TVP 1 HD
05:20 TELEZAKUPY
05:55 Tysiąc i jedna noc - odc. 11 (Binbir Gece (1001 Nights) ep. 11); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2006); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Natura w Jedynce - Białe lwice. cz. 2. Walka o przetrwanie (White Lions Born Wild) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Republ. Śr.Afr. (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:30 Historia dla Ciebie - pamięć.pl; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
08:45 EURO 2016 - 1/8 F (2): Włochy - Hiszpania ( studio ); STEREO, 16:9
08:50 EURO 2016 - 1/8 F (2): Włochy - Hiszpania ( 1 połowa ); STEREO, 16:9
11:00 Drużyna A [ser. IV] - odc. 2, Sądny dzień, część 2 - ga (The A - Team IV, ep. 2, Judgment Day (Part 2)); serial kraj prod.USA (1985); Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:40 Natura w Jedynce - Tańczący z naturą - Gryzonie w koronie -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Półkowniki - Jeszcze czekam  28'; cykl dokumentalny kraj prod.Polska (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Opole 2016 na bis /17/; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Tysiąc i jedna noc - odc. 12 (Binbir Gece (1001 Nights) ep. 12); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2006); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Teo - ria smaku Teo Vafidisa - odc. 11 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 36/72 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 36) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Komisarz Alex - odc. 10 (seria I, odc. 10) - Zaginione starsze panie -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 37/72 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 37) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 73. Tour de Pologne - kronika; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Biało - czerwoni; felieton; STEREO, 16:9
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Rozdarte serca - odc. 16 (Paramparca (Broken Pieces) bolum 16) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Warto rozmawiać; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:35 Obama i Attenborough ratują świat (David Attenborough Meets President Obama) -  txt. str. 777  48'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2015); reż.:Ruth Roberts; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Nie opuszczaj mnie -  txt. str. 777 AD  114'; dramat kraj prod.Polska (2009); reż.:Ewa Stankiewicz; wyk.:Agnieszka Grochowska, Wojciech Zieliński, Grażyna Barszczewska, Daniel Olbrychski, Albert Osik; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:45 Rewers  95'; czarna komedia kraj prod.Polska (2009); reż.:Borys Lankosz; wyk.:Agata Buzek, Krystyna Janda, Anna Polony, Marcin Dorociński, Adam Woronowicz, Bronisław Wrocławski, Łukasz Konopka, Jerzy Bończak, Jacek Poniedziałek, Marek Probosz; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Notacje - Gen. Stefan Bałuk. ,, Małpi gaj"; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Drużyna A [ser. IV] - odc. 2, Sądny dzień, część 2 - ga (The A - Team IV, ep. 2, Judgment Day (Part 2)); serial kraj prod.USA (1985); Dla małoletnich od lat 12
04:35 Zagadkowa Jedynka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
05:10 Zakończenie dnia

TVP 2 HD
05:35 M jak miłość - odc. 1092; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 W jednym Duchu ochrzczeni; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odc. 1093; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 O mnie się nie martw - odc. 12 -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Barwy szczęścia - odc. 1433 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Na dobre i na złe - odc. 180 Sprawdzian; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Dzika Muzyka - Polscy Lirnicy; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Herkules - odc. 48 Niech żyje król (Hercules: The Legendary Journeys ep. Long Live the King); serial kraj prod.USA (1996); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Na sygnale - odc. 57 "Dzień kobiet" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Rodzinka.pl - odc. 134 "Miłosne manewry" sezon 6 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:10 M jak miłość - odc. 1198 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Tylko z Tobą - odc 2 (Asla Vazgecmem ep. 2); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 11/90; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Jeden z dziesięciu - odc. 12/90; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Żyj i pozwól umrzeć (Live and let die) -  txt. str. 777  116'; film sensacyjny kraj prod.Wielka Brytania (1973); reż.:Guy Hamilton; wyk.:Roger Moore, Yaphet Kotto, Jane Seymour; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Czerwiec' 56 - widowisko multimedialne  80'; widowisko; reż.:Jan Komasa; Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:55 W dzień targowy  57'; film dokumentalny; reż.: Robert Kaczmarek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Krew z krwi - odc. 4/8 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:10 Krew z krwi - odc. 5/8; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:10 W dzień targowy  57'; film dokumentalny; reż.: Robert Kaczmarek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Tancerze - odc. 10 Protest; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:15 Zakończenie programu

TVP 3
06:00 Sto tysięcy bocianów - odc. 43; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Plebania - odc. 641; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
08:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:15 Europa z bliska - odc. 78 (Europa z bliska); magazyn kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:35 Książki pod specjalnym nadzorem - odc. 3 Biblioteka Kórnicka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:05 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9
10:35 Psi psycholog - odc. 11; telenowela dokumentalna TVP; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:15 Jak to działa - odc. 50 Wielki Zderzacz Hadronów w CERN; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Kultowe rozmowy - odc. 73 - Michał Rusinek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Okazja - odc. 12/19 - Pranie mózgu; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Naturalnie tak - odc. 135; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 TELEZAKUPY
13:20 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
13:30 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:55 Plebania - odc. 642; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:35 Czerwiec 56 Kalendarium - Czerwiec 56 - Kalendarium cz. 1; program dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
15:05 Czerwiec 56 Kalendarium - Czerwiec 56 Kalendarium cz. 2; program dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
15:35 Kamień, nożyce, papier  - Murale; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
15:55 Latający inaczej; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:10 TELEZAKUPY
16:30 Sto tysięcy bocianów - odc. 43; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Podróże z góralem seria III - odc. 2; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
23:15 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Czerwiec 56 Kalendarium - Czerwiec 56 - Kalendarium cz. 1; program dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
00:20 Czerwiec 56 Kalendarium - Czerwiec 56 Kalendarium cz. 2; program dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
00:55 Książki pod specjalnym nadzorem - odc. 3 Biblioteka Kórnicka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:25 Kultowe rozmowy - odc. 73 - Michał Rusinek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
02:25 Echa dnia; STEREO, 16:9
02:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Życie na szynach; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Czerwiec 56 Kalendarium - Czerwiec 56 - Kalendarium cz. 1; program dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
04:00 Czerwiec 56 Kalendarium - Czerwiec 56 Kalendarium cz. 2; program dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
04:25 Jestem skrzatologiem; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:45 Psi psycholog - odc. 11; telenowela dokumentalna TVP; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:20 Okazja - odc. 12/19 - Pranie mózgu; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Latający inaczej; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:55 Zakończenie dnia

TVP 3 Poznań
06:00 Sto tysięcy bocianów - odc. 43; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Plebania - odc. 641; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Czerwiec 56 Kalendarium - Czerwiec 56 - Kalendarium cz. 1; program dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
07:30 Czerwiec 56 Kalendarium - Czerwiec 56 Kalendarium cz. 2; program dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
07:59 Teleskop poranny - Teleskop 28.06.2016
08:09 Pogoda
08:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:15 Europa z bliska - odc. 78 (Europa z bliska); magazyn kraj prod.Niemcy, Polska (2016); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:35 Książki pod specjalnym nadzorem - odc. 3 Biblioteka Kórnicka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:05 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9
10:35 Psi psycholog - odc. 11; telenowela dokumentalna TVP; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:15 Jak to działa - odc. 50 Wielki Zderzacz Hadronów w CERN; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Kultowe rozmowy - odc. 73 - Michał Rusinek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Okazja - odc. 12/19 - Pranie mózgu; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Naturalnie tak - odc. 135; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 TELEZAKUPY
13:20 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
13:30 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:55 Plebania - odc. 642; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:35 Czerwiec 56 Kalendarium - Czerwiec 56 - Kalendarium cz. 1; program dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
15:05 Czerwiec 56 Kalendarium - Czerwiec 56 Kalendarium cz. 2; program dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
15:35 Kamień, nożyce, papier  - Murale; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:45 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
15:55 Latający inaczej; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:10 TELEZAKUPY
16:30 Sto tysięcy bocianów - odc. 43; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Podróże z góralem seria III - odc. 2; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
17:32 Teleskop popołudniowy
17:41 Pogoda
17:45 STUKOT; reportaż
18:00 Msza Św. w intencji Ofiar Czerwca '56; relacja
19:25 Teleskop
19:56 Pogoda
20:00 Wyklęty Czerwiec'56; reportaż
20:28 Uroczystości Państwowe 60. Rocznicy Powstania Poznańskiego Czerwca 1956 r.; relacja
21:45 Teleskop Wieczorny
22:06 Pogoda
22:09 Wiadomości sportowe
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
23:15 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Czerwiec 56 Kalendarium - Czerwiec 56 - Kalendarium cz. 1; program dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
00:20 Czerwiec 56 Kalendarium - Czerwiec 56 Kalendarium cz. 2; program dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
00:55 Książki pod specjalnym nadzorem - odc. 3 Biblioteka Kórnicka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:25 Kultowe rozmowy - odc. 73 - Michał Rusinek; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
02:25 Echa dnia; STEREO, 16:9
02:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Życie na szynach; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:30 Czerwiec 56 Kalendarium - Czerwiec 56 - Kalendarium cz. 1; program dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
03:55 Czerwiec 56 Kalendarium - Czerwiec 56 Kalendarium cz. 2; program dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
04:25 Jestem skrzatologiem; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
04:45 Psi psycholog - odc. 11; telenowela dokumentalna TVP; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:20 Okazja - odc. 12/19 - Pranie mózgu; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Latający inaczej; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:55 Zakończenie dnia

