FANDOM


Logo


05:10 Nowe gwiazdy Europy - Pieniądze odc.2
05:35 Wstaje dzień; magazyn
05:40 Wpisani w krajobraz; magazyn
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:35 Nastoletni geniusze - odc. 1 (Wicked Science); serial kraj prod.Australia (2003)
09:00 Domisie - Brzydale; program dla dzieci
09:25 Domisiowe Bajki - O Nosaczach Obrażalskich
09:30 Teletubisie - odc. 124/156 (Teletubbies, season VII Mark & Topus); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997)
10:00 Dwie strony medalu - odc. 24; serial TVP
10:25 Dwie strony medalu - odc. 25; serial TVP
10:50 Kuchnia z Okrasą - Ryby znane i mniej znane
11:15 Rue Wiertz 60 - Czym jest Parlament Europejski ?; cykl reportaży
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc.3229 (The Bold and the Beautiful ep.3444); serial kraj prod.USA (2000)
12:30 Moda na sukces - odc.3230 (The Bold and the Beautiful ep.3445); serial kraj prod.USA (2000)
12:55 Klan - odc. 1223; telenowela TVP
13:20 Plebania - odc. 832; telenowela TVP
13:50 Jaka to melodia? - odc.1398; teleturniej muzyczny
14:10 Szansa na życie - Bezpieczeństwo na ulicy odc.83
14:30 Raj ; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Trend'owaci - odc. 11; magazyn
15:30 Leśnym tropem - odc. 2; cykl reportaży
16:00 Moda na sukces - odc.3231 (The Bold and the Beautiful ep.3446); serial kraj prod.USA (2000)
16:25 Moda na sukces - odc.3232 (The Bold and the Beautiful ep.3447); serial kraj prod.USA (2000)
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn
17:35 Klan - odc. 1227 - (txt str.777); telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia? - odc.1399; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 836; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Bracia Koala - Rycerz Jaś odc.22 (Ned the Knight); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:20 Okruchy życia - Deszcz na szczęście (Audrey's Rain) - (txt str.777)  84'; film obyczajowy kraj prod.USA (2003)
21:55 Polacy; widowisko publicystyczne
22:35 Z refleksem; program publicystyczny
22:55 Program firmowy; magazyn ekonomiczny
23:10 Jasiński, Zimerman - nieprzerwana lekcja muzyki; reportaż
23:30 Kleopatra (Cleopatra)  96'; dramat kraj prod.USA (1934)
01:10 Pohańbiona godność; reportaż
01:30 Wokół wielkiej sceny
02:15 Zakończenie dnia

Logo-2


05:25 Statek miłości - odc. 178/249; telenowela kraj prod.USA (1983)
06:15 Statek miłości - odc. 179/249; telenowela kraj prod.USA (1983)
07:00 TELEZAKUPY
07:20 Znaki czasu ; magazyn
07:40 Dwójka Dzieciom - Globert przedstawia niezwykły świat natury - Odc. 8/52 (Mari Haemmer prasentiert National Geographic World); serial dokumentalny kraj prod.Niemcy, Wielka Brytania (2004)
08:05 Na dobre i na złe - odc.171, Rodzinne fatum
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 9.55, 10.55 ; Pogoda: 9.25,10.25,10.59
10:55 Święta wojna - "Kot w butach" (232); serial TVP
11:25 Sąsiedzi - odc. 31 Biznes na boku; serial komediowy TVP
11:50 Magnum - odc. 32/162 Włoskie lody (MAGNUM P. I. s. 2 - 34 Italian Ice); serial kraj prod.USA (1981)
12:40 Allo, Allo - odc. 82/84 (Allo, Allo s. IX ep. 4); serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (1992)
13:15 Rodziny grubasów - odc.5 (Fat families); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
13:40 Jesteś tym, co jesz (seria II) - odc.3 (You are what you are II); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
14:10 Europa da się lubić - Europa na emigracji
15:10 Dr Quinn - seria III, odc. 13 (Dr Quinn, Medicine Woman s. III) kraj prod.USA (1994)
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:10 Dla niesłyszących - Pogoda
16:15 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 475; serial TVP
17:05 Dla niesłyszących - Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 234
17:15 Karino - Odc. 9/13 Walka o życie; serial TVP
17:45 Program lokalny
18:15 Zorro - odc. 11/78 (.) - (txt str.777); serial kraj prod.USA (1957)
18:45 Panorama
19:10 Biznes
19:15 Sport Telegram
19:20 Pogoda
19:30 Jeden z dziesięciu -  odc.16/LIII - (txt str.777); teleturniej
20:00 Supernova (Supernova)  86'; film science fiction kraj prod.USA (2000)
21:35 Parodia jest dobra na wszystko ; program kabaretowy
22:00 Panorama
22:25 Sport Telegram
22:30 Pogoda
22:35 Korespondent - odc. 6; cykl dokumentalny
23:10 Alibi na środę - Na własne ryzyko (Living in peril)  88'; film fabularny kraj prod.USA (1997)
00:45 Piter. Siedem losów (Piter)  53'; film dokumentalny kraj prod.Holandia (2004)
01:40 AUDIOTELE-Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
02:40 Zakończenie dnia

