FANDOM


TVP 1 HD
05:25 Supah Ninjas - Misja Super Ninja, odc. 25 (.); serial kraj prod.USA (2011)
05:55 Kawa czy herbata? - Kawa czy herbata 6:02, 6:08, 6:32, 6:37, 7:02, 7:05, 7:32,7:37
Wiadomości 6:00, 6:30, 7:00, 7:30
Pogoda 6:05, 6:34, 7:03, 7:34
08:00 Wiadomości
08:05 Pogoda poranna
08:09 Polityka przy kawie
08:25 Przyjaciele z podwórka - Doręczycielka, odc. 44 (Fly Girl); serial animowany kraj prod.Kanada (2009)
08:50 TELEZAKUPY
09:30 Zwierzęta świata - Tajemniczy rosomak cz. 2 (Wolverine cz 2) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2007)
10:05 Wajrak na tropie - Na jagody roślinożerny drapieżnik -  txt. str. 777; cykl dokumentalny
10:30 Rok w ogrodzie
11:05 Plebania - odc. 1481; telenowela TVP
11:30 Moda na sukces - odc. 5841 (The Bold and the Beautiful ep. 5841); serial kraj prod.USA (2010)
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:35 Apetyt na EURO - pę; magazyn
12:50 Zwierzęta świata - Zabójcze meduzy cz. 1 (Killer Jellyfish) -  txt. str. 777; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
13:30 Jaka to melodia? - odc. 2667; teleturniej muzyczny
14:00 Klan - odc. 2452 -  txt. str. 777; telenowela TVP
14:30 Rezydencja - odc. 13 -  txt. str. 777; telenowela TVP
15:00 Wiadomości
15:10 Pogoda
15:25 Komisarz Alex - odc. 38 - Dlaczego Romeo zginął -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP
16:25 Moda na sukces - odc. 5842 (The Bold and the Beautiful ep. 5842); serial kraj prod.USA (2010)
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2668; teleturniej muzyczny
17:55 Klan - odc. 2453 -  txt. str. 777; telenowela TVP
18:30 Prawdziwe życie -  Małżonkowie /4/; telenowela dokumentalna TVP
19:10 Wieczorynka - Stacyjkowo - Wyprawa z Olgą, odc. 20 (Outward Bound Olwin); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008)
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:05 GOL T - Mobile Ekstraklasa
20:10 Pogoda
20:25 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny
21:20 Bibliotekarz 3: przeklęty kielich Judasza (Librarian 3: the Curse of the Judas Chalice) -  txt. str. 777; film przygodowy kraj prod.USA (2006)
23:05 Zemsta - odc. 18 (Revenge, ep. 18) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2012)
23:50 Prawdziwe życie - Małżonkowie /4/; telenowela dokumentalna TVP
00:30 Wezwanie; film TVP kraj prod.Polska (1996)
01:45 Notacje - Adolf Juzwenko. Za nic dają 10 lat; cykl dokumentalny
02:05 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny
02:45 Jedna Scena - Jezioro Bodeńskie; magazyn kulturalny
03:00 Zagadkowa Jedynka
04:00 Zakończenie dnia

TVP 2 HD
06:25 Złotopolscy - odc. 119 - Rozterki
07:05 M jak miłość - odc. 214; serial TVP
08:00 Pytanie na śniadanie - Pytanie na śniadanie: 9:00, 9:40, 10:10
Panorama: 8:50
Pogoda: 9.30, 10:05
10:35 Barwy szczęścia - odc. 951 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
11:15 Na dobre i na złe - odc. 57 - Żołnierska decyzja
12:05 Unia Utrechcka; reportaż
12:30 WOK - Wszystko o Kulturze (77); magazyn
12:50 Kultura, głupcze (72); magazyn kulturalno-społeczny
13:35 Świat bez tajemnic - W pieluchach na planie (My supermodel baby); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2010)
14:40 Ja to mam szczęście! - odc. 23 -  txt. str. 777; serial TVP
15:10 Rodzinka.pl - odc. 58 "Pstrykasz więc jesteś" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
15:45 Panorama Kraj
16:00 Pogoda
16:10 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 995 -  JM; serial TVP
17:00 Mariolka Prawdę ci powie (1); widowisko rozrywkowe
18:00 Panorama
18:35 Sport Telegram
18:40 Pogoda
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 18/75; teleturniej
19:30 Ja to mam szczęście! - odc. 9 -  txt. str. 777; serial TVP
19:55 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 34
20:05 Barwy szczęścia - odc. 952 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
20:40 M jak miłość - odc. 996; serial TVP
21:35 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 731
21:45 Magazyn Ekspresu Reporterów
22:50 Świat bez fikcji - Uwikłani; film dokumentalny
23:55 Ślubnie, nieślubnie, inaczej - odc. 5/6 (Married Single Other); serial kraj prod.Wielka Brytania (2010)
00:55 Ziemia obiecana - odc. 2/4 -  txt. str. 777; serial TVP
02:00 Magazyn Ekspresu Reporterów
03:05 Ślubnie, nieślubnie, inaczej - odc. 5/6 (Married Single Other); serial kraj prod.Wielka Brytania (2010)
03:50 Zakończenie dnia

TVP Info Kraków
05:55 Poranek TVP Info

06:00 Serwis info

06:11 Pogoda

06:15 Poranek TVP Info

06:30 Serwis info

06:41 Pogoda

06:45 Poranek TVP Info

07:00 Serwis info

07:10 Pogoda

07:13 Poranek TVP Info

07:30 Serwis info

07:41 Pogoda

07:45 Poranek TVP Info

08:00 Serwis info

08:03 Gość poranka

08:16 Pogoda

08:20 Poranek TVP Info

08:30 Serwis info

08:40 Pogoda

08:43 Poranek TVP Info

09:00 Serwis info

09:06 Pogoda

09:10 Gość poranka

09:20 Poranek TVP Info

09:30 Serwis info

09:40 Pogoda

09:45 Serwis sportowy

09:50 Poranek TVP Info

10:00 Serwis info

10:10 Biznes - otwarcie dnia

10:19 Pogoda

10:21 Poranek TVP Info

10:30 Serwis info

10:41 Pogoda

10:45 Gość poranka

10:55 Serwis sportowy

11:00 Serwis info

11:20 Serwis sportowy

11:25 Pogoda

11:30 Serwis info

11:50 Pogoda

11:55 Serwis sportowy

12:00 Serwis info

12:20 Biznes

12:27 Pogoda

12:30 Serwis info

12:50 Pogoda

12:55 Serwis sportowy

13:00 Serwis info

13:25 Pogoda

13:30 Serwis info

13:50 Pogoda

13:55 Serwis sportowy

14:00 Serwis info

14:10 Raport z Polski

14:24 Pogoda

14:30 Serwis info

14:50 Pogoda

14:55 Serwis sportowy

15:00 Serwis info

15:11 Pogoda

15:15 Rozmowa dnia

15:30 Serwis info

15:50 Pogoda

15:55 Serwis sportowy

16:00 Raport z Polski

16:25 Pogoda

16:30 Serwis info

16:51 Biznes

17:00 Kronika - zapowiedź

17:03 Na rynku pracy: Rozwiń skrzydła przedsiębiorczości

17:13 Kontrapunkt: Elementy wiary: Dorota Lech

17:23 Kontrapunkt: Ihrowica - zabili nas w Wigilię

18:01 Magazyn Akademicki: UR - magazyn

18:07 Magazyn Akademicki: UJ - magazyn

18:14 kraków.pl - krakowski informator miejski - magazyn

18:30 Kronika

18:52 Pogoda

18:54 Tematy dnia

19:04 Pogoda

19:07 Nowa Atma

19:55 Krakowskie impresje Stanisława Markowskiego: Więcej ruchu

20:00 Minęła dwudziesta

20:45 Infoexpress

21:00 Serwis info

21:14 Pogoda

21:20 Telekurier

21:40 Studio LOTTO

21:50 Pogoda

21:55 Pogoda

22:00 Kronika

22:10 Pogoda

22:12 Kuryer Myślenicki - magazyn

22:30 Info Dziennik

23:08 Pogoda

23:16 Sportowy wieczór

23:33 Powrót do Łodzi - film dokumentalny (Polska,Niemcy,2009)