Polsat HD
5:00 Disco gramy - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
7:45 Trudne sprawy (135) - serial paradokumentalny
8:45 Malanowski i partnerzy (591) - serial fabularno-dokumentalny
9:15 Malanowski i partnerzy (592) - serial fabularno-dokumentalny
9:45 Dzień, który zmienił moje życie (12) - serial paradokumentalny
10:45 Dlaczego ja? (209) - serial paradokumentalny
11:45 Pielęgniarki (234) - serial paradokumentalny
12:45 Trudne sprawy (475) - serial paradokumentalny
13:45 Małolaty (9) - serial paradokumentalny
14:45 Słoiki (10) - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
16:10 Pogoda - program informacyjny
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:45 Dlaczego ja? (475) - serial paradokumentalny
17:45 Trudne sprawy (539) - serial paradokumentalny
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:20 Sport - magazyn sportowy
19:25 Pogoda - program informacyjny
19:30 Świat według Kiepskich (356) - serial komediowy
20:10 Sabotaż - film sensacyjny, USA 2014
22:30 127 godzin - film przygodowy, Wielka Brytania/USA 2010
0:30 Generał Nil - dramat biograficzny, Polska 2009
3:10 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN HD
5:45 Uwaga! - magazyn reporterów
6:15 Mango - telezakupy
8:00 Detektywi: Szukajcie Grześka (857) - serial fabularno-dokumentalny
8:35 Doradca smaku (36) - magazyn kulinarny
8:45 Mali giganci (1/10) - program rozrywkowy
10:40 Szkoła (113) - serial paradokumentalny
11:40 Szpital (55) - serial paradokumentalny
12:40 Ukryta prawda (84) - serial paradokumentalny
13:40 W-11 - Wydział Śledczy: Będziesz mój (853) - serial fabularno-dokumentalny
14:20 W-11 - Wydział Śledczy: Zacisze (854) - serial fabularno-dokumentalny
15:00 Kuchenne rewolucje: Bochnia, Pizzeria OdNowa (10) - program rozrywkowy
16:00 Szkoła (114) - serial paradokumentalny
17:00 Ukryta prawda (85) - serial paradokumentalny
18:00 Szpital (56) - serial paradokumentalny
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:35 Sport - magazyn sportowy
19:45 Pogoda - magazyn informacyjny
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:10 Doradca smaku (37) - magazyn kulinarny
20:15 Na Wspólnej (2298) - serial obyczajowy
20:55 Ostatni skaut - film sensacyjny, USA 1991
23:10 Kuba Wojewódzki: Omenaa Mensah i Artur Andrus (21) - talk-show
0:10 Partnerki 2 (10) - serial kryminalny
1:05 Najgorszy polski kierowca (6) - program rozrywkowy
1:50 Uwaga! - magazyn reporterów
2:15 Klub Magii (173)

TV 4 HD
6:00 Nie igraj z aniołem (86) - serial obyczajowy
7:05 Jake i piraci z Nibylandii: Wielki wyścig Łajbka (2-ost.) - serial animowany
7:35 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego 3: Kot demolka, Droopy i smok, Szalona mysz (12) - serial animowany
8:05 Jake i piraci z Nibylandii (14) - serial animowany
8:35 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego 3 (15) - serial animowany
9:05 Gwiezdne wojny: Wojny klonów (20) - serial animowany
9:35 Gwiezdne wojny: Wojny klonów (21) - serial animowany
10:00 Kosmos (12) - serial dokumentalny
11:00 Moja nadzieja (89) - telenowela
12:00 Detektywi w akcji (30) - serial fabularny
13:00 Policjantki i Policjanci (146) - serial obyczajowy
14:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny
15:00 Sekrety sąsiadów (11) - serial obyczajowy
15:30 Sekrety sąsiadów (12) - serial obyczajowy
16:00 Dom nie do poznania (101) - reality show
17:00 Moja nadzieja (90) - telenowela
18:00 Detektywi w akcji (31) - serial fabularny
19:00 Policjantki i Policjanci (147) - serial obyczajowy
20:00 Śmierć na 1000 sposobów (11) - serial dokumentalny
20:30 Śmierć na 1000 sposobów (12) - serial dokumentalny
21:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny
22:00 Czarny orzeł - dramat sensacyjny, USA 1988
0:10 Spadkobiercy (26) - program rozrywkowy
1:10 Mega Chichot (51) - program rozrywkowy
1:40 Mega Chichot (52) - program rozrywkowy
2:10 Graffiti - program publicystyczny
2:30 Tak czy nie? - magazyn
3:00 Disco Polo Life (349) - program muzyczny
4:00 Atleci (26) - magazyn lekkoatletyczny
4:30 European Tour Weekly (25) - magazyn golfowy
5:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny

TVN 7 HD
5:10 We dwoje 2 (4) - program rozrywkowy
6:35 W-11 - Wydział Śledczy: Piknik (1070) - serial fabularno-dokumentalny
7:20 Ukryta prawda: Macocha (52) - serial paradokumentalny
8:20 Sąd rodzinny: Zapłacisz mi za to (204) - serial fabularno-dokumentalny
9:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska (13/116) - serial fabularno-dokumentalny
10:20 Chuck 4 (19/24) - serial sensacyjno-komediowy
11:20 Mango - telezakupy
12:55 Sąd rodzinny: W obronie własnej (205) - serial fabularno-dokumentalny
13:55 Szpital (406) - serial paradokumentalny
14:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska (14/116) - serial fabularno-dokumentalny
15:55 Wojny magazynowe (1) - reality show
16:25 Wojny magazynowe (2) - reality show
16:55 Chuck 4 (20/24) - serial sensacyjno-komediowy
17:55 Brzydula (71) - serial komediowy
18:30 Brzydula (72) - serial komediowy
19:00 Ukryta prawda: Amnezja (53) - serial paradokumentalny
20:00 Fatalne zauroczenie - thriller, USA 1987
22:30 Sydney - dramat kryminalny, USA 1996
0:40 Tajemnice Smallville 10 (4) - serial SF
1:40 Klub magii - interaktywny program rozrywkowy
3:50 Druga strona medalu: Aleksander Gawronik (3/8) - talk-show
4:25 Zakończenie programu

TV Puls HD
6:00 Niania 5: Ta rzecz (70) - serial komediowy
6:30 Niania 5: Podwójna randka (71) - serial komediowy
7:00 Nash Bridges 6: Eksplozja (108) - serial sensacyjny
7:55 Nash Bridges 6: Posłaniec (109) - serial sensacyjny
8:50 Kobra - oddział specjalny 19: Zakładniczka (3/16) - serial sensacyjny
9:50 Kobra - oddział specjalny 19: Rodzinne święto (4/16) - serial sensacyjny
10:50 Napisała: Morderstwo 6 (11/22) - serial kryminalny
11:50 Sezon na miłość (12/51) - telenowela
14:10 Moje serce bije dla Loli (30/133) - telenowela
15:10 Oblicza miłości (155/187) - serial obyczajowy
16:05 Dziesięć przykazań (53/176) - serial kostiumowy
17:05 Niewolnica Victoria (57/62) - serial obyczajowy
18:05 Łowcy skarbów 2 (3/22) - serial przygodowy
19:00 Łowcy skarbów 2 (4/22) - serial przygodowy
20:00 Miami Vice - film sensacyjny, Paragwaj/Niemcy/Urugwaj/USA 2006
22:45 Co z oczu, to z serca - komedia kryminalna, USA 1998
1:20 Wywiad rodzinny - thriller, Francja 2011
3:05 Zobacz to!: Na jedwabnym szlaku: Chiński sport to zdrowie (7/10) - serial dokumentalny
3:30 Na jedwabnym szlaku: Mądrość narodu (8/10) - serial dokumentalny
3:55 Na jedwabnym szlaku: Smacznego... (9/10) - serial dokumentalny
4:20 Menu na miarę (10) - program kulinarny
4:45 Z archiwum policji (3) - serial dokumentalny
5:10 Menu na miarę (11-ost.) - program kulinarny
5:30 13 posterunek 2 (31) - serial komediowy

Puls 2 HD
6:00 Bulionerzy: Nepal (67) - serial komediowy
6:30 Bulionerzy: Kapcie (68) - serial komediowy
7:00 Zaczarowany ołówek: Na podwórzu (1) - serial animowany
7:20 Zaczarowany ołówek: Alarm w zoo (3) - serial animowany
7:25 Zaczarowany ołówek: Opiekun ptaków (4) - serial animowany
7:35 Dziwny świat kota Filemona (4) - serial animowany
7:40 Dziwny świat kota Filemona (5) - serial animowany
7:50 Dziwny świat kota Filemona (6) - serial animowany
8:00 Pszczółka Maja (52) - serial animowany
8:35 Był sobie kosmos: Wielki komputer (24) - serial animowany
9:05 Tom i Jerry: Ochroniarz (9) - serial animowany
9:10 Tom i Jerry: Kot kręglarz (10) - serial animowany
9:15 Tom i Jerry: Braterska pomoc (11) - serial animowany
9:35 Tom i Jerry: Nie ma to jak przyjaciel (12) - serial animowany
9:45 Tom i Jerry: Niesforny brzdąc (13) - serial animowany
9:50 Tom i Jerry: Wycieczka na wyspę (14) - serial animowany
10:00 Yogi - łowca skarbów: Odyseja kosmiczna (13) - serial animowany
10:35 Yogi - łowca skarbów: Buddyjskie zamieszanie (14) - serial animowany
11:00 Avengers: Zjednoczeni: Dzień wszech-ojca (20) - serial animowany
11:35 Avengers: Zjednoczeni: Magia liczb (21) - serial animowany
12:00 Oggy i karaluchy 3 (23) - serial animowany
12:10 Oggy i karaluchy 3 (24) - serial animowany
12:20 Oggy i karaluchy 3 (25) - serial animowany
12:30 Oggy i karaluchy 3 (26) - serial animowany
12:40 Oggy i karaluchy 3 (27) - serial animowany
12:50 Oggy i karaluchy 3 (28) - serial animowany
13:00 Klub Winx 3: Czarodziejka i bestia (3) - serial animowany
13:35 Klub Winx 3: Zwierciadło prawdy (4) - serial animowany
14:00 Flintstonowie: Flintstone czy Prinstone (36) - serial animowany
14:35 Flintstonowie: Niewinne kłamstwo (37) - serial animowany
15:00 Myszka Miki i przyjaciele: Robot na ringu/Wiewiórki i kukurydza/Walka o byt (56) - serial animowany
15:35 Myszka Miki i przyjaciele: Pies do golfa/.../Świeżo malowane (57) - serial animowany
16:00 Kumple z dżungli - na ratunek!: Rubiny są wieczne (3) - serial animowany
16:10 Kumple z dżungli - na ratunek!: Krwawa jagoda (4) - serial animowany
16:35 Kumple z dżungli - na ratunek!: Obcy atakują (5) - serial animowany
16:45 Kumple z dżungli - na ratunek!: Misja pokojowa (6) - serial animowany
17:15 Kung Fu Panda (10) - serial animowany
17:35 Kung Fu Panda (11) - serial animowany
18:00 SpongeBob Kanciastoporty: Nieznośni sąsiedzi/Szkoła jazdy (4) - serial animowany
18:35 SpongeBob Kanciastoporty: Klątwa/Skalmar w Klarnetolandzie (5) - serial animowany
19:00 Pingwiny z Madagaskaru 3: Śledzik dla szefa/Wewnętrzne piękno (2) - serial animowany
19:35 Pingwiny z Madagaskaru 3: Operacja "Wielka Kula" (3) - serial animowany
20:00 Agenci NCIS (5) - serial sensacyjny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 2 (11) - serial kryminalny
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 2 (12) - serial kryminalny
23:00 Nagie randki (7) - reality show
23:55 Jeździec bez głowy (11) - serial fantasy
1:00 No problem! (11-ost.) - program lifestylowy
1:30 Menu na miarę (10) - program kulinarny
2:00 Z archiwum policji (5) - serial dokumentalny
2:30 Menu na miarę (11-ost.) - program kulinarny
3:00 Z archiwum policji (6) - serial dokumentalny
3:25 No problem! (1/11) - program lifestylowy
3:50 W blasku fleszy (7) - program rozrywkowy
4:15 W blasku fleszy (9) - program rozrywkowy
4:40 No problem! (1/11) - program lifestylowy
5:05 W blasku fleszy (10) - program rozrywkowy
5:35 Bulionerzy: Gospodarz domowy (69) - serial komediowy

