FANDOM


m (Yyy100 przeniósł stronę 28 Luty 2014 na 28 Lutego 2014)
 
(Nie pokazano 4 wersji utworzonych przez 4 użytkowników)
Linia 178: Linia 178:
   
 
===== TVN =====
 
===== TVN =====
06:00 Uwaga!<br />06:15 Mango<br />07:20 Detektywi: Historia Justyny (860)<br />07:55 Doradca smaku (34)<br />08:00 Dzień Dobry TVN<br />11:10 Ukryta prawda (284)<br />12:15 Rozmowy w toku: Pracuj i zarabiaj, w wychowanie dzieci mi się nie wtrącaj!<br />13:15 Szpital (163)<br />14:15 W-11 - Wydział Śledczy: Brudas (1122)<br />15:00 Wawa non stop (126-ost.)<br />16:00 Rozmowy w toku: Disco polo zmieniło moje życie!<br />17:00 Ukryta prawda (285)<br />18:00 Szpital (164)<br />19:00 Fakty<br />19:30 Sport<br />19:40 Pogoda<br />19:50 Uwaga!<br />20:00 Doradca smaku (35)<br />20:05 Superkino: Zabójca - film sensacyjny (USA,2007)<br />22:15 Push - thriller SF (USA,Kanada,Wielka Brytania,2009)<br />00:30 Kuba Wojewódzki (3)<br />01:30 Uwaga!<br />01:45 Arkana magii<br />03:05 Rozmowy w toku: Disco polo zmieniło moje życie!<br />04:00 Nic straconego
+
06:00 Uwaga!<br />06:15 Mango<br />07:20 Detektywi: Historia Justyny (860)<br />07:55 Doradca smaku (34)<br />08:00 Dzień Dobry TVN<br />11:10 Ukryta prawda (284)<br />12:15 Rozmowy w toku: Pracuj i zarabiaj, w wychowanie dzieci mi się nie wtrącaj!<br />13:15 Szpital (163)<br />14:15 W-11 - Wydział Śledczy: Brudas (1122)<br />15:00 Wawa non stop (126-ost.)<br />16:00 Rozmowy w toku: Disco polo zmieniło moje życie!<br />17:00 Ukryta prawda (285)<br />18:00 Szpital (164)<br />19:00 Fakty<br />19:30 Sport<br />19:40 Pogoda<br />19:50 Uwaga!<br />20:00 Doradca smaku (35)<br />20:05 Superkino: Zabójca - film sensacyjny (USA,2007)<br />22:15 Push - thriller SF (USA,Kanada,Wielka Brytania,2009)<br />00:30 Kuba Wojewódzki (3)<br />01:30 Uwaga!<br />01:45 Arkana magii<br />03:05 Rozmowy w toku: Disco polo zmieniło moje życie!<br />04:00 Nic straconego
   
 
===== TV 4 =====
 
===== TV 4 =====
Linia 878: Linia 878:
 
04:30 Daleko od noszy - szpital futpolowy: Największa zagadka od czasów UFO (49)
 
04:30 Daleko od noszy - szpital futpolowy: Największa zagadka od czasów UFO (49)
   
===== TVP Polonia =====
+
=====TV Trwam=====
  +
08:00 Informacje dnia (na żywo)
  +
  +
08:15 Polski punkt widzenia
  +
  +
08:40 Program dla dzieci
  +
  +
09:40 Słowo życia
  +
  +
09:45 Duc in altum
  +
  +
10:00 Informacje dnia (na żywo)
  +
  +
10:15 Rozmowy niedokończone
  +
  +
11:25 Głos Polski
  +
  +
12:00 Modlitwa „Anioł Pański"
  +
  +
12:05 Informacje dnia (na żywo)
  +
  +
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
  +
  +
15:50 Pytasz i wiesz
  +
  +
16:00 Informacje dnia
  +
  +
16:10 Siódmy Sakrament
  +
  +
17:00 Jazda próbna
  +
  +
17:30 Reportaż dnia
  +
  +
18:00 Modlitwa „Anioł Pański"
  +
  +
18:05 Informacje dnia
  +
  +
18:15 Westerplatte młodych
  +
  +
18:55 Przegląd katolickiego tygodnika „Niedziela"
  +
  +
19:00 Warto zauważyć... W mijającym tygodniu
  +
  +
19:30 Program dla dzieci
  +
  +
20:00 Informacje dnia
  +
  +
20:20 Różaniec
  +
  +
20:50 Felieton „Myśląc Ojczyzna"
  +
  +
21:00 Apel Jasnogórski
  +
  +
21:20 Polski punkt widzenia
  +
  +
00:00 Świat w obrazach
  +
  +
00:05 Słowo życia
  +
  +
00:10 Informacje dnia
  +
  +
00:30 Reportaż dnia
  +
  +
01:00 Modlitwa „Anioł Pański"
  +
  +
01:15 Warto zauważyć... W mijającym tygodniu
  +
  +
02:30 Program dla dzieci
  +
  +
03:00 Informacje dnia
  +
  +
03:20 Różaniec
  +
  +
03:50 Święty na każdy dzień
  +
  +
04:00 Apel Jasnogórski
  +
  +
04:40 Polski punkt widzenia
  +
  +
05:05 Świat w obrazach
  +
  +
07:20 Święty na każdy dzień
  +
  +
===== TVP ABC =====
  +
06:55 Lippy and Messy
  +
  +
07:05 Mama i ja (1)
  +
  +
07:15 6-latki - pierwsza klasa! (2)
  +
  +
07:25 Kasztaniaki (13)
  +
  +
07:35 Maurycy i Hawranek (13)
  +
  +
07:45 Baśnie i bajki polskie (13)
  +
  +
07:55 Dźwiękogra (2)
  +
  +
08:25 Tabaluga (25)
  +
  +
08:50 Smerfy (23)
  +
  +
09:15 Pszczółka Maja (46)
  +
  +
09:25 Miś Uszatek (13)
  +
  +
09:35 Dziwne przygody koziołka Matołka (13)
  +
  +
09:45 Król Maciuś Pierwszy (12)
  +
  +
09:55 Lippy and Messy
  +
  +
10:00 Piosenki pana Tenorka (6)
  +
  +
10:05 Mama i ja (1)
  +
  +
10:15 6-latki - pierwsza klasa! (2)
  +
  +
10:25 Kasztaniaki (13)
  +
  +
10:35 Maurycy i Hawranek (13)
  +
  +
10:45 Baśnie i bajki polskie (13)
  +
  +
10:55 Dźwiękogra (2)
  +
  +
11:25 Tabaluga (26)
  +
  +
11:45 Fabryka bajek (4)
  +
  +
11:55 Smerfy (23)
  +
  +
12:20 Pszczółka Maja (46)
  +
  +
12:30 Miś Uszatek (13)
  +
  +
12:40 Dziwne przygody koziołka Matołka (13)
  +
  +
12:45 Przypadki zwierzojeża (5)
  +
  +
12:55 Lippy and Messy
  +
  +
13:00 Piosenki pana Tenorka (2)
  +
  +
13:05 Mama i ja (1)
  +
  +
13:15 6-latki - pierwsza klasa! (2)
  +
  +
13:25 Kasztaniaki (13)
  +
  +
13:35 Maurycy i Hawranek (13)
  +
  +
13:45 Baśnie i bajki polskie (13)
  +
  +
14:00 Dźwiękogra (2)
  +
  +
14:25 Tabaluga (26)
  +
  +
14:50 Smerfy (23)
  +
  +
15:15 Pszczółka Maja (46)
  +
  +
15:25 Miś Uszatek (13)
  +
  +
15:35 Dziwne przygody koziołka Matołka (13)
  +
  +
15:40 Król Maciuś Pierwszy (12)
  +
  +
15:55 Świnka Peppa (36)
  +
  +
16:00 Plecak pełen przygód (6)
  +
  +
16:25 Angielski z Jedynką, czyli The Best Guest Show (7)
  +
  +
16:30 Kamienna tajemnica (10)
  +
  +
17:00 Lippy and Messy
  +
  +
17:05 Tik - Tak (3)
  +
  +
17:30 Kasztaniaki (14)
  +
  +
17:35 Przygód kilka wróbla Ćwirka (1)
  +
  +
17:45 Baśnie i bajki polskie (14)
  +
  +
18:00 Kaktus i Mały (3)
  +
  +
18:05 Budzik
  +
  +
18:30 Tabaluga (27)
  +
  +
19:00 Wieczorynka: Smerfy (24)
  +
  +
19:20 Wieczorynka: Pszczółka Maja (47)
  +
  +
19:30 Wieczorynka: Miś Uszatek (14)
  +
  +
19:40 Wieczorynka: Dziwne przygody koziołka Matołka (14)
  +
  +
19:50 Wieczorynka: Przypadki zwierzojeża (4)
  +
  +
20:00 Plecak pełen przygód (7)
  +
  +
20:20 Angielski z Jedynką, czyli The Best Guest Show (8)
  +
  +
20:30 Znak orła (1)
  +
  +
21:00 Zakończenie programu
  +
  +
===== TVP Kultura =====
  +
08:15 Pierwszy krzyk - film dokumentalny (Francja,2007)
  +
  +
10:05 Kapitan z "Oriona" - film obyczajowy (Polska,1977)
  +
  +
12:00 Piątek z operą: La Traviata - opera Giuseppe Verdiego (Niemcy,Austria,Japonia,2005)
  +
  +
14:35 Dziewczyna i gołębie - film obyczajowy (Polska,1973)
  +
  +
15:30 Teraz animacje!: Miasto płynie - film krótkometrażowy (Polska,2009)
  +
  +
16:00 Rozmowy poSzczególne: Janusz Głowacki i Waldemar Dąbrowski
  +
  +
16:40 Kulturanek: ABS - Abstrakcja (11)
  +
  +
17:20 Pierwszy krzyk - film dokumentalny (Francja,2007)
  +
  +
19:05 Przyjaciel - film krótkometrażowy (Polska,1965)
  +
  +
19:30 Wieczorynka: Miś Uszatek: Przepraszam
  +
  +
19:40 Wieczorynka: Miś Uszatek: Ratownicy
  +
  +
20:00 Informacje kulturalne
  +
  +
20:20 Kino jest sztuką: Lot nad kukułczym gniazdem - dramat psychologiczny (USA,1975)
  +
  +
22:40 Tygodnik kulturalny
  +
  +
23:35 Mad Men 5 (9/13)
  +
  +
00:40 Koncert zespołu Cree
  +
  +
02:00 Informacje kulturalne
  +
  +
02:20 Kino jest sztuką: Lot nad kukułczym gniazdem - dramat psychologiczny (USA,1975)
  +
  +
04:40 Zakończenie programu
  +
  +
===== TVP Historia =====
  +
07:30 Dziennik telewizyjny: 28.02.1989
  +
  +
08:10 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza: Zimowy smak
  +
  +
08:45 Ex Libris
  +
  +
09:05 Noce i dnie: A potem nastąpi noc (12-ost.)
  +
  +
10:10 Dzika Polska: Dzięcioł na językach - cykl reportaży
  +
  +
10:50 Tańcząca z Gruzją - cykl reportaży
  +
  +
11:30 Komu milczy dzwon? - reportaż (Polska,2008)
  +
  +
12:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii
  +
  +
12:35 Polska i świat z historią w tle: Krwawa brama Karpat - cykl reportaży
  +
  +
12:55 Szerokie tory: Jeden dzień z życia aktorki komediowej w Odessie - cykl reportaży
  +
  +
13:35 Spór o historię: Krzyżacy - debata
  +
  +
14:10 Sprint przez historię Przemysława Babiarza: Gry podwórkowe - magazyn
  +
  +
14:45 Polska i świat z historią w tle: Kryptonim "Spacer" - cykl reportaży
  +
  +
15:10 Chodzi nie o mnie, ile o lasy, góry, pola... - film dokumentalny (Polska,2010)
  +
  +
15:55 Kapela oświęcimska - film dokumentalny (Polska,1981)
  +
  +
16:30 Encyklopedia II wojny światowej: B - Barbarossa
  +
  +
17:00 Chłopi: Boryna (1/13)
  +
  +
18:00 Kalendarium historyczne: Notacje: Antoni Bernacki. Huta Pieniacka
  +
  +
18:20 Kalendarium historyczne: Impresje z lat 80-tych - To było życie - film dokumentalny
  +
  +
18:40 Polska i świat z historią w tle: Poszli nasi w bój bez broni
  +
  +
19:05 Dziennik telewizyjny: 28.02.1989
  +
  +
19:45 Nieznana Białoruś: Lebiodowe lata
  +
  +
20:25 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii
  +
  +
21:00 Cafe Historia - program publicystyczny
  +
  +
21:30 Szerokie tory: Jeden dzień z życia milicjanta w Doniecku - cykl reportaży
  +
  +
22:00 Za kulisami PRL: Szkoła szpiegów - pierwszy nabór (41) - cykl reportaży
  +
  +
22:45 Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym (21/22) - telenowela dokumentalna
  +
  +
23:25 Sensacje XX wieku: Goering - program historyczny
  +
  +
00:35 Tańcząca z Gruzją - cykl reportaży
  +
  +
01:15 Kolumbowie w kolorze feldgrau - film dokumentalny (Polska,2001)
  +
  +
02:10 Zapomniany generał. Tadeusz Jordan Rozwadowski - film dokumentalny (Polska,2011)
  +
  +
03:20 Zakończenie programu
  +
  +
===== TV Polonia =====
 
