TVP 1 HD
05:30 TELEZAKUPY; STEREO
06:00 Tysiąc i jedna noc - odc. 33 (Binbir Gece (1001 Nights) ep. 33) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2006); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Natura w Jedynce - Dzikie Hawaje cz. 1. Kraina Ognia (Wild Hawaii); film dokumentalny kraj prod.USA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:15 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Blondynka - odc. 29 (seria III, odc. 3) - Droższa niż perły -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 - Wizyta papieża Franciszka na Jasnej Górze; STEREO, 16:9, Na żywo
10:25 Msza Święta z udziałem Papieża Franciszka z okazji 1050. rocznicy Chrztu Polski -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Transmisja
12:30 Świętość i miłosierdzie - Centrum Jana Pawła II; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:55 Natura w Jedynce - Motyle (Butterflies) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:00 Tysiąc i jedna noc - odc. 34 (Binbir Gece (1001 Nights) ep. 34) -  txt. str. 777; serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2006); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:30 Kuchnia Papieska; magazyn; STEREO, 16:9
16:00 Studio Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 - Ceremonia Powitania papieża Franciszka na krakowskich Błoniach; STEREO, 16:9, Na żywo
16:25 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
16:40 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
16:50 Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 - Ceremonia Powitania papieża Franciszka na krakowskich Błoniach; STEREO, 16:9, Transmisja
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Biało - czerwoni do Rio; felieton; STEREO, 16:9
20:15 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Studio Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016; STEREO, 16:9, Na żywo
20:35 Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 - Okno papieskie - pozdrowienie wiernych przez papieża Franciszka; STEREO, 16:9, Transmisja
21:15 Ojciec Mateusz - odc. 149 - Magiczne zwierciadło (Ojciec Mateusz XII odc. 2) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Sprawa dla reportera -  txt. str. 777; Dla małoletnich od lat 12
22:55 Franciszek. Papież Miłosierdzia (Francis Pope of the Poor, Franziskus - Papst der Armen. Wandel im Vatikan) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Niemcy (2013); reż.:Bernd Seidl, Wolfgang Rommel; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Uwikłani - odc. 6 - Nina - krok od śmierci -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Uwikłani - odc. 8 - Janusz - dramat ojca -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Transporter - odc. 10/12 (Transporter, ep. 10) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Francja (2012); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:35 Naszaarmia.pl - odc. 224; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Lato z dokumentem - Dotknięcie anioła -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Polska (2015); reż.:Marek  Tomasz   Pawłowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Opowieści weekendowe: Dusza śpiewa -  txt. str. 777; film TVP; Bez ograniczeń wiekowych
05:25 Zakończenie dnia

TVP 2 HD
06:30 Rodzinka.pl - odc. 44 "Pogrzeb" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 M jak miłość - odc. 1115 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - wakacyjnie - w tym: Panorama i Pogoda; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:50 Barwy szczęścia - odc. 1455 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Na dobre i na złe - odc. 202 - Uparta babcia; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 O mnie się nie martw - s. III odc. 8/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Wyprawa na Madagaskar -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Domy przyszłości - 1 -  txt. str. 777; reportaż; reż.:Joanna Wiernik; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Domy przyszłości - 2 -  txt. str. 777; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Na sygnale - odc. 82 "Randka w ciemno" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Na sygnale - odc. 83 "Rana" -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:05 M jak miłość - odc. 1220 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Tylko z Tobą - odc 24 (odc 24); serial obyczajowy kraj prod.Turcja (2015); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 ENERGA Sopot Match Race - kronika; felieton; STEREO, 16:9
18:44 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 13/92; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Jeden z dziesięciu - odc. 14/92; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Oświadczyny po irlandzku (Leap Year) -  txt. str. 777  96'; komedia romantyczna kraj prod.Irlandia, USA (2010); reż.:Anand Tucker; wyk.:Amy Adams, Matthew Goode, Adam Scott, John Lithgow; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Ośmiorniczka (Octopussy) -  txt. str. 777; film sensacyjny kraj prod.Wielka Brytania, USA (1983); reż.:John Glenn; wyk.:Roger Moore, Maud Adams, Louis Jourdan; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Take this Waltz (Take this Waltz); film obyczajowy kraj prod.Kanada (2011); reż.:Sarah Polley; wyk.:Michelle Williams, Seth Rogen, Luke Kirby; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:30 Okrucieństwo nie do przyjęcia (Intolerable Cruelty) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.USA (2003); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Plan dla Ziemi (The Climate Blueprint); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); reż.:Ruth Chao, Fran X. Rodriguez; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:15 Art Noc: Tymon Tymański & Transistors; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:50 Rodzinka.pl - odc. 46 "Nie ma czasu do stracenia" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:15 Zakończenie dnia

TVP 3
06:00 Sto tysięcy bocianów - odc. 20; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:30 Plebania - odc. 663; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:00 OTV - PASMO LOKALNE
08:15 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:15 Przygody ekokonsumenta - odc. 6; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:35 TELEZAKUPY
09:50 Kamień, nożyce, papier  - Twierdza Wisłoujście; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:05 Dla niesłyszących - Co niesie dzień -  JM; STEREO, 16:9
10:35 Lecznica pod św. Franciszkiem - .; serial dokumentalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
11:00 EKOkonsument 6); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Fundusze europejskie - jak to działa? - odc. 5; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 AgroSzansa - odc. 86; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:45 Kultowe rozmowy - odc. 94 - Jerzy Skolimowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Marzenia do spełnienia - odc. 15/34; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Kamień, nożyce, papier - Muzeum Bursztynu; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
13:00 TELEZAKUPY
13:20 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
13:30 Romantyczni i wolni Muzeum Pana Tadeusza; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Plebania - odc. 664; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:28 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:35 Bieszczadzki Park Narodowy; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
15:40 Statystyki miłości; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Kronika ŚDM 16.00 - 28 lipca; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Sto tysięcy bocianów - odc. 20; serial dokumentalny TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Szlakiem podkarpackiej przyrody - Odc. 7 - Bieszczadzki Park Narodowy; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Turystyczna jazda - odc. 47 - Muzeum Monet i Medali im. Jana Pawła II; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Magazyn podróżniczy prezentujący ciekawe miejsca i wydarzenia turystyczne w Polsce oraz innych krajach.
17:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
17:30 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
23:15 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Fatima i świat - Fatima: troje pasterzy (The Three Shepherd Children); cykl dokumentalny kraj prod.Portugalia (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Powrót do przeszłości - odc. 22 - Na rybkę; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Naturalny odruch serca...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Kultowe rozmowy - odc. 94 - Jerzy Skolimowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
02:25 Echa dnia; STEREO, 16:9
02:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Fatima i świat - Fatima: troje pasterzy (The Three Shepherd Children); cykl dokumentalny kraj prod.Portugalia (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Powrót do przeszłości - odc. 2 - "Warszawa, Syrena i Mały Fiat, czyli PRL - owski świat"; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Lecznica pod św. Franciszkiem - .; serial dokumentalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:20 Marzenia do spełnienia - odc. 15/34; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Kamień, nożyce, papier  - Fontanna Neptuna; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7

