TVP 1 HD
05:15 TELEZAKUPY
05:55 Klan - odc. 2982 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Jaka to melodia? - odc. 3378; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Natura w Jedynce - Saga prastarej puszczy - Opowieść o wilku: Nie ma jak stado -  txt. str. 777; film dokumentalny; reż.:Jan Walencik, Bożena Walencik; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Kwadrans polityczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:30 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Grzech Fatmagül - odc. 55 (Fatmagul'un Sucu Ne? bolum 55) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Miłość nad rozlewiskiem - odc. 5/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 82 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 82) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:25 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Magazyn Rolniczy - Embargo; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Przepis dnia - /402/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Natura w Jedynce - Saga prastarej puszczy - Opowieść o mrówce: samotność w tłumie -  txt. str. 777; film dokumentalny; reż.:Jan Walencik, Bożena Walencik; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:55 Grzech Fatmagül - odc. 56 (Fatmagul'un Sucu Ne? bolum 56) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Obserwator - odc. /17/; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
16:00 Komisarz Alex - odc. 80 (seria VII, odc. 2) - Zakładniczka -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 3379; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Przepis dnia - /403/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Klan - odc. 2983 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 83 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 83) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 GOL; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Liga Mistrzów - Sporting Lizbona - Legia Warszawa ( studio ); STEREO, 16:9, Na żywo
20:35 Liga Mistrzów - Sporting Lizbona - Legia Warszawa; STEREO, 16:9, Na żywo
23:20 Kate Middleton. Książę i księżniczka. (Kate Middleton: Heir We Go Again! Księżniczka czy książę? wersja 1); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2014); reż.:Cheryl Gibbs; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
00:15 Ostatnie piętro -  txt. str. 777 AD  79'; thriller kraj prod.Polska (2012); reż.:Tadeusz Król; wyk.:Janusz Chabior, Joanna Orleańska, Barbara Garstka, Wojciech Zieliński, Przemysław Bluszcz, Ewa Bakalarska, Bartłomiej Firlet, Aleksandra Popławska, Marek Kalita; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:45 Po własnym pogrzebie -  txt. str. 777  80'; dramat kraj prod.Polska (1989); reż.:Stanisław Jęryka; wyk.:Anna Ciepielewska, Andrzej Grabarczyk, Bronisław Pawlik, Janusz Bukowski, Marek Kondrat, Eugeniusz Kujawski; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Wniebowzięci -  txt. str. 777  44'; film TVP kraj prod.Polska (1973); reż.:Andrzej Kondratiuk; wyk.:Zdzisław Maklakiewicz, Jan Himilsbach, Regina Regulska, Ewa Pielach, Ryszard Narożnik, Janusz Kłosiński; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Notacje - Lidia Ziental. Dziewczyna z "Batalionu Zośka"; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Notacje - Lidia Ziental. Matko Boża ratuj nas, czyli ostatnie dni Powstania Warszawskiego; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Obserwator - odc. /17/; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
05:05 Zakończenie dnia

TVP 2 HD
06:00 Rodzinka.pl - odc. 89 "Wiecznie młodzi" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Uśmiechnij się; reportaż kraj prod.Polska (2016); 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:00 M jak miłość - odc. 1157 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama i Pogoda; Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Barwy szczęścia - odc. 1501 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Na dobre i na złe - odc. 239 Czekając na szamana; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Tylko z Tobą - odc 55 (Asla Vazgecmem); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Rodzinka.pl - odc. 1 - Ferie w domu -  AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Makłowicz w podróży. Kuba - Szlak bojowy; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Cesarzowa Ki - odc. 22 (Empress Ki); serial kraj prod.Korea Połudn. (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
16:10 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1240 -  txt. str. 777 JM; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Tylko z Tobą - odc 56 (Asla Vazgecmem); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:25 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 1/95; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1501 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1502 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 M jak miłość - odc. 1241 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 974; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:55 Świat bez fikcji - Kabaret Śmierci; film dokumentalny kraj prod.Polska (2013); reż.:Andrzej Celiński; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:45 XV Mazurska Noc Kabaretowa - Mrągowo 2013; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Psychoza - odc 7/20 (Bates Motel ep. The Man in Number 9); serial kraj prod.USA (2013); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:40 Psychoza - odc 8/20 (Bates Motel ep. A Boy and His Dog); serial kraj prod.USA (2013); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:35 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Licencja na wychowanie - odc. 71 - Kto się boi dzieci; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:05 Zakończenie programu

TVP 3
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda - 27.09 - 1; STEREO, 16:9
08:15 Kreatywni odc. 9; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:30 TELEZAKUPY
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Czas na Pracę! Praca na Czasie! - odc. 127; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:57 Pogoda - 27.09 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:25 Plebania - odc. 706; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Skandia Maraton Lang Team; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Z Andrusem po Galicji - Mielec; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:05 TELEZAKUPY
13:25 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:40 Zapiski Łazęgi - Jezioro osobliwości; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Pogoda - 27.09 - 3; STEREO, 16:9
13:55 Historie szczęśliwe odc. 9; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Jeden dzień w PRL (Jeden dzień w PRL); film dokumentalny kraj prod.Polska, Francja (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Polska samorządna - odc. 125; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Pogoda - 27.09 - 4; STEREO, 16:9
16:30 Ziołowa apteka - Dmuchawce; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:05 Tajemnice Książnicy Pomorskiej - Mapy Książnicy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:10 TELEZAKUPY
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Pogoda - 27.09 - 5; STEREO, 16:9
22:30 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:40 Echa dnia; STEREO, 16:9
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Jeden dzień w PRL (Jeden dzień w PRL); film dokumentalny kraj prod.Polska, Francja (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Polska samorządna - odc. 125; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:25 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Ziołowa apteka - Dmuchawce; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Jeden dzień w PRL (Jeden dzień w PRL); film dokumentalny kraj prod.Polska, Francja (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Echa dnia; STEREO, 16:9
04:15 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:25 Pogoda - 27.09 - 5; STEREO, 16:9
04:30 Skandia Maraton Lang Team; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:50 Historie szczęśliwe odc. 9; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:40 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Plebania - odc. 706; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Z Andrusem po Galicji - Mielec; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

TVP 3 Warszawa
07:00 Pogoda; STEREO, 16:9
07:02 Marketing w kulturze; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Pogoda; STEREO, 16:9
07:26 Porozmawiajmy o kulturze; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:48 Powstanie warszawskie; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:58 Pogoda; STEREO, 16:9
08:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda - 27.09 - 1; STEREO, 16:9
08:15 Kreatywni odc. 9; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:30 TELEZAKUPY
08:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Czas na Pracę! Praca na Czasie! - odc. 127; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:57 Pogoda - 27.09 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:25 Plebania - odc. 706; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Skandia Maraton Lang Team; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Z Andrusem po Galicji - Mielec; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:05 TELEZAKUPY
13:25 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:40 Zapiski Łazęgi - Jezioro osobliwości; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Pogoda - 27.09 - 3; STEREO, 16:9
13:55 Historie szczęśliwe odc. 9; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Jeden dzień w PRL (Jeden dzień w PRL); film dokumentalny kraj prod.Polska, Francja (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Polska samorządna - odc. 125; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Pogoda - 27.09 - 4; STEREO, 16:9
16:30 Ziołowa apteka - Dmuchawce; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Sport w Regionach - flash; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:05 Tajemnice Książnicy Pomorskiej - Mapy Książnicy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:10 TELEZAKUPY
17:31 Pogoda; STEREO, 16:9
17:32 Twoje sprawy; magazyn; STEREO, 16:9
18:00 Kurier Mazowiecki; STEREO, 16:9, Na żywo
18:12 Pogoda; STEREO, 16:9
18:20 WOT 24; STEREO, 16:9
18:30 Telewizyjny Kurier Warszawski; STEREO, 16:9, Na żywo
18:49 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
18:52 Pogoda; STEREO, 16:9
18:53 Wywiad Kuriera; STEREO, 16:9, Na żywo
19:05 Saga rodów - Ród Samelczyków; magazyn
19:24 Szkoła przetrwania; magazyn
20:00 Telewizyjny Kurier Warszawski - skrót wydarzeń; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
20:07 Pogoda; STEREO, 16:9
20:10 Porozmawiajmy o sporcie; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
20:31 Twoje sprawy; magazyn; STEREO, 16:9
21:02 Z szafy Pietrzaka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:30 Telewizyjny Kurier Warszawski - podsumowanie dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:48 Sport; STEREO, 16:9
21:52 Raport na gorąco; STEREO, 16:9
21:54 Pogoda; STEREO, 16:9
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Pogoda - 27.09 - 5; STEREO, 16:9
22:30 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
22:40 Echa dnia; STEREO, 16:9
23:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Jeden dzień w PRL (Jeden dzień w PRL); film dokumentalny kraj prod.Polska, Francja (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Polska samorządna - odc. 125; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:25 Głos Regionów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Ziołowa apteka - Dmuchawce; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Jeden dzień w PRL (Jeden dzień w PRL); film dokumentalny kraj prod.Polska, Francja (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Echa dnia; STEREO, 16:9
04:15 Sport w Regionach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:25 Pogoda - 27.09 - 5; STEREO, 16:9
04:30 Skandia Maraton Lang Team; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:50 Historie szczęśliwe odc. 9; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
05:40 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Plebania - odc. 706; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Z Andrusem po Galicji - Mielec; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

TV Polonia
06:05 Ojciec Mateusz - odc. 73 (seria VI, odc. 4) - Zatruta woda -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:55 Z Andrusem po Galicji - Rzeszów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Mali światowcy - odc. 15; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 Muzeum Polskiej Piosenki - /82/ - "Parostatek" - Krzysztof Krawczyk; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Krótka historia - (96) Polskie wojsko przed II Wojną Światową; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Barwy szczęścia - odc. 1466 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Bodo - odc. 3 -  txt. str. 777; serial biograficzny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Portrety Wojenne - Jan Zumbach -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Detektyw powstania; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:25 Z Andrusem po Galicji - Rzeszów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Sonda 2 - (26) -  txt. str. 777; program popularnonaukowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Galeria - odc. 84; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Mali światowcy - odc. 15; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Krótka historia - (97) Jaruzelski - Kiszczak; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:50 Polska z Miodkiem - (122) Koniecpol, Terespol; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Niedziela z.... Krzysztofem Zanussim; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Pod Tatrami - Piwnica pod Baranami; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; W programie: 60.urodziny Piwnicy pod Baranami w Zakopanem.
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1466 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 W obronie wileńskiego Lelewela
19:45 Dobranocka - Dziwny świat kota Filemona - Sposób na twardy sen, odc. 12; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 Ojciec Mateusz - odc. 147 - Oskarżony (Ojciec Mateusz XI odc. 13) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 W obronie wileńskiego Lelewela
23:25 Muzeum Polskiej Piosenki - /82/ - "Parostatek" - Krzysztof Krawczyk; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:40 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Z Andrusem po Galicji - Rzeszów; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Polska z Miodkiem - (122) Koniecpol, Terespol; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Galeria - odc. 84; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Mali światowcy - odc. 15; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Dziwny świat kota Filemona - Sposób na twardy sen, odc. 12; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Ojciec Mateusz - odc. 147 - Oskarżony (Ojciec Mateusz XI odc. 13) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Krótka historia - (97) Jaruzelski - Kiszczak; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Barwy szczęścia - odc. 1466 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Polska z Miodkiem - (122) Koniecpol, Terespol; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:50 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Nad Niemnem - Magazyn Polaków na Białorusi   odc.154; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 W obronie wileńskiego Lelewela

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:22 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:46 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:53 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:13 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:22 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:44 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:16 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:46 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:13 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:16 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:46 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Gość Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
15:38 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:56 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
17:50 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:28 Cztery strony; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
18:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 INFO kraj - serwis regionalny; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:47 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
20:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Panorama Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO; STEREO
21:50 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:35 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
22:56 Na pierwszej stronie; STEREO, 16:9
23:00 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9
23:45 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
24:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
00:10 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
00:35 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9
00:50 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
01:35 INFO kraj - serwis regionalny; STEREO, 16:9
02:05 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9
02:35 INFO Wieczór; STEREO, 16:9
03:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:15 Cztery strony; program publicystyczny; STEREO, 16:9
03:35 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
03:50 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9
04:05 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
04:50 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:18 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9