06:10 Świat się kręci - /112/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />07:00 Chłop z książką; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />07:25 Zima w Wiklinowej Zatoce - odc. 7/7 - Odlotowy gość; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych<br />07:40 Powrót do Wiklinowej Zatoki - odc. 1/7 - Nareszcie wiosna; Bez ograniczeń wiekowych<br />08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50<br />Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo<br />10:30 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />10:45 Polonia w Komie - Australia - Adaś (421); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9<br />11:40 Galeria - odc. 121; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />12:00 Barwy szczęścia - odc. 1026 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />12:25 Łamigłówka - Dolny Śląsk 10; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9<br />12:50 M jak miłość - odc. 1033; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />13:50 Komisarz Alex - odc. 26 (seria II, odc. 13) - Ostatnia sprawa Lucyny -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />14:40 Jak to działa - program popularnonaukowy - odc. 55 Komputer -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />15:10 Kronika XI Światowych Zimowych Igrzysk Polonijnych Karkonosze 2014 (4); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />15:25 Złotopolscy - odc. 889* - Okup; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />16:00 Hala odlotów (s. II, odc. 23) - Islam. Uprzedzenia, czy uzasadniony lęk?; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />16:55 Galeria - odc. 121; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />17:20 Polonia w Komie - Australia - Adaś (421); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />17:25 Stół...; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />17:55 Łamigłówka - Dolny Śląsk 10; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />18:00 Sprzedawcy używanego rock'n'rolla - 25 lat T. Love; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />18:50 Barwy szczęścia - odc. 1026 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />19:20 Ex Libris - odc. 160; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />19:45 Dobranocka - Film pod strasznym tytułem - odc. 3; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9<br />20:30 Sport; STEREO, 16:9<br />20:35 Pogoda; STEREO, 16:9<br />20:40 Łamigłówka - Dolny Śląsk 10; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />20:50 Na dobre i na złe - odc. 546 - Zagubieni; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />21:45 Polonia w Komie - USA - Sara (422); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo<br />22:40 Kronika XI Światowych Zimowych Igrzysk Polonijnych Karkonosze 2014 (5); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />23:00 Siekierezada -  txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska (1985); reż.:Witold Leszczyński; wyk.:Edward Żentara, Daniel Olbrychski, Ludwik Pak, Wiktor Zborowski, Jan Jurewicz, Ludwik Benoit, Krzysztof Majchrzak, Franciszek Pieczka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />00:25 Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry - Piosenki; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />00:45 Galeria - odc. 121; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />01:10 Łamigłówka - Dolny Śląsk 10; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />01:15 Zima w Wiklinowej Zatoce - odc. 7/7 - Odlotowy gość; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych<br />01:30 Powrót do Wiklinowej Zatoki - odc. 1/7 - Nareszcie wiosna; Bez ograniczeń wiekowych<br />01:45 Dobranocka za oceanem - Film pod strasznym tytułem - odc. 3; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9<br />02:25 Sport; STEREO, 16:9<br />02:30 Pogoda; STEREO, 16:9<br />02:45 Na dobre i na złe - odc. 546 - Zagubieni; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />03:40 Polonia 24; STEREO, 16:9<br />04:15 Kronika XI Światowych Zimowych Igrzysk Polonijnych Karkonosze 2014 (5); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />04:25 Barwy szczęścia - odc. 1026; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />04:50 Polonia w Komie - USA - Sara (422); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />05:05 Siekierezada; dramat; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
 
