WTOREK

TVP 1
05:35 Elif - odc. 716 (Elif) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2017); Dla małoletnich od lat 12
06:25 Audycje Komitetów Wyborczych -  1. KWKNPRP Krzysztofa Bosaka 2. KWKNPRP Pawła Tanajno 3. KWKNPRP Stanisława Żółtka 4. KWKNPRP Roberta Biedronia 5. KWKNPRP Marka Jakubiaka 6. KWKNPRP Szymona Hołowni 7. KWKNPRP Władysława Kosiniaka - Kamysza 8. KWKNPRP Andrzeja Dudy. 9. KWKNPRP Mirosława Piotrowskiego. 10. KWKNPRP Małgorzaty Kidawy - Błońskiej (N)
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach -  (JM); STEREO, 16:9, Transmisja
07:40 Francuskie wybrzeże z lotu ptaka. Korsyka (The French Coast from the sky / Les ctes franaises vues du ciel); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2012); Dla małoletnich od lat 7
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Kwadrans polityczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:40 Bądźmy razem w domu - /20/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Wokół mórz. Pola Flegrejskie (Around the Sea. Baia); cykl dokumentalny kraj prod.Francja (2018); Dla małoletnich od lat 7
09:25 Ranczo s.I - odc. 5 (seria I, odc. 5) - Wieść gminna -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:20 Komisarz Alex s.V - odc. 55 (seria V, odc. 3) - Przegrany -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:10 Ojciec Mateusz s.III - odc. 37 (Ojciec Mateusz III odc. 7) - Zlecenie -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Agropogoda; magazyn; STEREO, 16:9
12:35 Magazyn Rolniczy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Natura w Jedynce - Wielkie koty w domu odc. 1 (Big Cats About the House Ep. 1); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2018); Dla małoletnich od lat 12
13:45 Koronawirus. Poradnik - /20/; magazyn medyczny; Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Elif - odc. 717 (Elif) -  (N); serial kraj prod.Turcja (2017); Dla małoletnich od lat 12
14:50 Koronawirus. Poradnik - /17/; magazyn medyczny; Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 ALARM!; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Przysięga - odc. 160 (Yemin) -  (N); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2019); Dla małoletnich od lat 12
16:35 Audycje Komitetów Wyborczych - 1. KWKNPRP Pawła Tanajno 2. KWKNPRP Stanisława Żółtka 3.KWKNPRP Roberta Biedronia 4. KWKNPRP Marka Jakubiaka 5. KWKNPRP Szymona Hołowni 6. KWKNPRP Władysława Kosiniaka - Kamysza 7.KWKNPRP Andrzeja Dudy. 8. KWKNPRP Mirosława Piotrowskiego. 9.
KWKNPRP Małgorzaty Kidawy - Błońskiej 10. KWKNPRP Krzysztofa Bosaka
(N)
17:00 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Pogoda; STEREO, 16:9
17:30 Jaka to melodia? - odc. 4226; teleturniej muzyczny; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Korona królów - odc 373 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Jeden z dziesięciu - 10/114; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Sport -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Pogoda -  (N); STEREO, 16:9
20:14 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
20:30 Leśniczówka - odc. 224 -  (N); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:55 Zniewolona. Kulisy - odc. 32; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
21:05 Zniewolona - odc. 32 (Krepostnaya) -  (N); serial kostiumowy kraj prod.Ukraina (2019); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
21:55 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:00 Ocaleni; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:55 Chwała (Glory) -  (N)  117'; film historyczny kraj prod.USA (1989); reż.:Edward Zwick; wyk.:Matthew Broderick, Denzel Washington, Cary Elves; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:00 To nie ja zabiłam (Precious Things); film fabularny kraj prod.Kanada (2017); reż.:Max McGuire; wyk.:Victoria Pratt, Christina Cox; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:25 Człowiek wózków -  (N)  63'; dramat kraj prod.Polska (2000); reż.:Mariusz Malec; wyk.:Adam Leniec, Kamila Sammler, Maria Białobrzeska, Barbara Dzido-Lelińska, Agnieszka Greinert, Agnieszka Kowalska, Marta Nieradkiewicz, Paulina Witkowska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:30 Magazyn Ekspresu Reporterów; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Zakończenie dnia

TVP 2
04:10 Koło fortuny - odc. 366 ed. 5; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
04:45 Doktor Kleist - lekarz rodzinny - odc. 91 Z jasnego nieba (Familie Dr Kleist ep. Aus heiterem Himmel); serial kraj prod.Niemcy (2018); Dla małoletnich od lat 12
05:35 Młodzi duchem; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Audycje Komitetów Wyborczych -  1. KWKNPRP Małgorzaty Kidawy - Błońskiej 2. KWKNPRP Władysława Kosiniaka - Kamysza 3. KWKNPRP Pawła Tanajno. 4. KWKNPRP Roberta Biedronia. 5. KWKNPRP Szymona Hołowni. 6. KWKNPRP Stanisława Żółtka. 7. KWKNPRP Mirosława Piotrowskiego 8. KWKNPRP Krzysztofa Bosaka 9. KWKNPRP Marka Jakubiaka. 10. KWKNPRP Andrzeja Dudy.  (N)
06:20 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 32; Dla małoletnich od lat 7
06:30 Familiada - odc. 2432; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Przepis dnia s.II - (40); Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Wesoła Nauka - Wielkie dzieła małych rąk /21/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:40 Wesoła Nauka - /20/; program edukacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Koło fortuny - odc. 700 ed. 8; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Va Banque - odc. 1; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
13:40 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1513 -  (N) (JM); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:35 Audycje Komitetów Wyborczych -  1. KWKNPRP Władysława Kosiniaka - Kamysza 2. KWKNPRP Pawła Tanajno. 3. KWKNPRP Roberta Biedronia. 4. KWKNPRP Szymona Hołowni. 5. KWKNPRP Stanisława Żółtka. 6. KWKNPRP Mirosława Piotrowskiego 7. KWKNPRP Krzysztofa Bosaka 8. KWKNPRP Marka
Jakubiaka. 9. KWKNPRP Andrzeja Dudy. 10. KWKNPRP Małgorzaty Kidawy - Błońskiej (N)
14:55 Przepis dnia s.II - (7); Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział - odc. 22 Między młotem a kowadłem (MOUNTAIN MEDIC - DER BERGDOKTOR ep. Zwischen den Stühlen); serial kraj prod.Niemcy (2008); Dla małoletnich od lat 12
