FANDOM


Tvp1 logo
06:00 Kawa czy herbata; w tym Wiadomości: 6:05, 6:30, 7:00, 7:25
07:30 Telezakupy
07:45 Kawa czy herbata
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:15 Krakowskie Przedmieście 27
08:25 Kawa czy herbata
08:45 Pippi; odc.25 - Pippi i stolarz; serial anim. prod. szwedzko-kanadyjskiej
09:10 Budzik; program dla dzieci
09:35 Kino Malucha; Pico Poco; serial anim.prod.japońskiej
09:55 Muppet show, czyli rewia gwiazd; Glenda Jackson; serial prod. USA
10:20 Muppet show, czyli rewia gwiazd; Senor Venles
10:50 Barnaby Jones; odc.59; serial prod.USA
11:40 Telezakupy
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Horyzonty
12:45 Klan; odc.563; telenowela TVP; powt.
13:10 ZUS radzi
13:20 Sprawnym być
13:30 Telezakupy
13:45 Wyspa Jana Lenicy; film dok.Marcina Giżyckiego
14:15 Od Platona i  Newtona...; odc.14 -Chaos,czy porządek...
14:40 Ja i moje życie; odc.10  Chciałbym być strażakiem
15:00 Wiadomości
15:10 Babiniec
15:35 Euroexpress
16:00 Rower Błażeja
16:30 Moda na sukces; odc.1568; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:35 Plebania; odc.150; serial TVP
18:05 Decyzja należy do ciebie; Bracia; [audiotele: 070065580 tak, 070065590 nie]
18:50 Jutro weekend
19:00 Wieczorynka; Miś z błękitnego domu; serial anim.prod.USA
19:30 Wiadomości
19:56 Sport
20:01 Pogoda
20:10 Viper; odc.14; serial prod.USA
21:00 Sprawa dla reportera; [emisja z teletekstem]
21:35 Tygodnik polityczny Jedynki
22:20 5 minut o Unii Europejskiej
22:30 Monitor  Wiadomości
22:50 Sportowy flesz
23:00 Pegaz
23:30 Gorąco polecam; Studenci; Higher learning; 1995  film fab.prod.USA [za zgodą rodziców]; reż: John Singleton; wyk: Omar Epps,Kristy Swanson,Michael Rappaport
01:35 Zakończenie programu

CHUDA DWÓJKA
07:05 Felicity; odc.28; serial prod.USA [stereo]; powt.
07:50 Studio urody
08:00 Program lokalny
08:30 W labiryncie; odc.84/120 - Telegram; telenowela TVP
09:00 Transmisja obrad Sejmu
13:00 Panorama
13:10 J.A.G Wojskowe Biuro Śledcze; odc.9/25; serial prod.USA [stereo]
13:55 Opowieści według Enid Blyton; odc.35/44 -Przygoda w górach [cz.3]; serial prod.angielskiej
14:25 Euro-Quiz; quiz dla młodzieży
14:55 Felicity; odc.36/45; serial prod.USA [stereo]
15:40 Program lokalny
16:00 Panorama
16:23 Pogoda
16:30 Zespół adwokacki; odc.4/12; serial TVP
17:20 Chłop i baba; odc.1 - Inwentaryzacja czyli wybory; serial TVP
17:50 Program lokalny
18:22 Pogoda
18:30 Panorama
18:55 Studio sport; Puchar UEFA; Feyenoord Rotterdam - Rangers F.C.
21:00 Panorama
21:20 Sport-telegram
21:27 Pogoda
21:35 Polska bez fikcji; Repatrianci; film dok.Ewy Szakalickiej [emisja z teletekstem]
22:10 Seks, frytki i rock'n'roll; odc.3/6; serial prod.angielskiej
23:05 Wakacyjne harce; Deux gradnes filles dans un pyjama; 1974  komedia prod.francuskiej; reż: Jean Girault; wyk: Philippe Nicaud,Marcha Grant,Jacques Jouanneau
00:40 Trudne pojednania; film dok.Andrzeja Falbera
01:30 Zakończenie programu