TVP 3 Kraków
06:00 Pogoda; STEREO, 16:9
06:02 Niezbędnik Pielgrzyma - 28 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:06 Drogowskaz ŚDM - 28 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
06:07 Studio ŚDM - 28 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
06:30 Pogoda; STEREO, 16:9
06:31 Niezbędnik Pielgrzyma - 28 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:34 Drogowskaz ŚDM - 28 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
06:36 Studio ŚDM - 28 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
07:00 Pogoda; STEREO, 16:9
07:01 Niezbędnik Pielgrzyma - 28 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:04 Drogowskaz ŚDM - 28 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
07:06 Studio ŚDM - 28 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
07:15 Dary i ludzie - Fundacja Księcia Władysława Opolczyka; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Kronika ŚDM; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 ŚDM - informator - felietony II - ODC. 17 BAGAŻ BEZ OPIEKI; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:47 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
07:49 ŚDM - turystyka pielgrzymkowa - Zakopane/ Sanktuarium Najświętszej Rodziny; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:53 Studio ŚDM - 28 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:00 Pogoda; STEREO, 16:9
08:02 Niezbędnik Pielgrzyma - 28 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:04 Drogowskaz ŚDM - 28 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:06 Od początku do końca i początku. Projekt życia wg Jana Pawła II - Ojczyzna czyli IV przykazanie; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:34 Studio ŚDM - 28 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
09:00 Pogoda; STEREO, 16:9
09:01 Niezbędnik Pielgrzyma - 28 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:04 Drogowskaz ŚDM - 28 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
09:06 Dary i ludzie - Cuda i łaski Jasnogórskiej Pani; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:21 Studio ŚDM - 28 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
09:25 Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 - Wizyta papieża Franciszka na Jasnej Górze; STEREO, 16:9, Na żywo
10:25 Msza Święta z udziałem Papieża Franciszka z okazji 1050. rocznicy Chrztu Polski; STEREO, 16:9, Na żywo
12:25 Studio ŚDM - 28 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
12:26 ŚDM - informator - felietony - Strefy ograniczonego ruchu (ŚDM komunikacja 02); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Kronika ŚDM -  28 lipca; STEREO, 16:9, Na żywo
12:40 ŚDM - informator - felietony II - ODC. 7 PASZPORT; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:42 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
12:44 ŚDM - informator - felietony II - ODC. 5 PUNKTY INFORMACYJNE; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 ŚDM - informator - felietony II - ODC. 17 BAGAŻ BEZ OPIEKI; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:47 Studio ŚDM; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
13:00 Pogoda; STEREO, 16:9
13:01 Niezbędnik Pielgrzyma - 28 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:03 ŚDM - informator - felietony II - ODC. 9 NUMER MEDYCZNY; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:04 Drogowskaz ŚDM - 28 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
13:06 łąka w środku miasta (wersja krótka); film dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:16 Studio ŚDM - 28 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
14:00 Pogoda; STEREO, 16:9
14:01 Niezbędnik Pielgrzyma - 28 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:03 ŚDM - informator - felietony II - ODC. 5 PUNKTY INFORMACYJNE; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:04 Drogowskaz ŚDM - 28 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
14:05 Studio ŚDM - 28 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
15:00 Pogoda; STEREO, 16:9
15:01 Niezbędnik Pielgrzyma - 28 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:03 ŚDM - informator - felietony II - ODC. 2 ROWERY; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:06 ŚDM - informator - felietony II - ODC. 4 W ROLI GOSP. ADRES, TEL (11); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:06 Drogowskaz ŚDM - 28 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:08 Studio ŚDM - 28 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
15:53 ŚDM - turystyka pielgrzymkowa - Nowy Sącz/ Cerkwie sądeckie; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:58 ŚDM - informator - felietony II - ODC. 1 KREW; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Kronika ŚDM, Na żywo
16:25 ŚDM - informator - felietony II - ODC. 8 ODHOLOWANIE; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:27 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
16:29 ŚDM - turystyka pielgrzymkowa - Wieliczka/ Kaplica św. Jana Pawła II; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:33 Studio ŚDM - 28 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
16:50 Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 - Ceremonia Powitania papieża Franciszka na krakowskich Błoniach; STEREO, 16:9, Na żywo
19:15 Studio ŚDM - 28 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:26 ŚDM - informator - felietony - Znaleziony dokument (ŚDM Bezpieczeństwo 2); felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:28 ŚDM - informator - felietony II - ODC. 18 KIESZONKOWCY; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Kronika - porgram informacyjny; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 ŚDM - informator - felietony II - ODC. 19 ZADBAJ O CZWORONOGA; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:02 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
20:04 ŚDM - turystyka pielgrzymkowa - Bochnia/ Kopalnia; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:07 ŚDM - informator - felietony II - ODC. 5 PUNKTY INFORMACYJNE; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:08 Studio ŚDM - 28 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:38 Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 - Okno papieskie - pozdrowienie wiernych przez papieża Franciszka; STEREO, 16:9, Na żywo
21:08 Studio ŚDM - 28 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:25 ŚDM - informator - felietony II - ODC. 17 BAGAŻ BEZ OPIEKI; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:28 ŚDM - informator - felietony II - ODC. 18 KIESZONKOWCY; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kronika - program informacyjny; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 ŚDM - informator - felietony II - ODC. 23 FAŁSZYWE PIENIĄDZE; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:57 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
21:59 Niezbędnik Pielgrzyma - 28 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:01 ŚDM - informator - felietony II - ODC. 9 NUMER MEDYCZNY; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:02 Drogowskaz ŚDM - 28 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:04 Studio ŚDM - 28 lipca; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
23:15 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Fatima i świat - Fatima: troje pasterzy (The Three Shepherd Children); cykl dokumentalny kraj prod.Portugalia (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:40 Powrót do przeszłości - odc. 22 - Na rybkę; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Naturalny odruch serca...; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Kultowe rozmowy - odc. 94 - Jerzy Skolimowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
02:25 Echa dnia; STEREO, 16:9
02:55 Dla niesłyszących - Telekurier -  JM; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Fatima i świat - Fatima: troje pasterzy (The Three Shepherd Children); cykl dokumentalny kraj prod.Portugalia (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Powrót do przeszłości - odc. 2 - "Warszawa, Syrena i Mały Fiat, czyli PRL - owski świat"; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:40 Lecznica pod św. Franciszkiem - .; serial dokumentalny TVP; Dla małoletnich od lat 12
05:20 Marzenia do spełnienia - odc. 15/34; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Kamień, nożyce, papier  - Fontanna Neptuna; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7

Polsat
5.00 Disco Gramy
6.00 Nowy dzień z Polsat News
7.45 Trudne sprawy
8.45 Malanowski i Partnerzy
9.45 Dzień. który zmienił moje życie
10.45 Dlaczego ja?
11.45 Pielęgniarki
12.45 Trudne sprawy
13.45 Małolaty
14.45 Słoiki
15.50 Wydarzenia, Pogoda
16.15 Interwencja
16.40 Dlaczego ja?
17.40 Mój przepis na...
17.45 Trudne sprawy
18.50 Wydarzenia, Sport, Pogoda
19.30 Świat według Kiepskich
20.10 Pamiętnik księżniczki - komedia familijna, USA, 2001
22.40 Surprise, Surprise
0.05 Janosik - film fabularny Polska, 1974
2.50 Tajemnice losu

TVN
5:45 Uwaga! - magazyn reporterów
6:15 Mango - telezakupy
8:00 Detektywi: Paryż (1023) - serial fabularno-dokumentalny
8:30 Doradca smaku (15) - magazyn kulinarny
8:40 Ugotowani: Dokładka (9) - program kulinarno-rozrywkowy
9:40 Kuchenne rewolucje: Chata Paprocańska, Tychy (13) - program rozrywkowy
10:40 Szkoła (135) - serial paradokumentalny
11:40 Szpital (279) - serial paradokumentalny
12:40 Ukryta prawda (393) - serial paradokumentalny
13:40 W-11 - Wydział Śledczy: Porwanie Krzysia (905) - serial fabularno-dokumentalny
14:20 W-11 - Wydział Śledczy: Dobra kobieta (906) - serial fabularno-dokumentalny
15:00 Kuchenne rewolucje: Bytów, Młyn (6) - program rozrywkowy
16:00 Szkoła (136) - serial paradokumentalny
17:00 Ukryta prawda (394) - serial paradokumentalny
18:00 Szpital (280) - serial paradokumentalny
19:00 Fakty - magazyn informacyjny
19:35 Sport - magazyn sportowy
19:45 Pogoda - magazyn informacyjny
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:10 Doradca smaku (16) - magazyn kulinarny
20:15 Na Wspólnej (2316) - serial obyczajowy
20:55 Kuchenne rewolucje: Sanok, Berhida (7) - program rozrywkowy
21:55 Nieoczekiwana zmiana miejsc - komedia, USA 1983
0:20 Mission: Impossible 3 - film sensacyjny, Niemcy/Chiny/USA 2006
3:00 Uwaga! - magazyn reporterów
3:25 Klub Magii (203)
4:45 Kuchenne rewolucje: Bytów, Młyn (6) - program rozrywkowy

