TVP 1
06:00 Warto kochać odc.33; serial TVP
06:50 Smaki polskie; magazyn kulinarny
07:00 Dzień dobry w sobotę; program poradnikowy
07:35 Rok w ogrodzie
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Studio 5-10-15 - studio
08:30 Były sobie odkrycia - Archimedes i Grecy; serial animowany kraj prod.Francja (1992)
09:00 Ziarno ; magazyn
09:30 Studio 5-10-15 - studio
09:45 Kadra 2012; magazyn
10:05 89 PLUS - Młodość Pasja Skauting - Znaki i symbole; magazyn
10:20 Studio 5-10-15 - studio
10:40 Kogutto; magazyn muzyczny
11:05 Siedmiu wspaniałych II - Konwój cz.2; serial przygodowy kraj prod.USA (1999)
11:55 Kuchnia z Okrasą - Kuchnia zachodzącego słońca
12:20 Zwierzęta świata - Łowcy małp cz.2/2 - (TXT - str. 777); film dokumentalny kraj prod.Holandia (2004)
12:45 Budzimy do życia odc.5; felieton
13:00 Wiadomości
13:20 Od przedszkola do Opola - Gosia Andrzejewicz
14:00 Książę na uniwersytecie; komedia kraj prod.Wielka Brytania (1997)
15:50 Jaka to melodia? - wydanie specjalne; teleturniej
16:40 ZAP - szybki magazyn popkulturalny; magazyn
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn
17:35 Sąsiedzi - W rękach fachowca; serial komediowy TVP
18:05 Śmiechu warte; program rozrywkowy
18:30 Dwie strony medalu odc.45 - (TXT - str. 777); serial TVP
19:00 Wieczorynka - Przygody Myszki Miki i Kaczora Donalda-Trzy Kociaki; serial animowany kraj prod.USA (1982)
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Hit na sobotę - Jak ugryźć 10 milionów - (TXT - str. 777); komedia kraj prod.USA, Kanada (2000)
22:05 Męska rzecz... - Terminator; film science fiction kraj prod.USA (1984)
23:55 Kino nocnych marków - Prawo i bezprawie 3 odc.20; serial kryminalny kraj prod.USA (2001)
00:45 Kino nocnych marków - Prawo i bezprawie 3 odc.21; serial kryminalny kraj prod.USA (2001)
01:25 XIII Konkurs Skrzypcowy im. Wieniawskiego - Poznań 2006. Gra orkiestra Academy of Saint Martin in the Fields (cz. I); koncert
02:15 Zakończenie programu

TVP 2
06:15 Dla niesłyszących - Echa Panoramy
06:45 Dwójka Dzieciom - Dziwne przygody Koziołka Matołka-Łakomy traper
06:55 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych
07:25 Magazyn Ligi Mistrzów
07:55 M jak miłość odc.490; serial TVP
08:50 Śniadanie z Dwójką - w tym Panorama: 10:00, 10:35 i Pogoda: 9:20,10:40
10:40 Angelina Jolie - (TXT - str. 777); film dokumentalny kraj prod.USA (2006)
11:30 Na dobre i na złe odc.292; serial TVP
12:25 Egzamin z życia odc.76; serial TVP
13:20 Niesforne aniołki s.II odc.20; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005);
13:50 Festiwal Prix Visionica
14:00 Familiada - (TXT - str. 777); teleturniej
14:30 Złotopolscy odc.855-Na huśtawce; telenowela TVP
15:00 Smaczne Go! ; magazyn kulinarny
15:50 Święta wojna - Hanys dance
16:20 Codzienna 2 m. 3 odc. 48; serial komediowy TVP
16:55 Wielki Poker ; teleturniej
17:55 Przebojowe Polki - prezentacje (8)
18:00 Program lokalny
18:25 Starter - magazyn aktualności
18:45 Panorama
19:00 Pogoda
19:10 Europa da się lubić - Europa gwiazd
20:00 Przebojowe Polki (8); widowisko rozrywkowe
21:00 Mocne Kino - Milczenie owiec; film fabularny kraj prod.USA (1991)
23:00 Słowo na niedzielę
23:10 Panorama
23:25 Pogoda
23:35 Sport Telegram
23:40 Cel; film fabularny kraj prod.USA (1985)
01:35 Zakończenie dnia

