FANDOM


TVP 1 HD

05:20 TELEZAKUPY
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:35 Wakacje z Jedynką - Supah Ninjas - Kuzyn Connor, odc. 26 (.); serial kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:05 Wakacje z Jedynką - Szatan z siódmej klasy - odc. 3 - Góry, morze czy Bejgoła fiołkowe zauroczenie jak obuchem w łeb -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:00 Natura w Jedynce - Mrówki ogniste (Fire Ants: The Invincible Army); film dokumentalny kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:50 Miejsce z historią - Muszyna, kraina łagodności; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
11:05 Zwykła/niezwykła rodzinka - odc. 7/20 (No Ordinary Family, ep. 7, No Ordinary Mobster) kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:45 Natura w Jedynce - Świat z lotu ptaka odc. 1. Ameryka Północna (Earthflight) -  txt. str. 777  52'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Wszystko przed nami - odc. 59 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Wszystko przed nami - odc. 60 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Polskie Wakacje - Pod Tatrami -  RUBENS; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Klan - odc. 2576 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 MacGyver [ser. II] - odc. 15, Piraci (MacGyver II, ep. 15, Pirates); serial kraj prod.USA (1986); Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Życie nad rozlewiskiem - odc. 1/13 -  txt. str. 777; serial TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Ranczo - odc. 69 (seria VI, odc. 4) - Wiatr w żaglach -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Kronika 71. Tour de Pologne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Mistrzowie komedii - Żandarm w Nowym Jorku (Gendarme a New York, Le) -  txt. str. 777  97'; komedia kraj prod.Francja, Włochy (1965); reż.:Jean Girault; wyk.:Gevevieve Grad, Michael Galabru, Louis de Funes; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Droga do wojny (The Road to War) -  txt. str. 777  51'; film dokumentalny kraj prod.Szwajcaria (2014); reż.:Robert Gokl, Helmut Wimmer; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:20 MacGyver [ser. II] - odc. 15, Piraci (MacGyver II, ep. 15, Pirates); serial kraj prod.USA (1986); Dla małoletnich od lat 12
00:25 Żandarm w Nowym Jorku (Gendarme a New York, Le) -  txt. str. 777  97'; komedia kraj prod.Francja, Włochy (1965); reż.:Jean Girault; wyk.:Gevevieve Grad, Michael Galabru, Louis de Funes; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Notacje - Mariusz Chwedczuk. Od telewizji do teatru; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:25 Zagadkowa Jedynka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
02:55 Zakończenie dnia

TVP 2 HD

05:50 Mikołajek - odc. 30 Kodeks drogowy (ep. Le lecon de code); serial animowany kraj prod.Francja (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:05 Mikołajek - odc. 31 Zastępstwo (Le Petit Nicolas ep. La nouvelle); serial animowany kraj prod.Francja (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:20 Coś dla Ciebie; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 M jak miłość - odc. 579; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:50 M jak miłość - odc. 580; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Herkules - odc. 46 Gwiazda przewodnia (Hercules: The Legendary Journeys ep. A Star to Guide Them); serial kraj prod.USA (1996); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:45 Czterdziestolatek - odc. 21/21 - Smuga cienia, czyli pierwsze poważne ostrzeżenie -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
11:00 Barwy szczęścia - odc. 1126 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Na dobre i na złe - odc. 336 Po drugiej stronie łóżka; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Familiada - odc. 2099; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Na sygnale - odc 20/26 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Polowanie z Buszmenami -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Szkoła życia - odc. 22 "Jak modelka"; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Tancerze - odc. 16 Z miłością się nie igra; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:10 M jak miłość - odc. 1049; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Kabaretowy Klub Dwójki - (1); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:45 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 4/80; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Ja to mam szczęście! - odc. 8 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:10 XV Festiwal Kabaretowy w Koszalinie 2009 - Kabaret TV; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:30 07 zgłoś się - odc. 16/21 - Morderca działa nocą -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
22:55 Czy świat oszalał? - Aung San Suu Kyi - wybór życia (Aung San Suu Kyi)  52'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); reż.:Angus Macqueen; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Na sygnale - odc 17/26 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Na sygnale - odc 18/26 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Instynkt - odc. 2 - Zniknięcie -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:05 Aung San Suu Kyi - wybór życia (Aung San Suu Kyi)  52'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2012); reż.:Angus Macqueen; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Wrota Europy  73'; dramat historyczny kraj prod.Polska (1999); reż.:Jerzy Wójcik; wyk.:Alicja Bachleda-Curuś, Kinga Preis, Agnieszka Sitek, Agata Buzek, Piotr Szwedes, Tersa Wójcik, Katarzyna Groniec; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Zakończenie programu

TVP Regionalna

06:30 Echa dnia

06:40 Pogoda

06:45 Echa dnia - komentarze

07:00 Co niesie dzień

07:25 Pogoda

07:30 Program lokalny

08:00 Telekurier extra

08:30 Dzika Polska

08:50 Wokół nas

09:00 Co niesie dzień

09:25 Pogoda

09:30 Co u nas?

09:35 Psi psycholog

10:05 Przechodzień chodzienny

10:10 Siłaczka

10:25 Co u nas?