TV 4
6:00 Nie igraj z aniołem (108) - serial obyczajowy
7:05 Nowy Scooby i Scrappy Doo: Nocne widmo starego Londynu (3) - serial animowany
7:35 Tom i Jerry (3) - serial animowany
8:05 Nowy Scooby i Scrappy Doo (6) - serial animowany
8:35 Tom i Jerry (5) - serial animowany
9:05 Ninjago - mistrzowie spinjitzu (20) - serial animowany
9:35 Ninjago - mistrzowie spinjitzu (21) - serial animowany
10:00 Kosmos (3) - serial dokumentalny
11:00 Moja nadzieja (111) - telenowela
12:00 Detektywi w akcji: WWartościowa przyjaźń. Moje drugie ja (48) - serial fabularny
13:00 Policjantki i Policjanci (164) - serial obyczajowy
14:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny
15:00 Sekrety sąsiadów: Całkowity zanik pamięci (55) - serial obyczajowy
15:30 Sekrety sąsiadów: Perfumy (56) - serial obyczajowy
16:00 Dom nie do poznania (123) - reality show
17:00 Moja nadzieja (112) - telenowela
18:00 Detektywi w akcji (49) - serial fabularny
19:00 Policjantki i Policjanci (165) - serial obyczajowy
20:00 Armia ciemności - horror, USA 1992
22:00 Oddział specjalny: Wyspa śmierci - film przygodowy, USA 2001
0:00 Spadkobiercy (39) - program rozrywkowy
1:00 Mega Chichot (34) - program rozrywkowy
1:30 Interwencja - magazyn reporterów
1:50 Interwencja - magazyn reporterów
2:10 Graffiti - program publicystyczny
2:30 Tak czy nie? - magazyn
3:00 Disco Polo Life (374) - program muzyczny
4:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
5:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny

TV Puls
5:55 Niania 7: Niania robi karierę (92) - serial komediowy
6:25 Niania 7: Czas na zmiany (93) - serial komediowy
6:50 Gliniarz i prokurator: Kochaj albo odejdź (8/23) - serial kryminalny
7:50 Gliniarz i prokurator: Niewidoma (9/23) - serial kryminalny
8:45 Tequila i Bonetti w Rzymie: Skradzione serce (15) - serial kryminalny
9:50 Tequila i Bonetti w Rzymie: Awans (16) - serial kryminalny
10:50 Napisała: Morderstwo 7 (11/22) - serial kryminalny
11:55 Sezon na miłość (34/51) - telenowela
14:15 Moje serce bije dla Loli (52/133) - telenowela
15:15 Oblicza miłości (177/187) - serial obyczajowy
16:10 Dziesięć przykazań (75/176) - serial kostiumowy
17:10 Gwiazdy lombardu 10 (185) - reality show
17:35 Gwiazdy lombardu 10 (186) - reality show
18:05 Gwiazdy lombardu 10 (187) - reality show
18:30 Gwiazdy lombardu 10 (188) - reality show
19:00 Łowcy skarbów 3 (4/22) - serial przygodowy
20:00 American Pie: Zjazd absolwentów - komedia obyczajowa, USA 2012
22:30 Idiokracja - komedia SF, USA 2006
0:05 American Pie: Bractwo Beta - komedia, USA 2007
2:00 Zobacz to!: JRG w akcji (8) - serial dokumentalny
2:20 Dyżur (3) - serial dokumentalny
3:00 Biesiada na cztery pory roku: Biesiada sami swoi: Kołacz śląski (4/10) - serial dokumentalny
3:25 Biesiada na cztery pory roku: Biesiada myśliwska (5/10) - serial dokumentalny
3:55 Biesiada na cztery pory roku: Biesiada dworska (6/10) - serial dokumentalny
4:25 Taki jest świat 2 (6) - program informacyjny
5:00 Menu na miarę (1/11) - program kulinarny
5:25 Menu na miarę (2) - program kulinarny

TVN 7
5:20 We dwoje 2 (1) - program rozrywkowy
6:45 Męski typ 2: Jerzy Dziewulski (7/9) - talk-show
7:20 Ukryta prawda (74) - serial paradokumentalny
8:20 Sąd rodzinny: Rebeliantka (12/52) - serial fabularno-dokumentalny
9:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska (35/116) - serial fabularno-dokumentalny
10:20 Wojny magazynowe - Teksas 2 (5/12) - reality show
10:50 Wojny magazynowe - Teksas 2 (6/12) - reality show
11:20 Mango - telezakupy
12:55 Sąd rodzinny: Wróbel w garści (13/52) - serial fabularno-dokumentalny
13:55 Szpital (428) - serial paradokumentalny
14:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska (36/116) - serial fabularno-dokumentalny
15:55 Wojny magazynowe - Teksas 2 (7/12) - reality show
16:25 Wojny magazynowe - Teksas 2 (8/12) - reality show
16:55 Tajemnice Laury (5/22) - serial kryminalny
17:55 Brzydula (115) - serial komediowy
18:30 Brzydula (116) - serial komediowy
19:00 Ukryta prawda (75) - serial paradokumentalny
20:00 Komediowy czwartek: W krzywym zwierciadle: Europejskie wakacje - komedia, USA 1985
22:10 Czarna lista (3) - serial kryminalny
23:10 Wieczór strachu: Historia przemocy - thriller, Niemcy/USA 2005
1:15 Graceland 2 (8) - serial sensacyjny
2:20 Klub magii - interaktywny program rozrywkowy
4:30 Druga strona medalu: Ewa Kopacz (6/7) - talk-show
5:00 Zakończenie programu

Puls 2
6:00 Allo, allo! 3 (6) - serial komediowy
6:50 Zaczarowany ołówek: Kajtek (12) - serial animowany
7:10 Zaczarowany ołówek: Worek prezentów (13) - serial animowany
7:20 Zaczarowany ołówek: Czerwony kur (14) - serial animowany
7:25 Zaczarowany ołówek: Podwodny skarb (15) - serial animowany
7:35 Przygody kota Filemona: Groch z kapustą (18) - serial animowany
7:40 Przygody kota Filemona: Turniej (19) - serial animowany
7:50 Przygody kota Filemona: Najwierniejszy przyjaciel (20) - serial animowany
8:10 Pszczółka Maja (9) - serial animowany
8:35 Był sobie kosmos: Zemsta robotów (20) - serial animowany
9:05 Tom i Jerry: Wujaszek Pecos (75) - serial animowany
9:10 Tom i Jerry: Kłopoty ze zwierzętami (76) - serial animowany
9:15 Tom i Jerry: Nakrapiany kocur (77) - serial animowany
9:35 Tom i Jerry: Kot na Dzikim Zachodzie (78) - serial animowany
9:45 Tom i Jerry: Psiak na pikniku (79) - serial animowany
9:50 Tom i Jerry: Przygoda szczeniaka (80) - serial animowany
10:00 Yogi - łowca skarbów: Diament beznadziei (8) - serial animowany
10:35 Yogi - łowca skarbów: Zaginiona księga czarów Merlina (9) - serial animowany
11:00 Fanboy i Chum Chum: Lodorollercoaster/Dwuręczność (21) - serial animowany
11:35 Fanboy i Chum Chum: Szeregowiec Chum Chum/Dżingiel (22) - serial animowany
12:00 Oggy i karaluchy 4 (50) - serial animowany
12:05 Oggy i karaluchy 4 (51) - serial animowany
12:15 Oggy i karaluchy 4 (52) - serial animowany
12:35 Oggy i karaluchy 4 (53) - serial animowany
12:40 Oggy i karaluchy 4 (54) - serial animowany
12:50 Oggy i karaluchy 4 (55) - serial animowany
13:00 Klub Winx 4: Jaskinia Sybilli (21) - serial animowany
13:35 Klub Winx 4: Mroźna wieża (22) - serial animowany
14:10 Flintstonowie: Kleptoman z przypadku (58) - serial animowany
14:35 Flintstonowie: Jaskiniowy casanova (59) - serial animowany
15:00 Myszka Miki i przyjaciele (35) - serial animowany
15:35 Myszka Miki i przyjaciele (36) - serial animowany
16:00 Kumple z dżungli - na ratunek!: Tajemnica żółtej jaskini (47) - serial animowany
16:10 Kumple z dżungli - na ratunek!: Zdążyć na ślub (48) - serial animowany
16:35 Kumple z dżungli - na ratunek!: Noc świetlików (49) - serial animowany
16:45 Kumple z dżungli - na ratunek!: Uporczywa czkawka (50) - serial animowany
17:15 Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego 2: Ekstremalny kłopot/Praktyka na ratownika/Wielka Stopa (6) - serial animowany
17:35 Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego 2: Letnie zbiory/Kocia Liga/Mała wielka mysz (7) - serial animowany
18:00 SpongeBob Kanciastoporty: Piękny SpongeBob z telewizji/Grosz niezgody (7) - serial animowany
18:35 SpongeBob Kanciastoporty: Nie dla milusińskich/Powrót Skalmara (8) - serial animowany
19:00 Pingwiny z Madagaskaru: Zbliża się orka!/Mniej niż zero (15) - serial animowany
19:35 Pingwiny z Madagaskaru: Koleje losu/Maska szopa (16) - serial animowany
20:00 Agenci NCIS: Los Angeles: Zwolniony (7) - serial sensacyjny
20:55 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 3 (12) - serial kryminalny
21:50 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 3 (15) - serial kryminalny
23:10 Goło i wesoło 4 (96) - program rozrywkowy
23:40 Goło i wesoło 4 (97) - program rozrywkowy
0:05 Hannibal (10) - serial kryminalny
1:05 Gwiazdy Polskiego Kabaretu: Grupa MoCarta (25) - program rozrywkowy
2:00 Z archiwum policji (9) - serial dokumentalny
2:30 Menu na miarę (7) - program kulinarny
3:00 Z archiwum policji (10) - serial dokumentalny
3:25 No problem! (10) - program lifestylowy
3:50 W blasku fleszy (7) - program rozrywkowy
4:15 W blasku fleszy (9) - program rozrywkowy
4:40 No problem! (7) - program lifestylowy
5:05 W blasku fleszy (10) - program rozrywkowy
5:30 No problem! (8) - program lifestylowy