00:37 Minęła dwudziesta

01:20 Infoexpress

01:28 Pogoda

01:35 Telekurier

02:00 Info Dziennik

02:38 Pogoda

02:43 Sportowy wieczór

02:53 Infoexpress

03:03 Listy gończe: Napad na bank: Noc na Jasnej (39)

03:30 Prawdę mówiąc: Kazimierz Piotr Zaleski (79)

04:00 Powrót do Łodzi - film dokumentalny (Polska,Niemcy,2009)

04:54 Tu kobiety (22) - magazyn

05:10 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii

05:35 Raport z Polski

TV Polonia
06:05 Tygodnik Kulturalny; Dla małoletnich od lat 12
06:55 Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:25 Dom na głowie - odc. 2 - Urodzeni w niedzielę; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie - Pytanie na śniadanie: 9:00, 9:40, 10:10
Panorama: 8:50
Pogoda: 9.30, 10:05; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:35 OPOLE! Kocham Cię! - /11/; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Polonia w Komie - Indie - Asia (243); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Wszystko przed nami - odc. 88 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Barwy szczęścia - odc. 828 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Kariera Nikodema Dyzmy - odc. 2/7 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Wielki Test o Europie; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Złotopolscy - odc. 696* Powroty; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Gwiazdy na 60 lat TVP - przeżyjmy to jeszcze raz... /4/; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12; Odcinek 4 - skrót opolskiego Kabaretonu z 2006 - skecze Kabaretu Moralnego Niepokoju i Kabaretu Pod Wyrwigroszem.
16:55 Wszystko przed nami - odc. 88 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Indie - Asia (243); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:55 Polska poza Polską - W tej pięknej naszej Ameryce; cykl dokumentalny; reż.:Bożena Garus-Hockuba; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:55 Informacje kulturalne; informator kulturalny; STEREO, 16:9
19:15 Barwy szczęścia - odc. 828 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:45 Dobranocka - Lis Leon - Dawno temu; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:45 Ojciec Mateusz - odc. 61 - Krowy tłuste, krowy chude -  txt. str. 777; serial kryminalny TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - Londyn - Tomek (244); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Hala odlotów - Między hagiografią a paszkwilem - rzecz o współczesnej biografii (odc. 35); talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Sztuka życia - odc. 55, Łukasz Rybarski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Wszystko przed nami - odc. 88 -  txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dom na głowie - odc. 2 - Urodzeni w niedzielę; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Lis Leon - Dawno temu; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:40 Ojciec Mateusz - odc. 61 - Krowy tłuste, krowy chude; serial kryminalny TVP; DOLBY SURROUND, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - Londyn - Tomek (244); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 828; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Flesz historii - odc. 132; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:50 Notacje - Alina Janowska. Tato; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych

Polsat HD
05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Nowy Dzień z Polsat News

08:00 Rodzina zastępcza plus: Smak lobbingu (328)

09:00 Świat według Bundych (16)

09:30 Świat według Kiepskich: Drapieżnik (231)

10:00 Trudne sprawy (59)

11:00 Dlaczego ja? (233)

12:00 Ludzie Chudego (9)

13:00 Dom nie do poznania 2 (30)

14:00 Pierwsza miłość (1717)

14:45 Trudne sprawy (331)

15:50 Wydarzenia

16:10 Prognoza pogody

16:15 Interwencja

16:30 Malanowski i partnerzy (186)

17:00 Dlaczego ja? (363)

18:00 Pierwsza miłość (1718)

18:50 Wydarzenia

19:20 Sport

19:25 Prognoza pogody

19:30 Świat według Kiepskich: Afera kryminalna (205)

20:00 Megahit: W stronę słońca - thriller (USA,2005)

22:00 Ekipa na swoim (5)

23:00 Orient Express, czyli śmierć, oszustwo i przeznaczenie - film sensacyjny (Kanada,2001)

01:00 8. Sopocka Noc Kabaretowa (19)

01:30 Zagadkowa noc

03:15 Tajemnice losu

TVN HD
04:55 Uwaga!

05:15 Rozmowy w toku: Dlaczego ludzie brzydzą się moją pracą?

06:10 Mango

07:15 Na Wspólnej (1768)

07:50 Doradca smaku (60) - magazyn kulinarny

08:00 Dzień dobry TVN

11:10 Ukryta prawda (199)

12:10 Kocham. Enter: Wspólnicy (29/44)

13:10 Szpital (73)

14:10 W-11 - Wydział Śledczy: Mama tata (1047)

14:50 Sąd rodzinny (117)

15:50 Rozmowy w toku: Nie będę mamą, bo brzydzę się dzieci!

16:55 Szpital (74)

17:55 Ukryta prawda (200)

19:00 Fakty

19:30 Sport

19:40 Pogoda

19:50 Uwaga!

20:05 Na Wspólnej (1769)

20:45 W-11 - Wydział Śledczy: Kalina (1048)

21:30 Surowi rodzice (12) - reality show

22:30 Kuba Wojewódzki (27) - talk show

23:30 Superwizjer

00:05 Ugotowani (2)

01:05 Uwaga!

01:20 Arkana magii (935)

02:40 Rozmowy w toku: Nie będę mamą, bo brzydzę się dzieci!

03:35 Zakończenie programu

TVN 7 HD
04:45 Pascal: po prostu gotuj: Żabie udka (14/15)

05:20 We dwoje (2) - program rozrywkowy

06:40 Męski typ 2: Zbigniew Boniek (6/9)

07:10 Sąd rodzinny: Miłosna pułapka (38)

08:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Samotnie, we dwoje (335)

09:10 Detektywi: Fotoamator (52)

09:40 Detektywi: Narzeczona z przeszłością (53)

10:15 Ostry dyżur 4 (92)

11:15 Mango

12:50 Sąd rodzinny: Dopóki będę żyć (39)

13:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Miejsce zbrodni - kościół (336)

14:50 Dr House 5 (8/24)

15:50 Detektywi: Uśmiech losu (54)

16:25 Detektywi: Adam (55)

17:00 Ostry dyżur 4 (93)

18:00 39 i pół: Walentynki (7/13)

19:00 Dr House 5 (9/24)

20:00 Sensacyjny wtorek: Projekt Monster - film katastroficzny (USA,2008)

21:50 Nie z tego świata 4 (13/22)

22:45 Wieczór strachu: Nieodebrane połączenie - horror (Japonia,USA,Niemcy,2008)

00:35 Arkana magii

02:40 Druga strona medalu 4: Tomasz Gollob (3/8)

