FANDOM


 
(Nie pokazano 4 wersji utworzonych przez 3 użytkowników)
Linia 2: Linia 2:
   
 
TVP 2<br />07:05 Studio urody; program popularyzujący zdrowy styl życia<br />07:15 Złotopolscy; odc. 96 - Listy; telenowela TVP<br />07:35 Dwójka Dzieciom; Bolek i Lolek wyruszają w świat; Dziwne przygody Koziołka Matołka<br />08:00 Film dla niesłyszących; Na dobre i na złe; odc. 124 - Lekarski debiut; serial prod. TVP; wyk: Artur Żmijewski, Małgorzata Foremniak, Krzysztof Pieczyński<br />08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00, Prognoza pogody:9:30]<br />10:20 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; odc. 88 - Marynarski smak<br />10:45 Święta wojna; - Załamanie nerwowe; serial prod.TVP; wyk: Krzysztof Hanke, Zbigniew Buczkowski, Joanna Bartel<br />11:10 Ferie z Dwójką; Sto minut wakacji; 2000  film fabularny prod. polsko-niemieckiej (89'); reż: Andrzej Maleszka; wyk: Jolanta Fraszyńska, Andrzej Zieliński, Kamila Natkaniec, Piotr Budzowski<br />12:40 Misjonarze; reportaż Anity Ostaszewskiej<br />13:00 Panorama<br />13:15 Miami Sands; odc. 93; serial prod. USA (STEREO)<br />14:00 Tata Show; rodzinne widowisko rozrywkowe /stereo/<br />14:50 Ferie z Dwójką; .<br />15:05 Pocztówka do Świętego Mikołaja - Finał<br />15:20 Dziwne przygody Koziołka Matołka<br />15:30 Lucy Sullivan; odc. 2; (Lucy Sullivan is Getting Married); 1999  serial prod. angielskiej; wyk: Sam Loggin, Letitia Dean, Zoe Eeles, Nial Buggy i inni<br />16:00 Panorama<br />16:21 Pogoda<br />16:25 Na dobre i na złe; odc. 124 - Lekarski debiut; serial prod.TVP (STEREO); wyk: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Krzysztof Pieczyński; powt.<br />17:20 Witaj Europo; Francja - podsumowanie; reportaż<br />17:50 Program lokalny<br />18:30 Panorama<br />18:53 Pogoda<br />19:00 Va banque; teleturniej<br />19:30 Znaki czasu; magazyn<br />20:00 Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny [stereo]<br />20:55 Kochaj mnie; telenowela dok. prod TVP<br />21:25 997-magazyn kryminalny; program Michała Fajbusiewicza [tylko dla dorosłych]<br />22:00 Panorama<br />22:20 Sport-telegram<br />22:26 Pogoda<br />22:35 Zabić Sekala; 1998  dramat prod. polsko-czesko-francusko-słowackiej (110') [za zgodą rodziców]; reż: Vladimir Michalek; wyk: Olaf Lubaszenko, Bogusław Linda, Agnieszka Sitek, Jiri Bartoska i inni<br />00:25 Inne spojrzenie-Filmówka; cykl prezentujący etiudy dokumentalne Szkoły Filmowej w Łodzi<br />01:00 Zakończenie programu
 
TVP 2<br />07:05 Studio urody; program popularyzujący zdrowy styl życia<br />07:15 Złotopolscy; odc. 96 - Listy; telenowela TVP<br />07:35 Dwójka Dzieciom; Bolek i Lolek wyruszają w świat; Dziwne przygody Koziołka Matołka<br />08:00 Film dla niesłyszących; Na dobre i na złe; odc. 124 - Lekarski debiut; serial prod. TVP; wyk: Artur Żmijewski, Małgorzata Foremniak, Krzysztof Pieczyński<br />08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00, Prognoza pogody:9:30]<br />10:20 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; odc. 88 - Marynarski smak<br />10:45 Święta wojna; - Załamanie nerwowe; serial prod.TVP; wyk: Krzysztof Hanke, Zbigniew Buczkowski, Joanna Bartel<br />11:10 Ferie z Dwójką; Sto minut wakacji; 2000  film fabularny prod. polsko-niemieckiej (89'); reż: Andrzej Maleszka; wyk: Jolanta Fraszyńska, Andrzej Zieliński, Kamila Natkaniec, Piotr Budzowski<br />12:40 Misjonarze; reportaż Anity Ostaszewskiej<br />13:00 Panorama<br />13:15 Miami Sands; odc. 93; serial prod. USA (STEREO)<br />14:00 Tata Show; rodzinne widowisko rozrywkowe /stereo/<br />14:50 Ferie z Dwójką; .<br />15:05 Pocztówka do Świętego Mikołaja - Finał<br />15:20 Dziwne przygody Koziołka Matołka<br />15:30 Lucy Sullivan; odc. 2; (Lucy Sullivan is Getting Married); 1999  serial prod. angielskiej; wyk: Sam Loggin, Letitia Dean, Zoe Eeles, Nial Buggy i inni<br />16:00 Panorama<br />16:21 Pogoda<br />16:25 Na dobre i na złe; odc. 124 - Lekarski debiut; serial prod.TVP (STEREO); wyk: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Krzysztof Pieczyński; powt.<br />17:20 Witaj Europo; Francja - podsumowanie; reportaż<br />17:50 Program lokalny<br />18:30 Panorama<br />18:53 Pogoda<br />19:00 Va banque; teleturniej<br />19:30 Znaki czasu; magazyn<br />20:00 Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny [stereo]<br />20:55 Kochaj mnie; telenowela dok. prod TVP<br />21:25 997-magazyn kryminalny; program Michała Fajbusiewicza [tylko dla dorosłych]<br />22:00 Panorama<br />22:20 Sport-telegram<br />22:26 Pogoda<br />22:35 Zabić Sekala; 1998  dramat prod. polsko-czesko-francusko-słowackiej (110') [za zgodą rodziców]; reż: Vladimir Michalek; wyk: Olaf Lubaszenko, Bogusław Linda, Agnieszka Sitek, Jiri Bartoska i inni<br />00:25 Inne spojrzenie-Filmówka; cykl prezentujący etiudy dokumentalne Szkoły Filmowej w Łodzi<br />01:00 Zakończenie programu
  +
  +
Polsat<br />6:00 Piosenka na życzenie<br />7:00 Casper (1) - serial animowany (powt.)<br />7:25 Normalny Norman (20) - serial animowany (powt.)<br />7:50 Benny Hill - program rozrywkowy<br />8:20 Luzik guzik (22) - serial obyczajowy (powt.)<br />9:15 Graczykowie (25) - serial komediowy<br />9:45 Gang panny Glenn (9) - serial kryminalny<br />10.40 Awantura o kasę - teleturniej<br />11.35 Różowa Pantera - serial animowany<br />11.50 Kachorra to ja (83) - telenowela (powt.)<br />12.45 Luz Maria (75) - telenowela<br />13.40 Twój lekarz - magazyn medyczny<br />13.50 Wystarczy chcieć - magazyn medyczny<br />14.10 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny<br />14.40 Normalny Norman (21) - serial animowany<br />15.10 Świat według Kiepskich (52) - serial komediowy<br />15.45 Informacje<br />16.05 Kachorra to ja (84) - telenowela<br />17.05 Idol - program rozrywkowy<br />18.15 Graczykowie (26) - serial komediowy<br />18.45 Informacje, Sport<br />19.10 Prognoza pogody<br />19.15 Awantura o kasę - teleturniej<br />20.05 Miodowe lata 4 (49): Telefon do dozorcy - serial komediowy<br />20.45 Samo życie (160) - serial obyczajowy<br />21:20 Tajna broń - thriller, USA 1996, reż. John Woo, wyk. John Travolta, Christian Slater<br />21.30 Losowanie LOTTO<br />23.25 Informacje, Biznes informacje, Sport<br />23.45 Prognoza pogody<br />23.50 Graffiti - program publicystyczny<br />0:05 Bumerang - program publicystyczny<br />0:30 Telewizyjne Biuro Śledcze - magazyn kryminalny<br />1:05 Aquaz Superchat<br />5:00 Zakończenie programu
  +
  +
TVN<br />5.50 Miłość i nienawiść (69) - telenowela<br />6.35 Telesklep<br />7.05 Przyjaciółki i rywalki (82) - telenowela<br />7.50 Powrót Tomka Oszukańca - film famil. kanad. (1994)<br />9.30 Tele Gra<br />10.35 Telesklep<br />11.20 Rozmowy w toku - talk show<br />12.15 Akademia policyjna (4) - serial<br />13.10 Tajne akta psiej agencji - serial anim.<br />13.30 Łebski Harry - serial anim.<br />13.55 Inspektor Gadget - serial anim.<br />14.20 Renegat (4) - serial<br />15.15 Milionerzy<br />16.00 TVN Fakty, pogoda<br />16.20 Przyjaciółki i rywalki (83) - telenowela<br />17.10 Miłość i nienawiść (70) - telenowela<br />18.00 Rozmowy w toku - talk show<br />19.00 TVN Fakty<br />19.30 Sport<br />19.40 Pogoda<br />19.45 Uwaga!<br />20.10 Na Wspólnej (1 i 2) - serial<br />21.10 Oko za oko<br />22.10 Na celowniku (5) - serial<br />23.05 TVN Fakty<br />23.15 Kropka nad „i”<br />23.35 Fakty, ludzie, pieniądze - magazyn<br />0.05 Multikino - magazyn<br />0.25 Co za tydzień - mag.<br />0.55 Nic straconego - powtórki programów
  +
  +
TVP 3 Katowice<br />6.30 Legenda o Wilhelmie Tellu (3/14) - film fabularny <br />7.30 Kurier <br />7.40 Prognoza pogody <br />7.45 Aktualności + pogoda<br />8.00 Z krukiem w herbie - magazyn redakcji częstochowskiej<br />8.30 Kurier <br />8.40 Prognoza pogody <br />8.45 Gość dnia <br />9.00 Legendy dalekich światów (2/13) - film dokumentalny <br />9.30 Kurier <br />9.40 Prognoza pogody <br />9.40 Policjanci z Mt. Thomas (2/17) - serial <br />10.30 Kurier <br />10.40 Prognoza pogody <br />10.45 Telekurier - magazyn <br />11.15 Gość dnia <br />11.30 Kurier <br />11.40 Prognoza pogody <br />11.45 Młodzież kontra <br />12.30 Kurier <br />12.35 Jazz (5/12) - film dokumentalny <br />13.30 Kurier <br />13.45 Prognoza pogody <br />13.50 Agrobiznes - magazyn rolniczy <br />14.00 Od niedzieli do niedzieli <br />14.30 Kurier <br />14.40 Prognoza pogody <br />14.45 Wuwua <br />15.00 Janka (6/15) - serial <br />15.30 Kurier <br />15.40 Prognoza pogody <br />15.45 Aktualności + pogoda <br />16.00 Z krukiem w herbie <br />16.30 Kurier <br />16.40 Prognoza pogody <br />16.45 Rozmowa dnia <br />17.00 Przegląd gospodarczy - magazyn ekonomiczny <br />17.30 Kurier <br />17.45 Prognoza pogody <br />17.50 Wizytówki <br />18.00 Aktualności + pogoda <br />18.30 Kurier regiony kultury <br />18.40 Prognoza pogody <br />18.45 Sport w TV Katowice <br />19.30 Kurier sportowy <br />19.40 Prognoza pogody <br />19.45 Rozmowa dnia <br />20.00 Telekurier - magazyn <br />20.30 Kurier <br />20.45 Studio pogoda <br />20.50 Echa dnia <br />21.15 Eurotel - magazyn europejski <br />21.30 Kurier gospodarczy <br />21.40 Prognoza pogody <br />21.45 Aktualności + pogoda <br />22.00 Porozmawiajmy <br />22.15 To jest temat - reportaż <br />22.30 Kurier <br />22.45 Sport <br />22.55 Studio pogoda <br />23.00 Spotkanie - film fabularny<br />0.40 Moja lewa stopa - film fabularny<br />2.20 Zakończenie programu
   