TV 6
6:00 Mega Chichot (32) - program rozrywkowy
6:30 Mega Chichot (26) - program rozrywkowy
7:00 Kłamczuch (37) - program rozrywkowy
8:00 Strażnik Teksasu 2 (34) - serial sensacyjny
9:00 Galileo (460) - program popularnonaukowy
10:00 Tajemnice i zagadki przeszłości: Domy publiczne (2) - serial dokumentalny
11:00 Kosmos (4) - serial dokumentalny
12:00 Miodowe lata: Alergia (118) - serial komediowy
12:40 Miodowe lata: Wspólny wróg (112) - serial komediowy
13:40 Rodzina zastępcza: Bon ton (79)- serial komediowy
14:15 Mega Chichot (59) - program rozrywkowy
14:45 Dekoratornia - magazyn
15:15 Nieśmiertelny (18) - serial przygodowy
16:15 Strażnik Teksasu 2 (35) - serial sensacyjny
17:15 Czarodziejki (143) - serial fantasy
18:15 Miodowe lata: Ale kino! (101) - serial komediowy
19:00 Miodowe lata: Ciotka z Ameryki (99) - serial komediowy
20:00 Galileo (461) - program popularnonaukowy
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5 (112) - serial kryminalny
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5 (113) - serial kryminalny
23:00 Skeleton Man - horror SF, USA 2004
0:50 Rude Tube (6) - program rozrywkowy
1:25 Rude Tube (3) - program rozrywkowy
1:55 STOP Drogówka - magazyn policyjny
3:00 Top 10 - lista przebojów - program muzyczny
4:00 Disco Polo Life (374) - program muzyczny
5:00 Disco Polo Life (375) - program muzyczny

Polsat Sport News
7:00 Magazyn golfowy - magazyn sportowy
8:00 Sport Flash - program informacyjny
8:07 Magazyn lekkoatletyczny - lekkoatletyka
9:00 Sport Flash - program informacyjny
9:07 Tenis: Turniej ATP w Toronto - mecze 2. rundy gry pojedynczej
10:00 Sport Flash - program informacyjny
10:07 Tenis: Turniej ATP w Toronto - mecze 2. rundy gry pojedynczej
11:00 Sport Flash - program informacyjny
11:07 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Londynie - lekkoatletyka
12:00 Sport Flash - program informacyjny
12:07 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Londynie - lekkoatletyka
13:00 Sport Flash - program informacyjny
13:07 Futbol amerykański: Final Four Ligi Mistrzów - mecz finałowy: Panthers Wrocław - Milano Seamen
14:00 Sport Flash - program informacyjny
14:07 Futbol amerykański: Final Four Ligi Mistrzów - mecz finałowy: Panthers Wrocław - Milano Seamen
15:00 Sport Flash - program informacyjny
15:07 Futbol amerykański: Final Four Ligi Mistrzów - mecz finałowy: Panthers Wrocław - Milano Seamen
16:00 Sport Flash - program informacyjny
16:07 Futbol amerykański: Final Four Ligi Mistrzów - mecz finałowy: Panthers Wrocław - Milano Seamen
17:00 Sport Flash - program informacyjny
17:07 Piłka nożna: Euro 2016 - mecz półfinałowy: Portugalia - Walia
18:00 Sport Flash - program informacyjny
18:07 Piłka nożna: Euro 2016 - mecz półfinałowy: Portugalia - Walia
19:00 Rajdowe Mistrzostwa Świata: Rajd Finlandii - 1. odcinek specjalny: Harju 1
20:10 Boks - boks
21:00 Sport Flash - program informacyjny
21:07 Piłka nożna: Euro 2016 - mecz fazy grupowej: Ukraina - Polska
22:00 Sport Flash - program informacyjny
22:07 Piłka nożna: Euro 2016 - mecz fazy grupowej: Ukraina - Polska
23:00 Boks - boks
1:00 Piłka nożna: Euro 2016 - mecz fazy grupowej: Niemcy - Polska
3:00 Pro Bull Riding - magazyn sportowy
4:00 Zakończenie programu

Eska TV
6:00 Hity na czasie
8:00 Dzień dobry
9:00 Summer City
11:00 Hity na czasie
12:00 Popołudnie w Eska TV
14:00 Summer City
16:00 Hity na czasie
18:00 Gorąca 20.
20:00 Osiem na osiem
21:00 Hity na czasie
23:00 Wczorajsi - czyli taśmy prawdy
23:30 Klipy "bez majtek"
0:00 Polska noc

TTV
5:20 Odlotowy ogród (4/12) - magazyn poradnikowy
5:50 DeFacto 4 (3) - program popularnonaukowy
6:20 Express - program informacyjny
6:40 Sąd rodzinny: Miłość nie wybiera (19) - serial fabularno-dokumentalny
7:40 Szkoła (24) - serial paradokumentalny
8:35 Ukryta prawda (517) - serial paradokumentalny
9:35 Ukryta prawda (155) - serial paradokumentalny
10:35 Usterka 2: Płytki (9) - serial fabularno-dokumentalny
11:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Pułapka się zatrzaskuje (345) - serial fabularno-dokumentalny
12:00 Kocham. Enter: Zła szefowa (14/44) - serial paradokumentalny
13:00 Kartoteka 5 (26) - serial fabularno-dokumentalny
14:00 Najdziwniejsze restauracje świata: Małpie otoczenie (2/13) - serial dokumentalny
14:30 DeFacto 4 (6) - program popularnonaukowy
15:00 Ostre cięcie 4 (12-ost.) - program rozrywkowy
15:45 Express - program informacyjny
16:00 Pogoda - program informacyjny
16:05 Usterka 4 (15) - serial fabularno-dokumentalny
16:35 Damy i wieśniaczki. Ukraina 4 (6) - serial fabularno-dokumentalny
17:45 Express - program informacyjny
17:57 Pogoda - program informacyjny
18:00 Remont w stylu Boston (4-ost.) - program rozrywkowy
19:00 Handlarze (8/12) - serial fabularno-dokumentalny
19:45 Express - program informacyjny
19:57 Pogoda - program informacyjny
20:00 DeFacto 4 (18) - program popularnonaukowy
20:35 Usterka 4: Barierka (4) - serial fabularno-dokumentalny
21:10 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda (6/30) - serial dokumentalny
21:45 Express - program informacyjny
21:57 Pogoda - program informacyjny
22:00 Samuraj security (4) - serial fabularno-dokumentalny
22:35 Wojny magazynowe 6 (19) - reality show
23:00 Wojny magazynowe 6 (20) - reality show
23:30 Betlejewski. Prowokacje 2 (10) - serial dokumentalny
0:00 24 godziny na alibi 2 (3) - serial dokumentalny
1:05 Komornicy - serial dokumentalny
1:35 Kossakowski. Szósty zmysł (2/12) - serial dokumentalny
2:05 Blisko ludzi - program interwencyjny
2:35 Blisko ludzi - program interwencyjny
3:05 Testerzy (16) - magazyn poradnikowy
3:20 Handlarze. Na zlecenie (6) - serial fabularno-dokumentalny
4:15 Ukryta prawda (184) - serial paradokumentalny
5:05 Zakończenie programu

Polo TV
5:30 Przeboje na czasie
6:00 Hit dnia
6:05 Pobudka z Polo tv!
7:00 Hit dnia
7:05 Pobudka z Polo tv!
8:00 Hit dnia
8:05 Najlepsze z najlepszych
9:00 Hit dnia
9:15 Disco Studio
10:49 Dance w Polo tv
11:00 Przebojowe historie
11:13 Dance w Polo tv
12:00 Hit dnia
12:10 Dance w Polo tv
13:00 Hit dnia
13:05 Dance w Polo tv
14:00 Hit dnia
14:15 Vipo Disco Polo Hity
15:00 Hit dnia
15:05 Przeboje na czasie
16:00 Hit dnia
16:13 Przeboje na czasie
17:00 Hit dnia
17:15 Disco Studio
19:15 Szalone lata 90.
19:34 Miłość w rytmie disco
20:42 Disco Star
22:15 Avenida Brasil - Zranione uczucia
23:15 Przeboje na czasie