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:19 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:23 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:28 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:47 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:50 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:54 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:57 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:08 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:12 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:17 Wschodnia Flanka; cykl reportaży; STEREO, 16:9
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:39 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:43 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:08 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:27 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:47 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
08:57 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:12 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:59 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
17:40 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Dla niesłyszących - Twoje Info -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
18:26 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:50 Wschodnia Flanka; cykl reportaży; STEREO, 16:9
19:02 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:10 Cztery strony; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:46 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:10 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:30 Poznański Czerwiec ’56; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO; STEREO
21:50 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
22:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9
22:55 Na pierwszej stronie; STEREO, 16:9
23:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:30 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:45 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
00:10 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9
00:20 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:41 Pogoda Info; STEREO, 16:9
00:45 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:58 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:19 Po przecinku; rozmowa; Dla małoletnich od lat 12
01:37 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
01:45 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
02:16 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9
02:46 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:55 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
03:20 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
03:35 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:48 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:07 Po przecinku; rozmowa; Dla małoletnich od lat 12
04:25 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9
04:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9
04:55 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:20 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
05:50 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:05 Ojciec Mateusz - odc. 12 - Aniołek; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Cafe Historia - Pułkownik Światło; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Janka - odc. 3 - Alaska contra Hera (Janka 3 Alaska contra Hera) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Polska, Niemcy (1989); Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 Krótka historia - (14) Teheran - Jałta - Poczdam; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:30 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Barwy szczęścia - odc. 1414 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Ja wam pokażę! - odc. 4/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Wielki Test o NATO; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Muzeum Polskiej Piosenki - /32/ - "C'est la vie - Paryż z pocztówki" - Andrzej Zaucha; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Miasteczko; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:55 Galeria - odc. 34; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Krótka historia - (15) Traktat Ryski; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:45 Polska z Miodkiem - (69) Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Głogów; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Naszaarmia.pl - odc. 220; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Astronarium - (7) - "Europejskie Obserwatorium Południowe"; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1414 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Do zobaczenia w Krakowie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:45 Dobranocka - Czarny Błysk - Porwanie; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 Ojciec Mateusz - odc. 186 - Złomiarze (Ojciec Mateusz XIV odc. 13) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:25 Warto rozmawiać; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Polska z Miodkiem - (69) Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Głogów; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Pod Tatrami - Bieg Sokoła; magazyn; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Galeria - odc. 34; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Janka - odc. 3 - Alaska contra Hera (Janka 3 Alaska contra Hera); serial kraj prod.Polska, Niemcy (1989); Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Czarny Błysk - Porwanie; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Ojciec Mateusz - odc. 186 - Złomiarze (Ojciec Mateusz XIV odc. 13) -  AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Krótka historia - (15) Traktat Ryski; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Barwy szczęścia - odc. 1414; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:45 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Do zobaczenia w Krakowie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:55 Polska z Miodkiem - (69) Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Głogów; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia

TVS
6:15 Przegląd prasy - program informacyjny
6:20 Dynastia - serial obyczajowy
7:30 Telezakupy
8:45 Muzyczny budzik - program muzyczny dla dzieci
8:55 Mały koncert życzeń - program muzyczny
10:00 Bajkowa TVS - program dla dzieci
11:25 Dr Quinn - serial obyczajowy
12:30 Telezakupy
14:30 Schlesien Journal - magazyn mniejszości niemieckiej
14:50 Made in Silesia - program publicystyczny
15:10 Przegląd prasy - program informacyjny
15:25 Dynastia - serial obyczajowy
16:25 Pasión Morena - telenowela
17:30 Schlesien Journal - magazyn mniejszości niemieckiej
17:45 Polska 24 - komentarze - program informacyjny
18:05 Bajkowa TVS - program dla dzieci
20:00 Dr Quinn - serial obyczajowy
20:55 Dynastia - serial obyczajowy
21:55 Pasión Morena - telenowela
23:00 Przy muzyce po śląsku - program rozrywkowy
23:45 Kuchnia po śląsku - magazyn kulinarny
0:15 My wam to zagramy - program muzyczny
1:00 Emisja nocna - programy powtórkowe

TVN 24 HD
5:55 Wstajesz i wiesz - magazyn informacyjny
6:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
6:05 Wstajesz i wiesz - magazyn informacyjny
6:15 Skrót informacji - magazyn informacyjny
6:16 Wstajesz i wiesz - magazyn informacyjny
6:30 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
6:35 Wstajesz i wiesz - magazyn informacyjny
6:45 Skrót informacji - magazyn informacyjny
6:46 Wstajesz i wiesz - magazyn informacyjny
7:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
7:05 Wstajesz i wiesz - magazyn informacyjny
7:15 Skrót informacji - magazyn informacyjny
7:16 Wstajesz i wiesz - magazyn informacyjny
7:30 Jeden na jeden - poranny wywiad TVN 24
7:45 Skrót informacji - magazyn informacyjny
7:46 Wstajesz i wiesz - magazyn informacyjny
8:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
8:05 Wstajesz i wiesz - magazyn informacyjny
8:15 Skrót informacji - magazyn informacyjny
8:16 Wstajesz i wiesz - magazyn informacyjny
8:30 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
8:35 Wstajesz i wiesz - magazyn informacyjny
8:45 Skrót informacji - magazyn informacyjny
8:46 Wstajesz i wiesz - magazyn informacyjny
9:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
9:05 Wstajesz i wiesz - magazyn informacyjny
9:15 Skrót informacji - magazyn informacyjny
9:16 Wstajesz i wiesz - magazyn informacyjny
9:30 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
9:35 Wstajesz i wiesz - magazyn informacyjny
9:45 Skrót informacji - magazyn informacyjny
9:46 Wstajesz i wiesz - magazyn informacyjny
10:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
12:00 Fakty w południe - program informacyjny
13:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
15:00 15 na żywo - magazyn informacyjny
16:00 Fakty po południu - program informacyjny
17:30 Teleserwis - magazyn informacyjny
18:00 Tak jest - program publicystyczny
19:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
19:26 Fakty po Faktach - program informacyjny
20:00 Kropka nad i - program publicystyczny
20:30 Teleserwis, Prognoza pogody - magazyn informacyjny
21:00 Serwis informacyjny - magazyn informacyjny
21:30 Polska i świat - magazyn informacyjny
22:00 Szkło kontaktowe - program rozrywkowy
23:00 Dzień po dniu - magazyn publicystyczny
0:00 Fakty po Faktach - program informacyjny
0:40 Kropka nad i - program publicystyczny
1:10 Pamięć absolutna - program publicystyczny
1:40 Szkło kontaktowe - program rozrywkowy
2:40 Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy
3:10 Fakty po Faktach - program informacyjny
3:45 Film dokumentalny - film
5:00 Maja w ogrodzie - magazyn ogrodniczy
5:35 Kropka nad i - program publicystyczny

TVN 24 BIS
7:00 Poranek na BiŚ - magazyn informacyjny
10:00 Otwarcie dnia - magazyn informacyjny
12:00 Świat w południe - magazyn
14:00 Dzień na rynkach - magazyn ekonomiczny
16:00 Świat o czwartej - program informacyjny
17:00 Bilans - magazyn ekonomiczny
17:30 Biznes dla ludzi - magazyn ekonomiczny
18:00 24 godziny po południu - program informacyjny
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:25 Fakty po Faktach - program informacyjny
19:55 Fakty z zagranicy - program informacyjny
21:00 24 godziny - magazyn informacyjny
22:00 Reportaż w TVN24 BiŚ
23:47 Fakty z zagranicy - program informacyjny
0:50 Biznes dla ludzi - magazyn ekonomiczny
1:19 24 godziny - magazyn informacyjny
2:15 Temat dnia - program publicystyczny
2:26 Biznes dla ludzi - magazyn ekonomiczny
2:54 Drugie śniadanie mistrzów - magazyn kulturalny
3:50 Xięgarnia - magazyn kulturalny
4:18 Temat dnia - program publicystyczny
4:35 Inny punkt widzenia - magazyn
5:28 Biznes dla ludzi - magazyn ekonomiczny
5:56 Fakty z zagranicy - program informacyjny

