FANDOM


Logo TVP1 HD z lat 2012-obecnie

04:55 Wodnikowe Wzgórze - Oczy Pięciornika, odc. 35 (The Eyes Of Silverweed); serial animowany kraj prod.Kanada, Wielka Brytania (1999); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
05:20 TELEZAKUPY
05:55 Kawa czy herbata? - 6.05, 6.35, 7.05, 7.35; Wiadomości: 6.00, 6.30, 7.00, 7.30; Pogoda: 6.04, 6.34, 7.02, 7.34; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:09 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:30 Marta mówi! - Marta zaprasza, odc. 37 (Here’s Martha!); serial animowany kraj prod.Kanada (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 TELEZAKUPY
09:35 Natura w Jedynce - Południowy Pacyfik - cz. 5. Wyspy osobliwości (South Pacific) -  txt. str. 777; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 My Wy Oni; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:10 Moda na sukces - odc. 5783 (The Bold and the Beautiful ep. 5783); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Moda na sukces - odc. 5784 (The Bold and the Beautiful ep. 5784); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:05 Agrobiznes; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
12:30 Natura w Jedynce - Południowy Pacyfik - cz. 6. Zagrożony raj (South Pacific) -  txt. str. 777; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Jaka to melodia? - odc. 2594; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Klan - odc. 2408 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Wszystko przed nami - odc. 72 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:10 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
15:25 Przystań - odc. 12/13 - Plecaczek -  txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Moda na sukces - odc. 5785 (The Bold and the Beautiful ep. 5785); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:45 Skoki Narciarskie - Mistrzostwa Świata - Val di Fiemme ( studio ) (Mistrzostwa Świata - Val di Fiemme) kraj prod.Austria (2013); STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Skoki Narciarskie - Mistrzostwa Świata - Val di Fiemme ( I seria ) (Mistrzostwa Świata - Val di Fiemme) kraj prod.Austria (2013); STEREO, 16:9, Na żywo
18:05 Teleexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:10 Skoki Narciarskie - Mistrzostwa Świata - Val di Fiemme (II seria ) (Mistrzostwa Świata - Val di Fiemme) kraj prod.Austria (2013); STEREO, 16:9, Na żywo
19:10 Wieczorynka - Mikołajek - odc. 5 Ludwinia (Le Petit Nicolas ep. Louisette); serial animowany kraj prod.Francja (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:30 Ojciec Mateusz - odc. 109 - Ucieczka -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Sprawa dla reportera -  txt. str. 777; Dla małoletnich od lat 12
22:25 Anatomia prawdy - odc. 9/13 (Body of Proof ep. 9, Broken Home); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:15 Zagubieni VI - odc. 9/18 (Lost VI, ep. 9 Ab Aeterno); serial kraj prod.USA (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Daleko od siebie; film obyczajowy kraj prod.Polska (1995); reż.:Feliks Falk; wyk.:Artur Żmijewski, Małgorzata Foremniak, Mateusz Kosiorowski, Maria Jeżewska, Henryk Talar; Dla małoletnich od lat 16
02:05 Sprawa dla reportera; Dla małoletnich od lat 12
03:00 Notacje - Abp. Muszyński, ks. Krucina, kard. Glemp, kard. Nagy. Benedykt XVI; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:15 Zagadkowa Jedynka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
04:15 Zakończenie dnia