 
TV 4<br />6.00 Strefa P - magazyn<br />6.30 V Max - magazyn<br />7.00 Muzyczne listy<br />7.50 Motomyszy z Marsa - serial anim.<br />8.10 Czarny Królewicz (39) - serial<br />8.35 Przygody rodziny Addamsów (29) - serial<br />9.00 Dziki księżyc (17) - serial<br />9.55 Zbuntowany anioł (100) - serial<br />10.40 Misja w czasie (17) - serial<br />11.35 MacGyver (6) - serial<br />12.30 Strefa P - magazyn<br />13.00 V Max - magazyn<br />13.30 Muzyczne listy - mag.<br />14.30 Motomyszy z Marsa - serial anim.<br />15.00 Czarny Królewicz (40) - serial<br />15.30 Dziki księżyc (18) - serial<br />16.30 Hot Chat<br />16.45 Dziennik<br />16.58 Prognoza pogody<br />17.00 Jak dwie krople czekolady (13) - serial<br />17.30 Przygody rodziny Addamsów (30) - serial<br />18.00 Zbuntowany anioł (101) - serial<br />19.00 Anioł ciemności (4) - serial<br />20.00 Pierwsza fala (l) - serial<br />20.55 Idol extra<br />21.50 Dziennik<br />22.05 Informacje sportowe<br />22.12 Prognoza pogody<br />22.15 Martwa cisza 2 - thriller USA (1994)<br />24.00 Punkt. Set. Mecz - magazyn<br />0.50 X Laski<br />1.20 Muzyczne listy<br />2.10 Strefa P - magazyn<br />2.35 V Max - magazyn<br />3.00 Super VIP - wydarzenia i plotki
 
TV 4<br />6.00 Strefa P - magazyn<br />6.30 V Max - magazyn<br />7.00 Muzyczne listy<br />7.50 Motomyszy z Marsa - serial anim.<br />8.10 Czarny Królewicz (39) - serial<br />8.35 Przygody rodziny Addamsów (29) - serial<br />9.00 Dziki księżyc (17) - serial<br />9.55 Zbuntowany anioł (100) - serial<br />10.40 Misja w czasie (17) - serial<br />11.35 MacGyver (6) - serial<br />12.30 Strefa P - magazyn<br />13.00 V Max - magazyn<br />13.30 Muzyczne listy - mag.<br />14.30 Motomyszy z Marsa - serial anim.<br />15.00 Czarny Królewicz (40) - serial<br />15.30 Dziki księżyc (18) - serial<br />16.30 Hot Chat<br />16.45 Dziennik<br />16.58 Prognoza pogody<br />17.00 Jak dwie krople czekolady (13) - serial<br />17.30 Przygody rodziny Addamsów (30) - serial<br />18.00 Zbuntowany anioł (101) - serial<br />19.00 Anioł ciemności (4) - serial<br />20.00 Pierwsza fala (l) - serial<br />20.55 Idol extra<br />21.50 Dziennik<br />22.05 Informacje sportowe<br />22.12 Prognoza pogody<br />22.15 Martwa cisza 2 - thriller USA (1994)<br />24.00 Punkt. Set. Mecz - magazyn<br />0.50 X Laski<br />1.20 Muzyczne listy<br />2.10 Strefa P - magazyn<br />2.35 V Max - magazyn<br />3.00 Super VIP - wydarzenia i plotki
  +
  +
TVN 7<br />6.55 Telesklep<br />7.10 Wojowniczki z krainy marzeń - serial anim.<br />7.35 Yalba - legendarny samuraj - serial anim.<br />8.00 W niewoli uczuć (105/135) - telenowela<br />8.50 Daniela i przyjaciele (89/100) - telenowela<br />9.40 Pełna chata (182/192) - serial komed. (powt.)<br />10.05 Alf - serial (powt.)<br />10.30 Lamlsłówka<br />11.15 Żar tropików (65/66) - serial sensac. (powt.)<br />12.10 Przeklęta miłość (62/100) - telenowela<br />12.55 Telesklep<br />14.55 Wojowniczki z krainy marzeń (34/49) (powt.)<br />15.20 Yalba - legendarny samuraj (31/52) (powt.)<br />15.45 Pełna chata (163/192) - serial komediowy<br />16.15 Belfer z klasą (17/21) - serial komediowy<br />16.45 Alf (24/100) - serial<br />17.15 Rodzinny album (6/8) - serial obycz. (powt.)<br />18.10 Aktualności<br />18.20 Żar tropików (66-ost.) - serial sensacyjny<br />19.15 Drew Carey Show - serial komediowy<br />19.40 Norman w tarapatach (49/54) - serial komed.<br />20:10 Nie zabijaj - film obyczajowy, USA 1985, reż. John Erman<br />22.00 Brygada ratunkowa (2/22) - serial sensac.<br />23.00 Na ratunek - serial dokumentalny<br />23.30 Niesamowity szpieg - film sensacyjny, ang. 1987, reż. Jim Goddard (powt.)<br />1:20 Cena naiwności - film sensacyjny, USA 1998, reż. Ron Cosentino<br />3.00 Belfer z klasą (17/21) - serial komed. (powt.)<br />3.25 Drew Carey Show - serial komed. (powt.)<br />3.50 Norman w tarapatach - serial komed. (powt.)<br />4.15 Zakończenie programu
   