Polsat HD
5:00 Disco gramy - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
8:00 Trudne sprawy (341) - serial paradokumentalny
9:00 Malanowski i partnerzy (719) - serial fabularno-dokumentalny
9:30 Malanowski i partnerzy (720) - serial fabularno-dokumentalny
10:00 Dzień, który zmienił moje życie (76) - serial paradokumentalny
11:00 Dlaczego ja? (273) - serial paradokumentalny
12:00 Pielęgniarki (272) - serial paradokumentalny
13:00 Trudne sprawy (653) - serial paradokumentalny
14:00 Pierwsza miłość (2339) - serial obyczajowy
14:45 Dlaczego ja? (699) - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
16:10 Pogoda - program informacyjny
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:30 Na ratunek 112 (22) - serial paradokumentalny
17:00 Gliniarze (22) - serial paradokumentalny
18:00 Pierwsza miłość (2340) - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:20 Sport - magazyn sportowy
19:25 Pogoda - program informacyjny
19:30 Świat według Kiepskich (430) - serial komediowy
20:05 Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia 6 (4) - reality show
21:35 Szklana pułapka - film sensacyjny, USA 1988
0:15 Grzech - film kryminalny, USA 2003
2:45 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN HD
5:40 Uwaga! - magazyn reporterów
6:10 Mango - telezakupy
7:15 Singielka (154) - telenowela
7:50 Doradca smaku (14) - magazyn kulinarny
8:00 Dzień Dobry TVN - magazyn
10:55 Kuchenne rewolucje: Restauracja Carska, Legionowo (8) - program rozrywkowy
12:00 Szkoła (314) - serial paradokumentalny
13:00 Szpital (551) - serial paradokumentalny
14:00 Ukryta prawda (662) - serial paradokumentalny
15:00 Rozmowy w toku: Jakiego męża można znaleźć w Londynie? (2627) - talk-show
16:00 Szkoła (315) - serial paradokumentalny
17:00 Ukryta prawda (663) - serial paradokumentalny
18:00 Szpital (552) - serial paradokumentalny
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:35 Sport - magazyn sportowy
19:45 Pogoda - magazyn informacyjny
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:10 Doradca smaku (15) - magazyn kulinarny
20:15 Na Wspólnej (2349) - serial obyczajowy
20:55 Singielka (155) - telenowela
21:30 Top Model (4) - reality show
22:30 Kuba Wojewódzki (4/14) - talk-show
23:30 Superwizjer - magazyn reporterów
0:05 Kuchenne rewolucje: Restauracja Voo Doo, Kielce (7) - program rozrywkowy
1:05 Partnerki 3 (8) - serial kryminalny
2:05 Uwaga! - magazyn reporterów
2:30 Klub Magii (263)
3:50 Rozmowy w toku: Jakiego męża można znaleźć w Londynie? (2627) - talk-show

TV 4 HD
6:00 Nie igraj z aniołem (151) - serial obyczajowy
7:00 Scooby-Doo: Gdzie jesteś? (8) - serial animowany
7:30 Looney Tunes Show 2 (22) - serial animowany
7:55 Scooby-Doo (3) - serial animowany
8:25 Looney Tunes Show 2 (25) - serial animowany
8:55 Nieśmiertelny (18) - serial przygodowy
9:55 Po prostu Maria (16) - telenowela
10:55 Moja nadzieja (154) - telenowela
12:00 Detektywi w akcji (92) - serial fabularny
13:00 Policjantki i Policjanci (197) - serial obyczajowy
14:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny
15:00 Dom nie do poznania (166) - reality show
16:00 Moja nadzieja (155) - telenowela
17:00 Po prostu Maria (17) - telenowela
18:00 Partnerstwo dla rozwoju (9) - magazyn
18:05 Detektywi w akcji (93) - serial fabularny
19:00 Policjantki i Policjanci (198) - serial obyczajowy
20:00 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (14) - serial kryminalny
21:00 Yamato - dramat wojenny, Japonia 2005
0:10 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (13) - serial kryminalny
1:10 Spadkobiercy (67) - program rozrywkowy
2:15 Graffiti - program publicystyczny
2:35 Tak czy nie? - magazyn
3:00 Puncher - magazyn sportów walki
4:00 Atleci - magazyn lekkoatletyczny
4:30 European Tour Weekly - magazyn golfowy
5:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny

TVN 7 HD
5:05 We dwoje (14) - program rozrywkowy
6:30 W-11 - Wydział Śledczy: Psychol (1098) - serial fabularno-dokumentalny
7:10 Ukryta prawda (116) - serial paradokumentalny
8:10 Sąd rodzinny: Bestia (54) - serial fabularno-dokumentalny
9:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska (78) - serial fabularno-dokumentalny
10:10 Kryminalni: Pętla (5) - serial kryminalny
11:15 Mango - telezakupy
12:50 Sąd rodzinny: Tomek i Agnieszka (55) - serial fabularno-dokumentalny
13:50 Szpital (470) - serial paradokumentalny
14:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska (79) - serial fabularno-dokumentalny
15:50 Kryminalni: Fotel biskupa (6) - serial kryminalny
16:55 Dr House 7 (17) - serial obyczajowy
17:55 Brzydula (199) - serial komediowy
18:30 Brzydula (200) - serial komediowy
19:00 Ukryta prawda (117) - serial paradokumentalny
20:00 Sensacyjny wtorek: Długi pocałunek na dobranoc - film sensacyjny, USA 1996
22:35 Przepowiednia - thriller, USA 2002
1:00 Skazany na śmierć (16) - serial sensacyjny
2:00 Klub magii - interaktywny program rozrywkowy
4:15 Druga strona medalu: Otylia Jędrzejczak (4) - talk-show
4:45 Zakończenie programu

Polsat 2 HD
6:00 Dzień, który zmienił moje życie (147) - serial paradokumentalny
6:55 Pielęgniarki (81) - serial paradokumentalny
7:55 Awantura o kasę (163) - teleturniej
8:50 Pamiętniki z wakacji (47) - serial paradokumentalny
9:50 Miodowe lata: Obiecujący młody człowiek (52) - serial komediowy
10:40 Miodowe lata: Napad (53) - serial komediowy
11:20 Miodowe lata: Koniec świata (54) - serial komediowy
12:20 Daleko od noszy 2: Pamięć absolutna (33) - serial komediowy
12:50 Daleko od noszy 2: Flachą w czachę (34) - serial komediowy
13:20 Świat według Kiepskich: Stąd do wieczności (356) - serial komediowy
13:50 Świat według Kiepskich: Trzy ananasy (357) - serial komediowy
14:20 Świat według Kiepskich: Zwierzę medialne (358) - serial komediowy
14:50 Rodzina zastępcza: Plany adaptacyjne (314) - serial komediowy
15:50 Miodowe lata: Krawczyk przeciwko Norkowi (71) - serial komediowy
16:40 Miodowe lata: Język ciała (72) - serial komediowy
17:30 Malanowski i partnerzy: Umierający z rozpaczy (681) - serial fabularno-dokumentalny
18:00 Malanowski i partnerzy: Spotkanie po latach (682) - serial fabularno-dokumentalny
18:35 Malanowski i partnerzy: Śmierć Róży (683) - serial fabularno-dokumentalny
19:05 Dlaczego ja? (285) - serial paradokumentalny
20:05 Wydarzenia - magazyn informacyjny
20:40 Trudne sprawy: Znaleziona bielizna stanowi zagadkę dla ojca rodziny (343) - serial paradokumentalny
21:40 Pamiętniki z wakacji (12) - serial paradokumentalny
22:40 Wysmakowani (27) - magazyn kulinarny
22:50 Świat według Kiepskich: Grubas (175) - serial komediowy
23:25 Rodzina zastępcza: Szczęśliwy los (73) - serial komediowy
23:55 Daleko od noszy: Główna nagroda (129) - serial komediowy
0:25 Dlaczego ja? (285) - serial paradokumentalny
1:25 Pielęgniarki (81) - serial paradokumentalny
2:30 Wydarzenia - magazyn informacyjny
3:00 Interwencja - magazyn reporterów
3:15 Pierwsza miłość (2331) - serial obyczajowy
4:00 Świat według Kiepskich: Stąd do wieczności (356) - serial komediowy
4:30 Gwiazdy na dywaniku (212) - program rozrywkowy
5:00 Zdrowie na widelcu (75) - magazyn poradnikowy
5:35 Stołeczna drogówka (13) - serial dokumentalny

TV Trwam
6:00 Głos serca: Wymowna cisza (2) - serial fabularny
7:20 Spuścizna św. Wincentego a Paulo - film dokumentalny, Francja 2012
7:45 Trzy wyspy - trzy światy - film dokumentalny, Polska 2006
7:55 Świat w obrazach - magazyn informacyjny
8:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
8:15 Polski punkt widzenia - program publicystyczny
8:35 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia: Łk 9, 51-56 - program religijny
8:40 Świadkowie: Janusz Niemiec (2) - reportaż
9:10 Nowe parki transgraniczne Afryki Południowej - Park Narodowy Krugera - film dokumentalny, Włochy 2003
9:45 Płowce 1331 - inscenizacja - reportaż
10:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
10:15 Jak my to widzimy - z daleka widać lepiej - program publicystyczny
10:45 Tydzień z Ziemi Świętej - przegląd wydarzeń
11:05 Mocni w wierze: Jak wygląda kierownictwo w Kościele w II wieku - program religijny
11:35 Przypowieści Jezusa: Skarb i perła - film dokumentalny, USA 2009
11:45 Bitwa pod Płowcami - pierwsza victoria nad Zakonem Krzyżackim - reportaż
12:00 Anioł Pański - audycja modlitewna
12:03 Informacje dnia - magazyn informacyjny
12:20 Jak dmuchawce na wietrze - serial fabularny
14:05 Głos serca: Wymowna cisza (2) - serial fabularny
15:25 Dać siebie - spotkanie dawców i biorców szpiku kostnego - reportaż
15:50 Pytasz i wiesz: Uczciwość małżeńska - program religijny
16:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
16:10 Naprotechnologia (9) - program edukacyjny
16:35 Święty na każdy dzień: Wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera
16:40 Aktualności akademickie WSKSiM w Toruniu - program informacyjny
16:45 Trzy wyspy - trzy światy - film dokumentalny, Polska 2006
16:55 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia: Łk 9, 51-56 - program religijny
17:00 Nasz Max i jego przygoda z Biblią: Przygoda z kotem (7) - serial fabularny
17:30 Okiem kamery: Światowe Dni Młodzieży we Wrocławiu - reportaż
17:55 Kartka z kalendarza - Powstanie Warszawskie: 27 września 1944 - program edukacyjny
18:00 Anioł Pański - audycja modlitewna
18:05 Informacje dnia - magazyn informacyjny
18:15 Rozmowy niedokończone: Męska duchowość, czyli sekrety męskiej duszy - program publicystyczny
19:25 Święty na każdy dzień: Wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera
19:30 Każdy maluch to potrafi: Bryły geometryczne - program edukacyjny
19:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci - audycja modlitewna
20:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
20:20 Różaniec - audycja modlitewna
20:50 Przypowieści Jezusa: Uczta - film dokumentalny, USA 2009
21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze - transmisja
21:20 Informacje dnia - magazyn informacyjny
21:40 Polski punkt widzenia - program publicystyczny
22:00 Przysięga małżeńska - serial fabularny
23:25 Święty na każdy dzień: Wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera
23:30 Spuścizna św. Wincentego a Paulo - film dokumentalny, Francja 2012
0:00 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia: Łk 9, 51-56 - program religijny
0:05 Świat w obrazach - magazyn informacyjny
0:10 Informacje dnia - magazyn informacyjny
0:30 Okiem kamery: Światowe Dni Młodzieży we Wrocławiu - reportaż
0:55 Kartka z kalendarza - Powstanie Warszawskie: 27 września 1944 - program edukacyjny
1:00 Anioł Pański - audycja modlitewna
1:05 Pytasz i wiesz: Uczciwość małżeńska - program religijny
1:15 Rozmowy niedokończone: Męska duchowość, czyli sekrety męskiej duszy - program publicystyczny
2:25 Święty na każdy dzień: Wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera
2:30 Każdy maluch to potrafi: Bryły geometryczne - program edukacyjny
2:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci - audycja modlitewna
3:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
3:20 Różaniec - audycja modlitewna
3:50 Przypowieści Jezusa: Uczta - film dokumentalny, USA 2009
4:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze - retransmisja
4:20 Informacje dnia - magazyn informacyjny
4:40 Polski punkt widzenia - program publicystyczny
5:00 Nowe parki transgraniczne Afryki Południowej - Park Narodowy Krugera - film dokumentalny, Włochy 2003
5:40 Bitwa pod Płowcami - pierwsza victoria nad Zakonem Krzyżackim - reportaż

