FANDOM


TVP 1
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości:6.05,6.30,7.00,7.30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Trzy niedźwiadki; - Zakochany Beksa; (The three bears); 2000  serial animowany prod. hiszpańskiej
08:55 Budzik; program dla najmłodszych
09:30 Zaczarowany pociąg; magazyn dla młodych widzów
09:55 Przedszkolandia; serial dokumentalny Barbary Pawłowskiej (STEREO); powt.
10:20 Miliard w rozumie; teleturniej; powt.
10:45 Rak piersi - historie prawdziwe; odc. 3 - Leczenie operacyjne; program Macieja Świtońskiego
10:55 Gotowanie na ekranie; magazyn kulinarny; powt.
11:15 ZUS radzi; magazyn
11:25 Zwierzęta świata; Leniwiec a siódmy grzech główny; cz. 1; film dokumentalny prod. USA
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12:30 Rolnictwo na świecie; reportaż
12:45 Plebania; odc. 260; serial TVP (STEREO)
13:15 Lokatorzy; - Złota rączka; serial TVP [stereo]; powt.
13:40 Czarodziejki; odc. 3; (Charmed); serial prod. USA [za zgodą rodziców]; wyk: Shannen Doherty, Holly Marie Combs, Alyssa Milano, Brian Krause i inni
14:25 Cyberbelfer; magazyn dla młodych widzów; powt.
14:35 Po prostu paragraf; felieton
15:00 Wiadomości
15:10 Bez etatu; magazyn
15:35 Kontrowersje; - Manipulacje w kodzie DNA; program publicystyczny
16:00 Rower Błażeja; program dla młodzieży
16:20 Moda na sukces; odc. 1825; telenowela prod. USA; wyk: Ronn Moss, Katherine Kelly Lang, Susan Flannery, John McCook i inni
16:45 Raport Netia K2 - Jedynka na dachu świata
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:40 Klan; odc. 669; telenowela TVP
18:10 Magazyn olimpijski - Echa stadionów
18:40 Wrzuć Jedynkę
18:50 5 minut o Unii Europejskiej
19:00 Wieczorynka; Tabaluga; - Książę Tabaluga; serial animowany prod. niemieckiej
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Miej oczy szeroko otwarte; Białe piekło. Lawiny; (White Out of Avalanche); 2001  film dokumentalny prod. australijskiej; reż: Mark Everest
21:10 Teatr Telewizji; Niuz; 2002  autor: Ryszard Bugajski (78', STEREO); reż: Ryszard Bugajski; wyk: Artur Żmijewski, Magdalena Dąbrowska, Gabriela Kownacka, Sławomir Orzechowski i inni
22:30 Dakar 2003 - wydanie specjalne
23:00 Monitor  Wiadomości
23:20 Profit
23:25 Rozmowy na nowy wiek; ze Zdzisławem Beksińskim o pejzażu
23:55 Przechowalnia; film dokumentalny Mariana Curzydło i Andrzeja Germanna
00:20 Trochę kultury; magazyn kulturalno-rozrywkowy [stereo]; powt.
00:40 Krzyk zza grobu; (A Cry from the Grave); 1999  film dokumentalny prod. angielskiej; reż: Leslie Woodhead
02:25 Zakończenie programu

