FANDOM


Logo
05:00 Moda na sukces - odc.2818; serial kraj prod.USA (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Moda na sukces - odc.2819; serial kraj prod.USA (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Wstaje dzień; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Wielkie sprzątanie; Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Kawa czy herbata?; Bez ograniczeń wiekowych
w tym: Przegląd prasy o 6.15, 6.45, 7.15, 7.45; skrót Wiadomości o 6.30, 7.00, 7.30 , Pogoda o 6.32, 7.05, 7.34 oraz Był taki dzień o 6:34 i 7:36
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Wyjście na zakupy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:20 Prosto w oczy; program Moniki Olejnik; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Karrypel kontra Groszki - odc. 2 - Fałszywe żaby; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Jedyneczka - Kraina samochodów; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Papirus - Yam  ; film animowany kraj prod.Francja (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:55 Don Matteo III - Król szachów, odc. 15; serial kraj prod.Włochy (2002); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Przyjaciele; talk-show; Bez ograniczeń wiekowych
11:05 TELEZAKUPY
11:35 Zielony biznes; Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Klan - odc.1089; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Plebania - odc. 697; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Jaka to melodia?; teleturniej muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Defekt - odc. 5/9; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Na celowniku; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
14:35 Zwierzowiec - Pies czy kot? - Kot rosyjski niebieski ; Dla małoletnich od lat 7
14:50 Był taki dzień - 28 kwietnia; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Wiadomości
15:10 Laboratorium XXI wieku ; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Coś z niczego  (Scrap-it !); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Moda na sukces - odc.2820; serial kraj prod.USA (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:25 Moda na sukces - odc.2821; serial kraj prod.USA (1998); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Sportowy Express
17:00 Teleexpress
17:20 Warto kochać - odc. 43; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:10 Kapelusz pełen słońca - wspomnienie o Hance Bielickiej - [ cz.3 ]; program kabaretowy; Dla małoletnich od lat 12
18:25 Bulionerzy - odc. 50 - Syndrom weterana; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Album Rodzinny Papy Smerfa ; serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Piątkowe kino akcji - Spisane na straty (The Expendables); film sensacyjny kraj prod.USA (2000); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
21:45 Tin Cup (Tin Cup); film obyczajowy kraj prod.USA (1996); reż.:Ron Shelton; wyk.:Kevin Costner, Don Johnson, Rene Russo; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:55 Był taki dzień - 28 kwietnia; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
24:00 Po godzinach; Dla małoletnich od lat 12
00:55 Pociąg do kultury; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
01:10 Tele-Nowela - o książkach; Dla małoletnich od lat 12
01:20 Kino nocnych marków - Zagubiony w leśnej głuszy (A Cry in the Wild); film fabularny kraj prod.USA (1990); reż.:Mark Griffiths; wyk.:Jared Rushton, Pamela Sue Martin, Ned Beatty; Dla małoletnich od lat 7
02:40 Był taki dzień - 28 kwietnia; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:45 Zakończenie programu

Logo-2
6.00 Złotopolscy (396) - serial
6.25 10 minut tylko dla siebie
6.40 Dwójka dzieciom: Siedem stron świata (7 -ost.) - serial dla młodzieży
7.05 Telezakupy
7.25 Od przedszkola do Opola
7.50 Dwójka dzieciom: Jak to działa? (18/26) - serial animowany
8.05 Detektyw w sutannie 2 (1/13) - serial
9.00 Pytanie na śniadanie
9.30 Pogoda
9.35 Pytanie na śniadanie
10.00 Panorama
10.05 Pytanie na śniadanie
10.30 Pogoda
10.35 Pytanie na śniadanie
11.00 Panorama, Pogoda
11.10 M jak miłość (328) - serial
12.00 Tęgie kłopoty - życie na wadze (1/6) - serial dokumentalny
12.25 Telezakupy
12.45 Święta wojna (167) - serial
13.15 Spotkanie z Balladą - Wizyta w Kopydłowie (1)
14.05 Lokatorzy (100) - serial
14.35 Nie do wiary (21) - serial dokumentalny
15.00 Gliniarz i prokurator 3 (4/26) - serial
15.50 Dolina Kreatywna: Co słychać?
15.55 Bezpieczna majówka
16.00 Panorama (dla niesłyszących)
16.15 Egzamin z życia (44) - serial (dla niesłyszących)
17.05 Duże dzieci - talk show
17.50 Bezpieczna majówka
17.55 Pogoda
18.00 Program lokalny
18.25 Bezpieczna majówka
18.30 Panorama
18.50 Pogoda
19.00 Stawka większa niż życie (3/18) - serial
20.05 Załóż się
22.00 Panorama
22.20 Biznes
22.25 Sport telegram
22.30 Pogoda
22.45 Wideoteka dorosłego człowieka - magazyn muzyczny
23.15 Faza czwarta - thriller, USA 2001
0.55 Tajne akcje CIA 2 (12/22) - serial, USA 2003
1.40 Zaklęty krąg - film dokumentalny
2.10 Zakończenie programu

Logo tvp3
06:20 Echa dnia
06:40 Telekurier – cykl reportaży
07:10 Książki z górnej półki – prezentacje
07:13 Telezakupy
07:30 Kurier
07.45 Aktualności Flesz i Pogoda
07.50 Podróże małe i duże
08.00 Trójka tam była
08:30 Kurier
08:35 Kurier gospodarczy
08:45 Gość dnia
09:00 Transmisja obrad Sejmu
16:10 Rozmowa dnia
16:30 Kurier
16.45 Aktualności
16.47 Kartka z kalendarza – kalendarium wydarzeń sprzed lat
16.50 Magazyn kulturalny
17.15 Pomysł na weekend – magazyn poradnikowy
17:30 Kurier
17.50 Kronika miejska Katowice
18.00 Aktualności i Pogoda
18.27 Aktualności sportowe 
18.40 Trójwymiar – magazyn reporterów
19.10 Od Turynu do Pekinu – teleturniej sportowy
19.50 TV Katowice zaprasza
20:00 Telekurier – cykl reportaży
20:30 Kurier
20:50 Studio pogoda
21:00 Echa dnia
21:30 Kurier gospodarczy
21:40 Prognoza pogody
21.45 Aktualności Flesz
21.47 Prognoza pogody
21.50 Aktualności
22.05 Aktualności sportowe TV Katowice
22:15 To jest temat: Pan Piotruś – cykl reportaży
22:30 Kurier
22:45 Kurier sportowy
22:55 Studio pogoda
23:00 Uwierz w dokument
23:40 Tylko strach – dramat obyczajowy, Polska 1993
01:15 Telekurier – cykl reportaży
01:40 Kurier
01:55 Kurier sportowy
02:00 Studio pogoda
02:05 Echa dnia
02:30 Zakończenie programu

120px-Logo Polsat.svg
6:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
6:45 TV Market - magazyn reklamowy
7:00 Adam i Ewa - telenowela
7:30 B-Daman - serial animowany
7:55 Miodowe lata - serial komediowy
8:45 Gra w ciemno - teleturniej
9:45 Dom nie do poznania - reality show
10:45 Quizmania - teleturniej
11:40 TV Market - magazyn reklamowy
11:55 Daleko od noszy - serial komediowy
12:25 Samo życie - serial obyczajowy
13:10 Miodowe lata - serial komediowy
14:00 Pierwsza miłość - serial obyczajowy
14:45 Z Bożeną Dykiel na ostrzu noża - magazyn kulinarny
15:15 Daleko od noszy - serial komediowy
15:45 Wydarzenia
16:05 Prognoza pogody
16:10 Interwencja - magazyn reporterów
16:35 Exclusive - program rozrywkowy
17:05 Gra w ciemno - teleturniej
18:05 Pierwsza miłość - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Prognoza pogody
19:30 Samo życie - serial obyczajowy
20:05 Eska Music Awards 2006 - transmisja
21:55 Studio LOTTO (w przerwie programu)
22:05 Show!Time - program rozrywkowy
23:45 Biznes Wydarzenia - magazyn ekonomiczny
0:05 Prognoza pogody
0:10 Nieustraszeni - reality show
1:10 Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
2:40 Love TV - program rozrywkowy
3:40 BoomBox - program muzyczny
5:30 Zakończenie programu

Logo-19
06:20 Uwaga! – magazyn
06:40 Telesklep – reklama
07:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska – dokument fabularyzowany
08:20 Firma – magazyn ekonomiczny
08:50 Wykręć numer – teleturniej
10:00 Salon gier – teleturniej
10:50 Na Wspólnej (638) – serial obyczajowy
11:20 Detektywi – dokument fabularyzowany
11:50 Rozmowy w toku – talk show
13:00 Bez śladu (12) – serial sensacyjny
14:00 Nash Bridges (122) – serial sensacyjny
15:00 Barwy grzechu (79) – telenowela
16:00 Fakty popołudniowe
16:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska – dokument fabularyzowany
17:15 Rozmowy w toku – talk show
18:25 Detektywi – dokument fabularyzowany
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:45 Uwaga! – magazyn
20:15 Mission: Impossible II – film sensacyjny, USA 2000
22:50 Oszukać przeznaczenie II – horror, USA 2003
00:45 Uwaga! – magazyn
01:05 Nocne igraszki – program rozrywkowy
02:05 Telesklep – reklama
02:30 Nic straconego – powtórki programów

TV4 logo z 2006 roku
05:45 Sztukateria – magazyn kulturalny
06:10 Kinomaniak – magazyn filmowy
06:35 VIP – magazyn kulturalny
07:00 Muzyczne listy – magazyn muzyczny
07:55 TV market – program reklamowy
08:25 Pokemon – serial dla dzieci
08:55 Kachorra to ja (96) – serial obyczajowy
09:55 Roseanne (18) – serial komediowy
10:30 Skrzydła (18) – serial komediowy
11:00 J.A.G. – Wojskowe Biuro Śledcze (84) – serial sensacyjny
12:00 Kasa na bank – teleturniej
13:05 Daję słowo – teleturniej
13:50 Muzyczne listy – magazyn muzyczny
14:40 Muzyczny ring – magazyn muzyczny
15:10 Magazyn żużlowy
15:40 Kinomaniak – magazyn filmowy
16:10 Kachorra to ja (97) – serial obyczajowy
17:15 Roseanne (19) – serial komediowy
17:45 Skrzydła (19) – serial komediowy
18:15 Daję słowo – teleturniej
19:00 TiVi Sekcja – talk show
20:00 V.I.P. (4) – serial sensacyjny
21:00 Modelki – reality show
22:10 Threshold – strategia przetrwania (4) – serial fantastyczny
23:10 Playboy: Na wyciągnięcie ręki – film erotyczny
01:10 Love TV – program rozrywkowy
02:10 Biznes wydarzenia – magazyn ekonomiczny
02:30 Odlot – program rozrywkowy
03:05 Muzyczne listy – magazyn muzyczny
03:55 Zakończenie programu