 
TV Polonia<br />06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30<br />08:00 Wiadomości<br />08:12 Pogoda<br />08:15 Woronicza 17<br />08:30 Klan; odc. 651; telenowela TVP<br />08:50 Setka; impresja filmowa Stefana Szwakopfa<br />09:05 Bajeczki Jedyneczki; program dla dzieci<br />09:20 Tęczowa bajeczka; - Bajeczka o karnawałowym czarodzieju; program dla dzieci<br />09:30 Przygody Skippy; odc. 21/26 - Piraci; serial prod. australijskiej<br />10:00 Sztuka przekonywania; Przede wszystkim nie nudzić; program edukacyjny dla młodzieży<br />10:10 Laboratorium; magazyn<br />10:30 Dzieje jednego wynalazku; - Pieniądze; program edukacyjny<br />10:40 Łowcy tajemnic; odc. 4 - Latająca fortecka; magazyn<br />11:00 Wiedźmin; odc. 3/13 - Człowiek-pierwsze spotkanie; 2002  serial TVP (za zgodą rodziców); reż: Marek Brodzki; wyk: w roli tytułowej Michał Żebrowski; powt.<br />12:00 Wiadomości<br />12:15 Biografie; Bogumił Kobiela; reportaż Barbary Sałackiej; powt.<br />13:00 Labirynt; film animowany Jana Lenicy<br />13:15 Komediantka; odc. 2/9; 1987  serial prod. TVP; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Małgorzata Pieczyńska, Bronisław Pawlik, Krzysztof Gosztyła, Władysław Kowalski<br />14:10 Niebieska Maryla na bis; koncert<br />14:30 Kochaj mnie; telenowela dokumentalna prod. polskiej (STEREO)<br />15:00 Wiadomości<br />15:15 "Luksus" - koncert piosenek Stanisława Grzesiuka; przygotowanych przez formację towarzysko-muzyczną Szwagierkolaska<br />16:00 Klan; odc. 651; telenowela TVP; powt.<br />16:25 Z kapitańskiego salonu; magazyn; powt.<br />16:40 Ojczyzna-polszczyzna; O zapożyczeniach i kalkach; program prof. Jana Miodka<br />17:00 Teleexpress<br />17:20 Sportowy Express<br />17:30 Gość Jedynki<br />17:45 Bajeczki Jedyneczki; program dla dzieci; powt.<br />18:00 Tęczowa bajeczka; - Bajeczka o karnawałowym czarodzieju; program dla dzieci; powt.<br />18:10 Przygody Skippy; odc. 21/26 -Piraci; serial prod. australijskiej; powt.<br />18:40 Dobre książki; magazyn<br />19:15 Dobranocka; Kasztaniaki; odc. 5 - Zimowy sen; serial animowany dla dzieci<br />19:30 Wiadomości<br />19:59 Sport<br />20:05 Pogoda<br />20:15 Klan; odc. 651; telenowela TVP; powt.<br />20:40 Sportowy tydzień<br />21:15 Komediantka; odc. 2/9; 1987  serial prod. TVP; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Małgorzata Pieczyńska, Bronisław Pawlik, Krzysztof Gosztyła, Władysław Kowalski; powt.<br />22:10 Niebieska Maryla na bis; koncert; powt.<br />22:30 Sprawa dla reportera; program Elżbiety Jaworowicz<br />23:00 Panorama<br />23:20 Sport-telegram<br />23:25 Pogoda<br />23:30 Kochaj mnie; telenowela dokumentalna prod. polskiej (STEREO); powt.<br />23:50 Romeo i Julia w Michałowicach; film dokumentalny Pauli Jakubowskiej i Grażyny Pieczuro<br />00:20 Monitor Wiadomości<br />00:35 Profit<br />00:40 Pamiętaj o mnie...; koncert życzeń; powt.<br />01:15 Kasztaniaki; odc. 5 - Zimowy sen; serial animowany dla dzieci; powt.<br />01:30 Wiadomości; powt.<br />01:57 Sport; powt.<br />02:02 Pogoda; powt.<br />02:10 Klan; odc. 651; telenowela TVP; powt.<br />02:35 Sportowy tydzień; powt.<br />03:05 Komediantka; odc. 2/9; 1987  serial prod. TVP; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Małgorzata Pieczyńska, Bronisław Pawlik, Krzysztof Gosztyła, Władysław Kowalski; powt.<br />04:00 Niebieska Maryla na bis; koncert; powt.<br />04:20 Ojczyzna-polszczyzna; O zapożyczeniach i kalkach; program prof. Jana Miodka; powt.<br />04:35 Kochaj mnie; telenowela dokumentalna prod. polskiej (STEREO); powt.<br />05:00 Sprawa dla reportera; powt.<br />05:30 Monitor  Wiadomości; powt.<br />05:45 Profit; powt.<br />05:50 Film animowany dla dorosłych; Port lotniczy; film Bogdana Nowickiego<br />06:00 Zakończenie programu
 
TV Polonia<br />06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30<br />08:00 Wiadomości<br />08:12 Pogoda<br />08:15 Woronicza 17<br />08:30 Klan; odc. 651; telenowela TVP<br />08:50 Setka; impresja filmowa Stefana Szwakopfa<br />09:05 Bajeczki Jedyneczki; program dla dzieci<br />09:20 Tęczowa bajeczka; - Bajeczka o karnawałowym czarodzieju; program dla dzieci<br />09:30 Przygody Skippy; odc. 21/26 - Piraci; serial prod. australijskiej<br />10:00 Sztuka przekonywania; Przede wszystkim nie nudzić; program edukacyjny dla młodzieży<br />10:10 Laboratorium; magazyn<br />10:30 Dzieje jednego wynalazku; - Pieniądze; program edukacyjny<br />10:40 Łowcy tajemnic; odc. 4 - Latająca fortecka; magazyn<br />11:00 Wiedźmin; odc. 3/13 - Człowiek-pierwsze spotkanie; 2002  serial TVP (za zgodą rodziców); reż: Marek Brodzki; wyk: w roli tytułowej Michał Żebrowski; powt.<br />12:00 Wiadomości<br />12:15 Biografie; Bogumił Kobiela; reportaż Barbary Sałackiej; powt.<br />13:00 Labirynt; film animowany Jana Lenicy<br />13:15 Komediantka; odc. 2/9; 1987  serial prod. TVP; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Małgorzata Pieczyńska, Bronisław Pawlik, Krzysztof Gosztyła, Władysław Kowalski<br />14:10 Niebieska Maryla na bis; koncert<br />14:30 Kochaj mnie; telenowela dokumentalna prod. polskiej (STEREO)<br />15:00 Wiadomości<br />15:15 "Luksus" - koncert piosenek Stanisława Grzesiuka; przygotowanych przez formację towarzysko-muzyczną Szwagierkolaska<br />16:00 Klan; odc. 651; telenowela TVP; powt.<br />16:25 Z kapitańskiego salonu; magazyn; powt.<br />16:40 Ojczyzna-polszczyzna; O zapożyczeniach i kalkach; program prof. Jana Miodka<br />17:00 Teleexpress<br />17:20 Sportowy Express<br />17:30 Gość Jedynki<br />17:45 Bajeczki Jedyneczki; program dla dzieci; powt.<br />18:00 Tęczowa bajeczka; - Bajeczka o karnawałowym czarodzieju; program dla dzieci; powt.<br />18:10 Przygody Skippy; odc. 21/26 -Piraci; serial prod. australijskiej; powt.<br />18:40 Dobre książki; magazyn<br />19:15 Dobranocka; Kasztaniaki; odc. 5 - Zimowy sen; serial animowany dla dzieci<br />19:30 Wiadomości<br />19:59 Sport<br />20:05 Pogoda<br />20:15 Klan; odc. 651; telenowela TVP; powt.<br />20:40 Sportowy tydzień<br />21:15 Komediantka; odc. 2/9; 1987  serial prod. TVP; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Małgorzata Pieczyńska, Bronisław Pawlik, Krzysztof Gosztyła, Władysław Kowalski; powt.<br />22:10 Niebieska Maryla na bis; koncert; powt.<br />22:30 Sprawa dla reportera; program Elżbiety Jaworowicz<br />23:00 Panorama<br />23:20 Sport-telegram<br />23:25 Pogoda<br />23:30 Kochaj mnie; telenowela dokumentalna prod. polskiej (STEREO); powt.<br />23:50 Romeo i Julia w Michałowicach; film dokumentalny Pauli Jakubowskiej i Grażyny Pieczuro<br />00:20 Monitor Wiadomości<br />00:35 Profit<br />00:40 Pamiętaj o mnie...; koncert życzeń; powt.<br />01:15 Kasztaniaki; odc. 5 - Zimowy sen; serial animowany dla dzieci; powt.<br />01:30 Wiadomości; powt.<br />01:57 Sport; powt.<br />02:02 Pogoda; powt.<br />02:10 Klan; odc. 651; telenowela TVP; powt.<br />02:35 Sportowy tydzień; powt.<br />03:05 Komediantka; odc. 2/9; 1987  serial prod. TVP; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Małgorzata Pieczyńska, Bronisław Pawlik, Krzysztof Gosztyła, Władysław Kowalski; powt.<br />04:00 Niebieska Maryla na bis; koncert; powt.<br />04:20 Ojczyzna-polszczyzna; O zapożyczeniach i kalkach; program prof. Jana Miodka; powt.<br />04:35 Kochaj mnie; telenowela dokumentalna prod. polskiej (STEREO); powt.<br />05:00 Sprawa dla reportera; powt.<br />05:30 Monitor  Wiadomości; powt.<br />05:45 Profit; powt.<br />05:50 Film animowany dla dorosłych; Port lotniczy; film Bogdana Nowickiego<br />06:00 Zakończenie programu
   