TVP 2
07:05 Studio urody; program popularyzujący zdrowy styl życia
07:15 Złotopolscy; odc. 96 - Listy; telenowela TVP
07:35 Dwójka Dzieciom; Bolek i Lolek wyruszają w świat; Dziwne przygody Koziołka Matołka
08:00 Film dla niesłyszących; Na dobre i na złe; odc. 124 - Lekarski debiut; serial prod. TVP; wyk: Artur Żmijewski, Małgorzata Foremniak, Krzysztof Pieczyński
08:50 Pytanie na śniadanie; magazyn [w tym Panorama: 9:00, 10:00, Prognoza pogody:9:30]
10:20 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; odc. 88 - Marynarski smak
10:45 Święta wojna; - Załamanie nerwowe; serial prod.TVP; wyk: Krzysztof Hanke, Zbigniew Buczkowski, Joanna Bartel
11:10 Ferie z Dwójką; Sto minut wakacji; 2000  film fabularny prod. polsko-niemieckiej (89'); reż: Andrzej Maleszka; wyk: Jolanta Fraszyńska, Andrzej Zieliński, Kamila Natkaniec, Piotr Budzowski
12:40 Misjonarze; reportaż Anity Ostaszewskiej
13:00 Panorama
13:15 Miami Sands; odc. 93; serial prod. USA (STEREO)
14:00 Tata Show; rodzinne widowisko rozrywkowe /stereo/
14:50 Ferie z Dwójką; .
15:05 Pocztówka do Świętego Mikołaja - Finał
15:20 Dziwne przygody Koziołka Matołka
15:30 Lucy Sullivan; odc. 2; (Lucy Sullivan is Getting Married); 1999  serial prod. angielskiej; wyk: Sam Loggin, Letitia Dean, Zoe Eeles, Nial Buggy i inni
16:00 Panorama
16:21 Pogoda
16:25 Na dobre i na złe; odc. 124 - Lekarski debiut; serial prod.TVP (STEREO); wyk: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Krzysztof Pieczyński; powt.
17:20 Witaj Europo; Francja - podsumowanie; reportaż
17:50 Program lokalny
18:30 Panorama
18:53 Pogoda
19:00 Va banque; teleturniej
19:30 Znaki czasu; magazyn
20:00 Śpiewające Fortepiany; teleturniej muzyczny [stereo]
20:55 Kochaj mnie; telenowela dok. prod TVP
21:25 997-magazyn kryminalny; program Michała Fajbusiewicza [tylko dla dorosłych]
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:26 Pogoda
22:35 Zabić Sekala; 1998  dramat prod. polsko-czesko-francusko-słowackiej (110') [za zgodą rodziców]; reż: Vladimir Michalek; wyk: Olaf Lubaszenko, Bogusław Linda, Agnieszka Sitek, Jiri Bartoska i inni
00:25 Inne spojrzenie-Filmówka; cykl prezentujący etiudy dokumentalne Szkoły Filmowej w Łodzi
01:00 Zakończenie programu

TV 4
6.00 Strefa P - magazyn
6.30 V Max - magazyn
7.00 Muzyczne listy
7.50 Motomyszy z Marsa - serial anim.
8.10 Czarny Królewicz (39) - serial
8.35 Przygody rodziny Addamsów (29) - serial
9.00 Dziki księżyc (17) - serial
9.55 Zbuntowany anioł (100) - serial
10.40 Misja w czasie (17) - serial
11.35 MacGyver (6) - serial
12.30 Strefa P - magazyn
13.00 V Max - magazyn
13.30 Muzyczne listy - mag.
14.30 Motomyszy z Marsa - serial anim.
15.00 Czarny Królewicz (40) - serial
15.30 Dziki księżyc (18) - serial
16.30 Hot Chat
16.45 Dziennik
16.58 Prognoza pogody
17.00 Jak dwie krople czekolady (13) - serial
17.30 Przygody rodziny Addamsów (30) - serial
18.00 Zbuntowany anioł (101) - serial
19.00 Anioł ciemności (4) - serial
20.00 Pierwsza fala (l) - serial
20.55 Idol extra
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe
22.12 Prognoza pogody
22.15 Martwa cisza 2 - thriller USA (1994)
24.00 Punkt. Set. Mecz - magazyn
0.50 X Laski
1.20 Muzyczne listy
2.10 Strefa P - magazyn
2.35 V Max - magazyn
3.00 Super VIP - wydarzenia i plotki