16:00 Koło fortuny - odc 559 ed. 7; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Familiada - odc 2473; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Przepis dnia s.II - (16); Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Więzień miłości - odc 291 (Adini Sen Koy) kraj prod.Turcja (2018); Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
18:20 Pogoda; STEREO, 16:9
18:30 Va Banque - odc. 2; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Będzie dobrze, kochanie - Odc. 3 -  (N); serial komediowy; Dla małoletnich od lat 12
19:05 Będzie dobrze, kochanie - Odc. 4 -  (N); Dla małoletnich od lat 12
19:30 Barwy szczęścia - odc. 2245 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:55 Przepis dnia s.II - (8); Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Barwy szczęścia - odc. 2246 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:45 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 1247; Dla małoletnich od lat 12
20:55 M jak miłość - odc. 1514 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:50 Anna Karenina - odc 1 (Anna Karenina)  43'; serial kostiumowy kraj prod.Rosja (2017); reż.:Karen Szachnazarow; wyk.:Elizawieta Bojarska, Kirył Grebiensznikow, Max Matwjejew, Witalij Kiszczenko, Iwan Kolesnikow, Tatjana Ljutajewa; Dla małoletnich od lat 12
22:40 Zainwestuj w marzenia s.II odc. 28 - "Obieg pieniądza"; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:50 Kraina miodu (Honeyland)  85'; film dokumentalny kraj prod.Macedonia (2019); reż.:Tamara Kotevska, Ljubomir Stefanov; Dla małoletnich od lat 12
00:25 Rodzinka.pl - odc. 286 "Kocham Cię" sezon 16 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:55 O mnie się nie martw s.XII odc. 8/13 -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:45 Nowa - odc. 10 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 16
02:35 Święte powietrze (Holy Air)  76'; komedia kraj prod.Izrael (2017); reż.:Shady Srour; wyk.:Shady Srour, Latitia Edo, Samuel Calderon; Dla małoletnich od lat 16
03:55 Zakończenie programu

TVP 3
06:00 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Łęknica; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 To je Borowicz. Podróże ze smakiem. - odc. 17; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Szkoła z TVP - Klasa IV - 28.04.2020 - Lekcja 1 - Informatyka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Szkoła z TVP - Klasa IV - 28.04.2020 - Lekcja 2 - Język polski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Szkoła z TVP - Klasa IV - 28.04.2020 - Lekcja 3 - Matematyka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Szkoła z TVP - Klasa IV - 28.04.2020 - Lekcja 4 - Język angielski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Szkoła z TVP - Klasa VI - 28.04.2020 - Lekcja 1 - Biologia; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Szkoła z TVP - Klasa VI - 28.04.2020 - Lekcja 2 - Jęz. polski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Szkoła z TVP - Klasa VI - 28.04.2020 - Lekcja 3 - Matematyka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Szkoła z TVP - Klasa VI - 28.04.2020 - Lekcja 4 - Język angielski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 KoronaRegion - stan zagrożenia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
12:30 Szkoła z TVP - Klasa IV - 28.04.2020 - Lekcja 1 - Informatyka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Szkoła z TVP - Klasa IV - 28.04.2020 - Lekcja 2 - Język polski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Szkoła z TVP - Klasa IV - 28.04.2020 - Lekcja 3 - Matematyka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Szkoła z TVP - Klasa IV - 28.04.2020 - Lekcja 4 - Język angielski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Szkoła z TVP - Klasa VI - 28.04.2020 - Lekcja 1 - Biologia; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Szkoła z TVP - Klasa VI - 28.04.2020 - Lekcja 2 - Jęz. polski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Szkoła z TVP - Klasa VI - 28.04.2020 - Lekcja 3 - Matematyka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Szkoła z TVP - Klasa VI - 28.04.2020 - Lekcja 4 - Język angielski; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Pogoda - 28.04 - 2
16:30 Dla niesłyszących - Telekurier -  (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Dziennik Regionów; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 - #Zostań w domu; magazyn; STEREO, 16:9
17:15 Gospodarka w kwarantannie; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Msza Święta z Jasnej Góry; STEREO, 16:9, Na żywo
20:45 Kamień, nożyce, papier - Dom Uphagena; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
21:00 Twój Wybór; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
21:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
22:20 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Pogoda - 28.04 - 3
22:45 Kryminalna Siódemka; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:00 ALARM!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:10 Polska z Miodkiem - (76) Słupsk; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:20 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
24:00 W tyle wizji; STEREO, 16:9
00:20 Złote ręce Rafała Wilka; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Determinator - odc. 10/13 -  (N); serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:30 Kamień, nożyce, papier - Dom Uphagena; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
01:40 Listy do PRL - u - Rajstopy z niedowagą; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:50 Bądźmy razem w domu - /20/; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:20 To je Borowicz. Podróże ze smakiem. - odc. 17; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Gdańsk Oliwa; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Walc Wojciechowski; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Dla niesłyszących - Telekurier -  (JM); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Wiadomości rolnicze; program rolniczy; STEREO, 16:9
03:35 Niecodziennik - Zapatrzony w niebo; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Bogdan Wszołek, astronom, doktor nauk fizycznych w wieku 40 lat postanawia zrealizować marzenie o posiadaniu własnego obserwatorium. Na swojej prywatnej posesji i za prywatne pieniądze. Przyświeca mu idea utworzenia placówki dla zdobywania i szerzenia wiedzy o niebie, jako środowisku, z którego człowiek wyrasta.
03:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:05 Agrobiznes; STEREO, 16:9
04:20 Listy do PRL - u - Piąty kąt; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  (JM); STEREO, 16:9
04:55 Polska z Miodkiem - (39) Kluczbork; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:00 To je Borowicz. Podróże ze smakiem. - odc. 17; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:20 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Łęknica; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Bądźmy razem w domu - /20/; program edukacyjny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:55 Zakończenie dnia

Polsat
06:00 Nowy dzień z Polsat News
08:45 Malanowski i Partnerzy - serial paradokumentalny
09:15 Malanowski i Partnerzy - serial paradokumentalny
09:45 Sekrety rodziny - serial paradokumentalny
10:45 Dlaczego ja? - serial paradokumentalny
11:45 Gliniarze - serial paradokumentalny
12:50 Wydarzenia - program informacyjny
13:30 Interwencja - program interwencyjny
13:45 Trudne sprawy - serial paradokumentalny
14:45 Dlaczego ja? - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia - program informacyjny
16:25 Pogoda
16:30 Interwencja - program interwencyjny
16:45 Gliniarze - serial paradokumentalny
17:45 Sekrety rodziny - serial paradokumentalny
18:50 Wydarzenia - program informacyjny
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich - serial komediowy
20:00 Plan ucieczki -film sensacyjny
22:40 Metro strachu - film sensacyjny
00:40 W rytmie hip-hopu II - film obyczajowy
02:30 Tajemnice losu - program interaktywny
04:40 Disco Gramy! - program muzyczny
05:25 Telezakupy - TV Okazje

TVN
04:45 Uwaga! - program interwencyjny
05:05 Kuchenne rewolucje - program rozrywkowy
06:00 Wstajesz i wiesz - program poranny
08:00 Dzień dobry TVN - program poranny
11:25 Doradca smaku - program kulinarny
11:35 Afera fryzjera
12:20 Ukryta Prawda - serial paradokumentalny
13:15 Szpital - serial paradokumentalny
14:15 Detektywi - serial paradokumentalny
14:50 Detektywi - serial paradokumentalny
15:25 Milionerzy - teleturniej
16:00 Fakty po południu
16:30 Fakty po południu
17:00 Kuchenne rewolucje - program rozrywkowy
18:00 Ukryta Prawda - serial paradokumentalny
19:00 Fakty - program informacyjny
19:25 Uwaga! - koronawirus
19:35 Sport
19:45 Pogoda
19:50 Uwaga! - program interwencyjny
20:10 Doradca smaku - program kulinarny
20:15 Na Wspólnej - serial obyczajowy
20:55 Milionerzy - teleturniej
21:30 Motyw - serial kryminalny
22:30 Saga zmierzch: Przed świtem - film fantastyczny
00:50 Zabójcza broń - serial kryminalny
01:45 Uwaga! - program interwencyjny
02:05 NOC Magii - program interaktywny

TV Polonia
06:15 Pożyteczni.pl; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Podwodne ABC - Mistrzowie podwodnego kamuflażu; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
06:45 W Krainie Baśni - odc. 4 Rampelstikin -  (N); Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Gwiezdny Pirat - odc. 5/7 - Pościg -  (N) (JM); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
07:30 Gwiezdny Pirat - odc. 6/7 - Na ratunek -  (N) (JM); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:40 Barwy szczęścia - odc. 2171 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:30 Nad Niemnem - Magazyn  Polaków na Białorusi odc. 330; Dla małoletnich od lat 12
12:50 Polonia 24; STEREO, 16:9
13:10 2020. Czas nieznany odc. 2 - Obawy i solidarność; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
13:35 Życie nad rozlewiskiem - odc. 3/13 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:20 O mnie się nie martw s.XI odc. 6/13 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:30 Marzyciel. Kornel Morawiecki; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Korona królów - odc 357 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:55 Koronawirus. Poradnik - /16/; magazyn medyczny; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 W Krainie Baśni - odc. 4 Rampelstikin -  (N); Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Podwodne ABC -  Mistrzowie podwodnego kamuflażu; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress -  (N); STEREO, 16:9
17:55 Teściowe i synowe. Kto tu rządzi? - (16); reality show; Dla małoletnich od lat 12
18:25 Przystanek Zaolzie; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:40 Pod Tatrami - JBBO; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Barwy szczęścia - odc. 2171 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Magazyn z Wysp - /97/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2020); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Baw się słowami - /14/ W co się ubrać?; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Ojciec Mateusz s.XXII - Odc. 285 (Ojciec Mateusz XXII, odc. 8) - Panna na wydaniu -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:35 Koronawirus. Poradnik - /18/; magazyn medyczny; Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:05 Co dalej? - WHO, czyli właściwie co?; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Życie nad rozlewiskiem - odc. 4/13 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:10 Focus on Poland - (332); STEREO, 16:9
23:20 Historia na ten czas - Krzysztof Koehler cz. 2; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Ocaleni; reality show; Dla małoletnich od lat 16
00:20 Zaginione Skarby - Starodruk Mikołaja Kopernika "De revolutionibus orbium coelestium"; film animowany; Dla małoletnich od lat 12
00:30 Korona królów - odc 357 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Magazyn z Wysp - /97/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2020); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Podwodne ABC - Odc. 4 Mistrzowie podwodnego kamuflażu; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
01:20 W Krainie Baśni - odc. 4 Rampelstikin -  (N); Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Baw się słowami - /14/ W co się ubrać?; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
02:35 Sport; STEREO, 16:9
02:40 Ojciec Mateusz s.XXII - Odc. 285 (Ojciec Mateusz XXII, odc. 8) - Panna na wydaniu -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:25 Koronawirus. Poradnik - /16/; magazyn medyczny; Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 2171 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:00 Koronawirus. Poradnik - /18/; magazyn medyczny; Bez ograniczeń wiekowych
04:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:25 Co dalej? - WHO, czyli właściwie co?; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Życie nad rozlewiskiem - odc. 4/13 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:25 Przystanek Zaolzie; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Pod Tatrami - JBBO; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:55 Focus on Poland - (332); STEREO, 16:9
06:10 Zakończenie programu

TVP ABC
04:45 Nela Mała Reporterka - odc. 32 Dolina Omo -  (N) (AD); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Zagadki zwierzogromadki - odc. 3; program edukacyjny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:10 Domisie - Sposoby na zapominanie -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Rodzina Treflików - Ale kino, odc. 41 -  (JM); serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Mami Fatale, seria 2 - Mami nie ma w domu, odc. 20; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Dziwne przygody Koziołka Matołka - odc. 7 - Łapmy lisa; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Reksio - Reksio sadownik, odc. 33; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Dora i przyjaciele - , odc. 40 (.); serial animowany kraj prod.USA (2014); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:50 Świnka Peppa, seria IV - Największa kałuża błota na świecie, odc. 26 (Biggest Muddy Puddle In The World); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Trolle: Impreza trwa! - L P P N BI, odc. 19 (FOMO - OPUP); serial animowany kraj prod.USA (2018); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:25 Jak da się myszy ciasteczko - Naprawiamy Papuga / Choróbsko, odc. 10 (Something to Squawk About/ If You Give a Moose a Cold); serial animowany kraj prod.USA (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Stacyjkowo - Ekipa do zadań specjalnych, odc. 108 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); Bez ograniczeń wiekowych