03:10 Druga strona medalu 4: Caroline Woźniacki (4/8)

03:40 Druga strona medalu 4: Henryk Blida (5/8)

04:10 W roli głównej: Michał Wiśniewski (7/17)

04:40 Zakończenie programu

TVP Kultura
08:00 Informacje kulturalne

08:25 Krakowski Festiwal Filmowy w TVP Kultura: Uwolnić motyla - film dokumentalny (Polska,2012)

09:25 Urząd - film obyczajowy (Polska,1969)

11:05 Na wyrywki z rozrywki: 25 minut z Tamarą Miansarową - recital (Polska,1963)

11:35 Na wyrywki z rozrywki: Pianino całowane. Piosenki Paula Delmeta - widowisko

12:35 Niestety - film animowany (Polska,2004)

12:55 Informacje kulturalne

13:25 Koncerty w radiowej Czwórce: Apteka - koncert

14:20 Urząd - film obyczajowy (Polska,1969)

16:00 Tygodnik kulturalny

16:45 Witkacego wywoływanie duchów - film animowany (Polska,1989)

17:00 Krakowski Festiwal Filmowy w TVP Kultura: Uwolnić motyla - film dokumentalny (Polska,2012)

18:10 Próba ognia - film obyczajowy (Polska,1976)

19:30 Widzi Misie: Bajkonurrr, czyli w świecie książek dla dzieci: Liliana Bardijewska - "Moje - nie moje" - magazyn kulturalny

19:40 Widzi Misie: Miś Uszatek: Kto potrafi?

20:00 Informacje kulturalne ekstra: Lusławice 

20:20 Pachnidło: Historia mordercy - dramat kostiumowy (Niemcy,Francja,Hiszpania,USA,2006)

22:55 Zabierz mnie stąd - film dokumentalny (Polska,2008)

22:32 Videogalerie: Grzegorz Drozd (80) - magazyn kulturalny

23:45 Filmy Piera Paola Pasoliniego: Włóczykij - film obyczajowy (Włochy,1961)

02:00 Kino nocne: Altiplano - dramat obyczajowy (Belgia,Niemcy,Holandia,2009)

03:50 Zakończenie programu

TV 4
05:10 Tester - magazyn poradnikowy

05:30 Triumf miłości (140)

06:25 4music - magazyn muzyczny

07:30 Gliniarz i prokurator (88)

08:30 Komisarz Rex (15)

09:30 Otchłań namiętności (149)

10:30 Otchłań namiętności (150)

11:30 I Like It - magazyn muzyczny

12:30 Mindfreak - iluzjonista Criss Angel (24)

13:00 Telesprzedaż

13:20 Dziewczyny z fortuną

15:00 Komisarz Rex (1)

16:00 Gliniarz i prokurator (89)

17:00 Otchłań namiętności (151)

18:00 Otchłań namiętności (152)

19:00 Galileo (298) - program popularnonaukowy

20:00 Galileo: Rycerze, wiedźmy i święte: Wiedźmy i święte (2-ost.)

21:00 Śmierć na talerzu 2 - serial dokumentalny

22:00 Kameleon: Wyspa przeklęta - film sensacyjny (USA,2001)

23:55 SOS dla Tokio - film SF (Japonia,2003)

01:55 Gość "Wydarzeń"

02:15 To był dzień

03:10 4music - magazyn muzyczny

04:00 I Like It - program muzyczny

04:45 Zakończenie programu

Eurosport HD
08:30 Tenis ziemny: Turniej French Open w Paryżu - 2. dzień

09:15 Magazyn wyścigów konnych - magazyn sportowy

09:30 Tenis ziemny: Turniej French Open w Paryżu - mecz dnia 

10:30 Gem, set i Mats - magazyn tenisowy 

11:00 Tenis ziemny: Turniej French Open w Paryżu - 3. dzień 

13:00 Tenis ziemny: Turniej French Open w Paryżu - 3. dzień

16:00 Tenis ziemny: Turniej French Open w Paryżu - 3. dzień

19:00 Tenis ziemny: Turniej French Open w Paryżu

21:00 Gem, set i Mats - magazyn tenisowy

21:30 Boks: Gala w Nowym Jorku - waga ciężka: Steve Cunningham - Tyson Fury

23:00 Wyścigi samochodowe: World Series by Renault - wyścig w Monako

23:30 Tenis ziemny: Turniej French Open w Paryżu - mecz dnia

01:00 Gem, set i Mats - magazyn tenisowy

01:30 Zakończenie programu

TV Puls
06:00 Dyżur (10) - serial dokumentalny

06:30 No problem! (5) - program lifestylowy

07:00 Tom i Jerry (103)

07:05 Tom i Jerry (104)

07:15 Tom i Jerry (105)

07:30 Tom i Jerry (106)

07:30 Timon i Pumba (54)

07:55 Xena: wojownicza księżniczka (20)

08:50 13 posterunek (9)

09:25 13 posterunek (10)

10:00 Błękitny patrol (63)

11:00 Nash Bridges 3 (40)

12:00 Sekrety i kłamstwa (54) - reality show (Chorwacja,Serbia)

13:00 Pogromcy szczurów (4) - reality show (USA)

14:00 Steve Irwin - łowca krokodyli (6) - serial przyrodniczy

15:00 Sekundy grozy (49) - serial dokumentalny (USA)

15:35 13 posterunek (11)

16:20 13 posterunek (12)

16:50 Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty? (19) - teleturniej

18:00 Xena: wojownicza księżniczka (21)

19:00 Pingwiny z Madagaskaru (4)

19:30 Pingwiny z Madagaskaru (5)

20:00 Układ stulecia - komedia (USA,1983)

22:20 Wasabi - film sensacyjny (Francja,Japonia,2001)

00:05 Króliczki Playboya - reality show

00:40 Króliczki Playboya - reality show

01:10 Króliczki Playboya - reality show

01:50 Zobacz to!

Puls 2
06:00 Błękitny patrol 3 (63)

06:55 Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty? (16) - teleturniej

07:55 Pippi (9)

08:30 Bajki animowane dla dzieci (45)

09:00 Łowcy smoków (10)

09:30 Wielka podróż Bolka i Lolka (15)

09:40 Wielka podróż Bolka i Lolka (1)

09:55 Pan Andersen opowiada (18)

10:30 Pszczółka Maja (9)

11:00 Przygody Bolka i Lolka (38)

11:05 Przygody Bolka i Lolka (39)

11:25 Reksio (13)

11:35 Reksio (14)

11:50 Superauta (1)

12:20 Pippi (10)

12:55 Bajki animowane dla dzieci (45)

13:25 Łowcy smoków (11)

14:00 Wielka podróż Bolka i Lolka (15)

14:10 Wielka podróż Bolka i Lolka (1)

14:25 Pan Andersen opowiada (18)

15:00 Pszczółka Maja (10)

15:30 Przygody Bolka i Lolka (38)

15:40 Przygody Bolka i Lolka (39)

16:00 Reksio (13)

16:10 Reksio (14)

16:25 Superauta (1)

17:00 Królowa miecza (17)

18:00 Świat zwierząt 3 (11) - serial przyrodniczy

18:30 Pogromcy szczurów (4) - reality show (USA)

19:30 Nalot na restaurację 2 (9) - serial dokumentalny

20:30 Nash Bridges 3 (40)

21:30 13 posterunek (9)

22:05 13 posterunek (10)

22:50 Goło i wesoło (21) - program rozrywkowy

23:20 Piękni i ambitni (50) - serial erotyczny

00:20 JRG w akcji (4) - serial dokumentalny

01:00 Dyżur (4) - serial dokumentalny

01:30 Zakończenie programu

ATM Rozrywka
05:15 Wstawaj! Gramy!