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:30
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Woronicza 17
08:30 Klan; odc. 651; telenowela TVP
08:50 Setka; impresja filmowa Stefana Szwakopfa
09:05 Bajeczki Jedyneczki; program dla dzieci
09:20 Tęczowa bajeczka; - Bajeczka o karnawałowym czarodzieju; program dla dzieci
09:30 Przygody Skippy; odc. 21/26 - Piraci; serial prod. australijskiej
10:00 Sztuka przekonywania; Przede wszystkim nie nudzić; program edukacyjny dla młodzieży
10:10 Laboratorium; magazyn
10:30 Dzieje jednego wynalazku; - Pieniądze; program edukacyjny
10:40 Łowcy tajemnic; odc. 4 - Latająca fortecka; magazyn
11:00 Wiedźmin; odc. 3/13 - Człowiek-pierwsze spotkanie; 2002  serial TVP (za zgodą rodziców); reż: Marek Brodzki; wyk: w roli tytułowej Michał Żebrowski; powt.
12:00 Wiadomości
12:15 Biografie; Bogumił Kobiela; reportaż Barbary Sałackiej; powt.
13:00 Labirynt; film animowany Jana Lenicy
13:15 Komediantka; odc. 2/9; 1987  serial prod. TVP; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Małgorzata Pieczyńska, Bronisław Pawlik, Krzysztof Gosztyła, Władysław Kowalski
14:10 Niebieska Maryla na bis; koncert
14:30 Kochaj mnie; telenowela dokumentalna prod. polskiej (STEREO)
15:00 Wiadomości
15:15 "Luksus" - koncert piosenek Stanisława Grzesiuka; przygotowanych przez formację towarzysko-muzyczną Szwagierkolaska
16:00 Klan; odc. 651; telenowela TVP; powt.
16:25 Z kapitańskiego salonu; magazyn; powt.
16:40 Ojczyzna-polszczyzna; O zapożyczeniach i kalkach; program prof. Jana Miodka
17:00 Teleexpress
17:20 Sportowy Express
17:30 Gość Jedynki
17:45 Bajeczki Jedyneczki; program dla dzieci; powt.
18:00 Tęczowa bajeczka; - Bajeczka o karnawałowym czarodzieju; program dla dzieci; powt.
18:10 Przygody Skippy; odc. 21/26 -Piraci; serial prod. australijskiej; powt.
18:40 Dobre książki; magazyn
19:15 Dobranocka; Kasztaniaki; odc. 5 - Zimowy sen; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:59 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Klan; odc. 651; telenowela TVP; powt.
20:40 Sportowy tydzień
21:15 Komediantka; odc. 2/9; 1987  serial prod. TVP; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Małgorzata Pieczyńska, Bronisław Pawlik, Krzysztof Gosztyła, Władysław Kowalski; powt.
22:10 Niebieska Maryla na bis; koncert; powt.
22:30 Sprawa dla reportera; program Elżbiety Jaworowicz
23:00 Panorama
23:20 Sport-telegram
23:25 Pogoda
23:30 Kochaj mnie; telenowela dokumentalna prod. polskiej (STEREO); powt.
23:50 Romeo i Julia w Michałowicach; film dokumentalny Pauli Jakubowskiej i Grażyny Pieczuro
00:20 Monitor Wiadomości
00:35 Profit
00:40 Pamiętaj o mnie...; koncert życzeń; powt.
01:15 Kasztaniaki; odc. 5 - Zimowy sen; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:57 Sport; powt.
02:02 Pogoda; powt.
02:10 Klan; odc. 651; telenowela TVP; powt.
02:35 Sportowy tydzień; powt.
03:05 Komediantka; odc. 2/9; 1987  serial prod. TVP; reż: Jerzy Sztwiertnia; wyk: Małgorzata Pieczyńska, Bronisław Pawlik, Krzysztof Gosztyła, Władysław Kowalski; powt.
04:00 Niebieska Maryla na bis; koncert; powt.
04:20 Ojczyzna-polszczyzna; O zapożyczeniach i kalkach; program prof. Jana Miodka; powt.
04:35 Kochaj mnie; telenowela dokumentalna prod. polskiej (STEREO); powt.
05:00 Sprawa dla reportera; powt.
05:30 Monitor  Wiadomości; powt.
05:45 Profit; powt.
05:50 Film animowany dla dorosłych; Port lotniczy; film Bogdana Nowickiego
06:00 Zakończenie programu


Polsat
6:00 Piosenka na życzenie
7:00 Casper (1) - serial animowany (powt.)
7:25 Normalny Norman (20) - serial animowany (powt.)
7:50 Benny Hill - program rozrywkowy
8:20 Luzik guzik (22) - serial obyczajowy (powt.)
9:15 Graczykowie (25) - serial komediowy
9:45 Gang panny Glenn (9) - serial kryminalny
10.40 Awantura o kasę - teleturniej
11.35 Różowa Pantera - serial animowany
11.50 Kachorra to ja (83) - telenowela (powt.)
12.45 Luz Maria (75) - telenowela
13.40 Twój lekarz - magazyn medyczny
13.50 Wystarczy chcieć - magazyn medyczny
14.10 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
14.40 Normalny Norman (21) - serial animowany
15.10 Świat według Kiepskich (52) - serial komediowy
15.45 Informacje
16.05 Kachorra to ja (84) - telenowela
17.05 Idol - program rozrywkowy
18.15 Graczykowie (26) - serial komediowy
18.45 Informacje, Sport
19.10 Prognoza pogody
19.15 Awantura o kasę - teleturniej
20.05 Miodowe lata 4 (49): Telefon do dozorcy - serial komediowy
20.45 Samo życie (160) - serial obyczajowy
21:20 Tajna broń - thriller, USA 1996, reż. John Woo, wyk. John Travolta, Christian Slater
21.30 Losowanie LOTTO
23.25 Informacje, Biznes informacje, Sport
23.45 Prognoza pogody
23.50 Graffiti - program publicystyczny
0:05 Bumerang - program publicystyczny
0:30 Telewizyjne Biuro Śledcze - magazyn kryminalny
1:05 Aquaz Superchat
5:00 Zakończenie programu

