FANDOM


TVP 1
05:15 Notacje - Jan Nowak - Jeziorański; cykl dokumentalny
05:25 Obywatele mają głos - Praska wiosna (Grassroots); cykl dokumentalny kraj prod.CZECHY (2006)
05:55 Był taki dzień - 27 września; felieton
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Biznesowa piątka 6.18; Pogoda 6:32,7:05,7:33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:30 Moda na sukces - odc. 3523 (The Bold and the Beautiful ep. 3738); serial kraj prod.USA (2001)
09:00 Moda na sukces - odc. 3524 (The Bold and the Beautiful ep. 3739); serial kraj prod.USA (2001)
09:25 Tom - Tom w krajach arabskich odc. 3 (Tom - Tom in Arabia); serial animowany kraj prod.Hiszpania (2005)
09:50 Budzik - Sztućce - jemy!
10:20 Nastoletni geniusze - odc. 4 (Wicked Science); serial kraj prod.Australia (2003)
10:50 Moja farma - Inga Liv w Norwegii (My Life on the Farm.Inge Liv in Norway); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2005)
11:05 Pełnosprawni; magazyn dla niepełnosprawnych
11:20 Laboratorium XXI wieku - odc. 24 - Nauka dla innowacji; magazyn
11:40 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:25 Europa bez miedzy
12:40 Plebania - odc. 917; telenowela TVP
13:05 Klan - odc. 1306; telenowela TVP
13:35 Jaka to melodia? - odc. 1486; teleturniej muzyczny
14:00 Dzień Nauki Polska 2007 - Między duchem a materią pośredniczy matematyka...
14:30 My Wy Oni ; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Szczęśliwa karta - odc. 14 (Wild Card ep. 14, Backstabbed); serial kraj prod.Kanada (2003)
16:05 Moda na sukces - odc. 3525 (The Bold and the Beautiful ep. 3740); serial kraj prod.USA (2001)
16:30 Moda na sukces - odc. 3526 (The Bold and the Beautiful ep. 3741); serial kraj prod.USA (2001)
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:30 Klan - odc. 1311 - txt str.777; telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia? - odc. 1487; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 922; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Przyjaciele z podwórka - Twierdza na Północy, odc. 4 (Backyardigans // The Snow Fort, ep. 4); serial animowany kraj prod.Kanada (2005)
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Pogoda dla kierowców
20:20 Zagubieni III - odc. 7 (Lost III, ep. 7, Not in Portland) - txt str.777; serial kraj prod.USA (2007)
21:15 Zagubieni III - odc. 8 (Lost III, ep. 8, Flashes Before Your Eyes) - txt str.777; serial kraj prod.USA (2007)
22:10 Sprawa dla reportera
22:45 Na własne oczy - Defilada zwycięzców  48'; film dokumentalny
23:50 Agent nr 1  96'; film fabularny kraj prod.Polska (1972)
01:30 Teleexpress nocą
01:45 Był taki dzień - 27 września; felieton
01:50 Notacje - Eugeniusz Cydzik; cykl dokumentalny
02:00 Zakończenie programu