Polsat News HD
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
8:50 Graffiti - program publicystyczny
9:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
10:00 Informacje - magazyn informacyjny
10:30 Informacje - magazyn informacyjny
10:55 Pogoda - program informacyjny
11:00 Informacje - magazyn informacyjny
11:30 Informacje - magazyn informacyjny
11:55 Pogoda - program informacyjny
12:00 Informacje - magazyn informacyjny
12:30 Informacje - magazyn informacyjny
12:55 Pogoda - program informacyjny
13:00 Informacje - magazyn informacyjny
13:30 Informacje - magazyn informacyjny
13:55 Pogoda - program informacyjny
14:00 Informacje - magazyn informacyjny
14:30 Informacje - magazyn informacyjny
14:55 Pogoda - program informacyjny
15:00 Newstelegraf - program informacyjny
15:35 Światowidz - magazyn
15:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
16:10 Rozmowa "Wydarzeń" - magazyn
16:25 Pogoda - program informacyjny
16:30 To jest dzień - magazyn
18:25 Pogoda - program informacyjny
18:30 Biznes Informacje - magazyn
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:15 Gość "Wydarzeń" - program publicystyczny
19:30 Informacje - magazyn informacyjny
19:55 Pogoda - program informacyjny
20:00 To był dzień - program informacyjny
21:00 Informacje - magazyn informacyjny
21:25 Pogoda - program informacyjny
21:30 Tak czy nie? - magazyn
22:00 Wydarzenia - magazyn informacyjny
23:00 Informacje - magazyn informacyjny
23:20 Pogoda - program informacyjny
23:25 Interwencja - magazyn reporterów
23:45 Gość "Wydarzeń" - program publicystyczny
0:00 Wydarzenia - magazyn informacyjny
1:00 To był dzień - program informacyjny

Polsat 2 HD
6:00 Dzień, który zmienił moje życie (80) - serial paradokumentalny
7:00 Pielęgniarki (16) - serial paradokumentalny
8:00 Awantura o kasę (98) - teleturniej
8:55 Pamiętniki z wakacji 2 (30) - serial paradokumentalny
9:55 Miodowe lata: Pokerowa zagrywka (122) - serial komediowy
10:40 Miodowe lata: Mur, czyli zemsta (123) - serial komediowy
11:30 Miodowe lata: Kolędnicy (124) - serial komediowy
12:15 Rodzina zastępcza: Wycieczki edukacyjne (137) - serial komediowy
12:45 Daleko od noszy: Wycieczka na Kanary (70) - serial komediowy
13:15 Daleko od noszy: Pacjent Roku (71) - serial komediowy
13:45 Świat według Kiepskich: Żądło (473) - serial komediowy
14:15 Świat według Kiepskich: Małpia grypa (474) - serial komediowy
14:45 Świat według Kiepskich: Ram Dżam Dżam (475) - serial komediowy
15:15 Rodzina zastępcza plus: Irlandzki łącznik (249) - serial komediowy
16:15 Miodowe lata: Niespodzianka urodzinowa (14) - serial komediowy
16:55 Miodowe lata: Awans (15) - serial komediowy
17:25 Miodowe lata: Sierżant Roku (16) - serial komediowy
18:00 Malanowski i partnerzy (753) - serial fabularno-dokumentalny
18:30 Malanowski i partnerzy: Na wybiegu (754) - serial fabularno-dokumentalny
19:00 Dlaczego ja? (655) - serial paradokumentalny
20:05 Wydarzenia - magazyn informacyjny
20:45 Trudne sprawy (279) - serial paradokumentalny
21:40 Pamiętniki z wakacji 3 (36) - serial paradokumentalny
22:40 Wysmakowani (15) - magazyn kulinarny
22:50 Świat według Kiepskich: Zrób sobie babkę (110) - serial komediowy
23:25 Rodzina zastępcza: Smuga cienia (155) - serial komediowy
0:00 Daleko od noszy: Eliksir młodości (54) - serial komediowy
0:30 Dlaczego ja? (655) - serial paradokumentalny
1:25 Pielęgniarki (16) - serial paradokumentalny
2:30 Wydarzenia - magazyn informacyjny
3:00 Interwencja - magazyn reporterów
3:20 Pierwsza miłość (2269) - serial obyczajowy
4:00 Świat według Kiepskich: Żądło (473) - serial komediowy
4:30 Gwiazdy na dywaniku (199) - program rozrywkowy
5:00 Zdrowie na widelcu: Zapiekanki i tosty (62) - magazyn poradnikowy
5:30 Stołeczna drogówka (59) - serial dokumentalny

ATM Rozrywka
6:00 Disco gramy - program muzyczny
7:00 Czyja wina? (30) - serial paradokumentalny
8:00 Daleko od noszy: Wielkie polowanie (118) - serial komediowy
8:30 Mamuśki (24) - serial komediowy
9:00 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Lot w kosmos (99) - serial komediowy
9:30 Słoneczny patrol 2: Duże rozlanie (20) - serial przygodowy
10:30 Pielęgniarki (6) - serial paradokumentalny
11:30 Przyjaciółki (6) - serial obyczajowy
12:30 Pierwsza miłość (2269) - serial obyczajowy
13:15 Ewa gotuje (232) - magazyn kulinarny
13:55 Ewa gotuje (233) - magazyn kulinarny
14:25 ALF (8) - serial komediowy
15:00 Świat według Bundych 6 (118) - serial komediowy
15:30 Świat według Bundych 6 (119) - serial komediowy
16:00 Świat według Kiepskich: Opowieść wigilijna (321) - serial komediowy
16:30 Świat według Kiepskich: Sylwester narodów (322) - serial komediowy
17:00 ALF (9) - serial komediowy
17:40 Przyjaciółki (7) - serial obyczajowy
18:40 Pensjonat Pod Różą: Terapia (7) - serial obyczajowy
19:45 Hotel 52 5 (55) - serial obyczajowy
20:45 Świat według Bundych 6 (120) - serial komediowy
21:15 Świat według Bundych 6 (121) - serial komediowy
21:45 Świat według Kiepskich: Kosmiczna odyseja (349) - serial komediowy
22:15 Świat według Kiepskich: Cztery noce z Marią (350) - serial komediowy
22:45 Słoneczny patrol 2: Ryzykowna gra (21) - serial przygodowy
23:45 Hotel 52 5 (54) - serial obyczajowy
0:45 Pielęgniarki (7) - serial paradokumentalny
1:45 Gra w ciemno - teleturniej
2:45 Awantura o kasę (193) - teleturniej
3:30 Nieprawdopodobne, a jednak: To nie tak, jak myślisz, kotku (2) - serial paradokumentalny
4:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
5:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny

Polsat Sport HD
7:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - mecz: Polska - Rosja
9:10 Tenis: Turniej Wimbledon - 1. dzień
11:20 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - mecz: Polska - Francja
13:30 Atleci - magazyn lekkoatletyczny
14:00 Tenis: Turniej Wimbledon - 2. dzień
16:00 Tenis: Turniej Wimbledon - 2. dzień
18:00 Tenis: Turniej Wimbledon - 2. dzień
20:00 Piłka nożna: Euro 2016 - studio
22:30 Boks: Walka o mistrzowski pas federacji IBF World w Londynie - waga ciężka: Anthony Joshua - Dominic Breazeale
0:30 Sporty walki: KSW 19 - walki: Mariusz Pudzianowski - Bob Sapp, Mamed Khalidov - Rodney Wallace
2:30 Zakończenie programu

Polsat Sport Extra HD
7:00 Tenis: Turniej Wimbledon - 1. dzień
9:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - mecz: Australia - Belgia
11:00 Siatkówka plażowa: Puchar Kontynentalny - sporty plażowe
12:00 Siatkówka plażowa: Puchar Kontynentalny - sporty plażowe
13:00 Kronika Wimbledonu - magazyn tenisowy
14:00 Tenis: Turniej Wimbledon - 2. dzień
16:00 Tenis: Turniej Wimbledon - 2. dzień
18:00 Tenis: Turniej Wimbledon - 2. dzień
20:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - mecz: Polska - Rosja
22:30 Tenis: Turniej Wimbledon - 2. dzień
0:30 Tenis: Turniej Wimbledon - 2. dzień
2:30 Boks: Gala POLSAT Boxing Night - boks
5:00 Zakończenie programu

Eurosport 1 HD
6:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Touring Car Championship - wyścig otwierający w Vila Real
6:45 Wyścigi samochodowe: FIA World Touring Car Championship - wyścig główny w Vila Real
7:30 Kolarstwo: Klasyki - best of
8:30 Euro Fans - magazyn piłkarski
8:40 Kolarstwo: National Championships - kolarstwo
9:15 Kolarstwo: National Championships - kolarstwo
10:00 Piłka nożna: MLS - mecz: Portland Timbers - Houston Dynamo
11:20 Euro Fans - magazyn piłkarski
11:30 Piłka nożna: MLS - piłka nożna
12:00 Watts: Najlepsze z kolarstwa - magazyn sportowy
13:00 Kolarstwo: Klasyki - best of
14:00 Piłka nożna: MLS - mecz: Seattle Sounders - New York City FC
15:30 Piłka nożna: MLS - mecz: Portland Timbers - Houston Dynamo
16:30 Piłka nożna: MLS - piłka nożna
17:00 Kolarstwo: Klasyki - best of
18:00 Piłka nożna: MLS - mecz: Portland Timbers - Houston Dynamo
19:25 Wiadomości Eurosportu - magazyn informacyjny
19:30 Piłka nożna: MLS - mecz: Seattle Sounders - New York City FC
20:45 Kolarstwo: Klasyki - best of
21:45 Watts Top 10 - magazyn sportowy
22:15 WTCC bez ograniczeń
22:45 ERC od środka - magazyn sportów motorowych
23:15 Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup - wyścigi samochodowe
23:30 Wyścigi samochodowe: Blancpain Endurance Series - wyścig w Le Castellet
0:30 Wyścigi samochodowe: F3 Mistrzostwa Europy w Norymberdze - wyścigi samochodowe
0:55 Wiadomości Eurosportu - magazyn informacyjny
1:05 Piłka nożna: MLS - piłka nożna
1:30 Piłka nożna: MLS - mecz: Portland Timbers - Houston Dynamo
3:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Touring Car Championship - wyścig otwierający w Vila Real
3:45 Wyścigi samochodowe: FIA World Touring Car Championship - wyścig główny w Vila Real
4:30 Piłka nożna: MLS - mecz: Seattle Sounders - New York City FC

