FANDOM


TVP 1 HD

05:20 TELEZAKUPY
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:35 Sąsiad na widelcu - /6/; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Natura w Jedynce - Zdumiewająca Ameryka Południowa cz. 4 Pantanal: bijące serce Brazylii (Wildest Latin America); serial dokumentalny kraj prod.Holandia (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Moda na sukces - odc. 5967 (The Bold and the Beautiful ep. 5967); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Świat się kręci - /147/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Przepis dnia - /98/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Natura w Jedynce - Mali mistrzowie sztuki przetrwania (Little Monsters - Hide and Cheat); film dokumentalny kraj prod.Austria (2011); reż.:Kurt Mundl; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:45 Jaka to melodia? - odc. 2866; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Galeria - odc. 157; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:05 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 Kajakiem przez ocean; reportaż; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Okrasa łamie przepisy - Wiosenne grillowanie; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Drużyna A [ser. IV] - odc. 16, Kowboj George (The A - Team IV, ep. 16, Cowboy George); serial kraj prod.USA (1985); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2867; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Klan - odc. 2579 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Świat się kręci - /148/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:15 Regiony zmian; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:18 Przepis dnia - /99/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:30 Teatr Telewizji - Moja córeczka; spektakl teatralny; reż.:Andrzej Barański; wyk.:Jerzy Trela, Agata Buzek, Zbigniew Zapasiewicz, Edyta Jungowska, Piotr Fronczewski, Rafał Królikowski, Katarzyna Łaniewska, Ewa Florczak, Elżbieta Jarosik, Krystyna Rutkowska-Ulewicz; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
22:00 Downton Abbey III - odc. 3/8 (Downton Abbey III, ep. 3) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Huśtawka; komediodramat kraj prod.Polska (2010); reż.:Tomasz Lewkowicz; wyk.:Wojciech Zieliński, Karolina Gorczyca, Joanna Orleańska, Maria Gładkowska, Leon Charewicz, Violetta Arlak; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:50 Drużyna A [ser. IV] - odc. 16, Kowboj George (The A - Team IV, ep. 16, Cowboy George); serial kraj prod.USA (1985); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:55 Świat się kręci - /148/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Notacje - Ks. kard. Stanisław Nagy. Zwykły święty Karol Wojtyła; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:00 Klan - odc. 2579; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Zmartwychwstania miało nie być; film dokumentalny; reż.:PATRICK YOKA, JOLANTA KRYSOWATA, JOLANTA KRYSOWATA-ZIELNICA; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:55 Zakończenie dnia

TVP 2 HD

05:40 M jak miłość - odc. 494; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Coś dla Ciebie; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odc. 495; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:45 Sztuka życia - odc. 72, Halina Frąckowiak; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Barwy szczęścia - odc. 1115 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:50 Na dobre i na złe - odc. 274 Przyszłość Krzysia; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Polacy w Rzymie i Watykanie; cykl dokumentalny; reż.:Krzysztof Tadej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Wojciech Cejrowski- boso przez świat -Oaza wolności -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Jeden z dziesięciu - odc. 3/80; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Dzieje Hawajów (Hawaii); serial dokumentalny kraj prod.USA (2011); reż.:Dave Allen; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
15:40 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
15:45 Baron24 - odc. 13 "Jednoręki bandyta" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Baron24 - odc. 14 "Święto kina" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Rodzinka.pl - odc. 74 "Wolna chata" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Rodzinka.pl - odc. 75 "Przelotne miłostki" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 5/80; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1115 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1116 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:45 M jak miłość - odc. 1059; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 793; Dla małoletnich od lat 12
21:50 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:55 Czy świat oszalał? - Drony - skrzydła śmierci (Drones tueurs et guerres secrtes Killer drones and secret wars); film dokumentalny kraj prod.Francja (2013); reż.:Jean-Martial Lefranc; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
24:00 Sherlock - odc. 8/9 Oznaki trojga (Sherlock, ep. The Sign of Three) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:40 Aida - odc. 1/13; serial komediowy TVP kraj prod.Polska (2011); reż.:Xawery Żuławski; wyk.:Sonia Bohosiewicz, Maja Bohosiewicz, Iwona Bielska, Michał Zieliński, Jakub Wróblewski, Katarzyna Kwiatkowska, Tomasz Sapryk, Sebastian Konrad, Sławomir Holland; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Drony - skrzydła śmierci (Drones tueurs et guerres secrtes Killer drones and secret wars); film dokumentalny kraj prod.Francja (2013); reż.:Jean-Martial Lefranc; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Zakończenie dnia

TVP Regionalna

06:30 Raport z Polski

07:00 Echa dnia

07:10 Pogoda

07:15 Echa dnia - komentarze

07:30 Program lokalny

08:00 Co niesie dzień

08:25 Pogoda

08:30 Raport z Polski

08:55 Przechodzień codzienny

09:00 Agro szansa

09:30 Co niesie dzień

09:55 Pogoda

10:00 Zapraszamy na kawę

10:05 Otwórz oczy

10:30 Wokół nas

10:35 Zapraszamy na kawę

10:55 Tańczący z końmi

11:15 Wokół nas

11:25 Zapraszamy na kawę

11:40 Młodzież kontra

12:30 Wokół nas

12:35 Zapraszamy na kawę

12:55 Agrobiznes

13:20 Zapraszamy na kawę

13:30 Wokół nas

13:35 Pożyteczni.pl

14:00 Filmówka

14:25 Dziennik regionów

14:30 Zapraszamy na kawę

14:40 Wokół nas

14:55 Piwnica - film dokumentalny (Polska,2001)

15:55 Zapraszamy na kawę

16:00 Raport z Polski

16:25 Dziennik regionów

16:30 Czas na pracę! Praca na czasie!