10:30 Wokół nas

10:35 Agroszansa

11:10 Sen Staszka w Teheranie - film dokumentalny (Polska,1993)

12:00 Z jednej budy

12:20 Telewizyjny przewodnik po kraju

12:45 Wokół nas

12:55 Agrobiznes

13:25 Fama w anegdocie (1)

13:55 Fama w anegdocie (2)

14:20 Wokół nas

14:25 Dziennik regionów

14:35 Jestem synem ludobójcy - film dokumentalny (USA,2008)

15:40 Siłaczka

16:00 Telekurier

16:20 Dziennik regionów

16:30 Przechodzień codzienny

16:35 Sprawa na dziś (33)

17:00 Oj nie ma jak Lwów

17:30 Program lokalny

21:00 Echa dnia

21:10 Pogoda

21:15 Dziennik regionów

21:40 Echa dnia - komentarze

21:50 Pogoda

22:00 Program lokalny

22:25 Wokół nas

22:40 Telekurier

23:10 Jestem synem ludobójcy - film dokumentalny (USA,2008)

00:15 Everyday English

00:35 Ahora Espanol

00:50 Wokół nas

00:55 Echa dnia

01:05 Pogoda

01:10 Dziennik regionów

01:35 Echa dnia - komentarze

01:45 Pogoda

01:50 Przechodzień codzienny

01:55 Telekurier

02:15 Zdarzyło się przed laty

02:25 Siłaczka

02:45 Agroszansa

03:10 Wokół nas

03:15 Przechodzień codzienny

03:20 Psi psycholog

03:50 Oj nie ma jak Lwów

04:15 Mój pies i inne zwierzaki

04:30 Rączka gotuje

04:55 Wokół nas

05:05 Biała koszula - film dokumentalny (Polska,2008)

05:35 Bułeczkarz z Przemyśla - film dokumentalny (Polska,2000)

06:00 Wokół nas

06:05 Telekurier

06:25 Zakończenie programu

Polsat

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Nowy dzień z Polsat News

08:20 13 posterunek (18)

09:00 Malanowski i partnerzy (421)

09:30 Malanowski i partnerzy (422)

10:00 Dzień, który zmienił moje życie (22)

11:00 Dlaczego ja? (468)

12:00 Ślubna gorączka (3)

13:00 Trudne sprawy (292)

14:00 Miodowe lata (29)

14:45 Dzień, który zmienił moje życie (23)

15:50 Wydarzenia

16:10 Prognoza pogody

16:15 Interwencja

16:45 Dlaczego ja? (408)

17:45 Trudne sprawy (361)

18:50 Wydarzenia

19:20 Sport

19:25 Prognoza pogody

19:30 Świat według Kiepskich (259)

20:10 Megahit: Godzilla - film SF (USA,1998)

22:55 Na fali - film sensacyjny (USA,1991)

01:40 Cudowne ręce: Opowieść o Benie Carsonie - dramat biograficzny (USA,2009)

03:20 Tajemnice losu

TVN

06:30 Uwaga!

06:50 Mango

07:55 Detektywi: Z troski o syna (572)

08:30 W-11 - Wydział Śledczy: Odnaleziony (675)

09:10 Rozmowy w toku: "Ona tańczy dla mnie" - ten przebój zmienił nasze życie

10:10 Bitwa o dom (13-ost.) - reality show

11:10 Dr House 2 (4)

12:10 Szpital (137)

13:10 Ukryta prawda (241)

14:10 W-11 - Wydział Śledczy: W obłędzie (676)

14:55 Kuchenne rewolucje: Restauracja Matalmara, Goczałkowice-Zdrój - program rozrywkowy

16:00 Rozmowy w toku: Mąż trzyma kasę i wydziela mi każdy grosz!

17:00 Ukryta prawda (242)

18:00 Szpital (138)

19:00 Fakty

19:30 Sport

19:40 Pogoda

19:50 Uwaga!

20:05 W-11 - Wydział Śledczy: Kanar (1107)

20:50 Surowi rodzice (9)

21:50 Sekrety chirurgii (8)

22:50 Agenci NCIS 8 (16)

23:50 Kamuflaż 2 (16)

00:50 Co za tydzień

01:25 Uwaga!

01:40 Sekrety magii

03:00 Rozmowy w toku: Mąż trzyma kasę i wydziela mi każdy grosz!

TV 4

06:00 Daleko od noszy: Brat dziadka Wstrząsa (104)

06:30 Komisarz Rex (10)

07:35 Tom & Jerry Kids 3 (34)

08:05 Gwiezdne wojny: Wojny klonów (17)

08:35 Gwiezdne wojny: Wojny klonów (18)

09:00 Galileo EXTRA (39) - program popularnonaukowy

10:00 Nie igraj z aniołem (55)

11:00 Otchłań namiętności (120)

12:00 Otchłań namiętności (121)

13:00 Komisarz Rex (11)

14:00 Daleko od noszy: Brat dziadka Wstrząsa (104)

14:30 Strażnik Teksasu (147)

15:30 Mistrz kuchni: Gordon Ramsay (4)

16:30 Kłamczuch (25) - program rozrywkowy

17:30 Galileo EXTRA (40) - program popularnonaukowy

18:30 Legendy Chima (6)

19:00 Gwiezdne wojny: Wojny klonów (19)

19:30 Gwiezdne wojny: Wojny klonów (20)

20:00 Śmierć na 1000 sposobów (9)

20:30 Śmierć na 1000 sposobów (10)

21:00 Galileo (272)

22:00 Galileo (273)

23:00 Układy 4 (47)

00:00 Spadkobiercy (25)

01:00 I Like It (21) - program muzyczny

02:15 To był dzień

03:05 Polska 2014 - magazyn siatkarski

05:00 4music - magazyn muzyczny

TV Puls

06:00 Nowe przygody Robin Hooda 2: Sieroty (9)

07:00 Nash Bridges 3: Tylko spokój (34)

08:00 Medicopter 5 (56)

09:00 Nowe przygody Robin Hooda 2: Zabójca (10)

10:00 Xena: Wojownicza księżniczka: Słuszna sprawa (21)

11:00 Łowcy skarbów 2 (16)

12:00 Hela w opałach 4: Córeczka tatusia (7)

12:30 Zbuntowany anioł (180)

13:30 Zbuntowany anioł (181)

14:25 Kobieta w lustrze (116)