08:00 ALCHEMIK - odc. 9 DODAWANIE -  (N) (AD); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:15 Niespodzianka Poranka - Martin ratuje Ziemię, odc. 8 (Space Martin); serial animowany kraj prod.Francja (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Gigantozaur - Mapa gwiazd, odc. 17 (Seeing Stars); serial animowany kraj prod.Francja (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Super Wings - Rozpędzony wielbłąd, odc. 100 (Speed Hump) -  (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Masza i niedźwiedź - Okrzyk zwycięstwa, odc. 47 (Victory cry) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2014); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Zaczarowany świat... - odc. 9; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:15 Kucharz Shane - Cudna cukinia Izzy, odc. 8 (Izzy's Marvellous Marrow); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2019); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:30 Pszczółka Maja - Wielka kula, odc. 104 (BIG BALL); serial animowany kraj prod.Polska, Niemcy (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Nelly i Nora - Okulary przeciwsłoneczne, odc. 40 (SUNNY GLASSES); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Bolek i Lolek - Poławiacze skarbów, odc. 11; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Domisie - Bądź odkrywcą przyrody -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Andy i prehistoryczne przygody - Kimmerozaur, odc. 17 (KIMMEROSAURUS & CLAMSHELL); serial kraj prod.Wielka Brytania (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 YooHoo na ratunek - Książka żyrafy, odc. 31 (The Book of Giraffe); serial animowany kraj prod.Włochy (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Masza i niedźwiedź - W razie czego dzwoń!, odc. 5 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2012); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Zagadki zwierzogromadki - odc. 3; program edukacyjny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Wiking Tappi - Czary wiedźmy Skrzypichy, odc. 7; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Super Wings - Latający smok, odc. 82 (The Dragon Flies) -  (AD); serial animowany kraj prod.Korea Połudn. (2015); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Miś Uszatek - Tandem, odc. 90; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Masza i niedźwiedź - Wielka podróż, odc. 37 (Bon Voyage) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2014); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Domisie - Sposoby na zapominanie -  (N) (AD) (JM); program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:20 Rodzina Treflików - Kolekcjoner, odc. 43; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Trolle: Impreza trwa! - Nękani przez nieproszonych gości, odc. 20 (Party Crashed); serial animowany kraj prod.USA (2018); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:55 Teleranek - odc. 115 - Sen; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Świnka Peppa, seria IV - Mały Aleksander, odc. 9 (Baby Alexander); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Świnka Peppa, seria VI - Dawno dawno temu, odc. 25 (Olden Days); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Artur i Minimki - WIELKA DRZEMKA, odc. 11 (THE BIG SNOOZE); serial animowany kraj prod.Niemcy (2018); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:55 Jak da się myszy ciasteczko - Na tropie dinozaura / Wynalazki, odc. 11 (Dinosaur Mystery/ Inventor Fair); serial animowany kraj prod.USA (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Dzień, w którym Heniś poznał... - Dzień, w którym Heniś poznał... komiks, odc. 28 (The Day Henry Met... a Comic); serial animowany kraj prod.Irlandia (2017); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Zagadki zwierzogromadki - odc. 8; program edukacyjny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:45 E - szkoła. Domowe przedszkole. - Nauka literek z Żużu - Literka D; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Sara i kaczorek - Wełenkowa wyprzedaż, odc. 68 (WOOL ON WHEELS); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Yakari - Chodzący z ludźmi, odc. 52 (Restfull Rock and the coyote); serial animowany kraj prod.Francja (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Billy - kot, seria II - Światło! Kamera! Akcja!, odc. 9 (Lights! Camera! Action!); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania, Francja (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
15:50 Transformers: Cyberverse - Król dinozaurów, odc. 15 (KING OF THE DINOSAURS); serial animowany kraj prod.USA (2019); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:05 Dinotrux - odc. 65 (Bad Build); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:30 Inazuma Eleven - Akademia Aliusa atakuje!, odc. 34 (THE ALIUS ACADEMY ATTACK!) kraj prod.Japonia (2008); Dla małoletnich od lat 7
17:00 Zagubiona w Oz - Kansaska magia, odc. 21 (Kansas Magic); serial animowany kraj prod.USA (2015); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:25 Andy i prehistoryczne przygody - Madziarozaur i trzcina, odc. 19 (MAGYAROSAURUS & REEDS); serial kraj prod.Wielka Brytania (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Świnka Peppa, seria V - Sklep Pana Lisa, odc. 6 (Mr Fox shop, ep. 6); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Wiking Tappi - Czary wiedźmy Skrzypichy, odc. 7; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 My Little Pony, seria VII - Podwójna gra, odc. 15 (Triple Threat); serial animowany kraj prod.USA (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Trolle: Impreza trwa! - Nękani przez nieproszonych gości, odc. 20 (Party Crashed); serial animowany kraj prod.USA (2018); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:50 E - szkoła. Domowe przedszkole. - Nauka literek z Żużu - Literka E; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Jak da się myszy ciasteczko - Na farmie / Piknik, odc. 12 (Farm Friends/ Picnic); serial animowany kraj prod.USA (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Stacyjkowo - Pojedynek, odc. 59 (.); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - 44 koty - Miau, jak gorąco!, odc. 44 (All meow for ice cream); serial animowany kraj prod.Włochy (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Wieczorynka - Gigantozaur - Skarb, odc. 18 (Treasure!); serial animowany kraj prod.Francja (2019); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Czytanie przed spaniem - Wilk, który bał się ciemności; widowisko kameralne; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Masza i niedźwiedź - Małpi interes, odc. 74 (.) -  (AD); serial animowany kraj prod.Rosja (2016); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Sąsiedzi - Zmywarka, odc. 79 (Dishwasher) -  (AD); serial animowany kraj prod.Czechy (2018); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Metalions - Tajemniczy przyjaciel, odc. 56 (A Mysterious Friend); serial animowany kraj prod.Hiszpania (2018); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:45 Artur i Minimki - BETAMESZ BARBARZYŃCA, odc. 21 (BETAMECHE THE BARBARIAN); serial animowany kraj prod.Niemcy (2018); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:10 Power Rangers - Beast Morphers - Dźwięki furii, odc. 14 (Sound and Fury) kraj prod.USA (2019); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Siódme niebo, seria VI - Znany żołnierz, odc. 130 (7th Heaven ser. VI - The known soldier ep. 20) kraj prod.USA (2001); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