17:00 Przystanek Ziemia

17:30 Program lokalny

21:00 Echa dnia

21:15 Dziennik regionów

21:35 Echa dnia - komentarze

21:55 Pogoda

22:00 Program lokalny

22:35 Telekurier

23:10 Piwnica - film dokumentalny (Polska,2001)

00:20 Wokół nas

00:25 Echa dnia

00:40 Dziennik regionów

01:00 Echa dnia - komentarze

01:15 Pogoda

01:25 Telekurier

01:50 Raport z Polski

02:25 Czas na pracę! Praca na czasie!

02:50 Wokół nas

02:55 Młodzież kontra

03:55 Piwnica - film dokumentalny (Polska,2001)

05:00 Wokół nas

05:05 Telekurier

05:30 Wokół nas

05:40 Raport z Polski

06:00 Wokół nas

06:05 Polska samorządna

06:25 Zakończenie programu

Polsat

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Nowy dzień z Polsat News

08:15 Świat według Kiepskich (57)

09:00 Malanowski i partnerzy (249)

09:30 Malanowski i partnerzy (250)

10:00 Dzień, który zmienił moje życie (39)

11:00 Dlaczego ja? (285)

12:00 Pielęgniarki (20)

13:00 Trudne sprawy (431)

14:00 Pierwsza miłość (1889)

14:45 Dzień, który zmienił moje życie (40)

15:50 Wydarzenia

16:10 Prognoza pogody

16:15 Interwencja

16:30 Malanowski i partnerzy (647)

17:00 Dlaczego ja? (538)

18:00 Pierwsza miłość (1890)

18:50 Wydarzenia

19:20 Sport

19:25 Prognoza pogody

19:30 Świat według Kiepskich (184)

20:05 Megahit: Predators - film SF (USA,2010)

22:20 Ktoś całkiem obcy - thriller (USA,2007)

00:45 Córka opiekuna wspomnień - dramat obyczajowy (USA,2008)

02:45 Tajemnice losu

TVN

06:00 Uwaga!

06:20 Mango

07:25 Detektywi: Samotna

08:00 Dzień dobry TVN

11:10 Ukryta prawda (324)

12:10 Szpital (203)

13:10 W-11 - Wydział Śledczy: Piekło (638)

13:55 Ugotowani - program kulinarno-rozrywkowy

14:55 Kuchenne rewolucje: Poznań - Artemis - program rozrywkowy

16:00 Rozmowy w toku: Czy można pozwolić umrzeć własnemu dziecku...?

17:00 Ukryta prawda (325)

18:00 Szpital (204)

19:00 Fakty

19:30 Sport

19:40 Pogoda

19:50 Uwaga!

20:05 Na Wspólnej (1907)

20:45 W-11 - Wydział Śledczy: Moja krew (1154)

21:30 Sama słodycz (8)

22:30 Surowi rodzice (8/13) - reality show

23:30 Agenci NCIS: Los Angeles 2 (16)

00:30 Kamuflaż 2 (3)

01:30 Co za tydzień

02:05 Uwaga!

02:20 Arkana magii

03:40 Rozmowy w toku: Czy można pozwolić umrzeć własnemu dziecku...?

TV 4

06:00 Doktor Oz radzi (159)

07:00 Daleko od noszy: Wojownik ninja (48)

07:35 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego 3 (4)

08:05 13 demonów Scooby-Doo

08:35 Scooby-Doo

09:00 Galileo EXTRA (30) - program popularnonaukowy

10:00 Nieposkromiona miłość (156)

11:00 Otchłań namiętności (27)

12:00 Prawdziwe uczucie (158)

13:00 Ślubna gorączka (7)

14:00 Daleko od noszy: Człowiek magazyn (49)

14:30 Kłamczuch (12) - program rozrywkowy

15:30 Mistrz kuchni: Juniorzy (3)

16:30 Strażnik Teksasu (85)

17:30 Galileo EXTRA (31) - program popularnonaukowy

18:30 Garfield Show: Blues listonoszy (37)

18:45 Garfield Show: Kolędnicy (38)

19:00 13 demonów Scooby-Doo

19:30 Scooby-Doo

20:00 Śmierć na 1000 sposobów (7) - serial dokumentalny

20:30 Śmierć na 1000 sposobów (8) - serial dokumentalny

21:00 Galileo (422) - program popularnonaukowy

22:00 Galileo (423) - program popularnonaukowy

23:00 Zagadki kryminalne (8) - serial dokumentalny

00:00 Interwencja

00:20 Interwencja

00:40 Interwencja

01:00 I Like It (8) - program muzyczny

02:00 To był dzień

03:05 Polska 2014 (25) - magazyn siatkarski

05:00 4music - magazyn muzyczny

TV Puls

05:55 Złotopolscy: Zazdrość (104)

06:25 Złotopolscy: Lekarstwo na miłość (105)

06:55 Gliniarz i prokurator 4 (19)

07:55 Strażnik pierścienia (5)

08:55 Detektyw w habicie 2 (13)

