TVP 1
05:25 Klan - odc. 2934; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 TELEZAKUPY
06:25 Natura w Jedynce - Życie na rafie cz. 2 (Life on the Reef); film dokumentalny kraj prod.Australia (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:30 Jaka to melodia? - odc. 3321; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:30 Cztery kąty, anioł piąty (Suchedniów); cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:00 Ojciec Mateusz - odc. 80 (seria VI, odc. 11) - Adrenalina -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Grzech Fatmagül - odc. 6 (Fatmagul'un Sucu Ne? bolum 6) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:55 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 3/72 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 3) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:25 Smaki polskie - na zielono, Uroda, ochłoda, wygoda - mięta i melisa; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Przepis dnia - /362/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Natura w Jedynce - Życie na rafie cz. 3 (Life on the Reef); film dokumentalny kraj prod.Australia (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:00 Grzech Fatmagül - odc. 7 (Fatmagul'un Sucu Ne? bolum 7) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Okrasa łamie przepisy - Świeże mazurskie ryby -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - odc. 4/72 (Muhtesem Yüzyil. Kösem, bolum 4) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Pegaz - Flesz - /42/; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 3322; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Klan - odc. 2935 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Świat się kręci - /517/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:15 Przepis dnia - /363/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Biało - czerwoni do Rio; felieton; STEREO, 16:9
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:30 Ojciec Mateusz - odc. 195 - Medium (Ojciec Mateusz XV odc. 9) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Sprawa dla reportera -  txt. str. 777; Dla małoletnich od lat 12
22:20 Chodzi o pieniądze - /3/; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
23:15 Czas zabijania (Time to Kill) -  txt. str. 777  143'; dramat kraj prod.USA (1996); reż.:Joel Schumacher; wyk.:Matthew McConaughey, Sandra Bullock, Kevin Spacey, Samuel L. Jackson; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:45 Naszaarmia.pl - odc. 211; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Sprawa dla reportera; Dla małoletnich od lat 12
03:10 Chodzi o pieniądze - /3/; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
03:55 Notacje - Sokrat Janowicz. Język ludzi poczciwych; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:10 Świat się kręci - /517/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:00 Zakończenie dnia

TVP 2
06:10 M jak miłość - odc. 1051; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 M jak miłość - odc. 1052; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: 8.50 Panorama; 9.35, 10.15 Pogoda ; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 Barwy szczęścia - odc. 1444 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Na dobre i na złe - odc. 146 - Nocny rajdowiec; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Tylko z Tobą - odc 42 (odc 42); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Oaza wolności -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:10 Na sygnale - odc. 18 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Rodzinka.pl - odc. 61 "Biznes is biznes" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:05 Rodzinka.pl - odc. 62 "Walka z lenistwem" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
16:05 Na dobre i na złe - odc. 635 - Tajemnica -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Tylko z Tobą - odc 43 (odc 43); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:40 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 1/93; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Barwy szczęścia - odc. 1444 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1445 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Rocky (Rocky) -  txt. str. 777  114'; dramat kraj prod.USA (1976); reż.:John Avildsen; wyk.:Sylvester Stallone, Talia Shire, Burt Young; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:55 Żywie Biełaruś  101'; dramat kraj prod.Polska (2012); reż.:Krzysztof Łukaszewicz; wyk.:Dźmitry Vinsent Papko, Karolina Gruszka, Aliaksandr Malczanau, Denis Tarasenko; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Miłość na wybiegu -  txt. str. 777  94'; komedia kraj prod.Polska (2008); reż.:Krzysztof Lang; wyk.:Karolina Gorczyca, Marcin Dorociński, Urszula Grabowska, Izabela Kuna, Tomasz Karolak, Sonia Bohosiewicz, Barbara Brylska, Marta Dąbrowska, Anna Guzik, Zbigniew Lesień; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:35 Żywie Biełaruś  101'; dramat kraj prod.Polska (2012); reż.:Krzysztof Łukaszewicz; wyk.:Dźmitry Vinsent Papko, Karolina Gruszka, Aliaksandr Malczanau, Denis Tarasenko; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Art Noc: DE LEON (koncert z Festiwalu Kultury Żydowskiej w Krakowie); koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:25 Zakończenie dnia

TVP 3
06:05 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Kultowe rozmowy - odc. 121 Artur Domosławski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
08:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
09:20 Plebania - odc. 569; telenowela TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Plebania - odc. 570; telenowela TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Seniorada - odc. 37; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:50 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9
11:25 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Merkurego młodość druga; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:50 Naszaarmia.pl - odc. 211; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:20 TELEZAKUPY
12:35 600 kilometrów pomocy; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:25 Plebania - odc. 571; telenowela TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 EKOkonsument 7); felieton; STEREO, 16:9
13:50 Plebania - odc. 572; telenowela TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Czarnobyl - zaginiony świat (CHERNOBYL ZAGUBLENIY SVIT)  50'; film dokumentalny kraj prod.Ukraina (2007); reż.:Darina Ogir; Dla małoletnich od lat 12
15:25 ŚDM - Dzienniczek - odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Głos widza; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:42 Nożem i widelcem - odc. 122 - Makaron z polędwiczką, bezglutenowe ciasto z orzechami; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Relacje - odc. 109; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:05 Moto - wiadomości odc. 2; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:20 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
23:15 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Czarnobyl - zaginiony świat (CHERNOBYL ZAGUBLENIY SVIT)  50'; film dokumentalny kraj prod.Ukraina (2007); reż.:Darina Ogir; Dla małoletnich od lat 12
00:40 ŚDM - Dzienniczek - odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Kultowe rozmowy - odc. 121 Artur Domosławski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Seniorada - odc. 37; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
02:20 Pogoda - 28.04 - 1; STEREO, 16:9
02:25 Echa dnia; STEREO, 16:9
02:45 Pogoda - 28.04 - 2; STEREO, 16:9
02:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Głos widza; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Czarnobyl - zaginiony świat (CHERNOBYL ZAGUBLENIY SVIT)  50'; film dokumentalny kraj prod.Ukraina (2007); reż.:Darina Ogir; Dla małoletnich od lat 12
04:20 ŚDM - Dzienniczek - odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Relacje - odc. 109; magazyn ekonomiczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:10 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Echa dnia; STEREO, 16:9
05:55 Zakończenie dnia

Polsat
5:00 Disco gramy - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
7:55 Trudne sprawy (613) - serial paradokumentalny
8:55 Malanowski i partnerzy (500) - serial fabularno-dokumentalny
9:25 Malanowski i partnerzy (501) - serial fabularno-dokumentalny
9:55 Dzień, który zmienił moje życie (121) - serial paradokumentalny
10:55 Dlaczego ja? (168) - serial paradokumentalny
11:55 Pielęgniarki (243) - serial paradokumentalny
12:55 Trudne sprawy (614) - serial paradokumentalny
13:55 Dwoje we troje (13) - serial komediowy
14:00 Pierwsza miłość (2287) - serial obyczajowy
14:45 Dlaczego ja? (440) - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
16:10 Pogoda - program informacyjny
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:30 Malanowski i partnerzy (690) - serial fabularno-dokumentalny
17:00 Małolaty (43) - serial paradokumentalny
18:00 Pierwsza miłość (2288) - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia - magazyn informacyjny
19:20 Sport - magazyn sportowy
19:25 Pogoda - program informacyjny
19:30 Świat według Kiepskich (315) - serial komediowy
20:05 Nasz nowy dom (67) - reality show
21:05 Przyjaciółki 7 (83) - serial obyczajowy
22:05 Zdrady (84) - serial paradokumentalny
23:20 Ocaleni - thriller, Kanada/USA 2008
1:10 Spacer w chmurach - melodramat, Meksyk/USA 1995
3:15 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
5:45 Uwaga! - magazyn reporterów
6:15 Mango - telezakupy
7:20 Singielka (123) - telenowela
7:50 Doradca smaku (34) - magazyn kulinarny
8:00 Dzień Dobry TVN - magazyn
10:55 Kuchenne rewolucje: Millenium, Tczew (3) - program rozrywkowy
12:00 Szkoła (276) - serial paradokumentalny
13:00 Szpital (513) - serial paradokumentalny
14:00 Ukryta prawda (624) - serial paradokumentalny
15:00 Rozmowy w toku: Czy muzułmanin to dobry kandydat na męża? (2598) - talk-show
16:00 Szkoła (277) - serial paradokumentalny
17:00 Ukryta prawda (625) - serial paradokumentalny
18:00 Szpital (514) - serial paradokumentalny
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:35 Sport - magazyn sportowy
19:45 Pogoda - magazyn informacyjny
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:10 Doradca smaku (35) - magazyn kulinarny
20:15 Na Wspólnej (2264) - serial obyczajowy
20:55 Singielka (124) - telenowela
21:30 Kuchenne rewolucje: Dąbrowa Górnicza, Juran (11) - program rozrywkowy
22:30 Tożsamość - thriller, Francja/Kanada/Niemcy/Japonia/USA/Wielka Brytania 2011
0:55 Ugotowani: Kraków (9) - program kulinarno-rozrywkowy
1:55 Superwizjer - magazyn reporterów
2:30 Uwaga! - magazyn reporterów
2:55 Klub Magii (112)
4:15 Rozmowy w toku: Czy muzułmanin to dobry kandydat na męża? (2598) - talk-show

TV 4
6:00 Nie igraj z aniołem (43) - serial obyczajowy