TVP2 HD

05:50 TELEZAKUPY; STEREO, 16:9
06:25 Złotopolscy - odc. 59 - Nagłe wyjazdy; telenowela TVP; Dla małoletnich od lat 12
07:05 M jak miłość - odc. 153; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - 9.00, 9.40, 10.15; Pogoda: 9.30, 10.10; Panorama: 8.50; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:50 Lokatorzy - odc. 10 Żegnaj Warszawo; Dla małoletnich od lat 12
11:20 TELEZAKUPY
11:55 Pożyteczni.pl - odc. 54; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Biegi narciarskie - Mistrzostwa Świata - Val di Fiemme - 4x5 km techniką klasyczną i dowolną ( studio ) (Mistrzostwa Świata - Val di Fiemme - 4x5 km techniką klasyczną i dowolną) kraj prod.Szwajcaria (2013); STEREO, 16:9, Na żywo
12:45 Biegi narciarskie - Mistrzostwa Świata - Val di Fiemme - 4x5 km techniką klasyczną i dowolną (Mistrzostwa Świata - Val di Fiemme - 4x5 km techniką klasyczną i dowolną) kraj prod.Szwajcaria (2013); STEREO, 16:9, Na żywo
14:05 Barwy szczęścia - odc. 889 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:35 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 33; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
14:45 Świat bez tajemnic - Bieszczadzki Park Narodowy; film dokumentalny; reż.:Marcin Krzyżański; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Panorama Kraj; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
16:00 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT
16:10 Na dobre i na złe - odc. 513 - W rozsypce; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Szpital Three Rivers - odc. 8/13 (Three Rivers s. I ep. 8 The Kindness Of Strangers); serial kraj prod.USA (2009); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:45 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 2/73; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Ja to mam szczęście! - odc. 17 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
20:05 Barwy szczęścia - odc. 890 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Dr House - s. VII, odc. 154 (House M. D. , s. 7, ep. 22 "After Hours"); serial obyczajowy kraj prod.USA (2010); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:40 Dr House - s. VII, odc. 155 (House M. D. , s. 7, ep. 23 "Moving On"); serial obyczajowy kraj prod.USA (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Kocham Kino - Hawana - miasto utracone (Lost City); melodramat kraj prod.USA (2005); reż.:Andy Garcia; wyk.:Andy Garcia, Ines Sastre, Nestor Carbonell, Dustin Hoffman, Enrique Murciano; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
01:10 Świat bez tajemnic - Będzie głośno (It Might Get Loud); film dokumentalny kraj prod.USA (2010); reż.:Davis Guggenheim; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Hawana - miasto utracone (Lost City); melodramat kraj prod.USA (2005); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
05:25 Zakończenie dnia

TVP Info

05:55 Poranek TVP Info

06:00 Serwis info

06:10 Pogoda

06:15 Poranek TVP Info

06:25 Pogoda

06:30 Serwis info

06:41 Pogoda

06:45 Poranek TVP Info

07:00 Serwis info

07:10 Pogoda

07:13 Poranek TVP Info

07:30 Serwis info

07:41 Pogoda

07:45 Poranek TVP Info

07:52 Twoja@sprawa

07:57 Pogoda

08:00 Serwis info

08:03 Gość poranka

08:17 Pogoda

08:20 Poranek TVP Info

08:30 Serwis info

08:40 Pogoda

08:42 Poranek TVP Info

08:55 Pogoda

09:00 Serwis info

09:06 Pogoda

09:10 Gość poranka

09:20 Poranek TVP Info

09:30 Serwis info

09:41 Pogoda

09:45 Serwis sportowy

09:50 Poranek TVP Info

10:00 Serwis info

10:10 Biznes - otwarcie dnia

10:19 Pogoda

10:21 Poranek TVP Info

10:26 Pogoda

10:30 Serwis info

10:41 Pogoda

10:45 Gość poranka

10:55 Serwis sportowy

11:00 Serwis info

11:20 Serwis sportowy

11:25 Pogoda

11:30 Serwis info

11:50 Pogoda

11:55 Serwis sportowy

12:00 Serwis info

12:20 Biznes

12:27 Pogoda

12:30 Serwis info

12:50 Pogoda

12:55 Serwis sportowy

13:00 Serwis info

13:25 Pogoda

13:30 Serwis info

13:50 Pogoda

13:55 Serwis sportowy

14:00 Serwis info

14:10 Raport z Polski

14:24 Pogoda

14:30 Serwis info

14:50 Pogoda

14:55 Serwis sportowy

15:00 Serwis info

15:11 Pogoda

15:15 Rozmowa dnia

15:30 Serwis info

15:50 Pogoda

15:55 Serwis sportowy

16:00 Raport z Polski

16:25 Pogoda

16:30 Serwis info - Transmisja z Watykanu

18:00 Program lokalny

20:00 Infoexpress

20:10 Minęła dwudziesta

21:00 Pogoda

21:05 Telekurier

21:22 Pogoda

21:30 Serwis info

21:42 Pogoda

21:45 Program lokalny

22:15 Studio LOTTO

22:24 Serwis info

22:30 Jan Pospieszalski: Bliżej

23:15 Info Dziennik

23:40 Pogoda

23:45 Sportowy wieczór

00:01 Brat, przyjaciel, papież - film dokumentalny (Polska,2011)