10:00 Gwiezdne wrota 2 (19)

11:00 Gliniarz i prokurator 4 (20)

12:00 Niania 4: Nasienie życia (59)

12:30 Zbuntowany anioł (119)

13:30 Zbuntowany anioł (120)

14:20 Kobieta w lustrze (55)

15:20 Niania 4: Miłość ma wiele twarzy (60)

15:50 13 posterunek 2 (36)

16:25 13 posterunek 2 (39)

17:00 Gwiezdne wrota 2 (20)

18:00 Boso przez świat - cykl reportaży

18:25 SpongeBob Kanciastoporty (123)

19:00 Pingwiny z Madagaskaru 2: Pan Talon/Przetrwać w miejskiej dżungli (11)

19:30 Pingwiny z Madagaskaru 2: Przyjaciel w pudełku/Borsucza siła (12)

20:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (16)

20:55 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (17)

21:55 Arrow (17)

22:50 Arrow (18)

23:50 Piątek trzynastego 4: Ostatni rozdział - horror (USA,1984)

01:40 Zobacz to!: Kręcimy z gwiazdami 3: Kabaret Ani Mru-Mru (10) - program rozrywkowy

02:45 Taki jest świat - pod lupą (13) - program rozrywkowy

03:25 Dyżur 2 (23) - serial dokumentalny

03:50 JRG w akcji (1) - serial dokumentalny

04:15 Z archiwum policji (6) - serial dokumentalny

04:40 Menu na miarę (9) - program kulinarny

05:05 Z archiwum policji (7) - serial dokumentalny

05:30 Menu na miarę (10) - program kulinarny

TVN Siedem

04:55 We dwoje (1/16) - program rozrywkowy

06:15 Męski typ: Rafał Sonik (4) - talk-show

06:45 Ostry dyżur 15 (13/23)

07:45 Sąd rodzinny: Miejsce zbrodni dziedziniec (91)

08:45 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Nagły spadek (565)

09:45 Kobra: Oddział specjalny 17 (1/16)

10:45 Dwóch i pół 9 (7/24)

11:25 Mango

13:00 Sąd rodzinny: Zabójstwo brata (92)

14:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Ucieczka (566)

15:00 Szpital (19)

16:00 Brzydula (19)

16:30 Brzydula (20)

17:00 Kobra: Oddział specjalny 17 (2/16)

18:00 Zaklinaczka duchów 4 (21/23)

19:00 Bananowy doktor 2 (10/18)

20:00 Na rozstaju - dramat obyczajowy (USA,1994)

22:10 Kobra: Oddział specjalny 18 (9/16)

23:15 Morderstwo w Białym Domu - film sensacyjny (USA,1997)

01:30 Arkana magii

03:35 W roli głównej: Henryka Krzywonos (5/8)

04:05 W roli głównej: Anja Rubik (6/8)

04:35 Zakończenie programu

Puls 2

06:00 Bajki animowane dla dzieci (5)

06:30 Reksio (9)

06:40 Reksio (10)

07:00 Marta mówi 2 (5)

07:25 Flintstonowie (5)

08:00 Flintstonowie (6)

08:30 Fineasz i Ferb (5)

08:55 Angry Birds (7)

09:00 Gumisie (10)

09:25 Klub Winx 5 (510)

10:00 Mia i ja (9)

10:25 Planeta Sheena (114)

11:00 Jimmy Neutron: mały geniusz (116)

11:30 Baranek Shaun (2)

11:35 Baranek Shaun (3)

11:40 Baranek Shaun (4)

11:50 Baranek Shaun (36)

12:00 Oggy i karaluchy 4 (33)

12:05 Oggy i karaluchy 4 (34)

12:10 Angry Birds (30)

12:25 SpongeBob Kanciastoporty (122)

13:00 Planeta Sheena (115)

13:30 Jimmy Neutron: mały geniusz (117)

14:00 Lucky Luke (110)

14:30 Mia i ja (9)

15:00 Klub Winx 5 (510)

15:25 Bibi Blocksberg (14)

16:00 Inspektor Gadget: ostatnie zadanie - film animowany (USA,2002)

17:30 Fineasz i Ferb (5)

18:00 Gumisie (10)

18:40 Ale numer! 10 (32) - program rozrywkowy

19:10 Gwiazdy lombardu (7)

19:35 Gwiazdy lombardu (8)

20:00 Nalot na restaurację 2 (10)

21:00 13 posterunek 2 (39)

21:35 Zbuntowany anioł (105)

22:30 Goło i wesoło 4 (95)

23:00 Goło i wesoło 4 (96)

23:30 Brudna robota (6)

00:30 Niania 4: Miłość ma wiele twarzy (60)

01:00 Między ustami a brzegiem pucharu - melodramat (Polska,1987)

03:25 Menu na miarę (4) - magazyn kulinarny

03:50 Dyżur (12)

04:15 JRG w akcji (10)

04:40 Dyżur (13)

05:05 JRG w akcji (13)

05:30 Dyżur 2 (17)

TV 6

06:00 Szósty zmysł (547) - interaktywny program ezoteryczny

07:00 Świat według Bundych 4 (62)

07:30 Świat według Bundych 4 (63)