06:00 Wstawaj! Gramy!

06:45 Wstawaj! Gramy!

07:30 Smocze wzgórze 2: Magiczna kostka - film animowany (Hiszpania,2006)

09:00 Ewa gotuje (106)

09:30 Synowie: 50-tka pana Romana (1)

10:00 Daleko od noszy 2: Gdy zachoruje Ordynator (23)

10:30 Pierwsza miłość (1716)

11:00 Rodzina zastępcza plus: Zbawienna siła przesądów (291)

12:00 Tango z aniołem: Wołanie stamtąd (32)

12:45 Pierwsza miłość (933)

13:30 Ewa gotuje (106)

14:00 Linia życia (71)

14:30 Synowie: 50-tka pana Romana (1)

15:00 Daleko od noszy 2: Gdy zachoruje Ordynator (23)

15:30 Graczykowie czyli Buła i Spóła: Gwiazda (75)

16:00 Świat według Kiepskich: Rzeczy, o których się fizjologom nie śniło (342)

16:30 Pierwsza miłość (1717)

17:05 Awantura o kasę - teleturniej

18:00 Gra w ciemno - teleturniej

19:00 Rodzina zastępcza plus: Właściwa żona (292)

20:00 Nieprawdopodobne, a jednak (5)

20:30 Linia życia (72)

21:00 Fala zbrodni: Każda decyzja to śmierć (81)

22:00 Rodzina zastępcza plus: Zbawienna siła przesądów (291)

23:00 Świat według Kiepskich: Wezyr (275)

23:30 Świat według Kiepskich: Rzeczy, o których się fizjologom nie śniło (342)

00:00 Synowie: 50-tka pana Romana (1)

00:30 Daleko od noszy 2: Gdy zachoruje Ordynator (23)

01:00 Awantura o kasę - teleturniej

02:00 Gra w ciemno - teleturniej

03:00 Zakończenie programu

Cinemax HD
06:00 Muzyka jest wieczna - dramat obyczajowy (USA,2011)

07:45 Za rok o tej samej porze - komedia romantyczna (USA,1978)

09:40 W książce i na ekranie - magazyn filmowy (Kanada,2009)

10:05 Tajemnica klasztoru Marii Magdaleny - dramat psychologiczny (USA,1985)

11:45 Piękno osła - komedia (Włochy,2010)

13:35 Za drzwiami Actors Studio: Ricky Gervais

14:25 Stary Gringo - western (USA,1989)

16:25 Za rok o tej samej porze - komedia romantyczna (USA,1978)

18:20 Sztuki wyzwolone - komediodramat (USA,2012)

20:00 Charlie St. Cloud - melodramat (USA,Kanada,2010)

21:40 Stróż prawa (5)

22:25 Green Zone - dramat wojenny (Francja,USA,Hiszpania,Wielka Brytania,2010)

00:20 W łóżku - dramat obyczajowy (Chile,Niemcy,2005)

01:50 Porwanie Heinekena - film kryminalny (Holandia,2011)

03:50 Najlepsi reżyserzy: Ridley Scott

04:20 Pierwszoklasista - dramat biograficzny (Wielka Brytania,USA,2010)

Cinemax 2 HD
06:00 Kręglogłowi - komedia (USA,1996)

07:50 W książce i na ekranie - magazyn filmowy (Kanada,2009)

08:15 Tanie latanie - komedia (Francja,2011)

09:45 Czarne lustro 2: Zaraz wracam - dramat SF (Wielka Brytania,2013)

10:40 U kresu dnia - dramat psychologiczny (USA,1962)

13:30 Jak ukraść Księżyc - film animowany (USA,2010)

15:05 Muzyka jest wieczna - dramat obyczajowy (USA,1996)

16:50 Tanie latanie - komedia (Francja,2011)

18:20 Tajemnica klasztoru Marii Magdaleny - dramat psychologiczny (USA,1985)

20:00 Premiera: Piękno osła - komedia (Włochy,2010)

21:50 Dobra partia - komedia romantyczna (USA,2012)

23:25 Ścigana: Kismet (4)

00:25 Triszna. Pragnienie miłości - melodramat (Wielka Brytania,2011)

02:15 Underworld: Przebudzenie - horror SF (USA,2012)

03:45 Klatka - thriller (Szwecja,2010)

05:05 Czarne lustro 2: Zaraz wracam - dramat SF (Wielka Brytania,2013)

HBO HD
06:00 Młodzi swaci - film familijny (USA,2011)

07:45 Stalowe magnolie - dramat obyczajowy (USA,2012)

09:15 Gorejący krzew (1/3) - film obyczajowy (Czechy,2013)

10:45 Dwaj zgryźliwi tetrycy - komedia (USA,1993)

12:30 Figurantka 2 (5)

13:05 Przygody Tomka Sawyera - film przygodowy (Niemcy,2011)

14:55 Moneyball - dramat biograficzny (USA,2011)

17:05 Zaczarowana - komedia fantasy (USA,2007)

18:50 Gorejący krzew (2/3) - film obyczajowy (Czechy,2013)

20:10 Strasznie głośno, niesamowicie blisko - dramat obyczajowy (USA,2011)

22:20 Bucky Larson: Urodzony gwiazdor - komedia (USA,2011)

23:55 Niełatwa decyzja - dramat obyczajowy (USA,2012)

01:20 Niebieskooka zabójczyni - dramat kryminalny (USA,2012)

02:50 Święta woda - komedia (Wielka Brytania,2009)

04:20 Ptaszki - dramat obyczajowy (USA,2011)

HBO 2 HD
06:00 Piraci! - film animowany (Wielka Brytania,USA,2012)

07:25 Obywatele XXL (2)

08:40 Obława - dramat wojenny (Francja,Niemcy,Węgry,2010)

10:40 Zarafa - film animowany (Francja,Belgia,2012)

12:00 Dom nad jeziorem - melodramat (USA,Australia,2006)

13:40 Muppety - komedia muzyczna (USA,2011)

15:20 Filmy i gwiazdy - magazyn filmowy

15:45 Opętanie - melodramat (USA,Wielka Brytania,2002)

17:25 Mama futbolistka - film familijny (USA,2008)

18:55 Sherlock Holmes: Gra cieni - film kryminalny (USA,2011)

21:05 Dorastająca nadzieja 3 (17)

21:30 Californication 6 (9)

22:00 Rodzina Borgiów 3 (1)

23:00 Wściekła pięść: Powrót Chen Zenga - film sensacyjny (Hongkong,Chiny,2010)

00:45 Miasto gangów - dramat kryminalny (USA,2004)

02:35 Bez smyczy - komedia (USA,2011)

04:20 Anioł stróż - komedia sensacyjna (USA,2005)

TVN Style HD
05:50 Wiem, co jem 4: Frytki (4/15)

06:20 Wiem, co jem 4: Napoje energetyczne (8/15)

06:50 Usterka 2: Bioenergoterapeuci (12/18)

07:20 Usterka 2: Hydraulika H2O (13/18)

07:50 Maja w ogrodzie (34/52) - magazyn ogrodniczy

08:15 Akademia ogrodnika (34/44) - magazyn ogrodniczy

08:20 Psi trener 2 (11/13) - serial dokumentalny (Kanada)

08:50 Akademia szefów kuchni (6/9) - magazyn kulinarny

09:50 Kuchnia Nigelli (12/13) - magazyn kulinarny

10:30 Kuchenne rewolucje 3: Restauracja Colloseum (2/12)

11:30 Ugotowani (12/15)

12:30 Klinika urody 2 (12/15)

13:00 Usterka 2: Tapety (2/18)

13:30 Szokująca medycyna - film dokumentalny (Wielka Brytania,2011)

14:40 Taniec - marzenie mojej mamy (13) - serial dokumentalny

15:35 Kuchenne rewolucje 2: Zamkowa (9/14)

16:35 Sekrety chirurgii (13-ost.) - reality show

17:35 Ugotowani (13/15)

18:35 Szczypta smaku (8-ost.)

