FANDOM


TVP 1
05:20 TELEZAKUPY
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek - Serwis info Poranek, Pogoda info
08:00 Wiadomości
08:05 Pogoda poranna
08:10 Polityka przy kawie
08:30 Urszula Dudziak: Życie jest piękne; film dokumentalny
09:30 Natura w Jedynce - Kraina pośród chmur. (Nock - Land Above the Clouds / Nockberge - Land zwischen Himmel und Erde) kraj prod.Austria (2013)
10:30 Moda na sukces - odc. 5985 (The Bold and the Beautiful ep. 5985); serial kraj prod.USA (2011)
11:00 Świat się kręci - /167/; widowisko publicystyczne
12:00 Wiadomości
12:05 Agrobiznes
12:20 Pakujemy; reportaż
12:40 Przepis dnia - /57/; magazyn
12:50 Natura w Jedynce -  Białe lwice. cz. 1. Na przekór losowi (White Lions Born Wild); serial dokumentalny kraj prod.Austria (2011)
13:55 Jaka to melodia? - odc. 2892; teleturniej muzyczny
14:30 Moda na sukces - odc. 5986 (The Bold and the Beautiful ep. 5986); serial kraj prod.USA (2011)
15:00 Wiadomości
15:05 Pogoda
15:15 Polska non stop - magazyn reporterów; cykl reportaży
15:25 Klan - odc. 2595 -  txt. str. 777; telenowela TVP
15:55 Drużyna A [ser. V] - odc. 11, Pod przykrywką (The A - Team V, ep. 11, The Spy Who Mugged Me); serial kraj prod.USA (1986)
17:00 Teleexpress
17:15 Pogoda
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2893; teleturniej muzyczny
17:55 Klan - odc. 2596 -  txt. str. 777; telenowela TVP
18:30 Świat się kręci - /168/; widowisko publicystyczne
19:15 Przepis dnia - /58/; magazyn
19:30 Wiadomości
20:00 Sport
20:04 GOL T - Mobile Ekstraklasa; magazyn
20:10 Pogoda
20:15 Piąty Stadion - odc 97, Bramki są dwie (seria IV odc. 13)
20:20 Piłka nożna - T - Mobile Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa ( studio )
20:25 Piłka nożna - T - Mobile Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
22:30 Piąty stadion
22:45 Noc z generałem; film dokumentalny
23:35 Chicago Fire - odc. 19/24 (Chicago Fire, ep. 19, A Coffin That Small) -  txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2012)
00:30 Drużyna A [ser. V] - odc. 11, Pod przykrywką (The A - Team V, ep. 11, The Spy Who Mugged Me); serial kraj prod.USA (1986)
01:25 Notacje - Lew Starowicz. Samotny żeglarz; cykl dokumentaln
01:40 Klan - odc. 2596; telenowela TVP
02:10 Okrasa łamie przepisy - Zdrowa, polska wieprzowina; magazyn kulinarny
02:40 Rok w ogrodzie
03:10 W garniturach - odc. 2/13 (Suits, ep. 1, Pilot part 2); serial kraj prod.USA (2011)
04:00 Kiedyś będziemy szczęśliwi; film dokumentalny
04:40 Zagadkowa Jedynka
05:15 Zakończenie dnia

TVP 2
05:40 M jak miłość - odc. 515; serial TVP
06:35 W słowach kilku o wydrze, bobrze i wilku - Wychowanie pasterskiego psa stróżującego; cykl dokumentalny
07:05 M jak miłość - odc. 516; serial TVP
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55
11:10 Barwy szczęścia - odc. 1136 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
11:40 Na dobre i na złe - odc. 294 Trudny zabieg; serial TVP
12:45 Makłowicz w podróży (88) Luksemburg - Belgia - Niemcy: Małe Wielkie Księstwo; magazyn kulinarny
13:20 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (72) - Maniok -  txt. str. 777; cykl reportaży
13:55 Baron24 - odc. 15 "Potęga miłości" -  txt. str. 777; serial komediowy TVP
14:30 Płocka Noc Kabaretowa 2013 (2). Na ratunek; program rozrywkowy
15:30 Panorama Kraj
15:45 Pogoda Kraj
15:55 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1068 -  JM; serial TVP
16:55 Rodzinka.pl - odc. 105 "Wakacje w Gdyni" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
17:25 Rodzinka.pl - odc. 106 "Nareszcie sami" -  txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP
18:00 Panorama
18:35 Sport Telegram
18:40 Pogoda
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 19/80; teleturniej
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1136 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1137 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP
20:40 Na dobre i na złe - odc. 561 - Po drugiej stronie; serial TVP
21:45 Kino relaks - Tak to się teraz robi (Baster, The (aka Switch, The)) -  txt. str. 777; komedia kraj prod.USA (2010)
23:35 Reporter Polski; magazyn
00:10 Piąty Stadion - odc 98, Mowa ciała (seria IV odc. 14)
00:20 Nowa - odc. 1 -  txt. str. 777; serial TVP
01:20 Opiumowe zakładniczki (Opium Brides); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2011)
02:20 Reporter Polski; magazyn
02:55 Pogoda na piątek - odc. 24; serial obyczajowy TVP
03:45 Zakończenie dnia