06:10 Świat się kręci - /112/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />07:00 Chłop z książką; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />07:25 Zima w Wiklinowej Zatoce - odc. 7/7 - Odlotowy gość; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych<br />07:40 Powrót do Wiklinowej Zatoki - odc. 1/7 - Nareszcie wiosna; Bez ograniczeń wiekowych<br />08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50<br />Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo<br />10:30 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />10:45 Polonia w Komie - Australia - Adaś (421); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9<br />11:40 Galeria - odc. 121; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />12:00 Barwy szczęścia - odc. 1026 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />12:25 Łamigłówka - Dolny Śląsk 10; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9<br />12:50 M jak miłość - odc. 1033; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />13:50 Komisarz Alex - odc. 26 (seria II, odc. 13) - Ostatnia sprawa Lucyny -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />14:40 Jak to działa - program popularnonaukowy - odc. 55 Komputer -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />15:10 Kronika XI Światowych Zimowych Igrzysk Polonijnych Karkonosze 2014 (4); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />15:25 Złotopolscy - odc. 889* - Okup; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />16:00 Hala odlotów (s. II, odc. 23) - Islam. Uprzedzenia, czy uzasadniony lęk?; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />16:55 Galeria - odc. 121; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />17:20 Polonia w Komie - Australia - Adaś (421); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />17:25 Stół...; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />17:55 Łamigłówka - Dolny Śląsk 10; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />18:00 Sprzedawcy używanego rock'n'rolla - 25 lat T. Love; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />18:50 Barwy szczęścia - odc. 1026 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />19:20 Ex Libris - odc. 160; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7<br />19:45 Dobranocka - Film pod strasznym tytułem - odc. 3; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9<br />20:30 Sport; STEREO, 16:9<br />20:35 Pogoda; STEREO, 16:9<br />20:40 Łamigłówka - Dolny Śląsk 10; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />20:50 Na dobre i na złe - odc. 546 - Zagubieni; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />21:45 Polonia w Komie - USA - Sara (422); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo<br />22:40 Kronika XI Światowych Zimowych Igrzysk Polonijnych Karkonosze 2014 (5); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />23:00 Siekierezada -  txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska (1985); reż.:Witold Leszczyński; wyk.:Edward Żentara, Daniel Olbrychski, Ludwik Pak, Wiktor Zborowski, Jan Jurewicz, Ludwik Benoit, Krzysztof Majchrzak, Franciszek Pieczka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />00:25 Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry - Piosenki; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />00:45 Galeria - odc. 121; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />01:10 Łamigłówka - Dolny Śląsk 10; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />01:15 Zima w Wiklinowej Zatoce - odc. 7/7 - Odlotowy gość; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych<br />01:30 Powrót do Wiklinowej Zatoki - odc. 1/7 - Nareszcie wiosna; Bez ograniczeń wiekowych<br />01:45 Dobranocka za oceanem - Film pod strasznym tytułem - odc. 3; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych<br />02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9<br />02:25 Sport; STEREO, 16:9<br />02:30 Pogoda; STEREO, 16:9<br />02:45 Na dobre i na złe - odc. 546 - Zagubieni; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />03:40 Polonia 24; STEREO, 16:9<br />04:15 Kronika XI Światowych Zimowych Igrzysk Polonijnych Karkonosze 2014 (5); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />04:25 Barwy szczęścia - odc. 1026; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12<br />04:50 Polonia w Komie - USA - Sara (422); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych<br />05:05 Siekierezada; dramat; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
  +
  +
===== TVP Rozrywka =====
  +
05:45 Mój pierwszy raz
  +
  +
06:50 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza
  +
  +
07:25 Smaki czasu z Karolem Okrasą
  +
  +
07:55 Rozrywka non stop
  +
  +
08:20 Tylko jeden skecz
  +
  +
08:40 Tele Milenium
  +
  +
09:15 Podróże z żartem: Chiny
  +
  +
10:20 Dzieciaki górą - teleturniej
  +
  +
11:20 Kabaretowy Klub Dwójki
  +
  +
12:20 Kabaretożercy
  +
  +
13:15 Wideoteka dorosłego człowieka
  +
  +
14:10 Szansa na sukces
  +
  +
15:15 Kabaretowa Noc Listopadowa
  +
  +
16:20 Kabaretowa Noc Listopadowa
  +
  +
17:20 Kabaretowa Noc Listopadowa
  +
  +
18:15 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Azja
  +
  +
18:45 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza
  +
  +
19:15 Rozrywka non stop
  +
  +
19:40 Dzieciaki górą - teleturniej
  +
  +
20:35 Dzięki Bogu już weekend
  +
  +
21:50 Postaw na milion
  +
  +
22:40 Przebojowa noc
  +
  +
22:55 I kto to mówi?
  +
  +
23:35 Przebojowa noc
  +
  +
23:50 XIII Festiwal Kabaretowy w Koszalinie 2007
  +
  +
00:50 XIII Festiwal Kabaretowy w Koszalinie 2007
  +
  +
01:15 XIII Festiwal Kabaretowy w Koszalinie 2007
  +
  +
02:10 XIII Festiwal Kabaretowy w Koszalinie 2007
  +
  +
02:45 Konkurs o Bursztynowego Słowika - Sopot 1987
  +
  +
03:40 Zakończenie programu
  +
  +
===== TVP Info =====
  +
05:55 Poranek TVP Info
  +
  +
06:00 Serwis info
  +
  +
06:05 Poranek TVP Info
  +
  +
06:09 Pogoda
  +
  +
06:12 Serwis info flesz
  +
  +
06:18 Poranek TVP Info
  +
  +
06:30 Serwis info
  +
  +
06:33 Poranek TVP Info
  +
  +
06:38 Pogoda
  +
  +
06:42 Serwis info flesz
  +
  +
06:49 Poranek TVP Info
  +
  +
07:00 Serwis info
  +
  +
07:05 Poranek TVP Info
  +
  +
07:08 Pogoda
  +
  +
07:12 Serwis info flesz
  +
  +
07:18 Poranek TVP Info
  +
  +
07:30 Serwis info
  +
  +
07:36 Pogoda
  +
  +
07:40 Poranek TVP Info
  +
  +
07:43 Serwis info flesz
  +
  +
07:46 Gość poranka
  +
  +
07:58 Poranek TVP Info
  +
  +
08:08 Serwis sportowy
  +
  +
08:17 Pogoda
  +
  +
08:20 Poranek TVP Info
  +
  +
08:30 Serwis info
  +
  +
08:36 Pogoda
  +
  +
08:40 Poranek TVP Info
  +
  +
08:45 Gość poranka
  +
  +
09:00 Serwis info
  +
  +
09:10 Pogoda
  +
  +
09:15 Poranek TVP Info
  +
  +
09:30 Serwis info
  +
  +
09:36 Pogoda
  +
  +
09:40 Poranek TVP Info
  +
  +
09:45 Serwis sportowy
  +
  +
09:50 Poranek TVP Info
  +
  +
10:00 Serwis info
  +
  +
10:10 Pogoda
  +
  +
10:15 Poranek TVP Info
  +
  +
10:30 Serwis info
  +
  +
10:36 Pogoda
  +
  +
10:40 Serwis sportowy
  +
  +
10:45 Gość poranka
  +
  +
11:00 Serwis info
  +
  +
11:25 Pogoda
  +
  +
11:30 Serwis info
  +
  +
11:50 Serwis sportowy
  +
  +
11:55 Pogoda
  +
  +
12:00 Serwis info
  +
  +
12:20 Pogoda
  +
  +
12:25 Serwis sportowy
  +
  +
12:30 Serwis info
  +
  +
12:55 Pogoda
  +
  +
13:00 Serwis info
  +
  +
13:25 Pogoda
  +
  +
13:30 Serwis info weekend
  +
  +
13:55 Serwis sportowy
  +
  +
14:00 Serwis info
  +
  +
14:25 Pogoda
  +
  +
14:30 Serwis info
  +
  +
14:55 Serwis sportowy
  +
  +
15:00 Serwis info
  +
  +
15:20 Serwis sportowy
  +
  +
15:25 Pogoda
  +
  +
15:30 Serwis info weekend
  +
  +
15:50 Pogoda
  +
  +
15:55 INFOrmacje - program informacyjny
  +
  +
16:20 Serwis sportowy
  +
  +
16:25 Pogoda
  +
  +
16:30 Puls Polski - magazyn
  +
  +
16:58 INFOrozmowa - program publicystyczny
  +
  +
17:15 Twoje info - program informacyjny
  +
  +
17:55 Twoje info - Twój głos - program informacyjny
  +
  +
18:30 Puls Polski - magazyn
  +
  +
18:45 INFObiznes - magazyn ekonomiczny
  +
  +
18:55 INFOrmacje - program informacyjny
  +
  +
19:16 Serwis sportowy
  +
  +
19:27 Puls Polski - magazyn
  +
  +
19:57 Dziś wieczorem - program publicystyczny
  +
  +
20:12 Forum - program publicystyczny
  +
  +
20:44 Serwis info flesz
  +
  +
20:52 Pogoda
  +
  +
21:00 Serwis info
  +
  +
21:08 Pogoda
  +
  +
21:15 Kod dostępu - program publicystyczny
  +
  +
21:40 Studio LOTTO
  +
  +
21:50 Flesz - Panorama dnia - program informacyjny
  +
  +
21:55 Panorama dnia - program informacyjny
  +
  +
22:50 Pogoda
  +
  +
22:55 Z dnia na dzień - program informacyjny
  +
  +
23:50 Sportowy wieczór
  +
  +
00:10 Dziś wieczorem - program publicystyczny
  +
  +
00:25 Forum
  +
  +
00:57 Serwis info flesz
  +
  +
01:06 Serwis info
  +
  +
01:20 Panorama dnia - program informacyjny
  +
  +
02:09 Pogoda
  +
  +
02:20 Kod dostępu - program publicystyczny
  +
  +
02:45 Z dnia na dzień - program informacyjny
  +
  +
03:30 Sportowy wieczór
  +
  +
03:45 Forum
  +
  +
04:17 Serwis info flesz
  +
  +
04:23 Twoje info - program informacyjny
  +
  +
04:58 Twoje info - Twój głos - program informacyjny
  +
  +
05:28 Puls Polski - magazyn
  +
  +
===== 4fun.TV =====
  +
06:00 Popbudzik
  +
  +
09:00 100% muzy na ferie
  +
  +
13:00 Cool weekend
  +
  +
14:00 Rób to!
  +
  +
15:00 Chcesz-masz
  +
  +
16:00 Best of
  +
  +
18:00 100% muzy na ferie
  +
  +
20:00 Party Shaker
  +
  +
03:00 Polskanocka
  +
  +
05:00 100% muzy
  +
  +
===== TV. Disco =====
  +
05:00 Poranek disco
  +
  +
10:00 Disco Polo Max Hity
  +
  +
12:00 Planeta disco
  +
  +
14:00 Planeta disco
  +
  +
15:00 Disco życzenia
  +
  +
17:00 Koncert życzeń
  +
  +
18:00 Disco Polo Max lista
  +
  +
19:00 Twoje disco polo
  +
  +
21:00 Gorące hity
  +
  +
23:00 Łapy w górę
  +
  +
02:00 Disco Polo Max Hity