19:05 Magiel towarzyski 14 (13-ost.) - program rozrywkowy

19:50 Miasto kobiet: Sekstrenerzy/Kobiety, które pakują (15)

20:50 Klinika urody 2 (12/15)

21:20 Niezwykłe porody (2/3) - serial dokumentalny

21:55 Kossakowski. Szósty zmysł: Hipnoza (4/12)

22:25 33 największe kłamstwa (5) - program rozrywkowy

22:55 Brutalne kulisy agencji modelek (4/7) - reality show

23:25 Sekrety chirurgii (13-ost.) - reality show

00:25 Afera przed odlotem (13-ost.) - reality show (USA)

00:55 Akademia szefów kuchni (6/9) - magazyn kulinarny

01:55 Weterynarz przyszłości (4/6) - serial dokumentalny (Wielka Brytania,2010)

02:25 W roli głównej: Martyna Wojciechowska (6/8)

02:50 W roli głównej: Krzysztof Ibisz (7/8)

03:15 W roli głównej: Katarzyna Grochola (8-ost.)

03:40 W roli głównej: Monika Richardson (1/8)

04:05 Wiem, co jem 2: Nowalijki (9/15)

04:30 Wiem, co jem 2: Mięso mielone (10/15)

04:55 Zakończenie programu

TVN Turbo HD
06:00 Agromachina (6/10) - magazyn motoryzacyjny

06:30 Na osi - magazyn motoryzacyjny

07:10 Walki z wiatrakami (2/4) - serial dokumentalny (USA,2012)

07:40 Wariaci na kółkach 2 (12/13) - program rozrywkowy (USA,2012)

08:15 Uwaga! Pirat! 10 (12/13) - magazyn

09:05 Wypadek - przypadek 10 (12-ost.) - magazyn

09:40 Polak potrafi 11 (11/12) - program rozrywkowy

10:10 Legendy PRL 12 (12/13) - magazyn motoryzacyjny

10:40 Automaniak 10 (10/11) - magazyn motoryzacyjny

11:30 Zakup kontrolowany 15 (12-ost.) - magazyn motoryzacyjny

12:40 Gadżet 10 (8/12) - magazyn popularnonaukowy

13:10 Moto-On - magazyn motoryzacyjny

13:45 Usterka (16/18) - serial fabularno-dokumentalny

14:20 Królowie driftu 3 (3/14) - magazyn motoryzacyjny

14:35 Turbo kamera 12 (12-ost.) - magazyn

15:10 Na osi - magazyn motoryzacyjny

15:40 Samochód marzeń - kup i zrób 3 (13/14) - magazyn motoryzacyjny

16:25 Usterka 3 (12/16) - serial fabularno-dokumentalny

17:00 Usterka 3 (13/16) - serial fabularno-dokumentalny

17:30 Jak to jest złowione? 2 (5/11) - magazyn wędkarski

18:00 Raport Turbo

18:20 Pogoda dla kierowców

18:30 Wędkarskie wyzwania Matta Hayesa (2/6) - serial dokumentalny

19:25 Raport Turbo

19:45 Pogoda dla kierowców

19:55 W drodze na sam szczyt - film dokumentalny

21:00 Polak potrafi 11 (11/12) - program rozrywkowy

21:35 Zakup kontrolowany 15 (12-ost.) - magazyn motoryzacyjny

22:45 Uwaga! Pirat! 10 (13-ost.) - magazyn

23:35 Na osi - magazyn motoryzacyjny

00:05 Moto-On - magazyn motoryzacyjny

00:40 Telezakupy erotyczne

01:50 Telezakupy erotyczne

02:10 Turbo kamera 12 (12-ost.) - magazyn

02:40 Usterka 3 (13/16) - serial fabularno-dokumentalny

03:10 Samochód marzeń - kup i zrób 3 (13/14) - magazyn motoryzacyjny

03:55 MMAster 2 (3/11) - program rozrywkowy

04:25 Strażacy (8/10) - serial dokumentalny (Polska,2013)

04:55 Pojechany łikend 6 (3/10) - program rozrywkowy

05:20 Zakończenie programu

Polsat 2
05:55 Nowy Dzień z Polsat News

07:40 Awantura o kasę - teleturniej

08:35 Gra w ciemno - teleturniej

09:30 Rodzina zastępcza plus: Podagra (266)

10:30 Daleko od noszy - szpital futpolowy: Jak uchronić żonę od piłkarza? (40)

11:00 Rodzina zastępcza: Radosne urodziny (61)

11:30 Synowie, czyli po moim trupie!: Fatalny wyrok (16)

12:00 Graczykowie: W szponach nałogu (8)

12:30 Rodzina zastępcza: Zew bociana (62)

13:00 Daleko od noszy - szpital futpolowy: Bliźniak z Brazylii (41)

13:30 Świat według Kiepskich: Egzekucja (59)

14:00 Rodzina zastępcza plus: Męskie decyzje (267)

15:00 Graczykowie: Henrietta (7)

15:30 Rodzina zastępcza: Ciemna strona Ojca (93)

16:00 Szpital na perypetiach: Ranne UFO (5)

16:30 Mamuśki: Podróż poślubna (9)

17:00 Rodzina zastępcza plus: Kindersztuba (236)

18:00 Malanowski i partnerzy: Polowanie na detektywa (499)

18:30 Malanowski i partnerzy: Z braku dowodów (500)

19:00 Dlaczego ja? (212)

20:00 Wydarzenia

20:35 Interwencja

21:00 Trudne sprawy (211)

22:00 Rodzina zastępcza plus: Męskie decyzje (267)

23:00 Świat według Kiepskich: Sonata jesienna (291)

23:30 Rodzina zastępcza: Stryj Leon (135)

00:00 Daleko od noszy: Miliard dolarów (41)

00:30 Dlaczego ja? (212)

01:30 Trudne sprawy (211)

02:30 Wydarzenia

03:10 Interwencja

03:25 Pierwsza miłość (1717)

04:00 Świat według Kiepskich: Egzekucja (59)

04:30 Gwiazdy na dywaniku - program rozrywkowy

05:00 Sexy mama (42) - magazyn poradnikowy

05:30 1000 rzeczy, które mężczyzna powinien zrobić w życiu (12) - program rozrywkowy