TVP Polonia


06:00 Kawa czy herbata?; Bez ograniczeń wiekowych
w tym: Przegląd prasy o 6.15, 6.45, 7.15, 7.45; skrót Wiadomości o 6.30, 7.00, 7.30 , Pogoda o 6.32, 7.05, 7.34 oraz Był taki dzień o 6:34 i 7:36
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Prosto w oczy; program Moniki Olejnik; Dla małoletnich od lat 12
08:30 10 minut tylko dla siebie; Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Domisie - Domisiowe duchy; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:05 Ranczo pod Zieloną Siódemką - odc. 1 - O tym, jak zostaliśmy farmerami; serial komediowy kraj prod.CZECHY (1998); reż.:Miroslav Balajka; wyk.:Miroslav Noga, Milena Steinmasslova, Jana Stepankowa, Ivana Skarkova; Dla małoletnich od lat 7
09:35 Poznań. Historie osobliwe - ETA Hoffmann i jego poznańska miłość; Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Raj ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
10:15 To jest temat - Fani fan; Dla małoletnich od lat 12
10:30 Ojczyzna polszczyzna - Niedobra moda; Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Bzik kulturalny; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
11:10 Duże dzieci; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:50 Koniec Jałty - Naruszenie systemu; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Złotopolscy - odc. 727* - Poważne podejrzenia; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Plebania - odc. 418; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:05 Senat zawsze z Polonią cz. 1; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
13:20 Hity satelity
13:35 Teatr TV - Śluby Panieńskie, czyli magnetyzm serca; reż.:Krystyna Janda; wyk.:Keystyna Janda, Jerzy Stuhr, Magdalena Smalara, Agnieszka Podsiadlik, Adam Woronowicz, Michał Piela, Gustaw Lutkiewicz, Grażyna Zielińska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Forum ; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
16:05 Domisie - Domisiowe duchy; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Ranczo pod Zieloną Siódemką - odc. 1 - O tym, jak zostaliśmy farmerami; serial komediowy kraj prod.CZECHY (1998); reż.:Miroslav Balajka; wyk.:Miroslav Noga, Milena Steinmasslova, Jana Stepankowa, Ivana Skarkova; Dla małoletnich od lat 7
17:00 Teleexpress
17:15 Sportowy Express
17:20 Co tu jest grane ? ; program muzyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:40 Zdarzyło się - Na granicach Unii Europejskiej; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
18:05 Święta wojna - Gorol Watson i Hanys Holmes  ; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Bzik kulturalny; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Koniec Jałty - Solidarność Zachodu; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
19:00 Wieści Polonijne
19:15 Dobranocka - Bolek i Lolek wśród górników - odc.1 - Wuj Karlik; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Złotopolscy - odc. 727* - Poważne podejrzenia; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Plebania - odc. 418; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:00 Mówi się ....; Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Hity satelity
21:35 Na dobre i na złe - odc. 244 Męska decyzja Mariolki; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Duże dzieci ; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Porozmawiajmy; Dla małoletnich od lat 7
23:55 Dzisiaj, jutro, zawsze - Hanka Bielicka. Wieczór Jubileuszowy - Good Bye Revue; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 To nie jest koniec świata - odc.  7; serial dokumentalny TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Bolek i Lolek wśród górników - odc.1 - Wuj Karlik; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Złotopolscy - odc. 727* - Poważne podejrzenia; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Plebania - odc. 418; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
02:50 Wieści Polonijne
03:05 Mówi się ....; Bez ograniczeń wiekowych
03:25 Hity satelity
03:40 Na dobre i na złe - odc. 244 Męska decyzja Mariolki; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Koniec Jałty - Solidarność Zachodu; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
04:35 Duże dzieci; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:15 Święta wojna - Gorol Watson i Hanys Holmes  ; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:40 Zdarzyło się - Na granicach Unii Europejskiej; reportaż; Dla małoletnich od lat 7

TVP KULTURA-logo-165549B8BD
13:00    Program dnia; zapowiedź programu
13:05    Studio kultura - Informacje; magazyn kulturalny
13:20    Łodzią po Wiśle, odc. 1; program artystyczny
14:45    Młode Kino Polskie: Bellissima; film obyczajowy Polska 2000; reż.: Artur Urbański; wyk: Maria Góralczyk, Ewa Kasprzyk /stereo/
15:45    Jutro będzie niebo; film obyczajowy Polska 2000; reż.: Jarosław Marszewski; wyk: Krzysztof Pieczyński, Aleksandra Hamkało /stereo/
17:00    Studio Kultura, odc. 1; magazyn kulturalny /program na żywo/ /stereo/
17:05    Domokrążca; film dokumentalny USA 1968
18:35    Studio Kultura, odc. 2; magazyn kulturalny /program na żywo/ /stereo/
18:50    Kino krótkich filmów: Kostnica; film dokumentalny Czechosłowacja 1970
19:00    Studio Kultura, odc. 3; magazyn kulturalny /program na żywo/ /stereo/
19:10    Szczur w koronie; film dokumentalny Polska 2004
20:00    Studio kultura - Informacje; magazyn kulturalny /program na żywo/
20:15    Studio kultura - Rozmowy, Renesans dokumentu; rozmowa /program na żywo/ /stereo/
21:00    Biały Diament; film dokumentalny Niemcy 2004 /stereo/
22:30    Z krwi i ciała mego; film dokumentalny USA 2003 /stereo/
23:50    Strefa alternatywna: Poza Kontrolą, Neuma, odc. 22; koncert /stereo/
00:15    Strefa alternatywna: Głośne czytanie, Wszystkie gry wideo są o miłości, odc. 89 seria 5; portret artysty /stereo/
00:20    Strefa alternatywna: Malta 2005 - Brygada Kryzys; koncert /stereo/
01:00    Kino nocne: Mahler; dramat obyczajowy Wielka Brytania 1974; reż.: Ken Russell; wyk: Dana Gillespie, Robert Powell

TV Puls logo old
06:00 Program religijny
07:15 Taaaka ryba
07:50 Puls wieczoru - program publicystyczny
08:30 Niewolnica Isaura (29/100) - telenowela, Brazylia 1976
09:10 Życie jak poker (40) - telenowela, Polska 1998
09:40 Pamiętnik nastolatki (15) - serial obyczajowy, Polska 1994
10:10 Telezakupy
11:00 Książę z Central Parku - dramat obyczajowy, USA 2000
12:50 Telezakupy
13:30 Puls wieczoru - program publicystyczny
14:15 Festiwal Camp Meeting Osiek 2005 - koncert
15:00 Godzina miłosierdzia
15:40 Latająca karetka (4) - serial dokumentalny
16:05 Według Mrożka - film dokumentalny
17:15 Wyobraźnia zniewolona... (6/6) - serial dokumentalny
17:45 Perły Toskanii (18) - serial dokumentalny
18:30 Zabytki w Chinach tradycje i kultura (2/13) - serial dokumentalny
19:30 Knieja - magazyn przyrodniczy
19:55 Puls wieczoru - program publicystyczny
20:40 Historia Josephine Baker - film biograficzny, USA 1991
23:15 Don Matteo (63) - serial kryminalny, Włochy 2000
00:10 Puls wieczoru - program publicystyczny
00:50 Taaaka ryba
01:25 Józef Garliński - film dokumentalny
02:25 Godzina miłosierdzia
02:55 Puls wieczoru - program publicystyczny

Eurosport 2001
08:30 Liga Mistrzów - piłka nożna
09:30 Liga Mistrzów - piłka nożna
10:30 Puchar UEFA - piłka nożna
11:00 Mistrzostwa Świata w Sheffield - snooker
14:00 Drużynowe Mistrzostwa Świata w Bremie - tenis stołowy
15:30 Mistrzostwa Świata w Sheffield - snooker
18:30 Top 24 Clubs ranking klubów - magazyn piłkarski
19:00 Liga Mistrzów - piłka nożna
20:00 Mistrzostwa Świata w Sheffield - snooker
23:00 Top 24 Clubs ranking klubów - magazyn piłkarski
23:30 YOZ Xtreme - magazyn sportów ekstremalnych
00:00 Escape - magazyn sportów ekstremalnych
00:30 European Tour w Baden - poker

Eurosport 2
07:30 Wiadomości poranne
10:00 Wiadomości
13:00 Drużynowe Mistrzostwa Świata w Bremie - tenis stołowy
14:00 Puchar Świata w Kuala Lumpur - jeździectwo
16:30 Drużynowe Mistrzostwa Świata w Bremie - tenis stołowy
18:30 National Lacrosse League - lacrosse
19:30 Top 24 Clubs ranking klubów - magazyn piłkarski
19:55 News Flash
20:00 UC Albinoleffe AS Bari - piłka nożna
20:45 2. liga włoska - piłka nożna
22:45 Wiadomości wieczorne
01:00 Wiadomości
03:00 Wiadomości weekendowe

SK POLSSPORT
07:00 Trans World Sport - magazyn sportowy
08:00 Ajax Amsterdam FC Groningen - piłka nożna
09:50 Clip - magazyn sportowy
10:00 Zagłębie Lubin Wisła Płock - piłka nożna
11:55 Polska Chorwacja - hokej na lodzie
14:20 Villarreal CF Arsenal Londyn - piłka nożna
16:10 FC Barcelona AC Milan - piłka nożna
18:00 Polska Chorwacja - hokej na lodzie
20:00 Punkt, set, mecz - magazyn siatkarski
20:30 Magazyn Bundesligi - magazyn piłkarski
21:00 FC Middlesbrough Steaua Bukareszt - piłka nożna
22:50 Clip - magazyn sportowy
23:00 Mundial 2006 - magazyn piłkarski
23:10 KO TV - magazyn bokserski
23:40 Pride 2004 - sporty walki

Hallmark Channel logo z 2003 roku
06:00 Sprawa - film kryminalny, USA 1990 
07:45 Mała syrenka - film obyczajowy, USA 2000
09:30 Wyprawa "Jednorożca" (2) - film przygodowy, USA 2001
11:15 Malowany dom - dramat obyczajowy, USA 2003
13:00 Potyczki Amy (7) - serial obyczajowy, USA 1999
14:00 Sprawa - film kryminalny, USA 1990 
15:45 Mała syrenka - film obyczajowy, USA 2000
17:30 Wyprawa "Jednorożca" (2) - film przygodowy, USA 2001
19:15 Potyczki Amy (8) - serial obyczajowy, USA 19991
20:15 Doktor Martin 2 (12) - serial obyczajowy, Wielka Brytania 2005
21:15 Śniadanie z Di - komedia kryminalna, Kanada/Wielka Brytania 2001
23:00 Arytmetyka diabła - dramat obyczajowy, USA 1999
00:45 Kapsuła ratunkowa - film sf, USA 1993
02:30 Śniadanie z Di - komedia kryminalna, Kanada/Wielka Brytania 2001
04:15 Arytmetyka diabła - dramat obyczajowy, USA 1999