ATM Rozrywka
6:00 Disco gramy - program muzyczny
7:00 Czyja wina? (22) - serial paradokumentalny
8:00 Daleko od noszy: Polowanie z sokołami (146) - serial komediowy
8:30 Synowie, czyli po moim trupie!: Fatalny wyrok (16) - serial komediowy
9:00 Graczykowie: Wielka pula (21) - serial komediowy
9:30 Słoneczny patrol 3: W potrzasku (20) - serial przygodowy
10:30 Pielęgniarki (28) - serial paradokumentalny
11:30 Przyjaciółki (28) - serial obyczajowy
12:30 Pierwsza miłość (2291) - serial obyczajowy
13:15 Ewa gotuje (276) - magazyn kulinarny
13:50 Ewa gotuje (277) - magazyn kulinarny
14:30 ALF (4) - serial komediowy
15:00 Świat według Bundych 6 (162) - serial komediowy
15:30 Świat według Bundych 6 (163) - serial komediowy
16:00 Świat według Kiepskich: Glonojad (380) - serial komediowy
16:30 Świat według Kiepskich: Plajtejszyn (381) - serial komediowy
17:00 ALF (5) - serial komediowy
17:40 Przyjaciółki (29) - serial obyczajowy
18:45 Pensjonat Pod Różą: Starszy brat (29) - serial obyczajowy
19:45 Hotel 52 6 (77) - serial obyczajowy
20:45 Świat według Bundych 6 (164) - serial komediowy
21:15 Świat według Bundych 6 (165) - serial komediowy
21:45 Świat według Kiepskich: Gorzelak, Kobielak i majster Kurdzielak (409) - serial komediowy
22:15 Świat według Kiepskich: Złodziejka (410) - serial komediowy
22:45 Słoneczny patrol 3: Kopniak (21) - serial przygodowy
23:50 Hotel 52 6 (78) - serial obyczajowy
1:00 Pielęgniarki (29) - serial paradokumentalny
2:00 Gra w ciemno (16) - teleturniej
3:00 Awantura o kasę (14) - teleturniej
4:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
5:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny

TV Trwam
8:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
8:15 Mój brat papież - wywiad
8:35 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia: Mt 13, 47-53 - program religijny
8:40 Przygody Mobilków: Cena wolności - film animowany, USA 2005
8:50 Jezu ufam Tobie: O. Leon Knabit - wywiad
9:30 Pielgrzymka Ojca Świętego Franciszka do Sanktuarium na Jasnej Górze - transmisja
10:30 Msza święta dziękczynna na Jasnej Górze w Roku Jubileuszu 1050. Rocznicy Chrztu Polski - transmisja
12:30 Święty na każdy dzień: Wspomnienie św. Wiktora I, papieża
12:35 Campo Bosco 2015. Koncert Bethel (2) - koncert
13:45 Żyj ze wszystkim w zgodzie - film dokumentalny, Polska 2014
14:00 Miłość odnajdzie cię wszędzie - serial fabularny
15:30 Albertynki - film dokumentalny, Polska 2014
15:50 Pytasz i wiesz: Imię na bierzmowanie - program religijny
16:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
16:10 Z wędką nad wodę w Polskę i świat - program rozrywkowy
16:35 Przegląd Tygodnika Rodzin Katolickich 'Źródło - magazyn informacyjny
16:40 Tam, gdzie modlili się dawni papieże - film dokumentalny, Włochy
16:50 Przegląd katolickiego tygodnika 'Niedziela - magazyn informacyjny
17:00 Światowe Dni Młodzieży. Kraków 2016: Przekazanie kluczy do miasta i przejazd tramwajem na Błonia - transmisja
17:30 Światowe Dni Młodzieży. Kraków 2016: Spotkanie na krakowskich Błoniach - transmisja
19:00 Ja Paweł - film dokumentalny, USA 1980
19:25 Święty na każdy dzień: Wspomnienie św. Wiktora I, papieża
19:30 Moja katolicka rodzina: św. Elżbieta Węgierska - serial animowany
20:00 Informacje dnia - magazyn informacyjny
20:20 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia: Mt 13, 47-53 - program religijny
20:30 Podróż Apostolska Ojca Świętego Franciszka do Polski: Powitanie wiernych w oknie Domu Arcybiskupów w Krakowie - transmisja
21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze - transmisja
21:20 Informacje dnia - magazyn informacyjny
21:30 Rozmowy niedokończone z Krakowa - program publicystyczny
23:30 O Funduszach Unii Europejskiej, czyli jak być skutecznym? (2) - program informacyjny
0:15 Pielgrzymka Ojca Świętego Franciszka do Sanktuarium na Jasnej Górze - retransmisja
1:15 Msza święta dziękczynna na Jasnej Górze w Roku Jubileuszu 1050. Rocznicy Chrztu Polski - retransmisja
3:15 Żyj ze wszystkim w zgodzie - film dokumentalny, Polska 2014
3:30 Podróż Apostolska Ojca Świętego Franciszka do Polski: Powitanie wiernych w oknie Domu Arcybiskupów w Krakowie - retransmisja
4:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze - retransmisja
4:20 Informacje dnia - magazyn informacyjny
4:40 Światowe Dni Młodzieży. Kraków 2016: Przekazanie kluczy do miasta i przejazd tramwajem na Błonia - retransmisja
5:10 Światowe Dni Młodzieży. Kraków 2016: Spotkanie na krakowskich Błoniach - retransmisja
6:40 Campo Bosco 2015. Koncert Bethel (2) - koncert
7:50 Tam, gdzie modlili się dawni papieże - film dokumentalny, Włochy

Stopklatka TV
6:00 Prywatna historia kina (16) - magazyn kulturalny
6:40 Na planie: Godzilla', 'Lucy', 'Snajper - magazyn filmowy
7:30 Między ustami a brzegiem pucharu - film obyczajowy, Polska 1987
9:55 Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem: Funio (2) - serial obyczajowy
10:50 Umrzesz ze śmiechu - wpadki i wypadki (4) - program rozrywkowy
11:30 Katastrofy w przestworzach: Załamanie systemu (57) - serial fabularno-dokumentalny
12:40 Katastrofy w przestworzach: Okrutne niebo (58) - serial fabularno-dokumentalny
13:45 Zwariowana nauka (1) - serial dokumentalny
14:15 Zaginiony świat 3 (19) - serial przygodowy
15:10 Zaginiony świat 3 (20) - serial przygodowy
16:05 Żona dla Australijczyka - komedia muzyczna, Polska 1963
18:00 Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem: Olaf, Blondi i Myszka (3) - serial obyczajowy
19:00 Kobra - oddział specjalny: Podwójny koszmar (69) - serial sensacyjny
20:00 Show - film sensacyjny, Polska 2003
22:45 Prowokacja - film sensacyjny, USA 2005
0:25 Świat gliniarzy (7) - serial kryminalny
1:30 Świat gliniarzy (8) - serial kryminalny
2:35 Seszele - dramat obyczajowy, Polska 1990
4:25 Mój tata ciacho - film dokumentalny, Francja 2011
5:45 Definicje - film krótkometrażowy, Hiszpania 2014
5:59 Zakończenie programu