TVP Opole
06:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:10 Pogoda - 28.05 - 1; STEREO, 16:9
07:15 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:30 Shot naukowy; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
07:45 Nasza Wieś - Probiotechnologia w polu i zagrodzie; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
07:50 Rozmowa Dnia; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 28.05 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
09:00 W rajskim ogrodzie - Fiordy i fieldy; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Co niesie dzień; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 28.05 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Polska samorządna; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:30 Wokół nas - pogoda
10:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:55 Stary młynarz ze Zgierza; Dla małoletnich od lat 12
11:10 Wokół nas - pogoda
11:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
11:40 Reportaż z regionu - Oddychanie historią; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:05 Naszaarmia.pl; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
12:30 Wokół nas - pogoda
12:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:20 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
13:30 Wokół nas - pogoda
13:35 Polska i świat z historią w tle - Tajemnica podziemnego miasta; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Odkrywanie Warszawy - Oblicza Muzeum Literatury; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
14:40 Wokół nas - pogoda
14:45 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
14:55 Polak z Żytomierza; film dokumentalny; reż.:Agnieszka Arnold; Dla małoletnich od lat 12
15:55 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Życie na cieplejszej planecie - odc. 3 Nie tylko niedźwiedzie polarne; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Odkryj Małopolskę... na rowerze - odc. 7 - Czorsztyn; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Aktywni rodzice - odc. 14; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:15 Felieton z regionów - Apetyt na ciszę; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:30 Kurier Opolski Flesz
17:34 Pogoda Flesz
17:35 Rozmowa Dnia; Dla małoletnich od lat 7
17:45 Ahora espanol - nauka języka hiszpańskiego - odc. 134; Dla małoletnich od lat 7
18:00 Żyjmy Zdrowo - odc. 197; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
18:15 Prosto z lasu - program przyrodniczy 2012 - Prosto z lasu 7/14; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych; Program prezentujący piękno polskich lasów oraz wszelkie problemy związane z ich ochroną a także zagospodarowaniem.
18:30 Kurier Opolski; magazyn
18:55 Pogoda
19:00 Rozmowa Dnia; Dla małoletnich od lat 7
19:10 Ukryte prawdy - odc. 11 Dotyk, który boli; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
19:30 Artyści Śląska Opolskiego - odc. 2 Jan Goczoł; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
19:55 Przytul psa; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Myśliwiec pl - 12/13; magazyn; Dla małoletnich od lat 7
20:25 Agro Kurier - odc. 73; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
20:40 Niecodzienni, nietypowi, niezwykli - odc. 24 W zgodzie ze sobą; cykl reportaży; Dla małoletnich od lat 12
20:55 Sekrety świata; felieton
21:00 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:35 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 28.05 - 4; STEREO, 16:9
22:00 Kurier Opolski - wydanie wieczorne
22:25 Pogoda
22:25 Wokół nas - pogoda
22:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Polak z Żytomierza; film dokumentalny; reż.:Agnieszka Arnold; Dla małoletnich od lat 12
00:10 Wokół nas - pogoda
00:15 Echa dnia; STEREO, 16:9
00:30 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów -  JM; STEREO, 16:9
00:55 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
01:10 Pogoda - 28.05 - 4; STEREO, 16:9
01:20 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Życie na cieplejszej planecie - odc. 3 Nie tylko niedźwiedzie polarne; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:40 Odkryj Małopolskę... na rowerze - odc. 7 - Czorsztyn; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
02:50 Wokół nas - pogoda
02:55 Reportaż z regionu - Oddychanie historią; reportaż; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:25 Naszaarmia.pl; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
03:55 Polak z Żytomierza; film dokumentalny; reż.:Agnieszka Arnold; Dla małoletnich od lat 12
05:00 Wokół nas - pogoda
05:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Wokół nas - pogoda
05:40 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:00 Wokół nas - pogoda
06:05 Życie na cieplejszej planecie - odc. 3 Nie tylko niedźwiedzie polarne; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:15 Odkryj Małopolskę... na rowerze - odc. 7 - Czorsztyn; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:25 Zakończenie dnia