FightBox HD
06:00 Ultimate Taekwondo
07:00 Explosion Fight Night
08:00 OZ Academy
09:00 Night of Insanity
10:00 World Karate Federation
11:35 WUSHU Championship
12:00 Fights of Glory - Las Vegas
13:00 Ultimate New Japan Pro Wrestling
14:00 Ultimate First League
15:00 World Series of Boxing - WSB
15:55 Japan Queen Tournament
16:10 FightBox King of Kings Heroes Series Vilnius, Lithuania 15.11.2014
18:10 Superkombat Fighting Championship
20:15 OZ Academy
20:45 Japan Queen Tournament
21:00 Ultimate FightBox Armageddon
22:05 Xtreme Fighting Championship
23:00 CFFC - Cage Fury Fighting Championships
01:00 Japan Queen Tournament
02:00 CFC - Cage Fighting Championships
02:50 Japan Queen Tournament
04:05 Explosion Fight Night
05:00 Ultimate First League

Canal + HD
6:00 Aktualności filmowe+
6:30 Łapu-Capu Extra
7:00 O co biega? Odcinek: 9
7:30 Nie przegap
7:40 Łapu-Capu
7:45 Aktualności filmowe+
8:15 Carte blanche
10:05 Samba
12:05 Oman - wspaniałości Orientu
13:00 W tonacji+
13:50 Pożądanie
15:15 Amy Winehouse Live From London
15:40 Zabójcza
17:20 Ride
18:55 Nie przegap
19:05 Łapu-Capu
19:10 Wyrok za prawdę
21:00 Wrota zaświatów
22:40 Karbala
0:40 Koniec przyjaźni
2:05 Obce ciało
4:00 Miss mokrego podkoszulka
5:35 +De Lux

HBO HD
6:00 Wojna guzików - film przygodowy, Francja 2011
7:50 Płatki na wietrze - dramat obyczajowy, USA 2014
9:20 Linia kryzysowa dla weteranów - film dokumentalny, USA 2013
10:00 Twarz anioła - dramat obyczajowy, USA/Wielka Brytania/Hiszpania/Włochy 2014
11:45 Po rozum do mrówek - film animowany, USA 2006
13:15 Alex i Eve - komedia romantyczna, Australia 2015
14:45 Miasteczko bohaterów - dramat obyczajowy, Kanada/USA 2015
16:40 A jeśli ciernie - dramat obyczajowy, Kanada/USA 2015
18:10 Niewidzialny - film sensacyjny, USA 2005
20:10 Uwięziona - dramat kryminalny, USA 2015
21:50 Zimowa opowieść - dramat obyczajowy, USA 2014
23:45 Naznaczony: Rozdział 3 - horror, Kanada/USA 2015
1:20 Tammy - komedia obyczajowa, USA 2014
2:55 Babski weekend - komedia, Hiszpania 2015
4:30 Greg Louganis znów na trampolinie - film dokumentalny, Wielka Brytania/USA 2014

Cinemax HD
6:00 Pięć filmów o szaleństwie - dramat obyczajowy, USA 2013
7:30 Sprzedawcy - komediodramat, USA 1994
9:00 Radiator - komediodramat, Wielka Brytania 2014
10:35 O Angliku, który wszedł na wzgórze, a zszedł z góry - komedia romantyczna, Wielka Brytania 1995
12:10 Łatwa zgoda - dramat obyczajowy, Francja 1964
13:35 Yesterday - dramat obyczajowy, RPA 2004
15:05 Wybory - komedia, USA 1999
16:50 Sprzedawcy - komediodramat, USA 1994
18:20 Metalhead - dramat obyczajowy, Islandia 2013
20:00 I nie było już nikogo (2-ost.) - film kryminalny, Wielka Brytania 2015
21:35 Remedium - thriller, Belgia 2014
23:45 Ostatnia kobieta - dramat psychologiczny, Francja/Włochy 1976
1:35 Betibu - thriller, Argentyna/Hiszpania 2014
3:20 Rozmowa - film krótkometrażowy, Wielka Brytania 2013
3:45 Miasta miłości - melodramat, Belgia/Francja/Niemcy/Wielka Brytania/USA 2013

Tele 5 HD
5:50 Disco Bandżo Mix - program muzyczny
7:30 Telezakupy
11:30 Zagadkowa wyspa - program interaktywny
13:15 Telezakupy
13:45 Klejnot TV - telezakupy
15:00 Władca zwierząt 3 (7) - serial przygodowy
15:55 Pokolenie mutantów 2 (7/22) - serial SF
16:55 Nieźle kliknięci - program rozrywkowy
17:55 Superserial: Wojna z mafią 2 (14/16) - serial kryminalny
19:00 Pokolenie mutantów 2 (8) - serial SF
20:00 Wysłannik śmierci - film sensacyjny, USA 1999
21:50 Extra Mocne Light - program rozrywkowy
22:20 Premiera: Na osi (78) - magazyn motoryzacyjny
23:05 Brzydkie sekrety - film erotyczny, Wielka Brytania 2010
0:45 10 Extra Mocnych - program rozrywkowy
1:20 Telezakupy
4:20 Magiczna TV - program ezoteryczny

TV Trwam
8:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
8:15 Polski punkt widzenia - program publicystyczny
8:35 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia: Mt 8, 23-27 - program religijny
8:40 Świadkowie: Anna Krajewska - reportaż
9:10 Nasz Max i jego przygoda z Biblią: Zdrajca na zamku (6) - serial fabularny
9:40 Toliara - film dokumentalny, Polska 2014
10:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
10:15 Jak my to widzimy - z daleka widać lepiej - program publicystyczny
10:45 Tydzień z Ziemi Świętej - przegląd wydarzeń
11:05 Mocni w wierze: Kościół demokratyczny? - program religijny
11:35 Myśląc Ojczyzna: Prof. Grażyna Ancyparowicz - film, Polska 2016
11:45 Misyjna Eucharystia w Gahunga - film dokumentalny, Rwanda 2015
11:55 Święty na każdy dzień: Wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika
12:00 Anioł Pański - audycja modlitewna
12:03 Informacje dnia - magazyn informacyjny
12:20 Corrie Ten Boom - nieugięta wiara - film dokumentalny, USA 2013
13:20 Nowe parki transgraniczne Afryki Południowej - Park Narodowy Krugera - film dokumentalny, Włochy 2003
13:55 Święty na każdy dzień: Wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika
14:00 Dokonać niemożliwego - serial fabularny
15:40 Spacer po misji w Gahunga - film dokumentalny, Polska 2015
15:50 Pytasz i wiesz: O świadkach Jehowy - program religijny
16:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
16:10 Z pamiętnika podróżnika: Indianie (3) - reportaż
16:40 Aktualności akademickie WSKSiM w Toruniu - program informacyjny
16:45 M2016 - Światowe Dni Młodzieży: Jose - film dokumentalny, Polska 2016
16:50 Miasto Świętych. Sługa Boży Piotr Skarga - film dokumentalny, Polska 2016
16:55 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia: Mt 8, 23-27 - program religijny
17:00 Świętość i Miłosierdzie. Kraków i Małopolska śladami św. Jana Pawła II i św. Faustyny: Kraków I (2) - serial dokumentalny
17:20 Przypowieści Jezusa: Dobry Samarytanin - film dokumentalny, USA 2009
17:30 Okiem kamery: Więzienna posługa - reportaż
18:00 Anioł Pański - audycja modlitewna
18:05 Informacje dnia - magazyn informacyjny
18:15 Rozmowy niedokończone: 50. rocznica koronacji NMP Strażniczki Wiary Świętej w Bardzie - program publicystyczny
19:25 Święty na każdy dzień: Wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika
19:30 Każdy maluch to potrafi: Dinozaur - program edukacyjny
19:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci - audycja modlitewna
20:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
20:20 Różaniec - audycja modlitewna
20:50 Myśląc Ojczyzna: Prof. Piotr Jaroszyński - film, Polska 2016
21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze - transmisja
21:20 Informacje dnia - magazyn informacyjny
21:40 Polski punkt widzenia - program publicystyczny
22:00 Powrót do domu - serial fabularny
23:25 Chłopcy z Namugongo - film dokumentalny, Polska 2012
0:00 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia: Mt 8, 23-27 - program religijny
0:05 Świat w obrazach - magazyn informacyjny
0:10 Informacje dnia - magazyn informacyjny
0:30 Okiem kamery: Więzienna posługa - reportaż
1:00 Anioł Pański - audycja modlitewna
1:05 Pytasz i wiesz: O świadkach Jehowy - program religijny
1:15 Rozmowy niedokończone: 50. rocznica koronacji NMP Strażniczki Wiary Świętej w Bardzie - program publicystyczny
2:25 Święty na każdy dzień: Wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika
2:30 Każdy maluch to potrafi: Dinozaur - program edukacyjny
2:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci - audycja modlitewna
3:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
3:20 Różaniec - audycja modlitewna
3:50 Myśląc Ojczyzna: Prof. Piotr Jaroszyński - film, Polska 2016
4:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze - retransmisja
4:20 Informacje dnia - magazyn informacyjny
4:40 Polski punkt widzenia - program publicystyczny
5:00 Powrót do domu - serial fabularny
6:20 Toliara - film dokumentalny, Polska 2014
6:40 Nowe parki transgraniczne Afryki Południowej - Park Narodowy Krugera - film dokumentalny, Włochy 2003
7:15 Z pamiętnika podróżnika: Indianie (3) - reportaż
7:45 M2016 - Światowe Dni Młodzieży: Jose - film dokumentalny, Polska 2016
7:50 Miasto Świętych. Sługa Boży Piotr Skarga - film dokumentalny, Polska 2016
7:55 Świat w obrazach - magazyn informacyjny