CANAL 03-09
07:00 Minisport +
07:10 Łapu capu
07:15 Nie przegap
07:25 Diabelski młyn - magazyn filmów animowanych
08:00 Bridget Jones w pogoni za rozumem - komedia romantyczna, Wielka Brytania/Francja/USA 2004
09:50 Oasis w Manchesterze - koncert
11:00 Sowizdrzał świętokrzyski - film obyczajowy, Polska 1978
12:45 Przygody lisa Urwisa - film animowany, Luksemburg/Francja 2005
14:30 Wilcze echa - film sensacyjny, Polska 1968
16:15 Wiosna, lato, jesień, zima... i wiosna - film obyczajowy, Korea Południowa/Niemcy 2003
18:05 Tajniki przyrody (25) - film dokumentalny
18:40 Premiera: Detektyw Monk 4 (2) - serial kryminalny, USA 2005
19:30 Spin City 6 (6) - serial komediowy, USA 2001/2002
20:00 Diabelski młyn - magazyn filmów animowanych
20:35 Nie przegap
20:45 Łapu capu
20:50 Minisport +
21:00 Królowa ringu - film obyczajowy, USA/Niemcy 2004
23:00 Premiera: Kinsey - film obyczajowy, USA/Niemcy 2004 
01:05 Blueberry - western, Francja/Meksyk 2004 
03:10 Maratończyk - film kryminalny, USA 1977 
05:15 Wielki podryw - film obyczajowy, Polska 1978

Canal Film Polska.svg
08:30 Odnaleźć przeznaczenie - melodramat, USA 2003
10:00 Łapu capu ekstra - rozrywka
10:30 Nieokiełznana przyroda ogień - film sensacyjny, Kanada/Rumunia/Wielka Brytani 2004
12:00 Diabelski młyn - magazyn filmów animowanych
12:35 Minisport +
12:45 Łapu capu
12:50 Nie przegap
13:00 Rozrachunek - thriller, USA/Niemcy 2004
14:35 Deser: Elektryczność - film krótkometrażowy
14:45 Kochanek - dramat obyczajowy, Rosja 2002
16:30 Przed odlotem - film psychologiczny, Polska 1980
18:05 Rollercoaster - thriller, USA 1977 
20:00 Dogville - thriller, Dania/Szwecja 2003 
22:55 Snowboarder - film akcji, Francja/Szwajcaria 2003 
00:45 Obca krew - film sf, USA 2005 
02:15 Kinsey - film obyczajowy, USA/Niemcy 2004 
04:10 Wielki świat II - komedia, Francja/Hiszpania 2004 
05:35 Cywilizacja jaszczurów - film sf, USA 2004

HBO (Poland)
06:30 Ike: Odliczanie do inwazji - dramat wojenny, USA 2004
08:00 Barbershop II: Z powrotem w interesie - komedia, USA 2004
09:45 W krzywym zwierciadle: Witaj święty Mikołaju II - komedia, USA 2003
11:05 Król Artur - film przygodowy, USA/Irlandia 2004
13:10 Fakir z Bilbao - film przygodowy, Dania 2004
14:35 Grind - komedia, USA 2003
16:20 Skarb narodów - film przygodowy, USA 2004
18:30 Premiera: Domowy front (13) - serial komediowy, USA 2005
18:50 Premiera: Cinema, cinema - magazyn filmowy
19:15 Zakochany bez pamięci - komediodramat, USA 2004
21:00 Rzym (9) - serial obyczajowy, Wielka Brytania/USA 2005
22:00 Premiera: Rzym (10) - serial obyczajowy, Wielka Brytania/USA 2005
22:55 Veronica Guerin - thriller, USA 2003 
00:30 Nowa szata - komedia, USA 2002
02:00 Wzgórze nadziei - melodramat, USA 2003 
04:30 Zakochany bez pamięci - komediodramat, USA 2004

Polonia 1 02-06
06:40 Zorro - film animowany
07:25 Cierpieć z miłości (45) - telenowela, Argentyna
08:10 Top shop
19:00 Moje dzieci, moje życie (72) - telenowela, Brazylia
20:00 Rozgrywki wyższych sfer - telenowela, Argentyna
20:30 Bank samotnych serc
20:45 Łowca rekinów - film przygodowy, Włochy 1979
22:20 Świat jest piękny - film dokumentalny
22:45 Erotyczna giełda - erotyka 
22:55 Program erotyczny - erotyka 
23:35 Niegrzeczne historie - erotyka 
23:55 Amore TV - erotyka 
00:15 Goon - erotyka 
00:35 Night Shop - erotyka 
00:45 Reflex - erotyka 
00:55 Military Shop 
01:05 Erotyczna giełda - erotyka 
01:15 Night Shop - erotyka 
01:25 Program erotyczny - erotyka 
01:45 Night Shop - erotyka 
02:00 Program erotyczny - erotyka 
02:20 Night Shop - erotyka 
02:35 Sex Flirty - erotyka 
02:55 Program erotyczny - erotyka 
03:10 Night Shop - erotyka 
03:25 Program erotyczny - erotyka 
03:40 Night Shop - erotyka 
03:50 Sex Flirty - erotyka  

Canal Sport Polska
05:30    Piłka nożna Liga+Extra - magazyn ligi polskiej    
07:00    Piłka nożna Primera Division - magazyn ligi hiszpańskiej    
07:30    Moto+ - magazyn sportowy    
08:00    Piłka nożna Liga hiszpańska: Mecz Celta Vigo - Real Saragossa    
10:00    Żużel Grand Prix Słowenii    
13:30    Piłka nożna Primera Division - magazyn ligi hiszpańskiej    
14:00    Moto+ - magazyn sportowy    
14:30    Piłka nożna Puchar Anglii: Mecz Chelsea Londyn - FC Liverpool - półfinał    
16:30    Piłka nożna Serie A - magazyn ligi włoskiej    
17:00    Łapu-capu - chochliki telewizyjne    
17:10    Nie przegap - magazyn informacyjny    
17:20    Koszykówka Final Four Euroligi mężczyzn: Mecz Maccabi Tel Awiw - TAU Ceramica - półfinał    
19:40    Wstęp do meczu    
20:00    Piłka nożna Orange Ekstraklasa: Mecz Amica Wronki - Wisła Kraków    
22:15    Koszykówka Final Four Euroligi mężczyzn: Mecz Winterthur Barcelona - CSKA Moskwa - półfinał    
00:25    Wstęp do meczu    
00:45    Piłka nożna Orange Ekstraklasa: Mecz Amica Wronki - Wisła Kraków    
03:05    Piłka nożna Premiership - magazyn ligi angielskiej    
03:45    Koszykówka Final Four Euroligi mężczyzn: Mecz Maccabi Tel Awiw - TAU Ceramica - półfinał

AleKino!2005
08:00    Ostatni seans! Za drzwiami Actors Studio: 10-lecie - serial dokumentalny    
09:40    Znik±d donik±d - film wojenny    
11:15    Słodki zapach sukcesu - film obyczajowy    
13:00    Cicho sza - komediodramat    
15:25    Ostatni seans! Pestka - dramat obyczajowy    
17:05    Wymazane z pamięci - thriller    
18:35    Niezwykła kariera disco - film dokumentalny    
20:00    Legendy Rity - film obyczajowy    
21:50    Zmarły w chwili przybycia - thriller    
23:35    Noc żywych trupów - horror    
01:10    Ostatnie życie we wszech¶wiecie - dramat obyczajowy    
03:00    Za drzwiami Actors Studio: Jodie Foster - serial dokumentalny

Animal Planet 1997
06:00    Na pomoc zwierzętom - serial dokumentalny odc. 39    
06:30    Najzabawniejsze zwierzęta ¶wiata - program rozrywkowy odc. 17    
07:00    Niewiarygodne filmy o zwierzętach - serial dokumentalny odc. 126    
07:30    Małpi biznes - serial dokumentalny odc. 7    
08:00    Na pomoc zwierzętom Australii: Alarm orłów - serial dokumentalny    
08:30    Weterynarze z Abu Dhabi - serial dokumentalny odc. 14    
09:00    Na posterunku - serial dokumentalny odc. 12    
10:00    Łowca krokodyli: Operacja Bunya - serial dokumentalny    
11:00    Policja dla zwierz±t w Houston: Anioł stróż - serial dokumentalny    
12:00    Na pomoc zwierzętom - serial dokumentalny odc. 39    
12:30    Najzabawniejsze zwierzęta ¶wiata - program rozrywkowy odc. 17    
13:00    Niewiarygodne filmy o zwierzętach - serial dokumentalny odc. 126    
13:30    Małpi biznes - serial dokumentalny odc. 7    
14:00    Psy z celi: Jezioro Erie - serial dokumentalny    
15:00    Na posterunku - serial dokumentalny odc. 12    
16:00    Policja dla zwierz±t w Miami: Kłopoty z tygrysem - serial dokumentalny    
17:00    Na pomoc zwierzętom - serial dokumentalny odc. 40    
17:30    Na ratunek przyrodzie - serial dokumentalny odc. 3    
18:00    Niewiarygodne filmy o zwierzętach - serial dokumentalny odc. 127    
18:30    Najzabawniejsze zwierzęta ¶wiata - program rozrywkowy odc. 18    
19:00    Na pomoc zwierzętom Australii: Powrót na wolno¶ć - serial dokumentalny    
19:30    Małpi biznes - serial dokumentalny odc. 8    
20:00    Steve Irwin i weterynarze XXI wieku: Sztuczne oko - serial dokumentalny    
21:00    Zwierzęta na małym i dużym ekranie: Na planie filmu "The Shaggy Dog" - serial dokumentalny    
21:30    Zwierzęta na małym i dużym ekranie: Na planie filmu "Greyfriars Bobby" - serial dokumentalny    
22:00    Policja dla zwierz±t w Houston: Dramat na sali s±dowej - serial dokumentalny    
23:00    Na posterunku: Na pomoc rottweilerom - serial dokumentalny    
23:30    Małpi biznes - serial dokumentalny odc. 8    
00:00    Pogotowie dla zwierz±t: Łapa - serial dokumentalny    
00:30    Weterynaria przyszło¶ci: Sandy - serial dokumentalny    
01:00    Na pomoc zwierzętom - serial dokumentalny odc. 40    
01:30    Na ratunek przyrodzie - serial dokumentalny odc. 3    
02:00    Zwierzęta na małym i dużym ekranie: Na planie filmu "The Shaggy Dog" - serial dokumentalny    
02:30    Zwierzęta na małym i dużym ekranie: Na planie filmu "Greyfriars Bobby" - serial dokumentalny    
03:00    Steve Irwin i weterynarze XXI wieku: Sztuczne oko - serial dokumentalny    
04:00    Na pomoc zwierzętom Australii: Powrót na wolno¶ć - serial dokumentalny    
04:30    Małpi biznes - serial dokumentalny odc. 8    
05:00    Policja dla zwierz±t w Houston: Dramat na sali s±dowej - serial dokumentalny