22:20 Lalka - Odc. 7/9 - Ciąg dalszy pamiętnika starego subiekta -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:40 Okrasa łamie przepisy - Ślady holenderskie na polskim stole -  (N); magazyn kulinarny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Jak to działa - odc. 158 Jak zostać pilotem samolotu -  (N) (JM); magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Zakończenie dnia

TVP HD
06:15 M jak miłość s.I - odc. 1275 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:05 Rodzinka.pl s.I - odc. 1 - Ferie w domu -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:35 Rodzinka.pl s.I - odc. 2 - Opiekunki -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:05 Ojciec Mateusz s.XX - odc. 253 (Ojciec Mateusz XX, odc. 2) - Ufo -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I a - Język polski - 28.04.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I a - Fizyka - 28.04.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I a - Język niemiecki - 28.04.2020 - Lekcja 3; Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I a - Historia - 28.04.2020 - Lekcja 4; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa III - Język polski - 28.04.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa III - Fizyka - 28.04.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa III - Język niemiecki - 28.04.2020 - Lekcja 3; Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa III - Chemia - 28.04.2020 - Lekcja 4; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Przepis dnia s.II - (38); Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Stulecie Winnych s.II - Odc. 18 (s. II, odc. 5) -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:55 Na dobre i na złe - odc. 683 Wszystko pod kontrolą -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ranczo s.X - odc. 122 (seria X, odc. 5) - Wszystko jest teatrem -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Ranczo s.X - odc. 123 (seria X, odc. 6) - Depresja Biskupa -  (N); Dla małoletnich od lat 12
16:35 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 29; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:50 Okrasa łamie przepisy - Steki w kowbojskim stylu -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Okrasa łamie przepisy - Smaki zaklęte w nalewki -  (N); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Przepis dnia s.II - (39); Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Ojciec Mateusz s.XI - odc. 135 (Ojciec Mateusz XI odc. 1) - Zagadki serca -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Ranczo s.X - odc. 118 (seria X, odc. 1) - Kto tu rządzi -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:40 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 21; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:55 Rodzinka.pl s.I - odc. 3 - Kieszonkowe -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl s.I - odc. 4 - Siła argumentu, argument siły -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (59) - Kokosy z kokosów -  (N); cykl reportaży; Bez ograniczeń wiekowych
21:35 Tata kontra lekarz (General Doc) kraj prod.Niemcy (2014); Dla małoletnich od lat 12
23:05 Rodzinka.pl s.V - odc. 114 "Dziadkowie kontratakują" -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:35 Rodzinka.pl s.V - odc. 115 "Rywalizacja ojciec - syn" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:05 Rodzinka.pl s.V - odc. 116 "Dzieci nas wyprzedzają" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:35 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 1/13 -  (N); serial sensacyjny TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:25 Drogi wolności - odc. 5 - Oberwanie chmury -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:25 Wojenne dziewczyny s.I - odc. 5 -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:10 Opole 2019 na bis /22/; koncert; Dla małoletnich od lat 12
06:15 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:50 Był taki dzień - 28 kwietnia; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Polska Kronika Filmowa 1990 - Wydanie 45; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
07:10 Czas honoru - odc. 67 "Prosty wybór" -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:00 Szkoła z TVP - Klasa III - 28.04.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Szkoła z TVP - Klasa III - Lekcje - 28.04.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Szkoła z TVP - Klasa III - 28.04.2020 - Lekcja 3; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Szkoła z TVP - Klasa V - Biologia 28.04.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Szkoła z TVP - Klasa V - Język polski 28.04.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Szkoła z TVP - Klasa V - Matematyka 28.04.2020 - Lekcja 3; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Szkoła z TVP - Klasa V - Język angielski 28.04.2020 - Lekcja 4; Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Spór o historię - Władcy polscy: Henryk Walezy; debata; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wojownicy czasu - Vivat Vasa, czyli Szwedzi pod Gniewem 1626; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 7
12:30 Szkoła z TVP - Klasa III - 28.04.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Szkoła z TVP - Klasa III - 28.04.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Szkoła z TVP - Klasa III - 28.04.2020 - Lekcja 3; Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Był taki dzień - 28 kwietnia; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Szkoła z TVP - Klasa V - Biologia 28.04.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Szkoła z TVP - Klasa V - Język polski 28.04.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Szkoła z TVP - Klasa V - Matematyka 28.04.2020 - Lekcja 3; Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Był taki dzień - 28 kwietnia; felieton; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Szkoła z TVP - Klasa V - Język angielski 28.04.2020 - Lekcja 4; Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Marzyciele - Lwowska Fala; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
16:30 2020. Czas nieznany - 2020. Czas nieznany odc. 2 - Obawy i solidarność; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
16:55 Róg Marksa i Obrońców Krzyża; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
17:25 Sekrety Morza Śródziemnego - Tragedia Francesca Crispiego 9/10 (Deep water investigations) kraj prod.Francja (2017); Dla małoletnich od lat 12
17:55 Historia Polski - Akcja "Wisła" -  (N); film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
18:45 Co dalej? - Przyszłość Unii Europejskiej; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
19:05 Czas honoru - odc. 68 "Starzy znajomi" -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Wojna światów (War of the Worlds)  52'; film dokumentalny kraj prod.USA (2018); reż.:Josh Seftel; Dla małoletnich od lat 12
21:00 Tajemnice Paryża - Kulisy Palais Royal 2/11 (Paris behind the scenes) kraj prod.Francja (2017); reż.:Elisa Casta Verchere; Dla małoletnich od lat 12
22:00 Historia na ten czas - Marek Cichocki cz. 2; Dla małoletnich od lat 12
22:10 Po PRLu - Czy Magdalenka i Okrągły Stół były transakcją epoki?; Dla małoletnich od lat 12
22:45 Maratończyk (Marathon Man, The) -  (N)  120'; film fabularny kraj prod.USA (1976); reż.:John Schlesinger; wyk.:Dustin Hoffman, Roy Scheider, William Devane, Laurence Olivier; Dla małoletnich od lat 16