TVP 2
05:40 Statek miłości - odc. 87/249; telenowela kraj prod.USA (1980)
06:25 Statek miłości - odc. 88/249; telenowela kraj prod.USA (1980)
07:15 TELEZAKUPY
07:30 Dwójka Dzieciom - Przygody Goździka Ogrodnika - odc 4/52 Kłopoty z ogrodową ścieżką (Gordon The Garden Gnome ep. Up The Garden Path); serial animowany kraj prod.Australia, Wielka Brytania (2005)
07:45 Dwójka Dzieciom - Przygody Goździka Ogrodnika - odc 5/52 Jesienne sprzątanie liści (Gordon The Garden Gnome ep. Gordon's Leaves); serial animowany kraj prod.Australia, Wielka Brytania (2005)
08:05 M jak miłość - odcinek 19
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 9:55, 10:55 i Pogoda: 9:25,10:25
11:00 Lokatorzy - odc. 181 Niewinny szantaż; serial komediowy TVP
11:30 Magnum - odc. 161/162 Czas rozstrzygnięć, część 1 (MAGNUM P. I. s. 8 Resolutions (1)); serial kraj prod.USA (1987)
12:25 Trzy Szalone Zera - odc. 7 - Cudowne piłeczki (.); serial kraj prod.Polska, Niemcy (1999)
13:00 Co ci dolega? - Najmniejsi ludzie na świecie (Smallest people in the World)  48' kraj prod.Wielka Brytania (2006)
13:55 Duże dzieci - (67); talk-show
14:50 Rycerze i rabusie - odc. 1/7 - W walce z infamisem; serial TVP
15:40 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 520; serial TVP
16:30 Co ludzie powiedzą? - odc. 5/40 (Keeping Up Appearances); serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (1990)
17:20 Siatkówka Kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Holandia
17:30 Siatkówka Kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Holandia (mecz )
19:05 Hity na czasie - Zielona Góra  2007; program muzyczny
20:00 Barwy szczęścia - odc. 1 - txt str.777  42'; serial obyczajowy TVP
20:50 Od miłości do szczęścia - odc. 1; felieton
21:00 Magazyn kryminalny 997 - Michała Fajbusiewicza
21:30 Panorama
21:50 Pogoda
21:55 Sport Telegram
22:05 Dr House - odc. 4/22 (House, M. D. ep. Maternity Eps. #E5507); serial obyczajowy kraj prod.USA (2004)
22:55 Pitbull odc. 1/5 - txt str.777; serial policyjny TVP
23:50 Ulice Kultury - (38); magazyn
00:05 Czy świat oszalał? Kiedy zabraknie ropy (If the oil runs out?); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
01:05 Biuro kryminalne - odc. 14; serial TVP
01:55 Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
02:55 Zakończenie dnia

TVP 3 Regionalna
06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22, 07:39; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13, 07:42; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier flesz; STEREO
08:02 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:17 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:39 Przegląd prasy; STEREO
08:42 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:08 Przegląd prasy; STEREO
09:13 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier flesz; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:56 Pogoda; STEREO
09:59 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:07 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Pogoda; STEREO
10:13 Kurier Gość; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:53 Pogoda; STEREO
10:55 Serwis sportowy; STEREO
11:02 Kurier Biznes; STEREO
11:26 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Kurier; STEREO
11:51 Pogoda; STEREO
11:53 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:56 Serwis sportowy; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO
12:24 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kurier; STEREO
12:55 Pogoda; STEREO
12:56 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:00 Serwis sportowy; STEREO
13:07 Kurier Komentarze; STEREO
13:26 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Kurier; STEREO
13:52 Pogoda; STEREO
13:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:59 Serwis sportowy; STEREO
14:07 Kurier Świat; program publicystyczny; STEREO
14:25 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:51 Pogoda; STEREO
14:54 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:58 Serwis sportowy; STEREO
15:06 Kurier Komentarze; STEREO
15:25 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:58 Pogoda; STEREO
16:00 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:11 Rozmowa dnia; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:56 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:01 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:43 Pogoda; STEREO
20:50 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Kurier Biznes; STEREO
22:30 Kurier; STEREO
22:41 Pogoda; STEREO
22:45 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:05 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:56 Pogoda; STEREO
24:00 Życie za murem - Partia bez narodu, odc. 4 (Life behind the Wall)  51'; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2004); reż.:Burkhard Kunst; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:52 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO
01:27 Kurier; STEREO
01:52 Pogoda; STEREO
01:55 Kurier Biznes; STEREO
02:08 Zakończenie dnia

Polsat
04.45 Music Spot
05.45 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.30 Sekret Laury (164) - telenowela
07.30 TV Market - magazyn reklamowy
07.45 Wielka wygrana - teleturniej
08.45 Graczykowie (79) - serial komediowy
09.15 Strażnik Teksasu (149) - serial sensacyjny
10.15 13 posterunek (18) - serial komediowy
10.45 Miodowe lata (91) - serial komediowy
11.30 Samo życie (945) - serial obyczajowy
12.00 Pensjonat Pod Różą (68):Podmiana (1) - serial obyczajowy
13.00 Jesteś moim życiem (187) - telenowela
14.00 Pierwsza miłość (554) - serial obyczajowy
14.45 Świat według Bundych (99) - serial komediowy
15.15 Benny Hill - pr. rozrywkowy
15.50 Wydarzenia
16.05 Prognoza pogody
16.15 Interwencja - magazyn
16.35 13 posterunek (19) - serial komediowy
17.05 Miodowe lata (92): Jedyny w swoim rodzaju - serial komediowy
18.00 Pierwsza miłość (555) - serial obyczajowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport
19.25 Prognoza pogody
19.30 Samo życie (946) - serial obyczajowy
20.00 Tylko Miłość (3) - serial obyczajowy
21.00 Ekipa (4) - serial sensacyjny
21.55 Studio LOTTO
22.20 Co z tą Polską? - program Tomasza Lisa
23.20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (25) - serial sensacyjny
00.15 Dziewczyny w bikini
01.15 Nocne randki