Stopklatka TV
6:00 Prywatna historia kina (18) - magazyn kulturalny
6:40 Rodzina piratów: Buziaki krewetki (1) - serial animowany
7:10 Chłopi: Gospodynie (8/13) - serial obyczajowy
8:15 Déja vu - komedia kryminalna, ZSRR/Polska 1989
10:20 Scena śmiechu (4) - program rozrywkowy
11:30 Katastrofy w przestworzach: O włos (13) - serial fabularno-dokumentalny
12:40 Katastrofy w przestworzach: Atak nad Bagdadem (14) - serial fabularno-dokumentalny
13:45 Pułapki umysłu: W ślad za przywódcą (10) - serial dokumentalny
14:10 Zaginiony świat (19) - serial przygodowy
15:05 Zaginiony świat (20) - serial przygodowy
16:05 Zostańmy przyjaciółmi - komedia romantyczna, Kanada/Niemcy/USA 2005
18:00 Kobra - oddział specjalny: Przykra niespodzianka (50) - serial sensacyjny
19:00 Kobra - oddział specjalny: Jeż i zając (51) - serial sensacyjny
20:00 Wampirzyce - horror komediowy, USA 2012
21:55 Captain America: Pierwsze starcie - film SF, USA 2011
0:40 Pręgi - dramat obyczajowy, Polska 2004
2:25 Ballada o Januszku: Gorzko, gorzko... (8-ost.) - serial obyczajowy
3:45 Chłopi: Wielkanoc (9/13) - serial obyczajowy
4:45 Mój tata ciacho - film dokumentalny, Francja 2011
5:59 Zakończenie programu

Fokus TV HD
6:00 Kołowrotek: Karpie (8) - magazyn wędkarski
6:30 Wehikuł czasu - program informacyjny
6:40 Wędkarz na tropie: Karp (7) - magazyn wędkarski
7:00 Juliusz Cezar (1/4) - serial historyczny
8:00 Wehikuł czasu - program informacyjny
8:05 SuperWynalazki (22) - serial dokumentalny
8:40 Małpi gang: Ostatni na placu boju (8) - serial dokumentalny
9:10 MikroPotwory: Kolonia (6) - serial dokumentalny
9:45 Saga prastarej puszczy: Opowieść o mrówce. Samotność w tłumie (2) - serial przyrodniczy
10:50 Spece od wierceń: Spłata długów (2) - serial dokumentalny
11:45 Na lodowym szlaku (8) - reality show
12:45 Juliusz Cezar (2/4) - serial historyczny
13:40 Lądowanie w Normandii - podwodne odkrycia (1) - film dokumentalny, Francja 2013
14:45 Boeing 747 - rewolucja - film dokumentalny, Wielka Brytania 2014
16:00 Legendy miejskie: Sąsiedzi (8) - serial dokumentalny
16:30 Legendy miejskie: Pomylone wiadomości (9) - serial dokumentalny
17:00 Spece od wierceń (6) - serial dokumentalny
18:00 Premiera: Na lodowym szlaku (9) - reality show
19:00 Poszukiwacze fortuny (1) - serial dokumentalny
20:00 Premiera: SuperWynalazki (25) - serial dokumentalny
20:30 Premiera: Fabryka przedmiotów (2) - serial dokumentalny
21:35 Premiera: Kochanie, zabijamy dzieciaki (3) - serial dokumentalny
22:50 Polisy i przekręty (7) - serial dokumentalny
23:25 S jak szpieg: Szpieg na eksport (9) - serial dokumentalny
0:00 Tajemnice historii: Zawisza Czarny (13) - serial dokumentalny
0:30 Tajemnice historii: Gdzie jest młodzieniec? (1) - serial dokumentalny
1:00 Sala operacyjna: Ocalić kobiecość (9) - serial dokumentalny
1:35 Sala operacyjna: Córeczko nie bój się (1) - serial dokumentalny
2:05 Prepersi - gotowi na wszystko: Arka Bruce'a Beacha (7) - serial dokumentalny
2:45 Prepersi - gotowi na wszystko: Czego boją się kanadyjscy prepersi? (8) - serial dokumentalny
3:10 Lista Fokusa: Najlepsze sposoby, by wypocząć na wakacjach (39) - program edukacyjny
3:45 Lista Fokusa: Najdziwniejsze dyscypliny sportu (1) - program edukacyjny
4:10 Lista Fokusa: Najskuteczniejsze metody poszukiwania pracy (41) - program edukacyjny
4:40 Lista Fokusa: Najdziwniejsze dyscypliny sportu (2) - program edukacyjny
5:05 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Na wędkarskim poligonie (1) - serial dokumentalny
5:30 Kołowrotek: Łosoś (13) - magazyn wędkarski