  +
Le Cinema<br />14.00 Babcie (Mamies) komedia obyczajowa, Francja, 1992, 85 min<br />15.25 Levi i Goliat (Levy Et Goliath) - komedia kryminalna, Francja, 1987, 101 min<br />17.00 Złamany kod (Breaking The Code) dramat, Wielka Brytania, 1996, 90 min<br />18.30 Tam, gdzie rosną poziomki (Wild Strawberries / Smultronstallet) dramat psychologiczny, Szwecja, 1957, 91 min<br />20.00 Dokument. Za kulisami: Czerwony smok, Studio Company, 2002, 30 min<br />20.30 Zapomniane światło (Zapomenute Swietlo) dramat, Czechy, 1996, 105 min<br />22.15 Ten dzień to prezent (Ajandek Ez A Nap / A Priceless Day) dramat, Węgry, 1979, 87 min<br />23.40 Trójkąt (Triple) komedia kryminalna. Reżyseria: Georges Lautner Produkcja: Francja 1991. Czas: 104'min<br />01.15 Krwawe cięcie (La Punalada) film przygodowy, Hiszpania, 1989, 114 min.
   
  +
TV Toya<br />16:10     Kościół w służbie człowieka<br />16:25     Czekając na przyjaciela<br />16:40     Muzyczne spotkania<br />16:55     Prosto z miasta<br />17:15     Wydarzenia<br />17:30     Pogoda dla Łodzi<br />17:35     Sonda<br />17:40     Łódzkie rodziny<br />18:00     Zadzwoń i wygraj<br />18:05     Toya na bis<br />18:25    Pogoda dla Łodzi<br />18:30     Sport, sport, sport<br />19:00     Przebój tygodnia<br />19:10     Mixtura<br />20:15     Wydarzenia<br />20:30     Pogoda dla Łodzi<br />20:40     Przebój tygodnia<br />20:50     W cztery oczy<br />21:00     Poznajmy ich prywatnie<br />21:30     Prosto z miasta<br />22:00     Pogoda dla Łodzi<br />22:05     Dla prawo- i leworęcznych<br />22:15     Sport, sport, sport<br />22:45     Wydarzenia<br />23:00     Pogoda dla Łodzi<br />23:05     Mixtura
   
Polsat<br />6:00 Piosenka na życzenie<br />7:00 Casper (1) - serial animowany (powt.)<br />7:25 Normalny Norman (20) - serial animowany (powt.)<br />7:50 Benny Hill - program rozrywkowy<br />8:20 Luzik guzik (22) - serial obyczajowy (powt.)<br />9:15 Graczykowie (25) - serial komediowy<br />9:45 Gang panny Glenn (9) - serial kryminalny<br />10.40 Awantura o kasę - teleturniej<br />11.35 Różowa Pantera - serial animowany<br />11.50 Kachorra to ja (83) - telenowela (powt.)<br />12.45 Luz Maria (75) - telenowela<br />13.40 Twój lekarz - magazyn medyczny<br />13.50 Wystarczy chcieć - magazyn medyczny<br />14.10 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny<br />14.40 Normalny Norman (21) - serial animowany<br />15.10 Świat według Kiepskich (52) - serial komediowy<br />15.45 Informacje<br />16.05 Kachorra to ja (84) - telenowela<br />17.05 Idol - program rozrywkowy<br />18.15 Graczykowie (26) - serial komediowy<br />18.45 Informacje, Sport<br />19.10 Prognoza pogody<br />19.15 Awantura o kasę - teleturniej<br />20.05 Miodowe lata 4 (49): Telefon do dozorcy - serial komediowy<br />20.45 Samo życie (160) - serial obyczajowy<br />21:20 Tajna broń - thriller, USA 1996, reż. John Woo, wyk. John Travolta, Christian Slater<br />21.30 Losowanie LOTTO<br />23.25 Informacje, Biznes informacje, Sport<br />23.45 Prognoza pogody<br />23.50 Graffiti - program publicystyczny<br />0:05 Bumerang - program publicystyczny<br />0:30 Telewizyjne Biuro Śledcze - magazyn kryminalny<br />1:05 Aquaz Superchat<br />5:00 Zakończenie programu
+
TI2<br />6:00     Il Quotidiano Cronaca: La cronaca, le notizie, i servizi d'attualita della giornata      <br />6:15     Controluce: Incontro settimanale      <br />6:50     Textvision<br />7:00     Simulcast<br />7:30     Euronews: L'Europa dell'informazione televisiva      <br />9:00     Simulcast<br />18:00     Taratata ecco le vecchie novita: Buzz e Poppy<br />18:10     Tweenies: Benvenuti nel mondo colorato di Jack, Fizz, Milo e Bella      <br />18:30     L'isola del tesoro    <br />18:50     Arturo, il ritorno di un amico: Il gatto a strisce che guardavano i vostri genitori!      <br />19:20     La bottega del signor Pietro: Magazine      <br />19:40     Cappuccetto a pois: Lupone va alla guerra      <br />20:05     Cari amici: Il fenicottero      <br />20:25     Case svizzere: Documentario      <br />20:45     Eurocalcio: Le immagini dei 5 grandi campionati di calcio      <br />21:00     I migliori da rivedere: Mai dire mai Film sensacyjny "Never Say Never Again". Irvin Kershner (GB/USA 1983)      <br />23:10     Obiettivo sport: Sport regionale      <br />23:40     Il Quotidiano Cronaca: La cronaca, le notizie, i servizi d'attualita della giornata      <br />0:05     Il lunedi: Un programma d'informazione      <br />2:05     Il Quotidiano Dossier: Approfondimenti, incontri, attualita varia      <br />2:30     Telegiornale<br />2:50     Telesguard: Attualita dei Grigioni - Actualitad dal Grischun      <br />3:00     Textvision
   
TVN<br />5.50 Miłość i nienawiść (69) - telenowela<br />6.35 Telesklep<br />7.05 Przyjaciółki i rywalki (82) - telenowela<br />7.50 Powrót Tomka Oszukańca - film famil. kanad. (1994)<br />9.30 Tele Gra<br />10.35 Telesklep<br />11.20 Rozmowy w toku - talk show<br />12.15 Akademia policyjna (4) - serial<br />13.10 Tajne akta psiej agencji - serial anim.<br />13.30 Łebski Harry - serial anim.<br />13.55 Inspektor Gadget - serial anim.<br />14.20 Renegat (4) - serial<br />15.15 Milionerzy<br />16.00 TVN Fakty, pogoda<br />16.20 Przyjaciółki i rywalki (83) - telenowela<br />17.10 Miłość i nienawiść (70) - telenowela<br />18.00 Rozmowy w toku - talk show<br />19.00 TVN Fakty<br />19.30 Sport<br />19.40 Pogoda<br />19.45 Uwaga!<br />20.10 Na Wspólnej (1 i 2) - serial<br />21.10 Oko za oko<br />22.10 Na celowniku (5) - serial<br />23.05 TVN Fakty<br />23.15 Kropka nad „i”<br />23.35 Fakty, ludzie, pieniądze - magazyn<br />0.05 Multikino - magazyn<br />0.25 Co za tydzień - mag.<br />0.55 Nic straconego - powtórki programów
+
Reality TV<br />6:00     Sprawa Curtisa<br />6:25     Sprawa Curtisa<br />6:50     Sprawa Curtisa<br />7:15     Na ratunek<br />7:40     Szpital dziecięcy<br />8:10     Szpital dziecięcy<br />8:35     Królewski Szpital Księcia Alfreda<br />9:00     Szkoła kucharska<br />9:25     Niezwykłe filmy z wakacji<br />9:50     Na ratunek<br />10:15     Na ratunek<br />10:40     Policja<br />11:05     Wyjątkowe dzieci<br />11:30     Niecodzienne domy<br />11:55     Królewski Szpital Księcia Alfreda<br />12:20     Sprawa Curtisa<br />12:45     Sprawa Curtisa<br />13:10     Sprawa Curtisa<br />13:35     Gliniarze<br />14:00     Gliniarze<br />14:25     Szkoła kucharska<br />14:50     Szpital dziecięcy<br />15:15     Szpital dziecięcy<br />15:40     Katastrofy stulecia<br />16:30     Niecodzienne domy<br />16:55     Trex<br />17:20     Sprawa Curtisa<br />17:45     Sprawa Curtisa<br />18:10     Gliniarze<br />18:35     Gliniarze<br />19:00     W walce o życie<br />19:55     Stan krytyczny Org: "Condition Critical"      <br />20:20     Katastrofy stulecia<br />21:10     Katastrofy<br />21:45     Na ratunek<br />22:20     Życie i śmierć<br />23:00     Wola życia<br />0:00     Australia w plecaku<br />0:25     Policja<br />0:50     Katastrofy<br />1:20     Na ratunek<br />1:40     Kanadyjska policja konna<br />2:05     Kanadyjska policja konna<br />2:30     W walce o życie<br />3:00     Królewski Szpital Księcia Alfreda<br />3:25     Na ratunek<br />3:50     Trex
   