08:00 Galileo (195) - program popularnonaukowy

09:00 Mistrz kuchni: Gordon Ramsay (6) - magazyn kulinarny

10:00 Mam talent - wersja amerykańska 7 (9) - program rozrywkowy

11:00 Jak oni śpiewają 2 (20) - program rozrywkowy

12:00 Jak oni śpiewają 2 (20) - program rozrywkowy

13:00 4music - magazyn muzyczny

14:00 Otchłań namiętności (28)

15:00 Rodzina zastępcza: Oszustka matrymonialna (153)

15:30 Rodzina zastępcza: Powrót (154)

16:00 Prawdziwe uczucie (159)

17:00 Nieposkromiona miłość (157)

18:00 Świat według Bundych 4 (64)

18:30 Świat według Bundych 4 (65)

19:00 Strażnik Teksasu (86)

20:00 Galileo (196) - program popularnonaukowy

21:00 Śmierć na 1000 sposobów (14) - serial dokumentalny

21:55 Wiatr, który niesie śmierć - film SF (Kanada,Bułgaria,USA,2013)

23:45 Krach - film sensacyjny (Kanada,USA,1995)

01:50 Rodzice na skraju załamania nerwowego (3) - serial paradokumentalny

02:35 Mega Chichot (23) - program rozrywkowy

02:55 4music - magazyn muzyczny

03:55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny

05:00 Szósty zmysł (548) - interaktywny program ezoteryczny

Polsat Sport News

07:00 Sport Flash

07:07 Polska 2014 - magazyn siatkarski

08:00 Sport Flash

08:07 Polska 2014 - magazyn siatkarski

09:00 Sport Flash

09:07 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Argentyny - wyścigi motocyklowe

10:00 Sport Flash

10:07 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Argentyny - wyścigi motocyklowe

11:00 Sport Flash

11:07 Piłka nożna: Liga rosyjska - mecz: FK Krasnodar - Lokomotiw Moskwa

13:00 Sport Flash

13:07 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Argentyny - wyścigi motocyklowe

15:00 Sport Flash

15:07 Cafe Futbol - magazyn piłkarski

17:00 Sport Flash

17:07 Tenis: Turniej ATP w Bukareszcie - mecz finałowy: Grigor Dimitrov - Lukáš Rosol

19:00 Sport Flash

19:07 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz: Trefl Sopot - Anwil Włocławek

20:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz finałowy fazy play-off: PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów

22:45 Sportowe podsumowanie dnia

23:00 Atleci - magazyn lekkoatletyczny

00:00 Sportowe podsumowanie dnia

00:15 Magazyn golfowy

01:00 Sportowe podsumowanie dnia

01:15 Zakończenie programu

Eska TV

06:00 Dzień dobry

07:00 ESKA FIT

08:00 ESKA TV News

08:05 Hity na czasie

09:00 ESKA TV News

09:05 Hity na czasie

10:00 ESKA TV News

10:05 Hity na czasie

11:00 ESKA TV News

11:05 Hity na czasie

12:00 ESKA TV News

12:05 Hity na czasie

13:00 ESKA TV News

13:05 smESKA

14:00 ESKA TV News

14:05 smESKA 

15:00 ESKA TV News

15:05 Gorąca 20

16:00 ESKA TV News

16:05 Gorąca 20

17:00 ESKA TV News

17:05 Hot plota

18:00 Hity na czasie

18:30 ESKA TV News

19:00 Top 5

19:30 Hity na czasie

20:00 Teenage lista

21:00 Miejska lista

22:00 grotESKA

23:00 ESKA FIT

00:00 Polska noc

TTV

05:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska

06:45 Czarno na białym - magazyn

07:20 Blisko ludzi

07:50 Sąd rodzinny (136) - serial fabularno-dokumentalny

08:45 Rozmowy w toku: Chodzę prawie nago po ulicy (2153)

09:40 Orzeł czy reszka? 3 (9/16)

10:40 Awantura o wesele: Krystalynn i Jin (5/13)

11:40 Sędzia Anna Maria Wesołowska

12:40 Blisko ludzi

13:10 Czarno na białym - magazyn

13:45 Ukryta prawda (80)

14:45 XL kontra XS (10/11)

15:45 Express

16:00 Pogoda

16:05 Kartoteka 5 (27/30)

17:10 Blisko ludzi

17:45 Express

18:00 Pogoda

18:05 Wojny magazynowe 2 (20/33)

18:35 Wielkie przeprowadzki (5/13)

19:05 Komornik (7/16)

19:45 Express

20:00 Pogoda

20:05 Usterka 2 (9/12)

20:40 Miłość potrzebna od zaraz (3/9)

21:45 Express

21:57 Pogoda

22:00 Ostre cięcie 3 (9/12) - program rozrywkowy

22:45 Bogaci też płaczą: Pan do towarzystwa (5/8)

23:45 Criss Angel. Uwierz w magię.: Lewitujący koszykarz (9/10) - program rozrywkowy

00:40 Michniewicz: Inny świat (1/9)

01:10 Czysty zysk (3/14)

02:10 Blisko ludzi

02:40 Rozmowy w toku: Chodzę prawie nago po ulicy (2153)

03:30 Uwaga! po Uwadze

04:10 Psie adopcje i nie tylko (2/13)

04:40 Weterynarz z antypodów (3/16)

05:05 Zakończenie programu

Polo TV

06:00 Hit dnia

06:05 Święta w Polo TV

07:00 Power Play

07:05 Święta w Polo TV

08:00 Hit dnia

08:05 Najlepsze z najlepszych!