Fokus TV
6:01 Wędkarz na tropie: Szczupak (12) - magazyn wędkarski
6:25 Wehikuł czasu - program informacyjny
6:30 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Sposób na szczupaka (25) - serial dokumentalny
7:00 Zielony raj: Mozambik (7) - serial dokumentalny
7:30 Pod lupą (10) - program rozrywkowy
8:00 Wehikuł czasu - program informacyjny
8:05 Detektyw kulinarny: Mroczne mleczne sekrety (5) - program rozrywkowy
8:40 Dzika nauka (19) - serial dokumentalny
9:00 Uwaga! Strefa rekina - film dokumentalny, USA 2014
10:00 Plemienna szkoła przetrwania: Pustynni myśliwi (2) - serial dokumentalny
11:00 Wojny magazynowe (31) - reality show
11:30 Wojny magazynowe (32) - reality show
11:55 Na lodowym szlaku (1) - reality show
12:50 Najgroźniejsze morza (1) - serial dokumentalny
13:55 Kochanie, zabijamy dzieciaki (7) - serial dokumentalny
15:05 Najniebezpieczniejsze drogi świata: Mali - droga przez piekło (4) - serial dokumentalny
16:05 Troje uczonych wchodzi do baru: Elektryczna pogoda (4) - serial dokumentalny
17:00 Poszukiwacze złota: Cel ucieczki (10) - serial dokumentalny
18:00 Premiera: Na lodowym szlaku (2) - reality show
19:00 Premiera: Wojny magazynowe (34) - reality show
20:00 Jak to się robi? (4) - serial dokumentalny
20:35 Fokus na film: Czerwony Baron - dramat wojenny, Niemcy/Wielka Brytania 2008
23:05 Wojna Jandamarry - film dokumentalny, Australia 2011
0:20 Tajemnice historii: Z szablą na czołgi? (6) - serial dokumentalny
0:55 Pod lupą: Fabryka broni, polar, czarne skrzynki (1) - magazyn popularnonaukowy
1:30 Pod lupą: Wykrywacz kłamstw, fabryka butów, drukarka 3D (2) - magazyn popularnonaukowy
2:00 Prepersi - gotowi na wszystko: Arka Bruce'a Beacha (7) - serial dokumentalny
2:25 Prepersi - gotowi na wszystko: Czego boją się kanadyjscy prepersi? (8) - serial dokumentalny
3:00 Sala operacyjna: Córeczko nie bój się cz. 2 (11) - serial dokumentalny
3:25 Sala operacyjna: Guz jelita grubego (12) - serial dokumentalny
3:55 Wspaniały świat wędkarskich przygód: The Doorsz (1) - serial dokumentalny
4:20 Wspaniały świat wędkarskich przygód: The Doorsz (2) - serial dokumentalny
4:50 Wspaniały świat wędkarskich przygód: Wędkarskie eldorado (33) - serial dokumentalny
5:45 Kołowrotek: Szczupak (1) - magazyn wędkarski

TVP ABC
05:35 Tu mówią zwierzęta odc. 40 (We Are Talking Animals); serial kraj prod.Australia (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Świnka Peppa, seria III - Miś Teddy, odc. 15 (Teddy Playgroup); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:10 Masza i niedźwiedź - Wszystko na opak, odc. 38 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:15 Bajeczki Maszy - Ali baba, odc. 15 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Przygody Myszki - odc. 12 - Myszka i sowa; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
06:35 Milly i Molly - odc 7/26 Sekretne szaliki (Milly, Molly ep. Secret Scarves); serial animowany kraj prod.Australia (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:55 Mój zwierzyniec - odc. 4 -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:10 Przyjaciele lasu - odc. 40 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Bracia Koala - Spadająca gwiazda Jasia, odc. 33 (Ned's shooting star); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:55 Misiowanki - Konkurs talentów, odc. 9 (The talent show); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:25 Domisie - Domiś Chwalipiętuś; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Smerfy - Smerfmisja, odc. 136, cz. I (Smurfqest, part I (Smurf Quest 1)); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Stacyjkowo - Tajemnica Hugo, odc. 27 (Hodge’s Secret); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Rodzina Rabatków - Muzyczna Przygoda, odc. 12 (Face the music); film animowany kraj prod.Francja (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 O czym one mówią - odc. 93; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Świnka Peppa, seria III - Miś Teddy, odc. 15 (Teddy Playgroup); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Masza i niedźwiedź - Wszystko na opak, odc. 38 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Bajeczki Maszy - Ali baba, odc. 15 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:40 Przygody Myszki - odc. 12 - Myszka i sowa; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:50 Milly i Molly - odc 7/26 Sekretne szaliki (Milly, Molly ep. Secret Scarves); serial animowany kraj prod.Australia (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Dlaczego? Po co? Jak? - odc. 20; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Przyjaciele lasu - odc. 41 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Andy i zwierzęta świata - Nietoperze, odc. 13 (Fruit Bats); dokument fabularyzowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Nie ma jak Rosie - Tor wyścigowy Rosie, odc. 50 (Racetrack Rosie); serial animowany kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Bracia Koala - Spadająca gwiazda Jasia, odc. 33 (Ned's shooting star); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Misiowanki - Konkurs talentów, odc. 9 (The talent show); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Smerfy - Smerfmisja, odc. 136, cz. I (Smurfqest, part I (Smurf Quest 1)); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
13:45 Stacyjkowo - Tajemnica Hugo, odc. 27 (Hodge’s Secret); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Rodzina Rabatków - Muzyczna Przygoda, odc. 12 (Face the music); film animowany kraj prod.Francja (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 O czym one mówią - odc. 93; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Świnka Peppa, seria III - Urodziny Danny'ego, odc. 16 (Danny's Pirate Party); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Masza i niedźwiedź - Wszystko na opak, odc. 38 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:45 Bajeczki Maszy - Ali baba, odc. 15 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Nela Mała Reporterka - odc. 52 Przygoda w Delcie Mekongu -  txt. str. 777 AD; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Supa Strikas - Koniec marzeń, odc. 9 (The End Of Dreams); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:45 Wędrówki skrzata Borówki - Staw (5); program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Przyjaciele lasu - odc. 42 -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Domisie - Najmilsza pamiątka; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:50 O czym one mówią - odc. 93; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Andy i zwierzęta świata - Australijska przygoda, odc. 14 (Australian Adventure); dokument fabularyzowany kraj prod.Wielka Brytania (2010); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Nie ma jak Rosie - Noc pod namiotem, odc. 51 (The Great Outdoors); serial animowany kraj prod.USA (2013); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Przygody Myszki - odc. 13 - Myszka nad wodą; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Baby Beetles - Baby Beetles, odc. 1; serial animowany; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Milly i Molly - odc 8/26 Byczuś (Milly, Molly ep. Beefy); serial animowany kraj prod.Australia (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Bracia Koala - Magik Grześ, odc. 34 (George the Magician); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Misiowanki - Jubilat, odc. 10 (The birthday boy); serial animowany kraj prod.Kanada (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Smerfmisja, odc. 137, cz. II (Smurfquest, part II (Smurf Quest 2)); serial animowany kraj prod.Belgia (1984); Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Wieczorynka - Stacyjkowo - Owocowe fantango Frostiniego, odc. 28 (Frostini’s Fruit Fandango); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wieczorynka - Rodzina Rabatków - Pierwszy taniec Koniczynka, odc. 13 (Perwinkle's first dance); film animowany kraj prod.Francja (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 Wieczorynka - Cała Polska Czyta dzieciom - Bajka o drzewie; widowisko kameralne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:05 Masza i niedźwiedź - Bajka na dobranoc, odc. 39 (.) -  AD; serial animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:15 Bajeczki Maszy - Kopciuszek, odc. 16 (Masha Tale's); film animowany kraj prod.ROSJA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:20 Supa Strikas - Pojednanie w drużynie, odc. 10 (No El' in Team); serial animowany kraj prod.Republika Południowej Afryki (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:45 Bąblandia - Kwiat paproci odc. 18; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:55 Samochodzik i Templariusze - odc. 1/5 Po przygodę -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
21:35 Polska Molskiej - odc. 5 Podlasie -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:05 Na kłopoty... ABC - odc. 41; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:40 Jak to działa - odc. 61 Diagnostyka i walka z nowotworami -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:10 Literkowe ABC; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:30 Zakończenie dnia