Aktualna wersja na dzień 18:27, kwi 19, 2019

TVP 1 HD Edytuj

05:20 Zagadkowa Jedynka (Zagadkowa Jedynka) kraj prod.MALTA (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Polityka przy kawie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:25 TELEZAKUPY
09:00 Serialowa Jedynka - Ojciec Mateusz - odc. 130 - Zakładniczka (seria X odc. 9) -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Natura w Jedynce -  Najmłodsi w ZOO cz. 28 (Zoo Juniors) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Natura w Jedynce - Najmłodsi w ZOO cz. 29 (Zoo Juniors) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Świat się kręci - /112/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Przepis dnia - /58/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:50 Natura w Jedynce - Najmłodsi w ZOO cz. 30 (Zoo Juniors) -  txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Dzika Polska - Rękoskrzydli bracia; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Jaka to melodia? - odc. 2819; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Moda na sukces - odc. 5938 (The Bold and the Beautiful ep. 5938); serial kraj prod.USA (2010); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:05 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 Klan - odc. 2548 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Sprawa dla reportera -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Polska non stop - magazyn reporterów; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Lahti ( studio ) (Puchar Świata - Lahti) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
17:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Lahti ( 1 seria ) (Puchar Świata - Lahti) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
17:55 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
18:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Lahti ( 2 seria ) (Puchar Świata - Lahti) kraj prod.Szwajcaria (2014); STEREO, 16:9, Na żywo
19:15 Przepis dnia - /59/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport -  txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:05 Biało - czerwoni; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Pogoda -  txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Weekendowy Hit Jedynki - Ranczo Wilkowyje -  txt. str. 777; komedia kraj prod.Polska (2007); reż.:Wojciech Adamczyk; wyk.:Ilona Ostrowska, Paweł Królikowski, Cezary Żak, Artur Barciś, Radoslaw Pazura, Marta Lipińska, Franciszek Pieczka, Piotr Pręgowski, Katarzyna Żak, Sylwester Maciejewski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Powrót do domu (Homecoming); film fabularny kraj prod.USA (2008); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:55 Weekendowy magazyn filmowy; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Notacje - Abp. Muszyński, ks. Krucina, kard. Glemp, kard. Nagny. Benedykt XVI; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Żurek; film obyczajowy kraj prod.Polska (2003); reż.:Ryszard Brylski; wyk.:Katarzyna Figura, Natalia Rybicka, Zbigniew Zamachowski, Marek Kasprzyk, Hanna Polk, Andrzej Szopa; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:35 Życzenie śmierci 5 (Death Wish 5 - The Face Of Death); film sensacyjny kraj prod.USA (1993); STEREO, 16:9, Dozwolone od lat 18
04:15 Zakończenie dnia

TVP 2 HD Edytuj

05:55 Codzienna 2 m. 3 - odc. 20; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Lokatorzy - odc. 60/224 Nowy dom; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:05 M jak miłość - odc. 454; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:35 Barwy szczęścia - odc. 1074 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Na dobre i na złe - odc. 234 Zawodowe rozczarowanie; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Wielkie ucieczki zwierzaków - odc. 4 / 10 (Great animal escapes - ep. 4 / 10); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:40 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Największy odpust świata (7) -  txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Szkoła życia - odc. 16 "Włoska przygoda"; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 The Voice of Poland - Live; widowisko muzyczne; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
16:10 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
16:15 Mariolka prawdę Ci powie (2); widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Herkules - odc. 28 Serce nie sługa (Hercules: The Legendary Journeys ep. Heedless Hearts); serial kraj prod.USA (1995); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:45 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Tylko Ty! - odc. 2; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Barwy szczęścia - odc. 1074 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1075 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 Rodzinka.pl - odc. 127 "KRYZYS" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Rodzinka.pl - odc. 128 "UŻYWKI SĄ DLA MĄDRYCH" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Dzięki Bogu już weekend - Wiwat najśmieszniejsi (the best of); program rozrywkowy; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:05 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XII, odc. 4/22 (Crime Scene Investigation XII, ep. Maid Man) -  txt. str. 777; serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2011); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:55 Transporter 3 (Transporter 3) -  txt. str. 777; film akcji kraj prod.Francja, Wielka Brytania (2009); reż.:Olivier Megaton; wyk.:Jason Statham, Natalia Rudakova, Robert Knepper; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dr House - s. VIII, odc. 158 (House M. D. , s. 8, ep. "Charity Case"); serial obyczajowy kraj prod.USA (2011); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:40 Pitbull - odc. 7; serial policyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
03:40 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XII, odc. 4/22 (Crime Scene Investigation XII, ep. Maid Man); serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2011); STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:35 Herkules - odc. 28 Serce nie sługa (Hercules: The Legendary Journeys ep. Heedless Hearts); serial kraj prod.USA (1995); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:15 Zakończenie dnia

TVP Wrocław Edytuj

06:30 Raport z Polski

06:35 Kultowe rozmowy

07:00 Echa dnia

07:10 Pogoda

07:15 Echa dnia - komentarze

07:31 Rozmowa Faktów

08:00 Co niesie dzień

08:25 Pogoda

08:30 Raport z Polski

08:55 Rączka gotuje

09:30 Co niesie dzień

09:55 Pogoda

10:00 Zapraszamy na kawę

10:05 Relacje

10:30 Wokół nas

10:35 Zapraszamy na kawę

10:45 Nożem i widelcem

11:00 Zapraszamy na kawę

11:20 Z białą flagą

11:40 Eurosąsiedzi

11:55 Czas na jazdę

12:10 Aktywni 60+

12:30 Wokół nas

12:35 Zapraszamy na kawę

12:55 Agrobiznes

13:20 Zapraszamy na kawę

13:30 Wokół nas

13:35 Polacy tu i tam

14:10 Oj nie ma jak Lwów

14:25 Dziennik regionów

14:30 Zapraszamy na kawę

14:40 Wokół nas

14:55 Uśmiech na ustach, a w oczach łzy - film dokumentalny (Polska,2007)

15:55 Zapraszamy na kawę

16:00 Raport z Polski

16:25 Dziennik regionów

16:30 Otwórz oczy

17:00 Wstęp wolny z kulturą

17:30 Zdrowiej - Zdrowiej 86 (T) -  JM

17:46 Motosfera - Motosfera 359

18:01 Wrocław się!