TVP ABC
05:35 Tu mówią zwierzęta odc. 10 (We Are Talking Animals); serial kraj prod.Australia (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Świnka Peppa, seria III - Pranie, odc. 10 (Washing); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:10 Masza i niedźwiedź - Do zobaczenia, odc. 52 (See you later) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:15 Bajeczki Maszy - Lisica i zając, odc. 3 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Pampalini, łowca zwierząt - Pampalini i Grizzly; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Serial dla dzieci
06:35 Listonosz Pat III - Listonosz Pat i maszyna do lodów, odc. 3 (Postman Pat and the cream machine); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 SUPEŁKOWE ABC - odc. 72 -  JM; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Noksu - Jagody, odc. 17 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Bracia Koala - Wielki skok Zosi, odc. 3 (Josie's big jump); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Przygody szewczyka Grzesia - Wyścig, odc. 3 (Very cross count); serial animowany kraj prod.Chorwacja (1995); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Domisie - Stryj Strasznowyj; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Noksu - Czekaj na swoją kolej, odc. 8 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Smerfy - Pan Smerf, odc. 106 (The Master Smurf); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Stacyjkowo - Obóz treningowy, odc. 122 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Rodzina Rabatków - Latarnia w lesie, odc. 29 (Lighthouse in the forest); film animowany kraj prod.Francja (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Serial dla dzieci
10:10 O czym one mówią - odc. 89; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Świnka Peppa, seria III - Pranie, odc. 10 (Washing); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Masza i niedźwiedź - Do zobaczenia, odc. 52 (See you later) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Bajeczki Maszy - Lisica i zając, odc. 3 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Pampalini, łowca zwierząt - Pampalini i Grizzly; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Listonosz Pat III - Listonosz Pat i maszyna do lodów, odc. 3 (Postman Pat and the cream machine); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Przygody Dordo - odc. 1; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Tom and Keri - Tom's Red Ball, odc. 2; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 2; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 10; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Andy i dinozaury - Lielynazaura i jajo, odc. 3 (Leaellynasaura and Egg); dokument fabularyzowany kraj prod.Wielka Brytania (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Nie ma jak Rosie - Super Filip, odc. 19 (Superwill); serial animowany kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Bracia Koala - Wielki skok Zosi, odc. 3 (Josie's big jump); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Janosik - Janosik możnym panem, odc. 12 (.); serial animowany kraj prod.Polska, Słowacja (2013); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Przygody szewczyka Grzesia - Wyścig, odc. 3 (Very cross count); serial animowany kraj prod.Chorwacja (1995); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Smerfy - Pan Smerf, odc. 106 (The Master Smurf); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Stacyjkowo - Obóz treningowy, odc. 122 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Rodzina Rabatków - Latarnia w lesie, odc. 29 (Lighthouse in the forest); film animowany kraj prod.Francja (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Noksu - Konkurs piosenki, odc. 11 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 O czym one mówią - odc. 89; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Świnka Peppa, seria III - Polly i wyprawa łódką, odc. 11 (Pollys Boat Trip); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Masza i niedźwiedź - Do zobaczenia, odc. 52 (See you later) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:45 Bajeczki Maszy - Lisica i zając, odc. 3 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Nela Mała Reporterka - odc. 13 Dlaczego flamingi są różowe? -  txt. str. 777 AD; magazyn; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Supa Strikas - Serce kibica, odc. 18 (El Sound of Silencio); serial animowany kraj prod.Francja, Republika Południowej Afryki (2008); 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:35 Stacyjkowo - Akcja ratunkowa w skalnej kopalni, odc. 93 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Mój zwierzyniec - odc. 5; magazyn; STEREO, 16:9
16:00 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 16; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Tom and Keri - Dog and the Frog, odc. 3; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 3; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Domisie - Heca ze złotą rybką; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Noksu - Śmieci, odc. 12 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 O czym one mówią - odc. 89; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Andy i dinozaury - Eustreptospondyl i amonit, odc. 4 (Eustreptospondylus and Ammonite); dokument fabularyzowany kraj prod.Wielka Brytania (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Nie ma jak Rosie - Kiedy ostatnio widziałeś swoje gniazdo, odc. 20 (When Did You Last See Your Nest?); serial animowany kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Pampalini, łowca zwierząt - Pampalini i mrówkojad; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Janosik - Janosik i chatka z piernika, odc. 14 (.); serial animowany kraj prod.Polska, Słowacja (2013); STEREO
17:45 Listonosz Pat III - Listonosz Pat i wielki wyścig, odc. 4 (Postman Pat and the great Greendale race); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Bracia Koala - Straszna noc Jasia, odc. 4 (Ned's scary night); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Przygody szewczyka Grzesia - Królowa butów, odc. 4 (The schoe queen); serial animowany kraj prod.Chorwacja (1995); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Powrót Błękitnookiego, odc. 107 (Blue Eye Returns); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Stacyjkowo - Przewodnik Hektor, odc. 123 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Rodzina Rabatków - Podwodny skarb, odc. 30 (Treasure hunt); film animowany kraj prod.Francja (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Cała Polska Czyta dzieciom - Baśnie i legendy - Wars i Sawa; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Pierwsze spotkanie, odc. 1 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:15 Bajeczki Maszy - Czerwony kapturek, odc. 4 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:20 Supa Strikas - Potrójne zagrożenie, odc. 19 (Amal 3's a Crowd); serial animowany kraj prod.Francja, Republika Południowej Afryki (2008); 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:45 Miś Uszatek - Letni domek, odc. 95; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Wakacje z duchami - odc. 4/7 - Tajemniczy przybysz -  txt. str. 777; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Login: Kuchnia odc. 1 -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polska według Kreta - odc. 77 - Mościska i Wyszogród; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:30 Jak to działa - odc. 106 Ciekawe urządzenia cz. 1 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:30 Afisz kulturalny - 30 czerwca - 3 lipca; Dla małoletnich od lat 12
07:45 Kultura fizyczna - Jaśmina Wójcik - cz. 2; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:55 Studio Kultura - Rozmowy - Wojciech Stanisławski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:05 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:20 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii  - Łańcut, Leżajsk - reportaż; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Czytania dramatów; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:55 Design - Lampa Arco (La Lampe Arco); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2008); reż.:Peter   Schwerfel, Danielle Schirman; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Baryton  92'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1984); reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Zbigniew Zapasiewicz, Piotr Fronczewski, Janusz Bylczyński, Marcin Troński, Zofia Saretok, Igor Śmiałowski, Małgorzata Pieczyńska, Jan Englert, Aleksander Bardini, Kalina Jędrusik; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:05 Tydzień z życia mężczyzny -  txt. str. 777; film obyczajowy kraj prod.Polska (1999); reż.:Jerzy Stuhr; wyk.:Jerzy Stuhr, Gosia Dobrowolska, Danuta Szaflarska, Ewa Skibińska, Anna Samusionek, Krzysztof Stroiński, Jacek Romanowski, Małgorzata Drozd, Jacek Niesiołowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Wahadełko -  txt. str. 777  55'; film TVP kraj prod.Polska (1981); reż.:Filip Bajon; wyk.:Janusz Gajos, Dorota Stalińska, Mirosława Marcheluk, Zofia Tomaszewska, Małgorzata Załuska, Bogusław Sochnacki, Stanisław Jaroszyński, Janusz Dąbrowski, Jacek Odrowąż Pieniążek; Dla małoletnich od lat 12
13:30 Lalamido czyli porykiwania szarpidrutów - Gabinet odnowy biologicznej; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
14:00 Fronda - Arizona, Prawosławie, Kalifornia; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
14:30 Legendy Rocka - Velvet Underground (Velvet Underground); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
15:15 Filmy Anga Lee - Jedz i pij, mężczyzno i kobieto; rozmowa; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Jedz i pij, mężczyzno i kobieto (Yin shi nan nu)  123'; film obyczajowy kraj prod.USA, TAJWAN (1994); reż.:Ang Lee; wyk.:Sylvia Chang, Ah Lei Gua, Yu Chen, Chao-jung Chen, Chit-man Chan; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Baryton  92'; film obyczajowy kraj prod.Polska (1984); reż.:Janusz Zaorski; wyk.:Zbigniew Zapasiewicz, Piotr Fronczewski, Janusz Bylczyński, Marcin Troński, Zofia Saretok, Igor Śmiałowski, Małgorzata Pieczyńska, Jan Englert, Aleksander Bardini, Kalina Jędrusik; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Polska w dokumencie - Olmany; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
20:20 Europa, Europa - Wichrowe wzgórza (Wuthering Heights)  123'; dramat kraj prod.Wielka Brytania (2011); reż.:Andrea Arnold; wyk.:Kaya Scodelario, James Howson, Solomon Glave, Shannon Beer; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:35 Chuligan Literacki (18); magazyn o książkach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Panorama kina polskiego - Bez wstydu  80'; dramat kraj prod.Polska (2012); reż.:Filip Marczewski; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:35 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
00:55 Kino nocne - Węgorz (Unagi)  111'; dramat kraj prod.Japonia (1997); reż.:Shohei Imamura; wyk.:Misa Shimizu, Koji Yakusho, Ken Mitsuishi, Akira Emoto, Teresa Saponangelo; 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:55 Legendy Rocka - Pink Floyd (Pink Floyd); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Legendy Rocka - David Bowie (David Bowie); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Chuligan Literacki (18); magazyn o książkach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:15 Teledyski; Dla małoletnich od lat 12
05:00 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:50 Makłowicz w podróży - Podróż 7 Izrael - Śladami Biblii (28); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Ex Libris - odc. 255; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:55 Ginące cywilizacje - Dziecko otwartych przestrzeni. Mongołowie z pustyni Gobi odc. 17 (Enddangered civilisations); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (1999); Dla małoletnich od lat 12
09:00 Nicolas Le Floch - Zbrodnia w pałacu Saint Florentin cz. 1 (Nicolas Le Floch / Le crime de l’hotel St Florentin cz. 1); serial kraj prod.Francja (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:05 Flesz historii - odc. 292; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
10:20 Polska i świat z historią w tle - Odbicie "Cyfry"; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Tajemnice początków Polski - Wyspa władców -  txt. str. 777  44'; cykl dokumentalny; reż.:Zdzisław Cozac; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Koło historii - Czerwiec 1976  46'; cykl reportaży; reż.:Jędrzej Lipski, Piotr Mielech; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Hołd carów  11'; film dokumentalny; reż.:Maciej Pawlicki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:00 Codzienny PRL - Wywiad z prokuratorem generalnym PRL dr Lucjanem Czubińskim; reportaż
13:35 Sekunda ciszy  22'; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Bye Bye Dublin  47'; reż.:Rafael Lewandowski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 40 rocznica wydarzeń czerwca 1956; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Rzeczpospolita podchorążacka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:40 40 rocznica wydarzeń czerwca 1956; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Sensacje XX wieku - Stalowe Przymierze odc. 1; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
16:15 Sensacje XX wieku - Stalowe Przymierze odc. 2 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
16:45 40 rocznica wydarzeń czerwca 1956; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Miasto z wyrokiem - Odwet  47'; cykl dokumentalny; reż.:Wojciech Maciejewski; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Nicolas Le Floch - Zbrodnia w pałacu Saint Florentin cz. 2 (Nicolas Le Floch / Le crime de l’hotel St Florentin); serial kraj prod.Francja (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Był sobie człowiek - Czasy Ludwika XIV 18/26 (Il etait une fois... L'homme / Le grand sicle du Louis XIV); serial animowany kraj prod.Francja (1978); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Paradoks o konduktorze  49'; film dokumentalny; reż.:Michał Dudziewicz; Dla małoletnich od lat 7
20:45 Sensacje XX wieku - Stalowe Przymierze odc. 3 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
21:20 Sensacje XX wieku - Stalowe Przymierze odc. 4 -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii.; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Tajemnice początków Polski - Miasto zatopionych bogów -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Śmierć jak kromka chleba -  txt. str. 777  116'; dramat kraj prod.Polska (1994); reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Janusz Gajos, Jerzy Trela, Jerzy Radziwiłowicz, Mariusz Benoit, Roman Gancarczyk, Jan Peszek, Ryszard Jasiński, Przemysław Branny, Szymon Kuśmider, Anna Dymna; Dla małoletnich od lat 12
01:25 Miejsca Przeklęte; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Miejsca Przeklęte; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Wspaniałe stulecie - odc. 33 (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 33); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Wspaniałe stulecie - odc. 34 (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 34); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Historia faszyzmu - odc. 12 (La storia del fascismo/ History of Fascism); serial dokumentalny kraj prod.Włochy (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:10 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
05:50 Humor w odcinkach - Święta wojna - (274) Hostel; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:20 Ale numer - /2/; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Makłowicz w podróży - Podróż 35 Tunezja (132) - Mahdia; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (96) - W góry -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Okrasa łamie przepisy - Zdrowy smak kiszonki -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Tylko Ty! - odc. 6; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:50 Hity kabaretu - (9) Konczita i inne hity kabaretu Ani Mru Mru (1); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Śpiewające fortepiany -  odc. 93; teleturniej muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Muzeum Polskiej Piosenki - /77/ - "Jestem z miasta" - Elektryczne Gitary; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Kabaretowy Klub Kanapowy - Oblicza miłości według Tomka Jachimka (2); program kabaretowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Życie to Kabaret - Kabaret na festiwalu. Fabularny show kabaretowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Życie to Kabaret - XVI Marzenia Marcina Dańca; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Humor w odcinkach - Tygodnik Moralnego Niepokoju - 8; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Kabaretowe Hity - 2013 roku (4); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Kabaretowa Mapa Polski - Lubuskie warte zachodu - wino, kabaret i śpiew (1); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Kabaretowa Mapa Polski - Lubuskie warte zachodu - wino, kabaret i śpiew (2); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Okrasa łamie przepisy - Za króla Sasa łyżką kiełbasa -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Islam afrykański odc. 13 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Makłowicz w podróży - Podróż 35 Tunezja (133) - Kerkennach i Sfax; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (60); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:10 Śpiewające fortepiany -  odc. 94; teleturniej muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:15 Kabaretowy Klub Dwójki - (9) - Media -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Piosenki z Komediowej Sceny Dwójki /1/; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Dzięki Bogu już weekend - (4); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 A la show - (19) - Natalia Kukulska; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:20 Niezapomniane Koncerty - "1 2 3... 25" (cz. 1) jubileuszowy koncert zespołu RAZ DWA TRZY; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Niezapomniane Koncerty - "1 2 3... 25" (cz. 2) jubileuszowy koncert zespołu RAZ DWA TRZY; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Gwiazdozbiór TVP Rozrywka - Kuba Sienkiewicz /cz. 2/; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:55 Życie to Kabaret - Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia: TRASASASA (2); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Rozrywka Retro - Sceniczny Parawan Artura I; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Zakończenie dnia