Polsatlogo

06.00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06.50 Sidła miłości (42) - telenowela
07.45 TV Market - magazyn reklamowy
08.00 Halo! Kasa! - teleturniej
08.55 Roseanne (31) - serial komediowy
09.25 Rodzina zastępcza (41): Nel na rolkach - serial kom.
10.00 Sekret Laury (20) - telenowela
11.00 Dharma i Greg (17) - serial komediowy
11.30 Samo życie (845) - serial obyczajowy
12.00 Dom nie do poznania - reality show
12.55 Jesteś moim życiem (42) - telenowela
13.55 Pierwsza miłość (454) - serial obyczajowy
14.45 Świat według Bundych (182) - serial komediowy
15.15 Rodzina zastępcza (42): Bania z poezją - serial komediowy
15.50 Wydarzenia
16.15 Prognoza pogody
16.25 Interwencja - magazyn
17.00 Gra w ciemno - teleturniej
18.00 Pierwsza miłość (455) - serial obyczajowy
18.50 Wydarzenia
19.20 Sport
19.25 Prognoza pogody
19.30 Samo życie (846) - serial obyczajowy
20.00 Świat według Kiepskich (239): Grunt to rodzinka - serial komediowy
20.35 Kto pierwszy, ten lepszy - komedia, Niemcy/USA 2002
21.55 Studio LOTTO
22.40 Daleko od noszy (68): Protest głodowy - serial kom.
23.10 Kochankowie z Internetu (6) - serial dokumentalny
23.40 Pasjonaci - magazyn
00.10 Dziewczyny w bikini - program rozrywkowy
03.10 Nocne randki
05.55 Zakończenie programu

TVN (logo od 1997)

05.35 Uwaga! - magazyn
05.55 Telesklep
06.45 Weronika Mars (18) - serial kryminalny
07.35 Pascal: po prostu gotuj - program kulinarny
08.05 Sędzia Anna Maria Wesołowska -serial fabularno-dokumentalny
09.05 Wykręć numer - teleturniej
10.05 Fabryka gry - program rozrywkowy
11.10 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
11.40 Rozmowy w toku - talk show
12.50 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
13.30 Na Wspólnej (768) - serial obyczajowy
14.00 Weronika Mars (19) - serial kryminalny
15.00 Prawo pożądania (14) - telenowela
16.00 Fakty popołudniowe
16.15 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
17.15 Rozmowy w toku - talk show
18.25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
19.00 Fakty
19.30 Sport
19.40 Pogoda
19.50 Uwaga! - magazyn
20.15 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
20.55 Na Wspólnej (769) - serial obyczajowy
21.30 Zaginiony w akcji 3. Braddock - film sensacyjny, USA 1988
23.30 Nie z tego świata (8) -serial SF
00.30 Uwaga! - magazyn
00.50 Nocne igraszki - program rozrywkowy
01.50 Telesklep
02.10 Nic straconego - programy powtórkowe