TVN 24 HD
05:55 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

06:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

06:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

06:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

06:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

07:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

07:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

07:25 Traffic

07:30 Jeden na jeden - poranny wywiad TVN 24

07:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

07:55 Traffic

08:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

08:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

08:25 Traffic

08:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

08:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

09:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

09:15 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

09:30 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

09:45 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

10:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

10:15 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

10:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

10:45 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

11:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

11:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

12:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

12:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

13:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

13:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

14:00 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

14:30 Serwis informacyjny, Serwis sportowy, Serwis ekonomiczny, Prognoza pogody

15:00 15 na żywo

16:00 Fakty po południu

17:30 Teleserwis, Prognoza pogody

18:00 Tak jest

19:00 Serwis informacyjny, Prognoza pogody

19:26 Fakty po Faktach

20:00 Kropka nad i

20:30 Czarno na białym

21:00 Teleserwis, Prognoza pogody

21:30 Polska i świat

22:00 Szkło kontaktowe

23:00 Dzień po dniu

00:00 Fakty po Faktach

00:40 Kropka nad i

01:05 Czarno na białym

01:30 Szkło kontaktowe

02:20 Maja w ogrodzie

02:45 Ciąg dalszy nastąpił

03:35 Inny punkt widzenia

04:15 Polska i świat

04:35 Maja w ogrodzie

05:00 Fakty po Faktach

05:35 Kropka nad i

TVS
06:50 Świat w pigułce - serial popularnonaukowy

07:10 Wyprawy Jeffa Corwina - serial przyrodniczy

08:05 Świat na talerzu Andrew Zimmerna

09:00 Cafe Silesia

11:30 Propozycje do "Listy śląskich szlagierów"

11:55 Cafe Silesia

12:15 Telezakupy

14:15 Świat w pigułce - serial popularnonaukowy

14:35 Dziwne i niebezpieczne - serial dokumentalny

15:05 Niewyjaśnione historie

16:00 Silesia informacje - flesz

16:05 Tajemnice czarnych skrzynek

17:00 Na straży prawa

17:30 Informator miejski

17:45 Silesia Informacje

18:05 Bajkowa TVS

20:00 Silesia Informacje

20:25 Na oczach świadków

21:00 Niewyjaśnione historie

21:55 Archeolog detektyw

22:50 Na straży prawa

23:20 Powietrzna policja

00:00 Program ezoteryczny - magazyn

02:00 Świat w pigułce - serial popularnonaukowy

TVP Rozrywka
06:25 Duże dzieci: Bogusław Kaczyński i Jerzy Bralczyk - talk show

07:20 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza

07:50 Wojciech Cejrowski - boso przez świat

08:25 Golec uOrkiestra na bis - wszystkim na uciechę

09:50 Rozrywka Retro: Z archiwum kabaretu Tey, czyli RetroTEYada (11)

10:40 Rozrywka Retro: Z archiwum kabaretu Tey, czyli RetroTEYada (12)

12:10 Duże dzieci - talk show

13:05 Tylko jeden skecz

13:20 Kabaretowy Klub Dwójki

14:25 Szansa na sukces

15:25 "Trzymaj się swoich chmur" - piosenki Seweryna Krajewskiego

16:30 Gabinet - Kayah

17:15 Kocham to, co lubię - talk show

17:55 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza

18:25 Wojciech Cejrowski - boso przez świat

19:00 Rozrywka Retro: Kabaret "Potem" przedstawia

20:15 Duże dzieci: Doda oraz Maciej Damięcki, Matylda Damięcka i Mateusz Damięcki - talk show

21:05 Kabaretowy Klub Dwójki

22:05 Kabaretowy Klub Dwójki

23:10 Dzięki Bogu już weekend

00:10 Wojciech Cejrowski - boso przez świat

00:40 "Trzymaj się swoich chmur" - piosenki Seweryna Krajewskiego

01:40 Gabinet. Elektryczne Gitary. Koncert Kuby Sienkiewicza

02:30 Zakończenie programu

TVP Seriale
06:25 Zakład o miłość - czyli jak znaleźć chłopaka w 258 dni (25)

07:20 Święta wojna: Twarz roku (260)

07:50 Święta wojna: Krawaciorz przodowy (261)

08:20 Sąsiedzi: Za zdrowie księżniczki (19)

08:50 Hrabina Cosel: Kamaryla (1/3)

09:55 Na dobre i na złe: Podziemna apteka (163)

10:55 Dom nad rozlewiskiem (11)

11:55 Ojciec Mateusz 6: Zaginiony (82)

12:50 Ojciec Mateusz 6: Zastępstwo (83)

13:50 M jak miłość (637)

14:50 Hrabina Cosel: Władza (2/3)

15:50 Święta wojna: Bercia Dworniok (262)

16:20 Święta wojna: Propaganda sukcesu (263)

16:55 Ojciec Mateusz 7: Rocznica (84)

17:50 Ojciec Mateusz 7: Naciągacze (85)

18:45 Na dobre i na złe: Życiowy wybór (164)

19:50 Hrabina Cosel: Upadek (3-ost.)

20:50 Ojciec Mateusz 7: Haracz (86)

21:45 Ojciec Mateusz 7: Pożyczka (87)

22:40 Rodzinka.pl: Święty Walenty (99)

23:10 Rodzinka.pl: Razem i osobno (100)

23:45 Ranczo: Droga przez stos (91)

00:40 Glina (9)

01:40 Glina (10)

02:40 Dom nad rozlewiskiem (11)

03:30 Sąsiedzi: Za zdrowie księżniczki (19)

03:55 Zakończenie programu

VIVA Polska
06:00 Mega Top 10 - lista najchętniej oglądanych teledysków VIVY

06:55 Powerlista - teledyski

08:10 Viva Top 5 - pasmo muzyczne

08:35 Top 5 Best of Viva - pasmo muzyczne

09:00 VIVA Top 10 - teledyski

09:55 100% Viva - pasmo muzyczne

12:55 Mega Top 10 - lista najchętniej oglądanych teledysków VIVY

13:50 Top 5 Best of Viva - pasmo muzyczne

14:15 VIVA Top 10 - teledyski

15:15 Viva Top 5 - pasmo muzyczne

15:35 100% Viva - pasmo muzyczne

16:10 Piękna i kujon 2 (3) - serial reality

17:10 Spanie z gwiazdami: Spanie z gwiazdami - Piotr Kupicha (9)

17:35 Excused: Odpadasz!: It Ain't Over Til the Cat Lady Purrs (86)

18:05 Excused: Odpadasz!: Pecs Appeal (87)

18:30 Polska stówa (18) - 100 najpopularniejszych teledysków

19:00 Randka się opłaca (7) - program rozrywkowy

19:35 Piękna i kujon 2 (4) - serial reality

20:35 Polska stówa (17) - 100 najpopularniejszych teledysków

21:10 Excused: Odpadasz!: Booty vs. Tongue (84)

21:35 Excused: Odpadasz!: Intimidated by Hot Girls (85)

22:05 Miłość w rytmie kasy: Boobs or Brawn (2)

22:55 Nieustraszeni 4: Extreme Building Plunge; Bug Windshield; Rotating Beam (27)

23:55 100% Viva - pasmo muzyczne

MTV Polska
06:00 MTV Kofeina - energetyzujące teledyski

07:00 Top 7 at 7 - program muzyczny

07:30 TMF Fresh - zestawienie najnowszych klipów

08:05 Operacja: Stylówa PL (4) - program reality

08:40 Operacja: Stylówa 2 (8) - program reality

09:05 Snooki & JWoww: It Looks Like a Little Meatball (3) - reality show

09:35 Snooki & JWoww: Guess Who's Coming to Dinner (4) - reality show

10:05 Licealne ciąże 2: Emily (13)