TVN 24 HD
5:55 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
6:10 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
6:15 Skrót informacji - magazyn informacyjny
6:25 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
6:40 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
6:45 Skrót informacji - magazyn informacyjny
6:55 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
7:10 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
7:15 Skrót informacji - magazyn informacyjny
7:25 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
7:30 Jeden na jeden - poranny wywiad TVN 24
7:40 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
7:45 Skrót informacji - magazyn informacyjny
7:55 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
8:10 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
8:15 Skrót informacji - magazyn informacyjny
8:25 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
8:40 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
8:45 Skrót informacji - magazyn informacyjny
8:55 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
9:10 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
9:25 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
9:40 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
9:55 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes - magazyn informacyjny
10:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
11:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes - magazyn informacyjny
11:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
12:00 Fakty w południe - program informacyjny
13:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes - magazyn informacyjny
13:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
14:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes - magazyn informacyjny
14:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
15:00 15 na żywo - magazyn informacyjny
16:00 Fakty po południu - program informacyjny
17:30 Teleserwis, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
18:00 Tak jest - program publicystyczny
19:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
19:26 Fakty po Faktach - program informacyjny
20:00 Kropka nad i - program publicystyczny
20:30 Czarno na białym - magazyn
21:00 Teleserwis, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
21:30 Polska i świat - magazyn informacyjny
22:00 Szkło kontaktowe - program rozrywkowy
23:00 Dzień po dniu - magazyn publicystyczny
0:00 Fakty po Faktach - program informacyjny
0:40 Kropka nad i - program publicystyczny
1:10 Pamięć absolutna - program publicystyczny
1:40 Szkło kontaktowe - program rozrywkowy
2:40 Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy
3:10 Fakty po Faktach - program informacyjny
3:45 Film dokumentalny - film
4:55 Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy
5:35 Kropka nad i - program publicystyczny

TVN 24 BIS
5:59 Bilans - magazyn ekonomiczny
6:29 Biznes dla ludzi - magazyn ekonomiczny
7:00 Poranek na BiŚ - magazyn informacyjny
10:00 Otwarcie dnia - magazyn informacyjny
12:00 Świat w południe - magazyn
14:00 Dzień na rynkach - magazyn ekonomiczny
16:00 Świat o czwartej - program informacyjny
17:00 Bilans - magazyn ekonomiczny
17:30 Biznes dla ludzi - magazyn ekonomiczny
18:00 24 godziny po południu - program informacyjny
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:25 Fakty po Faktach - program informacyjny
19:55 Fakty z zagranicy - program informacyjny
21:00 24 godziny - magazyn informacyjny
22:00 Ewa Ewart poleca: Świat według Russia Today - film dokumentalny
23:20 Fakty z zagranicy - program informacyjny
0:22 Bilans - magazyn ekonomiczny
0:50 Biznes dla ludzi - magazyn ekonomiczny
1:19 24 godziny - magazyn informacyjny
1:47 24 godziny - magazyn informacyjny
2:15 Biznes dla ludzi - magazyn ekonomiczny
2:43 Drugie śniadanie mistrzów - magazyn kulturalny
3:37 Xięgarnia - magazyn kulturalny
4:00 Drugie śniadanie mistrzów - magazyn kulturalny
4:56 Fakty z zagranicy - program informacyjny

Polsat News HD
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
8:50 Graffiti - program publicystyczny
9:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
10:00 Informacje - magazyn informacyjny
10:30 Informacje - magazyn informacyjny
10:55 Pogoda - program informacyjny
11:00 Informacje - magazyn informacyjny
11:30 Informacje - magazyn informacyjny
11:55 Pogoda - program informacyjny
12:00 Informacje - magazyn informacyjny
12:30 Informacje - magazyn informacyjny
12:55 Pogoda - program informacyjny
13:00 Informacje - magazyn informacyjny
13:30 Informacje - magazyn informacyjny
13:55 Pogoda - program informacyjny
14:00 Informacje - magazyn informacyjny
14:30 Informacje - magazyn informacyjny
14:55 Pogoda - program informacyjny
15:00 Newstelegraf - program informacyjny
15:35 Światowidz - magazyn
15:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
16:10 Rozmowa "Wydarzeń" - magazyn
16:25 Pogoda - program informacyjny
16:30 To jest dzień - magazyn
18:25 Pogoda - program informacyjny
18:30 Biznes Informacje - magazyn
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:15 Gość "Wydarzeń" - program publicystyczny
19:30 Informacje - magazyn informacyjny
19:55 Pogoda - program informacyjny
20:00 To był dzień - program informacyjny
21:00 Informacje - magazyn informacyjny
21:25 Pogoda - program informacyjny
21:30 Tak czy nie? - magazyn
21:55 Pogoda - program informacyjny
22:00 Wydarzenia - magazyn informacyjny
23:00 Informacje - magazyn informacyjny
23:30 Informacje - magazyn informacyjny
23:55 Pogoda - program informacyjny
0:00 Interwencja - magazyn reporterów
0:20 Gość "Wydarzeń" - program publicystyczny
0:35 Wydarzenia - magazyn informacyjny
1:25 To był dzień - program informacyjny
2:15 Biznes Informacje - magazyn

Polsat News 2
6:00 WidziMiSię
7:00 Prawy do Lewego, Lewy do Prawego
8:00 To był dzień na świecie
9:00 WidziMiSię
10:00 Serwis informacyjny
10:20 Pogoda
10:30 Publicystyka
11:00 Serwis informacyjny
11:20 Pogoda
11:30 Publicystyka
12:00 Serwis informacyjny
12:20 Pogoda
12:30 Publicystyka
13:00 Serwis informacyjny
13:20 Pogoda
13:30 Publicystyka
14:00 Serwis informacyjny
14:20 Pogoda
14:30 Publicystyka
15:00 News telegraf
15:35 Światowidz
15:50 To był dzień na świecie
16:30 Pogoda
16:35 Zoom na giełdę
17:40 Światowidz
18:00 Rozmowa polityczna
18:30 Biznes informacje
18:50 Wydarzenia
19:15 Gość "Wydarzeń"
19:35 Serwis informacyjny
19:55 Pogoda
20:00 Prawy do Lewego, Lewy do Prawego
21:00 To był dzień na świecie
22:00 WidziMiSię
23:00 Rozmowa polityczna
23:30 Biznes informacje
23:50 Interwencja
0:00 Prawy do Lewego, Lewy do Prawego
1:00 Wydarzenia
1:35 To był dzień na świecie
2:30 Wydarzenia
3:05 Nie daj się fiskusowi

TV Republika
5:35 Literatura na trzeźwo - magazyn literacki
6:15 Zadanie specjalne - magazyn śledczy
7:00 Polska na dzień dobry - poranek w TV Republika
7:01 Dzisiaj - serwis informacyjny
7:02 Prognoza pogody - program informacyjny
7:05 Polska na dzień dobry - poranek w TV Republika
7:15 Dzisiaj - serwis informacyjny
7:20 Polska na dzień dobry - poranek w TV Republika
7:30 Dzisiaj - serwis informacyjny
7:32 Prognoza pogody - program informacyjny
7:35 Prosto w oczy - program publicystyczny
7:45 Dzisiaj - serwis informacyjny
7:50 Chłodnym okiem - program publicystyczny
8:00 Dzisiaj - serwis informacyjny
8:02 Prognoza pogody - program informacyjny
8:05 Polska na dzień dobry - poranek w TV Republika
8:15 Dzisiaj - serwis informacyjny
8:20 Kultura na dzień dobry
8:30 Dzisiaj - serwis informacyjny
8:32 Prognoza pogody - program informacyjny
8:35 Gospodarka na dzień dobry - program publicystyczny
8:45 Dzisiaj - serwis informacyjny
8:50 Chłodnym okiem - program publicystyczny
9:00 Telezakupy
10:00 Republika na żywo - magazyn
10:05 Telezakupy
10:20 Republika na żywo - magazyn
10:35 Kalendarz historyczny - program publicystyczny
10:45 Telezakupy
11:00 Republika na żywo - magazyn
11:05 Telezakupy
11:20 Republika na żywo - magazyn
11:45 Telezakupy
12:00 Republika na żywo - magazyn
12:05 Telezakupy
12:20 Republika na żywo - magazyn
12:45 Telezakupy
13:00 Republika na żywo - magazyn
13:05 Telezakupy
13:20 Republika na żywo - magazyn
13:45 Telezakupy
14:00 Republika na żywo - magazyn
14:05 Telezakupy
14:20 Republika na żywo - magazyn
14:45 Telezakupy
15:00 Republika na żywo - magazyn
15:05 Telezakupy
15:20 Republika na żywo - magazyn
15:45 Telezakupy
16:00 Republika po południu - program publicystyczny
16:10 Telezakupy
16:25 Republika po południu - program publicystyczny
16:45 Telezakupy
17:00 Republika po południu - program publicystyczny
17:45 Blogo_sfera - magazyn
17:55 Wolne głosy: politycy - eksperci - komentatorzy - popołudnie - program publicystyczny
18:35 Podsumowanie polityczne dnia - popołudnie - magazyn publicystyczny
19:00 Dzisiaj - serwis informacyjny
19:25 Sport w Republice - program informacyjny
19:30 Prognoza pogody - program informacyjny
19:40 Świat wieczorem - program publicystyczny
20:00 W punkt - program publicystyczny
20:20 Kulisy manipulacji - flesz - magazyn
20:30 Bul głowy - magazyn
21:05 Odkodujmy Polskę! - magazyn
21:30 Rozmowa ściśle jawna - program publicystyczny
22:10 Ekonomia raport - magazyn ekonomiczny
22:45 Suma dnia - magazyn
23:25 Wolne głosy: politycy - eksperci - komentatorzy - popołudnie - program publicystyczny
0:10 Podsumowanie polityczne dnia - popołudnie - magazyn publicystyczny
0:30 W punkt - program publicystyczny
0:55 Świat wieczorem - program publicystyczny
1:10 Bul głowy - magazyn
1:50 Dzisiaj - serwis informacyjny
2:20 Sport w Republice - program informacyjny
2:30 Prognoza pogody - program informacyjny
2:35 Dokument w Republice: Ucieczka z piekła. Śladami Witolda Pileckiego - film dokumentalny, Polska 2013
3:20 Rozmowa ściśle jawna - program publicystyczny
4:10 Dokument w Republice: Nigdy przeciw Bogu - film dokumentalny, Polska 2007
5:00 Suma dnia - magazyn