Polsat
5:00 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
6:00 Nowy dzień z Polsat News - program informacyjny
8:15 Świat według Kiepskich (100) - serial komediowy
9:00 Malanowski i partnerzy (291) - serial fabularno-dokumentalny
9:30 Malanowski i partnerzy (292) - serial fabularno-dokumentalny
10:00 Dzień, który zmienił moje życie (20) - serial paradokumentalny
11:00 Dlaczego ja? (426) - serial paradokumentalny
12:00 Pielęgniarki (1) - serial paradokumentalny
13:00 Trudne sprawy (250) - serial paradokumentalny
14:00 Pierwsza miłość (1911) - serial obyczajowy
14:45 Dzień, który zmienił moje życie (21) - serial paradokumentalny
15:50 Wydarzenia
16:10 Prognoza pogody
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:30 Malanowski i partnerzy (335) - serial fabularno-dokumentalny
17:00 Dlaczego ja? (365) - serial paradokumentalny
18:00 Pierwsza miłość (1912) - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Prognoza pogody
19:30 Świat według Kiepskich (206) - serial komediowy
20:00 Świat według Kiepskich (444) - serial komediowy
20:35 Sposób na blondynkę - komedia, USA 1998
23:00 Poniedziałek - film sensacyjny, Polska 1998
1:15 Psi kłopot - komedia obyczajowa, USA 2006
3:15 Tajemnice losu - program rozrywkowy

TVN
6:00 Uwaga! - magazyn reporterów
6:20 Mango - telezakupy
7:25 Detektywi: Moja uratowana dziewczynka - serial fabularno-dokumentalny
8:00 Dzień dobry TVN - magazyn
11:10 Ukryta prawda (345) - serial paradokumentalny
12:10 Szpital (224) - serial paradokumentalny
13:10 W-11 - Wydział Śledczy: Dziewczyna z poprawczaka (1171) - serial fabularno-dokumentalny
13:55 Ugotowani - program kulinarno-rozrywkowy
14:55 Kuchenne rewolucje: Restauracja Valencia - program rozrywkow
16:00 Rozmowy w toku - talk-show
17:00 Ukryta prawda (346) - serial paradokumentalny
18:00 Szpital (225) - serial paradokumentalny
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda (5973)
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:05 Na Wspólnej (1925) - serial obyczajowy
20:45 W-11 - Wydział Śledczy: Belfer (1172) - serial fabularno-dokumentalny
21:30 Bitwa o dom (13-ost.) - reality show
22:35 Jądro Ziemi - dramat SF, Wielka Brytania/USA 2003
1:20 Ugotowani (12-ost.) - program kulinarno-rozrywkowy
2:20 Uwaga! - magazyn reporterów
2:35 Sekrety magii - interaktywny program rozrywkowy
3:55 Rozmowy w toku - talk-show