7:05 Klub przyjaciół Myszki Miki: Wielka praca Mikiego (15) - serial animowany
7:35 Kacper: szkoła postrachu (4) - serial animowany
8:05 Klub przyjaciół Myszki Miki (18) - serial animowany
8:35 Kacper: szkoła postrachu (7) - serial animowany
9:00 Nieśmiertelny (21) - serial przygodowy
10:00 Moja nadzieja (46) - telenowela
11:00 Włoska narzeczona (134) - telenowela
12:00 Detektywi w akcji (75) - serial fabularny
13:00 Policjantki i Policjanci (164) - serial obyczajowy
14:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny
15:00 Dom nie do poznania 3 (58) - reality show
16:00 Moja nadzieja (47) - telenowela
17:00 Włoska narzeczona (135) - telenowela
18:00 Detektywi w akcji (76) - serial fabularny
19:00 Policjantki i Policjanci (165) - serial obyczajowy
20:00 Pokój 112. Policjantki i Policjanci - film sensacyjny, Polska 2015
21:40 Wampiry: Przemiana - horror, USA 2005
23:30 Spadkobiercy (75) - program rozrywkowy
0:30 Mega Chichot (48) - program rozrywkowy
1:00 Mega Chichot (49) - program rozrywkowy
1:30 Interwencja - magazyn reporterów
1:50 Interwencja - magazyn reporterów
2:10 Graffiti - program publicystyczny
2:30 Tak czy nie? - magazyn
3:00 Disco Polo Life (307) - program muzyczny
4:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
5:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny

TV Polonia
06:05 Świat się kręci - /516/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:50 Salonowiec - Telefon; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Flesz historii - odc. 283; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:25 Słoneczna włócznia - odc. 5 - Tajemniczy ślad -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: 8.50 Panorama; 9.35, 10.15 Pogoda ; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:55 Krótka historia - (43) 03.10.1944 - Skutki upadku Powstania Warszawskiego; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:35 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Barwy szczęścia - odc. 1380 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 M jak miłość - odc. 1208 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Egzamin z życia - odc. 69; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Wilnoteka; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Santo Subito cz. 4 - Nasz Święty  50'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2014); reż.:Grzegorz Tomczak; STEREO, 16:9
16:35 Do zobaczenia w Krakowie; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:55 Galeria - odc. 1; serial obyczajowy TVP; reż.:Ryszard Zatorski, Łukasz Palkowski, Jakub Miszczak; wyk.:Tomasz Dedek, Magdalena Turczeniewicz, Julia Pietrucha, Bartosz Porczyk, Grażyna Wolszczak, Marek Kalita, Ewa Bukowska, Błażej Michalski, Paulina Chapko, Andrzej Deskur; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Krótka historia - (44) Armia gen. Andersa; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
17:50 Polska z Miodkiem - (90) Tuchów, Tuchola; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Pegaz - /8/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:40 Muzeum Polskiej Piosenki - /79/ - "Lato" - Formacja Nieżywych Schabuff; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Barwy szczęścia - odc. 1380 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Wolny Ekran - (8); magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:45 Dobranocka - Marceli Szpak dziwi się światu - Marceli Szpak zbiera grzyby; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda; STEREO, 16:9
20:50 Zaginiona - odc. 1/7* - Odjazd -  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Andrzej Kostenko; wyk.:Jan Frycz, Danuta Stenka, Ryszard Filipski, Andrzej Chyra, Maciej Marczewski, Agnieszka Grochowska, Matylda Damięcka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:50 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:25 Chodzi o pieniądze - /3/; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
00:10 A la show - (35) - Michał Bajor; talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:35 Polska z Miodkiem - (90) Tuchów, Tuchola; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Galeria - odc. 1; serial obyczajowy TVP; reż.:Ryszard Zatorski, Łukasz Palkowski, Jakub Miszczak; wyk.:Tomasz Dedek, Magdalena Turczeniewicz, Julia Pietrucha, Bartosz Porczyk, Grażyna Wolszczak, Marek Kalita, Ewa Bukowska, Błażej Michalski, Paulina Chapko, Andrzej Deskur; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Słoneczna włócznia - odc. 5 - Tajemniczy ślad; serial TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Marceli Szpak dziwi się światu - Marceli Szpak zbiera grzyby; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Zaginiona - odc. 1/7* - Odjazd; serial TVP; reż.:Andrzej Kostenko; wyk.:Jan Frycz, Danuta Stenka, Ryszard Filipski, Andrzej Chyra, Maciej Marczewski, Agnieszka Grochowska, Matylda Damięcka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Krótka historia - (44) Armia gen. Andersa; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Barwy szczęścia - odc. 1380; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:50 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Saga rodów - Ród Lutosławskich; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:00 Polska z Miodkiem - (90) Tuchów, Tuchola; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Zakończenie dnia

TVP ABC
