabojów i handlarza bronią na Ukrainie; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
14:55 Maria Curie - odc. 3/3 (Maria Curie une femme honorable); serial biograficzny kraj prod.Francja, Polska (1991); Dla małoletnich od lat 12
16:30 Wielka Gra; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Ex Libris - odc. 305; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
17:45 Powstanie Warszawskie dzień po dniu - odc. 27; felieton; Dla małoletnich od lat 7
18:00 Noce i dnie - odc. 9/12 - Ojcowie i dzieci -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Gdańsk. Koniec i początek  42'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2015); reż.:Paweł Zbierski; Dla małoletnich od lat 12
19:50 Skarby architektury drewnianej UNESCO - odc. 3 Dębno; Bez ograniczeń wiekowych; XV wieczny drewniany Kościół w Dębnie Podhalańskim, do dziś pełni funkcję kościoła parafialnego. W Dębnie ocalała prawie cala oryginalna średniowieczna substancja budowlana i wyposażenie. Najcenniejsza jest polichromia, a także ołtarze, pochodzące ze szkoły krakowskiej oraz tabernakulum, i deska z Dębna z XIII w. - ze św. Agnieszką i Katarzyną. Świątynia zbudowana jest z drzewa modrzewiowego, techniką zrębową.
20:15 Goryl, czyli ostatnie zadanie -  txt. str. 777  51'; film TVP kraj prod.Polska (1989); reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Krzysztof Kowalewski, Marian Opania, Jerzy Turek, Bożena Krzyżanowska, Przemysław Gintrowski, Marek Czyżewski, Bolesław Idziak, Wojciech Machnicki; Dla małoletnich od lat 12
21:15 Gusen - wojna o pamięć  34'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2016); reż.:Rafał Geremek; Dla małoletnich od lat 16
21:55 Skrzynia z Katynia  37'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2016); reż.:Janusz Sozański; Dla małoletnich od lat 12
22:45 80 milionów -  txt. str. 777 AD  102'; film sensacyjny kraj prod.Polska (2011); reż.:Waldemar Krzystek; wyk.:Filip Bobek, Marcin Bosak, Wojceich Solarz, Krzysztof Czeczot, Piotr Głowacki, Mariusz Benoit, Jan Frycz, Mirosław Baka, Agnieszka Grochowska, Adam Ferency; Dla małoletnich od lat 12
00:40 Opowieści z końca świata (Tales from the end of the world)  52'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2012); reż.:Emilio Pacull; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Sprawa Galileusza: nauka i wiara (The Galilei Files)  44'; film dokumentalny kraj prod.Austria (2014); reż.:Fritz Kalteis; Dla małoletnich od lat 12
02:45 AK - Armia Podziemna  60'; film dokumentalny kraj prod.Polska (1995); reż.:Józef Gębski; Dla małoletnich od lat 12
03:55 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:10 Humor w odcinkach - Święta wojna - (304) Fotoodmładzanie; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:45 Rozrywka Retro - Studio Gama - Czarny humor; Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Zakochaj się w Polsce - odc. 39 Reszel -  txt. str. 777; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
08:20 Mój pierwszy raz - (odc. 7); Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Patrycja Markowska /1/; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Życie to Kabaret - Parodie, parodie - Wieczór parodii kabaretowych; Dla małoletnich od lat 12
10:45 Hity kabaretu - (11) Kresowiacy i inne hity Kabaretu pod Wyrwigroszem; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
11:50 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Patrycja Markowska /2/; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Okrasa łamie przepisy - Indyk na polskim stole -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Podróże z historią - odc. 5 W staropolskiej zagrodzie -  txt. str. 777 AD; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Gwiazdy opolskich kabaretonów - Marcin Daniec; Dla małoletnich od lat 12
13:40 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (83) Życie codzienne Indian -  txt. str. 777; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
14:20 Herbatka z kabaretem - (9); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
15:05 Muzeum Polskiej Piosenki - /44/ - "Nie ma wody na pustyni" - Bajm; Bez ograniczeń wiekowych
15:20 A la show - (13) - Janusz Głowacki; talk-show; Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Patrycja Markowska /1/; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Kierunek Wakacje - /8/ - Smutne powroty powakacyjne; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
17:15 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Patrycja Markowska /2/; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Wielki Test o Zdrowiu; Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Paranienormalni Tonight - Jerzy Dudek; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kierunek Kabaret - Nie zapominajmy o piosenkach kabaretowych! /2/; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Smaczne Go! - (9); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
22:25 Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy - sezon II - (11); Dla małoletnich od lat 12
23:35 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowe Hity Lata 2015 - (1); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
00:40 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowe Hity Lata 2015 - (2); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
01:45 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowe Hity Lata 2015 - (3); widowisko; Dla małoletnich od lat 12
02:45 Rozrywka Retro - Studio Gama - Czarny humor; Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Zakończenie dnia