09:00 Power Play

09:05 Najlepsze z najlepszych!

10:00 Przebojowe historie

10:10 Wszystko mi disco!

11:00 Przebojowe historie

11:13 Dance w Polo TV

12:00 Hit dnia

12:10 Dance w Polo TV

13:00 Disco Star - kulisy

13:14 Przeboje na czasie

14:00 Disco Star - kulisy

14:11 Disco Relax

15:00 Disco Star - kulisy

15:23 Przeboje na czasie

16:00 Disco Star - kulisy

16:13 Przeboje na czasie

17:00 Disco Star - kulisy

17:15 Kuchnia polowa - program muzyczny (Polska,2013)

17:33 Przeboje na czasie

18:05 Poczekalnia DPL

18:28 Lista przebojów DPL

19:00 Disco Star - kulisy

19:14 Szalone lata 90.

21:22 Wieczorne granie na ekranie

22:00 Zakochane Polo TV

22:30 Pikantne Polo TV

23:05 Przeboje na czasie

ATM Rozrywka

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Wstawaj! Gramy!

07:00 Wstawaj! Gramy!

08:00 Luluś (31)

08:10 Mały Pingwinek Popolo (44)

08:20 Lisek Pablo (44)

08:25 Lusia (44)

08:30 Małe zoo Lucy (35)

08:45 Jak to działa? (7)

09:00 Rodzina zastępcza: Duch w piwnicy (35)

09:30 Okazja (15)

10:00 Daleko od noszy 2: Doktor Doberman (31)

10:30 Daleko od noszy 2: Delegacja do Indii (32)

11:00 Warto kochać (55)

12:00 Pensjonat Pod Różą: Właściwy partner (78)

12:55 Pierwsza miłość (1886)

13:30 Ewa gotuje (171)

14:00 Graczykowie: Mecz (24)

14:30 Graczykowie: Dobra dziewczynka (25)

15:00 Rodzina zastępcza plus: Straszliwa świadomość przemijania (232)

16:00 Świat według Kiepskich: Gorzkie gody (411)

16:30 Okazja (16)

17:00 Daleko od noszy 2: Palący problem Kidlera (20)

17:30 Daleko od noszy 2: Moje życie intymne (21)

18:00 Wierzyć nie wierzyć? (1)

19:00 Warto kochać (56)

20:00 Rodzina zastępcza plus: Szklany sufit (231)

21:00 Graczykowie: Mamuśka (55)

21:30 Graczykowie: Czwóreczka (56)

22:00 Daleko od noszy 2: Pamięć absolutna (33)

22:30 Daleko od noszy 2: Flachą w czachę (34)

23:00 Świat według Kiepskich: Żeby im gul skoczył (178)

23:35 Świat według Kiepskich: Majty polskie (179)

00:00 Synowie, czyli po moim trupie!!!: Fatalny wyrok (16)

00:30 Daleko od noszy 2: Pamięć absolutna (33)

01:00 Daleko od noszy 2: Flachą w czachę (34)

01:30 Gra w ciemno (257) - teleturniej

02:30 Awantura o kasę (50) - teleturniej

03:30 Linia życia (3)

04:00 Linia życia (4)

04:30 Daleko od noszy 2: Pamięć absolutna (33)

TV Trwam

08:00 Informacje dnia

08:15 Spotkanie Jana Pawła II z młodzieżą

09:10 Jan Paweł II w Polsce - Jasna Góra 1987 r.

10:00 Msza święta dziękczynna dla pielgrzymów z Polski w podziękowaniu za kanonizację Jana Pawła II i Jana XXIII

12:00 Anioł Pański

12:03 Informacje dnia

12:20 By odnowić oblicze ziemi

13:05 Bazylika św. Piotra w Rzymie

13:20 Koncert życzeń

14:10 Tajemnica Różańca Świętego - film dokumentalny

15:05 Czyściec - tajemnica Bożego Miłosierdzia

15:35 Moje powołanie

15:45 Święty na każdy dzień

15:50 Pytasz i wiesz

16:00 Informacje dnia

16:10 Wspomnienia z Wilna prof. Ryszarda Natusiewicza

16:20 Chingola - felieton (Polska,2010)

16:30 Tydzień z Ziemi Świętej

16:50 Świadkowie

17:20 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia

17:25 Święty na każdy dzień

17:30 Reportaż dnia

18:00 Spotkanie Rodziny Radia Maryja

20:00 Informacje dnia

20:20 Różaniec

20:50 Święty na każdy dzień

21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze

21:20 Informacje dnia

21:40 Polski punkt widzenia

22:00 Proces przeciwko szatanowi - film biograficzny (USA,Australia,2011)

23:40 Ze slamsów do Bosco Boys

00:00 Świat w obrazach

00:05 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia

00:10 Informacje dnia

00:30 Reportaż dnia

01:00 Spotkanie Rodziny Radia Maryja

03:00 Informacje dnia

03:20 Różaniec

03:50 Głos Polski

04:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze

04:20 Polski punkt widzenia

04:40 By odnowić oblicze ziemi

05:10 Nasza siostra - s. Jadwiga Skudro

06:00 Jak dmuchawce na wietrze - dramat familijny (USA,2009)

07:45 Kokomeko 2

Stopklatka TV

06:00 Robinson Crusoe - film przygodowy (USA,1997)

07:55 Genesis - film dokumentalny (Francja,Włochy,2004)