05:25 Rescue Bots, seria 1 - Cztery boty i bobas, odc. 7 (Four Bots and a Baby); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:50 Jedynkowe Przedszkole - odc. 48; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Świnka Peppa, seria III - Tęcza, odc. 2 (The Rainbow); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9
06:25 Masza i niedźwiedź - Uwaga remont!, odc. 26 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:35 Peg + kot - Problem z sześćdziesiątkami, odc. 60 (The Groovy Sixties Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Charlie i Lola, seria 2 - Ja to mam szczęście, odc. 8 (Lucky, Lucky Me); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Kłopoty Pogodziaków - odc. 9; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Dlaczego? Po co? Jak? - odc. 11; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 My Little Pony, seria I - Znaczkowa Liga, odc. 12 (Call of the Cutie); serial animowany kraj prod.USA, Kanada (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Podróże z Aleksandrem i Emilią - Myszki w Hong Kongu - Hong Kong, odc. 44 (Hong Kong mice); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Domisie - odc. 285 Zabawa w Indian; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Smerfy - Udanego dnia nieszczęścia, odc. 124 (Happy Unhappiness Day to You); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Tomek i przyjaciele, seria 14 - Wyprawa po Drewno, odc. 16 (Jumping Jobi Wood); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Tabaluga - Eliksiry Puchacza, odc. 58 (Little wonder); serial animowany kraj prod.Niemcy (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 O czym one mówią - odc. 80; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Świnka Peppa, seria III - Tęcza, odc. 2 (The Rainbow); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9
10:30 Masza i niedźwiedź - Uwaga remont!, odc. 26 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:45 Peg + kot - Problem z sześćdziesiątkami, odc. 60 (The Groovy Sixties Problem); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Charlie i Lola, seria 2 - Ja to mam szczęście, odc. 8 (Lucky, Lucky Me); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Kłopoty Pogodziaków - odc. 9; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Przyjaciele lasu - odc. 28 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 My Little Pony, seria I - Znaczkowa Liga, odc. 12 (Call of the Cutie); serial animowany kraj prod.USA, Kanada (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Domisie - odc. 285 Zabawa w Indian; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Podróże z Aleksandrem i Emilią - Myszki w Hong Kongu - Hong Kong, odc. 44 (Hong Kong mice); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Smerfy - Udanego dnia nieszczęścia, odc. 124 (Happy Unhappiness Day to You); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
13:40 Tomek i przyjaciele, seria 14 - Wyprawa po Drewno, odc. 16 (Jumping Jobi Wood); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Tabaluga - Eliksiry Puchacza, odc. 58 (Little wonder); serial animowany kraj prod.Niemcy (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 O czym one mówią - odc. 80; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Świnka Peppa, seria III - Kaszel Pedra, odc. 3 (Pedro's Cough); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9
14:40 Masza i niedźwiedź - Uwaga remont!, odc. 26 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2012); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:50 Mama i ja - Wycieczka; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Rescue Bots, seria 1 - Cztery boty i bobas, odc. 7 (Four Bots and a Baby); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:50 Nela Mała Reporterka - odc. 39 Skąd się bierze herbata? -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Dlaczego? Po co? Jak? - odc. 11; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Domisie - odc. 286 Nie mam czasu; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Bąblandia - Kameleon odc. 11; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 O czym one mówią - odc. 80; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Misja w kosmosie - odc. 9; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 ABC wszystko wie - odc. 39; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Peg + kot - Wrócił zły Jack, odc. 61 (Bad Jack is Back); serial animowany kraj prod.Kanada (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Charlie i Lola, seria 2 - Ale to moje ukochane buty, odc. 9 (I Just Love My Red Shiny Shoes); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 My Little Pony, seria I - Sukces spod igły, odc. 14 (Suited for Success); serial animowany kraj prod.USA, Kanada (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Podróże z Aleksandrem i Emilią - Pierwszy lot - Karolina Północna, odc. 45 (High Flying mr. Jinus); serial animowany kraj prod.Kanada (1998); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Marko Smerf i pieprzowi piraci, odc. 125 (Marco Smurf And The Pepper Pirates); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Tomek i przyjaciele, seria 14 - Tomek i Zgniotek, odc. 17 (Thomas and Scruff); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Tabaluga - Dobry Arktos, odc. 59 (Arktos the good); serial animowany kraj prod.Niemcy (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Elmer; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Masza i niedźwiedź - Ruch koniem, odc. 28 