TV Puls HD
5:35 Twój Puls (17) - magazyn lifestylowy
6:20 13 posterunek 2 (14) - serial komediowy
7:00 Gwiazdy lombardu 12 (271) - reality show
7:30 Gwiazdy lombardu 12 (272) - reality show
8:00 Gliniarz i prokurator 3: Sama sobie poradzę (18) - serial kryminalny
9:00 Gliniarz i prokurator 3: Ciało i umysł (19) - serial kryminalny
10:00 Napisała: Morderstwo 9 (9/22) - serial kryminalny
11:00 Gwiazdy polskiego kabaretu: Kabaret Smile (16) - program rozrywkowy
12:00 Sila - odnaleźć przeznaczenie (16/79) - telenowela
13:00 Sila - odnaleźć przeznaczenie (17/79) - telenowela
14:00 Gwiazdy lombardu 12 (269) - reality show
14:30 Gwiazdy lombardu 12 (270) - reality show
15:00 Moje serce bije dla Loli (94/133) - telenowela
16:00 Dziesięć przykazań (117/176) - serial kostiumowy
17:00 Gwiazdy polskiego kabaretu: Kabaret Młodych Panów (17) - program rozrywkowy
18:00 Gwiazdy lombardu 12 (273) - reality show
18:30 Gwiazdy lombardu 12 (274) - reality show
19:00 Gwiazdy lombardu 13 (275) - reality show
19:30 Gwiazdy lombardu 13 (276) - reality show
20:00 Mechanik: Czas zemsty - dramat sensacyjny, Niemcy/USA 2005
21:55 Prześladowca - thriller, USA 2001
23:55 Pora mroku - horror, Polska 2008
2:00 Zobacz to!: Menu na miarę (4) - program kulinarny
2:30 Dyżur (1/42) - serial dokumentalny
3:00 Biesiada na cztery pory roku: Biesiada myśliwska (5/10) - serial dokumentalny
3:25 Biesiada na cztery pory roku: Biesiada dworska (6/10) - serial dokumentalny
3:50 Biesiada na cztery pory roku: Biesiada jeździecka: Kabanosy (7/10) - serial dokumentalny
4:30 Menu na miarę (5) - program kulinarny
4:45 Z archiwum policji (1/13) - serial dokumentalny
5:10 Menu na miarę (6) - program kulinarny

Puls 2 HD
6:00 Allo, allo! 7 (3) - serial komediowy
6:35 Tom i Jerry: Prosimy o ciszę (84) - serial animowany
6:45 Tom i Jerry: Robin Hood (85) - serial animowany
6:50 Tom i Jerry: Jerry rockandrollowiec (86) - serial animowany
7:00 Tom i Jerry: Królewska drzemka (87) - serial animowany
7:20 Tom i Jerry: Uroki morskiej kąpieli (88) - serial animowany
7:25 Zwariowane melodie: Miłośnik kanarków (112) - serial animowany
7:35 Zwariowane melodie: Nie cierpię sera (113) - serial animowany
7:40 Zwariowane melodie: Idealny relaks (114) - serial animowany
7:50 Zwariowane melodie: Trzeba myśleć (115) - serial animowany
8:10 Flintstonowie (119) - serial animowany
8:35 Flintstonowie: Kopciuszek (120) - serial animowany
9:10 Pixie i Dixie: Spadek (49) - serial animowany
9:20 Pixie i Dixie: Pech Jinksa (50) - serial animowany
9:25 Pixie i Dixie: Pchła domowa (51) - serial animowany
9:35 Dziwny świat kota Filemona: Sposób na twardy sen (10) - serial animowany
9:40 Dziwny świat kota Filemona: Poważne zmartwienie (11) - serial animowany
9:50 Dziwny świat kota Filemona: Autostopem do miasta (12) - serial animowany
10:15 Zaczarowany ołówek: Zabłąkani w lesie (6) - serial animowany
10:20 Zaczarowany ołówek: Katastrofa w górach (7) - serial animowany
10:30 Zaczarowany ołówek: Wilk morski (8) - serial animowany
10:35 Przygody kota Filemona: Strych (11) - serial animowany
10:45 Przygody kota Filemona: Kupić kota w worku (12) - serial animowany
10:50 Przygody kota Filemona: Dziura w płocie (13) - serial animowany
11:00 Pszczółka Maja (39) - serial animowany
11:35 Dora poznaje świat (19) - serial animowany
12:00 Baranek Shaun: Latawiec (6) - serial animowany
12:15 Baranek Shaun: Trener Shaun (7) - serial animowany
12:20 Baranek Shaun: Pszczoły (8) - serial animowany
12:35 Baranek Shaun: Przytulanka (9) - serial animowany
12:40 Baranek Shaun: Żarłok (10) - serial animowany
12:50 Baranek Shaun: Na wynos (11) - serial animowany
13:05 Oggy i karaluchy 2 (24) - serial animowany
13:15 Oggy i karaluchy 2 (25) - serial animowany
13:20 Oggy i karaluchy 2 (26) - serial animowany
13:35 Oggy i karaluchy 2 (27) - serial animowany
13:40 Oggy i karaluchy 2 (28) - serial animowany
13:50 Oggy i karaluchy 2 (29) - serial animowany
14:00 Iron Man - Obrońca dobra: Wyprawa do wnętrza (19) - serial animowany
14:35 Iron Man - Obrońca dobra: Daleka podróż (20) - serial animowany
15:00 Gumisie: Kłopoty z Bąbelkiem/Gumiś w obcej krainie (12) - serial animowany
15:35 Gumisie: Światło daje moc (13) - serial animowany
16:10 Alvinnn!!! I wiewiórki: Rzeczywistość, czy nie? (44) - serial animowany
16:20 Alvinnn!!! I wiewiórki: Kto tu straszy? (46) - serial animowany
16:35 Alvinnn!!! I wiewiórki: Tajna moc Alvina (47) - serial animowany
16:45 Alvinnn!!! I wiewiórki: Przeżyję (48) - serial animowany
17:15 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości 3: Yao się zapomniało (18) - serial animowany
17:35 Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości 3: Miłość, Shifu i korona (19) - serial animowany
18:10 Timon i Pumba: W parze na Madagaskarze/Prawda czy kłam (18) - serial animowany
18:35 Timon i Pumba: Kto nas wybawi z Mojave/Piękna i gnu (19) - serial animowany
19:00 Pingwiny z Madagaskaru 2: Prawa ręka/Gdzie mój mózg? (21) - serial animowany
19:35 Pingwiny z Madagaskaru 2: Za słodko/Królem być (22) - serial animowany
20:00 Agenci NCIS 2: Bohater miasteczka (21) - serial sensacyjny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 9 (9) - serial kryminalny
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 9 (10) - serial kryminalny
23:00 Akademia Rocco (17) - serial erotyczny
23:30 Akademia Rocco (18) - serial erotyczny
0:00 Tropiciel (7/8) - serial kryminalny
1:00 Tropiciel (8-ost.) - serial kryminalny
2:00 Z archiwum policji (6) - serial dokumentalny
2:30 Menu na miarę (2) - program kulinarny
3:00 Z archiwum policji (7) - serial dokumentalny
3:25 No problem! (11-ost.) - program lifestylowy
3:50 W blasku fleszy (6) - program rozrywkowy
4:15 W blasku fleszy (5) - program rozrywkowy
4:40 No problem! (5) - program lifestylowy
5:05 W blasku fleszy (6) - program rozrywkowy
5:30 No problem! (6) - program lifestylowy

TV 6
6:00 Rodzina zastępcza: Dzienny nocleg (138) - serial komediowy
6:30 Rodzina zastępcza: Posag w spadku (139) - serial komediowy
7:00 Nieśmiertelny (19) - serial przygodowy
8:05 Strażnik Teksasu 4 (77) - serial sensacyjny
9:05 Galileo (66) - program popularnonaukowy
10:00 Wszystko o psach (4) - serial przyrodniczy
11:00 Ice Road Truckers: Drogi śmierci 4 (15) - reality show
12:00 Miodowe lata: Na ryby (87) - serial komediowy
12:50 Miodowe lata: Mister uprzejmości (89) - serial komediowy
13:40 Rodzina zastępcza: Rzymskie wakacje (140) - serial komediowy
14:10 Rodzina zastępcza: Kwestia konformizmu (141) - serial komediowy
14:45 Dekoratornia - magazyn
15:15 Czarodziejki (8) - serial fantasy
16:15 Strażnik Teksasu 4 (78) - serial sensacyjny
17:15 Hawaje 5-0 (6) - serial kryminalny
18:15 Miodowe lata: Mordercy są wśród nas (76) - serial komediowy
19:05 Miodowe lata: Eksperyment medyczny (69) - serial komediowy
20:00 Galileo (67) - program popularnonaukowy
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2 (45) - serial kryminalny
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2 (46) - serial kryminalny
23:00 22 minuty - film sensacyjny, Rosja 2014
0:40 Ice Road Truckers: Drogi śmierci 4 (11) - reality show
1:40 Benny Hill - program rozrywkowy
2:20 Benny Hill - program rozrywkowy
3:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
4:00 Disco Polo Life - program muzyczny
5:00 Disco Polo Life - program muzyczny

Canal + HD
6:00 Miłość od pierwszego ugryzienia - komedia romantyczna, Francja 2014
7:35 Nie przegap - magazyn informacyjny
7:45 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
7:55 O co biega? (18) - magazyn sportowy
8:25 Piąte: Nie odchodź! - dramat obyczajowy, Polska 2014
9:40 Łapu-capu extra - chochliki telewizyjne
10:10 Mały Książę - film animowany, Francja/Kanada 2015
11:55 W tonacji+ - magazyn muzyczny
12:45 Przyroda krajów bałtyckich - Bursztynowe Wybrzeże - film dokumentalny, Niemcy
13:35 Aktualności filmowe+ - magazyn filmowy
14:05 Andrea Bocelli - Cinema - film biograficzny, Wielka Brytania 2015
15:35 Zanim się rozstaniemy - komedia romantyczna, USA 2014
17:15 Co ukrywa "Belfer"? Na planie - film dokumentalny, Polska 2016
17:45 Nie przegap - magazyn informacyjny
17:55 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
18:00 Śnieżna śmierć - thriller, Kanada 2015
19:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - studio
20:40 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Sporting Lizbona - Legia Warszawa
22:45 Piłka nożna: Liga Mistrzów - studio
0:30 Straight Outta Compton - dramat biograficzny, USA 2015
2:55 Disco polo - komedia muzyczna, Polska 2015
4:40 Tajemnica puszczy - film przygodowy, Polska 1990

Canal + 1 HD
7:00 Miłość od pierwszego ugryzienia - komedia romantyczna, Francja 2014
8:35 Nie przegap - magazyn informacyjny
8:45 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
8:55 O co biega? (18) - magazyn sportowy
9:25 Piąte: Nie odchodź! - dramat obyczajowy, Polska 2014
10:40 Łapu-capu extra - chochliki telewizyjne
11:10 Mały Książę - film animowany, Francja/Kanada 2015
12:55 W tonacji+ - magazyn muzyczny
13:45 Przyroda krajów bałtyckich - Bursztynowe Wybrzeże - film dokumentalny, Niemcy
14:35 Aktualności filmowe+ - magazyn filmowy
15:05 Andrea Bocelli - Cinema - film biograficzny, Wielka Brytania 2015
16:35 Zanim się rozstaniemy - komedia romantyczna, USA 2014
18:15 Co ukrywa "Belfer"? Na planie - film dokumentalny, Polska 2016
18:45 Nie przegap - magazyn informacyjny
18:55 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
19:00 Śnieżna śmierć - thriller, Kanada 2015
20:30 Piłka nożna: Liga Mistrzów - studio
21:40 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Sporting Lizbona - Legia Warszawa
23:45 Piłka nożna: Liga Mistrzów - studio
1:30 Straight Outta Compton - dramat biograficzny, USA 2015
3:55 Disco polo - komedia muzyczna, Polska 2015
5:40 Tajemnica puszczy - film przygodowy, Polska 1990