TVP3 2k2
07.00 Ropuszy zwiad (13-ost.): Czarodziejski krąg - serial
07.35 Antek Mrówka - serial
08.30 Fitness Club - serial
09.30 Piknik - język francuski dla średniozaawansowanych
10.00 Zdarzyło się jutro - serial obyczajowy prod. USA
10.45 Telekurier
11.15 Kino w południe: Viper - serial sensacyjny prod. USA
12.05 To jest temat - cykl reportaży
12.20 Henry Dunant
12.45 Kwartet - Magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej
13.10 Niezwykły przyjaciel - serial dla młodzieży, USA
13.35 Szkoła mistrzów - serial dla młodzieży prod. ang.
14.05 Klan (336, 337) - serial TVP
15.00 Kino familijne: Przygody skrzata Pumukla - serial przygodowy
15.25 Program lokalny
16.30 Kino familijne: Lassie - serial
17.15 Program lokalny
19.00 Film fabularny
20.00 Telenowyny - magazyn
20.15 Eurotel - magazyn
20.35 Telekurier - magazyn
21.05 Serial komediowy
21.30 Program lokalny
22.00 Na progu nieba - melodramat. USA
23.50 Randall i duch Hopkirka - serial prod. angielskiej
00.45 Zakończenie programu

Polsat-2
6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Pokemon - serial anim.
7.25 Młody Herkules - serial
7.50 Wysoka fala - serial
8.40 VIP - serial
9.30 Cud miłości - serial
10.25 Amor Latino - serial
11.15 Z głową w chmurach - serial
12.15 Samo życie (8) - serial
12.45 Idź na całość
13.50 Disco polo live
14.40 Świat według Kiepskich - serial
15.15 Pokemon - serial anim.
15.45 Informacje
16.05 Legendy kung-fu - serial
17.00 Młody Herkules - serial
17.30 Cud miłości - serial
18.30 Graffiti
18.45 Informacje
19.00 Sport
19.05 Prognoza pogody
19.10 Amor Latino - serial
20.00 Samo życie (9) - serial  
20.30 Graczykowie, czyli Buła i  spóła - serial  
21.00 Ostry dyżur - serial, ok. 21.30 Losowanie LOTTO
21.55 Ally McBeal - serial
22.55 Era biznesu
23.00 Informacje
23.15 Sport
23.20 Prognoza pogody
23.25 Puls biznesu
23.40 Brooklińczycy - dramat obycz. USA
1.15 Muzyka na BIS
5.00 Pożegnanie

Logo-19
5.45 Kropka nad "i"
6.00 Miłość i przeznaczenie - telenowela
6.40 Telesklep
7.10 Cena miłości - telenowela
7.50 Maska - serial anim.
8.15 Oliver Twist - serial anim.
8.40 Omer - serial anim.
9.05 Świat Bobby'ego - serial anim.
9.30 Tele Gra
10.30 Telesklep
11.45 Rozmowy w toku - talk show
12.35 Ananasy z mojej klasy
13.35 Omer - serial anim.
14.00 Oliver Twist - serial anim.
14.25 Beverly Hills 90210 - serial
15.15 Milionerzy
16.00 TVN Fakty, pogoda
16.15 Brzydula - telenowela
17.10 Wiosenna namiętność - telenowela
18.00 Rozmowy w toku - talk show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad "i"
19.45 Sport
19.50 Pogoda
20.00 Powódź - Na ratunek dzieciom - film obycz. USA (1993)
21.50 Granice - serial dok.
22.20 Nowojorski klan - serial
23.15 TVN Fakty
23.30 Melrose Place - serial
0.25 Rażące zaniedbanie - film obycz. USA (1985)
2.10 Nic straconego - powtórki programów