TV4 Poland 2006

05.45 Sztukateria - magazyn kulturalny
06.05 Kinomaniak - magazyn filmowy
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - magazyn reklamowy
08.30 Super Robot Monkey Team Hyperforce Go! (4) - serial animowany
09.00 Pokemon (259) - serial animowany
09.30 Pensjonat Pod Różą (91) - serial obycajowy
10.30 Jesteś moim życiem (128) - telenowela
11.35 Łowcy skarbów (2) - serial przygodowy
12.35 Sztukateria - magazyn kulturalny
13.10 Express do fortuny - program interaktywny
15.20 Super Robot Monkey Team Hyperforce Go! (5) - serial animowany
15.50 Młodzieńcza miłość (104) - telenowela
16.50 Pensjonat Pod Różą (92) - serial obyczajowy
17.50 Łowcy skarbów (3) - serial przygodowy
18.55 Jesteś moim życiem (129) - telenowela
20.00 Talk2Szok - program rozrywkowy
21.00 Kuba Wojewódzki - talk show
22.05 Swój chłopak - film obycajowy, USA 1988
00.30 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
01.10 IV władza - program publicystyczny
02.05 Muzyczne listy - program muzyczny
02.55 FIFA Futbol Mundial - magazyn
03.20 V-max - magazyn motoryzacyjny
03.40 Ja tylko pytam - talk show
04.25 Zakończenie programu

TVP Polonia


06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33 ; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domowe przedszkole - Zabawy z kołem; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Wierzę, wątpię, szukam; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Zaproszenie - Przemysł w Śląsk wpisany; Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Dubidu - odc. 15; quiz muzyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Z archiwum IPN; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:05 Życie przed tobą  20'; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Klan - odc.1184; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Plebania - odc. 631; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Polska racja; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
13:05 Kochaj mnie - odc.167; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...; Dla małoletnich od lat 12
14:00 "C' EST LA VIE" - piosenki Andrzeja Zauchy (42. Studencki Festiwal Piosenki - koncert galowy cz. 2); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:55 List do syna  27'; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
15:20 Po emisji...; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 Łączy nas Polska; felieton; Dla małoletnich od lat 12
15:40 Domowe przedszkole - Zabawy z kołem; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Laboratorium XXI wieku - odc.12; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Klan - odc.1184; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:15 Oto jest pytanie - odc.33; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Gdybym miał...; reportaż; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Afisz - Rafał Blechacz; magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Polonusi w Europie - Smak dźwięku; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Życie przed tobą  20'; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Dobranocka - Tajemnica szyfru Marabuta - odc. 5 - Straszliwa noc; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Plebania - odc. 631; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Wieści Polonijne
21:10 Zakręcony tydzień - odc. 4; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Egzamin z życia - odc. 65; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:45 Polacy; widowisko publicystyczne; Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama
23:50 Biznes
23:53 Sport Telegram
23:55 Pogoda
24:00 Klan - odc.1184; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Oto jest pytanie - odc.33; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Afisz - Rafał Blechacz; magazyn kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Tajemnica szyfru Marabuta - odc. 5 - Straszliwa noc; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Plebania - odc. 631; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Wieści Polonijne
03:00 Zakręcony tydzień - odc. 4; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:50 Egzamin z życia - odc. 65; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:55 Polonusi w Europie - Smak dźwięku; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
05:15 Polacy; widowisko publicystyczne; Dla małoletnich od lat 12
06:00 Zakończenie dnia