Canal + Film HD
6:00 Speed. Niebezpieczna prędkość - film sensacyjny, USA 1994
7:55 Nie przegap - magazyn informacyjny
8:05 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
8:10 W tonacji+ - magazyn muzyczny
9:00 Aktualności filmowe+ - magazyn filmowy
9:30 Czarodziej z Harlemu - komedia, Polska 1988
10:50 Mistress America - komedia, Brazylia/USA 2015
12:15 Nie przegap - magazyn informacyjny
12:25 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
12:30 Eksperymentator - dramat biograficzny, USA 2015
14:10 Miłość od pierwszego dziecka - komedia romantyczna, Francja 2015
15:40 Aktualności filmowe+ - magazyn filmowy
16:10 Larry Gaye: Zbuntowany steward - komedia, USA 2015
17:50 Klucz do wieczności - thriller, USA 2015
19:50 Nie przegap - magazyn informacyjny
20:00 Premiera: Altamira - dramat obyczajowy, Francja/Wielka Brytania/Hiszpania 2016
21:35 Polowanie na prezydenta - film sensacyjny, Finlandia/Niemcy/Wielka Brytania 2014
23:05 El Clan - film biograficzny, Argentyna/Hiszpania 2015
0:55 Hitman: Agent 47 - thriller, Niemcy/Wielka Brytania/USA 2015
2:30 Drzazgi - komediodramat, Polska 2008
4:20 Pałac - film obyczajowy, Polska 1980

Canal + Seriale HD
6:00 Nie przegap - magazyn informacyjny
6:10 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
6:20 W tonacji+ - magazyn muzyczny
7:10 Aktualności filmowe+ - magazyn filmowy
7:40 Druciane oprawki - film krótkometrażowy, Polska 2014
7:55 Czarne Stopy - film przygodowy, Polska 1986
9:35 Chłopcy - film krótkometrażowy, Polska 2013
10:00 Poznaj uroki Angkor - film dokumentalny, Węgry 2015
11:00 W garniturach 5 (10) - serial obyczajowy
11:45 Niedźwiedź polarny - metamorfozy - film dokumentalny, Francja 2015
12:40 Co ukrywa "Belfer"? Na planie - film dokumentalny, Polska 2016
13:05 Kochanek Lady Chatterley - dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2015
14:40 Randka z królową - komedia, Wielka Brytania 2015
16:15 Lucyfer (13) - serial kryminalny
17:00 W garniturach 5 (10) - serial obyczajowy
17:45 Dziadek z przypadku (17) - serial komediowy
18:05 Dziadek z przypadku (18) - serial komediowy
18:30 Dziadek z przypadku (19) - serial komediowy
18:50 Dziadek z przypadku (20) - serial komediowy
19:15 Dziadek z przypadku (21) - serial komediowy
19:35 Dziadek z przypadku (22-ost.) - serial komediowy
20:00 Piraci 3 (8) - serial przygodowy
21:10 Brooklyn 9-9 3 (17) - serial komediowy
21:35 Brooklyn 9-9 3 (18) - serial komediowy
22:00 Premiera: Brooklyn 9-9 3 (19) - serial komediowy
22:20 Premiera: Brooklyn 9-9 3 (20) - serial komediowy
22:45 Kiler - komedia sensacyjna, Polska 1997
0:30 Kilerów 2-óch - komedia, Polska 1999
2:25 Co ukrywa "Belfer"? Na planie - film dokumentalny, Polska 2016
3:00 Łapu-capu extra - chochliki telewizyjne
3:30 W tonacji+ - magazyn muzyczny
4:20 Co ukrywa "Belfer"? Na planie - film dokumentalny, Polska 2016
4:50 Aktualności filmowe+ - magazyn filmowy
5:20 + De Lux - magazyn motoryzacyjny

Canal + Family HD
6:00 + De Lux - magazyn motoryzacyjny
6:30 Nowe przygody Piotrusia Pana (5) - serial animowany
7:00 Nowe przygody Piotrusia Pana (6) - serial animowany
7:30 W tonacji+ - magazyn muzyczny
8:20 Łapu-capu extra - chochliki telewizyjne
8:50 Nie przegap - magazyn informacyjny
9:00 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
9:10 Sekrety morza - film animowany, Belgia/Francja/Luksemburg/Irlandia/Dania 2014
10:45 Atlantyk (3) - serial dokumentalny
11:40 Łapu-capu extra - chochliki telewizyjne
12:10 Dom - film animowany, USA 2015
13:40 Nie przegap - magazyn informacyjny
13:50 Łapu-capu - chochliki telewizyjne
13:55 Kiler-ów 2-óch - komedia, Polska 1999
15:50 Witamy w Mooseport - komedia, Niemcy/USA 2004
17:40 Zambezia - film animowany, RPA 2012
19:00 Dyniowe wieści (31) - serial animowany
19:15 Dyniowe wieści (32) - serial animowany
19:30 Tashi (33) - serial animowany
19:45 Tashi (34) - serial animowany
20:00 Życie nie gryzie - komedia romantyczna, USA 2014
21:40 EdTV - komedia, USA 1999
23:40 Pierwsze 20 milionów - komedia, USA 2002
1:25 Miss marca - komedia, USA 2009
2:55 Czerwone węże - dramat społeczny, Polska 1981
4:30 Pan Samochodzik i praskie tajemnice - film przygodowy, Czechosłowacja/Polska 1988

Canal + Sport HD
6:00 Sport+ - magazyn sportowy
6:45 Ekstraklasa po godzinach - magazyn piłkarski
7:45 Ekstrapaka: 10. kolejka - magazyn piłkarski
8:45 Sport News+ - magazyn sportowy
9:00 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Burnley FC - Watford FC
11:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Orlen Wisła Płock - FC Barcelona Lassa
13:15 Piłka nożna: Liga+ Extra - magazyn ligi polskiej
14:45 Piłka nożna: Liga+ Extra: Dogrywka - magazyn ligi polskiej
15:45 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Burnley FC - Watford FC
17:45 Premiera: Sport News+ - magazyn sportowy
18:00 Premiera: Piłka nożna: Premier League - magazyn ligi angielskiej
19:00 Premiera: Magazyn EHF - magazyn piłki ręcznej
19:35 Ekstrapaka: 10. kolejka - magazyn piłkarski
20:40 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Borussia Dortmund - Real Madryt CF
22:45 Sport+ - magazyn sportowy
23:30 Premiera: Sport News+ - magazyn sportowy
23:45 Magazyn EHF - magazyn piłki ręcznej
0:15 Piłka nożna: Premier League - magazyn ligi angielskiej
1:20 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Leicester City FC - FC Porto
3:20 Magazyn PGNiG Superligi - magazyn piłki ręcznej
3:55 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Sporting Lizbona - Legia Warszawa

Canal + Sport 2 HD
6:00 Magazyn Ligi Mistrzów - magazyn piłkarski
6:30 Netbusters - magazyn sportowy
7:00 Piłka nożna: Liga angielska - piłka nożna
9:00 Piłka nożna: Liga+ Extra - magazyn ligi polskiej
10:30 Liga+ Extra: Dogrywka - magazyn ligi polskiej
11:30 Ekstraklasa po godzinach - magazyn piłkarski
12:30 Ekstrapaka: 10. kolejka - magazyn piłkarski
13:30 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Manchester United FC - Leicester City AFC
15:30 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Płock
17:35 Super Piątek - magazyn piłkarski
18:00 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Wisła Kraków - Legia Warszawa
20:05 Super Piątek - magazyn piłkarski
20:40 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej
22:45 Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Sporting Lizbona - Legia Warszawa
0:45 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Wisła Kraków - Legia Warszawa
2:50 Magazyn EHF - magazyn piłki ręcznej

Canal + Discovery HD
6:00 Nie przegap - magazyn informacyjny
6:10 Mikroprzygoda: Mazury - serial dokumentalny
6:55 Życie na podium: Robert Korzeniowski (2) - serial dokumentalny
7:45 O co biega? (3) - magazyn sportowy
8:15 Nie przegap - magazyn informacyjny
8:25 Powrót do przeszłości: Tatarzy Bukówcu - serial dokumentalny
9:10 Życie bez happy endu (7) - serial dokumentalny
10:05 Wojny o wieloryby (11) - serial dokumentalny
10:50 Sukces nie zna granic (5) - serial dokumentalny
11:35 Szkoły jakich mało (26) - serial dokumentalny
12:30 Żyjąc wśród Nomadów (1/3) - serial dokumentalny
13:20 Żyjąc wśród Nomadów (2) - serial dokumentalny
14:15 Żyjąc wśród Nomadów (3) - serial dokumentalny
15:10 Życie na podium: Lech Piasecki (3) - serial dokumentalny
16:00 Życie na podium: Mariusz Czerkawski (4) - serial dokumentalny
16:50 Co ukrywa "Belfer"? Na planie - film dokumentalny, Polska 2016
17:15 Szkoły jakich mało (26) - serial dokumentalny
18:10 Sukces nie zna granic (5) - serial dokumentalny
18:55 Ultramaratończycy - film dokumentalny, Polska 2015
20:30 Premiera: Kup pan zamek (7) - serial dokumentalny
21:00 Premiera: Cała prawda o... (1) - serial dokumentalny
21:25 Premiera: Cała prawda o... (2) - serial dokumentalny
21:50 Życie na medal - film dokumentalny, Rosja 2015
23:05 Sukces nie zna granic (5) - serial dokumentalny
23:50 Szkoły jakich mało (26) - serial dokumentalny
0:45 Wojny o wieloryby (11) - serial dokumentalny
1:30 Życie bez happy endu (11) - serial dokumentalny
2:25 Elita bodyguardów (4) - serial dokumentalny
3:10 Pasja - sposób na życie (2) - serial dokumentalny
3:55 Co dzień bliżej nieba - dramat obyczajowy, Polska 1984

HBO HD
6:00 Sięgając wysoko - dramat obyczajowy, Australia 2016
7:35 San Francisco 2.0 - film dokumentalny, USA 2015
8:20 Gorejący krzew (3-ost.) - film obyczajowy, Czechy 2013
9:40 Magic Mike XXL - komedia, USA 2015
11:35 Foxcatcher - dramat biograficzny, USA 2014
13:50 Rico, Oskar i głębocienie - film familijny, Niemcy 2014
15:25 Gnijąca panna młoda Tima Burtona - film animowany dla dorosłych, Wielka Brytania 2005
16:45 Garderobiany - dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2015
18:35 Ostatnie pięć lat - musical, USA 2014
20:10 11 minut - thriller, Irlandia/Polska 2015
21:35 Polowanie na drużbów - komedia, USA 2015
23:20 Star Trek: Nemesis - film SF, USA 2002
1:15 Sekretne życie Marilyn Monroe (1/2) - dramat biograficzny, USA 2015
2:40 Sekretne życie Marilyn Monroe (2-ost.) - dramat biograficzny, USA 2015
4:10 Ktoś całkiem obcy - thriller, USA 2007

HBO 2 HD
6:00 Najlepszy kumpel Pana Boga - komedia, USA 1996
7:50 Święta w Conway - melodramat, USA 2013
9:25 Jedz, módl się, kochaj - melodramat, USA 2010
11:45 Hobbit: Bitwa Pięciu Armii - film fantasy, Nowa Zelandia/USA 2014
14:05 Legenda Longwood - film familijny, Irlandia/Niemcy/Holandia 2014
15:45 Gracze 2 (10-ost.) - serial komediowy
16:15 Niewidzialny - film sensacyjny, USA 2005
18:15 Witaj w domu - dramat obyczajowy, USA 2015
19:40 Stan napięcia - film kryminalny, Kanada 2014
21:00 Wolność słowa - dramat obyczajowy, Niemcy/USA 2007
23:00 Mildred Pierce (5-ost.) - serial obyczajowy
0:20 Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem 3 (10) - talk-show
0:55 W potrzebie (2/6) - serial komediowy
1:30 Taka fajna jak ja - komedia, USA 2013
3:05 Zdesperowana - thriller, Hiszpania/Wielka Brytania/USA 2015
4:40 Stan napięcia - film kryminalny, Kanada 2014