00:50 Sensacje XX wieku - Operacja Odessa cz. II -  (N); Dla małoletnich od lat 12
01:40 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - W obronie Podkarpacia; Dla małoletnich od lat 7
02:10 Encyklopedia II wojny światowej - Na Zachodzie znów spokój -  (N); cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
02:35 Zakończenie dnia

TVP Info
05:35 Powitanie - Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:39 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
05:57 Agropogoda - poranek; STEREO, 16:9
05:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:29 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:59 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:12 Jedziemy; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
07:51 Agrobiznes - poranek; STEREO, 16:9
07:56 Agropogoda; STEREO, 16:9
08:00 Jedziemy dalej; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:18 Minęła 8; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:07 Minęła 9; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
10:59 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:29 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 INFO Raport -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
13:29 Serwis Info Dzień -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
13:59 Serwis Info Dzień -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
14:29 Serwis Info Dzień -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
14:59 Dla niesłyszących - Serwis Info Dzień -  (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
15:29 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:59 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Koronawirus. Poradnik; STEREO, 16:9, Na żywo
16:40 Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Dla niesłyszących - Teleexpress -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
17:20 Dla niesłyszących - Teleexpress Extra -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Dla niesłyszących - O co chodzi -  (N) (JM); magazyn publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Dla niesłyszących - Panorama -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
18:20 Serwis Info Wieczór -  (N); STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 O tym się mówi; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
19:30 Dla niesłyszących - Wiadomości -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
20:03 Dla niesłyszących - Gość Wiadomości -  (N) (JM); STEREO, 16:9, Na żywo
20:15 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Na żywo
22:24 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 W tyle wizji; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 INFO Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
23:32 W akcji; STEREO, 16:9, Na żywo
23:50 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
00:03 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
00:36 Gość Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
00:49 Pogoda Info; STEREO, 16:9
00:54 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9
01:42 W tyle wizji; program publicystyczny; STEREO, 16:9
02:16 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
02:21 W tyle wizji; STEREO, 16:9
02:48 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
03:21 Gość Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
03:33 Głębia ostrości - Ubezpieczeniowa pułapka; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Taśmy bezpieki - Szkolenie funkcjonariuszy wywiadu w Polsce Ludowej cz. 1; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:26 Taśmy bezpieki - Szkolenie funkcjonariuszy wywiadu w Polsce Ludowej cz. 2; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:52 wojsko - polskie.pl - odc. 98; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:13 Agrobiznes; STEREO, 16:9
05:30 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:05 Studio Kultura - Rozmowy - Elżbieta Brzozowska; Dla małoletnich od lat 12
07:20 Myśli na ten czas - pastor Michał Jabłoński. Radość cz. 3; Dla małoletnich od lat 12
07:30 Jan Serce - odc. 9/10 - Pożar serca -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:30 Co dalej? - Przyszłość Unii Europejskiej; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
08:50 Myśli na ten czas - pastor Michał Jabłoński. Radość cz. 3; Dla małoletnich od lat 12
09:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I b - Język polski - 28.04.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I b - Fizyka - 28.04.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I b - Język niemiecki - 28.04.2020 - Lekcja 3; Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I b - Historia - 28.04.2020 - Lekcja 4; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa II - Język polski - 28.04.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa II - Fizyka - 28.04.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa II - Język niemiecki - 28.04.2020 - Lekcja 3; Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa II - Geografia - 28.04.2020 - Lekcja 4; Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Myśli na ten czas - pastor Michał Jabłoński. Radość cz. 3; Dla małoletnich od lat 12
13:00 Danton (Danton); dramat historyczny kraj prod.Polska, Francja (1983); Dla małoletnich od lat 12
15:10 Czas przeszły niedokonany Gustaw Herling - Grudziński - Inny świat; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
15:35 Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Częstochowa; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
15:45 Jonasz w brzuchu Lewiatana; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
16:40 Chłopi - odc. 5/13 - Gody -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:30 Włos; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Siedmiomilowe buty; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Myśli na ten czas - pastor Michał Jabłoński. Radość cz. 3; Dla małoletnich od lat 12
18:00 Portrety - Gwiazdy tamtych lat - Stefania Grodzieńska; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Piosenki z filmoteki; Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Kronos - ZACHŁANNOŚĆ; magazyn kulturalno-społeczny; Dla małoletnich od lat 12
19:45 Którędy po sztukę - Tadeusz Kantor; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Myśli na ten czas - ks. Andrzej Luter. Miłość cz. 4; Dla małoletnich od lat 12
20:05 Co dalej? - WHO, czyli właściwie co?; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:20 Iwona Pasińska choreograf spektaklu Żniwa"; reportaż; Dla małoletnich od lat 16
20:35 Polski Teatr Tańca - Żniwa  62'; widowisko baletowe; reż.:Igor Gorzkowski; Dla małoletnich od lat 16
21:40 Lekkie obyczaje - Djam (Djam)  91'; dramat kraj prod.Francja (2017); reż.:Tony Gatlif; wyk.:Daphne Pattakia, Maryne Cayon, Simon Abkarian; Dla małoletnich od lat 16
23:20 Myśli na ten czas - ks. Andrzej Luter. Miłość cz. 4; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Młoda Polska - Dom; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 16
24:00 Nocny dokument - Z dala od orkiestry; film dokumentalny; reż.:Rafael Lewandowski; Dla małoletnich od lat 12
01:35 Panorama kina polskiego - Zaćma -  (N); dramat; Dla małoletnich od lat 12
03:30 Myśli na ten czas - ks. Andrzej Luter. Miłość cz. 4; Dla małoletnich od lat 12
03:35 Kino nocne - Szczęśliwy człowiek -  (N)  84'; film obyczajowy; reż.:Małgorzata Szumowska; wyk.:Jadwiga Jankowska-Cieślak, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Piotr Jankowski, Roman Gancarczyk, Mieczysław Grąbka, Andrzej Hudziak; Dla małoletnich od lat 12
05:35 Afisz kulturalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
06:10 Zakochaj się w Polsce - odc. 136 Sieradz -  (N); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
06:35 Zakochaj się w Polsce s.I - odc. 36 Kętrzyn -  (N); magazyn; Dla małoletnich od lat 7
