FANDOM


Tvp1 logo

6.30 Rok w ogrodzie - magazyn
7.00 Agrolinia - magazyn, poświęcony najważniejszym problemom polskiego rolnictwa
8.00 Wiadomości
8.12 Pogoda
8.15 Plemię [24] - serial science fiction prod. angielskiej
8.40 Ziarno - program redakcji katolickiej dla dzieci i rodziców
9.05 5-10-15 - program dla dzieci i młodzieży
9.35 Walt Disney przedstawia: Mała Księga Dżungli - serial USA
10.00 Walt Disney przedstawia: Boże Narodzenie - film USA
10.45 Kolejka - Lista przebojów
11.15 To niesamowite! - serial USA
11.40 Cztery kąty z wyobraźnią [4] - magazyn poradnikowy
12.05 Podróżnik: Santiago de Cuba - magazyn turystyczny
12.30 Co Pani na to? - program publicystyczny
13.00 Wiadomości
13.10 Miliard w rozumie - teleturniej
13.40 Sobota w Europie, Sobota w Finlandii - cykl prezentujący kraje Unii Europejskiej
13.45 Zwierzęta świata - Aligatory z Nigelem Marvenem - film dok. prod. kanadyjskiej
14.10 Sobota w Europie, Sobota w Finlandii
14.25 I kto to mówi II - komedia USA
15,45 Sobota w Europie, Sobota w Finlandii
15.50 Sekrety zdrowia: Co my właściwie jemy!?
16.10 Moda na sukces [1801] - serial USA
16.35 Sobota w Europie: Finlandia w Europie, cykl prezentujący kraje Unii Europejskiej
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.25 Gość Jedynki
17.40 Plebania [249] - serial TVP
18.05 Lokatorzy - serial TVP
18.35 Jaka to melodia? - quiz muzyczny
19.05 Wieczorynka: Przygody ośliczki Tosi - serial ang.
19.15 Królowie i królowe - film anim. prod. francuskiej
19.30 Wiadomości
19.51 Sport
19.57 Pogoda
20.10 Na granicy ryzyka - dramat sensacyjny prod. USA
21.55 Kabaret Olgi Lipińskiej, "I raut, i frak, i bal"
22.45 Diabolique - thriller prod. USA
0.30 Kino w podróży: Wybierz mnie - film obyczajowy prod. USA
2.05 Był sobie gliniarz - serial kom.
3.20 Zakończenie programu
CHUDA DWÓJKA

6.50 Studio urody - program popularyzujący zdrowy styl życia
7.00 Echa tygodnia (dla niesłyszących)
7.30 Spróbujmy razem - magazyn dla niepełnosprawnych
8.00 M jak miłość [103] - serial TVP
8.45 Ojczyzna - polszczyzna
9.00 Koncert Bożonarodzeniowy Trzech Tenorów
9.45 Nie ma cudów [6] - serial ang.
10.20 Kręcioła - magazyn dla młodzieży
10.40 Arka Noego - magazyn przyrodniczy
11.05 Kino bez rodziców: Boże Narodzenie u Flinstonów - film anim. USA
12.00 Drugi dzień świąt - komedia USA
13.30 30 ton! - lista, lista - lista przebojów
14.00 Familiada - teleturniej
14.30 Złotopolscy - telenowela TVP
15.00 Wielka gra - teleturniej
16.00 Śpiewające Fortepiany - teleturniej muzyczny
17.00 Gorący temat [3/12] - serial sensacyjno-obyczajowy TVP
17.25 26. Międzynarodowy Festiwal Cyrków w Monte Carlo, cz. II - film dok.
18.00 Program lokalny
18.30 Panorama
18.55 Pogoda
19.05 Świat obok nas: Władcy masowej wyobraźni - film dok. kanad.
19.55 Żarty z karty - program rozrywkowy
20.25 Wybory Miss Europy 2002 - finał konkursu z Bejrutu w Libanie
22.50 Słowo na niedzielę
23.00 Panorama
23.20 Sport-telegram
23.27 Pogoda
23.35 Dobry wieczór, dobre kino: Podejrzany - film sensacyjny USA
1.30 Strefa zbrodni - film fab. USA
3.00 Zakończenie programu
Polsat-2