TVP 3 Regionalna
06:43 Zdrowie na Żywo; magazyn medyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:07 Etniczne klimaty - Etniczne Klimaty; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
07:30 Kurier; STEREO
07:40 Pogoda; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:30 Kurier; STEREO
08:40 Pogoda; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Kurier; STEREO
09:49 Pogoda; STEREO
09:52 Serwis sportowy; STEREO
09:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:02 Było, nie minęło; Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:48 Pogoda; STEREO
10:51 Serwis sportowy; STEREO
10:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:02 Zdrowie na Żywo; magazyn medyczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:48 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:01 Bitwy II wojny światowej - Husarskie skrzydło 1 Dywizja Pancerna; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:48 Serwis sportowy; STEREO
12:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Uwierz w dokument - odc. 70; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:47 Pogoda; STEREO
13:49 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:01 Auto - Skaner; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Kurier; STEREO
14:48 Pogoda; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:01 Światowiec; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Kurier; STEREO
15:49 Pogoda; STEREO
15:52 Serwis sportowy; STEREO
16:00 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:17 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:34 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:50 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:30 Kurier; STEREO
22:53 Pogoda; STEREO
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO
23:25 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:39 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:58 Europa; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:26 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:51 Studio Świat - .; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:24 Kurier; STEREO
01:46 Pogoda; STEREO
01:50 Zakończenie dnia

Polsat
06.00 Pierwsza miłość (431)
06.35 Serial komediowy
07.10 Jesteśmy - mag. religijny
07.40 Sonic X (64) - serial anim.
08.05 Hugo - program dla dzieci
08.35 Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki (16) - serial kom.
09.35 Pasjonaci - magazyn
10.05 Rodzina zastępcza (254)
11.05 Wielka misja Maksa Keeble'a - komedia familijna, USA 2001
12.45 Czarodziejki (48) - serial obyczajowy
13.45 Dom nie do poznania - reality show
14.45 Się kręci - pr. rozrywkowy
15.15 Radość życia - program Fundacji Polsat
15.45 Piotr Bałtroczyk przedstawia - program rozrywkowy
16.45 I kto tu rządzi? (7, 8) - serial komediowy
17.45 Grasz ay nie grasz?
18.50 Wydarzenia
19.15 Sport, Prognoza pogody
19.25 13 posterunek (17): Konkurs - serial komediowy
20.00 Jak oni śpiewają - rozr.
21.55 Studio LOTTO
22.15 Efekt motyla - thriller, USA 2004
00.35 Obietnica - film kryminalny, USA 2001
02.40 Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
03.40 Nocne randki
04.55 Music Spot
05.40 TV Market - mag. reklamowy
05.55 Zakończenie programu

TVN
05.35 Uwaga! - magazyn
05.55 Telesklep
07.35 Automaniak max - program motoryzacyjny
08.10 Dzień dobry i zdrowy - magazyn
08.30 Dzień dobry TVN - mag.
10.50 Pascal: po prostu gotuj - program kulinarny
11.25 Stawka większa niż życie (3): Sciśle tajne - serial
12.45 Na Wspólnej (798-801) - serial obyczajowy
14.35 Szymon Majewski Show - program rozrywkowy
15.40 Taniec z gwiazdami - program rozrywkowy
17.20 Pascal: po prostu gotuj - program kulinarny
17.55 Jazda z Dodą - magazyn
18.30 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
19.00 Fakty
19.25 Sport
19.35 Prognoza pogody
19.45 Uwaga! - magazyn
20.00 Niania 4 (7): Windą do nieba - serial komediowy
20.35 Kryminalni 6 (73) - serial kryminalny
21.45 Bumerang - komedia, USA 1992
00.00 The Corruptor - dramat sensacyjny, USA 1999
02.10 Telesklep
02.30 Nic straconego - programy powtórkowe