TVP Sport
07:50 Triathlon - ITU World Series (8/9) - Sztokholm - wyścig kobiet (ITU World Series (8/9) - Sztokholm - wyścig kobiet); relacja kraj prod.Austria (2017); STEREO, 16:9
08:55 Triathlon - ITU World Series (8/9) - Sztokholm - wyścig mężczyzn (ITU World Series (8/9) - Sztokholm - wyścig mężczyzn); relacja kraj prod.Austria (2017); STEREO, 16:9
09:55 Kajakarstwo - Mistrzostwa Świata, Racice, Czechy - Finały (3); STEREO, 16:9, Na żywo
12:05 Koszykówka mężczyzn - Mecz towarzyski: Polska - Węgry; STEREO, 16:9
13:55 Jeździectwo - Mistrzostwa Europy FEI, Goeteborg - Skoki (3) - Konkurs indywidualny; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Dzień na wyścigach - Służewiec 2017 - St. Leger; STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Jeździectwo - Mistrzostwa Europy FEI, Goeteborg - Skoki (4) - Finał; relacja; STEREO, 16:9, Na żywo
16:45 Nieśmiertelni - odc. 1 (odc. 1) -  JM; magazyn kraj prod.Australia (2017); STEREO, 16:9
17:00 Lekkoatletyka - IAAF World Challenge - mityng ISTAF Berlin; STEREO, 16:9, Na żywo
19:05 Żużel - 65. Turniej o Łańcuch Herbowy; STEREO, 16:9, Na żywo
22:00 Sportowa niedziela -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:35 Lekkoatletyka - IAAF World Challenge - mityng ISTAF Berlin; STEREO, 16:9
00:25 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:50 Bulionerzy - odc. 47 - Menago; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:15 Bulionerzy - odc. 48 - Brzemię oglądalności; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:50 Dom - odc. 22/25 - Miłość to tylko obietnica -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Blondynka - odc. 11/13 - Przyjaciółki są jak bimber -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:35 Ranczo - odc. 26 (seria II, odc. 13) - Zgoda po polsku -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:35 Ranczo - odc. 27 (seria III, odc. 1) - Płomień duży i mały -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:35 Rodzinka.pl - odc. 98 "Ludwik żelazne ramię" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:05 Rodzinka.pl - odc. 99 "Święty Walenty" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:40 Rodzinka.pl - odc. 100 "Razem i osobno" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:15 Ojciec Mateusz - odc. 4 - Narkotyk -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:10 Ranczo - odc. 28 (seria III, odc. 2) - Powrót demona -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Ranczo - odc. 29 (seria III, odc. 3) - W kleszczach terroryzmu -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:15 Ranczo - odc. 30 (seria III, odc. 4) - Fakt prasowy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:15 U Pana Boga za miedzą -  txt. str. 777; komedia; Dla małoletnich od lat 12
19:20 U Pana Boga w ogródku - odc. 11/12 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:15 Ojciec Mateusz - odc. 5 - Róża -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:15 Ojciec Mateusz - odc. 6 - Anna -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:15 Ranczo - odc. 31 (seria III, odc. 5) - Radio interaktywne -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:15 Ranczo - odc. 32 (seria III, odc. 6) - Wielkie odkrycie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:15 U Pana Boga za miedzą -  txt. str. 777; komedia; Dla małoletnich od lat 12
02:20 Londyńczycy - odc. 13/13 -  txt. str. 777 AD; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:15 Pitbull - odc. 28 -  txt. str. 777; serial policyjny TVP; Dla małoletnich od lat 16
04:05 Komisarz Alex - odc. 102 (seria VIII, odc. 11) - Feralna impreza -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:00 Wszystko przed nami - odc. 50 -  txt. str. 777; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:25 Zakończenie dnia

Eleven
5:00 Piłka nożna: Liga francuska - mecz: FC Metz - AS Monaco
7:00 Dokument Eleven: Brazylia 1958-1963 - film dokumentalny
7:30 Dokument Eleven: Brazylia 1970 - film dokumentalny
8:00 Dokument Eleven: Francja 1998-2000 - film dokumentalny
8:30 Dokument Eleven: Holandia 1974 - film dokumentalny
9:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: CD Alaves - FC Barcelona
11:00 The Best of Eleven - magazyn sportowy
11:15 Formuła 1: Grand Prix Belgii - sesja kwalifikacyjna
12:30 GP Confidential - magazyn Formuły 1
13:00 Formuła 1: Grand Prix Belgii - studio
13:45 Formuła 1: Grand Prix Belgii - Formuła 1
16:15 Formuła 1: Grand Prix Belgii - studio
17:00 La Liga Docs (5) - magazyn piłkarski
17:55 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Torino FC - US Sassuolo Calcio
20:00 The Best of Eleven - magazyn sportowy
20:10 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Getafe CF - Sevilla FC
22:10 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt CF - Valencia CF
0:15 La Liga Docs (4) - magazyn piłkarski
1:15 The Best of Eleven - magazyn sportowy
1:30 FIFA Football - magazyn piłkarski
2:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Getafe CF - Sevilla FC
4:00 Arsenal World - magazyn piłkarski
4:30 Arsenal 360 - magazyn piłkarski