TVP Sport HD
07:55 Rywale - EURO 2016 - odc. 19 (odc. 19); magazyn kraj prod.Australia (2016); STEREO, 16:9
08:30 Złote transmisje - MŚ w pn. 1982 - Polska - ZSRR (MŚ w pn. 1982 - Polska - ZSRR) kraj prod.Hiszpania (2008); Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Kierunek Rio - odc. 64 (.); magazyn kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
11:05 Tenis ziemny - Turniej WTA - Eastbourne: Finał (Turniej WTA - Eastbourne: Finał) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
12:40 Wielkie chwile polskiego futbolu.; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Piłka nożna - Copa America: 1/2 F (1): USA - Argentyna; STEREO, 16:9
14:45 Piłka nożna - Copa America: 1/2 F (1): USA - Argentyna; STEREO, 16:9
15:55 Jeździectwo - WKKW - Puchar Świata, Strzegom - cross; relacja; STEREO, 16:9
17:35 Pełnosprawni - odc. 162; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Żużel - Nice Polska Liga: 12 kolejka: Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź; STEREO, 16:9
18:55 Żużel - Nice Polska Liga: 12 kolejka: Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź; STEREO, 16:9
20:00 Zwarcie - .; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:35 Piłka nożna - Copa America: mecz o 3 miejsce: USA - Kolumbia (Copa America: mecz o 3 miejsce: USA - Kolumbia) kraj prod.USA (2016); STEREO, 16:9
21:30 Piłka nożna - Copa America: mecz o 3 miejsce: USA - Kolumbia (Copa America: mecz o 3 miejsce: USA - Kolumbia) kraj prod.USA (2016); STEREO, 16:9
22:25 Minął dzień we Francji; STEREO, 16:9
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:15 Team Polska - tradycja (5); felieton; STEREO, 16:9
23:25 Piłka nożna - Copa America: FINAŁ: Argentyna - Chile; STEREO, 16:9
00:30 Piłka nożna - Copa America: FINAŁ: Argentyna - Chile; STEREO, 16:9
01:25 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:50 Rodzinka.pl - odc. 177 "Życie nie jest nudne" sezon 8 -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 O mnie się nie martw - odc. 11 -  AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:25 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 250 (s. 4, odc. 31) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 250 (s. 4, ep. 31)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:25 M jak miłość - odc. 325; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Czterdziestolatek - odc. 19/21 - Z dala od ludzi, czyli coś swojego -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
10:25 Rodzinka.pl - odc. 178 "Mimo wszystko miłość" sezon 8 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Rodzinka.pl - odc. 179 "Gdyby kózka nie skakała..." sezon 8 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Ranczo - odc. 102 (seria VIII, odc. 11) - Jedźmy, nikt nie woła -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Ranczo - odc. 103 (seria VIII, odc. 12) - Nie rzucaj ziemi, skąd twój ród -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Ojciec Mateusz - odc. 127 - Dzień papieski (seria X odc. 6) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Ojciec Mateusz - odc. 128 - Celebryta (seria X odc. 7) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Na dobre i na złe - odc. 267 Nielegalni imigranci; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Rodzinka.pl - odc. 180 "Boskie życie" sezon 8 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Ranczo - odc. 104 (seria VIII, odc. 13) - Wielkie otwarcie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:45 Ranczo - odc. 105 (seria IX, odc. 1) - Nowe wyzwania -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Rodzinka.pl - odc. 181 "Sprzedane" sezon 8 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:20 Ojciec Mateusz - odc. 129 - Układ (seria X odc. 8) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 251 (s. 4, odc. 32) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 251 (s. 4, ep. 32)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Ranczo - odc. 106 (seria IX, odc. 2) - Bardzo krótkie kariery -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:10 Ranczo - odc. 107 (seria IX, odc. 3) - W szponach zdrowia -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Ojciec Mateusz - odc. 130 - Zakładniczka (seria X odc. 9) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 O mnie się nie martw - odc. 12 -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Czas honoru - odc. 39 "Wieczór w Edenie" -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Czas honoru - odc. 40 "Już czas.." -  AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Czterdziestolatek - odc. 19/21 - Z dala od ludzi, czyli coś swojego; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
03:45 M jak miłość - odc. 325; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Święta wojna - (301) Kopalnia; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:05 Zakończenie dnia

Eleven
5:00 Piłka nożna: Liga francuska - mecz: AS Saint-Etienne - Olympique Marsylia
7:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Inter Mediolan - AS Roma
9:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Atletico Madryt - Athletic Bilbao
11:00 Piłka nożna: Liga brazylijska - mecz: Santos FC - FC Sao Paulo
13:00 Droga do mistrzostwa: FC Barcelona - magazyn piłkarski
13:30 Najlepsze gole sezonu - magazyn piłkarski
14:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - Deportivo La Coruna
16:00 Piłka nożna: Liga francuska - mecz: Stade Rennes - Girondins Bordeaux
18:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Genoa CFC - SSC Napoli
20:00 Droga do mistrzostwa: Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Espanyol Barcelona - FC Barcelona
22:00 Piłka nożna: Liga francuska - mecz: Paris Saint-Germain - Troyes AC
0:00 Z archiwum Eleven: Piłka nożna: Puchar Anglii - mecz: West Ham United - Liverpool FC
2:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt - Rayo Vallecano
4:00 Droga do mistrzostwa: FC Barcelona - magazyn piłkarski
4:30 Najlepsze gole sezonu - magazyn piłkarski

Eleven Sports
7:00 Droga do mistrzostwa: FC Barcelona - magazyn piłkarski
7:30 Najlepsze gole sezonu - magazyn piłkarski
8:00 Piłka nożna: Liga francuska - mecz: Stade Rennes - Girondins Bordeaux
10:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Genoa CFC - SSC Napoli
12:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Valencia CF - Getafe CF
14:00 Żużel: 2. liga angielska - mecz: Berwick Bandits - Workington Comets
16:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Juventus Turyn - AC Torino
18:00 Droga do pucharu: Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów - mecz: VIVE Tauron Kielce - SG Flensburg-Handewitt
20:00 Piłka nożna: Liga brazylijska - mecz: FC Santos - FC Sao Paulo
22:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Atletico Madryt - Athletic Bilbao
0:00 Piłka nożna: Liga francuska - mecz: AS Saint-Etienne - Olympique Marsylia
2:00 Piłka nożna: Liga włoska - mecz: Inter Mediolan - AS Roma
4:00 Arsenal World - magazyn piłkarski
4:30 FootBrazil Show - magazyn ligi brazylijskiej
5:00 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Valencia CF - Getafe CF

Zest TV
23:00 Młodzieńcze igraszki
23:30 Wypad
0:00 Grzeszni kochankowie
0:20 Nice and naughty
0:50 The Men 7 Show
1:40 Pierwsze namiętności
2:00 Młodzieńcze igraszki
2:30 Wypad
3:00 Grzeszni kochankowie
3:20 Nice and naughty
3:50 The Men 7 Show
4:40 Pierwsze namiętności
5:00 Przerwa w programie

TVR
6:30 To nas dotyczy
7:10 Przepis na ogród
7:15 Notowania
7:25 Na osi
7:55 Akademia farmera
8:10 Muzyczne TVR
8:50 Inspiracje
9:35 Przez rozsądek… do kuchni
9:45 Przepis na ogród
9:50 Muzyczne TVR
11:45 SGGW tradycja i nowoczesność
12:00 Notowania
12:10 Akademia farmera
12:30 Szanuj życie
12:45 Przepis na ogród
12:50 Notowania
13:00 TV Okazje
13:30 Muzyczne TVR
14:50 Wędrówki z wędką
15:15 Pojemność 2400
15:40 Przyroda w obiektywie
16:00 Ptak też człowiek
16:20 Tajemnice przyrody Piotra Kardasza
16:40 Przez rozsądek… do kuchni
16:45 Muzyczne TVR
18:10 To nas dotyczy
18:35 Notowania
18:45 L jak las
18:55 Wędrówki z wędką
19:20 Darz Bór
19:45 Akademia farmera
20:05 To nas dotyczy
20:25 Akademia farmera
20:45 Przepis na ogród
20:50 Notowania
21:00 Na osi
21:30 Akademia farmera
21:55 Pojemność 2400
22:20 Muzyczne TVR
0:01 Muzyczne TVR
1:00 Kamera bliżej natury

TVP HD
06:30 Ja to mam szczęście! - odc. 23; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:10 Komisarz Alex - odc. 7 (seria I, odc. 7) - Śmiertelnie dobry plan -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Rodzinka.pl - odc. 133 "Ból rozstania" sezon 6 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Rodzinka.pl - odc. 134 "Miłosne manewry" sezon 6 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Ranczo - odc. 49 (seria IV, odc. 10) - Debata -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Ojciec Mateusz - odc. 98 (seria VIII odc. 3) - Święta Rodzina -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Cwał -  txt. str. 777  103'; komediodramat kraj prod.Polska (1995); reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Bartosz Obuchowicz, Maja Komorowska, Andrzej Szenajch, Karolina Wajda - Nowakowska, Piotr Szwedes, Piotr Adamczyk, Sławomira Łozińska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Okrasa łamie przepisy - Gęś w soli -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Okrasa łamie przepisy - Nowe spojrzenie na ziemniaka -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Dom nad rozlewiskiem - odc. 5/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ranczo - odc. 54 (seria V, odc. 2) - Czysty biznes -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ranczo - odc. 55 (seria V, odc. 3) - Wielki powrót -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (88) Kopalnia złota -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Makłowicz w podróży - Podróż 10 Szkocja - Highlands (42); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Ojciec Mateusz - odc. 99 (seria VIII odc. 4) - Trująca orchidea -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ranczo - odc. 50 (seria IV, odc. 11) - Kontratak -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl - odc. 135 "Zawsze z rodziną" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl - odc. 136 "Życie jest ciężkie" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Cyrk Bukowsky odc 4 (Cirkus Bukowsky odc 4); serial kryminalny kraj prod.CZECHY (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
22:05 Instynkt - odc. 5 "Ten pierwszy raz" -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:00 Wakacje z Kabaretem - Szczecin 2014 - Wakacje Jasia Kowalskiego cz. 1; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Rodzinka.pl - odc. 125 "Pasje" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Rodzinka.pl - odc. 126 "Rodzinna manipulacja" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Bez alibi (Nichts mehr wie vorher)  93'; dramat kraj prod.Niemcy (2013); reż.:Oliver Dommenget; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Elita - najlepsi z najlepszych- odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Strefa 3D - Zapach; reportaż; STEREO, 3D, Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Zakończenie programu

TV Art Live
06:30 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
10:00 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
13:30 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
17:00 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
20:30 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
00:00 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio
03:30 Televendite associati ai dipinti sono guidati da Gianluca Gaudio / Relazioni delle mostre d'arte di Gianluca Gaudio

The Miki Show
06:00 Game presentation of Miki Ariyama on mobile devices with orange / red / white studio
12:00 Game presentation of Miki Ariyama on mobile devices with orange / red / white studio
18:00 Game presentation of Miki Ariyama on mobile devices with orange / red / white studio
00:00 Game presentation of Miki Ariyama on mobile devices with orange / red / white studio

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.