TVP Kultura
07:35 Afisz kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
07:50 Kultura fizyczna - Łukasz Jastrubczak - cz. 4; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Światowe Dni Młodzieży - Piotr Gutowski; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:15 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
08:35 Wrocławskie Cztery Kopuły; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 Design - Stolik E1027 Eileen Gray (E1027 Table by Eileen Gray); film dokumentalny kraj prod.Francja (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Uczennica -  txt. str. 777; film TVP kraj prod.Polska (1981); reż.:Ludmiła Niedbalska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:45 Najntisy - Zawrócony -  txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska (1994); reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Zbigniew Zamachowski, Marek Kondrat, Marek Frąckowiak, Stanisław Górka, Henryk Bista, Zofia Rysiówna, Anna Waszczyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:10 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
12:30 Światowe Dni Młodzieży - Piotr Gutowski; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Fronda - Egzorcysta; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
13:15 Legendy Rocka - Eurythmics (Eurythmics); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Światowe Dni Młodzieży - Piotr Gutowski; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
14:15 Śmierć w ogrodzie (Mort en ce jardin, La); dramat kraj prod.Francja, Meksyk (1956); reż.:Luis Bunuel; wyk.:Simone Signoret, Georges Marchal, Michel Piccoli; Dla małoletnich od lat 12
16:10 Pułkownik Kwiatkowski -  txt. str. 777; komediodramat kraj prod.Polska (1995); reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Marek Kondrat, Renata Dancewicz, Zbigniew Zamachowski, Adam Ferency, Artur Barciś; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:20 Teraz animacje! - Wilki; film animowany; Dla małoletnich od lat 12
18:25 Teraz animacje! - Neonowa krowa; film animowany; Dla małoletnich od lat 12
18:40 Prywatne życie arcydzieł - Sandro Boticelli: Mistyczne Boże Narodzenie (The Mystic Nativity); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:40 Światowe Dni Młodzieży - Grzegorz Górny; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:00 Informacje kulturalne ekstra - O. S. T. R.; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:20 Filmy, które zmieniły Amerykę - Cotton Club (The Cotton Club); film fabularny kraj prod.USA (1984); reż.:Francis Ford Coppola; wyk.:Richard Gere, Bob Hoskins, Nicholas Cage; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Światowe Dni Młodzieży - Grzegorz Górny; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:55 Kino francuskie - Molier na rowerze (Alceste a bicyclette); film obyczajowy kraj prod.Francja (2013); reż.:Philippe Le Guay; wyk.:Fabrice Luchini, Lambert Wilson, Maya Sansa, Camille Japy; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Informacje kulturalne ekstra - O. S. T. R.; informator kulturalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Majdan. Rewolucja godności (Maidan); film dokumentalny kraj prod.Holandia (2014); reż.:Sergiej Łożnica; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Pokolenie VHS - Arizona Dream (Arizona Dream); film obyczajowy kraj prod.USA, Francja (1992); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:50 Zakończenie dnia

TVP Historia
06:50 Makłowicz w podróży - Podróż 15 (58) Tunezja - "Wiekowy Sahel"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:20 Czy słyszysz jak płacze ziemia?; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
07:55 Najpiękniejsze zamki Francji - Fontainebleau (The Castle of The Loire Valley and The Ile de France); serial dokumentalny kraj prod.Francja (2012); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Panny i wdowy - odc. 3/5 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:00 Historia żywa - Żuawi ze starej fotografii; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:35 Ocaleni (Survivors); film dokumentalny kraj prod.Polska, Szwecja (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:45 Dreszcze -  txt. str. 777; dramat; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Ex Libris - odc. 259; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:10 Woliński Park Narodowy; film dokumentalny; reż.:Jerzy Bezkowski; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Kuryłówka 6. V. 1945; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:30 Sensacje XX wieku - Stalin - droga do władzy /1/; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
15:55 Sensacje XX wieku - Stalin - droga do władzy /2/; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
16:25 Wojna i Polska; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:05 Panny i wdowy - odc. 4/5 -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
19:05 Była sobie Ziemia - Dom i miasto, odc. 22 (.); serial animowany kraj prod.Francja (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:45 Dzień z życia dyktatora - 1/2 (A day in life of a dictator I); film dokumentalny kraj prod.Francja (2013); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:45 Sensacje XX wieku - Stalin - droga do władzy /3/; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
21:10 Sensacje XX wieku - Stalin - droga do władzy /4/; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
21:40 Ściśle tajne. Tajemnice zbrodni wojennych - odc. 4/4 (The Level of Secrecy 18); serial dokumentalny kraj prod.Ukraina (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:40 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Niespodzianka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
23:10 Szerokie tory - Jeden dzień z życia weterynarza w Moskwie; Dla małoletnich od lat 12
23:40 Historia zapisana w lasach - Bielsko - Biała; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:55 Miejsca Przeklęte; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Miejsca Przeklęte; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Przeszczepianie nadziei; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 7
02:10 Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 93 (seria II, odc. 45) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 93); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:05 Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 94 (seria II, odc. 46) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 94); serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Zakończenie dnia

TVP Rozrywka
05:55 Humor w odcinkach - Święta wojna - (280) Czipendejsiok; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
06:30 Tylko jeden skecz - "Listonosze" - Krzysztof Kowalewski i Jerzy Turek; program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:40 Makłowicz w podróży - Podróż 41 Malezja (154) - Nowoczesne KL -  txt. str. 777 AD; magazyn kulinarny; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 30 - W drodze do Himba -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:45 Okrasa łamie przepisy - Pieczarki z czekoladą -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:20 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (64); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:50 Kabaretowy Klub Dwójki - (11) - Muzyka -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:50 Śpiewające fortepiany - (16); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Nie pogrywaj, graj po polsku /8/; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Kabaretowy Klub Dwójki - Studenci (59); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Życie to Kabaret - Kabaret "Potem". "Zielona Gęś" Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego; Dla małoletnich od lat 12
13:15 Życie to Kabaret - Historia Polski według Kabaretu Moralnego Niepokoju (2) -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:05 Humor w odcinkach - Kabaret na lato - "Tygodnik Moralnego Niepokoju"; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Kabaretowa Mapa Polski - III Mazurska Biesiada Kabaretowa - Baby Górą! (1); widowisko; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Kabaretowa Mapa Polski - III Mazurska Biesiada Kabaretowa - Baby Górą! (2); widowisko; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Kabaretowa Mapa Polski - III Mazurska Biesiada Kabaretowa - Baby Górą! (3); widowisko; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Okrasa łamie przepisy - Świeże mazurskie ryby -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 31 - Wioska Himba -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Makłowicz w podróży - Podróż 41 Malezja (155) - Na prowincji -  txt. str. 777 AD; magazyn kulinarny; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:35 KabareTOP czyli kabaretowa lista przebojów - (64); program rozrywkowy; Dla małoletnich od lat 12
20:15 Dubidu - odc. 7; quiz muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:20 Kabaretowy Klub Dwójki - z kabaretem Jurki (62); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Piosenki z Komediowej Sceny Dwójki /3/; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Olga Lipińska zaprasza - (9); talk-show; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:15 Komediowa Scena Dwójki - (7); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:10 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowe Hity Lata 2015 - (1); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowe Hity Lata 2015 - (2); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Kabaretowa Mapa Polski - Kabaretowe Hity Lata 2015 - (3); widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Rozrywka Retro - Złote płyty zespołu Dwa Plus Jeden; koncert; Dla małoletnich od lat 12
04:15 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:58 Poradnik pielgrzyma; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:41 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:58 Poradnik pielgrzyma; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:35 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:58 Poradnik pielgrzyma; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Światowe Dni Młodzieży - Kraków 2016; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Dla niesłyszących - Msza Święta z udziałem Papieża Franciszka z okazji 1050. rocznicy Chrztu Polski -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Światowe Dni Młodzieży - Kraków 2016; STEREO, 16:9, Na żywo
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:58 Poradnik pielgrzyma; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:58 Poradnik pielgrzyma; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Światowe Dni Młodzieży - Kraków 2016; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 Dla niesłyszących - Powitanie Papieża Franciszka na krakowskich Błoniach -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
19:00 Światowe Dni Młodzieży - Kraków 2016; STEREO, 16:9, Na żywo
22:00 Panorama Info - wydanie specjalne; STEREO, 16:9, Na żywo
22:49 Na pierwszej stronie; STEREO, 16:9
22:53 Pogoda Info; STEREO, 16:9
23:00 Studio świat. - wydanie specjalne; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
23:30 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:45 Światowe Dni Młodzieży - Kraków 2016; STEREO, 16:9
04:21 Pogoda Info; STEREO, 16:9
04:25 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
04:40 Panorama Info - wydanie specjalne; STEREO, 16:9
05:30 Studio świat. - wydanie specjalne; magazyn; STEREO, 16:9