TVN
5.50 Miłość i nienawiść (69) - telenowela
6.35 Telesklep
7.05 Przyjaciółki i rywalki (82) - telenowela
7.50 Powrót Tomka Oszukańca - film famil. kanad. (1994)
9.30 Tele Gra
10.35 Telesklep
11.20 Rozmowy w toku - talk show
12.15 Akademia policyjna (4) - serial
13.10 Tajne akta psiej agencji - serial anim.
13.30 Łebski Harry - serial anim.
13.55 Inspektor Gadget - serial anim.
14.20 Renegat (4) - serial
15.15 Milionerzy
16.00 TVN Fakty, pogoda
16.20 Przyjaciółki i rywalki (83) - telenowela
17.10 Miłość i nienawiść (70) - telenowela
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.45 Uwaga!
20.10 Na Wspólnej (1 i 2) - serial
21.10 Oko za oko
22.10 Na celowniku (5) - serial
23.05 TVN Fakty
23.15 Kropka nad „i”
23.35 Fakty, ludzie, pieniądze - magazyn
0.05 Multikino - magazyn
0.25 Co za tydzień - mag.
0.55 Nic straconego - powtórki programów

TVN 7
6.55 Telesklep
7.10 Wojowniczki z krainy marzeń - serial anim.
7.35 Yalba - legendarny samuraj - serial anim.
8.00 W niewoli uczuć (105/135) - telenowela
8.50 Daniela i przyjaciele (89/100) - telenowela
9.40 Pełna chata (182/192) - serial komed. (powt.)
10.05 Alf - serial (powt.)
10.30 Lamlsłówka
11.15 Żar tropików (65/66) - serial sensac. (powt.)
12.10 Przeklęta miłość (62/100) - telenowela
12.55 Telesklep
14.55 Wojowniczki z krainy marzeń (34/49) (powt.)
15.20 Yalba - legendarny samuraj (31/52) (powt.)
15.45 Pełna chata (163/192) - serial komediowy
16.15 Belfer z klasą (17/21) - serial komediowy
16.45 Alf (24/100) - serial
17.15 Rodzinny album (6/8) - serial obycz. (powt.)
18.10 Aktualności
18.20 Żar tropików (66-ost.) - serial sensacyjny
19.15 Drew Carey Show - serial komediowy
19.40 Norman w tarapatach (49/54) - serial komed.
20:10 Nie zabijaj - film obyczajowy, USA 1985, reż. John Erman
22.00 Brygada ratunkowa (2/22) - serial sensac.
23.00 Na ratunek - serial dokumentalny
23.30 Niesamowity szpieg - film sensacyjny, ang. 1987, reż. Jim Goddard (powt.)
1:20 Cena naiwności - film sensacyjny, USA 1998, reż. Ron Cosentino
3.00 Belfer z klasą (17/21) - serial komed. (powt.)
3.25 Drew Carey Show - serial komed. (powt.)
3.50 Norman w tarapatach - serial komed. (powt.)
4.15 Zakończenie programu


TV Toya
16:10     Kościół w służbie człowieka
16:25     Czekając na przyjaciela
16:40     Muzyczne spotkania
16:55     Prosto z miasta
17:15     Wydarzenia
17:30     Pogoda dla Łodzi
17:35     Sonda
17:40     Łódzkie rodziny
18:00     Zadzwoń i wygraj
18:05     Toya na bis
18:25    Pogoda dla Łodzi
18:30     Sport, sport, sport
19:00     Przebój tygodnia
19:10     Mixtura
20:15     Wydarzenia
20:30     Pogoda dla Łodzi
20:40     Przebój tygodnia
20:50     W cztery oczy
21:00     Poznajmy ich prywatnie
21:30     Prosto z miasta
22:00     Pogoda dla Łodzi
22:05     Dla prawo- i leworęcznych
22:15     Sport, sport, sport
22:45     Wydarzenia
23:00     Pogoda dla Łodzi
23:05     Mixtura