06:00 Imprezka Fox Kids
06:10 Muzykogranie - program muzyczny
07:00 Twój lekarz oraz Wystarczy chcieć
07:30 Rzeka wielu nurtów (4) - serial dokumentalny Polska 1999
08:00 Serial animowany
08:30 Psotny Bill (25) - serial anim.
08:55 Hugo - program dla dzieci Polska
09:30 Power Rangers 6 (268)
09:55 Imprezka Fox Kids
10.05 Hitmania
10:50 Zmierzch rodu - dramat psychologiczny USA 1996
12:30 Gospoda swiąteczna - film muzyczny USA 1942
14.20 Marzenia (1) - program dok.
15:10 Szukam partnera - prowam rozrywkowy Polska
15:45 Informacje
15:55 Prognoza pogody
16:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata (55) - serial dokumentalny
16:25 Duża przerwa (5) - serial kom.
16:55 Nie ma mocnych - komedia Polska 1974
18:45 Informacje i Sport
19:05 Prognoza pogody
19:10 Psie serce (4) - serial obycz.
20:00 Ptaszek na uwięzi - komedia sensacyjna USA 1990
21:30 Losowanie LOTTO
22:05 Belfer. Zwycięzca bierze wszystko 3 - thriller USA 1999
01:40 Dar życia - melodramat Włochy 1996
03:15 Muzyka na BIS
05:00 Pożegnanie
Logo-19

5.40 Telesklep
7.40 Przybysz z gwiazd [10/13] - serial anim. dla dzieci
8.05 Action Man [19/26] - anim. dla dzieci
8.30 Automaniak
9.00 Zdrowie - magazyn
9.30 Telegra
10.30 VIVA Polska! - prog. muzyczny
12.35 Usterka - serial fabularno-dok.
13.05 Maraton uśmiechu
13.35 Legendy Kung-Fu [33] - serial USA
14.35 Harry Potter i Komnata Tajemnic - reportaż z planu
15.05 Chwila prawdy - prog. rozrywkowy
16.15 Siłacze
17.20 Kto Was tak urządził? - magazyn
17.50 13 posterunek 2 [20/42]- serial
18.30 Ale plama - prog. rozrywkowy
19.00 TVN Fakty
19.35 Uwaga!
20.00 Kasia i Tomek - serial kom.
20.30 Droga do gwiazd - program rozrywkowy
21,40 Desperatki - film sens. USA
23.55 Morderczy przyjaciel - horror USA
1.25 Nic straconego - powtórki programów
TVP3 2k2

6.30 Bajki Hektora (20/26) - serial anim.
7.00 Angela Anakonda (24/26) - serial anim. prod. kanadyjskiej
7.30 Kurier, prognoza pogody
7.45 Program lokalny
8.30 Kurier, prognoza pogody
8.45 Program lokalny
9.00 Świat - magazyn międzynarodowy
9.30 Kurier
9.45 Królowa Bona (12-ost) - serial historyczny TVP
10.45 Polska Agencja Satyryczna - program satyryczny
11.15 Przeglądarka Trójki - magazyn
11.30 Kurier
11.45 Dziecięce marzenia - koncert
12.30 Kurier
12.45 Kowalski i Schmidt - magazyn
13.15 Telenowyny - magazyn
13.30 Kurier
13.50 Eugenia Sandler (4/13) - serial dla młodzieży prod. australijskiej
14.15 Książka dla dzieci
14.30 Kurier
14.35 Podróże po Meksyku i Karaibach (7, 8/13) - serial dokumentalny prod. USA
15.30 Kurier, prognoza pogody
15.45 Program lokalny
16.30 Kurier
16.45 Młodzież kontra·- pr. publicystyczny
17.30 Kurier
17.35 Świat - magazyn międzynarodowy
18.00 Program lokalny
18.30 Kurier
18.35 Regiony kultury - magazyn
18.45 Stawka większa niż życie - serial sensacyjny TVP
19.45 Studio sport: Mistrzostwa Świata w taekwondo
20.30 Kurier
20.45 Studio pogoda
20.50 Przegląd gospodarczy
21.20 ZUS radzi - magazyn
21.30 Kurier, prognoza pogody
21.45 Program lokalny
22.30 Kurier
22.45 Sport
23.00 Zgodnie z prawem - magazyn
23.30 Czarna Wielkanoc - film sensacyjny prod. brytyjskiej (1995)
1.05 Bezpieczne lądowanie (5/6) - serial dok.
1.55 Zakończenie programu
TV 4 2000-2006 logo