10:55 Licealne ciąże 2: Markai (14)

11:50 Snooki & JWoww: Sober Party of One (5) - reality show

12:15 Snooki & JWoww: Calm Down Hormonal! (6) - reality show

12:45 Nastoletnie matki: Letting Go (2)

13:35 Operacja: Stylówa PL - program reality

14:15 Operacja: Stylówa PL - program reality

14:50 Brzydkie Kaczątka International 2: Ianthe (4)

15:50 Catfish: The TV Show: Jarrod & Abby (5)

16:40 Operacja: Stylówa PL (2) - program reality

17:20 Operacja: Stylówa 2: Best of (1)

17:45 Ekipa z New Jersey 5: Let's Make it Official (6) - reality show

18:40 Operacja: Stylówa PL - program reality

19:20 Operacja: Stylówa PL - program reality

20:00 Snooki & JWoww: Last Call at Club Uterus (3)

21:00 Ke$ha: My Crazy Beautiful Life: Haters Gonna Hate (3)

21:25 Ke$ha: My Crazy Beautiful Life: The End is The Beginning (4)

22:00 Niemożliwe!: Jeff Tremaine (7)

22:20 Niemożliwe!: Matt Schlager (8)

22:50 Niemożliwe!: Chris Drama Pfaff (9)

23:15 Niemożliwe!: Judd Leffew (10)

23:40 Niemożliwe!: Biker Fox (11)

00:10 Niemożliwe!: Ryan Dunn (12)

00:35 Ekipa z Newcastle (3) - reality show

01:30 Punk'd 9: Mac Miller (12)

01:55 Punk'd 9: Inside Punk'd (1)

02:15 Dolina Nieumarłych: Undead Hookers (8)

02:40 Don't Kill The Music - nocna play-lista

4fun.TV
06:00 Popbudzik

09:00 Matura to bzdura - program rozrywkowy

10:00 Tylko hity

11:00 Top tygodnia

13:00 Non Stop Fresh

15:00 Muzowkręt - magazyn

16:00 Tylko hity

17:00 Hit Me

18:00 Chcesz?-masz

19:00 Hit Me

21:00 Polskie - To lubię!

22:00 Party Shaker

23:00 Hit Me

01:00 Polskanocka

RBL.TV
06:00 Polisz rajd

10:00 Fejs czart

11:00 100% Rebel

13:00 HH 20

15:00 Świeżyniec

16:00 Reaktor

17:00 Videostarcie

18:00 Turbo Top

19:00 Pyta.pl

20:00 100% Rebel

22:00 Polisz rajd

TV.Disco
05:45 Poranek disco polo

08:45 Discomania

09:45 Disco polo max hity

10:45 Polomix

12:45 Disco polo max hity

14:45 Disco życzenia

16:45 Discomania

17:45 Disco polo max hity

18:45 Bierz, co chcesz

19:45 Disco polo max lista

21:45 Polomix

22:45 Disco polo max hity

00:45 Nocny polo marek

iTV
05:05 Niegrzeczna pani domu - program rozrywkowy

06:15 Discostacja

07:30 Disco-Budzik - magazyn muzyczny

09:00 Starter - program rozrywkowy

09:20 Discostacja

10:35 Lista Disco Polo Show - program rozrywkowy

11:40 ITV Hits

11:50 Disco Jazda - program muzyczny

12:15 ITV Hits

13:05 Discomaniak - program muzyczny

13:40 ITV Hits

14:05 Discostacja

15:20 Śpiewaj z królem disco - program rozrywkowy

15:55 Złote Przeboje w iTV - program muzyczny

16:20 ITV Hits

17:00 Discostacja: Hit po hicie - program rozrywkowy

18:15 Dance Floor - program rozrywkowy

19:00 Muzyczna strefa - program muzyczny

19:35 Disco Tour - program rozrywkowy

20:00 EzoTV

00:05 Pasmo nocne - program erotyczny

Eska TV
06:00 Hity na czasie

08:00 ESKA TV News

08:05 Hity na czasie

09:00 ESKA TV News

09:05 Hity na czasie

10:00 ESKA TV News

10:05 Hity na czasie

11:00 ESKA TV News

11:05 Hity na czasie

12:00 ESKA TV News

12:05 Hity na czasie

13:00 ESKA TV News

13:05 Hi Fashion

14:00 ESKA TV News

14:05 smESKA

15:00 ESKA TV News

15:05 smESKA

16:00 ESKA TV News

16:05 Top 5

16:30 Szymorning

17:00 ESKA TV News

17:05 Hot plota

18:00 Zwolnienie z WF-u

18:30 ESKA TV News

19:00 Gorąca 20

21:00 Hip-Hop TV

22:00 Rap Time

23:00 Hity na czasie

00:00 Polska noc

Polo TV
06:00 Hit dnia

06:05 Pobudka z Polo TV!

07:00 Power Play

07:05 Gramy na życzenie!

08:00 Hit dnia

08:05 Szalone lata 90.

09:00 Power Play

09:05 Tylko disco!

10:00 Przebojowe historie

10:10 Slide Show

11:00 Przebojowe historie

11:13 Dance w Polo TV

12:00 Hit dnia

12:10 Dance w Polo TV

13:00 Przeboje na czasie

14:00 Hit dnia

14:10 Wszystko mi disco!

15:00 Przebojowe historie

15:23 Przeboje na czasie

16:00 Przebojowe historie

16:13 Przeboje na czasie

17:00 Przebojowe historie

17:15 Discopolot!

18:05 Poczekalnia DPL

18:28 Lista przebojów DPL

19:00 Szalone lata 90.

20:00 Przebojowe historie

20:14 Szalone lata 90.

21:00 Gwiazdy Polo TV: 2. urodziny Polo TV - program rozrywkowo-muzyczny (Polska,2013)

22:00 Zakochane Polo TV

22:30 Pikantne Polo TV

23:00 Hit dnia

23:05 Przeboje na czasie

Tele 5
07:30 Głupek o poranku (5)

08:00 Telezakupy

12:05 Jurajscy wojownicy (7)

13:00 Jurajscy wojownicy (8)

14:00 Strażnicy Alaski 2 (11) - serial popularnonaukowy

15:00 Sekta (5)

16:00 Zagubiony pokój (1)

16:55 Mroczne niebo (12)

17:55 Komandosi (2)

19:00 Benny Hill - program rozrywkowy (Wielka Brytania)

20:00 Superserial: Z archiwum X 9 (16)

21:00 Superserial: Z archiwum X 9 (17)

21:55 Morderstwo w bazie Presidio - film kryminalny (USA,2005)

23:45 Porachunki 2 (24)

00:45 Korepetycje z seksu - film erotyczny (USA,2011)

02:15 Nocny patrol

Polonia 1
06:05 Nieźle kliknięci (3/40) - program rozrywkowy

06:35 Disco Bandżo

07:50 Akademia fitnessu i kulturystyki - program sportowy

08:20 Akademia fitnessu i kulturystyki - program sportowy

08:50 Akademia fitnessu i kulturystyki - program sportowy

09:30 Pasmo programowe telewizji Top Shop

15:30 Łatwa kasa - Call TV - teleturniej

17:00 Polonia 1 - 20 lat!: Celeste (58/172) - telenowela (Argentyna,1991)