TVP3 Regionalna


06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier; STEREO
08:04 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Transmisja posiedzenia Sejmu RP; STEREO
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Kamera Kuriera; STEREO
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wieczór; STEREO
23:10 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:40 Walka drapieżników, cz. II (Predators - Fighting to Survive); film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Kurier; STEREO
00:40 Pogoda; STEREO
00:45 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Walka drapieżników, cz. II (Predators - Fighting to Survive); film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:45 Zakończenie dnia

Logo tvp3


06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
07:45 Aktualności flesz, pogoda
07:50 Kalejdoskop regionalny - Częstochowa
08:00 Kurier; STEREO
08:04 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Telewizyjny Uniwersytet Trzeciego Wieku
09:00 Transmisja posiedzenia Sejmu RP; STEREO
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Kamera Kuriera; STEREO
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Aktualności
16:50 Kronika miejska - Rybnik
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Pogoda
17:50 Aktualności
18:15 Wiadomości sportowe
18:25 Nasz reportaż
18:40 WOŚP - podsumowanie
18:50 Vsechno klape - wszystko gra
19:15 Ślązaków portret własny
19:30 Na trójce
19:50 TV Katowice zaprasza...
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Aktualności + Aktualności sportowe
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wieczór; STEREO
23:10 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:40 Walka drapieżników, cz. II (Predators - Fighting to Survive); film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Kurier; STEREO
00:40 Pogoda; STEREO
00:45 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Walka drapieżników, cz. II (Predators - Fighting to Survive); film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:45 Zakończenie dnia

Logo-tv3krakow


06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
07:45 Kronika
07:55 Pogoda w regionie
08:00 Kurier; STEREO
08:04 Kurier Gość; STEREO
08:15 Kurier flesz; STEREO
08:18 Pogoda; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 Kalejdoskop regionalny
08:50 Co warto wiedzieć
08:55 Pogoda w regionie
09:00 Transmisja posiedzenia Sejmu RP; STEREO
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Kamera Kuriera; STEREO
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 Kronika
16:50 Kalejdoskop regionalny
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:25 Serwis sportowy; STEREO
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 Kronika
18:00 Pogoda w regionie
18:05 Tematy dnia
18:10 Okiem kamery
18:20 Co warto wiedzieć
18:25 Studio otwarte TV Kraków
19:00 Środowisko i my
19:20 Kalejdoskop regionalny
19:30 Czytelnia
19:55 Co warto wiedzieć
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 Kronika
21:55 Pogoda w regionie
22:00 Okiem kamery
22:10 Co warto wiedzieć
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wieczór; STEREO
23:10 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:40 Walka drapieżników, cz. II (Predators - Fighting to Survive); film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:30 Kurier; STEREO
00:40 Pogoda; STEREO
00:45 Trzeci wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:25 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:50 Walka drapieżników, cz. II (Predators - Fighting to Survive); film dokumentalny kraj prod.Francja (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:15 Patrol 3; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:45 Zakończenie dnia