00:50 Reportaż TVP Info: Piekło misjonarza - reportaż (Polska,2012)

01:05 Infoexpress

01:15 Minęła dwudziesta

02:00 Telekurier

02:17 Pogoda

02:25 Serwis info

02:35 Jan Pospieszalski: Bliżej

03:17 Info Dziennik

03:43 Pogoda

03:48 Sportowy wieczór

04:01 Duchy: Widmo tortur - film dokumentalny (Kanada,2010)

04:57 Infoexpress

05:04 Pogoda

05:10 Reportaż TVP Info: Piekło misjonarza - reportaż (Polska,2012)

05:22 Eurosąsiedzi

05:35 Raport z Polski

120px-Logo Polsat.svg

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Nowy Dzień z Polsat News

07:30 The Looney Tunes Show 2 (10)

08:00 Sylwester i Tweety na tropie 4 (25)

08:30 Gang Misia Yogi (8)

09:00 Czarodziejki 5 (93)

10:00 Tak, kochanie 2 (26)

10:30 Świat według Kiepskich: Ten teges (403)

11:00 Dlaczego ja? (126)

12:00 Szpilki na Giewoncie 4 (45)

13:00 Dom nie do poznania 6 (4)

14:00 Pierwsza miłość (1655)

14:45 Trudne sprawy (270)

15:50 Wydarzenia

16:10 Prognoza pogody

16:15 Interwencja

16:30 Malanowski i partnerzy (498)

17:00 Dlaczego ja? (376)

18:00 Pierwsza miłość (1656)

18:50 Wydarzenia

19:20 Sport

19:25 Prognoza pogody

19:30 Świat według Kiepskich: Ostatni wódz Szoszonów (353)

20:00 Zdrady (1)

21:00 Przyjaciółki 2 (14)

22:00 Na krawędzi (1/13)

23:00 Weselna wojna - komedia (Kanada,USA,2006)

01:00 Zagadkowa noc

03:00 Tajemnice losu

Logo-19

05:00 Uwaga!

05:20 Rozmowy w toku: Chcę być gwiazdą jak Tomek Niecik!

06:20 Mango

07:25 Na Wspólnej (1719)

08:00 Dzień dobry TVN

11:10 Ukryta prawda (139)

12:15 Kocham. Enter: Zastępcza miłość (13)

13:15 Szpital (13)

14:15 W-11 - Wydział Śledczy: Leoś (998)

14:55 Kocham. Enter: Zła szefowa (14)

15:55 Rozmowy w toku: Dziewczynki inne niż wszystkie...

17:00 Szpital (14)

18:00 Ukryta prawda (140)

19:00 Fakty

19:30 Sport

19:40 Pogoda

19:50 Uwaga!

20:05 Na Wspólnej (1720)

20:45 W-11 - Wydział Śledczy: To było niesamowite (999)

21:30 Kuchenne rewolucje: Restauracja Folklor, Jastrowie (1/15)

22:30 Ronin - dramat sensacyjny (Wielka Brytania,USA,1998)

01:00 Superwizjer

01:55 Uwaga!

02:10 Arkana magii (850)

03:30 Rozmowy w toku: Dziewczynki inne niż wszystkie...