HBO 3 HD
6:00 Młodość - komediodramat, Francja/Szwajcaria/Włochy/Wielka Brytania 2015
8:00 Hiszpanka - film kostiumowy, Polska 2015
10:00 Sześć stóp pod ziemią 4 (1/12) - serial obyczajowy
10:55 Bez zobowiązań 2 (9) - serial komediowy
11:25 Bez zobowiązań 2 (10) - serial komediowy
12:00 John Adams (6) - serial biograficzny
13:05 A jeśli ciernie - dramat obyczajowy, Kanada/USA 2015
14:30 Motyl. Still Alice - dramat obyczajowy, Francja/USA 2014
16:10 Avengers - film SF, USA 2012
18:30 Rozmowy Billa Simmonsa (11) - talk-show
19:00 Sześć stóp pod ziemią 4 (2/12) - serial obyczajowy
19:50 Zakazane imperium (1/12) - serial obyczajowy
21:00 Newsroom 3 (1/6) - serial obyczajowy
21:50 Newsroom 3 (2) - serial obyczajowy
22:50 Pielęgniarka z piekła rodem - thriller, USA 2016
0:15 Ray Donovan 4 (8) - serial obyczajowy
1:15 Banshee 4 (4) - serial sensacyjny
2:10 Zakazane imperium (1/12) - serial obyczajowy
3:25 Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem 3 (10) - talk-show
4:00 Zakochana Jane - dramat biograficzny, Wielka Brytania 2007

Cinemax HD
6:00 Tandem - komedia, Francja 1987
7:30 Made in France - thriller, Francja 2015
9:05 Globalny gracz - dramat obyczajowy, Niemcy 2013
10:45 Najtrudniejsza walka Muhammada Alego - dramat obyczajowy, USA 2013
12:20 Na krawędzi - dramat kryminalny, USA 1970
13:55 SuperBob - komedia, Wielka Brytania 2015
15:20 Po prostu Jim - komedia, Wielka Brytania 2015
16:45 Made in France - thriller, Francja 2015
18:20 Modlitwa na telefon - dramat obyczajowy, USA 2015
20:00 Człowiek z bieguna - komediodramat, USA 2014
21:30 Zamęt (3) - serial obyczajowy
22:30 Czekolada - komediodramat, Wielka Brytania/USA 2000
0:30 Yakuza: Apokalipsa - film sensacyjny, Francja/Japonia 2015
2:25 Tony Arzenta - dramat kryminalny, Francja/Włochy 1973
4:15 Najtrudniejsza walka Muhammada Alego - dramat obyczajowy, USA 2013

Cinemax 2 HD
6:00 Skłóceni z życiem - dramat psychologiczny, USA 1961
8:05 Frida - dramat biograficzny, Kanada/Meksyk/USA 2002
10:05 Dzieciństwo - dramat obyczajowy, Francja 2015
11:50 Cyberszantaż - dramat obyczajowy, Wielka Brytania 2015
12:55 Ruben, Ruben - komediodramat, USA 1983
14:35 Frankie i Johnny - komediodramat, USA 1991
16:30 Frida - dramat biograficzny, Kanada/Meksyk/USA 2002
18:30 Dumni i wściekli - komediodramat, Francja/Wielka Brytania 2014
20:30 Dzień sądu - dramat obyczajowy, Niemcy/Bułgaria/Chorwacja 2014
22:20 45 lat - dramat psychologiczny, Wielka Brytania 2015
23:55 Aż poleje się krew - dramat obyczajowy, USA 2007
2:30 Kraina burz - dramat obyczajowy, Niemcy/Węgry 2014
4:15 Czytadło - thriller, Francja 2007

Sundance TV HD
6:00 The Wrecking Crew - film dokumentalny, USA 2008
7:40 Blood and Thunder: The Sound of Alberts: Blood (1) - film dokumentalny, Australia
8:40 Blood and Thunder: The Sound of Alberts (2) - film dokumentalny, Australia
9:40 Rift - film krótkometrażowy, Szwajcaria/USA 2012
10:00 Christmas, Again - dramat obyczajowy, USA 2014
11:20 A Ballerina's Tale - film dokumentalny, USA 2015
12:40 Tyke Elephant Outlaw - film dokumentalny, Australia 2015
14:00 The Wrecking Crew - film dokumentalny, USA 2008
15:40 Blood and Thunder: The Sound of Alberts (1) - film dokumentalny, Australia
16:40 Blood and Thunder: The Sound of Alberts (2) - film dokumentalny, Australia
17:40 Rift - film krótkometrażowy, Szwajcaria/USA 2012
18:00 Wyprodukował George Martin - film dokumentalny, Wielka Brytania 2011
19:30 Hello I Must Be Going - komediodramat, USA 2012
21:00 Mad Men 7: A Day's Work (2) - serial obyczajowy
21:50 The Weatherman and the Shadowboxer - film krótkometrażowy, Kanada 2014
22:00 The Fabulous Baker Boys - komedia obyczajowa, USA 1989
23:55 I Won't Come Back - dramat obyczajowy, Estonia/Rosja/Finlandia 2014
1:45 Love at First Sight - film krótkometrażowy, Wielka Brytania 2010
2:00 Wyprodukował George Martin - film dokumentalny, Wielka Brytania 2011
3:30 Hello I Must Be Going - komediodramat, USA 2012
5:00 Mad Men 7: A Day's Work (2) - serial obyczajowy
5:50 The Weatherman and the Shadowboxer - film krótkometrażowy, Kanada 2014

FilmBox
5:15 Siostrzane wojny - komediodramat, USA 2009
6:55 Dziewczyny z farmy 3 (5-ost.) - serial obyczajowy
7:55 TV okazje
10:25 Pójdę twoim śladem - dramat obyczajowy, USA 2006
12:45 Ezel (6) - serial kryminalny
13:50 Poirot: Trójkąt na Rodos - serial kryminalny
15:00 Zostańmy przyjaciółmi - komedia romantyczna, Kanada/Niemcy/USA 2005
17:00 TV okazje
17:45 Ezel (7) - serial kryminalny
18:40 Świat według Bundych (20) - serial komediowy
19:15 Świat według Bundych (21) - serial komediowy
19:55 Poirot: Zagadka na morzu - serial kryminalny
21:00 Cisza przed burzą - dramat obyczajowy, USA 2001
23:05 Zakochany Skorpion - melodramat, Hiszpania 2013
1:10 Miłość Emmanuelle - film erotyczny, Francja 1993
2:55 Zmarszczki - film animowany dla dorosłych, Hiszpania 2012

FilmBox Extra HD
6:10 Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości - komedia przygodowa, Francja/Włochy/Hiszpania/Węgry 2012
8:00 Iluzjonista - dramat kostiumowy, Czechy/USA 2006
9:45 Tygrys i śnieg - komediodramat, Włochy 2005
11:35 Indianin - film familijny, Holandia 2009
12:55 Rozbitkowie - komedia romantyczna, USA 2005
14:20 Coco Chanel - dramat biograficzny, Francja 2009
16:10 Wiara, zdrada i płaca minimalna - komedia, Kanada 2010
17:45 Jak zapunktować - musical, Kanada 2010
19:20 Między wierszami - dramat obyczajowy, USA 2012
21:00 Kant - komedia, USA 2008
22:35 Nowokaina - komedia sensacyjna, USA 2001
0:10 Tak to się teraz robi - komedia romantyczna, USA 2010
1:50 Sukiyaki western django - western, Japonia 2007
3:25 Bernie - komediodramat, USA 2011
5:05 Zakończenie programu

FilmBox Family
7:00 Lucy Really Lost Episodes - komedia, USA 1956-1962
8:05 Pippi wchodzi na pokład - film familijny, Niemcy/Szwecja 1969
9:25 Sniff i złodzieje - film familijny, Holandia 2010
10:45 Czarownica, której nie było - film familijny, Kanada 1991
12:20 Dojrzewanie Redwooda - dramat obyczajowy, Kanada 2012
14:00 Magia malin - komediodramat, USA 2010
15:20 Żółw kontra zając: Opowieści dziwnej treści - film animowany, USA 2008
16:35 Kopciuszek - film familijny, Niemcy 2010
18:05 Wodną bombą w kota - film familijny, Estonia/Łotwa 2004
19:20 O czym szumią wierzby - film przygodowy, Kanada/Rumunia/Wielka Brytania 2006
21:00 Ao - ostatni neandertalczyk - film przygodowy, Francja 2010
22:25 Animals in Love - film dokumentalny, Francja 2007
23:45 Zakończenie programu

FilmBox Premium
5:25 Mikołajek - komedia, Belgia/Francja 2009
6:55 The Wipers Times - film wojenny, Wielka Brytania 2013
8:25 Kod Karola Wielkiego - film przygodowy, Niemcy 2008
10:25 Piekło '63 - dramat biograficzny, Holandia 2009
12:10 Felix - komediodramat, RPA 2013
13:45 Fame - film muzyczny, USA 2009
15:30 Zakochany Paryż - melodramat, Francja/Szwajcaria/Niemcy/Liechtenstein 2006
17:30 Żółte cytrynki - komedia romantyczna, Szwecja 2013
19:05 Wielkie życie - film biograficzny, Niemcy/Wielka Brytania/USA 2004
21:00 Lokatorka - dramat obyczajowy, USA 2004
23:00 Tatuaż - film fantasy, Kanada 2011
0:50 Chromofobia - dramat obyczajowy, Francja/Wielka Brytania/USA 2005
3:05 Hesher - dramat obyczajowy, USA 2010
4:49 Zakończenie programu