TI2
6:00     Il Quotidiano Cronaca: La cronaca, le notizie, i servizi d'attualita della giornata      
6:15     Controluce: Incontro settimanale      
6:50     Textvision
7:00     Simulcast
7:30     Euronews: L'Europa dell'informazione televisiva      
9:00     Simulcast
18:00     Taratata ecco le vecchie novita: Buzz e Poppy
18:10     Tweenies: Benvenuti nel mondo colorato di Jack, Fizz, Milo e Bella      
18:30     L'isola del tesoro    
18:50     Arturo, il ritorno di un amico: Il gatto a strisce che guardavano i vostri genitori!      
19:20     La bottega del signor Pietro: Magazine      
19:40     Cappuccetto a pois: Lupone va alla guerra      
20:05     Cari amici: Il fenicottero      
20:25     Case svizzere: Documentario      
20:45     Eurocalcio: Le immagini dei 5 grandi campionati di calcio      
21:00     I migliori da rivedere: Mai dire mai Film sensacyjny "Never Say Never Again". Irvin Kershner (GB/USA 1983)      
23:10     Obiettivo sport: Sport regionale      
23:40     Il Quotidiano Cronaca: La cronaca, le notizie, i servizi d'attualita della giornata      
0:05     Il lunedi: Un programma d'informazione      
2:05     Il Quotidiano Dossier: Approfondimenti, incontri, attualita varia      
2:30     Telegiornale
2:50     Telesguard: Attualita dei Grigioni - Actualitad dal Grischun      
3:00     Textvision

Reality TV
6:00     Sprawa Curtisa
6:25     Sprawa Curtisa
6:50     Sprawa Curtisa
7:15     Na ratunek
7:40     Szpital dziecięcy
8:10     Szpital dziecięcy
8:35     Królewski Szpital Księcia Alfreda
9:00     Szkoła kucharska
9:25     Niezwykłe filmy z wakacji
9:50     Na ratunek
10:15     Na ratunek
10:40     Policja
11:05     Wyjątkowe dzieci
11:30     Niecodzienne domy
11:55     Królewski Szpital Księcia Alfreda
12:20     Sprawa Curtisa
12:45     Sprawa Curtisa
13:10     Sprawa Curtisa
13:35     Gliniarze
14:00     Gliniarze
14:25     Szkoła kucharska
14:50     Szpital dziecięcy
15:15     Szpital dziecięcy
15:40     Katastrofy stulecia
16:30     Niecodzienne domy
16:55     Trex
17:20     Sprawa Curtisa
17:45     Sprawa Curtisa
18:10     Gliniarze
18:35     Gliniarze
19:00     W walce o życie
19:55     Stan krytyczny Org: "Condition Critical"      
20:20     Katastrofy stulecia
21:10     Katastrofy
21:45     Na ratunek
22:20     Życie i śmierć
23:00     Wola życia
0:00     Australia w plecaku
0:25     Policja
0:50     Katastrofy
1:20     Na ratunek
1:40     Kanadyjska policja konna
2:05     Kanadyjska policja konna
2:30     W walce o życie
3:00     Królewski Szpital Księcia Alfreda
3:25     Na ratunek
3:50     Trex

MTV Polska
7:00     Budzik MTV: Mix teledysków wybranych przed widzów MTV      
10:00     Bytesize: Najpopularniejsze klipy w MTV      
12:00     MTV Select
13:00     Total Request
14:00    Non Stop Hits: Muzyka non stop      
15:00     Data Videos
16:00     Hit List UK: Lista przebojów z Wysp Brytyjskich      
18:00     MTV Select
19:00     Greatest Hits: Najlepsze teledyski z lat 80. i 90.      
20:00     MTV Squad: Hip-hop      
21:00     Nowości MTV
22:00     Pieprz
23:00     Real World
23:30     Non Stop Hits: Muzyka non stop      
0:00     Superock: Rock i heavy metal      
2:00     Night Videos: Noc z teledyskami 

WTK
10:00     Puls dnia - serwis informacyjny
10:15     Muzyka dla najmłodszych
10:30     Program lokalny
11:00     Studio sport
12:30     Muzyka w WTK
13:00     Wielkopolanka miesiąca
14:00     Telehobby: Spotkanie z Telewizją Kablową Poznań      
14:30     Program lokalny
15:00     Ulica Muzyczna
16:00     Czarująca Chorwacja
16:30     Program lokalny
17:00     Żyj dynamicznie
17:20     OTO MOTO plus
17:50     Puls dnia - serwis informacyjny
18:00     Arena
18:20     Europejskie ogrody zoologiczne: Dvur Karlove      
18:40     Puls dnia - serwis informacyjny: Wydanie główne      
19:05     Muzyka w WTK
19:45     Puls sportu
20:00     Puls dnia - serwis informacyjny
20:30     Scena
20:50     Koncert - Woodstock 2002
21:40     Z planu filmowego
22:00     Program lokalny
22:30     Puls dnia - serwis informacyjny
22:45     Puls sportu
23:00     Scena

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.