TV 4 2000-2006 logo
06.00 Strefa P - program muzyczny
06.30 Supergol - magazyn piłkarski
07.00 Muzyczne listy - magazyn muz.
07.50 Hoboczaki (96) - serial anim.
08.20 Alvaro (79) - serial obyczajowy, Brazylia
09.20 Chciwość, czyli żądza pieniądza - teleturniej
10.20 Ten drugi (10) - serial sensacyjny, Kanada
11.20 Miasteczko Evening Shade (6) - serial komediowy, USA
11.50 Przygody rodziny Addamsów 2 (21) - serial komediowy, USA
12.20 Posterunek przy Hill Street (25) - serial sensacyjny, USA
13.15 TV4 Kropka pl - magazyn internetowy
13.45 Strefa P - magazyn muzyczny
14.20 Hoboczaki (97) - serial animowany
14.45 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
15.35 Miasteczko Evening Shade (7) - serial komediowy, USA
16.00 Alvaro (80) - serial obyczajowy, Brazylia
17.00 Dharma i Greg (4) - serial komediowy, USA
17.30 HOT CHAT 2001 - pr. public.
17.45 Dziennik
18.00 Chciwość, czyli żądza pieniądza - teleturniej
19.00 Gliniarz z dżungli (7) - serial sensacyjny, USA
20.00 OMEN - horror, USA
22.10 Dziennik i Informacje sportowe
22.25 VIP - wydarzenia i plotki - magazyn
22.35 TEN DRUGI (11) - serial sensacyjny, Kanada
23.35 HYDROSFERA - film SF, Kanada/Wlk. Bryt.
01.30 X Laski - program erotyczny
02.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
02.50 Muzyczny VIP - magazyn muzyczny
03.25 Zakończenie programu

RTL720002002
6.40 Teledyski
7.10 Teleshopping
7.40 Odjazdowe kreskówki: Dragon Ball, Kangoo, SOS Croco, Magiczni wojownicy
9.35 Conan - serial
10.20 Śmiej się razem z nami - program rozrywkowy
10.45 Ukryte miasto - serial
11.15 Maria Emilia - telenowela
12.00 Izabella - telenowela
12.45 Teleshopping
14.15 Maria Emilia - telenowela
15.05 Śmiej się razem z nami - program rozrywkowy
15.30 Ukryte miasto - serial
16.00 Odjazdowe kreskówki: Kangoo, SOS Croco, Magiczni wojownicy, Dragon Ball
18.00 Conan - serial
18.50 Władca zwierząt - serial
19.35 Blossom - serial
20.00 Columbo - serial
21.20 Ścigana - thriller niem.
22.55 Władca zwierząt - serial
23.40 Blossom - serial
0.05 Columbo - serial
1.15 Ścigana - thriller niem.

Puls logo 1
7.35 Telesklep
8.55 Kacper i przyjaciele - serial anim.
9.20 Baśnie braci Grimm - serial anim.
9.45 Było sobie życie - serial anim.
10.15 Domek na prerii - serial
11.10 Dotyk anioła - serial
12.00 Remington Steele - serial
12.50 Telesklep
13.55 Remington Steele - serial
14.45 Cudowne lata - serial
15.15 Bill Cosby Show - serial
15.45 Kacper i przyjaciele - serial anim.
16.05 Baśnie braci Grimm - serial anim.
16.35 Było sobie życie - serial anim.
17.05 Domek na prerii - serial
18.00 Cudowne lata - serial
18.30 Bill Cosby Show - serial
19.00 Dotyk anioła - serial
19.45 Pytania Krzysztofa Skowrońskiego
20.00 Wydarzenia
20.20 Sport
20.25 Pogoda
20.30 W kręgu przyjaciół - film obycz. USA-irland. (1995)
22.10 Studio otwarte
23.10 Wydarzenia
23.20 Pytania Krzysztofa Skowrońskiego
23.35 W kręgu przyjaciół - film obycz. USA-irland. (1995)
1.15 Zakończenie programu