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:20 Przygody Bolka i Lolka - Zgubiony ślad, odc. 24; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Reksio - Reksio i sowa, odc. 65; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:40 Rescue Bots, seria 1 - Na wolności, odc. 8 (Walk on the Wild Side); serial animowany kraj prod.Kanada, USA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:10 Na kłopoty... ABC - odc. 32; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:40 Klimaty i smaki; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:55 Klimaty i smaki; program poradnikowy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:10 Jak to działa - odc. 91 Szerokopasmowy internet i bezpieczeństwo w sieci -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:45 Saga rodów - Ród Wedlów; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
23:05 Zakończenie dnia

TVP HD
07:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (75) Jedzenie dżungli -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Makłowicz w podróży - Podróż 23 (87) Luksemburg - Belgia - Niemcy: Belgijskie Ardeny; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Rodzinka.pl - odc. 47 "Halloween" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:30 Rodzinka.pl - odc. 48 "Brutus" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Ranczo - odc. 97 (seria VIII, odc. 6) - Nowatorska terapia -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Ojciec Mateusz - odc. 55 (seria IV, odc. 12) - Spływ -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Szczęśliwy człowiek -  txt. str. 777  84'; film obyczajowy kraj prod.Polska (2000); reż.:Małgorzata Szumowska; wyk.:Jadwiga Jankowska-Cieślak, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Piotr Jankowski, Roman Gancarczyk, Mieczysław Grąbka, Andrzej Hudziak; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 8; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:55 Okrasa łamie przepisy - Piernikowa kuchnia Kopernika -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Okrasa łamie przepisy - Gotowanie dla strażaków -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 O mnie się nie martw - s. IV odc. 6/13 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ranczo - odc. 59 (seria V, odc. 7) - Doktor Wezół -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ranczo - odc. 60 (seria V, odc. 8) - Włoski rozłącznik -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (53) - Ludożercy -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Domy przyszłości - 1; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Ojciec Mateusz - odc. 56 (seria IV, odc. 13) - Helena -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Ranczo - odc. 98 (seria VIII, odc. 7) - Zbrodnia to niesłychana, pani zabija pana -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl - odc. 49 "Jesienny blues" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl - odc. 50 "Boscy u doktora" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Strażacy - odc. 17 (seria II, odc. 7) - Adrenalina -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Rodzinka.pl - odc. 174 "Nie chcę być babcią" sezon 8 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Rodzinka.pl - odc. 108 "Zazdrość" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Kariera Nikodema Dyzmy - odc. 6/7 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Rodzinka.pl - odc. 47 "Halloween" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Rodzinka.pl - odc. 48 "Brutus" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Uwikłanie  122'; film kryminalny kraj prod.Polska (2011); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Maja Ostaszewska, Marek Bukowski, Olgierd Łukaszewicz, Adam Woronowicz, Danuta Stenka, Andrzej Seweryn, Piotr Adamczyk, Krzysztof Pieczyński, Krzysztof Stroiński, Dorota Pomykała; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Strefa 3D - Bali - Rafa Koralowa; reportaż; STEREO, 3D, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Zakończenie programu

TVP Historia
06:45 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Smak papryki (130); Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Cafe Historia - Propaganda nazistowska w filmie; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Ginące cywilizacje - Karaibska podróż odc. 5 (Endangered civilisations)  50'; cykl dokumentalny kraj prod.Francja (1999); reż.:Alain Bourillon; Dla małoletnich od lat 12
09:00 1920. Wojna i miłość - odc. 8/13 - Odwrót -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:00 Historia żywa - Strażnicy żelaznych arsenałów; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:35 Nieznana Białoruś. - Linia Stalina na dłoni dziecięcej; cykl dokumentalny; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Chce się żyć -  txt. str. 777 AD  106'; film obyczajowy kraj prod.Polska (2013); reż.:Maciej Pieprzyca; wyk.:Dawid Ogrodnik, Kamil Tkacz, Dorota Kolak, Arkadiusz Jakubik, Anna Nehrebecka, Katarzyna Zawadzka, Mikołaj Roznerski, Anna Karczmarczyk, Janusz Chabior; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Ex Libris - odc. 257; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:25 Aleksandra jedzie do Polski  52'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2010); reż.:Albrecht Jawłowski 50%, Jacek Wasilewski 50%; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:20 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Było, nie minęło; Dla małoletnich od lat 12