18:30 Fakty - wydanie główne

18:48 Pogoda

18:51 Narciarski raport

18:58 Kowalski i Schmidt

19:25 Codzienne kłopoty Maćka i Doroty - Codzienne kłopoty Maćka i Doroty: Samobójstwo

20:01 Fakty flesz

20:05 Pogoda

20:08 Rozmowa Faktów

20:19 Rewolwer kulturalny

20:33 Wrocław pod lupą

20:46 Antykwaryczne safari - Antykwaryczne safari: Meble

21:00 Pogoda

21:05 Echa dnia

21:15 Dziennik regionów

21:40 Echa dnia - komentarze

21:55 Pogoda

22:01 Fakty - wydanie wieczorne

22:18 Pogoda

22:21 Narciarski Raport

22:35 Telekurier

23:10 Szwedzkie tango - film dokumentalny (Polska,1999)

00:15 Wokół nas

00:20 Pogoda

00:25 Echa dnia

00:35 Dziennik regionów

00:55 Echa dnia - komentarze

01:10 Pogoda

01:20 Telekurier

01:45 Raport z Polski

02:10 Otwórz oczy

02:40 Z białą flagą

03:00 Szwedzkie tango - film dokumentalny (Polska,1999)

04:10 Eurosąsiedzi

04:25 Czas na jazdę

04:40 Aktywni 60+

05:05 Naturalnie tak

05:15 Eurosąsiedzi

05:30 Rusz się człowieku

05:50 Ślizg

06:00 Wokół nas

06:03 Wstęp wolny z kulturą

06:25 Wokół nas

06:30 Rączka gotuje

Polsat Edytuj

05:00 Wstawaj! Gramy!
06:00 Nowy dzień z Polsat News
08:20 Świat według Kiepskich (116)
09:00 Malanowski i partnerzy (537)
09:30 Malanowski i partnerzy (538)
10:00 Trudne sprawy (248)
11:00 Dlaczego ja? (245)
12:00 Łabędziem być... 2 (10)
13:00 Łabędziem być... 2 (11)
14:00 Pierwsza miłość (1848)
14:45 Trudne sprawy (246)
15:50 Wydarzenia
16:10 Prognoza pogody
16:15 Interwencja
16:30 Malanowski i partnerzy (460)
17:00 Dlaczego ja? (184)
18:00 Pierwsza miłość (1849)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich (83)
20:05 Garfield 2 - film familijny (USA,Wielka Brytania,2006)
21:55 X-Men - film SF (USA,2000)
23:55 Koszmar następnego lata - horror (USA,1998)
02:15 Dziewczyny z fortuną
03:30 Tajemnice losu

TVN Edytuj

06:00 Uwaga!
06:15 Mango
07:20 Detektywi: Historia Justyny (860)
07:55 Doradca smaku (34)
08:00 Dzień Dobry TVN
11:10 Ukryta prawda (284)
12:15 Rozmowy w toku: Pracuj i zarabiaj, w wychowanie dzieci mi się nie wtrącaj!
13:15 Szpital (163)
14:15 W-11 - Wydział Śledczy: Brudas (1122)
15:00 Wawa non stop (126-ost.)
16:00 Rozmowy w toku: Disco polo zmieniło moje życie!
17:00 Ukryta prawda (285)
18:00 Szpital (164)
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga!
20:00 Doradca smaku (35)
20:05 Superkino: Zabójca - film sensacyjny (USA,2007)
22:15 Push - thriller SF (USA,Kanada,Wielka Brytania,2009)
00:30 Kuba Wojewódzki (3)
01:30 Uwaga!
01:45 Arkana magii
03:05 Rozmowy w toku: Disco polo zmieniło moje życie!
04:00 Nic straconego

TV 4 Edytuj

06:00 Doktor Oz radzi (7)

06:55 Dekoratornia - magazyn

07:25 Nowy Scooby i Scrappy Doo (10)

07:55 Garfield Show: Niezbyt miła muzyczka (7)

08:10 Garfield Show: Kłopotliwy indyk (8)

08:25 Scooby-Doo (2)

08:55 Komisarz Rex (4)

10:00 Nieposkromiona miłość (116)

11:00 Kiedy się zakocham... (170)

11:55 Prawdziwe uczucie (118)

12:25 Dekoratornia - magazyn

13:25 Dekoratornia - magazyn

13:55 Mega Chichot (51) - program rozrywkowy

14:25 Tylko muzyka. Must be the music 4 (39) - program rozrywkowy

16:25 Strażnik Teksasu (45)

17:25 Komisarz Rex (5)

18:30 Scooby-Doo (3)

19:00 Garfield Show: Nocne włamanie (9)

19:15 Garfield Show: Agent Iks (10)

19:30 Nowy Scooby i Scrappy Doo (11)

20:00 Bestia z mokradeł - horror (USA,2002)

22:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny

23:00 Weekendowa uwodzicielka - film erotyczny (USA)

00:50 Dekoratornia

01:25 To był dzień

02:25 4music - magazyn muzyczny

03:30 mała Czarna (217)

04:30 4music - magazyn muzyczny

05:40 Mega Chichot (53) - program rozrywkowy

TV Puls Edytuj

05:55 Tygrysy Europy: Córka źle strzeżona (7)

07:00 Oggy i karaluchy 4 (28)

07:05 Oggy i karaluchy 4 (29)

07:10 Oggy i karaluchy 4 (30)

07:25 Daltonowie (28)

07:35 Daltonowie (29)

07:40 Daltonowie (30)

07:55 Flintstonowie (100)

08:35 Flintstonowie (101)

09:00 Nowe przygody rodziny Addamsów (7)

09:30 Nowe przygody rodziny Addamsów (8)

10:00 Gwiezdne wrota (2)

11:00 Złotopolscy: Choroba (43)

11:30 Złotopolscy: Porwanie (44)

12:00 Złotopolscy: Sieć (45)

12:30 Zbuntowany anioł (80)

13:30 Zbuntowany anioł (81)

14:30 Kobieta w lustrze (16)

15:30 Niania: Nie będę Julią (16)

16:00 Gliniarz i prokurator 3 (7)

17:00 Gwiezdne wrota (3)

18:00 Nowe przygody rodziny Addamsów (1)

18:20 Nowe przygody rodziny Addamsów (2)

19:00 Pingwiny z Madagaskaru 2: Zakazany wynalazek/Fajny wózek (13)

19:30 Pingwiny z Madagaskaru 2: Wykonać robotę/Brylantowy król (15)

20:00 Krwawa ofiara - film sensacyjny (Kanada,USA,2011)

22:05 Zabójcy w maskach - film sensacyjny (USA,2008)

00:00 Dracula 3: Dziedzictwo - horror (USA,2005)

01:55 Zobacz to!: JRG w akcji (9)

02:30 Dyżur 2 (28)

03:00 JRG w akcji (8)

03:25 Dyżur 2 (29)

03:50 JRG w akcji (9)

04:15 Z archiwum policji (11)

04:30 Menu na miarę (8)

05:05 Z archiwum policji (12)

05:30 Menu na miarę (9)

TVN Siedem Edytuj

05:25 Pascal: po prostu gotuj: Kulinarna stolica Francji (16-ost.)

06:00 We dwoje 2 (8/17)

07:20 Męski typ: Marek Kamiński (2/9)

07:50 Ostry dyżur 13: Łatwo jest umierać (15/23)

08:50 Sąd rodzinny: Kto rano wstaje (14/52)

09:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Zwracam ci wolność (525)

10:50 Dr House 4 (16-ost.)

11:50 Mango

13:25 Sąd rodzinny: Samotny więzień (15/52)

14:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Kleptomanka (526)

15:25 Agenci NCIS: Los Angeles (6/24)

16:20 Na Wspólnej (1875)

16:55 Przepis na życie (12)

18:00 Dr House 5 (1/24)

19:00 Agenci NCIS: Los Angeles (7/24)

20:00 Premiera: Dwaj bracia - film familijny (Francja,Wielka Brytania,2004)

22:15 Kino oldskul: Słodkie zmartwienia - komedia romantyczna (USA,1995)

00:15 Premiera: Bridget Jones: W pogoni za rozumem - komedia romantyczna (Wielka Brytania,Francja,Niemcy,USA,Irlandia,2004)

02:30 Arkana magii

04:35 Zakończenie programu

Puls 2 Edytuj

06:00 Kasia i Tomek 3 (6)

06:30 Kasia i Tomek 3 (7)

07:00 Gliniarz i prokurator 3 (6)

08:00 Gwiezdne wrota (2)

09:00 Zwariowane melodie (28)

09:05 Zwariowane melodie (29)

09:10 Zwariowane melodie (30)

09:30 Droopy - superdetektyw (3)

10:00 Lucky Luke (47)

10:30 Hutosie (65)

11:00 Zig i Sharko (58)

11:05 Zig i Sharko (59)

11:10 Zig i Sharko (60)

11:25 Mia i ja (20)

12:00 Zaczarowany ołówek (39)

12:10 Zaczarowany ołówek (1)

12:25 Flintstonowie (100)

13:00 Droopy - superdetektyw (3)

13:30 Zwariowane melodie (28)

13:35 Zwariowane melodie (29)

13:40 Zwariowane melodie (30)

14:00 Lucky Luke (47)

14:30 Zig i Sharko (58)

14:35 Zig i Sharko (59)

14:40 Zig i Sharko (60)

15:00 Zaczarowany ołówek (39)

15:10 Zaczarowany ołówek (1)

15:25 Mia i ja (20)

16:00 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm - baśń filmowa (Niemcy,2009)

17:30 Droopy - superdetektyw (3)

18:00 Zwariowane melodie (28)

18:05 Zwariowane melodie (29)

18:10 Zwariowane melodie (30)

18:25 Flintstonowie (101)

19:00 Kobieta w lustrze (15)