TVP ABC
06:05 Zabawy z Lippy and Messy odc. 26 Przy stole; język angielski dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
06:10 Smerfy - Ciamajda smerfuje przyszłość, odc. 40 (Clumsy Smurfs the future); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:45 Domowe przedszkole - Jak podróżujemy; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Legenda i nauka - odc. 4 Opowieść o pierzastym wężu; serial animowany; Dla małoletnich od lat 7
07:25 Kasztaniaki - Szybki jak zając, odc. 58; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
07:40 Ala i As - Pracowite pszczółki; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
08:10 Między nami bocianami - odc. 8 - Królestwo za królewnę; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
08:40 Smerfy - Ciamajda smerfuje przyszłość, odc. 40 (Clumsy Smurfs the future); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:10 Proszę słonia - odc 5 - Znajomi w ZOO; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:20 Miś Uszatek - Stary zegar, odc. 13; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Przygody Bolka i Lolka - Bocian, odc. 35; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:40 Zabawy z Lippy and Messy odc. 26 Przy stole; język angielski dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Domowe przedszkole - Jak podróżujemy; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Legenda i nauka - odc. 4 Opowieść o pierzastym wężu; serial animowany; Dla małoletnich od lat 7
10:30 Kasztaniaki - Szybki jak zając, odc. 58; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Ala i As - Pracowite pszczółki; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
11:15 Między nami bocianami - odc. 8 - Królestwo za królewnę; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
11:40 Bąblandia - Grzyb odc. 7; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
11:45 Smerfy - Ślub Papy Smerfa, odc. 39 (Papa?s wedding day); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Proszę słonia - odc 4 - Przeprowadzka Dominika; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
12:25 Miś Uszatek - Gorączka, odc. 12; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Przygody Bolka i Lolka - Zawody latawców, odc. 34; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Zabawy z Lippy and Messy odc. 26 Przy stole; język angielski dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Domowe przedszkole - Jak podróżujemy; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Legenda i nauka - odc. 4 Opowieść o pierzastym wężu; serial animowany; Dla małoletnich od lat 7
13:35 Kasztaniaki - Szybki jak zając, odc. 58; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Ala i As - Pracowite pszczółki; program dla dzieci; Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Między nami bocianami - odc. 8 - Królestwo za królewnę; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Smerfy - Niebo się smerfuje, odc. 38 (The sky is smurfing); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Proszę słonia - odc 3 - Wycieczka za miasto; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Miś Uszatek - Przysługa, odc. 10; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Przygody Bolka i Lolka - Wycieczka kajakiem, odc. 33; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
15:55 Gwiezdny Pirat - odc. 1/7 - Gwiezdny pirat -  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Jerzy Łukaszewicz; wyk.:Anna Seniuk, Małgorzata Foremniak, Piotr Szwedes, Piotr Deszkiwicz, Sebastian Świąder, Sebastian Konrad, Cezary Żak, Dorota Segda, Norbert Jonak, Joanna Aleksandrowicz; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
16:25 Rozalka Olaboga - Odc. 7 Jabłka -  txt. str. 777; serial przygodowy TVP; Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Zabawy z LIPPY AND MESSY odc. 1 Sklep z zabawkami; język angielski dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:05 Jedynkowe Przedszkole - odc. 53; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Legenda i nauka - odc. 5 O Zagabku, który złowił Księżyc; serial animowany; Dla małoletnich od lat 7
17:45 Kasztaniaki - Nocna przygoda, odc. 59; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Dlaczego? Po co? Jak? - odc. 25; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:15 I kudłate i łaciate - odc. 15; program dla dzieci; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Między nami bocianami - odc. 9 - Birbonek; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Nie smerfuj mi kwiatów, odc. 41 (Don't smurf the flowers); serial animowany kraj prod.Belgia (1988); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Wieczorynka - Proszę słonia - odc 6 - Kość słoniowa; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:35 Wieczorynka - Miś Uszatek - Kąpiel, odc. 14; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:40 Wieczorynka - Przygody Bolka i Lolka - Fotoreporter, odc. 36; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Gwiezdny Pirat - odc. 2/7 - Żywodąb -  txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
20:35 Przyjaciele wesołego diabła - Latające niedźwiedzie -  txt. str. 777; serial TVP; reż.:Jerzy Łukaszewicz; wyk.:Rafał Synówka, Jacek Chmielnik, Franciszek Ćwirko, Ryszarda Hanin, Irena Laskowska, Leon Niemczyk, Anna Kwiatkowska, Agnieszka Kwiatkowska, Wanda Pilichowska; Bez ograniczeń wiekowych
21:05 Duże dzieci - 28; talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:50 Wielki świat małych odkrywców - odc. 4; Bez ograniczeń wiekowych
22:15 Zakończenie dnia

TVP Info
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:09 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
06:18 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:38 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:42 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
06:49 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:12 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
07:19 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:42 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
07:46 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:58 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:07 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
08:17 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:20 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:50 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:40 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:20 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:25 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Dla niesłyszących - Info Dzień -  JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:17 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
16:22 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
17:15 Teleexpress Extra; STEREO, 16:9, Na żywo
17:30 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:00 Twoje Info; STEREO, 16:9, Na żywo
18:29 Po przecinku; rozmowa; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
18:49 Przystanek Bruksela - odc. 7; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
19:41 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:44 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9, Na żywo
20:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:09 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Twoja Sprawa; magazyn
21:40 STUDIO LOTTO; STEREO
21:50 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:52 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
23:00 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
23:35 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
23:50 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Twoje Info; STEREO, 16:9
00:51 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:06 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:38 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
01:45 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
02:00 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
03:00 Pogoda Info; STEREO, 16:9
03:10 Twoja Sprawa; magazyn
03:40 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:27 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
04:30 To jest temat; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:05 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9
05:33 Kościół nie jest wyspą; reportaż; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