15:20 Niania: Retro-niania (6)

15:50 Niania: Przyzwoitka (7)

16:25 Hela w opałach 4: Hela samosia (8)

17:00 Boso przez świat: Ekwador znaczy równik (14)

17:30 Boso przez świat: Bananera (15)

18:00 Łowcy skarbów 2 (17)

19:00 Kung Fu Panda - legenda o niezwykłości 2 (26)

19:30 Kung Fu Panda - legenda o niezwykłości 2: Kung-fu opiekunka (1)

20:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 2 (19)

20:55 Kryminalne zagadki Las Vegas 2 (20)

21:55 Trzynasty apostoł 2 (3)

00:20 Kolekcjoner głów - horror (USA,Rumunia,2007)

02:00 Zobacz to!: Kręcimy z gwiazdami 2: Adam Sztaba (7)

03:00 Taki jest świat - pod lupą (13)

03:50 JRG w akcji (12) - serial dokumentalny

04:15 Menu na miarę (2) - program kulinarny

04:30 Z archiwum policji (13) - serial dokumentalny

05:05 Menu na miarę (3) - program kulinarny

05:30 Niania: Przyzwoitka (7)

TVN 7

05:30 We dwoje (16/17) - program rozrywkowy

06:50 Męski typ: Marek Kamiński (2/9) - talk-show

07:20 Punkt krytyczny 4 (16/18)

08:15 Kobra: Oddział specjalny 13 (8/12)

09:20 Sąd rodzinny: Psychoza (154)

10:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Pustka (632)

11:20 Mango

12:55 Sąd rodzinny: Młody erotoman (155)

13:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Romowie (633)

14:55 Szpital (82)

15:55 Brzydula (145)

16:30 Brzydula (146)

17:00 Lekarze (6/13)

18:00 Agenci NCIS (15/23)

19:00 Dowody zbrodni 7 (1/22)

20:00 Miejski obłęd - dramat sensacyjny (USA,1997)

22:25 Sliver - film sensacyjny (USA,1993)

00:40 Gra pozorów (6/10)

01:40 Sekrety magii

03:45 Druga strona medalu: Caroline Wozniacki (4/8) - talk-show

04:15 Druga strona medalu: Henryk Blida (5/8) - talk-show

04:45 Druga strona medalu: Monika Palikot (6/8) - talk-show

Puls 2

06:00 Brygada ratunkowa (11)

07:00 Marta mówi! (40)

07:35 Zaczarowany ołówek (15)

07:45 Przygody Bolka i Lolka (37)

08:00 Bajki Bolka i Lolka (1)

08:10 Reksio (32)

08:20 Mia i ja (23)

09:00 Świat według Ludwiczka (10)

09:20 Sylwester i Tweety na tropie 5 (1)

10:00 Sylwester i Tweety na tropie 5 (2)

10:40 Reksio (33)

10:50 Reksio (34)

11:00 Mali giganci (1)

11:10 Mali giganci (2)

11:20 Lucky Luke (23)

12:00 Miś Yogi (10)

12:05 Miś Yogi (11)

12:15 Miś Yogi (12)

12:20 SpongeBob Kanciastoporty (84)

12:55 Wspaniałe zwierzaki (208)

13:30 Kotopies (12)

14:00 Max Steel (3)

14:20 Mega Spider-Man (5)

14:55 Mia i ja (24)

15:20 Był sobie człowiek (3)

16:00 20.000 mil podmorskiej żeglugi - film animowany (USA,2004)

17:20 Miś Yogi (10)

17:30 Miś Yogi (11)

17:35 Miś Yogi (12)

18:00 Świat według Ludwiczka (10)

18:35 SpongeBob Kanciastoporty (83)

19:10 Ale numer! (11)

19:40 Ale numer! (12)

20:00 Łowcy okazji 2 (11)

20:30 Łowcy okazji 2 (13)

21:00 Łowcy okazji 2 (14)

21:30 Zbuntowany anioł (169)

22:30 Sekrety i kłamstwa 2 (5)

23:30 Aukcja w ciemno (17)

00:00 Aukcja w ciemno (18)

00:30 Sexy Playmates! (19)

01:00 Goło i wesoło 6 (17)

01:30 Gorące noce

02:30 Menu na miarę (10) - magazyn kulinarny

03:00 Z archiwum policji (1) - serial dokumentalny

03:25 Menu na miarę (11) - magazyn kulinarny

03:50 W blasku fleszy (12) - serial dokumentalny

04:15 JRG w akcji (10) - serial dokumentalny

04:40 Dyżur (1) - serial dokumentalny

05:05 JRG w akcji (13) - serial dokumentalny

05:30 Dyżur (4) - serial dokumentalny

TV 6

06:00 Szósty zmysł (675) - interaktywny program ezoteryczny

07:00 Benny Hill (35) - program rozrywkowy

07:35 Mindfreak - iluzjonista Criss Angel (13) - program rozrywkowy

08:05 Galileo (273) - program popularnonaukowy

09:05 Rodzina zastępcza (227)

10:05 America's Got Talent (26) - program rozrywkowy

11:00 Tylko muzyka. Must be the music 2 (17) - program rozrywkowy

13:00 4music

14:00 Rodzina zastępcza (228)

15:00 Otchłań namiętności (122)

16:00 Otchłań namiętności (123)

17:00 Nie igraj z aniołem (56)

18:00 Mindfreak - iluzjonista Criss Angel (14) - program rozrywkowy

18:30 Skład osobliwości (2) - serial dokumentalny

19:00 Strażnik Teksasu 6 (148)

20:00 Galileo (274) - program popularnonaukowy

21:00 Śmierć na 1000 sposobów (6)

21:30 Ośmiornica - horror (USA,2000)

23:35 Klątwa Komodo - film SF (USA,2004)