15:55 Sensacje XX wieku - Roman Czerniawski. Tajna gra -  txt. str. 777; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Sarmacka religijność  41'; program historyczny kraj prod.Polska (1995); reż.:Krzysztof Koehler; Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Muzeum Polskiej Piosenki - /12/ - "Prześliczna wiolonczelistka" - Skaldowie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 1920. Wojna i miłość - odc. 9/13 - Do broni -  txt. str. 777 AD; serial TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Byli sobie odkrywcy - odc. 9 Bracia Pinzonowie (Les exploraturs); serial animowany kraj prod.Francja (1997); Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Muzeum Polskiej Piosenki - /25/ - "Polska" - Kult; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Torgau 1939 - 1945 - zbrodnie sądu wojennego (Torgau 1939 - 1945 - Chronicle of a military justice)  52'; film dokumentalny kraj prod.Francja (2013); reż.:Jean-Marie Fawer; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:45 Muzeum Polskiej Piosenki - /32/ - "C'est la vie - Paryż z pocztówki" - Andrzej Zaucha; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Nowe Ateny - odc. 9; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7, Na żywo
22:00 Sensacje XX wieku - Mata Hari -  txt. str. 777; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Było, nie minęło; Dla małoletnich od lat 12
23:35 Szerokie tory - Jeden dzień z życia lekarza onkologa w Doniecku; Dla małoletnich od lat 12
00:10 Nieznane Katastrofy - odc. 4 - Prom na Motławie; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
00:35 Nieznane Katastrofy - odc. 5 - Śmierć tliła się pod podłogą; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
01:10 Aleksandra jedzie do Polski  52'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2010); reż.:Albrecht Jawłowski 50%, Jacek Wasilewski 50%; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:15 Królewskie sny - odc. 5; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:40 Królewskie sny - odc. 6; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:00 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:07 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:19 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:23 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:28 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:47 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:50 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:54 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:58 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Przegląd Prasy Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:14 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:27 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:47 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:08 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:17 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:27 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:38 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:44 Flesz Info - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:46 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
08:57 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:12 Info Poranek - Gość; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:58 Flesz Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
17:32 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
17:40 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:00 Dla niesłyszących - Twoje Info -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
18:29 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
19:10 Cztery strony; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:46 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:51 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:32 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
22:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9
23:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:30 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:45 Teleexpress Extra -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
00:10 Extra świat; magazyn; STEREO, 16:9
00:20 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:00 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:45 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
02:15 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9
02:46 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:55 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
03:24 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:30 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
05:00 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Studio świat.; magazyn; STEREO, 16:9
05:50 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:30 Studio Kultura - Rozmowy - Marek Kochan; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:45 Afisz kulturalny - 28.04. - 1.05.16; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:10 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:25 Chuligan Literacki 9; magazyn o książkach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Którędy po sztukę - Robert Kuśmirowski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Prywatne życie arcydzieł - Salvador Dali: Chrystus św. Jana od Krzyża (The Christ of St John of the Cross by Salvador Dali)  49'; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:15 Głos  65'; film TVP; reż.:Janusz Kondratiuk; wyk.:Andrzej Mastalerz, Marek Walczewski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Zaklęty Dwór - odc. 3/7 W siedzibie upiora -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:40 Koncert życzeń - Pamiętajcie o Osieckiej (23 Przegląd Piosenki Aktorskiej 2002); widowisko; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