6.00 Przygody Rin Tin Tina (42} - serial przygod. USA
6.30 Zapasy z Hulkiem Hoganem - serial anim.
7.00 V Max
7.30 Walka o przetrwanie - serial dok.
8.30 Gęsia skórka (18) - serial dla młodzieży kanad.
9.00 Zapasy z Hulkiem Hoganem - serial anim.
9.30 Przygody Rin Tin Tina (43) - serial przygod. USA
10.00 Ariruany - wielkie wydry peruwieńskie - film dok.
11.00 MAS.H. (14}- serial kom. USA
11.30 Jak pan może, panie doktorze? (14) - serial kom. USA
12.00 Walka o prtetrwanie - film dok.
13.00 Tilt TV
13.30 V Max
14.00 Serce i szpada- film przygod. franc.-wł., 1960 (100 min)
16.00 Herkules (20) - serial przygod. lJSA
16.50 Z życia wzięte (7 ,8) - serial dok.
17.45 Dziennik
18.00 Informacje sportowe i Prognoza pogody
18.05 Braterska próba - film przygod. USA, 1996 (91 min)
20.00 Niepokorni - kom. obycz. USA, 1981 (84 min)
21.50 Na wysokich obrotach (4} - serial sens. niem.
22.40 To się w głowie nie mieści
23.05 Drogówka - magazyn
23.35 Rok 2000 - film sens. USA, 1999 (102 min}
1.35 Rajdowe Mistrzostwa Świata - Rajd Wielkiej Brytanii
2.35 Muzyczny VIP
3.00 Zakończenie programu
TVN 7 '02 - '08

6.35 Telesklep
8.05 He-man i władcy wszechświata
8.30 Wilki morskie
8.35 Człowiek, który pokonał strach - film USA
10.30 Łamisłówka - interaktywny teleturniej na żywo
11.30 Pat i Mike - komedia USA
13.10 Zatoka Marlina - serial USA
14.05 Pełna chata - serial USA
14.30 Tenbit GSM
15.00 Styl - magazyn
15.30 Czy boisz się ciemności - serial kanad.
16.25 Łamisłówka - interaktywny teleturniej na żywo
17.20 High Lonesone - film USA
19.05 Asy wywiadu - serial USA
20.00 Pani Soflel - film USA
22.00 Nieoczekiwany romans - komedia USA
23.40 Kosmiczne gody - film USA
0.55 Mission Hill
Tvpoloniaekran

6.00 Na dobre i na złe [109] - telenowela TVP
7.00 Echa tygodnia - program w języku migowym
7.30 Wieści polonijne
7.45 Fredro w Amsterdamie - reportaż
8.00 Wiadomości
8.12 Pogoda
8.15 Zaproszenie - program krajoznawczy
8.40 Ziarno - program redakcji katolickiej dla dzieci i rodziców
9.05 Szarcio i Teodorsz [5/26]
9.30 Forum Polonijne (wydanie specjalne)
10.20 Pamiętaj o mnie... - koncert życzeń
10.45 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza: Karnawał ze smakiem
11.10 Książki z górnej półki: Książka tygodnia
11.20 Klan [636,637,638] - telenowela TVP
12.30 Mała Rzeczpospolita - reportaż
13.00 Wiadomości
13.10 Dom - serial prod. TVP
14.45 Tam, gdzie jesteśmy: Oczy skośne, oczy polskie - reportaż
15.10 Święta wojna [33] - serial TVP
15.35 Śniadanie na podwieczorek - magazyn
17.00 Teleexpress
17.20 Sportowy Express
17.25 Takie kino!
17.30 Na dobre i na złe [109] - telenowela TVP
18.25 Czterdziestolatek [14/21]
19.15 Dobranocka: Dinusie [17/52] - serial USA
19.30 Wiadomości
19.51 Sport
19.57 Pogoda
20.00 Wielka wsypa - film prod. polskiej
21.40 Takie kino
22.00 Dom cz. I - serial TVP
23.35 Dyrygent - film psychologiczno-obyczajowy prod. polskiej
1.15 Dinusie [17] - serial USA
1.30 Wiadomości
1.49 Sport
1.54 Pogoda
2.00 Kawalerskie życie na obczyźnie - film obyczajowy prod. polskiej
3.40 Takie kino!
4.00 Na dobre i na złe [109] - telenowela prod. TVP
4.50 Sfora [2/9] - serial sens. TVP
5.45 Czterdziestolatek [14/21] - serial kom. prod. polskiej
6.35 Dom, cz. I - serial prod. TVP
8.15 Zakończenie programu
Telewizja Niepokolanów II