04:25 Zakończenie programu

TV4

05:10 Dekoratornia

05:30 Triumf miłości (81)

06:25 4music - magazyn muzyczny

07:30 Gliniarz i prokurator (29)

08:30 Komisarz Rex (6)

09:30 Otchłań namiętności (33)

10:30 Otchłań namiętności (34)

11:30 Dekoratornia

12:00 Osaczona (185)

13:00 TV Market

13:20 Dziewczyny z fortuną

15:00 Komisarz Rex (7)

16:00 Gliniarz i prokurator (30)

17:00 Otchłań namiętności (35)

18:00 Otchłań namiętności (36)

19:00 Galileo EXTRA (78) - program popularnonaukowy

20:00 Wojna snajperów - film sensacyjny (USA,2004)

21:50 CSI: Kryminalne zagadki Miami (24)

22:55 Szpieg - dramat szpiegowski (Niemcy,Wielka Brytania,Węgry,2006)

01:10 Wzór (47)

02:05 Gość "Wydarzeń"

02:20 To był dzień

03:25 To był dzień na świecie

04:00 4music - magazyn muzyczny

05:05 Zakończenie programu

TV Puls (obecne logo)

06:00 Papież z Niemiec - Benedykt XVI - film dokumentalny (Niemcy)

06:30 Menu na miarę (3) - program kulinarny

07:00 Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego (4)

07:30 Timon i Pumba (5)

08:00 Robin Hood (16)

09:00 Xena: wojownicza księżniczka (10)

10:00 Codzienna 2 m. 3 (5)

10:30 Codzienna 2 m. 3 (6)

11:00 Robin Hood (17)

12:00 Sekrety i kłamstwa (8) - reality show (Chorwacja,Serbia)

13:00 Sekrety i kłamstwa (9) - reality show (Chorwacja,Serbia)

14:00 Łowcy dzikich zwierząt (2) - serial przyrodniczy

15:00 Przeżyć atak! (4) - serial dokumentalny

16:00 Xena: wojownicza księżniczka (11)

17:00 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: O dzielnym krawczyku - baśń filmowa (Niemcy,2008)

18:30 Timon i Pumba (6)

19:00 Pingwiny z Madagaskaru (20)

19:30 Pingwiny z Madagaskaru (21)

20:00 Kariera frajera - komedia (USA,1998)

21:55 Klaun - film sensacyjny (Niemcy,2005)

00:00 Goło i wesoło - program rozrywkowy

00:30 Kręcimy z gwiazdami: Cliver (9) - program rozrywkowy

01:30 Zobacz to!

SK TVN7

05:10 Pascal: po prostu gotuj: Terraço Restaurant - Lizbona (12/15)

05:40 We dwoje (4) - program rozrywkowy

07:00 Męski typ: Jerzy Iwaszkiewicz (1/4)

07:30 Brzydula (167)

08:00 Brzydula (168)

08:30 Sąd rodzinny: Śmierć idola (192)

09:30 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Nie do zdobycia (275)

10:30 Zaklinaczka duchów 5 (16/22)

11:30 Mango

13:05 Sąd rodzinny: Idealna żona (193)

14:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Uzdrowicielka (276)

15:00 Dr House 2 (12/24)

16:00 Ostry dyżur (33/48)

17:00 Brzydula (169)

17:35 Brzydula (170)

18:05 Zaklinaczka duchów 5 (17/22)

19:00 Dr House 2 (13/24)

20:00 Komediowy czwartek: Od wesela do wesela - komedia romantyczna (USA,1998)

22:00 Mentalista 2 (10/23)

23:00 Diukowie Hazzardu: Początek - komedia sensacyjna (USA,2007)

01:00 Arkana magii

03:10 Druga strona medalu 4: Anna Przybylska (7/8)

03:40 Druga strona medalu 4: Weronika Marczuk (8-ost.)

04:10 Druga strona medalu: Jolanta Szczypińska (1/8)

04:35 Druga strona medalu: Anna Domińska (2/8)

05:00 Zakończenie programu

TV Puls 2 (od 19.07.2012)

06:00 Ja, ona i Eva (126)

07:00 Do góry nogami! (4)

08:00 Pippi (14)

08:30 Porwanie Baltazara Gąbki (7)

08:40 Porwanie Baltazara Gąbki (8)

09:00 Łowcy smoków (14)

09:30 Kropelka - przygody z wodą (6)

10:00 Pan Andersen opowiada (18)

10:25 Pippi (15)

11:00 Pszczółka Maja (15)

11:30 Bolek i Lolek na wakacjach (6)

11:40 Bolek i Lolek na wakacjach (7)

12:00 Reksio (19)