TVP Kultura
07:20 Afisz kulturalny
07:50 Studio Kultura - Rozmowy - Jacek Wakar; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:15 Studio Kultura - Rozmowy - Literacki Sopot - Barbara Krafftówna; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Pianista (The Pianist) -  txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska, Wielka Brytania, Francja (2002); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Dom - odc. 22/25 - Miłość to tylko obietnica -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:05 Eagleman Stag (The Eagleman Stag); film animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Mamma Roma (Mamma Roma); film fabularny kraj prod.Włochy (1962); reż.:Pier Paolo Pasolini; wyk.:Anna Magnani, Ettore Garofolo, Silvana Corsini, Luisa Loiano; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Design - Concorde (Le Concorde); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2007); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
16:10 Tygodnik Kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Dwa żebra Adama -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (1963); reż.:Janusz Morgenstern; wyk.:Zygmunt Kęstowicz, Ewa Wawrzoń, Joanna Kostusiewicz, Renata Kossobudzka, Bogdan Ejmont; Dla małoletnich od lat 12
18:40 Portrety - Powrót chemika; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
20:20 Makbet (Macbeth); opera kraj prod.Wielka Brytania (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Chuligan Literacki (23); magazyn o książkach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Klasyka na nowo - Struktura kryształu -  txt. str. 777; dramat psychologiczny kraj prod.Polska (1969); reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Barbara Wrzesińska, Jan Mysłowicz, Andrzej Żarnecki, Władysław Jarema, Adam Dębski; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Kino nocne - W ciemno (Out in the Dark); dramat kraj prod.Izrael, USA (2012); reż.:Michael Mayer; wyk.:Nicholas Jacob, Michael Aloni, Jamil Khoury, Loai Nofi; 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:55 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
03:15 Legendy rocka  - Blondie (Blondie); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Bitwa o kulturę. O co tyle hałasu?; debata; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Chuligan Literacki (23); magazyn o książkach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:20 Powstańcy - Dzień 58; Dla małoletnich od lat 12
06:25 Komunikaty Wojenne (25); felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Telewizyjny Kurier Kielecki - 14.10.1971; Dla małoletnich od lat 7
06:55 Ziemia. Podwodny świat 4. Myjnia Samochodowa, Błękitna Dziura i Salem Express -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:55 Sensacje XX wieku - Tajemnica Heinricha Himmlera -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 22 - Na południe -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. Tajemnica kurowskiej świątyni - odsłona druga; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:55 Dzieci Hitlera - odc 5/5 (Opferung); serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Polska walcząca - Honor miasta; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Droga do "Ostrej Bramy"; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
12:45 Koło historii - Harcerz, kurier, szpieg; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Szlakiem smaków - odc. 8 (Food Odyssey) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Korea Połudn. (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 178 (s. III, odc. 51) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 178) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Encyklopedia II wojny światowej - Obrona Helu cz. 2 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
16:00 Pierwsza wojna światowa - odc. 9 Zmienne koleje losu (World War I (The War to End Wars 1914 - 1918)); serial dokumentalny kraj prod.USA (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Chciałem, by Warszawa była wielka; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
17:35 Niedokończony Rozdział - Wrzesień 1944. Bitwa pod Arnhem; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
17:50 Ośmiornica - s. 3 odc. 5/7 (La Piovra); serial kraj prod.Włochy (1984); Dla małoletnich od lat 12
19:05 Sensacje XX wieku - Czerwona orkiestra -  txt. str. 777; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Na rozstajnych drogach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:35 Pacyfik w ogniu. Odc. 3/3 (WWII in the Pacific) kraj prod.Niemcy (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Czas honoru - odc. 22 "Strzały na Pawiaku" s. II -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Pierwsza wojna światowa - odc. 10 Koniec wojny, rok 1918 (World War I (The War to End Wars 1914 - 1918)); serial dokumentalny kraj prod.USA (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Virtuti -  txt. str. 777; dramat wojenny kraj prod.Polska (1989); reż.:Jacek Butrymowicz; wyk.:Kazimierz Wysota, Dorota Pomykała, Arkadiusz Bazak, Zbigniew Buczkowski, Gustaw Lutkiewicz, Wojciech Wysocki; Dla małoletnich od lat 12
01:30 Ośmiornica - s. 3 odc. 5/7 (La Piovra); serial kraj prod.Włochy (1984); Dla małoletnich od lat 12
02:45 Czas honoru - odc. 22 "Strzały na Pawiaku" s. II -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 178 (s. III, odc. 51) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 178) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
05:55 Humor w odcinkach - Święta wojna - (300) 300 kroków na północ od żubra; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:25 KabareTOP Story /2/ - "Drzwi"; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:40 Familiada - odc. 2232; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (65) - Cyganie morza -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Okrasa łamie przepisy - Las - największa spiżarnia -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Jeden z dziesięciu - odc. 9/90; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Kabaretowy Klub Dwójki - (15) - Węgry -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Dubidu - odc. 24; quiz muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Muzeum Polskiej Piosenki - /91/ - "Radość o poranku" - Grupa I; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Kierunek Kabaret - Widzów też widać /3/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Życie to Kabaret - Bajki według Kabaretu Moralnego Niepokoju - (1); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:15 Życie to Kabaret - Bajki według Kabaretu Moralnego Niepokoju - (2); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:10 Familiada - odc. 2232; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Kabaretowa Mapa Polski - XVII Mazurska Noc Kabaretowa. Mrągowo 2015 - (1); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Kabaretowa Mapa Polski - XVII Mazurska Noc Kabaretowa. Mrągowo 2015 - (2); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Kabaretowa Mapa Polski - XVII Mazurska Noc Kabaretowa. Mrągowo 2015 - (3); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Okrasa łamie przepisy - Gęś z jabłkami inaczej -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (98) -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Makłowicz w podróży - Makłowicz w podróży. Podróż 45 - Kuba (176) Szlak bojowy; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (73); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Śpiewające fortepiany - (56); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Kabaretowy Klub Dwójki - (18) - Bajki -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Bake off - Ale ciacho! - (4); widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
23:25 Bake off - Ale przepis - (4); Bez ograniczeń wiekowych
23:40 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (73); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Muzeum Polskiej Piosenki - /90/ - "Ściernisko" - Golec uOrkiestra; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Niezapomniane Koncerty - Golec uOrkiestra na bis - Wszystkim na uciechę!; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Niezapomniane Koncerty - Sopot Hit Festiwal - 35 - lecie Budki Suflera; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:50 Olga Lipińska zaprasza - (3); talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:40 Rozrywka Retro - Gwiazdy Festiwali Sopockich /2/ - Boney M; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Zakończenie dnia

TVP ABC
05:25 Opowieści Nowego Testamentu - Syn marnotrawny, odc. 15 (The Prodigal Son); serial animowany kraj prod.USA (1999); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Peg + kot - Problem z wojowniczką ninja, odc. 26 (The Ninja Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Przygody kota detektywa; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Hip - Hip i Hurra - Kto ukradł słońce?, odc. 26; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:40 Bali - Jesteś niedobry!, odc. 26 (You're mean!); serial animowany kraj prod.Francja (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Tree Fu Tom - Zgubiony kamień, odc. 26 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Maks i Ruby - Ruby gra na pianinie, odc. 1 (Ruby's piano practice) kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Smerfy - Samolubne Smerfy, odc. 130 (Love Those Smurfs); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
08:20 Stacyjkowo - Akcja ratunkowa, odc. 120 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Stacyjkowo - Patrol Kormaka, odc. 121 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Tupcio Chrupcio - Wcale nie jestem zmęczony, odc. 27 (I Am Not Tired at All!); serial animowany kraj prod.Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Masza i niedźwiedź - Wielka podróż, odc. 37 (Bon Voyage) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:05 Masza i niedźwiedź - Wszystko na opak, odc. 38 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:15 Przygody Bolka i Lolka - W puszczy, odc. 13; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Domisie - odc. 327 Posprzątajmy razem; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 O czym one mówią - odc. 102; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Moliki książkowe - odc. 2 Domowi odkrywcy; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Serial dla dzieci
10:25 Świnka Peppa, seria III - Richard Królik przychodzi się pobawić, odc. 8 (Richard Rabbit Comes to Play); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Świnka Peppa, seria III - Bieg fundowany, odc. 9 (Fun Run); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Peg + kot - Problem z wojowniczką ninja, odc. 26 (The Ninja Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Przygody kota detektywa; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Hip - Hip i Hurra - Kto ukradł słońce?, odc. 26; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Bali - Jesteś niedobry!, odc. 26 (You're mean!); serial animowany kraj prod.Francja (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Tree Fu Tom - Zgubiony kamień, odc. 26 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:10 My Little Pony, seria II - Powrót do Harmonii - część 1, odc. 1 (The Return of Harmony - Part 1); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Smerfy - Koszmar senny Śpiocha, odc. 147 (Lazy’s Nightmare); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Stacyjkowo - Akcja ratunkowa, odc. 120 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Stacyjkowo - Patrol Kormaka, odc. 121 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Tupcio Chrupcio - Wcale nie jestem zmęczony, odc. 27 (I Am Not Tired at All!); serial animowany kraj prod.Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Masza i niedźwiedź - Wielka podróż, odc. 37 (Bon Voyage) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:45 Masza i niedźwiedź - Wszystko na opak, odc. 38 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Przygody rozbójnika Rumcajsa - Jak Rumcajs uratował cztery skowronki, odc. 3 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1967); Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Przygody rozbójnika Rumcajsa - Jak Rumcajs podarował Hance słoneczny promień, odc. 4 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1967); Bez ograniczeń wiekowych
14:15 Tom and Keri - Tom's Birthday, odc. 1; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Nela Mała Reporterka - odc. 45 Podróż do wyspy tańczących krabów -  txt. str. 777 AD; magazyn; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 O czym one mówią - odc. 102; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Mali światowcy - odc. 9; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Moliki książkowe - .; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Serial dla dzieci
15:35 Świnka Peppa, seria III - Pranie, odc. 10 (Washing); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Świnka Peppa, seria III - Polly i wyprawa łódką, odc. 11 (Pollys Boat Trip); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Domisie - odc. 328 Kółka i kółeczka; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Supa Strikas - Podwodne starcie, odc. 33 (1 Super League Under the Sea); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:50 O czym one mówią - odc. 102; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Peg + kot - Problem z muzykowaniem, odc. 27 (The Play Date Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Janosik - Janosik i złota rybka, odc. 1 (.); serial animowany kraj prod.Polska, Słowacja (2013); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Miś Fantazy - Niebieski miś, odc. 1 -  AD; serial animowany; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Noksu - Czas porządków, odc. 27 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Bali - Mój nowy przyjaciel, Mateo!, odc. 27 (My new friend, Mateo!); serial animowany kraj prod.Francja (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Tree Fu Tom - Akcja: mrówki, odc. 27 (Harvest Antics); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 My Little Pony, seria II - Powrót do Harmonii - część 2, odc. 2 (The Return of Harmony - Part 2); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Korzeń zła, odc. 148 (Root of Evil); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Stacyjkowo - Obóz treningowy, odc. 122 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Stacyjkowo - Przewodnik Hektor, odc. 123 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Wieczorynka - Tupcio Chrupcio - Praca wcale nie jest zabawna, odc. 28 (Work is not Fun at All!); serial animowany kraj prod.Niemcy (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:50 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem  - O rudym krabiku; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Masza i niedźwiedź - Bajka na dobranoc, odc. 39 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:05 Masza i niedźwiedź - Uroda ma wielką moc, odc. 40 (Terrible power) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:20 Supa Strikas - Jak główkować w Super Lidze, odc. 34 (How to Get a Header in, in the Super League); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:45 Billy - kot - Małpi biznes, odc. 20 (Monkey Business); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:15 Przygody rozbójnika Rumcajsa - Jak Rumcajs skradł jabłko, odc. 5 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1967); Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Przygody rozbójnika Rumcajsa - Sztuczki don Mirakla, odc. 6 (.); serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1967); Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Przygody Bolka i Lolka - Zimowe igraszki, odc. 14; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Moda na rodzinę - odc. 11; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Okrasa łamie przepisy - Świeże mazurskie ryby -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Jak to działa - odc. 40 Modele latające -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Literkowe ABC; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:45 Bulionerzy - odc. 17/75 - Powrót; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:25 Czarne chmury - odc. 4/10 - Przeprawa -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 2/72 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 2) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:25 M jak miłość - odc. 389; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Komisarz Alex - odc. 95 (seria VIII, odc. 4) - Śmiertelna fascynacja -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:15 Rodzinka.pl - odc. 60 "Gwiazda rocka" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Rodzinka.pl - odc. 61 "Biznes is biznes" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Ranczo - odc. 50 (seria IV, odc. 11) - Kontratak -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Ranczo - odc. 51 (seria IV, odc. 12) - Fałszerze uczuć -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Ojciec Mateusz - odc. 192 - Matczyne serce (Ojciec Mateusz XV odc. 6) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Ojciec Mateusz - odc. 193 - Komornicy (Ojciec Mateusz XV odc. 7) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Na dobre i na złe - odc. 331 Samotny ojciec; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Rodzinka.pl - odc. 62 "Walka z lenistwem" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Ranczo - odc. 52 (seria IV, odc. 13) - Zemsta i wybaczenie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:45 Ranczo - odc. 53 (seria V, odc. 1) - Msza obywatelska -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:45 Rodzinka.pl - odc. 63 'Bal maturalny" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:20 Ojciec Mateusz - odc. 194 - Pałac (Ojciec Mateusz XV odc. 8) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 3/72 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 3) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Ranczo - odc. 54 (seria V, odc. 2) - Czysty biznes -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Ranczo - odc. 55 (seria V, odc. 3) - Wielki powrót -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Ojciec Mateusz - odc. 195 - Medium (Ojciec Mateusz XV odc. 9) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 O mnie się nie martw - s. V odc. 4/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Czas honoru - odc. 52 "Złoty konwój" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Czas honoru - Powstanie - odc. 1 "Jeszcze nie dziś" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Czarne chmury - odc. 4/10 - Przeprawa -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:55 M jak miłość - odc. 389; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Bulionerzy - odc. 17/75 - Powrót; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Zakończenie dnia

TVP Sport HD
08:00 Pełnosprawni - odc. 173 -  JM; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:35 Tenis ziemny - Turniej WTA - Tokio - Finał (Turniej WTA - Tokio - Finał) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
10:20 II Liga piłki nożnej: Mecz Raków Częstochowa - Rozwój Katowice; transmisja; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych; Mecz o mistrzostwo II Ligi pomiędzy wiceliderem rozgrywek, kandydatem do awansu Rakowem Częstochowa a przeżywającym kryzys Rozwojem Katowice. W przerwie i po meczu studio z udziałem piłkarzy, trenerów, w którym przeprowadzona zostanie analiza wydarzeń meczowych i opinii samych zawodników.
12:25 Piłkarski diament; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 2 runda (1); STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 2 runda (2) (Turniej WTA - Wuhan - 2 runda (2)) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
16:55 Pełnosprawni - odc. 173 -  JM; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Tenis stołowy - Eliminacje ME: Polska - Słowenia; STEREO, 16:9, Na żywo
19:45 4-4-2 - magazyn piłkarski -  JM; magazyn piłkarski; STEREO, 16:9
20:50 Tenis ziemny - Turniej WTA - Wuhan - 2 runda (2) (Turniej WTA - Wuhan - 2 runda (2)) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
22:30 Memoriał Stanisława Szozdy; relacja; STEREO, 16:9
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:15 GOL; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:20 Zwarcie - Dariusz Józyszyn; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:50 Żużel - Nice Polska Liga: Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils; STEREO, 16:9
02:00 Hokej na lodzie - Puchar Świata - Kanada 2016: Finał (1): Kanada - Europa; STEREO, 16:9, Na żywo
04:40 Zakończenie dnia