Tvpoloniaekran
06:00    Kawa czy herbata; w tym Wiadomości:6.05,6.30,7.00,7.25
07:30    Gość Jedynki; powt.
07:45    Kawa czy herbata
08:00    Wiadomości
08:11    Pogoda
08:15    Krakowskie Przedmieście 27
08:25    Kawa czy herbata
08:45    Złotopolscy; odc. 362 - Dziecko incognito; telenowela TVP (STEREO)
09:10    360 stopni dookoła ciała; Męskie kłopoty; magazyn medyczny
09:25    Kwadrans z medycyną; Nadciśnienie
09:40    Linia specjalna; program Barbary Czajkowskiej; powt.
10:30    Gdybym był dorosły; program dla dzieci
10:45    Julek i zwierzęta; O łabędziu, księżycu i skrzydlatych snach; program dla dzieci
11:00    Tropiciele gwiazd; odc. 9 /26/ - Pozwolić odejść; 1995 serial prod. australijskiej
11:30    Złotopolscy; odc. 362 - Dziecko incognito; telenowela TVP (STEREO); powt.
12:00    Wiadomości
12:15    Wieści polonijne; powt.
12:30    Dalecy - Bliscy; program publicystyczny; powt.
12:55    Polskie smaki; powt.
13:15    Teatr Telewizji; Netta; 1998 autor: Eustachy Rylski (88'); reż: Kazimierz Kutz; wyk: Zbigniew Zamachowski, Joanna Brodzik, Jan Nowicki, Bohdan Łazuka
14:40    Magdalena Lisak gra Fantazję A-dur op.13 - F.Chopina; (STEREO)
15:00    Wiadomości
15:15    360 stopni dookoła ciała; Męskie kłopoty; magazyn medyczny; powt.
15:35    Kwadrans z medycyną; Nadciśnienie; powt.
16:00    Panorama
16:23    Pogoda
16:25    Nie tylko dla komandosów; reportaż
17:00    Teleexpress
17:20    Gość Jedynki
17:30    Gdybym był dorosły; program dla dzieci; powt.
17:45    Julek i zwierzęta; O łabędziu, księżycu i skrzydlatych snach; program dla dzieci; powt.
18:00    Tropiciele gwiazd; odc. 9 /26/ - Pozwolić odejść; 1995 serial prod. australijskiej; powt.
18:30    Panorama
18:50    Złotopolscy; odc. 362 - Dziecko incognito; telenowela TVP (STEREO); powt.
19:15    Dobranocka; Film pod strasznym tytułem; odc. 3/13; serial animowany dla dzieci
19:30    Wiadomości
19:55    Pogoda
19:57    Sport
20:00    Ja, Komediant; cz. 2 - Poszukiwania; film dokumentalny Ludwika Perskiego
21:00    Panorama
21:20    Sport-telegram
21:27    Pogoda
21:30    Teatr Telewizji; Netta; 1998 autor: Eustachy Rylski (88'); reż: Kazimierz Kutz; wyk: Zbigniew Zamachowski, Joanna Brodzik, Jan Nowicki, Bohdan Łazuka; powt.
23:00    Tygodnik polityczny Jedynki; program publicystyczny
23:45    Monitor Wiadomości
00:07    Sportowy flesz
00:10    Euroexpress; magazyn
00:30    Pegaz; magazyn kulturalny
00:55    Fraglesy; odc. 53 - Praca i zabawa
01:20    Film pod strasznym tytułem; odc. 3/13; serial animowany prod. polskiej; powt.
01:30    Wiadomości; powt.
01:55    Sportowy flesz; powt.
02:00    Złotopolscy; odc. 362 - Dziecko incognito; telenowela TVP; powt.
02:30    Teatr Telewizji; Netta; 1998 autor: Eustachy Rylski (88'); reż: Kazimierz Kutz; wyk: Zbigniew Zamachowski, Joanna Brodzik, Jan Nowicki, Bohdan Łazuka; powt.
03:55    Krakowskie Portrety Muzyczne; Adam Walaciński; program Grzegorza Kościńskiego
04:30    Panorama; powt.
04:50    Gość Jedynki; powt.
05:00    Ja, Komediant; cz. 2 - Poszukiwania; film dokumentalny Ludwika Perskiego; powt.
06:00    Zakończenie programu