TVN
05.10 Uwaga! - magazyn
05.30 Telesklep
06.25 Wykręć numer - teleturniej
07.25 Fabryka gry
08.00 Dzień dobry TVN - mag.
10.00 Nigella gryzie - magazyn
10.30 Wielkie porządki - program rozrywkowy
11.05 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
12.05 Siłacze - pr. rozrywkowy
13.05 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
13.45 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
14.15 Bez śladu (8) - serial kryminalny
15.15 Marina (17) - telenowela
16.15 Rozmowy w toku - talk show
17.25 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
18.25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Pogoda
19.40 Sport
19.50 Uwaga! - magazyn
20.15 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
20.55 Na Wspólnej (849) - serial obyczajowy
21.30 Poznaj mojego tatę - komedia, USA 2000, reż. Jay Roach, wyk. Ben Stiller, Robert De Niro, Teri Polo, Blythe Danner
23.40 Agenci NCIS (3) - serial kryminalny
00.40 Twarzą w twarz (4) - serial sensacyjny
01.40 Multikino - magazyn
02.05 Uwaga! - magazyn
02.25 Nocne igraszki - program rozrywkowy
03.25 Telesklep
03.45 Nic straconego - powtórki

TV 4
05.40 Cała prawda - niezwykłe historie zwykłych ludzi - talk show
06.30 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
07.35 TV Market - mag. reklamowy
08.05 FIFA Futbol Mundial - magazyn
08.35 Gram.tv
09.05 Saint-Tropez (48) - serial obyczajowy
10.10 Big Brother 4.1: Prosto z domu - reality show
10.40 South Beach (7) - serial obyczajowy
11.40 Big Brother 4.1: Nominacje - reality show
12.40 Zamiana Żon - reality show
13.40 Skrzydła (15) - serial komediowy
14.15 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.15 Piotruś Pan i piraci (16) - serial animowany
15.45 Saint-Tropez (49) - serial obyczajowy
16.55 Skrzydła (16) - serial komediowy
17.25 Zamiana żon - reality show
18.30 Big Brother 4.1: Prosto z domu - reality show
19.00 Zamieńmy się żonami w Ameryce - reality show
20.00 Big Brother 4.1 - reality show
21.00 Czas patriotów - dramat sensacyjny, USA 1992
23.30 Big Brother 4.1: Extra - reality show
00.00 Kuba Wojewódzki - talk show
01.00 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
01.40 Muzyczne listy - program muzyczny
02.30 Drogówka - mag. policyjny
02.55 Komenda
03.20 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Biznesowa piątka 6.18; Pogoda 6:32,7:05,7:33; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Budzik - Skarby świata; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Raj ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:25 Zbliżenia; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
09:50 Wideoteka dorosłego człowieka - (3); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Wyjeżdżam - zostaję? ; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Nasze domy - odc.3/12; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Zaproszenie - Brama do średniowiecza; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Plebania - odc. 918; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1300; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Wieści Polonijne; STEREO
13:15 Egzamin z życia - odc. 85; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Errata do biografii - Krzysztof Kąkolewski  25'; reż.:Robert Kaczmarek; Dla małoletnich od lat 12
14:30 Biznes z gwarancją; magazyn; STEREO
14:50 Inna pamięć - porucznik Knorr i major Haarde; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Misja specjalna; magazyn śledczy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Anna Dymna - spotkajmy się; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Na misyjnym szlaku - Zobaczyć ich uśmiech; cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Wratislavia Cantans; reportaż
16:30 Raj ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Budzik - Skarby świata; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Wyjeżdżam - zostaję?; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Opowieści spod Giewontu - A na samym przedzie Gen. Galica jedzie.; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Plebania - odc. 918; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Kasztaniaki - Między nami artystami; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
20:00 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Klan - odc. 1300; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Z daleka, a z bliska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Teatr przypomnień - Lato w Nohant  88'; spektakl teatralny; reż.:Olga Lipińska; wyk.:Halina Mikołajska, Leszek Herdegen, Hanna Okuniewicz, Andrzej Zaorski, Danuta Szaflarska, Jerzy Kamas, Joanna Sobieska, Marian Kociniak, Piotr Fronczewski, Krzysztof Wakuliński; Bez ograniczeń wiekowych
22:50 Niezależni; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Panorama; STEREO
00:05 Raj ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
00:30 Wyjeżdżam - zostaję? ; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Plebania - odc. 918; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Dobranocka za oceanem - Kasztaniaki - Między nami artystami; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1300; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Z daleka, a z bliska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Teatr przypomnień - Lato w Nohant  88'; spektakl teatralny; reż.:Olga Lipińska; wyk.:Halina Mikołajska, Leszek Herdegen, Hanna Okuniewicz, Andrzej Zaorski, Danuta Szaflarska, Jerzy Kamas, Joanna Sobieska, Marian Kociniak, Piotr Fronczewski, Krzysztof Wakuliński; Bez ograniczeń wiekowych
04:45 Opowieści spod Giewontu - A na samym przedzie Gen. Galica jedzie.; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Niezależni; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia

TVN 7
06:10 Telesklep
07:10 Maraton uśmiechu - rozrywka
07:40 Nie ma sprawy (42/44) - serial komediowy, USA 2000-2004
08:40 Gorzka zemsta (73/188) - telenowela, Kolumbia 2003
09:35 Kryminalni 2 (18) - serial kryminalny, Polska 2005
10:40 Kobra oddział specjalny (3/10) - serial kryminalny, Niemcy 1996
11:40 Wyścig po kasę - teleturniej interaktywny
12:35 Telesklep
13:55 Gorzka zemsta (74/188) - telenowela, Kolumbia 2003
14:55 Maraton uśmiechu - rozrywka
15:25 Maraton uśmiechu - rozrywka
15:55 Przyjaciele (18) - serial komediowy, USA 1994
16:25 Pomoc domowa (18/145) - serial komediowy, USA 1993
17:00 Kryminalni 2 (19) - serial kryminalny, Polska 2005
18:05 Kobra oddział specjalny (4/10) - serial kryminalny, Niemcy 1996
19:05 Przyjaciele (19) - serial komediowy, USA 1994
19:35 Pomoc domowa (19/145) - serial komediowy, USA 1993
20:10 Nocny jastrząb - film sensacyjny, USA 1981
22:15 Nie z tego świata 2 (4/22) - serial sf, USA 2006
23:15 Krwawy sport - film sensacyjny, USA 1988
01:10 Wyścig po kasę - teleturniej interaktywny

Canal + Sport 2
16:00    Za ciosem - magazyn bokserski    
17:30    Moto+ - magazyn sportowy    
18:00    Piłka nożna Liga francuska: Mecz AJ Auxerre - Olympique Marsylia    
20:00    Piłka nożna Liga francuska: Mecz Olympique Lyon - OSC Lille    
22:00    Piłka nożna Premiership - magazyn ligi angielskiej    
22:30    Piłka nożna Ligue 1 - magazyn ligi francuskiej    
23:00    Piłka nożna Serie A - magazyn ligi włoskiej    
23:45    Piłka nożna Primera Division - magazyn ligi hiszpańskiej

Hallmark Channel
06:00    Dzień jak dzień - serial obyczajowy odc. 3    
07:00    Dzień jak dzień - serial obyczajowy odc. 4    
08:00    Blackbeard - film przygodowy odc. 1/2    
10:00    Potyczki Amy - serial obyczajowy odc. 46    
11:00    Córki McLeoda 6 - serial obyczajowy odc. 151    
12:00    Jazon i Argonauci - dramat przygodowy odc. 1/2    
14:00    Potyczki Amy - serial obyczajowy odc. 46    
15:00    Blackbeard - film przygodowy odc. 1/2    
17:00    Córki McLeoda 6 - serial obyczajowy odc. 152    
18:00    Obietnica miło¶ci - dramat obyczajowy    
20:00    Prawo i porz±dek: Zbrodniczy zamiar - serial kryminalny odc. 8    
21:00    Oddział duchów - serial sensacyjny odc. 3    
22:00    Oddział duchów - serial sensacyjny odc. 4    
23:00    Prawo i porz±dek: Zbrodniczy zamiar - serial kryminalny odc. 8    
00:00    Oddział duchów - serial sensacyjny odc. 3    
01:00    Oddział duchów - serial sensacyjny odc. 4    
02:00    Jazon i Argonauci - dramat przygodowy odc. 1/2    
04:00    Dzień jak dzień - serial obyczajowy odc. 3    
05:00    Dzień jak dzień - serial obyczajowy odc. 4

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.