TV Polonia
06:05 Ojciec Mateusz - odc. 34 (Ojciec Mateusz III odc. 4) - Skandal -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Flesz historii - odc. 296; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:20 Klasa na obcasach - odc. 5; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Ptaszka -  txt. str. 777; film TVP kraj prod.Polska (1994); reż.:Krystyna Wysocka-Krupska; wyk.:Adam Siemin, Andrzej Grabarczyk, Jacek Kałucki, Jakub Tolak, Joanna Sokołowska, Małgorzata Kożuchowska, Sławomir Łoziński, Katarzyna Łaniewska, Paweł Kozłowski, Jerzy Z. Nowak; Dla małoletnich od lat 12
09:15 Krótka historia - (39) Chrzest Polski; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 - Wizyta papieża Franciszka na Jasnej Górze; STEREO, 16:9, Na żywo
10:25 Msza Święta z udziałem Papieża Franciszka z okazji 1050. rocznicy Chrztu Polski -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Transmisja
12:30 Notacje - Halina Winiarska. Mój teatr; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:40 Krótka historia - (38) Lata 1985 - 1990 w Polsce; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Barwy szczęścia - odc. 1432 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:25 M jak miłość - odc. 1211 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Opowieści gołdapskiego lasu; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:20 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2016); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Saga rodów - Ród Kaczorowskich; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:00 Studio Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 - Ceremonia Powitania papieża Franciszka na krakowskich Błoniach; STEREO, 16:9, Na żywo
16:25 Teleexpress -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
16:50 Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 - Ceremonia Powitania papieża Franciszka na krakowskich Błoniach; STEREO, 16:9, Transmisja
19:30 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport; STEREO, 16:9, Na żywo
20:15 Pogoda; STEREO, 16:9
20:25 Studio Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016; STEREO, 16:9, Na żywo
20:35 Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 - Okno papieskie - pozdrowienie wiernych przez papieża Franciszka; STEREO, 16:9, Transmisja
21:15 Paradoks - odc. 6* Lęk -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:05 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:35 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:40 Lato z Radiem cz. 1 Płońsk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Polska z Miodkiem - (16) Grozże, Grójce; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:40 Fale - Wyjazd; film krótkometrażowy TVP kraj prod.Polska (2005); reż.:Maciej Pisarek; wyk.:Natalia Rosińska, Anna Samusionek, Krysztof Stroiński, Krystyna Rutkowska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Klasa na obcasach - odc. 5; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Pies, kot i .. - Ryby; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:35 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Paradoks - odc. 6* Lęk -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Krótka historia - (39) Chrzest Polski; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Barwy szczęścia - odc. 1432 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:50 Halo Polonia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Saga rodów - Ród Kaczorowskich; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:00 Polska z Miodkiem - (16) Grozże, Grójce; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

TVP HD
07:00 Ja to mam szczęście! - odc. 10 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:35 Ja to mam szczęście! - odc. 11 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
08:05 Rodzinka.pl - odc. 177 "Życie nie jest nudne" sezon 8 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Rodzinka.pl - odc. 178 "Mimo wszystko miłość" sezon 8 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:10 Ranczo - odc. 71 (seria VI, odc. 6) - Dzieci rewolucji -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:00 Ojciec Mateusz - odc. 36 (Ojciec Mateusz III odc. 6) - Świadek -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Prymas, trzy lata z tysiąca  100'; dramat; reż.:Teresa Kotlarczyk; wyk.:Andrzej Seweryn, Maja Ostaszewska, Zbigniew Zamachowski, Krzysztof Wakuliński, Grzegorz Sikora, Mariusz Benoit, Jerzy Trela, Henryk Talar, Mariusz Jakus, Joanna Orzeszkowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:55 Okrasa łamie przepisy - Kuchnia myśliwska -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Okrasa łamie przepisy - Warzywa ekologiczne -  txt. str. 777; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 O mnie się nie martw - s. IV odc. 6/13 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Ranczo - odc. 98 (seria VIII, odc. 7) - Zbrodnia to niesłychana, pani zabija pana -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Ranczo - odc. 99 (seria VIII, odc. 8) - Los pogorzelca -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (92) Macho; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Makłowicz w podróży - Podróż 7 Izrael - Śladami Biblii (28); magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Ojciec Mateusz - odc. 37 (Ojciec Mateusz III odc. 7) - Zlecenie -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:00 Ranczo - odc. 72 (seria VI, odc. 7) - Przeciek kontrolowany -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Rodzinka.pl - odc. 179 "Gdyby kózka nie skakała..." sezon 8 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Rodzinka.pl - odc. 180 "Boskie życie" sezon 8 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Kryptonim Szef - /7/; reality show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:55 Rodzinka.pl - odc. 174 "Nie chcę być babcią" sezon 8 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Rodzinka.pl - odc. 109 "Pierwsze mieszkanie" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Ogniem i mieczem - odc. 4/4 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Rodzinka.pl - odc. 161 "Zależności" sezon 7 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Rodzinka.pl - odc. 162 "Powrót Magdy" sezon 7 -  txt. str. 777; serial komediowy TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 U Pana Boga za piecem -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (1998); reż.:Jacek Bromski; wyk.:Ira Łaczina, Jan Wieczorkowski, Krzysztof Dzierma, Andrzej Zaborski, Ania Janowska, Artur Krajewski, Alicja Bach, Iwona Szczęsna, Eliza Krasicka, Małgorzata Płońska; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Podróże z historią - odc. 7 Winne tajemnice; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Strefa 3D - Meksyk - Cenoty; reportaż; STEREO, 3D, Bez ograniczeń wiekowych
03:40 Zakończenie dnia

TVP Seriale
05:35 Rodzinka.pl - odc. 17 "Człowiek uczy się całe życie" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:15 O mnie się nie martw - s. III odc. 7/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:10 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 272 (s. 4, odc. 53) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 272 (s. 4, ep. 53)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:10 M jak miłość - odc. 347; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:05 07 zgłoś się - odc. 20/21 - Złocisty -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
10:50 Rodzinka.pl - odc. 19 "Powitanie jesieni" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Ranczo - odc. 7 (seria I, odc. 7) - Podwójny agent -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Ranczo - odc. 8 (seria I, odc. 8) - Kozy ofiarne -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Ojciec Mateusz - odc. 149 - Magiczne zwierciadło (Ojciec Mateusz XII odc. 2) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Ojciec Mateusz - odc. 150 - Powrót (Ojciec Mateusz XII odc. 3) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:15 Na dobre i na złe - odc. 289 Nieodparty apetyt; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Rodzinka.pl - odc. 20 Rodzice na 110% -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Ranczo - odc. 9 (seria I, odc. 9) - Odwyk i antykoncepcja -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:45 Ranczo - odc. 10 (seria I, odc. 10) - Porwanie -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:50 Rodzinka.pl - odc. 21 Ideały, a sprawa trawnika -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Ojciec Mateusz - odc. 151 - Zakochany Marczak (Ojciec Mateusz XII odc. 4) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:25 Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 273 (s. 4, odc. 54) (Muhtesem Yüzyil (Magnificent Century), ep. 273 (s. 4, ep. 54)) -  txt. str. 777; serial kostiumowy kraj prod.Turcja (2014); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Ranczo - odc. 11 (seria I, odc. 11) - Wspólny wróg -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:25 Ranczo - odc. 12 (seria I, odc. 12) - Honor gminy -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:25 Ojciec Mateusz - odc. 152 - Niania (Ojciec Mateusz XII odc. 5) -  txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 O mnie się nie martw - s. III odc. 8/13 -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:20 Paradoks - odc. 8 Profil -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Paradoks - odc. 9 Oaza spokoju -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 07 zgłoś się - odc. 20/21 - Złocisty -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
04:40 M jak miłość - odc. 347; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:25 Zakończenie dnia

TVP Sport
08:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Montreal: A. RADWAŃSKA - M. NICULESCU (Turniej WTA - Montreal: A. RADWAŃSKA - M. NICULESCU) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9
09:40 Wyścigi samochodowe - Mistrzostwa Polski Rallycross - Stargard 2016; relacja; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Piłka nożna - el. Ligi Europejskiej: Partizan Belgrad - Zagłębie Lubin; STEREO, 16:9
12:20 Siatkówka plażowa - Plaża Open - Gdańsk - Finały Kobiet; STEREO, 16:9
13:20 Siatkówka plażowa - Plaża Open - Gdańsk - Finały Mężczyzn; STEREO, 16:9
14:20 Pieniądze w sporcie -  txt. str. 777; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europy - Amsterdam 2016 - wydarzenia; reportaż; STEREO, 16:9
16:30 Multimedaliści - gwiazdy transmisji sportowych; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Tour de Pologne 2016 - podsumowanie; STEREO, 16:9
18:30 Był taki mecz: Polska - RFN 1971; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:45 Piłka nożna - eliminacje Ligi Europy: KGHM Zagłębie Lubin - SonderjyskE (eliminacje Ligi Europy: KGHM Zagłębie Lubin - SonderjyskE) kraj prod.Szwajcaria (2016); STEREO, 16:9, Na żywo
21:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Montreal: 3 runda (2); STEREO, 16:9, Na żywo
22:25 Wyścigi samochodowe - Mistrzostwa Polski Rallycross - Stargard 2016; relacja; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:20 Sport w TVP - obrazki z wystawy - cz. II; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:30 Tenis ziemny - Turniej WTA - Montreal: 3 runda (3); STEREO, 16:9, Na żywo
02:20 Zakończenie dnia

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.