TVP Polonia
06:05 Świat się kręci - /167/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Ex Libris - odc. 172; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:25 Tylko Kaśka - Polowanie na Andrzeja odc. 2; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
11:00 Polonia 24; STEREO, 16:9
11:40 Dwie strony medalu - odc. 30 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1089 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Pisarze polscy II. 8; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Na sygnale - odc 15/26 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Na sygnale - odc 16/26 -  txt. str. 777; serial fabularyzowany TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Nie ma jak Polska - odc. 34 Podkarpackie wędrówki; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Sztuka życia - odc. 72, Halina Frąckowiak; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:40 OPOLE! Kocham Cię! - /5/; felieton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Po prostu - program Tomasza Sekielskiego; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Notacje - Ignacy Gogolewski. Widzę ich w duszy teatrze...; cykl dokumentalny; STEREO / DOLBY E, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Złotopolscy - odc. 952* - Pokuta sklepowej; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:15 Kocham Kino - magazyn filmowy Grażyny Torbickiej - Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes (2); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Dwie strony medalu - odc. 30 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Islandia - rejs (484); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Łamigłówka - Pisarze polscy II. 8; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Budka Suflera - największe przeboje; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Barwy szczęścia - odc. 1089 -  txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Pomysłowy Dobromir - odc. 18/20 - Drukowane kwiaty; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:30 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Łamigłówka - Pisarze polscy II. 8; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Przystań - odc. 9/13 - Zjazd klasowy -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - Jordania - konkwistador (485); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 Kabaretowy Klub Dwójki - (35) Kuchnia -  txt. str. 777; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:35 Galicjanie w Apostoles cz. 1; film dokumentalny; reż.:Joanna Michael, Rafał Rykowski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Dwie strony medalu - odc. 30 -  txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Pisarze polscy II. 8; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Tylko Kaśka - Polowanie na Andrzeja odc. 2; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
01:45 Dobranocka za oceanem - Pomysłowy Dobromir - odc. 18/20 - Drukowane kwiaty; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:29 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Przystań - odc. 9/13 - Zjazd klasowy; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - Jordania - konkwistador (485); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1089; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Kabaretowy Klub Dwójki - (35) Kuchnia; widowisko rozrywkowe; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Zapiski Łazęgi - Willa Ewy B.; felieton; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Wilnoteka (Wilnoteka); magazyn kraj prod.Litwa (2014); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych

TV Trwam
8:00 Informacje dnia
8:15 Polski punkt widzenia
8:35 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
8:40 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
8:45 Każdy maluch to potrafi
9:00 Kalejdoskop młodych
9:30 Aktualności akademickie WSKSiM w Toruniu
9:35 Aromatyczne inspiracje
9:55 Święty na każdy dzień
10:00 Audiencja Generalna Ojca Świętego Franciszka
11:20 Święty na każdy dzień
11:25 Myśląc ojczyzna
11:35 Cud
12:00 Regina Coeli
12:03 Informacje dnia
12:20 Witajcie w Grenadzie. Moje życie w służbie choremu
12:50 Koncert poświęcony Józefowi Elsnerowi w 150. rocznicę śmierci
14:00 Serce bohatera
14:25 Nogami nie można się zbawić
15:50 Pytasz i wiesz
16:00 Informacje dnia
16:10 Na zdrowie
16:30 Bioetyczny detektyw Odcinek: 7
16:50 Święty na każdy dzień
16:55 Święty na każdy dzień
17:00 Po stronie prawdy
18:00 Regina Coeli
18:05 Informacje dnia
18:15 Rozmowy niedokończone
19:25 Święty na każdy dzień
19:30 Program dla dzieci
19:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
20:00 Informacje dnia
20:20 Różaniec
20:50 Felieton
21:00 Apel Jasnogórski
21:20 Informacje dnia
21:40 Polski punkt widzenia
22:00 Nasze dzikie serca
23:30 Temperament flamenco
0:00 Świat w obrazach
0:05 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
0:10 Informacje dnia
0:30 Cud - Leśniów
0:55 Święty na każdy dzień
1:00 Regina Coeli
1:05 Pytasz i wiesz
1:15 Rozmowy niedokończone
2:25 Święty na każdy dzień
2:30 Przygody Mobilków
2:45 Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci
3:00 Informacje dnia
3:20 Różaniec
3:50 Kanonizacja Jana Pawła II i co dalej…?
4:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze
4:20 Polski punkt widzenia
4:40 Audiencja Generalna Ojca Świętego Franciszka z Watykanu
5:40 Słowo życia - rozważanie Ewangelii dnia
5:45 III Pielgrzymka Jana Pawła II do Częstochowy
5:50 Posiedzenie Komisji Kultury i Środków Przekazu
6:35 Wiatrowy sad
7:00 Trzeci Testament - Blaise Pascal
7:55 Świat w obrazach