Eleven Sports
7:00 Arsenal World - magazyn piłkarski
7:30 Arsenal 360 - magazyn piłkarski
8:00 Piłka nożna: Liga francuska - piłka nożna
10:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Genoa CFC - Juventus FC
12:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: CD Alaves - FC Barcelona
13:00 The Best of Eleven - magazyn sportowy
13:25 Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: FC Union Berlin - Arminia Bielefeld
15:25 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: RB Lipsk - SC Freiburg
17:30 The Best of Eleven - magazyn sportowy
17:55 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: Hannover 96 - FC Schalke 04 Gelsenkirchen
20:00 Piłka nożna: Liga włoska - studio
20:40 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: SSC Napoli - Atalanta BC
22:50 Eleven Gol (2) - magazyn piłkarski
0:00 Piłka nożna: Liga niemiecka - mecz: RB Lipsk - SC Freiburg
2:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Genoa CFC - Juventus FC
4:00 Piłka nożna: Liga francuska - skróty 3. kolejki
5:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt CF - Valencia CF

Eleven Extra
7:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Real Sociedad - Villarreal CF
9:00 Dokument Eleven: Najlepsi piłkarze: Pirlo - serial dokumentalny
9:30 Dokument Eleven: Najlepsi piłkarze: Hagi - serial dokumentalny
10:00 Piłka nożna: Liga francuska - mecz: Paris Saint-Germain - AS Saint-Etienne
12:00 Dokument Eleven: Najlepsi piłkarze: Baresi - serial dokumentalny
12:30 Dokument Eleven: Najlepsi piłkarze: Kaka - serial dokumentalny
13:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Genoa CFC - Juventus FC
15:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: CD Alaves - FC Barcelona
17:00 Dokument Eleven: Najlepsi piłkarze: Weah - serial dokumentalny
17:30 Dokument Eleven: Najlepsi piłkarze: Giggs - serial dokumentalny
18:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: SD Eibar - Athletic Bilbao
20:30 Dokument Eleven: Najlepsi piłkarze: Kaka - serial dokumentalny
20:55 Piłka nożna: Liga francuska - mecz: AS Monaco - Olympique Marsylia
23:00 Dokument Eleven: Najlepsi piłkarze: Baresi - serial dokumentalny
23:30 Dokument Eleven: Najlepsi piłkarze: Kaka - serial dokumentalny
0:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Genoa CFC - Juventus FC
2:00 Dokument Eleven: Najlepsi piłkarze: Weah - serial dokumentalny
2:30 Dokument Eleven: Najlepsi piłkarze: Giggs - serial dokumentalny
3:00 Piłka nożna: 2. liga niemiecka - mecz: FC Norymberga - FC Union Berlin

Zest TV
23:00 Portugalskie tournee
0:30 Pamiętnik nastolatki
2:00 Niecne zabawy
3:55 Dzikie party
5:00 Przerwa w programie

TVR
6:00 Pobudka dla maluchów
6:20 Traszka Neda
6:45 Malusińscy
7:15 Troskliwe misie
7:40 Babar
8:10 Małgosia i buciki
8:40 Pole Position
9:10 Zwariowana szkoła Latającego Nosorożca
9:35 Sonic Underground
10:10 Telesprzedaż
11:45 Ezo TV
13:55 Telesprzedaż
17:55 Ezo TV
20:00 Przez rozsądek… do kuchni
20:20 Strzeleckie ABC
20:35 Na osi
21:15 Wędrówki z wędką
21:45 Rybalizacja
22:15 Transsyberyjska odyseja
22:50 BCRec on tour - Trip Scotland
23:10 Lasy Dolnego Śląska
23:35 Autostopem przez Rosję
0:00 Strefa muzyki