20:00 Ale numer! 8 (3) - program rozrywkowy

20:30 Dynamo: więcej niż magia (3)

21:30 Zbuntowany anioł (65)

22:30 Operacja Hades (1) - thriller (USA,2006)

00:25 WWE Raw (21)

01:30 Zakazane praktyki (11)

02:00 Zakazane praktyki (12)

02:35 Menu na miarę (6) - magazyn kulturalny

03:00 Z archiwum policji (9) - serial dokumentalny

03:30 Złotopolscy: Podpalacze (31)

03:55 Złotopolscy: Kradzież (32)

04:20 Złotopolscy: Egzotyczne zapachy (33)

04:45 Złotopolscy: Miłosne niepokoje (34)

05:15 Złotopolscy: Wspólnicy (42)

05:40 Złotopolscy: Choroba (43)

TV 6 Edytuj

06:00 Szósty zmysł (465) - interaktywny program ezoteryczny

07:00 Świat według Bundych 2 (34)

07:30 Świat według Bundych 2 (35)

08:00 Galileo (143) - program popularnonaukowy

09:00 Rodzina zastępcza: Taszyzm o kocich oczach (71)

09:30 Rodzina zastępcza: Rodzinna terapia (72)

10:00 Mam talent! - wersja amerykańska 7 (26)

10:55 Jak oni śpiewają 5 (58) - program rozrywkowy

12:00 Kiedy się zakocham... (171)

13:00 Mam talent! - wersja amerykańska 7 (27) - program rozrywkowy

13:55 Jak oni śpiewają 5 (58) - program rozrywkowy

15:00 Rodzina zastępcza: Szczęśliwy los (73)

15:30 Rodzina zastępcza: Szał szkoleń (74)

16:05 Prawdziwe uczucie (119)

17:00 Nieposkromiona miłość (117)

18:00 Świat według Bundych 3 (36)

18:30 Świat według Bundych 3 (37)

19:00 Strażnik Teksasu (46)

20:00 Galileo (144) - program popularnonaukowy

21:00 Śmierć na 1000 sposobów (12) - serial dokumentalny

21:35 Skaza - film sensacyjny (USA,Kanada,2009)

23:45 Rzeźnik Wing - film sensacyjny (Hongkong,1979)

01:55 Regina (5)

02:25 Regina (6)

02:55 4music - magazyn muzyczny

04:00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny

05:05 STOP Drogówka - magazyn policyjny

Polsat Sport News Edytuj

07:00 Sport Flash

07:05 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz: Trefl Sopot - Energa Czarni Słupsk

08:00 Sport Flash

08:05 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz: Trefl Sopot - Energa Czarni Słupsk

09:00 Sport Flash

09:05 Piłka ręczna: PGNiG Superliga kobiet - mecz: EKS Start Elbląg - Vistal Gdynia

10:00 Sport Flash

10:05 Piłka ręczna: PGNiG Superliga kobiet - mecz: EKS Start Elbląg - Vistal Gdynia

11:00 Sport Flash

11:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: NEC Nijmegen - PSV Eindhoven

12:00 Sport Flash

12:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: NEC Nijmegen - PSV Eindhoven

13:00 Sport Flash

13:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - siatkówka

14:00 Sport Flash

14:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - siatkówka

15:00 Sport Flash

15:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Ajax Amsterdam - AZ Alkmaar

16:00 Sport Flash

16:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Ajax Amsterdam - AZ Alkmaar

17:00 Sport Flash

17:05 Siatkówka kobiet: Enea Cup Puchar Polski - mecz ćwierćfinałowy: Impel Wrocław - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza

18:00 Sport Flash

18:05 Siatkówka kobiet: Enea Cup Puchar Polski - mecz ćwierćfinałowy: Impel Wrocław - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza

19:00 Sport Flash

19:05 Polska 2014 - magazyn siatkarski

20:00 Sport Flash

20:05 Polska 2014 - magazyn siatkarski

21:00 Sport Flash

21:05 Tenis: Turniej ATP w Dubaju - tenis/squash

22:00 Sport Flash

22:05 Tenis: Turniej ATP w Dubaju - tenis/squash

23:00 Sportowe podsumowanie dnia

23:15 Magazyn freestyle - magazyn sportowy

00:00 Sportowe podsumowanie dnia

00:15 Magazyn alpejski - magazyn sportowy

01:00 Sportowe podsumowanie dnia

01:15 Zakończenie programu

Eska TV Edytuj

06:00 Hity na czasie

07:00 Fresh mix

08:00 ESKA TV News

08:05 Hity na czasie

09:00 ESKA TV News

09:05 Hity na czasie

10:00 ESKA TV News

10:05 Hity na czasie

11:00 ESKA TV News

11:05 Hity na czasie

12:00 ESKA TV News

12:05 grotESKA

13:00 ESKA TV News

13:05 smESKA

14:00 ESKA TV News

14:05 smESKA 

15:00 ESKA TV News

15:05 Hot plota

16:00 ESKA TV News

16:05 Gorąca 20

17:00 ESKA TV News

17:05 Gorąca 20

18:00 Hity na czasie

18:30 ESKA TV News

19:00 ImprESKA

19:30 Top 5

20:00 Dance Chart

21:00 Dance Chart

22:00 Fresh mix

00:00 ImprESKA

02:00 Polska noc

TTV Edytuj

05:45 Sędzia Anna Maria Wesołowska

06:45 Czarno na białym - magazyn

07:20 Blisko ludzi

07:50 Obsesja zbierania 2 (2/17)

08:50 Rozmowy w toku

09:45 Życie w przepychu (18/20)

10:45 Sąd rodzinny (46/52) - serial fabularno-dokumentalny

11:45 Sędzia Anna Maria Wesołowska

12:45 Blisko ludzi

13:15 Czarno na białym - magazyn

13:50 Ukryta prawda (41/72)

14:50 Rozmowy w toku

15:45 Express

16:05 Pogoda

16:10 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny

16:40 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny

17:10 Blisko ludzi

17:45 Express

18:00 Pogoda

18:05 Ugotowani 3 (12-ost.)

19:10 Orły za kółkiem (3/5)

19:45 Express

19:57 Pogoda

20:00 Ostre cięcie - program rozrywkowy

20:40 Orzeł czy reszka? 2 (12/16)

21:45 Express

21:57 Pogoda

22:00 Ola w trasie (8/9)

22:35 Rock and roll po polsku - film dokumentalny (Polska,2012)

23:15 Kulisy pornobiznesu 2 (4/7)

23:45 Miłość na sprzedaż - serial dokumentalny

00:15 Pijana Brytania (2/3)

01:15 Zdrady 2 (8-ost.)

02:10 Bar u Danuśki (7/12)

02:40 Orły za kółkiem (3/5)

03:05 Remont w stylu Vegas: Podwójne zadanie (4/8)

04:00 Moje trzy żony - serial dokumentalny

04:55 Zakończenie programu

Polo TV Edytuj

05:30 Święta wojna: Kuzynka Gertruda (36)

06:00 Hit dnia

06:05 Pobudka z Polo TV!

07:00 Power Play

07:05 Pobudka z Polo TV!

08:00 Hit dnia

08:05 Najlepsze z najlepszych!

09:00 Power Play

09:05 Najlepsze z najlepszych!

10:00 Przebojowe historie

10:10 Disco Polo Live

11:00 Przebojowe historie

11:13 Dance w Polo TV

12:00 Hit dnia

12:10 Dance w Polo TV

13:00 Przeboje na czasie

14:00 Hit dnia

14:11 Disco Relax

15:00 Przebojowe historie

15:23 Przeboje na czasie

16:00 Przebojowe historie

16:13 Przeboje na czasie

17:00 Przebojowe historie

17:15 Masters Music Box

18:05 Poczekalnia DPL

18:28 Lista przebojów DPL

19:00 Szalone lata 90.

20:00 Strefa nowości Polo TV

21:08 Wieczorne granie na ekranie

22:00 Zakochane Polo TV

22:30 Pikantne Polo TV

23:00 Hit dnia

23:05 Przeboje na czasie

ATM Rozrywka Edytuj

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Wstawaj! Gramy!

07:00 Wstawaj! Gramy!