AXN 2001
06:00    11. godzina - serial obyczajowy odc. 11    
06:50    Amatorzy przygód - serial przygodowy odc. 22    
07:40    Andromeda 4 - serial SF odc. 1/22    
08:30    Herkules - serial sensacyjny odc. 7    
09:20    Bez pardonu - serial kryminalny odc. 19    
10:10    11. godzina - serial obyczajowy odc. 12    
11:00    Andromeda 4 - serial SF odc. 1/22    
11:50    Amatorzy przygód - serial przygodowy odc. 22    
12:40    Herkules - serial sensacyjny odc. 7    
13:30    Bez pardonu - serial kryminalny odc. 19    
14:20    Sprawiedliwo¶ć na 18 kołach 2 - serial sensacyjny odc. 17    
15:10    11. godzina - serial obyczajowy odc. 13    
16:00    Tajne akcje CIA - serial sensacyjny odc. 1/22    
16:50    Andromeda 4 - serial SF odc. 2    
17:35    Herkules - serial sensacyjny odc. 8    
18:25    Bez pardonu - serial kryminalny odc. 20    
19:15    Sprawiedliwo¶ć na 18 kołach 2 - serial sensacyjny odc. 18    
20:05    Dobro kontra zło - serial SF odc. 11    
21:00    Lunatycy - serial SF odc. 8    
21:50    Szpital "Królestwo" - serial grozy odc. 6/15    
22:40    Sprawiedliwo¶ć na 18 kołach 2 - serial sensacyjny odc. 18    
23:30    Dobro kontra zło - serial SF odc. 11    
00:20    Lunatycy - serial SF odc. 8    
01:10    Szpital "Królestwo" - serial grozy odc. 6/15    
01:55    Dobro kontra zło - serial SF odc. 11

BBC Prime
05:30    Kids English Zone - kurs języka angielskiego dla dzieci    
06:00    Nasze otoczenie - program edukacyjny dla dzieci    
06:20    Program geograficzny: Francja - program edukacyjny dla dzieci    
07:00    Balamory - program dla dzieci    
07:20    Teletubisie - serial animowany    
07:45    M±drale - program dla dzieci    
08:00    Fimbles - program dla dzieci    
08:20    Bits i Bobs - serial dla dzieci    
08:35    Naprawdę dziki show - program przyrodniczy    
09:00    Kupić, nie kupić - program dla hobbystów    
09:45    Inwazja na ogród - program ogrodniczy    
11:15    Najsłabsze ogniwo - teleturniej    
12:00    Nasz wspólny przyjaciel - serial kostiumowy    
13:00    Armia tatu¶ka - serial komediowy    
13:30    Szlachetnie urodzona - serial komediowy    
14:00    Muzyka ziemi - program dokumentalny    
15:00    Balamory - program dla dzieci    
15:20    Teletubisie - serial animowany    
15:45    M±drale - program dla dzieci    
16:00    Fimbles - program dla dzieci    
16:20    Bits i Bobs - serial dla dzieci    
16:35    Naprawdę dziki show - program przyrodniczy    
17:00    Co by tu zmienić? - magazyn poradnikowy    
17:30    Targowisko antyków - magazyn dla kolekcjonerów    
18:15    Najsłabsze ogniwo - teleturniej    
19:00    Szpital Holby - serial obyczajowy    
20:00    Kariera Hilary Clinton - program dokumentalny    
21:00    Samochodowe imperium - serial komediowy    
21:30    Dwa piwa i paczka czipsów - serial komediowy    
22:00    Czerwony Karzeł - serial komediowy    
22:30    Lenny Henry: Boki zrywać - program rozrywkowy    
23:00    Top Gear Xtra - talk-show motoryzacyjny    
00:00    Opowie¶ci Kanterberyjskie - serial historyczny    
01:00    Dni, które wstrz±snęły ¶wiatem - program dokumentalny    
02:00    Statek - program dokumentalny    
03:00    Italianissimo - kurs języka włoskiego    
04:30    Kryzys? - program gospodarczy    
05:00    Starting Business English - kurs języka angielskiego

Cinemax (pierwsze logo stacji)
06:00    Dwie panie i drab - komedia    
07:25    Kawa z gwiazdami: Charlize Theron - magazyn filmowy    
07:50    Czuj się jak u siebie - komedia    
09:20    Romans Murphy'ego - komedia romantyczna    
11:05    Najlepsze w Hollywood: Porzucone przed ołtarzem - magazyn filmowy    
11:30    Piękna i Bestia - ba¶ń filmowa    
13:05    Duchy - film obyczajowy    
14:30    Pan i pani Iyer - dramat obyczajowy    
16:30    Kawa z gwiazdami 2: Robert Zemeckis - magazyn filmowy    
16:55    Dwie panie i drab - komedia    
18:25    Czuj się jak u siebie - komedia    
20:00    Nowe spojrzenie Donovan Quick - film obyczajowy    
22:00    Duży, gruby kłamczuch - komedia    
23:25    Więzienie pełne namiętno¶ci - film erotyczny    
00:50    Go¶cie - thriller    
02:20    Postrach nocy - horror    
04:05    Postrach nocy 2 - horror

CNN (2014)
05:30    World Sport    
09:00    Business International    
10:00    World News    
10:30    World Sport    
11:00    Larry King    
12:00    Business International    
13:00    World News Asia    
14:00    World News    
14:30    World Sport    
15:00    World News Asia    
16:00    Your World Today    
20:00    Insight    
20:30    World Business Today    
21:00    World News Europe    
21:30    World Business Today    
22:00    World News Europe    
22:30    World Sport    
23:00    Business International    
00:00    Insight    
00:30    World Sport    
01:00    World News    
01:30    The Daily Show    
02:00    World News    
02:30    International Correspondents    
03:00    Larry King Live    
04:00    World Business This Week - magazyn reporterów    
04:30    Situation Room    
05:00    World News

Cartoon Network 2004TCM 1999
05:35    Ed, Edd i Eddy - serial animowany    
06:00    Atomówki - serial animowany    
06:35    Krowa i kurczak - serial animowany    
07:00    Liga Sprawiedliwych - serial animowany    
07:20    Teen Titans - serial animowany    
07:50    Mroczni i Ľli - serial animowany    
08:15    Kryptonim: Klan na drzewie - serial animowany    
08:40    BliĽniaki Cramp - serial animowany    
09:05    Atomówki - serial animowany    
09:30    Laboratorium Dextera - serial animowany    
10:00    Tom i Jerry - serial animowany    
10:30    Zwariowane melodie - serial animowany    
10:55    Flintstonowie - serial animowany    
11:20    Scooby Doo - serial animowany    
11:45    Kryptonim: Klan na drzewie - serial animowany    
12:10    Atomówki - serial animowany    
12:35    Laboratorium Dextera - serial animowany    
13:00    Chojrak - tchórzliwy pies - serial animowany    
13:25    Johnny Bravo - serial animowany    
13:50    Ed, Edd i Eddy - serial animowany    
14:15    BliĽniaki Cramp - serial animowany    
14:40    Atomówki - serial animowany    
15:05    Laboratorium Dextera - serial animowany    
15:30    Dom dla zmy¶lonych przyjaciół pani Foster - serial animowany    
16:00    Pet Alien - serial animowany    
16:25    Kryptonim: Klan na drzewie - serial animowany    
16:50    Robotboy - serial animowany    
17:15    Harcerz Lazlo - serial animowany    
17:40    Ed, Edd i Eddy - serial animowany    
18:00    Podwójne życie Jagody Lee - serial animowany    
18:30    Xiaolin - pojedynek mistrzów - serial animowany    
19:00    B-Daman - serial animowany    
19:20    Transformers: Cybertron - serial animowany    
19:45    X Men: Ewolucja - serial animowany    
20:15    Scooby Doo - serial animowany    
20:40    Scooby Doo - serial animowany
21:00 Cisco Kid - western, USA 1994
22:35 Zbieg z Alcatraz - dramat kryminalny, USA 1967 
00:05 Szalony koń - komedia, USA 1965 
01:30 Na skraju miasta - dramat obyczajowy, USA 1957 

Discovery Civilisation
09:00    Tajemnice piramid - film dokumentalny    
09:55    Tajemnica jeziora Toplitz - film dokumentalny    
10:50    Wojna i cywilizacja: Krew i żelazo - serial dokumentalny    
11:45    Pola bitew: Monte Cassino - serial dokumentalny    
12:40    Braveheart: Prawda czy fikcja? - film dokumentalny    
13:35    ¦lady starożytno¶ci: Piramida Księżyca - serial dokumentalny    
14:05    Tajne armie Europy: Tajne armie Niderlandów - serial dokumentalny    
15:00    Tajemnice piramid - film dokumentalny    
15:55    Tajemnica jeziora Toplitz - film dokumentalny    
16:50    Wojna i cywilizacja: Krew i żelazo - serial dokumentalny    
17:45    Pola bitew: Monte Cassino - serial dokumentalny    
18:40    Braveheart: Prawda czy fikcja? - film dokumentalny    
19:35    ¦lady starożytno¶ci: Piramida Księżyca - serial dokumentalny    
20:05    Tajne armie Europy: Tajne armie Niderlandów - serial dokumentalny    
21:00    Tajemnice piramid - film dokumentalny    
21:55    Tajemnica jeziora Toplitz - film dokumentalny    
22:50    Wojna i cywilizacja: Krew i żelazo - serial dokumentalny    
23:45    Pola bitew: Monte Cassino - serial dokumentalny    
00:40    Braveheart: Prawda czy fikcja? - film dokumentalny    
01:35    ¦lady starożytno¶ci: Piramida Księżyca - serial dokumentalny    
02:05    Tajne armie Europy: Tajne armie Niderlandów - serial dokumentalny

Discovery Channel 2000-2009
05:30    Narodziny samochodu wy¶cigowego odc. 9    
06:00    Najniebezpieczniejszy zawód ¶wiata: Ostatnie chwile - serial dokumentalny    
07:00    Gladiatorzy II wojny ¶wiatowej: Wojska australijsko-nowozelandzkie    
08:00    Wojny na złomowisku: Pojazdy ¶nieżne - serial dokumentalny    
09:00    Dzika przyroda: Dzika broń - serial dokumentalny    
10:00    Siła burzy: Wybrzeżom na ratunek - serial dokumentalny    
11:00    Narodziny samochodu wy¶cigowego odc. 8    
11:30    Narodziny samochodu wy¶cigowego odc. 9    
12:00    Najniebezpieczniejszy zawód ¶wiata: Ostatnie chwile - serial dokumentalny    
13:00    Gladiatorzy II wojny ¶wiatowej: Wojska australijsko-nowozelandzkie    
14:00    Wojny na złomowisku: Pojazdy ¶nieżne - serial dokumentalny    
15:00    Brainiac - serial dokumentalny odc. 1    
16:00    Superjazda: Projekt "Czarny ford" - serial dokumentalny    
17:00    Rywalizacja: Wielkie kradzieże - spektakularne ucieczki: Kradzież na pływaj±cej fortecy - serial dokumentalny    
18:00    Lotniskowiec: Miasto na morzu - serial dokumentalny    
19:00    Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki - serial dokumentalny odc. 4    
20:00    Amerykański chopper: Motocykl Gillette - serial dokumentalny    
21:00    Wielkie operacje SAS: Operacja Pustynna Burza - serial dokumentalny    
21:30    ¦wiat bez ropy? - film dokumentalny    
23:00    Amerykański hot-rod: Projekt alumatub - serial dokumentalny    
00:00    Strażacy - serial dokumentalny odc. 1    
01:00    Strażacy - serial dokumentalny odc. 2    
02:00    Strażacy - serial dokumentalny odc. 4    
03:00    Łowcy tajemnic: Makbet/Czarownice z Salem - serial dokumentalny    
03:30    Łowcy tajemnic: Pustynne mumie/Widok z oddali - serial dokumentalny    
04:00    Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 35    
04:30    Jak to jest zrobione? - serial dokumentalny odc. 34    
05:00    Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Siła błyskawicy - przekłuty język - serial dokumentalny