07:00 Okrasa łamie przepisy - Na jagody -  (N) (JM); magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Makłowicz w podróży - Makłowicz w podróży. Hiszpania (195) - Almeria; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Szkoła z TVP - Klasa II - Lekcja 1 - 28.04.2020; Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Szkoła z TVP - Klasa II - Lekcja 2 - 28.04.2020; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Szkoła z TVP - Klasa II - Lekcja 3 - 28.04.2020; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Szkoła z TVP - Klasa VII - Biologia - 28.04.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Szkoła z TVP - Klasa VII -  Język polski - 28.04.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Szkoła z TVP - Klasa VII - Fizyka - 28.04.2020 - Lekcja 3; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Szkoła z TVP - Klasa VII - Matematyka - 28.04.2020 - Lekcja 4; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Szkoła z TVP - Klasa VII - Język angielski - 28.04.2020 - Lekcja 5; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Jak to działa - odc. 152 Ciekawe urządzenia -  (N) (JM); magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Szkoła z TVP - Klasa II - Lekcja 1 - 28.04.2020; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Szkoła z TVP - Klasa II - Lekcja 2 - 28.04.2020; Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Szkoła z TVP - Klasa II - Lekcja 3 - 28.04.2020; Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Szkoła z TVP - Klasa VII - Biologia - 28.04.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Szkoła z TVP - Klasa VII - Język polski - 28.04.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Szkoła z TVP - Klasa VII - Fizyka - 28.04.2020 - Lekcja 3; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Szkoła z TVP - Klasa VII - Matematyka - 28.04.2020 - Lekcja 4; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Szkoła z TVP - Klasa VII - Język angielski - 28.04.2020 - Lekcja 5; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Podróże z historią s.I - odc. 5 W staropolskiej zagrodzie -  (N) (AD); cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I b - Język polski - 28.04.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I b - Fizyka - 28.04.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I b - Język niemiecki - 28.04.2020 - Lekcja 3; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I b - Historia - 28.04.2020 - Lekcja 4; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa II - Język polski - 28.04.2020 - Lekcja 1; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa II - Fizyka - 28.04.2020 - Lekcja 2; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa II - Język niemiecki - 28.04.2020 - Lekcja 3; Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa II - Geografia - 28.04.2020 - Lekcja 4; Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Va Banque - odc. 76; teleturniej; Dla małoletnich od lat 12
21:30 KabareTOP /6/ - "Kubeczek"; program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
21:40 Kabaretowy Klub Dwójki - (40) - Moda -  (N); widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
22:35 Szansa na sukces. Opole 2020 - odc. 5; widowisko muzyczne; Bez ograniczeń wiekowych
23:35 To był rok! - /15/; Dla małoletnich od lat 12
00:35 Koło fortuny - odc. 743 ed. 8; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
01:05 Koło fortuny - odc. 718 ed. 8; teleturniej; Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Niezapomniane Koncerty - Być jak Czesław Niemen cz. 2; koncert; Dla małoletnich od lat 12
02:30 Życie to Kabaret - Babylon Tour - program Kabaretu Moralnego Niepokoju (1); widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
03:20 Życie to Kabaret - Babylon Tour - program Kabaretu Moralnego Niepokoju (2); widowisko rozrywkowe; Dla małoletnich od lat 12
04:15 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:40 Ja to mam szczęście! - odc. 31 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
06:05 Ja to mam szczęście! - odc. 32 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
06:30 Na sygnale - odc. 56 "Mała Miss" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:00 Na sygnale - odc. 57 "Dzień kobiet" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:30 U Pana Boga w ogródku - odc. 2/12 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:15 Złotopolscy - odc. 30 - Tu mieszka glina; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:45 Złotopolscy - odc. 31 - Podpalacze; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
09:15 Komisarz Alex s.XII - odc. 145 (seria XII. odc. 2) - Zamach -  (N); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:00 Rodzinka.pl s.III - odc. 71 "24 godziny" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:25 Rodzinka.pl s.III - odc. 72 "Wszystko i każdy ma swoją cenę" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:55 Rodzinka.pl s.III - odc. 73 "Rodzic uczy, rodzic radzi, rodzic nigdy Cię nie zdradzi" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:25 M jak miłość s.I - odc. 1289 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:15 Ranczo s.IV - odc. 50 (seria IV, odc. 11) - Kontratak -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:10 Rodzinka.pl s.III - odc. 75 "Przelotne miłostki" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
13:40 Ojciec Mateusz s.XIV - odc. 175 (Ojciec Mateusz XIV odc. 2) - Drift -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:30 Ojciec Mateusz s.XIV - odc. 176 (Ojciec Mateusz XIV odc. 3) - Świadek oskarżenia -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:20 Na dobre i na złe - odc. 525 - Reakcja obronna; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:15 Na sygnale - odc. 57 "Dzień kobiet" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:45 Ranczo s.IV - odc. 51 (seria IV, odc. 12) - Fałszerze uczuć -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:40 Ranczo s.IV - odc. 52 (seria IV, odc. 13) - Zemsta i wybaczenie -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
18:40 Na sygnale - odc. 58 "Szarlatan" -  (N); serial fabularyzowany TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:05 Rodzinka.pl s.III - odc. 76 "Nowoczesna rodzinka" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Ojciec Mateusz s.XIV - odc. 177 (Ojciec Mateusz XIV odc. 4) - Amfetamina -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:25 Ojciec Mateusz s.XIX - odc. 247 (Ojciec Mateusz XIX odc. 9) - Wyzwolenie Łazarza -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:20 Ranczo s.V - odc. 53 (seria V, odc. 1) - Msza obywatelska -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:15 Ranczo s.V - odc. 54 (seria V, odc. 2) - Czysty biznes -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:05 Ojciec Mateusz s.XIV - odc. 178 (Ojciec Mateusz XIV odc. 5) - Poza światem -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:55 Na dobre i na złe - odc. 777 Czeski film -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Wojenne dziewczyny s.II - odc. 25 (seria II odc. 12) -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:35 Wojenne dziewczyny s.II - odc. 26 (seria II odc. 13) -  (N) (AD); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
02:25 U Pana Boga w ogródku - odc. 2/12 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:05 M jak miłość s.I - odc. 1289 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:55 Rodzinka.pl s.III - odc. 72 "Wszystko i każdy ma swoją cenę" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:25 Rodzinka.pl s.III - odc. 73 "Rodzic uczy, rodzic radzi, rodzic nigdy Cię nie zdradzi" -  (N) (AD); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:50 Ja to mam szczęście! - odc. 31 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