12:10 Reksio (20)

12:30 Superauta (2)

13:00 Pan Andersen opowiada (19)

13:25 Pippi Langsrtumpf (16)

14:00 Pszczółka Maja (16)

14:30 Łowcy smoków (15)

15:00 Kropelka - przygody z wodą (7)

15:30 Ja ci pokażę (7)

15:40 Ja ci pokażę (8)

16:00 Porwanie Baltazara Gąbki (9)

16:10 Porwanie Baltazara Gąbki (10)

16:30 Łowcy smoków (16)

17:00 Bolek i Lolek na wakacjach (6)

17:10 Bolek i Lolek na wakacjach (7)

17:30 Reksio (19)

17:40 Reksio (20)

18:00 Superauta (2)

18:30 Przeżyć atak! (4) - serial dokumentalny

19:30 Jim wie lepiej 3 (76)

20:00 Jim wie lepiej 3 (77)

20:30 Błękitny patrol (1)

21:30 Sekrety i kłamstwa (6) - reality show (Chorwacja,Serbia)

22:30 Codzienna 2 m 3 (3)

23:00 Kameleon (4)

00:00 Zakończenie programu

TV6 logo.svg-1-

05:55 Inspektor Gadżet (31)

06:15 Inspektor Gadżet (32)

06:45 Łebski Harry (33)

07:15 Dekoratornia

07:45 Dekoratornia

08:15 Eva Luna (7)

09:10 Eva Luna (8)

10:10 Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty? - wersja amerykańska (38) - teleturniej

11:10 Mam talent! - wersja amerykańska (43)

13:10 TV Market

13:50 4music - magazyn muzyczny

14:55 Big Brother 5 - reality show

15:55 4music - magazyn muzyczny

17:00 Dekoratornia

17:30 Dekoratornia

18:00 M.A.S.K. (61)

18:30 Dennis rozrabiaka (36)

19:00 Eva Luna (9)

19:55 Eva Luna (10)

20:50 Mam talent! - wersja amerykańska (23) 

21:45 Kryptonim: Dzikie Gęsi - film sensacyjny (Niemcy,Włochy,1984) 

23:55 Must Be The Music - tylko muzyka (16) - program rozrywkowy 

00:50 Big Brother 5 - extra - reality show 

01:20 mała Czarna - talk show 

02:15 Big Brother 5 - prosto z domu - reality show 

02:45 Big Brother 5 - prosto z domu - reality show 

03:10 STOP Drogówka - magazyn policyjny 

04:10 STOP Drogówka - magazyn policyjny 

05:05 Zakończenie programu 

Polsat Sport News

06:45 Sportowe podsumowanie dnia

07:00 Sport Flash

07:05 Cafe Futbol

08:00 Sport Flash

08:05 Cafe Futbol

09:00 Sport Flash

09:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Feyenoord Rotterdam - PSV Eindhoven

10:00 Sport Flash

10:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Feyenoord Rotterdam - PSV Eindhoven

11:00 Sport Flash

11:05 Piłka ręczna: PGNiG Superliga mężczyzn - mecz: MMTS Kwidzyn - KS Azoty-Puławy

12:00 Sport Flash

12:05 Piłka ręczna: PGNiG Superliga mężczyzn - mecz: MMTS Kwidzyn - KS Azoty-Puławy

13:00 Sport Flash

13:05 Magazyn Liga

14:00 Sport Flash

14:15 Magazyn alpejski

15:00 Sport Flash

15:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz fazy play-off: PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów

16:00 Sport Flash

16:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz fazy play-off: PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów

17:00 Sport Flash

17:05 Siatkówka kobiet: Puchar CEV - mecz finałowy: Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - Fenerbahce SK Stambuł

18:00 Sport Flash

18:05 Siatkówka kobiet: Puchar CEV - mecz finałowy: Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna - Fenerbahce SK Stambuł

19:00 Sport Flash

19:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Ajax Amsterdam - ADO Den Haag

20:00 Sport Flash

20:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Ajax Amsterdam - ADO Den Haag