01:30 Mam talent - wersja amerykańska 7 (26) - program rozrywkowy

02:25 Mega Chichot (59) - program rozrywkowy

02:55 4music - magazyn muzyczny

03:55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny

05:00 Szósty zmysł (676) - interaktywny program ezoteryczny

Polsat Sport News

07:00 Sport Flash

07:07 Tenis: Turniej ATP w Gstaad - 1. mecz półfinałowy

09:00 Sport Flash

09:07 Tenis: Turniej ATP w Gstaad - 2. mecz półfinałowy

11:00 Sport Flash

11:07 Formuła 1: Grand Prix Węgier - sesja kwalifikacyjna

13:00 Sport Flash

13:07 Siatkówka plażowa: Zawody World Tour w Long Beach - mecz finałowy kobiet

15:00 Sport Flash

15:07 Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup - wyścig w Budapeszcie

17:00 Sport Flash

17:07 Polska 2014 - magazyn siatkarski

19:00 Sport Flash

19:07 BMX: Mistrzostwa Świata w Rotterdamie

21:00 Sport Flash

21:07 Siatkówka plażowa: Zawody World Tour w Long Beach - mecz finałowy mężczyzn

22:45 Sportowe podsumowanie dnia

23:00 Formuła 1: Grand Prix Węgier

00:00 Sportowe podsumowanie dnia

00:15 Formuła 1: Grand Prix Węgier

01:00 Sportowe podsumowanie dnia

01:15 Formuła 1: Grand Prix Węgier

02:00 Zakończenie programu

Eska TV

06:00 Dzień dobry

07:00 Dzień dobry

08:00 ESKA TV News

08:05 Hity na czasie

09:00 ESKA TV News

09:05 Hity na czasie

10:00 ESKA TV News

10:05 Summer City

11:00 ESKA TV News

11:05 Summer City

12:00 ESKA TV News

12:05 Summer City

13:00 ESKA TV News

13:05 Summer City

14:00 ESKA TV News

14:05 smESKA 

15:00 ESKA TV News

15:05 Gorąca 20

16:00 ESKA TV News

16:05 Gorąca 20

17:00 ESKA TV News

17:05 Hity na czasie

18:00 Hity na czasie

18:30 ESKA TV News

19:00 Summer City

20:00 Summer City

21:00 Summer City

22:00 Summer City

23:00 ESKA FIT

00:00 Polska noc

TTV

05:45 Blisko ludzi - program interwencyjny

06:15 Express

06:30 Czarno na białym - magazyn

07:05 Uwaga! po Uwadze - program interwencyjny

07:50 4 wesela: Przepis na wesele (5/13)

08:50 Rozmowy w toku: Jak wygonić leniwego syna do pracy?

09:45 Kulinarne wyprawy Gordona Ramsaya (2/3)

10:45 Sąd rodzinny (91) - serial fabularno-dokumentalny

11:40 Sędzia Anna Maria Wesołowska

12:40 Blisko ludzi

13:10 Cała prawda o jedzeniu (7/8)

13:45 Ukryta prawda (39)

14:45 Na noże (7/12)

15:45 Express

16:00 Pogoda

16:05 Drogowi piraci (38-ost.) - serial fabularno-dokumentalny

16:35 Drogowi piraci (1/38) - serial fabularno-dokumentalny

17:10 Blisko ludzi

17:45 Express

18:00 Pogoda

18:05 Wielkie przeprowadzki: Wielki domek (11/13)

18:40 Kartoteka 4 (2/13) - serial fabularno-dokumentalny

19:45 Express

20:00 Pogoda

20:05 Wojny magazynowe 3: Motocykl poszukiwany (1/20) - reality show

20:35 Usterka 2 (9/17) - serial fabularno-dokumentalny

21:10 Ola w trasie 3 (8/9) - program krajoznawczy

21:45 Express

21:57 Pogoda

22:00 Ostre cięcie 3 (4/12) - program rozrywkowy

22:45 Sekretne operacje (9/12)

23:45 Wiem, co jem. Bosacka na tropie 2 (9/13)

00:40 Co robiłem zeszłej nocy? (1/6)

01:10 Złoty interes (4/8)

02:05 Blisko ludzi

02:35 Rozmowy w toku: Jak wygonić leniwego syna do pracy?

03:25 Uwaga! po Uwadze

04:05 Psie adopcje i nie tylko 2 (5/9)

04:35 Psie adopcje i nie tylko 2 (6/9)

05:00 Zakończenie programu

Polo TV

05:30 Disco Polo Music

06:00 Hit dnia

06:05 Pobudka z Polo TV!

07:00 Power Play

07:05 Pobudka z Polo TV!

08:00 Hit dnia

08:05 Najlepsze z najlepszych!

09:00 Power Play

09:05 Najlepsze z najlepszych!

10:00 Przebojowe historie

10:10 Wszystko mi disco!

11:00 Przebojowe historie

11:13 Dance w Polo TV

12:00 Hit dnia

12:10 Dance w Polo TV

13:00 Hit dnia

13:14 Disco Polo Music

14:00 Hit dnia

14:11 Disco Relax

15:00 Przebojowe historie

15:23 Disco Polo Music

16:00 Przebojowe historie

16:13 Disco Polo Music

17:00 Przebojowe historie

17:15 Kuchnia polowa

17:33 Disco Polo Music

18:05 Poczekalnia DPL

18:28 Lista przebojów DPL

19:00 Szalone lata 90.

20:00 Disco polo hit wszech czasów - program muzyczny (Polska,2013)

21:22 Wieczorne granie na ekranie

22:00 Zakochane Polo TV

22:30 Pikantne Polo TV

23:05 Disco Polo Music

ATM Rozrywka

05:30 Wstawaj! Gramy!

06:30 Wstawaj! Gramy!