09:35 Chłopi - film przygodowy (USA,1973)

11:20 Pierwiosnek - dramat obyczajowy (USA,1999)

13:35 Pieczone gołąbki - komedia (Polska,1966)

15:35 Okruchy dnia - dramat psychologiczny (Wielka Brytania,USA,1993)

18:10 Królowa - film biograficzny (Wielka Brytania,USA,Francja,Włochy,2006)

20:15 Angielski pacjent - dramat wojenny (USA,Wielka Brytania,1996)

23:25 Bestia - film sensacyjny (Kanada,USA,Hongkong,Wielka Brytania)

01:05 Zły generał - film sensacyjny (USA,1999)

02:55 Zły Mikołaj - komedia (USA,Niemcy,2003)

04:40 Mimic III: Obrońca - horror (USA,2003)

05:35 Zakończenie programu

Fokus TV

06:00 Życie Bałtyku (30)
06:30 Para daje radę (1)
07:20 Horoskop
07:25 Teletubisie (1)
07:55 In the Night Garden (1)
08:35 Jak to się robi? (1)
08:40 Sąsiedzi (1)
08:50 Po przygody w świat przygody (1)
09:10 Wychowanie to wyzwanie (1)
10:15 Lidia w kuchni (1)
10:45 Horoskop
10:50 Lista Fokusa (1)
11:15 Wehikuł czasu
11:20 Drobne gesty, wielkie sprawy (1)
11:55 Zrozumieć Machu Picchu
13:00 Dzika Polska (1)
13:30 Królowie podwodnego nieba (1)
14:05 Projekt "Adrenalina" (1)
14:40 Szkoła opieki nad zwierzakami (1)
15:15 Najśmieszniejsze zwierzęta świata (1)
15:45 Ekstremalni do bólu (1)
16:15 Bez ograniczeń (1)
16:45 Wehikuł czasu
16:50 Lidia w kuchni (1)
17:30 Para daje radę (1)
18:25 Wehikuł czasu
18:30 Na ratunek kazuarom - film dokumentalny (Australia,2008)
19:35 Zabijanie w stylu orki - film dokumentalny (USA,2009)
20:40 Lista Fokusa (1)
21:15 Jan Paweł II. "Szukałem Was" - film dokumentalny (USA,2011)
23:00 Teorie spiskowe (1)
23:55 Koszmarna wyprawa (1)
01:10 Dzika Polska (1)
01:40 Drobne gesty, wielkie sprawy (1)
02:25 Lista Fokusa (1)
02:55 Królowie podwodnegoo nieba (1)
03:30 Para daje radę (1)
04:30 Lista Fokusa (1)
05:00 Siwa - Wrota Pustyni (2)
05:30 Badacze natury (3)
05:45 Badacze natury (4)

TVP ABC

06:35 Lippy and Messy - Go! Go! Go! - kurs języka angielskiego

06:40 Ziarno - program dla dzieci

07:10 Sceny z życia smoków (5)

07:25 Kasztaniaki (24)

07:35 Mama i ja (19)

07:55 Mama i ja (20)

08:15 Karrypel kontra groszki (6)

08:40 Smerfy (86)

09:10 Pomysłowy wnuczek (5)

09:20 Miś Uszatek (76)

09:30 Przygody Bolka i Lolka (54)

09:40 Lippy and Messy - Go! Go! Go! - kurs języka angielskiego

09:45 Ziarno - program dla dzieci

10:15 Sceny z życia smoków (5)

10:30 Kasztaniaki (24)

10:40 Mama i ja (19)

10:55 Mama i ja (20)

11:15 Karrypel kontra groszki (6)

11:45 Smerfy (85)

12:15 Pomysłowy wnuczek (4)

12:25 Miś Uszatek (75)

12:35 Przygody Bolka i Lolka (51)

12:45 Lippy and Messy - Go! Go! Go! - kurs języka angielskiego

12:50 Ziarno - program dla dzieci

13:20 Sceny z życia smoków (5)

13:35 Kasztaniaki (24)

13:50 Mama i ja (19)

14:05 Mama i ja (20)

14:20 Karrypel kontra groszki (6)

14:50 Smerfy (84)

15:20 Pomysłowy wnuczek (3)

15:30 Miś Uszatek (74)

15:40 Przygody Bolka i Lolka (5)

15:50 Piosenki pana Tenorka (6)

15:55 Angielski z Jedynką, czyli The Best Guest Show (12)

16:00 Kacperek (6)

16:30 Przygody psa Cywila (6)

17:00 Lippy and Messy - Go! Go! Go! - kurs języka angielskiego

17:05 Zygzaki - program dla dzieci

17:35 Sceny z życia smoków (6)

17:50 Kasztaniaki (25)

18:00 Kuchcikowo - gotowanie na ekranie - program dla dzieci

18:15 Moliki książkowe

18:30 Karrypel kontra groszki (7)

19:00 Wieczorynka: Smerfy (87)

19:20 Wieczorynka: Pomysłowy wnuczek (6)

19:30 Wieczorynka: Miś Uszatek (77)

19:40 Wieczorynka: Przygody Bolka i Lolka (6)

20:00 Kacperek (7)

20:25 Przygody psa Cywila (7)

20:55 Talent za talent

21:20 Od przedszkola do Opola

21:55 Zakończenie programu

TVP Kultura

07:20 Przygody pana Michała: Tajemnica Azji (7/13)