21:00 Sport Flash

21:05 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - Sevilla FC

22:00 Sport Flash

22:05 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - Sevilla FC

23:00 Sportowe podsumowanie dnia

23:15 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: SC Heerenveen - Twente Enschede

01:15 Zakończenie programu

Eska TV

06:00 Hity na czasie

08:00 ESKA TV News

08:05 Hity na czasie

09:00 ESKA TV News

09:05 Hity na czasie

10:00 ESKA TV News

10:05 Hity na czasie

11:00 ESKA TV News

11:05 Hity na czasie

12:00 ESKA TV News

12:05 Hity na czasie

13:00 ESKA TV News

13:05 Miejska lista

14:00 ESKA TV News

14:05 smESKA

15:00 ESKA TV News

15:05 smESKA

16:00 ESKA TV News

16:05 Top 5

16:30 Szymorning

17:00 ESKA TV News

17:05 Hot plota

18:00 Zwolnienie z WF-u

18:30 ESKA TV News

19:00 Gorąca 20

21:00 Weekend z Jankesem

22:00 Hity na czasie

01:00 Polska noc

TTV

06:00 Czarno na białym - magazyn

06:30 Blisko ludzi

07:00 Uwaga! po Uwadze

07:45 Rozmowy w toku

08:40 Studio TTV - program publicystyczny

09:40 Orzeł czy reszka? (8/16) - program podróżniczy (Rosja,2012)

10:40 Psie adopcje i nie tylko (13-ost.) - serial dokumentalny

11:10 Ostra pobudka z Kim 2 (8/13) - reality show (Kanada,2009)

11:40 Sędzia Anna Maria Wesołowska

12:40 Blisko ludzi

13:10 Rozmowy w toku

14:00 Bez recepty - magazyn medyczny (Polska,2012)

15:00 Uwaga! po Uwadze

15:45 Czarno na białym - magazyn

16:15 Surowi rodzice (13-ost.) - reality show

17:15 Blisko ludzi

17:45 Express

18:00 Pogoda

18:05 Kulisy sławy (22/30)

18:20 Miłosny biznes (9/20) - serial dokumentalny (Australia,2011)

19:30 Sport raport

19:45 Express

20:00 Pogoda

20:05 Uwaga! po Uwadze

20:45 W ostatniej chwili

21:15 Męska inicjacja (8-ost.) - serial dokumentalny (Dania,2012)

21:45 Express

22:05 Pogoda

22:10 Wakacyjne piekło (9)

23:10 Superwizjer

23:40 Nie do wiary (10/16) - magazyn popularnonaukowy

00:10 W ostatniej chwili (7/11) - serial dokumentalny

00:40 Tancerki nocy (5/10) - serial dokumentalny

01:10 W trasie 2 (13-ost.) - program krajoznawczy

01:40 Na granicy prawa (85/90) - serial dokumentalny (Wielka Brytania,2012)

02:40 Miłosny biznes - serial dokumentalny (Australia,2012)

03:40 Kartoteka - serial fabularno-dokumentalny

04:30 W trasie - program krajoznawczy

05:00 Kossakowski. Szósty zmysł - serial dokumentalny (Polska,2012)

05:30 Zakończenie programu

Polo TV

06:00 Hit dnia

06:05 Pobudka z Polo TV!

07:00 Power Play

07:05 Gramy na życzenie!

08:00 Hit dnia

08:05 Szalone lata 90.

09:00 Power Play

09:05 Tylko disco!

10:00 Przebojowe historie

10:08 Wszystko mi disco!

10:49 Tylko disco!

11:00 Przebojowe historie

11:13 Dance w Polo TV

12:00 Hit dnia

12:10 Dance w Polo TV

13:06 Vipo-disco polo hity

14:00 Hit dnia

14:14 Slide Show

15:00 Przebojowe historie

15:23 Hity wszech czasów

16:00 Przebojowe historie

16:13 Hity wszech czasów

17:00 Przebojowe historie

17:15 Wszystko mi disco!

18:05 Poczekalnia DPL

18:28 Lista przebojów DPL

19:00 Szalone lata 90.

20:00 Lista hitów wszech czasów

21:44 Zakochane Polo TV

22:30 Pikantne Polo TV

23:00 Hit dnia

23:05 Hity wszech czasów

ATM Rozrywka

06:00 Wstawaj! Gramy!