TVN 7<br />6.55 Telesklep<br />7.10 Wojowniczki z krainy marzeń - serial anim.<br />7.35 Yalba - legendarny samuraj - serial anim.<br />8.00 W niewoli uczuć (105/135) - telenowela<br />8.50 Daniela i przyjaciele (89/100) - telenowela<br />9.40 Pełna chata (182/192) - serial komed. (powt.)<br />10.05 Alf - serial (powt.)<br />10.30 Lamlsłówka<br />11.15 Żar tropików (65/66) - serial sensac. (powt.)<br />12.10 Przeklęta miłość (62/100) - telenowela<br />12.55 Telesklep<br />14.55 Wojowniczki z krainy marzeń (34/49) (powt.)<br />15.20 Yalba - legendarny samuraj (31/52) (powt.)<br />15.45 Pełna chata (163/192) - serial komediowy<br />16.15 Belfer z klasą (17/21) - serial komediowy<br />16.45 Alf (24/100) - serial<br />17.15 Rodzinny album (6/8) - serial obycz. (powt.)<br />18.10 Aktualności<br />18.20 Żar tropików (66-ost.) - serial sensacyjny<br />19.15 Drew Carey Show - serial komediowy<br />19.40 Norman w tarapatach (49/54) - serial komed.<br />20:10 Nie zabijaj - film obyczajowy, USA 1985, reż. John Erman<br />22.00 Brygada ratunkowa (2/22) - serial sensac.<br />23.00 Na ratunek - serial dokumentalny<br />23.30 Niesamowity szpieg - film sensacyjny, ang. 1987, reż. Jim Goddard (powt.)<br />1:20 Cena naiwności - film sensacyjny, USA 1998, reż. Ron Cosentino<br />3.00 Belfer z klasą (17/21) - serial komed. (powt.)<br />3.25 Drew Carey Show - serial komed. (powt.)<br />3.50 Norman w tarapatach - serial komed. (powt.)<br />4.15 Zakończenie programu
+
Planete<br />8:05    Legendarne samoloty: B-58 Hustler     <br />8:55    Bohater ze skazą<br />9:50    Tajemny świat ogrodów: Intymne życie roślin odc. 26/26     <br />10:15    Mieszkańcy raf koralowych<br />10:40    Konsumencie, gdybyś tylko wiedział... odc. 6/6     <br />11:10    Szkoła cheerleaderek odc. 1/5     <br />11:40    Elton John story<br />12:35    Klasyczne albumy - "Yellow brick road"<br />13:25    Bestie na ulicach<br />13:55    Castro - wielki człowiek z małej wyspy<br />14:50    Cukrowa epopeja<br />15:50    "Kochany Fidelu" - historia Marity<br />17:20    Prusy Wschodnie - na uboczu Europy<br />18:50    W 20 dni dookoła świata<br />19:45    Kibice Olympique Marsylia odc. 1/4     <br />20:15    Pingwiny w Afryce<br />20:45    Francuscy mistrzowie: Jean-Pierre Papin     <br />21:45    Koledzy marsylczyków<br />22:45    Afrykańska odyseja<br />23:40    Pingwiny w Afryce<br />0:10    Kibice Olympique Marsylia odc. 1/4     <br />0:40    Konsumencie, gdybyś tylko wiedział... odc. 1/6     <br />1:05    Wojna w przestworzach: Wielki bluff odc. 1/13     <br />2:00    Legendarne samoloty: F 4 Phantom
  +
  +
MTV Polska<br />7:00     Budzik MTV: Mix teledysków wybranych przed widzów MTV      <br />10:00     Bytesize: Najpopularniejsze klipy w MTV      <br />12:00     MTV Select<br />13:00     Total Request<br />14:00    Non Stop Hits: Muzyka non stop      <br />15:00     Data Videos<br />16:00     Hit List UK: Lista przebojów z Wysp Brytyjskich      <br />18:00     MTV Select<br />19:00     Greatest Hits: Najlepsze teledyski z lat 80. i 90.      <br />20:00     MTV Squad: Hip-hop      <br />21:00     Nowości MTV<br />22:00     Pieprz<br />23:00     Real World<br />23:30     Non Stop Hits: Muzyka non stop      <br />0:00     Superock: Rock i heavy metal      <br />2:00     Night Videos: Noc z teledyskami 
  +
  +
WTK<br />10:00     Puls dnia - serwis informacyjny<br />10:15     Muzyka dla najmłodszych<br />10:30     Program lokalny<br />11:00     Studio sport<br />12:30     Muzyka w WTK<br />13:00     Wielkopolanka miesiąca<br />14:00     Telehobby: Spotkanie z Telewizją Kablową Poznań      <br />14:30     Program lokalny<br />15:00     Ulica Muzyczna<br />16:00     Czarująca Chorwacja<br />16:30     Program lokalny<br />17:00     Żyj dynamicznie<br />17:20     OTO MOTO plus<br />17:50     Puls dnia - serwis informacyjny<br />18:00     Arena<br />18:20     Europejskie ogrody zoologiczne: Dvur Karlove      <br />18:40     Puls dnia - serwis informacyjny: Wydanie główne      <br />19:05     Muzyka w WTK<br />19:45     Puls sportu<br />20:00     Puls dnia - serwis informacyjny<br />20:30     Scena<br />20:50     Koncert - Woodstock 2002<br />21:40     Z planu filmowego<br />22:00     Program lokalny<br />22:30     Puls dnia - serwis informacyjny<br />22:45     Puls sportu<br />23:00     Scena
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 1 z 2003 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 1 z 2003 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 2 z 2003 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVP 2 z 2003 roku]]
[[Kategoria:Ramówki TV 4 z 2003 roku]]
+
[[Kategoria:Ramówki TVP 3 Katowice z 2003 roku]]
[[Kategoria:Ramówki TV Polonia z 2003 roku]]
 
 
[[Kategoria:Ramówki Polsat z 2003 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki Polsat z 2003 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVN z 2003 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVN z 2003 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TV 4 z 2003 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVN 7 z 2003 roku]]
 
[[Kategoria:Ramówki TVN 7 z 2003 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TV Polonia z 2003 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Le Cinema z 2003 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TV Toya z 2003 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki TI2 z 2003 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Reality TV z 2003 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki Planete z 2003 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki MTV Polska z 2003 roku]]
  +
[[Kategoria:Ramówki WTK z 2003 roku]]