07:45 Przygody pana Michała: Azja, syn Tuhaj-beja (8/13)

08:30 Portrety: Komeda - muzyczne ścieżki życia - film dokumentalny (Niemcy,Polska,Szwajcaria,2009)

09:45 Solidarność, Solidarność... - film obyczajowy (Polska,2005)

11:45 Hotel Mirage - film animowany (Polska,2011)

12:10 Poniedziałek z piosenką: Śpiewnik Komedy - koncert (Polska,1995)

13:10 Smak czekolady - film krótkometrażowy (Polska,1982)

13:55 Solidarność, Solidarność... - film obyczajowy (Polska,2005)

16:05 Hala odlotów 2: Oblicza polskiej biedy (32) - talk-show

17:05 Portrety: Komeda - muzyczne ścieżki życia - film dokumentalny (Niemcy,Polska,Szwajcaria,2009)

18:15 Mleczna droga - film psychologiczny (Polska,1990)

20:00 Informacje kulturalne

20:20 Panorama kina światowego: Śmiertelne zmęczenie - komedia obyczajowa (Francja,1994)

21:55 Grobowiec świetlików - film animowany (Japonia,1988)

23:30 Doktor - film animowany (USA,Hiszpania,2006)

23:55 Szparag - film animowany (USA,1979)

00:10 Libera - Przewodnik po sztuce: Ryszard Stanisławski (5)

00:25 Videogalerie: Anna Raczyński (104)

01:15 Deep Purple z orkiestrą - Montreux 2011 (1)

02:25 Sztuka czytania 4 (15)

03:00 Informacje kulturalne 

03:25 Panorama kina światowego: Śmiertelne zmęczenie - komedia obyczajowa (Francja,1994)

05:00 Pasmo kontemplacyjne- film dokumentalny

05:15 Zakończenie programu

TVP Historia

07:25 Podróżnik: Bonga Afryka

08:00 Przeżyć Afganistan - film dokumentalny (Polska,2010)

09:05 1920. Wojna i miłość: Zdrada (4/13)

10:00 Dzika Polska: Puszczański tabun

10:30 Makłowicz w podróży: Podróż 8. Portugalia: Tramwajem nr 28

11:10 Kwiaty targowicy - film dokumentalny (Polska,Ukraina,1998)

12:05 Ex Libris

12:20 Cafe Historia: Jak zostać świętym

12:45 Pamiętnik znaleziony w garbie - komediodramat (Polska,Kanada,1993)

14:40 Ludobójstwo w Piaśnicy - program historyczny (Polska,2011)

15:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii

15:35 Ex Libris

15:55 Sensacje XX wieku: Tunele wojny (1)

16:30 Sensacje XX wieku: Tunele wojny (2)

17:00 1920. Wojna i miłość: Braterstwo (5/13)

18:00 Kalendarium historyczne: Akcja "Wisła" - film dokumentalny (Polska,1992)

18:55 Dziennik telewizyjny: 28.04.1989

19:45 Koło historii: Polowanie na kata

20:25 Spór o historię: Żołnierze wyklęci

21:00 Flesz historii (179) - cykl reportaży

21:25 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii

21:55 Sensacje XX wieku: Wyrok wykonano (1)

22:30 Sensacje XX wieku: Wyrok wykonano (2)

23:00 Zapomniany generał. Tadeusz Jordan Rozwadowski - film dokumentalny (Polska,2011)

00:10 Goralenvolk - film dokumentalny (Polska,2004)

01:20 Piętro wyżej - komedia (Polska,1937)

03:00 Zakończenie programu

TVP Polonia

06:10 Budzimy do życia - koncert Fundacji "Akogo?"; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Nożem i widelcem - odc. 34 Ciasteczka z maszynki, żeberka w domowej oprawie; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:25 Siedem stron świata - odc. 1/7 Samowar -  txt. str. 777; serial TVP kraj prod.Polska (1974); reż.:Wojciech Fiwek; wyk.:Mariola Mielczarek, Kasia Miśkiewicz, Katarzyna Pawlak, Małgorzata Zaorska, Arkadiusz Bielawski, Bolesław Płotnicki, Marian Wojtczak; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:45 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Galeria - odc. 150; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1067 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Pisarze polscy 8; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Blondynka - odc. 26* (seria II, odc. 13) - Coś się kończy, coś się zaczyna -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Kulturalni PL - (190); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Złotopolscy - odc. 930* - Łowcy posagów; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Studio Wschód: Rodacy z Bukowiny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Galeria - odc. 150; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - San Francisco - Serafy (462); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Łamigłówka - Pisarze polscy 8; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Makłowicz w podróży - Podróż 28 Tunezja "U Berberów" (105); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Saga rodów - Ród Krzemienieckich - Razumowskich; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:50 Barwy szczęścia - odc. 1067 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Cafe Historia - Polska w NATO; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Miś Uszatek - Jeden taki, drugi taki; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Łamigłówka - Pisarze polscy 8; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Na sygnale - odc. 7/26; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Na sygnale - odc. 8/26; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - Dubaj - Monika (463); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Gliwickie lata Tadeusza Różewicza; film dokumentalny; reż.:Krzysztof Korwin Piotrowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Galeria - odc. 150; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Łamigłówka - Pisarze polscy 8; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Siedem stron świata - odc. 1/7 Samowar; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
01:50 Dobranocka za oceanem - Miś Uszatek - Jeden taki, drugi taki; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:30 Sport; STEREO, 16:9
02:40 Pogoda; STEREO, 16:9
02:50 Na sygnale - odc. 7/26; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Na sygnale - odc. 8/26; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1067; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Fascynujące Śląskie - Józef Broda; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