HBO 2
05:45    Cinema, cinema - magazyn filmowy    
06:30    Druga strona nieba - dramat przygodowy    
08:20    Sztorm na Bałtyku - dramat katastroficzny    
10:15    Ojciec Goriot - dramat obyczajowy    
12:00    Ella zaklęta - film fantasy    
13:35    Niezno¶ni smarkacze - komedia    
15:00    Księga Ewy - dramat obyczajowy    
16:40    Legenda Johnny'ego Lingo - film przygodowy    
18:10    Radio - dramat obyczajowy    
20:00    Starsza pani musi znikn±ć - komedia    
21:30    Podwodne życie ze Steve'em Zissou - komedia    
23:25    HBO na stojaka! - program rozrywkowy odc. 140    
00:00    Jiminy Glick w Lalawood - komedia    
01:30    Fascynacja - thriller    
03:10    Wielkie nic - komedia    
04:40    Legenda Johnny'ego Lingo - film przygodowy

Jetix
06:00    Dzieciaki z klasy 402 - serial animowany    
06:25    Wy¶cigi NASCAR - serial animowany    
06:50    Jerry i paczka - serial animowany    
07:15    Tutenstein - serial animowany    
07:40    Sonic X - serial animowany    
08:05    A.T.O.M. Alpha Teens On Machines - serial animowany    
08:30    Rodzina Tofu - serial animowany    
08:55    Power Rangers Dino Thunder - serial przygodowy    
09:20    Power Rangers Dino Thunder - serial przygodowy    
09:40    Dzieciaki z klasy 402 - serial animowany    
10:00    ¦wiat według Ludwiczka - serial animowany    
10:25    Super Robot Monkey Team Hyperforce Go! - serial animowany    
10:40    W.I.T.C.H. - serial animowany    
11:05    W.I.T.C.H. - serial animowany    
11:30    Odlotowe agentki - serial animowany    
11:50    Odlotowe agentki - serial animowany    
12:15    Sonic X - serial animowany    
12:40    Ach, ten Andy! - serial animowany    
13:30    Ach, ten Andy! - serial animowany    
13:50    Jerry i paczka - serial animowany    
14:15    Dzieciaki z klasy 402 - serial animowany    
14:35    ¦wiat według Ludwiczka - serial animowany    
15:00    Pucca - serial animowany    
15:10    A.T.O.M. Alpha Teens On Machines - serial animowany    
15:35    Super Robot Monkey Team Hyperforce Go! - serial animowany    
16:00    Rodzina Tofu - serial animowany    
16:25    Sonic X - serial animowany    
16:50    W.I.T.C.H. - serial animowany    
17:10    W.I.T.C.H. - serial animowany    
17:30    Dziwne przypadki w Blake Holsey - serial przygodowy    
17:55    Odlotowe agentki - serial animowany    
18:20    Odlotowe agentki - serial animowany    
18:40    Super Robot Monkey Team Hyperforce Go! - serial animowany    
19:00    Teenage Mutant Ninja Turtles - serial animowany    
19:25    A.T.O.M. Alpha Teens On Machines - serial animowany    
19:50    Król szamanów - serial animowany    
20:10    Król szamanów - serial animowany    
20:35    Spiderman - serial animowany    
21:00    Spiderman - serial animowany    
21:20    X-Men - serial animowany    
21:45    X-Men - serial animowany    
22:05    Super Robot Monkey Team Hyperforce Go! - serial animowany    
22:30    Wy¶cigi NASCAR - serial animowany    
22:50    Incredible Hulk - serial animowany    
23:15    M.A.S.K. - serial animowany    
23:35    Shin-Chan - serial animowany

ZigZap logo 2007Hyper
06:00    Jakub Jakub 2: Jakub Jakub i wielka zamiana - serial animowany odc. 16    
06:25    Gruby pies Mendoza: Poszukiwacze przygód - serial animowany odc. 5    
06:50    Ziemniak, ostatnie starcie: Rycerz z Zakonu Pizzy/Pizzu¶ Luigi - serial animowany odc. 20    
07:00    Maqlatura - program dla młodzieży    
07:10    Szał na Amandę - serial komediowy odc. 28    
07:40    Klub Winx 2: Wy¶cig z czasem - serial animowany odc. 11    
08:05    Sabrina - serial animowany odc. 44    
08:30    Sabrina - serial animowany odc. 45    
08:55    Trollz: Dziwny smok - serial animowany odc. 18    
09:20    Martin Tajemniczy 2 - serial animowany odc. 6    
09:45    Wybraniec smoka: Wybór - serial animowany odc. 1    
10:10    Wybraniec smoka: Wybór - serial animowany odc. 2    
10:35    Kod Lyoko - serial animowany odc. 10    
11:00    Maqlatura - program dla młodzieży    
11:10    Jakub Jakub 2: Jakub Jakub i pranie mózgu - serial animowany odc. 17    
11:35    Gruby pies Mendoza: Cebulak i dinozaury - serial animowany odc. 6    
12:05    Ziemniak, ostatnie starcie: Rycerz Dandys/Dzień zagłady smoka - serial animowany odc. 21    
12:15    Krewni i znajomi królika - program dla nastolatków    
12:45    ¦wiat nonsensów u Stevensów - serial familijny odc. 46    
13:00    6 w pracy 2: Guru - serial animowany odc. 2    
13:30    Lizzie McGuire: Mama atakuje - serial komediowy odc. 5    
14:00    Klinika pod kangurem - serial przygodowy odc. 16    
14:30    ¦wiat nonsensów u Stevensów - serial familijny odc. 47    
15:00    Maqlatura - program dla młodzieży    
15:10    Klub Winx 2: Poł±czenie Winx - serial animowany odc. 12    
15:35    Sabrina - serial animowany odc. 46    
16:00    Sabrina - serial animowany odc. 47    
16:25    Trollz: Szkolna wycieczka - serial animowany odc. 19    
16:55    Martin Tajemniczy 2 - serial animowany odc. 7    
17:20    Wybraniec smoka - serial animowany odc. 3    
17:45    Wybraniec smoka - serial animowany odc. 4    
18:10    Kod Lyoko - serial animowany odc. 11    
18:35    6 w pracy 2: Dziewczyna khaki - serial animowany odc. 3    
19:00    Maqlatura - program dla młodzieży    
19:10    Wielka płyta - program dla nastolatków    
19:35    Lizzie McGuire: Wybór zawodu - serial komediowy odc. 6    
20:00    Klinika pod kangurem - serial przygodowy odc. 17    
20:30    Szał na Amandę - serial komediowy odc. 27
21:00 Gilgamesh (2) - serial animowany
21:20 Java Games
21:30 Review territory
22:00 Making of "V jak Vendetta" - reportaż
22:30 Fresh Air
23:00 Klipy
23:30 Game Play
23:45 Klipy
00:00 Hyper Classic
00:30 Gilgamesh (1) - serial animowany

Mini Mini (2003-2011)
06:00    Przygody Bolka i Lolka - serial animowany odc. 2    
06:10    Przygody Bolka i Lolka - serial animowany odc. 3    
06:20    Przygody Bolka i Lolka - serial animowany odc. 4    
06:30    Rupert - serial animowany odc. 7    
06:55    Przygody Bolka i Lolka - serial animowany odc. 36    
07:05    Olinek Okr±glinek - serial animowany odc. 10    
07:30    Witaj, Franklin - serial animowany odc. 3    
07:55    Pingu - serial animowany odc. 56    
08:00    Noddy - serial animowany odc. 76    
08:10    Powiedz to z Noddym - kurs języka angielskiego    
08:15    Kasztaniaki - serial animowany odc. 49    
08:25    Pingu - serial animowany odc. 58,59    
08:35    Przygody Błękitnego Rycerzyka - serial animowany odc. 11    
08:45    Reksio - serial animowany odc. 11    
09:00    Mali odkrywcy - serial animowany odc. 61,62    
09:10    Listonosz Pat - serial animowany odc. 35    
09:25    Czerwony traktorek - serial animowany odc. 9    
09:35    ¦wiat Allegry - serial animowany odc. 47    
10:00    ¦wiat Elmo - serial animowany odc. 15    
10:15    Bawmy się, Sezamku - serial animowany    
10:40    Globtroter Grover - serial animowany odc. 14    
10:45    Sesame English - serial animowany odc. 49    
11:00    Noddy - serial animowany odc. 75    
11:10    Powiedz to z Noddym - kurs języka angielskiego)    
11:15    Kasztaniaki - serial animowany odc. 48    
11:25    Pingu - serial animowany odc. 56,57    
11:35    Przygody Błękitnego Rycerzyka - serial animowany odc. 10    
11:45    Reksio - serial animowany odc. 10    
12:00    Podróże Kapitana Klipera - serial animowany odc. 10    
12:10    Małe zoo Lucy - serial animowany odc. 44    
12:25    Tabaluga - serial animowany odc. 44    
12:45    Tęczowe rybki - serial animowany odc. 22    
13:00    Pszczółka Maja - serial animowany odc. 2    
13:25    Pszczółka Maja - serial animowany odc. 3    
13:50    Przygód kilka wróbla Ćwirka - serial animowany odc. 39    
14:00    Przygody Bolka i Lolka - serial animowany odc. 64    
14:10    Przygody Bolka i Lolka - serial animowany odc. 65    
14:20    Przygody Bolka i Lolka - serial animowany odc. 1    
14:30    Rupert - serial animowany odc. 6    
14:55    Przygody Bolka i Lolka - serial animowany odc. 35    
15:05    Olinek Okr±glinek - serial animowany odc. 9    
15:30    Witaj, Franklin - serial animowany odc. 2    
15:55    Pingu - serial animowany odc. 55    
16:00    Mali odkrywcy - serial animowany odc. 59,60    
16:10    Listonosz Pat - serial animowany odc. 34    
16:25    Czerwony traktorek - serial animowany odc. 8    
16:35    ¦wiat Allegry - serial animowany odc. 46    
17:00    ¦wiat Elmo - serial animowany odc. 52    
17:15    Bawmy się, Sezamku - serial animowany    
17:40    Globtroter Grover - serial animowany odc. 13    
17:45    Sesame English - serial animowany odc. 48    
18:00    Podróże Kapitana Klipera - serial animowany odc. 9    
18:10    Małe zoo Lucy - serial animowany odc. 43    
18:25    Tabaluga - serial animowany odc. 43    
18:45    Tęczowe rybki - serial animowany odc. 21    
19:00    Pszczółka Maja - serial animowany odc. 52    
19:25    Pszczółka Maja - serial animowany odc. 1    
19:50    Przygód kilka wróbla Ćwirka - serial animowany odc. 38