TV 4
05.50 V-max - mag. motoryzacyjny
06.10 FIFA Futbol Mundial - mag.
06.35 Gram.tv - mag. komputerowy
07.00 Dekoratornia - magazyn wnętrzarski
07.30 Ręce, które leczą
08.00 Kasa na bank - teleturniej
10.00 FIFA Futbol Mundial - mag.
10.30 Gram.tv - mag. komputerowy
11.00 Sztukateria - mag. kulturalny
11.30 V-max - mag. motoryzacyjny
12.00 Ja się zastrzelę (16) - serial
12.30 Zwariowani detektywi - komedia sens., USA 1990
14.30 Pracująca dziewczyna (12)
15.00 Siatkówka: Polska Liga Siatkówki mężczyzn - mecz KS Jastrzębski Węgiel S.A. - PZU AZS Olsztyn lub Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle - Jadar Sport Radom
17.20 Arabela (33) - serial familijny
18.00 Cała prawda o Nostradamusie - film dok.
19.05 Kinomaniak - mag. filmowy
19.35 Drogówka - mag. policyjny
20.05 Noc w mieście - komedia przygodowa, USA 1987
22.15 Kuba Wojewódzki - talk show
23.15 Kamieńska (9) - serial sens.
00.20 Czułe dranie - magazyn
00.50 Nieczułe dranie - magazyn rozrywkowy
01.20 Rewolucja w Ameryce - film dokumentalny, USA 2002
02.20 Wydarzenia, Sport, Pogoda
02.55 Drogówka - mag. policyjny
03.20 Kinomaniak - mag. filmowy
03.40 Sztukateria - mag. kulturalny
04.05 TV Market - mag. reklamowy
04.20 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Plebania odc.668; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Plebania - odc. 669; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Plebania - odc. 670; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Plebania - odc. 671; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Plebania - odc. 672; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Dla niesłyszących - Echa Panoramy; STEREO
08:30 Święta wojna - Strongman; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:00 Mówi się .... ; Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Słoneczna włócznia - Dom Orchidei; serial kraj prod.Polska (2000); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Polacy na Syberii - Bajkalski szlak; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:15 Z daleka, a z bliska; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Dziękujemy za solidarność - Andrzej Piekarski; Dla małoletnich od lat 7
11:10 Dwie strony medalu odc.42; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Opowieści wiatru i morza; magazyn kraj prod.Polska (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
11:50 Polska z bocznej drogi - Koniuszy z wiatraka; Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Smak kotliny Kłodzkiej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Codzienna 2 m. 3 - odc.14; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Wiadomości
13:10 Na dobre i na złe odc.281-Doktor śmierć; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Salon kresowy - Bo jestem z Wilna; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
14:15 Dzika Polska - Puszczański tabun; serial dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Made in Poland; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Duże dzieci ; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Parnas literacki - Marian Hemar; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Śniadanie na podwieczorek; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress
17:15 Nie tylko o...; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Ojczyzna polszczyzna - O "eekaniu", akcentowaniu i wymarłych kategoriach gramatycznych; program prof.Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Doktor Niewo; reportaż kraj prod.Polska (2005); Dla małoletnich od lat 12
18:25 M jak miłość odc.445; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Baśnie i bajki polskie-Żywa woda; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Deja vu; komedia kraj prod.Polska (1989); reż.:Juliusz Machulski; wyk.:Jerzy Stuhr, Władimir Gołowin, Wojciech Wysocki, Galina Pietrowa, Cezary Pazura; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Przebojowe Polki ; widowisko rozrywkowe; Bez ograniczeń wiekowych
22:45 Fabryka śmiechu (1); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Śniadanie na podwieczorek; Bez ograniczeń wiekowych
00:30 M jak miłość odc.445; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Baśnie i bajki polskie-Żywa woda; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:50 Sport
02:00 Deja vu; komedia kraj prod.Polska (1989); reż.:Juliusz Machulski; wyk.:Jerzy Stuhr, Władimir Gołowin, Wojciech Wysocki, Galina Pietrowa, Cezary Pazura; Dla małoletnich od lat 12
03:40 Dzika Polska - Puszczański tabun; serial dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
04:05 Codzienna 2 m. 3 - odc.14; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Doktor Niewo; reportaż kraj prod.Polska (2005); Dla małoletnich od lat 12
05:00 Dwie strony medalu odc.42; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Opowieści wiatru i morza; magazyn kraj prod.Polska (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
05:45 Dziękujemy za solidarność - Andrzej Piekarski; Dla małoletnich od lat 7