TVP Rozrywka

06:00 Tygodnik Moralnego Niepokoju

06:35 Makłowicz w podróży

07:10 Okrasa łamie przepisy

07:40 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Ecuador znaczy równik

08:10 Dzieciaki górą - teleturniej

08:45 Śpiewające fortepiany

09:55 Tygodnik Moralnego Niepokoju

10:25 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju (14)

10:45 Kabaretowy Klub Dwójki

11:45 Kraj się śmieje

12:45 Muzyka łączy pokolenia

13:40 Szansa na sukces

14:45 Kabaretowa Noc Listopadowa

15:45 Kabaretowa Noc Listopadowa

16:40 Kabaretowa Noc Listopadowa

17:35 Tylko jeden skecz

17:55 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Cywilizacje

18:25 Makłowicz w podróży

18:55 Okrasa łamie przepisy

19:35 Tygodnik Moralnego Niepokoju

20:15 Śpiewające fortepiany

21:05 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju (14)

21:20 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju (17)

21:35 Kabaretowy Klub Dwójki

22:35 Kabaretowa Scena Dwójki

23:35 Co nam w duszy gra

00:40 Fryderyk 2014 - gala wręczenia Nagród Akademii Fonograficznej

02:30 Muzeum Polskiej Piosenki, czyli historia jednego przeboju (2)

02:40 Kabaretożercy

03:40 Kabaret z telewizją w tle (3)

04:40 Zakończenie programu

TVP Info

05:55 Poranek TVP Info

06:00 Serwis info

06:05 Poranek TVP Info

06:09 Pogoda

06:12 Serwis info flesz

06:18 Poranek TVP Info

06:30 Serwis info

06:33 Poranek TVP Info

06:38 Pogoda

06:42 Serwis info flesz

06:49 Poranek TVP Info

07:00 Serwis info

07:05 Poranek TVP Info

07:08 Pogoda

07:12 Serwis info flesz

07:18 Poranek TVP Info

07:30 Serwis info

07:36 Pogoda

07:40 Poranek TVP Info

07:42 Serwis info flesz

07:46 Gość poranka

07:58 Poranek TVP Info

08:07 Serwis sportowy

08:16 Pogoda

08:20 Poranek TVP Info

08:30 Serwis info

08:36 Pogoda

08:40 Poranek TVP Info

08:45 Gość poranka

09:00 Serwis info

09:10 Pogoda

09:15 Poranek TVP Info

09:30 Serwis info

09:36 Pogoda

09:40 Poranek TVP Info

09:45 Serwis sportowy

09:50 Poranek TVP Info

10:00 Serwis info

10:10 Pogoda

10:15 Poranek TVP Info

10:30 Serwis info

10:36 Pogoda

10:40 Serwis sportowy

10:45 Gość poranka

11:00 Serwis info

11:25 Pogoda

11:30 Serwis info

11:50 Serwis sportowy

11:55 Pogoda

12:00 Serwis info

12:20 Pogoda

12:25 Serwis sportowy

12:30 Serwis info

12:55 Pogoda

13:00 Serwis info

13:25 Pogoda

13:30 Serwis info

13:55 Serwis sportowy

14:00 Serwis info

14:25 Pogoda

14:30 Serwis info

14:55 Serwis sportowy

15:00 Serwis info

15:20 Serwis sportowy

15:25 Pogoda

15:30 Serwis info

15:50 Pogoda

15:55 Info dzień

16:17 Serwis sportowy

16:22 Pogoda

16:30 Puls Polski - magazyn

17:15 Teleexpress Extra

17:30 To jest temat - magazyn reporterów

18:00 Serwis sportowy

18:05 Pogoda

18:10 INFObiznes - magazyn ekonomiczny

18:27 Po przecinku - program publicystyczny (Polska,2014)

18:50 INFOrmacje - program informacyjny

19:11 INFOrozmowa - program publicystyczny

19:30 Coś dla Ciebie - magazyn (Polska)

19:57 Dziś wieczorem - program publicystyczny

20:12 Minęła dwudziesta

20:44 Serwis info flesz

20:52 Pogoda

21:00 Serwis info

21:08 Pogoda

21:15 Puls Polski - magazyn

21:40 Studio LOTTO

21:50 Flesz - Panorama dnia - program informacyjny

21:52 Panorama dnia - program informacyjny

22:35 Pogoda

22:45 Twoje info - program informacyjny

23:20 Z dnia na dzień - program informacyjny

23:55 Sportowy wieczór

00:15 Dziś wieczorem - program publicystyczny

00:30 Minęła dwudziesta

01:02 Serwis info flesz

01:10 Serwis info

01:25 Panorama dnia - program informacyjny

02:03 Pogoda

02:13 Twoje info - program informacyjny

02:50 Puls Polski - magazyn

03:16 Z dnia na dzień - program informacyjny

03:46 Dziś wieczorem - program publicystyczny

04:01 Minęła dwudziesta

04:32 Serwis info flesz

04:36 To jest temat - magazyn reporterów

05:05 Z dnia na dzień - program informacyjny

05:30 Puls Polski - magazyn

05:54 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.