Aktualna wersja na dzień 19:00, kwi 7, 2020

TVP 1
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości:6.05,6.30,7.00,7.30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Trzy niedźwiadki; - Zakochany Beksa; (The three bears); 2000  serial animowany prod. hiszpańskiej
08:55 Budzik; program dla najmłodszych
09:30 Zaczarowany pociąg; magazyn dla młodych widzów
09:55 Przedszkolandia; serial dokumentalny Barbary Pawłowskiej (STEREO); powt.
10:20 Miliard w rozumie; teleturniej; powt.
10:45 Rak piersi - historie prawdziwe; odc. 3 - Leczenie operacyjne; program Macieja Świtońskiego
10:55 Gotowanie na ekranie; magazyn kulinarny; powt.
11:15 ZUS radzi; magazyn
11:25 Zwierzęta świata; Leniwiec a siódmy grzech główny; cz. 1; film dokumentalny prod. USA
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12:30 Rolnictwo na świecie; reportaż
12:45 Plebania; odc. 260; serial TVP (STEREO)
13:15 Lokatorzy; - Złota rączka; serial TVP [stereo]; powt.
13:40 Czarodziejki; odc. 3; (Charmed); serial prod. USA [za zgodą rodziców]; wyk: Shannen Doherty, Holly Marie Combs, Alyssa Milano, Brian Krause i inni
14:25 Cyberbelfer; magazyn dla młodych widzów; powt.
14:35 Po prostu paragraf; felieton
15:00 Wiadomości
15:10 Bez etatu; magazyn
15:35 Kontrowersje; - Manipulacje w kodzie DNA; program publicystyczny
16:00 Rower Błażeja; program dla młodzieży
16:20 Moda na sukces; odc. 1825; telenowela prod. USA; wyk: Ronn Moss, Katherine Kelly Lang, Susan Flannery, John McCook i inni
16:45 Raport Netia K2 - Jedynka na dachu świata
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Klan; odc. 669; telenowela TVP
18:10 Magazyn olimpijski - Echa stadionów
18:40 Wrzuć Jedynkę
18:50 5 minut o Unii Europejskiej
19:00 Wieczorynka; Tabaluga; - Książę Tabaluga; serial animowany prod. niemieckiej
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Miej oczy szeroko otwarte; Białe piekło. Lawiny; (White Out of Avalanche); 2001  film dokumentalny prod. australijskiej; reż: Mark Everest
21:10 Teatr Telewizji; Niuz; 2002  autor: Ryszard Bugajski (78', STEREO); reż: Ryszard Bugajski; wyk: Artur Żmijewski, Magdalena Dąbrowska, Gabriela Kownacka, Sławomir Orzechowski i inni
22:30 Dakar 2003 - wydanie specjalne
23:00 Monitor  Wiadomości
23:20 Profit
23:25 Rozmowy na nowy wiek; ze Zdzisławem Beksińskim o pejzażu
23:55 Przechowalnia; film dokumentalny Mariana Curzydło i Andrzeja Germanna
00:20 Trochę kultury; magazyn kulturalno-rozrywkowy [stereo]; powt.
00:40 Krzyk zza grobu; (A Cry from the Grave); 1999  film dokumentalny prod. angielskiej; reż: Leslie Woodhead
02:25 Zakończenie programu

TVP 2
07:05 Studio urody; program popularyzujący zdrowy styl życia
07:15 Złotopolscy; odc. 96 - Listy; telenowela TVP
07:35 Dwójka Dzieciom; Bolek i Lolek wyruszają w świat; Dziwne przygody Koziołka Matołka
08:00 Film dla niesłyszących; Na dobre i na złe; odc. 124 - Lekarski debiut; serial prod. TVP; wyk: Artur Żmijewski, Małgorzata Foremniak, Krzysztof Pieczyński
08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00, Prognoza pogody:9:30]
10:20 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; odc. 88 - Marynarski smak
10:45 Święta wojna; - Załamanie nerwowe; serial prod.TVP; wyk: Krzysztof Hanke, Zbigniew Buczkowski, Joanna Bartel
11:10 Ferie z Dwójką; Sto minut wakacji; 2000  film fabularny prod. polsko-niemieckiej (89'); reż: Andrzej Maleszka; wyk: Jolanta Fraszyńska, Andrzej Zieliński, Kamila Natkaniec, Piotr Budzowski
12:40 Misjonarze; reportaż Anity Ostaszewskiej
13:00 Panorama
13:15 Miami Sands; odc. 93; serial prod. USA (STEREO)
14:00 Tata Show; rodzinne widowisko rozrywkowe /stereo/
14:50 Ferie z Dwójką; .
15:05 Pocztówka do Świętego Mikołaja - Finał
15:20 Dziwne przygody Koziołka Matołka
15:30 Lucy Sullivan; odc. 2; (Lucy Sullivan is Getting Married); 1999  serial prod. angielskiej; wyk: Sam Loggin, Letitia Dean, Zoe Eeles, Nial Buggy i inni
16:00 Panorama
16:21 Pogoda
16:25 Na dobre i na złe; odc. 124 - Lekarski debiut; serial prod.TVP (STEREO); wyk: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Krzysztof Pieczyński; powt.
17:20 Witaj Europo; Francja - podsumowanie; reportaż
17:50 Program lokalny
18:30 Panorama
18:53 Pogoda
19:00 Va banque; teleturniej
19:30 Znaki czasu; magazyn
20:00 Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny [stereo]
20:55 Kochaj mnie; telenowela dok. prod TVP
21:25 997-magazyn kryminalny; program Michała Fajbusiewicza [tylko dla dorosłych]
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:26 Pogoda
22:35 Zabić Sekala; 1998  dramat prod. polsko-czesko-francusko-słowackiej (110') [za zgodą rodziców]; reż: Vladimir Michalek; wyk: Olaf Lubaszenko, Bogusław Linda, Agnieszka Sitek, Jiri Bartoska i inni
00:25 Inne spojrzenie-Filmówka; cykl prezentujący etiudy dokumentalne Szkoły Filmowej w Łodzi
01:00 Zakończenie programu

Polsat
6:00 Piosenka na życzenie
7:00 Casper (1) - serial animowany (powt.)
7:25 Normalny Norman (20) - serial animowany (powt.)
7:50 Benny Hill - program rozrywkowy
8:20 Luzik guzik (22) - serial obyczajowy (powt.)
9:15 Graczykowie (25) - serial komediowy
9:45 Gang panny Glenn (9) - serial kryminalny
10.40 Awantura o kasę - teleturniej
11.35 Różowa Pantera - serial animowany
11.50 Kachorra to ja (83) - telenowela (powt.)
12.45 Luz Maria (75) - telenowela
13.40 Twój lekarz - magazyn medyczny
13.50 Wystarczy chcieć - magazyn medyczny
14.10 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
14.40 Normalny Norman (21) - serial animowany
15.10 Świat według Kiepskich (52) - serial komediowy
15.45 Informacje
16.05 Kachorra to ja (84) - telenowela
17.05 Idol - program rozrywkowy
18.15 Graczykowie (26) - serial komediowy
18.45 Informacje, Sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Awantura o kasę - teleturniej
20.05 Miodowe lata 4 (49): Telefon do dozorcy - serial komediowy
20.45 Samo życie (160) - serial obyczajowy
21:20 Tajna broń - thriller, USA 1996, reż. John Woo, wyk. John Travolta, Christian Slater
21.30 Losowanie LOTTO
23.25 Informacje, Biznes informacje, Sport
23.45 Prognoza pogody
23.50 Graffiti - program publicystyczny
0:05 Bumerang - program publicystyczny
0:30 Telewizyjne Biuro Śledcze - magazyn kryminalny
1:05 Aquaz Superchat
5:00 Zakończenie programu

TVN
5.50 Miłość i nienawiść (69) - telenowela
6.35 Telesklep
7.05 Przyjaciółki i rywalki (82) - telenowela
7.50 Powrót Tomka Oszukańca - film famil. kanad. (1994)
9.30 Tele Gra
10.35 Telesklep
11.20 Rozmowy w toku - talk show
12.15 Akademia policyjna (4) - serial
13.10 Tajne akta psiej agencji - serial anim.
13.30 Łebski Harry - serial anim.
13.55 Inspektor Gadget - serial anim.
14.20 Renegat (4) - serial
15.15 Milionerzy
16.00 TVN Fakty, pogoda
16.20 Przyjaciółki i rywalki (83) - telenowela
17.10 Miłość i nienawiść (70) - telenowela
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Uwaga!
20.10 Na Wspólnej (1 i 2) - serial
21.10 Oko za oko
22.10 Na celowniku (5) - serial
23.05 TVN Fakty
23.15 Kropka nad „i”
23.35 Fakty, ludzie, pieniądze - magazyn
0.05 Multikino - magazyn
0.25 Co za tydzień - mag.
0.55 Nic straconego - powtórki programów