07:30 Casper (12)

07:40 Kot Felix (1)

07:50 Kaczor Daffy (6)

08:00 Królik Bugs i przyjaciele (21)

08:10 Królik Bugs i przyjaciele (22)

08:20 Popeye i przyjaciele (12)

08:30 Casper (13)

08:40 Kot Felix (2)

08:50 Świnka Porky (3)

09:00 Królik Bugs i przyjaciele (1)

09:10 Królik Bugs i przyjaciele (2)

09:20 Popeye i przyjaciele (13)

09:30 Duża przerwa: Europa (6)

10:00 Daleko od noszy: Choroba śpiącej królewny (53)

10:30 Daleko od noszy: Policyjny proszek (64)

11:00 Gra w ciemno (15) - teleturniej

12:00 Awantura o kasę (16) - teleturniej

12:55 Pierwsza miłość (1895)

13:30 Ewa gotuje (61)

14:00 Graczykowie: Rekord (54)

14:30 Graczykowie: Mamusia (55)

15:00 Rodzina zastępcza plus: Czary miłości (297)

16:00 Świat według Kiepskich: Przezorny zawsze ubezpieczony (45)

16:30 Duża przerwa: Święto Edukacji (7)

17:00 Daleko od noszy: Urodziny Kidlera (52)

17:30 Daleko od noszy: Witaj Europo (53)

18:00 Wierzyć nie wierzyć? (3)

19:00 Gra w ciemno (16) - teleturniej

20:00 Rodzina zastępcza plus: Dramat hipotetyczny (296)

21:00 Fala zbrodni: Amerykański łącznik (16)

22:00 Daleko od noszy: Order chlebowy (65)

22:30 Daleko od noszy: Znana twarz (66)

23:00 Świat według Kiepskich: Salto (361)

23:30 Świat według Kiepskich: Więcej lepiej taniej weselej (362)

00:00 Mamuśki (27)

00:30 Daleko od noszy: Order chlebowy (65)

01:00 Daleko od noszy: Znana twarz (66)

01:30 Gra w ciemno (2) - teleturniej

02:30 Awantura o kasę (138) - teleturniej

03:30 Linia życia (24)

04:00 Linia życia (25)

04:30 Wstawaj! Gramy!

TV Trwam

08:00 Informacje dnia

08:15 Wieś - to też Polska - program publicystyczny

09:25 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia - program religijny

09:30 Vatican Magazine

10:00 Informacje dnia

10:15 Rozmowy niedokończone - program publicystyczny

11:25 Pallotyńskie spotkanie młodych - Ołtarzewo 2010

11:35 Wielki park niewielkich rzeczy

12:00 Anioł Pański

12:03 Informacje dnia

12:20 By odnowić oblicze ziemi

13:15 Święty na każdy dzień

13:20 Koncert życzeń

14:10 Kreacja czy ewolucja? - film dokumentalny (USA,1996)

15:10 Przyjaciele Tarcysjusza - film dokumentalny

15:50 Pytasz i wiesz - program religijny

16:00 Informacje dnia

16:10 Wspomnienia z Wilna prof. Ryszarda Natusiewicza

16:30 Tydzień z Ziemi Świętej

16:50 Świadkowie

17:20 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia - program religijny

17:25 Święty na każdy dzień

17:30 Reportaż dnia

18:00 Spotkanie Rodziny Radia Maryja w Sanktuarium św. Michała i bł. Ks. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowym

20:00 Informacje dnia

20:20 Różaniec

20:50 Święty na każdy dzień

21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze - transmisja

21:20 Informacje dnia

21:40 Polski punkt widzenia - program publicystyczny

22:00 Niespełniony plan - dramat obyczajowy (USA,2012)

23:35 Klasztor Sióstr Nazaretanek w Ostrzeszowie - reportaż (Polska)

00:00 Świat w obrazach

00:05 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia - program religijny

00:10 Informacje dnia

00:30 Reportaż dnia

01:00 Spotkanie Rodziny Radia Maryja w Sanktuarium św. Michała i bł. Ks. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowym

03:00 Informacje dnia

03:20 Różaniec

03:50 Święty na każdy dzień

04:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze - retransmisja

04:20 Informacje dnia

04:40 Polski punkt widzenia - program publicystyczny

05:00 Legenda o Wielkiej Stopie z pustyni - film przyrodniczy (USA,1995)

05:55 Święty na każdy dzień

06:00 Wyklęci

07:20 Żołnierze generała Andersa

07:55 Świat w obrazach

Stopklatka TV

06:00 Szaleństwa panny Ewy - film obyczajowy (Polska,1984)

09:10 Andzia (11)

08:30 Andzia (12)

08:45 Makrokosmos - film dokumentalny (Francja,Włochy,Niemcy,Hiszpania,Szwajcaria,2001)

10:40 Chłopi: Jagna (2-ost.) - komedia (Polska,1993)

12:20 Komedia małżeńska - film obyczajowy (Polska,1984)

14:30 Yamakasi: Współcześni samurajowie - film sensacyjny (Francja,2001)

16:25 Robinson Crusoe - film przygodowy (USA,1997)

18:20 Ostatni templariusz (2-ost.) - dramat przygodowy (Kanada,2009)

20:00 Wichry namiętności - dramat obyczajowy (USA,1994)

22:50 Pole rażenia - film sensacyjny (USA,1993)

00:55 Wirus - film sensacyjny (Francja,Wielka Brytania,Polska,1996)

02:50 Skok - dramat (Polska,1985)

04:45 216 miesięcy - film krótkometrażowy (Francja,2013)

05:15 Ararat - film krótkometrażowy (Niemcy,Turcja,2012)

05:45 Zakończenie programu

Fokus TV

06:00 Wehikuł czasu - program informacyjny

06:15 Cudowny świat wędkarskich przygód (21)