15.00 Godzina Miłosierdzia
15.25 U Pana Boga za piecem - magazyn niepełnosprawnych
15.40 Wigilie na szczytach świata - alpiniści o wigilii w trakcie wypraw
16.00 Słowo życia - Ewangelia dnia
16.05 Kalendarz liturgiczny: św. Kaspra dei Bufal
16.10 Przegląd Niedzieli
16.15 Studio Otwarte, Cybernetyki 7: Śpiew w Kościele - program publicystyczny
17.10 Wigilia Polska - rozmowa z Barbarą Ogrodowską z Muzeum Etnograficznego w Warszawie
17.25 Pijarzy - film dokumentalny
17.40 Narty i nie tylko - film dok.
17.50 Łowicka Pani - film dok.
18.20 Śpiewajcie i grajcie Mu - kolędy: w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego Warszawianka
18.50 Bazylika w Bari - Historia św. Mikołaja - felieton
18.55 Program dnia 1
19.00 Granada - program krajoznawczy
19.20 Porwanie Baltazara Gąbki [9] - Przez kraj deszczowców - film anim.
19.30 Kolędy i teledyski
19.40 Tajemnice uliczek starej Warszawy - film dok.
20.10 Rano zwiedzaliśmy Salzburg -film krajoznawczy
20.35 Różaniec - część chwalebna
20.55 Program dnia
21.00 Apel Jasnogórski
21.05 Słowo życia - Ewangelia dnia
21.10 Kalendarz liturgiczny: św. Kaspra dei Bufalo
21.15 Przegląd Niedzieli
21.20 Nasz Różaniec - reportaż
21.30 Wujek Jacinto - film fab.
22.55 Program dnia

Tele 5 2002-2006

7:00 Prosto z mostu
7:15 świat wokół nas - serial
7:45 Prosto z mostu
8:35 Jedną nogą w grobie - serial
9:05 Rekordy w świecie zwierząt - serial
10:00 Moje dziecko
10:25 Taaaka ryba
10:50 Auto Motor i Sport
11:20 Nie za- pomnij paszportu - serial
12:10 Werdykt
13:10 Zauroczenie - se- rial
14:10 Szukając pracy - serial
15:55 Dzień z gwiazdą
16:25 Re- kordy w świecie zwierząt - serial
17:25 Przebojowe dziewczyny - komedia
19:00 Nie zapomnij paszportu - serial
20:00 Boogie na wróżkach - film obyczajowy
21:55 Wydział do spraw specjal- nych - serial
22:50 Aniołki znowu w akcji - film sensacyjny
Le Cinema (2002-2003)

14.00 Po burzy (Despues De La Tormenta) dramat, Hiszpania / Argentyna, 1991, 95 min
16.00 Pierwszy krąg, cz.I (First Circle), dramat, Francja / ZSRR / Kanada, 1990, 120 min
18.00 Pierwszy krąg, cz.II (First Circle), dramat, Francja / ZSRR / Kanada, 1990, 120 min
20.00 Dokument. Kinowe remenenty 2002: Edi. Anioł w Krakowie, Studio Company, 2002, 30 min
20.30 Zapomniane światło (Zapomenute Swietlo) dramat, Czechy, 1996, 105 min
22.30 Wielki człowiek (The Big Man / Crossing The Line) dramat, Wielka Brytania, 1991, 112 min
00.30 Niewidzialny (7 z 7). Czas na rozkosze. (Butterscotch Series (7 of 7): How Sweet it is, film erotyczny), Francja, 1997, 90 min.
Romantica original