Stopklatka TV
6:00 Wszystko, czego pragnę
7:55 Szaleństwa panny Ewy
9:55 Królowa
11:55 Rzeka życia
14:25 Chłopi
16:05 Yamakasi: Współcześni samurajowie
17:55 Ja wam pokażę!
20:15 Szarże
22:20 Wściekły
0:25 Czarna Dalia
2:45 Ostatni skok
4:50 Jeden dzień w PRL
5:00 Poranny jeździec

Fokus TV
6:00 Wehikuł czasu
6:05 Życie Bałtyku Odcinek: 8
6:35 Teletubisie Odcinek: 3 Sezon: 14
7:05 In the Night Garden  Odcinek: 3 Sezon: 2
7:35 Jak to się robi? Odcinek: 23
7:45 Sąsiedzi Odcinek: 23
7:55 Po przygody w świat przyrody Odcinek: 3 Sezon: 2
8:15 Para daje radę Odcinek: 12
9:10 Wychowanie to wyzwanie Odcinek: 10
10:15 Lidia w kuchni Odcinek: 23
10:45 Lista Fokusa Odcinek: 22
11:15 Para daje radę Odcinek: 13
12:15 Drobne gesty, wielkie sprawy Odcinek: 10
12:50 Zatopione miasto Pavlopetri
13:55 Życie Bałtyku Odcinek: 15
14:30 Podwodny raj Borneo Odcinek: 14
15:05 Projekt "Adrenalina" Odcinek: 10 Sezon: 2
15:40 Szkoła opieki nad zwierzakami Odcinek: 3
16:15 Najśmieszniejsze zwierzęta świata Odcinek: 23
16:45 Ekstremalni do bólu Odcinek: 3 Sezon: 2
17:20 X-tremalna kolekcja Odcinek: 12
17:50 Wehikuł czasu
17:55 Drobne gesty, wielkie sprawy Odcinek: 10
18:30 Lista Fokusa Odcinek: 23
19:05 Czekając na dziecko: współczesne metody zapładniania
20:10 Stres - podstępny zabójca
21:15 Cud narodzin Odcinek: 5
22:20 Przezwyciężyć traumę
23:25 Koszmar z sąsiedztwa Odcinek: 10
0:30 Lista Fokusa Odcinek: 23
1:00 X-tremalna kolekcja Odcinek: 12
1:30 Ekstremalni do bólu Odcinek: 3 Sezon: 2
2:00 Życie Bałtyku Odcinek: 15
2:30 Życie Bałtyku Odcinek: 8
3:00 Podwodny raj Borneo Odcinek: 14
3:30 Para daje radę Odcinek: 13
4:30 Lista Fokusa Odcinek: 23
5:00 Siwa - Wrota Pustyni Odcinek: 4
5:30 Badacze natury Odcinek: 6
5:45 Badacze natury Odcinek: 8

4fun.tv
6:00 Popbudzik
9:00 100% muzy
10:00 Top tygodnia
12:00 100% muzy
14:00 Rób to!
15:00 Chcesz-masz
16:00 Fun app lista
17:00 100% muzy
23:00 Party Shaker
2:00 Polskanocka
5:00 100% muzy

TV.Disco
5:00 Poranek disco polo
8:00 Disco życzenia
10:00 Disco polo lista
12:00 Disco polo hity
14:00 Disco życzenia
17:00 Przeboje disco polo
18:00 Disco polo lista
20:00 Przeboje disco polo
22:00 Disco polo hity

Stars.TV
7:00 Best morning
10:00 Best 80's
11:00 Best music
14:00 Best 90's
15:00 Best afternoon
17:00 Best now
18:00 Best dance
20:00 Best decision
21:00 Best 80's
22:00 Best 90's
23:00 Best ballads
0:00 Best rock
1:00 Best polish

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.