TVN 7
05:35     Telesklep
06:05     Na osi - magazyn motoryzacyjny
06:35     Telesklep
08:35     We dwoje - program rozrywkowy
09:55     Nie ma sprawy - serial komediowy odc. 21/44 USA 2000
10:50     Kaczor Howard - komedia SF reż. William Huyck, wyk. Lea Thompson, Jeffrey Jones, Tim Robbins, Ed Gale, Paul Guilfoyle, Liz Sagal, Dominique Davalos USA 1986
13:15     Siostrzyczki - serial komediowy odc. 23/24 reż. Gerry Cohen (I), Sheldon Epps, Gary Halvorson, Steve Zuckerman, Shelley Jensen, USA 2002
13:45     Siostrzyczki - serial komediowy odc. 24 ost. reż. Gerry Cohen (I), Sheldon Epps, Gary Halvorson, Steve Zuckerman, Shelley Jensen, USA 2002
14:15     Na osi - magazyn motoryzacyjny
14:50     Druga twarz - reality show
16:00     Łowcy koszmarów - serial SF odc. 14/19 USA 2001
16:55     Przygoda na Alasce - film przygodowy reż. Frasier Heston, wyk. Thora Birch, Vincent Kartheiser, Dirk Benedict, Charlton Heston USA 1996
19:10     Kochane kłopoty - serial obyczajowy odc. 18/22 reż. Lesli Linka Glatter, USA 2000
20:10     Różowy cadillac - film sensacyjny reż. Buddy Van Horn, wyk. Bernadette Peters, Clint Eastwood, Timothy Carhart, Tiffany Gail Robinson USA 1989
22:45     Tunel - thriller reż. Rob Cohen, wyk. Sylvester Stallone, Amy Brenneman, Viggo Mortensen, Dan Hedaya, Jay O. Sanders, Karen Young, Claire Bloom USA 1996 
01:05     Detektyw Monk - serial kryminalny odc. 3/16 USA 2005
02:00     Nocne igraszki - program interaktywny

Ale Kino!
08:00    Wielkie nadzieje - dramat obyczajowy, Wielka Brytania 1946
10:05    Wieża Eiffla - film krótkometrażowy
10:30    Dzień bez Meksykanów - komedia, USA/Meksyk/Hiszpania 2004
12:15    Na urodziny - film krótkometrażowy
12:35    Evita - film muzyczny, USA 1996
14:55    Komunikacja - film krótkometrażowy
15:30    Lulu na moście - dramat, USA 1998
17:20    Frantic - thriller, USA 1988
19:25    Zbliżenia: Sharon Stone
20:00    Cena nadziei - dramat, USA 1996
21:50    Kowboj z Szanghaju - western, USA 2000
23:45    Cień wątpliwości - thriller, USA 1996
01:25    Tajemnicze wyprawy Jaspera Morello - film krótkometrażowy, Australia 2005
02:00    Johnny poszedł na wojnę - film wojenny, USA 1972

Kino Polska
08:35    Tajemnice Wiklinowej Zatoki
09:05    Komentarz: Stanisław Janicki
09:15    Dziesięciu z Pawiaka
11:00    Droga na zachód
12:25    Kilka praktycznych sposobów na przedłużenie sobie życia
12:50    Jerzy Leszczyński
13:30    Cyrkowa pułapka
15:05    Araby
15:25    Pasja
17:20    Polacy na starych fotografiach
18:00    Zagrożenie
19:40    Noc
20:05    Zejście do piekła
21:40    Łowca nazistów
22:52    Skansen
23:55    Rzeczpospolita babska
01:45    Daleka jest droga
03:10    Duduś Adam Pawlikowski

Zone Europa
08:00    Duch marszałka Tito
09:40    Europa
11:40    Kochankowie z kręgu polarnego
13:35    Prozac tango
14:00    Okno na podwórze
16:00    Wilde
18:00    Europa
20:00    Śmierć i dziewczyna
21:50    Zbrodniczy kochankowie
23:35    Leon niewidzialny
00:30    Delphine, albo niepokojące wspomnienie
02:05    Śmierć i dziewczyna

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.