200px-Canal+ logo.svg
7.00 Minisport+ (o)
7.10 Łapu-capu (o)
7.15 Nie przegap (o)
7.25 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
8.00 Powrót idioty - komediodramat czesko (1999),
9.40 Supernova - film SF szwajc.-USA (2000)
11.10 Meat Loaf: Do piekła i z powrotem - film obycz. USA (2000)
12.40 Drużba - film obycz. USA
14.40 Związki rodzinne - komedia ang. (1999)
16.10 Zdjęcia próbne - film obycz. pol. (1977)
17.50 Olej Lorenza - dramat USA
20.00 Diabelski młyn - filmy anim. (o)
20.35 Nie przegap (o)
20.45 Łapu-capu (o)
20.50 Minisport+ (o)
21.00 Jordan w akcji - serial
21.50 Spin City - serial
22.15 Intryga rodzinna - komedią krym. USA (1976)
0.15 Misja na Marsa - film SF USA
2.05 EMINEM - film dok.
2.55 Strażnik - horror
(o) - odkodowany


Reality TV
06.00    Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
06.25    Na własne oczy... (I Witness) (30 min.).
06.55    Królewski szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
07.20    Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (25 min.)
07.45    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
08.10    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
08.35    Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
09.00    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
09.25    Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
09.50    Wyzwania losu (I Dare You) (50 min.).
10.40    Katastrofy (Disaster) (25 min.).
11.05    Niecodzienne domy (Weird Homes) (25 min.).
11.30    Szpital dziecięcy (Little Miracles) (25 min.)
11.55    Na własne oczy... (I Witness) (30 min.).
12.25    Królewski szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.).
12.50    Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (25 min.)
13.15    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
13.40    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
14.05    Kanadyjska Policja Konna (Mounties) (25 min.)
14.30    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
14.55    Wyjątkowe dzieci (Special Babies) (25 min.)
15.20    Wyzwania losu (I Dare You) (50 min.).
16.10    Katastrofy (Disasters) (25 min.).
16.35    Niecodzienne domy (Weird Homes) (25 min.).
17.00    Tajemnice (Mysteries) (35 min.).
17.35    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
18.00    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.)
18.25    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
18.50    Niesamowite zdarzenia (World's Most...) (50 min.).
19.40    Katastrofy (Disaster) (25 min.).
20.05    Katastrofy (Disaster) (25 min.).
20.30    Specjalny dokument: Ahakista (Documentary Special: Ahakista) (55 min.).
21.25    Australia w plecaku (Backpacking Australia) (25 min.).
21.50    Na ratunek (Rescue 911) (20 min.)
22.15    Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.)
22.45    Impacto TV (Impacto TV) (30 min.).
23.15    Tajemnice (Mysteries) (35 min.).
23.50    Sprawa Curtisa (Curtis Court) (25 min.)
24.15    Królewski Szpital Księcia Alfreda (RPA) (25 min.)
24.40    Wezwania (Emergency 000) (25 min.)
01.05    Niesamowite zdarzenia (World's Most) (50 min.).
01.55    Katastrofy (Disaster) (25 min.).
02.20    Katastrofy (Disaster) (25 min.).
02.45    Specjalny dokument: Ahakista (Documentary Special: Ahakista) (55 min.).
03.40    Australia w plecaku (Backpacking Australia) (25 min.).
04.05    Na ratunek (Rescue 911) (25 min.)
04.30    Mówi Alex Paen (Emergency With Alex Paen) (30 min.)
05.00    Impacto TV (Impacto TV) (30 min.). 

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.