TVP KULTURA-logo-165549B8BD


09:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Cienie zapomnianych przodków (Tieni zabytych predkow)  91'; dramat kraj prod.ZSRR (1964); reż.:Siergiej Paradżanow; wyk.:Iwan Nikołajczuk, Larisa Kadacznikowa, Tatiana Biestajewa; Dla małoletnich od lat 12
10:40 Schizofrenia  57'; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Andrzej Panufnik - X Symfonia; Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
12:05 Sztuka fortepianu cz.2 (Art of Piano / Art du Piano)  55'; film dokumentalny kraj prod.Francja (1999); reż.:Donald  Sturrock; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 E.S.T. w klubie Blue Note; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Straszny sen Dzidziusia Górkiewicza  101'; film fabularny kraj prod.Polska (1993); reż.:Kazimierz Kutz; wyk.:Edward Dziewoński, Katarzyna Skrzynecka, Stanisława Celińska, Janusz Gajos, Jan Peszek, Artur Barciś, Marek Kondrat, Leonard Pietraszak, Zbigniew Zamachowski, Zofia Czerwińska; Dla małoletnich od lat 12
16:40 Grażyna Bacewicz - Koncert na orkiestrę smyczkową - Sinfonia Varsovia; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Muzyka źródeł - Zarzuela (Zarzuela)  56'; operetka kraj prod.Wielka Brytania (1986); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Strefa sztuki - Ogród Barbarzyńcy - Piero della Francesca; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
18:35 Strefa sztuki - Stanisław Ignacy Witkiewicz - Dzieło malarskie  25'; film dokumentalny; reż.:Gzregorz Dubowski; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Jan Serce - odc. 9/10 Pożar serca; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 The Oscar Peterson Trio (The Oscar Peterson Trio); koncert kraj prod.Kanada (2004); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:25 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
21:30 Czytelnia - odc.8; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Klasyka filmowego dokumentu - Robotnicy 1971: Nic o nas bez nas  46'; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
22:50 Song of Nice Death; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:50 Strefa - Małe jest wielkie - odc. 25 - Beggars Banquet II; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Strefa - Komix - Ursynowska Specgrupa od Rozwałki 2; antologia komiksu; Dozwolone od lat 18
00:20 Strefa - Video Art - Agnieszka Kalinowska; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Przewodnik; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
01:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Kino nocne - Cuba feliz (Cuba feliz)  92'; film dokumentalny kraj prod.Francja, Kuba (2000); reż.:Karim Dridi; wyk.:Miguel Del Morales, Pepin Vaillant; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:55 18 Przegląd Piosenki Aktorskiej - "Sukienki Miry" - piosenki Miry Zimińskiej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:45 Zakończenie programu

MiniMini (pierwsze logo stacji)

06:00      Miś Uszatek serial animowany odc. 76
06:10      Miś Uszatek serial animowany odc. 77
06:20      Miś Uszatek serial animowany odc. 78
06:30      Tabaluga serial animowany odc. 18
06:55      Krecik serial animowany odc. 17
07:05      Olinek Okrąglinek Piosenka serial animowany odc. 4
07:30      Witaj, Franklin serial animowany odc. 75
07:55      Pingu serial animowany odc. 99
08:00      Noddy serial animowany odc. 87
08:10      Powiedz to z Noddym kurs języka angielskiego dla dzieci
08:15      Pomysłowy wnuczek serial animowany odc. 2
08:25      Pingu serial animowany odc. 127, 128
08:35      Wyprawa profesora Gąbki serial animowany odc. 4
08:45      Rumcajs serial animowany odc. 3
09:00      Zdjęciaki serial animowany odc. 6
09:05      Listonosz Pat serial animowany odc. 39
09:20      Czerwony traktorek serial animowany odc. 13
09:30      Hydronauci serial animowany odc. 6
09:45      Bracia koala serial animowany odc. 32
10:00      Świat Elmo serial animowany odc. 1
10:15      Bawmy się, Sezamku serial animowany odc. 51
10:40      Globtroter Grover serial animowany odc. 20
10:45      Sesame English serial animowany odc. 43
11:00      Noddy serial animowany odc. 86
11:10      Powiedz to z Noddym kurs języka angielskiego dla dzieci
11:15      Pomysłowy wnuczek serial animowany odc. 1
11:25      Pingu serial animowany odc. 125, 126
11:35      Wyprawa profesora Gąbki serial animowany odc. 3
11:45      Rumcajs serial animowany odc. 2
12:00      Mały pingwin Pik-Pok serial animowany odc. 5
12:15      Tęczowe rybki serial animowany odc. 8
12:30      Kacze opowieści serial animowany odc. 33
12:55      Dziwny świat kota Filemona serial animowany odc. 32
13:05      Pszczółka Maja serial animowany odc. 48
13:30      Clifford serial animowany odc. 24
14:00      Miś Uszatek serial animowany odc. 35
14:10      Miś Uszatek serial animowany odc. 36
14:20      Miś Uszatek serial animowany odc. 37
14:30      Tabaluga serial animowany odc. 17
14:55      Krecik serial animowany odc. 16
15:05      Olinek Okrąglinek Piosenka serial animowany odc. 3
15:30      Witaj, Franklin serial animowany odc. 74
15:55      Pingu serial animowany odc. 98
16:00      Zdjęciaki serial animowany odc. 5
16:05      Listonosz Pat serial animowany odc. 38
16:20      Czerwony traktorek serial animowany odc. 12
16:30      Hydronauci serial animowany odc. 5
16:45      Bracia koala serial animowany odc. 31
17:00      Świat Elmo serial animowany odc. 50
17:15      Bawmy się, Sezamku serial animowany odc. 50
17:40      Globtroter Grover serial animowany odc. 19
17:45      Sesame English serial animowany odc. 42
18:00      Tęczowe rybki serial animowany odc. 9
18:15      Tęczowe rybki serial animowany odc. 10
18:30      Kacze opowieści serial animowany odc. 34
18:55      Przygody kota Filemona serial animowany odc. 20
19:05      Pszczółka Maja serial animowany odc. 48
19:30      Clifford serial animowany odc. 25