MTV logo.svg
06:00    Starter - klipy na dobry pocz±tek dnia    
07:00    Penetratorzy - sekrety alkowy    
08:00    Starter - klipy na dobry pocz±tek dnia    
09:00    MTV kofeina - energetyzuj±ce teledyski    
11:30    Barrio 10 - styl ulicy    
12:00    US Top 10 - notowanie kawałków zza oceanu    
13:00    The Ashlee Simpson Show - program autorski    
14:30    N-Style - magazyn sportów ekstremalnych    
15:00    Tramwajówka - notowanie hiphopowe    
16:00    Making The Band - casting na zespół    
16:30    Penetratorzy - sekrety alkowy    
17:00    Date My Mom - rodzice testuj± kandydatów na przyszłych partnerów swoich dzieci    
17:30    The Real World - reality show    
18:00    Road Rules - MTV w podróży    
18:30    True Life: Pojedynkuję się na rymy - cała prawda o młodzieży    
19:30    W rytmie MTV - szkoła tańca    
20:00    Kontra - bitwa na teledyski    
21:00    MTV wkurza - test wytrzymało¶ci emocjonalnej    
21:30    Zakład - ile zrobisz dla kasy?    
22:00    Jackass - kultowe reality show    
22:30    Wild Boyz - z kamer± w¶ród zwierz±t    
23:00    Dirty Sanchez - do pierwszej krwi    
23:30    MTV wkurza - test wytrzymało¶ci emocjonalnej    
00:00    Zakład - ile zrobisz dla kasy?    
00:30    Jackass - kultowe reality show    
01:00    PartyZone - klubowe rytmy    
04:00    Bezsenno¶ć z MTV - klipy dla nocnych marków

Vh1-1-logo-png-transparent
06:00    VH1 Hits - hity dekady    
10:00    Moja muzyka    
11:00    Trippin" - w podróży z Cameron Diaz    
11:30    Rodzina Osbourne'ów - reality show    
12:00    Best of Charts - hity z pierwszych miejsc przebojów    
13:00    So 80's - największe hity sprzed 20 lat    
13:30    Smells Like 90's - przeboje ery grange'u    
14:00    VH1 Hits - hity dekady    
16:00    Polonez - polskie hity    
17:00    Na temat - klipy z kluczem    
18:00    Best of Charts - hity z pierwszych miejsc przebojów    
19:00    Smells Like 90's - przeboje ery grange'u    
19:30    Fabulous Life of...: Victoria & David Beckham - kulisy życia prywatnego gwiazd    
20:00    Fabulous Life of...: Brat Pack - kulisy życia prywatnego gwiazd    
20:30    Fabulous Life of...: Gadżety gwiazd - kulisy życia prywatnego gwiazd    
21:30    Countdown - hity jednego artysty lub zespołu    
22:30    Greatest Hits - oldies but goldies w wydaniu polskim i zagranicznym    
23:00    Chillout - teledyski dla nocnych marków    
00:00    Disco Night - przeboje muzyki disco i dance    
00:01    VH1 Hits - hity dekady    
04:00    Chillout - teledyski dla nocnych marków

National Geographic Channel 2008
08:00    Urodzeni mordercy: W±ż - serial dokumentalny    
09:00    Technika, która ratuje życie - film dokumentalny    
10:00    Kulisy 11 wrze¶nia: Godzina zero - serial dokumentalny    
11:00    Wierzyć, nie wierzyć?: Kręgi w zbożu - serial dokumentalny    
12:00    Hood i Bismarck - morska bitwa - film dokumentalny odc. 2-ost.    
13:00    Urodzeni mordercy: W±ż - serial dokumentalny    
14:00    Technika, która ratuje życie - film dokumentalny    
15:00    Kulisy 11 wrze¶nia: Godzina zero - serial dokumentalny    
16:00    Polowanie na my¶liwego: ¦mierć w Australii - serial dokumentalny    
17:00    Nie¶miertelny Egipt - w poszukiwaniu grobowców - film dokumentalny    
18:00    Odkrycia z napędem Duracell: Zamarzn±ć, by żyć - serial dokumentalny    
18:30    Sztormowe opowie¶ci: Osuwiska w Sarno - serial dokumentalny    
19:00    Urodzeni mordercy: W±ż - serial dokumentalny    
20:00    Hood i Bismarck - morska bitwa - film dokumentalny odc. 2-ost.    
21:00    Złamanie kodu Leonarda da Vinci - film dokumentalny    
22:00    Mafia: Mafia globalna - serial dokumentalny    
23:00    Katastrofa w przestworzach: Awaryjne wodowanie - serial dokumentalny    
00:00    Złamanie kodu Leonarda da Vinci - film dokumentalny    
01:00    Odkrycia z napędem Duracell: Zamarzn±ć, by żyć - serial dokumentalny    
01:30    Sztormowe opowie¶ci: Osuwiska w Sarno - serial dokumentalny

Planete logo 2004
06:45    Legendarne samoloty 2: A-10 Whartog - serial dokumentalny odc. 3/14    
07:35    Morskie legendy: Łowcy krokodyli - serial dokumentalny odc. 11/13    
08:05    Lotnictwo morskie: Dauphine - serial dokumentalny odc. 11-ost.    
08:55    Paul Klee. Milczenie anioła - film dokumentalny    
09:50    Mondrian od naturalizmu do abstrakcji - film dokumentalny    
10:45    Legendarne samoloty 2: KC-135 Stratotanker - serial dokumentalny odc. 9/14    
11:40    Legendarne samoloty 2: C-17 Globemaster - serial dokumentalny odc. 10/14    
12:35    Morskie legendy: Człowiek, który rozmawia z rekinami - serial dokumentalny odc. 1/13    
13:05    Władczyni fal: Zmiana warty - serial dokumentalny odc. 4/5    
13:55    Władczyni fal: Przestrzeń kosmiczna - nowy ocean - serial dokumentalny odc. 5-ost.    
14:45    Zielona karta - serial dokumentalny odc. 9/31    
15:15    UFO - prawdy i kłamstwa - film dokumentalny    
16:10    Moje miasto: Johannesburg, Lizbona - serial dokumentalny    
16:40    Festiwal walki - film dokumentalny    
16:50    Stulecie: Wolno¶ć - serial dokumentalny odc. 8/13    
17:45    Zielona Brygada: Las nie tylko dla rakiet - serial dokumentalny odc. 9/12    
18:15    Stulecie: Katastrofa - serial dokumentalny odc. 9/13    
19:15    Mistrzowie piłki: Ronaldo - serial dokumentalny odc. 10/26    
19:45    Mapy brazylijskich miast: Sao Paulo - film dokumentalny odc. 3-ost.    
20:15    Władcy duchów: Przyjaciel ludu Ndorobo - serial dokumentalny odc. 13-ost.    
20:45    Życie w stanie nieważko¶ci - film dokumentalny    
21:40    Romero - ¶mierć arcybiskupa - film dokumentalny    
22:40    Zielona karta - serial dokumentalny odc. 4/31    
23:10    Zielona Brygada: Niebezpieczeństwo w rezerwacie Nourages - serial dokumentalny odc. 4/12    
23:40    Anioły lawin - film dokumentalny    
00:35    OdnaleĽć Bam - film dokumentalny    
01:30    Mapy brazylijskich miast: Rio de Janeiro - film dokumentalny odc. 3-ost.    
02:05    Kobiety na sprzedaż - film dokumentalny    
03:05    Zielona karta - serial dokumentalny odc. 23/31    
03:35    Zielona karta - serial dokumentalny odc. 24/31

Reality TV (2002)
06:00    Patrol miejski - serial dokumentalny    
06:50    Powietrzni ratownicy    
07:15    Policja - serial dokumentalny    
07:40    Graniczny patrol - serial dokumentalny    
08:05    Cisza przed burz± - serial dokumentalny    
08:55    Dlaczego? - serial dokumentalny    
09:20    Kod 3 - serial dokumentalny    
09:50    Przechytrzyć ¶mierć - serial dokumentalny    
10:15    Waga w dół - serial dokumentalny    
10:40    Z kronik policyjnych - serial dokumentalny    
11:05    Studenci medycyny - serial dokumentalny    
11:30    Historia z pierwszej ręki: niezwykły poeta - serial dokumentalny    
12:20    Szpital dziecięcy - serial dokumentalny    
13:10    Zwierzęce pogotowie - serial dokumentalny    
13:35    Patrol miejski - serial dokumentalny    
14:25    Waga w dół - serial dokumentalny    
14:50    Graniczny patrol - serial dokumentalny    
15:15    Diagnoza nieznana: Cicha ¶mierć - serial dokumentalny    
16:10    Przechytrzyć ¶mierć - serial dokumentalny    
16:35    Oko za oko - serial dokumentalny    
17:00    Dlaczego? - serial dokumentalny    
17:30    Zwierzęce pogotowie - serial dokumentalny    
18:00    Studenci medycyny - serial dokumentalny    
18:30    Historia z pierwszej ręki: niezwykły poeta - serial dokumentalny    
19:30    Szpital dziecięcy - serial dokumentalny    
20:30    SAS - tylko dla twardzieli - serial dokumentalny    
21:00    Medycyna s±dowa - serial dokumentalny    
22:00    Nadludzkie zdolno¶ci - serial dokumentalny    
23:00    Bo to złe kobiety były - film dokumentalny    
23:30    Zdrada - serial dokumentalny    
00:25    Od ¶rodka - serial dokumentalny    
01:15    Medycyna s±dowa - serial dokumentalny    
01:40    Waga w dół - serial dokumentalny    
02:05    Nadludzkie zdolno¶ci - serial dokumentalny    
02:55    Karty chorobowe - serial dokumentalny    
03:20    SAS - tylko dla twardzieli - serial dokumentalny    
03:50    Zdrada - serial dokumentalny    
04:35    Dlaczego? - serial dokumentalny    
05:00    Szalej±ce żywioły - serial dokumentalny

Tele 5 2002-2006
06:55    Prognoza pogody    
07:00    Waleczne serca - serial fabularno-dokumentalny    
07:30    ¦wiat wokół nas - serial dokumentalny    
07:45    Akwanauci - serial dokumentalny odc. 8/46    
08:15    Czynnik PSI - serial SF odc. 37/88    
09:10    Telezakupy    
11:05    Na zawsze razem - komediodramat    
12:50    Akademia fitnessu i kulturystyki - program sportowy    
13:20    Klubowicze - program rozrywkowy    
13:35    Waleczne serca - serial fabularno-dokumentalny    
13:50    Telezakupy    
14:20    Prognoza pogody    
14:25    Łowca - serial sensacyjny odc. 19/22    
15:15    Żar tropików - serial sensacyjny odc. 20/44    
16:20    The Club - program rozrywkowy    
17:00    Prognoza pogody    
17:10    Werdykt - program publicystyczny    
18:15    Czynnik PSI - serial SF odc. 59/88    
19:10    Klubowicze - program rozrywkowy    
19:30    Waleczne serca - serial fabularno-dokumentalny    
19:55    Prognoza pogody    
20:00    Grób - thriller    
21:50    Prognoza pogody    
22:00    Plusy dodatnie, plusy ujemne - program publicystyczny    
22:50    Bezwiedne figle - dramat obyczajowy    
00:45    Zabójczy seks - film erotyczny    
02:15    Rybia nocka