14:05 Jak zdobyć pieniądze, kobietę i sławę -  txt. str. 777  47'; film TVP; reż.:Janusz Kondratiuk; wyk.:Barbara Ludwiżaka, Bronisław Pawlik, Ewa Szykulska, Krzysztof Litwin, Jacek Woszczerowicz, Wanda Łuczycka, Jerzy Dobrowolski; Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Wałkonie (The Vitelloni)  102'; film obyczajowy kraj prod.Francja, Włochy (1953); reż.:Federico Fellini; wyk.:Leopoldo Trieste, Franco Interlenghi, Riccardo Fellini, Alberto Sordi, Franco Fabrizi, Eleonora Ruffo; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Chleb, miłość i... (Pane, amore e...)  92'; komedia kraj prod.Włochy (1955); reż.:Dino Risi; wyk.:Vittorio De Sica, Sophia Loren, Lea Padovani, Antonio Cifariello; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Świat w dokumencie - Serbski epos (Serbian Epics)  39'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1992); reż.:Pawlikowski Paweł; Dla małoletnich od lat 12
19:45 Teraz animacje! - Nie ma miejsca dla Gerolda (No Room for Gerold)  4'; film animowany kraj prod.Niemcy (2006); reż.:Daniel Nocke; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:50 Teraz animacje! - Cios w kark (Rabbit Punch)  5'; film animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); reż.:Kristian Andrews; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
20:20 Filmy, które zmieniły Amerykę - Miłość i śmierć (Love and Death)  81'; komedia kraj prod.USA (1975); reż.:Woody Allen; wyk.:Woody Allen, Diane Keaton, Olga Georges-Picot, Jessica Harper, Harold Gould; 16:9, Dla małoletnich od lat 16
21:55 Dezerterzy - Dariusz Eckert; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Sonda o kobietach  29'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2012); reż.:Mateusz Głowacki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Sonda o mężczyznach  32'; film dokumentalny kraj prod.Polska (2014); reż.:Mateusz Głowacki; 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:45 Kultura fizyczna - Aneta Grzeszykowska - cz. 4; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:55 Kino nocne - Moskitiera (La Mosquitera)  94'; dramat kraj prod.Hiszpania (2010); reż.:Agusti Vila; wyk.:Geraldine Chaplin, Martina Garcia, Emma Suarez, Eduard Fernandez; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:40 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
01:55 Młodzi gniewni - Bejbi blues  100'; film obyczajowy kraj prod.Polska (2012); reż.:Katarzyna Rosłaniec; wyk.:Magdalena Berus, Klaudia Bułka, Nikodem Rozbicki, Michał Trzeciakowski, Renata Dancewicz, Magdalena Boczarska, Katarzyna Figura, Jan Frycz, Mateusz Kościukiewicz, Danuta Stenka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:50 Dezerterzy - Dariusz Eckert; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Jasiek mój brat  8'; film krótkometrażowy kraj prod.Polska (2014); reż.:Zofia Żurawska; wyk.:Mateusz Lonc, Jan Żurawski, Piotr Żurawski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Ojcze masz  32'; film krótkometrażowy kraj prod.Polska (2013); reż.:Kacper Lisowski; wyk.:Arkadiusz Jakubik, Przemysław Strojkowski, Agnieszka Przepiórska, Łukasz Simlat, Marek Sarba, Michał Skrok, Szymon Rząca, Irena Melcer, Katarzyna Baurska, Michał Czernecki; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:25 Teledysk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:55 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (51); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:40 Okrasa łamie przepisy - Polskie steki po amerykańsku -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (72) - Maniok -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Makłowicz w podróży - Podróż 23 (89) Luksemburg - Belgia - Niemcy: Luksemburg - miasto stołeczne; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Jeden z dziesięciu - odc. 1/88; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Śpiewające fortepiany - (50); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Muzeum Polskiej Piosenki - /32/ - "C'est la vie - Paryż z pocztówki" - Andrzej Zaucha; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Muzeum Polskiej Piosenki - /57/ - "Człowieczy los" - Anna German; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Kabaretowy Klub Dwójki - Emigracja (52); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Życie to Kabaret - Babylon Tour - program Kabaretu Moralnego Niepokoju (1); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Życie to Kabaret - Babylon Tour - program Kabaretu Moralnego Niepokoju (2); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Familiada - odc. 2219; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 Kabaretowa Mapa Polski - Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2013 (1); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Kabaretowa Mapa Polski - Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2013 (2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Kabaretowa Mapa Polski - Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2013 (3); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:55 Okrasa łamie przepisy - Pieczarki z czekoladą -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (73) - Łódź -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Makłowicz w podróży - Podróż 24 (90) Niemcy: Badeńska prowincja; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (51); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:15 Śpiewające fortepiany - (51); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Kabaretowy Klub Dwójki - Zakupy (51); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Olga Lipińska zaprasza - (14); talk-show; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Tylko dla dorosłych - (odc. 18); program satyryczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:35 Kabaretowa Mapa Polski - Lidzbark 2015 - Kabareton pod gwiazdami /1/; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Kabaretowa Mapa Polski - Lidzbark 2015 - Kabareton pod gwiazdami /2/; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Kabaretowa Mapa Polski - Opole 2010 - Kabaretowa liga TVP /1/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:45 Rozrywka Retro - Czarny humor; Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:35 Święta wojna - (265) Hanys team; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:05 Rodzinka.pl - odc. 135 "Zawsze z rodziną" -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:35 Rodzinka.pl - odc. 136 "Życie jest ciężkie" -  AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:15 Czterej pancerni i pies - odc. 21/21 - Dom -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:30 M jak miłość - odc. 287; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Na dobre i na złe - odc. 227 - Chorobliwy strach; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Bodo - odc. 8 -  txt. str. 777 AD; serial biograficzny kraj prod.Polska (2015); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Ranczo - odc. 59 (seria V, odc. 7) - Doktor Wezół -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Ranczo - odc. 60 (seria V, odc. 8) - Włoski rozłącznik -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:35 Ojciec Mateusz - odc. 84 (seria VII, odc. 2) - Rocznica -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Ojciec Mateusz - odc. 85 (seria VII, odc. 3) - Naciągacze -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:25 Na dobre i na złe - odc. 228 Nieszczęsny skarb; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Rodzinka.pl - odc. 137 "Płoną góry, płoną lasy" sezon 6 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Ranczo - odc. 61 (seria V, odc. 9) - Honor i zęby trzonowe -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Ranczo - odc. 62 (seria V, odc. 10) - Przymus rekreacji -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Rodzinka.pl - odc. 138 "Nowocześni dziadkowie" sezon 6 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Ojciec Mateusz - odc. 86 (seria VII, odc. 4) - Haracz -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:20 Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 210 (s. III, odc. 83) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century) ep. 210) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:20 Ranczo - odc. 63 (seria V, odc. 11) - Przewroty kopernikańskie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:20 Ranczo - odc. 64 (seria V, odc. 12) - Nad Solejuków i Wargaczów domem -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 Ojciec Mateusz - odc. 87 (seria VII, odc. 5) - Pożyczka -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Na dobre i na złe - odc. 635 - Tajemnica -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Prokurator - odc. 5/10; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Prokurator - odc. 6/10; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Czterej pancerni i pies - odc. 21/21 - Dom; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
04:30 M jak miłość - odc. 287; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:15 Zakończenie dnia

TVP Sport
08:00 Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Dywizji 1A - Katowice 2016: Polska - Austria; STEREO, 16:9
10:10 Sport w TVP - obrazki z wystawy - cz. II; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Kierunek Rio - odc. 52 (.); magazyn kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
11:45 Piłka nożna - Barca TV (51/2016) - Liga Hiszpańska: FC Barcelona - Sporting Gijon; STEREO, 16:9
14:20 Piłka nożna - Barca TV (51/2016) - magazyn; STEREO, 16:9
15:00 Piłka nożna - Bayern Monachium TV (39/2016) - Bundesliga: Hertha Berlin - Bayern; STEREO, 16:9
17:00 Piłka nożna - Bayern Monachium TV (39/2016) - magazyn; STEREO, 16:9
18:20 Zwarcie - .; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Borussia Dortmund TV; STEREO, 16:9
20:00 Wyścigi samochodowe - Samochodowe Mistrzostwa Polski KIA Lotos Race; relacja; STEREO, 16:9
20:25 Z archiwum TVP - Drużyna Górskiego; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Piłka nożna - Liga Europejska: 1/2 F (1): Szachtar Donieck - Sevilla FC; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 Skandia Maraton Lang Team; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:20 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:35 Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Dywizji 1A - Katowice 2016: Polska - Austria; STEREO, 16:9
01:35 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.