TVP HD
07:00 Klan - odc. 2618 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Klan - odc. 2619 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:05 Rodzinka.pl - odc. 81 "Pytania egzystencjalne" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Rodzinka.pl - odc. 82 "Idzie lato" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:10 Ranczo - odc. 114 (seria IX, odc. 10) - Zamrożony kapitał -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Ojciec Mateusz - odc. 79 - (seria VI, odc. 10) Rodzinne więzi -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Klan - odc. 2620 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Klan - odc. 2621 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 O mnie się nie martw - s. V odc. 3/13 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 U Pana Boga w ogródku - odc. 3/12 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (85) Rozum -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (86) Znachor -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Ranczo - odc. 93 (seria VIII, odc. 2) - Wykapany ojciec -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ranczo - odc. 94 (seria VIII, odc. 3) - Wybacz mnie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Rolnik szuka żony seria III - odc. 3; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 50. KFPP Opole 2013 Kabareton - ulubione skecze (7); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Ojciec Mateusz - odc. 80 (seria VI, odc. 11) - Adrenalina -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Ranczo - odc. 115 (seria IX, odc. 11) - Brzytwa dla tonącego -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl - odc. 83 "Orzeł czy pilot" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl - odc. 84 "W jakim wieku?" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (62) - Polacy na Madagaskar -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Na dobre i na złe - odc. 643 - To tylko sen... -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Artyści - odc. 3 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:35 Rodzinka.pl - odc. 41 "Kryzys" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Rodzinka.pl - odc. 42 "Ty, ja i spa" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Młodzi lekarze - odc. 3 -  txt. str. 777; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:35 Podróże z historią - odc. 5 W staropolskiej zagrodzie -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:10 Podróże z historią - odc. 6 Żyć jak Słowianin -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:45 Las Story - odc. 3 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:10 Mapa ginącego świata - odc. 3 Wietnam. Tradycyjna Medycyna Wschodu -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Elita - najlepsi z najlepszych - odc. 10; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:10 Zakończenie dnia

TVN Fabuła HD
6:00 Niewinna intryga (10/120) - telenowela
7:00 Kobra - oddział specjalny (1/16) - serial sensacyjny
8:00 Brzydula (40/55) - serial komediowy
8:35 Brzydula (41/55) - serial komediowy
9:10 Agentka o stu twarzach 2 (13/22) - serial sensacyjny
10:10 Chirurdzy 2 (5/27) - serial obyczajowy
11:10 Chirurdzy 2 (6/27) - serial obyczajowy
12:10 Na Wspólnej (385) - serial obyczajowy
12:45 Na Wspólnej (386) - serial obyczajowy
13:20 Kobra - oddział specjalny (2/16) - serial sensacyjny
14:20 Singielka (122) - telenowela
14:50 Singielka (123) - telenowela
15:25 Small talk z Anią: Nice Guys - Matt Bomer (51) - magazyn
15:30 Lekarze (8) - serial obyczajowy
16:30 Zaklinaczka duchów (14/23) - serial fantasy
17:30 Szkoła Filmowa (9/11) - magazyn filmowy
17:45 Prosto w serce - komedia romantyczna, USA 2007
19:55 Przerywnik kulturalny (33/40) - magazyn
20:00 Kryminalni: Aż po grób (5/13) - serial kryminalny
21:00 Ojciec chrzestny - dramat sensacyjny, USA 1972
0:40 Listy do Julii - komedia romantyczna, USA 2010
2:45 Andrzej Sołtysik przedstawia: Artur Żmijewski (24/70) - magazyn filmowy
3:00 Andrzej Sołtysik przedstawia: Lalki (34/70) - magazyn filmowy
3:05 Ukryta prawda (253) - serial paradokumentalny
4:05 Ukryta prawda (254) - serial paradokumentalny
5:05 Kocham. Enter: Galerianka (1/44) - serial paradokumentalny
5:55 Zakończenie programu

Polsat Play HD
6:00 Stołeczna drogówka Odcinek: 55
6:30 Stołeczna drogówka Odcinek: 56
7:00 Stołeczna drogówka Odcinek: 57
7:30 Stołeczna drogówka Odcinek: 58
8:00 Najbardziej szokujące Odcinek: 70
9:00 Hardkorowy lombard Odcinek: 60
9:30 Hardkorowy lombard Odcinek: 61
10:00 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 641
10:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 642
11:00 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 643
11:30 Malanowski i Partnerzy Odcinek: 644
12:00 Gliniarze Odcinek: 3
12:30 Stołeczna drogówka Odcinek: 18
13:00 Top 20 - szokujące i komiczne Odcinek: 34
14:00 Hardkorowy lombard Odcinek: 46
14:30 Hardkorowy lombard Odcinek: 47
15:00 Ross Kemp i najgroźniejsze gangi świata Odcinek: 4
16:00 TOP 20 - umrzesz ze śmiechu Odcinek: 14
16:55 Tajemnice II wojny światowej Odcinek: 25
18:05 Niewyjaśnione zagadki II wojny światowej Odcinek: 8
18:35 Broń, która zmieniła losy II wojny światowej Odcinek: 4
19:00 Szpiedzy II wojny światowej Odcinek: 4
20:05 Hardkorowy lombard Odcinek: 16
20:30 Stalingrad - ani kroku w tył! Odcinek: 3
21:40 Poszukiwacze historii Odcinek: 24
22:05 Emil pogromca mandatów Odcinek: 2
22:35 Śmierć na 1000 sposobów Odcinek: 3
23:05 Miasta grzechu Odcinek: 21
23:35 Więzienie
1:15 Żony piłkarzy XXX
3:00 Szok. Takie rzeczy tylko w Rosji Odcinek: 74
3:30 Syndykat zbrodni Odcinek: 2
4:00 Tajemnice polskiej mafii Odcinek: 18
4:30 997 - Fajbusiewicz na tropie Odcinek: 28
5:00 997 - Fajbusiewicz na tropie Odcinek: 29
5:30 997 - Fajbusiewicz na tropie Odcinek: 30

Polsat Cafe HD
6:00 Zdrowie na widelcu: Sery (14) - magazyn poradnikowy
6:30 Próba smaku (1) - serial dokumentalny
7:00 Dokumenty o urodzie - film dokumentalny
8:00 Superniania (1) - serial dokumentalny
9:00 Małolaty: Idol nastolatek (2) - serial paradokumentalny
10:00 Oszukane: Wielki świat i oszust w domu (10) - serial paradokumentalny
11:00 Shopping Queen (6) - program rozrywkowy
12:00 Jacyków w Twojej szafie (8) - program rozrywkowy
12:30 Kto wygląda lepiej (1/8) - reality show
13:00 Poprawki skalpelem (5) - serial dokumentalny
14:00 Oporni pacjenci (1/3) - reality show
15:00 Otyłość dzieci. W czym przyczyna? (2-ost.) - film dokumentalny, Wielka Brytania 2014
16:00 Kolacja z szefem: Manicurzystka (Szef: Aleksandra Chądzyńska) (13) - program rozrywkowy
17:00 Nasz nowy dom (10) - reality show
18:00 Szpital dziecięcy (3) - serial dokumentalny
19:00 Słoiki: Pisarka (43) - serial paradokumentalny
20:00 Zdrady: Przyjaciele (47) - serial paradokumentalny
21:00 Szpital dziecięcy (4) - serial dokumentalny
22:00 Grzeszki na widelcu: Monodiety (114) - magazyn poradnikowy
22:30 Gwiazdy na dywaniku (217) - program rozrywkowy
23:00 Z kamerą u Kardashianów (11) - reality show
0:00 Wstydliwe choroby w wielkim mieście (4) - serial dokumentalny
1:00 Zdrady (18) - serial dokumentalny
2:00 Jaka matka, taka córka (8) - reality show
3:00 Super Rodzinka: Dawid Kwiatkowski (4) - talk-show
4:00 Gwiazdy na dywaniku (185) - program rozrywkowy
4:30 Aleja sław: Najszczuplejsze polskie gwiazdy i 7 bzdur, które przeczytał na swój temat Michał Witkowski (121) - magazyn
5:00 Plotka (3) - magazyn
5:30 Sexy mama - bo jesteś kobietą (47) - magazyn poradnikowy

4fun.tv
6:00 Poranek w bikini
8:00 Najlepsza muzyka lata w 4fun
10:00 Bikini Hits
12:00 Ten Top
13:00 Najlepsza muzyka lata w 4fun
15:00 Bikini Hits
17:00 Najlepsza muzyka lata w 4fun
19:00 Chcesz? Masz!
20:00 Bikini Party
22:00 Ten Top
23:00 Bikini Party
2:00 Najlepsza muzyka nocą

4fun Hits
6:00 Hits budzi ludzi
8:00 Greatest Hits
11:00 I love music
15:00 Hits cafe
18:00 Karaoke hits
19:00 Versus
20:00 Greatest Hits
23:00 Karaoke hits
0:00 Disco hits
2:00 I love music

4fun Fit & Dance
6:00 Fit Express
7:00 Dance budzi ludzi
8:00 Przeboje 4Fun: Kids
10:00 Polski dance ma sens
11:00 Tylko dance ma sens
15:00 Disco & dance
18:00 Tylko dance ma sens
20:00 Electronic Beats
21:00 Disco & dance
0:00 Ibiza Hits
2:00 Najlepsza muzyka nocą

Adventure TV
6:00 Cari - królowa handlu
6:30 Cztery żywioły
7:30 Na haczyku: Polowanie na wodne potwory
8:35 Celnicy
9:05 Wyścig ze sztuką
9:40 Tajne akta UFO
10:35 Z wiosłami przez świat
11:10 1000 dni dla Ziemi
12:05 Bazary świata
12:45 Podwodni poszukiwacze skarbów
13:48 Strzeleckie ABC
14:15 Łowcy zaginionych skarbów
15:05 Niesławne kobiety Biblii
15:35 Wędrówki z wędką
16:05 Eko podróże
16:35 Celnicy
17:10 Super fabryki
18:05 Darz Bór HD
18:40 Odkrywcy - Przygody stulecia
19:10 Cari - królowa handlu
19:35 Pamiętniki Ziemi
20:10 Wyścig ze sztuką
20:45 Kołowrotek
21:15 1000 dni dla Ziemi
22:15 Tajne akta UFO
23:15 Niesławne kobiety Biblii
23:45 Zbieracze z dzikiego zachodu Sezon: 2
0:35 Na haczyku: Polowanie na wodne potwory
1:40 Patrol drogówki
2:15 Wędrówki z wędką
2:40 Film dokumentalno-przyrodniczy
3:45 Tajemnice przyrody
4:10 Film dokumentalno-przyrodniczy
5:10 Darz Bór HD
5:40 Golf - pasja i sport

Power TV
6:00 Power karaoke
7:00 Muzyczny poranek!
10:00 Extra klasyka
12:00 Power mix
14:00 Extra klasyka
16:00 Disco klasyka
17:00 Power mix
19:00 Extra klasyka
21:00 100% Power
23:00 Hot Power
1:00 PowerTV.pl

Nuta.TV
06:00     Śpiewaj z NUTA.TV!
07:00     NUTA NA DZIEŃ DOBRY
08:00     NAKRĘTKA
12:00     MUZYCZNA POTYCZKA
13:00     HIT NUTA
18:00     MIASTO HITÓW
22:00     IMPREZOWA NUTA
00:00     POLSKA NUTA

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.