Tvp3warszawa
06:40    Telekurier - magazyn reporterów    
07:10    Ksi±żki z górnej półki - prezentacje - magazyn    
07:30    Kurier - program informacyjny    
07:40    Prognoza pogody    
07:45    Telewizyjny Kurier Warszawski - program informacyjny    
08:00    Kontr-o-wersje - program publicystyczny    
08:25    Prognoza pogody dla Warszawy i Mazowsza    
08:30    Kurier - program informacyjny    
08:35    Kurier gospodarczy - flesz    
08:40    Kurier sportowy - flesz    
08:45    Prognoza pogody    
08:50    Go¶ć dnia - wywiad    
09:00    Transmisja obrad Sejmu RP    
09:30    Kurier - wersja graficzna    
09:35    Transmisja obrad Sejmu RP    
10:30    Kurier - wersja graficzna    
10:35    Transmisja obrad Sejmu RP    
11:30    Kurier - wersja graficzna    
11:35    Transmisja obrad Sejmu RP    
12:30    Kurier - wersja graficzna    
12:35    Transmisja obrad Sejmu RP    
13:30    Kurier - wersja graficzna    
13:35    Transmisja obrad Sejmu RP    
14:30    Kurier - wersja graficzna    
14:35    Transmisja obrad Sejmu RP    
15:30    Kurier - wersja graficzna    
15:35    Transmisja obrad Sejmu RP    
16:10    Rozmowa dnia - program publicystyczny    
16:30    Kurier - program informacyjny    
16:40    Prognoza pogody    
16:45    Wiadomo¶ci Kuriera - program informacyjny    
16:50    Dzieje Warszawy - cykl dokumentalny    
17:00    Wroński beat - program muzyczny    
17:30    Kurier - program informacyjny    
17:45    Prognoza pogody    
17:50    Wywiad Kuriera    
18:00    Telewizyjny Kurier Warszawski - program informacyjny    
18:30    Qultura - magazyn kulturalny    
19:00    Album Mazowsza - magazyn kulturalny    
19:20    Kulturalny wywiad - wywiady z ludĽmi ze ¶wiata kultury    
19:30    Wroński beat - program muzyczny    
20:00    Telekurier - magazyn reporterów    
20:30    Kurier - program informacyjny    
20:50    Studio pogoda    
21:00    Echa dnia - program publicystyczny    
21:30    Kurier gospodarczy - program informacyjny    
21:40    Prognoza pogody    
21:45    Kurier Warszawy i Mazowsza - program informacyjny    
22:00    Wiadomo¶ci sportowe    
22:05    Wywiad Kuriera    
22:15    To jest temat - magazyn reporterów    
22:30    Kurier - program informacyjny    
22:45    Kurier sportowy - program informacyjny    
22:55    Studio pogoda    
23:00    Uwierz w dokument: Murarz - film dokumentalny    
23:20    Uwierz w dokument: Zegarek - film dokumentalny    
23:30    Uwierz w dokument: Drukarz - film dokumentalny    
23:40    Tylko strach - dramat obyczajowy    
01:15    Telekurier - magazyn reporterów    
01:40    Kurier - program informacyjny    
01:55    Kurier sportowy - program informacyjny    
02:00    Studio pogoda    
02:05    Echa dnia - program publicystyczny

SK TVN24
06:00    Poranek TVN 24    
06:15    Skrót informacji, Prognoza pogody    
06:30    Serwis informacyjny, Prognoza pogody    
06:45    Skrót informacji, Prognoza pogody    
06:50    Przegl±d prasy ekonomicznej    
07:00    Serwis informacyjny, Prognoza pogody    
07:15    Skrót informacji, Prognoza pogody, Serwis sportowy    
07:30    Serwis informacyjny, Prognoza pogody    
07:45    Skrót informacji, Prognoza pogody    
08:00    Serwis informacyjny, Prognoza pogody    
08:15    Skrót informacji, Prognoza pogody    
08:30    Serwis informacyjny, Prognoza pogody    
08:45    Skrót informacji, Prognoza pogody    
08:50    Przegl±d prasy ekonomicznej    
09:00    Skrót informacji    
09:03    Bilans - magazyn ekonomiczny    
09:10    Go¶ć poranny - wywiad    
09:30    Serwis informacyjny, Prognoza pogody    
09:45    Skrót informacji    
09:50    Bilans - magazyn ekonomiczny    
10:00    Serwis informacyjny - magazyn informacyjny    
10:30    Serwis informacyjny, Prognoza pogody    
10:45    Skrót informacji, Serwis biznesowy    
11:00    Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Serwis sportowy    
11:30    Serwis informacyjny, Prognoza pogody    
11:45    Skrót informacji, Serwis biznesowy    
12:00    Serwis informacyjny - magazyn informacyjny    
12:30    Serwis informacyjny, Prognoza pogody    
12:45    Skrót informacji, Serwis biznesowy    
13:00    Serwis informacyjny - magazyn informacyjny    
13:30    Serwis informacyjny, Prognoza pogody    
13:45    Skrót informacji, Serwis biznesowy    
14:00    Serwis informacyjny - magazyn informacyjny    
14:30    Serwis informacyjny, Prognoza pogody    
14:45    Skrót informacji, Internet 24, Serwis biznesowy    
15:00    Serwis informacyjny - magazyn informacyjny    
15:30    Serwis informacyjny, Prognoza pogody    
15:50    Serwis biznesowy    
16:00    TVN Fakty    
16:15    Serwis sportowy    
16:20    Bilans - magazyn ekonomiczny    
16:30    Raport popołudniowy, Prognoza pogody    
17:00    Skrót informacyjny, Internet 24    
17:05    Multikino - magazyn filmowy    
17:30    24 godziny, Prognoza pogody    
18:00    24 godziny, Prognoza pogody    
18:30    Skaner polityczny - magazyn    
18:50    Supermeteo    
19:00    TVN Fakty    
19:30    Bilans - magazyn ekonomiczny    
20:00    Raport wieczorny, Prognoza pogody    
20:30    Żadnych granic - program Jacka Pałasińskiego    
20:48    Prognoza pogody    
20:50    Sportowe podsumowanie dnia    
21:00    24 godziny, Prognoza pogody    
21:30    24 godziny, Prognoza pogody    
22:00    Serwis informacyjny - magazyn informacyjny    
22:10    Szkło kontaktowe - program rozrywkowy odc. 1    
22:30    Skrót informacji    
22:35    Szkło kontaktowe - program rozrywkowy odc. 2    
22:50    Supermeteo    
23:00    Skrót informacji    
23:03    Bilans - magazyn ekonomiczny    
23:30    Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Internet 24    
00:00    Skrót informacji, Prognoza pogody    
00:03    Żadnych granic - program Jacka Pałasińskiego    
00:25    Serwis sportowy    
00:30    Skrót informacji    
00:35    Firma - magazyn    
00:50    Sportowe podsumowanie dnia    
01:00    TVN Fakty    
01:30    24 godziny - magazyn informacyjny    
02:30    Szkło kontaktowe - program rozrywkowy    
03:10    Portfel - magazyn ekonomiczny    
03:30    Skrót informacji    
03:35    Bilans - magazyn ekonomiczny    
03:55    Serwis sportowy    
04:00    TVN Fakty    
04:30    24 godziny - magazyn informacyjny

VIVA Logo blue-yelloyrtw.svg
06:00    Planet VIVA - najnowsze hity    
11:00    Gwiazdograj    
11:30    Parot    
12:00    Kochlik    
12:20    Rendez-vous - program rozrywkowy    
12:30    Gwiazdograj    
13:00    Parot    
13:30    Kochlik    
14:00    Tom kultury - magazyn kulturalny    
14:10    Rap fura    
15:00    In & Out - wiadomo¶ci ze ¶wiata show-biznesu    
15:50    Tom kultury - magazyn kulturalny    
16:00    VIVAMOVIE - tajemnice filmowego show-biznesu    
17:00    Download Charts - program rozrywkowy    
17:50    Rendez-vous - program rozrywkowy    
18:00    Parot    
18:30    Kochlik    
19:00    Parot    
19:30    Gwiazdograj    
19:50    Tom kultury - magazyn kulturalny    
20:00    Personality - teledyskowy życiorys wybranej gwiazdy    
21:00    Planet VIVA - najnowsze hity    
21:50    Tom kultury - magazyn kulturalny    
22:00    Eurotop - lista przebojów    
22:50    Rendez-vous - program rozrywkowy    
23:00    Club Rotation - potężna dawka muzyki klubowej na żywo    
00:00    Hitbuster - program muzyczny    
01:00    Nightrider

Trace.TV logo
06:00     Code     
06:15     Urban Hit     
07:00     India     
09:00     Code     
09:15     Playlist     
11:15     Urban Hit     
12:00     Code     
12:15     Playlist     
14:00     America     
14:30     Code     
14:45     Playlist     
15:15     Urban Hit     
16:00     Code     
16:15     Playlist     
18:00     Maghreb     
18:30     Code     
18:45     Playlist     
20:30     Code     
20:45     Urban Hit     
21:30     Playlist     
23:00     Europe     
23:30     Code     
23:45     Playlist     
01:30     Code     
01:45     Playlist     
03:30     Code     
03:45     Playlist

TVN Siedem 2002-2008
5.25 Nie ma sprawy (39-ost.) - serial
6.15 Telesklep
7.15 Kobra: Oddział specjalny (13/32) - serial
8.20 Zaklęte serce (57/135) - telenowela
9.10 Ostry dyżur (38/48) - serial
10.05 Nocny kurs (12/22) - serial
11.05 Telesklep
12.55 Mania grania - teleturniej
13.50 Żarty na bok (1/36) - serial
14.45 Zaklęte serce (58/135) - telenowela
15.35 Usterka - serial fabularno-dokumentalny
16.10 Pępek świata (5/15) - serial 
16.40 Przyjaciele (22/24) - seria!
17.10 Ostry dyżur (39/48) - serial
18.10 Nocny kurs (13/22) - serial
19.10 Pępek świata (6/15) - serial
19.40 Przyjaciele (23/24) - serial
20.10 Gremliny 2 - komedia SF, USA 1990, reż. Joe Dante, wyk. Zach Galligan, Phoebe Cates 
22.20 Strefa zrzutu - film sensacyjny, USA 1994, reż. John Badham, wyk. Wesley Snipes
0.25 Dowody zbrodni (3/23) - serial
1.20 Usterka - serial fabularno-dokumentalny
1.50 Akta zbrodni (12/22) - serial dokumentalny
2.15 Telesklep
2.45 Zakończenie programu 

Europa Europa (2003-2006)
08.00 Cinemania (157) - magazyn filmowy. Studio Company, 2006, 20 min.
08.30 Mój kuzyn-Monstrum (Moj swadnyj brat Frankenstein) Dramat, Rosja, 2004, 111 min.
10.30 Jak kochają czarownice (Un amour de sorciere) komedia, melodramat, Francja, 1997, 102 min.
12.20 Do widzenia, Nedo (Auf Wiedersehen, Neda) dramat, Niemcy, 2000, 87 min.
13.55 Kieślowski - Lekcja filmowania (Kieślowski - La Lecon De Cinema) film krótkometrażowy, Francja, 1994, 30 min.
14.30 Pożegnanie z filmem: Roku pańskiego (Nell' Anno Del Signore) komedia, Włochy/Francja, 1969, 118 min.
16.35 Róża i Kornelia (Rosa e Cornelia) dramat, Włochy, 2000, 84 min.
18.10 Jak kochają czarownice (Un amour de sorciere) komedia, melodramat, Francja, 1997, 102 min.
20.00 Mały Budda (Little Buddha) Dramat, Lichtenstein/Anglia/Francja, 1993, 123 min.
22.10 Siedemnaście lat (Guo nian hui jia) Dramat, Włochy/Chiny, 1999, 83 min.
23.45 Czarująca Melissa (Delicieuse Melisa - Le Cadeau d'Ana 2) Film erotyczny, Francja, 2003, 47 min.
00.40 Pożądanie i pieniądze (Wages Of Lust) film erotyczny, Francja, 2001, 89 min.
02.15 Kochankowie: francuska dogma (Lovers: A French Dogma) dramat romantyczny, Francja, 1999, 100 min.