08:00 Luluś (87)

08:10 Mały Pingwinek Popolo (37)

08:20 Lisek Pablo (37)

08:25 Lusia (37)

08:30 Szpital na Leśnym Wzgórzu (11)

08:45 Hydronauci (11)

09:00 Rodzina zastępcza: Potrzeba przestrzeni (150)

09:30 Okazja (14)

10:00 Daleko od noszy - szpital futpolowy: Słodkie Cherliderki (47)

10:30 Daleko od noszy - szpital futpolowy: Nie ma rekordów nie do pobicia (48)

11:00 Warto kochać (14)

12:00 Pensjonat Pod Różą: Ślub (37)

13:00 Pierwsza miłość (1845)

13:30 Ewa gotuje (130)

14:00 Graczykowie: Pożyczka (42)

14:30 Graczykowie: Karp (43)

15:00 Rodzina zastępcza plus: Fikcja literacka (191)

16:00 Świat według Kiepskich: Myszy i ludzie (370)

16:30 Okazja (15)

17:00 Daleko od noszy 2: Sekstaśmy Kolina F. (36)

17:30 Daleko od noszy 2: Cud nad Wisłą (37)

18:00 Granica (3)

19:00 Warto kochać (15)

20:00 Rodzina zastępcza plus: Dieta – cud (190)

21:00 Graczykowie czyli Buła i Spóła: Łańcuszek (53)

21:30 Graczykowie czyli Buła i Spóła: Rekord (54)

22:00 Daleko od noszy - szpital futpolowy: Największa zagadka od czasów UFO (49)

22:30 Daleko od noszy 2: Wszyscy jesteśmy ordynatorami (1)

23:00 Świat według Kiepskich: Kiepska płeć (60)

23:30 Świat według Kiepskich: Genialny Szopen (61)

00:00 Synowie: Automat (12)

00:30 Daleko od noszy - szpital futpolowy: Największa zagadka od czasów UFO (49)

01:00 Daleko od noszy 2: Wszyscy jesteśmy ordynatorami (1)

01:30 Gra w ciemno (201) - teleturniej

02:30 Awantura o kasę (201) - teleturniej

03:30 Linia życia (28)

04:00 Linia życia (29)

04:30 Daleko od noszy - szpital futpolowy: Największa zagadka od czasów UFO (49)

TV TrwamEdytuj

08:00 Informacje dnia (na żywo)

08:15 Polski punkt widzenia

08:40 Program dla dzieci

09:40 Słowo życia

09:45 Duc in altum

10:00 Informacje dnia (na żywo)

10:15 Rozmowy niedokończone

11:25 Głos Polski

12:00 Modlitwa „Anioł Pański"

12:05 Informacje dnia (na żywo)

15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego

15:50 Pytasz i wiesz

16:00 Informacje dnia

16:10 Siódmy Sakrament

17:00 Jazda próbna

17:30 Reportaż dnia

18:00 Modlitwa „Anioł Pański"

18:05 Informacje dnia

18:15 Westerplatte młodych

18:55 Przegląd katolickiego tygodnika „Niedziela"

19:00 Warto zauważyć... W mijającym tygodniu

19:30 Program dla dzieci

20:00 Informacje dnia

20:20 Różaniec

20:50 Felieton „Myśląc Ojczyzna"

21:00 Apel Jasnogórski

21:20 Polski punkt widzenia

00:00 Świat w obrazach

00:05 Słowo życia

00:10 Informacje dnia

00:30 Reportaż dnia

01:00 Modlitwa „Anioł Pański"

01:15 Warto zauważyć... W mijającym tygodniu

02:30 Program dla dzieci

03:00 Informacje dnia

03:20 Różaniec

03:50 Święty na każdy dzień

04:00 Apel Jasnogórski

04:40 Polski punkt widzenia

05:05 Świat w obrazach

07:20 Święty na każdy dzień

TVP ABC Edytuj

06:55 Lippy and Messy

07:05 Mama i ja (1)

07:15 6-latki - pierwsza klasa! (2)

07:25 Kasztaniaki (13)

07:35 Maurycy i Hawranek (13)

07:45 Baśnie i bajki polskie (13)

07:55 Dźwiękogra (2)

08:25 Tabaluga (25)

08:50 Smerfy (23)

09:15 Pszczółka Maja (46)

09:25 Miś Uszatek (13)

09:35 Dziwne przygody koziołka Matołka (13)

09:45 Król Maciuś Pierwszy (12)

09:55 Lippy and Messy

10:00 Piosenki pana Tenorka (6)

10:05 Mama i ja (1)

10:15 6-latki - pierwsza klasa! (2)

10:25 Kasztaniaki (13)

10:35 Maurycy i Hawranek (13)

10:45 Baśnie i bajki polskie (13)

10:55 Dźwiękogra (2)

11:25 Tabaluga (26)

11:45 Fabryka bajek (4)

11:55 Smerfy (23)

12:20 Pszczółka Maja (46)

12:30 Miś Uszatek (13)

12:40 Dziwne przygody koziołka Matołka (13)

12:45 Przypadki zwierzojeża (5)

12:55 Lippy and Messy

13:00 Piosenki pana Tenorka (2)

13:05 Mama i ja (1)

13:15 6-latki - pierwsza klasa! (2)

13:25 Kasztaniaki (13)

13:35 Maurycy i Hawranek (13)

13:45 Baśnie i bajki polskie (13)

14:00 Dźwiękogra (2)

14:25 Tabaluga (26)

14:50 Smerfy (23)

15:15 Pszczółka Maja (46)

15:25 Miś Uszatek (13)

15:35 Dziwne przygody koziołka Matołka (13)

15:40 Król Maciuś Pierwszy (12)

15:55 Świnka Peppa (36)

16:00 Plecak pełen przygód (6)

16:25 Angielski z Jedynką, czyli The Best Guest Show (7)

16:30 Kamienna tajemnica (10)

17:00 Lippy and Messy

17:05 Tik - Tak (3)

17:30 Kasztaniaki (14)

17:35 Przygód kilka wróbla Ćwirka (1)

17:45 Baśnie i bajki polskie (14)

18:00 Kaktus i Mały (3)

18:05 Budzik

18:30 Tabaluga (27)

19:00 Wieczorynka: Smerfy (24)

19:20 Wieczorynka: Pszczółka Maja (47)

19:30 Wieczorynka: Miś Uszatek (14)

19:40 Wieczorynka: Dziwne przygody koziołka Matołka (14)

19:50 Wieczorynka: Przypadki zwierzojeża (4)

20:00 Plecak pełen przygód (7)

20:20 Angielski z Jedynką, czyli The Best Guest Show (8)

20:30 Znak orła (1)

21:00 Zakończenie programu

TVP Kultura Edytuj

08:15 Pierwszy krzyk - film dokumentalny (Francja,2007)

10:05 Kapitan z "Oriona" - film obyczajowy (Polska,1977)

12:00 Piątek z operą: La Traviata - opera Giuseppe Verdiego (Niemcy,Austria,Japonia,2005)

14:35 Dziewczyna i gołębie - film obyczajowy (Polska,1973)

15:30 Teraz animacje!: Miasto płynie - film krótkometrażowy (Polska,2009)

16:00 Rozmowy poSzczególne: Janusz Głowacki i Waldemar Dąbrowski

16:40 Kulturanek: ABS - Abstrakcja (11)

17:20 Pierwszy krzyk - film dokumentalny (Francja,2007)

19:05 Przyjaciel - film krótkometrażowy (Polska,1965)

19:30 Wieczorynka: Miś Uszatek: Przepraszam

19:40 Wieczorynka: Miś Uszatek: Ratownicy

20:00 Informacje kulturalne

20:20 Kino jest sztuką: Lot nad kukułczym gniazdem - dramat psychologiczny (USA,1975)

22:40 Tygodnik kulturalny

23:35 Mad Men 5 (9/13)

00:40 Koncert zespołu Cree

02:00 Informacje kulturalne

02:20 Kino jest sztuką: Lot nad kukułczym gniazdem - dramat psychologiczny (USA,1975)

04:40 Zakończenie programu

TVP Historia Edytuj

07:30 Dziennik telewizyjny: 28.02.1989

08:10 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza: Zimowy smak

08:45 Ex Libris

09:05 Noce i dnie: A potem nastąpi noc (12-ost.)

10:10 Dzika Polska: Dzięcioł na językach - cykl reportaży

10:50 Tańcząca z Gruzją - cykl reportaży

11:30 Komu milczy dzwon? - reportaż (Polska,2008)

12:05 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii

12:35 Polska i świat z historią w tle: Krwawa brama Karpat - cykl reportaży

12:55 Szerokie tory: Jeden dzień z życia aktorki komediowej w Odessie - cykl reportaży

13:35 Spór o historię: Krzyżacy - debata

14:10 Sprint przez historię Przemysława Babiarza: Gry podwórkowe - magazyn

14:45 Polska i świat z historią w tle: Kryptonim "Spacer" - cykl reportaży

15:10 Chodzi nie o mnie, ile o lasy, góry, pola... - film dokumentalny (Polska,2010)

15:55 Kapela oświęcimska - film dokumentalny (Polska,1981)

16:30 Encyklopedia II wojny światowej: B - Barbarossa

17:00 Chłopi: Boryna (1/13)

18:00 Kalendarium historyczne: Notacje: Antoni Bernacki. Huta Pieniacka

18:20 Kalendarium historyczne: Impresje z lat 80-tych - To było życie - film dokumentalny