05:15 Zakończenie dnia

TVP Sport
05:45 RETRO TVP SPORT - Hej Hej tu NBA (1996) cz. II; magazyn; STEREO, 16:9
07:30 #gramydalej; magazyn; STEREO, 16:9
08:00 Szkoła z TVP - Klasa I - Lekcja 1 - 28.04.2020; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:30 Szkoła z TVP - Klasa I -  Lekcja 2 - 28.04.2020; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Szkoła z TVP - Klasa I - Lekcja 3 - 28.04.2020; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Biologia - 28.04.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:00 Szkoła z TVP - Klasa VIII -  Język polski - 28.04.2020 - Lekcja 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Szkoła z TVP - Klasa VIII -  Matematyka - 28.04.2020 - Lekcja 3; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Informatyka - 28.04.2020 - Lekcja 4; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Język angielski - 28.04.2020 - Lekcja 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Kapitan Tsubasa - odc. 95 (odc. 1); serial animowany kraj prod.Japonia (2018); STEREO, 16:9
12:30 Szkoła z TVP - Klasa I - Lekcja 1 - 28.04.2020; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Szkoła z TVP - Klasa I -  Lekcja 2 - 28.04.2020; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Szkoła z TVP - Klasa I - Lekcja 3 - 28.04.2020; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Biologia - 28.04.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Język polski - 28.04.2020 - Lekcja 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Matematyka - 28.04.2020 - Lekcja 3; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Informatyka - 28.04.2020 - Lekcja 4; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Szkoła z TVP - Klasa VIII - Język angielski - 28.04.2020 - Lekcja 5; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kapitan Tsubasa - odc. 96 (odc. 1); serial animowany kraj prod.Japonia (2018); STEREO, 16:9
17:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I a - Język polski - 28.04.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I a - Fizyka - 28.04.2020 - Lekcja 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I a - Język niemiecki - 28.04.2020 - Lekcja 3; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa I a - Historia - 28.04.2020 - Lekcja 4; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa III - Język polski - 28.04.2020 - Lekcja 1; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa III -  Fizyka - 28.04.2020 - Lekcja 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa III - Język niemiecki - 28.04.2020 - Lekcja 3; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Szkoła z TVP - Liceum - Klasa III - Chemia - 28.04.2020 - Lekcja 4; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:00 #gramydalej; magazyn; STEREO, 16:9
21:35 Mundial 2018: - Japonia - Polska (Japonia - Polska) kraj prod.Szwajcaria (2018); STEREO, 16:9
22:40 Mundial 2018: - Japonia - Polska (Japonia - Polska) kraj prod.Szwajcaria (2018); STEREO, 16:9
23:40 Mundial 2018: - Senegal - Kolumbia (Senegal - Kolumbia) kraj prod.Szwajcaria (2018); STEREO, 16:9
00:35 Mundial 2018: - Senegal - Kolumbia (Senegal - Kolumbia) kraj prod.Szwajcaria (2018); STEREO, 16:9
01:30 Boks - Gala w Las Vegas - pozostałe walki; STEREO, 16:9
02:45 Sporty walki - Gala MMA - ONE Championship - Age of Dragons, Pekin; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:25 Zakończenie dnia

TVP Wilno
06:15 Pożyteczni.pl; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
06:45 W Krainie Baśni - odc. 4 Rampelstikin -  (N); Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Gwiezdny Pirat - odc. 5/7 - Pościg -  (N) (JM); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
07:30 Gwiezdny Pirat - odc. 6/7 - Na ratunek -  (N) (JM); serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:40 Barwy szczęścia - odc. 2171 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:30 Nad Niemnem - Magazyn  Polaków na Białorusi odc. 330; Dla małoletnich od lat 12
12:50 Polonia 24; STEREO, 16:9
13:10 2020. Czas nieznany odc. 2 - Obawy i solidarność; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
13:35 Życie nad rozlewiskiem - odc. 3/13 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
14:20 O mnie się nie martw s.XI odc. 6/13 -  (N); serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
15:15 Wiadomości; STEREO, 16:9
15:30 Marzyciel. Kornel Morawiecki; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Korona królów - odc 357 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
16:55 Koronawirus. Poradnik - /16/; magazyn medyczny; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 W Krainie Baśni - odc. 4 Rampelstikin -  (N); Bez ograniczeń wiekowych
17:20 Podwodne ABC -  Mistrzowie podwodnego kamuflażu; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Info Wilno -odc. 153; STEREO, 16:9
17:55 Teściowe i synowe. Kto tu rządzi? - (16); reality show; Dla małoletnich od lat 12
18:25 Przystanek Zaolzie; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:40 Pod Tatrami - JBBO; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
18:55 Barwy szczęścia - odc. 2171 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:25 Magazyn z Wysp - /97/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2020); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Baw się słowami - /14/ W co się ubrać?; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Sport; STEREO, 16:9
20:45 Ojciec Mateusz s.XXII - Odc. 285 (Ojciec Mateusz XXII, odc. 8) - Panna na wydaniu -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
21:35 Koronawirus. Poradnik - /18/; magazyn medyczny; Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:05 Co dalej? - WHO, czyli właściwie co?; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Życie nad rozlewiskiem - odc. 4/13 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
23:10 Focus on Poland - (332); STEREO, 16:9
23:20 Historia na ten czas - Krzysztof Koehler cz. 2; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Ocaleni; reality show; Dla małoletnich od lat 16
00:20 Zaginione Skarby - Starodruk Mikołaja Kopernika "De revolutionibus orbium coelestium"; film animowany; Dla małoletnich od lat 12
00:30 Korona królów - odc 357 -  (N); telenowela historyczna TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Magazyn z Wysp - /97/ (Magazyn z Wysp); magazyn kraj prod.Wielka Brytania (2020); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Podwodne ABC - Odc. 4 Mistrzowie podwodnego kamuflażu; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
01:20 W Krainie Baśni - odc. 4 Rampelstikin -  (N); Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Baw się słowami - /14/ W co się ubrać?; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości -  (N); STEREO, 16:9
02:35 Sport; STEREO, 16:9
02:40 Ojciec Mateusz s.XXII - Odc. 285 (Ojciec Mateusz XXII, odc. 8) - Panna na wydaniu -  (N) (AD); serial kryminalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
03:25 Koronawirus. Poradnik - /16/; magazyn medyczny; Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Barwy szczęścia - odc. 2171 -  (N); serial obyczajowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:00 Koronawirus. Poradnik - /18/; magazyn medyczny; Bez ograniczeń wiekowych
04:05 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:25 Co dalej? - WHO, czyli właściwie co?; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Życie nad rozlewiskiem - odc. 4/13 -  (N); serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:25 Przystanek Zaolzie; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Pod Tatrami - JBBO; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
05:55 Focus on Poland - (332); STEREO, 16:9
06:10 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.