06:45 Wstawaj! Gramy!

07:30 Smocze wzgórze II: Magiczna kostka - film animowany (Hiszpania,2006)

09:00 Mamuśki (2)

09:30 Synowie: Automat (12)

10:00 Daleko od noszy: Jarmark medycyny naturalnej (61)

10:30 Pierwsza miłość (1654)

11:00 Rodzina zastępcza plus: Pracujące dziewczyny (253)

12:00 Pensjonat pod różą: Zielone pomidory (5)

13:00 Psie serce (3)

14:00 Mamuśki (2)

14:30 Synowie: Automat (12)

15:00 Daleko od noszy: Złota rybka (33)

15:30 Graczykowie, czyli Buła i spóła: Horoskopy nie kłamią (86)

16:00 Świat według Kiepskich: Umcia, Umcia (6)

16:30 Pierwsza miłość (1655)

17:05 Awantura o kasę - teleturniej

18:00 Gra w ciemno - teleturniej

19:00 Rodzina zastępcza plus: Czar uzależnień (203)

20:00 Nieprawdopodobne, a jednak (7)

20:30 Mamuśki (2)

21:00 Fala zbrodni: Głowa za milion (18)

22:00 Rodzina zastępcza plus: Pracujące dziewczyny (253)

23:00 Świat według Kiepskich: Kiepski czarnowidz (7)

23:30 Mamuśki (2)

00:00 Synowie: Automat (12)

00:30 Daleko od noszy: Złota rybka (33)

01:00 Awantura o kasę - teleturniej

02:00 Gra w ciemno - teleturniej

03:00 Zakończenie programu

TVP KULTURA-logo-165549B8BD

08:00 Informacje kulturalne

08:25 Być Cyganem - Przeprowadzka - film dokumentalny (Włochy,2009)

08:50 Być Cyganem - Życiowa podróż Domina - film dokumentalny (Szwecja,2009)

09:35 Po własnym pogrzebie - dramat wojenny (Polska,1989)

11:15 Na wyrywki z rozrywki: Przychodzimy, odchodzimy - film dokumentalny (Polska,1997)

12:00 Na wyrywki z rozrywki: Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu - koncert (Polska,1965)

12:50 Informacje kulturalne

13:20 Valery Sokolov: Tchaikovsky Violin Concerto - koncert (Francja,1990)

14:20 Po własnym pogrzebie - dramat wojenny (Polska,1989)

15:50 Libera - Przewodnik po sztuce: Lata osiemdziesiąte cz. 1 (6)

16:00 Studio Kultura - rozmowy: Michał Zadara

16:35 Sztuka czytania (8) - magazyn

17:15 Teraz animacje!: Kalevala: Wyprawa po złoty młyn - film animowany (Polska,1986)

17:50 Być Cyganem - Przeprowadzka - film dokumentalny (Włochy,2009)

18:30 Tajemnice Watykanu - film dokumentalny (Polska,2006)

20:20 Hala odlotów (23)

21:10 Mad Men 2 (9/13)

22:15 Sensacyjne lata 90.: Podróż do śmierci - film kryminalny (Polska,Niemcy,1996)

00:00 Hala odlotów (23)

01:00 Kino nocne: Złe zamiary - komediodramat (Niemcy,Peru,Argentyna,2011)

03:00 Podróż do śmierci - film kryminalny (Polska,Niemcy,1996)

04:40 Pasmo kontemplacyjne (1)

05:40 Zakończenie programu

SK TVPHIST

07:30 Dziennik Telewizyjny - 28.02.1989

08:10 Kuchnia z Okrasą: Prowansalski bigos czyli ratatuja

08:40 Miejsce z historią: Milanówek. Mały Londyn

09:00 Czas honoru 3: Pocztówka z Hajfy (37)

10:00 Przeboje naszych pokoleń (1/2) - koncert

11:05 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Peru. Amazonia, 1973

11:40 Urodzeni dla Rzeszy - film dokumentalny (Polska,2010)