TVP 3 Katowice
6.30 Legenda o Wilhelmie Tellu (3/14) - film fabularny 
7.30 Kurier 
7.40 Prognoza pogody 
7.45 Aktualności + pogoda
8.00 Z krukiem w herbie - magazyn redakcji częstochowskiej
8.30 Kurier 
8.40 Prognoza pogody 
8.45 Gość dnia 
9.00 Legendy dalekich światów (2/13) - film dokumentalny 
9.30 Kurier 
9.40 Prognoza pogody 
9.40 Policjanci z Mt. Thomas (2/17) - serial 
10.30 Kurier 
10.40 Prognoza pogody 
10.45 Telekurier - magazyn 
11.15 Gość dnia 
11.30 Kurier 
11.40 Prognoza pogody 
11.45 Młodzież kontra 
12.30 Kurier 
12.35 Jazz (5/12) - film dokumentalny 
13.30 Kurier 
13.45 Prognoza pogody 
13.50 Agrobiznes - magazyn rolniczy 
14.00 Od niedzieli do niedzieli 
14.30 Kurier 
14.40 Prognoza pogody 
14.45 Wuwua 
15.00 Janka (6/15) - serial 
15.30 Kurier 
15.40 Prognoza pogody 
15.45 Aktualności + pogoda 
16.00 Z krukiem w herbie 
16.30 Kurier 
16.40 Prognoza pogody 
16.45 Rozmowa dnia 
17.00 Przegląd gospodarczy - magazyn ekonomiczny 
17.30 Kurier 
17.45 Prognoza pogody 
17.50 Wizytówki 
18.00 Aktualności + pogoda 
18.30 Kurier regiony kultury 
18.40 Prognoza pogody 
18.45 Sport w TV Katowice 
19.30 Kurier sportowy 
19.40 Prognoza pogody 
19.45 Rozmowa dnia 
20.00 Telekurier - magazyn 
20.30 Kurier 
20.45 Studio pogoda 
20.50 Echa dnia 
21.15 Eurotel - magazyn europejski 
21.30 Kurier gospodarczy 
21.40 Prognoza pogody 
21.45 Aktualności + pogoda 
22.00 Porozmawiajmy 
22.15 To jest temat - reportaż 
22.30 Kurier 
22.45 Sport 
22.55 Studio pogoda 
23.00 Spotkanie - film fabularny
0.40 Moja lewa stopa - film fabularny
2.20 Zakończenie programu

TV 4
6.00 Strefa P - magazyn
6.30 V Max - magazyn
7.00 Muzyczne listy
7.50 Motomyszy z Marsa - serial anim.
8.10 Czarny Królewicz (39) - serial
8.35 Przygody rodziny Addamsów (29) - serial
9.00 Dziki księżyc (17) - serial
9.55 Zbuntowany anioł (100) - serial
10.40 Misja w czasie (17) - serial
11.35 MacGyver (6) - serial
12.30 Strefa P - magazyn
13.00 V Max - magazyn
13.30 Muzyczne listy - mag.
14.30 Motomyszy z Marsa - serial anim.
15.00 Czarny Królewicz (40) - serial
15.30 Dziki księżyc (18) - serial
16.30 Hot Chat
16.45 Dziennik
16.58 Prognoza pogody
17.00 Jak dwie krople czekolady (13) - serial
17.30 Przygody rodziny Addamsów (30) - serial
18.00 Zbuntowany anioł (101) - serial
19.00 Anioł ciemności (4) - serial
20.00 Pierwsza fala (l) - serial
20.55 Idol extra
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe
22.12 Prognoza pogody
22.15 Martwa cisza 2 - thriller USA (1994)
24.00 Punkt. Set. Mecz - magazyn
0.50 X Laski
1.20 Muzyczne listy
2.10 Strefa P - magazyn
2.35 V Max - magazyn
3.00 Super VIP - wydarzenia i plotki

TVN 7
6.55 Telesklep
7.10 Wojowniczki z krainy marzeń - serial anim.
7.35 Yalba - legendarny samuraj - serial anim.
8.00 W niewoli uczuć (105/135) - telenowela
8.50 Daniela i przyjaciele (89/100) - telenowela
9.40 Pełna chata (182/192) - serial komed. (powt.)
10.05 Alf - serial (powt.)
10.30 Lamlsłówka
11.15 Żar tropików (65/66) - serial sensac. (powt.)
12.10 Przeklęta miłość (62/100) - telenowela
12.55 Telesklep
14.55 Wojowniczki z krainy marzeń (34/49) (powt.)
15.20 Yalba - legendarny samuraj (31/52) (powt.)
15.45 Pełna chata (163/192) - serial komediowy
16.15 Belfer z klasą (17/21) - serial komediowy
16.45 Alf (24/100) - serial
17.15 Rodzinny album (6/8) - serial obycz. (powt.)
18.10 Aktualności
18.20 Żar tropików (66-ost.) - serial sensacyjny
19.15 Drew Carey Show - serial komediowy
19.40 Norman w tarapatach (49/54) - serial komed.
20:10 Nie zabijaj - film obyczajowy, USA 1985, reż. John Erman
22.00 Brygada ratunkowa (2/22) - serial sensac.
23.00 Na ratunek - serial dokumentalny
23.30 Niesamowity szpieg - film sensacyjny, ang. 1987, reż. Jim Goddard (powt.)
1:20 Cena naiwności - film sensacyjny, USA 1998, reż. Ron Cosentino
3.00 Belfer z klasą (17/21) - serial komed. (powt.)
3.25 Drew Carey Show - serial komed. (powt.)
3.50 Norman w tarapatach - serial komed. (powt.)
4.15 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Klan; odc. 651; telenowela TVP
08:50 Setka; impresja filmowa Stefana Szwakopfa
09:05 Bajeczki Jedyneczki; program dla dzieci
09:20 Tęczowa bajeczka; - Bajeczka o karnawałowym czarodzieju; program dla dzieci
09:30 Przygody Skippy; odc. 21/26 - Piraci; serial prod. australijskiej
10:00 Sztuka przekonywania; Przede wszystkim nie nudzić; program edukacyjny dla młodzieży
10:10 Laboratorium; magazyn
10:30 Dzieje jednego wynalazku; - Pieniądze; program edukacyjny
10:40 Łowcy tajemnic; odc. 4 - Latająca fortecka; magazyn
11:00 Wiedźmin; odc. 3/13 - Człowiek-pierwsze spotkanie; 2002  serial TVP (za zgodą rodziców); reż: Marek Brodzki; wyk: w roli tytułowej Michał Żebrowski; powt.
12:00 Wiadomości
12:15 Biografie; Bogumił Kobiela; reportaż Barbary Sałackiej; powt.
13:00 Labirynt; film animowany Jana Lenicy
13:15 Komediantka; odc. 2/9; 1987  serial prod. TVP; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Małgorzata Pieczyńska, Bronisław Pawlik, Krzysztof Gosztyła, Władysław Kowalski
14:10 Niebieska Maryla na bis; koncert
14:30 Kochaj mnie; telenowela dokumentalna prod. polskiej (STEREO)
15:00 Wiadomości
15:15 "Luksus" - koncert piosenek Stanisława Grzesiuka; przygotowanych przez formację towarzysko-muzyczną Szwagierkolaska
16:00 Klan; odc. 651; telenowela TVP; powt.
16:25 Z kapitańskiego salonu; magazyn; powt.
16:40 Ojczyzna-polszczyzna; O zapożyczeniach i kalkach; program prof. Jana Miodka
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:45 Bajeczki Jedyneczki; program dla dzieci; powt.
18:00 Tęczowa bajeczka; - Bajeczka o karnawałowym czarodzieju; program dla dzieci; powt.
18:10 Przygody Skippy; odc. 21/26 -Piraci; serial prod. australijskiej; powt.
18:40 Dobre książki; magazyn
19:15 Dobranocka; Kasztaniaki; odc. 5 - Zimowy sen; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:59 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Klan; odc. 651; telenowela TVP; powt.
20:40 Sportowy tydzień
21:15 Komediantka; odc. 2/9; 1987  serial prod. TVP; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Małgorzata Pieczyńska, Bronisław Pawlik, Krzysztof Gosztyła, Władysław Kowalski; powt.
22:10 Niebieska Maryla na bis; koncert; powt.
22:30 Sprawa dla reportera; program Elżbiety Jaworowicz
23:00 Panorama
23:20 Sport-telegram
23:25 Pogoda
23:30 Kochaj mnie; telenowela dokumentalna prod. polskiej (STEREO); powt.
23:50 Romeo i Julia w Michałowicach; film dokumentalny Pauli Jakubowskiej i Grażyny Pieczuro
00:20 Monitor Wiadomości
00:35 Profit
00:40 Pamiętaj o mnie...; koncert życzeń; powt.
01:15 Kasztaniaki; odc. 5 - Zimowy sen; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:57 Sport; powt.
02:02 Pogoda; powt.
02:10 Klan; odc. 651; telenowela TVP; powt.
02:35 Sportowy tydzień; powt.
03:05 Komediantka; odc. 2/9; 1987  serial prod. TVP; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Małgorzata Pieczyńska, Bronisław Pawlik, Krzysztof Gosztyła, Władysław Kowalski; powt.
04:00 Niebieska Maryla na bis; koncert; powt.
04:20 Ojczyzna-polszczyzna; O zapożyczeniach i kalkach; program prof. Jana Miodka; powt.
04:35 Kochaj mnie; telenowela dokumentalna prod. polskiej (STEREO); powt.
05:00 Sprawa dla reportera; powt.
05:30 Monitor  Wiadomości; powt.
05:45 Profit; powt.
05:50 Film animowany dla dorosłych; Port lotniczy; film Bogdana Nowickiego
06:00 Zakończenie programu