18:00 Benny Hill (18/59) - program rozrywkowy (Wielka Brytania)

19:10 Ukryta kamera (5/30) - program rozrywkowy

19:30 Szalony bankomat (6/26) - program rozrywkowy (Kanada,2010)

19:45 Złote lata kina: Bunt na okręcie - dramat wojenny (USA,1954)

22:30 Różowa noc - program erotyczny

05:50 Zakończenie programu

Polsat Sport HD
07:00 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Nowym Jorku

09:00 Magazyn T-Mobile Ekstraklasy - magazyn piłkarski

10:30 Atleci - magazyn lekkoatletyczny

11:10 Piłka ręczna: PGNiG Superliga mężczyzn - 3. mecz finałowy fazy play-off: Orlen Wisła Płock - VIVE Targi Kielce

13:10 Siatkówka mężczyzn - mecz towarzyski: Polska - Serbia

15:20 Żużel: Liga angielska - mecz: Poole Pirates - Kings Lynn Stars

17:30 Boks: Walka o mistrzowskie pasy federacji IBF i WBA w Londynie - waga superśrednia: Carl Froch - Mikkel Kessler

19:50 VIVE Targi Kielce - droga do Final Four - reportaż

20:30 Magazyn Liga - magazyn sportowy

21:40 Boks

23:45 KSW23 News (4) - reportaż

23:50 Boks

00:20 Boks

02:30 Zakończenie programu

Canal + HD
06:00 Aktualności filmowe+

06:30 Łapu-capu extra

07:00 + De Lux - magazyn motoryzacyjny

07:30 Aktualności filmowe+

08:00 Łapu-capu

08:10 W tonacji+ - magazyn muzyczny

09:00 Nie przegap

09:10 Łapu-capu

09:15 Basket+ - newsy sportowe

09:25 Krainy duchów - amerykańska odyseja pustynna - film przyrodniczy (USA,2011)

10:25 Columbus Circle - thriller (USA,2012)

11:50 Tylko prawidłowe zagrania - dramat obyczajowy (USA,1983)

13:20 Hollywood Buzz - magazyn filmowy

13:50 Ataki śnieżnych potworów - horror (USA,2011)

15:15 + De Lux - magazyn motoryzacyjny

15:45 Queen - Hungarian Rhapsody - koncert (Węgry,1986)

16:50 5 rozbitych kamer - film dokumentalny (Izrael,Francja,Holandia,Palestyna,2011)

18:25 Avalon - thriller (Szwecja,2011)

19:45 Nie przegap

19:55 Łapu-capu

20:00 Premiera: Kot rabina - film animowany (Francja,Austria,2011)

21:30 Łowcy głów - thriller (Norwegia,Niemcy,2011)

23:15 American Pie: Zjazd absolwentów - komedia obyczajowa (USA,2012)

01:05 Szanowny panie Gacy - dramat kryminalny (Kanada,2010)

02:45 W dół kolorowym wzgórzem - dramat obyczajowy (Polska,2004)

04:45 W tonacji+ - magazyn muzyczny

Canal + Film HD
06:00 Kochankowie roku tygrysa - melodramat (Polska,Chiny,2005)

07:45 Nie przegap

07:55 Łapu-capu

08:00 + De Lux - magazyn motoryzacyjny

08:30 Aktualności filmowe+ - magazyn filmowy

09:00 Łapu-capu extra

09:30 Deser: Miłość od pierwszego wejrzenia - film krótkometrażowy (Wielka Brytania,2010)

09:45 Gliniarz na Karaibach - film sensacyjny (USA,1989)

11:25 Nie przegap

11:35 Łapu-capu

11:40 Ten pierwszy raz - komedia romantyczna (USA,1999)

13:25 Aktualności filmowe+ - magazyn filmowy

13:55 Błękit nieba - dramat obyczajowy (USA,1994)

15:35 Deser: Julian - film krótkometrażowy (Australia,2011)

15:50 Zakochana bez pamięci - komediodramat (Francja,Luksemburg,Belgia,2012)

17:30 Odrobina nieba - komediodramat (USA,2011)

19:15 W garniturach 2 (12)

20:00 Premiera: Bad Ass: Twardziel - dramat sensacyjny (USA,2012)

21:30 Ave - dramat obyczajowy (Bułgaria,2011)

23:00 Big Love - dramat obyczajowy (Polska,2012)

00:40 Shameless 2 (4)

01:35 Dziś należysz do mnie - komedia muzyczna (Wielka Brytania,2011)

02:55 Plac Zbawiciela - dramat obyczajowy (Polska,2006)

04:45 W tonacji+ - magazyn muzyczny

Canal + Sport HD
07:00 Piłka nożna: Liga+ Extra - magazyn ligi polskiej

08:50 Piłka nożna: T-Mobile Ekstraklasa - mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa

11:45 Euroleague Show - magazyn koszykarski

12:15 Piłka nożna: Liga+ - magazyn ligi polskiej

13:45 Basket+ - newsy sportowe

14:00 Koszykówka kobiet: WNBA - mecz: Phoenix Mercury - Chicago Sky

16:00 Koszykówka mężczyzn: NBA - mecz fazy play-off: Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs

18:00 Piłka nożna: La Liga - magazyn ligi hiszpańskiej

19:00 Piłka nożna: Ligue1 - magazyn ligi francuskiej

19:50 Premiera: Basket+ - newsy sportowe

20:00 Premiera: 1 na 1: Grzegorz Rasiak

20:30 Premiera: Czempioni w Plusie: Maciej Szczęsny

21:30 Koszykówka mężczyzn: NBA - mecz fazy play-off: Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs

23:30 O co biega? - magazyn sportowy

00:30 Sport bez fikcji: FC Porto - dom Smoków - film dokumentalny (Polska,2012)

02:00 Euroleague Show - magazyn koszykarski

02:30 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: Espanyol Barcelona - FC Barcelona

04:30 Muzyka

Canal + Family HD
06:00 + De Lux - magazyn motoryzacyjny

06:30 Aktualności filmowe+

07:00 Łapu-capu extra

07:30 W tonacji+ - magazyn muzyczny

08:20 Łapu-capu extra

08:50 Nie przegap

09:00 Łapu-capu

09:05 Basket+ - newsy sportowe

09:15 + De Lux - magazyn motoryzacyjny

09:30 Wewnętrzna sprawa CIA - komedia sensacyjna (USA,1991)

11:05 Oburzeni - film dokumentalny (Polska,2012)

12:35 + De Lux - magazyn motoryzacyjny

13:00 Win Win - komediodramat (USA,2011)

14:45 Nie ten człowiek - komedia (Polska,2010)

16:15 Nie przegap

16:25 Łapu-capu

16:30 Zła terapia - thriller (Kanada,2012)

18:00 Alter Bridge. Live at Wembley - koncert

20:00 Premiera: Spaleni słońcem 2 - dramat wojenny (Rosja,2010)

22:30 900 dni - film dokumentalny (Holandia,2011)

23:50 Straż wiejska - komedia (USA,2001)

01:30 Głowy pełne gwiazd - film wojenny (Polska,1974)

02:35 Powrót wilczycy - horror (Polska,1990)

04:10 W tonacji+ - magazyn muzyczny

05:00 Aktualności filmowe+

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.