06:45 Lista Fokusa (19) - program edukacyjny

07:15 Para daje radę (20) - magazyn poradnikowy

08:15 Jak to się robi? (91) - program dla dzieci

08:20 Sąsiedzi: Tor samochodowy (66) - serial animowany

08:30 Po przygody w świat przyrody 2 (6) - program dla dzieci

08:45 Jak to się robi? (96) - program dla dzieci

09:00 Najśmieszniejsze zwierzęta świata 9 (2) - program rozrywkowy

09:30 Kuchenni detektywi 2 (7) - program rozrywkowy

10:00 Lidia w kuchni (26) - magazyn kulinarny

10:30 Para daje radę (21) - magazyn poradnikowy

11:30 Fabryka jedzenia 2 (14) - serial dokumentalny

12:00 Śmierć Człowieka Lodu - film dokumentalny (USA,2008)

13:05 Wehikuł czasu - program informacyjny

13:15 Tajemnice historii - serial dokumentalny

13:45 Wyprawy na krańce świata (13) - serial dokumentalny

14:15 Cudowny świat wędkarskich przygód (15)

14:45 Dzikie przygody Michaeli 4 (13) - serial dokumentalny

15:20 Jak to możliwe? 13 (3) - serial dokumentalny

15:40 Szkoła opieki nad zwierzakami (10)

16:15 Egzamin z przetrwania (1) - program rozrywkowy

16:45 Fabryka jedzenia 2 (13) - serial dokumentalny

17:15 Rudy Maxa i jego Europa (13) - serial dokumentalny

17:50 Wehikuł czasu - program informacyjny

18:00 Lista Fokusa (25) - program edukacyjny

18:30 Ekstremalni do bólu (10) - magazyn sportów ekstremalnych

19:00 X-tremalna kolekcja (15) - magazyn sportów ekstremalnych

19:30 Małe życie - film dokumentalny (Polska,2012)

20:30 Na ratunek kazuarom - film dokumentalny (Australia,2008)

21:45 Tajemnice historii - serial dokumentalny

22:15 Teorie spiskowe (5)

23:20 Kto zabił Iwana Groźnego? - film dokumentalny (Wielka Brytania,2005)

00:25 Tropiciele duchów 6 (11)

01:30 Lista Fokusa (23) - program edukacyjny

02:00 X-tremalna kolekcja (15) - magazyn sportów ekstremalnych

02:30 Ekstremalni do bólu (10) - magazyn sportów ekstremalnych

03:00 Para daje radę (21) - magazyn poradnikowy

04:00 Lista Fokusa (25) - program edukacyjny

04:30 Kuchenni detektywi 2 (7) - program rozrywkowy

05:00 Cudowny świat wędkarskich przygód (22)

05:30 Życie Bałtyku (22) - serial przyrodniczy

TVP ABC

05:50 Kaktus i Mały

05:55 Smerfy (104)

06:25 Domisie - program dla dzieci

06:55 Ziarno - program dla dzieci

07:25 Jedyneczka - program dla dzieci

07:50 Lippy and Messy - kurs języka angielskiego

07:55 Marceli Szpak dziwi się światu (5)

08:10 Mały pingwin Pik-Pok (21)

08:20 Smerfy (104)

08:50 Porwanie Baltazara Gąbki (12)

09:00 Pszczółka Maja (29)

09:15 Bolek i Lolek wyruszają w świat (18)

09:25 Kaktus i Mały (3)

09:35 Domisie - program dla dzieci

10:05 Ziarno - program dla dzieci

10:30 Jedyneczka - program dla dzieci

11:00 Lippy and Messy - Go! Go! Go! - kurs języka angielskiego

11:05 Marceli Szpak dziwi się światu (5)

11:20 Mały pingwin Pik-Pok (21)

11:30 Smerfy (103)

12:00 Porwanie Baltazara Gąbki (11)

12:10 Pszczółka Maja (29)

12:25 Bolek i Lolek wyruszają w świat (17)

12:35 Kaktus i Mały (3)

12:45 Domisie - program dla dzieci

13:15 Ziarno - program dla dzieci

13:40 Jedyneczka - program dla dzieci

14:05 Zabawy z Lippy and Messy - kurs języka angielskiego

14:10 Bąblandia (12)

14:15 Marceli Szpak dziwi się światu (5)

14:30 Mały pingwin Pik-Pok (21)

14:40 Smerfy (102)

15:10 Porwanie Baltazara Gąbki (10)

15:20 Pszczółka Maja (29)

15:30 Bolek i Lolek wyruszają w świat (16)

15:45 Nasze podwórko (3)

16:10 Kasztaniaki (16)

16:25 Słoneczna włócznia (4)

16:55 Lippy and Messy - Go! Go! Go! - kurs języka angielskiego

17:00 Kaktus i Mały (4)

17:05 Lato z Hałabałą - program dla dzieci

17:35 Bractwo Przygody i Zabawy (5)

18:05 A ja jestem (5)

18:15 Moliki książkowe - program dla dzieci

18:35 Marceli Szpak dziwi się światu (6)

18:45 Mały pingwin Pik-Pok (22)

19:00 Wieczorynka: Smerfy (28)

19:20 Wieczorynka: Porwanie Baltazara Gąbki (13)

19:30 Wieczorynka: Pszczółka Maja (30)

19:40 Wieczorynka: Wielka podróż Bolka i Lolka (1)

20:00 Nasze podwórko (4)

20:30 Przypadki zwierzojeża (4)

20:40 Słoneczna włócznia (5)

21:10 Kasztaniaki (19)

21:15 Festiwale dla dzieci - Konin, Kielce, Suwałki

21:20 Scena pełna marzeń - Ciechocinek 2013 (26) - reportaż

21:50 Do góry nogami - program dla młodzieży

22:20 Siedem życzeń (7)