TVP HD
05:55 KFPP Opole - Opole 2016 - Grand Prix Publiczności - Złote Opole cz. 2; Dla małoletnich od lat 12
07:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (84) Męska rzecz -  txt. str. 777; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Makłowicz w podróży - Podróż 3. Niemcy - Dolna Saksonia - Lüneburg (12); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Ja to mam szczęście! - odc. 31 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:40 Ja to mam szczęście! - odc. 32 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
09:10 Rodzinka.pl - odc. 150 "Kosmos" sezon 6 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:45 Rodzinka.pl - odc. 151 "Zima, zima...ach to TY!" sezon 6 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:15 Rodzinka.pl - odc. 152 "O miłości i zimniej wodzie" sezon 6 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:50 Okrasa łamie przepisy - Ser, wino i to coś -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Okrasa łamie przepisy - Kulinarne wspomnienia z dzieciństwa w PGR -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Ranczo - odc. 73 (seria VI, odc. 8) - Świadek koronny -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Ranczo - odc. 74 (seria VI, odc. 9) - Sztuka translacji -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Kocham Cię, Polsko! - odc. (12); zabawa quizowa; Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Okrasa łamie przepisy - Steki w kowbojskim stylu -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (61) - Areszt -  txt. str. 777; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
16:35 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (62) - Polacy na Madagaskar -  txt. str. 777; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
17:10 50. KFPP Opole 2013 - Kabareton (1); widowisko rozrywkowe; Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Ojciec Mateusz - odc. 217 - Wybór (Ojciec Mateusz XVII odc. 5) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:10 Ojciec Mateusz - odc. 218 - Zakład (Ojciec Mateusz XVII odc. 6) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:05 Żądze i pieniądze. (Lay the Favorite)  90'; komedia kraj prod.USA (2012); reż.:Stephen Frears; wyk.:Bruce Willis, Catherine Zeta-Jones, Rebecca Hall, Vince Vaughn, Corbin Bernsen; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Randka w ciemno -  txt. str. 777  94'; komedia kraj prod.Polska (2009); reż.:Wojciech Wójcik; wyk.:Katarzyna Maciąg, Borys Szyc, Lesław Żurek, Anna Dereszowska, Zbigniew Zamachowski, Bogusław Linda, Tomasz Kot, Danuta Stenka, Krystyna Tkacz; Dla małoletnich od lat 16
23:40 50. KFPP Opole 2013 - Kabareton (1); widowisko rozrywkowe; Bez ograniczeń wiekowych
00:40 Okrasa łamie przepisy - Ser, wino i to coś -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
01:10 Okrasa łamie przepisy - Kulinarne wspomnienia z dzieciństwa w PGR -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (84) Męska rzecz -  txt. str. 777; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
02:15 Dekorady - odc. 19; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
02:45 Dekorady - odc. 20; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Zakochaj się w Polsce - odc. 10 Hajnówka -  txt. str. 777; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
05:55 Zakończenie dnia

TV Art Live
06:30 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
10:00 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
13:30 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
17:00 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
20:30 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
00:00 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
03:30 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio

The Miki Show
06:00 Game presentation of Miki Ariyama on mobile devices with orange / red / white studio
12:00 Game presentation of Miki Ariyama on mobile devices with orange / red / white studio
18:00 Game presentation of Miki Ariyama on mobile devices with orange / red / white studio
00:00 Game presentation of Miki Ariyama on mobile devices with orange / red / white studio

Jednotka
06:05 Správy RTVS
06:55 Góly - body - sekundy
07:15 Prasiatko Peppa I
07:20 Hádaj, ako veľmi ťa mám rád
07:30 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba
07:50 Martinka II
08:00 Lassie - Nové dobrodružstvá
08:25 Zázračný ateliér
08:55 Safari
09:30 Ushuaia - expedície do prírody VIII
10:20 Slovensko v obrazoch
10:45 Svet v obrazoch
11:10 "Četnické humoresky"
12:20 Agatha Christie : Poirot
14:00 Letecké dni SIAF 2017
16:00 Choď a nelúč sa
17:35 Hurá do záhrady
18:15 Tajomstvo mojej kuchyne
19:00 Správy RTVS
19:55 Góly - body - sekundy
20:15 Počasie
20:25 Gotthard
21:50 Gotthard
23:25 Agatha Christie : Poirot
00:55 Gotthard
02:25 Gotthard
04:00 Slovensko v obrazoch
04:20 Správy RTVS
05:15 Duel

Dvojka
06:20 Zvieratá v meste
06:45 Encyklopédia etológie
06:55 Polícia
07:10 Cyklopotulky
07:20 Slovenské hrady objektívom
07:30 Extrémne v horách
08:00 Živá panoráma
08:40 Voda, prameň života
09:10 Zima v prameňoch
09:30 Test magazín
09:45 Športové nádeje: Talent z divokej vody
09:55 Kanoistika - MS 2017 v rýchlostnej kanoistike
12:40 Sťopka a Šidielko
13:30 Návraty k hereckým legendám
14:00 Slovenské rody
14:35 Folklórny festival - Východná
15:40 Speer a on
17:15 Volejbal - ME 2017 mužov
20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:10 Otcovia a deti
20:55 Červenofúz
23:55 Správy RTVS

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.