18:40 Polska i świat z historią w tle: Poszli nasi w bój bez broni

19:05 Dziennik telewizyjny: 28.02.1989

19:45 Nieznana Białoruś: Lebiodowe lata

20:25 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii

21:00 Cafe Historia - program publicystyczny

21:30 Szerokie tory: Jeden dzień z życia milicjanta w Doniecku - cykl reportaży

22:00 Za kulisami PRL: Szkoła szpiegów - pierwszy nabór (41) - cykl reportaży

22:45 Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym (21/22) - telenowela dokumentalna

23:25 Sensacje XX wieku: Goering - program historyczny

00:35 Tańcząca z Gruzją - cykl reportaży

01:15 Kolumbowie w kolorze feldgrau - film dokumentalny (Polska,2001)

02:10 Zapomniany generał. Tadeusz Jordan Rozwadowski - film dokumentalny (Polska,2011)

03:20 Zakończenie programu

TV Polonia Edytuj

06:10 Świat się kręci - /112/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Chłop z książką; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Zima w Wiklinowej Zatoce - odc. 7/7 - Odlotowy gość; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Powrót do Wiklinowej Zatoki - odc. 1/7 - Nareszcie wiosna; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:30 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Polonia w Komie - Australia - Adaś (421); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Galeria - odc. 121; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1026 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Dolny Śląsk 10; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 M jak miłość - odc. 1033; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Komisarz Alex - odc. 26 (seria II, odc. 13) - Ostatnia sprawa Lucyny -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:40 Jak to działa - program popularnonaukowy - odc. 55 Komputer -  txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:10 Kronika XI Światowych Zimowych Igrzysk Polonijnych Karkonosze 2014 (4); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:25 Złotopolscy - odc. 889* - Okup; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:00 Hala odlotów (s. II, odc. 23) - Islam. Uprzedzenia, czy uzasadniony lęk?; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Galeria - odc. 121; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Australia - Adaś (421); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Stół...; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Łamigłówka - Dolny Śląsk 10; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Sprzedawcy używanego rock'n'rolla - 25 lat T. Love; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Barwy szczęścia - odc. 1026 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:20 Ex Libris - odc. 160; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
19:45 Dobranocka - Film pod strasznym tytułem - odc. 3; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Łamigłówka - Dolny Śląsk 10; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Na dobre i na złe - odc. 546 - Zagubieni; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - USA - Sara (422); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:40 Kronika XI Światowych Zimowych Igrzysk Polonijnych Karkonosze 2014 (5); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
23:00 Siekierezada -  txt. str. 777; dramat kraj prod.Polska (1985); reż.:Witold Leszczyński; wyk.:Edward Żentara, Daniel Olbrychski, Ludwik Pak, Wiktor Zborowski, Jan Jurewicz, Ludwik Benoit, Krzysztof Majchrzak, Franciszek Pieczka; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry - Piosenki; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Galeria - odc. 121; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Dolny Śląsk 10; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Zima w Wiklinowej Zatoce - odc. 7/7 - Odlotowy gość; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Powrót do Wiklinowej Zatoki - odc. 1/7 - Nareszcie wiosna; Bez ograniczeń wiekowych
01:45 Dobranocka za oceanem - Film pod strasznym tytułem - odc. 3; serial animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Na dobre i na złe - odc. 546 - Zagubieni; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:15 Kronika XI Światowych Zimowych Igrzysk Polonijnych Karkonosze 2014 (5); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:25 Barwy szczęścia - odc. 1026; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Polonia w Komie - USA - Sara (422); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
05:05 Siekierezada; dramat; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12

TVP Rozrywka Edytuj

05:45 Mój pierwszy raz

06:50 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza

07:25 Smaki czasu z Karolem Okrasą

07:55 Rozrywka non stop

08:20 Tylko jeden skecz

08:40 Tele Milenium

09:15 Podróże z żartem: Chiny

10:20 Dzieciaki górą - teleturniej

11:20 Kabaretowy Klub Dwójki

12:20 Kabaretożercy

13:15 Wideoteka dorosłego człowieka

14:10 Szansa na sukces

15:15 Kabaretowa Noc Listopadowa

16:20 Kabaretowa Noc Listopadowa

17:20 Kabaretowa Noc Listopadowa

18:15 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Azja

18:45 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza

19:15 Rozrywka non stop

19:40 Dzieciaki górą - teleturniej

20:35 Dzięki Bogu już weekend

21:50 Postaw na milion

22:40 Przebojowa noc

22:55 I kto to mówi?

23:35 Przebojowa noc

23:50 XIII Festiwal Kabaretowy w Koszalinie 2007

00:50 XIII Festiwal Kabaretowy w Koszalinie 2007

01:15 XIII Festiwal Kabaretowy w Koszalinie 2007

02:10 XIII Festiwal Kabaretowy w Koszalinie 2007

02:45 Konkurs o Bursztynowego Słowika - Sopot 1987

03:40 Zakończenie programu

TVP Info Edytuj

05:55 Poranek TVP Info

06:00 Serwis info

06:05 Poranek TVP Info

06:09 Pogoda

06:12 Serwis info flesz

06:18 Poranek TVP Info

06:30 Serwis info

06:33 Poranek TVP Info

06:38 Pogoda

06:42 Serwis info flesz

06:49 Poranek TVP Info

07:00 Serwis info

07:05 Poranek TVP Info

07:08 Pogoda

07:12 Serwis info flesz

07:18 Poranek TVP Info

07:30 Serwis info

07:36 Pogoda

07:40 Poranek TVP Info

07:43 Serwis info flesz

07:46 Gość poranka

07:58 Poranek TVP Info

08:08 Serwis sportowy

08:17 Pogoda

08:20 Poranek TVP Info

08:30 Serwis info

08:36 Pogoda

08:40 Poranek TVP Info

08:45 Gość poranka

09:00 Serwis info

09:10 Pogoda

09:15 Poranek TVP Info

09:30 Serwis info

09:36 Pogoda

09:40 Poranek TVP Info

09:45 Serwis sportowy

09:50 Poranek TVP Info

10:00 Serwis info

10:10 Pogoda

10:15 Poranek TVP Info

10:30 Serwis info

10:36 Pogoda

10:40 Serwis sportowy

10:45 Gość poranka

11:00 Serwis info

11:25 Pogoda

11:30 Serwis info

11:50 Serwis sportowy

11:55 Pogoda

12:00 Serwis info

12:20 Pogoda

12:25 Serwis sportowy

12:30 Serwis info

12:55 Pogoda

13:00 Serwis info

13:25 Pogoda

13:30 Serwis info weekend

13:55 Serwis sportowy

14:00 Serwis info

14:25 Pogoda

14:30 Serwis info

14:55 Serwis sportowy

15:00 Serwis info

15:20 Serwis sportowy

15:25 Pogoda

15:30 Serwis info weekend

15:50 Pogoda

15:55 INFOrmacje - program informacyjny

16:20 Serwis sportowy

16:25 Pogoda

16:30 Puls Polski - magazyn

16:58 INFOrozmowa - program publicystyczny

17:15 Twoje info - program informacyjny

17:55 Twoje info - Twój głos - program informacyjny

18:30 Puls Polski - magazyn

18:45 INFObiznes - magazyn ekonomiczny

18:55 INFOrmacje - program informacyjny

19:16 Serwis sportowy

19:27 Puls Polski - magazyn

19:57 Dziś wieczorem - program publicystyczny

20:12 Forum - program publicystyczny

20:44 Serwis info flesz

20:52 Pogoda

21:00 Serwis info

21:08 Pogoda

21:15 Kod dostępu - program publicystyczny

21:40 Studio LOTTO

21:50 Flesz - Panorama dnia - program informacyjny

21:55 Panorama dnia - program informacyjny

22:50 Pogoda

22:55 Z dnia na dzień - program informacyjny

23:50 Sportowy wieczór

00:10 Dziś wieczorem - program publicystyczny

00:25 Forum

00:57 Serwis info flesz

01:06 Serwis info

01:20 Panorama dnia - program informacyjny

02:09 Pogoda

02:20 Kod dostępu - program publicystyczny

02:45 Z dnia na dzień - program informacyjny

03:30 Sportowy wieczór

03:45 Forum

04:17 Serwis info flesz

04:23 Twoje info - program informacyjny

04:58 Twoje info - Twój głos - program informacyjny

05:28 Puls Polski - magazyn

4fun.TV Edytuj

06:00 Popbudzik

09:00 100% muzy na ferie

13:00 Cool weekend

14:00 Rób to!

15:00 Chcesz-masz

16:00 Best of

18:00 100% muzy na ferie

20:00 Party Shaker

03:00 Polskanocka

05:00 100% muzy

TV. Disco Edytuj

05:00 Poranek disco

10:00 Disco Polo Max Hity

12:00 Planeta disco

14:00 Planeta disco

15:00 Disco życzenia

17:00 Koncert życzeń

18:00 Disco Polo Max lista

19:00 Twoje disco polo

21:00 Gorące hity

23:00 Łapy w górę

02:00 Disco Polo Max Hity

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.