23:10 Zakończenie programu 

TVP Kultura

07:15 Podziemny front: Spotkanie z mordercą (3)

07:40 Podziemny front: O życie wroga (4)

08:20 Portrety: Pan na Księżycu - film dokumentalny (Polska,1993)

09:40 Rififi po sześćdziesiątce - komedia obyczajowa (Polska,1989)

11:15 Poniedziałek z piosenką: Z poważaniem, L. Cohen (29. Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu) (2)

12:15 Gościnny występ - film obyczajowy (Polska,1974)

12:50 Persona non grata - dramat obyczajowy (Polska,Włochy,Rosja,2005)

15:00 Powrót do ulubionych: Tischnera historia filozofii po góralsku: Pitagoras, czyli Jędruś Waksmundzki z Ostrowska - reportaż

15:05 Powrót do ulubionych: Tischnera historia filozofii po góralsku: Sokrates, czyli Jędrek Kudasik - reportaż

15:35 Podziemny front: Spotkanie z mordercą (3)

16:00 Podziemny front: O życie wroga (4)

16:40 Sztuka czytania 4 (5) - magazyn

17:15 Portrety: Pan na Księżycu - film dokumentalny (Polska,1993)

18:30 Rififi po sześćdziesiątce - komedia obyczajowa (Polska,1989)

20:10 25 lat wolności: Cześć, Tereska - dramat obyczajowy (Polska,2001)

21:50 Podać rękę diabłu - dramat wojenny (Kanada,2007)

23:50 Videofan: Jan Fabre (39) - magazyn kulturalny

00:05 Doctor Fabre was uzdrowi - film dokumentalny (Belgia,2012)

01:05 Eugeniusz Oniegin - opera w trzech aktach Piotra Czajkowskiego

03:55 Kino nocne: Problemat profesora Czelawy - horror (Polska,1985)

04:55 Zakończenie programu

TVP Historia

07:30 Miejsce z historią: Mława - miasto pogranicza

07:55 Święci i grzesznicy. Historia papiestwa (6)

09:00 Na kłopoty... Bednarski: Znak węża (5/7)

10:05 Spór o historię: Schyłek wielkiej Europy - próba sił

10:40 Zaproszenie: Lublin - portret miejsca - program krajoznawczy

11:10 Okrasa łamie przepisy: Twaróg z Hajnówki

11:40 Królowa panoram - film dokumentalny (Polska,2012)

12:45 Ex Libris

13:10 Jak rozpętałem II wojnę światową: Ucieczka (1/3) - komedia (Polska,1969)

14:40 Polska i świat z historią w tle: Słój

15:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii - magazyn historyczny

15:40 Sensacje XX wieku: Wyrok wykonano (1) - program historyczny

16:10 Sensacje XX wieku: Wyrok wykonano (2) - program historyczny

16:35 Flesz historii (192) - cykl reportaży

17:00 Na kłopoty... Bednarski: Ostatnie lato (6/7)

18:00 Kalendarium historyczne: Uwikłany w historię - film dokumentalny (Polska,2008)

19:00 Dziennik telewizyjny: 28.07.1989

19:55 8. kontynent: Żołnierze i zesłańcy (3-ost.)

21:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii - magazyn historyczny

21:40 Sensacje XX wieku: Ypres - początek koszmaru - program historyczny

22:10 Sensacje XX wieku: Wojna cesarzy - program historyczny

22:40 1914-1918. Triumf okrucieństwa i absurdu - film dokumentalny (Francja,2013)

00:30 Zapomniany pionier - film dokumentalny (Polska,2003)

01:00 Miejsce z historią: Mława - miasto pogranicza

01:25 Mogiła nieznanego żołnierza - dramat obyczajowy (Polska,1927)

02:55 Zakończenie programu

TV Polonia

06:10 Narwiański Park Narodowy  33'; film dokumentalny; reż.:Agnieszka Tylman; Bez ograniczeń wiekowych
06:45 Muzeum Polskiej Piosenki czyli historia jednego przeboju /25/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Błękitne wakacje - magazyn żeglarski; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Ojciec Mateusz - odc. 41 (Ojciec Mateusz III odc. 15) - Zbrodnia w bibliotece -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:25 Ojciec Mateusz - odc. 42 (Ojciec Mateusz III odc. 16) - Więzienna przeszłość -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:20 Polonia w Komie - Ukraina - Sebastian (527); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Baśnie i bajki polskie - odc. 21 - Bursztynowa korona; film animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Notatnik przyrodniczy - Dlaczego wielbłądy żyją na pustyni; Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Dom na głowie - odc. 2 - Urodzeni w niedzielę; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
10:25 Naturalnie zakręceni odc. 1; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Polonia w Komie - Bałkany - Joanna (517); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Galeria - odc. 163; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Bulionerzy - odc. 41 - Zastój; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Mazury 12; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Ranczo - odc. 81* (seria VII, odc. 3) - Podróż w czasie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Ranczo - odc. 82* (seria VII, odc. 4) - Tchnienie antyklerykalizmu -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Kulturalni PL - (203); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Smaki polskie - Szynka w piwie glazurowana; magazyn kulinarny; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Złotopolscy - odc. 995* - Dzielna Marcysia; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:30 Alchemia zdrowia i urody; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:55 Galeria - odc. 163; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Ukraina - Sebastian (527); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Łamigłówka - Mazury 12; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Bulionerzy - odc. 41 - Zastój; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Encyklopedia II wojny światowej - U - boot cz. 1; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
18:55 Czas honoru - odc. 31* seria III "Transport do Auschwitz" -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Miś Uszatek - Wycieczka; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Łamigłówka - Mazury 12; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Ja wam pokażę! - odc. 4/13 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - Oman - Kasai (528); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Komisarz Alex - odc. 19 (seria II, odc. 6) - Ślady krwi -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:40 Komisarz Alex - odc. 20 (seria II, odc. 7) - Uprowadzenie -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Zapiski Łazęgi - Na rowerowym szlaku; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Galeria - odc. 163; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Mazury 12; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Dom na głowie - odc. 2 - Urodzeni w niedzielę; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Miś Uszatek - Wycieczka; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Ja wam pokażę! - odc. 4/13; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - Oman - Kasai (528); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Bulionerzy - odc. 41 - Zastój; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:50 14. Przystanek Woodstock 2008 - Męska Muzyka Wojciech Waglewski, Fisz, Emade; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Alchemia zdrowia i urody; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:05 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka

05:50 Tygodnik Moralnego Niepokoju

06:25 Makłowicz w podróży

06:55 Okrasa łamie przepisy

07:25 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Wenezuela – boso, ale w ostrogach

08:00 Dzieciaki górą - teleturniej

08:35 Śpiewające fortepiany

09:45 Tygodnik Moralnego Niepokoju

10:20 Kabaretowy Klub Dwójki

11:20 Kabaret pod Wyrwigroszem

12:15 Zrób sobie gębę - Tomasz Broda przedstawia (3)

12:25 Muzyka łączy pokolenia

13:15 Śpiewające fortepiany

14:20 Kabaretowy Klub Dwójki na wakacjach

15:25 Kabaretowy Klub Dwójki na wakacjach

16:30 Kabaretowy Klub Dwójki na wakacjach

17:25 Szperacze.tv

17:50 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Polowanie

18:25 Makłowicz w podróży

18:55 Okrasa łamie przepisy

19:30 Zrób sobie gębę - Tomasz Broda przedstawia (11)

19:40 Tygodnik Moralnego Niepokoju

20:15 Śpiewające fortepiany

21:15 Bardzo ostry dyżur

21:35 Kabaretowy Klub Dwójki

22:30 Kabaret pod Wyrwigroszem

23:35 Biesiada włoska

00:40 Biesiada włoska

02:00 Pojedynek nie na żarty

03:00 Autogama

04:00 Zakończenie programu

TVP Info

05:55 Poranek TVP Info

05:59 Serwis info

06:06 Poranek TVP Info

06:10 Pogoda info

06:15 Poranek TVP Info

06:29 Serwis info

06:35 Poranek TVP Info

06:40 Pogoda Info

06:45 Poranek TVP Info

06:59 Serwis info

07:05 Poranek TVP Info

07:10 Pogoda Info

07:15 Poranek TVP Info

07:29 Serwis info

07:34 Poranek TVP Info

07:40 Gość poranka

07:53 Poranek TVP Info

07:59 Serwis info

08:07 Poranek TVP Info

08:10 Pogoda Info

08:15 Poranek TVP Info

08:29 Serwis info

08:34 Poranek TVP Info

08:40 Gość poranka

08:53 Poranek TVP Info

08:59 Serwis info

09:06 Pogoda Info

09:11 Serwis sportowy

09:15 Poranek TVP Info

09:29 Serwis info

09:36 Poranek TVP Info

09:40 Pogoda Info

09:45 Poranek TVP Info

09:59 Serwis info

10:22 Serwis sportowy

10:29 Serwis info

10:40 Pogoda Info

10:45 Gość poranka

11:00 Serwis info

11:25 Pogoda Info

11:30 Serwis info

11:50 Serwis sportowy

11:55 Pogoda Info

12:00 Serwis info

12:20 Pogoda Info

12:25 Serwis sportowy

12:30 Serwis info

12:55 Pogoda Info

13:00 Serwis info

13:25 Pogoda Info

13:30 Serwis info

13:55 Serwis sportowy

14:00 Serwis info

14:25 Pogoda Info

14:30 Serwis info

14:55 Serwis sportowy

15:00 Serwis info

15:20 Serwis sportowy

15:25 Pogoda Info

15:30 Serwis info

15:50 Pogoda Info

15:55 Info dzień

16:17 Serwis sportowy

16:22 Pogoda Info

16:30 Puls Polski - magazyn

17:15 Teleexpress Extra

17:30 To jest temat - magazyn reporterów

18:00 Twoje info - program informacyjny

18:28 Po przecinku - program publicystyczny

18:50 INFOrmacje - program informacyjny

19:10 INFOrozmowa - program publicystyczny

19:30 INFObiznes - magazyn ekonomiczny

19:45 Pogoda Info

19:50 Serwis sportowy

19:57 Dziś wieczorem - program publicystyczny

20:12 Minęła dwudziesta

20:44 Serwis info flesz

20:52 Pogoda Info

21:00 Serwis info

21:09 Pogoda Info

21:15 Puls Polski - magazyn

21:40 Studio LOTTO

21:50 Flesz - Panorama dnia - program informacyjny

21:51 Panorama dnia - program informacyjny

22:50 Pogoda Info

23:00 Z dnia na dzień - program informacyjny

23:35 Sportowy wieczór

23:50 To jest temat - magazyn reporterów

00:26 Twoje info - program informacyjny

00:51 Po przecinku - program publicystyczny

01:15 Dziś wieczorem - program publicystyczny

01:30 Minęła dwudziesta

02:02 Serwis info flesz

02:10 Serwis info

02:25 Panorama dnia - program informacyjny

03:20 Pogoda Info

03:27 Sportowy wieczór

03:40 Dziś wieczorem - program publicystyczny

03:55 Minęła dwudziesta

04:27 Serwis info flesz

04:31 To jest temat - magazyn reporterów

05:00 Z dnia na dzień - program informacyjny

05:30 Puls Polski - magazyn

05:54 Zakończenie programu

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.