12:45 Ex libris

13:10 Kaziu, Polska Ci dziękuje - film dokumentalny (Polska,2006)

14:00 Pasażer na gapę - film dokumentalny (Polska,1999)

15:05 Byłem żołnierzem Wehrmachtu: Gerhard Zwerenz

15:25 Śląska stypa - film dokumentalny

16:00 Ekspres reporterów: Gniade, kare i kasztanki - reportaż

16:25 Klucz do serc - film dokumentalny (Polska,1982)

17:05 Czas honoru 3: Przed sądem (38)

18:00 Polska i świat z historią w tle: Wanda czeka na Legiony

18:25 Kalendarium historyczne: Wołyń - zapis zbrodni - film dokumentalny (Polska,2003)

19:05 Dziennik Telewizyjny - 28.02.1989

19:45 Cała prawda o...: Nicolas Sarkozy (9/10)

21:00 Cała prawda o...: Baszar al-Assad (10-ost.)

22:00 Bez komentarza: Benedykt XVI w Auschwitz (1)

22:30 Bez komentarza: Benedykt XVI w Auschwitz (2)

23:00 Milicyjny PRL: Z zimną krwią

23:25 Milicyjny PRL: W Cisnej i gdzie indziej - felieton o Milicji Obywatelskiej

00:00 Listy gończe: Co się stało z Joasią? (27)

00:35 Modelki: Kariera (12)

01:15 Emisariusz - film dokumentalny (Polska,1998)

02:25 Dlatego zrobiłem film - film dokumentalny (Polska,2001)

03:35 Zakończenie programu

TVP Polonia

06:10 Andrzej Wajda ogląda "Popiół i diament"; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:40 Jak to działa - program popularnonaukowy - Cyfryzacja; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Cafe Historia - Abdykacja w Kościele; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Tajemnica Sagali - odc. 13/14 - Labirynt snów (Tajemnica Sagali) -  txt. str. 777; serial kraj prod.Niemcy, Polska (1996); Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie - 9.00, 9.40, 10.15; Pogoda: 9.30, 10.10; Panorama: 8.50; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:45 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:30 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
11:35 Wszystko przed nami - odc. 38; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 765 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Polonia w Komie - Norwegia  (181); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 M jak miłość - odc. 954; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:40 Kabaretowy Klub Dwójki - GRY I ZABAWY (70); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:45 Tajemnice Watykanu - odc. 2/14* "Papiescy elektorzy" -  txt. str. 777; serial dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Załoga Eko II - odc. 3 - Co to jest "Komunalny Związek Gmin"?; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Złotopolscy - odc. 634* Pośrednik; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:10 Andrzej Wajda ogląda "Popiół i diament"; film dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:45 Zakończenie pontyfikatu Benedykta XVI; relacja kraj prod.Watykan, Polska (2013)
17:55 Wszystko przed nami - odc. 38; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:25 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO
18:45 Cafe Historia - Abdykacja w Kościele; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:15 Barwy szczęścia - odc. 765 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Przygody kota Gotfryda - odc. 39 - Nowa praca braci Fusillis (Gofrette); serial animowany kraj prod.Kanada (2006); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:40 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
20:55 Oficerowie odc.12/13-Słowo honoru -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
21:45 Polonia w Komie - Chiny  (182); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:30 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
22:45 Instynkt - odc. 3* - "Złamane serce" -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:45 Dzieci tułacze - cz. 2 Exodus; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Wszystko przed nami - odc. 38; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Tajemnica Sagali - odc. 13/14 - Labirynt snów (Tajemnica Sagali); serial kraj prod.Niemcy, Polska (1996); Dla małoletnich od lat 7
01:40 Dobranocka za oceanem - Przygody kota Gotfryda - odc. 39 - Nowa praca braci Fusillis (Gofrette); serial animowany kraj prod.Kanada (2006); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:40 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
02:55 Oficerowie odc.12/13-Słowo honoru; serial kryminalny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:45 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:20 Pogoda.pl; STEREO, 16:9
04:25 Polonia w Komie - Chiny  (182); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:35 Barwy szczęścia - odc. 765; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:05 Dzieci tułacze - cz. 2 Exodus; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:50 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.