Eurosport Deutsch
06:30 Ski nordisch: Langlauf Weltmeisterschaften
08:00 Ski nordisch: Langlauf Weltmeisterschaften
09:00 Ski nordisch: Langlauf Weltmeisterschaften
10:15 Eurogoals: Fußball Das Wochenende in den europäischen Ligen
11:00 Kraftsport: Kraftsport IFSA Strongman Lappland Grand Prix
12:00 Ski nordisch: Langlauf Weltmeisterschaften
13:15 Biathlon: Biathlon Weltcup
15:00 Tennis: Tennis WTA-Turnier
19:15 Biathlon: Biathlon Weltcup
20:15 Ski nordisch: Langlauf Weltmeisterschaften
21:00 Olympia-Magazin: Olympische Spiele Berichte und Porträts aus der olympischen Welt
21:30 Segeln: Segeln Inside Alinghi
21:35 Wednesday Selection: Magazin
21:40 Pferdesport: Springreiten Weltcup
22:40 Riders Club Magazin: Magazin Aktuelle News und Berichte
22:45 Wednesday Selection Guest: Magazin Der Sportler der Woche im Top Class Sportabend
22:50 Golf: Golf US PGA Tour
23:50 Golf Club Magazin: Golf Aktuelle News und Berichte
23:55 Yacht Club: Segeln Aktuelle News und Berichte
00:00 Ski nordisch: Langlauf Weltmeisterschaften
01:00 Olympia-Magazin: Olympische Spiele Berichte und Porträts aus der olympischen Welt
01:30 Sendepause

HBO
06:30    Kids in America
08:00    Uśmiech losu
09:45    Święty Ralph
11:20    Polubić czy poślubić
13:05    Rekin i Lava
14:35    Batman początek
16:50    Gwiezdne wrota
17:35    Gwiezdne wrota
18:20    Raj odzyskany
20:10    Shooting Dogs
22:05    Wyznania w taksówce XI Znów w Nowym Jorku
23:10    Randka na moście
00:40    Egzorcysta: Początek
02:30    Sin City Miasto grzechu
04:30    Zobacz w HBO

HBO 2
06:30    Prawda i inne kłamstwa
08:00    Na planie
08:30    Dale Earnhardt
10:05    Obraz syna
11:40    Zobacz w HBO
12:15    Omagh
14:00    Prefontaine
15:45    Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa
18:05    Podwodne życie ze Stevem Zissou
20:00    Atak na posterunek
21:50    Deadwood
22:45    Apetyt na seks
00:05    Kłopotliwy transport
01:40    Szczęśliwego Nowego Jorku
03:15    Być jak Stanley Kubrick
04:40    Król słońca


TCM
21:00    International Velvet Film obyczajowy, Wielka Brytania 1978, 115'
22:55    Wyższe sfery Musical, USA 1956, 105'
00:40    Konwój Film wojenny, USA 1943, 125'

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.