Canal Sport 2 (2004-2009)
06:00     CANAL+ SPORT2 - weekendowy serwis sportowy
12:00     CANAL+ SPORT2 - weekendowy serwis sportowy
18:00     CANAL+ SPORT2 - weekendowy serwis sportowy
20:20     Koszykówka Final Four Euroligi mężczyzn: Mecz Winterthur Barcelona - CSKA Moskwa półfinał

Romantica logo 2004
06.00    (2nd Chance) Kiedy będziesz moją (Cuando Seas Mia) (Część 227) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Rafael Gutierrez, wyk. Silvia Navarro, Sergio Basanez, Anette Michel, (50 min.).
07.00    (Premiere) Niewolnica Isaura (A Escrava Isaura) (Część 36) telenowela - Brazylia 2004, reż. Emilio di Biasi, Herval Rossano, wyk. Bianca Rinaldi, Rubens de Falco, Leopoldo Pacheco, Theo Becker, (50 min.).
08.00    (Premiere) Żona Lorenza (La Mujer de Lorenzo) (Część 10) - telenowela Peru/Wenezuela 2003, reż. Luis Barrios, Jorge Tapia, wyk. Guillermo Perez, Carolina Tejera, Adriana Louvier, Yul Burkle, Andrea Montenegro, (55 min.).
09.00    (Premiere) Marzenia nic nie kosztują (Sonar no cuesta nada) (Część 20) - telenowela, Wenezuela/USA 2005, reż. Yaki Ortega, Tito Rojas, Arquimedes Riero, wyk. Christian de la Fuente, Karyme Lozano, Laura Zapata, Olivia Collins, Victor Camara, (50 min.).
10.00    (Premiere) Niewolnica Isaura (A Escrava Isaura) (Część 36) telenowela - Brazylia 2004, reż. Emilio di Biasi, Herval Rossano, wyk. Bianca Rinaldi, Rubens de Falco, Leopoldo Pacheco, Theo Becker, (50 min.).
11.10    (2nd Chance) Soledad (Soledad) (Część 112) - telenowela, Peru 2000, reż. Danny Gavidia, wyk. Coraima Torres, Guillermo Perez, Lupita Ferrer, Karina Calmet, (50 min.).
12.00    (2nd Chance) Kiedy będziesz moją (Cuando Seas Mia) (Część 227) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Rafael Gutierrez, wyk. Silvia Navarro, Sergio Basanez, Anette Michel, (50 min.).
13.00    (Premiere) Żona Lorenza (La Mujer de Lorenzo) (Część 10) - telenowela Peru/Wenezuela 2003, reż. Luis Barrios, Jorge Tapia, wyk. Guillermo Perez, Carolina Tejera, Adriana Louvier, Yul Burkle, Andrea Montenegro, (55 min.).
14.00    (Premiere) Marzenia nic nie kosztują (Sonar no cuesta nada) (Część 20) - telenowela, Wenezuela/USA 2005, reż. Yaki Ortega, Tito Rojas, Arquimedes Riero, wyk. Christian de la Fuente, Karyme Lozano, Laura Zapata, Olivia Collins, Victor Camara, (50 min.).
15.00    (Premiere) Niewolnica Isaura (A Escrava Isaura) (Część 36) telenowela - Brazylia 2004, reż. Emilio di Biasi, Herval Rossano, wyk. Bianca Rinaldi, Rubens de Falco, Leopoldo Pacheco, Theo Becker, (50 min.).
16.00    (Premiere) Żona Lorenza (La Mujer de Lorenzo) (Część 10) - telenowela Peru/Wenezuela 2003, reż. Luis Barrios, Jorge Tapia, wyk. Guillermo Perez, Carolina Tejera, Adriana Louvier, Yul Burkle, Andrea Montenegro, (55 min.).
17.00    (2nd Chance) Soledad (Soledad) (Część 112) - telenowela, Peru 2000, reż. Danny Gavidia, wyk. Coraima Torres, Guillermo Perez, Lupita Ferrer, Karina Calmet, (50 min.).
18.00    (Premiere) Marzenia nic nie kosztują (Sonar no cuesta nada) (Część 20) - telenowela, Wenezuela/USA 2005, reż. Yaki Ortega, Tito Rojas, Arquimedes Riero, wyk. Christian de la Fuente, Karyme Lozano, Laura Zapata, Olivia Collins, Victor Camara, (50 min.).
19.00    (Premiere) Niewolnica Isaura (A Escrava Isaura) (Część 36) telenowela - Brazylia 2004, reż. Emilio di Biasi, Herval Rossano, wyk. Bianca Rinaldi, Rubens de Falco, Leopoldo Pacheco, Theo Becker, (50 min.).
20.00    (2nd Chance) Kiedy będziesz moją (Cuando Seas Mia) (Część 227) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Rafael Gutierrez, wyk. Silvia Navarro, Sergio Basanez, Anette Michel, (50 min.).
21.00    (Premiere) Żona Lorenza (La Mujer de Lorenzo) (Część 10) - telenowela Peru/Wenezuela 2003, reż. Luis Barrios, Jorge Tapia, wyk. Guillermo Perez, Carolina Tejera, Adriana Louvier, Yul Burkle, Andrea Montenegro, (55 min.).
22.00    (Premiere) Marzenia nic nie kosztują (Sonar no cuesta nada) (Część 20) - telenowela, Wenezuela/USA 2005, reż. Yaki Ortega, Tito Rojas, Arquimedes Riero, wyk. Christian de la Fuente, Karyme Lozano, Laura Zapata, Olivia Collins, Victor Camara, (50 min.).
23.00    (Premiere) Niewolnica Isaura (A Escrava Isaura) (Część 36) telenowela - Brazylia 2004, reż. Emilio di Biasi, Herval Rossano, wyk. Bianca Rinaldi, Rubens de Falco, Leopoldo Pacheco, Theo Becker, (50 min.).
00.00    (Premiere) Żona Lorenza (La Mujer de Lorenzo) (Część 10) - telenowela Peru/Wenezuela 2003, reż. Luis Barrios, Jorge Tapia, wyk. Guillermo Perez, Carolina Tejera, Adriana Louvier, Yul Burkle, Andrea Montenegro, (55 min.).
01.00    (Premiere) Marzenia nic nie kosztują (Sonar no cuesta nada) (Część 20) - telenowela, Wenezuela/USA 2005, reż. Yaki Ortega, Tito Rojas, Arquimedes Riero, wyk. Christian de la Fuente, Karyme Lozano, Laura Zapata, Olivia Collins, Victor Camara, (50 min.).
02.00    (2nd Chance) Soledad (Soledad) (Część 112) - telenowela, Peru 2000, reż. Danny Gavidia, wyk. Coraima Torres, Guillermo Perez, Lupita Ferrer, Karina Calmet, (50 min.).
02.50    (2nd Chance) Kiedy będziesz moją (Cuando Seas Mia) (Część 227) - telenowela, Meksyk 2001, reż. Rafael Gutierrez, wyk. Silvia Navarro, Sergio Basanez, Anette Michel, (50 min.).
03.40    (2nd Chance) Spojrzenie kobiety (Mirada de Mujer) (Część 10) telenowela, Meksyk 1997, reż. Antonio Serrano, wyk. Angelica Aragon, Fernando Lujan, Plutarco Haza, Ari Telch, (50 min.).
04.30    (2nd Chance) Krok do szaleństwa (Mas Que Amor Frenesi) (Część 46) telenowela, Wenezuela 2001, reż. Carlos Izquierdo, wyk. Wanda D'Isidoro, Mario Cimarro, Jean Carlos Simancas, (45 min.).
05.15    (2nd Chance) Soledad (Soledad) (Część 112) - telenowela, Peru 2000, reż. Danny Gavidia, wyk. Coraima Torres, Guillermo Perez, Lupita Ferrer, Karina Calmet, (50 min.).

Travel Channel
08:00 Floyd On Africa
08:30 Floyd Uncorked
09:00 Amazing Adventures
10:00 Amazing Adventures
11:00 Panasia
11:30 The Thirsty Traveler
12:00 Globe Trekker
13:00 Earthwalkers
13:30 The Travel Bug
14:00 Floyd On Africa
14:30 Floyd Uncorked
15:00 The Travel Channel Guide to Jordan
15:30 Distant Shores
16:00 Globe Trekker
17:00 Distant Shores
17:30 Great Drives
18:00 Solo in Se Asia
18:30 The Travel Bug
19:00 Earthwalkers
19:30 Earthwalkers
20:00 X-Quest
21:00 Treks in a Wild World
21:30 Carrera Mediterrana
22:00 Africa Trek
22:30 A Fork in Africa
23:00 Globe Trekker
00:00 Earthwalkers
00:30 Earthwalkers
01:00 Floyd On Africa
01:30 Floyd Uncorked

TVN Style 2005-2011 o-sb
6:00 WF
7:15 Przeglądarka
7:30 Salon piękności
8:00 Lekcja stylu
8:30 Nigella gryzie
9:00 Fashion File
9:30 Telewizja od kuchni
10:00 Przeglądarka
10:15 Maja w ogrodzie
10:45 Coś więcej niż cztery ściany
11:15 Jak się nie ubierać
11:45 Magiel towarzyski
12:15 Skandaliści showbiznesu
13:00 Mamo już jestem
13:30 Fashion File
14:00 Nigella gryzie
14:30 Salon piękności
15:00 Magiel towarzyski
15:30 Telewizja od kuchni
16:00 Młodsza piękniejsza szczęśliwsza
16:30 Kasia i Tomek
17:00 Kto tu rządzi?
18:00 Pokój z widokiem
18:15 Salon piękności
18:45 Maja w ogrodzie
19:15 Coś więcej niż cztery ściany
19:45 Kasia i Tomek
20:15 Salon piękności
20:45 Przeglądarka
21:00 Nigella gryzie
21:30 Telewizja od kuchni
22:00 Lekcja stylu
22:30 Magiel towarzyski
23:00 Seks inspektorzy
23:30 Skandaliści showbiznesu
0:30 Przeglądarka
0:45 Magiel towarzyski
1:15 Fashion File
1:45 No to pięknie
2:00 Coś więcej niż cztery ściany
2:30 Autostrada
2:45 Pokój z widokiem
3:00 Telewizja od kuchni
3:30 Maja w ogrodzie
4:00 Fashion File
4:30 Mamo już jestem

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.