Le Cinema
14.00 Babcie (Mamies) komedia obyczajowa, Francja, 1992, 85 min
15.25 Levi i Goliat (Levy Et Goliath) - komedia kryminalna, Francja, 1987, 101 min
17.00 Złamany kod (Breaking The Code) dramat, Wielka Brytania, 1996, 90 min
18.30 Tam, gdzie rosną poziomki (Wild Strawberries / Smultronstallet) dramat psychologiczny, Szwecja, 1957, 91 min
20.00 Dokument. Za kulisami: Czerwony smok, Studio Company, 2002, 30 min
20.30 Zapomniane światło (Zapomenute Swietlo) dramat, Czechy, 1996, 105 min
22.15 Ten dzień to prezent (Ajandek Ez A Nap / A Priceless Day) dramat, Węgry, 1979, 87 min
23.40 Trójkąt (Triple) komedia kryminalna. Reżyseria: Georges Lautner Produkcja: Francja 1991. Czas: 104'min
01.15 Krwawe cięcie (La Punalada) film przygodowy, Hiszpania, 1989, 114 min.

TV Toya
16:10     Kościół w służbie człowieka
16:25     Czekając na przyjaciela
16:40     Muzyczne spotkania
16:55     Prosto z miasta
17:15     Wydarzenia
17:30     Pogoda dla Łodzi
17:35     Sonda
17:40     Łódzkie rodziny
18:00     Zadzwoń i wygraj
18:05     Toya na bis
18:25    Pogoda dla Łodzi
18:30     Sport, sport, sport
19:00     Przebój tygodnia
19:10     Mixtura
20:15     Wydarzenia
20:30     Pogoda dla Łodzi
20:40     Przebój tygodnia
20:50     W cztery oczy
21:00     Poznajmy ich prywatnie
21:30     Prosto z miasta
22:00     Pogoda dla Łodzi
22:05     Dla prawo- i leworęcznych
22:15     Sport, sport, sport
22:45     Wydarzenia
23:00     Pogoda dla Łodzi
23:05     Mixtura

TI2
6:00     Il Quotidiano Cronaca: La cronaca, le notizie, i servizi d'attualita della giornata      
6:15     Controluce: Incontro settimanale      
6:50     Textvision
7:00     Simulcast
7:30     Euronews: L'Europa dell'informazione televisiva      
9:00     Simulcast
18:00     Taratata ecco le vecchie novita: Buzz e Poppy
18:10     Tweenies: Benvenuti nel mondo colorato di Jack, Fizz, Milo e Bella      
18:30     L'isola del tesoro    
18:50     Arturo, il ritorno di un amico: Il gatto a strisce che guardavano i vostri genitori!      
19:20     La bottega del signor Pietro: Magazine      
19:40     Cappuccetto a pois: Lupone va alla guerra      
20:05     Cari amici: Il fenicottero      
20:25     Case svizzere: Documentario      
20:45     Eurocalcio: Le immagini dei 5 grandi campionati di calcio      
21:00     I migliori da rivedere: Mai dire mai Film sensacyjny "Never Say Never Again". Irvin Kershner (GB/USA 1983)      
23:10     Obiettivo sport: Sport regionale      
23:40     Il Quotidiano Cronaca: La cronaca, le notizie, i servizi d'attualita della giornata      
0:05     Il lunedi: Un programma d'informazione      
2:05     Il Quotidiano Dossier: Approfondimenti, incontri, attualita varia      
2:30     Telegiornale
2:50     Telesguard: Attualita dei Grigioni - Actualitad dal Grischun      
3:00     Textvision

Reality TV
6:00     Sprawa Curtisa
6:25     Sprawa Curtisa
6:50     Sprawa Curtisa
7:15     Na ratunek
7:40     Szpital dziecięcy
8:10     Szpital dziecięcy
8:35     Królewski Szpital Księcia Alfreda
9:00     Szkoła kucharska
9:25     Niezwykłe filmy z wakacji
9:50     Na ratunek
10:15     Na ratunek
10:40     Policja
11:05     Wyjątkowe dzieci
11:30     Niecodzienne domy
11:55     Królewski Szpital Księcia Alfreda
12:20     Sprawa Curtisa
12:45     Sprawa Curtisa
13:10     Sprawa Curtisa
13:35     Gliniarze
14:00     Gliniarze
14:25     Szkoła kucharska
14:50     Szpital dziecięcy
15:15     Szpital dziecięcy
15:40     Katastrofy stulecia
16:30     Niecodzienne domy
16:55     Trex
17:20     Sprawa Curtisa
17:45     Sprawa Curtisa
18:10     Gliniarze
18:35     Gliniarze
19:00     W walce o życie
19:55     Stan krytyczny Org: "Condition Critical"      
20:20     Katastrofy stulecia
21:10     Katastrofy
21:45     Na ratunek
22:20     Życie i śmierć
23:00     Wola życia
0:00     Australia w plecaku
0:25     Policja
0:50     Katastrofy
1:20     Na ratunek
1:40     Kanadyjska policja konna
2:05     Kanadyjska policja konna
2:30     W walce o życie
3:00     Królewski Szpital Księcia Alfreda
3:25     Na ratunek
3:50     Trex

Planete
8:05    Legendarne samoloty: B-58 Hustler     
8:55    Bohater ze skazą
9:50    Tajemny świat ogrodów: Intymne życie roślin odc. 26/26     
10:15    Mieszkańcy raf koralowych
10:40    Konsumencie, gdybyś tylko wiedział... odc. 6/6     
11:10    Szkoła cheerleaderek odc. 1/5     
11:40    Elton John story
12:35    Klasyczne albumy - "Yellow brick road"
13:25    Bestie na ulicach
13:55    Castro - wielki człowiek z małej wyspy
14:50    Cukrowa epopeja
15:50    "Kochany Fidelu" - historia Marity
17:20    Prusy Wschodnie - na uboczu Europy
18:50    W 20 dni dookoła świata
19:45    Kibice Olympique Marsylia odc. 1/4     
20:15    Pingwiny w Afryce
20:45    Francuscy mistrzowie: Jean-Pierre Papin     
21:45    Koledzy marsylczyków
22:45    Afrykańska odyseja
23:40    Pingwiny w Afryce
0:10    Kibice Olympique Marsylia odc. 1/4     
0:40    Konsumencie, gdybyś tylko wiedział... odc. 1/6     
1:05    Wojna w przestworzach: Wielki bluff odc. 1/13     
2:00    Legendarne samoloty: F 4 Phantom

MTV Polska
7:00     Budzik MTV: Mix teledysków wybranych przed widzów MTV      
10:00     Bytesize: Najpopularniejsze klipy w MTV      
12:00     MTV Select
13:00     Total Request
14:00    Non Stop Hits: Muzyka non stop      
15:00     Data Videos
16:00     Hit List UK: Lista przebojów z Wysp Brytyjskich      
18:00     MTV Select
19:00     Greatest Hits: Najlepsze teledyski z lat 80. i 90.      
20:00     MTV Squad: Hip-hop      
21:00     Nowości MTV
22:00     Pieprz
23:00     Real World
23:30     Non Stop Hits: Muzyka non stop      
0:00     Superock: Rock i heavy metal      
2:00     Night Videos: Noc z teledyskami 

WTK
10:00     Puls dnia - serwis informacyjny
10:15     Muzyka dla najmłodszych
10:30     Program lokalny
11:00     Studio sport
12:30     Muzyka w WTK
13:00     Wielkopolanka miesiąca
14:00     Telehobby: Spotkanie z Telewizją Kablową Poznań      
14:30     Program lokalny
15:00     Ulica Muzyczna
16:00     Czarująca Chorwacja
16:30     Program lokalny
17:00     Żyj dynamicznie
17:20     OTO MOTO plus
17:50     Puls dnia - serwis informacyjny
18:00     Arena
18:20     Europejskie ogrody zoologiczne: Dvur Karlove      
18:40     Puls dnia - serwis informacyjny: Wydanie główne      
19:05     Muzyka w WTK
19:45     Puls sportu
20:00     Puls dnia - serwis informacyjny
20:30     Scena
20:50     Koncert - Woodstock 2002
21:40     Z planu filmowego
22:00     Program lokalny
22:30     Puls dnia - serwis informacyjny
22:45     Puls sportu
23:00     Scena

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.