06.00    W poszukiwaniu miłości (Enamorada) (Część 99) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, (60 min.).
07.00    W poszukiwaniu miłości (Enamorada) (Część 100) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, (60 min.).
08.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 1) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
09.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 2) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
10.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 3) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
11.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 30) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
12.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 31) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
13.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 32) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
14.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 33) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
15.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 34) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
16.00    W poszukiwaniu miłości (Enamorada) (Część 99) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, (60 min.).
17.00    W poszukiwaniu miłości (Enamorada) (Część 100) - telenowela, Wenezuela 1999, reż. Jose A. Ferrara, wyk. Gaby Espino, Rene Lavan, Carlos Mata, (60 min.).
18.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 1) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
19.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 2) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
20.00    Polowanie na milionera (Cazando a un Millonario) (Część 3) - telenowela, Wenezuela / Peru 2001, reż. Aldo Salvini, Antonio Vega, wyk. Diego Bertie, Fabiola Colmenares, Evelyn Santos, Paul Vega, (60 min.).
21.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 30) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
22.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 31) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
23.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 32) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
24.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 33) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
01.00    Wojna kobiet (Guerra de Mujeres) (Część 34) - telenowela, Wenezuela 2001, reż. Roman Chalbaud, wyk. Gaby Espino, Jorge Reyes, Adrian Delgado, Mimi Lazo, (60 min.).
HBO (Poland)

06:30 Wyścig szczurów (Rat Race) komedia, USA 2001, 107 min., reż. Jerry Zucker, wyk. Rowan Atkinson, Whoopi Goldberg
08:20 Ostatni liść (The Last Leaf) obyczajowy, USA 2001, 87 min., reż. John Knee, wyk. Kim Jackson, Henri Amitai
09:50 Szabla od komendanta komedia, Polska 1996, 100 min., reż. Jan Jakub Kolski, wyk. Grażyna Błęcka-Kolska, Wiesław Gołas
11:35 Na planie, odc. 51 (On The Set Ep. 051) magazyn filmowy, USA 2002, 23 min.
12:00 Gorączka wyborcza (Running Mates) komedia, USA 2000, 86 min., reż. Ron Lagomarsino, wyk. Tom Selleck, Laura Linney
13:30 Ja i tata (Me & Dad) familijny, USA 2001, 92 min., reż. Kara Harshbarger, wyk. Hallie Kate Eisenberg, Benjamin King
15:10 Cinema, cinema, odc. 52 (Cinema Cinema Cinema V. (919) Ep. 52) magazyn filmowy, USA 2002, 23 min.
15:35 Księżycowe opętanie (Bewitched By The Moon) komedia, Włochy 2001, 86 min., reż. Pino Ammendola/ Nicola Pisoia, wyk. Maurizio Aiello, Claudio Ammendola
17:05 Zielony smok (Green Dragon) obyczajowy, USA 2001, 107 min., reż. Tim Bui, wyk. Forest Whitaker, Patrick Swayze
19:00 Wyścig szczurów (Rat Race) komedia, USA 2001, 107 min., reż. Jerry Zucker, wyk. Rowan Atkinson, Whoopi Goldberg
21:00 HBO na stojaka! Przeboje 2002 program rozrywkowy, Polska 2002, 60 min., reż. Janusz Zaorski
22:00 3000 mil do Graceland (3000 Miles To Graceland) kryminalny, USA 2001, 114 min., reż. Demian Lichtenstein, wyk. Kevin Costner, Kurt Russell
00:00 Księga cieni: Blair Witch 2 (The Blair Witch Project 2) horror, USA 2000, 88 min., reż. Joe Berlinger, wyk. Kim Director, Jeffrey Donovan
01:30 Dracula (Dracula) horror, USA 1992, 122 min., reż. Francis Ford Coppola, wyk. Winona Rider, Anthony Hopkins
03:35 Lordowie mafii, odc. 9 (Lords Of The Mafia Ep. 09) dokumentalny, 55 min.
04:30 Zielony smok (Green Dragon) obyczajowy, USA 2001, 107 min., reż. Tim Bui, wyk. Forest Whitaker, Patrick Swayze 
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.